Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Aveyond: The Darkthrop Prophecy – Проходження гри повністю з підказками і головоломками

У статті описано Повний і докладний проходження гри з картинками. Дан огляд всіх секретів, рад, тактик і особливостей ігрової механіки від початку і до кінця.

Зміст статті

 • 1. Подорож в Академію Шедвуд
 • 2. Життя в Академії Шедвуд
 • 3. Покинути східний острів
 • 4. Переконати Тейджала і Галахада допомогти
 • 5. Подорож в Underfall
 • 6. Зберегти Мел
 • 7. Вижити царство демонів
 • 8. Подорож на гору Оріон
 • 9. Отримати камінь Айя
 • 10. Фінал
 • Для отримання карт, рад, місць і вмісту секретних печер позитивних героїв, таблиць даних, заповнених інформацією про зброю, обладунках, предметах, монстрів і т. Д., А також подробиць про те, як грати, придбайте повне керівництво по стратегії.

  1. Подорож в Академію Шедвуд

  Мел прокидається в котеджі, який вона ділить з Іветтою в Харакауне. Іветт просить її знайти мух для рецепта дня народження. (Сьогодні знову день народження мера.)

  Вирушай на захід до Лісу Синього Ліста і збери мух.

  Збирайте скарби і боріться за видобуток, перш ніж отримати муху на південно-західній галявині.

  Збери останню муху. З’являються два темняка, кличуть Мел Господиня Темряви. Ображений її відмовою йти з ними, вони схопили її. Саме тоді Едвард і два незнайомця приходять на допомогу і знищують темношкірих. Незнайомці – професора магії в Академії Шедвуда в імперії Велдара. Підказані Едвардом, вони визнають, що Мел володіє даром магії, і наполягають на тому, щоб вона навчалася в їхній школі. Мел відмовляється йти без Едварда. Оскільки Імператриця обіцяла допомогти Едварду у відновленні його трону для доставки чарівного володаря величезної сили, щоб служити імперії; він теж повинен йти.

  2. Життя в Академії Шедвуд

  Мел, Едвард і професора прибувають в Велдару. Професори дають Мел і Едварду жетони і наказують двом молодим людям вступити до Академії Шедвуда.

  Пройдіть через Велдару і йдіть на північний захід до Академії Шедвуда.

  Поговоріть з Головним Майстром. Едвард йде, щоб знайти приміщення для бійців, і головний майстер каже Мелу перевірити
  Професор Явара.

  Вирушай на схід в кімнати Чарівників і поговори з професором Явар.

  Ідіть на північ в кімнату 231, відкрийте скриню зі скарбами в кімнаті Мела і надіньте Студентське вбрання. Потім скажіть професору Явар.

  Ідіть до професорів в Зал магії. Записатися в два класи плюс Введення в магію. Можливі такі варіанти: Магія шторму, Магія зцілення і Темна магія. Диверсифікація рекомендується; один наступальний і один захисний клас.
  Примітка: пізніше в грі Мел майже завжди має компанію цілителя.

  Після того, як Мел записалася на заняття, поверніться до професора Явар. Вона каже вам, щоб прочитати правила будинку в їдальні.

  Підіть в кафетерій і прочитайте або перечитайте правила будинку.

  Поверніться до професора Явар і дайте їй знати, що ви розумієте правила будинку.

  іди в свою кімнату і відпочинь.

  На наступний день відвідуйте уроки “Введення в магію”.

  Після того, як урок закінчений, йди до своєї кімнати, щоб відпочити.

  Історія пропускає три місяці вперед. Мел навчилася контролювати свою магію і майже має досить кредитів, щоб покинути Велдару. Щоб отримати її останні кредити, вона повинна зробити добру справу.

  Поговоріть з професором Явар і погодьтеся знищити гніздо чарівних пучків в місцевому готелі.

  Ідіть в готель в Велдара і поговоріть з господарем готелю. Погодьтеся допомогти йому з зараженням пучком.

  Підніміться вгору в готель і бийтеся з клаптями.

  Примітка: ви повинні використовувати магію, щоб перемогти шматки.

  У цій битві переможете двох кочівників, що бродять по коридорах. Перевірте їх трупи на предмет видобутку. Якщо ви знайдете бальзам Кові, дайте Мел, щоб поповнити свій MP для наступної битви. Борючись із вуликом, ви можете краще використовувати магію проти клаптиків і залишити вулик на останній термін. Ви можете використовувати навик Мел по крадіжці, щоб спробувати отримати більше бальзаму Кові з вулика, якщо її MP стає низьким. Коли все пучки переможені, атакуйте вулик.

  Коли шматки і вулик переможені, поговоріть з власником готелю і зберіть 52 золотих монети.

  Примітка: перед тим як повернутися в школу, спите в готелі, щоб відновити здоров’я і ману.

  Поверніться в Академію Шедвуд. Школа в вогні. Едвард виходить на зустріч з Мелом і каже їй, що школа зазнала нападу монстрів. Едвард приєднується до Мелу, і вони входять в школу, щоб допомогти з боєм.

  Бийтеся з одиноким монстром, який бродить по атріуму в Академії Шедвудов.

  Бийтеся з одиноким монстром, який охороняє вхід в приміщення Чарівника. Коли цей бій закінчиться, все монстри будуть переможені. Професори говорять студентам йти в їх кімнати.

  Іди в кімнату Мела. По дорозі Мел виявляє, що хтось нашкрябав “Пророцтво темряви” на стіні біля її кімнати.

  Поверніться в атріум і попередьте професорів, що монстри переслідують Мел. Професори відмовляються слухати.

  Ідіть до кімнати бійця і попередьте Едварда. Едвард також відмовляється слухати.

  Поверніться в кімнату Мела. Записка в дверях. У ньому говориться, що професор в школі вважає, що Мел був метою нападу, і вона повинна поговорити з охоронцем біля входу в Велдара вранці для отримання додаткових інструкцій.

  Йти в ліжко. На наступний день школа була очищена, і все щодо
  до нормального.

  Вийдіть зі школи і йдіть до входу в Велдару. Поговори з охоронцем. Він дає вам записку і дозвіл піти. У записці говориться, що ви повинні йти в будиночок на захід від джунглів Альмірк.

  Вирушай на захід через джунглі і принеси чай з болотами – змії тут отруйні. Покиньте джунглі, увійдіть в карту світу, а потім прямуйте на північ до хатини мисливця.

  Увійдіть в хатину мисливця. На жаль, гендай, злий чарівник, який давно хотів змусити Мела виконати Пророцтво Темної Стежки і використовувати її як пішака. Він вистачає Мел і каже їй, що вона повинна піти з ним в місце під назвою Underfall. Вона відмовляється йти, тому він виводить Стеллу, дорогого друга Мела. Якщо Мел не піде охоче, він уб’є Стеллу. Мел погоджується піти з Гендалом, і Стелла звільняється. Стелла біжить з кабіни. Гендай телепортирует Мела в собор в Подземья. На його подив, Учні Темряви оголошують, що дівчина повинна відвідати Царство Демонов, щоб пережити своє переродження. Мел відправляється в кімнату очікування, коли істоти гендай готують портал в Царство Демонов. Поки Мел одна в своїй кімнаті, з’являється темніють на ім’я Йеміт і каже, що вона особистий слуга Мела. Мел велить Еміте знайти Едварда і привести його до неї. Йеміт телепортується геть, щоб знайти його.

  3. Покинути східний острів

  До цього моменту історія пішла за Мелом – тепер вона переходить до Стели, яка біжить по залах Академії Шедвуд в пошуках Едварда. Вона знаходить його в квартирі бійця. Вони вирішили, що повинні знайти двох людей, які добре знають гендай: його сестру Тейджал і її чоловіка Галахада. Тейджал і Галахад проживають в Седона, місті на Західному острові, і тільки корабель може доставити Едварда і Стеллу в місто.
  Примітка: тепер, коли Мел більше не на вечірці, ви не можете спати в її ліжку безкоштовно. Ви можете, однак, спати в Едварде.

  Увійдіть у видобуток в Джунглях Альмірка. Принесіть Болотний чай і уникайте великих груп змій, поки у вас не з’являться зміїні амулети. Коли у вас буде достатньо золота, купите посох чарівника у дилера Велдара.

  Примітка: збережіть будь-яку мандрагору, яку ви придбали на деякий час.

  З цим спорядженням, боріться з легкими монстрами, поки Стелла не досягне рівня через бій. У неї буде можливість вивчити одне з двох заклинань. Виберіть Благословення, щоб швидко знищити змій.
  Примітка: якщо ви почекаєте, ця навичка буде дано пізніше в грі.

  Коли у вас буде достатньо золота, поверніться в Велдару і купите меч у осквернення Торговця. Потім поверніться в Almirk Jungle і використовуйте Станцію обслуговування Меча, щоб поліпшити атаку Shard.

  Продовжуйте збирати золото і купити лопату у торговця барахлом в Велдаре.

  Пройдіть на південь через Альміркскіе джунглі і використовуйте вихід на південному заході, щоб потрапити на карту світу. Прямуйте на південь до Бухті Синьої Бороди. Коли ви входите в бухту, ви дізнаєтеся, що капітан Синя Борода мертвий. Моряки не можуть домовитися про те, хто повинен отримати корабель. Приходить суддя, щоб прийняти рішення, але каже, що не може прийняти рішення, поки не буде знайдена воля Синьої Бороди.

  Увійдіть в будинок Синьої Бороди і прочитайте записку на ліжку. У ньому йдеться: “Ключ до моїх секретів похований в трьох кроках на схід від найпівденнішій пальми”.

  Вийдіть на вулицю і викопайте три кроки праворуч від найпівденнішій окремо стоїть пальми в Бухті Синьої Бороди. У дірі,
  Ви відкриваєте ключ.

  Пройдіть в замкнений сарай і використовуйте ключ на двері.

  Увійдіть в сарай і виконайте наступні дії:
  o Двічі штовхніть банку на схід від двері.
  o Ідіть на північ, наскільки ви можете, і штовхніть банку.
  o Ідіть на схід якнайдалі і штовхніть банку на південь.
  o Ідіть на схід до стіни і штовхніть глечик на північ.
  o Ідіть на захід і штовхніть банку вісім разів.
  o Ідіть на північ так далеко, як зможете, і штовхніть банку.
  o Іди на захід так далеко, як зможеш, і штовхни банку на південь.
  o Перед столом поставте банку на захід.

  Візьміть заповіт зі столу і принесіть його судді. Суддя передає корабель Синьої Бороди братові Синьої Бороди, Едварду, який прибуває, щоб прийняти корабель і відступає в халупу Синьої Бороди. Суддя і моряки йдуть.

  Увійдіть в хатину Синьої Бороди і заплатите братові Синьої Бороди 150 золотих монет за корабель.

  Підійдіть до карти світу і натисніть на корабель. Пливіть на Західний острів і використовуйте док для входу.

  4. Переконати Тейджала і Галахада допомогти

  На західному острові пройдіть через Рівенській ліс на північний захід і увійдіть в Седона.

  Примітка: Кільце Скорпіона, заховане в скрині зі скарбами, є потужним, але з часом зламається, тому використовуйте його з розумом.

  Увійдіть в Седона і йдіть в Теіджал і будинок Галахада. Коли Стелла і Едвард знаходять їх, Тейджал і Галахад раді бачити своїх старих друзів. Розповівши, що у Мел проблеми, Галахад хоче допомогти, але Тейджал розчарований, оскільки вони більше не є могутніми вампірами. Галахад переконує Тейджала допомогти Мелу і каже Стеллі і Едварду допомогти королю, поки він і його дружина
  збери свої речі.

  Поговоріть з королем, щоб отримати роботу. (Замок знаходиться на північному заході.) Дізнайтеся, хто змовився зі злодіями і чому.

  Прочитайте одне з оголошень, поширених по всьому місту.

  Іди до дому леді Арани. Поки її немає, прочитайте записку на столі.

  Вийди на вулицю і знайди Ізабель. Вона каже, що хтось вкрав її ельфійське обручку.

  Підіть торговець дорогоцінними каменями. Хтось продав йому кільце Ізабелли. Він продасть його вам за 210 золотих монет.

  Ідіть в Ривен-Форест і боріться з монстрами, поки не зможете дозволити собі кільце. Щоб легше перемогти монстрів, поліпшите Осколок в Седона.

  Купіть обручку Ізабель у торговця коштовними каменями і поверніть його їй. Вона дає вам симпатичну прихильницю.

  Принеси віяло Ліліан. Після того, як вона вибіжить, щоб похвалитися, відкрийте скриню зі скарбами в її будинку і зберіть перо.

  Віднесіть перо Грегора, щоб він зміг закінчити свій літературний шедевр.

  Зверніться до продавця дорогоцінних каменів за додатковою інформацією та дізнайтеся, хто продав йому кільце. Він каже вам, що це була леді Анара.

  Іди до леді Анар в її будинок. Вона дає вам посилку і просить принести її злодіям в печерах на схід від Седона.

  Оновлення все своє обладнання і вирушайте в Ривен Форест. Ідіть на схід, поки не знайдете печери злодіїв.

  Примітка: якщо Стелла не вивчені Благословення, стара біля входу в Печери Злодіїв навчає її цього і потім зникає.

  Увійдіть в Печери Злодіїв і знайдіть Лорда злодіїв. Перемикачі потрібно клацнути, розгадати загадку і натиснути чотири кольорові кнопки, щоб потрапити в злодійському лігво.

  Щоб вирішити загадку з дев’яти скринь зі скарбами, відкрийте їх в наступному порядку:
  1. Верхній правий 2. Середній центр 3. Середній правий 4. Верхній лівий
  5. Знизу зліва 6. Знизу в центрі 7. Зверху в центрі 8. Внизу праворуч 9. Середина зліва.
  Коли ви відкриваєте останній скриня зі скарбами, ви отримуєте ключ, необхідний для входу в лігво злодіїв.

  Поговоріть з Володарем Злодіїв і підкупите його, щоб розповісти, чому він шантажує Леді Анар. Він каже вам, що леді Анара продала дівчинку короля работорговцям в Велдаре, щоб її син одного разу став королем.

  Перед тим як покинути лігво, збільште осколок

  Вирушай в Велдару, поговори з прачкою Уайоной і прийми роботу, яку Ретта не змогла знайти.

  Зберіть білизна і відвідайте Кеті, рабиню в її кімнаті в будинку Габріель. Вона дивиться на золотий медальйон. Коли вона бачить тебе, вона ховає її під ліжком і вибігає на вулицю.

  Вийдіть на вулицю і залиште власність. Коли ви йдете, Габріель говорить Кеті увійти в будинок. У неї великі проблеми. Кеті заходить всередину. За нею.

  Всередині поговори з Кеті. Вона каже вам, що Габріель виявила свій медальйон і не поверне його. Поговоріть з Габріель і купите медальйон за 100 золотих монет.

  Залиште власність і йдіть на південь до дітей, що грають на галявині. Поговоріть з маленькою дівчинкою на ім’я Дженна, яка стоїть одна. Вона засмучена тим, що Інгрід дала всім, крім неї, карамелеве яблуко.

  Заберіть в пакетик з Інгрід і візьміть карамелеве яблуко. Віддай це Дженні. Вона дякує і біжить додому.

  Поверніть білизна в Резерв і зберіть 10 золотих монет.

  Відвідайте Ярі в магазині таксідерміков поруч з пральні самообслуговування і домовтеся знищити інвазійних жуків-бур в джунглях Альмірка за 15 золотих за тушу.

  Відвідайте будинок Дженни і поговоріть з її мамою Даною. Ви запрошені на день народження Дженни. Підіть в магазин Продавця подарунків для подарунка. Ви можете отримати Дженну кошеня, цукерки або ніж.

  Примітка: щоб отримати нагороду за цей квест, ви повинні дати Дженні кошеня чи цукерку. Якщо ви спробуєте дати їй ніж, її мати вижене вас з її будинку.

  Поверніться в будинок Дженни і дайте їй подарунок на день народження. Поки ти не дав їй ніж, її мама запропонує кекс. Візьми це зі столу.

  Повертайтеся в Седона і покажіть медальйон Кеті королю. Ви дізнаєтеся, що медальйон належав втраченої доньки королеви, Кеті. Ви говорите королю і королеві, що леді Анара продала Кеті в рабство, щоб відкрити трон своєму синові. Злодії знали про це і шантажували леді Анар. Щоб зберегти їх мовчання, вона повинна була вкрасти коштовності, щоб розплатитися з ними. Король і королева заарештували леді Анар за її зраду, і вони їдуть в Велдару.

  Перевірте Грегора, щоб знайти, що він закінчив свій рукопис. Він дає вам біографію Геракла і просить передати її у видавництво в Велдаре.

  Поверніться до Велдаре і принесіть книгу Грегора видавцям. Потім ідіть до палацу на півночі. Кеті і її батьки там. Кеті дає вам ключ від скарбів, який може відкрити сині скрині. На даний момент, ви можете ввести скарбниці в Veldarah Palace і Sedona Castle.

  Повернувшись в Седона, скажи Грегору, що ти доставив його книгу. Він нагороджує вас лютень.

  Дайте лютню жебракові на південь від замку і заплатите йому трохи золота, щоб зіграти для вас пісню.

  Поговоріть з канцлером в замку. Він дає вам 500 золотих монет для вирішення справи ювелірного злодія.

  Вирушай в Тейджал і Галахад. Вони приєднуються до вашої вечірці. Тейджал каже, що перше, що ви повинні зробити, це повернутися в те місце, де
  Мел був викрадений.

  5. Подорож в Underfall

  Поверніться в Хатину Мисливця на Східному острові. Коли ви входите у власність, з’являється Yemite і каже Едварду, щоб супроводжувати її в Underfall. Едвард не піде без інших, тому Йеміт погоджується пройти їх через печеру на Північному острові.

  Парус на Північний острів.

  Біля входу в Dire Woods велика купа льоду блокує шлях. Йеміт руйнує це. Поруч знаходиться стара, яка знову ділиться своїми силами зі Стелою.

  Примітка: деякі монстри в Страшних Лісах зцілюють членів своєї групи. Переможи тих, хто першим.

  Знайдіть вхід до печери на заході. Це темно, і факел необхідний, перш ніж ви зможете пройти.

  Відправляйтеся на північ до Торнкіпу в надії знайти факел, щоб висвітлити печеру мародерів.
  УВАГА: Перш ніж увійти в Thornkeep, збережіть гру і не зберігайте її в цьому місці. Якщо ваш рюкзак ще не переповнений крижаними сувоями, їжею і ліками, переконайтеся, що у вас є трохи золота, щоб витратити в селі.

  Увійдіть в Thornkeep. Сутінок падає. Інтуїція Галахада каже йому, що щось не так; ніч небезпечна

  Обшукайте місто в пошуках скарбів, а потім відправляйтеся в готель. Господар готелю говорить, що місце переповнене. Підніміться вгору – готель порожня. Протистояти господареві готелю за брехню. Він неохоче погоджується дозволити вам залишитися. Іди нагору в ліжко. Деякий час по тому, крик вночі. Вечірка встала, і всі біжать вниз. Парадні двері замкнені. Галахад перевернув його. Зовні жителі оточені злісними примарами.

  Бийтеся з примарами і отримаєте перемогу – але ніхто не вітає. Схоже, що монстри повернуться завтра ввечері і щоночі після. Після другого погляду, партія розуміє, що жителі села теж примари. Вони були вбиті сотні років назад, а їх душі потрапили в пастку прокляття темного чарівника. Зло прокляття пов’язано з артефактом, прихованим від жителів села. Йеміт відчуває, що проклятий предмет знаходиться на дні колодязя села.

  Примітка: перш ніж спуститися в колодязь, запастися товарами, які продаються торговцем на південь від села. Він
  стоячи біля багаття.

  Спустіться в колодязь.

  Примітка: тільки магія діє на більшість істот тут. Доброю ідеєю є бій з Йемітом, а також використання немагіческімі гравцями сувоїв і кілець. Можливо, вам доведеться використовувати деякі з ваших найцінніших предметів, щоб вижити, але як тільки ви знайдете проклятий об’єкт, шлях додому буде досить прямим.

  Посилення осколка на станції обслуговування меча. Коли це відбувається, Стелла спостерігає магію, поточну між Едвардом і його мечем. Він не був народжений магією, але, тим не менше, якщо він може отримати ману, він може використовувати магію Шарда.
  Примітка: попросіть Едварда споживати мандрагору, щоб збільшити його здатність до магії.

  Знайдіть в колодязі спорядження і зброя, потім ідіть на найнижчий рівень, де знаходиться проклятий об’єкт. Коли ви знайдете проклятий предмет, Йеміт запитує, чи може вона з’їсти його. За її словами, прокляття дуже смачні. І коли прокляття її, воно буде знято з жителів села. Приємного апетиту, Yemite!

  Як тільки Йеміт зніме прокляття, використовуйте зірку телепортації в кімнаті, щоб повернутися до початку колодязя. Повернувшись в село, люди-примари помічають, що щось змінилося. Вони відчувають себе по-іншому. Світанок повертається, і вони йдуть, крім Варрі – вона не може знайти свою дочку.

  Поговоріть з Варрі, напівпрозорої жінкою, що стоїть на південь від колодязя.

  Обшукайте будинок на захід від колодязя. Перелякана маленька дівчинка-привид ховається в лівому нижньому кутку будинку. Ви говорите їй, що монстри зникли, і вона біжить до своєї матері. Сара дарує тобі ляльку-привид, перш ніж вона піде з Варрі.

  Візьміть факел біля колодязя і залиште Торнкіпа. Відправляйтеся на південь, в Страшні лісу, до печери, яка була занадто темною для навігації. Тепер, коли у вас є факел, ви можете відправитися в Печеру Мародера.

  Боріться з монстрами в Печері Мародера, поки не отримаєте 2 опала і 2 топазу.

  Знайдіть в шахті дварфа, який продає льодоруб, і купіть його. Також купите пару баночок крему для шкіри.

  Обшукайте шахту на великий шматок блакитного льоду. Використовуйте Ледоруб, щоб отримати лід по буквах. Поверніться в Страшний Ліс і знайдіть Зоряний Храм. Зовні – не функціонує станція обслуговування меча.

  Ідіть на північний схід в Страшному Лісі до будинку коваля. Розкажіть йому про зламану станції обслуговування мечів. Коваль каже, що йому знадобиться заклинає лід, щоб полагодити станцію. Дайте йому записаний лід. Він йде. Поверніться до зламаної Станції Обслуговування Меча. Це зараз виправлено. Використовуйте його, щоб оновити Осколок.

  Поверніться в Печеру Мародера і знайдіть Гробницю Ашери.

  Пройдіть через Гробницю Ашери і вийдіть в Underfall.

  6. Зберегти Мел

  Поспішайте в місто, пробираючись мимо ворогів стільки, скільки зможете, поки не купите Witcheye Root і Toxic Sludge.

  Ідіть на північний захід до Собору Підземного водоспаду, де міститься Мел. Охоронець Скелтона не впустили вас всередину. Тейджал зауважує, що його кістку правої руки коротка, а скелет збентежений; він втратив свою кістку в гробниці Ашери і підставив ельфів кістка. Він віддав би все, щоб повернути собі власну кістку. У рятувальників є перевага.

  Увійдіть в будинок, де проживають мати і дочка. Нещасна дівчина з’їла всі свої візки. Дайте свою ляльку-привид дитині. Вона не може з’їсти це. Задоволені упирі йдуть. Коли будинок порожній, візьміть Ключ від Гробниці на тумбочці.

  Купіть краще спорядження, яке ви можете собі дозволити, перш ніж відправитися в Гробницю Ашери. Потім ідіть на південний схід і в цей раз увійдіть в гробницю через замкнені двері на схід від печерного отвору, з якого ви вийшли в Underfall.

  Візьміть кістка руки і, перш ніж піти, обов’язково знайдіть в гробниці зброю і обладунки. Найголовніше, знайти меч під назвою Справедливість для Галахада, Станцію обслуговування меча для Осколка і будь-яке спорядження, яке підійде Йеміту.

  Поверніться в Underfall і йдіть в собор, даючи скелету руку. Усередині портал нарешті відкрито. Гендай призводить Мела і штовхає її в портал, транспортуючи її до Царства Демонов. Yemite біжить, щоб супроводжувати її і зникає. Едвард кидається слідувати, але Te’ijal зупиняє його. Тільки хтось з легким злом може піти і залишити царство демонів чистим. Надія на допомогу згасає, але Тейджал визнає, що є вихід. Вампір може увійти неушкодженим. Вона показує, що вампирша, Беатріс, повинна їй послугу. Вона каже групі, що вони повинні відправитися в Гед’ахре, щоб Беатрис змогла перетворити її назад в вампіра. Едвард запитує, чому вона не зробила це раніше. Тейджал каже, що вона не хотіла мати справу з приниженням і не вибере Беатріс для свого творця. Галахад шокована тим, що вона дійсно хотіла б знову стати витвором темряви.

  Вийдіть з собору і поговоріть зі Стражем Скелета на виході. Він не впустить вас назад, якщо ви не принесете дороге срібне стегно, яке було вкрадено у нього.

  Підіть в Експрес Женця, який оцінений на кладовищі. Опустіть вимикач, потім заплатите жнець, щоб перевезти вас
  в Гед’ахре.

  Дослідіть Ghed’ahre і Ліс Змія, перш ніж викупити послугу від Беатріс.

  Купіть страшну маску в магазині Herb’s Trick or Treat.

  Не грайте в азартні ігри, якщо у вас немає раунду Witcheye Root.

  Нарешті, йди до дому Беатріс і поговори з нею. У боргу чи ні, Беатріс не хоче кусати Тейджала – бачити її як їжу занадто забавно. Коли Едвард загрожує поставити її на карту, вона підпорядковується … кусаючи Галахад! Оголосивши борг заплаченим, вона перетворюється в кажана і відлітає. Тейджал намагається переконати Галахад вкусити її, але шляхетний лицар не накласти прокляття вампіра, доля гірше смерті. Він увійде в царство демонів і врятує Мел. Точка зору переноситься назад до Мелу, який зараз застряг в Царстві Демонов.

  7. Вижити царство демонів

  Мел наляканий і самотній на Демонова рівнинах. Нокс спливає, спонукаючи її думати позитивно про своє призначення. За мить з’являється Ума і каже, що не буде стояти осторонь, поки Нокс продовжує вводити Мел в оману. Вони обидва порушують правила, звертаючись до Мелу, і Мел стверджує, що вона їм не потрібна, але лякає звук переконує її дозволити їм залишитися.

  Прямуй на схід, а потім на південь. Вивчіть знак, який вказує, що Aveyond поруч. З’являється лякаючий монстр, який переслідує партію в Тіні Авеонд і з Демонов. Коли ви входите в Shadow Aveyond, монстр відступає.

  Прогулянка в село. По дорозі незнайомець в темному одязі пропонує вам слідувати за ним на південь від села. Ідіть на південь, але людина пішла. Далі ви зустрічаєте стару, що чекає моста. Вона збільшує всю партію на сім рівнів і попереджає, що в цьому місці ніщо не є тим, чим здається. Потім вона зникає.

  Ідіть на північ до храму і поговоріть з оракулом. Вона каже, що портал в Авейонде може повернути її в Царство Смертних, але портал зламаний. У той час як Палицю Долі міг відшкодувати збиток, об’єкт знаходиться у володінні демона. Оракул переконує Мела шукати Посох Долі і дає Мел Шару Сфера. Оракул наказує Мелу активувати силу жезла, занурюючи його в три полум’я віверни. Коли у жезла є все полум’я, він буде достатньо сильний, щоб перемогти демона і забрати посох.

  Перш ніж ви підете на Долину Демонов в пошуках полум’я віверни, купите і оснастите свого персонажа Чарівними Амулетами, по одному на кожного з вас, плюс додатковий. Також візьміть з собою багато бальзаму Кові.

  Виходьте на рівнини Демонов, борючись обережно.
  Примітка: рекомендується не битися з пекельними гончими, поки ви не станете більш могутнім. Коли в бою, мета – Привиди першими, так як вони можуть лікувати і піднімати полеглих Пекельних Гончих.

  Ідіть на південний схід до сходів, яка спускається в яму в землі. Увійдіть в Sheian Lyr і запасіться кращою зброєю і обладунками.

  Примітка: на цей раз замість того, щоб пожертвувати богині: вкрасти.

  Залиш Шейан Лір. Вирушай на північний захід і воюй з великою групою монстрів, які охороняють перших Полум’я віверни. Як тільки монстри переможені, підійдіть до полум’я і натисніть на нього. Полум’я гасне, і магія і сила полум’я наповнюють посох Мела.

  Повертайтеся до Шейану Ліру і йдіть в будинок Габрель. Він вмирає і потребує ліках.

  Відвідайте аптекаря і запитайте про лікування Габрель. Для лікування потрібно овоч Вірд.

  Вийдіть з Sheian Lyr і йдіть на північ, до входу в печеру поруч з лавовими басейнами. Коли ви намагаєтеся увійти в печеру, Йеміт знаходить Мел і приєднується до загону, щоб захистити її. З заклинанням Йеміта “Знищити” група стає більш успішною в боротьбі з монстрами тут.

  Увійдіть в печеру і йдіть на північ. Ви побачите того ж незнайомця в темному одязі, який бачили в Shadow Aveyond. Він відкриває вихід з печери, який веде на північ, а потім зникає через цей вихід. Йди за ним.

  Примітка: по шляху ви пройдете замкнені двері в печерах демонів. Запам’ятайте це місце.

  Коли ви виходите на вулицю, незнайомець пішов. Пройдіть на північ через міст і потім на захід до ділянки з овочами Вірд. Зберіть один і поверніться до аптекаря. Аптекар створює отрута для Габрель.

  Поверніться в будинок Габрель і дайте йому отруту. Його здоров’я відновлено, і він нагороджує вас ключем від печери.

  Вийди на вулицю і поговори з Хельгой. Вона каже вам, що хтось вкрав її будинок. Ідіть до дому гретта і візьміть всохлі будинок Хельги в кутку. Принеси Хельге її будинок. Вона намагається відновити його, але зустрічний прокляття гретта перетворюється в шматок червоного гелю. Зберіть гель.

  Спустіться в слизову ферму Морберта і поговоріть з Морбертом. Дракон знищив всі свої червоні слизу, і щоб рости, йому знадобиться червоний гель. Дай йому своє. Після того, як він посадить його, візьміть його лопату.

  Примітка: зібрані тут слизу можна використовувати в бою. Червоні слизу проклинають ворога, сині слизу змушують ворога заснути, а жовті роблять ворога незграбним.

  Поговоріть з Червоною Королевою і її сестрою Білій Королевою. Вони обидва хочуть, щоб Діадема Модрана керувала всім Шейан Ліром, а не тільки сходом чи заходом. Королева, з якої ви розмовляєте, дає вам мотузку.

  Поверніться в Печери Демонов і використовуйте ключ від печери, щоб відкрити замкнені двері.
  Примітка: з цього моменту, Печери Демонов великі і переплетені з виходами на Рівнини демонів. Деякі двері в Печерах Демонов приховані, поки ви не вирішите головоломки. Подивіться на карти, щоб переміщатися по цих областях.

  Пройдіть через Печери Демонов до виходу, який приведе вас на Долину Демонов. На північному сході ви побачите Діадему Модрана на острові. Використовуйте свою мотузку, щоб дістатися до неї.

  На південь від діадеми знаходиться друге полум’я віверни.

  Поверніться до Шейан Ліру і віддайте Діадему Модрана королеві за вашим вибором. Королева, яку ви обираєте, вистачає діадему і коронував її. Потім вона перетворює свою сестру в бруд.

  Примітка: якщо ви допомогли Білій Королеві, ваша нагорода – настоянка мірікі; якщо ви допомогли Червоної Королеві, ваша нагорода – Яйце Рівня.

  Візьміть купу бруду з трону і відкрийте скриню зі скарбами поруч з ним.

  Поверніться на ферму слизу і зберіть слизу. Також, перед тим як піти, завантажте амулети.
  Примітка: якщо з моменту, коли ви дали Морберту червоний гель, пройшло 15 хвилин, червоні слизу доступні. Не використовуйте свою останню червону слиз, поки не закінчите випробування випасу слизу.

  Поверніться в Печери Демонов і знайдіть стіну з запискою на ній. Згідно з приміткою, тільки вага однієї королеви покаже вхід. Поруч знаходиться шкала. Покладіть мішок з брудом на ваги. Вхід відкривається, і група відправляється в дивну пустелю.

  Дослідіть нові області, відкриті для вас. У Печерах Демонов знайдіть страшну маску, що лежить на землі. Помістіть це в стіну між двома іншими жахливими масками, і інший вхід виявлений.

  Пройдіть через нове відкриття до рівнини Демонов. Необхідно знищити дракона зміїв, який охороняє третій полум’я віверни, і занурте посох Мел в останній вогонь. Коли ви робите це, історія показує вечірку Едварда і Стелли в Underfall. Вони наполягають на тому, щоб увійти в Собор, але Охоронець Скелета все ще хоче його дороге срібне стегно. Хитромудро, Тейджал вдає, що бачить його в невинному спостерігачі. Охоронець кидається в погоню, і партія пробирається всередину. Знову Тейджал говорить Галахад вкусити її, але він цього не зробить. Стелла попереджає Галахада не повертати що-небудь з Царства Демонов; потім він проноситься мимо слуг темряви, які охороняють портал, і переходить на іншу сторону. Гендай заарештовує Едварда, Стеллу і Тейджала, а потім кидає їх в темницю.

  Поверніться в Печери Демонов і знайдіть кімнату з синіми і жовтими слизу в клітинах.

  Переконайтеся, що у вас є одна червона слиз в вашому інвентарі, а потім підійдіть до порожньої клітці і покладіть в неї червону слиз. Далі натисніть вимикач на стіні. Слизу заповнюють кімнату.

  Стадо всіх слизу в відповідні загони. Натисніть на вхід ручки, щоб закрити його ворота і тримати слиз всередині. Покладіть сині слизу в ліву ручку, червоні слизу в середині і жовті слизу справа. Коли це зроблено, двері відкриваються на північній стороні кімнати.

  Пройдіть через двері в прохід, який приведе вас в лігво демона.
  Примітка: переконайтеся, що у вас є краще зброю і спорядження, розкидане по Царства Демонов .

  Мел сміливо протистоїть демона і вимагає, щоб він віддав Посох Долі. Він сміється і називає її дурепою. На мить Галахад, здається, приєднується до бійки.

  Перед битвою відкривається меню, так що ви можете вибрати свій бійцівський загін. Галахад – жорстокий актив. Цілитель також цінний. Коли битва закінчена, Мел бере Посох Долі.

  Відправляйтеся в Shadow Aveyond і відвідайте Оракул. Вона ремонтує портал і каже Мелу залишити посох Долі. Вона заслужила це.

  Поверніться в Царство Смертних. Повернувшись в Underfall, гендай вражений, побачивши Мел. Він вимагає, щоб темношкірі відправили її назад, але вона за допомогою палиці обрушила вогонь, і тепер вони слідують її вказівкам. Вони посадили гендай в темницю і звільнили її друзів. Стелла здивована, побачивши, що Мел привіз посох з царства демонів. Сила, яка виходить від нього, інтенсивна … і небезпечна. Мел, однак, запевняє, що вона в безпеці. Крім того, можна уявити, які чудові речі можна зробити, використовуючи його. Едвард, Стелла і Тейджал все помічають щось недобре з Мелом і Галахадом. Саме тоді явище оракула кличе їх трьох в Авеонд. Точка зору переключається на Едварда, Стеллу і Тейджала.

  8. Подорож на гору Оріон

  Поговоріть з Батлером в Темному Залі; власник знайшов північну зірку і влаштував для неї вечірку в хованки. Оскільки запрошуються тільки монстри, обманюйте його, надягаючи Едварда страшну маску, куплену в магазині “Гаманець або життя” в Гед’ахре. Пройдіть лабіринт, поки не знайдете зірку.

  Купіть равлика у торговця барахлом.

  Залиште Underfall і вирушайте в Dire Woods, несучи північну зірку в Зоряний Храм Помістіть це в опору, щоб випустити
  золоту вуздечку.

  У Страшному Лісі прямуйте на схід до Авейонду.

  У Авейонде шукайте оракула. За її словами, світ перебуває у великій небезпеці. Пророцтво Темної Стежки вже близько, а Мел – в його основі. Посох, який вона принесла з собою, належав демона і до сих пір зберігає його сутність. Поки вона тримає посох, вона розбещує її і в кінцевому підсумку перетворює в самого демона. Щоб врятувати Мел і Галахад (і весь світ), їх душі повинні бути очищені за допомогою Каменя Ая. Персонал повинен бути вилучений з її володіння, перш ніж це можна буде зробити. Вечірка повинна піти в Місті-Фар і звернутися за допомогою до жриці.

  Вам знадобиться дракон, щоб летіти в Місті-Фар. Пливіть на тропічний острів, де знаходиться ранчо дракона, і купіть свій улюблений за 1000 золотих. З вуздечкою Золотий Дракон з Зоряного Храму ви зможете покататися на ній.

  Переліт на Містичний острів між Західним і Східним островами.
  Примітка: ви можете посадити свого дракона де завгодно на траві.

  на Містичному Острові увійдіть в Маунт Оріон. Шлях в гори перекритий великим валуном. Є статуя жінки, що тримає лук, спрямований на валун. Стріла відсутня на луці.

  Поверніться на Західний острів, вирушайте в Седона і огляньте жебрака. До теперішнього часу у нього має бути досить добре зі своєю лютень. Дайте йому кілька монет, щоб вони грали за вас, і йдіть.

  Відправляйтеся в Ривен-Форест в пошуках динаміту, володіє войовничими білками. Пройдіть через відремонтований міст і на схід до Притулку Білки. Поговоріть з генералом Білом. Він засмучений, тому що секретне місце розташування укриття білки було зламано. Стелла і компанія повинні знайти карту покинутого храму для генерала Била, якщо вони хочуть його допомоги.

  Ідіть на північний схід в Кліруотер.

  Поговори з Вільямом. Йому потрібен букет лілій для подарунка дружині на день народження. Поговоріть з Джемма в квітковому магазині. У неї немає лілій, але вона зробить для тебе букет.

  Ідіть на південь в Рівенській ліс і збирайте лілії біля струмка. Віднеси їх Джеммі, а потім достав букет Вільяму. Він дає тобі капелюх.

  Ідіть до Джебб, який намагається подрімати на траві в південній частині Кліруотер, і дайте йому капелюх, щоб він міг спати із сонцем з очей.

  Коли Джебб засне, відкрийте скриню поруч з ним і візьміть карту храму.

  Поверніться до білків і дайте генералу Білу карту. Загін йде. Тепер, коли скриня зі скарбами не охороняється, відкрийте його і зберіть трубу.

  Ідіть на північ, щоб побачити Войовничих Білок на марші до закинутого храму. Валун блокує шлях, тому вони підривають його. Слідуйте за білками, але храм замкнений.

  Праворуч від храму шукайте вхід до печери, прихований виноградними лозами. Вам потрібно щось, щоб їх вирубати.

  Перш ніж покинути галявину, знайдіть ще один шматок труби.

  Поверніться в Кліруотер. Леді, яка виконувала роботу у дворі, закінчила, і її ножиці на газоні. Взяти їх.

  Вирушай до будинку Вільяма і Емін. Подивіться, як Еміне подобаються її квіти. На жаль! У неї алергія на лілії! Давай і прийми
  їх назад.

  Відріжте товсті лози від входу в печеру, використовуючи ножиці, які ви схопили.

  Увійдіть в печеру. Усередині включите важіль. Вода тече з труб. Вимкніть воду і використовуйте дві зібрані труби, щоб полагодити систему водопостачання.

  Натисніть вимикач знову. Коли ви виходите на вулицю, вхід в Green Rock Temple відкритий.

  Увійдіть в Храм Зеленої Скелі. Ви бачите три круглих прорізи і кам’яну стрілу на постаменті.

  Вийдіть на вулицю і візьміть червоні, сині і жовті зіркові кристали, заховані в Рівенській лісі та охоронювані білками.

  Поверніться в Храм Зеленої Скелі і помістіть три зіркових кристала. Кам’яна стріла перетворюється в золото.

  Візьміть золоту стрілу і поверніться до гори. Orion.

  Примітка. Перш ніж піти, придбайте в Кліруотер обладнання Fel Gen.

  Покладіть кам’яну стрілу в лук статуї. Статуя стріляє і кришить валун, перегороджуючи шлях.

  9. Отримати камінь Айя

  Прямуйте на схід до Місті-Фар Використовуйте крем для шкіри, якщо Cockatrice перетворить персонажа в камінь. Зоряні грифони завантажені золотом, так що боріться з самотніми, особливо поруч з виходом, тому що ви можете піти, і він повернеться. Постарайтеся зібрати близько 9000 золотих монет, перш ніж увійти до спільноти жриць.

  У Mysten Far отримаєте найкраще обладнання для Стелли і запасіться настоянками, поповнюють ману. Почекайте деякий час на станції обслуговування меча.

  Вимкніть осколок і поговоріть з головною жрицею в храмі. Едвард заявляє, що оракул послав їх забрати Камінь Айі. Потім Жриця запитує, хто готовий взяти участь у випробуванні Цітреліума. Тільки чисте серце і розум можуть пройти випробування і отримати камінь. Наслідком невдачі є смерть. Стелла говорить, що вона піде. Едвард побоюється дозволяти їй, тому що це звучить небезпечно, але Мел повинен бути врятований, і ні Тейджал, ні Едвард не можуть пройти випробування на чистоту. Стелла приймає виклик.

  Едвард і Тейджал залишаються позаду, і Стелла йде в гори одні. Трохи пройшовши вгору, стара побачила стелу перед підходом і вчить старшину.

  Шукайте Станцію Обслуговування Меча і модернізуйте Осколок для Едварда, перш ніж увійти в Mt. Оріон Печери.

  Перейти на вершину гори. Вхід закритий. Меморіальна дошка свідчить: “За ЛЮБОВ я віддав все, В НАДІЇ знайти тебе, мою РАДІСТЬ,
  мій СВІТ, моє життя”.

  Щоб увійти в Mt. Печери Оріона натисніть на замкнені ворота над входом.
  Загадка: без мене все інше втрачено.
  Відповідь: НАДІЯ

  Дослідіть печери і зберіть якомога більше скарбів. У цих печерах є багато важливого зброї та обладунків для Едварда і Тейджала. Переконайтеся, що ви робите це, перш ніж розгадати останню загадку.

  Наступні загадки повинні бути вирішені, щоб продовжити:
  Загадка: я велике щастя
  Відповідь: РАДІСТЬ
  Загадка: я протилежність ненависті
  Відповідь: ЛЮБОВ
  Загадка: я протилежність війни
  Відповідь: МИР

  Коли всі чотири загадки вирішені, ворота, які блокують вас зі спеціальної кімнати, зникають. Увійдіть в цю кімнату. Леді Свєта говорить Стеллі, що вона завершила Випробування Цітреліума. Стелла вважається чистою серцем і чистим розумом. Для цієї справи її крила відновлені. Леді Свєта говорить Стеллі, що вона може знайти те, що шукає за її межами. Леді Світу зникає.

  Вийдіть з печери на північній стороні кімнати. Стелла злітає на схил гори.

  Візьміть ріг мисливця з печери на вершині гори. Після виходу Стелла автоматично летить вниз з гори.

  Поверніться в храм і возз’єднався Стеллу з її друзями.

  Зовні знайдіть симпатичну гребінець на землі в Місті-Фар.

  Відвідайте жрицю Диону у неї вдома. Вона розбила ще одне дзеркало правди. У той час як Тейджал швидко зауважує, що їй сім років не пощастило, Едвард найбільше хоче знайти їй інше дзеркало.

  Залиште Mysten Far і пройдіть в нижню частину гори. Оріон прямує на захід, а потім на північ до Храму Гармонії.

  У Храмі Гармонії є кам’яну кулю, прикріплений до постаменту, і статуя мисливця без її роги.

  Поверніть ріг статуї мисливця. Кам’яну кулю стає фіолетовим. Зберіть те, що здається Сферою Мрійника.

  Увійдіть в печеру, де жриці охороняють портал, який проходить між світом снів і світом неспання. Поверніть куля Мечтателей до статуї. Відкриється портал в Країну Снов.

  Примітка: перш ніж увійти в Країну Снов, обслуговуйте меч Едварда на станції в Місті-Фар.

  Доберіться до відновленого порталу. Ви переміщуватися в Країну Снов.

  У Дзеркальному лісі візьми той, що не бреше! Ви можете вибрати тільки один раз.

  Поговоріть з трьома ткацькими долями. Їх нитка була вкрадена, і вони мають потребу в цьому для свого гобелена, або все приречені.

  Знайдіть блискучий камінь Айя.

  Зберіть скарби і поліпшите Осколок на Станції Обслуговування Меча.

  Поверніться в Місті-Фар, принесіть дзеркало правди жриці Дионе. Вона дає тобі чарівну нитку. Прийми це до трьох доль в Країні мрій. Долі дають Лук Кошмарів.

  10. Фінал

  Залиште Mt. Оріон і зупинка у Седона, щоб відвідати жебрака. Він більше не в тому ж місці. Іди в замок. Тепер він придворний бард! За вашу доброту він дає вам оригінальну пісню про кохання.

  Подорож в Underfall. Запасіться відновними засобами, тому що як тільки ви ввійдете в собор, почнеться фінальна битва. Переконайтеся, що Стелла вирівнюється зі своїм останнім посохом, щоб вона могла отримати здатності в палиці до бою.

  Увійдіть в собор. Повернувшись до Мел, Едвард пояснює, що посох, який вона тримає, зворушений демоном і повинен бути знищений, згідно оракула. Мел заперечує, що Оракул сказав їй забрати посох. Плюс, їй довелося багато чого пережити. Вона пропонує йому піти. Стелла говорить, що вони не можуть піти і переконує її зрозуміти, що вона одержима демоном. Мел не розуміє; в кінці кінців, вона вбила демона, у якого був посох. Коли вона наказує Галахад супроводжувати їх, а вони все ще відмовляються, починається бійка.

  Бийтеся з Йемітом за допомогою магії і магічних предметів. Використовуйте свою зброю, щоб підірвати Галахад. Іноді Йеміт розігрує заклинання сну, але Lucky Charm, Sleep Amulet і Snap Dragon Eggs протидіятимуть. Підтримуйте високий рівень здоров’я, використовуючи Heal Extora часто.

  Коли група Едварда перемагає в бою, Тейджал закликає його забрати посох. Він вистачає це. Мел заважає і протестує, але Едвард відмовляється повернути його. Через кілька секунд на порталі з’являється незнайомець з темними капюшонами, якого Мел побачила в Царстві Демонов. Посох вилітає з рук Едварда в обійми незнайомця. Він скидає свій плащ, і з’ясовується, що він Мордред Дарктроп, злий предок Мела, який першим спробував виконати пророцтво. За його словами, його син ніколи не знищував його. Він створив портал в Царство Демонов і був там в пастці століттями (ти не помреш там, якщо щось не вб’є тебе). Він кілька разів намагався виконати пророцтво, але зрозумів, що не був обраним. Тому він чекав, коли ця людина родітся.Он вдарив Мел, тому що вона більше не потрібна, і почалася битва з Мордредом Темним стежки і його міньйонами.

  У цій битві часто використовуйте Стеллу, щоб зцілити групу і захистити від фізичних атак, хоча її удари сильні, коли вона готова відправити їх. Оскільки Похмурі Женці зцілюють інших в бою, спочатку знищіть їх. Один за іншим, відразу націлює на інших. Якщо страшне закляття смерті вбиває одного з ваших бійців, негайно пожвавите і відновите здоров’я, зазвичай зберігаючи здоров’я на максимально високому рівні. Нарешті, наблизьтесь до Мордредом Дарктропу зі зброєю, щоб нарешті перемогти його.

  Знищивши Мордреда Дарктропа і його армію Похмурих Женців, Стелла може використовувати Камінь Айі, щоб очистити Мела і Галахада. Коли Мел прокидається, вона дезорієнтована. Галахад все ще думає, що він повинен відправитися в Царство Демонов на рятувальну місію. Одержимий злом і тепер очищений, він не може згадати цей досвід. Стелла перевіряє Тейджала, що він очищений. Вона швидко вимагає, щоб він укусив її. Коли він відмовляється, вона кусає його! Вплив крові вампіра відновлює її магічне стан.

  Тейджал закликає Галахада повернутися з нею в Гедар, але він більше не слід її наказам. Хоча шлюбний договір недійсний зараз, коли вони обоє мертві, він діє тільки до тих пір, поки вони обидва будуть жити, Галахад є її творцем і приймає на себе право розпоряджатися нею
  вічно.

  У цей момент гендай біжить в головний зал і вихоплює Посох Долі, готовий закликати темношкірих до його команді. “Не в цей раз, брат.” Тейджал дзвонить і стріляє стрілою. Він падає в портал якраз перед тим, як він підморгує.

  Світ безпечний – поки. Пора Едварду повернутися до тайцам і нарешті взяти корону слідом за узурпатором Лідією.

  Через місяць він і його друзі приїжджають додому. Лідія кинута у в’язницю батьками Едварда, і Едвард наполягає, що він готовий до престолу. Його батьки погоджуються дати йому ще один шанс за однієї умови: він знайде наречену. І не відкладати. Дівиця повинна бути обрана до кінця дня, і вони повинні бути одружені до кінця наступного. Якщо Едвард не вибере наречену для себе, його мати вибере для нього.

  Отримати золоті монети зі скринь зі скарбами в замку.

  Запитайте Лідію, Стеллу і Мел, які кільця їм подобаються. Мел любить фіолетові кільця. Стелла любить зелені кільця, а Лідія – білі.

  Купіть обручку у ювеліра в Тайці.

  Ву дівчина за вашим вибором з подарунками. Кожній дівчині потрібна різна кількість подарунків, щоб одружитися на Едварде. Деякі подарунки
  розчарують.

  Мел: Потрібні три подарунка, щоб зробити її щасливою. Вона приймає кекс, пісню про кохання, лілії і гребінець і любить равлика.

  Стелла: потрібні два подарунки, щоб зробити її щасливою. Їй подобається кекс, пісня про кохання, лілії і гребінець, але не равлик.

  Лідія: Не потрібно подарунків, щоб зробити її щасливою. Однак, якщо ви зробите її нещасною, вона не вийде заміж за Едварда. Їй подобається кекс, пісня про кохання, лілії і гребінець, але вона ненавидить равлика.

  Зробіть пропозицію, як тільки дівчина, яку ви вибрали одружитися, буде задоволена. Якщо вона скаже так, скажи королеві. Якщо Едуард не вибере жодну з дівчат, його мати вийде за нього заміж за Змію Принцеси Про