Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження War and Magic: Поради, WIKI, Огляди

WAR AND MAGIC (Війна і Магія) – це стратегічна гра на андроїд, випущена 16.02.2017 р іноземною компанією Efun Global. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще War and Magic скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

War and Magic

 • Гайд по героям
 • Гайд по некроманта
 • Гайд по Варвару
 • Гайд по Архангелу
 • Гайд по Друид
 • Гайд по магу
 • Гайд по Наставнице Рафії
 • Гайд по Пандара
 • Таланти героїв
 • Гайд за стандартними військам
 • Гайд по військах з порталу
 • Проходження затишній битви
 • Секрети риболовлі
 • Відповіді розробників на питання гравців
 • War and Magic: Гайд по героям

  у кожного героя в грі є свої характеристики, які підвищуються з кожним рівнем. У різних героїв статистика збільшується по-різному (залежить від основних умінь персонажа і його ролі в грі).

  Основні параметри персонажа

  Броня. На героя можна одягати речі ( броню). На певний рівень, необхідно мати свій одяг, яка підійде саме до цього рівня. Наприклад, якщо персонаж досяг 10 рівня, то броня повинна відповідати новому рівню.

  Звездность. При досягненні певного рівня, персонажу можна підвищити його зірковість. Для збільшення повинні бути одягнені відповідають рівню речі. Якщо герой підходить за всіма параметрами, необхідно натиснути кнопку “Підвищити” і зірковість підвищується. При збільшенні зірковості підвищуються основні характеристики героя:

 • Харизма – визначає тип загонів.
 • Талант – це спеціальні ігрові очки, які збільшують характеристики персонажа. Талант дається при певних обставинах, наприклад, при підвищенні зірковості героя.
 • Лідерство – визначає максимальне число військ, які може взяти герой.
 • Фізична атака – підвищує атаку всіх військ персонажа.
 • Фізичний захист – підвищує захист всіх військ персонажа.
 • Магічна атака – підвищує магічну атаку всіх військ персонажа.
 • Харизма необхідна для того, щоб ставити більш потужні загін військ . Різні війська вимагають різної кількості харизми. Наприклад, стандартним військам необхідно 2 очка харизми. Чим вище харизма героя, тим вище рівень військ, які може взяти гравець.

  Навички героя. Окуляри навичок прокачиваются за спеціальні книжки – канони. Для кожного героя є своя канон. Наприклад: для варвара – тьма, для друїда – природа, для архангела – святість. Деякі канони можуть повторюватися.

  Не варто брати героїв з однаковими навичками (наприклад, тьма у варвара і некроманта). Так складніше буде прокачати їм навик, будуть потрібні одні і ті ж канони, від цього кач героя піде повільніше.

  Обмеження навичок за рівнем. Так як в грі є можливість купувати за реальні гроші (Донат ) канони в магазині, то розробники подбали про обмеження на прокачування навичок. У грі є баланс – можна вивчити стільки відсотків навички, скільки дозволяє певний рівень персонажа. Перш ніж піднімати навик, слід підтягнути героя за рівнем. Не може бути, щоб герой 1 рівня бігав з максимально прокачаним умінням.

  Бонуси (плюс до атаки, захисту, лідерства тощо), які даються герою в рюкзаку можна активувати в налаштуваннях героя. Для цього необхідно перейти в меню героя (натиснувши на нього) і вибрати в правому верхньому кутку один з параметрів (на екрані – це іконки з мечем, щитом і особою). Потім натиснути на кнопку “Використовувати”.

  Для активації бонусу необхідно, щоб персонаж знаходився в замку. Якщо він збирає ресурси або його гравець послав в атаку, то бонуси не активуються. Дочекайтеся поки герой звільнитися і перемістіть його в замок, потім активуйте бонуси.

  Особливості підвищення зірковості.

  Коли гравець підвищує зірковість персонажу, вся броня героя пропаде, а параметри одягу автоматично перейдуть в характеристики персонажа.

  У броні є дві властивості : базове і царства (підвищені навички). Обидва властивості працюють, поки персонаж одягнений. Як тільки герою підвищують зірку, одяг пропадає і базові властивості будуть відображатися у персонажа. Наприклад, шапка дає +60 до лідерства, вище цього параметра – властивості царства. Ці 60 і залишаться у героя. А ось властивості царства перестануть існувати.

  При підвищенні зірковості необхідно заздалегідь подбати про нову броні (її можна викувати в кузні). Коли зірковість героя підвищиться, то новий одяг рекомендується відразу надіти на героя.

  Одягаючи броню відразу після підвищення зірки у героя, гравець робить персонажа більш потужним. Тому що у героя вже є 60 очок зі старою броні, до неї додадуться ще кількість властивостей нової броні. В той момент, поки на героя немає одягу, гравець не зможе розраховувати на додаткові властивості царства. Отже, необхідно враховувати цей момент, підвищуючи зірку у героя.

  Івент на героя

  Івенти на поліпшення героя періодично проходять в грі. Набрати очки просто – потрібно збільшувати потужність героя. Варто відзначити, що міць підвищується не за рахунок військ, які гравець ставить герою, а саме зі збільшенням навичок персонажа канонами, або збільшення характеристик талантами.

  Заробити багато окуляри в івент можна підвищуючи зірковість персонажа . Також необхідно підвищувати навички, таланти, якщо є доступні окуляри канону або доступна броня. Героя не обов’язково до максимуму прокачувати поза івенту. Краще більше накопичити очок, одягу, і зробити збільшення параметрів під час проведення івенту. Саме таким чином гравець може взяти очки за івент.

  Лідерство герої і юнітів

  У грі є два параметри лідерства :

 • Лідерство героя – відображається в меню персонажа.
 • лідерство юнітів (військ) – відображається при виборі війська (наприклад, його можна подивитися в будь-який казармі).
 • Подивитися лідерство юнітів можна зайшовши в одну з казарм, вибрати будь-який рід військ , клацнути по кнопці “Лицар”. У новому вікні відкриється меню війська, де можна подивитися його лідерство.

  Лідерство юнітів на пряму впливає на кількість військ, які візьме персонаж. Чим крутіше війська, тим нижче у них лідерство.

  Розрахунок кількості військ. Якщо в меню у персонажа варто лідерство 100 (наприклад), а в меню юнітів коштує 12, то 100 необхідно помножити на 12, виходить герой може взяти 1200 одиниць кінних військ. У ельфів лідерство 9, тоді слід 100 помножити на 9, вийде 900 одиниць буде в ельфійське війську. У грифонів можна взяти всього 600 одиниць, так як лідерство всього 6. А у демонів лідерство 1. Їх всього 100 вийти. Звідси видно, що демони набагато крутіше кінних воїнів в 12 разів.

  Інформація

  Є чат для союзників в грі і є загальний чат. Персонажем можна похвалитися тільки в чаті союзників. Близько назви героя (в центрі меню персонажа) є кругла кнопка з трьома з’єднаними крапками. Натиснувши на неї, гравець може побачити напис “Ви поділилися інформацією про героя”. Тепер персонаж гравця перемістився на годину союзників, де його параметри можуть дізнатися друзі (наприклад, вибираючи бійців в команду).

  Інформація про характеристики. Якщо раптом гравець забув призначення характеристик, то він може відкрити довідку, за допомогою знака питання, яке розташоване в правому верхньому куті екрану. Тут пояснюється, що таке захист, харизма, лідерство.

  War and Magic: Гайд по Некроманта

  Некромант дуже складний герой, у якого є кілька тактик бою. Цей персонаж хороший на високих рівнях. Але йому не підходять стандартні юніти (крім кавалерії), тому війська Некроманта необхідно шукати на карті (в порталі) або збирати після вбивства мобів (персонажі – боти для прокачування і виконання квестів).

  Види військ, які підходять некроманта:

  • скелети – всі типи;
  • урси – всі типи;
  • кіннота – її ми можемо закликати в казармі;
  • грифони;
  • ельфи;
  • вампіри – але так як навички у Некроманта схожі з вміннями вампірів, брати їх немає сенсу.

  Характеристики Некроманта

 • Гарна магічна захист і атака – можна вибирати для битв магів.
 • Фізична атака – має середній показник серед інших героїв, але при необхідності можна атакувати війська ближнього бою. Фізична атака у персонажа вище, ніж магічна, отже, можна брати війська з підвищеним втратою. Але нападати необхідно тільки на магічні загони.
 • Фізичний захист – має середній показник серед інших героїв, на старті гри не рекомендується воювати з мобами НЕ магами і гравцями з великими втратами. Основний склад військ, повинен мати хороший шкоди.
 • Навички Некроманта

  Кровожерний дух – все дружні загони отримують на 2 ходи здатність вампіризму. З підвищенням рівня героя здатність збільшується. Сенс вампіризму в тому, що юніти зможуть лікуватися за рахунок свого шкоди по противнику на 2 ході. Чи не працює при контратаці або несподіваному другому ударі (наприклад, накладене за допомогою бафов або при зниженні моралі противника). У деяких військ є здатність ходити двічі (яка закладена в юнитах спочатку), в цьому випадку вампіризм спрацює на 2 ході.

  Фатальна атака – завдає шкоди 1 противнику, і знижує його мораль на 2 ходу. З підвищенням рівня героя показники шкоди і зниження моралі зростають. Якщо гравець знижує мораль супротивника, то є ймовірність, що юніт ворога пропустить хід. Уміння добре працює в зв’язці з демонами, у яких теж є властивість зниження моралі. В автобус є ймовірність, що Некромант це вміння використовувати не буде.

  Воскресіння полеглих – закликає 3 загону скелетів. Кількість покликаних залежить від кількості полеглих з обох сторін, рівень відроджених визначається рівнем досвіду. Основне вміння на старті гри, за допомогою якого гравець зможе швидше прокачати персонажа.

  Рекомендовані тактики Некроманта

  Тактика захисту :

 • У центр ставиться воїн ближнього бою (танк), краще поставити грифонів, у яких є навик уворот. По краях розставляються лучники, краще поставити ельфів, у них вище атака і ходять вони раніше багатьох інших військ.
 • Танк, замість атаки, ставитися на захист (так по ньому проходитиме менше шкоди, слід натиснути значок щита), і воїн буде довше жити.
 • Головне завдання воїнів ближнього бою – прикрити лучників і дати можливість некроманта накопичити ману для призову скелетів.
 • Після воскресіння, скелетів необхідно вислати вперед, але не атакувати ними, а поставити в щит.
 • Подальшу битву продовжують тільки лучники.
 • Тактика нападу:

 • у центр ставиться піхота (воїни ближнього бою), яка має високе лідерство, так гравець візьме герою більше юнітів. Наприклад, якщо у піхоти лідерство 12, а у героя лідерство – 100, то на битву можна взяти 1200 юнітів.
 • Кількість юнітів буде впливати на кількість відроджених скелетів.
 • Головне завдання піхоти – загинути і притягнути на себе скелетів, яких повинно бути багато (у противника, на цей момент, теж будуть полеглі).
 • По краях ставляться лучники.
 • Після воскресіння, скелети виводяться вперед і ставляться в щит.
 • Довше бій ведуть лучники.
 • Тактика подвійний атаки:

 • У центр ставляться урси (або інші сильні воїни ближнього бою).
 • По краях розставляються кавалерія, у неї є другий удар, на який спрацьовує вампіризм Некроманта. Таким чином гравець підвищує шкоди по противнику.
 • Кавалерія висилається в атаку, за 2 ходи війська повинні вбити всіх супротивників. Якщо цього не відбулося – піднімаються скелети.
 • Кістяків потрібно поставити в щит, а основними військами піти за відроджених.
 • Як тільки відійдуть юніти – далі бій ведуть тільки скелети.
 • На перших етапах гри слід воювати тільки з магами.

  War and Magic: гайд по Варвару

  варвар – персонаж, який повністю позиціонується, як герой з фізичним захистом і фізичної атакою. Отже йому потрібні війська з підвищеним фізичним втратою і хороших не магічною захистом.

  Види військ, які підходять Варвару:

  • скелети З рангу;
  • демони;
  • кавалерія в рангу;
  • грифони;
  • ельфи;
  • стандартна кавалерія – її можна закликати в казармі;
  • стандартні арбалетчики – їх можна закликати в казармі.

  Це рекомендовані розробниками війська, які, на їхню думку, будуть найбільш ефективні в битві з варварами. Якщо гравець вважає, що інший загін йому корисніше, можна поставити його.

  Характеристики Варвара

 • Хороші фізичний захист і атака – тому Варвар бореться тільки з героями з фізичним захистом і фізичної атакою (фізики).
 • Погані магічна атака і захист – тому герой не нападає на противника з магічною атакою. Виняток, війська, де є жриці або маги В рангу. На такі загони можна нападати, але при певній розстановці в команді.
 • Навички Варвара

  Кам’яна шкіра – знижує шкоди одержуваний усіма дружніми загонами. З підвищенням рівня героя, ефект посилюється. Дуже корисна навичка. Знижує будь шкоди (фізичний і магічний). Діє 2 ходу. Отже, необхідно за 2 ходу покласти противника, або як можна сильніше ранити його. Після закінчення 2 ходів шкоди противника по команді збільшитися.

  Сокира гніву – при нанесенні шкоди окремому противнику існує шанс кріта, при якому шкоди зростає вдвічі. З підвищенням рівня героя, зростає шкоди і шанс кріта.

  Лють – сила атаки команди значно підвищується за рахунок зниження захисту супротивника. Крім того, команда проводить ще одну атаку після контратаки. Якщо на загін гравця напали, він контратакує. При наступній атаці – він знову атакує.

  Таланти Варвара

  Мистецтво нападу – шкоди, що завдається загоном в ближньому бою + 20%. Якщо гравець хоче по максимуму посилити атаку в команді, йому краще ставити війська ближнього бою. Війська з далеким боєм (Дальник) краще не ставити, бонус на Дальник поширюватися не буде.

  Навчання – досвід отримується за вбивство монстрів + 2.

  Мистецтво ухилення – 12% шанс ухилитися від дальньої атаки противника. Корисний для кінноти В рангу, так як у них маленька швидкість атаки (ходять майже завжди останніми). Якщо противник буде ходити першим, є шанс ухилитися, а потім буде бити кавалерія.

  Рекомендовані тактики Варвара

  Тактика для загонів ближнього бою:

 • Ставимо в усі стеки стандартну кінноту, крім центру.
 • У центр ставимо ангела. У ангела і коней хороша харизма, тому є шанс, що команда проходить 2 рази.
 • З таким загоном можна шукати монстрів з бійцями далекого бою. Вони мають мало життів і захисту, від коней вони швидко загинуть.
 • Необхідно обходити стороною загони, де є урси і енди. Варвару зі стандартною кіннотою такий загін буде проблематично перемогти. У ендів відмінна фізична захист, тому не варто ризикувати. Але якщо поставити кавалерію В рангу, то тоді можна спробувати.
 • На старті гри не радиться нападати на команди, де є маги. У них є навик, що зменшує атаку на 13%. Якщо напали, то маги атакуются кіннотою першими (при битві краще вибирати ручний режим бою).
 • Варвар серйозний противник, якщо у нього стоїть кіннота В рангу або грифони. Поки у Варвара діє 2 ходу навик на шкоду в ближньому бою – йому боятися особливо нічого.

  Тактика для загонів далекого бою:

 • Ставимо в усі стеки ельфів, крім центру. У центр ставив грифонів.
 • Якщо у противника багато ендів, то краще замість кінноти поставити ельфів. Енди дуже повільно ходять (проходять мало клітин на полі бою). Поки вони дійдуть до загону, ельфи їх добре ранять.
 • Варвар дуже хороший герой на високих рівнях. Будь-стек противника за 1 удар може загинути, якщо у героя є кавалерія В рангу (буде: атака + контратака + шанс кріта).

  War and Magic: Гайд по Архангелу

  Архангел – персонаж, який повністю позиціонується, як герой з фізичним захистом і атакою. Отже, йому потрібні загони з підвищеним фізичним втратою і доброго не магічною захистом. Магів йому брати не можна.

  Види військ, які підходять Архангелу:

  • скелети З рангу,
  • урси,
  • енди,
  • грифони,
  • арбалетчики,
  • ангели.

  Характеристики Архангела

 • Хороші фізичний захист і атака – тому Архангел бореться тільки з героями з фізичним захистом і фізичної атакою.
 • Погані магічна атака і захист – тому герой не нападає на противника з магічною атакою. Архангелу заборонено ставити: вампірів, жриць, магів.
 • Навички Архангела

 • Осліплення – засліплює 1 противника на 2 ходи, засліплена мета не може діяти. При отриманні шкоди стан засліплення знімається.
 • Покарання – завдає шкоди 1 противнику. Монстри відносяться до стихії темряви отримують подвійний шкоди. З підвищенням рівня зростає вміння. Досвідчені гравці, особливий упор на осліплення не роблять.
 • Божественне світло – зцілює всіх поранених воїнів і воскрешає мертвих (крім створінь темряви). З підвищенням рівня ефективність лікування зростає. Мінус навички (тому герой не такий гарний, як хотілося б) – все юніти, які Архангел воскресив під час бою, будуть або поранені (якщо гравець нападає на монстрів), або вбиті (якщо гравець нападає на замок). Отже, вийти з сутички без втрат у персонажа не вийде.
 • Якщо гравець качає Архангела, то акцент необхідно робити на першому навику “осліплення” (прибрати стек юнітів ворога з бою – прекрасне перевага). Другий за пріоритетом йде “божественне світло” – це лечілку, яка дає герою боротися в 2 тактики швидкої і довгої сутички.

  Рекомендовані тактики Архангела

  Тактика короткого бою:

 • Бій, коли гравець завдає максимальної шкоди супротивнику за 2 ходи, і виграти битву.
 • Такі бої потрібні для сутички з монстрами на карті або слабшими гравцями. Загалом, скрізь, де потрібна не просто перемога, а перемога з мінімальними втратами або взагалі без втрат (щоб випали ресурси не витратити на лікування війська, а відкласти).
 • Слід в усі стеки поставити ельфів, в центрі поставити грифонів, які будуть служити танком, і відволікати супротивника на себе. Замість грифонів можна поставити ендів.
 • Якщо у ворога багато військ далекого бою з фізичної атакою, то можна поставити ендів і грифонів. Якщо у ворога стоять Дальник у вигляді магів або жриць, то ендів взагалі не ставимо, у них погана магічна захист, тоді краще грифонів.
 • Поки танки беруть на себе противника, Дальник розправляються з загонами противника.
 • Тактика тривалого бою:

 • Тривалий бій потрібен при битві з сильним противником. Це гравець, у якого стоять сильні війська.
 • Якщо у противника стоять кінноти В рангу, то з Дальник туди краще не потикатися. Якщо стоять Дальник маги – ставляться грифони, якщо стоять Дальник ельфи – ставляться енди.
 • Якщо у противника стоять кінноти, то ми міняємо загони і йдемо в важкий тривалий бій (якщо нападають на місто).
 • Ставити можна кого завгодно, дивитися слід за кількістю харизми. На старті поставити багато бійців з втратою не зможе (мало харизми), тоді краще взяти арбалетників, і поставити їх на самі вінця.
 • Поки ворог буде розбирати ендів, грифонів або урс, Архангел буде постійно їх воскрешати. Такий бій в будь-якому випадку візьме Архангел.
 • У кінноти хороша фізична атака + хороша фізична захист + урси відмінні танки з високим втратою. Бій буде йти довго, але Архангел постійно буде воскрешати полеглих воїнів. У підсумку гравець з такою командою перемагає.
 • За тривалістю бою конкуренцію Архангелу може скласти Наставниця Рафії (вона теж лікує).
 • Тактика тривалого бою зі скелетами:

 • Гравцеві з Архангелом варто придивитися до скелетам (ці війська багато хто недооцінює, тим більше, що ці війська герою рекомендовані).
 • Якщо гравець бачить серйозного противника з кіннотою, наприклад, то слід затягнути бій. Відповідно, тим самим виграти його, то краще взяти скелетів (на них ні хто уваги не звертає, але вони гарні в зв’язці з Архангелом).
 • У скелета хороші фізичні атака і захист. У них швидкість атаки 7 (на 1 вище, ніж у інших загонів З рангу), тому вони будуть ходити раніше них. Харизма у скелета дорівнює 4, це стільки ж, як у грифонів і ендів.
 • Мінус скелета – швидкість пересування по карті дуже повільна. Але якщо гравець розраховує на тривалий бій, його це хвилювати не повинно. Головне – в центр їх не ставити (краще вибрати в цей слот ендів), а перемістити по краях, щоб воїни далекого бою їх не вбили завчасно. Скелетам необхідно ставити прикриття у вигляді бійця ближнього бою, щоб скелети дійшли до противника (доберуться вони до ворога за 2 ходу).
 • У скелетів є цікава особливість – гравець затискає активну атаку, тобто 34% шанс, що скелет вдарить істинним втратою. Уміння працює 2 ходу. Наприклад, перед боєм в 1 стеці скелетів 4000 юнітів, поки вони добираються до супротивника, 2000. юнітів загинули, але бити стек буде так, як ніби дійшли всі бійці.
 • Друга особливість скелетів – при використанні активної атаки є 34% шанс знизити захист супротивника на 14% на 2 ходи.
 • У підсумку гравець проводить наступні дії: доходить скелетами до супротивника – б’є супротивника – спрацьовує звичка на шкоду – противник отримує справжній шкоди на 2 ходи – Архангел воскрешає полеглих скелетів – цикл починається заново.
 • На початкових стадіях гри буде складно грати Архангелом, тому що без втрат важко вийти з бою. Але на пізніх етапах це досить хороший герой.

  War and Magic: Гайд по Друид

  Цьому герою можна ставити будь-які війська – саме цим він унікальний. Тут можна експериментувати, не залежно від того, що гравцям радять розробники (на рекомендованих юнитах стоять зірочки). Слід вибирати війська, грунтуючись на своєму досвіді і перевагах, не спираючись на стандартні рекомендації.

  Види військ, які підходять Друид (за рекомендацією розробників):

  • ельфи;
  • гноми;
  • піхота;
  • урси;
  • титани;
  • енди;
  • грифони.

  Це юніти, які, на думку розробників, будуть найбільш ефективні в зв’язці з друїдів.

  Характеристики друїда

  друїд позиціонується , як універсальний герой. Всі характеристики персонажа практично однакові. Пріоритет віддається фізичної і магічного захисту. Проте збалансовані характеристики дають гравцю можливість грати з улюбленими юнитами.

  друїдів зручно вбивати монстрів на старті гри. У цей період він буде виходити з бою без втрат. На більш високих рівнях, Друїд зазнає втрат, хоч і менше, ніж інші герої.

  Навички Друїда

 • Заклик урси – закликає загін урс. Кількість урс залежить від бойової потужності лорда. Рівень урс залежить від рівня досвіду. Урси призиваються перед боєм, і передбачити куди Друїд поставить загін – неможливо. Мінус навички – гравець не може самостійно вибрати клітку, місце юнітів вибирається рандомно. Через це можуть страждати бійці далекого бою, тому що урси їх не прикривають.
 • Зоряний вогонь – завдає шкоди 1 противнику. Є шанс ввести противники в стан запаморочення на 1 хід. Але на запаморочення особливо сподіватися не варто (шанс дуже маленький). Цей навик сам по собі хороший, так як герой завдає високий шкоди по стеку воїнів супротивника.
 • Сила сущого – все противники навколо мети потрапляють в пута і отримують шкоди протягом 1 ходу. Скуті воїни не можуть переміщатися, але можуть атакувати. Отже, гравець вибирає загін, який збирається атакувати, а стеки юнітів на сусідніх клітинах отримують такий же шкоди і не можуть рухатися. Добре, якщо поруч зачеплені воїни – бійці ближнього бою, тобто вони не зможуть за цей хід дійти до команди гравця.
 • Таланти Друїда

 • Мистецтво ухилення – 15% шанс ухилитися від дальньої атаки противника. Талант діє на всі війська, навіть на покликаних урс.
 • Знаходження шляху – швидкість переміщення героя + 5. Варто відзначити, що це не швидкість пересування в сутичці до мети, а швидкість руху персонажа по карті до супротивника або монстрам.
 • Мистецтво удачі – удача загонів + 4%. У багатьох гравців може з’явитися мораль. Талант “мораль” краще, ніж “удача”, тому що “мистецтво” дає + 150% утрати, а “мораль” дозволяє зробити додаткових хід, тим самим шкоди буде 200%.
 • Збирання – швидкість збору ресурсів (крім золота) загонами героя +5%.
 • Рекомендації по тактиці бою з друїдами

  У 4 мага або ельфа – цікавий і незвичайний хід, поставити по краях від центру 4 мага, в центрі можна поставити грифона або ента.

 • Маги – це дуже потужні юніти далекого бою. Вони довше живуть, ніж ельфи і жриці. При атаці через всю карту у них не зрізається шкоди, як у інших Дальник (основної шкоди розрахований на 3 клітини від бійця, якщо бити далі, то шкоди знижується на 50%).
 • У юнітів є можливість істотно поранити або вбити за 2 ходи війська противника.
 • Але так як розробники радять гравцеві взяти ельфів, можна поставити всіх ельфів і в центр хорошого танка. Але, як було написано вище, можна експериментувати з юнитами, і поставити 3 стека кінноти і 2 стека магів У рангу.
 • Який би загін гравець не підібрав Друид, війська необхідно підбирати з розумом.
 • захист замку від друїда

  Часто новачки скаржаться на те, що їх місто атакує друїдів один і той же гравець, який купує вміння і одяг за реальні гроші (донатер). Природно, він сильніше і більш прокачаний, ніж недосвідчений гравець без доната. Багато залишають через це гру. Звичайно, правильно прокачаний Друїд дуже крутий суперник, але його не потрібно боятися.

  Архангелу можна взяти 3 загони кавалерії, і поставити їх в цент. По краях поставити два загони магів У рангу. Якщо харизми мало, то рекомендується взяти ельфів. Далі бій буде таким:

 • Кіннота побіжить до Дальник Друїда (багато хто грає за шаблоном, і беруть все стеки війська з далеким боєм). Кавалерія почне бити загони. Якщо у противника стоять ельфи, то кіннота з ними швидко розбереться (ельфи в ближньому бою зовсім безпорадні). Якщо у Друїда стоять маги, то битва буде йти довше. У магів є захист 13%.
 • Поки кіннота розбирається з Дальник, Дальник гравця будуть вбивати урс.
 • У той час, що Друїд розбирає кінноту, у Архангела вистачить потужності підняти убитих. Якщо взяти Некроманта – закликати скелетів.
 • У той час, що Друїд розбирає кінноту або скелетів (яких можна воскрешати або закликати постійно, якщо вистачає мани). Дальник гравця вб’ють урс, і візьмуться за основні загони.
 • Звичайно, виграти новачок в цьому бою не зможе, загін у донатера будуть набагато сильніше. Але! Буде така ситуація: у обороняється воїни потраплять в лазарет (всі залишаться живі, хоч і побиті), а у нападника (який гордо летів на беззахисного новачка) – дуже багато військ буде вбито. А створювати нові загони дуже довго. Іншим разом донатер 100 раз подумає, чи варто йому заради 1 мільйона золота нападати на замок новачка з його кіньми, з Архангелом або некромантією.
 • Якщо вистачає харизми, то можна проти Друїда поставити в центр стек грифонів або ентів ( якщо немає магів), по краях від них – кавалерію, і завершити ансамбль магами В рангу. Якщо у Друїда стоять ельфи, краще поставити ентів: у ельфів шкоди буде менше, а у ентів велика фізичний захист.
 • War and Magic: Гайд по Магу

  Маг дуже потужний боєць, який має підвищену магічну атаку. Це просто хороший воїн для швидких атак, яка не накладає бафи і дебафи. Отримавши 7 зірок, персонажем можна робити хороші і видовищні бої. Основні противники Мага – це війська з магами.

  Види військ, які підходять Магу:

  • стандартні жриці;
  • гноми;
  • вампіри;
  • грифони;
  • маги;
  • титани;
  • фенікси.

  Магом не варто нападати на Варваров, якщо у героя хороші юніти з кіннотою.

  характеристики Мага

 • Основні характеристики Мага – це магічна захист і магічна атака.
 • Хороша фізична захист, але рекомендується нападати на війська, де більшість стеків воїни маги.
 • Навички Мага

 • Перетворення в вівцю – перетворює 1 противника в вівцю. При отриманні шкоди ефект знімається. Може не спрацювати, якщо навик застосовується до воїна з більш високим рівнем.
 • Земне полум’я – завдає одноразовий шкоди 1 противнику. З підвищенням рівня шкоди зростає. Це звичайне вміння на підвищений шкоди.
 • Гнів вогняного дракона – завдає великої шкоди всім ворожим загонам. З підвищенням рівня шкоди зростає. Тобто Маг б’є по всім стеком противника, при цьому виводить зачароване стек – вівцю з цього стану.
 • Герой призначений для швидкого бою. Отже, не варто затягувати битву, так як він не може лікувати, закликати, воскрешати. Всі навички Мага поставлені на підвищений шкоди без бафов і дебафов.

  Таланти Мага

 • Магічна спеціалізація – посилення магічної атаки і магічної захисту 4 загонів під командуванням героя.
 • Швидкість будівництва – швидкість будівництва + 5%.
 • Управління фінансами – швидкість збору ресурсів (крім золота) загонами героя + 5%.
 • Рекомендації по тактиці бою з Магом

 • Перевага персонажа – космічна магічна атака + війська з магів У рангу (не зрізати шкоди за дальність) + у юнітів магів є пасивне вміння – зниження шкоди (залежить від навичок противника) близько 13%. У магів підвищений захист, якщо порівнювати з іншими військами далекого бою. Мінус магів – зрізається ближня атака (в межах 3 клітин від юніта). Поки магів розбиратимуть кінноти, інші бійці будуть вбивати кавалерію.
 • Добре, якщо вистачає харизми, поставити по краях 4 стека магів У рангу. Центр залишається які не зайняті – центральний загін з першого ходу дійде до центрального стека бійців, тому рекомендується не ставити нікого в центр. Є ймовірність, що в бою це буде виглядати так: центральний загін ворога ходить до Мага, зупиняється, що не діставшись до магів. Інші воїни ближнього бою, теж не доберуться до Дальник, тому що центральний стек перекрив клітини для маневру. Поки пробка розсмокчеться – маги розбиратимуть загони. Так можна вбивати монстрів без втрат з боку гравця.
 • Магу не варто нападати на загони, де багато стеків кавалерії, на Некроманта (у нього відмінна магічна захист).
 • Якщо у героя мало харизми, то війська можна розставити таким чином: в центр поставити грифонів, по краях жриць.
 • Якщо гравець бачить у противника бійців, які дійдуть з першого ходу до Дальник, то можна поставити по краях магів у рангу. Якщо вистачає харизми, можна піти таким шляхом: у центр ставляться грифони, на самих краях – маги В рангу, а по краях від грифона – вампірів. Грифони візьмуть на себе атаку Дальник. Вампіри від далеких атак відразу падають, тому або потрібно боротися в ближньому бою, так як нежить вміє регенеруватися (навик вампіризму).
 • Ще одна тактика – в центр поставити 3 загону грифонів, а по краях магів У рангу. Противник розгубиться і не буде знати по кому бити: у магів атака і захист, грифони постійно контратакують.
 • Якщо гравець хоче вбивати монстрів без втрат або з мінімальними втратами, то сутичку потрібно вести в ручному режимі. Авто бій включати не можна.

  War and Magic: Гайд по Наставнице Рафії

  Цей герой зі збалансованими характеристиками, тому можна ставити будь-які війська. Звичайно, краще ставити бійців з фізичної атакою.

  Види військ, які підходять Рафії (за рекомендацією розробників):

  • ельфи;
  • арбалетчики;
  • стандартна кавалерія;
  • кіннота В рангу;
  • урси;
  • маги;
  • енди;
  • грифони.

  Це рекомендовані розробниками війська, які, на їхню думку, будуть найбільш ефективні в битві з Наставницею рафією. Якщо гравець вважає, що інший загін йому корисніше, можна поставити його.

  Характеристики наставниці Рафії

  Наставниця Рафія позиціонується , як універсальний герой. Всі характеристики персонажа практично однакові. Пріоритет віддається фізичний захист і магічного захисту. Проте збалансовані характеристики дають гравцю можливість грати з улюбленими юнитами.

  рафією зручно вбивати монстрів на старті гри. У цей період вона буде виходити з бою без втрат. На більш високих рівнях, Рафія повинна бути обережніше з противником, де багато загонів юнітів з ближньому боєм (урси, кіннота).

  Навички наставниці Рафії

 • Надприродна сила – підвищує силу всіх дружніх загонів на 2 ходи. З підвищенням рівня ефект посилюється. Це вміння компенсує знижений показник фізичної атаки.
 • Регенерація – протягом 2 ходів відновлює невелика кількість HP у дружніх загонів (крім створінь темряви). З підвищенням рівня ефект посилюється. Тут розробники мали на увазі не лікування всіх загонів відразу, а вище HP у одного стека юнітів. Слід пам’ятати, що герой тільки лікує, але не воскрешає бійців (як Архангел). Якщо у персонажа досить мани, то можна лікувати один і той же стек кілька разів за хід. Плюс – на лікування не потрібно багато мани.
 • Священна зірка – зцілює все дружні загони, і завдає шкоди всім ворожим загонам. Покликані істоти отримують подвійний шкоди. З підвищенням рівня ефект посилюється. Це справжня гроза Некроманта з його призовними скелетами.
 • Таланти наставниці Рафії

 • Стрільба – шкоди наноситься загонами далекого бою + 20%. Тут розробники рекомендують ставити багато стеків бійців – Дальник.
 • Фізична спеціалізація – посилення фізичної атаки і захисту 3 загонам під командуванням героя. Тут розробники наполегливо рекомендують брати не просто Дальник, а бійців з фізичної атакою (ельфи, арбалетчики). Але незважаючи на цей талант, радиться поставити магів: по-перше, у них не зрізається дальній шкоди (+ 50%), вони живучі, у них підвищений захист.
 • Муштра – швидкість тренування загонів в місті + 2%.
 • Рекомендації по тактиці бою з Наставницею Рафії

 • Хороший герой для вбивства монстрів, походів на будинку монстрів.
 • у PVP персонаж ставати безпорадним, але якщо загони однакові, то Наставниця переможе: буде лікувати потроху загін (залежить від рівня супротивника).
 • якщо у противника такою ж за складом загін (танк в центрі, плюс війська далекого бою), то звужується тривала битва. Власне, Рафія переможе.
 • Для вбивства монстрів можна поставити одних ельфів (якщо мало харизми). Але ельфи війська непередбачувані – якщо не спрацює навик на 200% утрати, то битву можна програти з великими втратами (до 50% юнітів). Ще один плюс на користь магів У рангу.
 • War and Magic: Гайд по Пандара

  Це герой зі збалансованими характеристиками, тому він може атакувати будь-які війська і брати будь-яких юнітів. Персонаж більше орієнтований на захист міста, але ставити його першим не рекомендується.

  Варто розуміти, який персонаж для чого необхідний. У кожного героя в грі своє призначення, і необхідно максимально їм користуватися. Всі герої гарні по своєму, тільки призначення у них різні. Не потрібно ганятися за ефемерними уявленнями, і шукати найкращого героя. Найкращий герой – мізки гравця.

  Характеристики Пандара

 • Основні характеристики – фізичний захист і магічна захист.
 • Фізична атака і магічна атака рівні, тому переваги щодо вибору військ для Пандара не принципові.
 • Пандара можна і захищатися і нападати, потрібно підбирати воїнів під противника, щоб вони ефективніше працювали.

  Навички Пандара

 • Друк – запечатує противника на 2 ходи, знерухомлених юніт не може атакувати і переміщатися, але може отримувати шкоди. Може не спрацювати, якщо використовується до героя з більш високим рівнем. Працює так: випадково обраний ворог поміщається в купол. Ці війська можуть отримувати магічний шкоди від уміння персонажа. Навик прибирає з битви стек юнітів на 2 ходи (як вівця у Мага або осліплення у Архангела).
 • Хмільний туман – є дуже хороший шанс, що при атаці ворожий загін промахнеться. Тривалість – 2 ходу. Хороший навик при ручному управлінні бою. Необхідно виділити мета і накласти на нього ефект. Якщо спрацювало, над обраним стеком з’явитися значок у вигляді маленького урагану.
 • П’яний кулак – одноразово завдає величезної шкоди 1 – 3 стека ворога. Тобто кількість жертв вибирається випадковим чином (1 або 3). Цей шкоди (досить хороший) проходить через купол від 1 навику.
 • Таланти Пандара

 • Мистецтво захисту – шкоди одержуваний загонами в ближньому бою – 20%. Якщо гравець зібрався йти на Мага або наставниці рафію, то цього не потрібно робити. Швидше за все у цих героїв будуть стояти війська далекого бою (3 – 4 стека точно). Але, якщо Пандара поставити стандартного Лицаря, то тоді можна йти і на магічних героїв.
 • Мудрість – ефективність навичок призову і воскресіння героїв + 5%. Тут, звичайно, Пандара цей навик не потрібен (2 таланту випадають героям рандомно). Але, якщо поставити персонажа в гарнізон або в мобілізацію – цей талант буде діяти на інших Героїв (Некромант або Архангел).
 • Збирання – швидкість збору ресурсів (крім золота) загонами героя + 15% .
 • Рекомендації по тактиці бою з Пандара

 • Головне побудувати правильний загін. Так як Пандара збалансований герой, то це легко можна зробити.
 • Можна поставити кавалерію В рангу 3 стека і по краях магів. Маги битимуть Дальник, а Темні Лицарі можуть ходити по всьому полю, і з першого ходу дійти до супротивника.
 • Якщо гравець зібрався битися з Наставницею рафією, то у неї, можливо, будуть все ельфи, тому можна поставити під всі стеки тільки Темних Лицарів.
 • Можна в якості танка поставити в центр грифона або ента. Але при битві з Наставницею, грифони швидко загинути (вони дуже крутий персонаж в далекому бою), якщо її ельфи почнуть критикувати, то грифони жити довго не будуть.
 • War and Magic: Таланти героїв

  Якщо гравцеві не сподобалися випали герою таланти, то їх можна поміняти за допомогою каменів талантів. При виборі, якщо сподобався необхідний талант, його потрібно максимально вивчити і закрити замок (він розташований на іконці таланту).

  Увага! Якщо людина вибрала 1 або 2 таланту, і планує далі їх вибирати, але з’явилася необхідність подивитися, наприклад, загін, то слід перевірити – чи закритий замок таланту по поверненню. Якщо замок буде відкритий, а гравець продовжить перебирати таланти, то вибрані можуть пропасти.

  Таланти мають три рівні:

  • високий;
  • середній;
  • початковий.

  Слід вибирати (по можливості) таланти високого рівня. Але, якщо людина не вносить реальні гроші в гру, то можна прокачати і середній рівень.

  Початковий уровеньСредній уровеньВисокій рівень Мистецтво захисту – збільшення захисту склада3% 5% 7% Муштра – швидкість тренування загонів в городе1% 2% 3% Мистецтво навантаження – збільшення навантаження отрядамі1% 2% 3% Алхімія – швидкість збору золота отрядамі2,5% 3% 3,5% Таємне знання – позитивні і негативні магічні ефекти усіліваются2,5% 3% 3,5% Знаходження шляху – швидкість переміщення загонів героя (це швидкість руху героя по карті до супротивника, а не рух по клітинам в бою) 2,557,5 Мистецтво захисту – збільшення захисту загону (деякі таланти називаються однаково, але мають різне тлумачення) 3,5% 4% 5% Сила магії – магічний шкоди героя2, 5% 3,5% 4,5% Мистецтво лікування – прискорення леченія0,6% 2% 3% Мистецтво лідерства – підвищення рівня героя4% 8% 12% Наука – швидкість дослідження терріторій0,5% 1% 1,5% Управління фінансами – швидкість виробництва всіх ресурсів в городе2,5% 5% 7,5% Збирання – швидкість збору ресурсів (крім золота) загонами героя2,5% 5% 7,5% Мистецтво воскресіння – прискорення відновлення тонусу лорда1% 2% 3% Будівництво – швидкість строітельства0,5% 1% 1,5% Мистецтво удачі – удача отряда1% 2% 3% Мистецтво полювання – зниження кількості поранених воїнів при атаці на монстров7% 8% 9% Мистецтво вивчення – зниження витрат на ісследованія0,5% 1% 1,5% Мистецтво штурму міста – збільшення кількості воїнів, що потрапляють в лазарет при одиночному штурмі міста (якщо гравець штурмує місто, то його юніти не гинуть зовсім, а потраплять в лазарет) 1,5% 3% 4,5% Мистецтво сили – збільшення сили воінов0,5% 1% 1,5% Мистецтво мовчання – зниження моралі воїнів протівніка1% 2% 3% Мистецтво будівництва – зниження витрат на строітельство0,5% 1% 1,5% Мистецтво здоров’я – збільшення HP воінов0,5% 1% 1,5% Мистецтво виживання – збільшення кількості в ижівшіх при атаці на рудники, володіння і при разведке1,5% 3% 4,5% Навчання – досвід, отриманий на вбивствах монстров1% 2% 3% Мистецтво лікування – зниження витрат на леченіе0,5% 1% 1,5% Мистецтво оборони міста – збільшення кількості тих, що вижили воїнів при обороні города2% 3% 4% Мистецтво харизми – мораль отрядов1% 2% 3% Мистецтво видобутку – підвищення збору філософських камней1,5% 3% 4,5% Мудрість – ефективність навичок призову і воскресіння героев3% 5% 7%

  Перед початком підбору гарного таланту, слід підготуватися до того, що це довгий процес, і не завжди випадає необхідне.

  War and Magic: Гайд по стандартним військам

  Стандартні війська – це юніти, які гравець тренує в казармах міста. Є війська з порталу, але їм потрібна вище харизма.

  Уміння для військ можна вивчити в Академії. Там є 2 вміння “гонка озброєнь”, які допоможуть казарму переробити в портал. Перше перебувати в “ресурсних технологіях” та в “політичних технологіях”. Так можна швидше зробити армію з хороших персонажів. Але, якщо переробляти казарми в портали, у гравця залишиться 2 військових будівлі, а військ – 4, тому гравець повинен вирішити, які війська він буде використовувати.

  Характеристики юнітів підвищуються з кожним рівнем. Якщо гравець в Академії прокачав всі вміння (10/10) і хоче побачити зміни в характеристиках персонажа, то цього не відбудеться: вивчені навички у юнітів не відображаються.

  Мінуси стандартних військ :

  • мало життів;
  • невисока атака;
  • поганий захист.

  Плюси стандартних військ:

  • висока швидкість атаки, вони ходять раніше, ніж війська з порталу (у створінь з порталу швидкість атаки знижується з підвищенням рангу);
  • найвища навантаження, можна багато понести ресурсів, добре для збирання (деякі гравці б’ють монстрів складом з порталу, потім швидко змінюють війська на стандартні, і відносять здобич).

  У казармі, розробник показує гравцю, що стандартні війська, це хороші бійці на початкових етапах гри. Далі, крім кінноти, війни дуже слабкі.

  Піхотинець

  Воїн ближнього бою, першим з’являється в грі, має Е ранг, навантаження – 5. Підходить героям з підвищеними фізичними показниками. Однаково реагує на фізичні та магічні атаки.

  • HP – 27
  • Фізична атака – 10
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 4 – 4
  • Лідерство – 9
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 18
  • Фізичний захист – 11
  • Магічна захист – 11
  • Швидкість атаки – 9
  • Харизма – 2
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – малі

  Навички :

 • Удар щитом – шанс активації 20%, противник отримує 150% утрати і не може контратакувати.
 • Спільний бій – шкоди , отриманий дружніми загонами в 6 сусідніх клітках зменшується на 12%.
 • Арбалетник

  Воїн далекого бою. У казармі з’являється другим. Має Е ранг, навантаження – 5. Підходить героям з підвищеними фізичними показниками. Більше схильний до втрат від магічних атак.

  • HP – 21
  • Фізична атака – 17
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 8 – 9
  • Лідерство – 12
  • Діяльність атаки – 3
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 18
  • Фізичний захист – 8
  • Магічна захист – 6
  • Швидкість атаки – 9
  • Харизма – 2
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – малі

  Навички :

 • Побажання удачі – удача персонажа +6.
 • Подвійний удар – при далекій атаці є 29% шанс нанести 1 цілі 150% утрати і випадкової другої мети 50% втрати.
 • жриця

  Для появи юнітів, необхідно будувати монастир, де з’явитися жриця, це герой далекого бою, має Е ранг, навантаження – 5 . Підходить героям з підвищеними механічними показниками. Більше отримує шкоди від фізичних атак.

  • HP – 21
  • Фізична атака – 0
  • Магічна атака – 18
  • Сила – 5 – 11
  • Лідерство – 12
  • Діяльність атаки – 3
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 18
  • Фізичний захист – 6
  • Магічна захист – 8
  • Швидкість атаки – 9
  • Харизма – 2
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – малі

  Навички :

 • Медитація – магічний шкоди + 28%.
 • Рукопашна – в ближньому бою шкоди не знижується.
 • Лицар

  Для нього необхідно будувати стайню. Має середній тип військ – єдиний з усіх стандартних юнітів. Має Е ранг, навантаження – 5. Пріоритет – війська далекого типу. Підходить героям з підвищеними фізичними показниками. Більше отримує шкоди від магічних атак. Але, так як він ходить першим, і може дійти до Дальник, то вони йому не сильно страшні.

  • HP – 25
  • Фізична атака – 15
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 5 – 8
  • Лідерство – 12
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 18
  • Фізичний захист – 16
  • Магічна захист – 12
  • Швидкість атаки – 9
  • Харизма – 2
  • Тривалість переміщення – 5 – 6 (при збільшенні навички)
  • Розмір – середні

  навички :

 • Штурм – при русі вперед на кожну клітину шкоди + 6 (збільшується з рівнем юніта). Кіннота з першого ходу доходить до далеких бійців, і може вбити їх за 1 хід.
 • Лицарський дух – мораль персонажа + 4 (може ходити 2 рази за 1 хід).
 • Найкращий персонаж з стандартних військ. Якщо гравець збирається переробляти казарми в портали, по слід залишити кавалерію. На високих рівнях буде хороша оборона замку від загонів з великою кількістю стеків Дальник.

  War and Magic: Гайд по військах з порталу

  Це війська, які можна тренувати в порталі, або вибити з монстрів. Мають хороші бойові характеристики.

  Мінуси військ з порталу:

  • невелика швидкість атаки;
  • потрібно більше лідерства і харизми для вибору війська, ніж у стандартних юнітів;
  • ними невигідно збирати ресурси, низька навантаження;
  • чим вищий ранг, тим менше навантаження.

  Плюси військ з порталу:

  • високий шкоди;
  • багато життів;
  • деякі створення універсальні;
  • істоти гарні на високих рівнях.

  Ангел

  Потужний юніт А рангу, з підвищеним фізичним атакою хорошою магічною захистом. Орієнтований на героя з підвищеними фізичними показниками. Ходить по всьому полю, тому страшний для військ далекого бою. Навантаження – 1.

  • HP – 290
  • Фізична атака – 66
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 52 – 79
  • Лідерство – 1
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – літаючі
  • Міць – 296
  • Фізичний захист – 48
  • Магічна захист – 58
  • Швидкість атаки – 4
  • Харизма – 7
  • Тривалість переміщення – 7
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Натхнення – мораль всіх дружніх військ + 1.
 • Райський суд – 20% шанс кріта, що завдає 300% утрати.
 • попадання – додаткові 25% утрати по малим цілям.
 • Демон

  Герой ідентичний Ангелу (практично такі ж має характеристики). Потужний юніт А рангу, з підвищеним фізичним атакою хорошою магічною захистом. Орієнтований на героя з підвищеними фізичними показниками. Навантаження – 1.

  • HP – 315
  • Фізична атака – 57
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 59
  • Лідерство – 1
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – літаючі
  • Міць – 315
  • Фізичний захист – 65
  • Магічна захист – 55
  • Швидкість атаки – 4
  • Харизма – 7
  • Тривалість переміщення – 7
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Пригнічення – мораль усіх ворожих загонів -1.
 • Палаючий щит – якщо противник проводить активну атаку в ближньому бою, 50% втрати відбивається.
 • Страх – при використанні активної атаки сила атаки противника знижується на 30% на 1 хід.
 • Титан

  Боєць далекого бою. Може мати противника як мага, так і фізика. У ближньому бою атака не знижується. Має А ранг. Навантаження – 1.

  • HP – 250
  • Фізична атака – 0
  • Магічна атака – 50
  • Сила – 45 – 55
  • Лідерство – 1
  • Діяльність атаки – 4
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 219
  • Фізичний захист – 45
  • Магічна захист – 45
  • Швидкість атаки – 2
  • Харизма – 7
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Рукопашна – в ближньому бою шкоди не знижується.
 • Придушення – додатково + 25% втрати по малим цілям.
 • Сила напівбога – магічний шкоди + 50%.
 • Фенікс

  Чудовий танк з хорошою атакою в ближньому бою. Доходить з першого ходу до центрального стека противника. Підходить універсальним героям і магам. Має А ранг. Навантаження – 1.

  • HP – 250
  • Фізична атака – 0
  • Магічна атака – 45
  • Сила – 40 – 55
  • Лідерство – 1
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – політ
  • Міць – 219
  • Фізичний захист – 36
  • Магічна захист – 45
  • Швидкість атаки – 2
  • Харизма – 8
  • Тривалість переміщення – 5
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Вогняний вітер – при використанні активної атаки є 30% шанс провести атаку вогнем, що завдає шкоди 100% від поточного шкоди феніксів.
 • Примарна магія – герої по обидва боки отримують імунітет до магії.
 • Нірвана – після смерті, істоти воскрешають з 20% HP, і наносять одноразовий істинний шкоди противникам в 6 сусідніх клітках.
 • Темний лицар

  Універсальний юніт – підходить всім героям, як атакуючий. З практично однаковими показниками фізичної і магічної захисту. Ходить по всьому полю. Його пріоритет – війська далекого типу. У ранг, навантаження – 2.

  • HP – 102
  • Фізична атака – 41
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 14 – 25
  • Лідерство – 3
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 91
  • Фізичний захист – 41
  • Магічна захист – 44
  • Швидкість атаки – 5
  • Харизма – 5
  • Тривалість переміщення – 5
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Жах – атака малого істоти, мета не може контратакувати.
 • Смертельний удар – 20% шанс кріта, що завдає 250% утрати.
 • Професійний штурм – при русі вперед на кожну клітину шкоди +10.
 • Маг

  Боєць далекого бою, має хорошу магічний захист. Гарний у зв’язці з універсальними героями і магами. Самий живучий з юнітів далекого бою. У нього не зрізається атака при дальньому бою (вище 3 клітин), як у інших Дальник, але зрізається в ближньому бою (в межах 3 клітин від бійця). Має У ранг. Навантаження – 4.

  • HP – 90
  • Фізична атака – 0
  • Магічна атака – 46
  • Сила – 28 – 30
  • Лідерство – 3
  • Діяльність атаки – 3
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 91
  • Фізичний захист – 28
  • Магічна захист – 38
  • Швидкість атаки – 5
  • Харизма – 5
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – малі

  Навички :

 • Глибока медитація – магічний шкоди + 33%.
 • магічний обладунок -Виходить шкоди – 14%.
 • Без промаху – при дольнобойной атаці все штрафи за дальність ігноруються і наноситися 100% втрат.
 • Урса

  Хороший боєць ближнього бою, має не поганий показник фізичної атаки. Як танк підходить будь-якому герою. Має У ранг. Навантаження – 1.

  • HP – 100
  • Фізична атака – 36
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 17 – 25
  • Лідерство – 3
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 68
  • Фізичний захист – 31
  • Магічна захист – 31
  • Швидкість атаки – 3
  • Харизма – 6
  • Тривалість переміщення – 4
  • Розмір – середні

  Навички :

 • Удар за ударом – при використанні активної атаки є 30% шанс атакувати противника 2 рази поспіль.
 • Кров звіра – HP персонажа + 25%.
 • Грифон

  Це хороший бойовий танк, з підвищеним фізичним і магічною захистом. При атаці на нього завжди контратакує. Має С ранг. Навантаження – 8.

  • HP – 58
  • Фізична атака – 31
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 11 – 15
  • Лідерство – 6
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – літаючі
  • Міць – 41
  • Фізичний захист – 36
  • Магічна захист – 36
  • Швидкість атаки – 6
  • Харизма – 4
  • Тривалість переміщення – 4
  • Розмір – середні

  Навички :

 • Нескінченна контратака – загін буде контратакувати при кожному відбитті атаки в ближньому бою.
 • Зсув – 18% шанс ухилитися від дальньої атаки.
 • Скелет – мутант

  Добре себе показує в зв’язці з Архангелом. Боєць ближнього бою. Юніт З рангу. Навантаження – 7.

  • HP – 60
  • Фізична атака – 38
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 17 – 23
  • Лідерство – 6
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – літаючі
  • Міць – 41
  • Фізичний захист – 36
  • Магічна захист – 22
  • Швидкість атаки – 6
  • Харизма – 4
  • Тривалість переміщення – 4
  • Розмір – середні

  Навички :

 • Трупний отрута – при використанні атаки є 34% шанс, що противник кожен хід буде отримувати істинний шкоди, пропорційний бойової потужності персонажа. Дальність 2 ходу.
 • Прокляття – при використанні активної атаки є 34% шанс знизити фізичний захист супротивника на 14% на 2 ходи.
 • Ент

  Хороший танк, якщо немає магів в загоні противника. Підходить для героя з підвищеними фізичними показниками. Можна брати в центр магам. Має С ранг. Навантаження – 2.

  • HP – 52
  • Фізична атака – 20
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 6 – 12
  • Лідерство – 6
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 30
  • Фізичний захист – 35
  • Магічна захист – 22
  • Швидкість атаки – 4
  • Харизма – 4
  • Тривалість переміщення – 3
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Деревна кора – отримує фізичний шкоди – 20%.
 • Пута – 40% шанс нанести противнику 120% утрати і знерухомити його на 1 хід.
 • Крижаний фенікс

  Боєць далекого бою. Гарний у зв’язці з магами. Є шанс заморозити супротивника на 1 хід. Має С ранг. Навантаження – 2.

  • HP – 35
  • Фізична атака – 0
  • Магічна атака – 26
  • Сила – 10 – 16
  • Лідерство – 6
  • Діяльність атаки – 4
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 30
  • Фізичний захист – 15
  • Магічна захист – 23
  • Швидкість атаки – 5
  • Харизма – 4
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – великі

  Навички :

 • Морозні обладунки – кожен непарний хід є 50% шанс створити дружнім цілям морозний обладунок, який збільшує магічний захист і фізичний захист на 2 одиниці на 1 хід.
 • Морозні кайдани – у звичайній атаки є 18% шанс заморозити мета. Вона не зможе рухатися і атакувати 1 хід.
 • Ельфів лучник

  Хороший воїн для далекого бою, але слабкий захист. У ближньому бою довго не живе. Підходить для героя з підвищеними фізичними показниками. Має Д ранг. Навантаження – 10. Є відмінна риса – при атаці може навздогін вдарити юніта по сусідству від мети.

  • HP – 27
  • Фізична атака – 28
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 10 – 16
  • Лідерство – 9
  • Діяльність атаки – 3
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 25
  • Фізичний захист – 17
  • Магічна захист – 16
  • Швидкість атаки – 7
  • Харизма – 3
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – малі

  Навички :

 • пронизані серця – при далекобійної атаці є 24% завдати шкоди 200%.
 • Освячена стріла – при далекобійної атаці є 35% шанс нанести шкоди з максимальними силами.
 • Гном

  Гравець в ближньому бою, хороший проти магічних атак. Підійде героям з підвищеними фізичними характеристиками. Має Д ранг. Навантаження – 8.

  • HP – 43
  • Фізична атака – 16
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 7 – 9
  • Лідерство – 9
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 25
  • Фізичний захист – 26
  • Магічна захист – 30
  • Швидкість атаки – 8
  • Харизма – 3
  • Тривалість переміщення – 4
  • Розмір – малі

  Навички :

 • Абсолютний захист – удача противника і бонус до втрат від придушення ігноруються.
 • Опір – 25% шанс отримати імунітет до магічного втрат.
 • Скелет – воїн

  Не поганий танк на початкових етапах гри. Підходить для героя з підвищеними фізичними показниками. Має Д ранг. Навантаження – 3.

  • HP – 34
  • Фізична атака – 16
  • Магічна атака – 0
  • Сила – 2 – 8
  • Лідерство – 9
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – піші
  • Міць – 18
  • Фізичний захист – 19
  • Магічна захист – 11
  • Швидкість атаки – 5
  • Харизма – 3
  • Тривалість переміщення – 2
  • Розмір – малі

  Навички :

 • Ходячий труп – фізична атака і фізичний захист + 4.
 • Загроза – при використанні активної атаки є 20% шанс знизити мораль противника на 4 на 2 ходу.
 • Вампір

  Боєць ближнього бою. Довго не живе, якщо в нього стріляють здалеку. У ближньому бою використовує вампіризм. Підходить для героя з підвищеними магічними показниками. Має Д ранг. Навантаження – 3.

  • HP – 35
  • Фізична атака – 0
  • Магічна атака – 19
  • Сила – 6 – 7
  • Лідерство – 9
  • Діяльність атаки – 1
  • Тип переміщення – політ
  • Міць – 18
  • Фізичний захист – 19
  • Магічна захист – 20
  • Швидкість атаки – 5
  • Харизма – 3
  • Тривалість переміщення – 3
  • Розмір – середні

  Навички :

 • Суть вампіра – при використанні активної атаки 50% втрати перетворюються нанесеного HP.
 • Відповідь вампіра – під час контратаки 70% нанесеного шкоди перетворюються в HP.
 • Слабке місце – при використанні активної атаки 10% магічної захисту супротивника ігнорується.
 • War and Magic: Проходження затишній битви

  Затишна битва – це івент, який проходить з понеділка по п’ятницю з 16.00 до 17.00. На битву запрошувався весь клан. Подія проходить на спеціальній карті, куди учасники переносяться через портал. Переміщається цілком місто гравця з усіма загонами.

  Суть битви – набрати певну кількість очок. Є особисті окуляри і окуляри союзу. Перші нараховуються кожному учаснику. Для отримання хорошого призу, необхідно набрати більше 100000 очок.

  Нагорода за особисті окуляри:

  • 1000 золота;
  • 42 скрині з ресурсами для спорядження лорда;
  • 20 фрагментів креслення.

  Глава клану переміщається на битву безкоштовно, а, щоб інші члени команди скористалися переходом безкоштовно, главі необхідно захопити портал . Тільки після цього гравці з гільдії не платитимуть за похід. Противники будуть намагатися відбити портал.

  Основна битва проходить на виділеному квадраті, куди переносяться всі учасники битви. Поки місто противника стоїть поза квадрата, атакувати його не можна.

  Перед боєм необхідно розмістити героїв на стіни міста. Жаліти не потрібно, тому що тут необхідно просто битися. Після повернення на основну карту убитих і поранених не буде. Так як після повернення все будуть живі і здорові, то лікувати юнітів тут немає необхідності.

  Важливо, щоб гравець підготував до битви чому мощі. Тільки добре укомплектована потужна команда зможе перемогти.

  Весь івент побудований на заробляння очок :

 • Окуляри союзу – нараховуються всій фракції, за перемоги (вони відображаються на верхній панелі).
 • Особисті окуляри – дають за вбивство ворога, за захоплення і утримання будівель (якщо в захопленій будівлі залишити гарнізон, то окуляри будуть нараховуватися кожну хвилину).
 • Не варто нападати на ворогів вище рівнем або на рівних супротивників. Немає впевненості, що гравець переможе, а піти і загинути, втративши очки, неправильна тактика битви. Необхідно нападати на супротивника на 2 – 3 рівня нижче, тоді гравець отримає гарне кількість очок.

  Необхідно стежити за стіною свого замку, якщо стіна згорить, місто переміститися в будь-яку точку карти. Його потрібно буде повернути назад в бойовій квадрат. На це витрачатися певний час, за яке людина могла б набрати очки. Гаситься стіна за 10 золотих.

  Будинки також окуляри приносять . Їх необхідно захопити і утримувати на протязі івенту. Будівлі приносять особисті окуляри і окуляри союзу. Звичайно, гарнізон гравця можуть вибити з замку, тому чолі гільдії перед івентом необхідно розподілити найпотужніших героїв у гравців на будівлі.

  Характеристики світових будівель

  Місто Дракона:

 • Кожна будівля дає особисті окуляри + 1000 / хвилина, коли захоплюється гравцем.
 • Кожна будівля дає окуляри фракції + 100 / хвилина, коли захоплюється альянсом.
 • Фортеця:

 • Особисті окуляри + 100 / хвилина.
 • окуляри фракції + 10 / хвилина.
 • Якщо гравці намагаються атакувати замки в межах альянсу, вони будуть атакувати, отримуючи більших збитків .
 • Медична Вежа:

 • Особисті окуляри +300 / хвилина.
 • окуляри фракції + 30 / хвилина.
 • Коли альянс захопить будь-яку будівлю, швидкість лікування всіх учасників збільшується на 20%.
 • Храм війни:

 • Особисті окуляри +250 / хвилина.
 • окуляри фракції + 25 / хвилина.
 • Коли альянс захопить будь-яку будівлю, герої всіх учасників отримують збільшення на 20% фізичної атаки і фізичного захисту.
 • Магічна Вежа:

 • Особисті окуляри +250 / хвилина.
 • Окуляри фракції + 25 / хвилина.
 • Коли альянс захопить будь-яку будівлю, герої всіх учасників отримують збільшення на 20% магічної атаки і магічної захисту.
 • Тренувальний місто:

 • Особисті окуляри + 100 / хвилина.
 • окуляри фракції +10 /мінута.
 • Когда альянс захопить будь-яку будівлю, солдати рангу З усіх учасників отримують + 5% життя, атаки і захисту.
 • Головне, починаючи битву, не потрібно панікувати, гравці тут нічого не втрачають . Слід гасити стіни, відправляти персонажів на ворога нижче рівнем. Необхідно швидко відновлюватися. Просто наповнюєш стеки героя, і відправляєш його в атаку. Тим, хто програв дають втішні призи.

  War and Magic: Секрети риболовлі

  Риболовля – це івент, який періодично влаштовує адміністрація. Головна мета – наловити багато риби і обміняти на необхідні речі. Спочатку риба обмінюється на квиточки. Квитки слід обмінювати в спеціальному магазині. Продати улов можна у вкладці “рибний ринок”. Тут гравець отримує сувої. Потім на ці сувої можна придбати снасті для Рибалки або речі для героя у вкладці “Магазин снастей”.

  Асортимент в крамниці оновлюється кожні 4 години. Якщо в магазині немає необхідного, не варто купувати дурниці. Можна почекати і спробувати знайти необхідну після поновлення магазину. Якщо вже зовсім гравцеві не щастить з товаром, то краще залишити квиточки до наступного івенту.

  Іноді трапляється “втрачений скриню” – це хороша річ, він відкривається автоматично, предмети зі скрині автоматично потрапляють в рюкзак персона або в кузню.

  Для успішної лову можна придбати за золото або за Донат спеціальні предмети. Іноді, речі для Рибалки дають на інших івентах. Гравцеві щодня дається 40 штук приманки, більше цієї кількості в день витратити не можна. Тому немає сенсу самостійно виготовляти або купувати приманку.

  Вудки:

 • Звичайна – нічого особливого, дається гравцеві при вході на івент.
 • Срібна – збільшує шанс клювання риби.
 • Золота – значно збільшує шанс клювання риби.
 • Додаткові предмети:

  • Мережа – після того, як гравець закинув мережу, можна тут же її діставати, в мережу потрапить пристойний улов.
  • Перлина – дає на 30 хвилин підвищений шанс клювання риби і менше риби зривається.
  • Бальзам – збільшується коефіцієнт успіху риболовлі на 30 хвилин (працює краще, ніж перлина.

  Риба не буде зриватися, якщо вчасно її витягати з водойми:

 • У лівому кутку екрана з’являються написи (коментарі до дій ). При ловлі необхідно стежити за ними, так як вони розповідають, що відбувається в воді.
 • Після того, як гравець закинув вудку, слід дочекатися написи: “Море бушує” – увагу, рибка поруч.
 • Друга напис: “Здається на гачок попалася риба “. Це попередження, не варто відразу тягнути.
 • Необхідно дочекатися наступного напису: “Поплавок люто розгойдується”. Як тільки ця напис з’явився – потрібно тут же діставати вудку. (Внизу в центрі екрана буде кнопка “Витягнути”).
 • Лінія внизу екрану – це сила закидання вудки, чим більше заповнюється шкала, тим довше гравець зможе закинути вудку. Відповідно, шанс клювання – вище.

  War and Magic: Питання та відповіді

  Гра не завантажується, що робити? Якщо додаток довго завантажується, спочатку перевірте підключення до мережі. Якщо така ж помилка повторюється після перезапуску гри або перемикання між WiFi та мережею мобільного зв’язку, зв’яжіться з нами в групі на https://www.facebook.com/groups/243651002710973/. Менеджер впорається з цим якомога швидше.

  Що робити, якщо я не можу увійти в гру, гра вилітає або сильно гальмує? Спробуйте виконати наступні дії:

 • Перезапустіть гру або перезапуску пристрою.
 • Закрийте фонові додатки, які ви не використовуєте, для звільнення пам’яті.
 • Перевірте, чи достатньо на вашому пристрої пам’яті. Додаток може вилітати або зависати, якщо у вас недостатньо пам’яті. Перейдіть в налаштування пристрою, щоб видалити непотрібні програми або файли.
 • Переконайтеся, що ваше інтернет з’єднання стабільно. (Переконайтеся, що ви підключені до мережі WiFi або 3G | 4G). Спробуйте включити і вимкнути режим польоту, щоб скинути налаштування мережі.
 • Якщо сервер знаходиться на технічному обслуговуванні, ви зможете підключитися до нього, коли обслуговування закінчиться.
 • Я нічого не можу оплатити, що робити? Якщо платіж не вдався, перевірте підключення та баланс свого банківського рахунку. Якщо вам все одно не вдається зробити платіж, будь ласка, зробіть скріншот помилки та надішліть її розробнику.

  Тижнева / Місячна карта закінчується раніше терміну . Якщо ваша місячна або тижнева карта закінчується раніше терміну, відправте нам відповідну інформацію і подайте вашу проблему в розділі “Платежі”:

 • Час покупок
 • Пакет, який ви купили
 • Номер замовлення (Наприклад, номер замовлення Google: GPA.1234-1234-1234-12345; Номер замовлення Apple: STGL1234567891234XXX)
 • Невідповідність з дійсною тривалістю
 • У мене списали гроші за покупку, але я нічого не отримав. Що робити? Будь ласка, зачекайте, поки система обробить вашу покупку. Якщо ви нічого не отримали протягом 24 годин, зв’яжіться з розробником, вказавши: код замовлення (Наприклад, код замовлення Google: GPA.1234-1234-1234-12345, код замовлення Apple: STGL1234567891234XXX), час замовлення і пакет (назва або скріншот), який ви набували. Повідомте розробникам, якщо це дозволить вашу проблему.

  Я нічого не можу оплатити, що робити? Якщо платіж не вдався, перевірте підключення та баланс свого банківського рахунку. Якщо вам все одно не вдається зробити платіж, будь ласка, зробіть скріншот помилки та надішліть її розробнику.

  War And Magic Коди. Куди вводити? У пошуках промокодом для гри, ми провели багато часу в інтернеті, але жодного не знайшли. Це пояснюється тим, що поки адміністрація гри не випускає подарункові коди для загального користування. Гравці отримують бонуси, тільки за участь і перемогу в різних акціях і конкурсах, які проводяться на офіційній сторінці гри.

  Про акаунтах

  Блокування аккаунта. Щоб створити кращу ігрову середу для всіх, ми строго забороняємо будь-які неправомірні дії в грі, і ті, хто порушує правила, будуть заблоковані. Якщо з вашого боку будуть будь-які словесні образи або незаконні оборудки, ваш аккаунт буде заблокований після перевірки відповідних скарг.

  Відновлення пароля. Якщо ваш аккаунт скомпрометований, відправте нам повідомлення і подайте своє питання в категорії “Аккаунт”.

 • Ім’я персонажа
 • Царство (Сервер) 3. Скріншот платежу. Або номер замовлення, наприклад, GPA.1234-1234-1234-12345
 • Дата вашої реєстрації
 • Що привело до компрометації вашого облікового запису
 • MAC-адресу
 • Аккаунт зламаний. Якщо ваш аккаунт скомпрометований або пароль змінений кимось іншим, зв’яжіться з нами для отримання допомоги. Ми шкодуємо про будь-яких можливих втратах, якщо ваш аккаунт потрапив в чужі руки. Але ми не відновимо прогрес будь-якого облікового запису. Будь ласка, не робіть ніяких угод з іншими, якщо вони пов’язані з реальними грошима, для забезпечення безпеки вашого облікового запису.

  Змінити Царство (Сервер). Якщо аккаунт створений менше 3 днів тому, а місто нижче Ур.6, ви можете змінити Царство (сервер). Крім того, ви отримаєте Перенесення міста для новачка на Ур.2. Прочитайте опис предмета, щоб дізнатися подробиці. Якщо вам не вдалося змінити сервер в цьому часовому проміжку, пізніше його неможливо буде змінити.

  Видалити аккаунт. Видалення облікового запису неможливо на даний момент. Якщо ви хочете почати з самого початку, спробуйте увійти за допомогою інших способів.

  Відв’язати аккаунт. відв’язку аккаунта зараз неможлива.

  Прив’язати аккаунт . Якщо ваш аккаунт не прив’язаний, прив’яжіть його через Додому>> Користувач>> Прив’язати аккаунт і ви зможете заходити з інших пристроїв. Якщо ваш аккаунт вже прив’язаний до сторонньої платформі, такий як Facebook, Google Play або Game Center, ви не зможете прив’язати свій аккаунт ще раз.

  Гра не завантажується, що робити? Спробуйте виконати наступні дії:

 • перезапустіть гру або перезапуску пристрою.
 • Закрийте фонові додатки, які ви не використовуєте, для звільнення пам’яті.
 • Перевірте, чи достатньо на вашому пристрої пам’яті. Додаток може вилітати або зависати, якщо у вас недостатньо пам’яті. Перейдіть в налаштування пристрою, щоб видалити непотрібні програми або файли.
 • Переконайтеся, що ваше інтернет з’єднання стабільно. (Переконайтеся, що ви підключені до мережі WiFi або 3G | 4G). Спробуйте включити і вимкнути режим польоту, щоб скинути налаштування мережі.
 • Якщо сервер знаходиться на технічному обслуговуванні, ви зможете підключитися до нього, коли обслуговування закінчиться.
 • Що робити, якщо я не можу увійти в гру, гра вилітає або сильно гальмує? Спробуйте виконати наступні дії:

 • Перезапустіть гру або перезапуску пристрою.
 • Закрийте фонові додатки, які ви не використовуєте, для звільнення пам’яті.
 • Перевірте, чи достатньо на вашому пристрої пам’яті. Додаток може вилітати або зависати, якщо у вас недостатньо пам’яті. Перейдіть в налаштування пристрою, щоб видалити непотрібні програми або файли.
 • Переконайтеся, що ваше інтернет з’єднання стабільно. (Переконайтеся, що ви підключені до мережі WiFi або 3G | 4G). Спробуйте включити і вимкнути режим польоту, щоб скинути налаштування мережі.
 • Якщо сервер знаходиться на технічному обслуговуванні, ви зможете підключитися до нього, коли обслуговування закінчиться.
 • Чому я не отримую повідомлень від гри? ласка, переконайтеся, що ви включили повідомлення від гри в Настройках вашого пристрою, а також перевірте що у вас активовані повідомлення в самій грі. Спробуйте виконати ці дві дії і повідомлення з’являться. Зверніть увагу, що для Android-пристроїв повідомлення недоступні, якщо програма не працює фоновому режимі. Для отримання додаткової допомоги, будь ласка, зв’яжіться з розробниками на Facebook

  Запитання по подій

  Подія Гобліна. Тільки легка зброя може завдати шкоди гоблінами. Кожен раз, коли ви потрапляєте в звичайного гобліна, випадає предмет. Після перемоги над звичайним гоблином є шанс зіткнутися з гоблином скарби. Кожен раз, коли ви потрапляєте в гобліна скарби, випадає золото. Якщо вам вдасться вбити гобліна скарби, фінальна нагорода буде вашою.

  У центрі подій було повідомлення з номером. Але коли я відкрив його, я не знайшов повідомлення. Чому? Якщо в центрі подій є повідомлення, але немає повідомлення, перевірте, забрали ви нагороди за всі події і повторно увійдіть в гру. Якщо проблема залишилася, зверніться за допомогою в Facebook і детально розкажіть нам про свої дії.

  Деякі події я не маю доступу. Чому? Події визначаються робочими днями сервера і рівнем гравців. Якщо ви перебуваєте в новому сервері або ваш рівень не відповідає вимогам події, ці події не будуть доступні.

  Я переміг на Арені, але нічого не отримав. Чому? Арена надає 2 види нагород:

 • Нагорода за годину: коли Арена відкрита, ви можете отримати нагороди 1 раз на годину в залежності від вашого рангу.
 • Нагорода підвищення рангу: не кожна виграна битва дає нагороду! Тільки битви, які допомагають тобі встановити новий рекорд рангу дають нагороди.
 • Як продати рибу, яку я отримав на подію Рибалки. Риба, спіймана на подію Рибалки, перетворюється в квитки риболовлі відразу. Не турбуйтеся про продаж, просто розслабтеся і повеселитесь!

  Питання, пов’язані з союзом

  Чи можу я отримати вклад і повернути ресурси після виходу з союзу? Зверніть увагу, що після того, як ви покинете свій союз, ресурси, пожертвувані вами протягом останніх 7 днів, зникнуть.

  Лідер союзу довгий час знаходиться оффлайн. Чи можемо ми вибрати нового? Якщо ратуша лідера буде Ур.8 і в оффлайн протягом 7 днів, учасники R2 можуть витратити золото, щоб замінити лідера.

  Питання, пов’язані з містом

  Чому змінилися координати мого міста? Коли ваше місто впаде, він буде горіти протягом 30 хвилин, втрачаючи 1 Оборону міста кожні 18 секунд. Коли Оборона міста впаде до 0, ваше місто буде переміщений в випадкове місце.

  Чому я отримую 0 ресурсів після захоплення міста? Якщо головне місто не активний і на нього нападають досить часто, є шанс, що ви отримаєте від нього 0 ресурсів (Склад може захистити деякі ресурси від втрати).

  Чи можу я переміщати будівлі в місті? Тільки будівлі ресурсів на кшталт Ферми і Тартака можуть бути знесені і побудовані. Якщо ви хочете знести будівлю, натисніть на нього – [Деталі] – [Знести].

  Я не можу знайти свої територіальні будівлі після переміщення міста. Чому? Після переміщення, будівлі територій не зрушать. Якщо ви хочете повернути ці будівлі, ви можете натиснути Замок-Список території, щоб знайти або видалити їх.

  Питання, пов’язані з героєм

  Як поліпшити лідерство героїв? Ви можете розвинути лідерство, збільшивши рівень зірок героя або поліпшивши руни. Для деталей, натисніть [Герой] – [Спорядження].

  Чи можу я видалити героїв? Видалення героїв поки недоступно. Але Ви можете отримати нового героя, який Вам подобається, через сувій заміни героя.

  Як отримати нових героїв? Ви можете отримати героїв, поліпшивши Ратушу. Ви можете витратити Астраліти, щоб отримати 1 героя, коли Ратуша досягне Ур.7, 12, 16 і 20. Крім того, за тиждень до виходу нового сервера буде Подія скарбів, яке надає Заклик героя. Ви можете отримати 1 Заклик героя, відкривши Скриня таємниць, що дозволить вам отримати ще одного героя. Скарб дракона і багато інших подій також надають фрагменти Заклику героя, які можуть створити 1 Заклик героя, при наявності 30 фрагментів.

  Герої стали недоступні. Чому? Шановний пане, якщо ваш герой не зміг повернутися після відправки або просто зник з карти, будь ласка, знайдіть розробників на Facebook і опишіть деталі.

  Мій герой перестав отримувати досвід після вбивства монстрів. Чому? Рівень ліміту всіх героїв визначається рівнем Ратуші. Вам потрібно поліпшити Ратушу, щоб ваші герої досягли високого рівня.

  Автор статті: