Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження The Walking Dead No Man’s Land: Поради, WIKI, Огляди

THE WALKING DEAD: NO MAN’S LAND – гра на андроїд з датою виходу 09.10.2015 р від компанії Next Games. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще The Walking Dead No Man’s Land скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою , без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • ведемо Битву правильно
 • Гайд по Табору, будівлям і Магазину товарів
 • Гайд по Тим, хто вижив, героям і жетонами
 • Гайд по PVP і аванпост
 • Як грати після оновлення?
 • Актуальні теми
 • Риси всіх лідерів
 • Проходження Глав, місій і випробувань
 • Гайд по гільдії
 • Золото, набори і покупки з програми
 • Секрети облікового запису
 • The Walking Dead: Ведемо Битву правильно

  Що таке окуляри дії? Кожен, хто вижив має обмежена кількість дій, які він / вона може виконати під час ходу гравця. Це вимірюється за допомогою очок дії , і кожен, хто вижив має 2 очка. В ході будь-якого дії, виконуваного Вашими вижив, витрачаються окуляри дії, тому саме чиніть їм мудро, перш ніж витратите їх. За допомогою 1 очка дії можна переміститися на коротку відстань. Це ідеально для вибору більш стратегічного положення. Якщо шлях, намічений для Вашого вижив, білого кольору, це буде коштувати Вам всього 1 очко дії. Ці дії, що використовують до 2 очок дії:

  • Переміщення за межі ліміту в 1 очко дії (на це вказує зміна кольору шляху на блакитний ).
  • Взаємодія з предметом, воротами або контейнером.
  • Атака, яка не є вільною / бонусної атакою.

  Що таке заряджаються здібності? Кожен вид зброї має власну заряджається здатність. Використання його в бою є ключем до виживання в складних боях. Кожен раз, коли Ваш вижив вбиває ходячого в бою, він отримує очко зарядки, що відображається під його портретом. Після того як він уб’є досить ходячих (зазвичай двох або трьох) для зарядки своїй здатності, індикатор заряджається здатності набуває зеленого кольору. Для активації здатності доторкніться до індикатора і виберіть свою мету (і). Заряджаються здатності:

  • Розвідник – Удар в мозок: додатковий втрат.
  • Вишибала – Нищівний удар: оглушення і шкоди за площею.
  • Мисливець – Критична атака: автоматичний критичний постріл.
  • Стрілець – Вільна атака: в ході атаки не витрачаються окуляри дії.
  • Воїн – Бонусна атака: в ході атаки використовується тільки 1 очко дії.
  • Штурмовик – атака з оглушением: оглушення за площею і шкоди або Хижий вибух: запалює мета.

  Що таке боротьба? При низькому рівні здоров’я у вижив, він може бути занадто слабким для того, щоб боротися проти ходячих і брати участь в боротьбі. Ви не зможете використовувати його до тих пір, поки не врятуєте його, убивши ходячого за допомогою іншого вижив. Якщо всі учасники Вашої команди повгрузають в боротьбі, Ви автоматично програєте місію. Час на боротьбу обмежена. Якщо Ви не можете звільнити свого бореться вижив за три ходи , ходячий здолає його, і Ви програєте місію.

  Яким чином працює “Спостереження”? При пересуванні краще бути обережним, так як ходячі можуть ховатися буквально за рогом. Ті, що вижили, у яких в кінці Вашого ходу залишилися окуляри дії, переходять в режим “Спостереження”. Це означає те, що Ваш вижив буде атакувати найближчого ворога в своїй зоні контролю, нерухомо при цьому. Рівень шкоди, завданої при “спостереженні”, становить 50% від базового рівня шкоди вижив. На додаток, при “спостереженні” стрілецькі атаки не створюють будь-яку загрозу.

  Яким чином працює укриття? Під час боротьби з ворогами-людьми, які використовують стрілецьку зброю, Ваші вижили можуть шукати укриття , щоб нести лише половину шкоди від стрілецької зброї. Просто перемістіть свого вижив до підходящої стіні, і він автоматично займе укриття. Ті, що вижили в укритті відзначені значком щита зеленого кольору.

  Коли Ваш ворог може бачити знаходиться в укритті, він стає розкритим і відзначається значком щита червоного кольору. Розкриті вижили в укритті несуть повний шкоди в ході всіх атак. Атакуючи ворога, Ваші вижили будуть автоматично шукати укриття, з якого можна вести вогонь. Щоб уникнути цього, перед атакою використовуйте перше очко дії для переміщення в більш відповідне місце.

  Хто такі “ходячі в бронежилетах”? Ходячі в бронежилетах представляють собою особливий тип ходячих, які все ще носять на собі бронежилети і шоломи. Саме тому вони мають пуленепробіваемость. Це означає, що існує висока ймовірність в стрілецьких атаках проти них, незалежно від їх рівня, що їм потраплять в тулуб. Ці ходячі позначаються як у формі поліцейського щита.

  У ходячих в бронежилетах більше здоров’я в порівнянні зі звичайними ходячими, тому поряд з їх більш високим опором стрілецької зброї, вони стають дуже складними супротивниками для будь-якого представника стрілецької класу. Для боротьби з ходячими в бронежилетах рекомендується використовувати класи рукопашних бійців (розвідники, вишибали і воїни).

  Хто такі “танки”? “Танки” є одним з найскладніших видів противника. Вони сильні, їх важко вбити, і вони вкрай небезпечні! Їх атаки в стані оглушати Ваших вижили на 1 хід, тому будьте особливо обережні, наближаючись до них в рукопашному бою! Величезна кількість здоров’я не дає знищити їх швидко. Завжди добре атакувати їх на відстані, добиваючи потужним ударом. Ось чому класи, завдають сильної шкоди, такі як мисливці, стрілки і розвідники найкраще підходять для боротьби з танками.

  Хто такі палаючі ходячі? Так як ходячі не гинуть від вогню, Ви можете зіткнутися з палаючими ходячими, зазначеними позначкою полум’я. Кожен раз, коли Ваші вижили вступають в рукопашну сутичку з палаючими ходячими, їм наноситься вогненний шкоди . Уникнути вогняного шкоди можна, використовуючи для атаки стрілецькі класи (мисливець, стрілець, штурмовик).

  Зверніть увагу на те, що палаючі ходячі борються лише на протязі 1 останнього ходу, тому рятуйте вижили швидше!

  Хто такі ходячі з шипами? Вашим вижив ще не доводилося зустрічатися з такими небезпечними ходячими! Ходячі з шипами відрізняються великим зростом і шипами, втикані по всьому тілу. У них високий рівень здоров’я, і ​​вони неоглушаеми . При нападі ходячих з шипами Ваші вижили стікають кров’ю. Якщо Ваш вижив вступає в бій з ходячим з шипами, він негайно вмирає.

  Хто такі вибухають ходячі? Під час своїх місій Ви можете зіткнутися з вибухаючими ходячими. Це колишні солдати з вибухівкою на поясах, відмічені значком гранати. Стрілянина по цим ходячим викликає величезний вибух, що наносить шкоду всім (як ходячим, так і тим, хто вижив) в межах радіусу вибуху і навіть тим, хто знаходиться за стеной.Взриви дають шанс підпалити будь-якого вижив ходячого в межах досяжності і перетворити його в палаючого ходячого. Інші знаходяться в радіусі вибухають ходячі вибухають в ході ланцюгової реакції.

  Зверніть увагу на те, що вибухи також створюють загрозу, тому будьте обережні, щоб не викликати вибух в ході “Спостереження”.

  Хто такі ходячі з слизу? Обережніше, там в бруді щось зачаїлося! Ходячі з слизу – це ходячі в танках, напилися води і від цього роздулися до стану слизу. У них високий рівень здоров’я, і ​​вони неоглушаеми . Їх атаки приголомшують вижили на 1 хід. Убиті в результаті стрілецької атаки, ходячі з слизу вибухають, створюючи тим самим загрозу. Цей вибух не завдає шкоди, але приголомшує всіх тих, хто вижив, героїв і ворогів-людей в радіусі вибуху.

  Хто такі вороги-люди? Іноді Ви можете наштовхнутися на ворогів-людей, які нападають на вас. Боротися з розумними і добре оснащеними ворогами набагато складніше, ніж нейтралізувати ходячих, тому будьте напоготові! Вороги-люди мають безліч якостей, наявних і у Ваших власних вижили:

  • Вони належать до 6 різних класів.
  • Коли рівень їх здоров’я падає до нуля, у них відкривається кровотеча.
  • З цієї причини їх не можна вбити одним пострілом.
  • вони можуть використовувати “Спостереження” і “Відплата”, проте вони не можуть використовувати заряджаються здатності.

  У мого вижив кровотеча! Якщо рівень здоров’я, що виживає падає до нуля під час бою з противником-людиною, у нього відкривається кровотеча. Виживає з кровотечею відзначається краплею крові. Цей персонаж буде втрачати здоров’я кожен хід до тих пір, поки у нього не закінчиться здоров’я або його НЕ вилікують. Виживає з кровотечею можна зцілити, натиснувши на хрест медика на його портреті. Для цього потрібно одне очко дії. Якщо гравець завершує хід, не використавши жодного очка дії потерпілого, виживає автоматично виліковує себе.

  Що таке “зброю ближнього бою”? Вам потрібно освоїти і використовувати широкий ряд знарядь і навичок, щоб вижити під час апокаліпсису. Зброя ближнього бою використовується для рукопашних боїв. У ближньому бою б’ються розвідники, вишибали і воїни. Зброя ближнього бою відрізняється від стрілецької зброї. Використовуйте і зброя ближнього бою, і стрілецькі знаряддя для ідеальної стратегії в бою!

  Риси героїв. Раніше перша з рис героя ставала активної тільки в тому випадку, якщо при виборі команди його робили головним. Тепер герой зможе скористатися перевагою, яке дає йому перша риса, навіть якщо буде на другому або третьому місці в команді. Це означає, що Ви зможете як і раніше посилювати всю команду за допомогою одного з героїв, але при цьому інші будуть додатково використовувати і свої особисті риси.

  На біса Губернатора дана зміна не впливає. Вона діє лише на нагороди після місії, а значить, не може поширюватися тільки на одного персонажа в команді. Щоб задіяти межу Губернатора, його необхідно завжди ставити на чолі команди.

  Потрапляння в тулуб. Тепер при з’ясуванні того, чи завершилася атака героями супротивників високого рівня попаданням в тулуб, буде вважатися, що герої мають на рівень більше, ніж зазвичай. Даний бонус буде додаватися до характеристик героя, обумовленими зірками його елітної рідкості (рожевими). Тепер герої зможуть ефективніше боротися в більш складних місіях! Торкнувшись значка інформації поруч із зірками, які позначають рідкість вижив, Ви побачите спливаюче вікно з більш детальною інформацією.

  Нові вороги: заклинателі. Вони рухаються, як ходячі, і пахнуть, як ходячі, але ці люди однозначно не є ходячими мерцями! Вороги в No Man’s Land стають розумнішими і небезпечніше і тепер можуть здивувати Вас новим хитрим прийомом – вони маскуються під ходячих! Якщо їх атакувати або підійти дуже близько, вони розкриють свою справжню форму і почнуть діяти, як живі вороги. Тепер кидатися стрімголов в голову в натовп ходячих стало вбивчо небезпечно. З появою заклинателів в місіях 2-ї половини 9 сезону доведеться весь час бути напоготові в очікуванні нападу цього підступного ворога.

  Звідки приходять ці ходячі? Вам доведеться мати справу не тільки з тими ходячими, яких Ви бачите. Вони знають, що Ви тут, і йдуть до Вас! Вам слід продовжувати рух, інакше ходячі здолають Вас. Внизу екрана вказується число наближаються ходячих. Число зліва показує, скільки ходів залишилося до їх прибуття. Шум привертає ще більше ходячих, додаючи їх до наближення хвилі. Кожен постріл, вибух, рух біля них і навіть гучні предмети підвищують рівень загрози, тому дійте обережно!

  The Walking Dead: Гайд по Табору, будівлям і Магазину товарів

  Що мені можна робити в таборі? Табір є для Вас безпечним місцем. Тут можна будувати і покращувати будівлі, які знадобляться Вам для поліпшення навичок виживання і спорядження Ваших вижили. Також можна взаємодіяти з іншими групами, що вижили. Рада стане основною будівлею на Вашій базі. Покращуйте його частіше, щоб відкривати нові типи будівель і переваги. Крім ради, варто також поліпшити сховище і автомобіль для місій, щоб мати можливість зберігати більше ресурсів. Тут, в таборі, також можна управляти загоном вижили.

  Наймайте більше вижили, тренуйте їх, давайте їм більш потужне спорядження і побудуйте госпіталь, де вони могли б відновлюватися між місіями. У складних ситуаціях об’єднуйтеся з друзями і створюйте гільдію для участі у випробуваннях. Тут у Вас також є доступ до всіх соціальних можливостей. Обов’язково придумайте собі крутий, унікальний, але належний псевдонім. І не забувайте час від часу підходити до багаття, де Ви зможете знайти більше місій і нагород.

  Що це за ресурси і як мені їх отримати? На даний момент існує 5 типів ресурсів:

  • Запаси : можна зібрати на фермах в таборі. Використовуйте припаси для поліпшення будівель.
  • Окуляри досвіду : можна отримати в наметах. Використовуйте їх для поліпшення вижили і спорядження.
  • Паливо : генерується з часом. Необхідно для відправки Ваших вижили в місію.
  • Золото : можна знайти лише як рідкісну нагороду. Використовується для спеціальних поліпшень.
  • Рації : можна знайти лише як рідкісну нагороду. Використовуються для найму вижили.

  Також ресурси можна отримувати в якості нагороди за завершення місій і випробувань або за відкидання ходячих за межі периметра Вашого табору.

  Як можна отримати більше рацій ? Шукайте рації, за допомогою яких можна буде викликати ще більше тих, хто вижив. Отримати рації можна такими способами:

  • Вбиваючи ходячих поруч зі своїм табором;
  • Виконуючи певні досягнення;
  • Отримуючи їх з ящиків з нагородами після завершення місій;
  • Досягаючи цілей особистих випробувань;
  • Також іноді їх можна отримати в магазині товарів безкоштовно або в обмін на ящики з товарами.

  Чому мною були отримані зброю / броня цього рівня? Коли Ви отримуєте зброю або броню, їх рівень може відрізнятися в залежності від того, звідки був отриманий цей предмет.

  • Рівень спорядження, отриманого з ящиків магазину товарів, залежить від рівня гравця, зазначеного в верхньому лівому кутку, і може варіюватися на кілька рівнів, тому обов’язково покращуйте свої будівлі рівномірно, щоб досягти кращого рівня спорядження для Ваших вижили!
  • Рівень спорядження, одержуваного після місій, залежить від рівня суперників у місії і може значним чином відрізнятися. Завжди стежте за рівнем складності місії!
  • Рівень спорядження, одержуваного з наборів, той же, що і найвищий рівень Вашого вижив в цьому класі. Навчайте своїх вижили до більш високого рівня, щоб отримувати спорядження краще!

  Я не можу поліпшити будівлю! Якщо Ви хочете поліпшити будівля в таборі, завжди перевіряйте, чи відповідаєте Ви вимогам до поліпшенню. Будинки завжди вимагають від Вас наявності наступного:

  • Певного рівня гравця;
  • Певного рівня ради;
  • Певного кількості ресурсів, доступних в сховище.

  торкніться будівлі, яке Ви хочете поліпшити, а потім торкніться кнопки інформації, зазначеної значком “i”. У вікні інформації відобразяться вимоги для поліпшення саме цієї будівлі.

  Чому в таборі є ходячі? Під час участі в місії Ви можете випадково привертати до себе увагу ходячих. Час від часу ці відбилися від основної маси ходячі можуть виходити на пошуки їжі і спрямовуватися в бік Вашого табору. Знищуйте їх по одному за допомогою прицільного торкання по голові і збирайте будь зайві ресурси, якими вони можуть мати у своєму розпорядженні.

  Яким чином працює утилізація? Під час збору трофеїв можна знайти різноманітне спорядження, зайві ж трофеї може бути корисно відправити в утиль, щоб заробити досвід. Просто перейдіть в свою майстерню і викидайте зброю і бронежилети окремо. Також можна торкнутися значка у вигляді сміттєвого кошика в лівому нижньому кутку екрану, щоб вибрати кілька предметів, які можна буде утилізувати одночасно. Додатково, отримуючи нове спорядження з ящиків, можна торкатися зображення для його утилізації.

  Яким чином працює “Автоутілізація”? Будьте обережніше, місце у Вашій майстерні, призначене для броні і зброї, обмежена! Тут може поміститися до 300 одиниць. Якщо перевищити це кількість, функція “Автоутілізаціі” зменшить кількість Ваших предметів до 280 в наступний раз, коли буде завантажена гра. Якщо Ви бачите, що кількість Ваших предметів наближається до 300, подбайте про те, щоб утилізувати частину свого непотрібного спорядження! “Автоутілізація” завжди починається з Ваших самих низькорівневих предметів з найнижчим рівнем рідкості. Також Ви отримаєте досвід від будь-яких предметів, утилізованих подібним чином.

  Що таке “дзвінок герою”? Дзвінок герою – це гарантована можливість отримати героя! Виконуючи дзвінок герою, Ви можете вибрати один з трьох варіантів. Дзвінок завжди гарантовано принесе Вам одного довільного героя, а також мінімум 32 жетона героя! Ви також можете вибрати викликати рідкісних, епічних або легендарних вижили, або отримати ще більше жетонов.Загляніте в радіопалатку, щоб роздобути нових кльових героїв! У відповідь на відгуки гравців, розробники вирішили продовжити цю можливість на більш тривалий період часу.

  Що таке “значки”? Значки – це предмети, що дають Вашим вижив бонуси до атаки і нападу в разі , якщо вони надіті на Ваших вижили. Придбати їх можна лише використовуючи компоненти в будівлі ремісника. Один значок містить:

  • Основний ефект, такий як здоров’я, шанс на критичний удар або бонус до втрат.
  • Кожен значок належить до одного з 5 наборів, на що вказує форма кільця навколо символу ефекту. Якщо надіти 4 або більше значка з одного і того ж набору на кого-небудь з тих, що вижили, ефект від цих значків збільшиться.
  • Рівень рідкості, від звичайної до легендарної; чим вище рівень рідкості, тим сильнішим буде ефект від значка.
  • Одна з шести можливих форм. Кожен значок можна помістити лише в клітинку відповідної форми.
  • Обумовлений бонус; виконання описуваного вимоги збільшує ефект певного значка при його використанні.

  Зверніть увагу на те, що деякі значки не мають обумовленого бонусу.

  Як почати створювати?

  Після спорудження будівлі збирача у Вашому таборі, у Вас з’явиться можливість спорудження будівлі ремісника . Ремісник дозволяє об’єднувати компоненти для створення значків, які можна надіти на Ваших вижили. Значки забезпечують додаткову статистику для Вашого персонажа, таку як здоров’я, шкоди і шанс на критичний удар. Для створення значка, торкніться ремісника, а потім значка з інструментом. В даному меню Ви можете об’єднувати компоненти для створення значків. Більш рідкісні значки дають більше переваг Вашим героям і вижив. Для створення значка зверніть увагу на таке:

  • Один компонент “фрагмент значка” будь-якого рівня рідкості;
  • Чотири інших компонента будь-якого рівня рідкості: тканину, метал, хімікати або їстівне в будь-якій комбінації;
  • Невелика кількість припасів в залежності від рівня Вашої ради.

  Використовуючи компоненти з більш високим рівнем рідкості, Ви можете підвищити Ваші шанси на отримання більш рідкісних значків. Вибравши 5 компонентів для використання при створенні значка, Ви побачите можливі рівні рідкісні речі, які може мати Ваш значок (наприклад, “Від незвичайного до епічного”). Пробуйте різні комбінації компонентів, щоб дізнатися, яким чином отримати максимальну віддачу від кожного створеного Вами значка. Більш рідкісні значки трапляються не часто, але кожен такий значок стає чудовим доповненням для одного з Ваших вижили.

  Як можна отримати компоненти? Для отримання необхідних для створення компонентів, Вам необхідно побудувати в своєму таборі будівлю збирача, що можна буде зробити лише тоді, коли Ваш рада досягне рівня 15 . Іноді компоненти можна знайти в ящиках, одержуваних Вами після кожної місії. Без будівлі збирача Ви не зможете знайти компоненти. Також компоненти для створення можна придбати за золото у внутрішньоігровому магазині, у вкладці “ Компоненти “. Існує кілька різних опцій, які можуть допомогти Вам отримати більше компонентів!

  Чому я не можу побудувати будинок збирача? Побудувати будинок збирача у Вашому таборі можна буде тоді, коли Ваша порада досягне рівня 15. щоб дізнатися поточний рівень Вашого ради, знайдіть будівля ради у Вашому таборі і торкніться його, після чого Ви зможете побачити поточний рівень Вашого ради. Після будівництва будівлі збирача, можна побудувати будівля ремісника . Це дозволить Вам створювати значки.

  Чи впливають різні компоненти на те, що я створюю? Для створення значка Вам потрібно один фрагмент значка і 4 інших компонента. Типи і рідкість комбінованих разом компонентів впливають на те, який значок Ви отримаєте в результаті.

  Важливо: результатом використання таких же або аналогічних комбінацій компонентів може стати велика різноманітність значків.

  Як працюють набори значків? Набори значків надають бонуси в разі, якщо на Вашого вижив надіто 4 або більше значка з одного і того ж набору. Повний набір покращує статистику Ваших значків, тому, носіння значків з співпадаючих наборів – це хороша ідея! Визначити набір значків можна за формою кільця навколо символу ефекту значка. Доступно 5 різних наборів. Також переглянути цю інформацію можна у вкладці “Значок” на екрані статистики вижив.

  Які можливі ефекти може мати мій значок? Кожен значок має основний ефект, який може поліпшити:

  • Критичний шанс;
  • Критичний шкоди;
  • Базовий шкоди;
  • Здоров’я;
  • Зниження шкоди.

  Ефекти від деяких значків обчислюються як у вигляді абсолютних значень, так і у вигляді процентних величин. Наприклад, Ви можете отримати як значок здоров’я, що підвищує рівень здоров’я Вашого вижив на 10%, що означає те, що перевага зміниться в міру підвищення рівня Вашого вижив, або значок здоров’я, що дає Вашій вижив +500 очок здоров’я незалежно від рівня або класу використовує його вижив.

  Що таке бонусні умови і як я можу їх активувати? Ряд значків володіє зумовленими бонусними ефектами, активувати які можна в разі, якщо Ви виконуєте описується вимога. Умови включають:

  • вижив володіє певною межею. Приклад: + 5% якщо цей вижив володіє рисою “Захисна стійка”.
  • Ваш вижив приєднується до бере участь в місії команді разом з іншим вижив певного класу. Приклад: +50, коли цей вижив бере участь в місії з розвідником.
  • Ваш вижив приєднується до бере участь в місії команді разом з певним героєм. Приклад: + 10%, коли цей вижив бере участь в місії з Меггі.

  Друге і третє умова вище залежать від інших учасників команди використовує значок персонажа. Оскільки Керол не може “брати участь в місії з Керол”, Вам потрібно надягати значки, які стосуються героям або вижив, не є зазначеним героєм.

  У мого значка немає бонусних умов. Деякі значки не мають бонусних умов, однак, їх характерною особливістю є кілька сильніший ефект. Тільки Вам приймати рішення з приводу того, який із цих значків краще підійде для Вашої стратегії!

  Що означають шість точок на портреті вижив? Ці 6 точок показують, які з осередків для значків Вашого вижив заповнені і які значки отримують свої обумовлені бонуси. Більшість значків має “бонусне умова”, описується під ефектом значка. Кожна точка в окружності на карті вижив має три можливих стани:

  • Сіра точка означає відсутність значка в зазначеному положенні.
  • Біла точка означає те, що зазначена осередок зайнята значком.
  • Зелена точка означає те, що значок в даному осередку користується перевагами свого обумовленого бонусу. Можливою причиною цього може бути присутність до учасника команди.

  Використовувати ці індикатори значка можна в ході вибору команди перед початком місії для використання ефектів Ваших значків по максимуму. Спробуйте створити ідеальну команду, кожен персонаж якої володіє оптимальним набором ефектів від значків!

  Що станеться, якщо я зніму значок? Значок, знятий з Вашого вижив або героя, повертається назад в Ваш запас значків. Також за цю дію знімається невелика кількість золота. Якщо Ви хочете замінити раніше надітий Вами значок новим, у Вас запитають, чи хочете Ви зняти значок або ж відправити старий значок в утиль. При знятті значка все буде в точності так, як було описано вище. При відправці значка в утиль Ви отримаєте трохи досвіду.

  Вищий рівень оборонних ходячих на Вашому аванпості! Гравці, що поновили свої ями з ходячими, матимуть кілька нових рівнів для поновлення своїх оборонних ходячих. Всі типи оборонних ходячих тепер можуть бути поліпшені до рівня 26, що робить їх серйозною перешкодою для атакуючих аванпост навіть в складі першокласної команди.

  Що таке щоденні квести? Щоденні квести – це випадкові завдання, які можна виконувати протягом 24 годин, щоб отримати за це нагороди. За кожне виконане завдання Ви отримаєте приз. Якщо Ви зберете достатньо призів, то зможете відкрити срібний або золотий ящик, ящик з жетонами або навіть ящик з жетонами героя!

  • Ця нова можливість замінить колишню систему щоденних квестів, і перейти до неї можна, торкнувшись області в верхньому лівому кутку екрана Вашого табору.
  • Нові квести будуть з’являтися кожен день о 16:00 за московським часом (в той же час, коли починаються випробування і “Дистанція”).
  • Незавершені квести будуть автоматично скидатися при появі нових, так що для того, щоб отримати більше нагород, намагайтеся виконувати їх щодня.
  • для переходу на екран виконання квесту скористайтеся кнопкою “Вперед” поруч з описом квесту.
  • Призи за квести не мають терміну дії, тобто їх можна зберігати і накопичувати кілька днів, щоб потім відкрити в разі потреби скриню квесту.
  • Бонусний набір призів за квести можна отримати, якщо виконати всі чотири щоденних квесту, перш ніж вони оновляться.
  • При підлозі ченіі ящика квесту відразу ж з’являється наступний ящик. Всі залишилися призи будуть використані для того, щоб відкрити цей новий ящик.

  Що таке скриню квесту? Сундук квесту – це нова нагорода, отримати яку Ви зможете, коли зберете досить призів. За кожен виконаний щоденний квест Ви отримаєте приз. Скриня квесту може бути: срібним ящиком, золотим ящиком, простим ящиком з жетонами або навіть ящиком з жетонами героя, причому для отримання кожного з них потрібна різна кількість призів!

  The Walking Dead: Гайд по Тим, хто вижив, героям і жетонами

  Як можна отримати більше вижили? Ті, що вижили можуть приєднатися до Вашої групи двома способами. Ви рятуєте їх в ході місії або викликаєте їх, використовуючи рацію . Кожен, хто вижив у Вашій групі використовує осередок вижив . Отримати більше осередків можна, придбавши їх за золото або прибрати набори, що містять осередок вижив. Видаляючи вижив, Ви отримуєте невелику кількість очок досвіду і частину витрачених на нього жетонів. Ви зможете наймати вижили певного класу лише після того, як розблоковуєте їх, пройшовши глави гри.

  Які типи вижили є в грі? Віддаєте перевагу розмахувати битою або більше довіряєте в зіткненнях з ходячими автоматичній гвинтівці? Як і Ви, інші вижили також мають різні уподобання і навички. Ті, що вижили в The Walking Dead: No Man’s Land діляться на 6 класів :

  • Штурмовик (автоматична зброя; контроль натовпу);
  • Вишибала (тупе зброю; контроль натовпу);
  • Мисливець (гвинтівки; бій на дальній дистанції);
  • Розвідник (ножі; скритність);
  • Стрілець (пістолети; точність);
  • Воїн (мечі; контроль натовпу).

  Чому мої вижили, спорядження і значки мають зірки на них і різні кольори? Не всі вижили, яких Ви зустрінете в No Man’s Land, матимуть однакові навички або досвід, і не всі спорядження буде таким же потужним. Це ж стосується і значків. Кожен з’являється вижив і кожне знаходять Вами спорядження мають рівень рідкості . Чим вище рівень, тим вони могутніше, але це також впливає на те, як часто вони будуть Вам попадатися. На це вказують кількість зірок і колір. У грі існує 5 рівнів рідкості:

  • Звичайна (1 зірка, сірий);
  • Незвичайна (2 зірки, бежевий);
  • Рідкісна (3 зірки, зелений );
  • Епічна (4 зірки, синій);
  • Легендарна (5 зірок, золотий).

  Як спорядити моїх вижили? переконайтеся в тому, що кожен, хто вижив у Вашій групі має доступ до відповідного спорядження. Забезпечуйте своїх вижили різною зброєю, яке дозволить їм відкинути ходячих, а також використовуйте броню для додаткового захисту. Для зміни спорядження на вижив відкрийте меню “вижив” і торкніться портрета героя або вижив.

  Натисніть осередку зброї або броні і виберіть відповідний варіант серед можливих. Ваш вижив буде використовувати це спорядження в наступних місіях до тих пір, поки Ви не вирішите знову змінити його викладку. Тип зброї або броні, якими Ви вирішите забезпечити Вашого вижив, залежить від його класу. Більше спорядження можна знайти в ящиках з нагородами після закінчення місій.

  Як навчати тих, хто вижив і покращувати спорядження? Використовуйте окуляри досвіду для навчання Ваших вижили до нового рівня, а також не забувайте покращувати їх спорядження. Навчання вижили проводиться на тренувальному полігоні. Торкніться будівлі, щоб вибрати навчання, потім зробіть свій вибір. Для навчання потрібні час і ресурси, або ж його можна прискорити за допомогою золота.

  Ті, що вижили будуть недоступними для місій під час навчання, а поранених вижили не можна навчати під час відновлення. Поліпшення зброї і броні здійснюється в майстерні. Торкніться будівлі, щоб вибрати значок інструменту, потім торкніться обраного Вами елемента спорядження. Спорядження завжди ділиться по класах вижили для того, щоб його було легше знайти. Поліпшення спорядження працює точно так само, як навчання, що вижили.

  Що таке “риси”? Риси вижив представляють собою спеціальні здібності, що відрізняють окремо взятого вижив від інших. Ці риси додають особливі переваги в бою і відкриваються, коли даний вижив досягає певного рівня. Відвідайте меню вижив і виберіть персонажа. У правій частині екрана вказані риси вижив і необхідний рівень.

  Натисніть риси, щоб дізнатися, яку користь вона принесе Вашій вижив. При поліпшенні зброю і броня також можуть купувати певні риси. Отримати доступ до спорядження можна з майстерні. Торкніться певного предмета, щоб ознайомитися з його рисами в правій частині спливаючого вікна.

  Як змінити костюм вижив? У Вас є можливість змінити костюм Вашого вижив на костюми персонажів телесеріалу! Щоб змінити костюм, виконайте наведені нижче кроки:

 • Натисніть кнопку “Ті, що вижили” в лівій частині екрана Вашого табору.
 • Виберіть необхідного Вам вижив.
 • Виберіть сорочки зліва.
 • Ви можете приміряти всі наряди, і як тільки визначитеся з вибором, зможете придбати його за золото. Куплені костюми можуть використовуватися на всіх інших, хто вижив, крім героїв.

  Що таке “жетони класу”? Жетони класу замінюють досвід при відмові вижив після дзвінка по рації. Якщо Ви не хочете приймати тих, що вижили, то тепер замість того, щоб отримувати досвід за відмову їм, Ви можете отримати жетони класу від одного з них, відповідні його класу. Кількість одержуваних жетонів залежить від рівня рідкості вижив. Жетони класу використовуються для поліпшення рис вижили і їх підвищення до наступного рівня рідкості.

  Як можна використовувати жетони класу? Під час перегляду профілю, який вижив можна побачити кількість зібраних жетонів класу, що визначене в нижньому правому кутку. У кожного класу свої жетони, які можна використовувати на розблокування та поліпшення рис, які вижили того ж самого класу. Жетони класу можна отримати за виклики по рації. Повністю поліпшивши всі риси вижив, Ви можете підвищити його до наступного рівня рідкості.

  Що таке “герої”?

  Тепер у Вас є шанс найняти улюблених персонажів з серіалу “Ходячі мерці” в свою команду вижили! Побачити всіх доступних героїв можна, вибравши прапора у вікні “Керування вижили”. Щоб найняти героїв, потрібно зібрати відповідні жетони героя . Зібравши достатньо жетонів, Ви зможете розблокувати героя і назавжди додати його в свою команду.

  Для героїв виділяються окремі осередки в команді тих, хто вижив, тому Вам не доведеться звільняти для них місце. Початковий рівень героїв залежить від Вашої радіопалаткі. Героїв можна покращувати за допомогою жетонів героїв. У кожного героя є своя унікальна риса лідера , що дає особливі можливості всій команді на час виконання місій. У кожного героя завжди одні й ті ж риси.

  Що таке “жетони героя”? Жетони героя є особливими предметами, які можна отримати за виклики по рації. Чим більше радіотелефонів Ви використовуєте за один дзвінок, тим вище Ваші шанси на отримання жетонів героїв. Ці жетони можна використовувати для отримання доступу до Ваших улюблених персонажів з серіалу “Ходячі мерці” і додавання їх в Вашу команду.

  Для кожного героя потрібні окремі жетони героя, і для розблокування різних героїв необхідно різну кількість жетонів. Щоб збирати з’являються жетони героя, торкніться карти героя і натисніть “Отримати жетони”. Зібравши достатньо потрібних жетонів героя, Ви можете розблокувати героя на екрані “Управління вижили”. Жетони героя також можна використовувати для поліпшення і підвищення рис і рівня рідкості героя.

  Як можна поліпшити героїв? Героїв можна покращувати так само, як і інших, що вижили. Однак замість жетонів класу для поліпшення і підвищення героїв використовуються жетони героїв . Для поліпшення характеристик і підвищення рівня рідкості окремого героя потрібні відповідні йому жетони. Повністю поліпшивши всі риси героя, Ви можете підвищити його до наступного рівня рідкості.

  Що таке “риси лідера”? Герої є особливими вижили, і у кожного з них є своя унікальна риса лідера. Риса лідера приносить користь всій команді, якщо Ви берете героя на виконання місії.

  Зверніть увагу, що в групі може діяти тільки одна риса лідера. Щоб активувати межу лідера будь-якого героя, розмістіть цього героя в крайній лівій клітинці. Команда може включати кілька героїв, при цьому може діяти тільки одна риса лідера одного героя.

  Як можна отримати Деріла? Деріл знаком всім, адже він допомагає гравцям на початку гри, але тепер він може стати членом Вашої команди вижили! Щоб отримати Деріла, потрібно пройти Епізод 1 . Після Епізоду 2 Ви отримаєте його арбалет. Деріл автоматично вступить в команди гравців, які вже пройшли ці епізоди. Інших героїв можна розблокувати, зібравши досить жетонів, які відповідають цим героям.

  Риси лідера і поранення Тари після місій. Використовуючи межу лідера Тари “Цілюща атака”, Ваші вижили відновлюють x% здоров’я при використанні своїх заряджаються атак. Це дає їм можливість знайти в собі додаткові сили, коли все здається безнадійним. Якщо в ході місії Ваші вижили отримують поранення, їм все одно необхідно відпочити після цього в госпіталі, навіть якщо риса лідера Тари дозволяє їм повернути собі здоров’я. Аналогічним образним “Цілюща атака” не скасовує поранення, що впливають на вимоги до зірок квесту або випробування.

  Примітка: Якщо індикатор здоров’я Вашого вижив опускається до червоної мітки, риса Тари не допоможе повернути його в зелену область.

  Як мені перевірити поточну кількість жетонів героя? Щоб дізнатися наявне у Вас зараз кількість жетонів героя, спочатку перейдіть до свого списку тих, що вижили. Доторкніться до символу TWD, і Ваш список героїв відкриється. Тут можна побачити, скільки жетонів для ще заблокованих героїв зібрано, і скільки Вам ще необхідно для того, щоб їх розблокувати. Щоб побачити кількість наявних жетонів у розблокованих Вами героїв, торкніться героя, і кількість жетонів з’явиться з лівого боку екрану.

  Що таке рожеві зірки і хто такі елітні вижили?

  Ви можете поліпшити свої вижили до рівня рідкості ще більш високого, ніж легендарний. Цим самим високим рівнем є елітний рівень. Ви можете підвищити своїх вижили до 10-зіркового рівня, покращуючи їх риси. Як тільки всі риси матимуть той же рівень рідкості, що і Ваш вижив, можна буде підвищити вижив до наступного рівня рідкості – елітного.

  Коли рівень рідкості вижив перевищує 5 зірок, зірки у вижив одна за однією набувають рожевий колір . Всі зірки стануть рожевими, як тільки Ваш вижив досягне максимального 10-зіркового рівня рідкості. Кожна нова рожева зірка додатково дає 5% до базового втрат і здоров’ю вижив, що вступає в силу і діє до кінця гри в разі підвищення або поліпшення вижив.

  Більше того, ті, хто вижив, рівень яких на 3 або більше зірок вище , мають при битві збільшений шанс потрапляння в корпус звичайних вижили, а ті, що вижили 6-зіркового рівня стикаються зі збільшеним шансом, коли рівень ворога вище на 4 або більше зірок. У тих, що вижили 7-зіркового рівня знову буде спостерігатися збільшений шанс на потрапляння в корпус рівнем менше, і так далі. Гарненько подумайте, перш ніж підвищувати Вашого вижив найвищого рівня до елітного рівня, оскільки рівень важких місій зі збору буде збільшуватися на 1 для кожної отриманої Вашим вижив рожевої зірки.

  Що таке обмежене подія “Виклик на свято героїв (Залиш все 3) “? Це обмежений за часом подія, так що не забувайте навідуватися частіше, щоб дізнатися, чи проводиться свято героїв знову! Новий “Виклик на свято героїв” – це виклик з 3 картами, де пропонуються рідкісні вижили з 3 зірками і вище або жетони героя в кількості мінімум 32 штуки.

  Замість того, щоб вибирати тільки один з результатів, “Виклик на свято героїв” дозволяє вибрати відразу всі три ! Цей виклик також дозволяє зробити два перекату, що дає більше шансів отримати відмінний результат. Важливі відомості про “Виклик на свято героїв”:

  • Результати виклику з більшою ймовірністю будуть утримувати одного чи більше героїв з тих, які показані на кнопці для “виклику по рації” на екрані радіопалаткі. Так що звертайте увагу на зображення на екрані радіопалаткі!
  • Після того як карти “Виклику на свято героїв” відкриються, Ви зможете зібрати все одержане, або “заблокувати” деякі з них і перекотити ті, які не заблоковані.
  • Перекочувати не заблоковані результати можна всього двічі.
  • Заблоковані карти перекочуватися не будуть, але їх можна розблокувати перед наступним перекатом.
  • Після другого перекату, або якщо заблоковані всі три карти, гравець зможе прийняти жетони або тих, що вижили для результатів усіх трьох карт.

  Предпросмотр героїв. Тепер при перегляді своєї команди вижили гравці зможуть бачити статистику героя ще до його розблокування! Просто торкніться кнопки “Детально”, щоб побачити подробиці про ще не розблокованому героя. Якщо далі торкнутися “Перегляд високого рівня”, Ви побачите статистику і риси героя після досягнення нею легендарної рідкості і рівня 25. Тепер Ви зможете робити виклики по рації для розблокування героїв, маючи про них більше відомостей, ніж раніше, а значить більш ефективно планувати і створити найкращу з можливих команд.

  Зоряний герой. Герої вирішили стати ще сильніше і яскравіше – по черзі стаючи Зоряними героями. Зоряні герої подарують різні поліпшення, в тому числі підвищену статистику, і будуть наділені 1 додаткової зіркою для передбачень у корпус і інших бойових обчислень. Ці переваги будуть діяти у всіх режимах гри.

  The Walking Dead: Гайд по PVP і аванпост

  Що таке “аванпост”? Аванпости – це бази, створювані гравцями за межами свого табору. Ви можете здійснювати набіги на будь-який аванпост для захоплення товарів і посилення Вашого власного впливу. Також не забувайте про те, що Вам також буде потрібно організувати сильну оборону!

  З чого почати на моєму аванпості? Спочатку доторкніться до “Міс”, потім виберіть “Аванпост”. Потім завершите місію, щоб захистити аванпост від Вільних людей. Тепер Ви можете побудувати власний аванпост, а також яму з ходячими, тому організовуйте свою оборону! Виберіть місце, яке в найбільшій мірі влаштовує Вас, і стратегічним чином розмістіть своїх захисників і особливих ходячих.

  Що таке яма з ходячими? Вона настільки ж чудова, наскільки чудово її назву. Захоплює і покращуйте власних ходячих, щоб побудувати сильний аванпост. Використовуйте ходячих для цілей Вашої оборони!

  Що таке товари для обміну? У постапокаліптичному світі товари для обміну використовуються в якості валюти для покупки спеціальних предметів, таких як ящики, рації і жетони героя. Почати збирати товари для обміну можна, досягнувши рівня ради 7 і організувавши свій аванпост. Отримувати товари можна, нападаючи на аванпости інших гравців і збираючи зірки в ході випробувань. Додатково, Ваш аванпост виробляє невелику кількість товарів для обміну. Товари для обміну використовуються в магазині товарів , перейти до якого можна за допомогою опції Магазин> Торгівля або безпосередньо через аванпост за допомогою опції “Отримати нагороди”.

  Що таке вплив? вплив представляє рівень Вашого рейтингу щодо інших гравців в PVP (гравець проти гравця). Ви втрачаєте і купуєте окуляри впливу , нападаючи на ворожі аванпости і захищаючи власний, в залежності від успішності Ваших дій. Дізнатися про кількість наявних у Вас очок впливу можна в будівлі аванпосту. Розрахунок очок здійснюється на певний цикл, після завершення якого Ви отримуєте нагороду в залежності від свого рейтингу. Пам’ятайте, вплив рівносильно всьому в постапокаліптичному світі.

  Як перемогти на аванпості? Для перемоги на аванпості для початку Вам необхідно пройти ходячих і зробити дві речі:

 • Захоплення прапора;
 • Захопити товари для обміну або здолати захисників.
 • Після завершення кожного з двох кроків Ви пройдете цю місію. Потім Ви зможете втекти, і Вашій команді не буде завдано шкоди. Якщо всім Вашим вижив наноситься шкоди до завершення місії або вони втечуть після того як Ви виконаєте мети, то Ви програєте.

  Як працює підбір противників на аванпості? Система підбору супротивників бере до уваги різні чинники: Ваш поточний рівень ради і зароблені важкою працею окуляри впливу. Якщо Ви процвітаєте в грі, іноді Вам можуть підібрати більш сильного суперника. Для забезпечення чудового ігрового досвіду ігрові системи часто здійснюють повсюдний пошук оптимальних суперників.

  Що станеться з моїми обороняються вижили після моєї поразки? Після набігу на Ваш аванпост, Ваші захисники миттєво відновлюються і продовжують захищати те, що по праву належить Вам. Не хвилюйтеся щодо них, з ними все буде в порядку!

  Як помістити захоплених ходячих на мій аванпост? В даний час можна захоплювати 3 типи ходячих: звичайні, в бронежилетах і танки. Звичайних ходячих автоматично випускають на Ваш аванпост під час нападу на нього. Ходячих в бронежилетах і танків необхідно розміщувати особисто. Щоб розмістити ходячих в бронежилетах і танків, перейдіть на свій аванпост і торкніться опції “Управління аванпостом” . Потім виберіть один з двох перших розділів, так як ходячих не можна помістити в третій. З лівого боку Вашого екрану відображаються не розміщені ходячі і кількість місць, що залишилися в цьому розділі.

  Я більше не можу розміщувати ходячих на своєму аванпості! Ваш аванпост має ліміт по кількості ходячих (в бронежилетах і танків), яких Ви можете розмістити на ньому. Якщо Ви не можете розмістити всіх своїх захоплених ходячих на Вашому аванпості, у Вас є дві такі можливості:

  • Поліпшите свій аванпост, щоб розмістити більше ходячих в Вашому розташуванні.
  • Виберіть розташування (кнопка “Змінити місце”), в якому поміститься більше ходячих.

  Зверніть увагу на те, що звичайних ходячих автоматично випускають на Ваш аванпост під час нападу на нього.

  Як замінити моїх вижили на аванпості? Щоб замінити Ваших обороняються вижили, відкрийте свій аванпост і торкніться кнопки “Змінити захисників” в правому нижньому кутку. Тут Ви можете замінити свою команду захисників точно так же, як і команди, що відправляються Вами для виконання місій. Коли Ви будете задоволені своїм вибором, торкніться “Підтвердити”, щоб прийняти його.

  Що таке цикли? Під час набігів на аванпости Ваших ворогів і захисту Ваших власних, Ви отримуєте очки впливу, кількість яких залежить від успішності Ваших дій. Збір очок здійснюється протягом циклу , зазвичай становить 2 тижні, після чого Ви отримуєте нагороду в залежності від Вашого рейтингу. На початку кожного циклу рівень Вашого впливу скидається до базового значення для Вашого останнього рівня рейтингу. Отримати інформацію про етап і дізнатися, скільки часу залишилося до завершення циклу, можна в грі, скориставшись вкладкою “Цикли” на Вашому аванпості. Цикли також використовуються і для таблиць лідерів аванпосту.

  Коли я отримаю свої нагороди за цикл? Зазвичай тривалість циклу для аванпосту становить 2 тижні. В кінці циклу Ви отримаєте нагороду в залежності від Вашого поточного рейтингу. Дізнатися про своє поточному рівні рейтингу і нагороди за етап можна за допомогою вкладки “Цикли” Вашого аванпосту. Етап залежить від Вашого поточного кількості очок впливу, а перехід між етапами здійснюється в міру того, як змінюється кількість Ваших очок впливу.

  Чому зменшилася кількість моїх очок впливу? На початку кожного циклу аванпосту виконується скидання кількості Ваших очок впливу до мінімально допустимого для етапу рівня.

  • Бронза, срібло і золото (I-III) – без скидання.
  • Платина III – 5000 очок впливу.
  • Платина II – 5200 очок впливу.
  • Платина I – 5400 очок впливу.
  • Майстер – 5600 очок впливу.

  Як захоплювати ходячих? Для початку, відкрийте яму з ходячими , що знаходиться за межами Вашого табору. Тут Ви можете побачити рівень (білий) і кількість (зелений) різних захоплених Вами ходячих. Доторкніться до типу ходячого, який буде використовуватись для захопити, і в нижньому лівому кутку Ви побачите, скільки товарів необхідно Вам для наступного ходячого. Якщо у Вас є достатньо товарів, натисніть “Захопити ще” .

  Коли я отримаю щит? Коли нападник здійснює набіг на Ваш аванпост і знищує всіх Ваших обороняються, Ви втрачаєте вплив. Втративши вплив, Ви отримуєте щит на термін 8 годин. Цей щит захищатиме Ваш аванпост від всіх набігів на протязі терміну дії щита. Якщо напав розграбує товари на Вашому аванпості, Ви програєте, але не отримаєте щит, тому що не втратите окуляри впливу. Якщо Ви атакуєте іншого аванпост при активному щиті, Ви втратите щит, і інші гравці зможуть атакувати Вас знову.

  The Walking Dead: Як грати після оновлення?

  Порохова літо (літня кампанія). Кампанії з нагородами стали веселою особливістю в No Man’s Land, ведучи відлік від торішнього “Вибухового літа”. Цього року літня кампанія повертається, представляючи “порохову літо”. Наглядати за розділом “Новости” в таборі, щоб мати можливість дізнатися про початок кампанії. Повний список нагород з’явиться вже скоро.

  Жетони перекату риси. Жетони перекату риси використовуються для зміни рис Ваших героїв і тих, що вижили легендарного або більш високого (елітного) рівня. Просто виберіть негероїчну рису і Використайте жетон, який дасть можливість вибору з двох випадкових негероїчна рис. Ці випадкові рис чи будуть дублювати риси, яких ще немає у персонажа.

  Можна вибирати між оригінальною рисою якої однієї з двох випадкових рис, яку може залишити собі вижив. Нова риса збереже рівень оригінальної риси. Багаторазові перекати риси можуть бути застосовані до одного і того ж вижив або герою, для того, щоб було можна створити явного переможця для будь-яких майбутніх місій. Жетони перекату риси можна заробити в якості нагороди або знайти в магазині.

  Нова риса: “Прорив”. Ті, що вижили зі зброєю ближнього бою тепер мають новий спосіб розчищати собі шлях крізь натовпи ходячих – рису “Прорив”, яка підвищує їх ефективність проти груп ворогів. Після знищення ходячого з використанням рукопашної атаки, що вижили з даної рисою наносять половину надлишкового шкоди сусіднього ворогові [20-65]% часу. Тепер критичні удари в ближньому бою, що заряджаються атаки і навіть атаки “Спостереження” дають можливість знищувати декількох ходячих одним махом!

  Сюжетна глава 15. Довгоочікувана глава нарешті тут! Ван Зандт ось уже кілька років перебуває в бігах, і нарешті-то було виявлено, де він ховається. Настав час зустрітися з ним в бою у фінальній сюжетної чолі Walking Dead: No Man’s Land! Сюжетна глава 15 містить кілька нових місій, грати в які можна на трьох рівнях складності, і які завершують сюжет No Man’s Land.

  Зміни в системі реклами та структурі нагород. Реклама в NML зазнає значних змін, зміщуючи акценти на рекламу, що переглядається в кіно. Кількість реклами знижується, щоб дати більше часу для проходження місій; при цьому нагорода за перегляд реклами збільшується. Ви зможете відкрити три додаткових ящика після місій чотири рази на годину, при цьому, без необхідності в перегляді реклами. Реклама більше не буде демонструватися після місій, тому у Вас буде можливість відразу ж приступити до знищення ходячих.

  The Walking Dead: Актуальні теми

  Столи випадкових шансів. Тепер Ви можете знайти інформацію про випадкових шанси на отримання нагород у всіх частинах гри. Нові інформаційні кнопки з’являються в наступних місцях:

  • Радіопалатка;
  • При підборі ящиків після місій;
  • На кнопці “Подарунок для гільдії”;
  • Магазини товарів і компонентів;
  • у меню створення значків будівлі ремісника.

  на кожному з цих пунктів меню Ви зможете знайти певну інформацію про можливі шанси на отримання в цьому місці нагород певного типу, їх кількості або рівня рідкості.

  Жетон підкріплення. Новенькі жетони підкріплення можна використовувати для підвищення рівня епічного і легендарного спорядження, яке вже має максимальний рівень, до будь-якого бажаного рівня! Спорядження можна зміцнювати кілька разів, але його рівень не може перевищувати максимальний рівень спорядження в грі.

  The Walking Dead: Риси всіх лідерів

  Рік: Небезпечна ситуація. атаки будь-якого учасника Вашої команди наносять більше шкоди за програмними цілями, якщо він атакує ворога, розташованого поруч з іншим учасником Вашої команди.

  Важливо: Підвищується базовий шкоди атаки.

  Тара: Цілюща атака. вижив з Вашої команди, що виконує заряджається атаку, відновлює частину свого здоров’я. Рівень відновлюваного здоров’я залежить від зоряного рівня Тари: чим вище рівень, тим більше здоров’я відновлюється.

  Важливо: Якщо вижив отримує синці або поранення під час місії, то “Цілюща атака” дозволяє відновити здоров’я вижив, але не запобігає синці або поранення.

  Карл: Другий шанс. Якщо під час місії будь-якого вижив наноситься шкоди, в результаті якого рівень його здоров’я впаде нижче 0, то у нього з’явиться шанс ухилитися від смертельного шкоди і уникнути смерті. Рівень шансу залежить від зоряного рівня Карла: чим вище рівень, тим вище шанс на виживання.

  Аарон: Командна робота. Послідовні атаки, виконані Вашою командою по одній меті, завдають більше шкоди. Рівень наноситься шкоди залежить від зоряного рівня Аарона: чим вище рівень, тим більше наноситься шкоди.

  Мерл: Бовдур. Ваші вижили завдають більше шкоди ворогам, рівень яких вище рівня Вашої команди. Рівень наноситься шкоди залежить від зоряного рівня Мерла: чим вище зоряний рівень, тим більше наноситься шкоди.

  Меггі: Червоний урожай. Вчинені Вашою командою вбивства приносять більше очок досвіду. Кількість очок досвіду залежить від зоряного рівня Меггі: чим вище рівень “Червоного врожаю” Меггі, тим більше додається досвіду.

  Увага! Досвід додається автоматично під час виконання місії, а не після її завершення.

  Деріл: Беззвучний постріл. Стрілецькі атаки Вашої команди мають шанс не створити загрозу і покращений шанс на критичний удар. Рівень шансу не створити загрозу і рівень шансу на критичний удар залежать від рівня “беззвучний пострілу” Деріла: чим вище зоряний рівень, тим вище шанс не створити загрозу або завдати критичний удар.

  Важливо: Шанс чи не створити загрозу не означає , що атака не притягне знаходяться поблизу ходячих.

  Саша: Гарне з поганого. Якщо атака Вашої команди потрапляє в корпус, то Ваша команда отримує шанс отримати очко заряду. Рівень шансу отримати очко заряду залежить від рівня “Гарного з поганого” Саші: чим вище зоряний рівень, тим вище шанс отримати очко заряду.

  Дуайт: Розпач. Атаки Ваших вижили наносять додатковий втрат особливим ходячим. Рівень додаткового шкоди залежить від рівня “Відчаю” Дуайта: чим вище зоряний рівень Дуайта, тим більше шкоди наноситься додатково.

  Нігай: Вижівальческій інстинкт. При низькому рівні здоров’я Ваші вижили завдають більше шкоди і отримують менше шкоди. Рівень збільшеного наноситься шкоди і зменшеного одержуваного шкоди залежить від рівня “Вижівальческого інстинкту” Нігай: чим вище рівень, тим більше шкоди наноситься ворогам і тим менше шкоди отримує Ваша команда.

  Важливо: При низькому рівні здоров’я індикатор здоров’я Вашого вижив опускається до червоної позначки.

  Морган: Захисна атака. При отриманні шкоди Ваші вижили мають шанс отримати очко заряду. Рівень шансу на отримання очка заряду залежить від рівня “Захисної атаки” Моргана: чим вище зоряний рівень, тим вище шанс.

  Юджин: Час риб’ячого хвоста. Якщо Ваші вижили піддаються атаці, у них є шанс X% не одержати критичний удар і оглушення. Рівень шансу на уникнення критичного удару і оглушення залежить від рівня “Часу риб’ячого хвоста” Юджина: чим вище рівень, тим більше шанс на уникнення критичного удару і оглушення.

  Ісус: Врукопашну. Ті, що вижили класу “розвідник”, “вибивала” і “воїн” мають більше здоров’я, а їх атаки завдають більше шкоди. Рівень збільшеного здоров’я і шкоди залежить від рівня “Врукопашну” Ісуса: чим вище рівень, тим більше підвищуються здоров’я і шкоди.

  Мішон: проріджують стадо. Вбивства в рукопашних боях мають шанс на зниження загрози і шанс на відновлення очка дії. Рівень шансу на зниження загрози і відновлення очка дії залежить від рівня “проріджувати стадо” Мішон: чим вище зоряний рівень, тим вище шанс.

  Єзекіїль: Королівська влада. У Ваших вижили є 100% шанс на здійснення відплати з бонусом до втрат X%, коли їх атакують.

  Важливо: Підвищується базовий шкоди атаки. Якщо вижив з “Відплатою” використовує цю здатність, тоді збитків через “Королівської влади” буде додано до втрат від “Відплати”.

  Джеррі: Охоронець. Коли Джеррі або сусідній союзник поранені, існує шанс на рівні 35% (з можливістю поліпшення до 60%) того, що поранення зменшитися наполовину. При активізації риси над Вашим вижив з’являється слово “Охоронець”.

  Абрахам: Чортів божевільний. Ті, що вижили класу “штурмовик”, “мисливець” і “стрілок” мають більше здоров’я, а їх атаки завдають більше шкоди. Рівень збільшеного здоров’я і шкоди залежить від рівня “Чортова божевільного” Абрахама: чим вище рівень, тим більше підвищуються здоров’я і шкоди.

  Розіта: Потрібно лише один. Атаки Ваших вижили, спрямовані лише проти однієї мети, завдають більше шкоди. Рівень збільшеного шкоди залежить від рівня “Потрібно лише один” Розіти: чим вище рівень, тим більше підвищується шкоди.

  Руфус: Відвага білки. У Ваших вижили більше здоров’я. Коли лічильник загрози досягне нуля, кожен з Ваших вижили отримає по очку заряду. Рівень збільшеного здоров’я залежить від рівня “Відвага білки” Руфуса: чим вище рівень, тим більше підвищується здоров’я.

  Губернатор: Тільки найкращі. Підвищується кількість припасів або досвіду, а також шанс на отримання спорядження більш високого рівня в ящиках після місії. Рівень підвищення залежить від рівня “Тільки найкращі” Губернатора: чим вище рівень, тим більше підвищення.

  Гленн: Щасливий сміттєвий контейнер. Отримуйте припаси після кожної місії в залежності від досвіду (у відсотках) , заробленого за вбивства в даній місії. Кількість приписів залежить від рівня “Удачливого сміттєвого контейнера” ​​Гленна: чим вище рівень, тим більше припасів.

  Керол: Цілься в голову. Підвищується шанс на те, що атаки Ваших вижили завдадуть критичний удар . Рівень підвищеного шансу на критичний удар залежить від рівня “Цілься в голову” Керол: чим вище рівень, тим більше шанс на критичний удар.

  Габріель: Загадкові шляху. Підвищується шанс на те, що Ваші вижили ухилятися від рукопашних атак і активують свої риси. Рівень шансу на ухилення або активацію риси залежить від рівня “Загадкові шляхів” Габріеля: чим вище рівень, тим більше шанс на ухилення і активацію риси.

  Морган, снайпер. Клас: Мисливець. Риса героя: Проникливість. Атаки Моргана, що наносяться під час ходу противника, наносять на 45% більше шкоди. Якщо він є лідером, всі учасники команди отримують цей бонус (збільшується до максимуму в 95%.). Інші риси: Нещадний, Влучний стрілець, Пильний, Помста. Для розблокування потрібен рідкісний рівень (250 жетонів).

  Гленн, захисне спорядження. Клас: Вишибала. Риса героя: Готово. У Гленна є шанс 45% отримати частину або всі свої окуляри заряду на початку кожної місії. Якщо він є лідером, всі учасники команди отримують цей бонус (збільшується до максимуму в 95%.). Інші риси: Відплата, Сильний, Залізна шкіра, Покарання. Для розблокування потрібен рідкісний рівень (250 жетонів).

  Рік, спец по виживанню. Клас: Розвідник. Риса героя: Приклад для наслідування. Заряджені атаки Ріка наносять на 50% більше шкоди. Коли Рик використовує заряджену атаку, інший учасник команди з неповними очками заряду отримує очко заряду. Якщо він є лідером, всі учасники команди отримують ці бонуси (збільшується до максимуму в 95%.). Інші риси: Сильний, Залізна Шкіра, Потужний удар, Нещадний. Для розблокування потрібен епічний рівень (500 жетонів).

  Ці герої відрізняються від інших версій тих же самих персонажів. Вони розблокуються і прокачуються окремо від інших версій, і для кожної версії використовуються свої жетони. Жетони для цих героїв будуть доступні за особливі виклики по рації і не будуть доступні за звичайні виклики, якщо про це не буде оголошено додатково.

  The Walking Dead: Проходження Глав, місій і випробувань

  Які є типи місій? Ті, що вижили можуть відправитися виконувати місії різних видів.

  • Місії глави. Проходьте сюжетні лінії гри і знаходите ресурси, які вижили і нові класи вижили.
  • Місії зі збору. Отримуйте досвід, припаси і спорядження, які допоможуть Вам пережити апокаліпсис.
  • Місія-випробування. Грайте і отримуйте зірки і нагороди, просуваючи свою гільдію на самий верх таблиці лідерів випробувань.
  • Місії аванпосту. Влаштовуйте набіги на інших гравців, щоб отримувати товари для обміну, а також вплив, який допоможе Вам забратися на вершину таблиці лідерів аванпостів.
  • Місії сезону. Грайте в місії за мотивами серіалу і отримуйте нагороди, жетони і нових героїв.

  Як мені перемогти в місіях? У кожної місії є певні умови перемоги. Під час місії торкніться кнопки у верхній частині екрана, тоді з’являться умови місії. Коли всі умови будуть дотримані, загориться зона виходу, і Ви зможете залишити зону. Звичайно ж, це як і раніше означає те, що всім учасникам Вашої команди необхідно вибратися з халепи живими.

  Що станеться, якщо я провалю місію? Місія буде провалена, якщо Ви не виконаєте задані умови для перемоги або якщо один з Ваших вижили буде виведений з ладу. Рани нікуди не дінуться, і Ваших вижили потрібно підлікувати в госпіталі, перш ніж їх можна буде відправити в чергову місію. Виведені з ладу вижили отримають серйозні поранення, на відновлення після яких буде потрібно багато часу.

  Що таке “ящик з нагородами”? Боріться з ходячими в тактичних боях і отримуйте такі необхідні Вам ресурси, щоб залишитися живим. Перевіряйте всі блискучі контейнери, щоб знаходити трофеї під час місій. Можна знайти припаси, окуляри досвіду, рації і спорядження. Після місії Ви потрапляєте на екран нагород з дев’ятьма ящиками з нагородами. Необхідно вибрати і відкрити три ящика з нагородами.

  Ви можете відкрити більше ящиків, витративши золоті злитки або переглянувши короткий відеоролик. Також в ящиках можна знайти срібні і золоті призи. Коли Ви знаходите срібний або золотий предмет, він завжди є нагородою вищого рівня і може навіть бути дуже особливим предметом!

  Що таке “глави”? Глави представляють собою сюжетні лінії в грі. У міру проходження глав змінюється сюжет, а також ті, що вижили. Кожна глава складається з шести або більше місій. Успішно завершуйте місії, виконуючи цілі і переміщаючи вижили до зони виходу. Щоб здобути перемогу, правильно підбирайте вижили з найбільш підходящими навичками і зброєю.

  Що таке зірки випробування? За кожну місію випробування Ви можете отримати до 3 зірок. Якщо не отримаєте всі 3 зірки місії, то можете знову пройти цю місію без перезарядки, причому стільки разів, скільки потрібно, щоб отримати всі відсутні зірки. Однак, почавши першу місію випробування, Ви вже не зможете повернутися до попереднього випробування. Ви також можете заробити додаткові зірки, виконавши всі 6 місій випробування на будь-якому рівні. Число набраних Вами зірок відзначається в нижньому лівому кутку екрана випробувань.

  Що означає складність (число)? Складність (число), яку Ви бачите перед початком місії, вказує на складність місії. Це означає, що випробування найкраще підходить для тих, хто вижив саме такого рівня. Іноді рівень може бути вище Вашого поточного рівня вижив, але він означає, що місії складні, але також дають більше нагород. Ретельніше вибирайте стратегію для завершення цієї складної місії!

  Як працюють випробування? Нова система випробувань пропонує 6 місій на кожне випробування. Спочатку необхідно виконати всі місії випробування, і лише після можна перейти до наступного випробування. Якщо не отримаєте всі 3 зірки місії, то можете знову пройти цю місію без перезарядки, причому стільки разів, скільки потрібно, щоб отримати всі відсутні зірки. Однак, почавши першу місію випробування, Ви вже не зможете повернутися до попереднього випробування. Кожен раз, коли Ви закінчуєте всі 6 місій випробування, їх складність підвищується. Чим складніше виконуються Вами місії, тим краще Вам дістаються нагороди. Ваш початковий рівень складності визначається середнім рівнем Ваших трьох кращих вижили.

  Які нагороди можна отримати за виконання випробувань? Заробляючи зірки поодинці і разом з гільдією, Ви можете отримати різні нагороди:

  • За досягнення особистих цілей – різні ящики з нагородами;
  • За досягнення цілей гільдії – товари.

  А ще при виконанні всіх 6 місій випробування Ви отримуєте ще більше зірок і товарів.

  Таблиці лідерів випробування гільдії . Таблиці лідерів гільдії в випробуваннях відображають найактуальніший рахунок гільдії – рахунок після самого останнього випробування. Якщо в даний час проводиться випробування, зірки, отримані в поточному випробуванні, стануть рахунком гільдії. Якщо в даний час випробування не проводиться, зірки, отримані в попередньому випробуванні, стануть фінальним рахунком гільдії.

  Чому мій найкращий рахунок в таблицях лідерів відрізняється? У таблицях лідерів гільдії Ви можете побачити свої зірки в гільдії (за все гри) для Вашої поточної гільдії. У локальної, глобальної і товариської таблицях лідерів Ви можете побачити всі свої зірки в гільдії (за все гри) – всі зірки, зароблені Вами в грі, а не тільки у Вашій поточної гільдії.

  Що таке ” місії з яскравих моментів сезону “? Отримаєте перемогу над погрозами з серіалу, виконавши місію з яскравих моментів сезону! Спеціальні місії за мотивами різних сезонів серіалу в розділі “Місії”> “Сезони”> “Яскраві моменти сезону”. Зіграйте і заробіть нагороди, жетони і доступ до нових героїв!

  Що таке “Дистанція”?

  “Дистанція” представляє собою захоплюючу нову опцію, доводящую Ваших вижили до межі їх можливостей! Для гри в “Дистанцію” необхідно поліпшити свою пораду до рівня 18 або вище. В цілому доступна 21 місія “Дистанції”, в ході яких можна буде отримати чудові призи, такі як жетони, зброю і броню, а також нові компоненти для створення! Чим далі Ви доходите, тим складніше стають місії і тим краще будуть нагороди.

  Здоров’я Ваших вижили не поправлятися після завершення місії або втечі з неї, але Ви можете скористатися золотом, щоб відпочити, відновити частину здоров’я всіх Ваших вижили один раз після кожної завершеної Вами місії. Як тільки у вижив закінчується здоров’я, він переходить в стан “Дій немає”, і їм не можна скористатися знову до тих пір, поки не буде зроблене скидання “Дистанції”.

  Будучи в місії на “Дистанції”, якщо один з Ваших вижили буде переможений, Ви як і раніше зможете намагатися завершити місію до тих пір, поки не втратите всю свою команду або ж вирішите врятуватися втечею. Якщо виконайте мета місії лише частково до того, як Ви втратите свою команду або спасетесь втечею, прогрес буде перенесений на Вашу наступну спробу. Однак між спробами здоров’я ворогів буде повернуто до повного рівня. Знищення одного ворога для виконання мети місії краще, ніж нанесення часткового шкоди безлічі ворогів.

  Якщо в строю у Вас залишилися всього один або два вижили, Ви як і раніше можете почати місію, але досягти успіху буде складно. Ви можете здійснювати виклики по рації або відкривати героїв, і вони будуть доступні для того, щоб використовувати їх відразу ж! Тривалість “Дистанції” становить 24 години; в даний час вона буде починатися щовівторка та щосуботи. Після того, як таймер для події закінчується, почати нові місії буде не можна. Кожне нове подія “Дистанції” буде починатися з самого початку, але, можливо, в ньому Вам доведеться зустрітися вже з новим набором ворогів і цілей місії.

  Коли буде доступна “Дистанція” і скільки вона триває? “Дистанція” проводиться двічі на тиждень і триває по 24 години кожен раз:

  • з 12:00 за UTC у вівторок до 12:00 за UTC в середу.
  • з 12:00 по UTC в суботу до 12:00 за UTC в неділю.

  Про які -або зміни в даному графіку буде оголошено в грі відразу ж після прийняття рішення про їх внесення.

  Які нагороди можна отримати на “Дистанції”? на “Дистанції” Ви можете отримати найрізноманітніші нагороди, такі як:

  • Легендарне і епічне зброя і броню;
  • Жетони героя і класу;
  • Компоненти, що включають фрагменти значків.

  Чим далі Ви просунетеся в цьому режимі, тим більше нагород Ви зможете заробити!

  Що означають червоні точки під моїми вижили на “Дистанції”? Червоні точки показують кількість очок заряду, наявних у цього вижив. 1 червона точка дорівнює 1 очку заряду. У режимі “Дистанція” здоров’я і окуляри заряду Вашого вижив не скидаються між місіями.

  Як лікування в госпіталі працює на “Дистанції”? Ваші вижили, не відправляються в госпіталь, отримавши травми або якщо у них немає дій в місії на “Дистанції”. Ви як і раніше зможеш використовувати цього ж вижив в інших режимах місії, а тих, що вижили з госпіталю все ще можна використовувати на “Дистанції”. Якщо Ваш вижив зробить втеча або помре, він буде позначений відміткою “Дій немає”. Цих вижили не можна буде більше використовувати на “Дистанції”, якщо тільки Ви повністю не перезапустите режим.

  Після кожної завершеною Вами місії, можна один раз поправити здоров’я Ваших вижили на 10%, скориставшись золотом. Це відноситься до всіх, хто вижив; навіть до тих, які більше не входять в Вашу поточну команду з трьох. Ті, що вижили, які позначені “Дій немає”, не отримують користь від лікування. Якщо рівень здоров’я Вашого вижив впав до червоного, таке лікування знову може допомогти повернути його на зелений рівень.

  Що таке “пропуску для раундів випробувань”? “Раунд випробування” являє собою серію з 6 місій-випробувань. Після завершення 5 повних раундів у випробуванні, Ви заробите 1 пропуск для раундів випробувань. В меню Вашого випробування можна побачити, як загальна кількість завершених Вами раундів, так і кількість зароблених Вами пропусків для раундів. 1 пропуск дозволяє пропустити 1 раунд на початку наступного випробування. Ці раунди будуть пропущені автоматично на початку випробування, а всі Ваші пропуску для раундів, зароблені в ході попереднього випробування, будуть витрачені.

  Кожен пропущений раунд дозволяє Вам отримати в нагороду подвійну кількість зірок і товарів в наступному раунді. Тому, наприклад, якщо на минулому тижні Ви заробили 2 пропуску для раундів і зазвичай починаєте випробування на рівні складності 10, Ви відразу перейдете на рівень складності 12. Також Ви отримаєте подвійну кількість зірок і товарів за перші два завершених Вами раунду.

  Перепустки для раундів подвоюють кількість зірок і товарів, отриманих в якості нагороди в ході випробування! За кожен використаний пропуск для раунду Ви отримуєте один раунд з подвоєними нагородами в випробуванні. Зірки, що заробляються Вами по завершенні місій, а також зірки і товари, що заробляються після завершення повних раундів, подвоюються. Це дозволяє Вам отримати більше зірок і товарів за завершення перших раундів випробувань, а також заощадити час і паливо ! Таким чином, Ви зможете пройти далі в випробуванні. Ось повний список подвоєних нагород:

  • Зірки, що заробляються при завершенні місій-випробувань.
  • Зірки, що заробляються при завершенні раунду.
  • Товари, що заробляються при завершенні раунду.

  у чому різниця між звичайними і важким рівнями складності в “Дистанції”? Щоб допомогти гравцям на рівні Ради нижче 18 грати в “Дистанцію” був створений звичайний рівень складності в цьому режимі! Звичайний рівень складності може бути розблоковано на рівні Ради 12 і містить такі ж карти, види ворогів і умови для перемоги, що і на важкому рівні. Однак діапазон складності місій варіюється від 10 до 20 і вище.

  Винагороди за ці місії в першу чергу спрямовані на те, щоб допомогти гравцям між рівнями Ради 12 і 20 поліпшити їх табору і тренувати вижили. На своєму шляху вони зможуть знайти велику кількість припасів, запасів очок досвіду, рідкісне і епічне спорядження, а також жетони героїв.

  Чи можу я змінити рівень складності, з яким починав “Дистанцію”? Після того, як Ви почнете “Дистанцію”, серед розблокованих опцій можна вибрати рівень складності, на якому Ви хочете грати. Переконайтеся в тому, що був обраний правильний рівень складності, оскільки після цього Ви будете заблоковані в режимі “Дистанція” і не зможете змінити налаштування рівня складності до тих пір, поки не завершиться подія, або доки Ви не скористаєтеся функцією перезапуску.

  Чому утримуються зірки випробування, зароблені гравцями? Коли починається випробування, гільдія отримує зірки тільки перших 20 учасників. Якщо Ви хочете, щоб Ваші зірки були враховані, постарайтеся приносити гільдії зірки з самого початку випробування, особливо якщо протягом нього склад учасників постійно змінюється.

  Друга половина 9 сезону. Довгоочікуваний 9 сезон повертається ! Оскільки з лютого продовження 9 сезону “Ходячих мерців” повертається на екрани телевізорів, Вам видається новий сезон гри з місіями, що повторюють події серіалу. Як і завжди, можна буде подивитися епізод, а потім увійти в гру і повторити побачене, отримуючи ще більше задоволення від шоу! Ресурси, радіо і жетони Деріла – ось що отримають ті, хто проходить місії-випробування і стежить за розвитком сюжету.

  The Walking Dead: Гайд по гільдії

  Що таке “гільдія”? Об’єднаєтеся з іншими вижили в гільдію, щоб разом знищувати ходячих і ворогів-людей в випробуваннях тижні і отримувати кльові нагороди! Гільдія – це група тих, що вижили, які вирішують разом протистояти небезпекам, що чекають їх у випробуваннях. Учасники гільдії разом грають і отримують зірки , за допомогою яких можна відкрити різні нагороди гільдії. Для відкриття нагород гільдії потрібно набагато більше нагород, ніж для особистих нагород, тому всі учасники Вашої гільдії повинні вносити свою лепту!

  Як можна вступити в гільдію? Гравці можуть вступати в гільдію для спілкування і співпраці з іншими близькими їм за духом гравцями. Спершу про головне. Торкніться меню Гільдія ” і виберіть собі унікальне ім’я. Як тільки це буде зроблено, Ви зможете або вибрати одну з гільдій на першій сторінці, або знайти гільдію по імені. Якщо Ви знайдете бажану гільдію, доторкнися кнопки “Запит на вступ”. Також можна здійснювати пошук гільдії по її опису.

  Якщо Ви не знайдете гільдію собі до смаку, Ви завжди можете організувати власну. Натисніть кнопку “Створити гільдію”, потім дайте їй унікальне, необразливими ім’я. Якщо хочете, можете додати короткий опис, щоб розповісти іншим про Вашу гільдії. Виберіть, чи буде гільдія відкритою для всіх (набирати учасників) чи ні, і заплатите 300 очок досвіду, щоб створити її. Редагувати опис і публічний статус можна після створення. Зараз Ви не можете запрошувати інших вступити до Вашої гільдію, але інші гравці можуть надсилати запит на вступ.

  Як можна залишити гільдію? Покинути гільдію можна, виконавши наступні кроки:

 • якщо гільдія була створена Вами, то Вам необхідно підвищити іншого гравця до звання лідера (якщо Ви є єдиним членом гільдії або не є її лідером, то можете пропустити цей крок);
 • Відкрийте меню гільдії;
 • Торкніться розділу “Інфо” (біла буква “i” в зеленому гуртку поруч з назвою гільдії);
 • Торкніться опції “Покинути гільдію”.
 • Політика гільдій. Апокаліпсис не пережити поодинці, саме тому добре б приєднатися до гільдії! Однак слід пам’ятати про те, що гільдії повністю знаходяться під контролем лідера і учасників, і розробники гри не втручається в питання, що виникають в гільдії, якщо не порушуються Умови використання. Саме лідер вибирає курс і задає тон всій гільдії. Він може підвищувати учасників в званні до старійшин, виганяти учасників з різних причин, а також приймати в гільдію нових учасників. Старійшини також мають аналогічні привілеї. Існує безліч гільдій, і у Вас є всі шанси вступити в ту, яка підійде Вам найбільше!

  Як працюють подарунки для гільдії? Ви можете зробити подарунок всім своїм друзям по гільдії всього за 400 одиниць золота. Подарунок дає всім в гільдії по золотому скриньки (кожному відповідно його рівню), на додаток до індивідуального текстового повідомлення від Вас Вашим товаришам по гільдії. З золотого ящика можна отримати:

  • Досвід;
  • Запаси;
  • Компоненти і фрагменти значків (якщо у Вас є будівля збирача);
  • зброя і броню;
  • Золото;
  • Рації;
  • Паливо.

  Коли подарунок для гільдії буде відправлений, транзакцію можна буде скасувати або компенсувати .

  Зверніть увагу на те, що термін дії подарунка закінчується через місяць, і Ви позбудетеся його, якщо покинете гільдію, коли подарунок ще не було отримано.

  Реклами гільдії. Завдяки новій системі реклами гільдій лідери гільдій можуть рекламувати свою гільдію, щоб залучати нових гравців. Лідер гільдії може відкрити розділ реклами, перейшовши на екран гільдії і торкнувшись кнопки “i”. Заплативши 100 золота, лідер гільдії може встановити рекламу, яка буде діяти наступні 24 годин або до тих пір, поки гільдія не заповниться.

  Важливо! Якщо гільдія є “Закритої”, то при створенні реклами тип гільдії буде автоматично змінений на “Приєднатися за запитом”.

  Покращено пошук по гільдія. Тепер для гравців, які ще не приєдналися до гільдії або шукають іншу гільдію, гра пропонує їм гільдію для вступу. Гравцям пропонуються найкращі, засновані на їх географічну близькість, варіанти для знаходження гільдій, які активно набирають учасників, і на рівні Ради гравців. Крім того, гільдії тепер можуть вибрати свій власний стиль (активний, складний або нормальний). Це допоможе гравцям знайти тип гільдії, до якої вони хочуть приєднатися!

  • Нормальний: для гравців, які грають без зобов’язань.
  • Активний: для гравців, які грають по крайней мере 3-5 разів на тиждень.
  • Складний: для гравців, які грають щодня і намагаються поліпшити свої ігрові здібності.

  The Walking Dead: Золото, набори і покупки з програми

  Які предмети я можу придбати в грі? The Walking Dead: No Man’s Land пропонує різні можливості! Внутрішньо-магазин знаходиться в нижньому кутку екрану табору тих, хто вижив. Ці покупки є внутрішньоігрові предметами, які можна купити за реальні гроші.

  • Набори з золотом включають золото, за допомогою якого можна прискорити поліпшення табору, швидше вилікувати поранених вижили, купити додаткові слоти вижили і відкрити більше ящиків з нагородами.
  • Набори класу вижили можуть містити такі різні корисні предмети, як зброя, броню, золото і радіо.
  • Радіонабори містять радіо, які допоможуть знайти нових кльових вижили і героїв для додавання в Вашу команду.
  • Обмежені за часом пропозиції можуть містити предмети, знайомі Вам за серіалом, золото, радіо і багато іншого .
  • Посилення палива на 24 години і Подвоєння досвіду на 24 години дозволять грати довше і заробляти більше досвіду, щоб швидше підвищувати рівень.

  Як можна отримати золото? золото дуже корисно під час апокаліпсису, і його можна дістати різними способами! Заробіть золото наступними способами:

  • Убийте ходячих в своєму таборі;
  • Виконайте досягнення;
  • Відкрийте ящики з нагородами після виконання місії;
  • Подивіться відеоролики в театрі;
  • Отримайте безкоштовний подарунок дня в магазині товарів;
  • Купіть внутрішньоігрові набори за реальні гроші.

  Пропозиції “Повне паливо” і ” подвійний досвід “. Під час гри в магазині можна купити 24-годинні посилення, які здорово полегшать Вам проходження гри.

  • Повний паливо ” заповнює Вашу шкалу палива на 24 години після покупки , так що Вам не потрібно буде хвилюватися про паливо під час проходження завдань. Ціна на палива вказується як 0, а час, що залишився дії посилення відображається у верхній частині екрану.
  • Подвійний досвід ” примножує досвід, отриманий Вами під час гри (за вбивства, нагороди, намети і т.д). Час, що залишився дії посилення відображається у верхній частині екрану під лічильником загального досвіду. Посилення можна купувати кілька разів. Кожна покупка продовжує термін дії на 24 години.

  The Walking Dead: Секрети облікового запису

  Як можна зберегти гру? (Android) Ви можете зберегти гру, прив’язавши її до свого облікового запису в Google Play. Google Play дозволяє зберігати тільки одну гру в один обліковий запис, і спроба зберегти кілька ігор в одній облікового запису може привести до втрати однієї або більше ігор.

 • Відкрийте додаток Google Play на своєму пристрої.
 • Увійдіть в обліковий запис в Google Play.
 • Запустіть гру і відкрийте розділ “Налаштування” в правому верхньому кутку екрану табору.
 • Виберіть опцію “Підключити”, і рядок стану гри зміниться на “Гра збережена “.
 • Як можна зберегти гру? (Apple) Ви можете зберегти свою гру, прив’язавши її до свого облікового запису в Game Center незалежно від версії iOS. Game Center дозволяє зберігати тільки одну гру в один обліковий запис, і спроба зберегти кілька ігор в одній облікового запису може привести до втрати однієї або більше ігор.

 • Відкрийте розділ “Налаштування”> Game Center на своєму пристрої.
 • Увійдіть зі своїм Apple ID.
 • Запустіть гру і відкрийте розділ “Налаштування” в правому верхньому кутку екрану табору.
 • Виберіть опцію “Підключити”, і рядок стану гри зміниться на “гра збережена”.
 • Моя гра загублена! Якщо Ваша збережена гра була видалена, коли Ви видалили додаток або поки Ви переносили гру на інший пристрій, то Ви можете відновити її за допомогою свого облікового записи в Game Center або Google Play. Якщо це не допомагає, то, в першу чергу, обов’язково прив’яжіть свою нову гру до свого облікового запису в Google Play або Game Center. Потім зверніться до служби підтримки, відправивши повідомлення з заголовком “I lost my account” ( “Мій обліковий запис загублена”) і вказавши наступну інформацію:

 • Повне ім’я в первісної грі;
 • Рівень гравця в первісної грі;
 • Назва гільдії в первісної грі (якщо є);
 • Платформа (iOS, Android).
 • Якщо у втраченій збереженою грі Вами були виконані покупки з програми, то прикладіть копії квитанцій. Без цих даних Вам не зможуть відновити обліковий запис.

  Зверніть увагу, що питання не може розглядатися без цієї інформації. Підтримка надається тільки на англійській мові. Ви можете написати повідомлення на своїй рідній мові, і Вам постараються відповісти на нього.

  Я втратив (а) прогрес в грі! Якщо зібрані Вами ресурси зникли або Ваше поліпшення не було виконано, можливо, у Вас сталася невелика “відкат”. Подібний відкат може статися, якщо з’єднання зникло на кілька секунд, а Ваша гра не зберегла Ваші останні дії. Саме тому, повернувшись в гру, Ви почнете з моменту, що передував виконанню Ваших останніх дій. Але не хвилюйтеся – це означає, що ресурси, що використовувалися Вами за той час, не були втрачені. Запобігти цьому “відкат” можна, торкнувшись вкладки “Гільдія” перед закриттям гри. Це змусить гру з’єднатися з сервером для завантаження інформації про гільдії, і, таким чином, зберегти Ваш прогрес!

  Важливо: іноді відкат може статися, якщо відкрити гру, тривалий час перебувала в згорнутому стані.

  Я хочу підключитися до Facebook! Якщо хочете підключити гру до Facebook, то виконайте наступні кроки:

 • Відкрийте гру.
 • Виберіть “Новости” в правій частині екрана табору.
 • Відкрийте розділ ” соцмережі “.
 • Натисніть на кнопку Facebook в нижній частині розділу, щоб підключити гру до Facebook.
 • Або:

 • Відкрийте гру.
 • Натисніть” Місії “в нижній частині екрана табору тих, хто вижив, потім виберіть” Випробування “.
 • Перейдіть до” Кращому рахунку “.
 • Натисніть на кнопку Facebook в правій частині екрана, щоб підключити гру до Facebook.
 • Тепер Ви можете отримати золото за відповідне досягнення, а також порівняти свої рекорди з рекордами друзів в Facebook!

  Зверніть увагу, що Facebook не зберігає гру, і Ви можете зберегти своє просування в грі тільки за допомогою підключення гри до Вашого облікового запису в Game Center або Google Play.

  Прив’язка до пристроїв під управлінням Android і iOS. Хочете змінити пристрій і продовжити свою гру? Це можливо! Виконайте наступні кроки, щоб прив’язати свою гру до пристроїв Android і iOS:

 • Перебуваючи в таборі, а потім натисніть кнопку “Налаштування”. Вона знаходиться у верхньому правому кутку.
 • Натисніть кнопку “Підключити пристрій”.
 • Оберіть “Це старе пристрій”.
 • Залиште старе пристрій відкритим і перейдіть до іншого пристрою.
 • На новому пристрої перейдіть в табір і в розділ “Налаштування”.
 • Виберіть пункт “Це новий пристрій”.
 • Введіть код зі свого старого пристрою, отриманий Вами після клацання по пункту “Це старе пристрій”.
 • Коли з’явиться запит про заміну поточного табору, клацніть “OK”.
 • Отримавши повідомлення про успішну прив’язці, торкніться “OK”.
 • Зверніть увагу на те, що одночасно можна вести гру лише на одному пристрої. Якщо замість коду Ви отримаєте повідомлення про закінчення терміну, встановіть годинник на своєму пристрої на кілька хвилин раніше.

  Чи можна грати в гру на декількох пристроях? (Android) Прив’язавши гру до свого облікового запису в Google Play, Ви зможете завантажувати свою збережену гру зі свого облікового запису на іншому пристрої, що підтримує Google Play. Спочатку перевірте, прив’язана Ваша гра до Вашого облікового запису в Google Play на Вашому пристрої. Відкрийте гру і перейдіть в розділ “Налаштування” в правому верхньому кутку екрану табору. Якщо в рядку стану Google Play зазначено “Гра збережена”, значить, Ваша гра прив’язана до цього облікового запису в Google Play.

  Відкрийте додаток Google Play на своєму іншому пристрої, виконайте вхід в ту ж обліковий запис і встановіть гру . Коли Ви відкриєте гру, Вам буде запропоновано автоматично завантажити збережений табір після початкових титрів. Якщо дана опція не з’явиться автоматично, то відкрийте розділ налаштувань у правому верхньому кутку і виберіть опцію “Підключити”, щоб побачити опцію збереження.

  Чи можна грати в гру на декількох пристроях? (Apple) Прив’язавши гру до свого облікового запису в Game Center, Ви зможете завантажувати свою збережену гру зі свого облікового запису на іншому пристрої Apple. Спочатку перевірте, прив’язана Ваша гра до Вашого облікового запису в Game Center на Вашому пристрої. Відкрийте гру і перейдіть в розділ “Налаштування” в правому верхньому кутку екрану табору. Якщо в рядку стану Game Center зазначено “Гра збережена”, значить, Ваша гра прив’язана до цього облікового запису в Game Center.

  Відкрийте розділ “Налаштування”> Game Center на іншому пристрої та виконайте вхід в ту ж обліковий запис. Встановіть і відкрийте гру, і Вам буде запропоновано автоматично завантажити збережену гру після початкових титрів. Якщо дана опція не з’явиться автоматично, то відкрийте розділ налаштувань у правому верхньому кутку і виберіть опцію “Підключити”, щоб побачити опцію збереження.

  Автор стат