Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Warface Global Operations: Поради, WIKI, Огляди

WARFACE GLOBAL OPERATIONS – гра на андроїд з датою виходу 14.01.2020 р від компанії My.com. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Warface Global Operations завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Системні вимоги
 • Короткий огляд гри
 • Поради з ведення бою
 • Знання місцевості – 50% успіху
 • Вивчіть поведінку ворогів
 • Гайд по зброї
 • Поради щодо вибору зброї
 • Запитання і відповіді
 • Warface Global Operations: Системні вимоги

  Розробники надали можливість грати в шутер незалежно від вашого пристрою. Це можуть бути як потужні смартфони або телефони з низькою продуктивністю. Звичайно, на слабких девайсах гра буде трохи “гальмувати”, але механіка ведення бою дозволяє вести бої навіть при мінімальних системних вимогах. Але, незважаючи на це є обмеження по використанню програми.

  На платформі iOS (iPhone, iPad):

 • Версія операційної системи – iOS 10.0 і вище.
 • Сумісність з пристроями – iPhone 5s і більш пізні моделі. Також гра сумісна з iPad Air і новішими моделями планшетів Apple.
 • Накопичувач – на пристрої повинна бути не менше 870 Мб вільного місця.
 • На платформі Android :

 • Версія операційної системи – Android 7.0 і вище.
 • Сумісність з пристроями – можна встановлювати гру практично на всі пристрої (смартфони , планшети), які підтримують 7 версію ОС.
 • Накопичувач – на пристрої повинна бути не менше 850 Мб вільного місця.
 • Інші параметри системи для Warface GO не важливі.

  Емулятор BlueStacks:

 • Операційна система – Windows 7 і вище.
 • Процесор – Intel Core i5 або AMD (можуть використовуватися процесори інших виробників, які дорівнюють по продуктивності Intel Core i5).
 • Оперативна пам’ять – від 1 GB RAM.
 • Місце на жорсткому диску – від 850 Мб.
 • Варто відзначити, що під час використання, грі потрібно Додатковий ьное місце на диску для обробки інформації. Це необхідно враховувати при установці і запуску програми. Тому завжди слід залишати 0,5 Мб вільного місця на внутрішньому накопичувачі пристрою.

  Warface Global Operations: Короткий огляд гри

  Warface Global Operations – це мобільна версія легендарного однойменного шутера на комп’ютерах і ігрових консолях. Офіційно гра з’явилася в релізі 13 січня 2020 року. З серпня 2019 року розробники проводили відкрите тестування. На момент написання статті, мобільний варіант шутера сильно відрізняється від звичної й улюбленої версії.

  У грі реалізовано 2 режими битви:

 • Командний бій – багатьом звичний режим битви 4х4 людини . Гравці беруть участь за одну з двох команд. Головне завдання – вбити якомога більше супротивників. Вірніше, противників буде всього 4 людини, але вбиті суперники будуть відроджуватися у себе на базі, і їх знову можна буде знешкодити. За кількістю отриманих смертей (Фрагів) буде виявлено переможця.
 • Захоплення точок – тут ще простіше. На карті розміщено 3 ваших точки захоплення і 3 точки супротивника. Завдання команди – зайняти і утримати більше точок, ніж команда суперників.
 • При цьому вибрати режим гри не представляється можливим. Також не може бути вибраний карту для сутички. На даний момент в Warface GO всього п’ять карт:

 • Китай.
 • Шварцвальд.
 • Руїни.
 • Ангар.
 • Афганістан.
 • Карти також підбираються у випадковому порядку. Хочеться відзначити, що карти добре промальовані.

  Рівні персонажа – кожна битва буде приносити вам досвід, який підвищує рівень героя. Рівень визначає лігу, в якій ви перебуваєте. Це необхідно, щоб підібрати команду і суперників можна порівняти з вашим досвідом і прокачуванням. Ліг в грі дуже багато, тому ви не будете на старті гри бігати з прокачаний і досвідченими супротивниками. При отриманні нового рівня відкривається можливість придбати в магазині нова потужна зброя і матеріали для його прокачування. Також гравець отримує нагороду (зброя, броню, витратні матеріали).

  Сила персонажа – це показник вашої середньої потужності. Кожен рівень передбачає мінімальні вимоги до Сили. Якщо ваш герой має досить Сили, то показник буде підсвічений зеленим кольором. Якщо у вас буде дуже мало Сили, то цифри будуть горіти червоним відтінком, і вам будуть надані рекомендації підвищити бойову потужність.

  Якщо ваша Сила вище Сили суперника, то ви отримуєте бонус до втрат і захисту.

  Як підвищити Силу героя? Для цього необхідно покращувати або модифікувати його амуніцію. Також Сила залежить від екіпіровки, яка одягнена на персонажа. Тому зброю і спорядження необхідно покращувати або купувати нове з більш високими показниками, ніж є у вас. Звичайно, ви можете бігати з поточної Силою, але у ваших ворогів буде перевага.

  Друзі. У грі реалізована можливість вести битви з друзями. Для цього слід зайти в меню “Персонаж” – “Друзі”. Після чого підібрати команду. Система автоматично надішле їм запрошення. Друзів можна знайти в самій грі. Наприклад, вибрати після матчу будь-якого гравця зі свого загону, який себе добре показав. В меню “Друзі” відображаються гравці проведених битв, яким можна надіслати запрошення. Також можна знайти будь-якого користувача з ніком. Для цього слід зайти з основного меню в розділ “Друзі”, вбити в рядок пошуку потрібний нік.

  Warface Global Operations: Поради по веденню бою

  Відразу варто відзначити, що на даний момент під час сутички не можна робити підкати, присісти або лягати. Герой просто бігає по карті. Всі учасники підсвічені:

 • Червоний колір – виділені гравці з команди супротивника. При цьому позначення видно через текстури (будівлі, машини, колони та інші об’єкти навколишнього середовища).
 • Синій колір – виділені гравці з вашої команди.
 • Слід постійно стежити за переміщенням гравців на карті (своїх союзників і суперників). Це дасть вам перевагу в діях: під час переключити режим стрільби (з автоматичного на ручний), вибрати позицію, змінити комплект зброї.

  Точки відродження. У кожному режимі обидві команди з’являються на певних точках в різних кінцях карти. Ці місця називаються точками відродження. Саме на них ви будете відроджуватися після смерті. Ці точки – найнебезпечніше місце для вас, так як вашого відродження може чекати противник зі снайперською гвинтівкою.

  У вас, після воскресіння є кілька секунд “невразливості” – це коли воїна не можуть атакувати суперники. Можна скористатися цією перевагою, щоб оглянути місцевість.

  Комплекти екіпіровки – це кілька підібраних комплектів зброї і броні. Вони потрібні для певних моментів в матчах. Наприклад, в одному комплекті буде у вас стояти снайперська гвинтівка і пістолет – кулемет, у другому – дробовик і автомат. Також є можливість поставити в додаткові слоти допоміжна зброя: пістолети, ножі, гранати.

  Комплекти спорядження можна змінювати в битві. Якщо, наприклад, ви взяли комплект з дробовиком і автоматом, але обстановка в своєму розпорядженні на битву зі снайперською гвинтівкою. Ви просто перемикаєтеся між комплектами, і воюєте вже з тією зброєю, яку треба вам в даний момент.

  Слот під другий комплект спорядження можна відкрити після того, як ви досягнете 5 рівня персонажа. В подальшому є можливість відкрити ще кілька слотів.

  Warface Global Operations: Знання місцевості – 50% успіху

  Сутички проходять по 5 хвилин. За цей час необхідно набити якомога більше смертей або захопити й утримати більше точок. Для цього необхідно добре вивчити карти. На даний момент, їх всього 5. Але розробники обіцяють ввести в Warface GO нові карти і режими гри. Швидше за все, наявні карти будуть основними, тому на них ви будете потрапляти найчастіше.

  Щоб вивчити місцевість на кожній карті, не бійтеся кілька разів програти. Рейтингу в грі немає, тому ви нічого не втратите, а навпаки, після того, як ви вивчите всі деталі карт, у вас буде перевага. Ви зможете вчасно ухилитися від атак суперників, знайти затишне місце на висоті і залягти зі снайперською гвинтівкою. Або навпаки, швидко визначити місце лежання снайпера, і обійти його ззаду.

  Місцевість ваш основний суперник. Так як гравці в команду будуть підбиратися різні, можливо ви будете в одному загоні з ботами (штучним інтелектом, додаються вони для заповнення місць в командах). Боти в Warface GO дуже тупі, не можуть орієнтуватися, їх можна вбивати з ножа, підійшовши впритул. Тому вам важливо завжди сподіватися тільки на свої сили. Кожна колона, кожен паркан, стануть для вас своєчасним укриттям від куль ворога. Якщо ви не будете знати, що можна забігти в будинок і через задні двері обійти противника, то будете відкритою мішенню.

  Також вашими помічниками стануть маркери на союзниках і суперників. Якщо ви добре орієнтуєтеся на карті, вам легко буде визначити місцезнаходження противника, і правильно розрахувати час його підходу. В цьому випадку ворога можна зустріти гранатою або кулею, випущеною з снайперської гвинтівки.

  Warface Global Operations: Вивчіть поведінку ворогів

  Не варто зі старту як божевільному нестися в гущу подій. Якщо ви погано знаєте карту, то необхідно спочатку озирнутися і знайти підходящі місця для можливого укриття. Не варто сіпатися і бігати з кутка в куток. Слід бути завжди спокійним, щоб вчасно зорієнтуватися.

  Кілька порад з ведення битв:

 • Вбивство в голову – найбільш ефективний метод покласти противника. За такі вбивства нараховують більше очок.
 • Тримайте зброю ближнього бою завжди напоготові – не варто бігти і перемикатися між зброєю. Якщо у вас в руках ствол, який найбільш ефективний в ближньому бою, то слід завжди підпускати противника якомога ближче. Але щоб самому не загинути смертю хоробрих, необхідно навчитися маневрувати і шукати притулку.
 • Приціл – якщо на стовбурі встановлений приціл, то він може допомогти тільки стрільбі на дистанції. У грі реалізована можливість “автопріцела” (коли наводиш зброю на ворога, а приціл автоматично бере противника в ціль). Це дуже зручна функція, особливо для новачків.
 • Якщо у вас дробовик або пістолет – кулемет, то з ними немає сенсу бігати “в прицілі”, так як вони ефективно працюють на коротких дистанціях. Краще використовувати приціл зі зброєю далекого бою (гвинтівки, іноді автомати), він допоможе швидше навести зброю і не промахнутися.

 • Лежання – дуже важливо снайперам в “Командному бою” вибрати на карті місце, з якого відмінно проглядається місцевість. Вам будуть видні всі переміщення суперників. Також лежання можна обладнати у своїх точок захоплення, коли противник буде до них наближатися, можна його зняти здалеку.
 • Перемикання зброї – в грі реалізована моментальна автозамена основного зброї, коли у нього закінчується магазин з патронами, на додаткове. Іноді це допомагає добити ворога.
 • Гранати – їх необхідно використовувати, коли на вас біжить кілька супротивників. Цей маневр дезорієнтує ворогів, а ви зможете спокійно розстріляти їх або поміняти позицію.
 • Броня – слід після кожного бою перевіряти міцність броні. Якщо показник міцності нижче 50%, то її потрібно відремонтувати.
 • Пробиття – в грі, спочатку у противника ви вибиває броню, а вже потім наносите безпосередній втрат. Це варто враховувати, особливо, якщо ви б’єте ворога в ближньому бою.
 • А що таке MVP? Це Most valuable player – найактивніший боєць в матчі. Той, хто більше всіх захоплював точки і вбивав супротивників. Отримання MVP за матчі є обов’язковою вимогою деяких завдань. За такі завдання можна отримати хорошу нагороду.

  Warface Global Operations: Гайд по зброї

  Вибір зброї повністю залежить від уподобань гравця. Якщо ви любите динамічну гру і контактні бої, то вам до душі припадуть дробовики або пістолети – кулемети. Якщо ви віддаєте перевагу вбивати супротивників на відстані, то вам будуть потрібні автомати або снайперські гвинтівки.

  Взагалі, в грі є 4 види основного зброї:

 • Автомати – потужні і надійні, працюють відмінно на середній дистанції. Також величезної шкоди завдають поблизу. Слід пам’ятати, що у автоматів дуже великий розкид. Якщо встати на коліно, можна зменшити розкид. Тому в першу чергу рекомендується прокачувати параметр “Покращення дула”. Тим самим, ви підвищите кучність стрільби. Щоб потрапити з автомата по цілі, радиться стріляти в ноги або в корпус ворога.
 • Дробовики – зброя для ближнього бою. Дробовики дуже ефективні, якщо стріляти практично в упор по супернику. Так само, як і у автомата, дробовик має великий розкид. Але крім “Покращення дула” цієї зброї рекомендується покращувати “Діяльність”. Тому що не завжди можна близько підійти до супротивника.
 • Пістолети – кулемети – найбільш ефективні в ближньому бою. Мають покращений показник темпу стрільби. Добре підходить для добивання супротивника. Розкид у ПП невеликий. Але при поліпшенні радиться підвищувати “Темп стрільби”, щоб мати перевагу перед супротивником.
 • Снайперські гвинтівки – саме забійне зброю, мають величезний радіус стрільби, але дуже низький темп. Гвинтівки не призначені для біганини по всій карті. Краще вибрати гарне місце, з якого видно точку відродження ворогів, точки захоплення або свою базу (часто суперники рвуться до місця воскресіння вашої команди). В першу чергу рекомендується покращувати “Макс збиток”.
 • Краще зібрати кілька комплектів з різного виду зброї, щоб в певних ситуаціях вибрати найбільш підходящий стиль гри.

  Додаткове зброю – в кожен комплект входить додаткова зброя. У нього можна поставити будь-основна зброя. Під час бою можна перемикатися між зброєю.

  Щоб замінити зброю в основній чи додатковій слоті, слід зайти в магазин, потім вибрати розділ Арсенал. Тут потрібно вибрати вже встановлене зброю, і натиснути на кнопку “Замінити”.

  Допоміжне зброю – це пістолети. Змінити їх можна прямо в інвентарі. Але тільки на ті пістолети, які вже відкриті або куплені. Також є слот під ножі, яких в грі велика кількість.

  Другорядне зброю – це гранати, метальні ножі, броня (вона фізично відображається в бою, можна поставити новий металевий щит, що підвищить шкалу броні) і аптечки. Цей тип зброї можна змінити в інвентарі.

  Допоміжне і другорядне зброя не додають Силу персонажу.

  Спорядження:

 • Шолом.
 • Жилет.
 • Рукавички.
 • Взуття.
 • Спорядження підвищує захист героя і його Силу, але предмети екіпіровки можна поліпшити або модифікувати. Тому, щоб поліпшити захист, слід купувати нові предмети гардероба. В іншій комплект можна поставити інші предмети спорядження.

  Параметри зброї (є тільки у основних і додаткових типів гармат):

 • Темп стрільби – впливає на швидкість випуску куль зі стовбура. Наприклад, якщо показник втрати у 2 автоматів однаковий, але у одного вище темп стрільби, то другий автомат за певний проміжок часу буде наносити більше шкоди, ніж перший.
 • Втрати – показує шкоди, що завдається персонажем одним пострілом. Але шкоди може знизити броня і Сила противника. Також шкоди буде залежати від попадання в ціль.
 • Дистанція – відстань, на якому буде ефективно зброю.
 • Показники можна підвищувати у вкладці “Поліпшення”, а також розблокувати модифікації на зброю. Модифікації також покращують характеристики зброї.

  У поліпшення, слід в першу чергу підвищувати:

 • Темп стрільби – підвищує темп стрільби.
 • Діяльність – підвищує ефективну дальність стрільби зброї.
 • Втрати в голову – підвищує шкоди при попаданні в голову супротивника.
 • Посилення – підвищує показник сили героя.
 • Покращена дуло – зменшує розкид куль (дробу) при стрільбі на відстані.
 • Сталевий колос – підвищує точність стрілянини під час руху .
 • максимальної шкоди – збільшує показник максимального шкоди.
 • Модифікація – це додаткове обладнання, яке можна встановлювати на основні типи зброї (глушник, ліхтар , пламегаситель і інше). Щоб розблокувати модифікації зброї, слід купити деякі пункти в гілці Покращення.

  Перш ніж покращувати або модифікувати зброю, рекомендується перевірити його в сутичці. Іноді стовбури ведуть себе не так, як очікує гравець.

  Warface Global Operations: Поради щодо вибору зброї

  Перший і найголовніший порада – не покращуйте зброю на старті. В цьому немає особливої ​​необхідності, так як гармати, що відкрилися на наступних рівнях, матимуть вищі показники.

  Але перейшовши в Бронзову лігу, виникає необхідність покращувати зброю і надягати додаткові обважування на зброю. Це необхідно для того, щоб відповідати суперникам і мати рівну з ними Силу.

  У грі є можливість не тільки купити за реальні гроші потужна зброя (хоча самі класні гармати даються саме за реальні кошти), а й зібрати з шматочків пазл одні з найпотужніших автоматів і снайперських гвинтівок.

  Де взяти пазли для зброї? Частини стовбурів даються в сезонному пропуску, і випадають з ящиків в магазині. Шанс випадання шматочків з безкоштовного скрині дуже мізерний, а відкрити скриню за 10 ключів – може собі дозволити не кожен гравець. Залишається тільки проходити щоденні завдання і багато проводити часу в грі, заробляючи кристали. У сезонному пропуску за певну кількість кристалів можна отримати частини серйозного зброї.

  Додаткові можливості зброї (перки) – деякі гармати мають додаткові можливості. Наприклад, втрат зброї підвищується після захоплення вами точки супротивника. Додаткові можливості кажуть гравцеві про те, що даний ствол дуже хороший, і його можна модифікувати і покращувати. Іноді на зброю є 2 додаткових параметра. Але, на жаль, на безкоштовному зброю таке щастя не зустрічається. Щоб дізнатися, що дають перкі зброї, можна клацнувши по значку навички в описі зброї.

  Снайперські гвинтівки. Дальнострели поділяються на 2 види:

 • Миттєвий постріл – з гармат можна стріляти без затримки, не потрібно затримувати в прицілі мета і довго на неї наводитися. На даний момент, це найоптимальніше зброя, так як карти не великі, а час матчу тривати всього 5 хвилин.
 • Постріл з затримкою – такі гвинтівки працюють за принципом довгого і нудного наведення прицілу на ворога. Коли ви дивитеся в приціл і фокусируете його на противника, на екрані з’являється шкала. І поки ця шкала не заповнена, постріл зробити неможливо.
 • Якщо ви помітили, що у одного з супротивників снайперська гвинтівка в руках, то на відкритій місцевості краще бігати і петляти як скажений заєць. Це потрібно робити для того, щоб збити приціл у снайперів (особливо будуть лаятися гравці з гвинтівками, у яких є постріл із затримкою).

  Гвинтівки з моментальним пострілом Гвинтівки з підготовкою пострілу M16, M14M4A5SIG 550ALPINESVUASAWMVSSSteyr ScoutSVDBarretHKSL8

  Як отримати гарну зброю безкоштовно? Є кілька порад з цього приводу:

 • забирати щоденні нагороди – якщо ви серйозно чи час від часу хочете грати і прокачуватися в проекті, то слід щодня заходити і забирати доступну нагороду. Щодня даються безкоштовні плюшки, які допоможуть поліпшити зброю або придбати нове.
 • Виконувати завдання – щодня за виконання поставлених завдань бійцям (тобто вам), даються непогані витратні компоненти для зброї і ігрова валюта. Іноді можна отримати золото – важлива валюта, за яку купується класне зброю.
 • Збирайте золото – так, розробники пошкодували гравців, які не можуть внести реальні гроші в гру і дали можливість отримати за ті або інші завдання (досягнення) золото. А так як найпотужніші гармати продаються в магазині за золото, то слід його збирати.
 • Накопичити на гарне зброю, не вкладаючи грошей цілком можливо, рекомендується не витрачати золото на поліпшення або модифікацію “прохідного” зброї. Червоним горить Сила або Зеленим, для вас це вже другорядне значення. Головна мета – виконати завдання, отримати кристали і досягнення. Після того, як жаданий ствол буде у вас в руках, ви відразу зрозумієте, що всі зусилля були не дарма.

 • Дивіться рекламу – не всім це подобається, але за рекламу теж можна отримати трохи золота. А чому б і ні? Золото тут грає дуже важливу роль.
 • Більше битв – чим частіше ви граєте, тим більше досвіду отримаєте. Досвідченого гравця не так легко вбити навіть повністю обвішаний противнику з крутим стволом в руках. Гроші грошима, але якщо руки ростуть з неправильного місця, це нічим не виправити.
 • Грайте з друзями – чим більше матчів ви проведете, тим більше друзів зможете знайти. Граючи з друзями, ви також заробляєте плюшки, але при цьому ще відточуєте свою майстерність. З товаришами можна вибудовувати тактики поведінки, обстежити карти і їх можливості, тестувати зброю.
 • Warface Global Operations: Питання та відповіді

  Як написати в службу підтримки? Для цього слід зайти в меню “Налаштування”, перейти в розділ “Допомога”, потім вибрати пункт “Підтримка”. Якщо ви не можете зайти в гру або виникли питання по системі оплати, то можна звернутися в службу за посиланням: https://support.my.games/wfgo.

  Как змінити розмір кнопок управління? Слід зайти в “Налаштування”, далі перейти в розділ “Управління”, і вибрати пункт “Інтерфейс”. Тут можна відрегулювати розташування кнопок і їх розмір, також вивести на екран додаткові функції.

  Як змінити позивний? Для цього необхідно зайти в меню “Персонаж” і клацнути по ніку. Після цього з’явитися текстове вікно, в якому можна написати будь-які символи. Нікнейм можна міняти стільки, скільки душі завгодно. Але безкоштовно проводиться зміна тільки перший раз. Наступні спроби змінити позивний вимагають золота.

  Як змінити клас персонажа? Це питання часто задавали новачки ще на стадії тестування гри. Але, на жаль, на відміну від Warface на ПК, тут немає класових відмінностей. Користуватися можна будь-якою зброєю та екіпіруванням. Може в ході розвитку гри з’являться професії, але на даний момент грати можна за універсального воїна.

  Що таке К / Д рейтинг? Це середній показник вашої ігрової ефективності, який розраховується в співвідношенні між смертями і вбивствами. Він не впливає на ваші характеристики, він взагалі не на що не впливає. Це просто інформація для вас з розвитку в грі.

  Що таке Сезонний пропуск? Це можливість отримати додаткові нагороди за проведені матчі. Сезон триватиме певну кількість днів. Після зміни сезону (внутріігрового події) все досягнення обнуляються. Є можливість купити за реальні гроші Елітний пропуск, і отримувати за це дуже круті нагороди. Що ще більше віддаляє звичайних гравців від тих, хто носить реальні гроші в гру (Донато).

  Як змінити зовнішній вигляд героя? Для цього в меню “Персонаж” є окремий розділ. Деякі види (скіни) купуються за золото, інші можна отримати в сезонному пропуску.

  Як перемикатися між зброєю в битві? У правому нижньому кутку екрану розташований образ основного / додаткового зброї. Якщо натиснути на нього, то в руках з’явитися обрана гармата.

  Висновок: в принципі, гра дивує тільки перші кілька боїв, потім починаєш звикати до деяких недоробок. Варто зробити знижку на те, що проект новий. У березні 2020 року розробники планують випустити велике оновлення, в якому будуть виправлені деякі моменти. Можливо, будуть додані режими і карти. Поки компанія Mail активно збирає відгуки і пропозиції від гравців.

  Дуже сподобалася графіка гри – тут розробники особливо постаралися. Також плюс можна поставити за різноманітність зброї і модифікацій. Багато намальовано екіпіровки. Мінус – це великий дисбаланс між звичайними гравцями і тими людьми, які можуть собі дозволити внести реальні гроші в гру.

  Автор статті: Євгенія Г