Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Zero City: Поради, WIKI, Огляди

ZERO CITY: СПРОБУЙ ВИЖИТИ – гра на андроїд з датою виходу 02.07.2019 р від компанії BeinGame. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Zero City скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд по Арені
 • Як стати кращим на Арені?
 • Проходження складних етапів гри
 • Рейди на інших гравців
 • Друзі в грі
 • Проходження Тунелів
 • Як правильно будувати притулок?
 • Загальний гайд по жителям для новачків
 • Секрети і поради від Мудрого Гика
 • Zero City: Гайд по Арені

  Битви на Арені в Zero City важливий етап гри. Згодом може настати такий момент, коли на якийсь час необхідно буде зупинити розвиток бази і проводити бої на рингу, для розвитку воїнів.

  Бійці діляться на 3 класу:

 • Близький бій – це піхотинці.
 • Далекий бій – це рейнджери – стрілки.
 • Хіміки – бійці, які мають можливість бити хімічною зброєю , лікувати поранених і воскрешати полеглих бійців.
 • Кількість бійців на Арені залежить від рівня Казарм. Противники на Арені (Бойне) підбираються за рівнем самого прокачаного бійця. Рівень сили прокачується в тренажерному залі. Чим вище рівень залу, тим швидше буде підвищуватися рівень бійців.

  Стратегія битв на Арені

  Отже, ви зареєструвалися в Бойне. Вам підберуть за рівнем 10 супротивників. Ви можете побачити, що потужність кожного гравця різна. Потужність в одній групі може відрізнятися на кілька десятків очок. Чому так відбувається? Ліги на Арені діляться за рівнями гравців:

 • З 1 по 10.
 • З 11 по 20.
 • З 21 по 30.
 • З 31 по 40.
 • з 41 по 50 і так далі до 100.
 • Тому, якщо у вас 15 рівень, вам можуть поставити гравця з 19 або 20 рівнем. Багато хто запитує, як бути в такій ситуації і перемагати? Необхідно нарощувати потужність ваших чемпіонів. Для цього необхідно:

 • Піднімати рівень – це робиться в тренажерному залі.
 • Одягнути персонажів в хорошу броню – є кілька варіантів, де взяти круту екіпіровку.
 • Нападати тільки на тих гравців, яких ви зможете перемогти .
 • Битва в групі ділитися на 5 фаз. У кожній фазі гравці проводять по 1 бою. Слід підбирати найслабших супротивників для битви. Якщо перемогти найсильнішого, то ви займете його місце в ТОПі, і всі будуть бити по вам.

  Досвідчені гравці радять завжди перебувати в ТОП – 3 або в ТОП – 6, за ці місця дають хорошу нагороду. Але краще перемагати в ТОП – 3.

  Перед тим, як підбирати противника в 2 – 4 фазі, слід подивитися, нападав чи хтось на вас. Якщо гравець напав і програв, але у нього більше потужності, не варто лінуватися, а подивитися відео бою. Якщо перемога дісталася йому важко і на останніх секундах, то є шанс перемогти такого гладіатора. Але, якщо гравець розбив вас на перших секундах раунду, то нападати на нього немає сенсу, краще виберіть слабшого суперника. Статистику рекомендується дивитися перед кожною битвою.

  У кожній фазі рекомендується вибирати найслабших гравців, або тих, хто ще не зробив хід. Зелені галочки показують тих, хто вже зробив свій бій в поточній фазі. Якщо ви будете бити сильних, то слабкі залишаться позаду, але їх все одно доведеться бити (наприклад, щоб утриматися на обраному місці). Але пізніше за слабких супротивників будуть давати менше очок, тому краще з ними битися на старті етапу.

  Місця визначаються за кількістю набраних очок після 5 фази. Якщо ви впевнені, що залишитеся на потрібному вам місці, то 5 бій проводити необов’язково.

  Слід бути обережним в прокачуванні героїв. Не слід поспішати виходити в нову лігу. Краще залишитися і набрати кілька тисяч жетонів Арени, щоб після переходу купити в магазині Арени найпотужніші речі, спецзасоби. Це дасть відмінне перевага для старту в новій лізі. Якщо ви постійно займаєте 1 місце, все одно не варто поспішати виходити з ліги. Тому що в новій лізі вас чекатимуть противники на кілька рівнів вище вашого.

  Якщо у вас 1 герой отримав, наприклад, 31 рівень, то команда автоматично переноситися в нову лігу. Тому важливо стежити за рівнем чемпіонів, щоб завчасно не покинути свою групу.

  Необхідно закріпитися на комфортному для вас місці в лізі, накопичити кілька тисяч жетонів Арени, і тільки після цього робити перехід у вищу групу.

  Де брати круте зброю?

  Дуже часто новачки задають це питання, особливо, якщо грають, не вкладаючи реальні кошти в гру . Хоча вкладені гроші теж не показник грамотності гри.

  Зброя в грі ділитися на кілька типів:

 • Звичайна – найслабше, немає необхідності його збирати, тільки розбирати на матеріали для наступного класу.
 • Зелене – дає додаткові характеристики, може виручити на перших етапах гри. Надалі його можна розібрати і виготовити з нього синє зброю або броню.
 • Синє – має кілька додаткових характеристик. Це рідкісне зброю. Часом краще, ніж епічне. Але яку броню носити і з яким воювати, вибирати доведеться самому гравцеві. Все залежить від сили удару, від параметрів, і додаткових можливостей. Непотрібні матеріали можна розібрати на матеріал.
 • Фіолетові (бузкове) – це епічне зброя. Робиться з синіх матеріалів. Дає хороші характеристики і додаткові можливості.
 • Помаранчеве (золоте) – це легендарне зброю. Дає найбільше бонусів, гарне пробиття і відмінні додаткових можливостей.
 • Екіпірування в грі ділитися за тим же принципом, що і зброю. Де брати зброю:

 • Проходити глобальну карту – на ній можна проходити сюжетну Кампанію, можна нападати на бази інших гравців (робити рейди). Тут дають скрині, де трапляється гарна броня і зброя. За скриню можна дивитися рекламу.
 • Зробити майстерні по зброї і екіпіровки . З декількох частин слабкого зброї, виготовляється більш сильна зброя (зі звичайного – зелене, з зеленого – синє і так далі).
 • Проводити бої на Арені – за них будуть видаватися жетони, за які в магазині можна придбати круті речі.
 • Проходити Тунелі – про них ми поговоримо нижче.
 • При виготовленні речі певного кольору, її параметри випадають у випадковому порядку. Гравець може вибрати тільки колір предмета. Іноді сині речі сильніше і краще фіолетових.

  Коли покращувати майстерню? Майстерня поліпшується у міру необхідності. Наприклад, ви назбирали необхідну кількість синіх матеріалів для виробництва епічної речі, в цей момент і потрібно буде поліпшити майстерню.

  Zero City: Як стати кращим на Арені?

  Ми підібрали для вас відповіді на самі часто задаються по Арені в Zero City. Так як Арена займає дуже багато часу і сил на підготовку, то необхідно розібрати ці моменти. Наприклад, дуже важливе питання: як підібрати героїв і яку. екіпіровку на них одягнути?

  Де брати квиток Арени? Квитки Арени видаються за проходження щоденних завдань. Також квитки даються за перегляд відео роликів. Але для початку необхідно зареєструватися в Бойне. Необхідно збирати всілякі ящики за нагороди, в них теж бувають квитки арени і кріптокойни (найдорожча і рідкісна ігрова валюта, купується за реальні гроші).

  Що дають квитки Арени? Якщо гравець реєструється на бійні за їжу – то буде отримувати певну кількість жетонів (від 30 до 45). Якщо реєстрація пройшла за квитки – то нагорода за бій підвищується в 2 – 3 рази (залежить від сили суперника). З квитками швидше можна накопичити жетони Арени. Також за квитки можна отримати в ТОП – 3 круте зброю або броню.

  Кого взяти на Арену?

  Вибір за класами тут невеликий, але так як прокачування військово-промислового комплексу для солдатів займає деякий час у гравця, то немає необхідності відразу прокачувати все 3 класу. Можна обмежитися 2, але одягни їх необхідно добре.

  Стрілки. Варто почати прокачувати стрільців, щоб вони були сильніші піхотинців. Дати їм зброю, яке володіє критичним втратою (б’є більше в певний момент часу) або з підвищеною точністю (щоб частіше потрапляли). Але така зброя, в основному, б’є в 1 мета.

  Хіміки. Можна взяти хіміків і одягни їх в піхотну броню. Так вони не тільки будуть витримувати натиск противника, але лікувати і воскрешати союзників. Якщо ви взяли піхотинця, то йому рекомендується одягнути броню зі здатністю закликати 2 – 3 зомбі після смерті. Тоді в команду потрібно поставити хіміка з реанімацією, щоб воскрешав піхотинця. Кожен раз гинучи, боєць буде викликати зомбі, хімік буде його піднімати, а якщо боєць знову загине, знову закличе зомбі.

  Піхотинці. Можна взяти двох максимально прокачаних піхотинця з хорошим Уворот і 1 стрілка. Тоді стрілок буде бити супротивників, а піхота швидко підбіжить до стрілок противника. Так як у них буде уворот, по ним будуть потрапляти менше. Стрілки слабкіше фізично піхотинців, тому 2 ваших хлопця встигнуть добігти до стрільців суперника і здолати їх. А ваш стрілок буде прикривати наступ піхоти.

  Як працюють спецзасоби?

  У грі дуже багато спеціальних засобів, які дають додаткові здатності героям – бійцям. Їх можна приготувати в майстерні електроніки. Одному герою можна дати 2 спецзасоби.

  Якщо на персонажа 2 кошти з однаковими ефектами, то працювати буде тільки 1 з них.

  Якщо спецзасіб викликає при певних умовах іншого вашого бійця, то на цьому бійці має стояти засіб, яке відповідає умовам кошти першого героя – прізивателя. Наприклад, у героя є “Зразок 7”, якій раз у деякий час закликає в бій медика при реанімації союзника. Те на хіміка – медика має бути кошти (граната “Чудовисько”), яке реанімує союзника. Важливо відзначити, що саме реанімує, а не відновлює здоров’я. Якщо ви вирішили користуватися в битві такою парою спецзасобів, то необхідно, щоб на базі “бігав” хімік в медичному одязі (бажано зі зброєю і прокачаний) з другим предметом. Наприклад, працював в лікарні. Тоді в момент бою його закличуть на Арену, або в Тунелі.

  Стануть в нагоді на Арені:

 • Граната “Руйнівник” – раз в деякий час відновлює союзнику здоров’я протягом 4 секунд.
 • Граната “Чудовисько” (зелена) – реанімує союзника (але вона слабенька, можна поставити синю).
 • Якщо ви бачите, що на Арені не зможете перемогти якогось гравця, то і нападати на нього немає сенсу. Це не додасть вам ні чого, тільки цього крутому хлопцеві дасте можливість вийти в ТОП – 1 (якщо він не вже там).

  Zero City: Проходження складних етапів гри

  На глобальній карті є кілька локацій, які проходяться по черзі. У кожній локації є кілька босів – монстрів з підвищеною силою і додатковими характеристиками. Їх буває проходити дуже складно. Ми підібрали для вас найважчих босів (за якими зустрічається багато питань).

  Zero City: Як пройти муніципальну лікарню?

  муніципальна лікарня перебувати на локації Міський центр.

  Характеристики боса:

  • Позиція – ближній бій.
  • Втрати – фізичний.
  • Улюблена мета – стрілки.
  • Додаткові можливості – невразливість до фізичного втрат.

  Бос проходитися після досягнення бійцями 40 рівня, коли можна взяти відмінна зброя і легендарні спецзасоби. Так як у боса імунітет до фізичного втраті, то піхотинців проти нього виставляти немає сенсу. Краще взяти в битву 1 стрілка і 2 хіміків, переодягнених в піхотинців. Поки стрілок буде відволікати боса, хіміки будуть вбивати самого противника. Бос відразу побіжить до стрільця.

  Якщо у вас до цього часу казарми 4 рівня, то можна поставити 3 хіміків, але тоді 1 слід одягнути на відновлення здоров’я.

  Zero City: Проходження пляжу

  Zero City: Як пройти мляву пристань? Бос перебувати на локації Пляж.

  • Характеристики боса:
  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – хімічний.
  • Додаткові здатності – при смерті воскрешає і закликає зомбі – стрільців.

  Бос проходитися після 40+ рівня жителів – бійців. Можна поставити 1 піхотинця, 2 хіміка (1 на заклик зомбі, 2 на лікування), 1 стрілок. Якщо бійці добре одягнені, то монстр не становить серйозної загрози. Можна взяти 1 піхотинця, 1 хіміка на лікування і 2 стрільців з точністю пострілу або з критичним втратою по 1 мети.

  Поруч з пусткою є ще один серйозний хлопець – це бос в історії Мляві камені.

  Бос млявими каменів:

  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – фізичний по всім ворогам.
  • Додаткові можливості – невразливість до хімічних атак.

  Також проходитися героями 40+ рівня. Рекомендується взяти в битву 2 піхотинців і 2 стрільців. Піхотинці встигнуть добігти до боса, а в цей час стрілки будуть бити боса. Можна замість 1 піхотинця залишити 1 хіміка, який буде лікувати солдат, або поставити реаніматора. Боса не б’є масовими атаками і накладиваета на героїв оціпіненіе на кілька секунд (в цей час персонажі не можуть бити). Тому 1 – 2 героям потрібні будуть речі на уровот, щоб бос не влучив.

  Бос – Памела. проходить бійцями 45+ (кращий варіант).

  Характеристики боса:

  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – фізичний.
  • Додаткові можливості – з босом б’ються 2 монстра.

  У команду можна взяти хіміка з гранатою “Разриватель” (на відновлення здоров’я) і гранату “Чудовисько” (раз в деякий час завдає шкоди ворогу з найбільшою кількістю шкоди + додатковий втрат від знання хімії). Стрілку рекомендується поставити гвинтівку “Гадюка” (дає уровот + підвищує основної шкоди) + граната “Разриватель”. Піхотинцеві радиться поставити тесак “Маніяк” (відновлює здоров’я герою, знижує захист противнику) + граната “Разриватель”.

  Zero City: Як пройти Джека Стерв’ятника

  До боса Джека стерв’ятника на розі вулиці Вінсента варто теж сильний бос, за яким часто виникають питання.

  характеристики боса:

  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – фізичний.
  • Додаткові можливості – завдає всім противникам періодичний хімічний шкоди протягом усього бою. При атаці може вбити супротивника. При атаці може вбити весь загін.

  Розташовується бос на розі вулиці Вінсента. Можна пройти тим же загоном, що і Стерв’ятника.

  Наступна історія – Набережна. Там стоять 4 монстра (2 бійця ближнього бою і 2 стрілка). Проходяться вони тим же складом, що і Джек стерв’ятник.

  Характеристики боса:

  • Позиція – ближній бій.
  • Втрати – фізичний.
  • Улюблена мета – боєць з найбільшим здоров’ям.
  • Додаткові можливості – раз в деякий час повертає частину отриманого шкоди назад.

  Бос перебувати в локації Міський центр на базі банди Стерв’ятників, з ним ще деруться 2 монстра. В команду рекомендується взяти 1 піхотинця, 2 стрільців і 1 хіміка. Всі герої повинні бути 40+ рівня. Піхотинцеві можна дати лом “Щасливий Гордон” (він дає уворот, а також має шанс оглушити противника). Хіміка можна поставити з гранатою “Разриватель” (на відновлення здоров’я) і гранату “Чудовисько”. Стрілку дати гвинтівку з шансом критичного шкоди або з Уворот.

  Проходження інших босів

  Батько – бос на локації Кладовище.

  • Характеристики боса:
  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – хімічний.
  • Улюблена мета – хімік.
  • Додаткові можливості – раз в деякий час кличе на допомогу прислужників, які приголомшують всіх супротивників . Раз в деякий час відновлює собі здоров’я.

  Можна взяти в команду 2 стрільців і 1 піхотинця. Хіміків брати в битву немає сенсу, вони гинуть перші. Відволікати боса хіміком теж не варто, тому що не вистачить сили вбити самого боса.

  Клоун – бос на локації Парк розваг.

  Характеристики боса:

  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – фізичний.
  • Додаткові можливості – збільшена опірність хімічним втрат, завдає по противникам періодичний шкоди протягом усього бою.

  Тут рекомендується взяти на битву 2 піхотинців і 1 стрілка. Бажано, щоб на героях була екіпірування синього кольору.

  Лускунчик – бос на локації Парк розваг, історія Атракціон страху.

  Характеристики боса:

  • Позиція – дальній бій.
  • Втрати – фізичний.
  • Улюблена мета – бійці з лікуванням.
  • Додаткові можливості – збільшена дальність атаки, при атаці може приголомшувати супротивників і збільшує свій шкоди.

  Для проходження боса можна взяти 1 хіміка і одягнути його в екіпіровку піхотинця. Це рекомендується зробити для відволікання уваги боса. Хімік буде лікувати союзників, бос буде бити хіміка, а стрілки (їх можна поставити 2 жителя) будуть бити боса. При цьому хімік буде і сам себе лікувати.

  Zero City: Загальні поради щодо проходження

  На початку проходження глобальної карти особливих проблем проходження історій представляти не буде. Але слід дотримуватися кількох порад, щоб ви проходили Кампанію без втрат:

 • Заздалегідь готуватися до сутичок – необхідно не просто проходити історії, а перед кожною битвою дивитися характеристики супротивників: як б’ють монстри, якої шкоди наносять, які у них улюблені цілі.
 • Вивчати екіпіровку – кожна екіпірування в грі (крім звичайної) дає додаткові характеристики, які допоможуть пройти етапи Кампанії. Варто вибирати такі, які допоможуть вижити в битві (уровот, відновлення здоров’я, виклик додаткових персонажів, ослаблення супротивника).
 • Походити щоденні завдання – в щоденних завданнях часто можна отримати хороші речі, які допоможуть проходженні Кампанію.
 • Вивчення механіки проходження босів – у кожного боса перед битвою показується характеристика. Наприклад, у боса імунітет до хімічних атак. В цьому випадку не потрібно брати в команду на битву хіміків і зброю з хімічним втратою.
 • Бойцов необхідно прокачувати до рівня аккаунта. Як зрозуміти, що бійці відстають від рівня аккаунта? Для цього необхідно зайти в магазин Арени, і подивитися характеристики до пропонованих речей. Військово-промислового комплексу пропонується за рівнем аккаунта. На кожному предметі написаний рівень героя, який може одягнути річ. Якщо герої не дотягують до запропонованого рівня, то це означатиме, що ви відстаєте в розвитку. В цьому випадку необхідно підвищити рівень тренажерного залу. Так бійці будуть швидше прокачувати силу. У цьому випадку, ви не зможете проходити рівномірно Кампанію, будете завжди відставати.

  Якщо у вас слабкі бійці, в ви підвищуєте Казарми до наступного рівня, то ви автоматично переводитеся в наступну лігу на Арені і отримуєте свідомо сильних супротивників – сусідів. Вам складніше буде проходити Кампанію, і виробляти рейди. Для успішного проходження всіх активностей, необхідно спочатку максимально прокачати бійців до поточного рівня аккаунта, добре одягнути їх, підготувати собі подальші шляхи розвитку. А вже потім підвищувати Казарми і Командний центр.

  Zero City: рейди на інших гравців

  Рейди – це найлегший спосіб отримати ресурси. Тому важливо періодично робити вилазки. З рейдів ви отримаєте:

 • Дошки.
 • Окуляри мощі.
 • Ігрову валюту.
 • Скрині з різними речами.
 • Щоб напасти на сусіда, необхідно вийти на глобальну карту. Інші гравці позначені іменами їх акаунтів. Щоб подивитися силу і характеристики бази, слід навести курсор на значок. З’явитися вікно, в якому будуть показані основні параметри сусіда.

  Рейди проводяться за певну кількість їжі. Їжа знімається за сам наліт, і не залежить від результату атаки. За кожну перемогу або програш нараховуються очки. За ураження можна піти в мінус.

  Важливо перед кожним рейдом оцінювати свої сили. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете перемогти сусіда, то нападати на нього не варто.

  На глобальній карті важливо стримувати сусідів за своїм рівнем. Якщо число кубків (в лівому верхньому кутку екрану) буде сильно багато, то сусідів вам дадуть сильних. Як розрахувати силу? Якщо ви вибираєте гравця на якого вирішите напасти, то подивіться кількість кубків (мощі) на його іконці і скільки дадуть очок за програш. Якщо ви на нього ще не нападали, то за програш будуть 0 очок. Якщо стоїть від’ємне значення, значить ви з ним вже воювали.

  Щоб не вилетіти з комфортною для вас групи на глобальній карті необхідно після 1 перемоги 2 – 3 рази програти переможеному супернику. З рейдів на сусідів дають деревину, яка буде необхідна (і якої буде на подальших етапах гри катастрофічно не вистачати). Якщо суперники будуть сильніше вас, то призи ви отримати не зможете. Отже, будівництво сповільниться. Поставте проти переможеного гравця 2 рази по 1 слабкому бійцеві, тоді у вас віднімуть кілька кубків, і ви залишитеся в своїй групі.

  Від чого залежить міць гравця? На параметр мощі, крім вдалих рейдів , також впливає розвиток бази. Всі дії, які гравець проводить з притулком (будівництво, поліпшення) відображаються на потужності аккаунта. Тому, якщо ви не впевнені, що готові битися з сильними сусідами, то слід поки звести до мінімуму всі поліпшення. Краще підвищити бойову міць персонажів. Як це зробити, ми розповідали вище.

  Zero City: Друзі в грі

  Переваги друзів:

 • Отримання подарунків.
 • Обмін ресурсами.
 • Змагання з друзями.
 • Багато гравців запитують: як завести друзів в грі? Спочатку необхідно зайти в меню гравця (іконка у вигляді кубка в лівому верхньому кутку основного екрану). Потім зайти у вкладку “Друзі”. Тут вам запропонують прив’язати аккаунт на сторінку в соціальній мережі Facebook. Прив’язка сторінки дає можливість переносити прогрес ігрового аккаунта з одного пристрою на інший.

  Досвідчені гравці радять створити на “фейсбуці” окрему сторінку для ігор. Це зручно для того, щоб повідомлення від друзів по ігор не займали місця на вашій основній сторінці. Але слід пам’ятати, що в цій мережі потрібно мати 1 аккаунт. Тому не варто в один день приймати багато друзів.

  Де шукати друзів? Власне кажучи, в самому фейсбуці. Спочатку можна зареєструватися на сторінці ігрового співтовариства і запрошувати людей, які дають коментарі до постів.

  Рекомендується поставити на аватарку сюжетну картинку гри Zero City, щоб люди розуміли, навіщо ви їх запрошуєте.

  Через якийсь -то період часу вам будуть рекомендувати тих чи інших користувачів. Слід вибирати гравців. Потім дивитися у них в друзях людей, які грають в Zero City. Деякі гравці (які є у нових друзів) будуть самі запрошувати вас дружити. Слід пам’ятати, що в день не потрібно приймати зі спільноти більше 2 – 3 чоловік.

  Для чого ще потрібні друзі? Після прив’язки аккаунта до “фейсбуку” можна відправляти подарунки. За 10 відправлених подарунків, дають скриню з їжею, ресурсами і дошками. Їжа потрібна буде для проходження Тунелів. Якщо у вас є преміум аккаунт, то в добу можна відправити 20 подарунків і отримати 2 скрині. В подарунках від друзів гравці отримують ресурси.

  У досягненнях вам за друзів також дають подарунки. Перший раз дають невеликий приз за підключення аккаунта. Потім за певну кількість друзів можна отримати кріптокоіни. Наприклад, за досягнення “Своя команда” в 75 грають друзів на “фейсбуці” дадуть 20 одиниць самої рідкісної ігрової валюти.

  Zero City: Проходження Тунелів

  У магазині тунелю можна придбати за армійські жетони , які даються за проходження етапів, можна придбати гарні речі:

 • Ресурси.
 • Матеріали.
 • Кріптокоіни.
 • Жителів.
 • зброя.
 • Екіпіровку.
 • У магазині не слід купувати предмети, які випадають рандомно. Наприклад, фіолетове зброю під знаком питання, після покупки може виявитися слабше синього і не мати необхідних параметрів. Не рекомендується купувати вміння для проходження Тунелів в магазині. По ходу проходження ви і так отримаєте декілька цікавих навичок (вони працюють тільки 3 доби в тунель). Краще збирати їх на легких рівнях, щоб складні етапи було легше проходити.

  Армійські жетони можна отримати за успішну зачистку Тунелів. Вони зникають з закриттям Тунелів. Тунелі відкриваються щоп’ятниці о 12.00 годині дня за московським часом. Закриваються вони через 36 годин (3 діб). Після закриття, всі набрані жетони і окуляри зникають. У тунелі нараховується рейтинг. Кращі гравці отримують по закінченню події хороші подарунки.

  Для більшого отримання жетонів, можна щодня дивитися рекламні відео ролики. Взагалі рекламу рекомендується дивитися в усіх активностей. За неї можна отримати квитки Арени, ресурси і матеріали абсолютно безкоштовно. Слід купувати в магазині Тунелів прискорювачі боїв. Це дасть вам можливість проходити рівні швидше.

  Основний ресурс для проходження Тунелів – це їжа. Нею необхідно запасатися у великих кількостях. 1 рівень варто 8300 одиниць провізії. Слід зберігати на складі всі ящики з їжею (отримані в подарунках і за інші заходи). Відкривати їх протягом тижня не слід, інакше вони всі підуть на харчування жителям.

  Рекомендується щотижня максимально проходити Тунелі, щоб отримати більше бонусів.

  Який загін необхідний в тунель? Є сенс для проходження брати зброю, яке має масову атаку. Тому що доведеться боротися відразу з декількома напливами зомбі. Варто брати 1 піхотинця, 1 хіміка (одягненого в броню піхотинця) і 2 стрільців. На хіміків повинні бути предмети, які лікують і реанімують союзників. На піхотинця бажано мати броню, яка викликає в бій 2 зомбі після смерті.

  Якщо ви дійшли до рівня, який ви не можете пройти, то не варто впиратися в його проходження. Радиться спуститися на пару – трійку рівнів нижче і збирати тихенько з нього ресурси в авторежимі і набирати жетони. Періодично на рівнях трапляються ящики з ресурсами і вижили.

  Обов’язково між рівнями необхідно лікувати воїнів. Можна поєднати проходження Тунелів з битвами на Арені.

  Zero City: Як правильно будувати притулок?

  на самому старті гри вам дадуть кілька вже готових кімнат, які необхідно відремонтувати. Це самі основні приміщення:

 • Казарми.
 • Їдальня.
 • Енергетична кімната.
 • Командний центр.
 • Кімната відпочинку.
 • Поступово до притулку будуть підходити жителі, яких необхідно розмістити за наявними кімнатах. В першу чергу доцільно буде спрямувати вижили в кімнати, які виробляють ресурси: їдальня і енергетичний центр. У перших прийшли жителів буде по 1 – 2 зірки. Ці жителя знадобляться на старті, їх необхідно буде поміняти в подальших на героїв 3 і вище зірок.

  Вплив параметрів жителів:

 • Боєць – має підвищені характеристики сили і здоров’я. Необхідний для охорони бази, в боях під час проходження місій, на Арені, в рейдах, в тунелях. Параметр “сила” впливає на здоров’я і бойові здібності людини.
 • Дослідник – основний параметр інтелект. Впливає на швидкість виробництва, дослідження в хімічній майстерні.
 • Кухар – підвищена характеристика кулінарія. Впливає на швидкість виробництва їжі, на тривалість зберігання продуктів в холодильнику.
 • Бухгалтер – основний параметр бухгалтерія. Впливає на виробництво грошей.
 • Жителів необхідно розподіляти по кімнатах по їх параметрами. Наприклад, ось один чоловік, у якого підвищена здатність кулінарії, його, слід направити до їдальні.

  Як тільки основні кімнати будуть заповнені, слід побудувати холодильник, майстерню з виробництва екіпіровки і столярну майстерню. Чим вище рівень столярної майстерні, тим більше ресурсів ви будете отримувати з рейдів.

  Дошки важливий ресурс для будівництва, ремонту і поліпшення приміщень. На старті вам буде даватися необхідну кількість дощок, але в подальшому їх буде катастрофічно не вистачати. Тому необхідно складати дошки на потім.

  Все ящики з ресурсами, які ви будете отримувати по ходу гри (за щоденні досягнення, за перемоги, від друзів), відразу відкривати не слід, тому що вони будуть займати місце на складі і в холодильнику. Складських приміщень багато робити не потрібно, просто можна покращувати поступово сховища, інакше може не вистачити місця для інших важливих кімнат.

  Що покращувати в першу чергу? Необхідно покращувати ресурсні кімнати.

  Енергія – необхідна для нормального функціонування інших кімнат.

  Їжа – потрібно для проходження Тунелів, Арени, деяких місій і в їжу тим, хто вижив.

  Дошки – для поліпшення і будівництва кімнат.

  Як правильно розташувати кімнати?

  Розстановка кімнат відіграє велику роль. Близько енергетичного центру необхідно побудувати життєво важливі кімнати: столову, столярну майстерню, холодильник. Якщо енергія у гравця закінчується (на старті це часто буває), то першими відключатися найдальші від генератора кімнати. Слід постаратися, щоб не відключався надовго холодильник, інакше всі продукти пропадуть.

  Ресурсні кімнати, казарми, спальні, необхідно об’єднувати. Зміщені кімнати дають бонус до основних характеристик. До спальнях це теж ставитися, так швидше можуть з’явитися діти.

  Як об’єднати кімнати в грі Zero City? Для цього необхідно будувати нові кімнати або перетягувати старі поруч з уже побудованим приміщенням. Якщо у вас спочатку не вийшло об’єднати кілька кімнат разом, то нічого страшного в цьому немає. Слід просто клацнути по кімнаті і перетягнути в потрібне місце. Також в меню командного центру є пункт, який дозволяє редагувати базу. Називається “редактор притулку”.

  Слід пам’ятати, що об’єднувати кімнати можна тільки одного типу і одного рівня.

  Розстановка кімнат в грі, особливої ​​ролі не грає, важливо, щоб гравцеві комфортно було управляти жителями. Розстановка залежить від пріоритетів гравця. Але є загальні рекомендації:

 • Казарми – їх слід розташувати ближче до виходу, тому що так бійці зможуть швидше прибігти до дверей і відбити напад.
 • Ресурсні кімнати – їх краще поставити далі від входу, щоб атакуючі, якщо прорвуться на базу, до них добиралися довго.
 • Холодильник – поставте його в найдальший від входу кут, ресурси дуже важливі в грі.
 • Тренажерний зал – слід ставити його, перед тим, як ви зберетеся вийти на Арену. Покращувати його необхідно в міру можливості. Наприклад, командний центр прокатаю до 5 рівня, тому до 5 рівня необхідно прокачувати спортзал.
 • Холл Альянсу – дає можливість вступити в гільдію або створити свій альянс. Його сильно немає, варто прокачувати. На перших порах вистачить просто його побудувати.
 • Кімната охорони – перша кімната при вході в бункер. Чим вище рівень цього приміщення, тим швидше будуть відображатися нападу. Це ж стосується і вхідних дверей. Її слід покращувати на рівень командного центру.
 • Zero City: Загальний гайд по жителям для новачків

  Головне завдання гравця – облаштувати базу і дати притулок якомога більше тих, хто вижив. Всі дії, які ви будете проводити в грі Zero City, спрямовані на добробут ваших підопічних: рейди, облаштування житла, Арена та інші активності. Кожен житель буде вимагати до себе особливої ​​уваги. Оцінка вашої турботи про людей виражається в щастя.

  Якщо жителі щасливі – ви отримуєте стабільний розвиток. Якщо ті, що вижили сумують – то це позначиться на швидкості виробництва, на розмноженні і на захист бази.

  Як зробити жителів щасливими?

 • Їжа – люди в притулок повинні бути постійно нагодовані.
 • Графік роботи – необхідно давати працівникам відпочивати, інакше впаде швидкість виробництва, і знизитися рівень щастя.
 • Захист – кожному жителю необхідно дати в руки зброю, одягнути і взути. На базу часто будуть робити нальоти гризуни, від яких прості жителі будуть відбиватися.
 • Бої – вдалі проходження місій, долі на Арені, додають щастя мешканцям вашої бази. Відображені нальоти, теж піднімають рівень щастя. Але якщо напад не був відбито, люди почнуть сумувати і скаржитися.
 • Любов – періодично необхідно 2 різностатевих мешканців залишати в кімнаті відпочинку для подальшого розмноження. У вагітних жінок рівень щастя підвищується на 100%.
 • Для чого потрібна зірковість?

  У кожного жителя є різна кількість зірок. У грі це називається “потенціал”. Кожна зірка підвищує межу тренування жителів.

  Чим вище потенціал, тим вище межа тренування класів. Чим вище потенціал батьків, тим вище шанс, що дитина народитися з високим потенціалом.

  В ідеалі краще мати всіх жителів на 5 зірок. Але не всім це потрібно. Для робітничих професій максимальне значення навичок становить 55 одиниць. Тобто їх окуляри вміння вписується в 3 зірки (кожна зірка дає 20 одиниць тренування). Решта 2 зірки необхідні тільки для воїнів. Військове мистецтво прокачується до 100 одиниць.

  Кількість бійців визначається кількістю місць в казармах. На поточний момент можна обійтися 6 бійцями. Але так як гра постійно розвивається, то в найближчому майбутнім знадобитися 12 воїнів.

  Варіанти отримання зірок:

 • Народження дитини – спочатку слід підібрати батьків трьох зірок. Однозіркових жителів можна відразу проганяти – вони тільки сповільнять процес розвитку бази. Коли батьки 3 зірок, є шанс отримати дитину 4 зірок. Потім необхідно підібрати до виросло дитині 4 зірок, пару на 3 зірки. І так далі, поки не з’являться жителі на 5 зірок.
 • Купити в Тунелі жителя – тут в магазині можна купити людини від 3 до 5 зірок.
 • поліпшити жителя за кріптокойни – на 4 зірки коштує 750 кріптокоінов, на 5 зірок коштує 2000 кріптокоінов.
 • поліпшити за реальні гроші – бувають акції, які дають можливість отримати жителя з 5 зірками .
 • у першу чергу зірки необхідно підвищувати зірки тим героям, яких ви плануєте брати на Арену, в Тунелі, на рейди та на охорону бази.

  Як з’являються діти в Zero City? Для того, щоб з’явилася дитина, необхідно взяти 2 різностатевих жителів і поставити в житлове приміщення. Краще, щоб пара в кімнаті була одна. Слід брати жителів з однаковими високими показниками. Якщо ви хочете отримати дитя з високими характеристиками сили, слід взяти 2 натренованих батьків. Чим вище у пари загальний показник, тим більше шанс, що з’явитися немовля з високим показником основної характеристики батьків. Наприклад, у пари з добре прокачаної кулінарією, є шанс народити дитину – кухаря.

  Після того, як мати завагітніє, слід відправити батька назад на робоче місце. Через 6 годин реального часу у вас в притулок з’явитися новий житель. Після народження дитини мати, якийсь час не буде придатна для любові. Але чоловік може вільно полюбити нову даму. Тому можна зробити пару чоловіків з високою зірковістю і всіма прокачаний максимально здібностями для розмноження. Жінкам рекомендується максимально прокачувати тільки 1 параметр, щоб розуміти, до чого буде схильний дитина.

  Як прокачувати жителів?

  Жителі, у яких є схильність до однієї здібності, необхідно прокачувати в першу чергу саме цю здатність. Наприклад, кулінар повинен постійно працювати в їдальні. Як тільки ви прокачає основну характеристику, слід кожному жителю прокачувати силу в тренажерному залі. Навіщо це потрібно? це необхідно для відбиття атак гризунів, зомбі і інших гравців. Натреновані жителі швидше впораються з небезпеками.

  Слід пам’ятати, що вагітні жінки не працюють і не беруть участь в битвах. Тому варто ставити їх на ті позиції, де можна поміняти робочого або залишити місце вільним на деякий час. Не варто ставити жінок в ресурсні кімнати. Необхідно, щоб ці кімнати працювали постійно і були повністю заповнені робітниками.

  Є ті, що вижили, у яких немає яскраво виражених здібностей. Їх радиться робити універсальними робочими, щоб у міру необхідності змінити їм місце праці. Наприклад, під час процесу залицяння або вагітності працівників.

  Поради щодо прокачування персонажів:

 • Деяким жінкам необхідно максимально прокачати силу і максимально підвищувати потенціал, щоб діти народжувалися з високим рівнем зірок і були хорошими бійцями.
 • Слід жителям, з високим потенціалом прокачувати силу і зірковість. Ці жителі допоможуть при відбитті атак на базу, або будуть бійцями після підвищення рівня казарм.
 • Необхідно мати 1 – 2 бійців, повністю одягнених в броню і зі зброєю. Особливо це стосується медиків. Якщо під час битви воїни закличуть когось в бій, ці мешканці повинні бути готові до виклику.
 • 1 – 2 зіркових героїв не слід сильно прокачувати, з часом до вас прийдуть герої з великим потенціалом, які зможуть краще справлятися зі своїми обов’язками (від 3 до 5 зірок).
 • на рейди, в місії, Тунелі і на Арену будуть виходити тільки ті хлопці, які знаходяться в казармах. Інші, Прокачані для воєн персонажі, можуть виконувати інші роботи. Героїв для битв можна міняти. Певною прив’язки до персонажу у екіпіровки та одягу немає (тільки чоловічий та жіночий одяг).

  Zero City: Секрети і поради від Мудрого Гика

  Як отримати матеріал для виготовлення екіпіровки? Матеріал виходить після розбирання тієї чи іншої речі. Не варто викидати або продавати броню і зброю, краще розібрати його і зробити більш високої якості. Нічого страшного, якщо річ вийти не та. Її знову можна розібрати і знову спробувати зробити необхідний предмет. Не варто продавати звичайні або зелені речі, тим більше їх викидати. З 10 звичайних матеріалів, вийти 1 зелена річ. З 10 зелених матеріалів буде виконана 1 синя річ і так далі.

  Як приготувати спецзасоби? Для того, щоб самостійно виготовити спеціальні засоби необхідно побудувати майстерню електроніки. Принцип виготовлення спецзасобів, такий же, як при виготовленні екіпіровки.

  Де брати легендарні речі? Для цього необхідно поставити майстерню зброї і майстерню броні. На старті вам буде доступна просто майстерня. У ній максимум можна зробити фіолетові – унікальні речі. Легендарні предмети виготовляються саме в цих майстерень. На один помаранчевий предмет необхідно мати 10 епічних (фіолетових) матеріалів.

  Навіщо потрібен Альянс? У Альянсі можна брати участь в кланових війнах, за підсумками яких можна отримати гарні призи. На основні моменти в грі Альянс не впливає. Звичайно, гільдія дає можливість спілкуватися з іншими гравцями.

  Як можна заробити кріптокоіни? У грі є декілька можливостей отримати цю валюту:

 • Перегляд рекламних відеороликів.
 • Купити в магазині Тунелів.
 • Отримати з хорошого скрині.
 • Отримати за певні досягнення.
 • за виконання деяких завдань.
 • Що дає преміум аккаунт?

 • Можна отримати більше подарунків.
 • Можна відправити більше подарунків.
 • Збільшується швидкість будівництва на 30%.
 • Підвищуються бонуси за виконання щоденних місій.
 • Лікування проходить на території всієї бази, а не тільки в медичному центрі.
 • Підвищується швидкість виготовлення предметів на 30%.
 • Знижується вартість проходження Тунелів і внесок на Бойне.
 • Автор статті: Євген