Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Warframe: Поради, WIKI, Огляди

WARFRAME – клієнтська гра на комп’ютер від компанії Digital Extremes. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд по торгівлі і поради щодо безпечної торгівлі
 • Гайд по кланам і додзьо
 • Моди, Кузня і Магазин
 • Огляд квестів
 • Прайм доступ і прайм сховища
 • Warframe: Гайд по торгівлі і поради щодо безпечної торгівлі

  Як торгувати? Підійдіть до торгового кіоску і, виконавши контекстне дію, почніть торгівлю:

 • в інтерфейсі Торгового Кіоску будуть всі гравці в додзьо, з якими ви можете торгувати.
 • Виберіть гравця, з яким ви хочете почати обмін, і натисніть на кнопку “Обмінятися”.
 • Користувач отримає сповіщення, що ви хочете почати обмін з ним. Після того, як гравець прийме запрошення, обмін почнеться.
 • Обидва гравці одночасно вибирають ті речі, якими вони хочуть обмінятися. Натискаючи на один з 4-х порожніх слотів, ви можете вибрати річ для обміну. Після того, як ви вибрали річ, одержувачу буде пред’явлений податок на цю річ, яка залежить від її рідкості.
 • Обидва гравці повинні мати достатньо кредитів, щоб оплатити Торговий Податок, інакше обмін не може бути завершений.
 • Платина може бути обрана тільки одним гравцем і тільки в одному з слотів (Обмін Платина на Платину не вирішено).
 • Після закінчення вибору речей ви повинні натиснути кнопку “Готовий до Обміну”.
 • Після того, як ви прийняли угоду, ви повинні дочекатися, коли другий гравець прийме угоду або змінить пропозицію.
 • Обидва гравці повинні заново підтверджувати угоду кожен раз, коли пропозиція змінюється. Так само ви можете змінити пропозицію або скасувати обмін.
 • Після того, як обидва гравці готові до обміну, з’явиться нова кнопка, “Прийняти Обмін”. Як тільки обидва гравці натиснуть “Прийняти Обмін” – ви побачите кумедну анімацію і обмін буде завершено!
 • Як мені побудувати Торговий Пост? Ви можете розмістити Торговий Пост в якості прикраси для додзьо. Щоб це зробити:

 • Підійдіть до панелі настройки кімнати і знайдіть Торговий Пост в меню “Встановити прикраса”.
 • Встановіть Торговий Пост в додзьо.
 • Внесіть ресурси для будівлі.
 • Дочекайтеся закінчення будівництва Торгового Посту або ж прискорте процес за допомогою платини.
 • Як мені запросити друзів для торгівлі зі мною, якщо вони не в моєму клані? Друзям, з якими ви хочете торгувати, не обов’язково бути в вашому клані. Просто запросіть його / її в ваше додзьо через список друзів.

  Чи повинна людина бути в списку моїх друзів що б я міг з ним торгувати? Або це може бути будь-який запрошена людина? Людина з яким ви торгуйте не зобов’язаний бути у вашому списку друзів. Ви можете торгувати з будь-яким хто знаходиться в Додзьо разом з вами, незалежно від того як він він увійшов в додзьо.

  Чи можу я поговорити з людиною з яким торгую? Так, для цього є вікно приватного чату з людиною з яким ви торгуєте в даний момент.

  Чи можу я скасувати торгівлю в будь-який момент? Так, ви можете скасувати торгівлю в будь-який момент, просто покинувши меню торгівлі.

  Що якщо гра вилетіла під час процесу торгівлі ? Якщо ваша гра вилетіла під час процесу торгівлі, то іншому гравцеві прийде повідомлення про те, що ви вийшли. У нього буде вибір – скасувати процес торгівлі або відновити його коли ви повернетеся.

  Скільки разів за день я можу торгувати? Кількість доступних торгових операцій в день залежить від вашого рангу майстерності (з додатковим лімітом +2 для засновників). Кількість доступних торгових операцій поновлюється щодня, в той же момент коли відновлюються окуляри фокуса і синдикатів.

  У вас повинен бути Ранг Майстерності 2 або вище для торгівлі.

  Чи можу я торгувати тими речами, яких немає в торговому інтерфейсі? Ні, торгівля обмежена тільки тими речами, що є в інтерфейсі торгівлі. Гравці, які торгують речами або послугами, які не перебувають в торговому інтерфейсі, можуть втратити право на торгівлю, отримати попередження на аккаунт або перманентну блокування облікового запису.

  Чи можу я створити конкурс з призами, які будуть передаватися за допомогою торгівлі? Так. Але при цьому розробники не несуть відповідальності за будь-які неофіційні конкурси та роздачі подарунків. І, відповідно, ніякої підтримки в разі виникнення суперечок і непорозумінь тут не передбачено.

  Що таке “Клановий Податок на Торгівлю”? Клановий податок на Торгівлю – це додатковий податок, який може бути встановлений кланом. Він розраховується як відсоток від звичайного торгового податку. Коли обмін завершений, кредити з кланового торгового податку будуть зараховані в Сховище того клану, в додзьо якого проводився обмін.

  Як мені змінити Клановий Торговий Податок? У інтерфейсі Торгового Кіоску є кнопка “Змінити Клановий Торговий Податок”. У запропонованому меню вам потрібно буде поміняти значення податку від 0 до 100.

  Ви можете змінювати клановий торговий податок тільки якщо у вас є роль “Скарбник”.

  Чим можна торгувати?

  1. Моди. Всіма модами з вашого інвентарю можна торгувати, включаючи Легендарні Ядра. Відсутні обмеження по рідкості (ви можете обмінювати рідкісні на незвичайні). Моди, встановлені в ваші речі, матимуть синій значок в правому нижньому кутку Мода. Вони теж доступні для торгівлі, але ви будете попереджені, що даний Мод буде знятий з вашої (-их) речі (-ів).

  Ви не можете торгувати модами “Здатність / Заповідь” від будь-якого Компаньйона / Варта який у вас є, якщо у вас немає дубліката даного мода. Це аналогічно правилам торгівлі Модів “Здатність”.

  2. Ключі та реліквії. Всіма ключами Місій (включаючи пробні ключі) і реліквій можна торговать.Особимі компонентами, наприклад координати Муталіста Аладов V, торгувати також можна. Кланові Ключі торгівлі не підлягають.

  3. Платина. Тільки куплена Платина може бути використана в процесі торгівлі. Немає мінімального / максимального кількості платини, яке ви можете використовувати під час торгівлі. Ваші стартові 50 Платини не можуть бути використані при торгівлі. Так само як і платина, отримана за перемогу в різних конкурсах, лайвстрімах, промоакциях і т.д. – торгівлі не підлягають. Платина, отримана через Обміни, вважається “купленої”.

  4. Частини прайм зброї. Будь-яке Прайм Зброя, яке складається з декількох компонентів, в доповненні до основного креслення, може бути використано в торгівлі. Тільки ті Прайм Компоненти, які випадають як окремі частини, можуть бути використані в торгівлі.

  Ви не зможете здійснити операцію, якщо ваш Рівень майстерності нижче необхідного для даного зброї.

  5. Прайм креслення. Будь-Прайм креслення може бути використаний в торгівлі. Майте на увазі, що якщо дані креслення вже були створені вами в Кузні, вони не зможуть бути використані в торгівлі.

  6. Частини зброї Арчвінга. Все частини зброї Арчвінга можуть бути використані в торгівлі.

  7. Містичні шоломи і містичні поліпшення. Будь зібраний Містичний Шолом може бути використаний в торгівлі. Майте на увазі, тільки зібрані Шоломи можуть бути використані в торгівлі. Шоломи, які були посилені містичними поліпшеннями, неможливо обмінювати. Все містифікатори, отримані за перемогу над Тералістом / Гантулістом / Гідролістом можуть бути використані в торгівлі.

  8. Моди, зброя синдикатів і Баро Кі’тііра. Будь спеціальний мод синдикатів і будь-який невикористаний зброю синдикатів може бути використано в торгівлі.

  Майте на увазі, що навіть 1 очко досвіду в зброю зробить його недоступним для торгівлі .

  9. Нагороди з вилазок. Легендарне Ядро, Моди розлому, а також Скульптури, отримані з вилазок, можна отримати за допомогою торгівлі.

  10. Креслення десантних кораблів і Антитоксин. Все креслення десантних кораблів можна отримати за допомогою торгівлі. Весь Антитоксин з операції Криза Цицерона / Землі може бути використаний в торгівлі. (Топаз, Вермиллион, Цитрин, Беріл, Аметист, Ляпіс).

  11. Відбитки Кубрау і Кавато. Все відбитки Кубрау і Кавато можуть бути використані в торгівлі.

  12. Лінзи фокуса. Це відноситься тільки до звичайних лінз Фокуса, Великі Лінзи Фокуса і Ейдолонскіе Лінзи не можуть бути використані в торгівлі.

  13. Інші предмети. Дорогоцінні камені і Риба може бути отримана за допомогою торгівлі. Аятанскіе Зірки, як і Скульптури, доступні для торгівлі.

  Чи не дозволяється продавати речі з інших ігор в Warframe, так як немає ніякої гарантії в тому, що ваші речі будуть доставлені.

  Поради щодо безпечної торгівлі

  Торгівля з вашими товаришами – Тенно – це велика частина ігрового процесу в Warframe. У той час, поки більша частина гравців використовує систему торгівлі з чесними намірами, деякі гравці чинять інакше. Щоб допомогти захистити себе від шахраїв, утримайтеся від наступного:

  1. Головне правило. Завжди перевіряйте два або навіть три рази, що ви отримуєте саме ту річ, про яку ви заздалегідь домовилися з іншим гравцем. Бути надто уважним ніколи не буває боляче, Тенно!

  2. Зміни торгового інтерфейсу. Разом з релізом Оновлення 17 на консолі, ви могли помітити деякі зміни торгового інтерфейсу. Починаючи з цього моменту, якщо гравець зробив в своїй пропозиції зміни, система сповістить вас про це негайно. Вам буде необхідно перевірити ще раз і прийняти зміни, якщо ви захочете продовжити обмін.

  3. Збої і Баги з платини. Деякі гравці можуть запропонувати вам створити торгову сесію, в якій буде використаний “Баг / ґлітч з платиною” і вони обіцяють вам, що кількість платини буде подвоєно в Торговому інтерфейс. Якщо врахувати, що ці самі “Баги і ґлітч” не існує, гравці можуть здійснити операцію і залишити вас без платини. Будьте подвійно обережні, схвалюючи обмін. Кількість платини, яке ви підтвердили в вікні обміну, буде дорівнює кількості платини, яку ви отримаєте після обміну (незважаючи на твердження про зворотне).

  4. Коди Засновника. Коди, які розблокують контент Засновників для Warframe, не існують. Утримайтеся від торгівлі з гравцями, які пропонують вам речі / коди, що не були анонсовані або не здійснено доступними самими Розробниками.

  5. Стародавні Ядра “vs” Легендарні Ядра. На відміну від Легендарних ядер, древні ядра не володіють здатністю збільшити ранг мода до максимального. Пам’ятайте про це, коли гравці будуть намагатися продати вам “Древнє Ядро” під виглядом “Легендарного”. Для порівняння:

  6. Торгівля речами не з Warframe. Торгівля внутрішньоігрові речами на речі не з Warframe (включаючи реальні гроші) є грубим порушенням Умов користування / ЛСКП і може привести негайне блокування облікового запису. Якщо речі не можуть бути обміняні, значить такий обмін не підтримує грою.

  7. Торгівля Кубрау і Кавато. ласка, будьте уважні і перевіряйте породу і зовнішній вигляд тих відбитків Кубрау і Кавато, які ви отримуєте, натиснувши на кнопку “Подивитися запропоновані відбитки” в меню Торгового Інтерфейсу. Переконайтеся, що запропонований вам відбиток правильний перед тим, як купити його! Іконки для відповідних порід Кавато і Кубрау представлені на малюнку нижче:

  Якщо ви випадково зробили одну з речей цього списку, то повідомте про це в Центр Підтримки користувачів, описавши деталі і прикріпивши скріншот, який підтверджує те, що сталося. Майте на увазі: якщо обмін був завершений, розробники не зможуть скасувати його, тому будьте дуже уважні!

  Warframe: Гайд по кланам і додзьо

  Що таке клани і додзьо? Клан – це група гравців, об’єднаних в команду і отримує Пільги від гри, які доступні тільки для членів клану. Клани можуть побудувати додзьо, досліджувати доступні тільки для кланів спеціальні ігрові предмети, проходити як команда якісь івенти, отримувати ранги в таблиці кланів і завантажувати створені гравцями емблеми, які допомагають відрізнити один від одного ті чи інші клани.

  Клани на консолі і РС абсолютно різні ігрові одиниці. Клани на консолі не можуть бути частиною кланів на РС і навпаки. Гравці з РС кланів не можуть відвідувати консольні клани і навпаки.

  Види кланів. Розподіл кланів – це метод, що допомагає організувати їх за розмірами і в той же час використовувати додзьо на повну потужність для клану будь-якого розміру. Кожен вид клану має окремий орган управління і кожен клан змагається тільки з однаковим за розміром кланом. Ранг клану підвищується, якщо їм збудовані необхідного розміру бараки, в порядку від найменшого до великого. Види кланів організовані таким чином:

 • Примарний: максимально 10 членів. Будівлі й дослідження проводяться щодо базових цін.
 • Тіньовий: Макс. 30. Будівлі та дослідження приблизно в 3 рази дорожче базових цін.
 • Штормовий: Макс. 100. Будівлі і дослідження приблизно в 10 разів дорожче базових цін.
 • Гірський: Макс. 300. Будівлі і дослідження приблизно в 30 разів дорожче базових цін.
 • Місячний : Макс.1000. Будівлі й дослідження приблизно в 100 разів дорожче базових цін.
 • Кланові повноваження. Нижче представлений перелік повноважень і їх роз’яснення:

  • Правитель: має право додати / видалити права будь-якого члена клану (початкові повноваження воєначальника).
  • Рекрутер: має право запросити гравців в клан.
  • Регулятор: має право знизити / видалити з клану.
  • Підвищення: має право підвищити гравця, аж до власного чину.
  • Архітектор: має право почати будувати або видаляти кімнати в додзьо.
  • Хост: має право бути хостом для додзьо.
  • Скарбник: має право витрачати ресурси зі сховища клану для будівництва додзьо або досліджень.
  • Технік: має право керувати чергою досліджень в клановому додзьо.
  • Стратег: має право почати будівництво монорейки в додзьо і розгортати Сонячні монорейки на зоряній карті.

  Кланові ранги. Кожен член клану має ранг. Творець клану автоматично отримує титул воєначальника і має повністю всі права доступні йому. Всі новоприбулі гравці починають з початкового рангу і можуть бути підвищені в чині гравцем, що має право підвищувати звання. Назви і права інших гравців можуть бути змінені Правителем клану. Нижче вказано список звань членів клану за замовчуванням і їх типові права:

  • Воєначальник. Права: Правитель, Рекрутер, Регулятор, Підвищення, Архітектор, Хост, Скарбник, Технік, Стратег;
  • Генерал. Права: Рекрутер, Регулятор, Підвищення, Архітектор, Хост, Скарбник, Технік;
  • Офіцер. Права: Рекрутер, Регулятор, Підвищення, Архітектор, Хост, Скарбник, Технік;
  • Лідер. Права: Рекрутер, Підвищення, Хост;
  • Мудрець. Права: Архітектор, Хост, Скарбник, Технік;
  • Солдат. Права: Рекрутер, Хост;
  • Неофіт. Права: немає;
  • Інженер. Права: Хост.

  Додаткове право воєначальника. Ще одне право, яке має тільки воєначальник – це замінити кімнату для появи на будь-який зал, за допомогою консолі в кімнаті, яку ви бажаєте замінити.

  Важливе для творців / воєначальників і правила розробників з питань внутрішніх справ клану. Гравець, підвищений до воєначальника не може бути знижений або видалений з клану, тому, якщо ви Засновник клану, будьте уважні при підвищенні соклановцев до цього звання. Виняток становлять клани, створені після Оновлення 13, де творці клану мають право знизити або видалити інших воєначальників клану.

  Якщо творець клану або воєначальник неактивний грі 30 днів і більше, вони можуть бути замінені відповідно до надісланого в службу підтримки запиту (розробники хочуть, щоб все клани функціонували нормально, що неможливо без як мінімум одного чинного воєначальника). Згідно правил Digital Extremes, розробники не втручаються у внутрішні справи клану і інші проблеми між воєначальниками і членами клану і просять вирішувати ці питання самостійно, без їх участі.

  Запрошення в клан. Для запрошення в клан, зайдіть в настройки клану, клікнувши на додзьо на карті Сонячної Системи і вибрати “Управління кланом”. потім вибрати опцію запрошення. Надрукуйте нік запрошуваного гравця, натисніть Пуск або ОК.

  Зменшення розміру клану. Якщо ви воєначальник, ви можете знизити розмір клану, натиснувши на “Знизити розмір клану” в налаштуваннях кланового додзьо. Для зниження розміру клану необхідні наступні умови:

 • Побудовані у вас бараки повинні відповідати розмірам бараків меншого типу клану. Іншими словами, якщо ви знижуєте клан з Місячного в Гірський, ваші бараки повинні відповідати розмірам Гірського клану. При зміні розміру з Тіньового в Примарний якісь бараки не потрібні.
 • Ви не можете мати бараки, що відповідають вашому поточному типу клану. Тобто .: якщо ви знижуєте Штормовий клан в Тіньовий, ви повинні спочатку видалити Штормові Бараки.
 • Все чекають черги кімнати і прикраси повинні бути закінчені або видалені.
 • Кількість членів клану має бути чимось менше, ніж макс. кількість членів клану, на який ви хочете його замінити. Тобто .: якщо ви зменшуєте Гірський клан на Штормовий у вас має бути 100 або менше поточних членів клану.
 • Якщо умови вище виконані, ви зможете вибрати в меню додзьо “Знизити розмір клану”. Після зниження ви помітите різницю в ціні на будівництво кімнат і декорацій, а також активних досліджень, які будуть доступні після оновлення.

  Все зайві, минулі витрати вам не повертаються після зниження розміру клану. Після зниження типу клану, ви не зможете знизити його в черговий раз протягом 60 днів.

  Ранги клану і синтез клану

  Розмір синтезу клану безпосередньо залежить від прикладених зусиль для поліпшення клану. Синтез клану буде внесений в ранг клану як нагорода на наступних умовах:

 • Перший раз, коли ви створили: кімнату Оракула, Біо, Хім, Енерго, Тенно, Орокін Лабораторії, кімнату дуелей і кімнату смуги перешкод.
 • Перший раз коли ви створили Торговий пост, Скарбницю і Храм Військової честі.
 • По завершенні кланового дослідження.
 • Сума заробленого синтезу під час будівництва кімнат і декорацій вказана на відповідних екранах вибору і нагороди синтезу можуть бути видні на відповідних екранах вибору кланових лабораторіях. Вкладка Досліджень також знаходиться в профілі клану. У цій вкладці перераховані всі дослідження клану і поточна ситуація для кожної лабораторії. Якщо ви заробили достатньо синтезу для переходу на наступний ранг, нова декорація, яка називається Вівтар Вознесіння стане активною і розміщується в вашому додзьо через ігровий інтерфейс.

  Для участі в церемонії, член клану, який відповідає необхідним вимогам, повинен просто взаємодіяти з пристроєм. Для кваліфікації, гравець повинен перебувати в клані певну кількість днів поспіль, відповідне отримується рангу. (Напр. 1 день для 1-го рангу, 7 днів для 7 танга і т.д.) У завісомості від рівня вашого клану, певну кількість членів зобов’язана взяти участь в церемонії для отримання Вознесіння, але без обмеження в часі.

  Учасники негайно отримує Ендо як нагороду після дії у Вівтаря, а також інші члени клану також отримають можливість дійства у Вівтаря і отримання Ендо протягом 72 годин після закінчення Церемонії Вознесіння . Учасники клану, які набрали досить синтезу клану для підняття рангів, будуть нагороджені Ендо за кожен окремий ранг.

  Необхідне кількості учасників на кожен Тип наступне:

  • Примарний: 1;
  • Тіньовий: 5;
  • Штормовий: 15;
  • Гірський: 30;
  • Місячний: 50.

  Кількості Ендо, видатного в нагороду за Ранг Клану наступне:

  • Перший Ранг: 1,000;
  • Другий Ранг: 2,000;
  • Третій Ранг: 3,000;
  • Четвертий Ранг : 4,000;
  • П’ятий Ранг: 5,000;
  • Шостий Ранг: 6,000;
  • Сьомий Ранг: 7,000;
  • Восьмий Ранг: 8,000;
  • Дев’ятий Ранг: 9,000.

  Коли учасники клану виконають Церемонію Вознесіння, він підніметься до найвищого Рангу клану, доступного до поточної кількості Синтезу.

  Догляд з клану і його видалення

  Як я можу покинути клан? Виконайте наступні дії:

 • Зайдіть в меню клану, клікнувши на додзьо на карті Сонячної Системи.
 • Клацніть правою кнопкою на ніку в списку членів клану і потім клацніть “Покинути клан”.
 • Підтвердіть ваш намір покинути клан, натиснувши ОК.
 • Що якщо я воєначальник? Якщо ви єдиний воєначальник клану де присутні інші члени, що не глави клану, ви повинні підвищити кого або до свого чину до того як покинете клан.

  Коли в клані не залишилося гравців, він видаляється перманентно з бази даних і вже не може бути відновлений. Всі витрачені ресурси також видаляються назавжди! Тому остаточно переконаєтеся, що ви хочете видалити свій клан!

  Кланові Альянси і Темні Сектора

  Альянси це групи кланів, об’єднані по загальних ознак. Максимальний розмір альянсу – 4000 “слотів” і кожен альянс може складатися з різних комбінацій кланів: Примарних (10 слотів), Тіньових (30 слотів), Штормових (100 Слотів), Гірських (300 слотів) або місячних (1000 слотів). Важливо, щоб і сумарна кількість слотів не перевищило максимально допустимий розмір альянсу. Наприклад, в альянс могли б увійти 4 місячних клану, або 400 Примарних, або 3 місячних + 100 Примарних. Скільки гравців входять в клани значення не має.

  Щоб створити альянс, відкрийте меню управління кланом і натисніть опцію “Створити Альянс”, потім виберіть ім’я для Вашого альянсу. Після цього опція “Створити альянс” буде замінена опцією “Перегляд Альянсу”, яка дає можливість запрошувати клани до участі в Альянсі, розподіляти ресурси Альянсу, а також залишати Альянс. Тільки Клан-творець Альянсу може запрошувати інші клани вступити в альянс, крім того він може виключати клани з альянсу.

  Клан-Творець має можливість розподіляти кредити від податків Сонячного монорельси, а також внески в Альянс між різними кланами Альянсу. Розподіл ресурсів сховища між кланами відбувається на основі прийнятих (без урахування заявок) в клан членів, щодо загальної кількості гравців в Альянсі і автоматично розподілені серед кланів-членів до того як клан додається до альянсу і до того як клан покидає альянс. Клан-творець зможе видаляти інші клани з альянсу, але вони не зможуть покинути Альянс (і, отже, знищити його), до тих пір поки вони не є останнім кланом, які залишилися в альянсі.

  Щоб зробити внесок в сховище альянсу або, як альтернатива, в сховище вашого клану, встановіть декорацію “Казна” в одній з кімнат вашого додзьо. Цей пункт також дозволить виконувати трансфер коштів між Сховищем Клану і Сховищем Альянсу, а також стежити за балансом коштів в обох сховищах.

  Темні Сектора. Лабораторія Орокін дає гравцям можливість досліджувати нові технології Сонячного монорельси, а також будувати Сонячні Монорейки Кланів і Альянсів. Зверніть увагу, що в даний час Темні Сектора знаходяться в стані Перемир’я.

  Додзьо Клану

  Що таке додзьо? кланово додзьо – це місце де члени клану можуть спілкуватися з іншими Тенно, а також користуватися багатьма загальними функціональними перевагами.

  Як отримати доступ в додзьо? Коли ви вперше входите або створюєте Додзьо, вам видається креслення ключа додзьо. Ви можете створити цей ключ в кузні. Ціна виготовлення ключа в кузні – 1500 Кредитів, 1 морфид, 500 феритів і 500 полімерів. Час виготовлення – 12 годин. За 10 Платини виготовлення можна прискорити і отримати ключ відразу ж.

  Як тільки ви забрали ключ з кузні – ви зможете входити в додзьо, клікнувши на значок додзьо на карті Сонячної системи, після чого ви потрапите в Меню Клану. Ви також можете зайти в додзьо, вибравши “Увійти в додзьо” в Меню клану через опцію Зв’язок в головному меню.

  Як будувати кімнати? Будь-який гравець, володіє правами Архітектора згідно їх рангу можуть створювати нові кімнати в додзьо на місці відкритих дверей вузлів. Якщо перед вами двері з палаючим червоним обідком – це відкритий вузол і у цих дверей можна викликати контекстне меню управління, що дозволить вибрати кімнату для побудови. Клацніть лівою клавішею миші на малюнок кімнати і вам стане доступний список необхідних компонентів для побудови кімнат.

  Також буде доступна інформація про те, які кімнати вже повинні бути побудовані в додзьо перед тим як почати будувати цю кімнату. При натисканні на кнопку збірки завдання буде поміщено в чергу і буде розпочато процес збору ресурсів. Використовуючи контекстне меню поруч з активним вузлом можна отримати інформацію про необхідні в будівництві компонентах.

  Для того щоб внести свою частину компонентів потрібно використовувати опцію “+”, або просто внести суму вкладу з клавіатури. Поточне обмеження кількості кімнат в додзьо – 100 кімнат. Коли ви досягнете цього ліміту все вузли в кімнатах стануть відображатися як тупики та ви не зможете побудувати нову кімнату, поки не знищите одну з кімнат.

  кланово Сховище. Трохи вище рядки внеску ви побачите число, що показує ваш персональний обсяг ресурсу, “П:” і обсяг цього ресурсу в сховище клану “Х:”. Якщо ви володієте правами скарбника ви завжди будете брати необхідні ресурси спочатку зі сховища клану, і тільки коли вони вичерпаються – за рахунок власних коштів.

  Вимоги до Кімнатах, руйнування і скасування. У кожної кімнати є свої вимоги по ємності, потреби в енергії. Ємність додається шляхом будівництва більш просторих холів Клану, а для отримання енергії потрібно будувати Реактори.Строітельство може бути прискорене за допомогою Платини, причому тільки тієї, яка отримана в ході торгівлі, або куплена на сайті.

  Початковий обсяг платини, який безкоштовно зараховується на кожен аккаунт – 50 платини, для цієї мети використаний бути не може. Скасування будівництва до того, як всі необхідні ресурси зібрані автоматично поверне всі вкладені кошти тим гравцям, які зробили ці внески. Якщо знищити кімнату після того, як вона вже побудована, то ресурси повернуться в кланово Сховище.

  Прикраси. Подальша інформація може бути застосована для версії гри на ПК. Гравці можуть розміщувати прикраси в кімнатах допомоги консолі кімнати, натиснувши кнопку “Розмістити прикраса” або через меню додзьо вибрати меню “Прикраси” і потім “Розмістити прикраси”. Після цього у вас з’явиться можливість вільно пересувати прикраси по приміщенню, щоб вибрати місце для нього. Після того як Ви знайшли місце для нього, натисніть 1, щоб викликати меню вибору прикраси. Для пересування прикраси ви можете використовувати ліву клавішу миші.Правая клавіша миші використовується для того, щоб прибрати прикраса.

  Щоб розмістити прикраса – натисніть 1 знову. Ви можете скасувати цей процес у будь-який час, натиснувши ESC. Коли прикраса вже розміщено, натисніть 2 для редагування вмісту прикраси і внесення ресурсів, як це робиться для кімнат. Після завершення будівництва декорації його можна видалити через меню Правки Прикраси в консолі кімнати, або через меню “Розмістити прикраса”. Вам необхідно буде навести курсор миші на прикрасу і використовувати ліву кнопку миші, щоб видалити прикраса – тоді все ресурси будуть зараховані в кланово Сховище.

  Торговий Кіоск можна розмістити в будь-якій кімнаті з достатньою місткістю і достатньою висотою.

  Поліхроматичні Об’єкти. Поліхроматичні об’єкти можуть бути розміщені в приміщенні за допомогою Меню Прикрас і дозволяють фарбувати кімнати в кольори, вивчені в лабораторіях Тенно. Пофарбувати кімнату можна через Меню Прикрас, розміщуючи поліхроматичний об’єкт як звичайну декорацію. Переконайтеся, що розміщуючи цей об’єкт Ви маєте доступ до його консолі (не ставте його консоллю до стіни, інакше ви заблокуєте до неї доступ). Консоль поліхроматичного об’єкта дозволяє редагувати кольору в кімнаті, виробляти їх попередній перегляд і фінансувати процес фарбування. Коли зміни затверджені і профінансовані процес фарбування почнеться і завершиться автоматично.

  Що таке батьківські / дочірні кімнати при будівництві та руйнуванні? Коли ви приєднуєте кімнату, починаючи будівництво у якогось вузла, вона стає дочірньою по відношенню до кімнати, якій належить цей вузол (батьківська). Для того щоб знищити Батьківську кімнату потрібно спочатку знищити всі дочірні. Було б корисним враховувати ці зв’язки при будівництві додзьо, оскільки іноді буде неможливо видалити батьківську кімнату через те що існує дочірня кімната, яку видаляти недоцільно.

  Якщо ви спробуєте видалити батьківську кімнату, яка все ще має дочірні – ви отримаєте повідомлення про помилку і інформацією, що необхідно видалити дочірню кімнату. Якщо ви змінюєте Кімнату Появи в вашому додзьо – ця кімната буде розглядатися як центральна первинна кімната всього додзьо, яка при цьому не буде мати батьківської кімнати.

  Якщо у вас з’являються помилки при видаленні кімнати і система вказує на наявність дочірніх кімнат, що не відповідає дійсності – переконайтеся що ви не намагаєтеся видалити свою кімнату Появи, і перш ніж ви зможете її видалити вам потрібно перенести її в центральний Холл додзьо, або іншу кімнату, і тільки тоді ви зможете спробувати знову. Тільки воєначальник може призначати Кімнату Появи в додзьо.

  Warframe: Моди, Кузня і Магазин

  Що робити, якщо я придбав предмет завдяки випадку? Якщо ви купили предмет помилково і не використали його, відразу ж зверніться до служби підтримки і вони будуть раді допомогти вирішити цю проблему. Ви можете зв’язатися з представником зараз. Однак якщо Ви використовували предмет в грі і отримали на ньому досвід, розробники не зможуть скасувати покупку і повернути Вам кошти. Якщо предмет був використаний – він залишиться у вашому інвентарі.

  Полярності. Представлені на малюнку нижче:

  Була застосована форма на неправильному зброю або варфрейме! На жаль, після того як форма була застосована, ця дія не може бути скасовано, також як не може бути скасовано застосування реактора або каталізатора.

  Я спробував видалити полярність, але не зміг, і тепер я втратив Форму і ранг мого предмета був скинутий. Це швидше за все сталося через те, що ви вибрали неправильну полярність. Щоб видалити полярність, Вам потрібно перегорнути їх до тих пір, поки Ви не побачите порожній значок шестикутник без полярності, як показано на скріншоті:

  Якщо ви не вибрали полярність і кликнули “Застосувати” – ви втратите Форму і обнуліть ранг предмета, не змінивши полярність. Якщо таке трапилося – негайно надішліть запит до служби підтримки і вони допоможуть вам виправити цю проблему.

  Я намагався поляризувати моє зброю, використовував неправильну полярність, потім намагався знову, в результаті чого 2 форми були витрачені на 1 поляризацію і я отримав дві зірки поляризації. Негайно надішліть запит до служби підтримки відразу ж після інциденту і якщо вони зможуть підтвердити сталася помилку з полярністю слотів, то повернуть Форму в ваш інвентар.

  Я випадково встановив неправильну полярність на зброю або варфрейм! Якщо ви випадково встановили невірну полярність на зброю або варфрейм, негайно надішліть запит до служби підтримки і не використовуйте зброю або варфрейм до розгляду запиту. У розробників немає можливості скасувати застосування Форми, але вони зможуть змінити полярність на одному з слотів в якості одноразового жесту ввічливості. Переконайтеся, що ваш запит включає всі деталі інциденту.

  Виправлення помилково проведеної поляризації – це одноразова послуга для аккаунта і може бути виконана тільки якщо запит надійшов відразу ж.

  Warframe: Огляд квестів

  Основні підказки. Коли ви відкриєте квест, його можна запустити з вкладки Кодексу> Квести, де потрібно натиснути “Почати” в інтерфейсі. Як тільки ви запустили квест, краще буде не міняти його до завершення. Квести не можна проходити заново після виконання.

  Види квестів

  Приз Злодія. Це перший квест, видатний при старті Warframe в якості нового гравця. Виконання квесту відкриє більшість сегментів корабля гравця.

  Після Пробудження. Квест стає доступний після активації Вузла від Венери до Меркурія.

  Викрадені мрії. Квест стає доступний після активації Вузла від Марса до Фобоса. За виконання квесту ви будете нагороджені креслення Ефірних Кинжалов і креслень Каталізатора Орокін. Креслення Ефірних Кинжалов є ексклюзивним для цього квесту і зброю можна придбати іншими способами на даний момент.

  Арчвінг. Квест стає доступний після активації Вузла від Землі до Марса. За виконання квесту ви будете нагороджені Арчвінгом Одоната і зброєю Арчвінга (Імператор і Верітакс). Після виконання квесту ви зможете використовувати свій Арчвінг в звичайних місіях Арчвінга і на підводних рівнях. Ресурси для створення частин Одонати не видаються в ході виконання квестів – їх потрібно збирати власними силами. Чим раніше ви виконаєте цей квест – тим краще, тому що багато інших квести, місії та події вимагають Арчвінг.

  Вой Кубрау. Квест стає доступний після активації Вузла від Венери до Меркурія. Цей квест дозволить вам створити вашого першого Куброу! Після першої місії ви отримаєте доступ до сегменту Інкубатора. Потім вам необхідно знайти Яйце Куброу, знищуючи Диких Куброу в лісових локаціях Землі. Воно також може бути куплено за платину. Після того як ви добули Яйце, ви повинні також добути Енергоядро Інкубатора.

  Воно може бути куплено в закінченому варіанті в Магазині або як креслення для створення в Кузні. Коли вас попросять почекати поки Кубрау виросте, інкубація і вилуплення з яйця не підуть в залік квесту, тому що Кубрау необхідно 2-3 дні, щоб вирости після вилуплення з яйця і йому дана кличка. Кубрау так само не повинен перебувати в стазис.

  Теорема Лімбо. Квест стає доступний після активації Вузла від Юпітера до Європи, що нагороджується кресленням квесту Теорема Лімбо, який ви можете зібрати для отримання квесту. Вам знадобиться Арчвінг в деяких місіях квесту. За виконання квесту ви будете нагороджені кресленнями компонентів Лімбо: 0 (Нейрооптіка Лімбо, Система і Каркас). Ви можете створити Лімбо після виконання квесту і покупки Креслення Лімбо в магазині. Якщо ви продасте Варфрейм Лімбо, то єдиним способом отримати його знову буде покупка його в Магазині за Платину.

  Приховані Повідомлення. Квест стає доступний після активації Вузла від Плутона до Седні, що нагороджується кресленням квесту Приховані Повідомлення, який ви можете зібрати для отримання квесту. На відміну від основних ресурсів, Шифри Орокін можна отримати тільки з сховищ Орокін, які знаходяться в різних місцях на Місіях Руїн Орокін і які можна відкрити тільки Ключем Дракона. Креслення Ключів Дракона можна придбати в дослідженнях Лабораторії Орокін в Додзьо.

  За виконання квесту ви будете нагороджені кресленнями компонентів Міраж (Нейрооптіка Міраж, Система і Каркас). Ви можете створити Міраж після виконання квесту і покупки Креслення Міраж в магазині. Видалення вхідних повідомлень ніяк не впливає на прогрес квесту. Якщо ви випадково видалили вхідне повідомлення, тех.підтримка Warframe не зможе його відновити, проте зміст листа буде в доступі в цій статті Довідкового Центру. Якщо ви продасте Варфрейм Міраж, то єдиним способом отримати його знову буде покупка його в Магазині за Платину.

  Нульовий Пацієнт. Квест стає доступний після активації Вузла від Плутона до Еріда, що нагороджується кресленням квесту Нульовий Пацієнт, який ви можете зібрати для отримання квесту. За виконання квесту ви будете нагороджені креслення Ключа Вбивства Муталіст Аладов V, який після створення відкриє спеціальну місію для битви з Муталіст Аладов V. Ви можете отримати креслення компонентів Міси, проходячи цю місію. Креслення Міси продається в магазині.

  Нові Загадки. Квест стає доступний після проходження Вузла від Юпітера до Європи. Завершення квесту нагородить вас кресленням хрому. Креслення частин хрому є нагородами за активацію наступних Вузлів і не є нагородами за квест:

  • Креслення Нейрооптікі: Вузол Сатурна;
  • Креслення Каркаса: Вузол Урана;
  • Креслення Системи: Вузол Нептуна.

  Ната. Квест відкривається після досягнення 3-го Рангу Майстерності і сканування Спостерігача володіють Розумом, якого можна знайти в Сонячної Системи (судячи по звітах, Спостерігачі найчастіше зустрічаються в лабораторіях, розташованих під водою). За виконання квесту ви будете нагороджені Ексілус Адаптер і зможете купувати креслення Ексілус Адаптера у Цефалона Сімеріса.

  Небагатослівний Людина. Квест стає доступний після активації Вузла від Сатурна до Урану. За виконання квесту ви будете нагороджені Ексілус Адаптер і 1 креслень Клона Клема. Креслення Клона Клема не можна використовувати повторно. Щоб спорудити більше Клонів Клема, необхідно отримати додаткові чертежі.Оні можуть бути отримані шляхом проходження місій допомоги Клем, доступні після розмови з ДАРВА в Реле після закінчення квесту.

  Протокол Джордаса. Щоб відкрити цей квест, ви повинні перемогти Тіла Регора на Titania (Уран) в Соло або як Хост і потім відкрити Еріду в навігаційних Сегменті. За виконання квесту ви будете нагороджені креслення Атласу і доступом до місії Вбивства Голема Джордаса на Еріда (на цій місії можна отримати креслення частин Атласу). Граючи з іншими користувачами, ви пожет отримати доступ до спеціальної місії до виконання квесту, але щоб завершити квест, вам потрібно завершити місію Naeglar на Еріда як Хост або Соло. Якщо ви продасте Варфрейм Атлас, то єдиним способом отримати його знову буде покупка його в Магазині за Платину.

  Другий Сон. Квест стає доступний після активації Вузла від Урана до Нептуну. Нагороди квесту включають в себе:

  • Осколок Війни;
  • Відкриття системи Фокуса;
  • Доступ до місій на Місяці Орокін;
  • Сігіл Шрама.

  Піски Інароса. Відкривається після розмови з Баро Кі’Тііром і покупки у нього креслення ключа квесту Піски Інароса, коли він відвідує Реле Тенно. Створіть ключ квесту в Кузні, щоб почати квест з Кодексу. Щоб купити креслення ключа квесту, ви повинні бути 5-го Рангу Майстерності і мати доступ до Фобоса в навігаційних Сегменті. Креслення ключа квесту можна також отримати через торгівлю з іншими гравцями.

  За виконання квесту ви будете нагороджені креслення Інароса і кресленнями частин Інароса. Так само ви отримаєте Священний Посудина як декорації вашого корабля. Якщо ви продасте Варфрейм Інарос, то єдиним способом отримати його знову буде покупка його в Магазині за Платину. Цілі, яких ви перемагаєте, будуть зараховуватися тільки в тому випадку, якщо квест Піски Інароса є вашим активним квестом, ви вбиваєте цілей самі і “Посудина” екіпірований в ваше Спорядження.

  Срібна Роща. Відкривається після досягнення 7 Рангу Майстерності і виконання квесту Другий Сон. Тоді ви зможете поговорити з Нової Локой в ​​Реле Тенно, щоб отримати квест. Гравцеві не потрібно перебувати в дружніх відносинах з Нової Локой, щоб отримати квест. Нагороди квесту включають в себе:

  • Креслення Апотіков “Прихід Ночі”, “Сутінкова” і “Схід”;
  • Креслення Системи, Каркаса і Нейрооптікі Титании;
  • креслення Титании.

  креслення Апотіков не можна продати навіть після проходження Квесту.

  Війна Усередині. Відкривається після отримання доступу до Седні через Вузли та виконання квесту Другий Сон. Під час фінальної битви з босом, вам належить битися зі Правоохоронцями Куви, будучи екіпірованими тільки Зброєю Близького Боя, тому рекомендуємо до моменту проникнення в Фортеця екіпірувати краще Зброя Близького Боя і Варфрейм.

  Під час бою зі Правоохоронцями Куви, ті мають імунітет до атак Варфрейма, а здатності Варфрейма відключені всередині залу, до того ж, гравець не може користуватися Первинним, Вторинним зброєю і Спорядженням. Щоб боротися зі Правоохоронцями, Тенно повинні використовувати здібності Безодні Оператора, виходячи з Варфрейма через здатність Перенесення. Кожен Страж Куви може бути убитий в такий спосіб:

  • Спочатку необхідно оглушити Варта Куви за допомогою Імпульсу Безодні;
  • Коли Страж Куви впав на коліно і його оточує помаранчеве свічення, гравцеві потрібно використовувати Ривок безодні через Варта, щоб вибити у них посох;
  • Потім, коли Страж Куви починає використовувати свої пістолети “Парна Рогге”, гравці можуть наносити їм шкоди за допомогою Луча безодні або Варфрейма.

  Якщо ви пішли в битву зі слабким спорядженням, то бій збалансований таким чином, щоб закодуватися від вашого спорядження і його дизайн виконаний таким чином, щоб його можна було пройти з будь-якою зброєю ближнього бою. Сенс у використанні ваших нових можливостей для перемоги над Вартою і, як іншого боку бою, вам необхідно ухилятися і парирувати ворожі атаки, атакуючи своїм зброєю ближнього бою, коли противник відкритий.

  У нагороду за виконання квесту ви отримаєте Зламаний скіпетр, Креслення Орвіуса, Мод Разлома для гвинтівок і Гліф Корольов Грінір. Зламаний Скіпетр і Креслення Орвіуса – ексклюзивні нагороди для цього квесту, з не можна отримати іншими способами на даний момент. Якщо в певні моменти квесту ви зробили не той вибір, який хотіли, Служба Підтримки Warframe не зможе змінити або редагувати його.

  Гамбіт Гласто. Відкривається після виконання квесту Війна Усередині. У місії квесту, де вам потрібно зробити ставку 160,000 кредитів, гравцям видано умова: Переможний Розрив в 10 очок – це різниця між набраними очками двох команд, яку потрібно підтримувати. На відміну від попередніх матчів, гравцям потрібно утримувати кількість очок всередині Розриву в 10 очок, наприклад якщо у Нефа Еньо 5 очок, то окуляри Тенно не повинні перевищувати 15. Якщо гравець переможе з кількістю очок, що перевищують розрив в 10 очок, Неф Еньо відступить і місія буде провалена.

  Якщо ви застрягли в квесті, коли в Навігації не вказується, куди вам потрібно йти, то перейдіть в свої Вхідні повідомлення в грі і відкрийте останній лист від Ерго Гласто, подивіться передачу і коли вона закінчиться і закриється, повинна відтворитися інша передача від Лотос і Ерго Гласто, тим самим роблячи доступним наступну місію квесту. В нагороду за виконання квесту ви отримаєте Креслення Нідус. Креслення частин Нідус можна отримати в Ротації З місії Збір, що знаходиться на Oestrus, Еріда. Якщо в певні моменти квесту ви зробили не той вибір, який хотіли, Служба Підтримки Warframe не зможе змінити або редагувати його.

  Гімн Октавії. Відкривається після виконання квесту Другий Сон і розмови з Цефалоном Суду в Реле Тенно. В нагороду за виконання квесту ви отримаєте Креслення Октавії. Її інші частини ви зможете знайти в наступних локаціях:

  • Ротація С на місії Виживання в руїнах Орокін;
  • Показавши своє Музичне майстерність: виконавши головоломку – Орган на збіг нот на Луа (НЕ одне з Випробувань). Виконання цієї головоломки змусить з’явитися ящик, в якому міститься Креслення частини Октавії! Візьміть до уваги, що ця головоломка не з’являється на місіях Мобільної Оборони Луа.
  • Відвідавши Луа і знайшовши Ящики на місіях Зачистки Луа.

  Після завершення, цей квест можна пройти заново через КОДЕСА (повторне проходження не видасть вам нагороду ще раз). Якщо ви продасте створений вами Варйрейм Октавія, то єдиним способом отримати її знову буде покупка в Магазині за Платину. Якщо гравець придбав Варфрейм Октавія в Магазині за Платину до завершення квесту, то він отримає Мод Разлома / Вторинне по завершенню квесту, замість звичайної нагороди у вигляді креслення.

  Warframe: Прайм доступ і прайм сховища

  Що таке Прайм? Варфрейми Прайм, зброя, Правоохоронці або прикраси показують, якими були технології в кращі часи Ери Орокін. Прайм Фрейми забезпечені додатковими слотами з полярностями, на відміну від звичайних версій, а Прайм Зброя може похвалитися збільшеною продуктивністю або іншими перевагами над їх аналогами. Через свою рідкості Прайм Технології є бажаною здобиччю по всій Сонячній Системі.

  Що таке Прайм Доступ? Це постійно мінливий пропозицію, яке включає в себе останній створений прайм варфрейм, останнім створене прайм зброю, кілька ексклюзивних речей і платина. Купівля Прайм Доступу дає миттєвий доступ до останнього прайм спорядження і зброї без витрачання часу на створення.

  Чи можна покращувати вже куплений Прайм Доступ? Так, ви можете поліпшити свій Прайм Доступ. Залежно від набору, який ви купили, для вас можливі різні варіанти поліпшення.

  Чи можна заново купити той же набір? Ні, після однієї покупки ви вже не можете купити ще раз той же набір. Можна купити наступний, але не той же. Ви можете купувати кожен з наборів лише один раз.

  Чи можна використовувати купони на знижку? Ні, Прайм Доступ – унікальна програма. Знижки до неї незастосовні.

  Чи будуть доступні в грі унікальні речі, після виходу нового пакета? Немає. Унікальні речі залишаться унікальними в програмах Прайм Доступу і Прайм Сховища. Ви побачите їх ротацію всередині програми, але вони будуть недоступні в грі.

  Можу я купити тільки ексклюзив? Так, ексклюзивні предмети будуть продаватися в наборі Prime Accessories Pack окремо від інших Прайм Наборів. Єдиний предмет не включений в Prime Accessories Pack це набір аватари Прайм, тому що вони продаються разом з наборами Prime Access Pack.

  Коли будуть додані нові набори? Новий пакет буде доступний, коли будуть доступні новий прайм варфрейм і спорядження.

  Прайм речі йдуть в наборі з реакторами, каталізаторами і слотами? Так!

  Які способи оплати доступні в моєму регіоні? Залежно від вашого регіону, є багато способів оплати. Такі ж способи оплати, як і при покупці звичайної платини.

  А що, якщо у мене вже є деякі з цих предметів, чи отримаю я знижку? Предмети Прайм Доступу не можуть бути замінені, передані або куплені зі знижкою.

  Нікс Прайм буде доступний постійно, або ж він буде замінений пізніше новим Варфреймом Прайм? Після того, як новий Прайм буде створений, поточний Прайм буде замінений новим.

  Чи можна буде купувати такі прайм варфрейми за допомогою Прайм Доступу? Так. Наступні прайм варфрейми будуть доступні в Прайм Доступі.

  Що таке Прайм Сховище? Прайм Сховище – це доповнення до програми Прайм Доступу. Прайм Місце виключно тимчасова програма ротації, за допомогою якої заново будуть введені раніше представлений Прайм Варфрейми і Прайм спорядження, укупі з наборами Платини зі знижкою.

  Чи можу я використовувати купон або іншу знижку в Прайм Сховище? Ні, Прайм Сховище має свою власну систему цінностей, тому на нього не діють інші пропозиції або купони.

  Це Прайм Доступ? Ця програма є доповненням до програми Прайм Доступу, надаючи доступ до раніше випущеним Прайм спорядження з Прайм Доступу. Прайм Сховище не впливає на минулі або майбутні Прайм Доступи.

  Яке спорядження ексклюзивно / не ексклюзивний для Сховища Прайм? Програма Прайм Сховища заново відкриває доступ до набору Ексклюзивного Спорядження Прайм Доступу. Це Прайм Сховище є

  • Набір аватарок Фросі Прайм (Набір аватарок звичайного Фроста доступний для покупки в грі);
  • Сандана Міза Прайм;
  • Прайм Екстрактор Титан .

  Предмети, які не ексклюзивні для програми, можуть бути знайдені в грі під час дії пакета, який включає в себе:

  • Фрост Прайм (може бути знайдений в Безодні і створений);
  • Латрон Прайм (може бути знайдений в Безодні і створений);
  • Жнець Прайм (може бути знайдений в Безодні і створений).

  Коли будуть додані нові набори? Прайм Сховище буде підлягати періодичному оновленню, про що буде повідомлятися Співтовариства. Частіше перевіряйте новини оновлень.

  Чи приходять Прайм предмети разом зі слотами Інвентарю, Каталізаторами Орокін і реакторів Орокін? Так!

  Чи можу я екіпірувати Санданя Міза Прайм на будь-якому Варфрейме? Так!

  Які способи оплати доступні в моєї зоні? Залежно від вашого регіону, у вас буде доступ до різних способів оплати. Вони будуть такі ж, як і на сторінці Покупки платини.

  Що якщо у мене вже є якісь з цих предметів, чи можу я отримати знижку? Предмети не можуть бути заміщені, передані або обміняні на знижку.

  Які системні вимоги для Warframe на РС? Мінімальні вимоги до Warframe:

  • ОС: Windows XP або вище;
  • Процесор: Intel Core 2 Duo e6400 або AMD Athlon x64 4000+ (~ 2.2ГГц двоядерний процесор) ОЗУ: 2 GB RAM;
  • Відеокарта: Nvidia GeForce 8600 GT або ATI Radeon HD 3600;
  • DirectX: 9.0c;
  • Місце на ЖД: 20 ГБ вільного місця.

  Для DirectX 11 :

  • Операційна система: Windows Vista SP2 або новіша;
  • Графіка: AMD 5000 серії або Nvidia 400 серії або новіша.

  Для використання Nvidia APEX PhysX :

  • Відеокарта Nvidia з 1Гб відеопам’яті;
  • Версія драйвера 310.90 або новіша.

  На даний момент немає версій клієнта для Mac або Linux систем.

  Автор статті: Наді