Z DAY: HEARTS OF HEROES – гра на андроїд з датою виходу 27.06.2018 р від компанії KingsGroup Holdings. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.
Зміст статті
Z Day: Hearts of Heroes – Коди Подарунків
Куди вводити Код Подарунку? Для того щоб отримати сюрприз необхідно зайти в профіль гравця (аватар командира в лівому верхньому кутку екрану). Потім перейти в меню настройки (вони знаходяться в лівому нижньому кутку вікна профілю). Тут потрібно вибрати пункт “Подарункові коди”. У діалоговому вікні слід ввести код подарунка і підтвердити операцію “Ок”. Після цього гравець отримає покладений подарунок.
Де отримати Код Подарунку? Часто розробники гри через свої сторінки в соціальних мережах проводять конкурси, за підсумками яких учасники мають змогу отримати приз. Код надсилають в листі поштою протягом 7 діб з моменту оголошення результатів акції. Іноді Коди Подарунків дають під час певних подій, про які пишуть на сторінках:
Коди Подарунків:
Коди швидко застарівають. Час від час наш сайт – Мудрий Гик. Тут ми будемо, по можливості, додавати нові подарункові коди гри. Не пропустіть, так як деякі коди діють обмежений час!
Z Day: Hearts of Heroes: Гайд для новачків
Опис гри
Z Day: Hearts of Heroes – цікава розрахована на багато користувачів гра, де необхідно будувати, розвивати і покращувати свою військову базу. Дія гри відбувається в альтернативній реальності. У 1945 році нацисти підірвали бомбу з штучно створеної антиматерією, яка знищила майже всю планети. Цей знаменний день в історії людства назвали “Zero-Day”. Тепер сили зла намагаються підкорити залишився в живих людство. Завдання гравця – протистояти навалі темряви. У грі немає зомбі, але внаслідок вибуху антиматерії з’явилася Нова раса.
Гра починається через кілька днів після вибуху. Планета ще не встигла оговтатися від удару. Гравець потрапляє на руїни колись могутньої бази. Тепер йому належить відбудувати її. Перша будівля, яке відновить гравець – Фабрика їжі. На запах їжі приїде машина з вижили союзними солдатами. В обмін на дах і їжу вони погодяться залишитися з гравцем і допоможуть відновити частину уламків.
Далі для гравця почнеться навчання. Помічниця розповість про ситуацію і попросить побудувати ще пару будівель. У перші два дні гравцеві буде запропоновано почати будівництво необхідних для існування бази будівель. У цей період житло буде закривати купол, який захищає базу від нападу інших гравців. За 2 дні гравець повинен освоїти управління, зрозуміти, за що відповідає кожна будівля, яка користь несе воно для бази. За цей час командир отримати кілька героїв війни. Вони принесуть з собою не тільки можливість проходити деякі місії, а й дадуть базі додаткову силу.
Ресурси
У грі є декілька видів ресурсів. Найнеобхіднішими для повноцінного розвитку вважаються:
Золото дуже важливий ресурс, тому необхідно берегти його і не використовувати направо і наліво. Не варто прискорювати процес будівництва і досліджень. Золото можна витратити на легендарного героя або придбати необхідну рідкісну деталь для ремонту Руйнівника (потужна літаюча бойова машина).
У грі зустрічаються і інші важливі матеріали, але їх також не варто витрачати, на що попало. Наприклад, на поліпшення зелених героїв. Кожен ресурс має своє призначення. Тому з самого першого моменту в грі, слід почати економити. Якщо є можливість або ресурси отримані в якості нагороди за виконання завдань, їх не слід доставити з інвентарю до останнього моменту, не варто діставати золото. Через 2 дні гри щит, навколишній базу командира, зникне, на ватажка стануть нападати інші гравці. У разі поразки частина ресурсів і золота піде на користь нападника.
Інтерфейс гри
Ігровий екран ділитися на кілька зон:
Профіль командира
Тут можна подивитися статистику сили, розписану по пунктам (кнопка “Більше”). Можна завантажити з пристрою особистий портрет або будь-яку відповідну за параметрами картинку. Зображення не повинно містити сцен насильства. При цьому необхідно пам’ятати, що портрет гравця можуть використовувати інші командири.
У профілі можна поліпшити характеристики командира, які будуть підвищувати загальну силу, і покращувати параметри бази і армії. Навички поліпшуються за очки навичок, які можна отримати за рівень гравця, за поліпшення деяких будівель, за виконання певних завдань. Існує 3 гілки умінь:
Навички можна скинути і заново побудувати гілки по необхідності.
У першу чергу рекомендується прокачувати гілку Економіки. Ця гілка значно підвищить швидкість будівництва і вивчення наук. Якщо на перших етапах гри ці процеси проходять досить швидко, то на більш пізніх етапах, будівлі будуть дуже довго будуватися (часом до декількох діб). Важливий і збір ресурсів, тому що від нього буде залежати розвиток бази і гравця.
У профілі на героя гравця можна надіти спорядження, яке поліпшить ті чи інші характеристики армії і бази. Можна зробити настройки, зайти в офіційне співтовариство, вибрати мову інтерфейсу. Також можна управляти членством, почати гру заново або звернутися до служби підтримки.
Досягнення. Кожне досягнення командира в грі, дає хороші бонуси і нагороди. За них можна отримувати звання, які теж дають бонус до параметрів. Наприклад, звання “Майстер постачання” дає + 5% до оборони військ. Для того, щоб отримати звання, необхідно виконати ряд завдань. Квести можна подивитися, клацнувши по званню. Спеціально виконувати місії не потрібно. Досягнення підсумовуються по ходу гри.
Кнопки рядки подій
Довше йдуть іконки тимчасових акцій. Наприклад, перші 7 днів гри можна додатково отримати призи за вхід. На старті гри командир отримує певну кількість очок активності за кожну виконану місію. Окуляри можна поміняти за відповідні ящики. За перший тиждень щоденного входу в гру можна отримати епічного героя війни. Про це можна прочитати, клацнувши на іконку з хлопцем і лічильником часу. “Ніколь повернулася” – це подія завершитися після того, як гравець закінчить VI главу сюжетної компанії.
Зона управління
Z Day: Hearts of Heroes : Секрети будівництва Бази
Штаб – квартира . Це основна будівля бази. Від її рівня залежить будівництво інших об’єктів на базі, а також вивчення деяких наук. Покращуючи Штаб, збільшується ліміт військ в поході. З підвищенням рівня збільшується сила гравця. Будівля ділитися на кілька підміню:
Плац. Тут показана вся інформація про види військ і їх кількості, про пастки і про загальний стан бази.
Полігон. Будівля для найму військ далекого бою. Потужність військ залежить від рівня будівлі. Після 30 рівня дається бонус + 5% до атаки далекого бою на кожному рівні.
УровеньВіди войск1.Протівотанковая пехота.4.Меткіе стрелкі.7.Опитние стрелкі.10.Ракетние войска.13.Профессіональние разведчікі.16.Наемние вбивці. 19.Штурмовікі.22.Профессіональние штурмовікі.26.Незаметние наемнікі.30.Елітние штурмовікі.35.Молчалівие убійци.40.Унічтожітелі.
Навчальний плац. Будівля призначене для тренування і найму піхоти. На 30 рівні дається бонус + 5% до захисту піхоти кожний наступний рівень.
УровеньВіди войск1.Пехота.4.Партізани.7.Стрелкі.10.Рядовие.13.Мобільние десантнікі.16.Пулеметчікі наступленія.19.Передовие бойовики. 22.Войска наступленія.26.Мощние стрелкі.30.Ударние войска.35.Елітние стрелкі.40.Партізани вбивці.
Фабрика артилерії. Будівля призначене для тренування і найму артилерії. На 30 рівні дається бонус + 5% до оборони артилерії кожний наступний рівень.
УровеньВіди войск1.Укрепленний транспорт.4.Мобільние гаубіци.7.Десантний транспорт.10.Полевие орудія.13.Бронегрузовікі.16.Мощние польові орудія.22 .Укрепленние бронегрузовікі.30.Джаггернаут.35.Крушітелі небес.40.Аннігілятори.
ловушечний. У будівлі можна виготовляти пастки різних типів.
УровеньВіди войск1.Ловушкі з патронамі.3.Колючая проволока.5.Траншеі.7.Оборонние бомболети.9.Транспортние міни.11.Настенное орудіе.14.Барраджери.17 .Протівотанковие ежі.20.Пушкі оборони.23.Тяжелие бомболети.26.Бункери оборони.29.Усіленное зброю.
Склад. Будова служить для зберігання ресурсів і захищає їх від нальотів супротивників. Покращуючи Склад, гравець збільшує кількість місць в сховище. Предмети, які гравець переносить на склад, при поразку не будуть розграбовані.
Торгівля. Будова призначене для аукціонного типу придбання рідкісних предметів. Будівля ділитися на кілька меню:
Майстерня. У будівлі проводиться спорядження для командира і героїв війни. З підвищенням рівня підвищується швидкість виробництва, збільшується сила бази, знижується споживання сталі на виготовлення екіпіровки. Ділитися на 2 меню:
Пост зв’язку. Будова для зв’язку з іншими гравцями. Дозволяє членам Альянсу прискорювати виробництво, дослідження або будівництво. Посредствам Посту зв’язку можна відправляти і приймати війська підкріплення. Підкріплення значно збільшує число військ захищається армії. Покращуючи Пост, гравець підвищує число військ підкріплення, яких можна прийняти на своїй базі. Будь-які війська підкріплення, поранені в битві, будуть лікуватися в лазареті тієї бази, з якої були відправлені на підмогу.
Допомога союзникам – кожен раз, коли над Постом зв’язку загоряється значок Допомоги, союзнику необхідна допомога гравця. Щоб збільшити кількість разів, які союзники командира можуть йому допомогти, слід покращувати будівлю.
Авіабаза
Це місце, де можна обслуговувати руйнівник командира. Руйнівник – це потужне літаюче засіб для атаки або оборони. Вміщує в себе величезні знаряддя, які завдають значної шкоди армії і базі противника. Покращуючи авіабази, гравець зменшує число використовуваних премій руйнівника.
“Вставити частина”. Перше меню Авіабази. Тут призначаються премії за 4 типами:
Для кожного виду премії є свої креслення частин. Частини руйнівника діляться на 4 види, які можна поліпшити:
Слід призначати навички руйнівника відповідно до мети кожного походу. Навички Захисника підсилюють збір і оборону. Навички Агресора підсилюють показники атаки, підвищують здатність знищувати загрози. Частини руйнівника можна вставити тільки в місця відповідні їм за формою.
Гравець може активувати частини і отримати додаткові переваги, об’єднавши їх з преміями руйнівника. Функція доступна з 1 рівня машини. Комплект для руйнівника складається з 4 частин:
Кожну частину можна поліпшити . Для цього необхідні: відповідний проект + улучшитель частини. Для кожного типу і виду частин існують свої креслення.
“Премії руйнівника”. У цьому меню призначаються премії, які покращують силу командира, бази і армії. Для початку радиться вивчити найнеобхідніші премії. Тут же можна вибрати один з декількох руйнівників:
Для того щоб змінити клас руйнівника, потрібно заплатити певну кількість різних елементів.
“Посилити премії”. У цьому меню можна посилити премії руйнівника використовуючи частини двигуна. Для різних рівнів посилення необхідні частини різних рівнів. Частини можна дістати в покинутій будівлі, на Аукціоні, Чорному ринку або біржі. Частини двигуна цілком повернутися гравцеві, якщо він вирішить скинути рівень посилення. Є 2 вкладки премій:
Найманий руйнівник. Тут можна закликати найманого руйнівника на певний період часу, використовуючи предмет “Найманий руйнівник”. Чим більше таких предметів, тим довше часу буде служити покликаний руйнівник. Закликавши додатковий руйнівник, гравець отримує бонуси для походів (максимум 4) не супроводжуваних основним руйнівником гравця. Наприклад, гравець пішов війною на сусідню базу, забравши основний руйнівник. Потім вирішив в цей же час піти з одним на Загарбників. Для цього походу командир може закликати ще одну машину. Коли час найму закінчується, пропадають всі переваги, які дає найманий руйнівник.
Караульна вежа. Дозволяє дізнатися про походи і шпигунстві проти гравця. Покращуючи Вежу, командир отримує більш детальну інформацію про ворога, ніж на попередньому рівні будівлі. Будова підвищує силу бази. Часовий буде показувати гравцеві всю доступну інформацію про противника.
Стіна. Це основне оборонна споруда. Поліпшується нарівні зі Штаб – квартирою командира. Підвищуючи рівень стіни, гравець покращує її оборонну здатність. Якщо базу гравці атакували, і він програв битву, Стіна почне палахкотати яскравим полум’ям. Як тільки шкала міцності впаде до 0, місто переміститися на довільну точку в Регіоні.
Казарми. Підвищують ліміт призову юнітів і швидкість їх тренування.
Будинки для виробництва ресурсів. Покращуючи ці будівлі, полководець збільшить виробництво основних ресурсів і місце зберігання. Будівлі для виробництва ресурсів:
Згодом гравець зможе розширити свої володіння, відкриваючи нові ділянки землі. Тому не рекомендується жаліти місце і більше будувати заводів з переробки ресурсів. Це дозволить швидше відбудувати і розвинути базу.
Лазарет. Будова призначене для лікування поранених. Рівень будівлі впливає на місткість. Краще побудувати кілька лікарень. Це в нагоді для лікування війська на високих рівнях.
Сила гравця
Сила – це ігрове і найбільш зрозуміле втілення потужності гравця і його бази. Силу можна отримати декількома способами:
За силою командира можна приблизно дізнатися його рівень і стан бази. Іноді гравців підбирають в гільдію по силі.
Світова карта
На Світову карту можна потрапити через кнопку “Регіон”. Таким же чином можна буде повернутися на базу. Світова карта відкриває нові можливості для розвитку бази гравця. Можна відправити війська на збір ресурсної точки, ресурси якої можна витратити на розвиток табору. Війська повернутися додому автоматично після собору всіх ресурсів, які зможуть забрати.
У певний момент гри ресурсів буде катастрофічно не вистачати. Тому важливо досліджувати швидкість збору (підвищить шанс швидше зібрати точку і забрати від неї ноги без втрат), вантажопідйомність армії (витривалість), яка дозволить зібрати більше ресурсів за один рейс (важливо, тому що на точку може покласти око більш потужний супротивник). Важливо вивчити швидкість переміщення, що допоможе не потрапити в засідку і втратити не тільки зібрані ресурси, але і військ.
На корті є кілька об’єктів взаємодії:
Сама карта розділена на безліч регіонів – серверів. Можна переміщатися між регіонами за допомогою спеціального квитка. До 5 рівня гравця можна безкоштовно перенести базу в будь-яку точку світу. При переміщенні армії гравця повинні знаходитися в розташуванні бази.
Кожен регіон розділений на рівні ресурсних точок. Чим вище рівень точки, тим більше з неї можна зібрати ресурсів. Найжирніші точки розташовані в центрі регіону.
Бастіон – основна будівля регіону. Коли у головного регіону з’являється статус “Битва” будь-який з гравців може відправити армію, щоб зайняти його або 1 з 4 веж.
Якщо один з союзників зайняв бастіон або вежу, рекомендується вислати йому на допомогу війська, щоб гравець втримав позицію.
Z Day: Hearts of Heroes: Проводимо Дослідження правильно
Дослідження – це важлива частина ігрового процесу , яка дозволяє поліпшити багато показників командира, радників, армії, швидкість будівництва, швидкість збору ресурсів та інші необхідні речі.
Дослідницька
Це центр наукових знань командира. Покращуючи її, гравець отримує доступ до наймогутнішим знань. З кожним новим рівнем будівлі підвищується сила гравця. У Дослідницької є 6 гілок розвитку:
У першу чергу рекомендується покращувати здатності Розвитку та Економіки. Чим раніше гравець вивчить науки в цих гілках, тим швидше набере силу і зможе протистояти ворогові.
Як збільшити швидкість дослідження?
Z Day: Hearts of Heroes: Гайд по героям
Герої війни – це персонажі, які з’являються в грі і допомагають гравцеві поліпшити базу, підвищити характеристики військ. Якщо одного з героїв призначити на посаду одного з радників командира, то цей персонаж отримає додаткові параметри, які також будуть впливати на благополуччя бази і її жителів. Героїв можна купити за реальні гроші або золото, отримати в якості нагороди за виконання завдання (місії), отримати в рулетці в Залі героїв.
Існує 4 класу персонажів, які відрізняються кількістю здібностей, рівнем даються характеристик і кількістю зірок:
Герої війни можуть використовувати спорядження для підвищення рангу і підвищення своєї могутності. Для створення речі необхідно клацнути по герою, після чого відкриється вікно, в якому потрібно вибрати вкладку “Майстерність”. Тут є від 4 слотів, в які вставляються предмети екіпіровки. Для отримання спорядження слід клацнути по слоту, відкриється майстерня спорядження, де буде запропоновано створити обраний предмет. Для кожного героя предмети екіпіровки підбираються автоматично і відображені на порожньому слоті. Виготовлений предмет назавжди прив’язується до даного персонажу.
Після скидання рангу персонажа, його рівень знижується до 1, а всі раніше використовувані предмети повертаються в інвентар гравця.
Вилазки героїв
Вилазки є кілька глав для розвитку героїв війни. У місії можна потрапити через вертоліт, який знаходиться близько Штаб – квартири. Проходячи глави можна добути різні ресурси і предмети. Перед вилазкою необхідно вибрати місію (вони відкриваються поступово). Потім необхідно вибрати героїв, які будуть проходити квест.
У кожній місії необхідно покращувати вміння команди за осколки руди (вона падає після зачистки клітин). Ці навички активні тільки в момент проходження однієї історії. При переході на наступний етап, все вміння обнуляються. Також поступово посилюється рівень атаки, який досягне максимального піку перед знищенням бункера противника. Після проходження глави – рівень атаки обнулитися. З кожною історією скидається здоров’я команди, знайдені осколки руди, патрони і аптечки.
У кожного типу ворогів є свої активні і пасивні вміння, тому при кожній сутичці їх необхідно враховувати. В кінці кожного розділу необхідно знищити бункер з суперзброєю. Для знищення бункера рекомендується накопичувати окуляри здоров’я команди і частіше використовувати навички героїв.
Рекомендується в кожному бою знищувати танки противника, поки вони не почали стрілянину. Танки віднімають значну кількість здоров’я команди. Солдат суперника “Контррозвідка” має високий показник ухилення. Тому радиться використовувати для його знищення активну вміння зірко Левіна “Точний удар”.
Зал героїв
Ця будівля, в якому зосереджені основні дії з героями війни. Тут можна обміняти частини героя на самого героя, можна призначити персонажа на посаду, перед покупкою подивитися основні характеристики солдата.
Відділ призову. Тут можна отримати кілька частин героїв. У відділі є 3 яруси:
Чим вище ярус, тим більше шансів закликати героя вищого класу. Перші 2 ярусу щодня пропонують гравцеві безкоштовні спроби призову. У майстерному колі є можливість закликати особливих героїв під час деяких подій.
Список героїв війни. Це меню, де показані всі наявні у гравця персонажі. Тут є кнопка “Галерея”, де можна подивитися героїв, яких немає у гравця в даний момент.
Зал героїв. Тут можна призначити їх на посаду радника. Різні посади доступні на різних рівнях Штаб – квартири. Героїв можна призначати тільки на посади за їх спеціалізації. Слід призначати персонажів так, щоб їх здатності заробили на обраної роботі. Насправді, тут важко промахнутися. Вибираючи радників на певну посаду, у вікні вибору з’явиться кілька претендентів, з яких потрібно вибрати 1 кандидата.
Призначені герої приносять додаткову користь командиру, базі і армії. Кожна здатність героя підвищує параметри бази і війська. Героїв на посади можна міняти.
Збройна героїв війни. Тут відображається екіпірування героїв і кількість наявних у гравця матеріалів для виготовлення речей. Спорядження підрозділяються на 3 класу:
Чим вище клас спорядження, тим більше матеріалів необхідно для його виготовлення.
найефективніші герої для вилазок
Досвідчені гравці рекомендують для вилазок команду з 3 героїв війни , які найбільш ефективно діють в поєднанні один з одним.
Джекі Б – епічний поштмейстер.
Навички:
Молоток Хенк – легендарний військовий радник.
Навички:
Сталевий Ятаган – легендарний глава логістики.
Навички:
Ніколь – епічний стратег.
Навички:
Базука Бронсон – легендарний шеф розвідки.
Навички:
Дуглас М – епічний військовий радник.
Навички:
Генрі М – епічний скарбник. Подібний герой – Іван К.
Навички:
Сверхсолдат
Будівля Лабораторія суперсолдата відкривається на 8 рівні Штаб – квартири. Тут можна вибрати собі суперсолдата, який має високу міццю, відрізняється здатністю до стратегії бою, має високий захист і витривалість. Можна вибрати, якої статі (Чоловік або жінка) буде суперсолдатів. Пол не впливає на характеристики бійця. У суперсолдата є свої навички, які можна покращувати за очки таланту воїна (їх можна отримати в покинутій будівлі).
Збройна сверхсолдата. Бійця можна одягнути в спеціальну екіпіровку, створену спеціально для нього. Зброя та спорядження проводиться в збройовій в завданні “Лабораторія суперсолдата”. Будь зібраний предмет можна розібрати в будь-який момент. Також речі можна посилити, що поліпшить характеристики воїна.
Занедбаний будинок. Тут проходить своє навчання суперсолдатів. Будівля являє собою заплутаний лабіринт, що складається з безлічі поверхів і кімнат. Перемагаючи ворогів в покинутій будівлі, гравець отримує монети будівлі і досвід для суперсолдата. Є шанс знайти рідкісний предмет або матеріал для створення спорядження для воїна. Монети обмінюються на необхідні речі у торговця в будівлі.
Дослідження Покинутого будівлі забирає стійкість у воїна, яка з часом відновлюється автоматично. Також заповнити стійкість можна, використавши заряд стійкості або зробивши покупку. Проходячи всі поверхи в секції, можна знайти ящики, наповнені цінними нагородами.
Звичайні поверхи в будівлі можна обстежити 1 раз, особливі поверхи можна проходити знову після зачистки. Також можна розграбувати особливі поверхи (ця функція стає доступною після проходження етапу 1 – 3), щоб отримати нагороди автоматично. Кожен рівень можна зачистити (вручну або за допомогою кнопки “розграбували”) певну кількість разів на добу. Щодня кількість спроб оновлюється.
Зайти в Занедбаний будинок після проходження героїчних місій. З поверху можна вийти в будь-який момент. При цьому прогрес зберегтися і нагороди за рейтинг будуть відправлені в сховище.
Краще бродити по поверхах слідуючи підказкам на міні – карті в правому верхньому куті, на ній показані всі відкриті кімнати.
Z Day: Hearts of Heroes: Гайд по екіпіровці командира
Спорядження командира грає важливу роль в посиленні і боєздатності армії і бази, також дає хороший бонус до швидкості будівництва і досліджень. Кожна річ дає певне підвищення характеристик того чи іншого об’єкта в грі. Екіпірування ділитися на 2 типу:
Економіка
Назва набораЕффекти від набораКрутой шпіон.Очень значно знижує кількість ресурсів для строітельства.Редкій набір верховенства .Значітельно знижує кількість ресурсів для строітельства.Набор главенства.Сніжает кількість ресурсів для строітельства.Свобода.Повишает швидкість збору ресурсів, витривалість військ, ліміт торгівлі, швидкість будівництва і ісследованій.Делец.Повишает швидкість збору ресурсів, дає бонус торгівлі, підвищує витривалість військ ( вантажопідйомність), збільшує кількість ресурсів на проізводстве.Легендарний набір богатства.Значітельно підвищує швидкість збору ресурсів, дає бонус торгівлі, підвищує витривалість військ (вантажопідйомність), збільшує кількість ресурсо в на проізводстве.Легендарний набір урожая.Значітельно підвищує швидкість збору ресурсів, витривалість військ, ліміт торгівлі, швидкість будівництва і досліджень.
У першу чергу можна зібрати набір “верховенство” і “Свобода”. Вони не вимагають багато ресурсів. Після того, як гравець одягне ці комплекти, розвиток бази прискоритися. Рекомендується одягати, коли проводяться тривалі дослідження або витрачається великий період часу на поліпшення будівель. Можна залишати командира в такому одязі, коли гравець виходить з гри.
Спорядження
Назва набораЕффекти від набораЧерний волк.Повишает параметри атаки, здоров’я і оборони всіх видів військ. Доступний з 26 уровня.Снежний леопард.Повишает здоров’я і витривалість всіх видів військ. Доступний з 26 рівня. Рекомендується надягати, коли загони відправляються на збір ресурсних точок на Світовий карте.Командос.Повишает рівень атаки і шкоди всім видам військ. Гарний час нападу на бази інших гравців і для вилазок на Світовій карті. Доступний з 21 уровня.Ударний отряд.Повишает параметри атаки, здоров’я і оборони всіх видів військ. Доступний з 16 уровня.Лучшій новобранец.Набор складається з декількох комплектів, які поділяються на кшталт екіпіровки (звичайні, рідкісні, легендарні). Підвищує параметри атаки, здоров’я і оборони всіх видів військ. Доступний з 11 рівня.
На перших етапах гри рекомендується зібрати один з комплектів “Кращого новобранця”. Комплект доступний з 6 рівня. Матеріали на його виробництво можна легко зібрати на базі або на ресурсних точках.
Медалі
Медалі покращують параметри кожної речі з екіпіровки командира . Збираються вони в Майстерні індивідуально для кожного предмета спорядження. Існує кілька комплектів медалей, які розрізняються за формою і гідності. Деякі з них можна поліпшити (зробити більш високої якості).
Звичайні медалі “Кобра” – можна поліпшити до рідкісних.
Тип медаліБонусТреугольнік. + 34,5% до атаки військ, + 34,5% до здоров’я військ, + 34,5% до оборони войск.Звезда.Атака військ + 69% .Розетка.Здоровье військ + 69% .Еполет.Оборона військ + 69%.
Рідкісні медалі “Кобра” – можна поліпшити до легендарних.
Звезда.Атака військ + 79,59% .Розетка.Здоровье військ + 79,59% .Еполет.Оборона військ + 79,59% .
Легендарні медалі “Кобра” – покращувати не можна.
Трикутник. + 45% до атаки військ, + 45% до здоров’я військ, + 45% до оборони войск.Звезда.Атака військ + 90% .Розетка.Здоровье військ + 90% .Еполет.Оборона військ +90%.
“Справедливість” – цей комплект покращувати не можна.
Трикутник. + 29,5% до атаки військ , + 29,5% до здоров’я військ, + 29,5% до оборони войск.Звезда.Атака військ + 58,5% .Розетка.Здоровье військ + 58,5% .Еполет.Оборона військ +58,5%.
“ Честь ” – комплект поліпшити не можна.
Трикутник. + 22,5% до ата ке військ, + 22,5% до здоров’я військ, + 22,5% до оборони войск.Звезда.Атака військ + 45% .Розетка.Здоровье військ + 45% .Еполет.Оборона військ +45%.
Набір “Перемога” – все медалі мають трикутну форму, дають бонус до атаки, оборони та здоров’ю по 15% всіх пологів військ. Комплект поліпшити не можна. Складається з 3 медалей.
Набір “Страж” – складається з 3 медалей. Комплект поліпшити не можна.
Тип медаліБонусЗвезда.Атака піхоти + 45% .Розетка.Здоровье піхоти + 30% .Еполет.Оборона піхоти + 30%
Набір “Мото” – складається з 3 медалей. Комплект поліпшити не можна.
Тип медаліБонусЗвезда.Атака піхоти + 45% .Розетка.Здоровье піхоти + 30% .Еполет.Оборона піхоти + 30%
Набір “Повітря” – складається з 3 медалей. Комплект поліпшити не можна.
Тип медаліБонусЗвезда.Атака для далекого бою + 30% .Розетка.Здоровье для далекого бою + 30% .Еполет.Оборона для далекого бою + 45%
Набір “Наука” – складається з 2 комплектів по 4 медалі, які не можна поліпшити.
Тип медаліБонус медалі технологій Еполет.Іспользованіе їжі при дослідженнях -2%, і -800000 одиниць піщі.Розетка.Іспользованіе нафти при дослідженнях -2 %, і -1600000 одиниць нефті.Звезда.Іспользованіе заліза при дослідженнях -3%, і -240000 одиниць железа.Треугольнік.Іспользованіе сплаву при дослідженнях -6%, і -120000 одиниць сплаву. Медалі мудреця еполети. Використання їжі при дослідженнях -2%, і -300000 одиниць піщі.Розетка.Іспользованіе нафти при дослідженнях -2%, і -600000 одиниць нефті.Звезда.Іспользованіе заліза при дослідженнях -3%, і -90000 одиниць железа.Треугольнік.Іспользованіе сплаву при дослідженнях -6%, і -45000 одиниць сплаву.
Кожну медаль рекомендується вставляти в екіпіровку, відштовхуючись від основних бонусів вещ і. Характеристики медалі і речі повинні збігатися.
Z Day: Hearts of Heroes: Гайд по Альянсу
Для чого потрібна гільдія:
- гравці допомагають один одному, скорочуючи час дослідження і будівництва;
- учасники Альянсу отримують доступ до нових технологій, які дозволяють поліпшити показника бази;
- Альянс створює нову територію, що охороняється, на якій можуть розташовуватися бази членів гільдії;
- щодня гравці отримують подарунки (ящики) один від одного;
- спільний напад на бази інших гравців або на представників Нової раси;
- на Ринку Альянсу можна придбати рідкісні предмети.
Досвідчені гравці рекомендують в перші 2 дні знайти собі Альянс і вступити в нього. Так як члени гільдії отримують додаткові переваги.
Через кнопку “Альянс” в рядку управління можна потрапити в в меню управління гільдією. У вікні з лівого боку дана основна інформація про гільдії гравця. З правого боку вікна розташовані кнопки управління.
Шафа з подарунками. Сюди відправляються ящики з подарунками, які доступні всім членам гільдії протягом певного часу. Відкривши ящик, гравець отримає частину золота. Кількість золота визначається випадковим чином. Нові члени Альянсу не можуть відкривати ящики в день вступу. Відкривати ящик може обмежена кількість членів гільдії.
Землі Альянсу. Це територія навколо Штаб – квартири Альянсу. Учасники гільдії отримують певні переваги на цій ділянці. Якщо побудувати Вежі Альянсу, можна збільшити територію. Якщо знести Вежу, то всі будівлі на її ділянці зникнуть. Якщо знести Штаб – квартиру, то зникнуть всі будови на землі автоматично.
Технології Альянсу. Знаходяться у вкладці “Пожертвування”. Тут члени гільдії шляхом пожертвувань своїх ресурсів і золота можуть поліпшити науки. Технології – це важливі вміння гільдії, яке може здійснюватися всіма її учасники. Показати тільки тих, рангом R4 можуть використовувати кошти Альянсу для прискорення процесу вивчення.
На першій стадії існування Альянсу рекомендується вивчати такі науки:
Рекомендується вивчати науки по черзі. Якщо відразу вивчати всі відкриті вміння, то дослідження затягнуться на довго і не принесуть в цей час користі.
Ринок Альянсу. Учасники за пожертви отримують очки честі Альянсу. За ці окуляри можна купити особливі предмети в магазині гільдії. Честь Альянсу належить члену гільдії і зберігається при його переході в інший Альянс.
Допомога Альянсу. Всі учасники гільдії можуть допомагати своїм согільдійцам прискорити процес будівництва і досліджень. Кожен раз, коли над Постом зв’язку з’являється значок Допомоги, значить комусь із членів Альянсу потребує підтримки.
Війна. Зайшовши в цю вкладку можна допомогти согільдійцам відбити напад на базу або взяти участь в нападі. Звідси можна потрапити на спеціальні війни між альянсом, які періодично влаштовують розробники. Можна побачити план дій Альянсу в тій чи іншій ситуації.
Набори Альянсу. Тут є дві дії. Перше “Забрати” – кожен член гільдії може відкрити подарунковий ящик. “Відправити” – можна купити і подарувати іншим членам гільдії ящик з приємним сюрпризом.
Міністерство оборони. тут зберігаються ресурси Альянсу. Сюди можна покласти частину своїх ресурсів і заробити очки міністерства, які можна обміняти на цінні предмети. Показати тільки тих, рангом R4 можуть витрачати матеріали міністерства на придбання нагород для ринку міністерства.
Навіщо потрібні Альянсу свої землі? Найкращий спосіб підвищити силу гравця – це створити або вступити в сильний Альянс. Кожна гільдія в грі прагнути побудувати свою Штаб – квартиру і збільшити територію навколо неї. На цій землі можна побудувати 1 ресурсне будівлю. При зборі ресурсів з цієї будівлі, гравець отримує бонус до швидкості збору, а його війська захищені від нападу. На території гільдії можна побудувати лазарет, в якому за очки честі Альянсу можна вилікувати свою армію. Всі бази, які розташовані на території, захищені вежами.
Де на Світовій карті розташувати базу Альянсу? Молоду гільдію краще розмістити на точках 4 рівня на карті. Це недалеко від центрального бункера регіону, і не дуже близько до нього. Близько до бункеру територію краще не розміщувати, так як там багато гільдій високого рівня. На точках 4 рівня достатню кількість ресурсів для існування Альянсу.
Чим вище рівень ресурсної точки, тим більше на ній ресурсів, і вона швидше збирається. Отже, якщо Альянс розмістився недалеко від бункера, то вона буде збирати ресурси швидше, ніж гільдії на точках 1 або 2 рівня. Не варто розміщувати вулик поряд з іншою гільдією. Вона буде намагатися вигнати нового сусіда, поки він не стане сильніше. На перших етапах рекомендується вибрати тихе місце. Якщо воно не знайдено, доцільніше перенести замки на клітини 3 рівня.
Секрети і поради Мудрого Гика
Як почати гру заново? Если что-то в процесі гри не сподобалося гравцеві, то можна в будь-який момент почати гру заново. Якщо обліковий запис не прив’язаний до соціальних мереж (Гугл, фейсбук, Вконтакте), то при початку нової гри з початку, потрібно зробити прив’язку до іншої мережі. Для того, щоб почати гру заново необхідно увійти в Профіль командира – Налаштування, далі вибрати меню “Управління аккаунтом” – “Почати заново”.
Досвідчені гравці не рекомендують відразу прив’язувати аккаунт. Краще пограти кілька днів, зрозуміти процес, навчитися керувати базою. Якщо гравцеві не сподобатися, можна поміняти аккаунт.
Як передати предмет іншому гравцеві? Для цього необхідно зайти в Пошту. Тут відкрити Новий лист. Внизу відкритого вікна є значок у вигляді плюсик. Після натискання, відкриється інвентар, з якого можна вибрати необхідний предмет. При цьому адресами може не знаходитися в гільдії або в друзях відправника. Досить ввести його ім’я гравця (нік).
Як отримати більше золота? Золото можна отримати декількома способами:
Як стати кращим гравцем? Щотижня відкриваються нові сервера, куди потрапляють новачки. Можна перенести вже розвинену базу на новий сервер, зайняти місце на хороших ресурсних точках. Базу новачків перші 2 дні захищає міцний Щит, але після того, як він спаде можна атакувати бази, збільшуючи рейтинг гравця.
Автор статті: Евге