Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження The Love Boat Puzzle Cruise: Поради, WIKI, Огляди

THE LOVE BOAT – гра на андроїд від компанії Gameloft. Жанр гри: пазли. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Що потрібно робити на рівнях “склади 3”? Необхідно виконувати завдання, поєднуючи по 3 або більше предмета одного кольору. Для цього можна переміщати сусідні предмети по горизонталі або вертикалі, або використовувати бонуси.

Ух ти! Я поєднав кілька предметів і замість них з’явилася бомба! Поєднуючи 4 або більше предметів, ви створюєте бомбу. Щоб підірвати її, натисніть на неї два рази або поміняйте місцями з сусіднім предметом. Створюйте більш потужні бомби, поєднуючи більшу кількість предметів! Є чотири рівня бомб, у кожного наступного більше радіус вибуху. Імпровізуйте і шукайте нові шляхи створення бомб!

Навіщо потрібні дивні об’єкти на рівнях “склади 3”, які я не можу поєднати з іншими предметами? Крім предметів, в грі є ще інші елементи – скелі, вузли, буї та нафту. Ви можете дізнатися більше про них і інших елементах гри в розділі Допомога: відкрийте меню Налаштування (верхній лівий кут екрану на кораблі) і виберіть розділ “?”.

Чому деякі предмети не зникають після того, як я їх поєдную? Це означає, що деякі предмети були заблоковані вузлами. Поєднавши їх або підірвавши бомбу, ви приберете вузол і розблоковуєте предмет. Будьте уважні – деякі вузли подвійні, і вам потрібно буде розв’язати їх два рази!

Я не розумію, як працює Різнокольорове колесо … Як вибрати, який колір прибирати? Наповнивши шкалу Різнобарвного колеса, ви можете прибрати всі предмети того кольору, який показує колесо. Якщо ви почекаєте 1 хід, колесо повернеться і ви зможете прибрати предмети іншого кольору! Крім того, ви можете продовжити чекати, не використовувати колесо і наповнити його ще раз. Тоді вийде прибрати всі предмети двох кольорів! Якщо у вас досить терпіння і навичок, ви можете наповнювати колесо, не використовуючи його, і прибираючи по три, чотири або п’ять кольорів … Коли подсветится все колесо, ви зможете прибрати всі предмети рівня! Зверніть увагу, що якщо предмет заблокований вузлом, Різнокольорове колесо прибере один шар вузла.

Я поєднав предмети необхідного кольору, але вони не були враховані для досягнення мети. Чому? На деяких рівнях недостатньо просто поєднувати предмети певного кольору, необхідно поєднувати їх всередині мережі (особлива зона поля). Враховуються тільки предмети певних кольорів, суміщені всередині мережі того ж кольору!

Чому на рівні з нізвідки з’явився пісок? Це Пошуки скарбів. Вам потрібно перенести всі пляшки в нижню частину поля, після чого відкриється карта скарбів і з’явиться пісок.

Що робити, якщо рівень занадто складний і я не можу його пройти? Спробуйте з’ясувати, що робить рівень таким складним. Можливо, вам необхідно змінити стратегію. Вам може допомогти використання різних бонусів, наприклад, Мережа, використана в потрібний момент, може змінити хід гри. А якщо вам здається, що перемога близька і потрібно ще кілька ходів – ви можете купити їх в кінці рівня.

Як відкрити нові завдання? Нові завдання з часом будуть з’являтися в судновому журналі (нижній лівий кут на кораблі). Виконайте ті, що вже є, щоб відкрити нові!

Які нагороди є за виконання завдань? Кожен раз, коли ви виконуєте завдання, ви відкриваєте частина сюжету, покращуєте щось на кораблі або відкриваєте нову можливості зміни! А якщо це останнє завдання в розділі, ви отримаєте в нагороду спеціальний набір!

Як дізнатися, які у мене сюжетні мети і завдання? Актуальні сюжетні завдання завжди відображаються в судновому журналі (в нижньому лівому кутку екрана на кораблі). Виконуйте їх, використовуючи зірки для прогресу.

Як дізнатися, які у мене цілі і завдання на рівнях? На рівнях “склади 3” завдання завжди відображаються в центрі верхньої частини екрану.

Чому я не отримую певний предмет в лотереї? Шанси отримання предметів в лотереї випадкові.

На верхній панелі є якийсь дивний лічильник з сердечками. Він зменшується після того, як я граю в “склади 3”. Це ваші життя. Всього у вас 5 життів. Коли ви програєте рівень в “склади 3”, ви втрачаєте одну життя.

А як поповнити мої життя? Коли ви втратите все життя, їх можна поповнити за монети. Ще життя повільно відновлюються з часом (поряд з сердечком є ​​таймер).

Чи можна підключити до гри обліковий запис в Facebook? Гра не підтримує ні Facebook, ні інші соціальні мережі.

Як зберегти ігровий прогрес? Ваш прогрес автоматично зберігається в хмарі. Резервна копія створюється кожні 24 години, щоб забезпечити збереження вашого прогресу.

Як скинути ігровий прогрес? Ви можете скинути прогрес в меню Настройок (верхній лівий кут екрану на кораблі). Натисніть значок “Скинути” і підтвердіть свій вибір.

Як синхронізувати ігровий прогрес на декількох пристроях? У вас може бути тільки одна обліковий запис на одному пристрої.

Як змінити ім’я в профілі? У меню Настройок (верхній лівий кут екрану на кораблі) натисніть на поле Ім’я користувача.

Як відкрити нові можливості зміни? Іноді після виконання завдання ви отримаєте можливість змінити щось на кораблі. У перший раз ви можете вибрати кращий варіант, але якщо захочете змінити корабель пізніше, то доведеться заплатити невелику кількість монет і відкрити 2 інших варіанти.

Як переробити те, що я вже змінив? Розмістивши на кораблі меблі та інші предмети, ви можете змінити їх, натиснувши і утримуючи. З’явиться жовта дуга, після заповнення якої ви побачите інтерфейс зміни, який допоможе вам вибрати інший стиль або зберегти той, що є.

Як змінити мову гри? У меню Настройок (верхній лівий кут екрану на кораблі) виберіть розділ Мови (з прапором), потім виберіть потрібний прапор.

Як регулювати гучність музики і звукових ефектів? У меню Настройок (верхній лівий кут екрану на кораблі або рівнях “склади 3”) використовуйте повзунки, щоб змінити гучність музики і ефектів, або натисніть значки ліворуч, щоб включити / вимкнути їх.

як змінити налаштування повідомлень? У меню Настройок (верхній лівий кут екрану на кораблі) натисніть Повідомлення, виберіть вкл / викл.

У грі на пристрої з Android виникають помилки. Що робити? , щоб грати з максимальними показниками, вимкніть режим збереження енергії і переконайтеся, що на вашому пристрої не запущено занадто багато фонових процесів одночасно з грою.

Чи можна підключити до гри обліковий запис в Facebook? Для гри потрібне підключення до Інтернету.

Що таке монети і як їх отримати? Монети – основна валюта в грі. Ви можете отримати їх за рівні “склади 3”, за проходження глав або виграти в лотереї.

Що таке бонуси і як їх отримати? Бонуси – це посилення, які допоможуть вам проходити рівні “склади 3”. Їх можна активувати до початку рівня (Бомби або Різнокольорове колесо) або під час (Мережа). Їх можна отримати за проходження глави або купити за монети.

Що таке зірки і як їх отримати? Зірки – це валюта, яка використовується для виконання завдань. За кожен рівень “склади 3” ви будете отримувати по одній зірці. Проходьте більше таких рівнів, щоб виконувати більше завдань.

Як купити бонуси? Якщо у вас немає будь-якого бонусу, натисніть на його значок і зможете купити набір з 3 нових.

Чи можна продавати зірки / монети / бонуси і т.д.? Їх неможливо продати, але можна використовувати, щоб пройти дуже складні рівні!

Як отримати монети? Монети можна отримати за рівні “склади 3”, пройдені глави або виграти в лотереї. Крім того, ви можете купити їх за реальні гроші.

Я купив предмет, але він не з’явився в грі. Що робити? Вам слід зв’язатися з Підтримкою користувачів. Перейдіть в меню Настройок (верхній лівий кут екрану на кораблі) і виберіть Підтримку користувачів. Заповніть форму, пояснивши свою проблему. З вами зв’яжуться в найкоротші терміни.

Чи можна запросити в гру друзів? Ні, в грі немає функції запрошення друзів.

Автор статті: Надія Д.