Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Tribal Wars 2: Поради, WIKI, Огляди

TRIBAL WARS 2 – гра на андроїд з датою виходу 18.11.2014 р від компанії InnoGames. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Будинки
 • Війська
 • Карта
 • Система бою
 • Плем’я
 • Племінні вміння
 • Нагороди
 • Завдання
 • Магазин та інвентар
 • Інтерфейс
 • Огляди
 • Звіти
 • Режим спільної гри
 • Преміум
 • Відповіді розробників на питання гравців
 • Tribal Wars 2: Гайд для новачків

  ресурси. для спорудження будівель і найму військ необхідні ресурси. Ви отримуєте ресурси автоматично з рудників (тартак, глиняний кар’єр, залізна шахта). Ресурси надходять в село навіть коли ви не граєте. Кількість одержуваних ресурсів залежить від рівня розвитку видобувних будівель. Важливо вчасно покращувати склад, щоб не втратити ресурси, які не вміщаються. У верхньому правому куті екрану ви можете побачити, скільки ресурсів ви маєте на даний момент. Шкала показує рівень заповнювання складу.

  Число показує кількість ресурсів, які в даний момент зберігаються на складі (1068 дерева, 1106 глини, 1144 заліза). Максимальна кількість ресурсів на складі в цьому прикладі дорівнює приблизно 1500, тому шкала активна приблизно на половину.

  Завжди намагайтеся використовувати всі ресурси на будівлі або війська. Якщо ваше місто з порожнім складом буде атакований, то ворог, можливо, втратить інтерес до вашого села.

  Провізія. Будівлям і військам також необхідна провізія. На відміну від ресурсів, провізія не поповнюється з плином часу, а надається фермою. Чим вище рівень ферми, тим більше провізії в місті.

  Число показує кількість жителів, які можуть бути надані. Так, наприклад, в цього села можна завербувати 127 Копейщики. Шкала показує співвідношення між використаним і вільним населенням. В цьому випадку, населення практично не використано.

  Корони. У правому верхньому куті ви можете побачити кількість доступних корон. Придбати додаткові корони можна, натиснувши на кнопку “+”.

  Будівництво будівель. Існує два способи побудувати будинок. У першому випадку необхідно відкрити Ратушу і натиснути на “поліпшити до рівня Х” для будівлі, яке ви хочете поліпшити.

  Якщо ви вже знаєте, яке будівлю хочете поліпшити, то можна просто натиснути на кнопку “поліпшити” в круговому меню будівлі.

  Для поліпшення будівель необхідно деяку кількість дерева, глини і заліза , а також вільне населення. Кількість ресурсів залежить від будівлі, яке ви хочете побудувати. Чим більше рівень, до якого ви хочете оновити будівлю, тим більше ресурсів вам буде потрібно.

  Доступні, але не побудовані будівлі ви можете побачити при огляді вашого села. Також, буде видно символ “+”. Ви можете натиснути на майданчик для будівництва, щоб викликати круговий меню.

  Вербівка військ. Війська можна вербувати в казармі. Для того, щоб побудувати казарму, вам буде необхідний 2-й рівень ратуші. Спочатку ви зможете вербувати тільки копейщиков; для вербування інших воїнів необхідно буде поліпшити казарму. В Огляді військ є інформація про вимоги для вербування воїнів, а також характеристики воїнів.

  При 1,2 і 3 рівні Казарми ви зможете вербувати тільки 5, 10 і 15 воїнів за раз відповідно. Це зроблено для того, щоб запобігти ситуації, в якій новачки будуть використовувати всі доступні ресурси на вербування.

  Навіщо вступати в плем’я? У Tribal Wars 2 можна грати і одному, але спочатку гра створювалася з урахуванням того, що гравці будуть грати в командах. Плем’я забезпечить не тільки економічну і військову підтримку ваших сіл від більш розвинених гравців, але і допоможе вам краще пізнати гру за допомогою інших членів племені. Племена – це фундаментальна частина гри: ви зможете отримати куди більше досвіду, а також більший шанс опинитися в топі гравців. Рекомендується приєднатися до племені і не грати в поодинці. Разом з одноплемінниками ви зможете отримувати окуляри досвіду, які пізніше можуть бути використані для отримання різних бонусів.

  Щоденний бонус. Ця функція дозволяє вам отримує бонус кожен день при вході в гру. За вхід в гру 4 дні поспіль ви будете отримувати по 500 одиниць кожного ресурсу, а на 5 день ви отримаєте по 2000.

  Перші кроки

  На початку вам найбільше потрібні будуть ресурси. Тартак виробляє дерево, глиняний кар’єр – глину, а залізна шахта- залізо. Чим більше ви покращуєте будівлі, тим більше ресурсів буде вироблено. На початку гри в новому світі рекомендується перш за все поліпшити видобувні будівлі на кілька рівнів. Після того, як ви забезпечили видобуток сировини, можна почати вербування військ. У казармі можна завербувати копейщиков.

  Копейщики забезпечать захист від потенційних нападів гравців, які захочуть розграбувати ваші ресурси. Копейщики не найкращі атакуючі війська, але їх можна використовувати для атак на маленькі, незахищені села для того, щоб отримати ресурси. На додаток до військ, є також і інші способи захистити село і ресурси на початкових етапах гри. Наприклад, вивчення таких технологій, як горище, льох або яма на складі. Також допоможе спорудження стіни (буде потрібно 3-й рівень Ратуші).

  Чим вище рівень стіни, тим сильніше захист вашого міста. Це означає, що ваші вороги будуть нести великі втрати при атаки сіл з високим рівнем стіни. При надлишки ресурсів хорошим виходом буде будівництво Ринку (буде потрібно 6-й рівень Ратуші). На ринку відображається пропозиції сусідів, і там ви зможете обміняти непотрібні вам ресурси. Ви також зможете створювати свої власні пропозиції на Ринку. Хорошим ходом буде озирнутися на місцевості і знайти союз, до якого ви б хотіли приєднатися. Битися і оборонятися завжди легше в групі.

  Пізній старт

  Якщо ви почали грати в світі, який був відкритий деякий час назад, рекомендується трохи змінити стратегію. Звичайно, гарне виробництво ресурсів все ще залишатиметься важливим аспектом для швидкого розвитку міста. Проте, вам потрібно буде якомога швидше подбати про оборону села. Для цього найкраще побудувати стіну, досліджувати технології Складу, а також завербувати кілька воїнів. Переговори з атакуючими гравцями часто також допомагають.

  Доброю тактикою буде використання воїнів для розграбування інших сіл. Отримані ресурси зможуть сильно допомогти вам у розвитку села. А тепер про головне відмінність пізнього старту від звичайного. Не варто занадто фокусуватися на виробництві першого дворянина. Швидке завоювання другого села здається логічним кроком, але якщо ви не зможете захистити свої села, то всі зусилля виявляться марними.

  Якщо ви зосередитеся тільки на дворянині, то станете легкою ціллю, особливо для великих гравців, які люблять завойовувати села , в яких вже можна створювати дворян. Якщо на село почнуться атаки, то найчастіше виправити ситуацію ви вже не встигнете. Один із способів поведінки при пізній старт – використання оборонної тактики. Це означає, що вам необхідно буде завербувати велика кількість Копейщики і Мечников. Якщо у вас буде багато військ, то ви станете “дорогою мішенню” для інших гравців, і вони віддадуть перевагу завоювати менш захищену село.

  При атаках великих гравців вам також допоможе мораль: гравці можуть втратити до 75% потужності своєї армії . Захисна фаза може зайняти деякий час, яке, тим не менш, окупиться сповна, оскільки ви зможете і далі використовувати оборонні війська в грі. Коли у вас буде достатня кількість військ в обороні – наприклад, 1200 Копейщики і 1200 Мечников – ви зможете почати підготовку до виробництва дворянина.

  Атака інших сіл

  Дуже важливо постійно отримувати ресурси, особливо на початку гри. Ефективний спосіб отримання ресурсів – грабіж сіл варварів, котрі постраждали від вашого села.

  Для того, щоб атакувати село, потрібно відкрити карту, натиснути на село , яку ви хочете атакувати, і вибрати пункт “послати війська”. Ви побачите таке вікно:

  Нагорі розташовується інформація про село, звідки війська починають свій шлях, і кінцева мета атаки. Якщо ви перебуваєте в племені, то ви, можливо, побачите додаткові бонуси. Нижче ви можете побачити деякі дуже важливі параметри, які необхідно враховувати при відправці атак. Числові позначення:

 • Сила військ. Сила військ, які будуть боротися в атакується селі. На це значення впливає мораль, головнокомандувач, а також те, чи знаходиться атакують село в провінції, де у ваших військ є віра.
 • Час в дорозі. Час, необхідний військам для того, щоб досягти мети.
 • Час прибуття. Час, в яке війська прибудуть в село-мета.
 • Видобуток. Кількість ресурсів, які воїн зможе забрати після вдалої атаки. Чим більше військ ви відправите в атаку, тим більше ресурсів ви зможете вкрасти у жертви.
 • Дисципліна. Значення показує можливе відхилення від початкового часу прибуття в атакується село.
 • Вкладка атаки. Якщо ви хочете відправити армію в атаку, вам потрібно вибрати цю вкладку.
 • підкріплення. Якщо ви хочете вислати підкріплення, виберіть цю вкладку.
 • зберегти як шаблон. Ви можете зберегти кількість відправлених військ як шаблон і використовувати його при подальших атаках або підкріпленнях.
 • Надіслати атаку або підкріплення (залежить від обраної вкладки). Ваша армія почне свій шлях до обраної селі для того, щоб почати битву, або ж стати в селі в підкріплення.
 • Вибрати зброю з вашої Статуї. Ваш Паладин відправитися з обраним зброєю.
 • Ви можете створити необмежену кількість шаблонів. Наприклад, можна зберегти шаблон на невелику групу військ для грабежу сіл, або ж створити шаблон на потужну атакувальну армію. Шаблон також можна використовувати для легкої вербування обраних військ. У шаблон можна додати війська, які на даний момент недоступні для вербування. Для цього, шаблон необхідно створити через Майдан. Найкраще створити шаблон армії, яку ви хочете мати в місті, і використовувати його для вербокі.

  Tribal Wars 2: Будинки

  Будинки – це ключовий компонент успіху в Tribal Wars 2. Також, вони найкраще відображають рівень розвитку гравця. Кожна будівля має певну кількість очок, а сума очок села відображається на карті. За допомогою будівель можна розблокувати нові види військ і додаткові дослідження. Розвиток вашого села строго залежить від рівня Ратуші, тому враховуйте це під час планування стратегії будівництва.

  Умови будівництва. Будівництво будівель пов’язано з 5-ю речами:

 • Дерево (ресурси );
 • Глина (ресурси);
 • Залізо (ресурси);
 • Провізія;
 • Ратуша.
 • Приклад вимоги вищого рівня Ратуші: Ратуша пов’язана з багатьма іншими будівлями, оскільки рівень Ратуші визначає, що за будівлі доступні для будівництва. У прикладі нижче вимога Ратуші для будівництва Стіни були виконані (будівництво Стіни можливо). Ринок недоступний для будівництва, оскільки рівень Ратуші нижче 6-го. Для того, щоб мати можливість побудувати ринок, необхідно спочатку поліпшити Ратушу до рівня 6.

  Tribal Wars 2: Війська

  Особливі здібності та вимоги:

  • Мечник. Казарма рівня 3;
  • сокирників. Казарма рівня 5;
  • Лучник. Казарма рівня 9;
  • Легкий кавалерист. Казарма рівня 11 ;
  • Кінний лучник. Казарма рівня 13;
  • Важкий кавалерист. Казарма рівня 21;
  • Таран. Може знищувати Стіну противника. Казарма рівня 15;
  • Катапульта. Може знищувати будівлі противника. Казарма рівня 17;
  • Берсерк. Берсерк отримує + 100% сили, якщо армія противника перевершує вашу в кількості. Вимога: Зал Орденів рівня 1 – Орден Тамплієрів;
  • требушет. требушет знищує облогові знаряддя при використанні в обороні. Вимога: Зал Орденів рівня 1 – Тевтонський орден;
  • Дворянин. Зменшує Довіра в селах противника на 20-35. Вимога: Академія рівня 1, монети (Кількість залежить від вже завербованих дворян);
  • Паладин. Використовує в бою предмети, що дають певні бонуси. Вимога: Статуя рівня 1.

  Оборонні війська. До них відносяться:

 • Копейщики. Копейщики – перший доступний воїн. Використовується для оборони від кавалерії, а також для грабежу на початкових етапах гри.
 • Мечник. Дуже повільний воїн, добре підходить для захисту від піхоти.
 • Лучник . Дуже ефективний оборонний воїн. Його стріли пробивають навіть найпотужнішу броню.
 • Важкий кавалерист. Елітний воїн, озброєний самим передовим зброєю. Ці воїни використовують знаряддя особливої ​​кування, а також товсту броню.
 • Наступальні війська. До них відносяться:

 • сокирників. Сильний наступальний воїн. Всі недоліки в броні він компенсує безстрашністю на поле бою.
 • Легкий кавалерист. Хороший воїн для атаки. Швидкість легкого кавалериста може використовуватися для проведення швидких атак.
 • Кінний лучник. Володіє силою, з якою без сумніву потрібно рахуватися. Цей воїн особливо хороший в атаці проти лучників.
 • Таран. Тарани підтримують ваші атакуючі війська і руйнують стіни села противника.
 • Катапульта. Катапульти – це військові машини, які можуть вражати будівлі противника з дальньої відстані.
 • Спеціальні війська. До них відносяться:

 • Паладин. Паладин захищає ваше село, а також може очолити вашу армію під час атаки. Кожен гравець може мати тільки одного Паладіна. Паладіна можна озброїти різними предметами, які будуть надавати бонуси.
 • Дворянин. Дворянин зменшує довіру населення атакується села. Якщо довіру села стає рівним 0 або менше, то село вважається завойованої. Якщо відправити дворянина атакувати поодинці, то він, швидше за все, загине через базового значення захисту села. Саме тому важливо відправляти Дворянина разом з іншими військами.
 • Берсерк. Могутній передовий воїн, який проявляє себе в великих боях. Він бореться в два рази сильніше, якщо атакуюча армія поступається в розмірах обороні противника.
 • требушет. требушет використовується для того, щоб знищити облогові знаряддя ворога ще до того, як вони атакують ваше село. Врахуйте, що відправка требушет в підкріплення – не найкраща ідея, оскільки їх швидкість пересування дуже мала.
 • Tribal Wars 2: Карта

  Основна інформація. Карта – це графічне відображення всіх об’єктів в ігровому світі. Карта є основним інструментом навігації в грі. У грі представлені дві карти. Звичайну карту можна подивитися, віддаливши зображення. Після цього ви зможете ознайомитися з оточуючими ваше село об’єктами. Ви можете використовувати стрілки клавіатури для переміщення, або ж кнопку миші (просто затисніть ліву кнопку і перетягніть карту в потрібному вам напрямку).

  При наведенні курсора миші на село, на екрані з’явиться основна інформація про неї. При натисненні лівої кнопки миші, з’явиться ряд можливих дій, пов’язаних з цією селом, такі як введення військ або операцій з ресурсами. За допомогою функції “карта світу” ви можете перейти до будь-якого села по її координатами. Просто натисніть на кнопку “карта світу” і у вікні введіть координати села, до якої ви хочете перейти. Ви можете зберегти до 10 обраних сіл у вікно пошуку. Таким чином, ви легко зможете отримати доступ до часто використовуваних цілям.

  Провінції. Кожне королівство складається з численних провінцій. Точна їхня кількість і розміри відрізняються в кожному світі. Межі провінцій позначаються маленькими каменями, які шикуються в чітку лінію:

  Пам’ятайте, що якщо ви атакуєте провінцію, в якій немає церкви, мораль атаки буде зменшена на 50%. Завжди перевіряйте мораль в меню атаки.

  У кожній провінції є так зване “будинок-орієнтир”, натиснувши на яке, ви зможете дізнатися рейтинг провінції. Ось деякі приклади “будівель-орієнтирів”:

  Типи сіл:

  Tribal Wars 2: Система бою

  Площа – обмеження на кількість атак. Майдан – це місце зустрічі ваших військ. Саме тут ви можете координувати всі свої атаки і підкріплення. Кількість атак, які ви можете одночасно відправити з одного села, обмежена. Війська, відіслані в підкріплення, не враховуються цим лімітом. Якщо кількість атак досягне ліміту (50 атак), то вам доведеться почекати, поки одна з ваших армій повернеться в село. Ви можете подивитися результати битви в звітах, які приходять гравцям після кожної битви.

  Відправлення армії. Як тільки ви завербували кілька воїнів, ви можете відправити їх в атаку. Просто перейдіть до карти і натисніть на село, яке ви хочете атакувати. Потім виберіть “Надіслати війська”. Виберіть вкладку “атака”, потім виберіть війська, які ви хочете відправити, і, нарешті, натисніть на кнопку “атакувати”. Важливо не забувати, що у кожного села є певний рівень захисту, а також що в селі можуть перебувати війська. Кожен вид військ має свої переваги і недоліки, тому деякі воїни більше підходять для атаки, а деякі – для оборони.

  Переміщення військ (доступно тільки в нових світах). У нових світах ви побачите додаткову вкладку у вікні атаки: Переміщення військ.

  При виборі цієї вкладки ви зможете назавжди перемістити війська з одного села в іншу. Після цього війська висуватимуться в обрану вами село, і залишаться там в якості основної армії. Ви зможете управляти цими військами з нової села після того, як вони перемістяться. Ця функція дає додаткову перевагу в стратегії ведення бою, оскільки ви можете переміщати війська з сіл, що знаходяться в безпеці, в села, які знаходяться на бойовому фронті. У функції є деякі обмеження:

  • Ви можете переміщати війська тільки в свої села.
  • Значення довіри в села має дорівнювати 100.
  • Ви можете перемістити тільки ту кількість військ, яке “влізе” в нове поселення за кількістю вільної провізії.
  • Племінне вміння “Згуртованість” не буде застосовано в переміщуються військам. Проте, Тактік може збільшити швидкість руху військ вдвічі.
  • Переміщення Паладіна займає 6 годин на незалежності від відстані між селами і швидкості руху інших військ, які переміщаються разом з Паладин.
  • Ви можете скасувати переміщення військ, коли лояльність у вихідному села менше 100.

  Шаблони. Втомилися кожного разу вводити кількість військ для відправки атаки? Використовуйте Шаблони. Шаблон можна створити в меню Площі. Для кожного шаблону Ви можете вказати ім’я іконку, кількість і тип військ. Після створення шаблону ви зможете використовувати його у всіх своїх селах. Шаблони можуть використовуватися для атак, підкріплень, а також для вербування військ. У разі вербування, в казармах буде завербовано то кількість військ, яке ви вказали в шаблоні.

  Користуватися шаблонами легко, але ви повинні знати всі деталі.

  Цифрові позначення:

 • Іконка шаблону. Іконка, яку ви вибрали для шаблону. Якщо ваша армія знаходиться в дорозі, то ви зможете побачити цю іконку на карті.
 • Назва шаблону. Назва вашого шаблону.
 • Воєначальники. Воєначальники , яких ви обрали для допомоги вашої армії. У цьому прикладі обрані всі воєначальники. Пам’ятайте: шаблон буде працювати, навіть якщо у вас немає достатньої кількості воєначальників. Воєначальники використовуються тільки в разі, коли їх здатність використовується в битві.
 • Доступно шаблонів. Це число вказує, скільки армій є на даний момент для шаблону. У цьому прикладі шаблон складається з 100 копейщиков, в місті ж знаходиться 3908. Таким чином, для використання є 39 шаблонів.
 • Незавершений шаблон. Ця шкала прогресу відображає поточний рівень незавершених шаблонів. В цьому випадку не завершений 40-й шаблон. Для його завершення потрібно ще 92 списоносцями.
 • Відключення шаблону. За допомогою цієї кнопки можна відключити шаблон в обраній села. При цьому, ви зможете використовувати шаблон в інших селах.
 • Автоматична вербування. При натисканні кнопки відбувається вербування військ, необхідних для завершення шаблону. У цьому прикладі, завербовані будуть 92 списоносцями. При повторному натисканні кнопки будуть завербовані ще 100 копейщиков.
 • Для кращої координації атак в племені рекомендується використовувати однакові шаблони зі зрозумілими назвами і одним і тим же кількістю військ.

  Захист. Якщо ваше село постійно атакують, то це означає, що атакуючий хоче роздобути ваші ресурси, або ж захопити вашу село. Якщо серед атакуючих військ немає дворянина, то, швидше за все, гравець просто грабує ваше село. Якщо кілька способів захистити село:

  • Запитайте допомогу у вашого племені;
  • Не тримайте велику кількість ресурсів на складі; витрачайте ресурси в міру надходження;
  • Вивчіть захисні технології на Складі.

  Також, хорошим захистом буде використання військ, потрібних для оборони міста. Огляд військ доступний в статті “війська”. На початку гри для захисту міста добре підійде Паладин. Захист міста буде ще краще, якщо інші гравці відправлять вам своїх Паладинів в підкріплення. Не забудьте побудувати Госпіталь. Якщо ви втратите війська під час оборони міста, то деякі війська можна буде відновити і використовувати знову. Війська, що знаходяться в Госпіталі, не беруть участі в битві.

  Підкріплення. Іноді членам вашого племені буде вимагатися ваша допомога. Ви можете відправити ресурси в село іншого гравця, але ви також можете відправити і свої війська, щоб допомогти гравцеві оборонятися. Для цього натисніть на село, в яку ви хочете відправити підкріплення, виберіть “Надіслати війська”, і виберіть вкладку “підкріплення”. Виберіть війська для відправки і натисніть на кнопку “Підкріплення”.

  При 2-му рівні Статуї ви зможете вивчити “похідний крок”. Тоді, при відправці Паладіна разом з армією, швидкість пересування всіх військ буде дорівнює швидкості пересування Паладіна. Також, ви можете відправити тактичного воєначальника, який буде діяти як Паладин. При атаці вашого підкріплення ви отримаєте звіт із зазначенням військ, які ви втратили. При цьому, ви не побачите ника атакуючого, а також кількість атакуючих військ.

  Ви можете в будь-який момент відкликати свою підкріплення. Це можна зробити у вікні огляду військ. Також, можна відкликати не всі війська, а тільки деяку їх частину. При спробі атакувати власні війська ви отримаєте попередження (наприклад, ваші війська можуть знаходиться в підкріпленні в селі, яку ви хочете атакувати). У підказці ви зможете подивитися, скільки військ знаходиться в обраній селі, а також зможете відкликати їх додому.

  Швидкість і дисципліна. Швидкість військ ви можете побачити у вікні огляду військ. При відправці різних бойових одиниць, вся армія буде пересуватися зі швидкістю самої повільної бойової одиниці. Час повернення може відрізнятися, якщо під час бою загинуть всі ваші самі повільні війська. Винятком до цього правила є Паладин з вивченої технологією “Похідний крок”. При відправці Паладіна з армією, вона буде пересуватися зі швидкістю Паладіна.

  Ваші війська завжди направляються в село призначення безпосередньо, тобто вони не обходять інші села, річки і гори. Коли ваша армія стає більше і складається з різних військ, як, наприклад, кавалерія і облогові знаряддя, дисципліна війська зменшується. Це означає, що буде застосовано невелике відхилення від планованого часу прибуття (на кілька секунд). Дисципліну можна підвищити, вивчивши технології в казармах.

  Стіна. Стіна значно збільшує обороноздатність села. Це стосується загального захисту, і військ в обороні. Стіна добре захистить вашу село від грабежів, особливо на початкових етапах гри. Пізніше, стіна стане хорошою опорою для обороняли військ.

  Загальний захист. У кожного села є загальна захист. Це означає, що село захищається, навіть якщо в ній немає військ. При невеликих атаках, наприклад 1 або 2 списоносцями, село зможе захистити себе, а атакуючі війська загинуть. Загальну захист можна збільшити, поліпшивши Стіну.

  Бонус до захисту. Бонус до захисту застосовується до всіх військам, що захищає ваше село, включаючи підкріплення. При рівні Стіни 20 буде застосований бонус 100%, що означає, що значення оборони вашого міста буде збільшено в два рази.

  Провінції і церкви

  Капличка / церква – це місце зосередження релігії ваших сіл, знаходяться в одній провінції. Без церкви війська в провінції будуть на 50% слабше. Кожна з ваших сіл повинна знаходитися в провінції, в якій є хоча б одна Церква. При відправці підкріплення, до ваших військам буде застосована віра села, в яку війська були відправлені.

  У вашій першій села є каплиця. Каплиця – це особливий вид церкви: кожен гравець може мати тільки одну каплицю, і вона не може бути зруйнована катапультами. Каплиця має такий же вплив, як і церква першого рівня. Якщо ваша перша село буде завойована, ви зможете побудувати каплицю в будь-який інший села.

  На початку гри ви повинні сфокусуватися на селах в одній провінції. При атаці гравців в інших провінціях, сила атаки ваших військ буде на 50% нижче. Зменшення сили атаки добре допомагає при атаках великих гравців з інших провінцій, але в той же час ускладнює завоювання сіл в інших провінціях для вас. Якщо ви все-таки завоювали село в іншій провінції, то постарайтеся якомога швидше побудувати там церкву.

  Інші факти:

  • Церква займає багато населення, тому не варто будувати її в кожній села. Чим вище рівень церкви, тим вище сила вашої провінції при атаці і обороні.
  • Церква руйнується при завоюванні села.
  • Рівень захисту церкви вище, ніж у інших будівель. Таким чином, вона добре захищена від атак катапульт.

  Може вийти так, що один гравець або одне плем’я володіє всіма селами в провінції. В такому випадку, спробуйте знищити всі церкви до того, як почати завоювання.

  Шпигунство

  За допомогою шпигунів ви можете отримати важливу інформацію про селах вашого противник. Для того, щоб здійснити шпигунство, вам необхідна Таверна і хоча б один шпигун. Після цього, ви можете відправити одне або більше шпигунів на розвідку. Існують 3 типи розвідки:

 • Розвідка будівель: шпигуни отримають інформацію про рівні будівель в села.
 • Розвідка військ: шпигуни отримають інформацію про війська, розташованих в села. Також, є невеликий шанс дізнатися, скільки військ з села на даний момент розташовані в інших селах, або здійснюють пересування.
 • Диверсія: доступно тільки при використанні “Гільдії злодіїв” в якості ордена. Шпигуни спробують знищити один рівень випадкового будівлі в селі. Каплиця і госпіталь не можуть бути знищені шпигунами.
 • Врахуйте, що вам необхідно відправити як мінімум 3 шпигунів для Диверсії. При цьому, як мінімум 3 шпигуна обов’язково загинуть незалежно від результату диверсії (перемога / поразка). Швидкість шпигунів різниться в залежності від місії: при диверсії вони будуть пересуватися в 4 рази повільніше, ніж при розвідці.

  Диверсія – це хороший спосіб зруйнувати добре обороняється села, оскільки ви зможете зруйнувати ферму, церква або стіну, не використовуючи при цьому військ. Звичайно ж, вам знадобляться села з “Гільдією злодіїв”.

  Якщо ви влучивши таверну до рівня 14, або розблокували дослідження “Ополчення” за крони, у вас з’явиться можливість використовувати народне ополчення для захисту від ворожих диверсій. Ворожі диверсії будуть завершуватися невдачею частіше, ніж в селах, в яких немає даного дослідження. Ворог не знатиме про шпигунів, поки вони будуть йти до його села. Також є шанс, що ворог взагалі не дізнається про шпигунство.

  Єдиний спосіб захистити своє село від шпигунства – мати власних шпигунів. Шпигуни можуть виявити і перемогти шпигунів вашого ворога. Якщо шпигунство пройде успішно (зелений значок в звіті), то останній звіт автоматично буде опублікований для вашого племені: кожен член племені зможе подивитися звіт у вікні інформації про село. Але пам’ятайте: деякі шпигуни можуть загинути, захищаючись від шпигунів супротивника. Ви не завжди будете отримати звіт про це, тому регулярно перевіряйте своїх шпигунів.

  Ви також можете протидіяти ворожим шпигунам. Це більш легкий спосіб, ніж знищення всіх шпигунів. Для того, щоб протидіяти шпигунам, необхідно мати хоча б одного власного шпигуна в села. Існують 4 типи заходів:

 • Маскування: Ви можете встановити підроблений рівень будівлі, який ворожі шпигуни повідомлять вашому ворогові. Наприклад, ви можете встановити рівень 0 для церкви.
 • Змінити зброю: Виберіть 2 види військ, які зміняться зброєю. Таким чином ви зможете, наприклад, заховати Дворянина.
 • Опудала: Встановіть несправжнє кількість військ, щоб ваша армія здавалася більше.
 • Обмін: Ця контрзахід примушує лазутчика, який не зміг добути інформацію про вашому селі, видати вам інформацію про власному селі.
 • Для того, щоб контр-заходи спрацювали, вам необхідно мати хоча б одного розвідника в селі. Також шанс того, що контр-мера буде активована при шпигунстві – не великий. Приклад звіту шпигунів для військ:

  Паладин

  Паладіна можна завербувати через Статую. Якщо ви хочете, ви можете перейменувати свого Паладіна. Якщо Паладин гине, то його можна буде заново завербувати через Статую. Паладин добре допоможе при грабежах на початку гри. Він зменшить втрати і також зможе перенести багато ресурсів. Паладин також хороший в обороні. Він найбільш ефективний, коли ваші союзники надсилають підкріплення разом з Паладин.

  Паладин важливий і на пізніх етапах гри, оскільки він збільшує швидкість руху для вашого підкріплення. При вивченні “похідного кроку” кожен воїн вашої армії, відправлений разом з Паладин, буде пересуватися з його швидкістю. Як тільки ви побудуєте кілька Статуй, ви зможете переводити Паладіна з одного села в іншу. Паладіна можна озброїти спеціальною зброєю, яке вплине на силу одного з виду військ при атаці або обороні.

  Сила атаки війська збільшується тільки якщо Паладин супроводжує армію під час атаки (і озброєний необхідним предметом). Сила оборони збільшується, якщо Паладин знаходиться в атакується місті і озброєний необхідним предметом. Кілька Паладинів з одним і тим же зброєю не збільшують силу оборони в кілька разів. Проте, Паладин з різною зброєю можуть збільшити сили різних видів військ.

  Якщо паладин розташований в село з 5 рівнем Статуї, ви отримаєте вірного паладина, який допоможе при атаці нових провінцій: коли він буде супроводжувати атакуючі війська, вони будуть битися з вірою в 100% не дивлячись на те, що у вас не буде каплиці / церкви в провінції.

  Додаткові фактори

  Модифікатори битви. Сила – це не єдиний фактор, що впливає на результат битви. Є й інші чинники, здатні змінити хід битви. Ці фактори застосовуються як до атак, там і до місій підкріплення. Приклад розрахунку модифікатора атаки (всі значення вважаються в процентах). Модифікатор атаки = 100 * ((віра / 100) * (мораль / 100) * (100 + удача) / 100) + воєначальник (10 або 0) + збройова майстерність (0 – 10 для 5 рівня).

  Кінцевий модифікатор атаки можна подивитися в бойовому звіті. При наведенні курсора на значення, ви отримаєте значення в процентах. У цьому прикладі розрахунок буде наступним: 100 * (1 * 0.5 * 1.04) + 10 + 10 = 72. Найменший модифікатор атаки дорівнює 11%, максимальний – 147%.

  Приклад розрахунку модифікатора захисту (всі значення вважаються в процентах). Модифікатор захисту: 100 * (віра / 100) * (100 + (5 * рівень стіни) / 100) * ((100 + нічний бонус) / 100). Найменший модифікатор захисту дорівнює 50%, максимальний – 440%.

  Віра. Віра залежить від того, чи є у вашому селі Каплиця або Церква.

  Мораль. Мораль дає захист новачкам і гравцям з невеликою кількістю сіл. Мораль розраховується виходячи з кількості очок атакуючого і обороняється. Звичайне значення моралі – 100%, але якщо ви атакуєте гравцями з меншою кількістю очок, то мораль буде зменшена. Це означає, що якщо вас атакує гравець з мораллю 45%, то його війська битимуться тільки на 45% від їх звичайної сили. Час – це також один з факторів при розрахунку моралі. Якщо гравець з невеликою кількістю очок почав грати давно, то мораль буде поступово зростати, поки не досягне 50%. Мораль впливає на силу військ, що можна побачити у вікні атаки.

  Удача. Удача – абсолютно випадковий елемент кожної битви. Удача кожного гравця варіюється від -15% до + 15% (з боку атакуючого). Якщо при атаці гравця ваша удача становить + 15%, то це означає, що ваші війська битимуться на 15% сильніше. У звіті про атаку ви можете подивитися загальний бонус в атаці. При наведенні курсора на удачу, ви отримаєте окремі значення в процентах. Для розрахунку цього модифікатора, вам необхідно додати (в разі успіху) або відняти (в разі невдачі) дане значення від 100%, щоб отримати кінцеве число.

  Для досвідчених гравців: Значення вважаються як множилися. 100% означає, що множник дорівнюватиме 1.0. Удача і невдача – це виключення з правил. Удача вважається виходячи з різниці з “нормальним” значенням удачі (100%). У цьому прикладі розрахунок буде такий: 1.0 * 1.0 * 0.98 * 1.0 = 0.98.

  Бойові окуляри. Ви отримуєте бойові окуляри після кожної битви. Вони показують, наскільки успішно ви воюєте в якості атакуючого (БО за атаку) і обороняється (БО за оборону). Кількість одержуваних очок залежить від того, чи перебували ви в атаці або в обороні. Ви будете отримувати 1 БО в будь-якому випадку (при атаці / обороні).

  Ви можете порівняти кількість БО у вас і іншого гравця в рейтингу. У рейтингу є 3 колонки: БО в атаці, БО в обороні, і загальна кількість БО.

  Нічний бонус. Якщо нічний бонус активований в світі, то він зазвичай триває з 0:00 до 6:00. Проте, настройки світів можуть відрізнятися. При активному нічному бонус захищається отримує бонус в 100%. Бонус не впливає на шпигунів, а також на атаки сіл варварів. Якщо під час атаки бонус був активний, то це буде відображено в звіті. Нічний бонус ніколи не використовується на міжнародних серверах. Також, нічний бонус не активний на російських серверах, за численність часових поясів.

  Гросмейстер. При відправці Гросмейстера з вашої армією, вона буде битися на 10% сильніше. Тому, для розрахунку модифікатора битви буде використовуватися значення 1.1. Якщо ви не відправите Гросмейстера, то значення дорівнюватиме 1.

  Катапульти і Тарани. Катапульти можуть знищити село вашого ворога. При атаці катапультами ви можете вибрати будівлі, які ви хочете зруйнувати. Врахуйте, що у кожної будівлі свій фактор захисту. Різні дослідження і технології також підвищують фактор захисту. Академія, Зал Орденів і Церква мають більший фактор, ніж інші будівлі. Ці будівлі можуть бути зруйновані тільки до рівня 1: Ратуша, Ферма, Склад, Каплиця. Госпіталь атакувати катапультами можна.

  Таран використовується для руйнування стіни противника. Атака таранами проводиться двічі. Спочатку тарани атакують до початку битви і зменшують захист міста при вдалій атаці. Друга атака проводиться в кінці битви, при цьому атакують стіну вижили після першого бою тарани. Якщо ваше плем’я використовує вміння Залізна стіна, то стіна не може бути зруйнована нижче рівня, що відповідає рівню вміння.

  Села варварів. Ви легко можете знайти занедбані села, тому що вони називаються “села варварів”. Немає ніякої різниці між звичайними селами, які належать іншим гравцям, і селами варварів. Мораль при атаці на село варварів завжди дорівнює 100%. Ви можете захопити село варварів також, як і будь-яку іншу. Не дивлячись на те, що у сіл варварів наразі не має власника, вони все одно поступово зростають. Коли гравець видаляє свій аккаунт, через деякий час все його села перетворюються в села варварів. Іноді в селах залишаються війська, які раніше належали гравцеві.

  Воєначальники

  Воєначальники можуть сильно допомогти вам під час військових дій. Якщо вам доступні воєначальники, то ви можете призначити їх для армії. Воєначальників можна придбати або ж отримати за виконання завдань (квестів і завдань в депозиті ресурсів). При скасування команди, в якій були Воєначальники, ви не отримуєте їх назад, тому ретельно плануєте кожен наказ! Якщо ви призначили воєначальника в шаблоні, то він автоматично приєднатися до армії, якщо буде доступний. Якщо воєначальник буде не доступний, то армія все одно відправиться в атаці, але без нього.

  Вікно підтвердження з’явиться в тому випадку, якщо ви спробуєте скасувати команду, в якій використовуються воєначальники. У вікні ви отримаєте інформацію про те, що ви втратите воєначальників, якщо скасуйте команду.

  Види воєначальників:

 • Гросмейстер. Гросмейстер – ідеальний лідер для вашої армії. За допомогою свого величезного досвіду він зможе збільшити сили атаки воїнів, яких супроводжує, а значить і ваш шанс на перемогу. Збільшує сили атаки військ на 10%.
 • Великий грабіжник. Великий грабіжник і його вірні мули супроводжують вашу армію і допомагають перенести видобуток від бою в ваше село. Збільшує максимальну видобуток атакуючої армії на 50%.
 • Медик. Медик супроводжує вашу армію з метою врятувати якомога більше солдатів. Після битви медик шукає на поле бою воїнів з невеликими ушкодженнями, яких він лікує, в результаті чого збільшується сила вашої армії. Зменшує кількість поранених на 10%
 • Шахрай. Шахрай – це підступних воєначальник, який може дезінформувати вашого ворога. Ворог буде думати, що в вашому війську є Дворянин. Зменшує швидкість руху військ до швидкості Дворянина.
 • Єгер. Під прикриттям тіні дерев і нічної пітьми, Єгер веде вашу армію до ворожої селі і шпигує за армією супротивника. Атака буде проведена тільки якщо перевага буде на вашому боці. Атакуюча армія бореться, тільки якщо вона здобуде перемогу. Інакше війська просто повертаються додому.
 • Тактік. Озброєний знаннями і мудрістю замість щита і меча, тактик вивчає місцевість і веде ваше підкріплення тільки за перевіреними і швидким стежках. Збільшує швидкість руху підкріплення до швидкості легкої кавалерії. Чи не підсумовується з ефектом Паладіна Марш-кидок.
 • Завоювання сіл

  Захоплення села. Для захоплення поселення вам перш за все необхідний Дворянин. При вдалій атаці на село Дворянин зменшує довіру жителів села. Спочатку довіру дорівнює 100, але з кожною атакою Дворянина вона зменшується на 20-35 одиниць, навіть якщо ви атакуєте двома або більше дворяни за раз. Для захоплення поселення ви повинні зменшити довіру населення села до значення нижче 0. Зазвичай, для цього необхідно 4-5 атак, але в рідкісних випадках досить і 3.

  Якщо ви пошлете одного Дворянина без будь-якої підтримки, то він, швидше за все, буде знищений базової захистом села. Саме тому важливо посилати разом з дворянином і інші війська. Як тільки Дворянин зменшить довіру до -1 (або нижче), він стає правителем села в вашому підпорядкуванні, і більше не може бути використаний для атак. Війська, вставлені разом в Дворянином, який захопив село, залишаються в ній в якості підкріплення.

  Вербівка Дворянина. Для вербування дворянина перш за все необхідна Академія. Для створення Академії необхідний 20 рівень Ратуші. Також потрібна достатня кількість ресурсів і місця на фермі. Кількість дворян, яких ви можете завербувати, залежить від кількості ваших монет. Монети зберігаються в Академії. Якщо ви втратите Дворянина або село, то ви отримаєте монети назад, оскільки вони зберігаються глобально на ваш обліковий запис. Чим більше сіл буде у вашому підпорядкуванні, тим більше монет для вербування нового Дворянина вам знадобиться.

  У більш пізніх стадіях гри корисно мати Гільдію Злодіїв в селах, в яких ви карбувати монети, оскільки Гільдія зменшує витрати на карбування монет.

  Довіра. Довіра населення села показує, наскільки жителі готові до повалення свого правителя. Зазвичай довіру дорівнює 100, і в цьому випадку воно не відображається в звітах. Як тільки ви справите атаку з Дворянином, довіру зменшиться на 20-35. Зазвичай, довіру відновлюється зі швидкістю 1 одиниці на годину, але це залежить від швидкості світу. Наприклад, при швидкості світу 2 довіру буде відновлюватися зі швидкістю 2 в годину. Як тільки довіру впаде до 0, село буде завойована, а довіра до нового правителю збільшиться до 25.

  Захоплення ваших сіл іншим гравцем. Втратити село звичайно неприємно, але це не причина, щоб йти з гри. Ви отримаєте село на краю карти і будете оточені іншими гравцями, які тільки почали грати або також втратили всі свої села. Попросіть своє плем’я про допомогу ресурсами та військами, щоб відновитися якомога швидше.

  Tribal Wars 2: Плем’я

  Як знайти плем’я? Слід якомога швидше знайти плем’я, до якого ви б хотіли приєднатися, якщо ви тільки починаєте гру. Хоча кожен гравець має можливість створити своє власне плем’я, рекомендується використовувати цю опцію, тільки якщо у вас вже є досвід в грі. Щоб вступити в плем’я, ви або можете почекати запрошення, або подати заявку на вступ самостійно. Для того, щоб подивитися список племен, необхідно відкрити вікно Племен в головному меню.

  Найчастіше, племена вказують, набирають вони гравців, чи ні. Також в описі звичайно зазначений лідер племені і гравець, який займається набором. Цьому гравцеві ви і повинні написати, попросивши вислати запрошення для вступу в плем’я. Багато племена просять пояснити, чому ви хочете вступити в їхні ряди. Ваша заявка буде видно тільки членам племені з відповідними правами.

  Чи не будьте розчаровані, якщо ви не будете прийняті в плем’я – в цьому випадку просто спробуйте подати заявку в будь-яке інше плем’я. На початку гри особливо часто спостерігається нестійкість племен – багато племен через деякий час розвалюються, а члени племені переходять в інші племена.

  Форум племені. У цьому вікні ви можете використовувати форум племені. На форумі можна обговорювати тактику племені, плани по атакам, а також просто спілкуватися і дізнаватися своїх одноплемінників. Учасники племені з достатніми правами мають привілеї на редагування форуму, додавання і видалення тем. Тільки модератори форуму і засновник можуть редагувати розділи форуму (на верхній панелі). Ви можете вибрати і скопіювати текст їх гілки форуму, а потім вставити його в іншій гілці форуму, або ж відправити гравцеві в повідомленні.

  Догляд з племені. Якщо вам не подобається в племені, ви завжди можете піти: просто натисніть на “покинути плем’я”. Цю кнопку можна знайти, відкривши вікно профілю племені. Засновнику племені перед відходом необхідно передати права кому-небудь іншому, інакше вихід з племені буде неможливий. Також, ви можете розпустити плем’я, якщо ви – єдиний його учасник.

  Профіль племені

  У профілі племені ви можете отримати основну інформацію про племені. Якщо ви не є учасником племені, ви зможете побачити наступну інформацію:

  Виберіть, розташовані нагорі, дозволяють перемикатися між профілем племені і списком учасників. Блок по центру відображає іконку племені і іншу інформацію, як, наприклад, кількість учасників, рейтинг, загальна кількість очок і т.д. Якщо ви думаєте над вступом в плем’я, є додаткові аспекти, які допоможуть вам прийняти рішення: Рядок “тип племені” відображає, як ви можете вступити в плем’я.

  Якщо будь-хто може вступити в плем’я, то ви побачите кнопку “вступити”. Тим не менш, не забувайте про мінімальну кількість очок для вступу – якщо у вас очок менше, ніж необхідно, то ви не зможете вступити. “Тільки за заявкою” означає, що ви зможете вступити, написавши заяву чолі племені. Вони можуть як прийняти, так і відхилити вашу заявку.

  Нарешті, “закрито” означає, що плем’я не приймає нових учасників. Опис племені також дає інформацію про досягнення племені, але тільки про тих, які лідер племені вибрав для відображення. При натисканні на “більше інформації” з’явиться додаткове вікно, де ви зможете отримати додаткову інформацію про окулярах і бойових окулярах племені:

  Для учасників племені профіль племені виглядає трохи по-іншому:

  Там, крім всієї інформації, ви зможете отримати доступ до дипломатії племені і до форуму, дипломатії і племінним вмінням. У профілі також можна подивитися огляд подій племені, а також залишити плем’я при необхідності. У секції подій племені ви можете подивитися, які гравці вашого племені отримали / втратили села, а також безпосередньо відкрити вікно інформації за даними селах. Також, є вкладка настройки, яку ви зможете бачити, якщо у вас є необхідні права.

  Учасники і права в племені

  так виглядає рейтинг племені. Ви можете впорядкувати його за будь-яку з колонок (наприклад, по селах, очками честі або навіть за активністю). У цій вкладці ви також можете побачити, якщо когось із вашого племені атакують. У племені є такі права:

 • Адміністрування дипломатії. Дозволяє редагувати дипломатію з іншими племенами.
 • Модерування форуму. Дозволяє гравцеві модерувати форум племені.
 • Модерація членів племені. Дозволяє гравцеві управляти членством інших гравців в племені. Будьте обережні, даючи таке право, адже у гравця з’явитися можливість виключити всіх членів племені.
 • Модерація профілю племені. Право дозволяє змінювати профіль племені.
 • Вербівка гравців . Дозволяє гравцеві відсилати запрошення про вступ в плем’я, а також приймати або відхиляти заявки на вступ.
 • налаштування племені. Дозволяє гравцеві змінювати налаштування племені.
 • Адміністрування умінь. Дозволяє адмініструвати Племінні Уміння.
 • Ніколи не давайте повний список прав гравцеві, якщо ви не до кінця йому довіряєте. Гравець отримає можливість розформувати плем’я, і ​​якщо це станеться, то скасувати дію буде неможливо. Вам доведеться створювати плем’я з нуля. Ви можете передати права засновника племені будь-якому гравцеві з племені в будь-який момент. Врахуйте, що ця дія вже не можна буде скасувати.

  Tribal Wars 2: Племінні вміння

  Племінні вміння. Ця функція дозволить вашому Племені жертвувати ресурси і / або крони до загального рівню досвіду. Як тільки ваше плем’я набере достатньо очок досвіду для нового рівня, ви отримаєте очко умінь, яке можна буде використовувати в селі умінь племені. Вміння, які вибере лідер вашого племені, будуть діяти для всіх членів племені! Ви можете знайти племінні вміння у вікні племені, далекої справа вкладці:

  Число в верхньому лівому кутку показує рівень Вашої племені. У правій стороні ви можете побачити кількість очок умінь, які лідер племені може витратити. Між цими вкладками знаходиться індикатор, який показує, коли буде досягнутий наступний рівень. Ви також побачите кнопку пожертвувати поруч з індикатором. Нижче індикатора вказані всі навички, які ваше плем’я може отримати. Якщо ви клацніть на один із значків навичок, ви отримаєте додаткову інформацію про них.

  Отримання досвіду. Перш за все, ви повинні заробити очки досвіду для свого племені. Ви можете зробити це, жертвуючи ресурси або крони.

  Коли хто-небудь з племені буде жертвувати ресурси, плем’я буде отримувати 1 очко досвіду за кожні 100 одиниць ресурсів. Гравці зможуть віддавати зайві ресурси, які вони отримали, наприклад, при грабежі сіл варварів, для розвитку племені. Гравці також можуть жертвувати крони, і тоді плем’я отримає більш великий бонус. Як тільки буде пожертвувано достатньо ресурсів для досягнення наступного рівня, плем’я отримає очко вміння. Окуляри умінь використовуються в рівнях, і на кожному рівні є декілька бонусів на вибір.

  Лідер племені, або ж довірений член племені з відповідними правами, може розпоряджатися очками умінь. Вміння дають бонус для всіх членів племені для всіх сіл, військ або будівель, в залежності від типу бонусу. Якщо лідер племені в певний момент вирішить змінити розподіл очок умінь, це можна зробити, пожертвувавши останнім рівнем умінь. При виборі цієї опції її додатково потрібно буде підтвердити, тому випадково перерозподілити все вміння не вийде. Щоб спростити процес пожертвування для великих акаунтів, є функція масового пожертвування:

  Тут ви можете вибрати відсоток від ресурсів, які ви хочете пожертвувати, і ви можете змінити відсоток для кожної окремої села.

  Отримання очок честі. За жертвування ресурсів своєму племені, ви будете отримати очки честі. Вони засновані на кожній тисячі очок досвіду, які гравець створив, пожертвувавши ресурси або крони для племені. Рейтинг пожертвувань можна буде також перевірити в нижній частині сторінки умінь племені.

  Також, тут можна побачити, скільки очок пожертвував кожен з учасників племені в цю та минулий тиждень.

  Отримання очок вміння. Коли ваше плем’я набрала достатньо досвіду, воно досягає нового рівня. Кожен рівень дає одне очко вміння, яке ви можете витратити в дереві навичок. Побачити поточний рівень вашого племені ви можете внизу головного меню:

  Древо навичок. Засновник племені і його члени з правом на ” управління вміння “можуть витрачати окуляри умінь. Проте, робити це необхідно з розумом – перерозподілу очок умінь обходиться досить дорого! Окуляри вміння можуть бути використані в дереві навичок. Древо навичок має три рівні, вищі рівні будуть розблоковані, коли плем’я вже витратить 20 або 40 очок умінь в нижчих рівнях.

  Якщо Вас і Ваше плем’я більше не влаштовують навички племені, лідер племені або член племені, з відповідними правами, може перерозподілити їх. Пам’ятайте, що кожне перерозподіл варто очко умінь, отримане останнім.

  Тому, перше, що Вам потрібно буде зробити, коли ви натискаєте кнопку “перерозподілити навички “, це підтвердити, що ви знаєте, що робите, і розумієте, яку ціну за це заплатить плем’я. Після цього, ви побачите древо умінь без витрачених очок умінь, які можна буде використовувати заново, мінус ті, що ви витратили на операцію перерозподілу. Коли ви закінчите перерозподіл очок вміння, просто натисніть на кнопку “Зберегти”. Тільки коли окуляри умінь зникнуть, і новий розподіл очок умінь вашого племені буде збережено.

  Уміння племені (рівень 1)

  Лікарня. Якщо лідер вашого племені відкриє цей бонус, ви отримаєте більше ліжок в Госпіталі:

  Доп. ліжка будуть додані до ліжок Госпіталю на поточному рівні. Коли це вміння буде 10 рівня, ви зможете мати додатково 1000 ліжок.

  Вози. Уміння “вози” допоможе, коли ви атакуєте ворогів або села варварів з метою отримання ресурсів. Доп. видобуток буде відображатися у вікні атаки.

  Доп. рядок в звіті буде повідомляти про бонус при розграбуванні:

  Цей бонус допоможе не тільки при розграбуванні, а й також при виконанні завдань з депозиту ресурсів:

  Сила – в кількості. Думаєте, що 20 учасників – мало для вашого племені? Тоді це вміння – рішення вашої проблеми. При використанні цього вміння, макс. кількість учасників буде збільшено.

  Якщо у вашому племені більше 20 учасників, і ви вирішите перерозподілити окуляри умінь, вам доведеться спочатку вивчити це вміння, а потім вибрати інші вміння.

  Стежки для набігу. Це вміння допоможе всім учасникам племені прискорити їх війська при атаках на селища землеробів. Прискорення буде відображатися у вікні атаки:

  Це вміння поєднується з Великим Грабіжником. Якщо плем’я досягне 10 рівня, і гравець буде використовувати Великого Грабіжника, війська будуть пересуватися в чотири рази швидше. Цей бонус також впливає на депозит ресурсів. З кожним рівнем час на виконання завдання в депозиті буде знижуватися на 5%.

  Уміння племені (рівень 2)

  Збройне майстерність. Ви можете використовувати це вміння для більш ефективних атак: війська будуть отримувати доп. бонус при атаки, їх бойова сила буде збільшуватися на 2% на кожному новому рівні.

  У вікні атаки і в шаблонах буде відображатися, що це вміння – активно:

  Цю ж іконку ви побачите в звітах, де також буде присутній доп. текст, що пояснює бонус. Ви зможете побачити бонус в підказці модифікаторів битви. У цьому прикладі бонус підвищив модифікатор атаки зі 110% до 120%:

  Внутрішній агент. Це вміння допоможе всім членам племені захистити їх села від набігів шпигунів.

  Крім того, вам не обов’язково мати шпигунів в селі: бонус допоможе в захисті села незалежно від цього.

  Залізна стіна. Учасника вашого племені атакують, і ви насилу можете захистити його село? Залізні стіни можуть вам допомогти!

  З кожним рівнем ви будете отримувати один рівень для стіни, який не можна буде знести. При максимальному рівні, стіна завжди буде 5 рівня.

  Інтенсивна вербування. Війська дуже важливі, але на їх вербування витрачається час. Це вміння допоможе вам і вашому племені отримувати воїнів швидше.

  Уміння племені (рівень 3)

  Лекарь. Це вміння дуже корисно для атакуючих племен. Якщо член племені буде атакувати іншого гравця і при цьому втратить війська, 10% від втрат будуть відроджені і повернуті додому. Після цього, вони будуть готові до наступній атаці.

  Цей бонус можна комбінувати з Медіком. Якщо їх використовувати разом, 20% убитих військ будуть відроджені.

  Згуртованість. Якщо підкріпленню потрібно поспішити, це вміння дуже стане в нагоді . Це вміння вдвічі збільшує швидкість всіх військ, якщо вони відправлені в підкріплення іншому гравцеві з вашого племені.

  Якщо цей бонус активний, вікно відправки військ буде показувати два часу: одне – для атаки, інше – для відправки підкріплення:

  Крім того, кнопка підкріплення буде пофарбована в зелений колір.

  Tribal Wars 2: Нагороди

  Нагороди. Нагороди видаються за ваші досягнення і зростання в Tribal Wars 2. Нагороди можуть бути зароблені різними способами. Кожна нагорода дає певну кількість “Очок нагороди”, які можна побачити в профілі гравця. Нагорода видається гравцям, які виконають певні вимоги. Може знадобитися, наприклад, досягти певної кількості очок, скористатися ринком певну кількість разів або награбувати якусь кількість ресурсів.

  Огляд. На сторінці огляду ви можете побачити свій поточний прогрес по кожній категорії нагород . Також ви побачите ту кількість очок, яке у вас вже є, а також їх максимальну кількість. Натиснувши на одну з категорій, ви перейдете до певних нагород.

  Останні нагороди. У цьому розділі показані ваші останні 5 нагород. Натиснувши на одну з них, ви перейдете до певної нагороди, з інформацією про ваш прогрес.

  Порівняння нагород. Ви можете порівняти свої нагороди з нагородами іншого гравця. Для цього необхідно: зайти на профіль іншого гравця і натиснути порівняти.

  У верхній частині екрана ви побачите свої нагороди (зліва) і нагороди гравця, якого ви вибрали (праворуч). Також ви можете подивитися окуляри нагород, села гравця, бойові окуляри, і його поточні нагороди. У розділі порівняння ви можете подивитися рівень своїх нагород щодо інших гравців.

  Tribal Wars 2: Завдання

  Завдання. Кожен гравець отримує серію завдань на початку гри. Після виконання завдань ви можете отримати нагороди, як, наприклад, прискорений приріст ресурсів, преміум-функції, війська та інше. Існує кілька типів завдань, при цьому всі вони розділені в різні групи. Завдання завдань – допомогти вам розібратися в грі на самому початку.

  Де знайти завдання? Завдання розміщені в лівій частині екрана. Кожна група завдань містить кілька завдань, які необхідно виконати для отримання нових. При завершенні завдання, воно буде позначено іконкою скрині:

  Завдання. Індикатори завдань в Ратуші допоможуть зрозуміти, що за будівлі ви повинні поліпшити для того, щоб пройти завдання.

  Tribal Wars 2: Магазин та інвентар

  Що таке Магазин? У магазині ви можете придбати бонуси, воєначальників і інші преміум предмети, які допоможуть вам в грі. Щоб увійти в магазин, натисніть на іконку магазину, як показано нижче.

  Використання магазину. Нижче представлена ​​картинка магазину. Ви зможете подивитися всі предмети і пропозиції, які ви можете купити за крони:

  Є три вкладки: в першій відображаються пропозиції зі знижкою. У другій відображаються всі воєначальники, яких ви можете придбати. У третій вкладці показуються всі інші предмети, які ви можете придбати.

  Що таке інвентар? В інвентарі ви можете зберігати предмети і нагороди, які ви можете отримати за виконання завдань, або ж купити в магазині. Коли ви отримуєте предмет за виконання завдання або купуєте його в магазині, він автоматично відправляється в ваш інвентар. Потім, ви можете використовувати його в будь-який час – у предметів немає терміну дії (крім безкоштовних пострілів, отриманих в ході події від Гвендолін – дані предмети пропадуть після закінчення події).

  Крім того, в інвентарі ви можете знайти все невикористані бонуси ресурсів, які були отримані за виконання завдань або, наприклад, бонуси з Депозиту ресурсів. Підказка в грі повідомить вам про наявність даних бонусів. Не хвилюйтеся, бонуси не пропадуть, якщо ви не скористаєтеся ними відразу ж. Вони залишаться у вашому інвентарі до того моменту, поки ви їх не використовуєте. Щоб увійти в інвентар, натисніть на кнопку інвентарю в меню, як показано нижче.

  Використання інвентарю. В інвентарі ви можете знайти все куплені або отримані за завдання предмети. Ви побачите невелику цифру над значком інвентарю, якщо у вас є нові предмети. Коли ви відкриєте інвентар, нові предмети будуть позначені зеленою рамкою і знаком оклику. Різні предмети можна використовувати по-різному.

  Для кожного предмета буде відображатися цифра в правому верхньому куті, яка означає скільки подібних предметів у вас є в інвентарі. При виборі предмета, інформація про нього буде відображатися в правій частині вікна інвентарю. Якщо предмет можна використовувати прямо з вікна інвентарю ви побачите відповідну кнопку. Під кнопкою буде знаходитися опис і інформація про предмет. Якщо предмет не можна використовувати прямо в інвентарі, кнопка буде замінена відповідним текстом ( “Не можна використовувати в інвентарі!”).

  Tribal Wars 2: Інтерфейс

  Головне меню. Через головне меню ви можете отримати доступ до найважливіших функцій. Перший “блок” меню містить кнопки для управління картою. Ви можете наблизити і віддалити карту за допомогою кнопок, якщо не хочете використовувати для цього коліщатко миші. Також, ви можете перейти до карти світу і перемикатися між звичайною картою і оглядом села.

  У другому “блоці” ви можете відкрити кілька вікон:

  Цифрові позначення:

 • Звіти. Коли в грі відбувається щось важливе, ви отримаєте звіт, який зможете подивитися тут.
 • Повідомлення. тут знаходиться вся переписка з іншими гравцями.
 • Плем’я. Через цей пункт меню можна отримати доступ до всіх функцій племені.
 • Форум племені. Кнопка для доступу до форуму племені.
 • Війська. Огляд усіх військ в вашого села і їх статусу.
 • Огляди. Список всіх ваших сіл зі всілякими даними.
 • Магазин. Тут ви можете придбати преміум бонуси.
 • Інвентар. Тут зберігаються всі ваші предмети.
 • Нагороди. Огляд ваших досягнень і їх прогресу .
 • Налаштування. Якщо ви хочете грати разом з друзями, то можна встановити в режимі спільної гри можна тут. Також, в цьому меню знаходяться деякі інші настройки гри.
 • Тимчасова шкала. Натисніть на цю кнопку, щоб відкрити тимчасову шкалу для вашого села.
 • У правому нижньому кутку знаходиться час сервера. Сервер гри і все ігрові функції залежать від цього часу.

  Тимчасова шкала. На часовій шкалі ви можете побачити події, які відбудуться в обраній вами селі. Наприклад, на ній відображається вербування військ, тренування шпигунів і дворян, черга будівництва, що входять атаки, завдання з депозиту ресурсів, і т.д. Нуль зліва – це нині. Чим правіше розташовуються події, чим довше необхідно буде чекати. Час на даній шкалі – нелінійно. Спочатку на шкалі розташовані хвилини (до 60), потім годинник (до 24), а потім дні.

  Для того, щоб пересунути шкалу, потрібно потягнути її вліво або вправо. Верхня колонка показує всі пересування військ: атаки, підкріплення, що повертаються війська. Нижня колонка показує всі ваші накази про будівництво та вербуванні.

  При натисканні на іконку входить атаки відкриється список всіх атак для обраної села.

  Рейтинг. Перейти до вікна рейтингу можна , натиснувши на свій поточний рейтинг, або на кількість очок у верхньому лівому кутку екрана:

  Ви можете подивитися рейтинг племені або гравця, перемикаючись з допомогою вкладок зверху. Іконки під рейтингом дозволяють подивитися загальний рейтинг, рейтинг бою, а також рейтинг села / окуляри. Всі рейтинги можуть бути відсортовані по колонках.

  Профіль гравця. Для того, щоб подивитися профіль, потрібно просто натиснути на свій нікнейм в верхньому лівому кутку вікна. У профілі ви можете змінити свій аватар, додати текст і вибрати нагороди, які ви б хотіли показувати іншим гравцям.

  Інформація про село. Тут ви можете побачити обрану село, і її координати на карті. Якщо у вас в розпорядженні більш одного села, то в меню також будуть відображатися кнопки для перемикання. При натисканні на назву села відкриється вікно з більш детальною інформацією. Там ви можете змінити назву села.

  Групи. Для того, щоб спростити управління селами, ви можете розділити їх на групи . Групи будуть відображатися на карті і допоможуть вам, коли у вас буде кілька сіл з різними стратегічними завданнями.

  Ворожі села також можуть бути додані в групи. Це корисно, наприклад, щоб відзначати села ворога з атакують і обороняються військами. Спільні гравці також можуть бачити групи, тому це відмінний інструмент для організації і координації спільних атак.

  Список сіл. Щоб увійти в список ваших сіл, натисніть на іконку поруч з назвою вашої поточної села. Після цього відкриється список, за допомогою якого ви зможете легко перейти до будь-якої вашої селі. Також, ви можете застосувати фільтри для більш зручного пошуку сіл, коли їх у вас дійсно багато!

  Черга будівництва і вербування. Це – черга будівництва для обраної села. При натисканні на вільну комірку відкриється Ратуша. При натисканні на іконку будівлі в черзі будівництва відкриється інформація про будівництво: в цьому вікні ви зможете скасувати будівництво або ж прискорити його за крони. При покупці додаткових осередків, вони будуть доступні тільки в тому селі, в якій були придбані.

  За допомогою черзі вербування ви можете побачити свої накази з вербування . При натисканні на “+” ви можете поставити нове замовлення на війська в чергу. У цій черзі є створення більш, ніж 2-х наказів. Індикатори черзі допоможуть вам зрозуміти, скільки часу залишилося до завершення всіх наказів:

  • Червоний: Черга буде завершена протягом 4 годин;
  • Жовтий: Черга буде завершена через 4-8 годин;
  • Зелений: Черга буде завершена більш, ніж через 8 годин.

  Завдання. Завдання розміщені в лівій частині екрана. У Tribal Wars 2 тут завжди відображаються групи завдань. Група завдань зазвичай складається з декількох одиночних завдань. Ви можете завершувати завдання в будь-якій зручній для вас послідовності. Після завершення всіх завдань в групі, ви можете завершити і саму групу завдань. (Див. Ліву колонку).

  Війська. У вікні військ відображається інформація про всі воїнів, які були завербовані в обраній селі. При натисканні на іконку воїна відкриється будівлю, де ви зможете почати вербування.

  Іноді війська в вікні відображаються в сірому кольорі. Це означає, що даний тип військ ще недоступний для вербування в обраній селі. Війська з інших сіл, що знаходяться у вашому селі в вигляді підкріплення, не відображаються у вікні військ.

  Чат. Для того, щоб відкрити чат, натисніть на іконку горна в нижній лівій частині екрана. Функція чату дуже корисна, якщо ви є активним гравцем в племені. В допомогою чату ви можете швидко зв’язатися з одноплемінниками для того, щоб спланувати атаку, підкріплення і т.д.

  Щоб скористатися цією функцією, ви повинні бути в племені.

  Швидкий доступ . Швидкий доступ дозволяють скоротити час на деякі дії. Ви зможете перемикати села, відкривати меню будівель або підтверджувати дії.

  Ви можете створити власні комбінації гарячих клавіш для відправки військ за шаблонами. Для цього вам необхідно ввести гарячу клавішу у вікні створення шаблону, в самому низу. Для використання гарячої клавіші натисніть на село, яке ви хочете атакувати. Після того, як з’явиться круговий меню, використовуйте клавішу для відправки шаблону.

  Депозит ресурсів. За допомогою депозиту ресурсів, ви зможете виконувати завдання для отримання доп. нагород: 250, 750, 1,500, 3,000, 6,000 і 10,000 ресурсів. Депозит ресурсів розташований поруч з вашої селом. Після рестарту, він буде розташований поруч з вашої нової селом. 6 доступних пропозицій розташовуються під шкалою прогресу. Рідкість нагород розділена на 3 категорії, які позначені зірками: чим більше зірок, тим більше буде нагорода. Проте, найрідкісніші нагороди з’являються не часто.

  При завершенні завдання, з’явиться анімована іконка над Депозитом, що означає, що ви можете забрати нагороду. Список завдань оновлюється кожні 8 годин. Також, прогрес виконання для отримання бонусу обнуляється кожні 24 години. Ви можете оновити список завдань за допомогою Крон або спец. предмета. При цьому прогрес виконання не обнулится.

  Незібрані нагороди за виконання все одно вважаються в загальному прогресі на отримання доп. бонусу.

  Запросити друга. Функція “запросити друга” дозволяє відправити вашим друзям запрошення в гру через email. Для цього, просто натисніть на іконку “запросити друга” на карті.

  У новому вікні ви зможете ввести електронну адресу та ім’я друга, якого ви хочете запросити.

  Як тільки ваш друг прийме запрошення, його село з’явиться максимально близько до вашої. Якщо ваш друг набере 200 очок, то ви отримаєте пакет нагород!

  Вибір мови (тільки на бета серверах). На бета сервері є опція вибору мови. Це означає, що ви можете грати на беті, використовуючи ваш язик для інтерфейсу гри! Зліва від кнопки виходу ви знайдете блакитну іконку глобуса. Натиснувши на неї, ви побачите обраний мову.

  При натисканні на стрілку відкриється меню, в якому ви зможете вибрати потрібний вам мову. Після вибору мови він буде змінений миттєво. Крім того, спочатку мова буде обраний в залежності від налаштувань мови вашого браузера. Ви можете переключитися на іншу мову в будь-який момент без будь-яких обмежень.

  Вихід. Якщо ви граєте в декількох світах, ви можете перейти в інший світ без необхідності заново заходити в гру. Просто натисніть на кнопку виходу в правому верхньому куті, а потім виберіть потрібний світ. Якщо ви є чиїмось партнером по спільній грі, то ви зможете увійти або вийти в акаунт партнера через це меню.

  Види подій

  Існує 2 типу іконки, які відображаються в залежності від того, чи стосується подія до вашого профілю, або ж до обраної на даний момент селі. Події для аккаунта відображаються під символом глобуса, а події для селі – під символом села з дзвоном.

  Події для аккаунта (бонуси). До них відносяться:

  • Бонус до виробництва дерева: на + 20% збільшене виробництво дерева. Підказка показує час закінчення бонуса.
  • Бонус до виробництва глини: на + 20% збільшене виробництво глини. Підказка показує час закінчення бонуса.
  • Бонус до виробництва заліза: на + 20% збільшене виробництво заліза. Підказка показує час закінчення бонуса.
  • Процвітання: на + 20% збільшене виробництво всіх ресурсів. Підказка показує час закінчення бонуса.
  • Рясний урожай: на + 10% більше населення в обраній селі.
  • Підвал: збільшує місткість складу у всіх селах на 50%. Підказка показує час закінчення бонуса.
  • Панування: на + 10% прискорена вербування у всіх ваших казарми. Підказка показує час закінчення бонуса.
  • Рясний сезон: + 20% більше населення в обраній селі.

  Вхідні атаки. Якщо ви маєте доступ до цього значок, то значить на одну або більше з ваших сіл йде атака. Верхнє число відображає загальну кількість атак. Нижня число показує кількість вхідних атак.

  Вхідні підкріплення. Те ж саме, що і вхідні атаки, тільки з відображенням підкріплень, які йдуть в ваші села.

  Лічильник довіри. Ця інформація відображається, якщо довіра в обраній села менше 100.

  Захист новачка. Ваша село буде захищена від атак в перші дні після початку гри, в перші дні після рестарту, або при отриманні Другий села. Даний захист втрачається, якщо ви атакуєте або відправляєте шпигунство на іншого гравця, або ж коли закінчується час захисту. Таймер відображається при наведенні курсору на іконку. Під час захисту ви можете використовувати гарячі клавіші для атаки на інші села. Врахуйте, що якщо ви атакуєте або проведете шпигунство під час захисту, вона буде закінчена для вашого облікового запису автоматично.

  Нічний бонус. У деяких світах присутній нічний бонус, який активний кілька годин кожен день. Ця інформація також з’явиться в разі, якщо ви відключили нічну графіком села в налаштуваннях. На російських серверах нічний бонус не використовується через велику кількість часових поясів.

  Відсутність віри. Ця іконка відображається, коли у вас є село, на яку не поширюється вплив церкви. Бойова міць військ в таких селах становитиме 50%.

  Tribal Wars 2: Огляди

  Огляди. Коли ваша імперія стає досить великою, і у вас виявляється кілька сіл, щоденні завдання з управління селами почнуть витрачати більшу частину вашого часу. Вам потрібно буде будувати і вербувати у всіх селах, щоб не відставати від прогресу інших гравців. Щоб допомогти впорається з цією проблемою, в грі є функція “Огляди”. Це вікно допоможе вам сортувати, вербувати і будувати швидше! Огляди ви можете знайти в головному меню:

  Якщо ви не знаєте, що означають іконки в меню, ви можете навести на них курсор і отримати відповідь. Ви можете впорядкувати свої села різними способами. Для цього потрібно натиснути на відповідну іконку. Наприклад, при натисканні на колонку назв сіл, сортування буде змінюватися з А-Я на Я-А. Також, ви можете впорядкувати список сіл по групах.

  Групи завжди будуть відображатися нагорі таблиці. При виборі однієї з груп в таблиці залишаться тільки ті села, які належать обраній групі. Ви можете вибрати як одну, так і декілька груп відразу ж. У меню ви можете помітити іконку з трьома будинками. При натисканні на неї відкриється огляд села. Там ви знайдете 4 вкладки: Села, що наближаються, Команди Війська.

  Огляд сіл

  Перша вкладка в огляді сіл – села. Цей огляд дозволяє вам відфільтрувати села:

  Зверху вікна розташовані:

  • Кнопка активації функції масового будівництва.
  • Меню, що випадає для сортування сіл: спільний, виробництво, будівлі, війська.
  • Іконка вашої групи і фільтри.

  У самій таблиці 4 колонки:

 • Назва села і її координати.
 • Кнопка для вибору даної села в активний.
 • Назва провінції.
 • Окуляри села.
 • Інші колонки в таблиці будуть залежати від обраного фільтра.

  спільний фільтр. Якщо ви вибрали спільний фільтр, ви зможете подивитися найважливіші аспекти ваших сіл.

  Фільтр покаже:

  • Довіра;
  • Рух торговців (додому / з дому);
  • Важливі будівлі (Ратуша, Ферма, і т . Д.);
  • Кількість військ (тільки війська, що належать цьому селі).

  Фільтр Виробництво. При виборі фільтра Виробництво ви отримаєте інформацію по пр оізводству ресурсів в ваших селах.

  Ви зможете побачити:

  • Статус за кількістю ресурсів;
  • Населення;
  • Максимальну місткість складу;
  • Рух Торговців (додому / з дому);
  • Черга будівництва;
  • Черга вербування;
  • активовані бонуси (які поширюються тільки на одне село).

  Фільтр Будинки. При виборі фільтра Будинки ви отримаєте огляд всіх будівель і їх рівнів у всіх ваших селах. Тут ви також зможете стежити за будівництвом.

  Фільтр дозволяє побачити всі будівлі і дізнатися, що за будівлі на даний момент будуються. Функція масового будівництва створена, щоб допомогти вам більш ефективно використовувати час на будівництво будівель в ваших селах. Натисніть на цю іконку для активації:

  Після активації екран буде виглядати наступним чином:

  Ви помітите, що рівні будівель зміняться на кнопки. При активному будівництві на кнопці буде також відображатися значення +1. Якщо у вас достатньо ресурсів на будівництво, кнопки будуть активні, інакше вони будуть сірого кольору. Ефективно покращувати будівлі у всіх ваших селах можна в цьому огляді. В останній колонці цього огляду відображається чергу будівництва. При наведенні курсора на кожен рівень в черзі, ви зможете завершити будівництво миттєво за крони або ж безкоштовно, в залежності від часу, що залишився будівництва.

  Фільтр Війська. Фільтр Війська покаже всі війська в вашому селі незалежно від того, де вони зараз перебувають. Це означає, що війська можуть або бути в селі, або знаходитися в підкріпленні в іншого села, або повертатися в села після битви, або ж навіть бути в Госпіталі – в цьому огляді враховуються всі ваші війська.

  Крім самих військ ви також зможете подивитися на чергу вербування, перевірити кількість шпигунів, активувати контрзаходи або навіть вибрати Орден в Залі орденів.

  Динамічні фільтри. За допомогою динамічних фільтрів ви можете подивитися села, відповідні обраним фільтрам. Натиснувши на іконку фільтра, ви побачите всі доступні фільтри:

 • Повний склад (всі ресурси). Використовуючи цей фільтр ви можете подивитися всі села з повним складом. Тільки села із заповненням складом усіма ресурсами будуть відображатися в цьому списку.
 • Вільна провізія. Показує села з вільною провізією. Тільки села з хоча б однією одиницею вільної провізії будуть відображатися в цьому списку.
 • Дворяни. Кожне село з хоча б 1 доступним дворянином.
 • З підкріпленням. Показує села з доступними військами для оборони. Не важливо, якщо війська будуть вашими, або ж інших гравців.
 • З військами в Госпіталі. Села з військами в Госпіталі.
 • Церква. показує села з Церквою, незалежно від її рівня. Чи не показує села з каплицею.
 • Шпигуни. Показує всі села з доступними шпигунами.
 • Вхідні атаки. Показує всі села з вхідними атаками.
 • та ж провінція, що і активна село. Показує села в тій же провінції, що і обрана село.
 • Орден: орден Тамплієрів. Показує села з орденом Тамліеров, обраним в Залі Орденів.
 • Орден: Тевтонці. Показує села з орденом тевтонців, обраним в Залі Орденів.
 • Орден: гільдія злодіїв. Показує села з гільдією Злодіїв, обраним в Залі Орденів.
 • Без вербування в казармах. Села з порожньою чергою вербування.
 • Ви можете використовувати фільтри як окремо, так і спільно. Наприклад, якщо ви оберете фільтри повного складу і вільної провінції, в результаті ви побачите села, в яких заповнений склад і є вільна провізія.

  Огляд наближаються

  У другій вкладці оглядів ви зможете подивитися всі вхідні атаки.

  У цій вкладці ви можете перевірити всі вхідні команди, будь то атаки ворогів або підкріплення. Навіть ваші атаки будуть відображатися в цій вкладці. Крім того, ви зможете побачити, який гравець відправив атаку, і з якого села, час приходу команди і скільки часу потрібно армії, щоб досягти мети.

  Ви також можете перейменувати команду, як свою власну, так і іншого гравця . Ви також можете сортувати список команд за алфавітом, натиснувши на іконку в верхній частині вікна. Пам’ятайте, що у вас є можливість ігнорувати входить атаку. Проте, ця дія не може бути скасовано.

  Огляд команд

  В огляді команд ви зможете подивитися пересування ваших військ.

  за допомогою цього огляду ви зможете стежити за всіма пересуваннями військ. У таблиці ви зможете розрізнити атаки і підкріплення за допомогою іконки. Справа відображається час прибуття. За іконці зліва ви зможете зрозуміти, що входить це команда (синя стрілка), або ж що виходить (зелена стрілка).

  Ви можете скасувати команду, натиснувши на X праворуч від часу, що залишився в шляху. Врахуйте, що це можна зробити тільки протягом 3 хвилин з відправки. Ви можете відкрити вікно інформації про село, натиснувши на назву села. Ви можете також перейти до села на мапі, натиснувши на її координати.

  Огляд військ

  У четвертій вкладці знаходиться огляд військ. З першого погляду може здатися, що дана інформація вже є в спільному огляді. Проте, там відображаються тільки війська в селі, в той час як цей огляд дає інформацію про війська в селі, в підкріпленні і в дорозі.

  Нагорі ви також побачите:

  • Кнопка для активації режиму масового вербування;
  • Фільтр оборонних і наступальних військ;
  • Ваші групи;
  • Статус військ.

  У таблиці є такі колонки:

  • Назва села і координати;
  • Лише вибрані групи;
  • Статус військ (доступно, власні і в інших селах);
  • Кількість військ;
  • Кнопка для відкриття огляду військ для села.

  Масова вербування. Масову вербування можна включити за допомогою наступної іконки:

  При наведенні на іконку з’явиться інформація про використання функції. При активній функції масового вербування, у вас з’явиться іконка для військ і 2 нових іконки в правій частині екрана.

  Села без казарми не показуються в даному списку. У таблиці буде показано кількість військ в кожній з сіл. Зелена цифра зверху від кількості говорить про те, що в селі на даний момент йде вербування. Необхідна кількість військ може бути введено в текстове поле під кожним видом військ. Якщо ви хочете завербувати війська у всіх селах (ті ж самі війська), вам потрібно буде просто натиснути на цю кнопку:

  Цифра на іконці каже, в скількох селах почнеться вербування. Якщо ви не хочете вербувати ті ж війська у всіх селах, то просто виберіть війська для вербування і поставте галочку навпроти села:

  Цифра на іконці каже, в скількох селах почнеться вербування. Якщо рівня казарми або залу орденів недостатньо для вербування певного виду військ, ви отримаєте попередження:

  В огляді можна заздалегідь переглянути, скільки військ у вас буде після вербування. Для цього потрібно ввести бажану кількість військ для вербування. Синім буде відображатися кількість військ, яке буде завербовано додатково.

  Якщо у вас недостатньо ресурсів або населення для вербування, система автоматично вибере максимально доступну кількість військ для вербування.

  Tribal Wars 2: Звіти

  Звіти. Звіти створюються на ваш обліковий запис, після різних подій, як, наприклад, атака на село. Також, ви будете отримувати звіти про торгівлю, підкріпленні, проголошених в плем’я і багато іншого. Щоб подивитися свої звіти, натисніть на вкладку “Звіти” в основному меню.

  Види звітів. Звіти автоматично розподілені в наступні категорії:

  • Бойові звіти: атаки, оборона, шпигунські звіти, підтримка.
  • Інші звіти: торгівля, нагороди, племінні повідомлення.

  Ви можете переглядати або всі звіти, або тільки звіти в одній з категорій. Для цього використовуйте меню фільтрів, яке знаходиться зліва. Просто натискайте на кнопку зі стрілкою під вкладками. Також ви можете використовувати опцію живого пошуку для пошуку конкретних звітів: просто натисніть на кнопку пошуку під вкладками.

  Іноді вам будуть не потрібні деякі звіти, або ви отримаєте дуже багато. У такому випадку, ви можете включити фільтр. Ви можете знайти цю функцію у вкладці Налаштування. Коли ви включите фільтр, ви не будете отримувати певні звіти, поки не зніміть обмеження. Згодом звіти автоматично видаляються. Якщо ви хочете зберегти певний звіт, вам необхідно додати його в обране.

  Якщо ви отримали вдалий (зелений) звіт про шпигунство, він буде автоматично опубліковано для всіх і доступний для всіх членів вашого племені. Опубліковані звіти можна подивитися у вікні інформації про село. Якщо інший гравець здійснить шпигунство за цією ж селом пізніше, новий звіт буде автоматично завантажений замість старого.

  Значки звітів:

  дії в звітах. у нижньому лівому кутку вікна звітів є меню, що випадає, через яке ви можете зробити певні дії з відразу кількома звітами. Ви можете скасувати звіти як обране (або навпаки), ви можете відзначити звіти як непрочитані (або навпаки), ви можете видалити вибрані звіти, або ж інші звіти. Ви також можете видалити відразу ж все звіти, незалежно від того, в якій категорії вони перебувають. Будьте обережні, оскільки ця дія не можна скасувати!

  Tribal Wars 2: Режим спільної гри

  Система спільної гри. Якщо ви збираєтеся поїхати і хочете, щоб за вас грав інша людина, або ви хочете пограти з друзями або родиною, використовуючи один обліковий запис, ви можете використовувати систему спільної гри. Вам не потрібно обмінюватися даними облікового запису, просто запросіть іншого гравця в свій аккаунт.

  Налаштування. Щоб додати іншого гравця до свого облікового запису, просто зайдіть в головне меню. Потім перейдіть у вкладку “спільної гри” і введіть ім’я іншого гравця, якого ви хочете запросити. Там ви побачите поточні настройки спільної гри.

  Додавання гравця. Щоб додати гравця, натисніть на кнопку “запросити гравця”. Після цього ви отримаєте список гравців вашого племені, яких ви можете запросити для спільного використання функції.

  Запрошення. Наступного разу , коли гравець, якого ви запросили, зайде на стартову сторінку гри, на його екрані з’явиться запрошення і він зможе прийняти його. Якщо гравець вже прийняв запрошення, то на сторінці входу буде доступна кнопка для входу в обліковий запис іншого гравця. Ви повинні повністю довіряти людині, яка матиме доступ до вашого профілю, оскільки у нього буде майже повний доступ до вашого облікового запису, і є висока ймовірність того, що він може будь-яким чином нашкодити. Ви можете видалити людини, якого додали в “спільний режим” в будь-який момент. Ви і ваш партнер по спільній грі зможете грати в одному акаунті одночасно, і навіть з різних пристроїв.

  Ви завжди будете витрачати свої власні крони, навіть якщо граєте в акаунті партнера.

  Правила та обмеження. Є деякі обмеження при грі в спільному режимі:

  • Після видалення партнера по спільній грі, обидва слота будуть заблоковані на 7 днів. В цей час ви не зможете запросити інших гравців.
  • Тільки двом гравцям дозволено грати в один обліковий запис.
  • У гравця може може бути максимум 9 акаунтів для спільної гри.
  • Ваш партнер повинен грати в тому ж племені, що і ви.
  • Якщо ви залишаєте своє плем’я, всі партнери спільного режиму видаляються.
  • Партнер по спільній грі не може карбувати монети в чужому акаунті. При цьому, він може наймати дворян, якщо для цього є достатня кількість монет.
  • Після того, як ви залишаєте плем’я, режим спільної гри блокується на 7 днів. У період цього часу, ви не зможете запрошувати нових партнерів і не зможете приймати запрошення.
  • Якщо власник блокується за порушення правил, то все партнери віддаляються з його облікового запису.
  • Якщо ваш партнер отримав перманентну блокування, то осередок, яку він займав в налаштуваннях спільної гри, також блокується назавжди!
  • Партнер не має доступу до ваших кронах, але він має доступ до всього, що знаходиться в інвентарі і може використовувати свої крони.
  • Партнери по спільній грі не зможуть видаляти звіти, повідомлення, створювати, редагувати або видаляти теми на форумі племені або повідомлення на форумі племені.

  Створюйте спільні команди в вашому племені і використовуйте ті ж шаблони для військ і групові іконки для того, щоб гравець, який буде діяти від вашого обличчя, відчував, як ніби він грає на своєму акаунті.

  Режим спільної гри діє в одну сторону . Це означає, що якщо ви додали партнера по спільній грі в свій аккаунт, ви не отримаєте доступу до облікового запису партнера, поки він також не додасть вас як партнера.

  Tribal Wars 2: Преміум

  Преміум. Преміум – це особливість гри, яка дозволяє гравцеві отримувати будь-які переваги, за рахунок використання різних воєначальників. Преміум також дозволяє зменшити час, необхідний для створення будівель або навіть споруджувати їх миттєво, а також збільшити швидкість виробництва ресурсів і багато іншого. Tribal Wars 2 є саме безкоштовної крос-платформної грою завдяки системі Преміума.

  Купівля. При покупці, ви отримаєте крони на свій аккаунт для подальшого використання. Коли ви відкриєте вікно оплати, ви побачите три вкладки: Тариф, спосіб оплати і Оплатити.

  • Тариф: Виберіть кількість Корон, яке ви хочете купити. Кількість варіюють від 200 до 7000.
  • Спосіб оплати: Виберіть той спосіб, яким ви будете оплачувати покупку. Є різні способи оплати, виберіть той, який підходить вам більше всього.
  • Оплата: Натисніть на кнопку Купити і дотримуйтесь інструкцій для оплати.

  Також ви можете купити Корони, відправивши СМС з телефону. Виберіть кількість Корон, яке ви хочете купити. Кількість варіює від 50 до 200. Є два способи: дзвінок і СМС. Обслуговуючі компанії відрізняються в різних країнах.

  Бонуси прискореного виробництва. До них відносяться:

  • Прискорене виробництво дерева. Збільшує швидкість виробництва дерева в селі на 20% протягом 7 днів. Активується окремо для кожного села.
  • Прискорене виробництво глини. Збільшує швидкість виробництва глини в селі на 20% протягом 7 днів. Активується окремо для кожного села.
  • Прискорене виробництво заліза. Збільшує швидкість виробництва заліза в селі на 20% протягом 7 днів. Активується окремо для кожного села.
  • Бонус виробництва всіх ресурсів. Збільшує швидкість виробництва всіх ресурсів у всіх селах на 20% протягом 7 днів.
  • Рясний урожай . Збільшує провізію в обраній селі на 10%. Якщо ви втратите село, бонус буде обнулений. Рясний урожай доступний тільки в депозиті ресурсів. Він з’являється в якості нагороди при подоланні порога в 10000 ресурсів.
  • Підвал. Збільшує місткість складу на 50% протягом 7 днів. Діє для всіх ваших сіл.
  • Перевага. Збільшує швидкість вербування на 10% протягом 7 днів. Діє у всіх ваших селах.
  • Рясний сезон. Збільшує провізію в одному селі на 20%. При завоюванні села з даними бонусом він пропадає. Рясний сезон можна отримати тільки в подію від Гвендолін.

  Інші бонуси:

  • Захист від грабежів. Збільшує кількість захищених від грабежу ресурсів на 50% протягом 7 днів.
  • Збільшення черги будівництва. Додає ще одну клітинку в чергу будівництва в обраній селі (при втраті села або початку гри спочатку, осередки будуть поміщені в ваш інвентар).
  • Зменшення вартості. Зменшує вартість спорудження будівлі на 20%.
  • Миттєве будівництво. Миттєво завершує наказ про будівництво.

  Обмін ресурсів. на ринку є можливість обміняти будь-який тип ресурсів на інший.

  Як тільки ви виберете кількість ресурсів і тип ресурсів, ви можете здійснити миттєву торгівлю. Ви отримаєте ресурси відразу ж.

  Миттєве прибуття торговців. У вас також є можливість миттєвого прибуття торговців до їх цільових. Просто натисніть на кнопку поруч з таймером.

  Ви також можете натиснути на іконку торгівлі на мапі щоб ваша торгівля завершилася миттєво.

  Щоденне пропозицію військ. Кожен день у вас є можливість купити війська в казармі. У вас навіть буде можливість придбати війська, які ви не можете вербувати через рівень Казарми. Також, у вас буде невеликий шанс отримати в реченні требушети або Берсерк. Пропозиції оновлюються щодня.

  Щоб розблокувати нові осередки, вам потрібно поліпшити казарму.

  • 1 пропозиція: Казарма рівня 3;
  • 2 пропозиції: Казарма рівня 10;
  • 3 пропозицію: Казарма рівня 15.

  Ви також можете використовувати кнопку “оновити” щоб оновити пропозиції. В цьому випадку, тип пропозиції залишиться тим же – буде оновлено тільки тип військ. Також у вас буде можливість отримати більш хороший тип пропозиції.

  Миттєва вербування. Якщо у вашій черзі вербування є війська, які терміново вам потрібні, ви можете завершити вербування миттєво. Просто натисніть на іконку із зображенням крон навпаки того наказу, який ви хочете завершити миттєво.

  Зміна ордена. Якщо вам не подобається обраний орден, або ви просто хочете змінити його, ви можете зробити це за 200 000 кожного ресурсу, або ж за 70 крон.

  Tribal Wars 2: Відповіді розробників на питання гравців

  Лідер племені перестав заходити в гру. Як тепер розподілити окуляри умінь? Тільки лідер племені і члени племені з правом “Уміння” можуть розподіляти окуляри. Дуже важливо, щоб лідер племені дав право управління окулярами кому-небудь з довірених гравців на випадках його відсутності.

  Чи завжди я отримую 1 очко досвіду за кожну пожертвувану крону? Немає. Кількість одержуваних очок досвіду змінюється з кожним новим рівнем племені.

  Я граю в старому світі і зауважив, що моє плем’я може жертвувати тільки на розвиток вміння “Сила – в кількості”. Це помилка? Немає. На даний момент ліміт учасників вашого племені нижче, ніж кількість гравців. Вам доведеться інвестувати окуляри в це вміння, поки ліміт не стане дорівнює кількості гравців, або не перевищить його.

  Підсумовуються чи бонуси від племінних умінь і бонусами від воєначальників? Так, підсумовуються.

  Яка різниця між жертвуванням ресурсів, досвідом племені, окулярами честі і окулярами умінь. Все вищеописані терміни пов’язані між собою. Жертвувати ресурси може кожен член племені, щоб плем’я могло досягнуто нового рівня. Досвід племені необхідний для досягнення нового рівня племені. Плем’я отримує досвід при жертвування ресурсів або крон.

  За кожні 100 одиниць ресурсів плем’я отримує 1 очко досвіду. Окуляри честі показують, наскільки багато ресурсів жертвує кожен учасник племені. 1 очко честі дається за кожну 1000 очок досвіду, створену при жертвування ресурсів конкретним гравцем. Окуляри умінь виходять при підвищенні рівня племені. Кожен новий рівень племені дає 1 очко умінь, яке може бути інвестовано для отримання бонусів.

  Чи втрачу я рівень племені, якщо виключу учасника племені, який жертвував ресурси / крони? Ви втратите рівні племені тільки якщо захочете заново розподілити вміння.

  Чи можу я забрати свої пожертви при зміні племені? Ні, пожертвування завжди залишаються в тому племені, в якому вони були зроблені.

  Автор ста