Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Tacticool: Поради, WIKI, Огляди

TACTICOOL ОНЛАЙН шутер 5 НА 5 – цей екшен на андроїд, випущений 29 січня 2019 р фінським розробником Panzerdog на гроші російського холдингу Mail.Ru. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Tacticool завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і з збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • промокодом (Коди підтримки) Tacticool
 • Гайд для новачків
 • Гайд по зброї
 • Гайд по ресурсам
 • Мудрі поради
 • промокодом (Коди підтримки) Tacticool

  Як ввести промокод? У верхньому лівому куті є вкладка “Магазин” (позначена трьома смужками). Її слід відкрити і вибрати меню “Налаштування управління”. Тут необхідно прокрутити меню вправо до вкладки “Розробник – версія гри”. Тут пункти прокручуються вниз до рядка “Код підтримки”. Рядок активна, на неї потрібно клацнути, після чого з’явитися діалогове вікно, в яке необхідно ввести код. Потім, підтвердити операцію.

  промокодом Tacticool

  Промокод Що отримає гравець D-TACTICOOL10 000 серебраFB-TACTICOOL10 000 серебраBL-AAFV- MDEQ45 000 серебраDQ-ACHZ-JYFM40 000 серебраBQ-ACJA-UUKE40 000 серебраBQ-ACSB-CQEQ40 000 серебраBQ-ACJC-ZMDB40 000 серебраBQ-ACJC-MFEE40 000 серебраBQ-ACJE-TZYH40 000 серебраBQ-ACJF-LQCJ40 000 серебраBQ-ACJG-NLZU40 000 серебраBQ-ACJH-UZVM40 000 серебраBQ-ACJM-PAWA40 000 серебраALFABRAVO20000 серебраVKPROFITСлучайние прізиFBPROFITСлучайние прізиTWPROFITСлучайние прізиOKPROFITСлучайние прізиINSTAPROFIT20000 срібла

  Tacticool: Гайд для новачків

  Гра являє собою двосторонній шутер від компанії Panzerdog, бої проходять в командах 5 на 5. У грі існує кілька карт, по яких бігають і вбивають один одного команда гравця і команда противника. Бої тривають по 4 хвилини. У Tacticool є рівень гравця, за яким аккаунт входить в один з наявних в грі рангів. При старті матчу система підбирає гравців за рангом. Динаміка гри, навіть деякі карти, нагадують старий добрий Counter-Strike. У Tacticool є маса зброї та 22 персонажа.

  Правила битви. Команда, яка набрала найбільшу кількість очок, отримує перемогу. За кожне вбивство дається 1 очко. Також переможцем буде та команда, яка набере 100 очок. Крім цього, необхідно знайти і утримувати сумку. За кожні 5 секунд утримання сумки, загону нараховується 1 очко. На карту можна взяти 3 персонажів, яких можна змінювати при необхідності. Після вбивства гравець відроджується протягом 5 секунд, і знову біжить вбивати.

  Гра не складна в освоєнні, управління зрозуміло навіть новачкові, який до цього не грав в подібні ігри. До камери потрібно звикати, але це не основна складність. Так як гра з’явилася недавно, розробники часто вносять зміни, роблять поправки, виправляють помилки і додають щось нове. Найголовніше, гра створювалася для будь-яких смартфонів. У ній можна поставити якість графіки, яке потягне, не напружуючись мобільний пристрій.

  Сутичка

  У грі існує кілька режимів гри, але суть бійки однакова. Гра відрізняється від подібних шутерів наявністю життєвих ситуацій (фізики). Наприклад, якщо цегла падає на гравця, він дійсно може вбити або поранити героя. Вбивати можна чим завгодно і як завгодно. Практично на кожній карті є машини, на яких можна їздити і тиснути ворогів. Розчавити можна і своїх союзників теж. Є на картах і додаткове зброю – кулемет. Стріляє також по всім без розбору. Потрапляючи під лінію вогню, гинуть і свої, і чужі герої. Можна мчати на машині і стріляти з кулемета.

  Гравець може не боятися, що під час битви у нього закінчаться патрони. Вони нескінченні, але ємність магазину ніхто не відміняв. Тому необхідно при першій можливості перезаряджати зброю. Окуляри здоров’я відновлюються самостійно, після нетривалої перепочинку. Якщо гравець бачить на екрані червону пелену, слід відійти від ворога і трохи почекати, поки шкала здоров’я не підніметься. Якщо гравця вбили, то через 5 секунд він воскресне в точці появи на карті. Бої динамічні, грати буде цікаво.

  Шутер від 3 особи, але сам персонаж занадто віддалений від камери, що не зовсім зручно для управління. Також варто призвичаїтися прицілюватися. Як такого прицілу немає, є позначки, під які необхідно підлаштовуватися. Стрілянина ведеться автоматично, коли противник потрапляє в “приціл”.

  Основні карти

  З першого виходу гри, розробники постійно додають нові карти для сутичок, але є карти, які існують з самого початку. Вони найчастіше випадають гравцям.

  Карта Тленск. Зруйноване місто часів 2 Світової війни. Дуже багато перешкод, зруйнованих будівель. Для того, щоб взяти сумку, необхідно підірвати двері будівлі в центрі карти. Досить 1 гранати. Тут можна їздити на машині тільки з правого боку, тому що на інших частинах карти лежать уламки будинків – не подолав. Краще позиції для снайперів – дахи будинків з великим оглядом. Екіпірування – гвинтівка і детонатор.

  Старе депо. Велика карта з відкритим простором, можна вільно переміщатися на машині з кулеметом. Цікава особливість – поїзд, їздить через кілька секунд, має назву – Томас. Якщо гравці засіваються, може передавити пів команди. Кращі позиції – слід розташуватися в будівлях близько поїзда. Добре показали себе на карті – кулемет і детонатор.

  Зона 39. Карта більше схожа на фільм жахів, тому що тут переміщаються зомбі, яких слід вбивати, а то вони вб’ють гравців. Карта відкрита, можна їздити на машині з кулеметом, тиснути нежить або ворогів. Можна задавити своїх, тому необхідно бути обережними. На одному з будинків в центрі карти є на даху кулемет. Варто зайняти це місце і контролювати підходи ворога до своєї команди. Сумка знаходиться в зомбоящик. Його ревно стережуть зомбі. Краще виїхати на машині, передавити упирів і забрати сумку. Відмінна карта для любителів кулеметів і снайперських гвинтівок.

  Оперативники

  Герої в грі мають назву – оперативники. В один бій береться 3 героя, яких можна міняти по ходу битви. Є кілька видів оперативників.

  Звичайні – мають 1 слот під спецзброї, здоров’я від 2000 одиниць. Також у них є додаткові незначні характеристики (наприклад, 20% до швидкості бігу). Найцікавішим персонажем з цього ряду вважається Тор. У нього є особливість – зменшений розкид куль. Він стріляє точніше зі зброї з великим розкидом куль (наприклад, автомат). Якщо персонаж встане на коліно, то розкид зменшується ще сильніше.

  Незвичайні – мають 1 слот під спецзброї, здоров’я від 2500 одиниць. Також у них є додаткові значні характеристики (наприклад, 35% до швидкості атаки).

  Рідкісні – мають 2 слота під спецзброї, здоров’я від 3500 одиниць. Також у них є додаткові дуже значні характеристики (наприклад, – 50% до одержуваному втрат).

  Етичні – їх всього троє:

 • Снек – 4250 очок здоров’я, 30 % до швидкості бігу, 10% дальності огляду, 2 слота під спецзброї. Спецзброї – Авіаудар (це зброя, з яким йдуть ці герої).
 • Злий – 4500 очок здоров’я, – 70% одержуваного шкоди поблизу, несприйнятливість до газу, 2 слота під спецзброї. Спецзброї – А-232.
 • Датч – 4100 очок здоров’я, 35% – скорострільності, 35% – ємність магазину, слота під спецзброї. Спецзброї – RTFM.
 • Оперативники збираються з пазлів. Для кожного героя слід зібрати 25 карток. Звичайні персонажі випадають частіше, ніж інші. За допомогою пазлів можна підвищувати рівень чемпіонів.

  Оперативників для битви потрібно підбирати по параметрам зброї. Наприклад, дробовик стріляє майже в упор, тому герой, який буде з ним бігати повинен мати багато здоров’я і характеристики, які зменшують шкоди. Якщо в битву береться автомат або кулемет, то краще взяти оперативника, у якого є параметр, що дає менше розкиду куль.

  Нагородження. Після закінчення матчу, команда – переможець отримує нагороди: спеціальний скриню, з якого можуть випасти ресурси або картки персонажів. Також переможцям дається можливість прокрутки “колеса нагородження”. Якщо стрілка потрапляє навпаки зазначеного призу – гравець отримує цей бонус. Можна повторно безкоштовно крутити “барабан” за перегляд рекламного ролика.

  Щоденні завдання. У Tacticool є щоденні завдання, після виконання яких гравець отримує скриню з ресурсами і пазлами оперативників. Завдання можна подивитися з основного меню. Також гравець отримує бонуси у вигляді скринь з бонусами. Скрині можна отримати через певний час (від 3 до 24 годин).

  Tacticool: Гайд по зброї

  Вся зброя в грі дуже збалансовано. У Tacticool дуже багато різноманітної зброї. Між собою воно відрізняється по дальності стрільби, по розкиду куль, по швидкості бігу персонажа (коли ствол в руках). Основна відмінність – шкоди, що завдається однією кулею. Наймогутніша зброя, можна купити за реальні гроші в ігровому магазині.

  Види екіпіровки:

 • Основне – це ті стовбури, з якими гравець постійно грає на картах. Має кілька типів, які відрізняються між собою за характеристиками.
 • Допоміжне – це пістолети і ножі, які виймаються при необхідності.
 • Спеціальне зброю – різноманітні гранати, міни, вибухові речовини (СІ4) і багато іншого.
 • Основна зброя

  ПП (пістолет – кулемет) – б’є на дуже короткі дистанції, майже в упор , має непогану скорострільність. Розкид, завдяки короткій дистанції ураження, невеликий. Добре підходить для добивання супротивника. Можна дати оперативникам, у яких багато очок здоров’я і є вміння на зменшення шкоди.

  Дробовики – мають велику забійну силу від 1 пострілу. Для більшого ефекту потрібно бити супротивника в упор. Розкид невеликий. Майже всі кулі досягають мети. Є невелика віддача. Слід частіше заряджатися. Підходить гравцям, які люблять бути в гущі подій. Слід давати оперативникам з хорошим здоров’ям.

  Автомати – мають середню дистанцію стрілянини, великий розкид куль. Є віддача і невелика затримка між пострілом і попаданням в ціль. Якщо встати на коліно, можна зменшити розкид. З цього положення менше мотає приціл. Підходить оперативникам з умінням знижувати розкид куль. Краще стріляти під ноги супротивникові. Можна прикривати відхід своєї команди на нову позицію або захищати персонажа з сумкою.

  Кулемети – дистанція трохи більше, ніж у автомата, мають великий розкид куль, і гарну віддачу. Дуже незручно бігати з таким стволом, краще зайняти зручну позицію і валити всіх на підході до персонажу. Дуже висока скорострільність, яку можна збільшити, взявши оперативника з відповідним умінням.

  Гвинтівки – найбільшу відстань польоту кулі. Варто пам’ятати, що снаряд летить кілька часток секунди, за цей час противник може зміститися. Краще бити в груди. Звичайно, попадання в голову відразу відправить суперника на точку відродження, але голова швидше залишає приціл, ніж тулуб людини. Стовбури для тих гравців, які можуть і вміють вибирати зручні позиції, мають терпіння і швидкість реакції (якщо близько вражина добереться потрібно моментально переключитися на пістолет або ніж). До гвинтівок потрібні оперативники з вміннями: дальність огляду, прицілювання.

  Гравцям слід враховувати, що у гвинтівок і кулеметів є час на прицілювання, але б’ють вони дуже далеко. Якщо гравець бігає з ПП або дробовиком, то намагатися дістатися в лоб до кулеметника і до снайпера не варто. Тут працює тактика “скаженого зайця”, коли гравець бігає з одного боку в інший, стрибає, падає, одним словом робить все, щоб збити приціл противника.

  Вибирати зброю варто по перевагах, хто що любить, з чим вміє бігати . Якщо хтось не грав раніше в подібні ігри, варто обкатати по черзі кожен тип зброї, а потім вибрати і прокачувати найбільш вподобане.

  Правило вибору зброї. У принципі, в грі можна брати будь-яку вподобану зброю. Але, якщо гравець вибрав для спорядження, наприклад, автомат, то другим двом хлопцям він уже взяти автомат не зможе. За правилами гри в бой идут 3 оперативника, яким підбирається 3 набори екіпіровки. У кожному наборі має бути зброя різного типу. Наприклад, 1 будь-яка гвинтівка, 1 будь-який автомат і 1 кулемет.

  Набори екіпіровки. У набір можна взяти 1 тип основного зброї, 1 тип допоміжного зброї і спеціальна зброя. У епічних і рідкісних бійців по два слоти спеціальної зброї, тобто можна взяти на карту гранату і міну. Перед боєм можна поміняти вміст набору і підібрати під нього оперативника.

  На старті гри не слід купувати все підряд, можна вибрати 1 клас стовбурів і розвивати його.

  Рекомендації щодо прокачування основного зброї

  Кожен тип зброї має по 6 модифікацій. Модифікації можна покращувати з 1 по 15 рівень. Але досвідчені гравці не радять відразу покращувати стовбури. Це обумовлено тим, що вони рекомендують купувати стовбур наступної моделі, ніж витрачати ресурси на поліпшення.

  Наприклад, МК-1 15 рівня матиме характеристики нижче, ніж МК-2 1 рівня. Тим часом, на підвищення параметрів витрачатися дуже багато срібла, ніж на покупку нової моделі. Але купувати доведеться все моделі, якщо гравець хоче придбати МК-6. Наступна модель буде доступна для покупки, після придбання попередньої. Також поки гравець не відкриє стовбур, він не зможе побачити характеристики і вартість наступної моделі.

  Поки гравець не придбає 6 модифікацію зброї (МК-6, з прикладу), покращувати проміжні моделі немає сенсу. Підвищувати параметри слід тільки у останньої моделі класу. Краще поліпшити навички воїнів, і трохи підкопів купити наступну модель стовбура.

  Є стовбури, які можна придбати за золото. Якщо гравець може дозволити вливати в Tacticool реальні гроші, то може купити ствол з підвищеними характеристиками на старті гри. Але, якщо гравець не користується Донатом (реальними грошима), то покупка зброї за золото, повинна бути відкладена на пізніший період гри.

  Tacticool: Гайд по ресурсам

  У грі є два види ресурсів :

  Срібло – сама ходова ігрова валюта, за яку можна придбати і поліпшити більшу частину оперативників і зброї. Також срібло можна витратити на поліпшення умінь оперативників і на затвори до зброї. Отримати срібло можна з щоденних подарунків, за щоденні завдання, за перемоги в матчах.

  Золото – найцінніший ресурс в грі. Можна отримати за вхід в гру (під час акцій), за деякі щоденні і кланові завдання. Також золото можна купити за реальні кошти.

  На що можна витратити золото:

 • На покупку срібла, що робити не рекомендується, так як срібло можна заробити завжди.
 • На покупку і модернізацію зброї. Це непогане вкладення, але на перших стадіях гри цього робити немає сенсу.
 • На придбання набору бійця. Про нього варто поговорити детальніше.
 • Набір бійця

  Набір можна придбати в магазині. Зайшовши в меню магазину, слід відкрити вкладку з пазлами. Там буде 2 набору, з яких гравець може отримати пазли для збірки і поліпшення оперативників. “Подарунковий набір” можна купити за срібло, його можна при можливості придбати за бажанням. Другий набір – “набір бійця”, дуже необхідний для отримання епічних героїв.

  Епічних героїв можна отримати тільки з “набору бійця”, ніде більше їх дістати не можна. Тому золото слід збирати і витрачати тільки на покупку цього набору, поки не зберете 3 золотих персонажів (з ними гравець буде грати більш ефективно).

  “Набір бійця” коштує 500 золотих. Що гравець отримає за набір:

  • 1 епічну картку.
  • 6 карток фіолетового рідкісного бійця.
  • 8 карток для синіх незвичайних оперативників.

  тобто, купуючи цей набір, гравець в будь-якому випадку залишиться в плюсі.

  Варто відзначити, що всі пазли випадають не тільки за кольором, але і по імені героїв. Не слід думати, що, купивши 25 наборів, гравець збере 1 епічного воїна. Для кожного оперативника є свої пазли. Всього необхідно зібрати 25 карток для складання 1 героя.

  Також в цій вкладці можна купити за золото пазли для підняття рівня епічним і рідкісним оперативникам. Це дуже корисна опція, так як картки купуються безпосередньо на певного бійця. Чи не доведеться заново рандомно відкривати скрині. На карту береться всього 3 воїна, тому прокачати їх цілеспрямовано за золото не складе особливих труднощів.

  Акції розробників. Варто стежити за періодичними акціями, які влаштовує адміністрація гри. Акції можуть бути приурочені до свят, або просто за бажанням розробників. В цей час за вхід в гру дається кілька золотих монет, і кілька карток незвичайних і рідкісних оперативників.

  Мудрі поради

  Багато запитають, в чому можуть бути хитрощі гри в звичайній стрелялке? Але якщо гравець має намір довго грати і продуктивно розвиватися, то деякі знання йому будуть необхідні. Використовуючи деякі хитрощі, можна витягати битву, навіть з недосвідченими гравцями в команді.

  Знання карти

  Карт в грі кілька, але запам’ятати їх буде не складно. Для чого? Tacticool дуже динамічна гра, яка вимагає постійного руху в битві. За 4 хвилини можна забрати кілька вбивств. Знання карти допоможе правильно вибрати точку обстрілу, якщо гравець бігає за снайпера або кулеметника.

  Особливості карти. Також важливо знати, де розташовуються засоби переміщення (в одній з карт можна ганяти на танку, що дуже вигідно тактично). Карта допоможе гравцеві при наближенні потужного противника сховатися в укриття, або відійти для перезарядки зброї і відновлення життів. Важливо знати, який шматок від стіни можна обстріляти, щоб вона впала і поховала під собою підлогу команди супротивника.

  Паровоз. На карті “Старе депо” важливо знати розклад поїзда, на якому можна переміститися , відстрілюючись від ворогів. За допомогою поїзда можна передавити кілька опонентів. Як це зробити? Якщо гравець знає час прибуття, він може підманити суперників на рейки (цей трюк можна проробити тільки з новачками) і не давати з них зійти. Томас легко розправитися з ворогом за гравця.

  Сумка. Перші кілька секунд бою йде для того, щоб знайти і захопити сумку. Ті, хто першим заволодіє предметом, може розраховувати на додаткові очки, які, цілком можливо, будуть вирішальними при підрахунку балів для перемоги.

  Знання зброї

  Дуже важливо знати, яку зброю гравець дав своєму персонажеві . Кожен тип зброї в грі унікальний. Слід навчитися грати ім. Завдяки продуманій фізики в грі, зброя має практично ті ж основні параметри, що і в житті.

  ПП і дробовик. Головне завдання гравця з цією зброєю в руках – швидко бігати і добре ховатися. А серйозно, вибираючи ту зброю потрібна вправність, знання кожного каменю на карті, щоб вчасно відійти. Зброя діє майже в упор, тому важливо маневрувати, використовувати стрибки. Певних позицій для зброї з короткою дистанцією бою, на картах немає. Іншими словами, персонажі виступають в ролі танків, які беруть основну частину пошкоджень на себе. Тут необхідно часто перезаряджатимуться. Важливо вчасно відійти, щоб відновити окуляри здоров’я.

  Автомат. Найулюбленіше зброю багатьох геймерів. Автомат має хорошу забійну силу, але страждає великим розкидом куль. Тут необхідно навчитися бити з коліна. Гравець, який взяв автомат, повинен мати високу скорострільність. Хоч автоматники можуть не лізти прямо в упор, але вони все одно знаходяться на лінії битви. Тому необхідно навчитися маневрувати, тікати, ховатися. Тут можна навчитися користуватися пістолетами і ножами. Підбігаючи близько до ворога, доцільніше розстріляти його з пістолета.

  Гвинтівки й кулемети

  Це саме забійне зброю, але і стріляти з нього теж треба вміти. Всупереч багатьом юним блогерам, які говорять, що персонаж повинен володіти зменшенням розкиду, снайперу цей параметр не важливий. Гвинтівка НЕ ​​кулемет, стріляє одиночними патронами. При грамотному володінні снайперкой, гравець може вбивати супротивника 1 кулею. Але якщо гравець бігає з кулеметом, то розкид краще зменшити. В обох випадках стріляти краще з коліна.

  Вибір позиції повинен бути заснований на хорошому огляді карти. Краще використовувати дахи будівель, споруд. Зовсім добре, якщо команда дружна, то прикривати Дальника буде товариші з дробовиками і автоматами. Тут також, як і автоматникам, навчитися швидко міняти зброю.

  Тактика ставити під себе міну і активувати її, якщо противник підійшов впритул, теж не є добре. Краще поставити міни при підступах до укриття снайпера або кулеметника. В цьому випадку і Дальник живий буде і ворог близько не підійде.

  Командний матч

  Часто, в подібних іграх, геймери не відчувають підтримку союзників. Бігають в одного, не звертаючи уваги на друзів по загону. Часто сутички програються тому, що на карті твориться хаос і взаємне нерозуміння.

  Tacticool – це командна гра, де кожен боєць воює не один, чи не сам за себе. Тому слід спілкуватися між гравцями команди, вибирати активні гільдії, з якими можна вибудовувати і обумовлювати тактику бою перед матчем. Перемагає завжди команда.

  Якщо гравець збирає команду, то основний персонаж для битви завжди повинен бути один. Чому? Якщо команда заздалегідь домовляється про тактику бою, наприклад, 1 снайпер, 1 кулеметник, інші – прикриття і сумка носи. Те, змінюючи персонажа, відповідно змінюється зброю. Інші гравці на такий маневр не розраховують. Але якщо команда домовилася, що частина матчу грають на захист, а другу частину матчу в наступ. В цьому випадку героя рекомендується міняти.

  Основні поради для ефективного командного бою

  Контроль. Під час битви слід постійно стежити за простором навколо персонажа. Гравець зобов’язаний бачити, що відбувається навколо, стежити за противниками і за своєю командою. Не варто відразу рватися в купу суперників, слід почекати, поки інші гравці загону підійдуть ближче. Якщо персонаж загине, то союзник зможе добити опонента і принести очко команді.

  Укриття. Не варто соромитися використовувати інфраструктуру карти. Часто брак шкоди можна компенсувати несподіваною появою через будинки або купи непотребу. Дуже несподіваним буде обстріл з паровоза. Необхідно підібрати момент і нанести удар, коли ворог найменше цього чекає. Через укриття можна проаналізувати обстановку, перезарядитися, обміркувати дії, підлікуватися.

  Холоднокровність. Не варто стрімголов кидатися в гущу подій. Слід грати вдумливо, не поспішати. Емоції в бою не найкращий помічник. Іноді необхідно відступити, переглянути хід сутички. Tacticool – дуже динамічна гра, але все ж варто аналізувати дії. В іншому випадку завжди можна моментально з мисливця перетворитися в жертву. Природно, на більш пізніх етапах гри, коли у багатьох будуть епічні герої, коли по максимуму буде прокачано зброю, то міркувати сильно не доведеться.

  Машина. Це не просто додатковий декор на карті, а дуже потужний помічник для команди. Гравці, які заволоділи вантажівкою, автоматично стають лідерами битви. Краще використовувати машину удвох: перший гравець – водій, який буде тиснути противника, другий – кулеметник. Це грізна зброя валить всіх без розбору, зносить частини будинків, дахи, розносить сміття. Користуючись кулеметом, варто взяти ці моменти на замітку. Якщо вороги сховалися, але, якщо гравець знає, що, обваливши підлогу стіни, засипле суперників до смерті, краще скористатися цією перевагою, а не чекати поки прилетить привіт від ворожого снайпера.

  Деякі з цих рад підійдуть і тим гравцям , які звикли самі контролювати ситуацію, не звертаючи уваги на команду. Є й індивідуальні рекомендації.

  Як перемагати в сутичці

  Перезарядка. Навіть якщо у персонажа не скінчились патрони в магазині після сутички з противником, слід після кожного вбивства перезаряджатимуться. Буде не сильно добре, якщо магазин спорожніє в невідповідний момент. Слід перезаряджатимуться часто і постійно.

  Витрата ресурсів. Дуже важливий момент. Ресурси на старті гри необхідно витрачати тільки на покупку нової модифікації зброї, на прокачку умінь персонажа і для підняття рівня персонажа. Решта – за потребою. Варто на перших етапах вибрати 3 героїв, яких він буде покращувати, і підібрати для кожного відповідну зброю. Наприклад, Тору, з його щільністю стрільби, слід дати автомат або кулемет.

  Спеціальне зброю. Багато хто забуває його використовувати. Але ж граната, закинута до купи поруч стоять супротивників, зробить більше вбивств, ніж атака з кулемета (і час піде менше). Слід навчитися закладати міни і вибухівку. Найкраще це робити на основних доріжках, за якими часто бігає противник.

  Для того, щоб краще грати, перемагати на картах і вийти в ТОП гравців (рейтинг впливає на вміст щоденних “смачненького” і завдань), необхідно практикуватися , освоювати вподобане зброю, не розпорошаться на покупку і поліпшення слабких стовбурів.

  Автор статті: Євгенія Г