Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Zombie Strike: Поради, WIKI, Огляди

ZOMBIE STRIKE: The Last War of Idle Battle (Зомбі страйк) – це рольова гра на андроїд, яка народилася 3 серпня 2018 року в надрах китайської компанії TOJOY GAME. У грі Вам належить зібрати загін героїв і рубати в капусту полчища зомбі, мутантів і звичайних людей, які наважаться стати біля Вас на шляху. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

Zombie Strike: The Last War of Idle Battle

 • Cd Key (ключі) від гри
 • ТОП кращих героїв в Zombie Strike
 • Битва: секрети і поради
 • Гайд по правильної прокачування героїв
 • Як отримати потрібного героя?
 • Секрети правильного фарма
 • Гайд по гильдиям
 • Секрети проходження компаній
 • Гайд по активностей гри
 • Переваги VIP
 • Відповіді розробників на питання гравців
 • Cd Key (ключі) від гри Zombie Strike: The Last War

  Куди і як вводити CD ключ

  Робочі CD ключі від Zombie Strike розігруються тільки в офіційному співтоваристві гри https://www.facebook.com/ZombieStrikeRPG/ на різні свята. Правила розіграшу прості – зробити репост, поставити лайк, написати коментар. Крім конкурсів в співтоваристві Ви можете дізнатися про оновлення та нововведення гри.

  Куди і як вводити CD ключ? Щоб ввести Cd Key потрібно зайти в Класні події (іконка у вигляді подарунка зверху справа на головному екрані) і вибрати найнижчий пункт меню. Пунктів меню може бути багато, що їх доводиться перегортати до самого низу.

  На жаль, коди видаються індивідуально учасникам і переможцям конкурсів. У відкритому доступі є всього 3 подарункових коду. Але є і хороша новина – всі коди робочі і можуть бути активовані як на старті гри, так і в будь-який зручний для гравця час.

 • o91jd9jyg2mN – 50000 золота і 25 пляшок з біопаливом.
 • IrpReHzDEnaV – 25000 золота і 15 пляшок біопалива.
 • Yc8VUqvC67yX – “Пакет резерву”, з якого випадає (рандомно): 750 дорогоцінних каменів, 6000 еліксирів досвіду, 50 рекламних еліксирів, 8 монет для рулетки, 2 чорних кристала, 5 кухлів з пивом.
 • Коди швидко застарівають. Час від час наш сайт – Мудрий Гик. Тут ми будемо, по можливості, додавати нові подарункові коди гри. Не пропустіть, так як деякі коди діють обмежений час!

  ТОП кращих героїв в Zombie Strike

  ТОП кращих героїв

  На початку гри вибір доступних героїв невеликий і доводиться прокачувати то що є. На цей рахунок є кілька правил для ранніх стадій гри:

 • НЕ качайте героїв з 3 зірками і менш. Досить скоро Ви отримаєте 4-х і навіть 5-й зіркових героїв.
 • 4-х зіркових героїв рекомендуємо качати до 2 класу, коли відкривається друге вміння. Качати більше не має сенсу, бо це не ефективно.
 • Викладайтеся по-повній в 5-й зіркових героїв.
 • Краще качати героїв рівномірно, так як витрати на прокачування ростуть в геометричній прогресії.
 • Бойова група – це 6 героїв. Якщо Ви отримали героя з великими зірками, то виключайте слабкого і качайте нового.
 • У перші дні, за прив’язку аккаунта, Ви отримаєте героя підтримки “Іскра”. Якщо Ви поліпшите її до 5 класу, то вона стане практично не вбиває, тому що при кожному отриманому ударі вона буде лікувати себе на 45% своєї атаки. Тобто виставляючи її в найпершій в першому ряду Ви отримаєте непробивного танка, який буде тримати удари навіть сильних ворогів. Але прокачати її до 5 класу дуже затратно, тому робіть це не сильно обмежуючи інших персонажів.

  На пізніх стадіях гри, коли у Вас будуть відкриті більшість героїв Ви зможете вже вибирати кого качати, а кого ні. Топові зарубіжні гравці склали рейтинг героїв. На першому знімку можна побачити героїв з різних рас. Зверху розташовані іконки найсильніших (ТОП-1), а знизу найслабших персонажів (ТОП-3). На зображення можна натиснути і відкрити його у великій якості.

  лушче герої 1

  Наступний слайд знадобиться любителям PvP. На ньому зображені герої, починаючи з доби середньовіччя (знизу) і закінчуючи найкращими (зверху). Також вказані камені і аксесуари, які потрібно одягати на персонажів. На жаль всі написи англійською мовою, але для справжніх цінителів гри це не стане перешкодою.

  лушче герої PvP

  На останньому слайді вказано ТОП персонажів за ролями (зверху вниз): вбивця, атака, контроль, підтримка, оборона. І починаючи від слабких зліва і закінчуючи кращими справа.

  ТОП персонажів за ролями

  Професія . Всього п’ять професій: атака, оборона, вбивця, контроль і підтримка:

 • Герої атаки і контролю мають низьке здоров’я, але високу атаку.
 • Герої оборони мають високу здоров’я і ОБР, але низьку атаку, вони підходять для першої лінії.
 • Вбивці мають низьку оборону і здоров’я. Їх поодинокі атаки завдають більшої шкоди, коли вони знаходяться на задній лінії.
 • Герої підтримки мають низьке здоров’я, оборону і атаку, і повинні поміщатися назад. Їх навички дуже корисні.
 • Фракція . Всього 4 фракції героїв: порядок, страж, хаос і зло. Стримування відносин: порядок – зло – страж – хаос – порядок. Стримувані герої мають на 30% більшу шкоду.

  Отримання нових героїв на ранніх етапах гри здійснюється у випадковому порядку тому комбінація їх здійснюється на підставі конкретної ситуації, що склалася. Не варто впиратися і добувати необхідних героїв, краще використовувати комбінації з персонажів, які вже є в наявності. Комбінація певних героїв дає Вам відмінне перевага в бою:

 • Все 6 персонажів тільки однієї фракції (зло, правоохоронці, хаос, порядок, руйнування або творення) – ця комбінація дає найбільший приріст показників в бою.
 • Все 6 персонажів з різних фракцій – дає по 10% до атаки і здоров’ю паті.
 • за 3 персонажа з однієї фракції – дає в середньому + 9% до атаки і здоров’ю паті.
 • за 2 героя з однієї фракції – дає + 13% атаки і + 11% здоров’я.
 • Якщо Ви в паті використовуйте “збірну солянку” з різних героїв, то ні один і бафов не буде діяти. На перших етапах гри це прийнятно, але потім краще вибрати героїв з однієї фракції і цілеспрямовано їх качати. ​​

  Битва: секрети і поради

  фракції

  Розстановка . Героїв передньої лінії атакують частіше, ніж героїв задньої лінії. Налаштуйте позиції в залежності від професій своїх героїв.

  Стримування фракцій . Герої різних фракцій стримують один одного. Налаштуйте свою команду в залежності від того, які герої у супротивника, і ви отримаєте перевагу!

  Аура фракції . Відправка необхідної фракції активує потужну ауру.

  Герої з різних фракцій мають перевагу перед атакою на ворогів з іншої фракції, згідно зі схемою вище. І навпаки отримують збільшений на 30% шкоди від персонажів перевершує їх фракції.

  Перемога і поразка . Якщо битва триває більше 15 раундів, то атакуючий програє. Якщо всі гравці виявляються вбиті протягом раунду, то атакуючий перемагає. Коли все дружні герої вбиті, ви програєте.

  Атака . Чим вище атака героя, тим більших збитків завдає цей герой.

  Здоров’я . Чим вище здоров’я героя, тим більших збитків він здатний понести.

  Броня . Чим більше броня героя, то меншу втрату він буде отримувати.

  Швидкість . Швидкість визначає порядок атаки. Герої з більш високою швидкістю завжди атакують першими.

  Втрати навички . Чим вище шкоди навички, тим більших збитків завдає (тільки для навичок).

  Удар . Чим вище удар, тим більше шансів вдарити спритних ворогів.

  Крит . Чим вище крит, тим вищий крітурон і шанси запустити крит.

  Спритність . Чим вище спритність, тим нижче шанси бути наголос.

  Крітурон . Шкоди, що завдається Критом. Більш високий шкоди наноситься при запуску кріта.

  Пробиття броні . Знижує броню атакованого на певне значення. Чим вище пробиття броні, тим сильніше знижується броня.

  Контроль імунітету . Чим вище контроль імунітету, тим менш імовірно герої будуть контрольовані.

  Зниження шкоди . Знижує шанси шкоди. Чим вище зниження шкоди, то меншу втрату Ви отримаєте.

  Гайд по правильної прокачування героїв

  прокачування героїв

  Прокачування героїв здійснюється за кількома напрямками:

 • Підвищення рівня , витрачаючи поліпшують еліксири і золото. Максимальний рівень обмежений класом персонажа.
 • Підвищення класу за золото і стимулюючі еліксири. Це поліпшення не тільки підвищує максимальний рівень, а й відкриває нові вміння.
 • Збільшення зёздності героя здійснюється при його трансформування. Детальніше про це напишемо нижче. При трансформації збільшується ефективність здібностей і підвищується максимальний клас героя.
 • Обмундирування персонажа : зброя одяг, взуття та шолом. Всі ці речі можна спокійно передати іншому персонажу. Бузкові предмети з 3 зірками і краще утворюють паки. Якщо одягнути дві такі однакові речі, то вони дадуть непоганий приріст, тому краще використовувати речі однакової якості на одному персонажі. Речі можна отримати в різних пригодах і події або викувати в арсеналі.
 • Персні теж можна знімати і передавати, вони поліпшуються прямо на героях (напевно всі герої – навчені ювеліри). Персні не утворюють паки з речами.
 • Прикраси поліпшуються і конвертуються, використовуючи золото і осколки прикрас. Прикраси можна передавати іншим героям, напевно, це дуже інтимна річ.
 • Вартість будь-якого поліпшення росте в геометричній прогресії. Тому оптимальним способом прокачування є рівномірний поліпшення героїв у Вашому бойовому паті, так Ви досягнете більш кращого приросту характеристик всієї групи. Тризіркових героїв краще не качати, так як досить скоро Ви отримаєте 4 і 5 зіркових.

  Про спорядження

  Якість спорядження . Спорядження може бути 6 різних аспектів: біле, зелене, синє, фіолетове, помаранчеве і червоне. Чим вище якість, тим більше бонусна статистика.

  Зоряний рівень спорядження . Ви можете продати біле спорядження за золото, або можете викувати його на більш високий рівень в Арсеналі, але це коштує багато золота.

  Отримання спорядження . Пошук, ринок, магазин гільдії, магазин рулетки, події і вежа кінця світу дають спорядження. Обертання рулетки дає шанс на отримання спорядження.

  Набір спорядження . Спорядження якості вище зеленого і 3 * має набір ефектів. Екіпірування необхідної кількості частин набору активує ефекти.

  Як отримати потрібного героя в Zombie Strike?

  отримати потрібного героя

  Запросити героя в барі . Ви можете витратити алмази, щоб запросити нових героїв. Зберіть більше сердець, содової або пива, щоб запрошувати героїв безкоштовно. Після досягнення певної кількості просунутий, запрошень ви отримаєте випадкового 5 * героя. Базове запрошення дає героїв низької якості (1 *, 2 *, 3 *, 4 * і 5 *). Воно вимагає содову. Просунуте запрошення дає героїв високої якості (3 *, 4 * і 5 *). Воно стоїть алмазів або вимагає пиво. Дружнє запрошення дає героїв нормальної якості (2 *, 3 *, 4 * і 5 *). Воно стоїть сердець, серця можна отримати від друзів. Заробляйте 1 очко популярності від кожного базового запрошення, 10 від просунутого і 1 від дружнього. VIP 3 гравці можуть зібрати 1000 енергії, щоб відкрити скриню з 5 * героєм.

  На жаль, в барі можна запросити тільки алкашів і п’яниць, нормальні герої заходять в бар дуже рідко, тому Ви швидше за пень в барі посадите, ніж зустрінете потрібного 5 * героя. Але все одно випивати в барі потрібно, бо зайвих героїв можна трансформувати або виключити.

  У просунутому запрошенні шанси отримання 3 * героя -78%, 4 * героя – 20.2%, 5 * героя -1.8%.

  У базовому запрошенні шанси отримати 1 * героя – 58%, 2 * героя – 30%, 3 * героя -10%, 4 * героя – 1.9%, 5 * героя – 0.1%.

  У дружньому запрошенні шанси отримати 2 * героя – 30%, 3 * героя – 55%, 4 * героя – 14%, 5 * героя -1% .

  Загадковий кристал

  Загадковий кристал (запрошення). Чорні кристали можна отримати на ринку і в нагородах за квести. Кожне запрошення вимагає чорний кристал. У вас є шанс отримати 4 *, 5 * героїв призначеної фракції і осколки універсального 5 * героя. Кожне запрошення дає сині кристали, які в свою чергу можуть бути використані для заміни героя.

  Шанси отримати героя фракцій Зла, Вартових, Хаосу і Порядку в Містичному кристалі:

 • універсальні оскільки героя 4 * – 6%,
 • універсальні оскільки героя 5 * – 24%,
 • героя 4 * – 60%,
 • героя 5 * -10%.
 • шанс отримати героя фракції Творення і Руйнування в Містичному кристалі:

 • осколки героя 4 * – 38%,
 • героя 4 * – 30%,
 • осколки героя 5 * – 27 %,
 • героя 5 * – 5%.
 • Заміна героя. Ви можете замінити героя іншим героєм з тієї ж фракції і тим же зоряним рангом за допомогою синіх кристалів. Якщо ви не задоволені результатами заміни, то можете скасувати її, але кристал повернуто не буде. Заблоковані герої і герої на арені не можуть бути замінені. Замінити можна тільки 4 * і 5 * героїв. Після заміни рівень, клас та обладнання героя буде також передано від оригінального героя до нового. Створення і знищення героя не можуть бути замінені.

  Таким чином ми бачимо, що отримати потрібного героя в загадковому кристалі набагато вище, ніж в барі. Однак чорні кристали коштують не дешево.

  Трансформація героя

  Трансформація героя . Це єдиний спосіб поліпшити героїв. Збирає необхідні матеріали, щоб збільшити кількість зірок до 5 або 6. Витрата матеріалів дає поліпшують і стимулюють еліксири. Спорядження матеріальних героїв буде повернуто в рюкзак. Виберіть одного основного героя та надішліть необхідні матеріали героїв покращувати зоряний ранг основного героя. Поставте основного героя в призначене місце, його рівень, спорядження і клас будуть збережені. Жертвуемого матеріальні герої будуть конвертовані в кілька предметів, і спорядження буде повернуто в рюкзак. Трансформація – це відмінний спосіб прокачати потрібного героя. Однак для цього потрібна велика сумка, тому що з часом не всі герої в неї помістяться.

  Виключення героя

  Виключення героя . Героїв можна виключити за поліпшують еліксири, що стимулюють еліксири і медалі героїзму. Поліпшують еліксири покращують героїв. Стимулюючі еліксири просувають героїв, даючи кращу статистику і дають нові пасивні навички. Медалі за героїзм дозволяють купувати потужних героїв в магазині героїв.

  Виключити зайвих героїв і обміняти отримані медалі на потрібних героїв – це мудре рішення. Так як місце для героїв не нескінченно і швидко закінчується.

  Інші , але далеко не останні, способи отримання потрібного героя:

 • Пошук, Події, Підземелля – Випробування героя і Вежа кінця світу дають осколки героїв.
 • отримувати осколки героїв і героїв можна на ринку, в магазині рулетки, в магазині героїзму, магазині гільдії, магазині арени і в магазині випробувань героя.
 • Ви можете витрачати фішки в рулетці, щоб отримувати осколки героїв.
 • Квести можуть давати осколки героїв. Проходження квестів дає осколки героїв.
 • Секрети правильного фарма

  головний екран

  На головному екрані доступні всі ігрові автівності. Одні пригоди доступні в будівлях, інші в іконах. Незрозуміла логіка розробників, чому одним красиві будівлі, а іншим чорно-білі іконки, напевно, дизайнер пішов в запій.

  Дуже важливо почати грати на новому сервері в день його появи. Так Ви швидше займете лідируючі позиції в PvP активностях і зможете заснувати успішну гільдію. Поява нового сервера можна дивитися в налаштуваннях.

  7-денна акція

  На початку гри стартує 7-денна акція з відмінними призами і великими знижками. Тому перший час потрібно грати з максимальною ефективністю. В акції Ви зможете отримати хороші комплекти одягу, потужних п’ятизіркових героїв і потрібні витратні матеріали. Для цього потрібно просто брати участь в повсякденних активностях.

  Бонуси, акції та події – це теж непоганий спосіб розжитися ресурсами. Щоденні подарунки, знижки та випробування дають непогані плюшки при їх виконанні. Не всі з них вимагають викладання кругленької суми кровно зароблених. У деяких з потрібно просто виконати певні умови, перемогти ворогів і т.д., і т.п.

  Нагорода за виживання

  Нагорода за виживання доступна двічі в день з інтервалом у 8 годин. Дрібниця а приємно. Згадався анекдот. Чоловік дружині каже: мені сьогодні Любочка на роботі чай зробила, дрібниця, а приємно. Дружина відповідає: а у нашого сусіда член на 2 см. Довший, дрібниця, а приємно.

  Рекламний ролик можна подивитися п’ять разів на день і отримати за них 100 алмазів. Секрет: рекламу годі й оглядати до кінця і все одно отримати за неї алмази.

  досягнення

  Досягаючи певних вершин у проходженні гри можна отримати не тільки алмази і золото, а й добра обмундирування. Просто заходите сюди частіше і забирайте призи за повсякденні речі.

  один в біді не кине

  Друзі . У грі потрібно шукати і знаходити активних друзів. Такі друзі можуть щодня дарувати Вам сердечка, за які можна отримувати героїв в таверні. Але друзі повинні бути активними, інакше сердечок не бачити Вам як своїх вух без дзеркала. Тому список потрібно регулярно чистити і додавати туди актив. Для цього під ніками дружбаків виводяться час останнього входу в гру. Рекомендую видаляти тих, хто заходив в Zombie Strike більше 3 днів тому.

  Введіть ID для пошуку друзів; надішліть запит рекомендованим друзям; натисніть аватар гравця, щоб поспілкуватися і стати друзями; натисніть на аватар гравця в гільдії, щоб додати його в друзі. Перевіряйте запити в друзі в списку запитів і натискайте прийняти або відхилити, в залежності від того, хочете ви подружитися чи ні. Друзі можуть надсилати один одному серця. Серця використовуються для дружнього запрошення в барі. Натисніть на аватар одного на сторінку друзів, натисніть видалити одного, щоб видалити його зі списку.

  Розвідка . Ви можете робити розвідку кожні 8 годин з шансом зустріти мародера. Мародер може бути знайдений вашими друзями рівня 36+, після чого вони можуть використовувати витривалість і допомогти вам убити мародера. Гравці, що знайшли і перемогли мародера, можуть отримати нагороди. Гравці, залучені в битву, заробляють очки рейтингу, нагороди даються на основі рейтингу, і вони відправляються в повідомленнях щотижня.

  рейд

  Золоте випробування рейду відкривається на 20 рівні, в ньому ви можете виграти золото.

  Хоробре випробування відкривається на 25 рівні, перемога дає поліпшує і стимулює еліксири.

  випробування героя відкривається на 30 рівні, в якості нагороди ви отримаєте частини героя.

  3а день буде тільки два безкоштовних випробування, тільки перемога буде зарахована. Підвищіть свій рівень, щоб розблокувати ще більше складних випробувань, чим вище складність, тим краще нагороди. Чим вище ваш VIP рівень, тим більше додаткових випробувань ви можете купити. Є шанс отримати подвоєні нагороди.

  Гайд по гильдиям

  територія гільдії

  Приєднання до гільдії . У гільдію потрібно вступати обов’язково. І потрібно не засиджуватися в одному клані, а прагнути потрапити в ТОП-1 гільдію. Для цього регулярно переглядайте рейтинг гільдій, їх мова і наявність вільних місць. На жаль, не можна подати заявку в іншу гільдію, не вийшовши з попередньої. Ви можете ввести ID гільдії в Пошуку гільдії, і натисніть Заявка, щоб відправити запит. Коли запит буде схвалений, ви приєднаєтеся до гільдії.

  Створення гільдії . Щоб зібрати гільдію на сторінці гільдії ви повинні мати достатній рівень і достатня кількість алмазів. Коли гільдія буде створена, ви зможете запрошувати інших приєднатися до неї.

  Призначення лідера . Лідер гільдії може призначати лідера гільдії в меню учасників гільдії, щоб передати посаду іншому учаснику гільдії.

  Розпуск гільдії . Лідер гільдії може розпустити гільдію на сторінці гільдії. Після натискання відповідної кнопки, гільдія буде негайно розпущена.

  Початковий рівень гільдії – 1 рівень. Учасники гільдії можуть входити кожен день і додавати досвід гільдії для поліпшення рівня гільдії. Щоденний досвід гільдії складається з входів учасників, і він не може перевищувати максимального числа учасників гільдії. Початкова гільдія обмежена 15 учасниками. Збільшення рівня гільдії підвищує це кількість, максимальним є 30 учасників. Гільдії ранжуються виходячи з їх рівня. Якщо лідер гільдії був поза мережею більш 4 днів, то лідером стане офіційний представник, який заходив у гру недавно. Учасники можуть входити кожен день, щоб покращувати гільдію.

  Технології гільдії – це прокачування бійців певної професії (оборони, атаки, вбивці, контролю, і підтримки) за золото і монети. Технології зберігаються при переході в іншу гільдію, але не активні, коли Ви не перебуваєте в одній гільдії. Рекомендуємо прокачувати в першу чергу героїв підтримки, так як вони потрібні в будь-який паті. Але і про інші професії не варто забувати. Раз на добу можна отримувати спеціальні монети, які витрачаються на технології або в спеціальному магазині. Покращені навички роблять відповідних героїв сильніше. Ви можете витрачати алмази для скидання.

  Ігровий процес для гільдії . Учасники гільдії можуть приєднатися до підземелля гільдії, фабриці і війні за монети гільдії та інші предмети.

  Рейд Гільдії. Учасники гільдії можуть разом кинути виклик босові гільдії в рейді. Нагороди заробляються в битвах. Чим більше сильному босові ви кинете виклик, тим більше нагород отримуєте. Після перемоги боса гільдії кожен гравець отримує нагороди рейду на підставі рейтингу шкоди (нагороди відправляються в повідомленні). Ви можете отримати нагороди, тільки вбивши боса в перший раз. Якщо ви провалите випробування, то для повторного випробування вам знадобиться відновлюватися 16 годин, або ви можете витратити алмази і відновитися відразу до 3 разів. Щоб розблокувати наступного боса гільдії вам необхідно перемогти попереднього боса. Ви не можете зробити виклик босові ще раз, якщо ви вже перемогли його.

  Війна Гладій. Кожен сезон триває 2 тижні. Звичайний сезон триває 11 днів (22 раунду); нокаут-ігри тривають 2 дні (4 раунду); і 1-денний перемир’я. У кожному раунді звичайного сезону гільдія автоматично зіставляє супротивників. Результати битв впливають на ранг гільдії. В кінці кожного сезону гільдія автоматично підвищується або знижується в залежності від очок рейтингу. В кінці кожного сезону кращі 16 гільдій беруть участь в додаткових іграх і б’ються на чемпіонаті гільдій після 4 раундів на вибування. Гравець з найвищим кількістю очок в кожному сегменті стає найціннішим гравцем сезону.

  Кожен учасник має 5 шансів атакувати і захищатися, але кожен гравець може атакувати того ж противника не більше 3 разів. Перемога різних супротивників дає відповідні окуляри (Максимум 10000 балів). Після битви гільдія з найвищою кількістю очок перемагає раунд. Ще 2000 очок за кожну перемогу. Лідер гільдії і представники можуть коригувати команди, і всі зміни будуть діяти в наступному раунді (крім ігор на виліт). Гільдія здобуде перемогу в цьому раунді, якщо автоподбор не знайде опонента. Гільдія отримає нагороду раунду, але не отримає очок рангу.

  Магазин гільдії . Учасники гільдії можуть витрачати монети, щоб купувати осколки героїв і спорядження.

  Рейд гільдії . Після перемоги боса гільдії призначається ранг на основі шкоди, який поніс бос, залучені гравці можуть отримати скриня зі скарбами. Перемога кожного боса гільдії дає скриню тільки один раз.

  Секрети проходження компаній Zombie Strike

  проходження компаній

  Надішліть героїв команди в битву, щоб активувати пошук і завершити подія. Битви дають гравцям досвід, що поліпшують еліксири, золото і спорядження. Кожна область битви містить кілька етапів. Проходячи поточну, ви відкриваєте наступну. Коли вимоги етапу виконані, відкривається наступний етап. Натисніть Пошук і зачекайте кілька секунд, щоб вступити в битву. Перемога в битві дає нагороди. Пошук дає нагороди. Кожен офлайн пошук триває не більше 8 годин, більше якого прибуток не дається. Кожен етап дає досвід, золото і поліпшують еліксири. Чим складніше етап, тим їх більше. VIP рівень впливає на нагороди. Ви можете перевіряти нагороди і видобуток.

  Деякі етапи дають певний обмундирування, то яке Вам потрібно. Тому йдучи в оффлайн – поставте збір саме з тієї зони в якій є ці речі. Зона з босом дає всі доступні нагороди випадковим чином.

  Карта пропонує 4 рівня складності: нормальний, нічний кошмар, пекло і смерть. Кожен рівень складності має певні етапи. Відкривати складності потрібно по порядку.

  Розблокування етапу . Перебування на нових етапах зазвичай події битви. Проходьте події, і ви зможете перейти на наступний етап, якщо у вас достатній рівень і команд, сила, натискайте пошук, чекайте кілька секунд, і тоді ви зможете відправитися в битву.

  Розблокування картки . Коли всі етапи арени будуть завершені, відкриється наступна карта. Налаштувати свій загін героїв можна в меню команди. Чим вище рівень, тим більше героїв ви зможете додавати в свою команду. Чим вище сила героя, тим більше героїв ви зможете відправити, тим вище буде сила команди.

  Доходи і витрати . Етапи дають ОПТ, золото і поліпшують еліксири. Чим вище складність і етап, тим більше ви заробите. Дохід збільшується зі збільшенням VIP рівня.

  Видобуток і трофеї . Перевірити предмети етапу можна в меню інформації про видобуток. Зароблені нагороди з’являються в меню трофеїв.

  Гайд по активностей гри

  Квест дня

  Квест дня крім хороших нагород є свого роду напоминалку які активності Ви забули пройти протягом дня. Після проходження Ви отримуєте хоч і невеликі, але приємні нагороди. А за виконання всіх 10 квестів Ви отримаєте аж 100 алмазів.

  Рулетка

  Рулетка в казино оновлюється автоматично кожні 24 години. В рулетку можна витрачати фішки, щоб отримати осколки героїв, спорядження, золото і еліксири. Час оновлення буде скинуто, якщо казино оновлюється вручну. Використовуючи монети в рулетку, ви маєте шанс отримати осколки героїв і спорядження. 3а кожну лотерею дається 10 монет удачі (не для супер-рулетки). Їх можна використовувати для обміну осколків героїв, спорядження і т.д. в Магазині удачі. Монети можна купувати за алмази або золото й діаманти на ринку, а також отримувати на спеціальних подіях.

  Арсенал

  Арсенал необхідний для кування потрібного спорядження з спорядження нижчої якості. При куванні витрачається 3 предмета і золото і виходить річ на 1 щабель вище використаних. Тут також можна подивитися характеристики всіх одержуваних предметів і бонусів, які отримує боєць, надівши всі 4 предмета однакової якості. На жаль кузня їсть багато золота, тому куйте предмети тоді, коли вони Вам дійсно необхідні.

  Вежа кінця світу

  Вежа кінця світу . Вежа кінця світу знаходиться під охороною. Перемога її охорони дає стимулюючі еліксири і різні нагороди. На деяких поверхах даються навіть 5 * герої! Перемога в Башті кінця світу не вимагає ключів. Ключі з’являються кожні 30 хвилин. Ключі не з’являються за досягненні 10 штук. Гравці можуть купувати ключі за алмази. Складність в Башті кінця світу збільшується з кожним поверхом. При програші покращуйте героїв, обладнання тощо Ранг гравців розраховується залежно від поверху, до якого вони дійшли. Чим вище ранг, тим більше нагород.

  Взагалі вежа реалізовано нерозумно в порівнянні з іншими іграми:

 • Все нагороди Ви отримуєте один раз, немає сенсу пручатися і проходити черговий поверх. В інших іграх Ви отримуєте щоденні нагороди за досягнутий поверх.
 • Не можна скинути поверхи і зібрати нагороди знову, як в інших іграх.
 • Ключі – взагалі безглузда річ, бо з першого бою зрозуміло пройдете Ви цей поверх чи ні.
 • Фактично вежа – це нагорода за рівень Вашої команди.
 • Хоробрий рейд

  Хоробрий рейд відкривається кожні 24 години і триває теж 24 години. Боріться в нескінченних битвах без обмежень і перемагайте ворогів з різних серверів. Під час рейду здоров’я героя не відновлюється. Ви повинні налаштовувати свою команду відповідним чином.

  Герої вище Ур.40 можуть приєднатися до хороброго рейду. Кожна перемога дає нагороди. Проходження призначеного етапу дає додатковий скриня зі скарбами! Монети хоробрості можна використовувати в магазині хоробрості.

  Так як герої не відновлюють здоров’я, то в початкову паті краще брати побільше цілителів. Здоров’я у Ворогів теж не відновлюється, тому ворогів, які добили Вашу основну пачку героїв можна добити своїми залишилися героями 40+ рівня.

  Квести

  квести дають нагороди при їхньому проходженні. Тут знаходяться квести героїв різних зіркових рівнів, які змінюються кожні 24 години. Проходження квестів дає відмінні нагороди! Ви можете змінювати зірки квестів на алмази і завершувати квести швидше. Ви можете використовувати листи для більшого числа квестів. Пошук припасів дає шанс знайти такі листи.

  Один герой може брати участь тільки в одному квесті одночасно. При закінченні квесту, які брали участь героїв можна використовувати повторно. Кількість доступних за день квестів обмежена. Ви можете збільшувати ліміт, покращуючи свій VIP рівень.

  Оновлення може скинути квести з 0 прогресом. Квести автоматично оновлюються щодня. Ви також можете витратити алмази, щоб оновлювати їх, коли захочете. Після поновлення квести, на які ви витратили листи, будуть скинуті. Ви можете витратити алмази, щоб завершити квест негайно.

  Вимоги до героям у квестів найрізноманітніші, тому крім основної паті рекомендуємо мати саму різношерсту компанію героїв і лиходіїв. Чим звездатей квест тим вище вимоги до героям. Труднощі виникають тільки на ранніх стадіях гри, коли героїв мало. Задіяних в квесті героїв можна використовувати в інших активностях гри, крім квестів.

  арени

  Проходження арени . Нагороди за рейтинг відправляються кожен день в повідомленнях о 21:00 за Гринвічем. Кожна битва варто квитка, які можна купити за алмази або отримати в інших активностях. Кожна битва складається з 15 раундів, якщо битва перевищує часовий ліміт, атакуючий програє. Кожна битва дає певну кількість очок, які задають рейтинг. При перемозі окуляри збільшуються, при програші – зменшуються. Подивитися повтор останніх 10 битв можна в Журналі битв. Нагороди відправляються в повідомленнях в залежності від щоденного рейтингу. Подробиці можна знайти в щоденних нагороди. Квитки на випробування не витрачаються за перші два раунди в день.

  Чорний ринок

  Чорний ринок . На ньому можна придбати поліпшують і стимулюють еліксири, героїв, оскільки героїв, содову, пиво, квитки на арену і фішки. Однак стоять тут речі не дешево, тому не варто спокушатися і купувати все підряд – грошей навіть на прокачку героїв тоді не залишиться. Річ з магазину можна купити тільки 1 раз. Але 3 рази в день з інтервалом о 3 годині доступно оновлення, яке не тільки оновлює асортимент, але і скидає ліміт покупок.

  Переваги VIP

  покупки

  1 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримаєте в нагороду обмундирування.
  • Макс. чисельність героїв: + 20.
  • Золото в нагороді на виживання: + 20%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшують ГУРТ з пошуку: +10%.
  • Верхній ліміт квестів героя: + 6.
  • Доступні битви на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: +1.

  2 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримаєте в нагороду обмундирування.
  • ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 40.
  • Золото в нагороді на виживання: + 40%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 20%.
  • Верхній ліміт квестів героя: + 6.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: +1 .

  3 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороди 10 осколків 5 * героя Кат і Шолом дослідника.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 60.
  • Золото в нагороді на виживання: + 60%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 30%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +7.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 2 .

  4 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 10 осколків 5 * героя Кат і Чоботи досл. Мартіна.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 90.
  • Золото в нагороді на виживання: + 80%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 45%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +7.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 2 .

  5 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 10 осколків 5 * героя Кат і Камуфляж дослідника.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: +120.
  • Золото в нагороді на виживання: +100%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 60%.
  • Верхній ліміт квестів героя: + 8.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 3 .

  6 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 20 осколків 5 * героя Кат і Різка дослідника.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: +160.
  • Золото в нагороді на виживання: +120%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 75%.
  • Верхній ліміт квестів героя: + 8.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 3 .

  обкладинка гри

  7 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 25 осколків 5 * героя Делак і тактовний. штурмову гвинтівку.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 200.
  • Золото в нагороді на виживання: +140%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 90%.
  • Верхній ліміт квестів героя: + 9.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 4 .

  8 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 25 осколків 5 * героя Делак і Тактичні панцерні обладунки.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 240.
  • Золото в нагороді на виживання: +160%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 110%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +10.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 4 .

  9 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 25 осколків 5 * героя Уілл і Тактичні панцерні чоботи.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 290.
  • Золото в нагороді на виживання: +180%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: +130%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +11.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 5 .

  10 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 25 осколків 5 * героя Уілл і Тактичний протигаз.
  • Ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 340.
  • Золото в нагороді на виживання: + 200%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: +150%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +12.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 5 .

  11 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 50 осколків 5 * героя Делак.
  • ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 390.
  • Золото в нагороді на виживання: + 350%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 200%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +13.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 5 .

  12 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 50 фрагментів унікального золотого аксесуара.
  • ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: + 440.
  • Золото в нагороді на виживання: + 400%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: + 200%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +14.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 5 .

  13 рівень дасть Вам:

  • Після досягнення необхідного VIP-рівня ви можете отримати в нагороду 50 осколків 5 * героя Уілл.
  • ви можете отримати додаткові нагороди, коли міс. карта активна.
  • Розблокований скриню з просунутим запрошенням.
  • Крутити рулетку 10 разів.
  • Макс. чисельність героїв: +540.
  • Золото в нагороді на виживання: +400%.
  • Доп. золото, ОПТ гравця і збільшити. ГУРТ з пошуку: +200%.
  • Верхній ліміт квестів героя: +15.
  • Доступно в битві на 2-ий швидкості.
  • Число випробувань в рейді: + 6 .

  Запитання і відповіді (FAQ)

  монстри ігри

  Я поміняв пристрій, як мені продовжити грати ? Скачайте гру на новий пристрій. Натисніть на значок людини в верхньому правому куті. Введіть дані свого облікового запису (логін і пароль).

  Я забув свій аккаунт, як мені його відновити? Неможливо відновити забутий аккаунт. Будь ласка, не забувайте свій логін і пароль.

  Мій аккаунт вкрали і пароль змінили, що мені робити? Якщо ваш пароль був змінений, негайно зв’яжіться з нашою службою підтримки.

  Я не можу увійти після того, як час в мережі минув. Що робити? Спробуйте підключитися ще раз, або примусово закрийте гру і запустіть її.

  Гра продовжує перевіряти оновлення, і я не можу увійти в гру. Що мені робити? Примусово закрийте гру і запустіть її. Якщо це не допомогло, встановіть з’єднання з іншою мережею і спробуйте ще раз. Якщо 1 і 2 цієї статті не допомогло вирішити проблему, зв’яжіться зі службою підтримки.

  Що мені робити, якщо мої дані або аккаунт були загублені? Переконайтеся, що ви підключені до сервера. Дані не використовуються для різних серверів. Якщо сервер вірний, будь ласка, надайте в нашу службу підтримки свій ID і адресу електронної пошти, використаний для реєстрації. розробники постараються допомогти вам.

  Я постійно йду оффлайн. Що мені робити? Перевірте своє підключення до мережі. Спробуйте інші підключення. Якщо 1 і 2 цієї статті не допомогли вирішити проблему, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки.

  Гра не працює. Що мені робити? 1. Примусово закрийте гру і запустіть її. 2. Спробуйте цей метод кілька разів. 3. Якщо 1 і 2 цієї статті не допомогли вирішити проблему, будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки і повідомте нам тип свого пристрою. Вони будуть намагатися вирішити вашу проблему.

  Я знайшов шахраїв. Що мені робити? Справедлива довкілля і хороший баланс – це те, про що ми дбаємо найбільше. Якщо ви підозрюєте когось у шахрайстві в грі, повідомте розробникам, і вони постараються вирішити проблему якомога швидше.

  Деякі гравці публікують рекламні оголошення або шахрайську інформацію в чаті. Що мені робити? Натисніть в лівій частині головної сторінки, щоб відправити відгук. 2. Будь ласка, повідомте службі підтримка ID гравця. 3. Ви також можете поскаржитися на гравця, надавши скріншот і вказавши ID гравця по електронній пошті.

  Як мені додати друзів в грі? Натисніть на аватар гравця в чаті, щоб відправити запит. Введіть ID гравця сторінки одного. Надішліть запит рекомендованим гравцям.

  Як мені взаємодіяти з друзями? Друзі можуть допомагати один одному перемагати босів. Друзі можуть надсилати один одному серця. Серця можна використовувати для дружнього запрошення. Ви можете спілкуватися з друзями, обмінюючись повідомленнями.

  Як мені приєднатися до гільдії? Натисніть на значок гільдії на головній сторінці. Виберіть рекомендовану гільдію або знайдіть іншу за допомогою ID гільдії. Створіть власну гільдію і запрошуйте інших гравців.

  Що я можуть робити, будучи в гільдії? Заходьте кожен день, щоб підвищувати рівень гільдії і отримувати монети гільдії. Отримуйте монети гільдії і золото в фабриці і в рейдах. Беріть участь в щотижневих війнах гільдій, щоб отримати шанс заробити монети гільдії та інші нагороди.

  Що станеться, якщо я зміню гільдію? Якщо ви подали заявку, щоб приєднатися до війни гільдій, то ви не зможете приєднатися до війни гільдії тижні або отримати нагороди війни, якщо ви поміняєте гільдію.

  для чого монети гільдії? монети гільдії можна використовувати для покупки предметів в магазині гільдії і покращувати навички гільдії через технології гільдії .

  Що я отримаю від поліпшення в технологіях гільдії? поліпшення гільдії 5 класів в технологіях гільдії збільшує кількість зірок відповідного героя.

  Як мені стати VIP-гравцем ? Стати VIP-гравцем можна після покупки необхідної кількості алмазів. Чим більше алмазів ви купите, тим вище буде VIP-рівень і тим більше буде привілеїв.

  Що я можу отримати від першого поповнення? Перше поповнення дає подвійні алмази. Кожен рівень доступний тільки один раз. Спеціальні пропозиції (наприклад, місячна карта) не включені.

  Я заплатив за предмети, але не отримав їх, але гроші були списані. Що мені робити? Перезапустіть гру і перевірте свій аккаунт. Повторіть 1 крок ще раз. Зв’яжіться зі службою підтримки, якщо проблему не вдалося вирішити.

  Я заплатив одну суму, а списалася з мене інша сума. Чому? Розмір платежу може змінюватися в Залежно від курсу обміну валют.

  Автори статті: Євгенія Г., Ярослов