Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Transformers Бамблби Форсаж: Поради, WIKI, Огляди

TRANSFORMERS: Бамблби ФОРСАЖ – гра на андроїд з датою виходу 06.12.2018 р від компанії Budge Studios. Жанр гри: Гонки. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як грати? Виберіть автобота, щоб почати забіг. Кожен забіг коштує 1 енергон. Якщо у вас закінчився енергон, його можна поповнити в магазині або почекати, поки закінчиться час за таймером, щоб отримати поповнення. Щоб грати, утримуйте екран; щоб призупинити гру, відпустіть екран. Щоб керувати персонажем в режимі транспорту, проведіть пальцем вліво і вправо.

Персонаж автоматично переходить з режиму робота в режим транспорту і навпаки. У режимі транспорту персонаж буде слідувати за вашим пальцем у всіх напрямках. Ваша мета – отримати достатньо балів, щоб отримати доступ до наступного босові десептиконів і перемогти його. Для цього вам потрібно рухатися у цивільних автотрасах, атакувати бази десептиконів і знищувати переслідують вас десептиконів.

У мене не виходить дістатися до боса десептиконів . Що робити? Або як збільшити рахунок? Щоб дістатися до боса десептиконів, потрібно набрати певну кількість балів. Це можна зробити декількома способами:

 • Чим довше ви будете залишатися на трасі без пошкоджень, тим швидше будете заробляти бали. Ви можете збільшити швидкість отримання балів до X10, якщо будете продовжувати рух без зменшення здоров’я.
 • Під час пробігу ви можете заробляти додаткові бали, наближаючись впритул до цивільних автомобілів, але не зачіпаючи їх. Можна також заробити додаткові бали, збиваючи невеликі перешкоди, над якими розташована синя стрілка.
 • Модернізуйте статистику автоботів за допомогою монет, а потім використовуйте кристали, щоб трансформувати їх до наступного рівня. Кожна трансформація збільшує швидкість отримання балів даними персонажем, а також підвищує цінність зібраних монет.
 • У разі поразки вашого персонажа викличте підкріплення, щоб продовжити пробіг на іншому автоботів. Викликати підкріплення можна, якщо у вас розблоковано інші автоботи. Кожного автобота можна використовувати один раз в одному пробігу.
 • Як швидше заробляти монети і кристали?

  • Підривайте ящики на базах деспетіконов, щоб заробити більше монет і навіть кристалів.
  • Виконуйте місії і беріть участь у подіях для отримання додаткових монет і кристалів.
  • Модернізуйте автоботів, щоб продовжити пробіг.
  • Трансформуйте автоботів. З кожним новим рівнем трансформації збільшується цінність зібраних в грі монет.
  • Якщо вам потрібно більше кристалів, ви можете придбати їх в магазині.
  • Якщо ви не можете купити якийсь предмет за монети, ви все одно можете торкнутися його і оплатити покупку кристалами.

  Що таке місії? У будь-який момент гри вам доступно максимум 3 місії. Для виконання кожної місії потрібно досягти різних цілей. Ці цілі і ваш прогрес відображаються в меню місії або на екрані паузи гри. Після досягнення всіх цілей ви можете забрати винагороду, пов’язане з цією місією. Це можуть бути кристали, монети і / або енергон. Після отримання винагороди за виконання місії буде запущений таймер до початку нової місії. Ви можете скоротити таймер відліку до початку нової місії, переглянувши рекламу.

  Що таке події? Щоб взяти участь в активному подію, потрібне підключення до Інтернету. Мета поточного події описана в меню даної події і на екрані паузи гри. Кожна подія складається з декількох рівнів. Чим вище рівень, тим більше зусиль потрібно для його проходження і тим значніше винагороду.

  Винагорода за пройдений рівень можна отримати після завершення події. За подія можна отримати кристали, монети, енергон або модернізацію бонусів. Події тривають протягом певного періоду часу. Пройдіть якнайдалі в подію і спробуйте отримати всі винагороди!

  Що таке бонуси? Бонуси дозволяють збільшити швидкість руху, заробити більше, отримати миттєву невразливість або збільшити потужність бластера за допомогою різних модернізують боєприпасів. У грі доступно 8 бонусів. Ви можете використовувати їх і модернізувати їх, перемагаючи босів. Події також можуть надавати модернізацію бонусів.

  Автор статті: Надія Д.