Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження SuperCity: Поради, WIKI, Огляди

SUPERCITY ФЕРМА – СЕЛО – МІСТО – гра на андроїд з датою виходу 24.05.2017 р від компанії PlayKot. Жанр гри: Симулятор. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для початківців
 • Гайд по Предметам, ресурсів і супербаксам
 • Будинки й декор
 • Будуємо Місто правильно
 • Гайд по Сусідам
 • Мудрі поради по грі
 • Гайд по Завданням
 • Друзі в грі
 • Гайд по Виробництву
 • Повний Проходження гри
 • SuperCity: Гайд для початківців

  Будівництво . Щоб купити будинок, натисніть значок Магазину в правому нижньому кутку екрану. Будинки розділені на категорії. Виберіть категорію і натисніть, щоб побачити список доступних будівель. Ви можете гортати вправо і вліво, щоб отримати доступ до всіх будівель в категорії. Деякі з них можуть бути заблоковані, поки не досягнуті певні умови, наприклад досягнення певного рівня або підвищення населення.

  Щоб розташувати будівлю у Вашому місті, натисніть зелену кнопку під ним. Якщо у Вас досить монет для його будівництва, вікно магазину закриється і Ваша споруда з’явиться на екрані в режимі редагування. Режим редагування дозволяє Пересувати і Повертати будівництво до того, як Ви її розмістіть в своєму місті. Перебуваючи в цьому режимі, натисніть кругову стрілку, щоб повернути будівлю, або ж натисніть саму споруду і рухайте, щоб перемістити її. Коли закінчите, натисніть галочку, щоб застосувати зміни. Деякі будинки будуються в кілька етапів.

  Переміщення, поворот і зберігання будівель . Коли Ви розміщуєте будівництво, Ви вільно можете рухати і повертати її в режимі редагування. Щоб повернутися в цей режим, натисніть на будівництво і затримайте палець на секунду. Ви побачите три кнопки над Вашою будівництвом: покласти на зберігання, повернути і застосувати зміни. Щоб перемістити споруду в цьому режимі, натисніть на неї і рухайте, не відриваючи палець, туди, куди хочете. Натисніть Поворот, щоб поміняти орієнтацію споруди в просторі. Натисніть Прийняти, щоб зберегти зміни.

  Якщо Ви натиснете кнопку Покласти на зберігання, Ваша споруда буде переміщена на Склад. Щоб відкрити Склад, натисніть середню з кнопок в лівому нижньому кутку екрану. Для зручності, споруди на Складі розділені за категоріями. Деякі категорії можуть бути сірого кольору. Це означає, що у Вас немає будівель такої категорії. Натисніть на категорію, щоб побачити Ваші споруди цих категорій. Щоб розмістити споруду, натисніть на неї.

  Як працює бізнес? Будівлі Бізнесу в місті потрібно заповнювати матеріалами, щоб вони почали працювати. Ви можете побачити, скільки у Вас матеріалів, у верхній частині екрану. Натисніть на будівництво Бізнесу із позначкою Zzz, щоб вибрати її, і знову натисніть, щоб наповнити її матеріалами. Запущений бізнес принесе Вам монети, коли закінчиться його робота. Натисніть на запущений бізнес, щоб подивитися, скільки часу це займе.

  Примітка: Ви можете закінчити виробництво миттєво за допомогою супербаксов, натиснувши на круглу зелену кнопку. Для подальшої інформації про те, як отримати гроші від будівель Бізнесу, читайте “Збираємо прибуток”.

  Працюємо з інвентарем. У інвентар зберігаються всі Ваші предмети, які можуть знадобитися для завдань або виробництва певних будівель. Ви можете потрапити в Інвентар натиснувши першу кнопку в правому нижньому кутку екрану. Предмети розділені на категорії, натисніть на категорію, щоб побачити, які предмети у Вас є. Якщо категорія помічаються сірим кольором, значить в ній немає предметів. Ви можете використовувати деякі предмети, наприклад Енергію, прямо з Інвентарю. Натисніть на предмет, щоб його використовувати.

  Однак, неможливо безпосередньо використовувати предмети для завдань з Інвентарю, так як вони або використовуються автоматично або для їх використання потрібно натиснути “Використовувати” у відповідному завданні. Для подальшої інформації про використання предметів в різних завданнях читайте “Виконання завдань”.

  Виконання завдань . Натисніть Список завдань, який знаходиться зліва, щоб відкрити список Ваших завдань на даний момент. Ви можете переглядати різні завдання, натискаючи іконки зліва. Кожне завдання має ряд умов, які потрібно виконати, щоб воно зарахували. Наприклад: побудувати певну будівлю, зібрати прибуток з будівель бізнесу певну кількість разів, зібрати і використовувати певні предмети і т.д. Завдання дуже вигідні з точки зору отримання грошей, матеріалів і досвіду.

  Рекомендується їх виконувати, щоб просуватися по грі. Деякі завдання мають обмежений час виконання, і їх треба завершити до того, як цей час закінчиться. Такі завдання зазвичай можуть бути розпочаті заново, якщо Ви не вклалися вчасно, але Вам доведеться почати спочатку, тобто предмети, що Ви вже використовували, пропадуть.

  Підключення через Фейсбук. Якщо у вас є аккаунт в Фейсбуці, Ви можете підключити його до гри SuperCity, щоб додати в сусіди друзів звідти, а також мати можливість відновити своє місто на іншому пристрої.

  Натисніть кнопку Настройок зліва.

  Натисніть Ввійти.

  Вас перенаправить на сторінку Фейсбук. Якщо ви ще там НЕ авторизовані, Вам потрібно буде ввести дані свого облікового запису, щоб увійти. Введіть Ваш імейл / телефон, пароль і натисніть Ввійти.

  Коли Ви ввійдете в свій аккаунт, Вам прийде запит на підтвердження Вашого рішення. Натисніть Продовжити та Вас перенаправить на гру.

  Придбання супербаков. Супербакі використовуються для миттєвого завершення виробництва, покупки певних предметів і пропуску непотрібних частин квестів. Є кілька способів їх придбання:

 • Ви отримуєте супербакі за кожен рівень, який ви досягнете.
 • Ви можете отримати безкоштовні супербакі як бонус за 5 днів, якщо ви ввійдете в гру 5 днів поспіль.
 • Деякі будівлі, наприклад, Будинки удачі і Резиденція мера, виробляють супербакі.
 • Ви можете виграти супербакі як призи Бінго і Колесо Фортуни.
 • Ви отримуєте супербакі за заповнення сторінки з наклейками у Вашому City Journal.
 • Ви можете придбати супербакі прямо з гри за реальні гроші, натиснувши кнопку “+” в правому верхньому кутку екрану.
 • Гасіння пожеж. Як тільки Ви побудуєте водонапірної башти і Пожежну станцію, в Вашому місті почнуть з’являтися пожежі. Коли Ви в грі, Ви можете побачити значок пожежі внизу екрану. Натисніть на нього, щоб дізнатися, де ж почалася пожежа. Натисніть на палаючу будівлю, щоб загасити вогонь. Кожен погашений пожежа дає Вам невелику кількість грошей і 2 очки енергії. Щоб загасити вогонь, Вам потрібна 1 одиниця води. Ви можете отримати воду у водонапірній башті.

  Збираємо прибуток. Жителі будинків регулярно платять за оренду, а споруди Бізнесу приносять прибуток, якщо доставляти в них матеріали. Значок монетки над будівництвом означає, що Ви можете зібрати прибуток, яку вона принесла. Натисніть на будівництво, щоб зібрати монети.

  Зверніть увагу, що збір прибули з будівлі знімає з Вас 1 очко енергії. Будівлі Виробництва виробляють матеріали замість монет. Їх можна зібрати так само як і монети. Деякі споруди також приносять інші предмети, такі як зірки, кубки, матеріали для завдань і навіть енергію.

  Колесо Фортуни. Як тільки Ви досягнете 11 рівня, Вам стає доступно Колесо Фортуни (знаходиться в Магазині у вкладці пам’ятки). Завершіть завдання, щоб побудувати його, отримаєте Купони Фортуни, розкрутіть Колесо і отримаєте безліч подарунків!

  Як отримати Купони Фортуни? Його можна отримати наступним чином:

  • допомагати своїм друзям (видаються випадковим чином)
  • Дивитися рекламу (натисніть “Отримати”, щоб подивитися)

  Я не можу навчати фахівців. Ви можете тренуватися:

  • 10 архітекторів.
  • 10 інженерів.
  • 10 Конструкторів.
  • 20 дизайнерів.
  • 20 будівельників.
  • 20 Механіків.

  Як тільки Ви досягнете межі, функція підготовки фахівців стане недоступною. Щоб дізнатися, скільки фахівців Ви навчили, клацніть значок “Інвентар” в правому нижньому кутку екрану, а потім натисніть значок “Фахівці”.

  Чому не можна побудувати два однакових бізнес-будівлі поруч (фіолетова зона). Бізнес-будівлі одного типу не можуть бути побудовані поруч один з одним. Тут все, як у реальному житті: якщо в місті однакові магазини розташовані дуже близько, вони неефективні в плані прибутку. Саме тому бізнес-будівлі (саме бізнес, не житлові і не виробничі) не виходить встановити поруч. Фіолетова зона показує, яка територія необхідна одному бізнес-будівлі для ефективного функціонування. Інша бізнес-будівля цього ж типу на цій території не може бути побудовано.

  Щоденний бонус. У грі діє система щоденного бонусу. Заходячи в гру кожен день, Ви отримуєте можливість виграти чудові призи.

 • Заходячи в гру в перший день, Ви отримуєте 100 монет.
 • Заходячи в гру другий день поспіль, Ви отримуєте 250 монет, 10 зірок досвіду і 3 одиниці енергії.
 • Заходячи в гру на третій день, Ви отримуєте 500 монет, 30 товарів і 5 одиниць енергії.
 • Заходячи на четвертий день, Ви отримуєте $ 1000 монет, 10 одиниць енергії і один предмет, необхідний для якогось поточного квесту.
 • На п’ятий день безперервної гри Ви отримуєте можливість вибрати приз: 10 супербаксов або дублон.
 • Якщо Ви зберете 4 дублона (зелений дублон, червоний дублон, класний дублон і супер-дублон), Ви зможете побудувати в своєму місті Будинок Удачі, який буде приносити Вам по одному супербаксу кожні 20 годин. На шостий день система щоденного бонусу обнуляється і Ви знову починаєте з першого дня. Для отримання бонусу п’ятого дня Вам необхідно заходити в гру кожен день, не пропускаючи жодного дня.

  Чому мені потрібно з’єднати будинок з дорогою? Будинки в вашому місті мрії потребують тієї ж інфраструктури, що і будівлі в реальному житті. Щоб забезпечити транспортну доступність для жителів, потрібно обов’язково з’єднати будівля з дорогою. Для початку встановіть першу ділянку дороги і натисніть стрілку. Навколо цієї ділянки з’являться маленькі плюсики – натискайте їх, щоб протягнути дорогу в потрібну сторону, при необхідності змінюючи напрямок. Після того як Ви досягнете бажаного результату, натисніть зелену галочку.

  SuperCity: Гайд по Предметам, ресурсів і супербаксам

  У мене пропали монети, матеріали або предмети?

  Якщо у вас пропали матеріали, фахівці коледжу / університету, товари або монети, то вірогідні наступні причини:

  1. Ці матеріали були використані в завданні. Якщо завдання вимагає “витратити” матеріали, товари, монети або фахівців, це означає, що після натискання кнопки “витратити” вони підуть на виконання завдання. Дія “витратити” не можна звернути.

  2. Ці матеріали були витрачені на виробництво чого-небудь. Найчастіші проблеми виникають з Вантажним портом і випускниками Коледжу. Наприклад, Вантажний порт виробляє Дошки, але Дошки використовуються при виробництві Дерев’яних балок. Це означає, що при виробництві Дерев’яних балок витрачається три Дошки. Так само і з випускниками Коледжу. Наприклад, Ви можете навчити Дизайнера в Коледжі, але якщо Ви вирішите навчити Інженера в Університеті, буде використаний 1 Дизайнер, а значить він пропаде з Вашого інвентаря, також як і 1 Механік.

  3. Ці матеріали були використані, щоб загасити вогонь. Це відноситься тільки до Воді. У 99% причини, описані вище, пояснюють зникнення предметів, товарів або монет з інвентарю. Якщо Ви повністю впевнені, що сталася помилка, або якщо Вам потрібно підтвердження від команди підтримки, зв’яжіться з нею.

  Я випадково витратив супербакси, що можна зробити? Рекомендуємо гравцям не поспішати з кліками, це часто викликає випадкові витрати. Якщо гра зависла, то не варто кликати кілька разів поспіль, потрібно просто оновити сторінку з грою. Якщо Ви витратили супербакси, випадково клікнувши на щось в грі, то у Вас є можливість повернути витрачену суму – для цього Ви можете звернутися в підтримку. Однак пам’ятайте, що можливо зробити не більше 3 повернень.

  Як самостійно отримати виписку з супербаксового рахунки? Запущено новий сервіс, що дозволяє гравцям СуперСіті самостійно отримувати звіт по руху супербаксов за останній тиждень. Звіт може бути згенерований не більше двох разів на добу. Якщо у Вас пропали супербакси, відкрийте сторінку з грою і опустіться вниз, де відображається Ваш айди гравця. Тепер там, під Вашим айди, є кнопка “Звіт по ігровій валюті”

  Натисніть на цю кнопку, і Ваш браузер автоматично завантажить звіт за витратами і отриманню супербаксов за останній тиждень. Ваш браузер може автоматично завантажити та завантажити файл в папку за замовчуванням, зазвичай це папка “Завантаження” або “Downloads”, або ж браузер запропонує Вам самостійно вибрати місце, куди буде поміщений ПДФ-файл зі звітом:

  Якщо Ви не знаєте, куди був викачаний файл, спробуйте просто відкрити історію завантажень у Вашому браузері:

  Пропали предмети, монети або товари. У більшості випадків, коли гравець недолічується якихось предметів, монет або товарів, виявляється, що вони просто були витрачені в завданні або використані в якості інгредієнтів для виробництва. Речі, які “губляться” найчастіше, представлені нижче:

  Монети, товари і будь-які предмети. Якщо завдання вимагає накопичити певну суму монет, товарів або предметів, то після натискання кнопки “Використовувати” вони будуть списані з Вашої гри!

  Наприклад:

  Після натискання цієї кнопки 100 тисяч монет будуть списані, і завдання буде зазначено як виконане. Те ж саме станеться, якщо натиснути “Використовувати” в завданні, яке вимагає “Навчити 5 будівельників” або “Зібрати 1000 товарів”. У плані монет, самі “дорогі” завдання в грі – це Станція “Снігова” (500 тисяч), Джинн (500 тисяч), Гірський готель (550 тисяч) і Супер-Стадіон (1,5 мільйона).

  Дошки, Цегла і Арматура. Ці предмети з вантажного порту теж використовуються в багатьох завданнях, проте вони також списуються при виробництві інших предметів у вантажних порту.

  Наприклад, одна Дошка списується для виробництва Дерев’яною балки:

  Цегла і Арматура теж будуть списані, якщо запустити виробництво Бетонною плити або Сталевий балки, відповідно:

  Механіки, Будівельники та Дизайнери. Ці випускники Коледжу пропадуть при запуску навчання відповідних фахівців в Університеті:

  Наприклад, якщо запустити навчання Архітектора, то один Будівельник і один Механік пропадуть у вас з інвентарю.

  вода. Одна крапля води списується кожен раз при гасінні пожежі в місті. Якщо за завданням потрібно зібрати воду, радимо тимчасово уникати пожеж. Не хвилюйтеся, з палаючими будинками нічого не станеться, так як жителі самі здатні загасити пожежу.

  Ручки і Підручники. Ручки і Підручники – це основні вимоги для навчання фахівців в Коледжі. Майте на увазі, що ці предмети теж будуть списані:

  Як отримати енергію?

  Енергія зростає поступово і повністю відновлюється при кожному підвищенні рівня. Гасіння пожеж дає Вам 5 одиниць енергії, а допомога сусідам в їх містах – 1 очко енергії за кожного сусіда. Як тільки у Вас залишається 0 енергій в наявності, Ви можете попросити у своїх сусідів по пляшечці з +3 енергії. Ви також можете виграти пляшечки з енергією в міні-грі Супербінго. Ще Ви можете відправити нагадування – “Будилка” сплячим сусідам, і якщо вони повернуться протягом 5 днів, Ви отримаєте пляшечку з +45 енергії за кожного повернувся в гру сусіда.

  Деякі будівлі виробляють енергію. Зверніть увагу на нові квестовиє споруди, так як вони в більшості випадків також скидають енергію з іншою прибутком. Нижче перераховані тільки ті предмети, які Ви можете отримати в магазині (див. Список нижче)

  Інфраструктура

 • Школа.
 • Музей.
 • Дитячий сад.
 • Ратуша.
 • Поліцейський ділянку.
 • Прес центр.
 • Лікарня.
 • Театр.
 • Будівля суду.
 • Бібліотека.
 • Житлові будинки

 • Котедж.
 • Преміум Котедж.
 • Затишний котедж.
 • Німецький будинок.
 • Дача.
 • Колоніальний будинок.
 • Родинний дім.
 • Літній особняк.
 • Розкішна квартира.
 • Хороми.
 • Американський Будинок.
 • Будинок зі ставком.
 • Японські апартаменти.
 • будинок з млином.
 • Східний дім.
 • Бізнес

 • Цирк Шапіто.
 • Супермаркет.
 • Магазин іграшок.
 • Гавайський ресторан.
 • Атракціон “Ракета”.
 • Кімната страху.
 • Атракціон “Паровозик”.
 • Американські гірки .
 • Колесо огляду.
 • Яхта.
 • Міські пам’ятки

 • Дерево бажань.
 • У отре Дам де Парі.
 • Турнір.
 • Парк знайомств.
 • Будинок Астролога.
 • Русский собор.
 • Колізей.
 • Піраміда.
 • Японський замок.
 • замок Нойшванштайн.
 • Пекінський куб.
 • Токійська вежа.
 • Небесне Дерево .
 • Шведський хмарочос.
 • Індійський палац.
 • Замок Дракули.
 • Національний парк

 • Клітка з лемурами.
 • Клітка з шаблезубими тиграми.
 • Клітка з пінгвінами.
 • Клітка з морськими котиками.
 • Клітка з арктичними вовками.
 • Вольєр з соболем.
 • Вольєр з совою.
 • Вольєр з білим ведмедем.
 • Вольєр зі сніговим барсом.
 • Як отримати супербакси безкоштовно?

  Супербакси можна в будь-який момент придбати за реальні гроші, натиснувши кнопку “+” в правому верхньому кутку екрану, проте є й інші способи їх отримати:

  1. Ви отримуєте супербакси за кожен новий досягнутий рівень. Виконуйте завдання і збирайте прибуток з будівель, щоб отримувати окуляри досвіду. Коли Ви зберете достатньо очок, Ваш рівень підвищиться.

  2. Ви можете отримати безкоштовні супербакси як бонусу п’ятого дня , якщо будете заходити в гру 5 днів поспіль.

  3. Деякі будівлі, такі як Казино , Будинок Звіздаря і Будинок Мера , виробляють супербакси. Казино можна отримати, зібравши 4 фішки – кожну фішку Ви можете отримати на п’ятий день в щоденному бонус, замість супербаксов. Таким чином Ви втратите миттєвий прибуток, але вкладетеся в довгострокову, так як Казино приносить 1 супербакс кожні три доби (частіше, якщо сусіди будуть Вам допомагати). Всього в місті можна мати до семи Казино.

  Будинок Звіздаря можна побудувати тільки після здійснення будь-якої покупки в додатку. Будинок Мера теж виробляє супербакси, проте вони випадають не кожен раз при зборі прибутку, а випадковим чином.

  4. Якщо пощастить, Ви можете виграти до 100 супербаксов, граючи в Супер-бінго .

  5. Деякі тимчасові квести мають в якості призу супербакси. Щоб не пропускати такі квести, підпишіться на офіційну групу розробників.

  Вода. Вода – це ресурс, який використовується для гасіння пожеж у Вашому місті, а також необхідний для деяких квестів. Воду можна отримати з водонапірної башти. У місті можна побудувати тільки одну водонапірну вежу.

  Мені не випадають предмети з будівель. У SuperCity є деякі предмети, які випадають з низьким шансом, тобто не в 100% випадків. Іноді буває складно зібрати ці предмети, тому що передбачити їх випадання неможливо, однак це не помилка гри. Постарайтеся збирати прибуток з будівель частіше, і Ви зможете отримати всі необхідні предмети.

  SuperCity: Будинки й декор

  Як отримати Будинок Удачі? Ви можете отримати Будинок Удачі, зібравши чотири дублона за щоденний бонус: на п’ятий день Ви можете отримати один дублон замість безкоштовних супербаксов. Як тільки Ви зберете всі чотири дублона, Ви зможете отримати Будинок Удачі в вікні щоденного бонусу.

  Якщо Ви не можете знайти Будинок Удачі після того, як отримали його, він автоматично з’явиться у вашому інвентарі. Будинок Удачі дає вам 1 супербакс кожні 20 годин (частіше, якщо Ваші сусіди допомагають Вам). Ви можете мати максимум 5 Будинків Удачі в місті.

  Я не можу пересунути або перемістити на склад деякі споруди. Деякі з будівель не можуть бути перенесені або забрані в інвентар. Серед них:

  • Автовокзал.
  • Аквапарк.
  • Гірськолижний курорт.
  • Залізнична станція.
  • Аеропорт.
  • станція прокату.
  • Маяк.
  • Морський Порт.
  • Автовокзал в Долині.
  • Залізнична станція в Долині.

  Як отримати Казино? Зберіть чотири фішки (зелену, червону, класну і супер-фішку), щоб отримати Казино. Фішку можна отримати, заходячи в гру раз в день протягом п’яти днів – на п’ятий день Вам буде запропоновано вибрати між 7 супербаксамі і фішкою. Натисніть “Забрати”, як показано внизу, щоб отримати одну з чотирьох фішок:

  Як тільки Ви зберете 4 фішки, з вікна щоденного бонусу можна буде забрати Казино. В одному місті можна мати не більш 7 Казино. Зібравши всі 7, Вам більше не будуть пропонувати фішки в щоденному бонус. Якщо Ви ненавмисно втратили Казино після того, як забрали його з вікна щоденного бонусу, воно повинно автоматично з’явитися у Вас на складі, в розділі “Бізнес”.

  Як побудувати ж / д перехід? Відкрийте вкладку магазину “Дороги та прикраси”, виберіть звичайну Дорогу і наведіть курсор на ділянку залізниці або поруч з нею, поки Дорога не трансформується в підземний перехід. Врахуйте, що для розміщення переходу у Вас повинні бути побудовані Ж / д вокзал і аеропорт, а також повинна бути придбана і очищено від перешкод територія по обидва боки залізниці.

  У мене пропало будівлю. Якщо Ви втратили будиночок або декор, скористайтеся функцією пошуку об’єктів, яка знаходиться на нижній панелі, поруч з назвою міста:

  Натиснувши мишкою по значку пошуку будівель, Ви опинитеся в меню пошуку, де потрібно ввести назву об’єкта, який Ви шукаєте. Гра надасть Вам інформацію про те, скільки будиночків даного типу у Вас є в грі за все, і де вони розташовані:

  Клацніть по рядку з потрібним будиночком , і далі клацніть на “показати”, якщо хочете, щоб гра перенесла Вас до цих будиночків. Використовуйте стрілки вліво-вправо, щоб перегорнути всі будиночки.

  Як повернути паркан? Забор повертається автоматично, якщо помістити другу ділянку забору поруч з ним.

  Ця ділянка коштує далеко від решти забору:

  Коли його помістили між іншими ділянками забору, його орієнтація змінилася автоматично:

  Як повернути пам’ятки? На жаль, деякі пам’ятки в Суперсіті просто-напросто не можна повернути.

  Мені не випадають предмети з деяких будівель.

  Це можливо в двох випадках:

  1. Предмети, що випадають випадковим чином. Деякі предмети випадають не кожен раз при зборі прибутку, а “рандомно” – тобто випадковим чином. Шанс отримання такого предмета непередбачуваний, але якщо він не випадає, це не є помилкою гри: постарайтеся частіше збирати прибуток з потрібного будинку, і Ви зберете необхідні предмети.

  Предмети, що випадають випадковим чином:

  • Саджанці – випадають з дачних будиночків (потрібні для квесту “Лісовий дух”)
  • Сноуборди – випадають з Взуттєвих магазинів (потрібні для квесту “Гірський готель” )
  • Ветромери – випадають при зборі врожаю Картоплі з Ферми (потрібні для квесту “Метеорологічна станція”)
  • Пружини – випадають з ткацької фабрики при виробництві вовни (потрібні для квесту “Метеорологічна станція”)

  Предмети для виготовлення декору в Академії Світлої / Темної Магії:

  • Вогняний кристал – випадає з булочних.
  • Пудра Кристала Мудрості – випадає з Музею.
  • Кора сосни – випадає з Аптеки.
  • Павутина видінь – випадає з Вілли.
  • Весела ягідка – випадає з Фруктової ферми.
  • Пилок змійовика – випадає з Квіткового кіоску.
  • Порошок міфрілловой руди – випадає з Заводу електроніки.
  • Корінь мандрагори – випадає з фруктової ферми.
  • Мережа снів – випадає з ткацької фабрики.
  • Сонний гриб – випадає з Аптеки.
  • Зоряний пил – випадає з Японського замку.

  Увага! Деякі предмети, необхідні для проходження святкових ( “івентових”) квестів, також можуть випадати з шансом

  2. Предмети з лімітом на випадання. Деякі предмети випадають в обмеженій кількості протягом одного дня:

  • Буклети – можна зібрати тільки 11 шт. в день.
  • Змійовики – можна зібрати тільки 7 шт. в день.

  Мені не випадають супербакси з Будинку Мера. Супербакси з Будинку Мера випадають випадковим чином, тобто ні з кожного збору прибутку. Просіть сусідів прискорювати Будинок Мера, щоб мати можливість збирати з нього прибуток частіше. Врахуйте також, що зміна кольору Будинки Мера не впливає на шанс випадання супербаксов.

  У мене пропав декор з Академії Магії. Через свою чарівної природи декор Академії магії живе всього лише три дні. Його краса не вічна, але саме це і робить його безцінним.

  SuperCity: Будуємо Місто правильно

  У мене вже є місто на Facebook – я хочу будувати його ж тут. Синхронізувати мобільний і веб-гри – незалежно від того, через яку соціальну мережу Ви граєте, – технічно неможливо через різного ігрового балансу. Справа в тому, що це різні ігри, навіть якщо вони і дуже схожі: SuperCity Mobile – це не мобільна версія SuperCity, а самостійна гра з дещо іншими квестами, часом очікування і т. Д. Ви можете створити абсолютно нове місто або облаштовувати відразу два міста!

  Я хочу продовжити свою гру, використовуючи інший пристрій. Якщо Ви хочете продовжити гру на іншому пристрої, насамперед підключіть гру до свого облікового запису Facebook. Відкривши додаток на іншому пристрої, Вам просто потрібно його повторно підключити, ось і все.

  Якщо починається нове місто, просто завершите початкове керівництво, а потім перейдіть в налаштування програми і увійдіть в ту ж обліковий запис Facebook, яку Ви використовуєте для своєї гри. Після цього додаток повинно запитати Вас, чи хочете Ви продовжити зі старим містом або з новим. Виберіть свій старий місто. Якщо програма не запитує Вас про це, закрийте гру і знову відкрийте її, це повинно допомогти.

  Як побудувати дорогу. Для початку встановіть першу ділянку дороги на обраному місці і натисніть стрілку. Навколо цієї ділянки з’являться маленькі плюсики – натискайте їх, щоб протягнути дорогу в потрібну сторону, при необхідності змінюючи напрямок. Після того як Ви досягнете бажаного результату, натисніть зелену галочку.

  Я не можу купити розширення землі. Деякі розширення землі закриті для Вас, поки не виконані деякі умови. Серед них:

  • Розширення збоку від Залізничній Станції : потрібно побудувати Залізничну Станцію.
  • Розширення праворуч від Залізниці : потрібно побудувати аеропорт .
  • розширення за мостом : потрібно купити обидва розширення по обидва боки річки поруч з мостом.
  • Інші розширення : потрібно досягти необхідного рівня.

  На дорогах немає машин. По дорогах почнуть їздити машини, як тільки Ви закінчите завдання Суперзілла і побудуєте Автовокзал.

  У моєму місті немає пожеж. Для виникнення пожежі є деякі умови:

 • Водонапірна вежа повинна бути повністю побудована.
 • У Вашому місті повинна бути Пожежна Станція.
 • Завдання водонапірних башт повинні бути завершено.
 • Пожежна Станція не повинна перебувати в процесі поліпшення.
 • Пам’ятайте, що пожежі виникають випадковим чином протягом дня, і Вам, можливо, доведеться почекати, поки не почнеться пожежа. Якщо це не допомагає, примусово закрити програму і відкрийте його заново, а потім почекайте пару хвилин. Якщо пожежі все ще не з’являються, закрийте додаток і відкрийте його пізніше. Пам’ятайте, що пожежі не виникають, коли додаток вимкнено, і Ваш пристрій перебуває в сплячому режимі.

  Як збільшити ліміт населення. Щоб збільшити ліміт населення, Вам треба побудувати будівлі Інфраструктури і завершити супер- події (Літаюча Тарілка, Суперзілла, Лайнер Супертанік і т.д). Після цього Ви зможете побудувати більше будинків і залучити нових жителів до свого міста.

  Як збільшити ліміт населення? Щоб підвищити ліміт населення, необхідно будувати будівлі інфраструктури і проходити супер-події (Суперзілла, Літаюча тарілка, Джин і т.д.). Після цього будівництво нових будинків приверне нових жителів в Ваше місто.

  Я не можу купити ділянку землі. Якщо Ви не можете купити будь-яке розширення, цього може бути кілька пояснень:

  • Ділянки зліва від Ж / д вокзалу доступні тільки після його споруди.
  • Ділянки праворуч від Ж / д вокзалу доступні тільки після побудови Аеропорту.
  • Ділянки за Мостом доступно тільки після придбання розширення перед ним.
  • Решта розширення доступні тільки при досягненні певного рівня.

  На дорогах немає автомобілів. Автомобілі з’являться у Вас в місті, після того як Ви виконаєте ланцюжок завдань з Суперзіллой і побудуєте Автовокзал . Також переконайтеся в тому, що у Вас включена анімація в налаштуваннях гри.

  У місті не виникають пожежі. ласка, переконайтеся, що у Вас завершено завдання на водонапірні башти – перегляньте список активних завдань в лівій частині екрана, і якщо цей квест все ще в списку, просто натисніть на нього. Також переконайтеся, що у Вашому місті є Пожежний Участок . Намагайтеся довше залишатися в одній локації (Центр, Сніжне Плато і т.д.) – 15-20 хвилин або більше. Якщо Ви переключаєтеся між різними локаціями частіше ніж раз в 10-15 хвилин, пожежа може не виникнути.

  По місту не ходять люди. Це означає, що у Вашій грі відключена анімація. Натисніть на кнопку налаштувань (жовта шестерня в правому нижньому кутку), потім Ви побачите кнопку з зображенням людини – Ви можете відключати або включати анімацію, натискаючи на цю кнопку.

  SuperCity: Гайд по Сусідам

  Як додати сусідів. Існує кілька способів додавання сусідів. Сусідів можна знайти прямо в додатку – досить натиснути спеціальну кнопку в лівому нижньому кутку (на ній зображені чоловік і жінка) і відкрити вкладку “Пошук сусідів”. На цій вкладці Ви побачите:

  • 4 потенційних сусідів, пропонованих грою кожен день, а також заявки від мерів, які хотіли б стати з Вами добрими сусідами (якщо є).
  • Кнопку “Поклич друга”, за допомогою якої можна відправити спеціальну посилання своїм реальним друзям – пройшовши по ній Ваш друг отримає запрошення стати сусідами в грі (посилання відправляється через соціальні мережі або електронну пошту).

  як видалити сусідів? Натисніть на кнопку з портретом жінки і чоловіки в лівому нижньому кутку, а потім відкрийте першу вкладку під назвою “Мої сусіди”. Поруч з ім’ям сусіда Ви побачите блакитний хрестик або знак Facebook. Щоб видалити сусідів, запропонованих грою, досить натиснути на блакитний хрестик поруч з їхнім ім’ям. Щоб видалити сусідів зі знаком Facebook, Вам необхідно зайти в додаток Facebook і видалити небажаних сусідів зі списку своїх друзів, а потім перезавантажити гру SuperCity.

  Як допомогти сусідам? Натисніть кнопку “сусіди” в лівому нижньому кутку екрану, щоб переглянути список друзів. Потім торкніться зображення сусіда. Якщо в кутку є значок фіолетовою блискавки, це означає, що Ви можете допомогти цьому сусідові в своєму місті. Як тільки Ви опинитеся в їхньому місті, натисніть на будь-яку будівлю, над яким є монета або значок таймера, щоб допомогти з цією будівлею.

  Ви можете допомогти сусідові до п’яти разів на день. Значки блискавки в правому верхньому куті показують, скільки раз Ви можете допомогти цьому одному сьогодні. Коли сусід допоможе Вам, Ви побачите їх зображення над одним з Ваших будівель. Натисніть на неї, щоб прийняти їх допомогу.

  Як просити сусідів про допомогу? Натисніть на кнопку “Попросити сусіда” у вікні квесту і Вам автоматично буде запропонований список сусідів. Щоб попросити допомоги у конкретних сусідів, необхідно натиснути на їх фотографії. Потім натисніть кнопку “Попросити” в правому нижньому кутку, в дужках Ви побачите число сусідів, яким відправляється запит про допомогу.

  Якщо Ви хочете попросити допомоги відразу у всіх сусідів, досить натиснути галочку “Вибрати всіх” в нижньому лівому кутку. Будь ласка, зверніть увагу, що один сусід може допомогти Вам лише один раз в день. Всього одному будинку можуть допомогти 400 осіб за добу, якщо своєчасно знімати з нього допомогу.

  На одній будівлі може одночасно висіти 5 неприйнятих допомог від сусідів. Щоб цієї будівлі можна було допомогти далі, потрібно зняти ці допомоги. Будь-яка незнятої допомогу пропадає через 5 діб. Якщо Ви хочете запросити Ваших сусідів на вечірку, концерт або спортивна подія (щоб отримати більше зірок, кубків або сердець), Вам потрібно натиснути кнопку “Запросити” у відповідному вікні; Ви можете запросити максимум 4 людини.

  Я не можу попросити сусіда про допомогу. Переконайтеся, що ви не просили цього сусіда про допомогу протягом дня (кожному сусідові можна відправити тільки один запит в день ).

  Як попросити енергію у сусідів? Якщо у Вас закінчилася енергія, будь ласка, натисніть на значок + поруч з рівнем енергії в верхньому лівому кутку. Спочатку Вам буде запропоновано подивитися відео для отримання +5 одиниць енергії. Після перегляду всіх доступних відео, з’явиться кнопка “Попросити”.

  Натисніть на кнопку “Попросити”, і Вам буде запропонований список сусідів. Виберіть сусідів із запропонованого списку і натисніть на кнопку “Попросити” в нижньому правому куті. Щоб попросити енергію у всіх запропонованих сусідів, досить відзначити галочкою “Вибрати всіх” в нижньому лівому кутку. Всім обраним сусідам буде відправлений запит з проханням надіслати Вам + 3 одиниці енергії.

  У мене пропав подарунок від сусіда. Зверніть увагу, що на подарунки, що надсилаються сусідами, встановлені деякі обмеження:

  • В інвентарі можна зберігати не більше 30 упаковок енергії +3. Якщо прийняти “зайві” упаковки, вони будуть втрачені.
  • Надсилає сусідами подарунки дійсні 5 днів. Якщо протягом 5 днів їх не прийняти, вони зникнуть.

  Чому одні сусіди виділені жовтим, інші – синім, а деякі взагалі відзначені як сплячі?

  Жовтий фон означає, що сусід недавно (не більше 5 днів назад) прискорив будівлі в Вашому місті чи зібрав з них прибуток. “Жовті” сусіди йдуть в списку першими, щоб Ви відразу бачили, хто Вам допомагає. Як тільки Ви, в свою чергу, допоможете “жовтого” сусідові, його фон стане синім.

  Синій фон означає, що сусід активно грає в SuperСity, але протягом 5 останніх днів; не прискорював будівель у Вашому місті і не збирав з них прибуток (а якщо ж і робив це, Ви вже допомогли йому у відповідь).

  Затемнений фон означає, що вже більше 5 днів Ваш сусід не заходив в SuperСity. Заглянути в гості до такого сусіда неможливо, можна тільки покликати його назад в гру. Якщо він повернеться в гру протягом 5 днів, ви обидва отримаєте подарунки. Щоб розбудити відразу всіх “сплячих” друзів, натисніть кнопку “Покликати всіх”.

  SuperCity: Мудрі поради по грі

  Перли. Сезонну валюту можна придбати за гроші, виграти в міні-іграх і спеціальних подіях або отримати з певних будівель.

  Ця валюта змінюється кожен сезон:

  • Весна (березень – травень): Нарциси.
  • Літо (червень – серпень): Перлини.
  • Осінь (вересень – листопад): цукерки.
  • Зима (грудень – лютий): Ялинкові кулі.

  При зміні сезону залишилася у гравців валюта конвертується в наступний тип. Однак, курс обміну сезонної валюти: 5 до 1 – тому встигніть витратити її, поки не настали нові часи року!

  Поточна сезонна валюта – Перли. Будинки, які приносять перли з прибутком (список буде доповнюватися в міру оновлень гри):

  • Дім “Sentinel Building” (квест) – 2-3 Перли кожні 20 годин.
  • Ратуша Вроцлава (Скрині, травень) – 3-5 Перлин кожні 24 години.
  • Хмарочос “American Radiator” (розпродаж) 4 -6 Перлин кожні 24 години.
  • Музей Науки Лодзь ( акційна будівля) – 3-5 Перлин кожні 24 години.
  • Готель “Атлантіс Палм” (акційна будівля) 3-6 Перлин кожні 24 години.
  • Маяк (мапобджект, Центральна локація) – 1 -2 Перлини кожні 24 години.

  Підставні спільноти (Facebook). Якщо Ви побачили пост, який обіцяє велику кількість супербаксов за заповнення інтернет-опитувальника або дзвінок по телефону, не робіть цього. Цей пост розміщений одним з підставних спільнот, які прикидаються офіційною сторінкою Суперсіті в Facebook. Ви не зможете отримати обіцяний приз, але при цьому Вашою особистою інформацією можуть заволодіти сторонні особи.

  Посилання на подарунки в Суперсіті розміщуються тільки на офіційній сторінці, яку можна відвідати, натиснувши на кнопку “Сторінка гри” у верхній частині додатка . Якщо Ви натрапили на підставну сторінку Суперсіті, будь ласка, надішліть скаргу на неї в Facebook, натиснувши на кнопку “Повідомити” ( “Report Page”):

  Академія темної / світлої магії. Після завершення будівництва Академії темною або світлою магії Ви можете придбати можливість змінити тип Академії на протилежний. Покупка цієї можливості коштує 130 супербаксов, і, одного разу витративши цю суму, Ви зможете безперешкодно міняти тип Академії скільки завгодно раз безкоштовно.

  Важливо! Купівля можливості змінювати тип Академії магії незворотна, тому супербакси повернути буде неможливо.

  Будинки, які сусіди не можуть прискорити. Сусіди можуть прискорити роботу Ваших будівель, відвідавши Ваше місто. Однак, є деякі винятки. Нижче представлений список будівель, які сусіди не можуть прискорювати:

  • Аквапарк.
  • Будинок Звіздаря.
  • Австралійська Опера.
  • Вантажний Порт.
  • Новорічна ялинка.
  • клуб і Супер-клуб.
  • Коледж.
  • Концертний Зал.
  • Знімальна Майданчик.
  • Меблева Фабрика.
  • Гавайський Ресторан.
  • Станція Прокату гідроцикли.
  • Реаліті-шоу “Любов”.
  • Гірськолижний курорт.
  • Спортивний Городок.
  • стадіон і Супер-стадіон.
  • Станція Серфінгу.
  • Ательє.
  • Тенісна Майданчик.
  • Університет .
  • Волейбольний майданчик.
  • Палац Одруження.
  • Яхта.
  • І інші нові будівлі.

  Мобільна версія Суперсіті. Існує мобільний додаток Суперсіті, яке Ви можете завантажити на телефон або планшет. Однак, воно відрізняється від веб-версії гри. Це означає, що гру не можна перенести з соцмережі на мобільний пристрій і навпаки – в мобільній версії Вам доведеться почати гру з початку. Мобільна версія Суперсіті доступна в Google Play і App Store.

  Що можна отримати з Будинку Звіздаря? Існують 3 види нагород, які Ви можете отримати з Будинку Звіздаря, в залежності від того, скільки часу Ви готові чекати:

  • Маленький подарунок – (чекати 18 годин) 2500 монет 1000 товарів.
  • Хороший подарунок – (чекати 2 дні) 5000 монет, 3 енергії.
  • Чудовий подарунок – (чекати 5 днів) 2 супербакса, 7000 монет, 3000 товарів і 5 енергії.

  будинки-помічники

  Деякі будівлі в грі неофіційно називаються “будівлями-помічниками”. При зборі ці споруди крім звичайної прибутку дають один потрібний в даний момент предмет.

  Як працюють ці будівлі:

  1. будівлі-помічники видають предмет випадково;

  2. будівлі-помічники не видають:

  • предмети, які потрібні для створення продукції на виробництвах (приклад – Подушка для виробництва Кушетки на Мебельной фабриці);
  • предмети, які потрібно просити у друзів;
  • предмети, які виробляються в квестах (приклад – Лимонадний завод).

  3. Ви можете отримати з будівель:

  • предмети, потрібні в активних квестах, в тому числі і з випадковими завданнями;
  • предмети для Академії Магії;
  • +3 енергії , якщо у Вас не потрібно предметів в активних квестах або для Академії;
  • ключі під час акції з скрині.

  На даний момент до будівель-помічникам відносяться:

  • Замок Дракули.
  • Замок Нойшвайнштайн.
  • Індійський Палац.
  • художня галерея.
  • Будинок на Дереві (Будинок Джейн).

  SuperCity: Гайд по Завданням

  У мене не з’являється завдання. Якщо мова йде про завдання з числа Супер-історій (старі квести), переконайтеся, що завдання включено в цей список, так як не всі старі квести доступні у вигляді Супер-історій. Список цих завдань можна знайти в обговореннях в офіційній групі гри.

  Всі завдання в Суперсіті також мають обмеження по рівню. Переконайтеся, що Ви відповідаєте вимогам завдання, яке хочете почати. Деякі завдання бувають заблоковані, поки Ви не пройдете попереднє завдання в ланцюжку квестів. Це актуально, наприклад, для ланцюжка Супер-подій:

  Виробництво не зараховується в завданні. Якщо умова завдання сформульовано як ” провести X предметів “, це означає, що Вам потрібно зробити нові предмети.

  Наприклад:

  (” Проведіть 18 партій Джинси “)

  Якщо Ви вже почали виробництво Джинси в Ткацьких Фабриках до того як почати завдання, це виробництво не буде зараховано. Вам потрібно буде зібрати прибуток і почати виробництво заново, тому що в завданні враховується процес виробництва, а не його результат.

  Зворотний приклад:

  ( “Зберіть 20 Дощок”)

  Так як Дошки – це фізичні предмети (на відміну від Джинси, вони при виробництві потрапляють Вам в інвентар), Дошки можна приготувати заздалегідь. Якщо Ви робите подібні предмети, і вони все одно не зараховуються в завданні, переконайтеся, що ці предмети не були використані в іншому місці пояснюються основні причини, чому гравці іноді недолічуються своїх предметів.

  Таймери і завдання

  Види таймерів в завданнях. Якщо завдання потрібно завершити за певний час, у вікні завдання буде йти зворотний відлік таймера. Ці таймери бувають двох типів:

  • Жовтий таймер означає, що в разі невиконання завдання його можна буде перезапустити безкоштовно.
  • Червоний таймер означає, що в такому ж випадку перезапустити завдання буде не можна, однак його можна буде завершити за супербакси.

  Коли починається відлік часу в новому подію? Це важливо: подія на час починає відлік в момент запуску гри, а не тоді, коли Ви починаєте збір предметів для завдання.

  Різниця між таймером події і таймером завдання. Майже всі нові події в грі мають обмеження за часом на їх виконання, проте самі завдання в деяких таких подіях теж іноді мають свої таймери. Це означає, що одночасно в події будуть присутні два таймера: один загальний для всього події і окремі таймери на кожне завдання всередині події. Не плутайте ці два таймера: загальний таймер для події як правило відображається в правій частині екрану, під значком івенту, а таймери завдань відображаються у вікні завдання.

  SuperCity: Друзі в грі

  список друзів порожній (Facebook). Якщо в списку внизу екрану Ви не бачите певного одного або всіх друзів, і при цьому точно знаєте, що вони грають в Суперсіті, вам потрібно перевстановити гру з правильними налаштуваннями. Не хвилюйтеся, видаляючи Суперсіті зі своєї сторінки, Ви не втратите своє місто.

 • Відкрийте список своїх ігор.
 • Знайдіть в списку Суперсіті і натисніть кнопку налаштувань:

 • Натисніть посилання “Видалити додаток” (Remove App) в нижній частині вікна:

 • Якщо з’явиться вікно підтвердження, натисніть “Видалити” (Remove)
 • Відкрийте Суперсіті
 • Гра завантажується, і в центрі екрану з’явиться вікно підтвердження. Натисніть “Редагувати” (Edit This), щоб змінити налаштування:

 • Переконайтеся, що стоїть галочка навпроти пункту “Список друзів” (Friend list), потім натисніть “Продовжити” (Continue):

 • друзі не бачать моєї допомоги в своїх містах. Якщо друзі не завжди бачать значок з Вашим аватаром в своїх містах, швидше за все причина криється в тому, що коли кілька сусідів прискорюють одні і ті ж будівлі, показується тільки значок останнього допомагав. Сусіди можуть побачити, чи допомагали Ви їм в місті, якщо наведуть курсор на Ваш аватар в нижній частині ігрового екрана.

  Що означають фіолетові, сині і сірі значки друзів?

  Фіолетовий значок означає, що цей друг недавно відвідував Ваше місто і надав в ньому допомогу (не більше 5-и днів тому). “Фіолетові друзі” відображається першим у списку сусідів, щоб Ви відразу бачили, хто з друзів Вам допомагає. Якщо допомогти такій одному у відповідь, його значок стане синім.

  Синій значок означає, що цей друг активно грає в Суперсіті , але не надавав Вам допомоги за останні 5 діб (або надавав, але Ви вже допомогли йому у відповідь)

  Сіра іконка з підписом “Zzz означає, що цей друг не запускав Суперсіті більше ніж 5 днів поспіль. на відміну від фіолетових і синіх значків, які впорядковані за рівнем гравців,” сплячі друзі “розставлені по даті останнього відвідування. Якщо натиснути на сірий значок одного, з’явиться можливість “покликати” його назад в гру. Ця дія відправить одному повідомлення про те, що його чекають, і Ви обидва отримаєте подарунок, якщо один повернеться в Суперсіті.

  Я не можу попросити друзів про допомогу . Причини цього можуть бути різні:

 • Ви вже могли просити допомоги у цих друзів раніше. Надіслати запит другу можна тільки раз на добу, при цьому новий день в грі починається о 05:00 за московським часом. 7>
 • Переконайтеся, що Ви перебуваєте в друзях у людини, якого не бачите в списку. Відкрийте його сторінку в соцмережі, щоб побачити, дружите Ви з ним.
 • (Актуально для Facebook) У Вашій грі може стояти заборона на надання списку друзів. Будь ласка, налаштуйте дозволу в додатку.
 • Пропав предмет, який друг прислав мені. На надіслані друзями предмети існують обмеження:

  • В інвентарі можна зберігати не більше 30 упаковок “+3 енергії”. Прийняті предмети понад цей ліміт пропадуть.
  • Усі вхідні предмети зберігаються в поштовій скриньці 5 днів. Якщо не забрати предмет протягом 5-и діб, він теж пропаде.

  Як шукати сусіда за допомогою нового інструменту пошуку? Ви коли-небудь просто хотіли знайти конкретного сусіда і не хочете шукати через весь сусід бар? Тепер Ви можете використовувати новий інструмент пошуку !!

  Просто натисніть на значок люди. Введіть ім’я Вашого друга і натисніть на go, і він доставить Вас в своє місто.

  Більше не потрібно проходити через всіх Ваших сусідів, щоб знайти цього конкретного:)

  SuperCity: Гайд по Виробництву

  Вантажний порт

  • Дошка = Брус + 50 монет.
  • Цегла = Пісок + 5 товарів.
  • Дерев’яна балка = Брус + Дошка.
  • Арматура = Дріт + Лист металу .
  • бетонна плита = Цегла + 2 партії Піску.
  • Сталева балка = Арматура + Лист металу.

  Матеріали для цих предметів можна отримати з Фабрики будматеріалів:

  • Брус випадає при виробництві Паркета
  • Пісок випадає при виробництві Будівельної суміші
  • Дріт випадає при виробництві Кабелі
  • Лист металу випадає при виробництві Покрівлі

  Зверніть увагу! Дошки, Цегла і Арматура виробляються в вантажному порту, але також і є інгредієнтами для інших виробництв. Тому, наприклад, якщо Вам в завданні потрібні і Дошки, і Дерев’яні балки, не дивуйтеся, що одна Дошка буде списана за кожне нове виробництво Балки.

  Коледж

  • Будівельник = 3 Ручки + 1 Підручник.
  • Механік = 1 Диплом + 1 Підручник.
  • Дизайнер = 1 Диплом + 5 Ручек.

  Матеріали, необхідні для навчання цих фахівців:

  • Ручки випадають з Магазинів канцтоварів .
  • Підручники випадають з Книгарні .
  • Дипломи випадають з Школи .

  Зверніть увагу! Навчаючи фахівців в Коледжі, витрачені на навчання предмети будуть списані!

  Меблева фабрика

  Можна виготовити:

  • Шкіряний диван = 2 Бруса + 2 тюбика клею.
  • Кавовий столик = 3 Дошки + 5 тюбиків клею.
  • Плетені крісло = 5 Клубків вовни + бамбуковий стебло.
  • Туалетний столик = Кавовий столик + Дизайнер.

  Наступний продукт стає доступно, тільки коли Ви виконуєте завдання, в якому воно потрібно:

  • Шезлонг = Плетені крісло + Подушка.

  Матеріали для виготовлення можна отримати з:

  • Брус випадає при виготовленні Паркета на Фабриці будматеріалів
  • Тюбик клею випадає з взуттєвий магазин
  • Дошка виготовляється в вантажного порту
  • Клубок вовни випадає при виготовленні шерсті на ткацької фабрики
  • Дизайнер навчається в Коледжі
  • Подушка випадає з Дерев’яного будинку

  Зверніть увагу! При виготовленні меблів відповідні інгредієнти будуть списані!

  Ательє

  Можна виготовити:

  • Сорочка = 2 Швейні машинки + 5 Гудзиків.
  • Платье = Кольоровий віяло + Манекен.

  Такі вироби стають доступні, тільки коли Ви виконуєте завдання, в якому вони потрібні:

  • Куртка = Сорочка + 10 тисяч монет.
  • Футболка = Сорочка + Секатори.
  • Краватка-метелик = краватка + Швейна машинка.

  Матеріали для виготовлення можна отримати з:

  • Швейна машинка випадає при виготовленні Джинси в ткацької фабрики
  • Гудзик випадає з колоніального будинку
  • Колірний віяло випадає з Ранчо
  • Манекен можна попросити у друзів.
  • Секатори можна попросити у друзів.
  • Краватка випадає при виготовленні Шелка в ткацької фабрики

  Зверніть увагу! При виготовленні одягу відповідні інгредієнти будуть списані!

  Університет

  • Інженер = Будівельник + Дизайнер.
  • Архітектор = будівельник + Механік.
  • Конструктор = Механік + Дизайнер.

  Будівельників, Дизайнерів і Механіків можна навчити в Коледжі.

  Зверніть увагу! При навчанні фахівців в Університеті відповідні випускники Коледжу будуть списані!

  SuperCity: Повний Проходження гри

  Бухта

  Ласкаво просимо в Бухту! Бухта доступна всім гравцям з 23 рівня за умови, що Ви відновили лайнер “Супертанік”

  Ваша перша задача – побудувати дерев’яний причал :

  Як тільки Ви додасте дерев’яний причал в свій список справ, Ви отримаєте свій перший спеціальну акційну завдання з головним призом у вигляді Будинки Капітана :

  У Вас буде 15 днів, щоб оновити готель до 3 зірок і отримати за це досягнення призи: Будинок Капітана і 25 Супербаксов.

  Будинок капітана – це унікальна споруда, його можна ставити в будь-локації, при цьому він не прискорюється друзями. Його розмір 3 * 3, кожні 6 год приносить 200 піастрів і 1900 монет. Якщо Ви не виконаєте завдання протягом 15 днів, Ви не отримаєте ні Будинок Капітана, ні 25 супербаксов.

  Міні-квест на будівництво дерев’яного причалу “Ветер перемен” (частина квесту на Будинок Капітана):

  Ветер перемен 1

  • Роздайте 35 брошур (німецький будинок, сімейний будинок, колоніальний будинок, покращений колоніальний будинок, покращений німецький будинок)
  • Зберіть 25 газет (станція метро, ​​поліпшена станція метро)
  • Зберіть 12 мікрофонів (паб, покращений паб)

  Ветер перемен 2

  • Зберіть 10 дерев’яних балок (вантажний порт)
  • Зберіть 8 наборів інструментів (торговий центр)
  • Зберіть 5 міцних мотузок (дитячий садок )

  Ветер перемен 3

  • Зберіть 5 печаток (адміністрація)
  • Зберіть 12 дужок (завод електроніки, будь-яке виробництво)
  • Зберіть 11 аерографів (Авто-Ремонт)

  Після того, як Ви побудували дерев’яний пірс, Ви отримуєте доступ до бухти:

  9> Тут Вам належить оновити деякі старі будівлі. Ваша перша задача – відновити майстерню:

  Після відновлення майстерні Ви можете робити в ній предмети, які Вам будуть потрібні в бухті:

  Проте, деякі інгредієнти для цих предметів будуть Вам доступні не відразу – Ви повинні будете отримати їх з корабля.

  Корабель працює наступним чином: Ви збираєте різні предмети для відправки корабля і натомість отримуєте інгредієнти для бухти після повернення корабля. Матеріали видаються на кораблі випадковим чином кожен раз.

  Через кілька секунд після відправки товарів, корабель привозить Вам ресурси:

  Після того, як Ви прийняли доставку, судно повертається через 8 годин. Як тільки у Вас з’являться необхідні матеріали, Ви зможете почати виробництво в майстерні:

  На початку у Вас є 2 слота в виробничої черги. Ви можете відразу ж почати з першого рецепта і підготувати виробництво другого продукту, яке буде запущено послідовно. Ви можете купити більше слотів за допомогою супербаксов. У майстерні всього 5 слотів.

  Щоб отримати подарунки за спеціальне завдання на Будинок Капітана, Ви повинні повернути готелю колишню пишність і підвищити його статус до 3 зірок. Перед тим, як почати покращувати готель, Ви повинні будете відновити ресторан:

  Щоб відновити ресторан, Вам потрібно виконати кілька завдань.

  Після цього ресторан почне працювати так само, як і майстерня. Тут можна готувати їжу для туристів, використовуючи предмети, виготовлені в майстерні, і товари, доставлені на кораблі:

  Після відновлення ресторану до рівня 1, Ви зможете почати роботу над готелем, покращувати його і заробляти зірки ★ Перше завдання – відновити зруйнований готель (після першого відновлення у Вашого готелю все ще буде нуль зірок):

  Виконавши перше завдання, Ви зможете змінити назву свого готелю:

  в нагороду Ви отримаєте порцію важливих ресурсів для виробництва в Бухті. Після цього Ви побачите на пляжі туристів.

  Тепер Ви можете виконувати замовлення відпочиваючих на пляжі туристів і збирати необхідні для вечірки речі.

  1 замовлення = 1 річ для вечірки

  для підготовки до будь-якій вечірці буде потрібно виконати 1-4 і більше замовлень, при цьому туристам може знадобитися кілька товарів одночасно в рамках одного замовлення, а запитувані товари можуть повторюватися і одночасно турбуватися в інших паралельних завданнях Бухти:

  Після того, як всі замовлення Ваших туристів виконані, в готелі починається вечірка. Туристи віддають піастри , нову валюту Бухти. Ви завжди отримуєте точну кількість піастрів за кожну вечірку, незалежно від того, забираєте Ви все піастри у своїх туристів в самому кінці вечірки або якщо ж клацаєте мишкою по туристам багато разів в ході вечірки. Жоден піастр НЕ буде втрачено.

  Ви завжди можете перевірити свій баланс по піастри під віконцем з сезонною валютою:

  Чим вище рівень готелю, тим вище його рейтинг в зірках і тим більше піастрів Ви отримуєте за вечірки. Щоб підвищити рівень готелю на одну зірку, Вам необхідно виконати ряд завдань:

  Перш ніж Ви зможете приступити до подальшого поліпшення свого готелю, Ви повинні будете поліпшити ресторан до рівня 2. ресторан теж потребує поліпшень. Просто дотримуйтесь наведеної нижче ланцюжку поліпшень (апгрейдів), і рухайтеся в Відповідно до цього плану крок за кроком. Не забувайте, що Вам доведеться, серед іншого, платити піастри практично за кожне поліпшення.

  Так виглядає план поліпшень об’єктів Бухти:

 • Пірс → Майстерня 1 → Ресторан 1 → готель 1 (0 ★) → Поява туристів на пляжі → готель 2 (1 ★) →
 • Корабель 2 → Майстерня 2 → Ресторан 2 → готель 3 (2 ★) →
 • Корабель 3 → майстерня 3 → З’являються грядки 1 рівня (2 шт) і Ресторан 3 → Готель 4 (3 ★) →
 • Корабель 4 → майстерня 4 → грядки 2 рівня (3шт) і Ресторан 4 → Гніздо Додо → Басейн 1 → готель 5 (4 ★) →
 • Корабель 5 → Майстерня 5 → Грядки 3 рівня (4 шт) і Ресторан 5 → Басейн 2 → СПА 1 → готель 6 (5 ★) →
 • Корабель 6 → Майстерня 6 → Грядки 4 рівня (5 шт) і Ресторан 6 → Басейн 3 → СПА 2 → Готель 7 (6 ★) → Майстерня 7 → Грядки 5 рівня (6 шт) і Ресторан 7 → Басейн 4 → СПА 3 → Готель 8 (7 ★)
 • На головному острові Бухти не можна розміщувати споруди. Щоб розблокувати землі на іншому березі, де Ви зможете розміщувати майже всі будівлі, Ви повинні виконати квест “Тропічний міст” (необмежений за часом)

  “Міст в тропіки”

  1 етап

  • Будівельник – 5 чол. (Навчається в Коледжі)
  • Кельма – 32 шт. (Станція метро, ​​Покращена Станція метро)
  • Каска – 9 шт. (Магазин капелюшків)

  2 етап

  • Арматура – 8 шт. (Вантажний порт)
  • Скотч – 15 шт. (Автосервіс)
  • Гвоздь – 20 шт. (Випадає в містах друзів)

  3 етап

  • Смузі – 36 шт. (Минимаркет, Покращений Минимаркет)
  • Шматок бекону – 12 шт. (Сімейний ресторан)
  • Кущ салату – 28 шт. (Вок-кафе, Покращена Вок-кафе)

  4 етап

  • Слайд – 15 шт. (Кінотеатр)
  • Об’єктив – 20 шт. (Завод електроніки будь-яке виробництво)
  • Штатив – 50 шт. (Ранчо, Покращена Ранчо, за збір можна отримати від 1 до 5 шт.)

  5 етап

  • Захисний крем – 17 шт. (Бутік косметики)
  • Бейсболка – 36 шт. (Ткацька фабрика при виробництві вовни, випадає не при кожному зборі)
  • Компас – 14 шт. (Просити у друзів)

  Після виконання цього квесту Ви зможете купувати за піастри нові розширення, в процесі Вам доведеться очистити їх від перешкод, витрачаючи на це енергію, і отримуючи взамін монетки і досвід, як зазвичай.

  гніздо Додо – квест “Пернатий злодюжка”

  Потрібно побудувати гніздо для птиці Додо (квест буде додано до списку справ). У кожного етапу є таймер, при цьому етапи можна безкоштовно перезапускати.

  Вимоги: потрібно спочатку поліпшити ресторан до 4 рівня.

  Пернатий злодюжка 1 (24 год)

  • Манго – 15 шт. (Вирощується на Тропічні грядках)
  • ляпанець – 11 шт. (Можна отримати з Пляжного магазину)
  • Солом’яний капелюх – 40 шт. (Можна отримати з Родинного дому)

  Пернатий злодюжка 2 (24 год)

  • Страва з Овочами – 15 шт. (Вирощується на Тропічні грядках)
  • Кераміка – 1 шт. (Проводиться в Майстерні)
  • Віночок – 32 шт. (Можна отримати з Особняка)

  Пернатий злодюжка 3 (24 год)

  • Посуд – 1 шт. (Проводиться в Майстерні)
  • Червоний апельсин – 15 шт. (Вирощується на Тропічні грядках)
  • Сонячні прикраси – 12 шт. (Просити у друзів)

  Пернатий злодюжка 4 (36 год)

  • Поліцейський жетон – 3 шт. (Можна отримати з Поліцейського ділянки, Поліцейського ділянки Долини)
  • Канат – 38 шт. (Можна отримати з ткацької фабрики при БУДЬ-ЯКОМУ виробництві)
  • Лупа – 12 шт. (Можна отримати з Стоматології)

  Пернатий злодюжка 5 (24 год)

  • Тканина – 1 шт. (Проводиться в Майстерні)
  • Інжир – 15 шт. (Вирощується на Тропічні грядках)
  • Міцна мотузка – 3 шт. (Можна отримати з Дитячого саду)

  Пернатий злодюжка 6 (24 год)

  • Бутса – 36 шт. (Можна отримати з взуттєвий магазин, Поліпшеного взуттєвий магазин)
  • Пляшка води – 28 шт. (Можна отримати з Вок-кафе, Поліпшеного Вок-кафе) Мопед – 15 шт. (Можна отримати з Піцерії)

  Пернатий злодюжка 7 (24 год)

  • Олівець – 36 шт. (Можна отримати з Магазину канцтоварів, Поліпшеного Магазину канцтоварів)
  • Транспортув – 14 шт. (Можна отримати з Автосервісу)
  • Креслення – 12 шт. (Просити у друзів)

  Пернатий злодюжка 8 (24 год)

  • Вербова лоза – 4 шт. (Можна отримати з Палацу Джина)
  • Листочок евкаліпта – 10 шт. (Можна отримати з Суші-бару)
  • Гілочка розмарину – 21 шт. (Можна отримати з Овочевий лавки)

  Нагорода: Гніздо Додо збільшує населення і приносить 1300 монет 1300 піастрів і 2-4 енергії кожні 12 годин.

  Квест “Маяк на краю скелі “

  Вимоги: Майстерня поліпшена до 5 рівня. У кожного етапу є таймер, при цьому етапи можна безкоштовно перезапускати.

  1 етап (12 годин)

  • Кельма – 20 шт. (Станція метро, ​​Покращена Станція метро)
  • Банку фарби – 40 шт. (Готель, Ранчо, Родинний дім, Комфортабельний будинок, Будинок, Покращена Ранчо)
  • Гвоздь – 15 шт. (В містах друзів)

  2 етап (12 годин)

  • Драбина – 30 шт. (Минимаркет, Покращений Минимаркет)
  • Набір інструментів – 14 шт. (Торговий центр)
  • Кабель – 35 партій (Фабрика Стройматериалов)

  3 етап (36 годин)

  • Гумові рукавички – 12 шт. (Стоматологія)
  • бетонна плита – 10 шт. (Вантажний порт)
  • Будівельна рулетка – 6 шт. (Маяк по 2-4 за збір)

  4 етап (24 години)

  • Люстерко – 11 шт. (Бутік Косметики)
  • Орхідея – 24 шт. (Покращений Квітковий кіоск)
  • Кушетка – 8 шт. (Меблева фабрика)

  5 етап (12 годин)

  • Святковий сервіз – 27 шт. (Покращений Колоніальний будинок)
  • Чорний капелюх – 10 шт. (Магазин капелюшків)
  • Дитяча лялька – 5 шт. (Магазинчик дивацтв)

  6 етап (12 годин)

  • Льон – 21 парт. (Ткацька фабрика)
  • Перламутровая черепашка – 10 шт. (Ювелірний магазин)
  • Подушка – 12 шт. (Дерев’яний будинок)

  7 етап (36 годин)

  • Якір – 3 шт. (Рибацька Село)
  • Прапорець – 9 шт. (Дитячий сад, 3 шт. За збір)
  • Плавальний коло – 12 шт. (Просити у друзів)

  8 етап (24 години)

  • Багет – 28 шт. (Покращена Булочна)
  • Креветка – 35 шт. (Бунгало, Бухта)
  • Палички для їжі – 8 шт. (Магазин морепродуктів)

  Нагорода: Маяк на краю скелі дає 2000 монет і 2000 піастрів кожні 24 години, підвищує населення на 2000 осіб. Маяк не може прискорюватися сусідами. Після виконання квесту “Маяк на краю скелі” Ви отримаєте доступ до водних розширень.

  Ви отримуєте доступ до водних ділянок, як тільки виконайте наступні умови:

 • Майстерня на рівні 5 і вище.
 • Маяк побудований.
 • Розширення на суші, що прилягає до розширення на воді, куплено.
 • Інші квести, з якими Ви зіштовхнетеся під час своєї пригоди в Бухті:

  “Таємні двері”

  Доступ до квесту з’являється після поліпшення Готелю до 2 зірок, без таймерів. Це сюжетний квест, в нагороду Ви отримаєте монети, піастри і досвід.

  1 етап

  • Засіб – 45 шт. (Можна отримати з заправних станцій, Покращуваній заправних станцій)
  • Кавовий столик – 10 шт. (Можна виготовити в Мебельной фабриці)
  • Метелка для пилу – 54 шт. (Можна отримати з взуттєвий магазин, Поліпшеного взуттєвий магазин)

  2 етап

  • Кераміка – 1 шт. (Проводиться в Майстерні)
  • Каструля – 20 шт. (Можна отримати з Гуртожитки, Поліпшеного Гуртожитки)
  • Брокколі – 24 шт. (Можна отримати з Овочевий лавки)

  3 етап

  • Лупа – 10 шт. (Можна отримати з Стоматології)
  • Бра – 14 шт. (Можна отримати з Більярдної, Покращуваній Більярдної)
  • Ковдри – 10 шт. (Просити у друзів)

  4 етап

  • Дерев’яна балка – 12 шт. (Проводиться в вантажному порту)
  • Домкрат – 19 шт. (Можна отримати з Автосервісу)
  • Цвяхи 25 шт. (Можна отримати в містах у друзів)

  5 етап

  • Каска – 10 шт. (Можна отримати з Магазину капелюшків)
  • Бензопила – 24 шт. (Можна отримати з Ранчо, Поліпшеного Ранчо)
  • Пара спортивних рукавичок – 35 шт. (Можна отримати з ткацької фабрики при виробництві Льону)

  6 етап

  • Посуд – 1 шт. (Проводиться в Майстерні)
  • Довідник квітникаря – 7 шт. (Можна отримати з Книгарні)
  • Квітковий горщик – 20 шт. (Можна отримати з Торгового Центру)

  “Сліди цивілізації”

  Відкривається після поліпшення Готелю до 4 зірок, без таймерів. Це сюжетний квест, в нагороду Ви отримаєте монети, піастри і досвід.

  1 етап

  • Бінокль – 36 шт. (Гуртожиток, Покращена Гуртожиток)
  • Пуховой жилет – 20 шт. (Преміум котедж)
  • Компас – 10 шт. (Просити у друзів)

  2 етап

  • Манго – 10 шт. (Тропічні грядки)
  • Посуд – 1 шт. (Майстерня)
  • Вербова лоза – 5 шт. (Палац Джина)

  3 етап

  • Кераміка – 1 шт. (Майстерня)
  • Овочі – 10 шт. (Грядки Бухти)
  • Червоний апельсин – 10 шт. (Тропічні грядки)

  4 етап

  • Гумові чоботи – 15 шт. (Елітний будинок)
  • Міцна мотузка – 5 шт. (Дитячий садок)
  • Карта зоряного неба – 36 шт. (Магазин канцтоварів, Покращений Магазин канцтоварів)

  5 етап

  • Інжир – 10 шт. (Тропічні грядки)
  • Овочевий коктейль – 1 шт. (Басейн)
  • Рятувальна шлюпка – 12 шт. (Просити у друзів)

  6 етап

  • Тканина – 1 шт. (Майстерня)
  • Подушка – 18 шт. (Дерев’яний будинок)
  • Ультрафіолетовий ліхтарик – 9 шт. (Боулінг)

  “Стародавні легенди”

  Відкривається після поліпшення Басейну до 2-го рівня. Це сюжетний квест, в нагороду Ви отримаєте монети, піастри і досвід.

  1 етап

  • Вишукана кераміка – 1 шт. (Майстерня)
  • Манго – 10 ур. (Тропічні грядки)
  • Багет – 14 шт. (Покращена Булочна)

  2 етап

  • Кераміка – 1 шт. (Майстерня)
  • Овочі – 10 ур. (Тропічні грядки)
  • Кавове зерно – 20 шт. (Кав’ярня, Покращена Кав’ярня)

  3 етап

  • Посуд – 1 шт. (Майстерня)
  • Метелик – 18 шт. (З урожаю Банана на Фруктової фермі)
  • Орхідея – 20 шт. (Покращений Квітковий кіоск)

  4 етап

  • Перламутровая черепашка – 15 шт. (Ювелірний магазин)
  • Рушник – 36 шт. (Курортний котедж, Покращений Курортний котедж)
  • Шезлонг – 12 шт. (Просити у друзів)

  5 етап

  • Тканина – 1 шт. (Майстерня)
  • Апельсин – 10 ур. (Тропічні грядки)
  • Посуд – 1 шт. (Майстерня)

  6 етап

  • Колонки – 19 шт. (Кінотеатр)
  • Откидной блокнот – 4 шт. (Прес-центр)
  • Датчик – 12 шт. (Покращена Водонапірна вежа)

  7 етап

  • Тканина – 1 шт. (Майстерня)
  • Сніданок Туриста – 1 шт. (Ресторан)
  • марципанові печиво – 20 шт. (Сімейний ресторан)

  8 етап

  • Яйця – 15 шт. (Дерев’яний будинок)
  • Томат – 18 шт. (Піцерія)
  • Картопля – 32 ур. (Ферма)

  9 етап

  • Маска кабукі – 12 шт. (Салон флористики)
  • бамбуковий парасольку – 10 шт. (Школа, Школа Долини, 2-4 шт. За збір)
  • Сонцезахисні окуляри – 12 шт. (Просити у друзів)

  Акційний квест “Будинок метрдотелем”

  Квест автоматично запускається, як тільки Ви поліпшите свій готель до 3 зірок. У Вас буде 15 днів на виконання всіх завдань. Виконавши всі завдання, Ви отримаєте Будиночок метрдотелем . Ви повинні виконати наступні завдання:

 • Надіслати корабель у плавання 14 раз.
 • Поліпшити Майстерню до 4 рівня.
 • Поліпшити ресторан до 4 рівня.
 • Зібрати 10 вечерь туриста.
 • Провести 13 вечірок.
 • Будиночок метрдотелем дає 2700 монет, 400 піастрів кожні 8 годин, а також 3-5 енергій. Ця будівля може стояти тільки в Бухті, і його не можуть прискорювати сусіди.

  Акційний квест “Бельведер Дизайнера” ​​

  Квест запускається тільки після поліпшення готелю до 3 зірок і тільки після закінчення таймера попереднього квесту на Будинок метрдотелем. Ви отримаєте Бельведер дизайнера, якщо укладетеся в заданий час. У Вас буде 20 днів, щоб виконати квест і отримати Бельведер Дизайнера і 20 супербаксов.

  Квест складається з таких завдань:

 • Надіслати корабель 15 разів.
 • Побудувати гніздо для Додо .
 • Збирати 9 овочевих коктейлів.
 • Зібрати 9 тарілок з закусками.
 • Запустити 16 вечірок.
 • Бельведер Дизайнера дає 2500 монет, 600 піастрів, 4 -7 енергій кожні 7 годин. Розмір будиночка: 4 * 5, будиночок може бути розташований тільки в Бухті, будиночок не може прискорюватися сусідами.

  Акційний квест “зганьблена ім’я” (Велетні Острова Пасхи)

  Квест запускається тільки після поліпшення готелю до 4 зірок і тільки після закінчення таймера попереднього квесту на Бельведер Дизайнера. Ви отримаєте Острів Пасхи , якщо укладетеся за 21 день.

  Квест складається з таких завдань:

 • Надіслати корабель 21 разів.
 • Зібрати і використовувати в завданні 50 одиниць кераміки.
 • Зібрати і використовувати в завданні 20 підносів з закусками.
 • Зібрати і використовувати в завданні 15 фруктових закусок.
 • Запустити 19 вечірок.
 • Острів Пасхи дає 3000 монет, 3000 піастрів, 3-5 енергій кожні 36 годин. Розмір об’єкта: 7 * 7, може бути розташований всюди, крім Сніжного Плато.

  Село Тубільців

  Вимоги: рівень 90+ , побудований Маяк на краю скелі. Споруда Села Тубільців складається з двох квестових ланцюжків: “Нещастя всупереч”, “Зустріч крізь час”

  Завдання можна перезапускати безкоштовно. Після завершення 1 етапу квесту на будівництво дерев’яного моста Вам може бути виданий акційний квест “Будинок на Дереві” (Будинок Джейн) (дивіться нижче)

  нещастя всупереч – споруда Дерев’яного мосту

  Нагороди: Дерев’яний міст (1200 монет, 1200 піастри кожні 24 години; збільшує ліміт населення на 1000) + предмет Карта Місцевості

  нещастя всупереч I (24 год)

  • Сокира – 35 шт. (Покращений Колоніальний будинок)
  • Дерев’яна балка – 10 шт. (Вантажний порт)
  • Міцна мотузка – 3 шт. (Дитячий садок)

  нещастя всупереч II (24 год)

  • Овочевий коктейль – 3 шт. (Басейн)
  • Посуд – 15 шт. (Майстерня)
  • Інжир – 10 ур. (Грядка)

  нещастя всупереч III (24 год)

  • Морське скло – 10 шт. (Покращений Курортний котедж)
  • Палички для їжі – 10 шт. (Магазин морепродуктів)
  • Креветка – 27 шт. (Бунгало, Покращена Бунгало)

  нещастя всупереч IV (12 год)

  • Рація – 14 шт. (Торговий центр)
  • Туристична карта – 14 шт. (Покращений Прокат моторолерів)
  • Бінокль – 33 шт. (Гуртожиток, Покращена гуртожиток)

  нещастя всупереч V (24 год)

  • Окуляри для плавання – 16 шт. (Елітний будинок)
  • Канат – 35 шт. (Ткацька фабрика будь-яке виробництво, Покращена Ткацька фабрика – Шерсть, Фетр, Кашемір)
  • Плавальний коло – 15 шт. (Просити у друзів)

  нещастя всупереч VI (24 год)

  • Чашка латте – 18 шт. (Покращена Кав’ярня)
  • Аптечка – 15 шт. (Аптека)
  • Підзорна труба – 45 шт. (Вілла, Вілла з басейном; 1-5 шт. За збір)

  нещастя всупереч VII (24 год)

  • Подушка – 16 шт . (Дерев’яний будинок)
  • Кашемір – 13 парт. (Покращена Ткацька фабрика)
  • Плюшева коала – 15 шт. (Курортна вілла)

  нещастя всупереч VIII (12 год)

  • Вечеря туриста – 3 шт. (Ресторан)
  • Фруктова закуска – 2 шт. (Басейн)
  • Морозиво у вафельному ріжку – 15 шт. (Покращена Бунгало)

  нещастя всупереч IX (24 год)

  • Поліна – 10 шт. (Покращена Ранчо)
  • Утеплювач – 9 парт. (Покращена Фабрика Стройматериалов)
  • Гарячий шоколад -10 шт. (Кафе “У Саманти”)

  нещастя всупереч X (12 год)

  • Каска – 10 шт. (Магазин капелюшків)
  • Домкрат – 18 шт. (Автосервіс)
  • Цвяхи – 20 шт. (Міста друзів)

  Зустріч крізь час – споруда Села Тубільців

  Нагороди: Село Тубільців (1400 монет, 1400 піастри, 3-5 Енергії кожні 24 години; збільшує ліміт населення на 1200) + предмет Маска Шамана

  Зустріч крізь час I (6 ч)

  • Рюкзак – 60 шт. (Дачний будиночок, Покращений Дачний будиночок)
  • Альпіністські черевики – 40 шт. (Взуттєвий магазин, Покращений Взуттєвий магазин)
  • Компас – 15 шт. (Просити у друзів)

  Зустріч крізь час II (12 год)

  • Фарба для аквагриму – 14 шт. (Бутік Косметики)
  • Орхідея – 22 шт. (Покращений Квітковий кіоск)
  • Сувенірна чашка – 12 шт. (Покращений Магазин канцтоварів)

  Зустріч крізь час III (24 год)

  • Фінік – 2шт. (Оазис)
  • Манго – 20 ур. (Грядка)
  • Тканина – 8 шт. (Майстерня)

  Зустріч крізь час IV (24 год)

  • Лупа – 14 шт. (Стоматологія)
  • Откидной блокнот – 3 шт. (Прес-центр)
  • Книжкова сторінка – 20 шт. (Покращена Бунгало Делюкс)

  Зустріч крізь час V (24 год)

  • Часник – 24 ур. (Покращена Ферма)
  • Половник – 7 шт. (Крабовий ресторан)
  • Гірчиця – 25 шт. (Покращена Закусочна)

  Зустріч крізь час VI (12 год)

  • Коробка серветок – 35 шт. (Родинний дім, Гуртожиток, Покращена Гуртожиток)
  • Святковий сервіз – 20 шт. (Покращений Колоніальний будинок)
  • Порція рису – 11 шт. (Східний будиночок, Японські апартаменти, Будиночок з ставком, Будиночок з водяним млином)

  Зустріч крізь час VII (24 год)

  • Набір інструментів – 17 шт. (Торговий центр)
  • Червоний апельсин – 15 ур. (Грядка)
  • Лопата – 20 шт. (Міста друзів)

  Зустріч крізь час VIII (36 год)

  • Конструктор – 6 чол. (Університет)
  • Викрутка – 15 шт. (Покращена Станція метро)
  • Респіратор – 3 шт. (Лікарня)

  Зустріч крізь час IX (12 год)

  • Дошки – 20 шт. (Вантажний порт)
  • Дерев’яні двері – 5 парт. (Покращена Фабрика Стройматериалов)
  • Аерограф – 14 шт. (Автосервіс)

  Зустріч крізь час X (24 год)

  • Платье – 6 шт. (Ателье)
  • Пояс – 5 шт. (Покращений Модний бутик)
  • Капелюх – 15 шт. (Магазин капелюшків)

  Акційний квест “Будинок на Дереві” (Будинок Джейн)

  Вимоги: Завершена акція ” велетні острова Пасхи “, закінчений перший етап будівництва Дерев’яного Моста. Ви отримаєте Будинок Джейн і 25 супербаксов, якщо виконаєте всі завдання акції за 28 днів .

  Квест складається з таких завдань:

  • Надіслати корабель 27 разів.
  • Запустити 24 вечірки.
  • Отримати Карту місцевості.
  • Отримати Маску шамана.
  • Отримати фотографію Джейн і Капітана.

  Будинок на Дереві (Будинок Джейн) дає 1700 монет, 1700 піастри кожні 24 години, а також працює як будівля-помічник. Ця будівля ставиться в Бухті на воді.

  Предмети не зараховуються в завданні. Якщо умови завдання “зробити предмети”, значить, що Вам потрібно виготовити нові предмети. Ті, які, які вже знаходяться у Вашому інвентарі, не зараховуватимуться в цьому завданні.

  Пропустити бустери завдань. Пропускати бустери завдань можна отримати:

  • У нагороду за деякі зі спеціальних заходів.
  • У конкурсах, що проводяться спільнотою.

  Отримані Вами бустери з’являться на вкладці “Нагороди” інвентарю. Щоб використовувати їх, відкрийте вікно квестів і натисніть кнопку “Претензія” – Вам буде надано два варіанти:

 • Використовувати Superbucks.
 • Пропустити завдання за допомогою бустерів.
 • Ви можете пропустити непотрібне завдання будь-якого квеста безкоштовно!

  Автор статті: