Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Skymist: The Lost Spirit Stones – Проходження гри повністю з підказками і головоломками

У статті описано Повний і докладний проходження гри з картинками. Дан огляд всіх секретів, рад, тактик і особливостей ігрової механіки від початку і до кінця.

Зміст статті

 • Загальні поради
 • Глава 1: Спальня
 • Глава 2: Фонтан
 • Глава 3: АЗС
 • Глава 4: Боулінг
 • Глава 5: Підвал
 • Глава 6: Автобус
 • Глава 7: Закусочна
 • Глава 8: Театр
 • Глава 9: Червоне кільце з буквами
 • Глава 10 : Замок, Червона Головоломка
 • Глава 11: Офіс
 • Глава 12: Більярд
 • Глава 13: Газетний кіоск
 • Глава 14: Господарський магазин
 • Глава 15: Бар
 • Глава 16. Інший фонтан.
 • Глава 17: Зелене кільце з буквами
 • Глава 18: Замок, Зелена головоломка
 • Глава 19: Музей
 • Глава 20: Магазин диванів
 • Глава 21: Спортивні товари
 • Глава 22: Будівельний майданчик
 • Глава 23: Кімната Ковша
 • Глава 24: Кімната Печі
 • Глава 25: Блакитне кільце з буквами
 • Глава 26: Замок, Синя Головоломка
 • Загальні поради

  Це гра в жанрі “пошук предметів”. Крім предметів в списку пошуку, ви повинні знайти ключові предмети, які надходять в ваш інвентарний лоток, щоб їх можна було використовувати пізніше.

  Там немає таймера.

  Використовуйте вкладку МЕНЮ в лівому нижньому кутку, а потім виберіть “Перейти до екрану заголовка”, щоб повернутися в головне меню.

  Гра автоматично зберігається.

  Одним з ВАРІАНТІВ є настройка яскравості сцени. Це може бути корисно в декількох темних главах. Щоб отримати доступ до цього, виберіть ОПЦИИ в меню. Нормальна яскравість на півдорозі на смузі.

  У більшості локацій є основна сцена і 2 або більше додаткових сцен збільшення. Сцени зуму будуть іскритися. Коли ви натиснете на блискітки, відкриється зум-сцена, але тільки якщо ваш персонаж зможе дістатися до цього місця на сцені.

  Іноді зум-сцена буде знаходитися в недоступному місці, наприклад, через річку або на даху. Спочатку ви повинні з’ясувати, як доставити вашого персонажа в це місце. Наприклад, якщо зум-сцена знаходиться на даху, вам, можливо, доведеться побудувати сходи або знайти приховану сходи.

  Багато сцен з зумом не майоріли, поки ви не виконали інші завдання, тому будьте уважні до нових блискіток під час глави.

  Загальні поради для задач інвентаризації

  У цій грі багато елементів пригод, де ви повинні виконати важливі для історії завдання, такі як відкриття замкненого скрині.

  завдання інвентаризації не можуть бути пропущені.

  Ви отримаєте підказки про завдання інвентаризації чотирма способами: 1) з тексту у верхній частині екрана; 2) з тексту в області “Знайти список”; 3) з Чарівного журналу в правому нижньому кутку екрану, який може містити малюнок ключового елемента; 4) від одного блиску на предмет в сцені.

  Якщо ви застрягли, загляньте в “Чарівний журнал” і перегляньте свій інвентар в пошуках ідей. Ми також надаємо комплексні рішення для всіх завдань в розділі спойлера цього покрокового керівництва.

  Ключові предмети – це предмети, які вам знадобляться для виконання інвентаризаційних задач. Ключові елементи не відображаються в списку пошуку.

  Ключові предмети можуть бути використані в сцені, де вони знайдені або пізніше в грі.

  Деякі ключові елементи можна використовувати більш ніж один раз. Якщо ключовий предмет можна використовувати знову, він автоматично повернеться в ваш інвентарний лоток.

  Перші два розділи є вступними. Після цього вашим головним завданням в кожному розділі буде зібрати Камінь Духа. Це часто буде замикатися в коробці або за дверима, тому вам доведеться виконати кілька завдань, щоб з’ясувати, як її випустити.

  Сам Камінь Духа непорушний, так що ви можете, наприклад, загнати вантажівка в ящик, щоб розбити ящик і випустити Камінь Духа, який не буде пошкоджений.

  Деякі ключові елементи повинні бути об’єднані, перш ніж ви зможете їх використовувати. Наприклад, якщо у вас були сірники і свічка в інвентарі, ви можете спробувати використовувати сірники на свічці, щоб подивитися, чи зможете ви отримати запалену свічку.

  Якщо ви берете предмет з інвентарного лотка, а потім вирішуєте, що ні хочете його використовувати, клацніть будь-порожнє місце в лотку, щоб повернути його назад.

  Якщо в сцені є місце, де ви можете використовувати ключовий елемент, курсор зміниться на шестерінки. Подивіться текст у верхній частині сцени для підказок про те, що вам може знадобитися там.

  Коли в Magic Journal з’явиться нова інформація, значок стане відкритою книгою. Коли ви подивіться на доступні сторінки, значок стане закритою книгою. Натисніть на книгу, якщо ви хочете подивитися на неї знову.

  У деяких сценах ви повинні дивитися на Чарівний журнал, щоб розблокувати наступний завдання.

  Щоб відкрити інвентарний лоток, наведіть курсор на слово ІНВЕНТАР в нижній частині екрана. Лоток також іноді відкривається, якщо навести курсор на Список пошуку.

  Щоб використовувати ключовий елемент, клацніть по ньому в інвентарі, перемістіть курсор туди, де ви хочете його використовувати, а потім натисніть ще раз.

  щоб закрити інвентарний лоток, перемістіть курсор з області інвентарного лотка і почекайте секунду або дві.

  У більшості сцен з масштабуванням вам потрібно буде виконати завдання пошуку предметів, перш ніж ви зможете збирати або використовувати будь-які ключові елементи там.

  Можливо, вам доведеться переглядати сцени збільшення кілька разів, щоб збирати або використовувати ключові елементи.

  Коли ви зробите все можливе в сцені збільшення, ви почуєте музичний тон і він автоматично закриється.

  Якщо ви хочете залишити сцену масштабування самостійно, перемістіть курсор в правий нижній кут екрану, поки не з’явиться значок BACK, а потім натисніть, щоб повернутися до основної сцені.

  Загальні поради для пошуку предме тов

  Існують різні види завдань пошуку предметів. Ви можете отримати стандартний список пошуку. Вам може бути запропоновано зібрати всі предмети одного виду, наприклад “Знайти 25 батарей”. Вам може бути запропоновано зібрати певну категорію предметів, наприклад “Знайти 10 садових інструментів”. Вас можуть попросити знайти відповідні пари.

  Відповідні елементи пари зазвичай ідентичні, але можуть виглядати трохи інакше, тому що вони знаходяться під різними кутами. Наприклад, один ніж може бути плоским на столі, в той час як інший застряг в смаженому. У деяких сценах збігаються пари пов’язані, але не ідентичні, як помаранчевий і жовтогарячий сегменти.

  Коли ви натискаєте на об’єкт, який є однією з відповідних пар, він буде світитися. Потім натисніть на його збіг, щоб зібрати їх обох.

  Всі об’єкти зазвичай мають правильний колір, але можуть бути більше або менше, ніж в реальному житті. Деякі можуть бути незвичайного кольору, наприклад синя стрілка.

  Ви можете побачити тільки невелику частину об’єкта.

  Натисніть на пляшку HINT в лівому нижньому кутку, якщо вам потрібна підказка в Hidden Object Scene. Це буде стріляти світиться світлом до одного з предметів зі списку пошуку. Потім елемент буде злегка світитися, і ви побачите його повний контур, навіть якщо він знаходиться за чимось іншим.

  Підказка буде поповнюватися після того, як ви його використовуєте.

  Якщо у вас занадто багато неправильних клацань поспіль, сцена розмивається протягом декількох секунд, але інших штрафів немає.

  Якщо клацнути пляшку HINT в сцені “знайти відповідні пари”, вона виділить один елемент пари. Якщо ви спочатку виділіть один елемент самостійно, а потім натиснете на пляшку РАДА, він виділить відповідний елемент для вас.

  Глава 1: Спальня

  Принцеса просить вас покласти її помаду і синю в її гаманець. Це ключові елементи, тому вони не будуть відображатися в списку пошуку в сценах пошуку предметів.

  Пройдіть сцену пошуку предметів за туалетним столиком (A) і візьміть помаду (D).

  Пройдіть сцену пошуку предметів у тумбочки (B) і візьміть СИНЮ (E).

  Помістіть помаду і синя в гаманець (С).

  Туалетний столик Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім Гуска.

  Нічна стійка Zoom Scene

  Зберіть 25 жолудів, потім Компактний СИНІЙ.

  Глава 2: Фонтан

  Чарівний журнал тепер доступний в правому нижньому кутку. Якщо значок – відкрита книга, там є підказки, які ви ще не прочитали.

  Пройдіть сцену пошуку предметів у лівій панелі (A) і візьміть ТАЄМНИЙ ЗОЛОТИЙ ПЛАНШЕТ (E).

  Пройдіть сцену пошуку предметів у правій панелі (B) і візьміть ЧОТИРИ ЧАРІВНІ СУДУ (F).

  Помістіть Таємне ЗОЛОТЕ пЛАНШЕТ в замкову щілину (С) в колоні ліворуч.

  Візьміть скляну банку з колони. Помістіть це в Фонтан (D), щоб наповнити його водою, щоб банку заповнилася водою. Покладіть його назад в інвентар.

  Об’єднайте банку, наповнену водою, і чотири магічних бульбашки, щоб отримати банку з фіолетовим товаром. Покладіть його назад на колону.

  Ліва панель Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім ТАЄМНИЙ ЗОЛОТИЙ ПЛАНШЕТ.

  Права панель Zoom Scene

  Зберіть 8 відповідних пар, як показано на малюнку, потім ЧОТИРИ ЧАРІВНІ Фіала.

  глава 3: АЗС

  Ви повинні включити світло до того, як сцени збільшення стануть доступні. Візьміть РУЧКУ-ВИМИКАЧ (A) і помістіть її в вимикач світла (B). Увімкнути світло.

  Візьміть ганчірку (С) і ДОВГУ ПАЛИЦЮ (D) після того, як ви включите світло.

  Візьміть ЧЕРВОНИЙ духів ВЛАСНИК (E).

  Завершіть пошук предметів за допомогою газового насоса (F) і візьміть РУЧКУ НАСОСА (L).

  Пройдіть сцену пошуку предметів у шафи зберігання (G) і візьміть сірник (M).

  Об’єднайте довгу палицю і ганчірку в своєму інвентарі, щоб створити СУХИЙ ФАКЕЛ.

  Помістіть РУЧКУ нАСОСА в гніздо на стійці (E) прямо позаду ДУХОВОГО УТРИМУВАЧА. Натисніть, щоб почати закачування газу.

  Помістіть СУХИЙ ФАКЕЛ в газ (H), потім помістіть ФАКЕЛ назад в інвентарний лоток.

  Об’єднайте МАТЧ і ФАКЕЛ, щоб отримати ФАКЕЛ.

  Використовуйте ФАКЕЛ на Верьовки трохи вище КЛЮЧА (I). Мотузка згорить, і КЛЮЧ впаде, щоб ви могли її зібрати.

  Використовуйте КЛЮЧ, щоб відкрити панель інструментів (J). Це відкриє нову сцену масштабування.

  Завершіть Сцену для пошуку предметів за допомогою ящика для інструментів і візьміть ЛОМ (N).

  Використовуйте ЛОМ, щоб видалити предкрилки перед ДУХОВНИМ КАМЕНЬМ (K) і заберіть його . Він увійде в ДУХОВНИЙ КАМІНЬ в лівому нижньому кутку.

  Бензобак зум сцена

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім РУЧКУ НАСОСА.

  Шафа для зберігання Zoom Scene

  Зберіть предмети в Списку пошуку, потім МАТЧ.

  Панель інструментів Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім ЛОМ.

  Глава 4: Боулінг

  Ви повинні виконати завдання інвентаризації, перш ніж сцени масштабу стануть доступними. Візьміть кулю для боулінгу (A) і помістіть його в 2-й жолоб (B). Це скотиться до наступного жолобу.

  Зберіть жувальну гумку з м’яча. Сцена з масштабуванням правим проектором стане доступною.

  Запустіть сцену пошуку предметів у правого проектора.

  Візьміть ВИКРУТКУ (F). Використовуйте його, щоб відкрутити кожен з гвинтів (G) у верхній частині проектора.

  Це покаже ще 3 предмета зі списку пошуку. Збери їх.

  Візьміть СЛАЙД (H) і ЛАМПУ РОБОЧОГО ПРОЕКТОРА (I).

  Коли ви повернетеся до основній сцені, буде доступна сцена збільшення за допомогою лівого проектора ( D).

  Пройдіть сцену пошуку предметів у лівого проектора і візьміть ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ (J).

  Помістіть ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ в утримувач запобіжника (K).

  Об’єднайте КАМЕРУ і СЛАЙД в своєму інвентарі, щоб створити липке слайд і помістіть його в тримач (L).

  помістіть ЛАМПУ ПРОЕКТОРА на місце (M). Це призведе до того, що комбінація блокування з’явиться на верхньому екрані в головній сцені.

  Натисніть на Замок (E), щоб відкрити його і забрати КАМІНЬ ДУХА.

  Правий проектор зум сцена

  Зберіть всі предмети в списку пошуку, які ви можете.

  Зберіть ВИКРУТКУ і використовуйте її, щоб відкрутити проектор і зібрати предмети, що залишилися зі списку пошуку.

  Зберіть СЛАЙД і ЛАМПУ РОБОЧОГО пРОЕКТОРА.

  Сцена лівого проектора

  Зберіть бутерброди. Буріто не рахується.

  Зберіть ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ.

  Помістіть ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ в тримач запобіжника, клейка СЛАЙД в утримувач ковзання і лампочку з правого боку проектора.

  Глава 5: Підвал

  Візьміть каністру з газом (A) і мідний дріт (B). Ви можете спробувати Switch (C), але вам потрібна енергія, щоб він працював.

  Завершіть пошук предметів в газеті (D) і візьміть дві частини Болтове різак (H і I).

  Пройдіть сцену пошуку предметів за допомогою генератора (E).

  Використовуйте МІДНИЙ дРІТ на зламаний провід (J).

  Використовуйте ЛОМ, щоб відкрити Бензобак (K). ЛОМ повернеться в ваш інвентар.

  Вилийте каністру з газом у відкритий бензобак (K).

  Потягніть шнур генератора (L) 3 рази, щоб запустити генератор.

  Коли харчування включено, потягніть вимикач (С). Великий промінь буде опускатися.

  Об’єднайте головки різака болтів і РУЧКИ різак болти в вашому інвентарі, якщо ви цього ще не зробили. Використовуйте Болтове РЕЗАК на Луч (F), щоб опустити його на ящик, тримаючи ДУХОВНИЙ КАМІНЬ (G).

  Газета Zoom Scene

  Зберіть предмети попарно, як зазначено, потім РУЧКИ болтове різаки і головки різака болтів.

  Генератор Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  “Радіація” – це жовтий знак радіації, який виглядає як правило жовтої плівки в одній з ланок ланцюга у верхній частині сцени.

  “Сніжинка” – це малюнок, вигравіруваний на стіні праворуч від велосипедної шини.

  Використовуйте мідний дріт на зламаній дроті.

  Використовуйте ЛОМ, щоб відкрити газову кришку і вилийте каністру з газом.

  Потягніть шнур генератора 3 рази, щоб запустити генератор.

  Глава 6: Автобус

  Пройдіть сцену пошуку предметів у двері автобуса (A) і візьміть батареї аВТОБУСА ( K), МОЛОТОК (I) і ГВОЗДИ (J).

  Візьміть РІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ (B), КУСОК (С) і насос (D).

  Вик льзуйте НАСОС, щоб накачати Шину (E).

  Використовуйте ЛОМ, щоб видалити ґрати (F) на передній частині автобуса, відкриваючи батарейний відсік. Ви повинні зарядити батарею.

  Об’єднайте ГВОЗДИ і КУСОК, потім з’єднайте це МОЛОТОМ, щоб створити СХОДИ.

  Помістіть СХОДИ на землю (G) під тачку, щоб отримати доступ до даху.

  Пройдіть сцену пошуку предметів у Тачки (H) і візьміть КЛЮЧІ ВІД АВТОБУСА (L).

  заряду батареї, помістивши її на іскристі проводи (M).

  Помістіть зарядженій батареї в батарейний відсік (F).

  Використовуйте КЛЮЧІ НА АВТОБУСІ (A). Автобус відкотиться назад, відкриваючи КАМІНЬ ДУХА в ящику.

  Використовуйте РІЧНИЙ ГРУЗОВИК на ящику, і він автоматично переміститься поруч зі сходами.

  Натисніть на Тачку (H) знову. На цей раз натисніть на Тачку, щоб перекинути Цегла (N) на Ящик, розбити його і випустити КАМІНЬ ДУХА.

  Автобусна двері Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Шматок головоломки – великий червоний предмет всередині валізи.

  Використовуйте МОЛОТОК, щоб вийняти все ГВОЗДИ з Шини.

  Зберіть автобусних батареї .

  Тачка Zoom Scene

  Зберіть кухонне обладнання, як показано на малюнку.

  Зберіть АВТОБУСНІ КЛЮЧІ.

  Помістіть автобусних батареї на іскристі електричні дроти, щоб зарядити її.

  Глава 7: Закусочна

  Спробуйте вимикач (A). КЛЮЧ (B) опуститься, але підніміться назад, перш ніж зможете його дістати.

  Пройдіть сцену пошуку предметів за заднім столом (С) і візьміть німкеня (F).

  Пройдіть сцену пошуку предметів на кухні (D) і візьміть ПЛАСТИКОВУ ТРУБУ (G).

  Об’єднайте ПЛАСТИКОВУ ТРУБУ і гантелі, щоб отримати гнучкий, підключення.

  Використовуйте прив’язану гантель на вимикач і візьміть КЛЮЧ (B).

  Використовуйте КЛЮЧ, щоб відкрити закривається ящик (E) і забрати КАМІНЬ ДУХА.

  Back Table Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Подовжувач знаходиться на підлозі під столом.

  Поштова скринька зовні. Ви можете побачити це через вікно.

  Зберіть гантель.

  Кухня Zoom Сцена

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Вафля за іграшковим роботом.

  Рисовий пиріг – це круглий білий предмет на стійці під іграшковим роботом.

  Зберіть ПЛАСТИКОВУ ТРУБУ.

  Глава 8 : Театр

  Спробуйте вимикач (A). Нічого не сталося.

  Пройдіть сцену пошуку предметів у правій лави (B) і візьміть ЕЛЕКТРИЧНУ СТРІЧКУ (D) і ВЛАСНИК ЗЕЛЕНОГО ДУХУ (E).

  Завершіть пошук предметів в касах (С) і відремонтуйте електричний ланцюг.

  Увімкніть вимикач (A). Це відправить силу на Знак.

  Тепер вам потрібно запалити всі букви слова ВИБУХ на знаку. Зверніть увагу, який червоний трикутник підсвічується буквами. Тепер ви можете натискати кнопки зі стрілками для переміщення поточних 1, 2, 3 або 4 букв. Цей лист загориться.

  Схема обертається, так що E – один після N.

  Ви можете натискати кожну кнопку тільки один раз, поки ви не натиснете їх все або поки не натиснете Перемикач, щоб повернутися до першого трикутнику.

  Є багато різних рішень. Просто зверніть увагу, які кнопки зі стрілками не горять, а потім з’ясуйте, які букви вони будуть світитися. Використовуйте перемикач, коли вам потрібно повернутися в положення 1.

  Як тільки у вас загоряться всі букви, двері відкриються, і ви зможете забрати КАМІНЬ ДУХА.

  Якщо ви застрягли, продовжуйте натискати кнопки зі стрілками , поки кнопка SKIP зліва над кнопками зі стрілками не займеться повністю, потім натисніть її, щоб пропустити решту головоломки. Зверніть увагу, що ця кнопка не з’явиться доти, поки ви не включите харчування і не спробуєте декілька буквених комбінацій.

  Права бічна лава Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім ЕЛЕКТРИЧНУ СТРІЧКУ.

  Використовуйте ЛОМ, щоб розбити келих і візьміть ЗОЛОТИЙ ВЛАСНИК ЗЕЛЕНОГО ДУХУ.

  Каса Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Використовуйте ЕЛЕКТРИЧНУ СТРІЧКУ, щоб відновити зламаний провід (F).

  Глава 9: Червоне кільце з буквами

  Зберіть Камінь Духа (A) в центрі Кільця.

  Будуть доступні три сцени з масштабуванням: через Кільце, Сходи і Верстат.

  Пройдіть сцену пошуку предметів через Кільце (B) і візьміть ЛІТАКИ УПРАВЛІННЯ (F).

  Пройдіть сцену пошуку предметів на Драбині (С) і візьміть ЛІТАКИ УПРАВЛІННЯ (G).

  Пройдіть сцену пошуку предметів на робочому місці (D) і візьміть останні 3 КАМЕНЮ керуючи НИЯ (H).

  Натисніть на Матрицю управління (E) на землі перед Кільцем, і вона розшириться. Помістіть всі контрольні самоцвіти туди.

  Тепер вам потрібно знайти правильну послідовність. Інструкції в чарівному журналі.

  Натисніть на червоний (1), білий (2), зелений (3). Кільце загориться.

  Натисніть на Фіолетовий (4), Білий (5), Синій (6). Частина кільця заповниться.

  Як тільки двері всередині Кільця будуть закриті, клацніть один раз в центрі Кільця, і ВЛАСНИК кам’яного ДУХУ буде поміщений туди автоматично.

  Натисніть на червоний, білий, зелений знову. ДУХОВІ КАМНИ будуть відновлені з червоного на білий. Візьміть ОЧИЩЕННЯ КАМ’ЯНИЙ ДУХЕР в центрі Кільця, і він потрапить в ваш Інвентарний лоток.

  Крізь кільцеву сцену

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  “Кліп” – це скріпка куль на Драбині.

  Зберіть КАМЕРИ УПРАВЛІННЯ.

  Сходи Zoom Сцена

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім дорогоцінне КАМІННЯ.

  Workbench Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім дорогоцінне КАМІННЯ.

  Глава 10: замок, Червона Головоломка

  Натисніть один раз на червоний замок, щоб викликати міні-гру.

  Натиснути на? пляшка для інструкцій.

  Натисніть на пляшку SKIP, щоб пропустити міні-гру, якщо хочете.

  Наше рішення на скріншоті.

  Як тільки ви відкриєте червону частину замку, помістіть ОЧИЩЕННЯ КАМІНЬ ДУХА.

  Глава 11: Офіс

  Візьміть МОНІТОР (A) і ВЛАСНИК ЩО МОНІТОР (B).

  Спробуйте шнур (С). Там немає нічого, щоб підключити його.

  Завершіть Сцену для пошуку предметів зліва (D) від столу і візьміть ПИЛУ (G) і силові (H).

  Застосуйте ПИЛУ на вільних панелях (E ) зліва від столу і візьміть деревяну КУКУ.

  Пройдіть сцену пошуку предметів справа (F) на столі.

  Зберіть ГВИНТИ (I).

  Використовуйте КУСОК ДЕРЕВИНИ на Стіні ( J).

  Використовуйте СИЛУ на стіні.

  Використовуйте ВЛАСНИК ЩО МОНІТОР на стіні.

  Використовуйте ГВИНТИ на стіні.

  Використовуйте МОНІТОР на стіні.

  Натисніть на шнур (С), що звисає вниз, і він підключиться до монітора.

  Зелений ДУХОВИЙ КАМІНЬ з’явиться на моніторі. Натисніть на нього, поки він не ввійде в ДУХОВНИЙ КАМІНЬ.

  Зліва від столу Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Зберіть пилу і дриль.

  Праворуч від столу Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Зберіть 5 гвинтів.

  Змонтуйте МОНІТОР, використовуючи КУКУ ДЕРЕВИНИ, ПОТУЖНІСТЬ, МОНІТОР, гВИНТИ і МОНІТОР.

  Глава 12: Більярд

  Ви можете спробувати Switch (A), але він нічого не робить.

  Пройдіть сцену пошуку предметів для більярдного столу (B) і візьміть КЛЮЧ від БАСЕЙНУ (K) і БУРОВОЇ СИЛИ (L).

  Завершіть пошук предметів в сейфі (С). Використовуйте ПОТУЖНІСТЬ на замку сейфа (M), щоб відкрити сейф, заповніть Список пошуку і візьміть 1 ШАР (N).

  Використовуйте БАСЕЙН на суцільний білий биток (D) на столі. Він вдарить інші кулі, показуючи діаграму.

  Візьміть 3 КУЛІ і 5 ШАРОВ (E) з Таблиці.

  Об’єднайте БІЛЬЯРДНІ КУЛІ в свій інвентар і помістіть їх в трикутний держатель (F).

  Увімкніть вимикач (A). Світло згасне і покаже світиться візерунок (G) на одному з більярдних столів. Цей зразок – код для 8 пляшок високо на стіні. Вам потрібно натиснути на будь-яку пляшку, на якій немає знака X.

  Використовуйте вимикач (A2), щоб знову включити світло. Натисніть на Пляшки (H), щоб відповідати зразку: 2, 4, 5, 6 і 8.

  КЛЮЧ (I) підніметься з крайнього правого більярдного столу. Використовуйте КЛЮЧ, щоб відкрити Ящик (J) і візьміть КАМІНЬ ДУХА.

  Більярдний стіл Zoom Scene

  Зберіть відповідні пари. Вперше в грі деякі пари не ідентичні, так що блок сиру збігається з скибочкою сиру.

  Ананас збігається з ананасовим кільцем.

  Зберіть БАСЕЙН і БУР.

  Safe Zoom Scene

  Зберіть їстівні продукти, які ви можете побачити: крендель, яйце, зелений перець, полуниця, вино, гострий соус, тортилья, тако, печиво, волоський горіх, консервовані овочі, 2 скибочки хліба, масло, ківі, вафлі, смажене яйце.

  Використовуйте дриль на замку, щоб відкрити сейф.

  Зберіть сендвіч, печиво і часник з сейфа.

  Зберіть 1 ШАР з сейфа.

  Глава 13: Газетний кіоск

  Пройдіть сцену пошуку предметів для передньої частини підставки (A) і візьміть ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ (G) і гайковий ключ (H).

  Використовуйте гайковий ключ на висить букву E (B) у верхній частині підставки.

  Використовуйте лІТЕРУ E на 3 слота (C) під замком. Він стане ручкою ящика. Відкрийте ящик і візьміть КЛЮЧ.

  Використовуйте КЛЮЧ на замку (D), щоб показати сцену зі збільшенням від телевізора.

  Пройдіть сцену пошуку предметів біля телевізора (E) і візьміть батареї (I).

  Об’єднайте батареї і ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ.

  Використовуйте ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ на телевізорі. Чи включається, але немає зображення.

  Зберіть алюмінієвої фольги (F) з вершини сцени. Використовуйте його на телевізійної антени для поліпшення прийому.

  SPIRIT STONE з’являється на телевізорі. Натисніть на нього, поки він не ввійде в ДУХОВНИЙ КАМІНЬ.

  Передня частина підставки Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Зберіть гайковий ключ і ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ.

  ТВ Зум Сцена

  Зберіть 15 сонечок і 10 одиниць спортивного інвентарю.

  Гольф-клуб знаходиться на нижній полиці, в основному за іншими речами. Це буде легше побачити, як тільки ви зберете Шолом.

  Зберіть батареї.

  Глава 14: Господарський магазин

  Завершіть Сцену для пошуку предметів для лівої стіни (A) і візьміть ВЕДМІДЬ (H).

  Використовуйте мотику на мотузці (B) нагорі сцени. Одна мотузка впаде.

  Пройдіть сцену пошуку предметів біля задньої стіни (C) і візьміть ВЕЛИКУ ГУМУ (I).

  Зберіть ПОВІТРЯНИЙ БАК (D) і металеве кільце (E).

  прив’яжіть металеве кільце до мотузки (F), яка звисає вниз, потім прив’яжіть великі гумові ГРУПУ до металевого кільця.

  Помістіть ПОВІТРЯНИЙ БАК в ВЕЛИКУ ГУМУ.

  Натисніть на ВЕНТИЛЯЦІЙНИЙ БАК ПОВІТРЯ ( G), щоб повернути його в скляну вітрину і випустити КАМІНЬ ДУХА.

  Ліва стіна Zoom Scene

  Зберіть предмети в Списку пошуку , потім БУДИНКУ.

  Задня стінка Zoom Scene

  Зберіть предмети зі списку пошуку.

  Штамп являє собою гумовий штамп у вітрині.

  Зберіть ВЕЛИКУ ГУМУ.

  Глава 15: Бар

  Ви пройдете назад і вперед між лівою і правою сторонами бару кілька разів. Гра кілька довільна, в якій ви можете виконувати завдання на головній сцені, а які – в сценах зі збільшенням.

  Якщо ви знаєте, що хочете зробити, але це не працює, спробуйте переключитися на іншу перспективу і подивитися, чи працює чи вона там.

  Пройдіть сцену пошуку предметів для лівого боку (A) і візьміть гайковий ключ (G) і СТРІЧКУ (H).

  Пройдіть сцену пошуку предметів для правого боку (B) і візьміть кегового насос (I).

  Тепер у вас є один кегового НАСОС і два кеги. Помістіть кегового НАСОС в ліву бочку (С).

  Натисніть на шкалу (D).

  Зберіть кухоль (L) через стійки.

  Помістіть кухоль під крани ( M), і вона заповниться на півдорозі.

  Лівий бочонок (С) тепер порожній. Спробуйте зняти КЕГ-НАСОС. Він застряг. Використовуйте гайковий ключ, щоб видалити його, і він повернеться в ваш інвентар.

  Натисніть на праву сторону (B) бару знову. Помістіть кегового НАСОС на правий бочонок (J). Зверніть увагу, що ви не можете зробити це в головній сцені, вам потрібно спочатку збільшити масштаб.

  Трубка протікає. Використовуйте СТРІЧКУ на місці витоку.

  Помістіть повну кружку під кран (K), і ви отримаєте повну кружку.

  Натисніть на шкалу (D). Помістіть повну кружку на ваги (N).

  КЛЮЧ (E) буде опускатися від стелі на правій стороні бару.

  Використовуйте КЛЮЧ, щоб відкрити Ящик (F) і забрати КАМІНЬ ДУХА.

  Ліва сторона Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Зберіть гайковий ключ і стрічку.

  Права сторона Zoom Scene

  Зберіть предмети зі списку пошуку, потім кегового НАСОС.

  Scale Zoom Scene

  Помістіть кухоль під краном, щоб отримати половину гуртки.

  Глава 16. Інший фонтан.

  Візьміть СИНІЙ ВЛАСНИК ДУХУ (E) з Фонтану.

  Пройдіть сцену пошуку предметів справа (A) і візьміть ЧОТИРИ ЛАМПОЧКИ (G).

  Світлі ЛАМПИ об’єднаються автоматично. Помістіть їх в Лампу (B) на лівій стороні Фонтана, і вони все встановлять. Хоча як і раніше немає світла.

  Пройдіть сцену пошуку предметів зліва (С) і візьміть ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ.

  Натисніть на Металеву Плитку (D) на землі зліва від Фонтана, і з’явиться Панель управління.

  Помістіть ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ (H) в блок управління і увімкніть його.

  Тепер знову вимкніть блок управління, і ви побачите, що світяться цифри на вершині фонтану. Це комбінація для клавіатури (F) на правій стороні фонтану.

  Натисніть один раз на клавіатурі (F), і комбінація буде введена автоматично. Двері відкриється, і ви зможете забрати КАМІНЬ ДУХА.

  Права сторона Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім 4 лампочки .

  Ліва сторона Zoom Scene

  Зберіть предмети зі списку пошуку, потім ПРЕДОХРАНИТЕЛЬ.

  Глава 17: зелене кільце з буквами

  Зберіть Камінь Духа з центру Кільця.

  Пройдіть сцену пошуку предметів через кільце (A) і візьміть КАБЕЛЬ з’єднувачі (F1).

  Завершіть пошук предметів в правому шафі (B) і візьміть КАБЕЛЬ з’єднувачі (F2).

  Помістіть один КАБЕЛЬ З’ЄДНАННЯ на кілочок (С) на кожній стороні Кільця.

  Натисніть на Матрицю управління (D), і вона розшириться.

  Тепер вам потрібно знайти правильну послідовність. Інструкції в чарівному журналі.

  Натисніть на помаранчевий, фіолетовий, білий. Кільце загориться.

  Натисніть на бірюзовий, білий, зелений. Частина кільця заповниться.

  Як тільки двері всередині Кільця будуть закриті, клацніть один раз в центрі Кільця, і ВЛАСНИК кам’яного ДУХУ буде поміщений туди автоматично.

  Натисніть на бірюзовий, білий, зелений знову. ДУХОВІ КАМНИ будуть відновлені з зеленого на білий. Візьміть ОЧИЩЕННЯ КАМ’ЯНИЙ ВЛАСНИК.

  Крізь кільцеву сцену

  Зберіть відповідні пари, потім засмаглий КАБЕЛЬ-З’ЄДНУВАЧ.

  Кабінет зум сцена

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім КАБЕЛЬ з’єднувачі.

  Глава 18: Замок, Зелена головоломка

  Натисніть один раз на Зелений Замок, щоб викликати міні-гру.

  Натиснути на? пляшка для інструкцій.

  Натисніть на пляшку SKIP, як тільки вона зарядиться, щоб пропустити міні-гру, якщо хочете.

  Щоб відновити малюнок, спочатку зробіть зовнішнє кільце. Зверніть увагу на криву ліній.

  Тепер помістіть внутрішні частини на місце, з білим дорогоцінним каменем в центрі.

  Як тільки ви відкриєте зелену частину замку, помістіть ОЧИЩЕННЯ КАМІНЬ ДУХА.

  Глава 19: Музей

  Деякі гравці можуть захотіти використовувати ОПЦИИ для збільшення рівня яскравості для цього розділу, так як вона досить темна.

  Пройдіть сцену пошуку предметів за допомогою картини з фруктовими кулями (A) зліва від арки і візьміть Липках (G).

  Використовуйте липку записку на клавіатурі (B), щоб відкрити панель. Натисніть на вимикач (C) усередині панелі, щоб відключити лазерний бар’єр.

  Пройдіть сцену пошуку предметів за допомогою картини соняшнику (D) через арку і візьміть 2-ю клейкі ЗАПИС (H) і РЕЗАК КОРОБКИ (I).

  Використовуйте КОРОБКУ на Безпечну Живопис (E), щоб відкрити справжній Сейф.

  Використовуйте 2-ю клейкі записки на замку (F), щоб відкрити його і відкрити ДУХОВНИЙ КАМІНЬ.

  Fruitbowl Painting Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Одна з вішалок знаходиться між двома картонними коробками. Це досить складно побачити.

  Зберіть липку записку.

  Картина соняшнику Zoom Scene

  Зберіть клуби. Більшість з них – гральні карти, але бейсбольна біта зліва також має значення.

  Візьміть 2-ю клейкі записки і різко коробки.

  Глава 20: Магазин диванів

  Пройдіть сцену пошуку предметів у Червоного дивана (A) зліва і візьміть КЛЮЧ (F).

  Використовуйте КЛЮЧ на скрині (B) у Зеленої канапи, щоб відкрити його.

  Пройдіть сцену пошуку предметів у Зеленої канапи (С) і візьміть ЖОВТИЙ КАБЕЛЬ з’єднувачі (G).

  Використовуйте ЖОВТИЙ КАБЕЛЬ З’ЄДНАННЯ на контролер (D).

  Натисніть на контролер, щоб збільшити його.

  Натисніть ЗЕЛЕНУ КНОПКУ (E), щоб розбити скриню і відкрити ДУХОВНИЙ КАМІНЬ.

  Червоний диван Zoom Сцена

  Зберіть більярдні кулі, потім КЛЮЧ.

  Зелена канапа Zoom Scene

  Зберіть предмети в відображеного списку.

  Єдиний блокнот, який має значення, це помаранчевий спіральний блокнот справа.

  Зберіть ЖОВТИЙ КАБЕЛЬ з’єднувачі.

  Гл ава 21: Спортивні товари

  Завершіть пошук предметів на задніх полицях (A) і візьміть свердло (H) і пісочку (I).

  Об’єднайте свердло і біт для посадки в своєму інвентарі, а потім за допомогою їх на числах (B) над дверима.

  Світло зламається, і буде дуже темно, щоб читати Числа.

  Візьміть спалах КАМЕРА (С) і використовуйте її, щоб взяти КАРТИНКУ Комбінованих Чисел (B).

  використовуйте КАРТИНКУ КОМБІНАЦІЇ на замок (D), і він відкриється. Треба просто доторкнутися до картинки до замку.

  Пройдіть сцену пошуку предметів для скрині (E) і візьміть ЛАНЦЮГОВУ ПИЛУ (J).

  Візьміть каністру з газом (F) і об’єднайте її з ланцюговою пилою .

  Використовуйте паливного ЛАНЦЮГОВУ ПИЛУ, щоб розрізати скриню (G) праворуч і відкрити КАМІНЬ ДУХА.

  Задня полиця Zoom Scene

  Натисніть на будь-який предмет, який не належить в магазині спортивних товарів. Це буде включати в себе ПОТУЖНІСТЬ і ПІСОЧНИЙ БІТ.

  Зверніть увагу, що всередині кожного Футбольного Шолома є Череп – натисніть на кожен Череп окремо. Переконайтеся, що ви натискаєте на Череп, а не на Шолом, інакше він не буде зарахований.

  Приватна скриню Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Один з гумок призначений для класної дошки, а інший – рожевий ластик.

  Зберіть ЛАНЦЮГОВУ ПИЛУ.

  Глава 22: Будівельна майданчик

  Пройдіть сцену пошуку предметів (A) у Тачки і візьміть ЛОМ (E).

  Використовуйте ЛОМ, щоб відкрити ящик (B) зліва і візьміть БАК пропав.

  Завершіть Сцену для пошуку предметів біля основи Сходи (С).

  Fish Bowl – це порожня скляна чаша зліва внизу.

  Зберіть два пропанових БАКА (F) і гранати (G).

  Помістіть баки пропав один за іншим в тачку, а потім натисніть на нього, і він буде автоматично переміщатися поблизу опорної балки.

  Використовуйте гранату на тачці. Пропанових баки вибухнуть, збиваючи ДУХОВНИЙ КАМІНЬ (D), щоб ви могли зібрати його.

  Тачка Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім ЛОМ.

  Сходи Zoom Сцена

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Зберіть два пропанових БАКА і гранати.

  Глава 23: Кімната Ковша

  Пройдіть сцену пошуку предметів для відра (A) і візьміть спірит мотузки (I).

  Прикріпіть мотузку до дерев’яної візку (B). Вам потрібно буде клацнути по правому краю, тому ви можете спочатку перемістити порожній курсор туди, щоб знайти місце, де він перетворюється в шестерні.

  Потягніть крайній лівий контрольний важіль (С). Відро переміститься на візок.

  Пройдіть сцену пошуку предметів для лялечки (D) і візьміть ВАЖІЛЬ УПРАВЛІННЯ (J).

  Помістіть важіль управління в середній отвір (E).

  Потягніть перемикач (F) на правій стіні, щоб наповнити відро розплавленим металом.

  Потягніть мотузки (G), щоб перемістити візок перед дверима.

  Потягніть середній важіль управління (E), щоб підняти ківш.

  Потягніть правий важіль управління (H), щоб розбити відро в двері, відкриваючи КАМІНЬ ДУХА.

  Bucket Zoom Scene

  Зберіть 20 кольорів, потім ЗНАК.

  Dolly Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім Важіль управління.

  Глава 24: Кімната Печі

  Пройдіть сцену пошуку предметів на правій стороні (A) і візьміть КОЛЕСО клапана (F).

  Помістіть КОЛЕСО клапана на шток клапана (B) і натисніть знову, щоб повернути його. Це відключить полум’я, що виходить з труби.

  Пройдіть сцену пошуку предметів в глибині кімнати (С) і візьміть мотузку (G) і ПОЖЕЖНИЙ ОГНЕТУШИТЕЛЬ (H). Зверніть увагу, що іскри для цієї сцени знаходяться прямо біля Каменя Духа, тому натисніть тут.

  Використовуйте ОГНЕТУШИТЕЛЬ на вогонь (D) нижче ДУХОВНОГО КАМЕНЮ.

  Зв’яжіть мотузку на трубі (E) над ДУХОВНИМ КАМЕНЕМ. Ви побачите мотузки нижче і зможете зібрати ДУХОВНИЙ КАМІНЬ.

  Права сторона Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Одна з викруток електрична.

  Візьміть КОЛЕСО клапана біля основи Сходи.

  Задня частина кімнати Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  у зламаного робота голова зламана.

  Зберіть мотузку і ОГНЕТУШИТЕЛЬ.

  Глава 25: Блакитне кільце з буквами

  Зберіть Камінь Духа з центру Кільця.

  Справа знаходяться КНОПКИ КЕРУВАННЯ і РОЗ’ЄМ, але вам поки не дозволять їх збирати.

  пройдіть сцену пошуку предметів в закусочній (A) і зберіть 3 КНОПКИ КЕРУВАННЯ (G).

  пройдіть сцену пошуку предметів в касі (B) і зберіть 3 КНОПКИ КЕРУВАННЯ (H).

  Тепер візьміть З’ЄДНУВАЧ (D) і КНОПКИ КЕРУВАННЯ (E) на головній сцені.

  Помістіть З’ЄДНУВАЧ на матриця управління (С) і натисніть.

  мАТРИЦЯ УПРАВЛІННЯ розшириться. Додайте 3 набору КНОПКИ КЕРУВАННЯ.

  Тепер вам потрібно знайти правильну послідовність. Інструкції написані на касі (F). Ви не зможете їх побачити, якщо не закриєте інвентарний лоток.

  Натисніть на 1,3,7,9. Частина кільця заповниться.

  Як тільки двері всередині Кільця будуть закриті, клацніть один раз в центрі Кільця, і ВЛАСНИК кам’яного ДУХУ буде поміщений туди автоматично.

  Натисніть на 2, 4, 6, 8. ДУХОВІ КАМНИ будуть відновлені з синього на білий. Візьміть ОЧИЩЕННЯ КАМ’ЯНИЙ ВЛАСНИК з центру Кільця.

  закусочна Zoom Scene

  Зберіть предмети в списку пошуку.

  Кетчуп – це лінія кетчупу на хот-дозі справа.

  Діамант – це кільце.

  Зберіть 3 КНОПКИ КЕРУВАННЯ.

  The Ticket Booth Збільшити зображення

  Зберіть предмети в списку пошуку, потім 3 КНОПКИ КЕРУВАННЯ.

  Глава 26: Замок, Синя Головоломка

  Візьміть паличку (A).

  Натисніть один раз на Синій Замок (B), щоб викликати міні-гру.

  Натиснути на? пляшка для інструкцій.

  Натисніть на пляшку SKIP, щоб пропустити міні-гру, якщо хочете.

  Щоб відновити малюнок, спочатку зробіть зовнішнє кільце. Зверніть увагу, що деякі ребра не можуть бути переміщені.

  Тепер помістіть внутрішні частини на місце, працюючи по одній лінії за раз.

  Хоча в інструкціях вказано, що ви можете поміняти місцями тільки дві сусідні фігури, ви можете поміняти місцями будь-які дві, що полегшує вирішення головоломки.

  Як тільки ви закінчите синю головоломку, з’явиться монстр.

  Коли монстр відкриє свої руки, ви побачите цілі в яблучко на своїх вразливих місцях. Використовуючи паличку, натисніть на будь-яку мішень яблучко, яка світиться жовтим. Вам доведеться забити кілька разів, щоб перемогти монстра, але між ними можуть бути деякі промахи, так що продовжуйте намагатися. Там немає таймера.

  Помістіть ОЧИЩЕННЯ ДУХОВИЙ КАМІНЬ в Синій Замок. Ви відновили Skym