Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Sinbad: In Search of Magic Ginger – Проходження гри повністю з підказками і головоломками

У статті описано Повний і докладний проходження гри з картинками. Дан огляд всіх секретів, рад, тактик і особливостей ігрової механіки від початку і до кінця.

Зміст статті

 • Блок 1. окраїна
 • Блок 2. Борг Кадира
 • Блок 3. В Країні Джина
 • Блок 1. околиця

  Синдбад з’являється.

  Під час нашої першої підходимо до таверні, якийсь незадоволений людина в “розкішних” трусах спішно покидає це місце. Здається, він ображений і злий.

  Якщо ми відвідаємо локацію з охоронцями, ми дізнаємося, що для входу в місто потрібно бути торговцем. Тому нам потрібно дізнатися ім’я якогось торговця.

  Якщо ми підемо в таверну, ми дізнаємося, що ім’я торговця можна виграти в грі з двома товаришами, що стріляють в кістки поблизу. Але нам все ще потрібні гроші, щоб грати.

  На ринку ми дізнаємося, що місцевий покупець риби готовий заплатити монетами за рибу, яку ми йому принесемо. Також ми дізнаємося, що рибу можна зловити в море.

  Відвідування рибалки на набережній. Він сидить і ловить рибу під кутом. Поруч є човен, але рибалка її не використовує через дірку в вітрилі. Він пропонує нам свою вудку і можливість нахилитися, якщо ми знайдемо шматок парусної тканини, щоб полагодити його човен.

  Підходимо до іноземного корабля і дізнаємося, що нам дадуть вітрила, якщо ми врятуємо корабель від брудної миші.

  Ми повинні піти на базар і зустрітися з лікарем-травником, якого дратував папуга з довгими язиками. Трав’яний лікар дасть нам валер’янку, якщо ми врятуємо його від цього папугу. Хапайте камінь і шіпіте птицю. Тоді отримаєте валер’янку.

  Іди і знайди кота, намагаючись схопити птаха біля таверни. Замани його за допомогою валеріани.

  Іди відвідати боцман іноземного корабля. Допоможіть йому позбутися від неприємної миші, використовуючи кішку. Отримай вітрильник.

  Іди в гості до рибалки. Він лагодить човен, дає нам вудку і відправляється. Тепер ми можемо ловити рибу і продавати її покупцеві. Нарешті у нас є трохи грошей!

  Ідіть в таверну. Як би ми не старалися виграти гру в кістки, ми завжди програємо. Здається, проти нас грають шулери. Кістки зачаровані. Ми повинні замінити їх.

  Іди відвідати двох чесних гравців. Вони теж грають в кості. Ми повинні запропонувати їм якусь іншу гру натомість.

  Ідіть в таверну, купите ром і принесіть його п’яниці-матросу. Отримайте захоплюючу гру Twist-twirl, гребінець і корал.

  Іди в гості до чесних гравцям. дайте їм гру “Твіст-вертіти” і отримаєте кістки.

  Ідіть в таверну, поставте ром на шулери, потім попросіть вуличного музиканта про повільну музику. Заточування засипають. Поміняйте кістки. Коли шулери прокидаються, ми отримуємо від них ім’я торговця.

  Ідіть до міських воріт з ім’ям торговця. Тепер нам дозволено увійти в місто.

  Блок 2. Борг Кадира

  Кадір дає Синдбаду ключ від будинку, який він хоче продати.

  При першому вході в “Базар. Торговець рибою і ковалем, ми послизнемося на банановій шкірці. Хапай це.

  Коли Синдбад приходить до дому Кадира, поруч з ним сперечається багата пара. Дружина прагне купити будинок, а чоловік відмовляється. Дружині подобається і будинок, і його місце . Чоловікові не подобається місце і той факт, що будинок обплетений якимись бур’янами.

  Синдбад входить в будинок Кадира і бачить бур’ян, що росте прямо крізь підлогу. Неможливо просто виконати це. Вам потрібно шукати спеціальні машинки для стрижки.

  Іди шукай кліпери. Пройдіть повз саду і зверніть увагу на пару старих кліперів всередині. Спробуйте потрапити в сад, але наш старий папуга починає кричати, і воротар прокидається. Нам потрібно якось нейтралізувати папугу. Давайте знайдемо щось небудь, щоб прикрити його клітку, щоб папуга нічого не бачив!

  Поїхали і пошукаємо. Відвідайте місце ‘Сусідній будинок’ . У вікні стоїть дівчина, що стоїть прямо на вулиці. А на підвіконні є серветка, візьми.

  Поверніться до входу в сад і закрийте клітку папугу. Тепер увійдіть в сад – папуга не розбудить воротаря своїм криком. Візьми ножиці. Садівник підстригає кущ і не помічає Синдбада.

  Іди до дому Кадира і спробуй підстригти траву. Нудні машинки для стрижки не можуть розрізати його, тому ми повинні їх заточити. Знайдіть м’ясорубку. Його точильний верстат зламаний. Візьми зламану частину і принеси коваля. Коваль нічого не може полагодити – він хворий дистрессом через радикуліту.

  Дізнайтеся, що радикуліт можна лікувати риб’ячим жиром. Купити рибу.

  Сходи подивитися умивальних з рибою. Вони погоджуються приготувати риб’ячий жир для невеликого торжества – фруктів.

  Іди до фрукторие. Він нервує, засмучений і кричить про свою дочку. Він не може покинути свій стенд через товарів. Він каже Синдбаду, що його дочка пропала безвісти.

  Перейдіть до розташування продавця повітряних куль. Поруч є маленька дівчинка – вона дочка фрукта. Дівчина грізлі і просить повітряна куля; або вона не покине це місце. Єдиний вибір – купити їй повітряну кульку. Зробіть це, і дівчина піде з місця на місце батька на ринку. Фрукт починає торгувати. Ми отримаємо кошик з фруктами в подарунок.

  Ідіть до умивальників і дайте їм корзину. Вони приготують риб’ячий жир. Іди до коваля і лікуй його радикуліт. Він полагодить зламану деталь млина. Поверніть цей і заточите ножиці.

  З Свіжозаварений ножицями йдіть до дому Кадира і підстрижіть бур’ян. Поверніться на вулицю. Багата пара все ще поруч, але місце навколо змінилося. Всюдисущі бур’яни зникли, і на сусідній будинок відкривається прекрасний вид. Ні, дружина повністю проти покупки – їй не подобається ні місце, ні ціна. Але чоловік повністю задоволений обома – він знаходить це місце дуже привабливим – в основному через приємний погляду (гола спина сусіда в хорошому світлі).

  Візьми гроші у багатія і вирушай в Яффар. Його жадібність не знає кордонів! Він каже, що грошей недостатньо через відсотків. Він погоджується повернути борг, але запитує щось явно неможливе, “статую з осла з чистого золота”.

  Відправляйтеся в казино подорожей і поговоріть з торговцем рибою – він уже розпродав усі свої запаси. Виграй осла від нього.

  Знайти тротуару художника, який зображує еміра – в основному із золотою фарбою. Художник засмучений – хтось вкрав його синю фарбу, яку він планував використовувати для малювання небесно-блакитних очей еміра. Якщо Синдбад принесе йому синю фарбу, художник з радістю допоможе Синдбаду і розфарбує осла в золотистий колір.

  Ідіть до місця, де якийсь зухвалий персонаж зафарбовує свої рами стулки краденій фарбою. Якщо ми спробуємо поговорити з ним, він відштовхує нас і не хоче говорити. Кинути бананову шкірку під ноги. Він ковзає вниз і падає. Візьміть фарбу і вирушайте відвідати художника.

  Дай синю фарбу художнику. Він допоможе вам намалювати осла, але істота, звичайно, повстає.

  Ідіть до колодязя в локації зі старою. Допоможіть їй з глечиком води, в той час як вона тримає цапову шкурку двома руками. Ідіть до продавця аеростатів. Він витягне цапову шкуру через отвір і суне її за монету. Ми отримаємо шкіряний м’яч.

  Підемо з хлопцями на місце, дратуючи заклинателя змій. Хлопці задоволені імпровізованим м’ячем – надутим козячої шкурою. Вони викидають трубу і хапають м’яч. Візьми трубку і йди в локацію з ослом. Загіпнотизуйте його, потім намалюйте і принесіть в Джаффар. Він покладе осла як реального і дасть нам рахунок боргу.

  Поверніть рахунок Кадиру. Він відкриває нам портал в країну джинів.

  Блок 3. В Країні Джина

  Ми потрапляємо в локацію з головним джином в пустелі. Він роздратований нашою присутністю. Синдбад каже йому, що він прийшов сюди в пошуках чарівних насіння! Джин сміється – він здивований нашої нахабством. Але потім у нього виникає ідея: ми приносимо йому братів, він дає нам насіння!

  Бродить по світу і намагатися вгадати, де ми можемо знайти братів джина оксамиту.

  Якщо ми прибудемо в підводне місце – нас витіснять, тому що ми не можемо дихати!

  Якщо ми прибудемо на один з островів – нічого не станеться. Наша спроба зловити молюсків буде марною.

  Якщо ми відвідаємо Бахадур – ми дізнаємося, що одна лампа знаходиться у володінні Мемеглі (він живе поблизу). Сам він був хранителем іншого, але нарізав його на кубок тієї ж самої Мемлі. У будинку Бахадура є мотузка – візьми її.

  Якщо ми підемо до пенсіонера, ми знайдемо будинок, що потопає в снігу. Memegley просить вас про допомогу і обіцяє розповісти вам все, що він хоче про джіннах. Ми дізнаємося, що, щоб врятувати пенсіонера-мага, ми повинні принести сонце з печі Бахадура.

  Відправляйтеся в Бахадур, і він пообіцяє дати вам сонце в обмін на древній горщик.

  Там немає горщик . Ми можемо шукати по всьому місцю розташування – і це ніде не видно.

  Вирушай в Memegley і дізнайся, що у нього є необхідний горщик, і він готовий віддати його в обмін на сонці, яке врятує його. Тому Синдбад повинен щось занурити в димохід, щоб він міг взяти горщик.

  Ідіть до дому Бахадура і візьміть мотузку (якщо ще не зробили).

  Ідіть в будинок пенсіонера, використовуйте мотузку на димоході і отримаєте горщик.

  Вирушай до Бахадуру, дай йому горщик і візьми сонце біля плити. Принеси це пенсіонеру.

  Ідіть до місця проживання пенсіонера та скористайтеся сонцем в димоході. Сніг тане. Тепер є місце розташування “Всередині будинку Memegley’s”.

  Коли ми увійдемо в будинок, ми дізнаємося, що один з джинів знаходиться всередині його лампи глибоко під водою, а інший високо на гірських висотах, в гнізді птахів Рок. Ми також дізнаємося, що Memegley не знає способів потрапити під воду, але єдиний спосіб дістатися до гнізда Рока – одягнутися як вівця. На стіні руно, але Memegley не погоджується віддавати його нам безкоштовно. Він каже нам, що він ненавидить деякі речі, і він готовий обміняти їх на деякі інші речі:

  Руна для гачка.

  Виноградна лоза для чашки.

  Парасолька для старовинного горщика.

  Меч для роги.

  Ніжка для черевика.

  зозуля з годинником для плюшевого ведмедика.

  Долоня для перлів.

  Черв’як для гребінця.

  Сокира для козячої статуетки.

  Велика пляшка молока для книги рецептів.

  Цівка для свічки.

  Летюча миша для лопати.

  Отвір носка для коралів.

  Давня поезія книга для компаса.

  Тапочка для фаршированої риби.

  Хрускіт для праски.

  Кактус для мотузки.

  Якщо ми відвідаємо Бахадура – ми дізнаємося, що він теж хоче обмінятися. У нього є “…”, і він готовий поміняти його на “…”:

  Гачок для виноградної лози.

  Чашка для парасольки.

  Старовинний горщик для меча.

  Рожок для колодки.

  Смішна фляга (приманка для молюсків) для фаршированої ноги.

  Черевик для зозулі з годинником.

  Мишка для долоні.

  Перлина для хробака.

  Статуетка козла для великої пляшки молока.

  Книга рецептів для пучка.

  Свічка для кажана.

  Лопата для дірявого носка.

  Компас для тапочок.

  Фарширована риба для кришталю.

  Залізо для кактуса .

  Ви можете почати обмін. Це триває, поки ми не поговоримо про колодці.

  Ви можете гуляти по світу стільки часу, скільки захочете – але ви не знайдете колодки. Запитайте Бахадура про блокноті ще раз. Дізнайтеся, що подушка знаходиться глибоко під водою, біля отвору мурени. Ми можемо піти туди. Якщо ми спустимося під воду, нас відштовхнуть. Повернення в Бахадур. Він скаже вам, що ми не доб’ємося мурени без спеціального молюска. Ми не можемо дихати під водою, і цей звір небезпечний сам по собі, тому нам потрібні 2 молюска.

  Іди в Бахадур. (Він не розповість вам про всі аспекти цього пошуку педа, тому вам, врешті-решт, доведеться повернутися до нього). Дізнайтеся, що вам знадобиться спеціальна приманка для лову молюсків. Звичайно, у Бахадура є такий, але він обміняє його тільки на фаршировану баранячу ногу!

  Вирушай на острови і знайди молюсків. Використовуйте приманку і зловіть їх обох.

  Використовуйте дихальних молюсків і спускайтеся під воду. Мурена буде атакувати. Використовуйте іншого молюска на мурену, і він буде нейтралізований. Отримайте блокнот і одну з ламп.

  Продовжуйте з ланцюгом обмінів і, нарешті, отримаєте руно.

  Використовуйте ягняти на себе в будь-якому місці, де видно тінь Рока. Доберіться до гнізда. Якщо ви спробуєте схопити лампу – пташеня буде нервувати. Використовуйте гіпнотизує трубу, і він заспокоїться. Хапай лампу і спускайся.

  Ми можемо експериментувати з підйомом і спуском. Якщо ми зробимо це занадто багато – гра закінчиться і все збереження будуть видалені.

  Принесіть обидві лампи в пустелю джинів і отримаєте насіння чарівного імбиру.

  Дивіться фінальний комікс.