Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Toy Blast: Поради, WIKI, Огляди

TOY BLAST – гра на андроїд з датою виходу 12.12.2014 р від компанії Peak. Жанр гри: пазли. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Події
 • Монети та покупки
 • Ігровий прогрес
 • Усунення проблем
 • Обліковий запис Facebook
 • Toy Blast : Гайд для новачків

  Як грати? Toy Blast – це головоломка, розділена на рівні. Для проходження гри необхідно досягати певних цілей на кожному рівні.

  • Торкніться двох або більше кубів одного кольору, щоб знищити їх і наблизитися до досягнення цілей.
  • Поєднуйте різні куби, щоб створювати потужні особливі предмети, серед яких – ротор, динаміт і головоломка. Вони допоможуть позбутися від перешкод і досягти цілей рівня.
  • Особливі предмети теж можна поєднувати, значно посилюючи їх ефект!
  • Кількість ходів на кожному рівні обмежена, тому ретельно продумувати кожну свою дію.

  Що таке життя (серця), і як їх отримати? Після кожного невдалого проходження рівня віднімається одне життя. Але не варто турбуватися! Ви регулярно отримуєте безкоштовні життя, тому зовсім скоро у Вас знову буде повний запас життів. Крім того, Ви можете збирати зірки і отримувати зіркові скрині, в яких трапляються різноманітні подарунки, включно з підсилювачами, монети і життя. Кожен день Вам дається шанс виграти життя за допомогою іграшкового колеса. До того ж, життя можна отримати в полюванні за скарбами! А ще у Вас є можливість купити набір життів за монети!

  Що таке особливі предмети? Особливі предмети – ротор, динаміт і головоломка – це підсилювачі, які можна створити, поєднуючи куби. Якщо група кубів достатня велика для створення особливого предмета, цей предмет відобразиться на кубах в центрі групи – Вам достатньо лише її знищити!

  • Ротор: Необхідно знищити 5 або 6 кубів одного кольору;
  • динаміт: Необхідно знищити 7 або 8 кубів одного кольору;
  • Головоломка: Необхідно знищити 9 і більше кубів одного кольору.

  А ще Ви можете поєднувати особливі предмети один з одним (наприклад, ротор і динаміт), щоб розчищати ще більшу область рівня! Крім того, Ви можете використовувати ротор, динаміт і головоломку перед початком рівня. Їх можна купити за монети, а також отримати за допомогою зоряного скрині, іграшкового колеса і події “Полювання за скарбами”.

  Що таке підсилювачі? Підсилювачі – це предмети, що полегшують проходження рівнів в Toy Blast! Серед них – дриль, поїзд, пилосос, ківш і кисть. Їх можна купити за монети, а також отримати за допомогою зоряного скрині, іграшкового колеса і події “Полювання за скарбами”. Ви можете побачити ці предмети в нижній частині рівня:

  • Дриль: Знищує один куб або перешкоду на Ваш вибір. (Якщо перешкода складається з декількох частин, наприклад, цеглинок Lego, то дриль знищить тільки одну частину.)
  • Поїзд: Знищує обрану лінію кубів.
  • Пилосос: Знищує обраний стовпець кубів.
  • Ківш: Прибирає всі куби того ж кольору, що й обраний куб.
  • Кисть: Змінює колір обраного куба на потрібний.

  Як позбутися від вертушки? Щоб позбутися від вертушки, необхідно знищити куби кожного кольору поруч з нею. Наприклад, коли Ви знищите червоні куби поруч з вертушкою, її фрагмент забарвиться в червоний колір. Коли вертушка буде забарвлена ​​в усі кольори, вона зникне. Крім того, Ви можете пофарбувати фрагмент вертушки за допомогою особливих предметів і підсилювачів.

  Як позбутися від НЛО? Щоб позбутися від НЛО, необхідно знищити куби поруч з ним два рази поспіль. Якщо Ви не позбудетеся від НЛО, поки він світиться, він повернеться до свого початкового стану.

  Як позбутися від свиней? Позбутися від свиней можна за допомогою особливих предметів (ротора або динаміту) або за допомогою підсилювачів. Якщо у свині є маска, Вам доведеться використовувати особливі предмети двічі.

  Як позбутися від компаса? Щоб позбутися від компаса, необхідно видалити куби поруч з його світиться стороною. Якщо ви знищите куби з інших сторін, компас не зникне. Сторони компаса загоряються за годинниковою стрілкою.

  Як позбутися від бджолиних вуликів? Вам необхідно знищити куби поруч з вуликами, щоб випустити бджіл. Після кожного знищення кубів з’являється бджола. Коли Ви зберете потрібну кількість бджіл, вулик зникне.

  Як зіграти в які вже залишилися позаду рівні? Прокрутіть карту вгору, щоб побачити вже пройдені рівні.

  Як вибрати напрямок руху ротора? Ротор завжди летить у випадковому напрямку! Вона може рухатися по горизонталі або по вертикалі.

  Як побачити свій рахунок на пройденому рівні? Натисніть на пройдений рівень, щоб побачити таблицю результатів. При натисканні на рівень життя не витрачаються. Таблиця результатів відображається до початку рівня.

  Як поліпшити рахунок / заробити більше зірок? Чим більше кубів Ви знищите на рівні, тим вище буде Ваш рахунок. Якщо Ваш рахунок досить високий, Ви можете заробити до трьох зірок. Створення особливих предметів (ротора, динаміту і головоломки) і складання комбінацій також допомагає заробити більше зірок.

  Як отримати медалі? Медалі поруч з ім’ям гравця відповідають кількості пройдених їм етапів Арени легенд. Після досягнення останнього рівня Toy Blast Ви можете зіграти на Арені легенд і заробити приголомшливі нагороди!

  Що вдає із себе список кращих гравців? У таблиці лідерів можна побачити список кращих гравців, які пройшли найбільшу кількість етапів на Арені легенд. У цьому списку можна побачити світовий рейтинг, локальний рейтинг і рейтинг друзів. Місце в рейтингу залежить від кількості етапів, пройдених гравцем. Медалі поруч з ім’ям гравця відповідають кількості пройдених їм етапів Арени легенд.

  Які предмети є в грі? У грі є два види предметів: підсилювачі і особливі предмети!

  • Підсилювачі знаходяться в нижній частині екрана рівня. До них відносяться: дриль, поїзд, пилосос, ківш, кисть.
  • Особливі предмети знаходяться у спливаючому меню рівня в розділі “Вибір підсилювачів”. До них відносяться: ротор, динаміт, головоломка.

  У мене не виходить пройти рівень / рівень занадто складний. Деякі рівні і правда здаються складними, але їх завжди можна пройти без покупки життів, монет і підсилювачів!

  Як заробити безкоштовні монети? Отримати безкоштовні монети за допомогою таких дій:

  • Підключитися до Facebook в перший раз;
  • Потрапити в трійку кращих гравців в зоряному турнірі;
  • Відкрити зоряний скриню ;
  • Іграшкова колесо;
  • Трійка кращих гравців на Арені легенд отримує монети;
  • Відкривати скрині зі скарбами, проходячи рівні.

  Крім того , Ви можете купити набори монет і підсилювачів за допомогою кнопки з монетою на карті!

  Що таке зоряний скриню? Зоряний скриню можна відкривати за кожні 20 отриманих зірок! У скринях Ви знайдете безкоштовні монети, предмети і навіть життя.

  Чому у мене не виходить заробити більше зірок за проходження рівнів? Заробивши 20 зірок, Ви зможете відкрити зоряний скриню! Якщо Ви не відкриєте зоряний скриню відразу ж, то не зможете збирати додаткові зірки за пройдені рівні. Крім того, на кожному рівні можна заробити не більше трьох зірок. Однак, якщо Ви заробили тільки дві з трьох зірок, то зможете відвідати рівень повторно і заробити третю зірку, наблизивши отримання зоряного скрині.

  Мені попалися 5 життів в зоряному скрині, але мій запас житті не поповнився. +5 життів із зоряного скрині відправляються в Ваш ігровий поштову скриньку. Натисніть на кнопку поштової скриньки (у вигляді конверта) у верхньому правому куті, щоб побачити життя, отримані з зоряного скрині.

  Що робити, якщо гравець випадково витратив монети, натиснувши на спливаюче пропозицію додаткових ходів, життів або підсилювачів? Оскільки в грі не запитується додаткове підтвердження покупок (наприклад, додаткових ходів, наборів життів або підсилювачів), постарайтеся не натискати на спливаюче повідомлення, якщо не хочете купувати товар. Ви можете натиснути кнопку “Завершити гру” або “X”, щоб закрити спливаюче повідомлення.

  Чи можна грати під різними обліковими записами на одному пристрої? Ви не можете використовувати відразу кілька облікових записів гостя, зате можете грати під різними обліковими записами Facebook – але для цього доведеться щоразу виходити і заходити в них заново.

  Як змінити зображення гравця? Якщо Ви використовуєте обліковий запис гостя, то не зможете змінити своє зображення. Якщо ж Ви підключені до Facebook, в грі використовується фотографія Вашого профілю Facebook. Після зміни фотографії в Facebook зміниться і Ваше зображення в грі.

  Чому з’явилося попереджувала повідомлення / загубилися пройдені рівні? Toy Blast використовує годинник в своєму пристрої для визначення часу, що залишився до заповнення життів. Коли Ви змінюєте налаштування часу, система автоматично скидає лічильник життів і монет, а також прогрес. Крім того, з головного меню зникнуть події “Королівська лихоманка” і “Полювання за скарбами”. Рекомендується встановити автоматичну настройку часу в пристрої і не міняти її під час гри в Toy Blast.

  Я не бачу іграшкового колеса. Вирощують іграшкове колесо можна тільки раз в день. Після того, як Ви їм скористаєтеся, воно зникне на 24 години. Якщо Ви повернетеся через 24 години, то зможете знову скористатися іграшковим колесом.

  Де знайти нагороди, отримані за допомогою іграшкового колеса? Монети та підсилювачі, виграні за допомогою іграшкового колеса, автоматично зараховуються на Ваш обліковий запис. Особливі предмети можна побачити до початку рівня, а підсилювачі відображаються в нижній частині рівня.

  Після покупки додаткових ходів у мене списалося більше 25 монет. Чому це сталось? Вартість кожної наступної покупки додаткових ходів на одному і тому ж рівні зростає! Перший раз ходи стоять 25 монет, другий раз – 50 монет, третій – 75 і т.д. Починаючи з другого використання додаткових ходів на тому ж рівні, Ви будете отримувати ще і підсилювач. Тому, навіть після покупки додаткових ходів, потрібно ретельно продумувати свої дії!

  Я збираю куби, але вони не зараховуються. Для проходження рівнів з кубами, міняють колір, необхідно позбавлятися від них в той момент, коли вони стають того ж кольору, що і мета. У центрі таких кубів розташований блискучий восьмикутник, який змінює колір кожен хід, тому знищення звичайних кубів не зараховується.

  Як змінити своє ім’я гравця? Змінити ім’я гравця можна через меню “Налаштування” в Toy Blast.

  • Натисніть кнопку “Налаштування” в лівому нижньому кутку екрану (у вигляді шестерінки!);
  • Натисніть кнопку “змінити ім’я”;
  • Введіть нове ім’я;
  • Введіть нове ім’я ще раз, щоб його підтвердити;
  • Натисніть кнопку “Так”, щоб змінити ім’я.

  Зверніть увагу, що змінити ім’я можна всього один раз.

  Toy Blast: Події

  Що таке “Королівська лихоманка”? Подія “Королівська лихоманка” дозволяє заробити корисні предмети! Після проходження рівня Ви отримаєте ротор і динаміт, які з’являться у Вас на початку наступного рівня. Якщо Ви пройдете і цей рівень, не програвши, то на початку наступного рівня у Вас буде вже два ротори і два динаміту. Нарешті, після проходження ще одного рівня Ви почнете наступний рівень з трьома роторами і трьома динаміту! Якщо ж Ви програєте, то Вам доведеться заробляти всі ці предмети з самого початку.

  Зверніть увагу, що події доступні тільки в мобільній версії гри і не доступні в веб-версії.

  що таке “Арена легенд”? Пройшовши всі рівні в Toy Blast, Ви отримаєте доступ до Арені легенд. Вам належить змагатися з 20 іншими гравцями. Той, хто заробить найбільше медалей за проходження рівнів, отримає приголомшливі нагороди. Кожен сезон Арени чемпіонів триває до виходу нових рівнів.

  Мій прогрес на Арені легенд обнулився після оновлення. Арена легенд закривається перед виходом чергового оновлення гри. Після оновлення в грі з’являються нові рівні. Пройшовши ці рівні, Ви отримаєте доступ до нової Арені легенд.

  Перед виходом кожного оновлення Ваш прогрес на Арені легенд обнуляється.

  Я не хочу грати на Арені легенд. Як її покинути? Якщо Ви не хочете грати на Арені легенд, просто потягніть екран вгору, щоб заново відвідати пройдені рівні. Нові рівні додаються кожні два тижні.

  Які нагороди можна заробити на Арені легенд? Три кращі гравці отримують монети, а іншим сімом гравцям дістанеться дриль.

  Що таке зоряний турнір? У Зоряному турнірі Ви можете змагатися з іншими гравцями, заробляючи зірки за пройдені рівні для отримання чудових нагород! Зірки, одержувані в турнірі за проходження рівнів, будуть додаватися на Ваш рахунок. Гравці з найбільшою кількістю зірок турніру отримають нагороди за його закінчення!

  • Для участі в Зоряному турнірі у Вас повинен бути 51-й рівень.
  • Кожна група турніру складається з 50 гравців однакового рівня .
  • Ваш рахунок визначається кількістю зароблених в турнірі зірок.
  • Зірки, зароблені в поточному турнірі, не будуть враховані в наступному. Кожен Зоряний турнір проводиться окремо.

  Мені не дісталася нагорода в зоряному турнірі / на Арені легенд. Нагороди в зоряному турнірі і на Арені легенд дістаються лише 10 кращим гравцям. Ваш рейтинг показаний зліва від імені. Якщо Ви потрапили в кращу десятку гравців, повністю закрийте гру і відкрийте її повторно, щоб отримати нагороду. Якщо Ви не заходили в гру більше двох днів, то не зможете отримати нагороду турніру. Якщо Ви увійшли або вийшли з Facebook під час проведення зоряного турніру або гри на Арені легенд, то не зможете забрати нагороду. Під час участі в подіях не допускається використання декількох облікових записів.

  Я не бачу нескінченні життя з купленого мною набору. Зверніть увагу, що нескінченні життя перестають діяти після закриття гри. Радимо залишатися в грі якомога довше після отримання нескінченних життів.

  Що таке “Полювання за скарбами”? Під час події “Полювання за скарбами” Ви можете відкрити скриня зі скарбами за проходження рівнів! Пройдіть 10 рівнів і заробіть скриню, в якому Вас чекають приголомшливі нагороди, включаючи монети, підсилювачі і життя!

  Щоденні випробування. Щоденні випробування дозволять Вам отримати 25 монет кожен день. Завдання цих випробувань змінюються щодня, побачити їх можна на лівій стороні екрану карти. Щоб отримати свою нагороду, Вам буде потрібно досягти певної мети до закінчення випробування. Ви повинні отримати рівень для виконання завдання. Якщо Ви не отримаєте рівень, то виконані завдання не будуть зараховані до Вашого щоденного викликом.

  • Ротор понеділка: Створіть певну кількість роторів.
  • Ходи вівторка: Отримайте певну кількість залишилися ходів. Щоб зберегти ходи в подію, гравці повинні отримати новий рівень з рештою ходами в кінці. Кожен залишився хід буде додано до їх загальної кількості.
  • Головоломка на середу: Створіть певну кількість кубів-головоломок.
  • 3-х зірковий Четвер: Отримайте 3 зірки за отримання певної кількості рівнів.
  • ТНТ п’ятниця: Створіть певну кількість ТНТ.
  • Перша спроба в суботу: Отримайте певну кількість нових рівнів з першої спроби.
  • комбо-неділя: Створіть певну кількість кубів-головоломок і їх комбо, а потім використовуйте їх. Якщо Ви не використовуєте ці комбо, вони не будуть зараховані, навіть якщо Ви пройдете рівень.

  Toy Blast: Монети та покупки

  Що таке монети, і як їх отримати? Монети – це валюта Toy Blast. Монети можна використовувати в наступних цілях:

  • Купівля підсилювачів;
  • Купівля життів;
  • Купівля особливих предметів;
  • Купівля додаткових ходів.

  Отримати безкоштовні монети за допомогою таких дій:

  • Підключитися до Facebook в перший раз;
  • Потрапити в трійку кращих гравців в зоряному турнірі;
  • Відкрити зоряний скриню;
  • Іграшкова колесо;
  • Трійка кращих гравців на Арені легенд отримує монети;
  • Відкривати скрині зі скарбами, проходячи рівні.

  Крім того, Ви можете купити набори монет і підсилювачів за допомогою кнопки з монетою на карті!

  чи обов’язково витрачати гроші, щоб грати в Toy Blast? Toy Blast є безкоштовною грою, і Ви можете пройти всі рівні, не здійснюючи покупок.

  Toy Blast: Ігровий прогрес

  Мій прогрес в грі пішов. Якщо Ви вже підключили свій обліковий запис Facebook до Toy Blast, можна увійти в неї і продовжити грати з того місця, на якому Ви зупинилися. Якщо ж Ви не підключали обліковий запис Facebook, прогрес Вашого облікового запису гостя зберігається тільки на пристрої. Якщо Ви недавно змінили пристрій, радимо підключити Facebook у старому пристрої та синхронізувати прогрес, а потім – на новому, щоб продовжити грати. На жаль, якщо Ви використовували обліковий запис гостя, а потім виконали форматування пристрою, відновити обліковий запис не вдасться.

  Як скинути свій прогрес? Після видалення і перевстановлення гри Ваш прогрес не сумнівайся, так як при цій нагоді гравці могли б втрачати прогрес помилково. На жаль, скинути ігровий прогрес неможливо.

  Мені не вдалося пройти рівень через телефонного дзвінка або припинення програми. Безпечне час призупинення програми залежить від конкретного пристрою. Чи не призупиняйте Toy Blast під час проходження рівня, щоб не втратити прогрес.

  Гра була закрита після проходження рівня, однак мій прогрес не зберігся. Якщо Ви закрили Toy Blast до появи спливаючого повідомлення про проходження рівня, прогрес не буде збережений. Завжди чекайте спливаючого повідомлення перед тим, як закрити гру.

  Toy Blast: Усунення проблем

  Я не хочу отримувати повідомлення. Для відключення повідомлень відкрийте меню “Налаштування” в Toy Blast, перейдіть екран вниз і зніміть виділення з пункту “Включити повідомлення”. Після цього Ви не будете отримувати повідомлення.

  Як змінити мову гри? Додаток Toy Blast використовує мову, обраний для пристрою. Ви можете змінити мову в налаштуваннях пристрою, а потім заново відкрити Toy Blast.

  Чи можна грати в горизонтальному режимі? На жаль, гра в горизонтальному режимі не підтримується на пристроях Samsung S8, S8 Plus, S9, S9 Plus і iPhone X.

  Як вийти з гри? На жаль, на деяких пристроях Android відсутня фізична кнопка “Назад”. Якщо цієї кнопки немає на своєму пристрої, потягніть вгору нижній край екрану, щоб побачити віртуальну кнопку “Назад”. Натиснувши на неї, Ви закриєте гру!

  Toy Blast: Рахунок Facebook

  Як змінити обліковий запис Facebook? Якщо у Вас на пристрої встановлено додаток Facebook, Ви можете без праці змінити обліковий запис, виконавши такі дії:

 • Відкрийте Toy Blast і вийдіть з облікового запису Facebook;
 • Відкрийте додаток Facebook;
 • Виконайте вихід з поточної облікового запису;
 • Увійдіть в інший обліковий запис Facebook;
 • Відкрийте гру і виконайте вхід в ту ж обліковий запис Facebook.
 • Якщо на Вашому пристрої не встановлено додаток Facebook, виконайте наступні дії:

 • Відкрийте Toy Blast і вийдіть з облікового запису Facebook;
 • натисніть кнопку “Увійти через Facebook” і введіть дані свого облікового запису;
 • Коли з’явиться запит на підтвердження входу, натисніть на значок компаса в нижньому правому куті, щоб відкрити браузер Safari;
 • Увійдіть в обліковий запис Facebook в браузері Safari;
 • Увійдіть до свого облікового запису Facebook в Toy Blast.
 • Мені не видно друзів з Facebook. Встановивши гру, Ви не включили всі необхідні дозволи. Тому поки Ви не можете побачити своїх друзів з Facebook. Однак це легко виправити, виконавши такі дії:

 • Відкрийте додаток Facebook;
 • Відкрийте настройки. (Значок з трьома паралельними лініями);
 • Прокрутіть вниз до розділу “Налаштування” і натисніть кнопку “Налаштування облікового запису”;
 • Натисніть кнопку “Додатки”;
 • Натисніть кнопку ” виконано вхід через Facebook “;
 • Знайдіть додаток Toy Blast і натисніть на нього;
 • у меню необхідно поставити галочку навпроти пункту” Список друзів “, після чого Ви зможете бачити друзів в Toy Blast.
 • Як запрошувати друзів? Перейдіть в “Список лідерів” і торкніться закладки “Друзі”, в якій Ви побачите кнопку “Запросити” в низу екрану. Після цього Ви зможете вибрати друзів з Facebook, яких потрібно запросити до Toy Blast!

  Чи можна зберегти прогрес не тільки за допомогою Facebook? Обліковий запис гостя в Toy Blast можна синхронізувати тільки з обліковим записом Facebook. На жаль, для того, щоб зберегти свій прогрес і продовжити грати на іншому пристрої, Вам доведеться підключитися до Facebook.

  Як перенести пройдені рівні з одного облікового запису Facebook в іншу? Прогрес в грі можна прив’язати тільки до одного облікового запису Facebook. На жаль, перенесення прогресу з одного облікового запису в іншу неможливий.

  Як відправляти життя друзям з Facebook? Ви можете торкнутися значка “+” поруч з лічильником життів (сердець) на екрані вибору рівня, і в меню, що з’явилося зможете відправити або запросити життя у Ваших друзів. Ви не зможете відправити життя друзям, які не були додані в список друзів з Facebook.

  У мене не виходить друга або знайти його в списку лідерів / кращих гравців. Якщо Ваш друг заборонив доступ додатки до друзів з Facebook, Ви не зможете відправити йому запрошення або побачити в списку кращих гравців. В такому випадку одному необхідно дозволити програмі Toy Blast доступ до списку друзів з Facebook!

  Автор статті: Надія Д.