Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Westward IV: All Aboard – Проходження гри повністю з підказками і головоломками

У статті описано Повний і докладний проходження гри з картинками. Дан огляд всіх секретів, рад, тактик і особливостей ігрової механіки від початку і до кінця.

Зміст статті

 • ТОП 25 РАД , ЩОБ ПОЧАТИ ПОЧАТОК (без спойлерів)
 • ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ
 • СПИСОК ВСІХ ЗАВДАНЬ З ради ДЛЯ КОЖНОГО (Спойлери)
 • КВИТОК ДОМАШНЯ МІСІЯ
 • ГОЛОВНА СОЛОДКА МІСІЯ
 • BANDIT HOLD UP MISSION
 • ОСНОВНА МІСІЯ
 • ЗАЛІЗНИЧНА БЛОКАЖНАЯ МІСІЯ
 • Місія по шуму
 • ВУДІНВІЛЬСКАЯ МІСІЯ
 • МІСІЯ ГРИПУ ГРИПУ
 • ЗАЛІЗНИЧНА МІСІЯ ОБОРОНИ
 • ОСТАННЯ МІСІЯ ПО РОЗІ
 • BROCKWAY MISSION
 • ЗАВДАННЯ ПОРЯТУНКУ ЗАРУЧНИКІВ
 • НЕРУХОМІСТЬ ПОШИРЕНА МІСІЯ
 • LANDLORD LOOPHOLES МІСІЯ
 • МІСІЯ ОГДЕНВІЛЛЕ
 • БАТЬКА Ренс МІСІЯ
 • НЕПРАВИЛЬНА МІСІЯ
 • HAVERBROOK МІСІЯ
 • МІСІЯ ВЕЛИКОГО ПОТЯГИ
 • МІСІЯ вулканском ДОЛИНИ
 • ТРОФЕЙ І СЕКРЕТНІ ОБ’ЄКТИ
 • ТОП 25 РАД, ЩОБ ПОЧАТИ ПОЧАТОК (без спойлерів)

  Westward IV – це б Огати і складна стратегічна гра, яка пропонує вам безліч варіантів на кожному етапі ігрового процесу. Ось список з наших 25 кращих порад – навіть якщо ви досвідчений гравець на Заході, ви повинні знайти щось тут цікаве.

  # 1 Якщо ви не впевнені, як дістатися, подивіться, чи знає ваш персонаж шлях.

  клацніть лівою кнопкою миші на людину, яку ви хочете перемістити, потім клацніть правою кнопкою миші на місці, куди ви хочете перейти.

  Саме так багато гравців вперше виявляють, що персонажі можуть проходити через більшість річок (міст не потрібно), якщо вони можуть знайти берег річки з невеликим ухилом.

  # 2 Відмінності між двома головними героями в Westward IV.

  Головні герої чоловічої і жіночої статі отримують однакові квести, але можуть отримувати їх в іншому порядку. Що ще більш важливо, вони мають різні карти і пейзажі. Тому, якщо ви публікуєте повідомлення на форумах, обов’язково вкажіть, чи граєте ви як Анна або Генрі. Те, що Анна знаходить на північному сході, Генрі може знайти в іншому місті на півдні.

  # 3 Крім цього, два головних героя, звані героями, дуже схожі один на одного – і сильно відрізняються від всіх інших.

  Ваш герой не може померти. Якщо їх планка здоров’я доходить до нуля, вони просто падають без свідомості на кілька секунд, а потім знову встають. Інші стрілки, в тому числі депутати, шерифи, бандити і мисливці за головами, всі покидають гру, якщо їх здоров’я падає до нуля.

  Крім того, всі імена, крім сімейства Тернерів, навіть імена, пов’язані з квестами, генеруються випадковим чином в грі.

  Так що мого пса можуть кликати ровером, а вашого – пухнастим, хоча вони важливі в одному і тому ж квесті.

  Але членами сім’ї Тернера завжди будуть Вінтон, Сел , Генрі і Енн.

  # 4 Ваш герой не може отримати кінь – але він не має потребу в ній, оскільки вони рухаються швидше, ніж всі інші, навіть на кінному стрілкою.

  Тому, якщо ви виберете групу персонажів і відправите їх у інше місце в місті, дуже ймовірно, що ваш герой виявиться трохи попереду групи. Якщо вашому герою потрібно резервне копіювання, коли він прибуде, ви можете вибрати місце зустрічі в декількох кроках від кінцевого пункту призначення, щоб дати повільним мандрівникам час, щоб надолужити згаяне.

  # 5 Герої не можуть робити все.

  Як і стрільцям, ваш герой не вимагає їжі або житла з міста, можливо тому, що вони можуть полювати. На відміну від стрільців, ваш герой також може виконувати деяку роботу – використовувати кирку на видимому золоті або вугіллі, рубати впали колоди, ловити рибу, збирати ягоди і ремонтувати будівлі. Однак ваш герой не може робити нічого, що вимагає входу в будівлю, тому він не може працювати в шахті, магазині або банку. Для цього вам потрібні громадяни.

  # 6 Тримайте всіх зайнятими – і більшість працюючих громадян.

  Заступника, який просто стоїть там на випадок, якщо прийдуть бандити, можна використовувати, щоб забрати дрова, золото або вугілля або полювати на оленів і кроликів, а потім забрати м’ясо для їжі.

  він не буде збирати ягоди або рибу, але він буде відкривати ящики і збирати яблука.

  Всякий раз, коли він закінчив, заступник стоятиме там, де він закінчив, поки ви не виберете його знову.

  Працюючого громадянина можна відправити на роботу зі збору ягід, риболовлі або рубці впав колоди, після чого він автоматично повернеться до своєї роботи. Це може бути дійсно корисним. Скажімо, у вас є громадянин, який працює в шахті, і у вас мало їжі. Можливо, ви захочете, щоб громадянин збирав ягоди або вирушав на риболовлю, знаючи, що вони повернуться до шахти, як тільки буде витягнутий джерело їжі. Тим часом ваш заступник може полювати, а ваш герой може йти в іншу частину міста.

  # 7 Це гра, заснована на квестах, з більш ніж 75 квестами, розкиданими по різних містах.

  Деякі потрібні. Деякі не є обов’язковими. Деякі з них є секретними, і ви можете не знайти їх в перший раз, коли граєте.

  Ви також можете продовжувати грати навіть після того, як “поб’єте гру” (завершите всі необхідні квести по порядку), щоб заробити більше трофеїв і розблокувати секретні квести.

  # 8 Завжди читайте Журнал квестів (позначений чорнильницею на інформаційній панелі у верхній частині екрану), щоб отримати більше інформації про вимоги до вашим поточним квестам.

  Завдання додаються в список завдань в тому порядку, в якому ваш персонаж дізнається про них, а не в тому порядку, в якому вони повинні бути виконані.

  # 9 5 елементів (вода, золото, вугілля, дерево і їжа) є міськими ресурсами, тому все, що один персонаж заробляє в місті, потрапляє на загальний рахунок.

  Це також означає, що ваш герой не може нести золото або дерево з одного міста в інший.

  Один місто може доставляти товари в інший, однак, поки поїзда продовжують робота ть, нові поставки будуть прибувати час від часу.

  Ви можете змінити, які товари ви хочете отримати шляхом навчання, натиснувши на вокзал в поточному місті.

  # 10 Єдине, що подорожує з вами, це знання (те, що ви відкриваєте в “магазині” у верхній інформаційної панелі) і аптечки, які ви можете купити у будь-якого лікаря.

  ви можете носити з собою до 20 аптечок одночасно. Щоб дізнатися, скільки у вас є аптечок, натисніть на будь-якого стрілка.

  # 11 За винятком вашого Головного міста (зазначеного залізничною станцією на карті у верхній інформаційній панелі), ви можете відвідати кожне місто тільки один раз.

  Коли ви виконаєте необхідні квести в місті розширення, вас запитають, чи хочете ви повернутися в місто (ваш головний місто) або продовжити гру, і ви побачите карту результатів, яка повідомить вам, чи є які-небудь незакінчені додаткові квести або приховані об’єкти. що ви ще не знайшли. Після того, як ви підете, ви не зможете повернутися, тому, якщо щось не буде завершено, продовжуйте грати, поки не будете повністю задоволені тим, що ви зробили в Expansion Town.

  # 12 Не поспішайте додому в Головний Місто, якщо справи в Місті Розширення йдуть добре.

  Є ще одна причина, по якій ви можете продовжити. Ви не можете взяти з собою золото або вугілля назад у головне місто, але ви можете взяти дві речі, які ви купуєте за золото: аптечки, куплені у будь-якого лікаря, і знання, куплені в “магазині” у верхній інформаційній панелі. Можливо, ви захочете залишитися в Expansion Town на деякий час і витратити золото, яке ви там заробили, до поїздки назад.

  # 13 Якщо у вас є універсальний магазин і торговий майданчик, у вас є поновлюваний елемент (дерево) , який ви можете обміняти на золото, продукти харчування або вугілля.

  Це вірно як в головному місті, так і в містах розширення. Нехай ваші дроворуби посадять нові насіння дерев до того, як в лісопильному таборі закінчаться лісу – це дозволить їм працювати і підвищити їх трудовий стаж.

  Ставтеся до посадки насіння як до будь-якої іншої роботи. Виділіть зайнятого дроворуба, натисніть на пакет з насінням дерев у вашому інвентарі і виберіть місце для посадки (зелене коло) поруч з поточним Lumber Camp. І як тільки ви посадите насіння дерев, ви також в кінцевому підсумку отримаєте яблука на землі, які зможете зібрати.

  Ви також можете почати новий ліс в будь-якій плоскій області. Посади насіння дерев і побудуй там табір пиломатеріалів.

  # 14 Універсальний магазин і Торговий майданчик доставити!

  Вам не потрібно відправляти громадянина або вашого Героя в ці будівлі, щоб розмістити замовлення. Просто наведіть курсор на будівлю, натисніть на нього, і ви зможете замовити все, що вам потрібно. Він увійде в інвентар міста, як тільки ви його купите.

  Ви можете продавати речі таким же чином на торговому майданчику.

  Якщо в магазині нікого немає, натисніть на найближчого громадянина, яка не робить що -то критичне, натисніть на значок свистка в правому нижньому кутку, і вони підуть з поточної роботи. Перетягніть їх в будівлю, де вам потрібно, щоб вони працювали, і ви можете відразу ж розмістити своє замовлення – вам не потрібно чекати, поки вони прийдуть. Як тільки ви купили / продали те, що вам потрібно, знову натисніть на Громадянина, попросіть його вийти з магазину і знову найняти його на колишню роботу.

  Ми часто будували універсальний магазин, торгову площадку і кабінет лікаря поруч з фермою , оскільки це в основному робочі місця з частковою зайнятістю.

  # 15 Game Animals – ще один поновлюваний ресурс, але є одна заковика.

  Як тільки ви зловили всю рибу в одній області, просто залиште її в спокої на деякий час. Риба в кінці кінців повернеться. Це вірно, якщо ви просто ловите Citizen з берега річки або будуєте Fish Hut.

  Ваш герой і стрілок можуть також полювати на оленів і кроликів за їжею. Нове тварина з’явиться в тому ж секторі, коли ви його вб’єте. Заковика в тому, що це може бути не те ж саме тварина!

  І ще більш важливим є той факт, що існує обмеження на загальну кількість тварин, яких може містити квадрант.

  Наприклад, на мапі Анни в південно-західному квадраті Головного міста будуть ведмеді, кролики і вовки. Немає оленів. Якщо вам потрібен вовк для квесту і ви його там не бачите, вам, ймовірно, доведеться вбити ведмедя або кролика, щоб зменшити популяцію тварин, щоб міг з’явитися вовк.

  Але з’являються тварини випадкові, тому вам, можливо, доведеться вбити 2 або 3 тварин, яких ви не хочете отримувати тим, кого ви робите.

  або, якщо ви перебуваєте в місті розширення і помітили оленів в південно-східному квадраті, ви можете відправити туди заступника полювати за їжею. Він вбиває перших декількох (+5 їжі або більше кожен!). Тоді все, що ви бачите, це кролики. Якщо ви хочете, щоб з’явилося більше оленів, спочатку ви повинні отстрелить деяких кроликів.

  # 16 Зберігайте вугільну шахту в своєму головному місті, поки не дійдете майже до кінця гри.

  У самому кінці є 3 додаткових квесту, які вимагають працює вугільної шахти, а не просто сховища вугілля. Якщо ви вичерпали всі свої міни, ви не зможете виконати ці квести.

  Пам’ятайте, що ви завжди можете купити вугілля на Ринковій площі, так що у вас не вистачить, якщо у вас буде достатньо деревини для торгівлі.

  # 17 Плануйте свою стратегію пожежогасіння, перш ніж будувати житло.

  Коли будинок робочого загоряється, вони йдуть з роботи і направляються на гасіння пожежі. Вони все ще працюють на роботі, тому вони повернуться туди автоматично, як тільки згасне вогонь. Це добре, якщо вони живуть поруч зі своєю роботою. Але якщо їх будинок знаходиться на іншому кінці міста, він може згоріти до того, як вони туди доберуться, і тим часом ви втратили роботу, яку вони зробили б.

  # 18 Є дві хороші стратегії пожежогасіння.

  Один з них – будувати будинки поруч з місцем, де ви будете наймати людей. Це добре працює в тих випадках, коли бандитів не так багато, або коли ви можете дозволити собі також побудувати офіс шерифа і найняти додаткових заступників. Громадяни не будуть битися з бандитами (громадяни просто тікають і ховаються), але бандити будуть руйнувати будівлі, в тому числі будинки.

  Інша стратегія полягає в тому, щоб будувати будинки і магазини в центрі міста, близько один до одного , і використовувати власників магазинів, щоб гасити пожежі, як тільки вони трапляються. Або, як тільки у вас буде багато їжі, візьміть додаткову ферму з 6 фермерами біля будинків і використовуйте цих фермерів для гасіння пожеж і ремонту будинків. Сенс цієї стратегії полягає в використанні громадян, які не живуть в будинках, але працюють поруч, щоб загасити пожежі.

  Перша стратегія працює автоматично. Другий вимагає вашого втручання, щоб призначити громадян загасити пожежі, але це може бути більш ефективним. Або буде працювати; просто знаю, який ви використовуєте.

  # 19 Тримайте ваші важливі будівлі відремонтованими, але знайте, які з них не мають значення.

  Будинки, в тому числі будинки, можуть бути пошкоджені в результаті пожежі , бандитів чи землетрусів. Точно так же, як стрілок, який втрачає здоров’я в бою, натискання на будівлю покаже вам його зелену смугу і підкаже, скільки буде коштувати його ремонт.

  Якщо ви не ремонтуєте будівлю, відбуваються три речі. По-перше, ваше місто втратить кілька очок щастя. По-друге, частково пошкоджене будівля буде виробляти менше продукції. І, нарешті, в кінцевому підсумку буде завдано достатній збиток (здоров’я зведено до нуля), що будівля завалиться в цілому. Зазвичай ви можете врятувати кілька речей з уламків, але ви втратите більшу частину вартості будівлі.

  Занадто пошкоджені колодязі і водонапірні башти можна використовувати для гасіння пожеж або поливу сільськогосподарських культур, тому стежте за їх справністю. Ніхто не “володіє” ними, тому вам доведеться час від часу притягти до них громадян, щоб зробити ремонт.

  Пошкоджені ферми, ранчо і шахти будуть виробляти менше продукції, тому їх ремонт також важливий.

  вичерпали міни марні для вас, але вони будуть пошкоджені, і вони дійсно тягнуть міське щастя. Як тільки шахта вичерпана, продовжуйте і знищіть її. Немає більше витрат на ремонт або пожежі там! Щоб знести будівлю, натисніть на нього, потім натисніть на значок бомби в правому верхньому куті. Купівля TNT не потрібно.

  Предмети розкоші, такі як горшкові рослини і квіткові ящики, зазвичай дешевше замінити, ніж полагодити.

  І якщо по якоїсь причини ви відчайдушно потребуєте деревині, ви можете знести непотрібне вам будівля і витягти з нього трохи деревини.

  Ви можете знайти наступний будинок для ремонту, натиснувши на значок пошкодженої будівлі в лівому нижньому кутку. Якщо ви чекаєте, коли ваш герой пройде по місту, це відмінний час: просто натисніть на пошкоджені будівлі та призначте громадян для їх ремонту, поки ви чекаєте прибуття героя.

  # 20 Використовуйте удосконалення фортифікації, щоб обмежити збиток від землетрусів і пожеж.

  Ви повинні купити знання про фортифікації в “магазині” в інформаційній панелі у верхній частині екрану, а потім обновити Lumber Camp. З тих пір всі будівлі в вашому місті стануть сильнішими. І, крім того, вам потрібен покращений Lumber Camp для будівництва мостів, так що це безпрограшний варіант.

  Як тільки Lumber Camp буде модернізований, натисніть на нього ще раз, щоб побачити кнопку Fortification і скільки це буде коштувати.

  Натисніть на кнопку укріплення, застосуєте зміцнення до всіх будівель в місті.

  вам потрібно всього лише купити оновлення в “Магазині інформації” один раз, але вам доведеться використовувати кнопку ” зміцнення “в одному оновленому табірного таборі в кожному новому місті, в якому ви хочете побудувати укріплення будівлі.

  # 21 Метод проб і помилок.

  Скажімо, ви працювали над квестом в місті розширення і розумієте , що вибрали невірну стратегію. Ви повинні були побудувати універсальний магазин раніше, щоб купити TNT, щоб потрапити в іншу частину карти. У більшості випадків, якщо ви натиснете кнопку “Меню” на інформаційній панелі у верхній частині екрану, ви побачите опцію “Запустити знову квест”. Це поверне вас до початку цього конкретного квесту.

  Крім того, ви можете завантажити з файлу збереження, якщо ви спочатку зберегли один файл.

  Багато досвідчених західні гравці створюють файл збереження, коли справи йдуть відмінно . Якщо ви виконали складне завдання, але все ще не завершили загальний квест, файл збереження дозволить вам повернутися до цієї проміжної точці, замість того, щоб повертатися до початку квесту.

  Тому, як правило, вам не потрібно створювати файл збереження на початку нового квесту в тому ж місті – для цього ви можете використовувати Restart Quest.

  Ми рекомендуємо створювати файл збереження вашого головного міста кожен раз, перш ніж натискати на карту в інформаційній панелі у верхній частині екрана, щоб перейти в нове місто розширення. Хоча в меню є опція “Повернення в місто”, це не допоможе, якщо деякі з ваших заступників загинули, коли ви були в розширювальному містечку.

  # 22 Якщо один хороший, три краще.

  ви можете побудувати безліч будівель в Уестворде, і ви виявите, що багато секретні продукти і трофеї вимагають, скажімо, 3 будівлі X, найнятого досвідченим громадянином.

  Точно так же, хоча добре мати кваліфікованого шахтаря, що працює у вугільній шахті , наявність кваліфікованого шахтаря, що працює в коваля, принесе додаткові переваги.

  А наявність громадянина з 2, 3 або 4 навичками може відкрити більше секретів.

  Так що, як тільки у вас все буде добре в головному місті, ви, ймовірно, захочете перебити громадян, щоб вони розвинули більше навичок.

  Єдиним винятком з цього ради є два будинки з “бульбашками розмов” – Коваль і Ринок. У вас повинно бути тільки одне з цих будівель в головному місті, інакше гра може заплутатися.

  # 23 Іноді щастя так само важливо, як і те, чого у тебе немає.

  Потрібно збільшити щастя вашого міста? Допоможе безліч хороших речей – різні види їжі, різні види будівель, найм шерифа і депутатів, покупка предметів розкоші, таких як вуличні ліхтарі і горшкові рослини. Все добре.

  Множення одного і того ж предмета, наприклад, двох рослин горщиків, збільшить щастя для кожного предмета, але тільки для перших декількох.

  Якщо ви застрягли проти числа і просто не можете піднятися вище, можливо, вам доведеться видалити деякі негативи. Ремонт пошкоджених будівель – гарний початок.

  І, як рада, вам, можливо, доведеться позбутися від деяких з Мисливців за головами. Кожен, що у вас є, варто вашому місту одне очко щастя. (Громадяни люблять депутатів, але не довіряють мисливцям за головами.)

  На жаль, ви не можете просто звільнити їх. Єдиний спосіб позбутися від них – померти. Надішліть одного проти ведмедя або групи з 3 бандитів, і в кінцевому підсумку здоров’я Мисливця за головами обнулится. Сумно, але вірно.

  Перевірте статистику свого міста, натиснувши кнопку Статистика міста в інформаційній панелі у верхній частині екрану, і вона покаже всі плюси і мінуси, які в даний час впливають на щастя міста .

  # 24 Знайте свої межі – але не поспішайте їх розширювати.

  Це не спойлер, тому що гра дасть вам ця рада автоматично. У місті може бути не менше 20 громадян, поки ви не візьмете шерифа. Тоді у нього може бути 35, поки ти не наймеш мера. І потім він досягає максимуму в 45 звичайних громадян (тих, хто вимагає житла).

  Але це не означає, що ви повинні поспішити найняти шерифа або мера. Якщо ви не наймаєте їх відразу, у вас є час підготуватися до припливу громадян.

  Зазвичай, коли ви будуєте будинок, це означає, що нові громадяни прибудуть, щоб зайняти його. Але якщо у вашому місті проживає населення, ви можете заздалегідь побудувати нове житло, щоб підготуватися до приходу нових людей.

  Ви також можете почекати, поки ваші нинішні громадяни стануть кваліфікованими фермерами, щоб збільшити виробництво продуктів харчування, або побудувати додаткові склади і наповнити їх ягодами, яблуками, рибою і дичиною, перш ніж з’являться нові громадяни.

  Тільки шериф і мер збільшують стелю населення. Якщо вам просто потрібно більше стрільців, побудуйте станцію шерифа, але тільки наймайте депутатів, поки ви не будете готові до нових громадянам, яких залучить шериф.

  # 25 Насолоджуйтесь досвідом.

  Багато з предметів знань в “магазині” в інформаційній панелі у верхній частині екрану вимагають очок досвіду для покупки. Як ви можете збільшити свій досвід? Роблячи більше речей!

  Додаткові квести на Ринковій площі в вашому Головному місті – гарне місце для отримання досвіду.

  Але крім того, кожен навик, який отримує громадянин, варто очка досвіду, тому, якщо ви зможете заощадити досвідченого фермера і відправити його на деякий час на роботу на Торгову площадку, він може заробити очко досвіду, коли стане досвідченим продавцем.

  Громадяни можуть отримати навик продавця в Market Place, Hat Shop, Shop Shop або в банку. Як не дивно, робота в універсальному магазині НЕ заробляє цю навичку.

  Щоб побачити, якими навичками володіє громадянин, натисніть на них, потім натисніть на крихітний сувій, щоб побачити деталі його навичок.

  І, звичайно ж, після того, як ви відновите залізничну станцію, ви можете заплатити хлопцеві за те, щоб він впорався з цими повторюваними завданнями з технічного обслуговування, такими як зупинка залізничних бандитів або ремонт шляхів між містами розширення.

  Але коли він це робить, ваш Головний Місто не набирає очки досвіду, а коли ви робите це, ви отримуєте.

  ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ

  Загальні поради: Базовий геймплей

  Це стратегічна гра з деякими елементами симов. Ви контролюєте дії свого Героя (Енн або Генрі Тернер), Громадян в вашому місті, Стрєлков (Шериф, Заступник і Мисливець за головами), а іноді і тварини, такого як Собака або Щур.

  Час від часу вам буде призначений квест. Деякі квести є обов’язковими, а деякі необов’язковими, тобто ви можете завершити гру, навіть якщо ви не виконаєте цей квест.

  У грі доступно більше 75 квестів. (Скільки саме буде спойлера, але якщо вам потрібен повний рахунок, див. Список квестів у верхній частині розділу спойлера.)

  На додаток до квестів, кожне місто має забезпечувати своїх громадян їжею і житлом. Якщо громадяни занадто довго залишаються голодними або бездомними, вони спочатку припиняють роботу, щоб протестувати, а потім залишають місто. Проте, нові громадяни прибудуть на зміну їм, якщо буде доступне житло.

  Використовуйте прокрутку миші або кнопки +/- для збільшення або зменшення масштабу при перегляді сцени.

  Якщо ви утримуєте клавішу пробілу і рухаєте миша, ви можете повертати вигляд вашого персонажа на сцену. Це іноді корисно при знаходженні предмета за будівлею. Однак ви повинні повернутися до головного виду, щоб персонаж рухався або збирав речі.

  Натисніть на значок меню в інформаційній панелі у верхній частині екрану, щоб отримати доступ до меню гри. Ви використовуєте це меню, щоб зберегти поточну гру або взагалі вийти з неї.

  Загальні поради: Інформаційна панель

  Розуміння інформаційної панелі має важливе значення для гри.

  Вкрай зліва – назва одного з ваших поточних квестів. Однак ви можете працювати над декількома.

  Трохи нижче ця назва завдання для цього квесту.

  Наступний значок – вивіска, яка представляє меню. Натисніть на неї, щоб отримати доступ до Зберегти або Завантажити, Вийти або подивитися кімнату трофеїв.

  Іконка з золотими монетами – це інформація “Магазин”. Вам доведеться здобувати знання, щоб робити деякі речі в грі, наприклад, як зміцнювати будівлі або як будувати стайні. Ви повинні придбати це знання лише один раз в грі, і тоді ваш персонаж збереже його.

  Потім, коли ви насправді будуєте стайні, ви використовуєте звичайні параметри збірки поряд із зображенням персонажа в нижній частині екрана.

  Якщо ви спробуєте створити щось, для чого у вас поки немає інформації, гра нагадає вам спочатку відвідати “Магазин”.

  Сувій в центрі інформаційної панелі – це карта маршруту залізниці. Ось як ви йдете з вашого головного міста в інше місто. Натисніть на сувій, потім натисніть на зелене місто.

  Зазвичай тільки один інший Місто Розширення буде доступний для поїздки.

  Ви можете відвідати кожен Місто Розширення тільки один раз.

  Деякі інциденти, пов’язані з технічним обслуговуванням залізниць, відбуваються на трасі між містами. Вони будуть позначені зламаним рейкою або залізничним замком.

  Якщо в нижній частині карти є примітки, уважно прочитайте їх, тому що це означає, що ви повинні щось зробити в своєму головному місті, перш ніж відправитися в інше місто . Зазвичай це означає, що ви повинні піти до Ковалю в головному місті і купити матеріали для будівництва треків. Ці треки будуть створені автоматично при покупці витратних матеріалів, і ви зможете знову використовувати карту маршрутів.

  Іноді це означає, що залізничні колії у вашого головного міста були пошкоджені. В цьому випадку вам потрібно буде знайти пошкодження і доручити громадянам або вашому герою відремонтувати його, перш ніж ваш поїзд зможе покинути станцію.

  Значок збільшувального скла на інформаційній панелі призначений для статистики міста. Це дасть вам зведення всієї інформації про поточний місті, в тому числі, скільки у вас є стрільців, скільки будівель кожного типу, і що додає чи віднімає з щастя вашого міста.

  Значок Ink Well відкриває список квестів. Обов’язково прочитайте це, так як воно часто містить інформацію про те, які завдання вам потрібно виконувати для кожного квесту, і нагадає вам про додаткові квестах, які ви почали, але не завершили.

  Два числа праворуч від танцюючої пари показують, скільки громадян ви контролюєте в поточному місті, і скільки слотів для житла у вас є для них. Це не враховує вашого Героя, стрільців або відвідувачів. Просто громадяни. Якщо в слот більше громадян, ніж в Житло, краще побудуйте більше Житлових швидше, інакше бездомні громадяни спочатку страйкують, а потім залишають місто. Якщо кількість місць для громадян менше, ніж в Житло, ви можете очікувати, що незабаром прибуде ще більше громадян, тому ви можете перевірити, чи достатньо у вас їжі і води для більшої частини населення.

  Наступний номер – це кількість Очок досвіду, яке ви можете витратити в інфо-магазині. Це число буде збільшуватися в міру виконання квестів і отримання навичок, а також зменшуватися в міру витрати очок.

  Число праворуч в блакитному – це точки щастя, а сонце праворуч – це індикатор щастя. Загалом, вам потрібно 100 очок, щоб мати щасливе місто, і 200 очок, щоб мати щасливе місто.

  Навчання використанню інформаційної панелі має вирішальне значення для загального успіху в грі. Будь то перевірка статистики міста, щоб побачити, що впливає на щастя вашого міста, перевірка “Магазину інформації”, щоб визначити, які знання вам знадобляться в майбутньому, або перегляд списку квестів для отримання докладної інформації про необхідні завдання, це те, що ви будете використовувати для планування довгострокова стратегія і підготовка до надзвичайних ситуацій, перш ніж вони відбудуться.

  Загальні поради: персонажі і тварини

  У грі 5 типів персонажів: ваш Герой, Громадяни, Стрілки, Відвідувачі і Бандити .

  Ви контролюєте дії свого Героя, Громадян, які працюють на вас, і Стрільців (Шериф, Депутати і Мисливці за головами).

  Громадяни можуть збирати незакріплені предмети, такі як золоті самородки, предмети , необхідні для квестів, ловити рибу, збирати ягоди, рубати дерева, гасити пожежі та працювати всередині будівель, включаючи шахти, магазини і ферми. Вони можуть використовувати три міських інструменту: тротил, насіння яблук і іригаційний інструмент. Вони втечуть від бандитів, якщо підійдуть дуже близько. Вони можуть купити одяг і капелюхи.

  Якщо громадянин захворює, він кидає свою роботу і бродить навколо скарги. Вони в кінцевому підсумку зцілять себе. Якщо вам потрібно, щоб вони зажили швидше, ви можете перетягнути їх до лікаря, найнятому лікарем, щоб купити зміїне масло по 5 доларів за бар здоров’я.

  Якщо громадянин занадто довго голодний або бездомів’я, він покине місто.

  Бездомний громадянин, який протестує, може бути призначений побудувати свій власний новий будинок. Вони більше нічого не зроблять, поки не отримають будинок.

  Громадяни (і тільки громадяни) можуть стати кваліфікованими шахтарями, лісорубами, продавцями і фермерами. Вони отримують навик, працюючи в будинку, пов’язаному з цим навиком, протягом певного періоду часу.

  Вони зберігають всі навички, які заробили, тому в кінцевому підсумку вони можуть заробити все 4 навички, якщо ви продовжуєте переводити їх з роботи на роботу.

  Досвідчені громадяни більш продуктивні, і є й інші переваги, які ви можете розблокувати.

  Стрілки можуть збирати вільні предмети, такі як золоті самородки, стріляти в тварин, стріляти в бандитів, стріляти в деякі будівлі. Вони не можуть ловити рибу, збирати ягоди, працювати в будівлях або гасити пожежі. Вони будуть стріляти в бандитів, які стріляють в них. Вони будуть стріляти в мисливських тварин, якщо ви натиснете на тварину. Вони не можуть використовувати міські інструменти. Вони не можуть нести предмети, необхідні для квестів. Вони можуть купити одяг і капелюхи. Вони можуть кататися на конях (перетягніть одного до стайні, щоб дати їм кінь).

  Стрілки не хворіють, але втрачають здоров’я під час боїв з бандитами і мисливськими тваринами. Вони не будуть лікувати самостійно. Ви можете перетягнути їх до найнятому лікаря, щоб купити зміїне масло по 5 доларів за бар здоров’я. Або ви можете застосувати “Аптечку здоров’я” за 40 доларів на приблизно таку ж кількість лікування. Перевага аптечки полягає в тому, що її можна застосовувати в будь-який час, навіть під час битви. Ви можете купити до 20 аптечок в будь-якому кабінеті лікаря.

  Стрільцям не потрібне місто, щоб забезпечити їх житлом або їжею.

  Депутати і шерифи є стрілками, які також є законниками. Вони є постійною частиною вашого міста.

  Мисливці за головами – позаштатні стрілки, прибудуть в місто і попросять роботу. Вам вирішувати, брати їх на роботу чи ні.

  У більш ранніх іграх цієї серії ви повинні були піти в Салун, щоб найняти Мисливця за головами. На Заході IV вони просто прибудуть в поїзді або ви знайдете їх на околиці міста.

  Якщо вони прибудуть в поїзді, вони попросять вас про роботу і скажуть, скільки коштує їх найняти.

  Іноді Мисливець за головами приносить собаку. Якщо ви наймаєте Мисливця за головами, Собака буде працювати безкоштовно.

  Щоб дізнатися, скільки стрільців у вас зараз в місті, перевірте статистику міста в інформаційній панелі у верхній частині екрану.

  Уважно прочитайте інструкції квестів і трофеїв. Якщо вони вкажуть “Lawmen”, будуть враховуватися тільки депутати і шерифи.

  Ваш герой може збирати вільні предмети, такі як золоті самородки, збирати предмети, необхідні для квестів, ловити рибу, стріляти в тварин, збирати ягоди, рубати дерева, гасити багаття і використовувати міські інструменти. Вони не можуть працювати всередині будівлі. Вони не можуть купити одяг. Вони будуть стріляти в бандитів, які стріляють в них. Ваш герой ходить швидше, ніж будь-хто інший, навіть стрілок на коні.

  Вашому героєві не потрібне місто, щоб забезпечити житлом або житлом.

  Якщо здоров’я вашого Героя падає до нуля, він деякий час втрачає свідомість, але потім відновлюється. Герої можуть використовувати зміїне масло в кабінеті лікаря, але не можуть використовувати аптечку. Якщо вам потрібно, щоб ваш герой був повністю здоровий, щоб виконати завдання, зазвичай найпростіше відправити їх поодинці проти ведмедя або пари бандитів, щоб вони були вибиті і потім відновилися в повну силу.

  Відвідувачі – це люди, з якими може розмовляти ваш Герой, але чиї руху ви не контролюєте. У них буде жовтий коло навколо ніг, якщо ви натиснете на них.

  Деякі відвідувачі можуть бути перетворені в громадян після того, як ви поговорите з ними або допоможете їм.

  У кінці гри прибуде один постійний відвідувач, якого можна буде найняти для виконання робіт з технічного обслуговування залізниці. Він буде відображатися у вашому населенні як бездомний, але він не прийме будинок, якщо ви побудуєте його для нього. Він повинен просто спати на вокзалі.

  Бандити – вороги, які будуть стріляти в ваших героїв або стрільців, якщо вони їх побачать і будуть досить близько. Вони не будуть стріляти в Громадян або Відвідувачів, але зашкодять будівлі.

  Собаки, які належать вашому місту, можуть управлятися як будь-який стрілок. Вони будуть вбивати щурів і атакувати бандитів. Вони не можуть нести предмети або збирати речі.

  Один з бізонів, залучений в певний квест, може управлятися як собака. Натисніть на нього, і він переміститься туди, куди ви скажете. Ви дізнаєтеся, коли побачите це.

  У деяких квестах ви зможете подружитися з Крисою (зазвичай, годуючи її), і тоді вона буде діяти під вашим контролем. Ви зможете вказати, куди йти, навіть якщо ви не супроводжуєте його.

  Ви не можете пов’язати більшість дій в західному напрямку. Якщо ви хочете, щоб персонаж, яким ви керуєте, ходили в двох місцях і натискали на обидва, персонаж пропустить перший і перейде безпосередньо до другого.

  Тим не менш, ви можете пов’язати команди збірки. Натисніть на персонажа, натисніть на збірку і виконайте звичайний процес, щоб вони почали щось будувати. Потім ідіть вперед і виконайте команду збірки для 2-го будинку для того ж персонажа. Ви можете зробити це як мінімум для 4 будівель поспіль. Це може бути дуже корисно в деяких квестах.

  Загальні поради: 5 елементів

  Є 5 загальних елементів, які місто може збирати: вода, їжа, вугілля, золото і дерево. Загалом, ви будете намагатися мати баланс в них, якщо у вас немає конкретного квесту, який вимагає великої кількості з них.

  5 Елементів належать місту, тому ви не можете переносити їх з одного на інше.

  ви можете в будь-який час перевірити свою статистику міста в інформаційній панелі у верхній частині екрану, щоб побачити, робите ви або використовуєте який-небудь з 5 елементів.

  Загальні поради: золото

  Все гроші додаються до вашого золотому рахунку, так що це включає фактичне золото, яке ви збираєте, алмази ( “дорогоцінні камені”) і вартість товарів, які ви продаєте.

  Золото можна знайти у вигляді пухких самородків на землі, видимих ​​каменів з золотими прожилками, які можна розбити киркою, або побудувавши золотий рудник.

  Громадяни можуть зібрати всі 3 форми. Герої можуть збирати вільні самородки або розбивати видимі камені. Стрілки можуть збирати вільні самородки або дорогоцінні камені, але не можуть використовувати кирку.

  Після того, як золотий рудник вичерпаний, його не можна поповнити, тому продовжуйте і знесіть його, щоб уникнути там пожеж в майбутньому.

  Загальні поради: їжа

  у грі багато різних джерел їжі. Яблука можна знайти на землі в місцях, де були посаджені дерева. Картопля іноді зустрічається при копанні ям.

  Ферми і ранчо дають їжу. Пекарня та м’ясної магазин додають більше сортів. Модернізоване Ранчо з коровами виробляє сир.

  Видиму рибу можна зловити, перетягнувши будь-якого громадянина на берег річки і натиснувши на рибу, де курсор перетворився на кирку. Або ви можете побудувати Рибацьку Хатину для підвищення продуктивності.

  Кроликів і оленів можна застрелити за м’ясо.

  Ягідні кущі можуть бути зібрані для дуже швидкого джерела їжі.

  Їжу також можна купити в Market Place, якщо ви її побудували.

  у деяких квестах поїзд автоматично доставляє їжу, але у вас має бути достатньо місця для його зберігання.

  Громадяни можуть збирати сипучу їжу, копати ями, працювати на фермах і ранчо, збирати ягоди і рибу. Вони не можуть полювати, тому що у них немає зброї.

  Ваш герой може збирати сипучу їжу, рити ями, збирати ягоди, рибу і полювати. Вони не можуть працювати на фермах або ранчо.

  Стрілки можуть збирати сипучу їжу, в тому числі яблука, і полювати. Олені стоять +5 їжі або більше, тому полювання на депутатів може бути дуже корисна в ситуаціях, коли їжі не вистачає. Стрілки не можуть збирати ягоди. Вони відкриють ящики, але не будуть копати.

  Якщо ви залежите від полювання, пам’ятайте, що кожна область на карті має максимальну популяцію тварин. Якщо ви бачили Оленя в області раніше, але тепер немає нічого, крім Кроликів, вам доведеться застрелити деяких Кроликів, перш ніж ви отримаєте більше оленів.

  Подивіться на міську статистику, щоб дізнатися, як у вас справи з виробництвом продуктів харчування. Загалом, вам потрібна одна одиниця виробництва продуктів харчування для кожного громадянина. Коли у вас є більше, ви починаєте заповнювати склади.

  Один некваліфікований фермер може, як правило, підтримувати 3 громадян (включаючи фермера) їжею. Один досвідчений фермер може підтримати 4. Але ви завжди можете доповнити його ягодами, яблуками, риболовлею і полюванням.

  Ми рекомендуємо один склад для кожних 4 громадян. Це допоможе вам подолати час чуми без проблем. (Насправді “чума” – це хвороба, яка впливає на виробництво продуктів харчування, а не на людей.)

  Якщо ви досягли максимального запасу їжі, не збирайте більше – він просто губиться. Так що, якщо у вас є ємність 20, і ви бачите кілька яблук, не піднімайте їх, поки кількість знову не зменшиться і на складі не залишиться місця для них.

  Ферма додає 5 до ваших можливостей зберігання продуктів харчування.

  у деяких квестах найпростіше купувати їжу в Market Place, коли у вас закінчується.

  Ваші громадяни скажуть вам, коли почнуть голодувати. Вони будуть продовжувати працювати ще пару хвилин. Врешті-решт вони покинуть місто. Однак до тих пір, поки у вас є житло, на зміну їм прийдуть нові громадяни. Це може бути добре в деяких квестах в містах розширення.

  Як тільки ви почнете розвивати навички в своєму головному місті, ви не захочете втрачати громадян, тому уважно стежте за запасами їжі.

  Якщо ферма або ранчо будуть пошкоджені, їх виробництво знизиться.

  Чим більше видів їжі у вас є, тим щасливіше буде ваше місто.

  Щоб переключити ферму з одного виду їжі на інший, спочатку доручіть кому-небудь попрацювати над рядом, а потім клацніть по ряду, щоб побачити вибір культур, які можна там вирощувати.

  Ви можете зробити те ж саме з ранчо – просто натисніть на ручки, щоб переключитися з однієї тварини на іншу.

  Ви можете купити інформацію про те, як виростити нові культури або типи тварин, в інфо-магазині в інформаційній панелі у верхній частині екрану.

  Як тільки ви навчитеся вирощувати новий вид їжі, ви берете ці знання з собою в кожне місто, який ви відвідуєте.

  Деякі культури / тварини можуть бути секретними на початку гри. Щоб дізнатися, чи є які-небудь з них і як їх отримати, див. Розділ “Спойлер секретних предметів” в кінці цього посібника.

  Загальні поради: Вода

  Вода необхідна фермерам і ранчо, але громадянам все одно, якщо у них є їжа.

  Колодязі виробляють нову воду. Водонапірні башти зберігають додаткову воду зі свердловин. Так що колодязь схожий на ферму, а водонапірна вежа – на склад, тільки для води.

  Загалом, вам знадобиться один колодязь для кожної ферми / ранчо, плюс один колодязь для кожних 4 будівель (включаючи будинки).

  Якщо ви будуєте щось в ізольованій зоні, для пожежної безпеки вам знадобиться колодязь або водонапірна вежа.

  башти водонапірні необхідні для підтримки продуктивності ферм під час посухи. Тут у вас є вибір. Якщо ви побудуєте більше складів, щоб зберігати більше їжі, ваші громадяни будуть скаржитися під час посухи, але у вас все одно буде достатньо води.

  З іншого боку, якщо у вас є пожежа під час посухи, склади з їжею вам не допоможуть.

  Ми рекомендуємо додавати водонапірні башти для зберігання від 1/3 до ½ від загальної місткості свердловини, якщо у вас багато золота і дерева і ви можете заощадити ресурси. Таким чином, якщо у вас є 80 води з колодязів, вам знадобиться 4 водонапірні башти, щоб пройти через посуху.

  Водонапірні вежі і колодязі можуть бути пошкоджені землетрусами або бандитами.

  Якщо ви не відремонтуєте колодязь, він в кінцевому підсумку висохне.

  Загальні поради: Вугілля

  Вугілля необхідний для підтримки руху поїзда, для фабрик і для декількох спеціальних завдань.

  Вугілля можна знайти у вигляді пухких самородків на землі, в видимих ​​венах, які можна обробляти киркою, або під землею в вугільних шахтах.

  Громадяни можуть збирати все 3 види вугілля. Ваш герой може підбирати вільні самородки або працювати на видимих ​​венах. Стрілки можуть підбирати вільні самородки.

  Вугілля також можна купити і продати, якщо у вас є Market Place.

  Працююча вугільна шахта потрібно в вашому головному місті для декількох особливих запитів, які з’являються в кінці гри .

  Ми настійно рекомендуємо залишити одну Вугільну шахту без роботи до тих пір, поки ви не пройдете всі Знаки питання на карті маршруту залізниці, щоб виконати ці запити, а потім почекайте, поки не отримаєте квест, який вимагає його .

  Загальні поради: Дерево

  Деревину можна знайти у вигляді шматків на землі, у вигляді колод, які можна рубати, або побудувавши Табірний табір і призначивши в нього Громадян.

  деревина є поновлюваним ресурсом – ви можете купити насіння дерев, якщо у вас є універсальний магазин, і садити нові дерева, або біля існуючого табору пиломатеріалів, або в будь-якій плоскій області.

  Громадяни можуть збирати все 3 види дерева. Ваш герой може збирати вільні шматочки або бачити колоду, яке лежить на землі. Стрілки можуть збирати тільки вільні частини.

  Після того, як ви побували в Вудінвілле, у вас буде можливість оновити Табірний табір, щоб він міг виробляти деревину великої довжини, необхідну для будівництва мостів.

  Деревина може бути куплена і продана, якщо у вас є ринок. Оскільки деревина є поновлюваним ресурсом, найчастіше її вирощують додатково, щоб продавати і використовувати для отримання золота, вугілля і навіть продуктів харчування.

  Загальні поради: місії і квести

  Обов’язкові квести організовані в “місії “. Після того, як ви виконали всі необхідні квести в локації, ви отримаєте карту результатів, в якій вас запитають, чи хочете ви залишити локацію або продовжити гру, щоб виконати додаткові квести або знайти скам’янілості прихованих об’єктів.

  Гравці можуть зустрічатися з квестами в дещо іншому порядку в межах місії, але кожна спільна місія повинна бути однаковою для всіх.

  СПИСОК вСІХ ЗАВДАНЬ з ради дЛЯ КОЖНОГО (Спойлери)

  Цей розділ починається з списку всіх квестів, організованих місією, в приблизному порядку, в якому вони будуть відбуватися в грі. Так що просто почніть зверху і сканувати вниз, поки не знайдете той, який шукаєте, а потім скористайтеся посиланням “Місія”, щоб перейти безпосередньо до розділу подробиць своєї Місії.

  Обов’язково прочитайте огляд Місії в розділі подробиць, так як він може містити важливу інформацію, яка стосується всіх квест в цьому місці.

  Різні гравці будуть виконувати квести в різному порядку, тому ми перерахували додаткові квести в алфавітному порядку в кожній місії, щоб їх було легше знайти при читанні керівництва по стратегії.

  Не впевнений, в якій квест ти граєш? Назва квесту з’явиться в списку квестів на інформаційній панелі у верхній частині екрану у вашій грі, так що ви можете бути впевнені, що шукаєте потрібний.

  Якщо ви шукаєте інформацію про скам’янілості прихованих об’єктів, подивіться квест “Археологічні відкриття” в додаткових квестах для головного міста.

  Квести, що починаються зі слова А, розташовані під алфавітним знаком А. Квести, що починаються зі слова А, розташовуються за алфавітом під T.

  Кількість скам’янілостей прихованих об’єктів в кожній локації місії вказується після її назви.

  квиткових ДОМАШНЯ МІСІЯ (НАВЧАННЯ) (0)

  Потрібно навчальний посібник по руху (Ticket Home)

  Потрібно підручник з вибору (Ticket Home )

  потрібно Лассо Вибір Квест (Ticket Home)

  Ticket Home Quest, потрібно (Ticket Home)

  ДОМАШНЯ СОЛОДКА ДОМАШНЯ МІСІЯ (НАВЧАННЯ) (0)

  Home Sweet Home Quest (дім, милий дім)

  Потрібно ремонт ферми (дім, милий дім)

  Потрібно квест на ферму (будинок, ми лий будинок)

  Потрібна допомога по найму (Home Sweet Home)

  Потрібно весь бортовий квест (Home Sweet Home)

  BANDIT HOLD UP MISSION (КЕРІВНИЦТВО) (0)

  Train Heist Quest, потрібно (Підручник по бандитському захопленню)

  Qual Quota Quest, потрібно (Підручник по бандитам)

  ОСНОВНА МІСІЯ (4)

  потрібно Up and Running Quest (головний місто)

  Потрібно розширення залізниці (головне місто)

  Потрібно викрадений брат і сестра (Основний місто)

  Потребує ремонту залізниці (головне місто )

  Train Heist Bounty Quest, потрібно (Головний місто)

  Секретний курс дядька потрібно квест (Головне місто)

  потрібно квест по очищенню річки (Головне місто)

  Потрібно Залізничне Репо квест (головний місто)

  Потрібно фінальний квест на розтин (головне місто)

  Необов’язковий:

  Пошуки скарбів Собаки, необов’язково (головний місто)

  Квест “Рибне скарб”, необов’язково (Головне місто)

  Квест ” Щуряче скарб “, необов’язково (Головне місто)

  Квест на відкриття археологічних розкопок, квест на пошук предметів, необов’язково

  Bake Off Quest, за бажанням (головне місто)

  Buffalo Rustler Quest, за бажанням (головне місто)

  Додатковий квест Допомога, необов’язково (головний місто)

  Додатковий квест, необов’язково (Основний місто)

  Фермерський Завдання, необов’язковий (головний місто)

  Рибальський клуб, квест, за бажанням (головне місто)

  Fur Trader Quest, необов’язково (головний місто)

  Потрібно квест в Gold Mine (Основний місто)

  Квест In Need of Supplies, необов’язково, (Головне місто)

  Джо Джек Джебедія молодший (Робота з тваринами), за бажанням (Головне місто)

  Опція “Вирубка колод” , необов’язково (головне місто)

  Квест Божевільного Капелюшника, необов’язково (головний місто)

  Дзвінки Market Place, опціонально (головний місто)

  Town Thief Quest, необов’язково (головний місто )

  Допомога по будинок у на дереві

  Працюватиме для навичок, необов’язково (головне місто)

  ЗАВДАННЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ БЛОКІВ (1)

  Потрібно обхідний обхід залізниці (блокування залізниці)

  необов’язковий:
  Бандитський квест, необов’язковий (блокування залізниці)
  Feed the Lumberjack Quest, необов’язковий (блокування залізниці)

  МІСІЯ ПО УСУНЕННЯ ШУМУ (1)

  Постанова про наявність шуму Потрібно квест (Постанова про наявність шуму)

  необов’язковий:
  Допомога по найму, необов’язковий (Постанова про шум)

  ДЕРЕВЯННАЯ МІСІЯ (1)

  потрібно Lumber Town Quest (Вудінвіль)

  Завдання з щурами Квест, потрібно

  потрібно міст через річку Квест (Вудінвілль)

  потрібно Замовлення пиломатеріалів (Вудінвілль)

  Потрібно голодний мирний квест (Woodinville)

  Потрібно Food So Far Quest (Вудінвілл)

  Потрібно квест Дроворуба, Вудінвілль

  МІСІЯ ГРИПУ ГРИПУ (1)

  Потрібно Гризун Грип

  Необяза вальний:
  ROUS Quest, за бажанням

  ЗАЛІЗНИЧНА МІСІЯ ОБОРОНИ (2)

  Захисти двигун Quest (Місія оборони залізниці)

  Потрібно ремонт квесту на трек (Rail Defense Defense Mission)

  ОСТАННЯ МІСІЯ ПО ВУГІЛЬНОЇ ГІРСЬКОЇ СТАНЦІЇ (1)

  Потрібно Квест Своєчасного Прибуття (Місія Останнього Шахтаря)

  необов’язковий:
  Квест Fortify Defenses, необов’язковий (Last Miner Miner)
  Lost Companion квест, потрібно (Last Mission Miner Miner)

  БРОНЮВАННЯ МІСІЇ (2)

  потрібно квест на угоду (Брокуей)

  потрібно грошовий квест (Brockway)

  Потрібно робота для медичного завдання (Броквей)

  Потрібно робота для безпечного квесту (Броквей)

  Потрібно робота для сну, квест (Brockway)

  Необов’язковий:
  Депутат Hungry Too Quest, необов’язково (Brockway)

  РЯТІВНА МІСІЯ ЗАРУЧНИКІВ (3)

  Потрібно Lost Father Quest (Місія з порятунку заручників)

  Рятувальна операція, потрібно (Місія з порятунку заручників / сині двері)

  Пластини тиску (Місія з порятунку заручників)

  The Kings Key (Місія з порятунку заручників / червоний ключ)

  Потрібно Bricked Up Cave Quest (Місія з порятунку заручників)

  Потрібно Weak Rocks Quest (Місія з порятунку заручників / зелений ключ)

  ПОШИРЕННЯ НЕРУХОМОСТІ (2)

  Real Estate Rampage Quest, Потрібен

  ЗЕМЕЛЬНА ЛОСОЛОСКАЯ МІСІЯ (3)

  Орендодавець Loopholes квест, Потрібен

  МІСІЯ ОГДЕНВІЛЛЕ (2)

  Потрібно Огденвілль квест, Огденвілль

  Потрібно квест на забруднення повітря (Огденвілль)

  Потрібно Забруднена річка Квест (Огденвілль)

  Потрібно Печера Неприємностей (Огденвілль)

  Потрібно Місто Ремодель Квест (Огденвілль)

  БАТЬКА Ренс МІСІЯ (1)

  Потрібно батько Ranso m *

  Потрібно Батько Рятувальний квест *

  Потрібно своп Залізниці (Батько Ренсом)

  * Ви будете грати або Батьком-викупом, або Батьком-рятувальником, але не обома .

  НЕПРАВИЛЬНА бІК (3)

  Потрібно неспинним квест з потопом (на звороті)

  Хитка Дамба, Потрібен (Зворотний бік)

  МІСІЯ ХАВЕРБРУК (3)

  Потрібно квест Haverbrook.

  Необов’язковий:
  Wolf Market Quest, за бажанням (Хавербрук)

  МІСІЯ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ (3)

  Train Race Quest, обов’язково

  МІСІЯ вулканском ДОЛИНИ (Секретне місце) (3)

  Вулкан Долина Квест, за бажанням

  Докладні поради по кожній місії починаються тут.

  кВИТОК ДОМАШНЯ МІСІЯ

  Ваша перша місія – Ticket Home, серія з чотирьох обов’язкових навчальних завдань.

  наприкінці місії ви заробите достатньо грошей, щоб купити квиток додому на ферму сім’ї Тернерів.

  Потрібно навчальний посібник по руху (Ticket Home Mission)

  Поговоріть з гражда нином.

  Вони дадуть вам ключ. Зверніть увагу, що в цій грі немає видимого інвентарю, ви просто отримуєте кредит за наявність важливих предметів.

  Перемістіть свого героя до провідника поїзда. Ворота відкриватимуться для вас автоматично, тому що гра знає, що у вас є ключ.

  Тепер вам потрібно буде заробити гроші за квиток.

  Зберіть предмети для громадянина відповідно до прохання. Зверніть увагу, що навіть в цьому уроці ви можете вибирати, які дії виконувати.

  Під час виконання обов’язкових завдань з’явиться велика червона стрілка, що показує, де ви розміщуєте предмети.

  Продовжуйте виконувати запитані завдання.

  Потрібно підручник з вибору (Ticket Home Mission)

  Додатковий навчальний матеріал.

  Потрібно квест “Вибір ласо” (Ticket Home Mission)

  Якщо вам складно перетягувати мишу для вибору персонажа, ви також можете спробувати двічі клацнути по персонажу, і він вибере всіх персонажів того ж типу, які знаходяться на екрані.

  Потрібно Ticket Home Quest (Ticket Home Mission)

  Оскільки це останнє обов’язкове завдання для цієї місії, ви побачите екран “Завершення місії”.

  ГОЛОВНА СОЛОДКА МІСІЯ

  У цьому уроці ви почнете впізнавати про будівництво, ремонт і працевлаштуванні.

  Є п’ять обов’язкових квестів.

  Home Sweet Home Квест, потрібно (Home Sweet Home)

  Іноді кве ст мати таку ж назву, що і місія.

  З цього туторіал ви дізнаєтеся, як шукати когось за кадром.

  Потрібно ремонт ферми (Дім, милий дім)

  Частина навчальної місії Home Sweet Home.

  Build A Farm Quest, потрібно (дім, милий дім)

  Важливий урок. Ферми потребують колодязях, а будівлі можна знести.

  Потрібна допомога по найму (Home Sweet Home)

  Ще один важливий урок – результати не завжди відповідають вашим очікуванням, і люди все ще можуть виконувати деяку роботу, чекаючи, коли буде побудований будинок.

  Потрібно весь бортовий квест (Home Sweet Home)

  Цей квест трохи вводить в оману. Після того, як уроки закінчилися, ви не можете подорожувати, просто сідаючи в поїзд – ви повинні використовувати карту маршруту залізниці в інформаційній панелі у верхній частині екрану.

  BANDIT HOLD UP MISSION

  У цьому уроці ви дізнаєтеся, як боротися з бандитами, ремонтувати трасу, добувати вугілля і використовувати тротил.

  Train Heist Quest, потрібно (Навчальний посібник по бандитам)

  Частина Бандитського Затримання Навчальна Місія. Зверніть увагу, що є схожий повторюється квест під назвою Train Heist Bounty Quest, тому переконайтеся, що ви знайшли ту частину Керівництва по стратегії, яку шукаєте. Це одноразовий квест без заручників.

  Мета: допомогти депутату відбитися від бандитів, а потім з’ясувати, як полагодити пошкоджені шляхи, щоб поїзд міг рухатися.

  Вам також потрібно буде виконати квест “Вугільна квота” , щоб шахтарі дали вам тротил, який можна використовувати на валунах, що блокують доріжки.

  Використовуйте ТНТ у валунів на доріжці. Оскільки це обов’язковий квест, в грі буде велика червона стрілка, яка вказує, де саме ви повинні використовувати TNT.

  Перетягніть свого героя на пошкоджені доріжки, і вони автоматично почнуть їх відновлювати.

  Коли квест буде завершений, ви автоматично вирушите в свій головний місто.

  Потрібно квота на вугільні квести (підручник по бандитам)

  Мета: допомогти шахтарям зібрати 50 шматків вугілля. Це зажадає будівництва вугільної шахти, але вони втратили свої запаси.

  Почніть з розмови з першим шахтарем, потім запропонуйте йому допомогти зібрати 50 шматків вугілля.

  Ви можете почати з того, щоб герой або шахтар очистили видиму вугільну жилу.

  Коли ви дійдете до місця, де вам потрібно побудувати вугільну шахту, перший шахтар знову поговорить з вами.

  Після цього поговорите з другим шахтарем. Він скаже вам, що поставки були втрачені в горах.

  Пошук по поставці вагонів. Коли ви знайдете його, знесіть фургон (перетягніть вашого Героя в фургон, і вони автоматично почнуть працювати). Зберіть все, що ви знайдете.

  Огляньте область для додаткових коробок. Ви повинні знайти креслення вугільної шахти в синьому ящику, але тільки якщо другий шахтар вже розповів вам про них.

  Як тільки ви знайдете креслення, вам потрібно буде натиснути кнопку “Магазин” в інформаційній панелі у верхній частині сторінки, а потім купити знання про вугільній шахті. Гра допоможе вам в цьому.

  Поверніться до шахтарів.

  Побудуйте Вугільну шахту. Це може зробити як Герой, так і Шахтар.

  Призначте йому шахтарів, поки не буде достатньо вугілля для задоволення квоти. Це число трохи варіюється від гри до гри.

  Хоча вугільна шахта може використовувати 3 робочих, ваш герой не може працювати всередині будівлі, тому вони не можуть працювати на шахті. Замість цього ви можете змусити героя ходити навколо і підбирати будь-який вільний вугілля, який лежить на землі.

  Як тільки квота буде досягнута, Майнер скажуть вам, що ви можете взяти трохи тротилу, і він з’явиться на землі.

  Зберіть це, і це увійде в Ваш інвентар інструментів.

  Пам’ятайте, що на Заході немає ланцюгів передачі. Якщо ви натиснете на перший тротил, а потім на 2-й до того, як ваш герой добереться до 1-го, вони відразу перейдуть до 2-го. Ви повинні натиснути правою кнопкою миші по одному, почекати, поки Герой збере, потім натиснути правою кнопкою миші по наступному.

  Тепер ви можете повернутися до двигуна і виконати основний квест.

  Найпоширеніша проблема: ви не розмовляли з шахтарями в правильному порядку, тому вони не розповіли вам про запаси на пагорбах. Поки вони не знайдуть, ви не знайдете креслення вугільної шахти.

  ОСНОВНА МІСІЯ

  Ваш головний місто відрізняється від будь-якого іншого місця, тому що ви будете повертатися сюди після кожного відвідування міста-супутника.

  з цієї причини у вас насправді немає жодної місії з оціночної картою. Але у вас є набір обов’язкових квестів, які будуть проходити протягом всієї гри.

  Є також багато додаткових квестів, які ви можете грати чи ні, як ви вибираєте.

  Ми перерахували необхідні квести в загальному порядку, в якому вони відбуваються, і додаткові квести в алфавітному порядку.

  Зверніть увагу, що вам завжди потрібно виконувати квести по обслуговуванню залізниці, але вони можуть виконуватися випадковим чином.

  Навіть після того, як ви пройдете гру, виконавши всі необхідні квести, ви можете продовжувати грати, заробляти трофеї і виконувати додаткові квести.

  Потрібно Up and Running Quest (Головний Місто)

  Початкова мета: отримати більше інформації про вашого батька.

  Наступна мета: знову запустити потяг.

  Стратегія: Відновіть шкоди і побудуйте місто так, щоб він знову міг виробляти 5 стихій (вугілля, їжа, вода, золото і дерево ).

  Ідіть до міста, поки не побачите залізничника. Вони скажуть вам, що дуже зайняті, щоб говорити.

  Допоможіть їм полагодити пошкоджену доріжку.

  Зрештою робочий приведе вас до залізничної станції, де ви знайдете головного інженера. Залізничний двір (зліва) і залізничний вокзал (праворуч) були пошкоджені.

  У цей момент починається справжня гра. У вас є багато способів вирішення більшості квестів. Не забудьте надати їжу, воду і житло для ваших працівників. Вам вирішувати, які квести ви будете робити першими.

  Зверніть увагу, що в вашому головному місті є 5 вугільних шахт і 5 золотих шахт.

  Ми настійно рекомендуємо залишити одну Вугільну шахту неопрацьованою до кінця гри , так як є кілька додаткових квестів, які з’являються дуже пізно і вимагають завершення працює Вугільної шахти.

  так що просто не розробляйте більше 4 вугільних шахт, поки не пройдете всі Знаки питання на мапі залізниці, і все буде в порядку.

  Щоб виконати завдання Up and Running Quest, вам потрібно буде побудувати будинок для головного інженера, запустити в експлуатацію вугільну шахту, відремонтувати залізничну станцію і залізничну станцію, найняти кого -небудь на залізничній станції і добути досить вугілля для утримання поїзда. Двір забезпечений. Це необхідний мінімум, але гра допоможе вам також побудувати склад, золотий рудник, колодязь, ферму і лісової склад.

  Ви захочете найняти не менше 8 робочих, так що в кінцевому підсумку ви також побудуєте житло.

  Цілком ймовірно, що ви завершите квест “Золота шахта” і квест “Фермерське тяжке становище” в рамках збору 5 елементів для свого міста.

  Неясно, чи квест Extra Supplies до того, як ви завершите квест Up and Running, але в будь-якому випадку це хороша ідея, так як ви можете використовувати додаткові запаси на початку.

  Потрібно розширення залізниці (головне місто)

  це квест, де ви будете використовувати карту залізничного шляху в центрі інформаційної панелі у верхній частині екрану, щоб подорожувати в інші міста.

  Продовжуйте перевіряти Журнал квестів, і він дасть вам докладну інформацію про те , що вам потрібно зробити, щоб дістатися до наступного міста на карті.

  Зверніть увагу, що иног да вам потрібно буде ремонтувати шляхи або мости в вашому Головному місті (на карті Головного міста), а іноді вам потрібно буде використовувати карту маршруту залізниці, щоб перейти до ремонту, який необхідний далі по лінії.

  Ви не зможете взяти з собою жоден з 5 елементів, коли будете подорожувати по інших містах по карті.

  У деяких квестах ви зможете взяти своїх стрільців і взяти з собою до 20 аптечок.

  Крім того, всі , що ви купили в інфо-магазині, буде діяти в кожному місті, який ви відвідуєте. Тому, якщо ви навчилися вирощувати кукурудзу в своєму головному місті, ви зможете вирощувати кукурудзу в будь-яких містах розширення, в які ви підете. Це буде важливо для виконання деяких квестів розширення, але ми обговоримо ці питання в рамках конкретних квестів.

  Вам знадобиться близько 2/3 гри, щоб закінчити квест на розширення залізниці. Вам вирішувати, скільки додаткових квестів ви виконуєте за цей час.

  Потрібно викрадений брат і сестра (Основний місто)

  Група бандитів викрала вашого брата.

  Відведіть 3 юристів в магазин одягу і замаскуйте їх в цивільному одязі. Переконайтеся, що у них є поліпшене зброю і повне здоров’я.

  Існують суперечливі відомості про те, чи можуть кінні стрілки носити цивільний одяг. Ми змогли змусити його працювати тільки з тими, у кого немає коней.

  Зазвичай депутат купує новий капелюх, але не новий одяг. Для цього квесту вони куплять новий одяг. Просто виберіть заступника і перетягніть їх в магазин одягу.

  Переконайтеся, що магазин одягу працює, інакше вони не зможуть нічого купити.

  у цьому квесті враховуються тільки законники, тому вони повинні бути заступниками або шерифом, а не мисливцями за головами.

  Коли у вас буде 3 законника в штатському, знайдіть місце на карті Головного міста, де прив’язаний ваш брат або сестра . Ось куди тобі потрібно йти.

  Відведіть свого Героя і ваших 3 замаскованих законника в цей район.

  Якщо ви привезете будь-яких інших стрільців або собак, попросіть їх почекати.

  Нехай Герой підійде до воріт.

  Виберіть 3 замаскованих бойовиків в якості групи і попросіть їх пройти за Героя. Вони скажуть: “Ми на місці, бос”. коли вони в потрібному місці.

  Бандит відкриє ворота, щоб отримати викуп.

  Також стежте за здоров’ям ваших стрільців. Виберіть цілу групу, і ви побачите їх зображення персонажів з індикатором здоров’я над кожним з них в нижній частині екрана.

  Натисніть на будь-якого персонажа, чиє здоров’я нижче 50%, потім дайте йому аптечку. Ви можете навіть купити більше аптечок під час битви, натиснувши на офіс будь-якого зайнятого лікаря, але вам це не потрібно.

  Потребує ремонту залізниці (головне місто)

  Цей квест запускається при пошкодженні трас між містами. Вам потрібно буде використовувати карту маршруту залізниці в центрі інформаційної панелі у верхній частині екрану, щоб дістатися туди.

  Цей квест буде повторюватися кілька разів, випадково . Ви будете винагороджені очками досвіду кожен раз, коли ви завершите його.

  Якщо ви втомилися від цього, після того, як ви відновите Train Yard, з’явиться людина, яка запропонує вам зробити це за плату, зазвичай 100 або 200 доларів , кожен раз, коли це відбувається. Ви можете заплатити йому за це або зробити це самостійно.

  Є трофей, який ви отримаєте за виконання 10 квестів на технічне обслуговування (Ремонт залізниці та ін.), Тому, якщо ви хочете отримати цей трофей, вам потрібно буде виконати 10 самостійно.

  Є багато різних стратегій для виконання цього квесту. Там немає обмеження по часу на це.

  Ви візьмете з собою своїх стрільців зі свого Головного міста, тому переконайтеся, що вони здорові, перш ніж піти. Вам знадобиться як мінімум 4.

  Бандити будуть постійно проходити групами по два і атакувати двигун поїзда з обох сторін.

  Як тільки ви приїдете, розмістіть своїх стрільців, за винятком героя, прямо перед двигуном. Якщо у вас є принаймні 6, ви можете помістити їх в дві групи по 3, по одній на кожній стороні поруч з передньою частиною двигуна.

  Дуже простий і зрозумілий метод – побудувати лісовий табір і почати робити це одному громадянину. Нехай інший побудує колодязь і ферму і почне працювати на фермі.

  Ваш герой повинен побудувати склад і зайнятися збором золота і дерева. Попросіть будь-якого з 3 зібрати ягоди, коли у вас занадто мало їжі.

  Зрештою побудуйте лікарський кабінет поруч з фермою, потім універсальний магазин. Фермер може взяти все 3 з них.

  Інший громадянин може збирати дерево і золото.

  Зрештою вам потрібно побудувати Коваля, але вам не потрібно нікого наймати там.

  якщо є хтось, хто пропонує полагодити міст або тунель, ви зробите це пізніше в квесті, коли у вас буде більше ресурсів.

  якщо вашим заступникам потрібна медична будка, по одному перетягніть в кабінет лікаря, оскільки це дешевше, ніж аптечки. Пізніше в грі, коли у вас в головному місті багато грошей, ви можете купити 20 аптечок і взяти їх з собою. Тоді вам, ймовірно, не знадобиться кабінет лікаря під час ремонтного квесту.

  Переконайтеся, що ваші стрілки забирають будь-золото, скинуте бандитами, і це допоможе оплатити їх медичну допомогу.

  Коли у вас є все, ваш герой може полагодити доріжки.

  Є багато інших способів зробити це – деяким гравцям подобається будувати житло, отримувати більше робочих і робити речі швидше. Але їжа і простір для побудови, як правило, обмежені в цих квестах, і ви можете робити це тільки з двома громадянами, поки ви терплячі.

  Потрібно нагорода за пограбування поїзда (головне місто)

  Зверніть увагу, що в навчальній місії по затриманню бандитів є квест з аналогічною назвою, званий Train Heist. У цього немає заручників, у цього є. Переконайтеся, що ви перевіряєте ту частину Керівництва по стратегії, яку ви шукаєте.

  Вам просто потрібен сильний загін, щоб впоратися з цими бандитами!

  Візьміть не менше 9 стрільців, все з повним запасом здоров’я , з поліпшеним зброєю і 20 комплектами здоров’я.

  Врятуйте кожну групу заручників і приберіть бандитів з двигуна, і квест завершений.

  Ця місія буде повторюватися з варіаціями протягом всієї гри.

  Оскільки це відбувається між містами, ви можете взяти з собою стрільців зі свого Головного міста.

  Секретний курс дядька Потрібно квест (Головне місто)

  це спрацьовує, коли дядько Сал приїжджає в місто і просить поговорити з вами.

  Хоча це здавалося нам дуже поганою ідеєю, заплатите дядькові гроші, які він просить, щоб просувати сюжет вперед.

  Зверніть увагу: кожен раз, коли ви не можете найняти кого -то на залізничній вантажний верфі в головному місті, це означає, що сім’я Тернерів не володіє залізницею. (Кий зловісна музика …)

  Потрібно квест по очищенню річки (Головне місто)

  Є два квесту по забрудненню річки: Річкова очищення в головному місті і забруднена річка в Огденвілле. Переконайтеся, що у вас є та частина Керівництва по стратегії, яка вам потрібна для поточного квесту.

  Цей квест відбувається досить пізно в грі. Можливо, вам доведеться зробити оновлення залізничного вокзалу, щоб викликати його.

  Вам потрібно буде знайти 7 бочок з токсичними відходами та віднести їх людині через річку, який купує і продає що завгодно.

  Пам’ятайте, що у вас можуть бути звичайні громадяни, а не тільки ваш герой.

  Більшість з них легко знайти.

  Якщо ви намагаєтеся потрапити в річку, і ви заблоковані мостом від переходу до нього, вам, можливо, доведеться знести міст, піднятися і взяти бочку, знову піднятися на землю, а потім відновити міст так що ви можете донести його до продавця.

  ось місця для Енн. Всі 7 бочок знаходяться в річці на західній стороні міста, але до них потрібно підходити з різних сторін: # 1 на північний захід. Бочка знаходиться в річці на південь від залізничного моста, який перетинає захід. Ви зможете дійти до нього, поки ви вже побудували мости, що з’єднують табір торговця на заході (що вам потрібно зробити в будь-якому випадку, так як ви збираєтеся доставити йому бочки), тому спробуйте клацнути лівою кнопкою миші на своєму герой, потім клацнувши правою кнопкою миші по стовбуру і побачивши, чи зможе Енн знайти свій шлях туди. Ми почнемо з цього, тому що, якщо ви не можете дістатися до нього, ви, ймовірно, теж не зможете дістатися до продавця.
  # 2 Бочка знаходиться в річці в наступному ставку на південь від # 1. Ви зможете дійти до нього із західного боку.
  # 3 Північний Захід . Бочка знаходиться в річці в тому ж ставку, що і # 2, трохи далі на південь. Ви зможете дійти до нього із західного боку.
  # 4 Північний Захід. Бочка знаходиться в річці на північ від залізничного моста, який перетинає захід. Ви повинні бути в змозі дійти до нього легко.
  # 5 Північний Захід. Бочка знаходиться в річці на північ від # 2. Це стовбур, з яким більшості людей доводиться найважче, тому що ви, ймовірно, побудували міст на шляху (або навіть прямо над стволом, щоб ви його не бачили). Ідіть на праву сторону берега річки. Знесіть міст, який знаходиться на шляху. Підійдіть до бочки, підійміть її, потім поверніться на правий бік берега річки. Відновіть міст, щоб ви могли віднести ствол до торговця.
  # 6 Подивіться на західній стороні карти, де річка повертає на захід. У річці поруч з невеликим каналом (занадто вузьким, щоб пройти через нього) знаходиться наступна бочка. Вам доведеться прийти на це з півдня. Спочатку вам може знадобитися використовувати TNT на валуні на землі, яка блокує доступ до стежки до берега. Як тільки ви зможете дістатися до берега, ви зможете увійти в річку і забрати бочку.
  # 7 Подивіться на річку прямо навпроти західного кордону міста. Ви повинні мати можливість перейти до цього після того, як ви видалили валун, згаданий під # 6.

  Потрібно Залізничне Репо Квест (Головний Місто)

  Основна історія відбувається через серію обов’язкових квестів: Up & Running, розширення залізниці, викрадений брат, секрет дядька, залізничний репо і фінальний поєдинок.

  Щоб запустити квест, почніть з того, що підійдіть до двох бандитам, які стоять у доріжок на околиці міста. Ви дізнаєтеся, що один з них любить сир.

  У вас повинно бути більше 40 жителів міста і щастя не менше 180 чоловік, щоб виконати вимогу “високу вартість”.

  ви можете змусити одного зі своїх ранчо виробляти сир, якщо ви ще цього не зробили. Поліпшите Ранчо, переведіть одну ручку на Корів і використовуйте там досвідченого Фермера. Сир з’явиться на землі за ручкою.

  Віднеси сир бандиту, і він розповість тобі більше. Ще є шанс врятувати залізницю Тернера!

  Тепер ви повинні збільшити вартість міста, тому що ви збираєтеся “продати” його, щоб отримати плату за участь у великій гонці на поїзді. Не хвилюйтеся, ви все повернете в кінці.

  Потрібно фінальний квест на розтин (головне місто)

  Це останній обов’язковий квест, і після нього ви офіційно “пройдете гру”. Тим не менш, ви можете продовжувати грати, щоб знайти приховані об’єкти, виконувати додаткові квести, заробляти трофеї і навіть відкрити секретне місце: Долина вулканів.

  Ви виграли гонку, і сім’я Тернер знову володіє містом, так що у вас є всі свої ресурси.

  Ваші родичі збираються перевірити міста розширення і переконатися, що все в порядку.

  все, що вам потрібно зробити, це вистежити і перемогти всіх бандитів, які атакують місто, і врятувати вашого дядька Села.

  Це викликано перемогою в гонці на поїзді в місті розширення.

  Почніть з того, щоб найняти кого-то на вокзалі і на залізничній станції знову, щоб потяги могли почати рух.

  Якщо ви якимось чином зайдете так далеко, що не оновивши Train Yard, продовжуйте і зробіть це зараз.

  Переконайтеся, що всі залізничні катастрофи усунені і всі шляхи справні.

  Вам не потрібно буде використовувати карту маршруту залізниці, якщо немає нещасного випадку на залізниці (ремо нт треків або проблема з заручниками) – ваші родичі впораються з цим.

  Якщо вам потрібно більше депутатів, просто побудуйте більше станцій шерифа і наймайте більше. Модернізуйте свою зброю і побудуйте стайні, щоб вони всі були верхом.

  На кожному в’їзді в місто розмістіть не менше 4 стрільців, включаючи мости і два кінці залізничної колії.

  Зрештою твій батько і твій брат дадуть, але твій дядько Сал пропав, а бандити оточили місто!

  Тепер візьміть групу щонайменше з 7 стрільців, включаючи вашого Героя, і атакуйте кожну з груп бандитів, які стоять у дуже великих ящиків.

  Перш ніж відкрити ящики, зцілите всіх стрільців за допомогою аптечок. (Всередині ящиків більше бандитів, крім того, в якому є дядько Сел.)

  Якщо ви бачите значок “Бандитская атака” в лівій частині екрана, натисніть на нього – вам може знадобитися перемістити деяких з ваших стрільців, щоб захистити будівлі в місті.

  Пам’ятайте, що собаки також будуть битися з бандитами.

  Зрештою ви виграєте випробування і врятуєте дядька Села.

  Він скаже вам, що в місто відправляється потяг з ТНТ! Ви повинні запобігти цьому!

  Поговоріть з батьком кілька разів, і у вас буде план.

  Вам потрібно буде купити SuperTNT у Коваля (натисніть на пухирець, щоб побачити вимоги до матеріалів, хоча на цьому етапі у вас має бути все).

  Помістіть три з них на доріжки, де знаходиться велика червона стрілка. Це повинно бути поруч з тим місцем, де ти дав бандитам сир.

  Поїзд вибухне, і ви “пройдете гру”.

  Це відкриє Корону для Магазину Капелюх і Трофея Піонера.

  Кредити будуть котитися, але ви зможете продовжити грати після цього.

  Примітка: деякі люди вважають, що під час цього квесту список квестів втрачає слід квесту Божевільного Капелюшника, особливо якщо ви його ще не завершили. Він стає сірим з? замість його імені. Не хвилюйтеся – він повернеться пізніше, і тоді ви зможете його завершити.

  Щоб продовжити грати в додаткові квести, не забудьте починають треки знову!

  Собаче скарб, за бажанням (Головне місто)

  Є три пов’язаних “скарби” квесту: собака, риба і щур. Для кожного ви повинні знайти ключ і скриню з відповідним символом тварини.

  Як тільки ви відкриєте всі 3 скрині (в будь-якому порядку), ви відкриєте капелюх мисливця на оленів / Шерлока Холмса в магазині капелюхів.

  як скарби Собаки, знайдіть валун, який явно лежить над більшістю місць, де ви зазвичай копаєте.

  Підірвати валун з тротилом.

  Тепер візьми собаку, яка була оригінальною собакою в місті. У вас може бути кілька собак, тому що іноді мисливець за головами приносить одного з собою, і всі вони схожі один на одного. Найпростіше взяти з собою всіх собак, яких ви зможете знайти.

  Щоб знайти собак, натисніть кнопку “Наступний стрілок” в лівому нижньому кутку – собаки вважаються стрілками, тому що вони будуть атакувати бандитів.

  Викопайте яму. Це показує скриня зі скарбами.

  Перетягніть собаку в груди. Якщо у вас є більше однієї собаки, ви можете просто перетягнути їх усіх.

  Тепер ви повинні слідувати за цією собакою, і це приведе вас до більшої кількості дірок. Ви повинні викопати їх.

  Зрештою вам скажуть, що ви знайшли ключ.

  Поверніться до скрині зі скарбами і клацніть по ньому правою кнопкою миші, і ви закінчите квест.

  Рибне скарб, за бажанням (Головне місто)

  Є три пов’язаних “скарби” квесту: собака, риба і щур. Для кожного ви повинні знайти ключ і скриню з відповідним символом тварини.

  Як тільки ви відкриєте всі 3 скрині (в будь-якому порядку), ви відкриєте капелюх мисливця на оленів / Шерлока Холмса в магазині капелюхів.

  Щоб знайти скарб риби, знайдіть озеро в головному місті, на якому вже побудований рибальський пірс. Недалеко від нього буде затонула візок і риба, плаваюча в ставку.

  Тепер дивіться вздовж річки (для Анни, це на південь), поки не знайдете куполоподібну скелю, яка трохи нагадує кам’яне голку внизу в річці. Це вхід в тунель.

  Над цим на березі річки буде великий валун, звичайного вигляду. Взорвите це за допомогою TNT, і він покаже темну чорну діру. Це вхід в тунель.

  Щоб увійти в тунель, просто клацніть по ньому правою кнопкою миші, і ваш герой зістрибне з тунелю і вийде в річку.

  Тепер ви можете дійти до озера.

  Риба з пірсу, поки не зловиш Рибу, у якої є Ключ. Ключ буде автоматично зарахований на вас.

  Підійдіть до критої возі і розбийте її, відкривши скриню зі скарбами.

  Клацніть правою кнопкою миші на скрині, і він відкриється.

  Скарб щури, необов’язково (Головний Місто)

  Є три пов’язаних “скарби” квесту: собака, риба і щур. Для кожного ви повинні знайти ключ і скриню з відповідним символом тварини.

  Як тільки ви відкриєте всі 3 скрині (в будь-якому порядку), ви відкриєте капелюх мисливця на оленів / Шерлока Холмса в магазині капелюхів.

  Для цього квесту вам знадобиться сир. Де ви берете сир в головному місті? З ранчо з коровами. Просто почекайте, і врешті-решт на ранчо з’явиться жовтий шматок сиру.

  Шукайте іншу тунельну скелю, яка схожа на кам’яну голку. Для Енн це в правому верхньому куті.

  Помістіть 3 блоку сиру туди. Щур вийде і з’їсть все 3 і стане дуже товстою. Коли це станеться, ви можете сказати, що у нього є ключ на шиї.

  Клацніть правою кнопкою миші на щура, і вам у відповідь.

  Тепер знайдіть дерево, яке явно посаджено над одним з отворів, які ви зазвичай викопуєте. Для Анни це також в правому верхньому куті, але навіть ближче до кордону.

  Взорвите дерево за допомогою TNT, і у вас буде діра, яку ви зможете вирити.

  Викопайте яму, і ви знайдете скриня зі скарбами.

  Клацніть правою кнопкою миші на скрині після знаходження Ключа Щури, і ви отримаєте кредит за виконання квесту.

  археологічне виявлення прихованих об’єктів квест, за бажанням (Головне місто)

  Це необов’язковий квест, але більшості людей дійсно подобається нагорода – ваш власний динозавр! Ви не отримаєте його, поки не зберете всі 36 прихованих скам’янілостей, а це буде означати відвідування всіх міст розширення, так що це не може статися до самого кінця гри.

  Пам’ятайте, що ви не можете повернутися в Місто розширення після того, як покинете його, тому, якщо ви хочете Динозавра, залишайтеся досить довго, щоб зібрати всі скам’янілості прихованих об’єктів.

  щоб запустити квест, поговоріть з Аризоною Бонс, археологом, який копає в таборі. Зверніть увагу, що як відвідувач ви не можете контролювати або переміщати доктора Бонс.

  Після того, як ви поговорите з ним в перший раз, ви просто повинні зібрати скам’янілості, коли будете йти вперед

  Чи не витрачайте час, поки бандити стріляють в вас, збираючи копалини! У вас буде достатньо часу в кінці кожної місії, щоб зробити це.

  У кінці кожної місії оцінна карта місії покаже вам, скільки прихованих об’єктів ви знайшли із загальної кількості в цьому місці.

  Якщо в оціночної карті вказано, що ви знайшли їх усі (включаючи оцінку “0/0”), натисніть кнопку “ЗАВЕРШИТИ”.

  Якщо в оціночної карті вказано, що вам ще є що знайти, натисніть кнопку ПРОДОВЖИТИ ГРА, щоб залишитися в тому ж місці і знайти їх.

  Тут розташовані всі скам’янілості для Анни. Вони будуть в різних квадрантах карти для Генрі, але схожою географії.

  Вам знадобиться TNT, щоб отримати доступ до багатьох з них.

  Можливо, вам доведеться використовувати TNT на дереві, а не на валуні , щоб знайти їх.

  Система показників в кінці кожної місії повідомить вам, пропустили ви якісь копалини предмети. Якщо це так, виберіть ПРОДОВЖИТИ ГРА, щоб повернутися в це місце і продовжити пошук.

  Хоча у кожної людини, що грає в гру, буде тільки шанс зібрати 36 скам’янілостей, в грі їх 37, в залежності від того, виберете чи ви план Анни або план Генрі ближче до кінця гри. (Ви можете вибрати будь-який план в якості будь-якого персонажа.) Таким чином, ви зможете зібрати 3A або 3B, але не обидва.

  Викопні Місця: # 1. Brockway. Північний Захід на столі під деревом, яке вище і праворуч від фабрики, на якій були вовки. Вам доведеться збільшити, щоб побачити це. Щоб потрапити туди, подивіться наліво від цієї фабрики. Є пагорб, за яким можна піднятися. Схоже, ви виходите за межі міста, але ви зможете дістатися туди. Просто дійдіть до великого дерева, збільште масштаб і візьміть викопне.

  # 2.Brockway. Південний схід на плато, яке проходить уздовж лівого боку Міський звалища, куди ви кладете токсичні відходи. Використовуйте ТНТ на валунах на рампі на лівій стороні цього плато.

  # 3A. Місія батька викупу / Батько викупу Квест: За частоколом, в якому знаходився SuperTNT. Використовуйте TNT на валунах, як показано, щоб отримати доступ.
  (Це викопне буде доступно, тільки якщо ви вирішите викупити батька.)

  # 3B. Батько Викуп Місія / Порятунок Отця Квест: Північний схід у озері. Після того, як ви підете в велику червону стрілу, основний квест буде завершено для цієї місії. Виберіть Продовжити гру. Тепер нехай ваш герой іде до озера і забирає викопне.
  (Це викопне буде доступно, тільки якщо ви вирішите битися, щоб врятувати батька.)
  # 4.Great Train Race Mission: На півночі йдіть вздовж річки в сторону водоспаду з річкою зліва від вас. Ви побачите скам’янілість під колодою праворуч від вас. Зверніть увагу, що вам не потрібен міст, щоб дістатися сюди.
  # 5.Great Train Race Mission: Південний захід (до центру) в каньйоні з критою візком. Вам знадобиться TNT, щоб отримати доступ до каньйону, тому вам доведеться побудувати універсальний магазин.
  # 6. Great Train Race Mission: Південний схід у озері (можливо, вам доведеться спочатку ловити рибу).
  # 7.Міссія Хейвербрука: північ біля кордону за колодою у колоди. Ви входите через ділянку, де був вовк, потім йдете направо. Відрубайте журнал, щоб отримати доступ.
  # 8.Міссія Haverbook: Північний схід через річку, на північній стороні острова, де знаходиться людина з ринком. Вам потрібно дійти до берега річки з боку міста, а потім побудувати міст, що йде на південь, щоб дістатися до скам’янілості.
  # 9.Міссія Хейвербрук: Південний схід у річці за скелями. Ви можете пройти туди з боку міста, але вам може знадобитися знести міст, який ви використовували, щоб дістатися до того місця, де знаходилася ринкова площа. Використовуйте TNT на валуні в річці, щоб отримати доступ. Можливо, вам доведеться зловити рибу, перш ніж ви зможете забрати копалини.

  # 10.Спасательная місія заручників: південний схід за невеликим парканом. Ви повинні будете використовувати TNT на паркані, щоб видалити це.

  # 11. Місія з порятунку заручників: на північному заході у ведмедя. Щоб потрапити туди, вам потрібно повернутися в укриття короля на південному заході. Шукайте валун, який можна підірвати в верхньому лівому кутку укриття короля. Після того, як ви видалите валун за допомогою TNT, ви можете піднятися вздовж західного кордону міста і дістатися до області, де знаходиться викопне.

  # 12 . Рятувальна місія заручників: Північний схід на столі, де два зелених бандита знаходяться за зеленими дверима (так що вам потрібен зелений ключ).
  # 13. Місія орендодавця лазівок: Північний захід в каньйоні. Використовуйте TNT на валуні на схід від Базового Табору (де знаходиться намет), і ви можете пройти в область біля ставка. Зліва від ставка стежка в гору перекрита валунами. Використовуйте TNT там, і ви можете дійти до скам’янілості в південній частині плато.
  # 14.Міссія Lordlord Loopholes: Південний захід у куща (перемогти Бандитів, потім використовувати TNT на валуні);
  # 15. Місія Landlord Loopholes : Південний схід через річку у скелі. Спочатку вам потрібно буде використовувати TNT, щоб підірвати валун на південь від базового табору. Потім ви можете побудувати міст через річку на південь (є тільки одне місце, де міст буде працювати, тому просто перемістіть курсор, щоб знайти його). Коли ви перетинаєте річку, ви можете побачити скам’янілість біля річки, але колода знаходиться на шляху. Видаліть журнал, порубавши його.

  # 16A. Головне місто для Анни: Поруч з Аризоною Кістки (копати в ямі).
  # 17A. Головне місто для Анни: Північний Захід у скелі з колодою. Вам доведеться почекати, поки ви не зможете перетнути річку, щоб дістатися до неї.
  # 18A. Головне місто для Анни: в центрі карти є ставок з водоспадами під ним. На захід від ставка знаходиться каньйон з золотим копалень. Викопний № 18 знаходиться прямо за валуном поруч із золотим рудником. Щоб дістатися до нього, подивіться ліворуч від водоспаду, щоб пройти в каньйон, заблокований валунами. Ви повинні будете використовувати TNT, щоб видалити валуни, потім ви можете дійти до скам’янілості.

  # 19A. Головне місто Анни: південний захід в укритті бандитів, де ви рятуєте Буффало.
  # 16B. Головне місто для Генрі: поруч з Аризоною Кістки (копати в ямі).
  # 17B. Головне місто для Генрі: північний схід у скелі з колодою. Це тільки на південний схід від великого кар’єра, прямо біля кордону. Ви зможете дійти до нього, але не до тих пір, поки не очистите укриття бандитів, яке знаходиться на шляху.
  # 18B. Головне місто для Генрі: північний захід через річку. Знайдіть, де залізничні колії перетинають річку в західній частині міста. Ви побачите палатку торговця там. На північ від цього знаходиться ставок. Потім на північ від ставка знаходиться каньйон з золотим копалень. Скам’янілість знаходиться прямо за валуном поруч із золотим рудником. Ви повинні увійти в каньйон з північного боку, підірвавши кілька валунів за допомогою тротилу.
  # 19B. Головне місто для Генрі: захід через річку в укритті бандитів, де ви рятуєте Буффало.
  # 20. Місія по боротьбі з шумом: в східній частині міста є річка. Ідіть на північ з річкою праворуч від вас, повз залізниці, що перетинає річку. Ви прийдете в табір бандитів з двома бандитами. (Ви можете попросити Мисливця за головами допомогти). Убийте Бандитів, і ви знайдете скам’янілість на столі в їх таборі.
  # 21. Місія Огденвілля: Північний Захід в 3 деревах. Підійдіть до старого кар’єру, куди ви кинули бочки з токсичними відходами, потім підніміться на пагорб на північній стороні кар’єра. Тепер ідіть ліворуч. Ви прийдете до паркану. Використовуйте TNT на паркані, потім підніміться на плато (на захід від Старого Кар’єра) і зберіть викопне.
  # 22. Місія Огденвілля: Південний схід через річку. Вам потрібно буде побудувати міст на схід від того місця, де знаходяться скам’янілості, щоб ви могли перетнути його.
  # 23. Місія блокади залізниці: знайдіть, де залізниця перетинає річку на північному сході. Подивіться трохи вище на землю поруч з каменем з 3 деревами, і ви побачите викопне. Щоб дістатися туди, попросіть свого Героя пройти через річку туди, де деякі валуни блокують рампу, яка знаходиться трохи південніше, де залізниця перетинає річку. Використовуйте TNT на валунах в річці, і ви зможете підійти до викопному.
  # 24. Місія оборони залізниць: Схід трохи нижче доріжок на невеликому пагорбі. Використовуйте TNT на валунах нижче для доступу.
  # 25. Місія оборони залізниць: Ви можете побачити викопний південь через річку. Пройдіть через міст на заході, і тоді ви зможете спуститися до скам’янілості.

  # 26. Real Estate Rampage Mission: Північний Захід від 3 дерев. Ви повинні пробратися вгору по річці, щоб дістатися до цього, потім використовувати TNT, щоб видалити блокують доступ до валунів. Проблема в тому, що ви, ймовірно, вже побудували міст схід-захід, який не дозволяє вам пройти досить далеко на північ. Переконайтеся, що у вас немає нікого наміченого, щоб йти через міст. Натисніть на міст, потім на значок бомби, щоб знести його. Тепер у вас може бути будь-який громадянин або ваш герой, який знаходиться на західній стороні річки, йде на північ, використовує ТНТ і збирає копалини. Якщо вам все ще потрібен міст, просто почекайте, поки ваш персонаж повернеться на берег, а потім відновіть його.
  # 27. Real Estate Rampage Mission: Південний схід у 3 дерев. Ви можете побачити це прямо над Золотим рудником, який існує, коли ви приїдете в місто. Щоб дістатися туди, ви повинні спочатку побудувати міст на схід через річку в сторону табору бандитів. Вбити бандитів. Спустіться по з’їзду з правого боку табору, щоб опинитися у вугільній вені. Побудуйте другий міст, що йде на південь. Як тільки другий міст буде побудований, ви можете дійти до викопного. Зверніть увагу, що цей другий міст трохи складний для розміщення. Шукайте місце прямо навпроти пагорба, за яким ви будете підніматися.
  # 28. Місія проти гризунів: Північний схід. Ви повинні піти на південний схід, а потім побудувати два мости на північ. Ви зможете побачити Скам’янілість на Північному сході, але вам знадобиться TNT, щоб видалити знаходиться на шляху валун.

  # 29. Остання місія шахтарів: на південний схід від собаки. Подивіться на південний схід, і ви побачите собаку, замкнені в каньйоні. Вам потрібно використовувати ТНТ, щоб підірвати паркан, потім увійти і отримати викопне і собаку.
  # 30. Місія Долина вулкана: Північ в таборі бандитів. Ви зможете дістатися до цього, як тільки скористаєтеся TNT, щоб відкрити шлях для # 30.
  # 31.Міссія Долина вулкана: Північний схід у скелі. Ви можете ясно бачити це викопне, але спочатку ви не можете дістатися до нього. Вам потрібно буде використовувати TNT, щоб видалити кілька чорних валунів, щоб пройти на північ в область з великою кількістю дерев, потім знову використовуйте TNT, щоб видалити чорні валуни, які блокують шлях через лаву до викопному.
  # 32. Місія Volcano Valley : Південний схід під залізничними коліями.
  # 33. Місія Woodinville: Північний схід. Знайдіть залізничні колії, які перетинають річку, що йде на схід. Подивіться на північ над ними на правій стороні річки. Ви повинні піти обхідним шляхом, щоб дістатися сюди. Спочатку побудуйте річку, що йде на південь, до центру острова. Потім побудуйте міст, що йде на захід. Звідси ви зможете пройти через річку і піднятися в південно-східному квадраті. (Ви повинні зробити це ДО того, як побудуєте міст, щоб зібрати великий тайник з припасами, які можна побачити на півдні.) Як тільки ви доберетеся до землі в південно-східному квадраті, вам потрібно буде побудувати міст на північ, щоб дістатися до останнього острови на північному сході. Звідси не схоже, що ви зможете дійти до скам’янілості, оскільки ваш персонаж повинен буде вийти за межі міста, але ви виявите, що це возможно.Как тільки ви перетнули останній міст на північ на останній острів, просто клацніть лівою кнопкою миші по вашому героєві, потім клацніть правою кнопкою миші біля скам’янілості, і ваш персонаж знайде шлях.

  # 34. Місія неправильної сторони: Шукайте на заході валун з фіолетовим квіткою зліва від нього. Скам’янілість знаходиться під деревом зліва від квітки. Набагато легше побачити, якщо ви збільшите зображення.
  # 35. Місія неправильне положення: на півночі ви побачите невелику яму з покладами вугілля і металевий вагон, який використовується в шахтах. Скам’янілість в вагоні. Вам доведеться використовувати TNT, щоб прибрати паркан, який блокує вхід в яму, тому вам потрібно буде побудувати універсальний магазин, якщо ви цього ще не зробили.
  # 36. Місія з протилежного боку: південний схід через річку на залізничній колії. Знайдіть місце на сході, де шляху перетинають річку. Вам потрібно буде прогулятися по березі трохи вище річки і знайти місце, щоб побудувати міст, що йде на південь, щоб дістатися до скам’янілості.

  Bake Off Quest, за бажанням (головне місто)

  Побудуйте пекарню і використовуйте там пекаря.

  Це викликано прибуттям в місто громадянина, який хоче стати пекарем.

  коли прийде час, коли вам знадобляться яблука, ви знайдете їх на землі біля Тартака після того, як посадили там насіння дерев. Вони виглядають більш трикутними, як персики. Будь-хто може їх зібрати. Вони будуть вважатися їжею і надихати пекаря на приготування пирогів.

  Яблука, які ви знайдете в кошиках, також враховуються.

  Працююча пекарня буде автоматично продавати хлібобулочні вироби на вокзалі кожен раз, коли прибуває поїзд, а також буде виробляти рожеві запечені коробки, які ви можете знайти для подальшого використання.

  Buffalo Rustler Quest, за бажанням (головне місто)

  Спочатку йдіть і знайдіть людину, яка стоїть в круглому зеленому полі з якимось бізоном.

  Поговори з нім.Одін з його бізонів був вкрадений бандитами. Це викличе квест.

  Обшукайте карту, і ви знайдете групу бандитів, у яких написано “Буффало”.

  Візьми групу стрільців і йди вбивай бандитів.

  Під кущем ягоди в загоні буйвола знаходиться викопний предмет.

  Потім натисніть на Буффало, і ви виявите, що можете керувати ним так само, як собакою.

  Ідіть з Буффало назад на зелене поле, і квест буде завершено.

  Людина також дасть вам важливий рада – Буффало подобається матеріал, який поставляється в рожевих коробках для випічки.

  Якщо ви виконали квест на випічку і зібрали яблука, в кінцевому підсумку пекар зробить ці рожеві коробки, і вони будуть лежати на землі поруч з пекарнею.

  у будь-який зручний час (не поспішайте) доставте дві рожеві коробки в самий центр зеленого поля, де раніше була людина з Буффало.

  Червоної стрілки не буде, тому що це необов’язкова завдання, але ділянку трави трохи зеленішим.

  Після того, як ви залишите дві коробки, в кінцевому підсумку з’явиться Buffalo. У цей момент ви зможете мати Буффало на будь-якому оновленому ранчо, яким володіє кваліфікований фермер.

  Щоб додати Буффало на ранчо, використовуйте там досвідченого фермера, потім натисніть на ручку. Ви зможете вибрати Буффало зараз!

  Зверніть увагу, що якщо ви залишите коробки для випічки до того, як у вас буде покращене Ранчо з досвідченим фермером, вам доведеться почекати, поки ця передумова буде заповнена, перш ніж з’явиться Buffalo.

  Якщо у вас є Ранчо і Фермер, які працюють там, і пройшло більше 3 хвилин, перевірте розташування ящиків, щоб переконатися, що вони знаходяться в центрі зеленого поля.

  Працююча пекарня буде автоматично продавати Хлібобулочні вироби на вокзалі кожен раз, коли прибуває поїзд, а також буде виробляти рожеві випечені коробки, які вам знадобляться, щоб в кінцевому підсумку додати Буффало на свої ранчо.

  Потрібна додаткова допомога (Головне місто)

  Два брата прибудуть в місто. Один хоче працювати на золотій копальні.

  Інший хоче фармить, але він хоче фармить щось крім редьки. Перейдіть в “Магазин інформації” в інформаційній панелі у верхній частині екрану і придбайте знання, щоб виростити іншу культуру, будь то кукурудза або помідори.

  Тепер йди на будь-яку свою ферму. Натисніть на ряд культур, на яких працює фермер. (Це може бути брат, якщо так простіше.) Це не обов’язково повинна бути модернізована ферма.

  Вам буде дозволено вибрати урожай для вирощування в цьому ряду. Виберіть що-небудь, крім редьки, і змусьте брата працювати там, якщо його ще немає, і квест буде завершено.

  Потрібно додатковий запас квесту (Головне місто)

  Це обов’язковий квест. Тим не менше, немає обмеження по часу, і ви можете спочатку зробити інші речі, якщо хочете. Ви будете шукати ящики з припасами, які незвично повні, проте, так що варто трохи покопатися.

  Потрібно фермерський квест (Основний місто)

  У кінці ви зможете побудувати вугільну шахту на місці. Спочатку ви повинні побудувати ферму, і, швидше за все, ви захочете побудувати будинки і для додаткових працівників.

  Гарне практичне правило – побудувати 1 колодязь для кожної ферми або ранчо, плюс 1 колодязь для кожних чотирьох будівель (для запобігання пожеж ).

  1 некваліфікований фермер може прогодувати 3 громадян. 1 досвідчений фермер може нагодувати 4 громадян. Проте, на початку гри є багато додаткових джерел, таких як ягідні чагарники. Слідкуйте за своїми продуктами харчування і добавками в міру необхідності.

  Рибальський клуб, квест, за бажанням (головне місто)

  Цей квест не є обов’язковим, але він можливий лише в разі цієї людини. Його / її ім’я буде відрізнятися для різних гравців, але буде дуже ясно, що те, що потрібно, – це будівля рибальського клубу і його робота там.

  Квест ініціюється прибуттям цієї людини.

  Ви можете побудувати це де завгодно, коли побачите 3 риби, що плавають в річці, а земля досить рівна, щоб на ній можна було будувати. Для Енн найближчий знаходиться на північно-західній стороні Головного міста, поруч з гаями дерев.

  Як тільки все Риби спіймані, просто попросите Громадянина кинути цю роботу і ненадовго піти в інше місце. Вони можуть повернутися пізніше, коли риба повернеться.

  У головному місті є як мінімум 3 місця, де ви можете побудувати рибальські хатини, але не всі з них доступні відразу.

  Зверніть увагу, що цей квест можна виконати, тільки зробивши цю людину щасливою, тому найкраще зробити це відразу ж, коли він з’явиться. Якщо вони покинуть місто до того, як будуть зайняті в рибальському хатині, ви ніколи не зможете виконати квест.

  З іншого боку, якщо вони працюють в рибальському хатині, а потім залишають місто через голод або бездомності, ви все одно отримуєте кредит за квест, хоча він буде виділений сірим кольором в списку квестів.

  Fur Trader Quest, необов’язково (Головний Місто)

  Торговець хутром – відвідувач, який попросить вас про спадкоємність навичок тварин. Все, що вам потрібно зробити, це щоб ваш герой (або інший стрілок) застрелив необхідних тварин в вашому головному місті.

  Тварини, застрелені в містах розширення, не враховуються.

  Тварини, розстріляні до того, як їх попросять, не зважають.

  Пам’ятайте, що в грі Westward тварини будуть з’являтися в одному і тому ж квадраті, але є обмеження на загальну кількість ігрових тварин, яке кожен квадрант може містити одночасно. Тому, якщо ви шукаєте оленя, вам потрібно бути в квадраті, де живе олень.

  І якщо ви перебуваєте в правильному квадраті, але немає потрібного вам виду тварин, вам потрібно буде відстрелити деяких інших типів, щоб звільнити місце в квотою для них.

  Найпоширеніша проблема в цьому квесті – люди, які говорять, що не можуть знайти вовків. Вовки з’являться в тому ж секторі, що і Ведмеді. (Для Енн це нижній лівий кут.) Коли з’являються ведмеді, багато гравців перестають стріляти в них, тому що їх вбити набагато складніше, ніж вовків або оленів. Але ви повинні вбити ведмедів, щоб зменшити популяцію тварин, щоб могли з’явитися нові тварини.

  3 Депутати з поліпшеним зброєю на конях можуть дуже швидко вбити ведмедя, тому ви можете почекати, щоб закінчити цей квест, до пізньої стадії гри , коли у вас багато законників.

  Як тільки ви придбаєте досить шкур одного типу, Торговець хутром попросить знову поговорити з вами. Натисніть на їх міхур розмови, і ви автоматично будете зараховані на хутро.

  Квест на Золотому руднику, необов’язково (Головний Місто)

  Це не спрацює до тих пір, поки ви не закінчите становище селян і не поговорите з золотошукачем.

  Ваша нагорода – дозвіл на будівництво Золотого рудника на сайті.

  Квест In Need of Supplies, необов’язково (Основний місто)

  Це спрацьовує, коли відвідувачі з’являються в межах міста і просять їжу і дрова. Запитувана ними сума займе майже всю вашу їжу, тому переконайтеся, що ви визначили неприбраний ягідний чагарник і готові відправити туди свого Героя або Громадянина, як тільки ви надасте припаси відвідувачам.

  Джо Джек Джебедія молодший (Робота з тваринами), за бажанням (Головне місто)

  Хоча цей квест названий для однієї людини, його ім’я може відрізнятися для різних гравців.

  Вони попросять роботу з тваринами, “в яку я дійсно можу занурити зуби”.

  Вони хочуть працювати в м’ясній крамниці.

  Але перш ніж ви зможете побудувати м’ясну лавку, вам потрібно мати працюючий, оновлене ранчо.

  Швидко попрацюйте над цим – як в Пекарні і риболовецькі клуби, тільки задовольнивши одну людину, який виконає квест.

  Опція “Вирубка колод”, необов’язково (головне місто)

  Як тільки у вас в місті з’являться три поліпшених табору пиломатеріалів, відвідувач з’явиться в межах міста (для Енн, це в південно-східному квадраті) і запропонує вам сдела ть ставку – він може розділити будь-колоду, яке ви поставили перед ним, або він заплатить вам 200 доларів.

  Поруч з ним три колоди. Ви можете спробувати будь-який з них, але він зможе розділити їх все.

  Натомість шукайте все навколо карти Головного міста, поки не знайдете сірий пень. (Для Енн, це буде на північному заході.) Квест не починається до прибуття відвідувача, тому, якщо ви вже знайшли важку колоду і перемістили його кудись ще, вам просто доведеться шукати його знову. Це єдиний сірий пень.

  Нехай Громадянин або ваш Герой підберуть його, і вони помітять, що він дуже важкий – ось звідки ви знаєте, що він правильний. Це дійсно скам’яніле дерево!

  Попросіть кого-небудь віднести його відвідувачеві (це може бути весь кінець міста) і кинути його перед ним. Він не зможе розділити його, і ви виграєте ставку.

  У цьому немає ніякого поспіху – відвідувач буде чекати стільки часу, скільки буде потрібно, щоб знайти правильний журнал.

  Ваша нагорода буде розблокувати секретне “будівлю “- рублена статуя.

  Будівництво дерев’яної статуї – це двоетапний процес. Спочатку попросіть кого-небудь вибрати його на вкладці BUILD 3 і “побудувати” там, де вам подобається. Це буде виглядати як звичайний великий журнал.

  Тепер перетягніть на нього або досвідченого дроворуба, або свого Героя, і вони його ліплять.

  Дроворуб зробить статую ведмедя.

  Герой зробить шакалопу.

  ви можете зробити стільки статуй, скільки захочете, але як тільки у вас буде одна з них, ви отримаєте трофей Скульптора.

  Квест Божевільного Капелюшника, необов’язково (Головний Місто)

  ви можете завершити це до чи після того, як ви “пройдете гру”.

  Квест запускається, коли дизайнер капелюхів з’являється в магазині капелюхів.

  Вони хочуть, щоб ви принесли їм різні моделі, щоб надихнути їх нове творіння.

  Зверніть дуже пильну увагу на вимоги – наприклад, заступник не такий ж, як мисливець за головами.

  Під кваліфікованим шахтарем мається на увазі громадянин з навиком Майнінг – їм не обов’язково працювати в шахті.

  Якщо ви спробуєте виконати це в той же час, коли бандити нападають на ваш місто, ви можете виявити, що громадяни тікають, а потім повертаються туди, де вони працюють, замість того, щоб йти до магазину капелюхів. Так що трохи спокійніше завершити.

  У кінці ви отримаєте Chicken’s Nest Hat для магазину капелюхів.

  Дзвінки Market Place, опціонально (Головний Місто)

  Якщо у вас є Торговий майданчик в головному місті, у вас буде можливість виконувати квести там. Ці квести все розраховані. Їх 10.

  Деякі з них не відкриються до тих пір, поки ви не поїдете в інші міста і не повернетеся.

  після того, як ви виконаєте все 10 з цих квестів, ви відкриєте індійське плаття в магазині одягу.

  Суми і час варіюються випадковим чином, а також порядок, в якому ви отримуєте запити, тому, якщо ви отримуєте той, який здається неймовірно складним, ви можете просто піти і спробувати його знову, і ви можете отримати більш просту настройку.

  Як загальний рада, не здавайте то, що ви зібрали, до самого кінця часу для цієї стадії. Використовуйте додатковий час, щоб продовжити збирати ресурси і готуватися до майбутнього. Це ключ до багатьох квестам.

  Хоча ви не можете пов’язати більшість дій на Заході, ви можете створити ланцюжок. Тому, якщо ви знаєте, що хочете, щоб громадянин зібрав кілька речей підряд, дайте їм все інструкції одну за одною, а потім переходите до наступного громадянину. Це може заощадити вам дорогоцінні секунди.

  Час не починається, поки ви не поговорите з відвідувачем, так що ви можете спочатку подивитися навколо і подивитися, де все знаходиться. Повільні клікери, зокрема, можуть знайти це корисним.

  Не складайте їжу, у вас немає місця для зберігання. Це витрачає час і ресурси, які можуть знадобитися вам пізніше.

  Золото / вугілля / дерево швидше добути, піднявши його з землі або виконавши те, що персонаж може зробити з киркою, ніж використовувати будівлі (Табірний табір, шахти, ферма), але будівлі забезпечують стабільний довгостроковий випуск.

  Якщо вам потрібно швидко найняти людей, в Вугільної шахті – 3, а в Золотому – тільки 2.

  Дающий квест дасть вам 10 секундне попередження з ! куля в лівій частині екрана. Просто натисніть на це, щоб негайно поговорити з людиною і здати вимоги. Вам не потрібно повертатися до них.

  Ви можете отримати обвали, але вогонь в цих квестах рідко буває проблемою, так що не турбуйтеся про це при будівництві. Створюйте все, що близько і зручно – ви хочете зберегти кроки подорожі для кожного персонажа, якого зможете.

  У більшості випадків краще мати ємність сховища на 5 більше, ніж цільове вимога. Таким чином, якщо один з ваших громадян або ферм вимагає їжі або води, коли час закінчується, ви все ще в порядку.

  Люди хворіють під час цих квестів. Не варто будувати кабінет лікаря – вони одужають самі. Просто пам’ятайте, що ви повинні повторно використовувати їх, коли вони одужують.

  Хворі люди все ще можуть бути досить здорові, щоб їх підняти. Це добре використання їх часу, якщо ви відправляєте їх в інше місце. Ви можете швидко знайти їх знову за допомогою кнопки “Наступний безробітний”.

  Будьте терплячі! Деякі з цих квестів досить складні, і випадковість означає, що немає єдино вірного шляху. Робіть все можливе, перезапустіть, якщо він стане неможливим, і в кінцевому підсумку ви отримаєте їх все.

  Міський Злодій, необов’язково (Головний Місто)

  У місті є злодій! (Не бандит.) Візьміть деяких депутатів і проведіть обшук в будинку. Врешті-решт вони знайдуть злодія.

  Надішліть як мінімум 3 заступника разом, так як ви зустрінете більше одного поганого хлопця.

  Перетягніть одного з депутатів в кожен будинок, який ви хочете знайти. Зрештою ви знайдете злодія.

  На цьому етапі в інструкціях говориться “знищити укриття бандитів”, але насправді вони хочуть знищити будинок, в якому переховувався міської злодій.

  Не пам’ятаю, який це? Це просто – це єдина кнопка, у якій не буде кнопки “Зруйнувати” при натисканні на неї, тому що ви не контролюєте її.

  Як це знести? Чи не очевидно, але це хороша техніка, яку потрібно знати – нехай два чи три депутата стріляють в будинок, і він буде знесений. Це також буде працювати з іншими будівлями Бандитів пізніше, включаючи намети.

  Вам не потрібно зносити це прямо зараз, щоб виграти квест. Просто зробіть це в кінці кінців, і квест буде завершено.

  Допомога по дому на дереві

  Справа зовсім не в Будинку на дереві, а скоріше в великому дереві, яке блокує вхід в звичайний будинок.

  вам знадобиться TNT, щоб позбутися від дерева, а це значить, що вам знадобиться універсальний магазин, де ви зможете його купити. Після цього все просто.

  Квест запускається при ходьбі поруч з людиною, яка стоїть біля будинку.

  Працюватиме для навичок, необов’язково (Головне місто)

  Пам’ятайте, ми пропонували вам залишити в запасі вугільну шахту до кінця гри? Це один з квестів, які цього вимагають.

  Приїде відвідувач, який хоче вивчити два навички – фермерство і Майнінг.

  Спочатку використовуйте його на фермі, поки він не стане кваліфікованим фермером.

  Тепер побудуйте останню вугільну шахту і використовуйте там тільки цього громадянина, поки він не стане досвідченим шахтарем. Це завершує квест.

  ЗАЛІЗНИЧНА БЛОКАЖНАЯ МІСІЯ

  Тепер, коли ви трохи потренувалися в ремонті треку, ви підете ще далі і навчитеся замінювати цілі розділи.

  Існує один обов’язковий квест і два додаткових.

  Потрібно обхідний обхід залізниці (блокування залізниці)

  Переконайтеся, що ви перевірили назва квесту в списку квестів, щоб знайти потрібну вам частину керівництва по стратегії. Є кілька схожих квестів.

  Це навчальний квест, який навчить вас замінювати, а також ремонтувати доріжки.

  Огляньте сцену. Поруч з вашим героєм є 3 людини, купка бандитів далеко

  Є також деякі будівлі, які вже побудовані, в тому числі коваль, ринок і лісопилка.

  Почніть з розмови з першим громадянином. Він пояснює проблему – вам потрібно побудувати обхід залізниці, щоб обійти бандитів.

  Почніть збирати золото першим громадянином з киркою там, де це зручно.

  Іди поговори з другим громадянином. (У них буде велика червона стрілка.) Як тільки ви поговорите з ними, вони підуть на роботу коваля.

  Тепер прогуляйтеся і заберіть доступні запаси в безпосередній близькості.

  Як тільки у вас буде достатньо дров, побудуйте склад.

  Продовжуйте збирати припаси, коли будете йти, щоб поговорити з лісорубом.

  Виконайте завдання “Подаруй дроворуба”. Зберіть ягоди, якщо це необхідно.

  Тепер йди поговори з крамарем. Це Торговий майданчик, але тільки в цьому квесті вона також продає TNT і іригаційні інструменти. Пам’ятайте, що ви також можете купити їжу на Market Place, якщо у вас мало.

  Тепер у вас є робочий лісовий табір і співробітник.

  Побудуйте колодязь, ферму і будинок. Просто переконайтеся, що ви не створите розділ, який хочете переглянути пізніше!

  Найняти обох нових громадян, які прибувають на ферму. Це більш повільний метод, ніж деякі інші рішення, але він вирішує проблему харчування дуже просто.

  Тепер вам потрібно золото і вугілля. Найняти кого-небудь на кожну шахту.

  Ви можете найняти Коваля в Вугільної шахті, поки прибираєте Бандитів.

  Market Place вже використовується в навчальному режимі, щоб навчити вас купувати TNT і іригаційні інструменти.

  Почніть необов’язковий квест Bandit Bounty. Якщо ви цього не зробите, буде постійний потік бандитів, що атакують вас, коли ви намагаєтеся відновити доріжки.

  Станція Мисливець за головами біля шляхів.

  Почніть будувати новий трек.

  оскільки цей навчальний посібник, ви придбаєте інструменти TNT і іригації, клацнувши на міхурі зі знаком оклику над головою продавця, а не в самому магазині.

  Коли бандит атакує, спочатку нехай ваш герой задіє їх, а потім піднімає мисливця за головами з боку.

  Ви можете використовувати два набори здоров’я, які були у Мисливця за головами в його таборі, якщо його здоров’я починає погіршуватися.

  Зрештою один з бандитів, ймовірно, підірве одну частина треку, але це нормально.

  Перевірте укриття бандитів – чи відкрилися ворота? Якщо так, візьміть Мисливця за головами і увійдіть і убийте всіх 3 Бандитів. Знову ж, нехай ваш герой піде першим, щоб почати бій, а потім атакує мисливця за головами з боку.

  Коли бандити будуть мертві, зберіть всі доступні предмети в таборі, потім поверніться і закінчите будівництво обходу.

  Зверніть увагу, що TNT буде вивозити валуни або дерева.

  Вам не потрібно нічого робити з пнями – ви можете будувати прямо над ними.

  Bandit Bounty Quest, необов’язково (блокування залізниці )

  щоб завершити цей квест, вам потрібно поговорити з усіма відвідувачами, яких ви зможете, перш ніж йти за бандитами.

  Це означає, що вам потрібно отримати TNT з універсального магазину, щоб отримати доступ .

  Тепер вам допоможе допомогу з бандитами.

  Атакуйте Бандитський укриття. Коли ви закінчите, перегрупуються.

  Feed The Lumberjack Quest, опціонально (блокування залізниці)

  Цей навчальний посібник, щоб показати вам, що іноді, коли ви відповідаєте вимогам відвідувача, ви отримуєте не просто співробітника, а зовсім нову будівлю.

  Як тільки ви дасте дроворубові їжу, квест буде завершено, і ви зможете використовувати лісовий табір.

  Найпростіший спосіб його нагодувати – просто використовувати початкові запаси, доступні при виході з поїзда.

  Місія по шуму

  Ви отримаєте три шанси для виконання квесту “Вимога про рівень шуму”, не розбудивши мера (скинувши Super TNT). Існує також додатковий квест.

  Постанова про наявність шуму Потрібно квест (Постанова про наявність шуму)

  Цей квест простий, якщо ви розумієте, як він працює, і практично неможливий, поки ви не зробите, тому багато гравців розчаровуються в початку. Але ви можете зробити це, як тільки ви знаєте трюк.

  Мер вздремнет, і перед ним буде велика червона стріла. Вам потрібно розмістити там 3 вибухові речовини Super TNT. Всі вони спрацюють відразу, як тільки у вас буде 3, і ви завершите квест.

  Super TNT можна придбати на складі, де він охороняється. Ви зможете отримати його, торгуючи іншими ресурсами.

  Найскладніше перемістити його з частоколу в червону стрілку. Якщо бандити підійдуть дуже близько до того, хто його несе, той кине Super TNT, і вам доведеться повернутися до частоколу, щоб отримати ще один.

  Крім того, тільки громадянин матиме право нести SuperTNT. Вони кинуть його, щоб втекти від бандитів.

  Здається, в цьому квесті необмежену кількість бандитів, тому ви не можете просто відправити свого героя, щоб убити всіх бандитів.

  Гра завжди змусить вашого Громадянина скинути перший SuperTNT, так що не турбуйтеся про це. Просто продовжуйте грати, щоб ви могли рухатися ще 3.

  Ключем до успіху є визнання двох фактів. По-перше, якщо бандити дивляться в бік від вас, ви можете прокрастися повз них.

  По-друге, є два шляхи від частоколу до мера – один над частоколом і один нижче.

  Знання цього дає вам дві можливі стратегії. Якщо ви хочете, щоб герой виступав в ролі охоронця для громадянина, який несе Super TNT, той факт, що герой може рухатися швидше, ніж будь-хто інший, змушує стратегію “підкрастися” досить добре працювати на верхньому шляху. Попросіть громадянина забрати Super TNT на складі, а потім рухайтеся всього на кілька дюймів за раз. Герой повинен йти першим і вбити всіх бандитів, які звернені до вас, перш ніж Громадянин підійде занадто близько. Вкрай важливо, щоб ви могли спостерігати за бандитами, щоб ви знали, коли вони відвертаються від вас.

  Інший спосіб швидше. Спочатку відправте свого Героя по нижній стежці і убийте Бандита, який знаходиться найближче до частоколу.

  Потім змусьте свого Героя повернутися по нижній стежці і убийте ще одного Бандита біля Бандитського табору. Ці два бандити не будуть замінені.

  Тепер ви готові отримати SuperTNT.

  Надішліть свого героя в центр верхньої доріжки, де вони привернуть увагу бандитів. Більшість Бандитів вступлять в перестрілку з Героєм, у якого здоров’я буде постійно падати до нуля, але це не має значення. Вони одужають, а бандити, як правило, будуть залишатися в тому ж районі.

  Тим часом, візьміть Громадянина і простежте за ним по нижній стежці. Їм потрібно буде сховатися за деревами і обійти зовнішні краї, щоб уникнути бандитів, але в цьому розділі залишиться тільки 1 або 2 бандита, так що це дуже реально. Візьміть Super TNT з частоколу і змусьте громадянина прослизнути назад по тому ж нижньому шляху. Тримайте громадянина уздовж лівого краю сцени якомога більше.

  Як і в першому методі, переміщайтеся тільки на дюйм або два, щоб ви завжди знали, де знаходяться бандити.

  Коли Бандити знаходяться дуже близько до останньому відрізку дороги назад в місто, нехай ваш Герой йде назад в цьому напрямку, щоб відвернути їх, потім знову йдіть до центру верхнього шляху.

  Тоді ваш громадянин може прослизнути назад в місто.

  Є також Мисливці за головами, яких ви можете найняти, щоб відвернути бандитів, але вони вам дійсно не потрібні, якщо ви використовуєте будь-який з цих двох методів.

  Допомога по найму, необов’язковий (Постанова про шум)

  Щоб виконати цей квест, вам потрібно найняти будь-якого з трьох мисливців за головами.

  ВУДІНВІЛЬСКАЯ МІСІЯ

  Це завантажена місія, з 7 обов’язковими завданнями. Більшість з них призначений для того, щоб навчити вас переходу через річки, будь то по мосту або пішки.

  Ви також дізнаєтеся кілька різних способів забезпечення їжею своїх громадян.

  Якщо ви думаєте, що збираєтеся їхати в Вудінвілл, але не можете зрозуміти, як сюди дістатися, вам, ймовірно, потрібно клацнути карту маршруту залізниці в інформаційній панелі у верхній частині екрану. Якщо Вудінвілл зелений, ви можете просто клацнути по ньому, щоб перейти туди. Якщо це не так, в нижній частині карти будуть замітки, що розповідають про те, що вам потрібно зробити в першу чергу.

  Потрібно Lumber Town Quest (Вудінвіль)

  Це в основному підручник про те, як модернізувати Lumber Camps і будувати мости. Вам потрібно буде виконати стандартну розробку – побудувати Lumber Camp, добути золото, побудувати колодязь і ферму.

  Навчіться будувати міст, а потім будувати більше Lumber Camps.

  Завдання з щурами Квест, потрібно

  Ваш герой (або будь-який інший стрілок) може вбивати щурів, стріляючи в них.

  Потрібно міст через річку Квест (Вудінвілль)

  Вам потрібен покращений Lumber Camp.

  міст можна побудувати скрізь, де є досить рівний простір по обидва боки.

  Щоб повернути міст, перш ніж будувати його, натисніть на значок маленького моста зі стрілкою поруч із вкладкою BUILD.

  Потрібно Замовлення пиломатеріалів (Вудінвілль)

  Ця інструкція призначена для того, щоб навчити вас, що іноді вам потрібно провести свого персонажа через річку, а потім побудувати міст назад на іншу сторону, щоб дістатися до місця, куди ви не могли дістатися, йдучи або використовуючи TNT.

  Якщо ви коли-небудь застрягли і не можете зрозуміти, як кудись дістатися, подивіться, чи знає ваш персонаж. Клацніть лівою кнопкою миші на персонажа, потім клацніть правою кнопкою миші на місці, щоб потрапити туди. Якщо є спосіб, ваш персонаж візьме його.

  Потрібно голодний мирний квест (Woodinville)

  Мета цього квесту – спонукати вас шукати різні джерела їжі, включаючи риболовлю, збір ягід і полювання, а також сільське господарство і збір сипучих матеріалів.

  Потрібно квест Дроворуба, Вудінвілль

  Мета цього навчального квесту – навчити вас будувати мости, які йдуть горизонтально, а не вертикально.

  Пам’ятайте, що для будівництва мостів у вас повинен бути модернізований Lumber Camp, але не має значення, де знаходиться табір щодо самого моста. Це просто має бути десь в місті.

  Почніть з вибору когось, хто буде будувати міст, виберіть команду build і значок моста.

  Подивіться уважно – ви побачите велику “примарне” зображення моста, а також маленький значок моста зі стрілкою під ним, поруч з вкладкою “Збірка”.

  Натисніть на значок, і міст повернеться на 90 градусів.

  Тепер розмістіть “привид” там, де ви хочете його побудувати, і клацніть як зазвичай.

  Потрібно Food So Far Quest (Вудінвілл)

  Поговоріть з людьми в будинку через річку.

  Після того, як ви забезпечите їх їжею, вони будуть працювати на вас, але тепер вам як і раніше доведеться годувати їх.

  Це може бути хорошим часом для риболовлі, оскільки вона виробляє багато їжі швидше, ніж фермерство, хоча і протягом обмеженого часу .

  МІСІЯ ГРИПУ ГРИПУ

  один обов’язковий квест, один необов’язковий квест і багато сиру!

  Потрібно Гризун Грип

  Ви повинні шукати місто, щоб знайти 10 шматочків сиру.

  Хоча ви можете вбивати щурів, стріляючи в них, єдиний спосіб виконати цей квест – використовувати план сиру.

  Вам знадобиться TNT, тому створіть універсальний магазин, якщо ви ще цього не зробили.

  Вам також знадобиться покращений Lumber Camp, щоб ви могли побудувати міст. Це єдиний спосіб отримати сир, який знаходиться в річці, на міський стороні немає похилих берегів.

  Одна частина знаходиться в парку в центрі міста. Вам не потрібно підривати це, просто йдіть в парк, щоб отримати це.

  Ось місця для сиру: 1. в парку
  2. у пня, коли ви йдете до каньйону,
  3. в невеликому каньйоні з золотим рудником,
  4. біля куща ягід у куща дерев,
  5. на схід біля дерева біля річки,
  6. на північний схід від річки,
  7. деякими бандитами (ви повинні перемогти їх, щоб отримати сир),
  8. в річці (ви повинні підійти до нього з далекої сторони),
  9. над золотим рудником, який знаходиться через річка,
  10. нижче озера.

  Нехай ваш герой або громадянин віднесуть сир в каньйон, в якому є купа колод і дерево, що оточує його на пагорбах над каньйоном.

  Каньйон заблокований валуном, тому спочатку вам потрібно буде використовувати тротил на валуні.

  Киньте сир в дальній кінець каньйону. Одна щур прийде за кожен шматочок сиру, який ви упустили.

  Коли у вас буде 10 шматочків сиру з 10 щурами, використовуйте TNT на дереві в передній частині каньйону, і він впаде і сбьет колоди, щоб заблокувати вхід.

  ROUS Quest, за бажанням

  Роуса означає “Гризун незвичайного розміру”.

  Цей квест починається з розмови з людьми на ранчо. Вони розкажуть вам про зниклого намисто.

  Коли ви стріляєте по щурам на півночі міста, ви, мабуть, помітите дуже велику з довгим червоним хвостом. Це той, який взяв намисто. (Список квестів називає його “гігантська червона щур”, але це чорний щур з червоним хвостом.)

  Убийте його, і ви отримаєте повідомлення про це, ймовірно, поховавши намисто.

  Викопайте всі отвори в цій області, і ви повинні отримати кредит за наявність намиста.

  Поверніться і поговоріть з людьми на Ранчо, щоб завершити квест.

  Люди на Ранчо не приймуть намисто, поки ви не вб’єте великого щура .

  ЗАЛІЗНИЧНА МІСІЯ ОБОРОНИ

  Є два обов’язкових квесту: захистити двигун і відремонтувати треки.

  Захисти двигун Quest (Місія оборони залізниці)

  У Залізничного Двигателя Захисту є два обов’язкових Квесту: Захистити двигун і Відновити Доріжки. “Захистити двигун” – це саме те, на що це схоже, але відремонтувати треки складніше.

  Переконайтеся, що у ваших стрільців повне здоров’я, у вас є поліпшене зброю і 20 комплектів здоров’я, перш ніж ви підете в цю місію.

  Доброю ідеєю буде мати як мінімум 6 стрільців, але ще 9 краще.

  Додайте своїх стрільців навколо двигуна. Якщо його здоров’я падає до нуля, ви втрачаєте квест.

  Бандити будуть атакувати в основному парами, тому 3 ваших стрілка можуть прикривати кожну сторону Двигуна, поки ви стежите за героєм і громадянами, які виконують квест на ремонт треки одночасно.

  Якщо бандити нападають на інші райони локації, поки ви працюєте, відправте кілька стрільців, щоб допомогти.

  Якщо у вас менше стрільців, ви також повинні побудувати кабінет лікаря, щоб ви могли лікувати їх на місці .

  Ця місія буде повторюватися багато разів протягом гри. Місцевість буде відрізнятися, так само як і точну кількість і тип необхідного ремонту.

  Оскільки ця місія відбувається між містами, ви можете взяти з собою своїх головних стрільців.

  Після того, як ви зробите це в перший раз, подібний квест буде повторюватися у випадковому порядку як квест Repair Tracks.

  у деяких версіях є додатковий квест, Hired Help, де ви просто наймаєте місцевих мисливців за головами.

  Потрібно ремонт квесту на трек (Rail Defense Defense Mission)

  є кілька квестів, які вимагають ремонту треків, тому переконайтеся, що у вас є той, який ви шукаєте. Цей є частиною місії оборони залізниці.

  Оскільки ця місія відбувається між містами, ви можете взяти з собою своїх головних стрільців.

  Назва цього квесту вводить в оману, тому що вам не потрібно просто ремонтувати доріжки (для цього не потрібні будь-які матеріали) – вам необхідно повністю відновити їх частини. Таким чином, вам знадобляться вугілля, коваль (але його не потрібно використовувати) і універсальний магазин для TNT.

  У будь-якому місці, де ви використовуєте TNT, щоб очистити валун, ви повинні будете спочатку починають доріжки (просто перетягніть свого героя або Громадянина в пошкоджену область), а потім, ймовірно, зібрати патч для підключення до нього.

  Вам також знадобляться іригаційні інструменти, тому що частина залізничного полотна – це не просто звичайний гравій, він знаходиться під геометричним малюнком, який вимагає інструменту для очищення.

  Якщо ви отримали повідомлення про те, що на сайті є перешкоди, і ви не бачите проблеми, вам може знадобитися використовувати інструмент для поливу.

  Поговоріть з інженером у моста – вони скажуть вам, що потрібно для ремонту.

  Все це означає, що вам потрібен справжній місто з 5 елементами: вода, їжа, золото, вугілля і деревина.

  Поки ви навели достатньо стрільців , немає ніякої реальної поспіху.

  Також уважно про стежте за движком – якщо його здоров’я падає до нуля, ви втрачаєте квест.

  Є багато способів зробити це. Повільний і стійкий шлях використовує тільки двох оригінальних громадян, з якими ви починаєте.

  Нехай один громадянин буде працювати на фермі, а потім працювати неповний робочий день в універсальному магазині і кабінеті доктора, побудованому неподалік.

  Інший громадянин може отримати дерево і золото.

  Герой ремонтує доріжку і робить що-небудь додатково.

  Стрілки повинні збирати золото кожен раз, коли вбивають бандитів – це буде оплачувати їх лікування, якщо ви дасте їм йти до лікаря, а не просто використовуєте аптечки.

  Після того, як ви виконаєте це в перший раз, подібний квест буде повторюватися у випадковому порядку як квест на ремонт залізничних колій.

  ОСТАННЯ МІСІЯ ПО РОЗІ

  Кожне місто несе відповідальність за зміст свого залізничного вокзалу. Якщо залізничні колії в межах міста не будуть полагоджені, потяги не прийдуть. І якщо немає вугілля, потяги не зупиняться, тому що вони не можуть заправитися.

  Основна мета Обов’язкового квесту – підтримувати рух поїздів. Існує один обов’язковий квест і два додаткових квесту.

  Також ви отримаєте більше досвіду з Westward Hallmark – перекриваються квестами. Не забувайте перевіряти список завдань на предмет ідей про те, що вам потрібно робити для ще відкритих квестів.

  Потрібно Квест Своєчасного Прибуття (Місія Останнього Шахтаря)

  У вас повинна бути одна працююча вугільна шахта, поки прибуває 6 поїздів, один за іншим.

  По-перше, не починайте квест, поки у вас не буде хоча б 10 стрільців, все з відмінним здоров’ям, і не беріть з собою 20 аптечок.

  Як тільки ви доберетеся до локації, виберіть одну вугільну шахту для захисту. Вам потрібен тільки один, і це гарний час для стратегії “всі яйця в одному кошику”.

  Наймайте громадян для виконання всіх звичайних завдань – ферма, золотий рудник, ліс.

  Побудувати кабінет лікаря.

  Тоді все, що вам потрібно зробити, це зберегти достатню кількість стрільців в живих, щоб захистити одну міну. ​​

  Бандити не турбуватимуть ваших громадян, хоча вони можуть спробувати пошкодити ваші будівлі.

  Квест “Захистити оборону”, необов’язково (місія Last Coal Miner)

  це трохи збиває з пантелику, тому що воно не має нічого спільного з модернізацією фортифікації.

  Ви можете зробити це після квесту “Своєчасне прибуття”, якщо хочете, вам може не знадобитися Мисливець за головами, якщо ви намагаєтеся захистити тільки одну шахту.

  ви повинні найняти як мінімум 2 з 3 мисливців за головами, щоб отримати кредит на квест.

  Lost Companion Quest, необов’язково (місія Last Coal Miner)

  Це легко – йди за собаку хлопця. Це застрягло в каньйоні.

  Використовуйте TNT, щоб видалити паркан.

  І візьміть копалини приховані об’єкти, поки ви там.

  Ви повинні повернути собаку власнику, щоб завершити квест.

  Виберіть і Пса і свого Героя, і він буде йти разом з вами.

  BROCKWAY MISSION

  у вас буде повна свобода вибору в тому, як ви вирішите набір з п’яти взаємопов’язаних необхідних місій. Деякі з них легше, ніж інші.

  Потрібно квест на угоду (Брокуей)

  Броквей застрайкував багато людей. Ви повинні змусити їх усіх працювати знову, а також доставити по одній зеленої коробці з кожного заводу на залізничну станцію. Є чотири окремих квесту, і ви можете виконувати їх в будь-якому порядку.

  Щоб запустити кожен квест, поговоріть зі страйкарями робочими.

  Щоб запустити загальний квест, поговоріть з мером.

  Щоб виконати квест Strike a Deal Quest, ви повинні були задовольнити всіх страйкуючих робітників і виконати відставання в 3 замовлення (по одному від кожної фабрики).

  Як тільки фабрика знову буде задіяна, вона в кінцевому підсумку зробить яскраво зелену коробку.

  Нехай громадянин або ваш герой забере коробку і доставить її на вокзал.

  Квест буде завершено, коли прибуде поїзд, щоб забрати коробки.

  Потрібно робота для сну , квест (Brockway)

  Броквей застрайкував багато людей. Ви повинні змусити їх усіх працювати знову, а також доставити по одній зеленої коробці з кожного заводу на залізничну станцію. Для страйкуючих робітників є чотири окремих квесту, і ви можете виконувати їх в будь-якому порядку.

  Щоб запустити кожен квест, поговоріть зі страйкарями робочими.

  Ці робочі просто потребують житла.

  Побудуйте його, і квест буде вирішене.

  Потрібно грошовий квест (Brockway)

  Як тільки ви заплатите їм те, що вони просять, вони повернуться до роботи.

  потрібно робота для безпечного квесту (Броквей)

  вам потрібно вбити вовків, що ви можете зробити самостійно, і ведмедя, для якого вам знадобиться допомога.

  3 стрілка разом можуть вбити ведмедя.

  Потрібно робота для медичного завдання (Броквей)

  Ви повинні знайти всі світяться зелені ящики і викинути їх в Міський звалищі.

  Коробки передач:
  # 1. Працівники, які дають вам цей квест;
  # 2. Зліва від будинку поруч з фабрикою;
  # 3. Похований на кладовищі;
  # 4. У ставку під фабрикою (спочатку потрібно зловити рибу, потім зайти і забрати її);
  # 5. Усередині ягідні ого куща на південний схід від ставка (зберіть все ягоди, і ви побачите це);
  # 6. Всередині колодязя (використовуйте TNT, щоб підірвати колодязь)


  Побудуйте офіс доктора і використовуйте його для цього квесту.

  Нехай ваш герой або громадянин віднесуть кожну коробку в каньйон.

  Заступник Голодний теж, необов’язково (Brockway)

  Більшість стрільців полюють на свою їжу – можливо, отруйні відходи знищують всю гру?

  Дайте йому їжу, яку він хоче, і квест буде завершено.

  ЗАВДАННЯ пОРЯТУНКУ зАРУЧНИКІВ

  Це огляд всієї місії, як її почати, і пропонований порядок звільнення заручників.

  Зверніть увагу, що вам взагалі не дозволять почати місію з порятунку заручників, якщо у вас не менше 5 стрільців (шериф, депутати або мисливці за головами). Якщо вам потрібно більше, побудуйте ще один офіс шерифа в вашому головному місті і найміть заступників. Тим не менш, ми рекомендуємо приймати 10.

  Переконайтеся, що у всіх ваших стрільців є поліпшене зброю і максимальне здоров’я, перш ніж піти.

  Також корисно взяти з собою 20 аптечок. Аптечки можна купити в будь-якому робочому кабінеті лікаря і використовувати будь-який стрілок, крім героя, який в них не потребує.

  Коли ви будете готові почати, натисніть на карту проїзду залізниці в інформаційній панелі у верхній частині екрану. Порятунок заручників – це особливе місце, що не є частиною звичайного залізничної колії, позначене значком особи Бандита.

  Ваш брат буде подорожувати з вами і виступати в ролі додаткового стрілка.

  Кожен набір заручників тримається в частокіл з кольоровою дверима. Вам потрібно буде знайти Ключ, який відповідає цій двері.

  За наявності кількох дверей одного кольору, один і той же ключ відкриє їх все.

  Коли у вас є Ключ, вам просто потрібно підійти до двері такого кольору, щоб відкрити її.

  Кожен раз, коли ви знаходите заручників, ви повинні супроводжувати їх до меж міста. Якщо ви зіткнетеся з бандитами, ваші стрілки битимуться, а заручники втечуть.

  Ви часто будете в змозі отримати інформацію від заручників, які знаходяться в ув’язненні, тому варто піти прямо до частоколу, щоб поговорити з ними, а потім знову піти, якщо вам потрібно знайти ключ або якийсь інший спосіб відкрити двері.

  Тут дуже корисно створити групу, яка є просто заручниками, використовуючи [ctrl + 1]. Таким чином, якщо вони тікають, ви можете швидко повернути їх назад, натиснувши 1, а потім клацнувши правою кнопкою миші, де ви хочете, щоб вони перегрупувалися.

  ТНТ в центрі продовжує відновлюватися, так що ви можете повернутися і отримати більше в міру необхідності.

  Попередження: якщо всі ваші стрілки загинуть і здоров’я вашого героя досягне нуля, ви втратите квест, навіть якщо ваш герой буде регенерувати. Це єдиний раз в грі, коли це відбувається.

  Для місії по звільненню заручників потрібно шість квестів: “Втрачений батько”, “Рятувальна операція” (синій ключ), “Тиск”, “Ключ короля”, “Печера в цеглі “і” Слабкі камені “. Деякі з них залежать від завершення інших.

  Найкраще почати з квесту “Рятувальна операція”, тому почніть з розмови з заручниками за синьою дверима.

  У кінці кожного квесту ми додамо квест, який ми рекомендуємо вам робити далі, хоча ви можете спробувати їх в будь-якому порядку і подивитися, що станеться.

  Квест “Втрачений батько” буде автоматично завершено, коли ви виконаєте інші.

  Потрібно Lost Father Quest ( Місія з порятунку заручників)

  якщо ви намагаєтеся з’ясувати, як запустити задачу “Порятунок заручників” в головному місті, або якщо вам потрібні загальні поради для цієї місії, див. статтю “Рятувальна місія заручників”.

  Цей квест – червона оселедець.

  Ви прийшли сюди, щоб спробувати знайти інформацію про вашого батька, але ніхто нічого не знає.

  квест буде автоматично завершено, коли у вас буде можливість поговорити з усіма заручниками.

  Потрібно рятувальна операція (Місія з порятунку заручників / синій клю ч)

  Якщо ви намагаєтеся з’ясувати, як запустити задачу “Порятунок заручників” в головному місті, або якщо вам потрібні загальні поради для цієї місії, див. статтю “Рятувальна місія заручників”.

  Пробийтеся до синьої двері і спробуйте поговорити з заручниками.

  Синій Ключ знаходиться в скрині зі скарбами прямо зліва від частоколу.

  Пройдіть через синю двері в частокіл. Він відкриється, бо у вас є ключ.

  Бийтеся з двома іншими бандитами і врятуйте заручників.

  Тепер ви зможете пройти через будь-які інші сині ворота, тому що у вас є синій ключ.

  Супроводжуйте заручників за межі міста (велика червона стрілка). Тут ви безкоштовно візьмете всіх заручників.

  Цей квест залишиться в незавершеному стані, поки ви не виконаєте всі інші необхідні квести для Місії з порятунку заручників, звільніть всіх заручників і не доставите їх усіх на край міста.

  Ми рекомендуємо виконати квест “Плити тиску” далі.

  Пластини тиску (Місія з порятунку заручників)

  якщо ви намагаєтеся з’ясувати, як запустити задачу “Порятунок заручників” в головному місті, або якщо вам потрібні загальні поради для цієї місії, див. статтю “Рятувальна місія заручників”.

  Є дві притискні пластини, по одній на кожній стороні частоколу. Ключ для цього квесту не потрібно.

  Ви повинні відправити одну людину, щоб він встав з кожного боку, щоб відкрити частокіл і звільнити заручників.

  Поки ви тут, візьміть тротил, який знаходиться на землі всередині частоколу.

  Відтепер кожен раз, коли ви сюди заходите, ви зможете отримувати більше тротилу.

  Супроводжуйте заручників до покажчика на околиці міста.

  Ми рекомендуємо виконати квест Kings Key (червона двері).

  The Kings Key (Місія з порятунку заручників / червоний ключ)

  Якщо ви намагаєтеся з’ясувати, як запустити задачу “Порятунок заручників” в головному місті, або якщо вам потрібні загальні поради для цієї місії, див. статтю “Рятувальна місія заручників”.

  червоний Ключ знаходиться всередині намету Короля. Цей бандит має своє укриття на південному заході.

  Нехай ваші стрілки стріляють по наметі, щоб знищити її, і Червоний Ключ буде розкритий.

  Перш ніж піти, зверніть увагу на камені в верхньому лівому кутку цього комплексу. Вам потрібно буде повернутися пізніше з TNT для тих, щоб ви могли дістатися до одного з викопних предметів.

  Візьміть червоний ключ і пройдіть до частоколу з червоними дверима.

  Звільніть заручників.

  Супроводжуйте заручників до покажчика на околиці міста.

  Ми рекомендуємо виконати квест Bricked Up Cave Quest.

  Потрібно Bricked Up Cave Quest (Місія з порятунку заручників)

  Якщо ви намагаєтеся з’ясувати, як запустити задачу “Порятунок заручників” в головному місті, або якщо вам потрібні загальні поради для цієї місії, див. статтю “Рятувальна місія заручників”.

  Заручники скажуть вам, що печера закладена.

  Шукайте те, що схоже на шахту з червоними дверима зліва від цієї області. Це цегляна печера.

  Ви повинні отримати SuperTNT від бандитів. Звичайний тротил не працюватиме.

  Помістіть його перед цегляною шахтою, щоб підірвати його.

  Ви можете повернутися пізніше, щоб продовжити інші квести.

  Тим часом проводжайте цих заручників на околицю міста.

  Ми рекомендуємо виконати квест Weak Rocks Quest.

  Потрібно Weak Rocks Quest (Місія з порятунку заручників / зелений ключ )

  якщо ви намагаєтеся з’ясувати, як запустити задачу “Порятунок заручників” в головному місті, або якщо вам потрібні загальні поради для цього місця, см. Запис “Рятувальна місія заручників”.

  ви повинні виконати квест Bricked Up Cave і квест King’s Key, перш ніж зможете виконати його.

  Зелений ключ знаходиться в скрині зі скарбами в корпусі, в якому встановлені бандити.

  Вам потрібна допомога для цього.

  По-перше, використовуйте TNT, щоб підірвати камені, де знаходилися заручники в Bricked Up Cave.

  підкрадися близько до області, куди ви хочете увійти.

  Створіть файл збереження зараз!

  Пройдіть до Червоної Двері. (Якщо у вас ще немає Червоного Ключа, вам потрібно спочатку виконати Квест Ключ Кінга.)

  Переконайтеся, що всі в повному здоров’ї.

  Спочатку надішліть 3 стрільців.

  Потім відправте свого героя, щоб негайно відкрити скриня зі скарбами і отримати ключ. Ваш герой ходить швидше, ніж будь-хто інший, тому у нього більше шансів увійти і вийти знову.

  Нехай ваш герой вибіжить назад за ворота.

  Поки ваш герой виходить живим, ви можете продовжувати квест.

  Тепер ви можете взяти залишилися стрільців і перейти до зелених дверей і битися там з бандитами.

  НЕРУХОМІСТЬ ПОШИРЕНА МІСІЯ

  У цій місії є тільки один обов’язковий квест.

  Real Estate Rampage Quest, Потрібен

  Це весело, бо здається неможливим, поки ви не знайдете справжню “лазівку”.

  Звичайно, ви можете купити будинок. Але ви швидко виявите, що мер збирається купити його знову назад!

  Замість цього просто будуєте свої власні будівлі.

  Купіть мера так, як ви можете собі його дозволити, а потім знесіть їх (це лазівка ​​- ви просто повинні їх купити, вам не потрібно володіти ними, поки мер теж цього не робить).

  Досягніть всіх інших цілей звичайним способом, і ви скоро пройдете квест.

  LANDLORD LOOPHOLES МІСІЯ

  У цій місії є тільки один обов’язковий квест.

  Орендодавець Loopholes квест, Потрібен

  Поговоріть з людиною, щоб почати квест. Він розповість вам свої вимоги.

  Навколо цього місця заховано 20 тротилових і 20 іригаційних інструментів, тому постарайтеся знайти якомога більше.

  Деякі будуть всередині ягідних кущів.

  Деякі з’являться тільки після того, як ви підірвали валуни.

  Всякий раз, коли ви кладете тротил, намагайтеся підірвати якомога більше валунів.

  Вам потрібно мати 20 будівель та 15 громадян, але поки ви тримайтеся подалі від бандитів, поспішати нікуди.

  Є багато способів вирішити цю проблему.

  Кілька простіше, якщо ви використовуєте перший TNT, щоб відкрити шлях у велику скелясту область, де ви можете отримати ще один TNT, і у вас буде більше місця для будівництва.

  Побудуйте табір пиломатеріалів поруч зі ставком, щоб при необхідності можна було ловити рибу дроворуба.

  У цьому квесті у вас буде не вистачати їжі, тому не беріть її, якщо у вас немає місця для її зберігання.

  Оскільки місць для будівництва менше, з амое час подумати про те, щоб оновити Будинки, щоб забезпечити більше житла, не потребуючи в більшій кількості землі (кожен оновлений Будинок може зайняти ще одну людину).

  Колодязі вважаються будівлями, так само як і склади і лісопилки.

  Зрештою вам знадобиться універсальний магазин (для більшої кількості тротилу) і офіс шерифа.

  Не намагайтеся боротися з бандитами, поки у вас не з’являться знаряддя.

  Це квест, де терпіння окупається. Чи не будуєте житло для людей, для яких у вас не буде їжі.

  Будинки не повинні бути унікальними типами для цього квесту. Ми вирішили це шляхом будівництва 1 ферми, 1 універсального магазину, 2 лісозаготівель, 3 складів, 4 колодязів, 2 золотих копалень, 6 будинків і 1 офісу шерифа.

  МІСІЯ ОГДЕНВІЛЛЕ

  Є п’ять квестів Огденвілля: Огденвілль, Забруднення повітря, Актуальні проблеми з печерою, Забруднена річка і Міська реконструкція. Незалежно від порядку, в якому ви їх виконуєте, поговоріть з усіма громадянами, яких ви передаєте, щоб вони знову запрацювали.

  Ви автоматично почнете з квесту Огденвілль, який є парасольковим квестом для місії.

  ми настійно рекомендуємо потім перейти до забруднення повітря, тому що це швидко і легко і запобіжить деякі хвороби в місті.

  Потрібно Огденвілль квест, Огденвілль

  Сам Ogdenville Quest – це всього лише зонтичний квест. Вам потрібно поговорити з мером, щоб дізнатися, що відбувається, а потім виконати інші 4 квесту.

  Поки населення ніколи не падає до 0, ви автоматично завершите квест Огденвілля, коли інші 4 будуть виконані.

  Потрібно квест на забруднення повітря (Огденвілль)

  Зруйнувати все заводи, крім одного. Повітря стане чистіше, як ви йдете.

  Щоб знести будівлю, натисніть на нього, потім натисніть на значок “Бомба”. Це не вимагає тротилу.

  Потрібно Забруднена річка Квест (Огденвілль)

  Є два квесту по забрудненню річки: Річкова очищення в головному місті і забруднена річка в Огденвілле. Переконайтеся, що у вас є та частина Керівництва по стратегії, яка вам потрібна для поточного квесту.

  Ви повинні знайти і зібрати 10 сірих бочок з токсичними відходами та утилізувати їх.

  Щоб позбутися від них , ви відправите їх у “старий кар’єр”, який виглядає як каньйон, заповнений гравієм.

  Вам знадобиться універсальний магазин, якщо у вас його ще немає , тому що вам потрібно багато тротилу в цьому місті.

  Деякі з бочок знаходяться всередині ящиків.

  Деякі на суші.

  Вам знадобиться ТНТ, щоб відкрити паркан для кар’єра.

  Громадянин або ваш герой можуть нести бочки в кар’єр і скидати їх.

  Ось перші шість локацій:
  # 1 . (ставок) Північний схід, в ставку.
  # 2. (ставок) Північний схід, в ставку (так, там їх два)
  # 3. (земля) біля невеликого вагона біля фабрики, розташованої трохи на південь від ставка
  # 4. (річка) Південний схід у річці у затопленій вугільній шахти
  # 5. (річка) Почніть з затопленої кут ьной шахти і подивіться трохи ліворуч, на схід від самого східного моста.
  # 6. (земля) поряд з невеликим білим парканом, який знаходиться трохи нижче ратуші

  Для інших вам потрібно буде побудувати міст, що йде з заходу на схід.

  Почніть з прогулянки до західного мосту. Перетніть річку на південь.

  Тепер подивися на схід. Ви хочете побудувати горизонтальний (захід-східний) міст через цю річку.
  Ви зможете побачити критий вагон навпаки з іншого боку.
  Побудуйте цей міст (а це значить, що вам доведеться модернізувати табір пиломатеріалів, але вам все одно доведеться зробити це для проходження квесту).

  Тепер ідіть через міст на схід.

  Ось інші стовбури:
  # 7. (земля) Прямо поруч з критим Фургоном. Тепер подивіться на північ, і ви побачите скат, що спускається в річку.
  # 8. (річка) Цей знаходиться в річці тільки зліва від ската.
  # 9 (річка) Увійдіть в річку і йдіть направо від ската, і ви знайдете іншого прямо там, де річка повертає.
  # 10 (річка) Увійдіть в річку, йдіть наліво від ската і продовжуйте йти в маленький канал, який біжить на північ до міста. Ви можете побачити цей канал на маленькій карті – це приблизно половина ширини звичайної річки.

  Потрібні проблеми з печерою (Огденвілль)

  Щоб вирішити Cave-In, ви повинні мати Fortification Upgrade.

  Якщо у вас ще немає знань, купіть їх в інфо-магазині в інформаційній панелі у верхній частині екрану.

  Модернізуйте Табірний Ліс.

  Потім натисніть на оновлений Табірний табір вдруге і купите варіант “Зміцнення” Це зміцнить всі будівлі в місті, включаючи печери.

  Оскільки у вас тепер є покращений Табірний табір, ви можете побудувати міст, щоб дістатися до другого об’єкта “Викопні приховані об’єкти”, який знаходиться через річку .

  Потрібно Місто Ремодель Квест (Огденвілль)

  Ремонт всіх будівель в місті. Використовуйте кнопку Next Damaged Building, щоб швидко їх знайти.

  Побудувати парк.

  Збільште міське щастя до 120 (блакитний номер в правому верхньому куті екрану).

  БАТЬКА Ренс МІСІЯ

  щоб почати цей квест, ви отримаєте завдання в головному місті, щоб поговорити з вашим братом або сестрою.

  щоб знайти їх, клацніть по значку Next Gunfighter. Всі члени сім’ї Тернера вказані в Як стрільців.

  Поговоріть з вашим рідним братом і визначитеся з планом.

  Якщо ви граєте за Анну, Енн захоче викуп, а Генрі захоче битися.

  Якщо ви граєте за Генрі, Енн захоче битися, а Генрі захоче викуп.

  ви вирішите або заплатити викуп, або битися.

  Якщо ви вирішите заплатити викуп, ви будете виконувати необхідний квест Отця-викупу і необхідний квест по обміну залізницею.

  Якщо ви вирішите битися, замість цього ви будете виконувати необхідний квест Порятунку Отця.

  Перед тим, як виконати цей квест, переконайтеся, що у всіх ваших стрільців повне здоров’я і поліпшене зброю. Це гарна ідея, щоб мати принаймні 6 на конях.

  Купіть 20 аптечок в кабінеті лікаря, перш ніж покинути головне місто.

  Ваш герой також повинен бути в повному здоров’ї. Вони не можуть використовувати аптечку, але можуть купити зміїне масло, відвідуючи лікаря, як будь-який хворий громадянин.

  Якщо ви вирішите битися, у вас повинно бути принаймні 8 стрільців, але ми рекомендуємо взяти 12.

  Коли ви будете готові до роботи, виберіть спеціальне місце для укриття бандитів на карті маршруту залізниці в інформаційній панелі у верхній частині екрану.

  ви автоматично почнете квест “Батько-викуп” або “квест порятунку батька” в залежності від того, вирішили ви заплатити або битися.

  квест батька викупу, потрібно, якщо ви не виконуєте квест порятунку батька

  Батько Ренсом і Батько Порятунок – це два різних квесту. Переконайтеся, що ви дивитеся на правильне керівництво, оскільки у них дуже різні рішення.

  Це викликано тим, що ви вирішили заплатити викуп за батька, а не стріляти.

  Ви можете отримати цей квест, незалежно від того, чи є ваш герой Енн або Генрі – все залежить від обраного вами плану.

  Коли ви приїдете, ви побачите основну групу бандитів і той, хто хоче викуп.

  Залиште стрільців назад в початкову точку і поговоріть з бандитом.

  Сюрприз – він взяв гроші, але поки не віддасть тобі свого батька. Він хоче більше грошей.

  Виїхати. Тепер ви повинні з’ясувати, як запобігти рух поїзда 3:15 через вашого батька.

  Відтепер ви хочете дуже обережно рухатися по краях сцени, щоб бандити не бачили вас. Ви будете переміщати тільки свого Героя протягом більшої частини квесту – залиште стрільців в точці їх прибуття.

  На цьому етапі ви повинні виконати квест Railroad Swap, перш ніж зможете знову поговорити з бандитом.

  Як тільки цей квест буде завершено, поверніться у вихідне положення

  Іди протистояти бандитам тільки з твоїм героєм.

  Поїзд потерпить крах, і ваші стрілки приєднаються до битви.

  Візьміть бойовиків і переможете всіх бандитів.

  У вас все ще повинен бути 1 тротил. Якщо вам потрібно більше, вам потрібно знову набрати вагу на перемикачі і повернутися до центру, щоб отримати більше тротилу.

  Поверніться за частоколом, де у Бандитів був SuperTNT, висадіть камені і зберіть копалини предмети.

  Тепер зберіть всіх разом в тому місці, де ви почали. Ви побачите велику червону стрілу, і ви можете взяти всіх туди, щоб повернутися в місто.

  Потрібно своп Залізниці (Батько Ренсом)

  Це другорядний квест в пошуку батька викупу.

  Ваша мета – знайти спосіб переключити поїзд 3:15 з однієї колії на іншу.

  Прогулянка по нижній частині сцени. Ви побачите місце, де є важка вага (пам’ятаєте ті, що на пластинах тиску?).

  Продовжуйте йти повз цієї точки, потім підкрадися уздовж правого боку і візьміть вагу. Це все, що ви хочете зараз.

  Пройдіть повз це місце з купою щурів.

  Дуже обережно підкрадися по правій стороні сцени .

  Вгорі ви можете побачити зліва направо Бандита, який охороняє трохи
  сиру, порожній частокіл з невеликою кількістю ТНТ і частокіл з двома Бандитами, що охороняють кілька супер ТНТ.

  Обережно підніміться по правому краю, щоб ви опинилися на пагорбі над правим боком частоколу з двома бандитами. Тепер ви зможете підслухати їх, кажучи, що вони бояться щурів.

  Поверніться до середини сцени, поза полем зору бандитів.

  Пройдіть наліво, потім підніміться на частокіл з тротилом.

  Помістіть вантаж на притискну плиту, і ворота до цього частоколу відкриються.

  Іди і збери два тротилу. Вони автоматично увійдуть в ваш інвентар інструментів.

  Поверніться назад і знову наберіть вагу.

  Пройдіть назад в середину сцени.

  Там, де дві доріжки сходяться, ви побачите ще одну натискну пластину.

  Покладіть вага на це. Це призводить до перемикання, тому тепер поїзд 3:15 буде йти по шляху до головного укриття бандитів, а не по дорозі, де лежить ваш батько.

  Вам все ще потрібно виправити треки. Використовуйте ТНТ, щоб підірвати камені, а потім полагодите гусениці. Це не попередить бандитів.

  Ваш герой також помітить, що їм потрібно 3 одиниці Super TNT, щоб повністю зірвати поїзд.

  підкрадися до частоколу з тротилом.

  Уважно стежити. Іноді Бандит з сиром повертається спиною і йде вліво.

  Зачекайте, поки він не почне йти, потім підбігає, візьміть один шматок сиру і повертайтеся в центр .

  Обережно підійдіть до щурів (залишайтеся ближче до нижньої частини сцени) і киньте сир.

  Ви зробите одну щура дуже щасливою . Тепер він твій друг.

  У цей момент ви можете управляти щуром так само, як і собакою.

  Почніть з використання методу вибору ласо, і нехай двоє з вас, обережно, повільно просунуться вгору по правій стороні, потім поверніться на пагорб прямо над частоколом справа.

  Тепер відправте щура самостійно. Застав його йти до Бандитів.

  Якщо ви послали щура досить далеко, Бандити повернуться і побіжать до дальнього кінця Частікада, потім увійдіть в невелику нішу зліва.

  Як тільки вони опиняться в ніші, біжіть і отримаєте тільки один Super TNT.

  Поверніться в центр, прокладете шлях над гусеницями і киньте супер TNT поруч з дерев’яним парканом в кінці гусениць.

  Вам потрібно буде повторити весь цей процес ще раз – взяти сир, відправити щура, взяти Super TNT і помістити його у доріжки.

  Тепер пройдіть весь шлях назад по доріжках до перемикача, а потім проберіться назад до нижньої частини сцени.

  Пройдіть назад вниз по лівому краю. Ви продовжите з батьком Ransom Quest.

  Квест Порятунку Отця, потрібно, якщо ви не виконуєте Квест Отця викупу

  Це викликано тим, що ви вирішили боротися, а не платити викуп за свого батька.

  Ви можете отримати цей квест, незалежно від того, чи є ваш герой Енн або Генрі – все залежить від обраного вами плану.

  Ви прокидаєтесь, щоб опинитися в пастці в частокіл всередині укриття бандитів.

  Ваш Posse потрапив в інший частокіл справа.

  Твій батько ззаду тримається під охороною зліва.

  Цей квест проходить в два етапи.

  На першому етапі ваш герой самостійно. Вони повинні знайти тротил, зброю і вантаж, щоб відкрити притискні пластини.

  Якщо на цьому етапі здоров’я вашого Героя падає до нуля, ви втрачаєте Квест і повинні починати все спочатку.

  Якщо ваш Герой не має 100% здоров’я, коли ви починаєте, виберіть опцію ПОВЕРНУТИСЯНА МІСТУ на значку меню в інформаційній панелі у верхній частині екрану, і відвідайте Докторську, щоб купити зміїне масло, поки ви не повернетеся до 100%. ,

  Все бандити регулярно ходять на патрулі, тому ви зможете уникнути деяких з них, просто спостерігаючи за їх паттернами. Деяким вам доведеться битися.

  Спочатку, однак, знайдіть час, щоб оглянути всю локацію. У лівому нижньому кутку екрану є невелика карта, яка показує макет “Притулку бандитів”.

  Ми підірвали це тут, і ми знаємо, що це трохи розмито, але знайдіть ці предмети. Це все, що вам потрібно для вирішення квесту.

  ТНТ в частокіл праворуч від твоєї клітки.

  Гармати в центрі, але за валуном. Можливо, що TNT буде корисний.

  Ваш Posse виявився в пастці справа.

  Твій батько опинився в пастці зліва.

  Вага в правому верхньому куті.

  І викопний предмет в озері на півночі, який ви повинні забрати, перш ніж повернутися в місто.

  Почніть з риття ями в вашій камері. Це тунель!

  Зачекайте, поки охоронець, що йде наліво, повністю не ввійде в частокіл зліва від вашої камери, потім вийдіть через тунель.

  Після того, як вони пройдуть через тунель, вам знову доведеться натискати на свого Героя, інакше вони не будуть рухатися.

  Швидко йди і воюй з бандитами в частокіл праворуч від твоєї клітки. Там теж є тротил, і він тобі знадобиться.

  Це майже напевно приверне Бандита з частоколу зліва від вашої камери. Вам, ймовірно, доведеться вбити їх теж.

  Зберіть ТНТ.

  Тепер ви перебуваєте в нижній частині укриття. Немає інших бандитів, які будуть патрулювати тут, так що ви на деякий час в безпеці.

  Іди поговори зі своїм загоном. Їм потрібна зброя і спосіб вибратися зі своєї камери.

  Наступна частина хитра, тому що ваше здоров’я, ймовірно, дуже низька після бою з двома бандитами, і ви повинні пройти, не доходячи до нуля, поки ваш загін не звільниться .

  Між цією частиною комплексу і верхній правій частиною є ворота.

  Якщо ви наступите на притискну плиту поруч з нею, вона відкриється.

  ви хочете зробити це і біжіть як якнайшвидше до першого лівого повороту, потім візьміть це і йдіть по стежці до того місця, де є валун, який блокує доступ до зброї.

  на жаль , є Бандит, який виходить і патрулює цей коридор.

  Ти повинен бути терплячим. (Ви можете створити файл збереження тут.)

  Перемістіть свого героя праворуч від натискної пластини.

  Зачекайте, поки бандит не ввійде в частокіл справа, потім наступите на натискну плиту і потім дуже швидко рухайтеся вгору по коридору і знову вниз до валуна перед знаряддями.

  Використовуйте тротил на валуні. Бандити цього не почують.

  Візьми зброю.

  Поверніться назад до довгого коридору. Спираючись там, де патрульний Бандит тебе не бачить.

  На цей раз, коли Бандит входить в частокіл і двері зачиняються, швидко рухайтеся вгору наліво від свого персонажа, який знаходиться у верхньому правому кутку укриття.

  Тут є вантаж, який відкриє замки нажімной плити, і ніяких охоронців! Візьми вага.

  Тепер все, що вам потрібно зробити, це пробратися назад туди, де знаходиться ваш загін.

  Покладіть вантаж на одну тарілку і встаньте на іншу, і загін звільниться.

  Створіть файл збереження.

  Це починається другий етап. З цього моменту все повертається до нормальних правил – якщо здоров’я вашого Героя падає до нуля, тоді вони просто відновлюються, поки загін продовжує боротися.

  Поки ви навели достатньо стрільців, наступна частина проста. Просто пройди свій шлях туди, де знаходиться твій Батько, і звільни його.

  Поверніться туди, де ви використовували ТНТ, щоб дістати зброю, потім продовжите йти цим шляхом наліво, а потім до великого бою.

  Щоб виконати Рятувальний квест Отця, ви повинні супроводити свого Отця до великої червоної стрілкою, яка знаходиться на вершині цього частоколу.

  Виберіть ПРОДОВЖИТИ ГРА, а не ЗАВЕРШИТИ, тому що тут є викопний предмет для пошуку.

  Залиште свій загін і батька на виході і йдіть до озера на північному сході, продовжуючи північ від червоної стрілки і потім направо. (Або ви можете просто клацнути лівою кнопкою миші по своєму герою і натиснути правою кнопкою миші по озеру, і вони знайдуть свій шлях там.)

  Візьміть викопне в озері, і ви готові, щоб завершити.

  НЕПРАВИЛЬНА МІСІЯ

  Два обов’язкових квесту, обидва з аспектом “гонка на час”.

  Потрібно неспинним квест з потопом ( на звороті)

  Це викликано розмовою з людьми.

  Ваша мета – перемістити всіх з першого міста в нове місто, яке ви побудуєте над греблею (щоб він не був затоплений).

  Є багато способів зробити це, але один з найпростіших – побудувати два табірних Табори, два Золотих рудника і Ринок. Тоді продовжуйте купувати їжу в Market Place (це швидше, ніж вирощувати її).

  Ви повинні задовольнити запити всіх, хто повинен бути переміщений. Вони скажуть вам саме те, що вони хочуть.

  Shaky Dam Quest, Потрібен (Зворотний бік)

  Тепер вам потрібно перемістити другу групу громадян, продовжуючи при цьому забезпечувати Громадянина, що підтримує греблю, всім необхідним .

  Просто продовжуйте дотримуватися стратегії з квесту Unstoppable Flood Request Quest.

  Пам’ятайте, що ви також можете купити дрова на Market Place, якщо ви в розпачі.

  ви повинні задовольнити запити всіх, хто повинен бути переміщений.

  Багато гравців, схоже, відчувають проблеми із запитом дерева в горщику. Ми змогли зустрітися з ним миттєво, спочатку побудувавши модернізований будинок. Потім помістіть кімнатне дерево перед тротуаром і наліво. Потім будуємо ще один будинок зліва від першого. Таким чином, розміщення дерева в горщику, перш ніж будувати будинок, здавалося, працювало найкраще.

  У кінцевому підсумку вам потрібно мати банк, коваля, м’ясника, магазин одягу, модернізований будинок, будинок з горшкових деревом перед ним, ринок, парк і модернізоване ранчо.

  HAVERBROOK МІСІЯ

  У цій Місії є один досить складний Обов’язковий квест і один легкий Додатковий квест .

  Потрібно квест Haverbrook.

  Цей рівень складається з двох тимчасових етапів, обидва дуже важких.

  Суми, які ви повинні заробляти на кожному етапі, варіюються в випадковому порядку. Якщо ви отримаєте той, де вас просять за 600 дров, це буде набагато складніше, ніж якби вас просили тільки за 500, але вам вирішувати, чи хочете ви спробувати перезапустити для більш простого числа.

  Перший етап легше другого, тому використовуйте будь додатковий час, який у вас є на першому, щоб йти вперед і підготуватися до другого.

  Не турбуйся про пожежі. Насправді, ви можете знести будівлі, щоб в них було більше деревини і золота.

  Як тільки квест почнеться, негайно запустіть героя на золотом руднику.

  Використовуйте кнопку наступного громадянина, щоб знайти людей .

  Знесіть Доктора, Пекарню і будівля поруч з цим, але залиште Універмаг.

  це негайно залишає людей безробітними, і це добре.

  Попросіть їх зібрати речі, залишені в знесених будинках, якщо вони можуть зробити це швидко, в іншому випадку залиште їх заступнику, щоб вони могли забрати їх пізніше.

  Купіть один тротил в універсальному магазині, потім знесіть його і попросіть громадянина забрати залишки.

  Тепер ви повинні вирішити, як ви хочете отримати їжу для цієї команди. У вас є 3 варіанти.

  Якщо ви швидко клацає, відправте одного громадянина ловити рибу у скам’янілості і використовуйте заступника для полювання і збирання ресурсів.

  Якщо ви не швидко натискаєте кнопку миші, можливо, ви не зможете досить швидко полювати за депутатами. Замість цього ви можете використовувати його, щоб підбирати речі, за якими можна пройти довгий шлях, і тоді у вас є вибір між використанням ферми або просто збір ягід та риболовля в міру необхідності. Навіть якщо ви вирішите не використовувати ферму, чи не зносити її, так як вона розрахована на 5 сховищ, навіть якщо вона не зайнята.

  Негайно починайте одного громадянина на вугіллі, двох в лісовому таборі, одного на золотом руднику і одного на будівництві складу. Потім побудуйте ще один тартак на південному сході.

  Ваш заступник може ходити по місту, збираючи речі. Тоді візьми його на північ, щоб отримати там речі.

  У якийсь момент використовуйте тротил на тій області, де знаходиться вовк. Не турбуйтеся зараз про вовка, але пошліть заступника вниз, щоб забрати два коштовні камені в дальньому лівому кутку цієї області.

  Навіть якщо заступник вбиває вовка, поки не зупиняйтеся, щоб взяти Капелюх – просто зосередьтеся на речах, які вам абсолютно необхідні.

  Продовжуйте збирати дрова, вугілля і золото.

  Вам не потрібно будувати вугільну шахту з цією стратегією. Просто візьміть це з вен і підійміть це.

  Чи не здавай нічого до самого кінця часу.

  В ідеалі, ви повинні або побудувати золотий рудник, або бути готовим до його будівництва.

  Як тільки заступник закінчить збирати всі вільні ресурси, відправте його на південний схід, щоб відстрілювати оленів і кроликів за їжу.

  Наймайте людей в Lumber Camps, але потім спочатку рубайте колоди – це швидше.

  Збережіть в кінці першого етапу, якщо ви задоволені ним – другий етап складніше, і вам, можливо, доведеться спробувати його кілька разів.

  Як тільки ви потрапляєте на другий етап, вся справа в золоті. Залиште двох осіб на пиломатеріалах в таборі біля ставка – вони також можуть ловити рибу, збирати ягоди і будувати там склади.

  Якщо ви зберегли ферму, вам потрібно побудувати 4 склади, щоб у вас було 65 виробничих потужностей.

  якщо ви цього не зробили, ви можете спробувати обійтися з місткістю 60, але тоді вам потрібно, щоб хтось збирав ягоди або ловив рибу до останньої хвилини, щоб принести їжу на випадок, якщо хтось ще їсть в невідповідний час. ,

  Після того, як ви закінчите цей обов’язковий квест, перейдіть до додаткового квесту Wolf Market, вибравши ПРОДОВЖИТИ ГРА на екрані місії.

  Wolf Market Quest, за бажанням (Хавербрук)

  це необов’язковий квест, але тут є викопний предмет, тому більшість людей захочуть це зробити.

  Ви можете зробити це до чи після завершення необхідного квесту Haverbrook. Ми рекомендуємо зробити це після.

  Квест спрацьовує, коли ви розмовляєте з відвідувачем, який стоїть за межами Ринкової площі.

  Оскільки вам потрібно мати можливість будувати мости, щоб дістатися до нього, ви можете почекати , щоб зробити це, поки не буде завершено Хавербрук, який є квестом за часом.

  Людина скаже вам, що вовк взяв його капелюх. Якщо ви принесете йому капелюх, він дозволить вам робити покупки в своєму магазині.

  Ви знайдете вовка на самоті на одній з інших частин карти. (Північний Захід для Анни).

  Вам доведеться використовувати TNT, щоб прибрати паркан в область, якщо ви цього ще не зробили.

  Коли ви вб’єте його, він кине на землю маленьку коричневу капелюх .

  Зберіть капелюх, і ви отримаєте кредит за її наявність.

  ви можете зібрати капелюх до того, як офіційно почнете цей квест, оскільки він буде з’являтися кожного разу, коли ви вбиваєте цього вовка.

  коли ви зберете капелюх, поговоріть з людиною і завершите квест.

  ви можете зайти в воду з боку Market Place, але ви не зможете пройти повз міст, а то й знесете його. Просто переконайтеся, що ви не знесете його, поки не виконаєте обидва квесту, і у вас не з’явиться персонаж на рівері, готовий піти і добути викопне.

  МІСІЯ ВЕЛИКОГО ПОТЯГИ

  У вас є ще один шанс врятувати залізницю Тернера. Переконайтеся, що ви готові!

  Відремонтуйте всі пошкоджені будівлі та збільште своє міське щастя до 200, щоб встановити значення для свого міста.

  Чи не покидайте свій Головний Місто, поки не купите апгрейд Pick Axe в “Інформаційному магазині”.

  Крім того, вам необхідно отримати оновлення поїзда, щоб ваші поїзда працювали швидше.

  Коли ви будете готові, використовуйте карту маршруту залізниці, щоб вибрати пункт призначення поїзда.

  Це автоматично запустить необхідний Train Race Quest.

  Train Race Quest, потрібно

  Це не розраховане безпосередньо, але інша сторона працює так само, як і ви, і якщо вони закінчать раніше, ніж ви, ви програєте.

  У вас є камені на вашому боці, а їх немає, тому вам знадобиться допомога, щоб перемогти.

  Ключем до перемоги є наявність хоча б одного громадянина, який допомагає вашому герою будувати треки. Інша сторона буде використовувати тільки одну людину для створення треків, незалежно від того, скільки ви використовуєте.

  Також вам знадобиться TNT, який знаходиться в іншому розділі карти під деревами. Це важко побачити, якщо ви не дивіться на максимальний зум. Ми послали Громадянина забрати його, поки Герой продовжував будувати треки.


  Вам знадобиться багато золота і багато дерева, щоб побудувати треки.

  Вам не потрібно нікого наймати у коваля, але ви повинні оновити кирки, щоб ваші Золоті копальні були більш продуктивними.

  Є багато способів вирішити цю проблему. Ось одна з стратегій.

  Негайно попросіть свого Героя побудувати склад біля наметів Громадянина.

  Надішліть одного громадянина, щоб побудувати колодязь і ферму.

  Надішліть іншого Громадянина побудувати Табірний Табір біля озера, де ви зможете ловити рибу з берега.

  Спочатку вони повинні будуть прибрати ягідний кущ, який знаходиться на шляху.


  Постарайтеся тримати всі ці будівлі досить близько один до одного.

  Негайно попросіть свого Героя побудувати два будинки біля Ферми. Це дасть вам в цілому 6 громадян. Збірка для зручності, а не естетики.

  Ви дійсно хочете, щоб ваші перші два громадянина стали досвідченим фермером і лісорубом відповідно, тому постарайтеся залишити їх на цих роботах.

  Надішліть 3-го і 4 -го громадян по одному на дві золоті шахти, які знаходяться досить близько один до одного.

  Надішліть 5-го громадянина забрати ТНТ, а потім попросіть його використовувати його на каменях, які блокують доріжку.

  Нехай 6-й громадянин ловить рибу біля річки без споруди рибальського хатини. Вони також можуть збирати ягоди.

  Герой може збирати вугілля, так як він знаходиться поруч з доріжками, і вони швидко ходять.

  Як тільки область біля Табірного табору буде виловлена, ви можете відправити 6 го громадянина в далеку золоту область, а також взяти з собою рибу (їм потрібно буде побудувати рибальську хатину), або ви можете тримати їх ближче до головного центру і мати вони працюють на золоті або дереві.

  Ваш герой повинен залишатися поруч з доріжками, але він може збирати ягоди, збирати вугілля, рубати дрова або добувати золото, яке знаходиться поблизу.

  Постарайтеся тримати свого Героя близько до наступного розділу, який вони будуть будувати.

  Кожен раз, коли у вас достатньо матеріалів для створення треків, робіть це.

  Громадянин, який приніс ТНТ, може будувати з цього кінця, в той час як ваш Герой будує з кінця Двигуна.

  Якщо у них є час для очікування ресурсів, попросіть їх зібрати предмети, які знаходяться близько до доріжках.

  Вам не потрібно мати працюючу вугільну шахту – в видимих ​​венах досить вугілля.

  Вам не потрібно будувати треки по порядку, так що скористайтеся цим. Ви можете мати людей, які працюють в різних розділах.

  Слідкуйте за вимогами. Як тільки у вас буде достатньо дерева для того, щоб зробити все, що вам потрібно, переведіть цю людину або на видобуток золота, або на збір їжі, або на будівництво доріжок.

  Поки ви отримуєте одного досвідченого фермера, одного досвідченого лісоруба і одного досвідченого шахтаря з ваших громадян, у вас все буде в порядку.

  Постарайтеся обмежити кількість додаткових прогулянок, які будь-хто робить.

  Коли приходить оголошення про те, що інша команда “на останній контрольній точці”, це не означає, що вони перемогли – це означає, що є ще кілька треків для побудови. Ви все ще можете виграти на цьому етапі, призначивши 2 або 3 людини для створення треків.

  При такому підході ми виявили, що у нас найменше грошей на їжу і золото, але у нас було багато вугілля і дерева.

  Ви також можете спробувати побудувати 3 будинки, щоб у вас було 8 громадян. Але ми виявили, що це не варто витрат на матеріали для Будинки.

  Якщо ви швидко клацає, ви можете побудувати Market Place замість ферми і призначити більше людей на рубку лісу з самого початку. Тоді ви можете обміняти деревину на золото і золото на їжу. Але більш повільним клікера, ймовірно, краще мати ферму.

  МІСІЯ вулканском ДОЛИНИ

  Вітаємо з відкриттям секретного місця! Цей додатковий квест кине виклик вашим навичкам і зажадає від вас переосмислення деяких з ваших стандартних стратегій.

  Вулкан Долина Квест, за бажанням

  Цей квест запускається, коли ви висаджуєте великі камені в своєму головному місті і виявляєте тунель з короткою залізницею, що виходить з нього.

  Додавайте більше треків, поки не дійдете до меж міста.

  У врешті-решт прибуде Харріс Пілтон і попросить вас побудувати для нього місто з як мінімум 15 унікальними будівлями, 10 громадянами і 180 щастям.

  Використовуйте карту маршруту залізниці в інформаційній панелі у верхній частині екрану, щоб дістатися туди.

  Коли ви приходите туди, він сидить на живому вулкані!

  ви можете будувати колодязі, але вони не генерують нову воду – вони просто утримують воду, яка надходить на поїзді. Так що краще будувати Водонапірні вежі.

  Ключ до цього – залишатися зосередженим і працювати швидко.

  Примітка про завдання в лівому верхньому кутку екрану буде діяти як лічильник зворотного відліку – воно завжди буде повідомляти вам, скільки у вас залишилося до мети, що корисно.

  В ідеалі ви захочете від 14 до 16 громадян. Постарайтеся побудувати в області близько існуючих водонапірних веж, хоча у вас буде золотий рудник і лісопилка в інших областях.

  Будуйте будівлі, які приносять радість і зайнятість – пекарня, магазин капелюхів, магазин одягу, ринок, ратуша і банк. Ви також можете додати будівлі, які додають Щастя побічно через різноманітність продуктів, наприклад, м’ясний магазин.

  Ніколи повністю не використовуйте ферму або ранчо – вони споживають більше води, і вода – ваш самий дефіцитний ресурс.

  Побудувати офіс шерифа і найняти заступників. Це додає щастя, і їм не потрібна їжа.

  Слідкуйте за лічильником житла. Якщо один з ваших будинків згорить, вам потрібно буде швидко його відновити.

  Пошкоджені будівлі зменшують щастя, тому намагайтеся підтримувати ремонт.

  Як тільки можливо, побудуйте Market Place. Тоді ви зможете купити їжу, продаючи пиломатеріали.

  Чи не вирощуйте кавун!

  Вам також знадобиться універсальний магазин для тротилу, насіння дерев і іригаційних інструментів.

  Додайте хоча б одного заступника в районі, де знаходяться олені, і попросіть його полювати на них за їжею.

  Якщо гусениці пошкоджені, відремонтуйте їх швидко, інакше вода не прибуде на поїзді.

  Це означає, що вам знадобиться коваль , хоча його не потрібно використовувати.

  Щоб дістатися до скам’янілостей прихованих об’єктів, вам потрібно буде використовувати TNT на деяких чорних каменях.

  Не намагайтеся будувати мости – вони просто згорять. Натомість шукайте чорні валуни, які можна підірвати за допомогою TNT.

  Спробуйте додати більше офісів Шерифа і найняти більше Заступників, щоб збільшити щастя.

  Це квест, де ви можете заощадити на півдорозі кілька разів, коли добираєтеся туди, де вам добре. Скелі вулкана падають випадковим чином, і якщо хтось забере ваше Торговельне місце, ви, можливо, не зможете відновитися, але ви можете і не захотіти пройти весь шлях назад до початку квесту.

  ТРОФЕЙ І СЕКРЕТНІ ОБ’ЄКТИ

  Є два секретних продукту.

  Кавун: рівень води повинен бути не менше 86 в будь-якому місті. (Примітка: кавун вимагає більше води, ніж інші культури)

  Горох: знайдіть каньйон в вашому головному місті, де є одна вугільна шахта, а земля покрита гравієм.
  Орос весь каньйон.
  Побудуйте ферму і поліпшите її.
  Призначте досвідченого фермера.
  Тепер ви зможете вирощувати горох.

  Є одне секретне тварина ранчо.

  Буффало: дотримуйтесь інструкцій в квесті Буффало.

  у магазині капелюхів 8 капелюхів

  Top Hat – коли ви будуєте Hat Shop.

  Leaf Beanie – коли ви будуєте свій перший Lumber Camp.

  Бананова шапка – для вирощування всіх 5 видів продукції одночасно.

  Капелюх з курячого гнізда – для виконання квесту Божевільний Капелюшник

  шапка мисливця на оленів – для виконання 3 квестів: скарб собаки, щуряче скарб, рибне скарб

  Шапочка для дайвінгу – для будівництва 3 рибальських хатин

  Корона – для виконання фінального квесту Showdown.

  Британський перуку – за мера, у якого є в се 4 навички

  У магазині одягу 4 наряду

  Чоловічий костюм – коли ви будуєте магазин одягу

  Жіноче плаття – коли ви будуєте магазин одягу

  Салонне плаття – коли ваше місто досягає щастя 200.

  Індійське плаття – коли ви виконаєте все 10 ринкових квестів в головному місті

  Є два секретних будівлі

  Дерев’яна Бревенчатая Статуя – коли ви виконуєте квест “Вирубка колод”

  Годинникова вежа. Для цього вам знадобляться Залізні Злитки, тому ваш Головний Місто повинно виробляти Хороший Залізний Місто. Ви також повинні мати 3 фабрики. Приїде відвідувач, який запропонує дати вам креслення для “сучасного дива”. Зберіть залізні прути з землі у Коваля (вони схожі на маленькі дерев’яні палички), потім віднесіть їх до Відвідувачу і киньте їх. Тепер будь-який громадянин або ваш герой може побудувати Секретну Годинну Пошту на вкладці Збірка 3.

  Є 8 секретних міських товарів, які ви можете продати на своїй залізничній станції в головному місті.

  Проведіть Місто Добре: у вас є зайнята Ферма

  м’ясний містечко Добре: у вас є працюючий м’ясний магазин

  Miracle Cure Town Добре: у вас є найнятий Доктор і у вас є досвідчений фермер, який працює в рибальському хатині

  місто добрив Добре: у вас є покращене ранчо і дві стайні

  Заводський місто Хороший: мати громадянина з навичками дроворуба і видобутку корисних копалин на фабриці і громадянина з навичками дроворуба і видобутку корисних копалин в покращеному лісовому таборі

  Iron Town Good (це також означає, що ваш коваль буде виробляти Iron Bars): у вас є досвідчений Шахтар, найнятий у Коваля, і ще один досвідчений Шахтар в працюючої Вугільної шахті, і ви поліпшили кирки (поліпшення Коваля )

  Bakery Town Good: у вас є пе Карні, і ви зібрали яблука (щоб отримати яблука, ви повинні посадити насіння дерев, які ви купуєте в універсальному магазині, або знайти кошики з яблуками в місті)

  Облігації: у вас є мер, у якого є всі 4 навички (це також дає вам британський перуку в магазині капелюхів), і у вас є досвідчені продавці, які працюють в двох банках. Облігації з’являться після того, як вони почнуть збирати податки.

  Повний список всіх копалин місць знаходиться в пошуку археологічних відкриттів.

  Є 24 трофея.

  Вони перераховані в порядку їх появи на Зал трофеїв.

  Трофей “Поселенець”: завершіть уроки гри

  Pioneer Trophy: Beat the Game (завершите фінальний квест Showdown)

  Трофей Виклику Лиха: Виконайте Пісочницю Виклик Лиха

  Трофей “Залізничний виклик”: завершіть “Пісочницю”.

  Трофей архітектора: купите всі заблоковані предмети в грі

  Трофей Карпентера: Модернізуйте Годинну вежу, Ферму, Будинок, Ліхтарний стовп, Табірний табір, Ранчо і Двір поїзда.

  Трофей Трейдера: Продавайте 4 різних Міських Товару одночасно. (Натисніть на вокзал, щоб побачити, що ви в даний час продаєте.)

  Торговий трофей: у вас повинно бути все 8 Міських Продуктів в наявності на момент прибуття поїзда на Станцію. Щоб побачити, що у вас є, натисніть на залізничну станцію. Щоб дізнатися, як отримати кожен, см. Список продуктів вище. Якщо у вас коли-небудь було все 8, найпоширеніша проблема, мабуть, пов’язана з Miracle Cure – якщо у вашій рибальського хатині закінчилася риба незадовго до прибуття поїзда, ви не отримаєте трофей, тому що Miracle Cure НЕ буде бути в наявності. Просто найми іншого і спробуй наступний поїзд.

  Фермерський трофей: розблокуйте і виростите все 5 культур одночасно.

  Rancher Trophy: розблокуйте і підійміть всіх 4 ранчо тварин одночасно.

  Трофей декоратор: розблокувати всі 8 капелюхи. (Натисніть на магазин капелюхів, щоб побачити, що у вас є.)

  Fashionista Trophy: розблокувати всі 4 одягу. (Натисніть на магазин одягу, щоб побачити, що у вас є.)

  Renovator Trophy: 5 поліпшених будинків одночасно.

  Детективний трофей: 5 юристів на конях з поліпшеними гарматами. Тільки депутати і шерифи вважаються, Мисливці за головами – ні.

  Трофей стиліста: 10 людина в новому одязі з магазину одягу.

  Доктор Трофі: вилікувати 50 громадян хвороб.

  університетський Трофей: Тренуйте 20 громадян з мінімум 1 навиком в кожному місті.

  Професор Трофі: навчити принаймні 1 громадянина всім 4 навичкам.

  Sentinel Trophy: завершите 10 залізничних катастроф, які відбуваються між містами. Враховуються тільки ремонтні роботи і залізничні перехоплення. Якщо ви платите хлопцеві на вокзалі, щоб він подбав про нього, це не зараховується в 10 – ваш герой повинен бути присутнім.

  Трофей лісоруба: вирубати 50 дерев.

  Landscaper Trophy (секрет): побудуйте 5 парків, потім покращуйте кожні 3 рази, поки в них не з’являться гноми. Щоб оновити парк, просто перетягніть в нього будь-якого громадянина. Перше оновлення – це пташина ванна, друге – фламінго, а третє – гном.

  Трофей Скульптора (секрет): Побудуйте 1 дерев’яну статую Джекелопа і дерев’яну статую Медведя. Див. Дерев’яну Статую Реєстрації вище для деталей.

  Піратський трофей: Відкрийте всі 3 скрині зі скарбами (див. “Квест з собачим скарбом”, “Квест зі скарбами риб” і “Квест зі скарбами щури”).

  Трофей археолога: знайдіть всі 36 скам’янілостей в пошуках предметів. І дивно – ви отримай