Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження War Planet Online: Поради, WIKI, Огляди

WAR PLANET ONLINE: GLOBAL CONQUEST – гра на андроїд з датою виходу 30.08.2017 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

чтотакое War РLANET Online? War Planet Online – онлайн-стратегія для мобільних пристроїв. Ви керуєте збройними силами, призначенням яких є підтримка миру після завершення глобального конфлікту, вимушених вступити в нову повномасштабну війну з виниклою загрозою.

Якого рівня можна досягти в грі? Максимальний рівень – 30.

Як телепортувати базу? Потрапивши в складну ситуацію і не маючи достатньо Медалей для вибору точки телепортації, ви можете врятуватися за рахунок функції Випадковий телепорт. Використовуйте її, щоб перенести базу в випадкову точку карти. Якщо хочете піднести сюрприз противнику, використовуйте Елітний телепорт, який перенесе вас до вибраного місця. У складі фракції ви можете перенести базу в будь-яке місце в межах її території предметом Телепорт фракції.

Як переміщати будівлі? Якщо бажаєте змінити розташування будівель, натисніть значок Змінити і переставте будівлі.

Як знайти свій світ і дізнатися його ID? Щоб побачити свій світ, змініть масштаб, поки не буде видно всю планету. У лівій частині екрана ви побачите значок Світи. Натиснувши на нього, ви зможете побачити свій світ і дізнатися його ID.

Що таке Силові реле? Силові реле – будови, розподіляють енергію для живлення будинків навколо і забезпечення їх працездатності. Діапазоном енергії називається відстань (в клітинах), від якого залежить, які будівлі можуть бути забезпечені ресурсом. Щоб підвищити діапазон, необхідно поліпшити Силовий стовп. Зверніть увагу, що це діапазон так же може знижуватися, якщо ви вирішите перезавантажити Силове реле.

Що таке Табори ренегатів? Табори ренегатів – нейтральні армії, що займають території на карті світу. Для атаки Таборів високого рівня потрібно перемогти всіх ренегатів рівнем нижче (тобто, Табір 1 ур. До того, як йти на Табір 2 ур.). За перемогу над ренегатів ви отримаєте досвід або ресурси (ваучери або предмети), і досвід для командира. У грі існує чотири типи таборів, кожен з яких представляє певний вид юніта (бронетехніка, ВВС, штурм, артилерія), який переважає в таборі. 30-й рівень є максимальним для Табори ренегатів.

Що таке Закладки? Закладки дозволяють вам зберігати координати об’єктів на карті світу (бази гравців, рудники і т.д.). Для додавання Закладки натисніть на об’єкт, потім на його координати в лівій частині екрана. Після цього натисніть Підтвердити. Крім того, ви можете визначити назву і додати опис об’єкта, а також вибрати один з типів: Друзі, Вороги, Інше.

Що таке Ваучери? Це внутрішньоігрові предмети, що дають вам різні бонуси (ресурси, посилення тощо.). Ваучери можна отримати багатьма способами (з щоденних поставок або завдань, за участь в спецакцій, в магазині).

Які переваги VIP? Є багато бонусів VIP-статусу. Їх кількість залежить від рівня VIP (безкоштовно. Прискорення, швидкість колони, розмір армії, швидкість збору і т.д.). Чим вище рівень VIP, тим більше бонусів ви отримаєте. Бонуси не працюють, якщо VIP не включений. VIP-рівень можна підвищити за допомогою VIP-очок, які можна купити в Магазині або отримати в нагороду за виконання завдання і т.д. Ви можете активувати VIP при кожному виборі тимчасового VIP-ваучера, який можна отримати під час гри і / або купити в Магазині. Крім того, ви можете зберігати ваучери і активувати їх тільки коли діють VIP-бонуси і вам потрібно більше часу.

Хто такі командири? Для відправлення армії колоною на карті світу їй потрібен командир. Є 5 унікальних командирів, кожен зі своїм класом, родом військ і навичками. Використання відповідного командира для завдання – запорука успіху. Кожен командир отримує досвід під час боїв з Таборами ренегатів, який потім може застосувати в спецоперації. Командир може відкривати нові навички, покращувати і підвищувати ефективність наявних, підвищувати показники військ (здоров’я і шкоди), або отримувати нагороди (ваучери, предмети, скрині).

Що таке Провінції? Провінції – регіони на карті світу зі своєю столицею. Для того, щоб приєднати провінцію, ви повинні складатися у фракції і завоювати місто. Провінція може контролюватися однією фракцією. Контроль над провінцією дозволяє вам і вашій фракції збирати ресурси з її елітних рудників. Чим більше провінцій знаходиться під вашим контролем, тим більше бонусів ви отримуєте. Ваша фракція може атакувати лише прикордонні провінції. Провінції на островах можна атакувати, тільки якщо у них є зв’язок з іншими провінціями. Кількість клітин, яке займає провінція, а також ранг фракції вказує на те, скільки нафти і металу ви зможете заробити на початку дня. Чим вище ваш ранг і чим більше провінцій ви контролюєте, тим краще. 🙂

Що робити, якщо моя База розгромлена? Після успішної атаки ворога на вашу базу їй буде завдано початковий шкоди і втрат з часом (від вогню). Як тільки вогонь буде погашено, база автоматично почне відбудовуватися. Авторемонт буде відновлювати її здоров’я. У вас є можливість відновити його миттєво за медалі. Якщо ваша база горить, ви можете загасити пожежу за медалі. Якщо здоров’я вашої бази дійде до 0, ви телепортіруетесь на випадкову точку на карті світу.

Як відправити більше колон? Для цього відкривайте Командний центр і відкривайте нових командирів.

Як отримати Медалі? Ви можете отримати безкоштовні Медалі за приєднання до фракції, підвищення рівнів командирів, участь у тимчасових акціях, а також в якості щоденної нагороди або за виконання важливих завдань. Крім того, їх можна виграти в Щасливому Випадку або зібрати на карті світу.

Що таке Щоденні поставки? Щоденні поставки допоможуть вам отримати різні ресурси, ваучери і т.д. Просто натисніть на відповідний значок, розташований в нижньому правому куті меню Бази над значком карти. Після того, як ви отримаєте нагороду, на значку з’явиться таймер, що показує час, коли можна буде взяти наступну нагороду.

Що таке Новини? Завдяки цій функції ви будете в курсі всього, що відбувається вашому світі – найкращі фракції після закінчення акції фракцій; гравці, яким першим вдалося побудувати Штаб високого рівня або перемогти ренегатів високого рівня, і т.д. Також ви зможете дізнатися про технічне обслуговування сервера і будете отримувати повідомлення від служби підтримки гравців.

Що таке Спецоперації? Це особливий тип завдань, які можна почати з будівлі Разведбюро. За виконання цих завдань ви отримаєте ресурси і досвід для командира, призначеного на ці операції. Крім того, досвід отримає і Командир оборони.

Що таке бонуси регіону? Це унікальні бонуси, які фракція отримує в окупованій їй столиці. Є чотири типи бонусів: напад, захист, економіка і розвиток. Чим вище рівень столиці регіону, тим більше бонусів вона дає. На карті світу є унікальні столиці, які дають більш, ніж один бонус. Це Токіо, Лондон, Кейптаун, Мельбурн, Тіксі, Дубай, Ріо-де-Жанейро, Чикаго, Москва, Париж, Берлін, Вашингтон, Сан-Франциско, Анкара, Пекін, Торонто, Варшава, Гонконг, Софі, Мехіко, Сеул, Нью -Делі і Каїр.

Що таке Магазин Фракції? Магазин Фракції – це місце, в якому учасники фракції можуть отримати бонуси за участь в акціях фракції. В нагороду можна отримати два види валюти фракції: Серця і Доблесть. Члени фракції з рангом генерала або вище можуть використовувати Доблесть для покупки різних ваучерів в розділі Список предметів в Магазині Фракції. Купуючи ці ваучери, гравці будуть відправлені в розділ Магазин, де всі члени фракції можуть купувати їх за іншу валюту (серця).

Що таке Спорядження? Спорядження складається з предметів, які приносять бонуси Базі і командирам. Його можна отримати за внутрішньоігрові покупки і в якості нагороди в акції. Крім того, є невеликий шанс отримати його в подарунок під час нападу на табір ренегатів. Спорядження може використовувати тільки Командир оборони і воно буде додано в одну з 8 осередків спорядження.

Чому на вантажопідйомність Медалей потрібно більше зусиль, ніж на інші ресурси на карті світу? Медалі важче, ніж звичайні ресурси, тому, щоб їх зібрати у Військовій Академії на карті світу, потрібно більше воїнів. 1 медаль дорівнює вантажопідйомності 1000 од. нафти / металу. Врахуйте це перед наступною відправкою війська на збір.

Як використовувати в бою моди? Для використання модов в бою натисніть на Командний Центр, виберіть потрібного командира і натисніть значок Плюсик. Інший спосіб – це вибрати місто або Базу ренегатів, на які ви готуєте атаку, натиснути Плюсик і встановити потрібний мод.

Який максимальний розмір армії? Загальний розмір армії залежить від вашого рівня аеродрому і Центру досліджень.

Як змістити неактивного Маршала? Якщо Маршал неактивний більше 2 тижнів, він буде автоматично зміщений.

Хто такий Дипломат? Дипломат відповідальний за дипломатичні зв’язки Фракції.

Які сильні і слабкі сторони родів військ перед іншими військами? Кожен рід військ має в захисті бонус проти іншого роду військ. Він залежить від типу і рівня загону. Як правило, Бронетехніка отримує на 25% менше шкоди від ВВС, Штурмовики отримують на 25% менше шкоди від Артилерії, Артилерія наносить на 30% більше шкоди бронетехніки, а ВПС завдають на 30% більше шкоди штурмовиків.

Що таке несуміжних Столиця? несуміжних Столиця – та, що не має спільного кордону з вашої.

Як підняти рівень Столиці? Лідер фракції може підняти рівень однієї Столиці на 1, призначивши Столицю провінції Столицею фракції.

Як провести електроживлення до аеродрому, Штабу і Силовим реле? У цій грі все постачання поставляється по дорогах.

Як працює система атаки і оборони? Якщо ви програєте в обороні, ваша База отримає початковий шкоди і доп. шкоди з часом (від горіння). Загасивши пожежі, База почне автоматично відбудовуватися. Авторемонт почне відновлювати здоров’я бази. Ви можете зробити це миттєво за медалі. Також ви можете миттєво загасити пожежі за медалі. Якщо здоров’я вашої Бази впаде до 0, ви автоматично опинитеся в випадкову точку на карті.

Як підняти рівень Провінції? Ви можете підняти рівень Провінції, призначивши в ній Столицю фракції.

Який макс. рівень досліджень фракції? У різних досліджень різний макс. рівень.

Як переглянути бонуси Провінції? Для перегляду бонусів натисніть “Фракція” —> “Провінції”.

Як змінити Провінцію? Для зміни Провінції просто відкрийте Карту, виберіть потрібне місце і натисніть “Телепорт”.

Як отримати більше ресурсів? Є кілька способів добути ресурси:

 • Побудуйте на базі будівлі для видобутку металу, нафти, торієві заводи і будови хімпереработкі. Після цього вони будуть приносити вам ресурси. Покращуйте будівлі для збільшення вироблення.
 • На карті світу ви зможете виявити випадково з’являються ресурси. Виберіть один з них і натисніть “Зібрати”, щоб направити війська зайняти точку і витягти з неї ресурси. Кількість зібраних ресурсів залежить від вантажопідйомності відправленої армії.
 • На карті світу ви можете розшукати Елітні поклади, що дають більше ресурсів. Для того, щоб їх зібрати, необхідно перебувати у фракції; поклади повинні розташовуватися на її території. При цьому ваша швидкість збору отримає бонус 30%.
 • Атакуйте Табори ренегатів на карті світу.
 • Виконуйте завдання.
 • Попросіть у членів фракції відправити вам ресурси (див. Допомога) .
 • Виконуйте Спецоперації.
 • Збирайте Щоденні поставки.
 • Виконуйте Щоденні завдання.
 • Нагорода за територію фракції залежить від розміру фракції (в клітинах).
 • Беріть участь в тимчасових акціях.
 • Складаються чи бонуси від однакових Батарей? У разі, якщо у вас дві однакових Батареї одного типу, враховується лише більший ефект. Однак якщо дві Батареї різного типу дають однаковий бонус, в цьому випадку ефект складається.

  Правила бою. Правило 1: індивідуальні армії атаки / оборони можна змішувати (армії атаки можуть брати участь в обороні, і навпаки). Якщо ви вступаєте в бій атаки / оборони свого союзника, ви можете брати участь в бою, якщо з’явилися до його завершення. Простіше брати участь в обороні, тому що бази союзників розташовані ближче між собою на мапі світу.

  • Це дійсно тільки для армій однієї фракції.
  • Це недійсне для армій з різних фракцій.
  • Надсилайте армію в вірний момент. Якщо встигнете і противник уже переміг союзника, вам доведеться брати участь у другому бою проти нього самостійно.

  Правило 2: War Planet Online – гра з синхронними боями. Бій розраховується в реальному часі. Якщо ви з союзником відправили армії разом, але ваша прибула першою, їй доведеться самій боротися з противником до прибуття союзної. Координуйте атаки з союзниками, щоб не понести важкі втрати. Направляючи армію на допомогу в обороні проти походу, якщо ваша армія вступає у вже розпочатий бій, врахуйте, що ваш противник встигне отримати підвищений шкоди. Навіть якщо після цього прибуде ще одна союзна армія, ви можете також понести підвищений шкоди, навіть в разі перемоги. Координуйте удари з союзниками і розміщуйте бази поруч один з одним, щоб відбивати удари совместо з мінімальними втратами (для чого потрібно, щоб всі союзні армії починали бій одночасно).

  Правило 3: походи не можуть суміщатися з одиночними атаками. Це означає, що в разі, коли до мети йдуть два походу, другий похід повинен буде дочекатися, поки перший завершить бій. Навіть якщо ви направите одиночну армію, яка прибуде через секунду після початку бою, вам доведеться дочекатися, поки похід завершить свій бій.

  Як перелетіти в інший ігровий світ? Для зміни світу натисніть на Карту → Глобус → Світи. Для переходу необхідно відповідати наступним вимогам: Штаб 9 рівня або нижче; Командир оборони 15 рівня; 500 тис. Сили.

  Як підвищити Силу? Виробництво військ, споруда і поліпшення будівель та дослідження нових технологій дозволять підвищити вашу Силу.

  Що таке Моди? Це витратні матеріали, використовувані командирами в бою. Ви можете виробляти моди на відповідній фабриці. У кожного мода є 3 рівня. В даний момент в грі є такі моди: Тактичне ЯО, Бомбардування, Касетна бомба, Хімічна бомба і Орбітоізлучатель. Кожен командир може взяти мод одного типу. Кожен мод дає додатковий втрат від Сили армії під керівництвом командира. Чим сильніше армія, тим більше шкоди завдасть мод. Кожен мод має час відкоту перед повторним використанням.

  Як працює Тактичне ЯО? Тактичне ЯО завдає початковий шкоди, заснований на рівні мода, і додатковий втрат, заснований на Силі вашої армії. Перевага мети – штурм і бронетехніка.

  Як працює Бомбардування? Бомбардування завдає початковий шкоди, заснований на рівні мода, і додатковий втрат, заснований на Силі вашої армії. Перевага мети – артилерія.

  Як працює Касетна бомба? Касетна бомба завдає початковий шкоди, заснований на рівні Мода, і додатковий втрат, заснований на Силі вашої армії. Бажаних цілей немає.

  Як працює хімзброї? хімзброї завдає початковий шкоди, заснований на рівні Мода, і додатковий втрат, заснований на відсотку Сили вашої армії. При ураженні завдає ефект шкоди з часом, рівний відсотку початкового шкоди за короткий проміжок часу. Бажаних цілей немає.

  Як працює Орбітальний удар? Орбітальний удар завдає початковий шкоди, заснований на рівні Мода, і додатковий втрат, заснований на Силі вашої армії. Мета – командир супротивника.

  Я безпричинно втратив (а) свою силу! Я не завдавав (а) атаки і не робив (а) інших дій, які могли б привести до її зменшення. Будь ласка, виправте неполадку! У додатку немає проблем з силою. Можливо, це сталося через зміну Командира оборони. Крім того, зверніть увагу, що деякі Бази ренегатів дають тимчасовий бонус сили, який може відбитися на вашій силі в сторону зменшення або збільшення.

  Як змінити моє ім’я і аватар? Для зміни імені або аватара натисніть на свій аватар, щоб увійти в Профіль. Натисніть значок Змінити. Виберіть портрет і натисніть на зелений значок для продовження. Ви також можете змінити аватар або ім’я ваучером. Ви можете купити цей ваучер в магазині.

  Як скинути дані свого облікового запису? Щоб почати грати спочатку, необхідно створити новий обліковий запис. Так само використовуйте іншу облікової запис у соціальній мережі, а не ту, що використовували раніше.

  Чи можна перенести прогрес з Windows на Android / iOS або навпаки? Ні, таке перенесення зараз технічно неможливий.

  Як змінити моє ім’я і аватар? Натисніть “Змінити”, введіть ім’я, натисніть на новий аватар і завершите дію за 200 медалей.

  Як відключити повідомлення? Натисніть на свій аватар. У профілі перейдіть в Налаштування – Повідомлення і виберіть, які повідомлення бажаєте отримувати або вимкнути.

  Як вступити до фракції? Для вступу в відкриту фракцію натисніть значок Фракція в лівому нижньому куті екрану. Якщо ви не перебуваєте у фракції, ви можете перейти у вкладку Вступити в розділі Фракції і побачити список відкритих фракцій. У відкриту фракцію ви можете вступити миттєво. Для вступу в закриту фракцію вам доведеться заповнити заявку та надіслати її генералу фракції. Це можна зробити на вкладці Запросити. Ви зможете вступити, коли генерал схвалить заявку.

  Скільки гравців може складатися у фракції? За замовчуванням у фракції може складатися до 50 гравців. Ви можете підвищити ліміт до 100 гравців, проводячи дослідження фракції: вкладка Фракція> Дослідження> Дослідження фракції.

  Як отримати допомогу від членів фракції? Члени вашої фракції можуть допомогти вам знизити таймер деяких дій на вашій базі, таких як: будівництво та поліпшення будівель, розширення бази, ремонт військ, дослідження.

  Як заблокувати гравця? Натисніть Повідомлення, потім аватар гравця, якого бажаєте заблокувати, і з’явиться значок Блок. Натисніть на нього, щоб не отримувати більше повідомлень від гравця. Ви можете розблокувати його, перейшовши в профіль, натиснувши Чорний список і потім “Розблокувати” гравця.

  Що буде, якщо союзники використовують ті ж Моди, що і я? Якщо дві союзних армії, борючись з ворогом, використовують однаковий Мод, обидва Мода зливаються в одне, завдаючи суміщений шкоди. Якщо союзник вступає в битву, коли інший союзник вже використовував Мод, він повинен почекати перед використанням свого.

  Чому мене виключили з фракції через кілька днів бездіяльності? Гравець виключається з фракції через період часу, який залежить від кількості днів, коли він не грав, і рівня його Штабу.

  Як вийти з фракції? Щоб залишити фракцію, перейдіть в меню фракції, потім натисніть Інформація про фракцію> Державне управлiння> Покинути фракцію.

  Що ​​ буде, якщо я допоможу в дослідженні, а після цього покину фракцію? На жаль, ви не зможете скористатися плодами цього дослідження. Наприклад, Прискорення дослідження буде втрачено після того, як дослідження закінчиться. Намагайтеся підтримувати хороші відносини з іншими членами фракції, щоб уникнути втрат.

  Як захиститися від ворогів? Для оборони бази від ворогів ви можете використовувати ваучер Егіда, що не дозволить ворогові напасти на базу (але не на армії за її межами). Ви можете знайти цей ваучер на Складі в розділі Магазин в меню фракції або в меню Штаб -> Бонуси бази -> Егіда. Ви можете відправити армії збирати ресурси з іншими союзниками або відправити їх підкріпленням на захист бази високорівневого союзника. Це не дає 100% гарантію безпеки армії, але все ж знижує шанс атаки на вас і ваші втрати в разі, якщо така матиме місце. Ви можете використовувати телепорт для перенесення бази на нову позицію на карті, подалі від агресорів. Приєднуйтеся до фракції і переміщує ближче до союзників.

  Як поскаржитися на гравця? Якщо ви бачите образливі повідомлення, підпис і т.д., просто натисніть на базу цього гравця і потім значок Скарга. Ви можете поскаржитися на користувача за образливі слова і спам.

  Автор статті: Надія Д.