Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

World War Heroes: Багато грошей без злому

WORLD WAR HEROES – гра на андроїд з датою виходу 16.08.2017 р від компанії Azur Interactive Games Limited. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще World War Heroes скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • як World War Heroes скачати на ПК (комп’ютер або ноутбук)?
 • Краща зброя
 • Гайд по спеціальностям
 • Що краще прокачувати?
 • як заробити багато грошей без злому?
 • Переваги кланів
 • Поради та хитрості
 • Секрети проходження гри
 • Як World War Heroes скачати на ПК (комп’ютер або ноутбук)?

  Завантажити гру World War Heroes можна за допомогою емулятора мобільних ігор Bluestacks. Посилання для скачування розташована на початку нашої статті. Для установки гри слід клацнути по кнопці в правому верхньому кутку сторінки “Завантажити Bluestacks”. Після того, як ви завантажили установчу програму на комп’ютер, необхідно клацнути по кнопці “Встановити”. Установка почнеться автоматично.

  Потім слід внести свої дані Google аккаунта або завести новий. Після успішного входу вікно Google Play з пропозицією встановити World War Heroes відкриється автоматично. Якщо цього не відбулося в рядку пошуку (у правому верхньому куті) стартовій сторінці, слід ввести назву гри. Ви вибираєте необхідну гру і натиснете кнопку “Встановити”.

  Після успішної установки можна відкрити гру зі стартового екрану в емуляторі або з робочого столу вашого комп’ютера ( куди додаток відправляє ярлики).

  Переваги гри на комп’ютері:

 • Великий екран – значно збільшується огляд. Чим більше дисплей, тим менше болять очі, так як не потрібно придивлятися до дрібних деталей оточення і меню.
 • Дозвіл – як правило, на моніторі дозвіл набагато вище, ніж на екранах телефонів. Отже, на комп’ютері картинка буде набагато чіткіше, і можна буде розгледіти навіть найдрібніші деталі ландшафту. Це в нагоді, наприклад, снайперу, який зможе розгледіти в приціл стирчить з-за стіни ногу або руку.
 • Управління – на емуляторі можна налаштувати управління героєм за власним бажанням, так як вам буде зручно . Це можна зробити, пройшовши по кнопці “Налаштування управління” в правому нижньому кутку вікна Bluestacks. В налаштуваннях можна налаштувати “гарячі клавіші” на ті дії, які ви найчастіше використовуєте.
 • Переклад – в емуляторі є автоматичний переклад виділеного фрагмента. Хоч World War Heroes повністю російською мовою, але є можливість перевести текст в іншій грі.
 • Гра на декількох пристроях – за допомогою емулятора на комп’ютері, у вас з’являється можливість грати в будь-який час, навіть коли ваш телефон на зарядці. Також це допомагає заощадити заряд батареї в смартфоні, тим самим значно продовжити йому життя.
 • Кілька вікон – в Bluestacks є можливість грати одночасно в декількох акаунтах або в кілька ігор. Це зручно і економить масу часу.
 • Гра на високих настройках – не всі користувачі можуть дозволити собі потужні дорогі смартфони, а комп’ютер (навіть старенький) все одно має більш потужне залізо, на якому можна виставити високі налаштування графіки. Ця обставина допоможе грати в World War Heroes без гальм і зависань, тим самим ви рідше будете падати, і частіше вигравати в матчах. Відповідно, ви будете швидше розвиватися.
 • Отже, ми радимо встановити World War Heroes на комп’ютер, вам буде набагато комфортніше і цікавіше грати на великому екрані.

  World War Heroes: Краща зброя

  Для того, щоб гра зі старту приносила задоволення, важливо підібрати правильний баланс зброї. Стовбурів в грі дуже багато: якісь з них погані, якісь не зовсім погані. Є і хороша зброя, яке варто купувати, а є хороша зброя, яке купувати не варто. І для того, щоб вам не витрачати зайвий час, золото і кредити, ми дамо кілька порад.

  Правильний вибір зброї – це 50% успіху, щоб ви могли нормально бігати по карті і виносити супротивників, та так, щоб рідше виносили вас. Крім зброї на перемогу впливають особисті навички героя, знаходження гравця в хорошому клані, де є Прокачані вміння.

  Розробники часто змінюють баланс зброї, тому важливо при однакових характеристиках, подивитися, як веде себе ствол під час битви. Наприклад, якщо взяти МР 44 і Type 100, у яких на даний момент рівні параметри. Але в битві біля Type 100 шкала здоров’я і броні у противника знижується швидше, ніж у МР 44. Це означає, що розробники знизили характеристика 44, але це поки не відображається в статистиці у гравця. Але Type 100 гарний тільки до 30 рівня, після він буде просто валятися на складі. Але брати 44 теж не варто, так як у нього сильно знизили характеристики, і він став гірше завдавати шкоди ворогам.

  І для того, щоб вам не витрачати зайвий час, золото і кредити, ми дамо кілька рекомендацій щодо вибору зброї.

  Краща зброя для новачків

  ППС – відмінний вибір для старту, та й на більш пізніх стадіях він буде відмінним додатковим або основним зброєю. Це пістолет – кулемет, відповідно, у нього дуже висока скорострільність. У нього хороший шкоди і нормальна обойма, ніж він і відрізняється від інших пістолетів – кулеметів. Його можна купити за кредити (ігрова валюта, яку легко можна дістати). На старті він найоптимальніший варіант, і це найкраще, що можна купити на старті за кредити.

  Характеристики:

 • Патрони – 122 на максимальній прокачуванні.
 • Втрати – 24,2 на старті.
 • Швидкість пересування – знижена на 15%.
 • Діяльність – 200 метрів.
 • Розкид – 4 градуси.
 • Скорострільність – 600 пострілів в хвилину.
 • Діяльність – це відстань, з якого зброя може стріляти в супротивника. Але якщо зайти в гаджети до будь-якого типу стовбурів, то там написана зовсім інша цифра, набагато нижче, ніж в статистиці. Ця дистанція – показник забійної потужності. Тому, щоб дізнатися реальну дальність, з якої можна ефективно місити супротивників, можна подивитися, перейшовши в “Гаджети”.

  FG-42 (легендарний) – це такі ваша зброя, на яке слід збирати. Це класне зброю, яке сильно вам допоможе. Є перезарядні гвинтівки, від яких мало користі, а FG-42 напівавтоматична гармата, тільки з меншим втратою. У чому різниця? Перезарядний рушницю має від 1 до 3 стовбурів, і обойму, яка дорівнює кількості стовбурів. Після зроблених пострілів, потрібно перезаряджати зброю. Якщо брати більш дорогі гвинтівки, то сенсу в цьому немає. Вони поступаються по скорострільності і втрат, мають великий розкид.

  Характеристики:

 • Патрони – 54 на максимальній прокачування.
 • Втрати – 65,0 на старті.
 • Швидкість пересування – знижена на 15%.
 • Діяльність – 220 метрів .
 • Розкид – 8,8 градусів.
 • Скорострільність – 217 пострілів в хвилину.
 • Здоров’я – + 20%.
 • Отримання кредитів за битву – + 10%.
 • Тут найкраще трохи накопичити коштів, і купити найбільший за кількістю патронів магазин. Це буде вигідніше, ніж брати проміжні обойми.

  DP 28 – відмінний варіант кулемета, якщо ви граєте за підтримку. Він стоїть 3370 кредитів. Поки ви будете збирати кошти на спеціальність, слід збирати відразу на кулемет, так як підтримка дає + 50% до втрат від кулеметів.

  Характеристики:

 • Патрони – 100 на максимальній прокачування.
 • Втрати – 24,0 на старті.
 • Швидкість пересування – знижена на 20%.
 • Діяльність – 150 метрів.
 • Розкид – 10 градусів.
 • Скорострільність – 461,5 пострілів в хвилину.
 • Краща зброя на середніх і високих рівнях гри

  Sauer M30 (легендарний) – дробовик.

  Параметр. Показник. Здоров’я. + 15% Отримані кредитів за битву. + 15% .Патрони.21 на максимальній прокачке.Урон.180.Дальность. 15 метров.Разброс.15 градусов.Скорострельность.36 пострілів в мінуту.Скорость передвіженія.-20%.

  Remington 8 (легендарний) – рушниця. Хороша зброя, видається безкоштовно на 3 місяці гри. Але у нього дуже дороге поліпшення.

  Параметр. Показник. Здоров’я. + 10% Отримані кредитів за битву. + 10% .Патрони.35 на максимальній прокачке.Урон. 110.Дальность.15 метров.Разброс.11 градусов.Скорострельность.120 пострілів в мінуту.Скорость перемещенія.-15%.

  Ithaca 37 (преміум) – дробовик.

  Зброя Преміум не потребує ремонту після битви.

  Параметр. Показник. Здоров’я. + 10% .Патрони.20 на максимальній прокачке.Урон.150.Дальность.10 метров.Разброс .18 градусов.Скорострельность.46 пострілів в мінуту.Скорость перемещенія.-20%.

  АБ-46 Прототип – автомат. Це найдорожчий і найкращий автомат. Але далеко не кожен гравець зможе дозволити собі таке задоволення. Він стоїть 17300 золото, і всі його посилення також купуються за золото.

  Параметр. Показник. Здоров’я. + 15% Отримані кредитів за битву. + 15% .Патрони. 90 на максимальній прокачке.Урон.35.Дальность.30 метров.Разброс.5 градусов.Скорострельность.545 пострілів в мінуту.Скорость перемещенія.-15%.

  Томпсон (легендарний) – автомат. На старті дуже низький шкоди, але висока скорострільність, плюс невеликий розкид. Варто цілком підйомну ціну. Можна купити до 22 рівня. Через низький розкиду будете потрапляти частіше (в тому числі, в голову). Йому рекомендується спочатку покращувати скорострільність, а потім шкоди.

  Параметр. Показник. Здоров’я. + 15% Отримані кредитів за битву. + 15% .Патрони.120 на максимальній прокачування .Урон.16.Дальность.40 метров.Разброс.3 градуса.Скорострельность.750 пострілів в мінуту.Скорость перемещенія.-15%.

  Маузер 98к – гвинтівка за 3150 кредитів. Він буде доступний до 30 рівня.

  Параметр. Показник. Патрони.15 на максимальній прокачке.Урон.125.Дальность.200 метров.Разброс.15 градусов.Скорострельность.30 пострілів в мінуту.Скорость перемещенія.-15%.

  СКС Прототип – гвинтівка з добре збалансованими параметрами. Краще брати легендарний ствол.

  Параметр. Показник. Здоров’я. + 10% Отримані кредитів за битву. + 10% .Патрони.54 на максимальній прокачке.Урон.124. Дальность.40 метров.Разброс.4,1 градус.Скорострельность.180 пострілів в мінуту.Скорость перемещенія.-15%.

  World War Heroes: Гайд по спеціальностям

  У грі 4 спеціальності, кожна з яких дає гравцеві особисті вміння та додаткові характеристики.

  Снайпер – ця перша професія, яку ми рекомендуємо купити на перших етапах гри. Це найшвидша спеціальність. Він дуже швидко бігає і класно виносить. Купівля професії обійдеться вам в 1030 золота, яке реально накопичити.

  Характеристики:

 • Здоров’я – + 15%.
 • Отримання кредитів – + 5%.
 • Втрати в голову зі снайперських гвинтівок – +50%.
 • Швидкість відомості – +25%.
 • Невразливість на радарі – коли ви дивитеся на радар, там після пострілу, з’являються червоні точки – це позначення супротивників. Зазвичай туди все і біжать, так як там хтось в даний момент працює. Але снайпера на радарі не видно (навіть якщо він біжить не з гвинтівкою), що дає йому дуже велика перевага.
 • Втрати з пістолетів – +25%.
 • Здоров’я – +25%.
 • Штурмовик – раніше була дуже хороша професія, так як додавала 10% до втрат штурмових гвинтівок. Цими гвинтівками вважалися всі стовбури з вкладки “Автомати”. Тепер штурмова гвинтівка тільки 1 – це FG-E. Але брати її не рекомендується, так як розробники її сильно урізали. Та й золота на її поліпшення потрібно багато.

  Характеристики:

 • Здоров’я – + 15%.
 • Додаткові 2 гранати в бою.
 • Додаткова обойма в бою.
 • + 10% утрати до штурмових гвинтівок.
 • + 50% до захисту від шкоди в голову.
 • Підтримка – ця професія передбачає добре володіння кулеметами. У них є своя специфіка бою, тому, коли ви купите кулемет, то ми рекомендуємо кілька сутичок провести з друзями, щоб зорієнтуватися і призвичаїтися до зброї.

  Характеристики:

 • Здоров’я – +25%.
 • Отримання кредитів – + 5%.
 • Втрати з кулеметів – + 50% .
 • Захист від 2 влучень – тобто якщо в вас випускають чергу, то шкоди від перших 2 куль (навіть якщо вони по вам потрапили) не зараховується.
 • Опір вибухів – +50%.
 • Скорострільність зброї – + 10%.
 • Медик – у нього є 2 переваги , це битва з дробовика і нанесення шкоди ножами. Але дробовики – це не найкращий тип зброї. Якщо ви вирішили брати медика, то слід збирати кошти на хороший дробовик (про них ми розповіли вище). Також не слід забувати, що ці стовбури дуже примхливі і шанс потрапляння в ціль безпосередньо залежить від відстані польоту кулі. Чим ближче ви до супротивника, тим більше шкоди ви по ньому завдасте. Отже, ваш герой повинен носитися як очманілий, вміти ухилятися, ховатися і хитрувати. Також слід носити додаткову зброю, міни та гранати.

  Характеристики:

 • Здоров’я – +25%.
 • Отримання кредитів – + 5%.
 • Додаткова аптечка в бою.
 • Втрати з дробовиків – +65%.
 • Здоров’я – +45%.
 • Захист від нападу – тобто є ймовірність, що при веденні вогню по вам противник буде частіше промахуватися.
 • Втрати холодною зброєю – +50%.
 • Шкода, що таку чудову спеціальність, як штурмовик, зробили практично не ефективним. Решта три професії можна брати і спокійно грати. Пріоритет у виборі персонажа буде залежати від вашої манери гри.

  World War Heroes: Що краще прокачувати?

  Перший час ви будете бігати зі стандартною зброєю. У цей час рекомендується накопичити кредитів і придбати ППС. Далі, якийсь час ви будете збирати кошти на спеціальність, тому що бігати рядовим не комфортно.

  Але перш вам радиться купити 2 контракт, тому що вони вам приноситимуть більше золота. На старті гру слід купити 2 слота, 3 слот можна придбай трохи пізніше. Чим більше золота ви заробите на перших етапах гри, тим краще ви будете розвиватися. Тому золото необхідно збирати з першого дня ігрового процесу.

  Снайпер – це кращий варіант для початкової стадії гри. З ним ви зможете добре навчитися стріляти і рухатися, за рахунок його швидкості. Надалі можна буде взяти підтримку або медика. Але це не принципово. Снайпер може залишитися з вами на всіх етапах гри. На добре прокачати снайпера можна комфортно бігати і набирати очки. Це дуже класна тема, якої не варто нехтувати. Снайпер завжди буде актуальним.

  Наступне, на що варто збирати – це FG-42. Це відмінна гвинтівка, має баланс між ціною і якістю. Послужить вам на різних стадіях ігрового процесу. СКС Прототип – теж класна гвинтівка, але для старту вона дорога.

  Прокачування зброї. На цій стадії вже рекомендується витрачати кошти на прокачку свого основного зброї.

  При посиленні стовбурів слід виходити з максимально ефективного поліпшення зброї. Тобто необхідно вибрати той параметр, який найбільше принесе користі в даний момент. Наприклад, кулемет MG-42. У нього самий пріоритетний підсилювач – це броньовані патрони для підвищення шкоди. На нього немає сенсу брати в першу чергу приціл, тому що у нього великий розкид з дальньої відстані, з якого ви, можливо, працювати не будете.

  Якщо ви вирішили вибрати другу професію, наприклад, підтримки, то краще купити кулемет DP 28. Він стоїть 3370 кредитів. На даній стадії гри, це цілком підйомні гроші. Надалі рекомендується накопичити на MF-42 (легендарний). На даний момент він лідирує за характеристиками.

  Поліпшення спеціальності – важливий момент у розвитку аккаунта. Рівень професії можна підвищити рівень. У кожної спеціальності рівень підвищується окремо. Наприклад, якщо ви у снайпера 22 рівень, то у медика може бути зовсім інший рівень. Рівень підвищити можна за рахунок посилення основних параметрів. У всіх спеціальностей однакові характеристики для посилення:

 • Броня.
 • Патрони.
 • Швидкість пересування.
 • З кожним поліпшенням одного з показників, підвищується рівень професії.

  Перед підвищенням рівня слід визначити ключові параметри спеціальності. Наприклад, у снайпера це швидкість і броня. Спочатку необхідно виводити всі показники на +3, а потім слід максимально прокачувати пріоритетні позиції.

  Посилення зброї – значно підвищують характеристики зброї. Посилити зброю можна обважуваннями або гаджетами, які розташовані в лівому нижньому кутку вікна гармати. У кожного зброї є своя кількість модифікаторів. У кожного гаджета, в свою чергу, є збільшення показників.

  Спеціальності та показники модифікаторів зброї посилюються за очки посилення. Краще прокачувати зброю і професію, накопичивши 10 – 15 (і вище) очок. У кожного посилення є свій відсоток ймовірності успіху. Тому слід натискати посилення до першого успіху. Потім рекомендується перестати виконувати поліпшення. І продовжити операцію через кілька днів. Краще через 2 – 3 дні.

  Так як ймовірність успіху всього 3 – 5%, система постійно вважає шанси і провальні спроби, щоб зберегти шанс на успіх наступного разу. Наприклад, можна витратити 15 очок, які жодного разу не дадуть позитивний ефект. Те на наступний раз, у вас може вийти посилення з першого разу. Але якщо використовувати окуляри по одному через день або кожен день, то успіх практично зводитися до нуля. І прокачування вам здасться дуже і дуже довгою. Окуляри посилення можна придбати за перегляд щоденної реклами, а також отримати в битвах.

  World War Heroes: Як заробити багато грошей без злому?

  У грі є 2 основні валюти, за які можна купити зброю, спеціалізації і модифікатори на зброю.

  Кредити можна отримати під час сутичок – є кілька видів матчів, які приносять пристойну кількість кредитів за вбивства противника. Одним з таких боїв є Командний або Смертельний бій.

  Золото. Є 3 способи, щоб отримати золото. Цього буде достатньо для комфортної гри і покупки гарного зброї. Якщо ви не зможете вносити реальні гроші в гру, то слід щодня виконувати нескладні дії:

 • Реклама – щодня з’являється в правій частині екрана. Дивитися її можна 2 рази на добу. З цього можна отримати деяку кількість золота. Кількість може змінюватися після кожного оновлення гри.
 • Контракти – покупка слотів під контракти і самих контрактів на “Ринку контрактів”. Вони дозволяють виконувати щоденні завдання за золото. Кожне завдання дає гравцеві певну кількість золота. Чим більше квестів ви виконаєте, тим більше золота ви отримаєте.
 • Столи контрактів – підвищують суму одержуваного золота.
 • Вхід у гру – періодично ви будете отримувати золото за щоденний вхід в гру. Також за вхід можна отримати інші хороші подарунки.
 • Новий рівень – як тільки ви набираєте достатньо досвіду, і переходите на новий рівень, вам дається трохи золота.
 • Також отримати більше золота і кредитів допомагає покупка Бойового пропуску.

  Бойовий пропуск – стоїть на місяць 1000 золота. Це нормальна підйомна сума, але його все ж варто взяти. У пропуску безліч переваг:

 • Золото – після закінчення сезону ви отримуєте 1400 – 1500 золота. І тільки на цей факт дає підставу купити пропуск.
 • Кредити – періодично ви зможете забрати ігрову валюту, причому в пристойних сумах.
 • Унікальні нагороди – можна отримати бойові предмети, які додають герою бонуси. Наприклад, проста шапка з магазину спорядження, ніяких додаткових характеристик не дає. А ось бойовий респіратор додає до параметрів + 15% здоров’я і 5% до отримання кредитів. Крім того, він дає захист від отруйного газу, +10 до опору вибухів і 3% до втрат будь-якої зброї. Такі предмети неможливо купити навіть за золото.
 • Аптечки – їх унікальність полягає в тому, що їх можна використовувати в битві кілька разів.
 • Вибухівка, гранати – купувати гранати оптом і забивати ними склад немає сенсу. Можна купувати по 1 перед битвою, потім при необхідності, рекомендується ще прикупити. Але багато вибухові речовини стоять золото, яке витрачати не слід. Так що безкоштовні гранати з пропуску доведеться до речі.
 • Ми рекомендуємо щомісяця купувати Бойовий пропуск. З його допомогою можна швидше накопичити золото, і швидше розвинутися в грі.

  World War Heroes: Переваги кланів

  Ми знаємо, що багато гравців люблять грати одні, і не поспішають вступати в клан. Але з World War Heroes зовсім інша справа. Коли ви бігаєте без клану, у вас не буде доступу до навичок, які значно посилюють персонажа і його зброю.

  Імовірність того, що ви переможете рівного за силою противника, набагато вище, ніж без нього. Так як у вас буде більше шкоди, живучості, патронів. Також важливо складатися в хорошому активному союзі. Тому що є гільдії, де не качають навички.

  Перебувати в клані, де не збирають золото, немає сенсу. Навички купуються і продаються тільки за золото, тому подібні спільноти не можуть собі дозволити додаткові вміння, і ефективність таких кланів дуже низька.

  У грі є ТОП кланів, але він нічого не дає учасникам гільдій. Рейтинг існує для особистої самооцінки. Є клани, які вимагають певну кількість очок активності, яке виходить в битвах. Але і такі клани прив’язують своїх членів до постійної грі.

  Все переваги, які дає гравцеві клан – це навички, які діляться на 2 типу:

 • Орендні – вони купуються на 1 місяць. Коли закінчується передплата, глава клану подовжує їх, але тільки в тому випадку, якщо йому вистачить золота.
 • Пасивні – вони купуються один раз і назавжди.
 • Якщо ви тільки почали грати, і не можете відразу визначити хороший ви вибрали клан чи ні. Слід звернути увагу на навички, які є в суспільстві. Все підсвічені вміння – активні.

  Навички підсумовуються між собою, і дають хороший бонус гравцям. Наприклад, в Орендних і пасивних навичках є вміння, яке підвищує на 25% швидкість перезавантаження зброї. В сумі ваша зброя буде заряджатися на 50% швидше.

  Основні Орендні здібності – це кланова захист і здоров’я, які додають до ваших характеристикам додатково 15% здоров’я і броні. Це дуже важливо! Коли ви заходите в клан, всі активні вміння підключаються вам автоматично. Але платою за перебування в такому союзі буде пожертвування не менше 500 золота на місяць. Але це реальна підйомна сума, навіть якщо ви не вносите реальні кошти в гру.

  Деякі дружні клани займаються наставництвом. Тобто навчають новачків тонкощам гри. У таких гильдиях досвідчені гравці можуть підказати переваги того чи іншого зброї, підказати які зміни внесли розробники після чергового оновлення.

  Якщо ви бігаєте один, або перебуваєте в “мертвому співтоваристві”, то ви не зможете продуктивно розвиватися, дізнаватися нюанси ігрового процесу.

  World War Heroes: Поради та хитрості

  Секрети режиму “Захоплення точки”

  Цей вид битви багато досвідчених гравців не надто люблячи. Та й новачкам він не особливо до душі. Головна мета битви – зайняти і утримати певний час виділені прапорами точки. За це гравцеві нараховуються очки досвіду і нагороди. Перемагає та команда, яка перша набере необхідну кількість очок. Але мало хто знає, що в цьому режимі можна заробити багато кредитів і досвіду.

  Основне завдання – утримати якомога більше точок. Але варто ще питання в тому, щоб отримати очки не тільки за захоплення, а й за захист точки. Захист вам зарахують тільки тоді, коли стоячи на точці, ви вб’єте 1 або більше противника. Після цього ви отримаєте “Захисника”. Після матчу вам дадуть додатково кредити і окуляри досвіду за захист точки. За захист гравці отримують трохи менше ніж за сам захоплення.

  Слід якомога більше захоплювати точки. В цьому випадку, навіть при програної битви, ви отримаєте максимальну кількість очок досвіду і кредитів. Тим самим ви будете швидше рости і отримувати більше досвіду.

  Один із секретів даного режиму – це можливість встановлювати міни на точках. Коли ви з якихось причин їх залишаєте, а до прапора вдається противник, то наступивши на міну, він гине, а вам все одно зараховують захист.

  Чому не росте коефіцієнт КД?

  КД – це коефіцієнт вбивств і смертей ваших в статистиці. Наприклад, коефіцієнт 1,2 береться з розрахунку 11 вбивств і 9 смертей.

  Але часто люди проводять хороші бої, а КД не підвищується або стоїть на місці. Багато гравців задаються питанням: чому це відбувається? Ігрова система, якщо вас викидає з гри під час битви, то вбивство не зараховуються в статистику, хоча в контрактах вони відображаються. Ось і весь секрет – смерті гра вважає, а вбивства немає. Тому у вас може падати КД або стояти на місці.

  Як ефективніше вести битву?

 • Використання радара – як тільки хтось вбиває противника або веде вогонь, то цей гравець відразу відображається на радарі (виняток становить снайпер). Слід постійно спостерігати за радаром, щоб бути в курсі, де працюють ваші суперники або союзники.
 • Танки – це найпотужніші знаряддя знищення в грі. Навіть якщо ви не потрапите снарядом по ворогу, то його можна легко розчавити. А якщо ви бачите, що противник котить на вас на танку, то оптимальна дія – зробити ноги. причому краще сховатися за сам танк або знайти підходяще притулок. Якщо ви біжите по прямій і згорнути вам нікуди, то краще “петляти”. Причому амплітуда петлі повинна бути досить великою. Поки ворог буде зводитися, ви легко покинете поле зору його огляду.
 • Міни – ефективно працюють в деяких режимах, наприклад, при захопленні точок або в режимі “Бомби”. Міни можна встановити навколо захоплених точок або близько бомби. Вороги прибіжать знешкоджувати бомбу або зайняти точку, а тут їх чекає сюрприз.
 • Знання карт – в грі є 7 режимів і кілька карт. Ви повинні вивчити ті карти, на яких найбільше любите битися. Знання місцевості і грамотне використовувати всі затишні місця, щоб вчасно відійти і сховатися. Також важливо знати все місця, де може влаштувати лежання снайпер. Важливо буде знання місць розташування танків та іншої техніки, точок захоплення.
 • Розкид – якщо на вашому зброю великий радіус розкиду куль, то рекомендується знижувати відстань між вами і обраною метою. В цьому випадку є велика ймовірність того, що ви потрапите в противника. Снайперські гвинтівки в цьому випадку є винятком.
 • Швидко бігати і добре ховатися – іноді це правило сильно допоможе, якщо ви граєте з суперниками, які набагато сильніше вас по потужності. Якщо у вас під час підрахунку матчу буде мало смертей, ви отримаєте більше нагород і кредитів.
 • Вивчити можливості зброї – це допоможе при зустрічі з опонентом. Таким чином, ви зможете дізнатися, на що здатний ворог і чого від нього можна очікувати. Наприклад, людина біжить зі снайперською гвинтівкою, а ви перебуваєте дуже близько до нього, то його можна встигнути розстріляти з пістолета.
 • World War Heroes: Секрети проходження гри

  Як грати з одним? Якщо ви хочете пограти з друзями, і не хочете, щоб зайве гравці заходили до вас на карту, слід створити “Закриту гру”. Для цього необхідно пройти в режим “Своя гра”. Далі поставити галочку напроти пункту “Закрита гра”. Гра не буде видно в загальному списку створених гравцями матчів. Приєднатися до гри можна буде тільки за кодом Server ID. Після того, як ви зайдете на карту своєї гри, потрібно клацнути по “Рахунку” (він розташований в центрі верхнього краю екрану). Після натискання, з’явитися вікно з інформацією, в якому знизу розташований “Номер гри”. Це і є Server ID, який повинні ввести ваші друзі. Цей номер можна відправити товаришам в будь-якому чаті або месенджері.

  Куди вводити “Номер гри”? У вкладці “Підключитися до гри” в режимі “Своя гра” потрібно ввести в активну рядок Номер гри (рядок розташована в правій частині вкладки). Якщо ви ввели правильний номер, то у вас запуститься карта.

  Як грати за німців? Перед вибором режиму гри слід увійти в меню Спорядження. У цьому вікні розташовані ваші бойові комплекти. У центрі вікна зображений персонаж. Поруч з ним в правому нижньому кутку знаходиться прапор і стрілки “вправо” і “вліво”. Клацаючи по цим стрільцям, можна вибрати будь-яку наявну в грі країну (СРСР, Англія, Німеччина, США і Японія).

  Чи варто купувати медика? Це залежить від вашого стилю гри. У медика є підвищення шкоди з дробовиків. Якщо ви любите бігати з цим видом зброї, то можна спокійно вибирати цю спеціалізацію. Але на старті рекомендується все ж купувати снайпера. Медику, в першу чергу, необхідно підвищувати шкоди і швидкість пересування, так як це дуже повільна професія.

  Автор статті: Євгенія