Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Tiny Pixel Farm: Поради, WIKI, Огляди

TINY PIXEL FARM – гра на андроїд з датою виходу 29.12.2017 р від компанії GAME START. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Tiny Pixel Farm завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Огляд ігрового екрана
 • Гайд по покупці і продажу тварин
 • Гайд по взаємодії з тваринами
 • Огляд вольєра з птахами і рибної ферми
 • Конюшні – найприбутковіший вальер
 • Гайд по працівникам
 • Дерева та інша рослинність
 • Огляд острівної ферми
 • Огляд фермерської енциклопедії
 • Огляд по Магазину фермера
 • Огляд готелю
 • Гайд по міні-грі
 • Покупки в грі
 • Tiny Pixel Farm: Гайд для новачків

  Як видно з назви, Tiny Pixel Farm – це гра про ферму, і від інших подібних ігор її відрізняє олдскульна піксельна графіка, що дозволяє гравцеві з головою зануритися в атмосферу найперших ігор на приставках. Гра не складна, вся дія відбувається на одному екрані. Ваше завдання – розвивати ферму і переходити від рівня до рівня, отримувати нові території, будувати вольєри, збирати прибуток з куплених тварин і набирати помічників.

  Сюжет. Все починається з руйнування ферми літнього фермера. Його господарство повністю розгромлено, попереду – повна невідомість. Але не все так погано – влітку до нього на канікули приїжджає діяльний онук. Він швидко бере справу з відновлення ферми в свої руки. Тепер йому належить розрулити проблеми діда і повернути прибутковість фермі, ну а гравцеві потрібно допомогти головному герою і успішно пройти з ним цей шлях.

  Розвиток території. Оскільки ферма дідуся розорена, вам доведеться розвивати її з чистого аркуша. На самому початку територія ферми буде недоступна. У міру проходження гри ви викуповує земельні ділянки та косите на них траву. Коли ділянку готовий до експлуатації, ви можете будувати на ньому вольєр для тваринного і садити рослини.

  Просуваючись в грі, ви освоюєте все більше ділянок, а це означає будівництво нових вольєрів і збір прибули з тварин, яких ви там розміщуєте . Чим вище ваш рівень і прокачування, тим більше доходу з ферми вам вдасться зібрати. Освоєння відбувається зверху вниз ігрового екрана.

  Валюта. Валюта в грі одна. Це золото, і його кількість відображається праворуч у верхній частині екрану. Золото ви будете заробляти за допомогою отримання доходу з ваших тварин і рослин, щоб на виручені гроші продовжувати прокачувати ферму і збільшувати її прибутковість. Загалом, роботи як завжди належить багато!

  Досвід. Досвід ви набираєте, виконуючи ігрові завдання. Одержуваний досвід відображається у вигляді шкали в правому верхньому куті екрану. Її повне заповнення одно граничного чисельним значенням досвіду, необхідного для переходу на наступний ігровий рівень.

  Ви бачите кількість досвіду під його шкалою у вигляді двох цифр через дефіс. Перша цифра – набирається вами досвід по ходу проходження поточного рівня. Друга цифра – сума досвіду, досягнувши якої ви проходите на наступний рівень. Так що долайте всі випробування, збираєте досвід і рухайтеся!

  Реклама в грі. Реклами в грі багато. Дуже. Якщо ви будете грати з підключенням до мережі Інтернет, то ваш екран буде блокуватися на рекламу кожні п’ять хвилин, а обов’язкова реклама з’являтися вгорі і внизу екрану постійно.

  По можливості проходите гру без підключення до Інтернету щоб не відволікатися на рекламу . Однак не забувайте, що в певних випадках перегляд реклами принесе вам бонуси. Пристрій повинен підключатися до до Інтернету при такий шанс.

  Бонуси за перегляд реклами. Іноді за перегляд реклами ви можете отримати хороші переваги: ​​

  • Прискорення будівництва вольєра. У звичайному режимі вольєр будується 10 хвилин. Але за перегляд реклами цей час можна скоротити.
  • Продаж повного асортименту товарів в магазині. Ваші тварини справили дуже багато, і покупці не встигають все купити в магазині? Не біда. Подивіться рекламу і асортимент буде повністю розпроданий моментально.

  Tiny Pixel Farm: Огляд ігрового екрана

  Щоб орієнтуватися в грі, давайте розберемося з розташуванням на екрані будівель і будівель.

  Будинки. Три великих будови з яскравими бордовими дахами. Розташовані вгорі ігрового поля.

  • Головна будівля – посередині. Не приймає участі в грі. Клікнувши на нього, ви потрапляєте в головне меню;
  • Готель – ліве будівля;
  • Магазин – праве будівля.

  Вольєри. Займають більшу частину ігрового поля. Можливість їх розміщення відкривається в міру проходження гри. В цілому вольєрів одинадцять, вони розташовуються в п’ять рядів по обидва боки екрану. У самих вольєрах живуть ваші тварини, птиці та риби – по дві особини одного виду в одному вольєрі. Вольєри можна зносити і будувати нові. Існує 4 види вольєрів:

 • Для сільськогосподарських тварин: корови, свині, кози, баранці і інші.
 • Вольєри для птахів: гуси, кури , качки, індички і інші.
 • Ставок: вольєр для вирощування риб – рибна ферма.
 • Конюшня: вольєр для коней
 • Газон. Територія між вольєрами. На галявині можна вирощувати дерева, садити культури. За галявині гуляє головний герой, його помічники та гості ферми.

  Сіносховища. Місце для зберігання запасів їжі для тварин. Косовиця знаходиться внизу ігрового екрану праворуч, над зеленими кущиками. Це невеличке приміщення, натиснувши на яке ви потрапляєте в саме сховище. Для обслуговування сінокосу потрібен помічник. У міру освоєння вами нових земельних ділянок, місткість сіносховища збільшується. Відстежувати її можна по заповнюваності шкали вгорі сіносховища.

  Міні-гра. Ви можете пограти в міні-гру з вантажівкою, натиснувши на зображення з машинкою внизу екрану, над зеленими кущиками. За участь ви отримуєте досвід і золото.

  Як зняти скріншоти? У грі передбачений самостійний функціонал для зняття скріншотів. Натисніть на кнопку внизу екрана, посередині від Сіносховища і Міні-ігри, і збережіть скріншот вашого ігрового процесу!

  Tiny Pixel Farm: Гайд по покупці і продажу тварин

  Чим більше вольєрів, тим більше тварин. Чим більше тварин, тим більше можливостей для їх продажу і придбання нових, а це завжди цікаво.

  Як продавати тварину на фермі? Щоб продати тварину:

 • Натисніть на головну будівлю вгорі ферми. Відкриється основне меню, вгорі якого ви побачите значок касового апарату.
 • Натисніть на значок касового апарату, і біля тварин ферми загоряться значки у вигляді подарункових коробок. Це означає, що тварин можна продати.
 • Виберіть тварину для продажу, клікніть по ньому і підтвердіть дію, натиснувши на зелену галочку. Після цього за твариною приїде вантажівка і відвезе його з ферми.
 • Як купувати тварину на фермі? Ви можете придбати нове тварина, коли для нього є місце в загоні.

 • зайдіть в головне меню і натисніть на касовий апарат. Над порожнім місцем в загонах з’являться іконки різних категорій тварин: корови, баранці, свині і т.д.
 • Виберіть категорію, тварина з якої хочете помістити в загін, клікніть на неї і потім виберіть конкретне тварина із запропонованих.
 • Натисніть на зелену галочку, щоб підтвердити покупку тваринного за золото. Після цього приїде вантажівка з твариною, і воно буде поміщено в вольєр.
 • В один вольєр можуть бути поміщені тварини одного виду! Тварин не можна поміщати в пташиний вольєр!

  Чому деякі тварини з пропонованого до покупки списку затемнені і знаходяться в клітинах? Це тварини, яких ви зможете розводити при досягненні певного ігрового рівня за зазначену плату. Як правило, вони приносять великий дохід.

  Як продати землю? Якщо у вас є повністю порожній вольєр, ви можете продати землю, на якій він розташований. Процес продажу аналогічний процесу продажу тваринного:

 • Зайдіть в головне меню і натисніть на касовий апарат.
 • Над повністю порожніми вольєрами ви побачите значок сміттєвого відра.
 • Натисніть на значок сміттєвого відра і продайте землю.
 • Tiny Pixel Farm: Гайд по взаємодії з тваринами

  Догляд. Оскільки ви – фермер, то вашим головним завданням є турбота про придбаних тварин і відстеження їх стану. За тваринами вам потрібно буде доглядати: годувати, купати, облаштовувати вольєр, збирати шерсть і т.д. Якщо ви погано доглядаєте за тваринами, то вони можуть захворіти і навіть померти. Враховуйте їх потреби. Наприклад, купуючи курку не забудьте придбати курники для кожного виду. Посадивши тварини в вольєри, посадіть біля них дерева для очищення повітря на території, щоб їм легше дихалося.

  Облаштування тварин у вольєрах. В одному вольєрі у вас проживають два тварин. Головне правило при приміщенні тварин в вольєр – разом можуть проживати тварини тільки одного виду! Наприклад, в одному вольєрі з коровою можна помістити тільки корову, з овечкою – тільки овечку і т.д. Теж саме відноситься до птахів і риб. Змішувати різних тварин в одному вольєрі можна.

  Якщо ви хочете розмістити тварина у вольєрі, де в даний час живе тварина іншого виду, то для початку вам потрібно продати це тварина і звільнити вольєр.

  Як мені дізнатися, що тварина голодне? Над кожною твариною на фермі ви бачите шкалу. Її наповнюваність і колір позначають ступінь ситості тварини:

  • Повністю заповнена зелена шкала – тварина сите;
  • Шкала, заповнена наполовину червоним або порожня – голодне або дуже голодне тварина.

  Як годувати тварину? тварина годується, коли до нього підходить помічник фермера. У цей момент під’їжджає вантажівка з їжею, а ви можете відстежувати результат годування по заповнюваності шкали вгорі тварини. Пам’ятайте, що шкала зеленого кольору позначає ситість. Сите тварина продовжує приносити вам дохід, наприклад, шляхом продажу його шерсті, або ж ви можете продати саму тварину. Просто не забувайте годувати мешканців ферми і відстежувати їх ступінь ситості за шкалою.

  Як отримати прибуток з купленого тваринного? Кожна тварина може принести вашій фермі прибуток. Клікайте на тварин, яких ви додаєте на ферму, щоб вони виробляли і давали вам продукцію на продаж. Так, з овечки можна зістригти шерсть на продаж, з корови – подоїти молоко і т.д.

  Дохід з коней – плата за їх участь в перегонах на іподромі. Збирається набагато швидше, ніж традиційна продаж продуктів, отриманих з інших тварин.

  Tiny Pixel Farm: Огляд вольєра з птахами і рибної ферми

  Відмінні риси. Від інших вольєрів , ці два вони відрізняються тим, що тут можна вирощувати тільки птахів або риб. Таким чином, в вольєр для птахів можна помістити, скажімо, баранчика, а на рибній фермі розлучаються тільки риби.

  Рибна ферма самостійне поява риб в ставку. Так, це так. Якщо тварин і птахів вам потрібно купувати окремо, то по відкритті ставка б отримуєте його мешканців автоматично. Надалі вашої функцією буде тільки відстеження ступеня ситості риб. Як і у випадку з тваринами, вона позначена як над ставком.

  Дохід з рибної ферми. Коли риби виростуть, ви зможете виловити їх, причому ваш улов може включати в себе навіть екзотичних риб, а це означає хороший дохід! Породи риб, що живуть в ставку, підбираються рандомно, і впливати на цей процес не можна. Таким чином, ви не знаєте, яку рибу в результаті зловите.

  Tiny Pixel Farm: Стайні – найприбутковіший вальер

  Загальна інформація. Конюшня – вольєр для утримання коней. За рахунок облаштування стаєнь ви можете істотно підвищити прибутковість своєї ферми завдяки пасивного доходу з вирощених коней.

  Чим вигідні зміст стаєнь? Коні зі стаєнь беруть участь в перегонах на іподромі, а ви отримуєте хороший дохід як за їх участь, так і за зароблені ними нагороди в скачках.

  Чим прибутковість коней так відрізняється від прибутковості мешканців інших вольєрів? Справа в тому, що товари на продаж, які виробляють інші тварини (шерсть, молоко, м’ясо птиці, яйця і т.д. ) потрапляють в магазин (верхнє будівля праворуч). Товари в магазині розпродаються не відразу, нерідко покупці просто не встигають купити те, що зробили мешканці вашої ферми. З мешканцями стаєнь такого не відбувається, тому що вони безпосередньо відправляються на іподром.

  Якщо ви хочете підвищити прибутковість і швидко прокачати, починайте облаштовувати стайні з самого початку гри! Поки ви продаєте коней для участі в перегонах, на вашому рахунку постійно буде додаватися золото.

  Пасивний дохід. З коней ви отримуєте пасивний дохід відразу – у міру їх продажу та участі в перегонах. Таким чином, заселення здебільшого вольєрів кіньми істотно підвищить ваші шанси на швидку прокачку ферми. Прибуток від інших тварин залежить від покупців в магазині, тобто буде рости повільніше. Також в цьому випадку вам потрібно буде постійно клікати на своїх тварин, щоб вони виробляли товари.

  З кіньми нічого робити не потрібно – коли вони виростають, ваші помічники автоматично відвозять їх на іподром, а ви отримуєте свої гроші. Ви ніяк не відстежуєте цей процес, навіть можете просто залишати телефон з грою на ніч, а ферма все одно буде отримувати відчутний дохід.

  Обов’язково залишайте працівників біля стаєнь. Тільки ситі коні можуть приносити дохід. В іншому випадку Вам доведеться годувати їх вручну.

  Tiny Pixel Farm: Гайд по працівникам

  Чим більше процвітає ферма, тим більше задач лягає на плечі головного героя. Справитися одному тут вже не під силу. Добре, що у нашого бравого фермера є працівники, які допомагають йому розвивати ферму.

  Найм. Працівники наймаються за золото. У міру збільшення прибутковості ферми ви отримуєте більше можливостей для найму нових помічників.

  Найм працівників за реальні гроші. Внизу у вкладці Працівників ви можете ознайомитися з тими помічниками, які зможуть надати вам підтримку тільки при викупі за реальну валюту.

  Де можна побачити своїх працівників? Натисніть на головне меню (будівля зверху посередині) і натисніть на другий значок зверху із зображенням людини в білому капелюсі. Так ви відкриєте панель всіх доступних вам на даний момент помічників.

  Як дізнатися, хто який вольєр обслуговує? Кожен помічник може обслуговувати один вольєр. Щоб дізнатися, які конкретно помічники обслуговують вольєри, потрібно клікнути по панелі помічників. Коли панель розсунеться ви побачите схему розташування вольєрів і приставлених до них працівників. Для наочності можете клікнути по самому працівнику зліва чи справа, і він “підстрибне” на схемі з вольєрами.

  Як призначити помічника на обслуговування вольєра? Для цього на схемі розташування вольєрів виберіть певного помічника, а потім клацніть на вольєр, куди ви хочете його призначити. Підтвердіть свій вибір, натиснувши зелену галочку внизу.

  Чи можна перепризначувати помічника на роботу в інший вольєр? Так, можна. Однак спочатку вам потрібно зняти його зі старою посади. План дій такий:

 • На схемі клікніть на вольєр, де працює помічник, якого ви хочете перепризначити. Натисніть на зелену галочку внизу, скасувавши роботи, які він робить.
 • Виберіть вольєр, в який ви хочете призначити звільненого помічника, і підтвердіть свою дію, натиснувши зелену галочку внизу. Помічник буде працювати в іншому вольєрі.
 • Зірки помічників і виконувані роботи. Щоб дізнатися про виконувані помічником функціях в певному вольєрі, виберіть цей вольєр на схемі. Внизу відобразяться проробляються помічником роботи. Їх кількість залежить від кількості зірок, які має працівник. Зірки – це рівень прокачування. Чим більше зірок, тим більше працівник працює на ввіреній території.

  Намагайтеся призначати на стайні помічників з чотирма зірками. Помічники будуть самі обслуговувати коней, годувати, відвозити на іподром. Вам додатково нічого робити не треба. Пам’ятайте, що стайні – головне джерело вашого пасивного доходу. Відповідно, і обслуговувати їх повинні самі вмілі і мобільні.

  Як прокачати працівників? Ваших помічників можна прокачати. Для цього розкрийте панель з працівниками. Ви побачите що з’явився значок “Плюс” навпроти верхнього лівого працівника. Пересуваючи цей значок вгору / вниз, вправо / вліво, щоб обрати того працівника, якого хочете прокачати, і натисніть на значок “Плюс”. Прокачування буде коштувати вам золота.

  Tiny Pixel Farm: Дерева і інша рослинність

  На території ферми можна і потрібно садити дерева та іншу рослинність. Зелень збагачує киснем територію, а це дуже корисно для здоров’я ваших вихованців. Крім того, з дерев ви можете збирати плоди і продавати їх в магазині.

  Як зібрати плоди з дерев? Виконайте дії:

 • Натисніть на головне меню і натисніть на значок з касовим апаратом.
 • Натисніть на інформацію, що з’явилася подарункову коробку поруч з плодом на дереві, який ви хочете зібрати.
 • За ним під’їде вантажівка і відвезе плід з ферми на продаж.
 • Як зрубати дерево? Майте на увазі, що зрубати можна тільки ті дерева, на яких немає плодів. Щоб зрубати дерево:

 • Натисніть на головне меню і виберете значок з касовим апаратом.
 • Якщо на дереві немає плодів, поряд з ним з’явиться значок Сміттєвого відра.
 • Натисніть на Відро відро і підтвердіть зруб дерева, натиснувши на інформацію, що з’явилася зелену галочку.
 • Дерево зникне з території.
 • Як посадити дерево? На місці, де ви зрубали дерево, можна посадити нові дерева:

 • Пройдіть в головне меню і клацніть на значок з касовим апаратом.
 • На порожньому ділянці землі з’являться значки дерев. Їх кількість відображає, скільки дерев ви можете посадити або купити нові ділянки для посадки за золото.
 • Натисніть на значок дерева і виберете породу дерева.
 • Підтвердіть вибір, натиснувши на інформацію, що з’явилася зелену галочку і заплатите золото за посадку.
 • дерево з’явилося на ділянці.
 • Як помістити збирач плодів на дерево? на щойно посаджене дерево потрібно розмістити збирач плодів, щоб в подальшому вони дали урожай на продаж:

 • Пройдіть в головне меню і клацніть на значок з касовим апаратом.
 • Над новим деревом ви побачите значки збирача плодів. Виберіть вподобаний вид і клікніть на нього.
 • Виберіть конкретний вид збирача і підтвердіть вибір, натиснувши на зелену галочку. За розміщення розміщення ви заплатите золото.
 • Складальник з’явився на дереві.
 • Дятли, бурундуки та інша живність біля дерев. Всі вони прилітають і відвідують ваші дерева, тому що вони їм просто подобаються. Натиснувши на сердечко поруч з дятлом або бурундуків, ви можете заробити трохи досвіду і золота.

  Tiny Pixel Farm: Огляд острівної ферми

  По досягненню 20-го рівня в грі ви отримуєте можливість розблокувати острівну ферму . Тут ви можете вирощувати морських видр і інших екзотичних звірів.

  Як перейти на острівну ферму? Це робиться через головне меню основний ферми. Виберіть третій значок зверху у вигляді літачка, і вас моментально доставлять на ваше господарство на острові.

  Інтерфейс. За винятком тематичних особливостей мало чим відрізняється від інтерфейсу основної ферми. На острові точно також потрібно освоювати земельні ділянки, купувати і обробляти їх, будувати вольєри для тварин, купувати тварин і отримувати з них прибуток шляхом продажу товарів в магазині.

  Особливість. Відмінною особливістю острівної ферми є те, що тут немає міні-ігри для вантажівок, а вирощувані тварини виконують більше своїх функцій і виробляють менше продуктів.

  Рекомендується оновлювати асортимент магазину острівної ферми тільки коли ви розблоковуєте для побудови загонів більше чотирьох земельних ділянок.

  Tiny Pixel Farm: Огляд фермерської енциклопедії

  Селянська енциклопедія – головна книга фермера, в якій записані всі ваші досягнення, а саме , фермерські тварини, птиці та риби, їх рівні та отриманий дохід, а також жителі вашого готелю!

  Як мені відкрити енциклопедію? Перейдіть в головне меню і натисніть на значок у формі книжки.

  Рівень тварини. Кожна тварина на фермі має свій персональний рівень. Тварина переходить на наступний рівень після того, як виконало план прибутковості для поточного рівня. Клікнувши на конкретне тварина в енциклопедії, ви можете дізнатися:

  • Його поточний рівень;
  • Який рівень буде наступним;
  • Скільки золота принесло це тварина;
  • Який дохід тварина принесло і скільки ще потрібно принести для переходу на наступний рівень (наприклад, скільки кубків в скачках виграла кінь з необхідних, скільки яєць знесла курка з необхідних і тд.).

  що означає напис “MAX” під тваринам? це означає, що конкретно це тварина прокачано до максимального рівня і приносить в даний момент максимальний дохід.

  Щоб швидко прокачувати свою ферму намагайтеся заводити по одній породі тваринного певного виду і по максимуму його прокачувати, збираючи з нього дохід. Велика кількість максимально прокачаних тварин в рази збільшить загальну прибутковість ферми.

  Інтерфейс енциклопедії. Енциклопедія має чотири ряди:

  • Перший ряд – тварини, що живуть у вольєрах: коні, вівці, свині, корови і т.д., а також рослини, що ростуть біля вольєрів.
  • Другий ряд – вільні тварини, що з’являються на фермі самі собою і пересуваються по території вільно. Сюди ж входять птиці, наприклад, дятли, які прилітають на дерева. Вони також мають свої рівні і перехід на наступний залежить від кількості зібраних з них сердечок.
  • Третій ряд – риби. Теж прокачиваются від рівня до рівня. Одержуваний від риби дохід невисокий, його також можна побачити, клікнувши на конкретну рибу.
  • Четвертий ряд – жителі вашого готелю. Їх рівень залежить від часу проживання в готелі. Чим довше постоялець там проживає, тим вище його прибутковість і, відповідно, рівень!

  Чому деякі тварини в енциклопедії затемнені? Це тварини, яких ви зможете відкрити після дотримання деяких умов. До таких умов може відноситься як досягнення певного рівня, так і поява на фермі інших тварин. Дізнатися умови відкриття конкретного затемненого тваринного можна після перегляду реклами.

  Що не так з затемненими постояльцями готелю? Справа в тому, що для їх розміщення в готелі теж потрібно дотримуватися умов. Деякі постояльці приїжджають на ферму щоб спеціально подивитися на цікавих для них тварин. Таким чином, для відкриття цих постояльців на фермі має проживати цю тварину.

  Tiny Pixel Farm: Огляд по Магазину фермера

  Магазин фермера – це верхнє праве будівля, де складуються і продаються всі товари, отримані від ваших тварин і рослин.

  Принцип роботи магазину. Кожна тварина на фермі виробляє якийсь продукт , а на рослинах і деревах зріють плоди. Всі ці товари збираються помічниками фермера і відправляються в магазин для продажу. Купують товари жителі. За покупку ферма отримує дохід у вигляді золота.

  Товари. Клікнувши по будівлі магазину, ви відкриєте його і побачите торгові полиці, на яких розміщений товар. Товар комплектується в ящики. Напис “MAX” на ящику означає, що ящик повний.

  Що робити, якщо товару багато, а покупців мало? Чим більше товару виробляє ваша ферма, тим сильніше заповнюється магазин. Зрештою пропозиції магазина перевищать купівельний попит. В цьому випадку ви маєте можливість повністю розпродати асортимент магазину за один раз, але подивившись рекламу.

  Не забувайте, що продаж товарів в магазині приносить набагато менший дохід, ніж використання коней в стайнях. Так як магазин дуже швидко заповнюється.

  Tiny Pixel Farm: Огляд готелю

  Готель – ще один спосіб для вас заробити золото. Ваша ферма настільки прекрасна, що жителі найближчого міста приїжджають до вас, щоб подивитися на тварин і рослини. Саме для їх тимчасового проживання і побудований готель при фермі!

  Де знайти і що робити? Будівля готелю ви бачите у верхній частині екрану праворуч. Клікнувши на нього, ви можете подивитися постояльців і час їх перебування в готелі.

  Рівні постояльців. Постояльці мають свої власні рівні. Залежно від кількості проведених годин в готелі, рівень постояльця підвищується. Подивитися поточні рівні постояльців, принесений ними дохід і умови для їх переходу на наступний рівень можна в селянській енциклопедії. Чим вище рівень, тим більше доходу постоялець принесе, проживаючи в вашому готелі.

  Обслуговування. Готель не зможе працювати в автоматичному режимі без найнятого працівника. Таким чином, не забувайте додати туди помічника, який допомагає постояльцям заселятися. Але Ви можете розміщувати постояльців вручну. Рівень прокачування помічника визначає кількість кімнат, які він буде в змозі обслужити.

  Призначайте в готель прокачаного помічника з чотирма зірками. Такий помічник зможе обслужити відразу чотири готельних номери, а значить – з’явиться можливість заселити більше постояльців.

  Tiny Pixel Farm: Гайд по міні-грі

  Крім основних фермерських завдань ви також маєте можливість зіграти в міні-гру з вантажівкою і виграти нагороду.

  Як потрапити в міні-гру? Меню знаходиться внизу ігрового поля праворуч, над зеленими кущиками.

  Інтерфейс гри. Гра являє собою ігрове поле, розділене на ходи. Внизу ігрового поля знаходяться гральні кубики, вгорі – ваш вантажівка, який буде переміщатися полю.

  Як грати? Перед вами три кубика. Раз в десять хвилин по черзі кидайте кожен з кубиків. Випала масть вкаже число поділок, на яке зможе переміститися вантажівка. Якщо в кінці шляху вантажівка зупиниться на діленні з нагородою, ви отримаєте приз:

  • Синій мішечок – досвід;
  • Жовтий мішечок – золото;
  • Розподіл із зображенням ферми – досвід і золото.

  Кількість одержуваного досвіду і золота залежить від вашого поточного рівня.

  Tiny Pixel Farm: Покупки в грі

  Незважаючи на те, що гра повністю безкоштовна, ви можете при бажанні витратити в ній реальні гроші. Щоб перейти до покупок, зайдіть в головне меню і натисніть нижній значок у формі кошики.

  Видалення реклами. , щоб грати в гру без спливаючій реклами внизу і вгорі екрану, а також повноекранної реклами, яка блокує ігрове поле на деякий час, ви можете заплатити певну суму реальних грошей. Після оплати вся реклама зникне за винятком тієї, що дає бонуси прискорення часу очікування деяких дій в грі.

  Донато. Ви маєте можливість матеріально підтримати розробника і перерахувати на його користь певну суму грошей. Подібні виплати мотивують розробників на роботу над оновленнями гри.

  Автори статті: Євгенія Г., Ярослав І.