Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Stormfall Rise of Balur: Поради, WIKI, Огляди

STORMFALL RISE OF BALUR – гра на андроїд з датою виходу 1.10.2014 р від компанії Plarium. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Карта воїна
 • прокачування Героя
 • Дракон
 • Альянси
 • Допомога альянсу
 • Столиця альянсу
 • Битва альянсів
 • Атаки альянсу
 • Сапфірові бастіони
 • Полювання на умертвий
 • Дуель альянсів
 • Вежа альянсу
 • Замок Стоунхарт
 • Вибрані
 • Ресурси та сапфіри
 • Будинки
 • Війська
 • Відкриття і елементи
 • Взаємодія гравців
 • Турнір “Захоплення прапора”
 • Домініони і Поселення
 • Схованки
 • Бастіони
 • Бонуси
 • Загальні
 • Часті питання
 • Stormfall Rise of Balur: Карта воїна

  Карта воїна. Карта воїна дозволяє проходити протягом сезону рівні і заробляти спеціальні нагороди. Коли закінчується сезон, прогрес в Карті обнуляється, а всі незабранние нагороди губляться. Щоб проходити рівні Карти воїна, потрібно виконувати щоденні і щотижневі особливі завдання або застосовувати “завершувач рівня”.

  завершувач рівня. “завершувач рівня” – це предмети, які дозволяють миттєво завершувати рівні Карти. Їх можна купувати в необмеженій кількості. “Завершувач» не згорають при оновленні Карт, але застосувати їх можна тільки при активній Елітної мапі воїна. Елітна карта приносить цінніші нагороди і додаткові бонуси.

  Бонуси. Бонуси Карти воїна дають додаткові переваги до завершення сезону. Є два типи бонусів:

 • Накопичувач ресурсів;
 • Додаткові черзі навчання.
 • Накопичувач ресурсів. До моменту поновлення Карти воїна ресурси, награбовані в інших замках , подвоюються. Коли дію Картки в поточному сезоні закінчиться, ресурси відправляться в ваші Склади і Комори, навіть якщо їх кількість перевищить місткість цих будівель.

  Місткість накопичувача ресурсів. Ліміт подвоєних ресурсів залежить від місткості накопичувачів. Накопичувач 1-го рівня доступний всім, хто досяг 15-го рівня в грі. Ви можете отримати Елітну карту воїна і завершувати рівні Карти, щоб відкрити Накопичувачі 2-го і 3-го рівнів.

  Додаткові черзі навчання. Елітна карта воїна дозволяє відкривати додаткові черги навчання військ. Чим вище рівень Карти воїна, тим більше черг доступно. Після поновлення Карт вони знову стануть недоступні, а всі війська в процесі навчання перейдуть в звичайні черги.

  Stormfall Rise of Balur: Прокачування Героя

  Вікно героя. Загальна інформація. У цьому вікні ви знайдете докладну інформацію про замок, характеристиках героя і його інвентарі. Відкрити вікно героя ви можете, натиснувши на аватар в лівому верхньому кутку екрану. У вкладці “Інвентар” зберігаються всі отримані артефакти, арсенали, ключі та Осколки. Тут можна надіти, поліпшити або розбити будь-який з артефактів, а також переглянути бонуси. Крім того, в цій вкладці ви зможете вибрати героя, з яким будете підкорювати землі Штормфолла.

  У вкладці “Біографія” ви побачите свій поточний рівень, кількість досвіду, рівень Еліти, інформацію про армію, ресурсах, дипломатичних відносинах, бонус до захисту замку і окулярах рейтингу. Тут же можна змінити ім’я або вибрати інший аватар з допомогою спеціальних предметів, які доступні на тіньовому ринку.

  Артефакти. Все артефакти відрізняються характеристиками і рідкістю. На показники атаки впливають рукавички, взуття, зброю і деякі з талісманів. На показники захисту – шоломи, обладунки, щити і частина талісманів. Всі артефакти розрізняються потужністю та частотою випадання в домініон. Важливо пам’ятати, що артефакти для піхоти впливають тільки на характеристики піхоти, артефакти для кавалерії – на характеристики піхоти і кавалерії, артефакти для Магістрату покращують показники трьох видів військ, а найсильніші, артефакти для Бестіарію, покращують всі види військ.

  Вибравши артефакт в сховищі, ви побачите його характеристики, а також кнопки, що дозволяють надіти його, поліпшити або безповоротно розбити на Осколки. Вони використовуються для поліпшення артефакту. Для кожного наступного поліпшення необхідно більше часу і Осколков. Щоб розбити артефакт, вам також буде потрібно якийсь час.

  Ви не можете одночасно покращувати або розбивати кілька речей. Артефакти, надіті на героя, можна тільки повернути в сховище або поліпшити.

  Інвентар

  Навколо зображення героя знаходяться слоти, в які ви можете переміщати артефакти, що впливають на показники атаки і захисту. Для цього виберіть необхідний артефакт в сховищі і натисніть кнопку “Одягти”. Ефект всіх активних артефактів буде підсумовуватися. В основному сховищі інвентарю ви знайдете всі артефакти, які отримує герой. Сюди також потрапляють арсенали, в яких зберігаються артефакти. Відкрити арсенал можна за допомогою спеціального ключа.

  В основному сховищі предмети знаходяться необмежену кількість часу, але коли основне сховище буде повністю заповнено, почнеться наповнення тимчасового. У ньому артефакти і арсенали будуть зберігатися деякий час, а по його закінченні безповоротно зникнуть. Спочатку в основному сховищі доступно 18 слотів, але за Сапфіри ви зможете відкрити додаткові.

  Крім того, в інвентарі зберігаються ключі, необхідні для відкриття арсеналів, і Осколки, необхідні для поліпшення артефактів. Тут же ви зможете переглянути бонуси до захисту або атаці військ, які дають артефакти, і змінити вигляд героя. Також пам’ятайте, що на тіньовому ринку у вкладці “Предмети” можна купити ключі для арсеналів, набори артефактів для кавалерії, Бестіарію і Магістрату.

  Stormfall Rise of Balur: Дракон

  Загальні відомості . Побудуйте Храм Дракона, щоб отримати доступ до здібностям Дракона і битися з монстрами. На вкладці “Дракон” ви побачите свого Дракона, зможете дати йому унікальне ім’я, вибрати і застосувати здібності, подивитися, які бонуси ви отримаєте і скільки часу вони будуть діяти.

  На вкладці “Битви” ваш Дракон може битися з монстрами. За кожен вдалий удар і за перемогу над монстром ви отримаєте Іскри. На вкладці “Можливості” знаходиться дерево здібностей Дракона. Вивчайте і покращуйте їх, щоб отримувати різні бонуси.

  Здібності Дракона. Вивчайте здатності Дракона, щоб збільшити виробництво ресурсів, прискорити навчання і рух військ, отримати бонуси до атаки і захисту і багато іншого. Щоб вивчати і покращувати здатності Дракона, необхідні Іскри. Крім того, вам будуть потрібні Руни та Іскри, щоб відкрити третій додатковий слот, а також Сапфіри, щоб вивчити особливі здібності Дракона, які відкривають четвертий і п’ятий додаткові слоти. Здібності Дракона діляться на два типи: базові та спеціальні. Основна різниця між ними полягає в тому, що бонуси від базових здібностей можна активувати без Рун.

  Здібності Дракона можуть бути I, II і III порядку. Здібності I порядку розміщуються нагорі дерева здібностей, а інші знаходяться нижче. У кожної здібності I порядку є відповідна здатність II порядку. Здібності II порядку відкриються, як тільки ви поліпшите відповідну здатність I порядку до максимального рівня. Щоб вивчити здатність III порядку, яка дає більший бонус, необхідно поліпшити до максимального рівня відповідну здатність II порядку.

  Застосування здібностей. Спочатку ви можете застосувати тільки одну здатність Дракона. Вивчайте здатності “Новий слот”, щоб відкривати додаткові слоти для застосування базових здібностей. Зверніть увагу: для вивчення цих здібностей вам знадобляться не тільки Іскри, але також Руни вітру, вогню і грому і навіть Сапфіри. Кількість слотів для особливих здібностей збільшити не можна. Базові можна застосувати безкоштовно, для застосування особливих потрібні Руни вітру, вогню і грому.

  Дізнатися, активні чи здатності, можна в Храмі Дракона на вкладці “Дракон” або у вікні героя на вкладці “Біографія”. На вкладці “Дракон” ви можете дізнатися, скільки будуть діяти бонуси здібностей або скільки ресурсів і військ ви отримали після застосування здібностей. Натисніть “Вибрати” на вкладці “Дракон” – і ви побачите вивчені здатності, які можна застосувати, і вартість застосування вивчених особливих здібностей.

  Ресурси Дракона. Для вивчення і поліпшення здібностей потрібні Іскри, для застосування – Руни вогню, вітру і грому. Щоб отримати Іскри, боріться з монстрами і перемагайте! Руни для застосування особливих здібностей можна отримати в нагороду за участь в турнірах. Руни вітру, вогню і грому потрібні для застосування особливих здібностей Дракона. Іскри потрібні для вивчення і поліпшення здібностей. Щоб отримувати більше Іскор в боях з монстрами, вивчіть і покращуйте здатність “Кількість Іскор”.

  Битви. Ваш Дракон може битися з монстрами. У боях ви заробите Іскри. Перейдіть на вкладку “Битви” і проведіть пальцем по екрану, щоб завдати шкоди монстру. У верхній частині екрану знаходиться шкала здоров’я монстра, в нижній – шкала енергії Дракона. З кожним ударом енергія убуває. Ви побачите напис “Промах!”, Якщо ваш удар не завдав шкоди монстру. Коли енергія закінчується, ви зможете відновити її за Сапфіри або почекати, поки вона відновиться сама. Якщо ви досягли ліміту боїв з монстрами на сьогодні, у вікні з’явиться таймер, що показує час до нового бою.

  Stormfall Rise of Balur: Альянси

  Загальні відомості. Альянси дозволяють гравцям об’єднуватися в групи з єдиним назвою, гербом, ідеологією та цілями. Альянси борються за Бастіони, ведуть масштабні бойові дії, допомагають новачкам і надають безліч можливостей командної гри. На вкладці “Альянси” можна побачити:

  • Місце альянсу в Рейтингу;
  • Герб альянсу;
  • Назва альянсу;
  • Вплив альянсу,
  • Територія, яку контролює альянс.

  При натисканні на рядок з назвою кожного альянсу відкривається його докладний опис.

  Створення альянсу. Створити власний альянс може будь-який гравець, який досяг 10-го рівня. Для цього в будівлі Палацу альянсів потрібно відкрити вкладку “Створити альянс”, придумати унікальну назву та ініціали майбутнього альянсу, створити герб і заплатити 1000 Сапфірів. Після цього гравець стає Домінусом альянсу і може приймати до альянсу інших гравців.

  Вступ до альянсу. Вступити до альянсу можна кількома способами:

  • Надіслати пропозицію Домінус альянсу за допомогою відповідної кнопки на вкладці “Список альянсів” у вікні “Альянси” і дочекатися схвалення заявки;
  • Вибрати сподобався альянс на вкладці “вступити відразу” і натиснути на кнопку “Подати прохання”.

  Також можна вступити в випадковий альянс – для цього достатньо натиснути на кнопку “випадковий вибір”.

  Мій альянс. Інформацію про альянс можна отримати на вкладці “Мій альянс”. Тут знаходиться опис альянсу, список його учасників, список контрольованих альянсом Бастіонів, місце альянсу в рейтингу і його вплив, а також повний список звершень альянсу.

  Окуляри впливу. Окуляри впливу визначають позицію альянсу в рейтингу альянсів. Заробити очки впливу можна двома способами:

 • Захоплюючи і покращуючи Бастіони. Територія Бастіону приносить альянсу окуляри впливу. Кожен квадратний кілометр території дає альянсу 1 очко;
 • Відкриваючи Здійснення альянсів.
 • Приклад: Альянс А захопив 2 Бастіону і володіє 10 000 квадратних кілометрів території. Крім того, альянс відкрив кілька звершень, які дають бонус Впливи 5%. Таким чином, на даний момент у альянсу А 10500 очок Впливу. Крім того, кожне Звершення саме по собі приносить альянсу певну кількість очок впливу. Якщо, наприклад, відкриті Здійснення в сумі приносять альянсу додаткові 100 очок, то фінальне кількість очок впливу дорівнюватиме 10600.

  Титули і повноваження. Титул визначає ваше становище в альянсі, а також обов’язки і повноваження. Титули йдуть в такому порядку: Домінус, Намісник, Прокуратор, Центуріон, Дипломат, Лицар, Соглядатай, Щит, Солдат, Рекрут, Учень. Домінус стоять на чолі альянсу. Вони можуть призначати титули і повноваження, приймати або заборонити доступ, перейменовувати альянс, а при необхідності – розформувати його. Повний список повноважень Домінус доступний на вкладці “Повноваження титулу”.

  Намісники теж можуть призначати титули всім учасникам, крім Домінус і інших Намісників. Деякі повноваження Намісники можуть отримати тільки з дозволу Домінус. Серед них: можливість переглядати статистику, модерувати чат, управляти Столицею, управляти запитами про атаку, змінювати повноваження і заборонити доступ. Намісники не можуть виключити з альянсу Домінус і інших Намісників. Різниця між Учнем і рекрутів полягає в тому, що Рекрут пройшов навчання в Школі Адептів і став повноправним учасником альянсу, а Учень – поки немає.

  Управління альянсом. Деякі функції у вікні “Мій альянс “доступні тільки Домінус і Намісникам. Керуючі альянсом можуть:

  • Міняти вимоги до учасників альянсу;
  • Стверджувати і відхиляти заявки на вступ в альянс;
  • Відправляти запрошення до альянсу;
  • Видавати і змінювати звання воїнів альянсу;
  • Виключати мессіра з альянсу, і багато іншого.

  Додавання нових учасників. Кількість активних запрошень до альянсу обмежена. Якщо ви вичерпали цей ліміт, видаліть застарілі запрошення. Для цього перейдіть в Альянс> Учасники> Кандидати> Запрошення.

  Домінус нашого альянсу давно не з’являється в грі. Чи можна мені стати Домінусом замість нього? Якщо ваш Домінус не з’являвся в грі протягом трьох тижнів, ви можете провести вибори нового Домінус серед мессіра вашого альянсу. Потім зв’яжіться зі службою підтримки користувачів і повідомте їм координати замку гравця, якого ви вибрали новим Домінусом.

  Як покинути альянс? Покинути альянс можна, перейшовши на вкладку “Мій альянс” в Палаці альянсів і натиснувши на кнопку “Учасники”. У списку воїнів альянсу гравцеві потрібно знайти себе і натиснути на червону кнопку з хрестиком одразу після назви. Після цього потрібно натиснути на кнопку “Так” у вікні підтвердження.

  Школа Адептів. Якщо в складі альянсу мінімум 20 мессіра, при ньому відкривається Школа Адептів. Вступати в Школу можуть гравці, які досягли 5-го рівня. Домінус самостійно встановлює рівень, необхідний для вступу до основного складу альянсу, але мінімальний рівень 5-й. При цьому в Школі Адептів одночасно може бути не більше 20 учнів. Під час навчання мессіра не можуть користуватися всіма перевагами перебування в альянсі.

  Здійснення альянсів. Здійснення альянсів вимагають спільних зусиль усіх воїнів альянсу. За кожне Звершення альянс отримує загальну нагороду. За деякі Здійснення воїни альянсу можуть отримати особисту нагороду, яка дасть перевагу над супротивниками з інших альянсів. Загальна нагорода видається автоматично і належить тільки альянсу. Якщо гравець перейде в інший альянс, він втратить всі бонуси від звершень колишнього альянсу.

  Що таке Кров Хаосу і де її добути? Кров Хаосу призначена для звернення звичайних юнітів в війська Темної армії. Темні війська перевершують звичайні за показниками і споживають менше м’яса. Кров Хаосу можна отримати в Бастіон – захопивши його і відбиваючи атаки Чорної орди.

  Нагорода за активність. Активність альянсу залежить від кількості активних учасників, тобто тих, хто заходив у гру протягом останніх 14 днів (не рахуючи Адептів). Коли активність альянсу падає нижче 60%, запускається 14-денний відлік. Якщо за ці 14 днів активність не стане вище 60%, альянс буде розформовано. Щоб уникнути розформування, виключайте неактивних учасників і приймайте тих, хто буде часто заходити в гру.

  Якщо Домінус неактивний довше 7 днів, він буде автоматично позбавлений титулу на користь випадкового учасника з найвищим після Домінус званням. Учасники отримають нагороди, якщо активність альянсу буде вище 80%. Нагороди можна забрати протягом 24 годин в Палаці альянсу.

  Коаліція – це об’єднання союзних альянсів. Альянси всередині коаліції зберігають між собою колишні відносини. Наприклад, вони можуть атакувати один одного, а показники їх військ (такі, як швидкість руху) залишаться без змін. Основне призначення коаліцій – більш ефективна комунікація та координація. Глави коаліцій можуть приймати або відхиляти запити про вступ альянсів, а також призначати права керування коаліцією іншим Домінус.

  Мессир, який створив коаліцію, буде єдиним Главою, поки не призначить відповідні права іншим Домінус. Якщо в коаліції за все один Домінус з правами Глави, він не зможе покинути коаліцію, поки не призначить права іншому мессіра. Коаліцію може безкоштовно створити будь-який Домінус, у якого не менше 100 учасників в альянсі. Після створення коаліції Глава зможе відправляти запрошення іншим альянсів.

  Якщо альянс прийме запрошення, то приєднається до коаліції. Альянси також можуть самостійно відправляти заявку на вступ, а Глави коаліції мають право прийняти або відхилити запит. При цьому альянс не може складатися більш ніж в одній коаліції одночасно.

  Альянс може покинути коаліцію – права на таке рішення є тільки у Домінус. Після виходу з однієї коаліції Домінус може відразу подати заявку на вступ в іншу. Крім того, будь-який Глава може при необхідності розформувати коаліцію. Цей процес займає 7 днів, протягом яких будь-який учасник коаліції з правами Глави може скасувати розформування.

  Stormfall Rise of Balur: Допомога альянсу

  Допомога альянсу. Загальні відомості. Учасники альянсу можуть допомагати один одному в бою і розвитку замку. Запросити допомогу можна у вкладках “Термінова допомога” і “Розвиток замку” в Палаці альянсу.

  Домінус і Намісник можуть видаляти запити про атаку інших учасників альянсу.

  Термінова допомога. Ви можете запитати термінову допомогу, щоб атакувати ворогів, отримати ресурси або підкріплення. Для цього натисніть “Створити запит” у вкладці “Термінова допомога” в Палаці альянсу або знайдіть мета на карті. Запит з’явиться у відповідній вкладці. Термінова допомога буває чотирьох типів:

 • Перелік про підкріплення в замок. Якщо вам терміново потрібні додаткові захисні війська в замку, ви можете створити відповідний запит.
 • Перелік про підкріплення в Схованка. Захопивши Тайник, ви можете запитати у вашого альянсу підкріплення, які допоможуть утримати його.
 • Перелік про ресурсах. Зверніться до учасників альянсу за додатковими ресурсами, вказавши їх тип і кількість.
 • Перелік про атаку. Ви можете запитати атаку на замок противника, Бастіон або Столицю альянсу. Для створення запиту про атаку Бастіону або Столиці альянсу потрібні відповідні повноваження, але запросити атаку на замок може будь-який учасник альянсу.
 • Розвиток замку. Допомога в розвитку дозволяє скоротити час будівництва та поліпшення будівель, здійснення релігійної і поліпшення технологій, руйнування і поліпшення артефактів героя, якщо до закінчення залишилося більше 5 хвилин. Запросити допомогу можна на панелі внизу екрана або у вікні самої дії.

  Після того як ви створите запит, він з’явиться у вкладці “Розвиток замку” в Палаці альянсу. Час дії буде скорочуватися з кожним відповіддю. Чим більше гравців відгукнуться на ваш запит, тим швидше завершиться процес. Кількість учасників альянсу, які можуть відповідати на ваші запити, а також час, на яке можна скоротити дію, залежать від рівня Палацу і Столиці альянсу.

  Stormfall Rise of Balur: Столиця альянсу

  Столиця альянсу. Загальні відомості. Столиця альянсу, побудована Домінусом, дозволить збільшити вплив альянсу і поліпшити показники військ його учасників. Відразу після будівлі вона буде 3-го рівня, але може бути знижена аж до 0-го, якщо учасники іншого альянсу успішно атакують її. Максимальний рівень Столиці – 20. Після підвищення Столиці до рівнів 5, 8, 12 і 17 знизити її буде неможливо. Чим вище рівень Столиці, тим більше вплив альянсу і бонуси до нього.

  Будинки й їх поліпшення. У Столиці є 7 видів будівель:

  • Цитадель альянсу: тут можна підвищити рівень Столиці, перейменувати її, перенести на інше місце на карті, а також подивитися, скільки у альянсу Слави, Томів знань і військ.
  • Твердиня: підвищуючи рівень Твердині, ви отримаєте більше очок впливу, зможете активувати бонуси Твердині і відкрити нові рівні релікварій і Академії.
  • Академія: покращуючи тут Дисципліни Беорів і Мари, ви заробляєте бонуси для всіх учасників альянсу.
  • нектарного гавань: тут можна обміняти м’ясо на нектар.
  • Гільдія металургів: тут можна обміняти сталь на тенит.
  • Палата алхіміків: тут можна обміняти золото на амбру.
  • Релікварій: тут можна обміняти Інструменти на Збірники. Крім того, в цій будівлі можна зберігати нектар, тенит і амбру.

  Підвищити рівень будівель допоможе Будівельник альянсу. Зверніть увагу: миттєве покращення і безкоштовне прискорення в Столиці не діють. Для поліпшення всіх будівель, крім Цитаделі альянсу, знадобляться нектар, амбра і тенит. Для поліпшення Дисциплин Беорів знадобляться Тома знань, а Дисциплин Мари – нектар, амбра, тенит і Збірники для високих рівнів.

  Ресурси. Ресурси альянсу зберігаються в Москві. При розформування альянсу все його ресурси зникнуть безслідно, але війська, відправлені в Москву, автоматично повернуться в Підземелля власників.

  Споруда Столиці. У кожного альянсу може бути тільки одна Столиця, і будує її Домінус. Є кілька способів побудувати Столицю:

 • Через глобальну карту. Відкрийте карту і натисніть “Побудуйте Столицю альянсу!”, А потім – “Знайти найближчий Фундамент”. Якщо відповідний Фундамент поблизу не знайдено, ви можете знайти його вручну, пересуваючись по карті. Натисніть на відповідний Фундамент. Його координати будуть відображатися на карті. Щоб почати будівництво Столиці, натисніть “Побудувати”.
 • З Палацу альянсу. Зайдіть в Палац альянсу, потім на вкладці “Мій альянс” натисніть червону кнопку “Побудувати” у верхній частині екрану.
 • Перенесення Столиці. Домінус альянсу і учасники, що володіють правами на управління Столицею, можуть перенести її в інше місце на карті. Для цього знадобиться спеціальний предмет “Перенесення Столиці”, який можна отримати на тіньовому ринку ( “Предмети”> “Різне”> “Портали”). Переносити Столицю можна один раз в 24 години. Всі війська в Столиці будуть перенесені разом з нею, а всі поточні поліпшення продовжаться. Якщо в момент перенесення Столицю атакують, війська противників повернуться в Підземелля.

  Управління Столицею. Після завершення будівництва управління Столицею альянсу є тільки Домінус. Щоб інші учасники альянсу могли використовувати ресурси, змінювати назву або розташування Столиці, Домінус повинен дати їм права на управління. Це можна зробити на вкладці “Мій альянс” в Палаці альянсу. Щоб змінити повноваження, відкрийте список учасників і натисніть на іконку титулу учасника.

  Ви побачите список титулів, і натиснувши на стрілку поруч з будь-яким з них, зможете переглянути або змінити повноваження всіх воїнів з цим тітулом.Все мессіра альянсу, які пройшли випробувальний термін, можуть атакувати Столиці ворожих альянсів і відправляти підкріплення, щоб захистити свою. Також вони можуть розвивати Столицю. Для цього необхідно обмінювати особисті ресурси на ресурси альянсу, брати участь в турнірах і випробування альянсів.

  У нагороду за участь мессіра отримають Славу, необхідну для підвищення рівня Столиці, і Тома знань, які потрібні для поліпшення Дисциплин. Домінус і інші учасники, які мають права на управління Столицею, можуть переглядати інформацію про ресурсах на вкладці “Історія” в Цитаделі Альянсу. Якщо мессир залишає альянс, його війська з Столиці повернуться в Підземелля, але все ресурси, здобуті ним для альянсу, залишаться на рахунку альянсу.

  Академія. Дисципліни Мари і дисципліни Беорів. У Академії можна вивчати і покращувати Дисципліни, які дають бонуси всім учасникам альянсу. Дисципліни поліпшуються по одній, і їх рівень не знижується в разі ворожої атаки. Важливо: Дисципліни можуть покращувати тільки Домінус і учасники, у яких є відповідні права. В Академії доступні три вкладки:

 • Інфо. Тут можна переглянути бонуси, які учасники альянсу отримують від Академії. Чим вище рівень будівлі, тим більше бонусів.
 • Дисципліни Мари. Тут можна подивитися поточний рівень Дисциплин Мари і бонуси, які вони надають. Для поліпшення Дисциплин Мари потрібні особливі ресурси: нектар, амбра і тенит. Для високих рівнів також знадобляться Збірники.
 • Дисципліни Беорів. Тут можна подивитися поточний рівень Дисциплин Беорів і бонуси, які вони надають, а також дізнатися, скільки у вашого альянсу Томів знань. Тома потрібні для поліпшення Дисциплин Беорів.
 • Ресурси альянсу: тенит, амбра, нектар і Збірники. У Столиці альянсу доступний ряд ресурсних будівель:

  • У Гільдії металургів можна обміняти сталь на тенит;
  • У Палаті алхіміків можна обміняти золото на амбру;
  • У нектарного гавані можна обміняти м’ясо на нектар;
  • У релікварій зберігається амбра, тенит і нектар. Крім того, тут можна обмінювати Інструменти на Збірники. Такий обмін відбувається миттєво.

  У Гільдії металургів, Палаті алхіміків і нектарного гавані є черги обміну ресурсів. Є два типи черг:

 • Черга простого обміну, де 10 ресурсів замку можна обміняти на 1 ресурс альянсу. Кількість ресурсів альянсу після початку обміну можна подвоїти за Сапфіри.
 • Черга особливого обміну, де 10 ресурсів замку можна обміняти на 4 ресурсу альянсу.
 • Після проходження випробувального терміну кожен учасник може обмінювати особисті ресурси на ресурси альянсу. У кожному будинку ви можете обмінювати ресурси лише в одній черзі. Загальна кількість доступних черг залежить від рівня будівлі. Обмін можна прискорити, поліпшивши потрібну Дисципліну. Після завершення обміну ресурси автоматично відправляються в Релікварій. Якщо Релікварій заповнений, ресурси залишаться в будівлі, і воїнам альянсу доведеться перемістити їх вручну.

  Твердиня. Твердиня надає вашій альянсу особливі бонуси. Рівень Твердині залежить від рівня Столиці альянсу і в свою чергу визначає максимальний рівень релікварій і Академії. Покращуйте Твердиню, щоб збільшити вплив і отримати ще більше переваг:

  • Більше ефективний обмін ресурсів;
  • Поліпшення захисту Бастіонів;
  • Бонус до виробництва Сапфірів в Бастіон;
  • поліпшення захисту замку;
  • Прискорене поліпшення Дисциплин;
  • Прискорений збір ресурсів з Схованок;
  • Бонус до захисту від Вогненних куль;
  • бонус до атаки Вогненних куль;
  • бонус при атаці Бастіонів;
  • Поліпшення бойових показників.

  Активувати бонуси можуть тільки Домінус і учасники альянсу, що мають відповідні права. Але дія бонусу поширюється на всіх мессіра альянсу. Коли воно закінчується, бонус необхідно активувати знову.

  Цитадель альянсу. Підвищення рівня Столиці

  Головна будівля в Столиці – це Цитадель альянсу. Саме тут можна підвищувати рівень Столиці. У Цитаделі альянсу доступні три вкладки:

 • Інфо;
 • Гарнізони;
 • Історія.
 • Вкладка “Інфо”. Тут ви можете:

  • Побачити кількість Слави. Слава – це особливий ресурс, який можна заробити в турнірах або придбати за Сапфіри;
  • Перевірити поточний рівень Столиці;
  • Дізнатися умови для його підвищення;
  • Підвищити рівень Столиці;
  • Перейменувати її. Для цього потрібно натиснути на іконку поруч з поточним назвою Столиці;
  • Перенести її на інше місце на карті. Для цього потрібно мати права на керування Столицею.

  Вкладка “Гарнізони”. Тут можна переглянути підкріплення від інших учасників альянсу і відправити або відкликати свої.

  Вкладка “Історія”. Тут можна:

  • Дізнатися поточну кількість Слави і Томів знань;
  • Подивитися історію використання ресурсів Столиці альянсу: підвищення і зниження рівня Столиці, ресурси, отримані в нагороду.

  Підвищення рівня Столиці. Щоб підвищити рівень Столиці, необхідно виконати ряд умов:

 • Мати достатню кількість Слави. Славу можна отримати, беручи участь в турнірах, або придбати на вкладці “Інфо” Цитаделі альянсу.
 • Утримувати необхідну кількість Бастіонів необхідного рівня.
 • Займати зазначену позицію в рейтингу.
 • Знизити столицю необхідного рівня або вище. Ця вимога потрібно виконати тільки один раз для кожного підвищення рівня.
 • Підвищення рівня Столиці займає час, але Домінус і учасники альянсу, що мають права на управління, можуть прискорити цей процес за Сапфіри (звичайні прискорювачі застосовувати не можна). Скасувати процес підвищення рівня Столиці неможливо.

  Зниження рівня Столиці. Кожен альянс повинен намагатися знизити рівень ворожої Столиці. По-перше, в результаті противники отримають менше бонусів, дія яких залежить від її рівня. По-друге, зниження рівня чужий Столиці є однією з умов для підвищення рівня своєї. Щоб знизити рівень Столиці ворожого альянсу, необхідно успішно атакувати її. Важливо: рівень Столиці можна знизити раз в день. Якщо ворожий альянс успішно атакує вашу Столицю в процесі підвищення, воно урветься, а Столиця буде знижена на один рівень.

  Ваш альянс отримає назад 75% Слави, витраченої на перерване поліпшення, і 50% Слави, витраченої на підвищення Столиці до попереднього рівня. Якщо ворожий альянс успішно атакує вашу Столицю не під час підвищення її рівня, Столиця буде знижена на один рівень, і ви отримаєте назад 50% Слави, використаної для підвищення до втраченого рівня. Якщо рівень Столиці знижується по час поліпшення Дисципліни, процес поліпшення продовжиться.

  Stormfall Rise of Balur: Битва альянсів

  Загальні відомості. Битва альянсів – це обмежений за часом турнір, в якому вашому альянсу має бути змагатися з суперником. Альянси повинні виконувати завдання і заробляти емблеми. Переможе альянс, який набере найбільшу кількість емблем. Для участі в Битві альянсів необхідно виконати наступні умови:

  • Ви повинні бути учасником альянсу не менше ніж 7 днів до початку турніру;
  • Ваш альянс не повинен перебувати в процесі розформування;
  • Загальна сила учасників альянсу повинна бути не менше 5 000 000 (Домінус і уповноважені мессіра можуть подивитися цей показник у вкладці “Статистика”);
  • Альянс повинен бути створений не менш ніж за 30 днів до початку турніру ;
  • Для альянсу повинен знайтися суперник.

  Ліги. Кожен альянс потрапить в одну з 6 ліг в залежності від кількості емблем, які він заробив в попередньому Битві . Чим краще ліга, тим вище нагороди.

  Нагороди. Щоб отримати нагороду, учасник альянсу має запрацювати необхідний мінімум емблем. Ви можете отримати одну або кілька нагород зі списку:

  • Нагорода за перемогу в Битві альянсів. Ви отримуєте її після завершення турніру, якщо ваш альянс набирає більше емблем, ніж альянс-противник.
  • Нагорода за потрапляння в топ-10 ліги. Ви отримуєте її після завершення турніру, якщо ваш альянс потрапляє в топ-10 своєї ліги за кількістю зароблених емблем.
  • Нагорода за етап в лізі. Ви отримуєте її, як тільки альянс завершує окремий етап в турнірі.

  Stormfall Rise of Balur: Атаки альянсу

  Атаки альянсу. Огляд. Атаки альянсу дозволяють мессіра разом нападати на ворожі Бастіони і Столиці. Приєднатися до атаки може будь-який учасник з титулом “Рекрут” і вище. Однак, щоб ініціювати атаку, потрібні спеціальні повноваження. Домінус альянсу може розподіляти їх в розділі “Повноваження титулу” в Палаці альянсу. Отримавши такі повноваження, гравець може вибрати мету і почати атаку через вкладку “Атаки альянсу”.

  Один гравець може створювати до 5 атак альянсу в день. Створюючи атаку альянсу, ініціатор може застосувати бонус, встановити таймер відправки, вибрати війська для участі і описати атаку. Таймер відправки дає іншим учасникам альянсу час приєднатися і відправити свої війська. Всі підготовлені війська, зібрані в замку ініціатора, відправляться до мети, коли таймер спрацює.

  Участь. Щоб приєднатися до атаки, учасники альянсу повинні зайняти відповідний слот. Перший слот завжди буде зайнятий ініціатором, а після нього автоматично відкриються ще два слота. Додаткові слоти можна відкривати по одному за Сапфіри або все разом за допомогою предмета “Відкриття слотів (всі слоти / 1 атака)”. Зайнявши слот, гравець вибирає війська для відправки в атаку. Ці війська спочатку повинні прибути в замок ініціатора. Війська, які не встигнуть прибути в замок до закінчення таймера відправки, повернуться до своїх власників і не зможуть брати участь в атаці.

  Активні навички Стоунхарта принесуть користь кожному воїну, який бере участь в атаці. Навички Стоунхарта учасників альянсу, які приєдналися до чужої атаці, що не будуть активовані, якщо ініціатор атаки не відкрив замок Стоунхарт. Інформація про навичках Стоунхарта доступна тільки ініціатору атаки альянсу.

  Відкриття і бонуси. Сила і розмір загальної армії залежить від показників атаки і споживання м’яса всіх військ, які беруть участь в ній. Атаку можна підсилити за допомогою одноразового бонусу до атаки альянсу або ж 12-годинного бонусу до атак альянсу. Обидва цих бонусу збільшують показник атаки на 10% або 25%. 12-годинний бонус можна використовувати до трьох разів поспіль, і тоді наступний можна буде застосувати через 36 годин.

  Кількість військ, які можуть приєднатися до атаки альянсу, залежить від рівня відкриття “Ліміт військ для атаки альянсу” у ініціатора . Чим більше ви покращуєте це відкриття, тим більше військ може приєднатися до вашої атаці. Поліпшивши відкриття до 18 рівня, гравець зможе відправляти свої війська до закінчення таймера відправки. Поліпшення до 19 і 20 рівнів відкриває по одному додатковому слоту для атаки альянсу.

  Stormfall Rise of Balur: Сапфірові бастіони

  Сапфірові бастіони. Загальні відомості. Сапфірові бастіони – це спеціальні Бастіони, в яких учасники альянсу можуть виробляти Сапфіри, розмістивши там свої війська. Будь-Бастіон може стати сапфірові. Для цього його повинен активувати Домінус. Щоб активувати Бастіон, відкрийте вкладку “Сапфіри” в меню Бастіону і натисніть “Активувати”. Після активації захисні війська альянсу, які знаходяться в Бастіон, почнуть виробляти Сапфіри. Чим більше захисних військ знаходиться в Бастіон, тим більше Сапфірів вони справлять.

  На виробництво Сапфірів знадобиться певний час, після чого учасники альянсу зможуть забрати їх. Якщо Бастіон втрачений або захоплена іншою альянсом, Сапфіри, які там залишилися, будуть втрачені. Кількість Сапфірів, яке може виробляти кожен учасник альянсу, залежить від рівня Бастіону, а також від загального показника захисту військ, які гравець розмістив в ньому.

  Атакуючі війська на показники захисту не впливають. Виробництво Сапфірів в Бастіон почнеться після того, як показник захисту військ, розміщених в ньому, досягне 100 000. Переглядати дані кожного учасника про виробництво Сапфірів можуть тільки Домінус, Намісники, Прокуратори і Центуріони.

  Показник захисту. Показник захисту залежить від кількості військ, які учасник альянсу відправив у Бастіон. Виробництво Сапфірів почнеться після того, як показник захисту військ, розміщених в ньому, досягне 100 000. Цей показник дорівнює сумі середніх показників всіх захисних військ, розміщених в Бастіон. Середній показник захисту кожного воїна дорівнює середньому показнику його чотирьох базових захисних властивостей (без бонусів). 4 захисних параметра:

  • Захист від Піхоти;
  • Захист від Кавалерії;
  • Від істот Магістрату;
  • Від істот Бестіарію.

  У атакуючих військ немає середнього показника захисту.

  Меню сапфірове бастіону. Тут можна подивитися показники кожного сапфірове бастіону.

 • Всього вироблено. Сапфіри, вироблені в Бастіон з моменту активації.
 • Максимальна швидкість виробництва. Максимальна кількість Сапфірів, яке можна зробити в Бастіон на його поточному рівні протягом зазначеного періоду. (Допустима кількість учасників альянсу: 145.)
 • Поточна швидкість виробництва. Кількість Сапфірів, яке буде проводитися в Бастіон за вказаний період при поточному показнику захисту кожного гравця.
 • Мої війська. Тут ви побачите параметр “Проводиться кожні 30 д.” і два числа, наприклад “10/50”. Перше – це поточна швидкість виробництва. Друге число – це максимальна швидкість виробництва в Бастіон для кожного учасника альянсу. Кількість Сапфірів, яке учасник альянсу буде виробляти за вказаний період, залежить від загального показника захисту всіх військ, розміщених в Бастіон.
 • Вироблено. Тут вказується, скільки Сапфірів ваші війська провели на даний момент.
 • Таймер. Вказує, коли можна буде забрати Сапфіри. Якщо ви не заберете їх, коли сховище сапфірове бастіону заповниться, виробництво зупиниться.
 • Деактивация Бастіону. Домінус альянсів можуть в будь-який момент безкоштовно деактивувати Сапфірний бастіон. Однак все решта в ньому Сапфіри будуть загублені. Якщо ви втратите Бастіон або його захопить інший альянс, Сапфіри, які там залишилися, будуть втрачені.

  Stormfall Rise of Balur: Полювання на умертвий

  Загальні відомості . Під час Полювання ви автоматично надсилаєте Вибраних боротися з умертвити і тим самим швидше підвищуєте їх рівень. Все просто: вам потрібно отримати “Активатор Полювання”, застосувати його і вибрати Вибраних, яких хочете на неї відправити. На полюванні Вибрані будуть автоматично атакувати умертвий і заробляти досвід, Сувої призову і енергію. Полювання припиниться, коли закінчиться енергія, буде вичерпаний ліміт атак або коли все Вибрані досягнуть максимального рівня для свого рангу. Також ви завжди можете зупинити Полювання самостійно, натиснувши кнопку “Скасувати полювання”.

  Види полювання. Полювання буває двох видів:

 • Одиночна. Один обраний будь-якого рівня бореться з умертвити, поки полювання не закінчиться. На одиночну полювання можна відправляти Вибраних максимального рівня для їх рангу, але вони не зароблять окуляри досвіду.
 • Групова. До 10 Вибраних будь-якого рівня по черзі змагаються з умертвити до закінчення Полювання. Якщо один Обраний досягає максимального рівня для свого рангу під час полювання, він вибуває з неї. Решта Вибрані продовжать полювати, поки не досягнуть максимального рівня або поки полювання не закінчиться. На групову полювання не можна відправляти Вибраних, які вже досягли максимального рівня для свого рангу.
 • Починаючи полювання, ви також можете налаштувати автоматичне відновлення енергії за допомогою топазом. Всі гравці з доступом до Обраним можуть отримати предмети, що активують Полювання на 7 і 30 днів, в Спеціальних пропозиціях в Банку. Полювання можна продовжувати на період до трьох місяців.

  Stormfall Rise of Balur: Дуель альянсів

  Загальні відомості. Дуель альянсів – обмежений за часом турнір, який складається з декількох раундів. Щоб заробити Трофеї, альянс повинен брати участь в кожному з них. Дуель працює за принципом швейцарської системи проведення турнірів. Якщо альянс програє раунд, він не вибуває з турніру, а продовжує боротися за нагороди. Дуелі альянсів бувають звичайними і продовженими. Раунд звичайної Дуелі триває 24 години, перерва між раундами – годину. Раунд продовженої Дуелі триває 48 годин, перерва між раундами – 5 днів.

  Перед першою дуеллю альянси будуть розділені на ліги відповідно до свого місця в рейтингу. Потім вони будуть ділитися на ліги в залежності від результатів попередньої Дуелі. Турнір складається з раундів, і в кожному з них альянси будуть битися з суперниками своєї ліги. Вам належить виконувати завдання, які будуть однаковими для всіх чотирьох раундів. Якщо альянс покаже хороший результат в Дуелі, він перейде в лігу вище. Якщо ж результат буде поганим, в наступній Дуелі альянс перейде в лігу нижче.

  Умови для участі. До участі в Дуелі допускаються альянси:

  • Створені до початку турніру;
  • у яких не менше 10 учасників на момент запуску;
  • які не перебувають в процесі розформування на момент запуску.

  Суперники. Альянси діляться на пари після першого раунду в залежності від зароблених Трофеев. Вашим суперником буде альянс з таким же, як у вас, кількістю Трофеев. Якщо таких не знайдеться, вашим суперником стане альянс, у якого на один Трофей більше або менше. Якщо вашим суперником стане союзник, ви можете атакувати інших гравців або альянси, щоб заробити турнірні емблеми.

  Цілі. Щоб заробити турнірні емблеми, потрібно виконувати поставлені цілі. Можливі цілі:

 • PvP-локації. Вам потрібно боротися на локаціях, де знаходяться війська інших гравців (замки, Бастіони, Столиці альянсів). В боях проти альянсу, який виявився вашим суперником в поточному раунді Дуелі, ви заробляєте більше емблем.
 • PvE-локації. Тут вам потрібно розбивати війська Балур в домініон і битвах Стоунхарта, які можна знайти в Орлиному гнізді. Зверніть увагу: проходження глав Саги не приносить емблем в Дуелі.
 • Розвиток. Ви також можете будувати і покращувати свій замок, а також здійснювати і покращувати відкриття, щоб заробляти турнірні емблеми.
 • Нагороди. У Дуелі альянсів можна отримати багато цінних нагород. Перша з них – особиста. Залежить від кількості емблем, які ви заробили для альянсу за один раунд. Пам’ятайте: якщо випробувальний термін Вашого альянсу завершується після середини раунду, ви не отримаєте за нього нагороду. Друга нагорода – за раунд. Ваш альянс отримає її за однієї з умов:

  • Ваш альянс виграв раунд;
  • Альянс-суперник розформовано під час раунду.

  Альянс не отримає нагороду за раунд:

  • Якщо програв раунд;
  • раунд закінчився нічиєю;
  • Альянс залишився без суперника;
  • Альянс-суперник розформовано до початку раунду .

  Існують також нагороди за місце в рейтингу. Позиція альянсу в рейтингу залежить від кількості зароблених Трофеев і емблем. Альянси, яким вдалося заробити по 4 Трофея в кожному раунді і зайняти 1-е місце в своїй лізі, на час отримають новий зовнішній вигляд Столиці. Він активується після закінчення Дуелі і буде діяти, поки інший альянс не займе 1-е місце в цій лізі.

  Stormfall Rise of Balur: Вежа альянсу

  Привиди. Привиди – особливий тип Вибраних. Вони не можуть боротися, але приносять багато досвіду, якщо їх пожертвувати. Привидів можна отримати в нагороду за проходження контрольних точок. У Привидів, як і у Вибраних, є такі характеристики:

 • Рівень;
 • Ранг;
 • Ступінь рідкості.
 • Підвищення рівня. Щоб підвищити рівень Примари, жертвуйте інших Привидів або Вибраних. Коли Привид досягне максимального рівня для поточного рангу, ви зможете підвищити його ранг.

  Підвищення рангу. Щоб підвищити ранг Примари, потрібно пожертвувати Вибраних або інших Привидів того ж рангу і ступеня рідкості. Кількість Вибраних, яких потрібно пожертвувати, одно поточному рангу Примари. Якщо ви хочете пожертвувати Примари, щоб підвищити ранг Вибраного, їх ранг і ступінь рідкості повинні бути однаковими.

  Ви можете пожертвувати до 5 Привидів за раз. Щоб підвищити ранг Обраного, потрібно пожертвувати інших Вибраних того ж рангу. Кількість жертв повинна дорівнювати рангу цільового Вибраного. Ранг жертви і цільового Вибраного повинен збігатися. Рівень і ступінь рідкості жертв не мають значення.

  Повишеніестепені рідкості. Привиди бувають I-V ступеня рідкості. Ступінь рідкості Примари не можна змінити.

  Прокляті. На кожному поверсі знаходиться певна кількість Проклятих. Деякі Прокляті можуть належати до певної стихії. Якщо стихія Вибраного сильніше, він отримає 25% бонус до атаки. Якщо сильніше стихія Проклятого або він без стихії, бонус не застосовується.

  Нагороди Вежі. Учасники альянсу заробляють нагороду за перемогу над проклятими в Башті. Частина нагород ви отримаєте відразу, решта можна буде забрати тільки після закінчення події. Нагороду за знищення Проклятого ви отримуєте відразу. Це може бути:

  • Досвід Вибраних;
  • Енергія.

  Інша відмінність, наприклад, Сувої призову, можна отримати після завершення події Вежі. Сувої призову ви отримуєте за битви з проклятими. Альянси отримують нагороди за успішне проходження контрольних точок. Щоб отримати таку нагороду, кожен учасник альянсу повинен перемогти хоча б одного Проклятого після попередньої контрольної точки. Спеціальні нагороди альянсу видаються після проходження 30-го, 50-го і 100-го поверхів. Щоб отримати таку нагороду, кожен учасник альянсу повинен перемогти хоча б одного Проклятого протягом події Вежі.

  Подія Вежі

  Вежа альянсу – це спеціальна подія, під час якого учасники альянсу борються з проклятими і отримують нагороди. Вежа складається з поверхів, на кожному з яких знаходиться певна кількість Проклятих. Прокляті – люті створіння, які охороняють поверхи. Борючись із ними, Вибрані заробляють досвід і нагороди. Щоб пройти поверх, необхідно знищити там усіх Проклятих.

  Подія обмежена в часі. Учасники альянсу відправляють Вибраних, щоб знищити Проклятих на поверхах Вежі. Обраний кожного типу може брати участь в боях тільки один раз. Після того, як ви відправили Вибраного боротися з Проклятим, інші Вибрані цього типу не зможуть брати участь у події, якщо тільки ви не використовуєте Допуск Вибраних. Зверніть увагу: Допуск можна використовувати один раз. Якщо ви використовуєте Допуск для кожного з 15 типів Вибраних, то протягом одного події Вежі зможете відправити 30 Вибраних.

  Чим вище поверх Вежі – тим сильніше Прокляті. Для боїв на більш високих поверхах використовуйте Вибраних більш високого ступеня. На кожному поверсі знаходиться певна кількість Проклятих. Деякі з них можуть належати до якоїсь стихії. Якщо стихія вашого Вибраного виявиться сильніше, він отримає бонус 25% до сили атаки. Якщо стихія Проклятого сильніше або якщо у нього немає стихії, бонус не застосовується. Існує 3 типи нагород, які гравці отримують за проходження поверхів.

 • Особиста. Видається за перемогу над проклятими в Башті. Вона така ж, як ви отримуєте за перемогу над мерцем у вікні Вибраних.
 • Нагорода за контрольну точку. Видається альянсу за проходження контрольної точки. Щоб отримати цю нагороду, учасник альянсу повинен перемогти хоча б одного Проклятого в рамках зазначених поверхів.
 • Спеціальна нагорода альянсу. Видається альянсу за проходження 30-го, 50-го і 100-го поверхів . Щоб отримати цю нагороду, учасник альянсу повинен перемогти хоча б одного Проклятого протягом події.
 • Нагороди за проходження Вежі альянсу будуть доступні після закінчення події. А досвід Вибраних і енергія нараховуються відразу після бою з проклятими.

  Stormfall Rise of Balur: Замок Стоунхарт

  Нові щоденні завдання. З відкриттям замку Стоунхарт вам стають доступні нові щоденні завдання. Вам належить битися і перемагати в битвах Стоунхарта різного рівня. Ці завдання можна знайти в Орлиному гнізді на вкладці “Стоунхарт”. В якості нагороди ви будете отримувати елементи Стоунхарта або адамантін. Зверніть увагу, що елементи будуть доступні тільки тим гравцям, які активно здійснюють таїнства Стоунхарта.

  Замок Стоунхарт. Замок Стоунхарт відкриває доступ до безлічі нових можливостей, включаючи будівлі, війська і PvE-локації. Щоб побудувати новий замок, гравці повинні виконати такі умови:

  • Досягти 60-го рівня;
  • Здобути перемогу в домініон 40-го рівня;
  • Здійснити відкриття ” яйце дракона “,” Чорна зірка “і” Фортифікації ур. 5 “.

  По суті, Стоунхарт – це замок всередині замку, тобто всі бонуси, які застосовуються до вашого звичайного замку, поширюються на Стоунхарт – і навпаки. Крім того замок Стоунхарт не відображається на карті, і у нього немає координат. Фортифікації Стоунхарта збільшують захист обох замків, але можуть бути зруйновані, як і звичайні захисні будівлі. Ви можете перемикатися між звичайним замком і Стоунхартом на панелі навігації на карті.

  Будинки Стоунхарта. Коли ви тільки відкриваєте замок Стоунхарт, в ньому побудовано два будинки 1-го рівня: Склад адамантін і Ворота Стоунхарта. Щоб подивитися, які бонуси приносить будівлю на різних рівнях поліпшення, натисніть на нього, а потім на кнопку “Більше відомостей”. За будівництво і поліпшення будівель Стоунхарта можна отримувати особисті досягнення. Крім того, ви можете звернутися за допомогою до учасників альянсу, щоб скоротити час побудови.

  Бонуси, які впливають на час побудови, поширюються на обидва замки. Для будівництва будівель Стоунхарта потрібні Майстри-будівельники. Вони також можуть будувати будівлі в основному замку. Ви можете поліпшити звичайного Будівельника до Майстра, але тільки якщо він не зайнятий. Перше поліпшення безкоштовне, а якщо вам знадобиться більше Майстрів, їх можна найняти за Сапфіри. Список будинків Стоунхарта:

  • адамантіновимі шахта. Видобуває адамантін.
  • Склад адамантін. Дозволяє зберігати більше адамантін.
  • адамантіновимі фонтан. Збільшує видобуток адамантін з кожним рівнем поліпшення.
  • Фортеця Стоунхарта. Дозволяє навчати Валькирий, Кавалеристів, Жерців і Дрейків.
  • Ворота Стоунхарта. Збільшують бонус до захисту замку.
  • Катапульта Стоунхарта. Збільшує бонус до захисту замку.

  Таїнства Стоунхарта. Таїнства збільшують показники військ Стоунхарта і приносять інші бонуси. Дерево таїнств можна знайти в новій вкладці Таємної ради. Ви можете здійснювати або покращувати тільки одне відкриття або таїнство одночасно. Щоб збільшити цей ліміт, найміть додаткового мудреця. Ви також можете скоротити час здійснення таїнства за допомогою предмета “Прискорення Стоунхарта” або за Сапфіри. Таїнства бувають десяти видів:

 • Війська Стоунхарта (наприклад, “Валькірії”). Відкриває доступ до нових воїнам.
 • Атака (наприклад, “Атака Валькирий”). Збільшує показник атаки воїнів.
 • Захист (наприклад, “Захист Валькирий”). Збільшує показник захисту воїнів.
 • Зцілення (наприклад, “Зцілення Валькирий”). Скорочує вартість лікування військ в лазареті.
 • Попадання в Лазарет (наприклад, “Лазарет (Валькірії)”). Збільшує число загиблих воїнів, доступних для зцілення в лазареті.
 • Навичка атаки (наприклад, “Таємні стежки”). Збільшує бонус атакуючого навички.
 • Навичка захисту (наприклад, “Щит від вогняних куль”). Збільшує бонус захисного навички.
 • Шанс активації (наприклад, “Скритність (шанс)”). Збільшує шанс активації навички.
 • Захист Стоунхарта. Дозволяє будувати фортифікації зазначеного рівня.
 • Виробництво адамантін. Дозволяє будувати адамантіновимі фонтан.
 • Додаткова інформація:

  • Бонуси, які впливають на час здійснення відкриттів, поширюються і на таїнства.
  • Здійснюючи і покращуючи таїнства, ви накопичуєте окуляри для досягнень.
  • здійснення таїнств не впливає на бонус до видобутку ресурсів 7%, для якого як і раніше потрібно здійснювати відкриття, які не потребують Каменів Душ.
  • Ви можете звернутися за допомогою до учасників альянсу, щоб скоротити час здійснення або поліпшення таїнства.

  елементи Стоунхарта. Для здійснення таїнств потрібні елементи Стоунхарта. Їх можна отримати декількома способами:

  • Заходити в гру – мудреці щодня приносять вам по одному елементу Стоунхарта;
  • Купити в вікні таїнств (для цього просто натисніть на таїнство). За день можна придбати необмежену кількість елементів;
  • Заробити в битвах Стоунхарта.

  Битви і глави Саги Стоунхарта. Битви Стоунхарта – особливі локації, на які можна відправляти тільки війська Стоунхарта. Битви проходять за принципом Домініон: перемагайте в битвах Стоунхарта максимально доступного рівня, щоб відкривати нові глави Саги. За перемоги в битвах Стоунхарта ви отримуєте нагороди, в тому числі нові війська і адамантін, який потрібен для будівництва будівель і здійснення таїнств Стоунхарта. Чим вище рівень битви – тим більше нагорода. Перша глава Саги Стоунхарта доступна, як тільки ви побудуєте замок Стоунхарт. Нові глави відкриваються через кожні 10 рівнів атакуючих і захисних битв.

  Війська Стоунхарта

  Війська Стоунхарта – це особливі вояки. Вони стануть доступні після того, як ви відкриєте Замок Стоунхарт і побудуєте Фортеця Стоунхарта. Серед військ Стоунхарта – Валькірія (Піхота), Кавалерист (Кавалерія), Жрець (Магістрат) і Дрейк (Бестіарій). Крім того, існує два Легендарні воїна Стоунхарта: Гном-пілігрим (захист) і Демон-мисливець (атака).

  Воїни Стоунхарта ефективні як в атаці, так і в захисті. При обороні проти звичайних військ воїни Стоунхарта отримують бонус до захисту 20%. При атаці воїни Стоунхарта знижують захист звичайних військ на 20%. Базові показники атаки і захисту цих військ однакові, але таїнства для кожного типу військ дозволяють налаштовувати їх атакуючі і захисні параметри відповідно до потрібної стратегією.

  Легендарні війська доступні тільки в спеціальних пропозиціях. Вони теж отримують перевагу в 20% в боях проти звичайних Легендарних військ. Крім того, Легендарні війська Стоунхарта отримують істотний бонус до атаки або захисту, коли борються поруч із іншими військами Стоунхарта. Звичайні війська Стоунхарта можна навчати в Фортеці Стоунхарта, але перед цим потрібно відкрити відповідні таїнства. Для навчання цих військ потрібні адамантін і Камені Душ. При цьому війська можна заробити в битвах і главах Саги Стоунхарта.

  Прискорити навчання військ Стоунхарта можна за допомогою звичайних прискорювачах або за Сапфіри. Частина загиблих воїнів можна відновити безкоштовно в лазареті або на вкладці “Лазарет” Тіньового ринку. Кількість військ, які можна відновити за Сапфіри, залежить від рівня таїнства “Попадання в Лазарет” для кожного типу військ і рівня лазарет. Крім того, частина військ, втрачених під час оборони замку, можна відновити безкоштовно (Лазарет> вкладка “Стоунхарт”> розділ “Безкоштовне зцілення”).

  Легендарні війська теж будуть з’являтися на вкладці “Стоунхарт” лазарет, але їх кількість , доступне для відновлення, не залежить від таїнства “Попадання в Лазарет”.

  Навички військ і шанс активації. У воїнів Стоунхарта є по 2 навички, які приносять бонуси в атаці або захисту. Навички спрацьовують не завжди – у кожного є свій шанс активації. Чим більше військ Стоунхарта в загоні, тим більша ймовірність того, що навик спрацює. Щоб збільшити шанс активації навички, покращуйте відповідне таїнство в Таємній раді.

  Також шанс активації залежить від того, які види військ Стоунхарта суміщені в одному загоні. Спробуйте різні комбінації, щоб вибрати найбільш підходящу для вашої стратегії. Навички не працюють в битвах Стоунхарта і главах Саги Стоунхарта. В інших битвах активний навик діє на всіх воїнів – не тільки на війська Стоунхарта. Навички в атаці:

 • Таємні стежки (Валькірії). Війська, відправлені на ворожі локації, невидимі на початку шляху.
 • Швидкість Стоунхарта (Кавалеристи). Всі війська в загоні рухаються із зазначеною швидкістю.
 • Грабіж Підземель (Жерці). З ворожих Підземель можна грабувати ресурси.
 • Зниження захисту ворогів (Дрейк). Бонуси до захисту ворожих замків і Бастіонів зменшуються.
 • Навички в захисті:

 • Підвищення захисту (Валькірії). Бонуси до захисту замку і Бастіонів збільшуються.
 • Щит від вогняних куль (Кавалеристи). Від ворожих вогняних куль гине менше військ.
 • Скритність (Жерці). Число ваших воїнів у ворожих звітах про розвідку зменшується.
 • Попадання в Лазарет (Дрейк). Число загиблих воїнів, яких можна безкоштовно відновити в лазареті, збільшується.
 • адамантін. адамантін потрібно для навчання військ, будівництва будівель і здійснення таїнств Стоунхарта. Цей ресурс можна добути в адамантіновимі шахтах, заробити в битвах Стоунхарта, купити на тіньовому ринку або зібрати в схованці.

  Stormfall Rise of Balur: Вибрані

  Хто такі Вибрані? Вибрані – це герої, які приносять бонуси для замка або армії. На відміну від Легендарних воїнів, вони підвищують характеристики військ незалежно від розміру загону. Чим вище рівень навичок Вибраного, тим більше його бонуси.

  Поєдинок Вибраних. Поєдинок Вибраних – це особливий обмежений за часом турнір. Ваше завдання – заробити якомога більше Сувенірів і отримати за них нагороди. Сувеніри можна отримати:

  • За перемогу ваших Обраних над повбивали
  • За знищення Проклятих в Башті альянсу.

  Як нараховуються Сувеніри? За знищення умертвий і Проклятих ви отримуєте різну кількість Сувенірів. Якщо пощастить, ви отримаєте більше Сувенірів. Якщо Обраний завдає критичний удар, ви отримуєте додатковий Сувенір.

  Нагороди. У Поєдинку Вибраних два типи нагород:

 • Особисті нагороди: чим більше Сувенірів, тим більше таких нагород;
 • Нагороди рейтингу: видаються за високу позицію в рейтингу.
 • Як поліпшити Вибраного до 35-го рівня? Максимальний рівень Вибраного 5-го рангу – 30. Поліпшити його до 35-го рівня можна буде після злиття. Щоб провести злиття, зайдіть в Вівтар призову> Колекція> Злиття. Тип і ступінь жертви повинні збігатися з Обраним, якого ви хочете поліпшити. Пожертвувані Вибрані зникають. Кількість злиттів Вибраного зазначено в правому верхньому кутку його зображення. Для одного Вибраного можна провести до 5 злиттів.

  Обраний може брати участь в будь-якому завданні? Немає. Вибрані діляться на 12 типів:

 • Захист замку;
 • Грабежі;
 • Захист Схованок;
 • Атака Схованок;
 • Захист Бастіонів;
 • Атака Бастіонів;
 • Захист Столиці альянсу;
 • Атака Столиць альянсів;
 • Розвідка;
 • Видобуток стали і золота;
 • Видобуток м’яса і стали;
 • Видобуток м’яса і золота.
 • Наприклад, для атаки Бастіону можна вибрати тільки Вибраного відповідного типу.

  Від чого залежить розмір бонусів Вибраного? Розмір бонусів Вибраного залежить від наступних показників:

  • Рівень. Найвищий рівень – 40.
  • Ранг. Вказано в вигляді зірок на зображенні Вибраного. Максимальний ранг – 6.
  • Злиття. Кількість проведених злиттів зазначено в правому верхньому кутку зображення Вибраного. Кожне злиття збільшує всі навички відразу. Щоб поліпшити Вибраних 5 і 6 рангів до максимального рівня, для них потрібно провести 5 злиттів.
  • Рівень навичок. Максимальний рівень навички – 5. Ви можете поліпшити випадковий навик за допомогою Сфери в вівтарі призову (вкладка “Колекція”> “Навички”).

  У Вибраних також є ступінь – від I до V. Вибраних I і II ступеня рекомендується жертвувати для поліпшення сильніших героїв. Стихія Вибраного грає важливу роль в боях з Обраними супротивників. Якщо стихія вашого Вибраного сильніше стихії ворожого, ваш Обраний отримує +25% до навичок.

  Як підвищувати рівень Вибраного? Для підвищення рівня Обраним потрібен досвід. Його можна заробляти в боях з умертвити або жертвуючи непотрібними Обраними.

  Як підвищувати ранг Вибраного? Щоб підвищити ранг Вибраного, потрібно поліпшити його до максимального рівня, а потім пожертвувати іншими Обраними того ж рангу. Кількість жертв повинна дорівнювати рангу цільового Вибраного. Після підвищення рангу Вибраного знову стає 1 рівня.

  Чи може Обраний загинути в бою? Немає. Вибрані можуть зникнути, тільки якщо ви принесете їх в жертву. У разі поразки в PvP Обраний стає переможений, тобто недоступний деякий час. В боях з умертвити Вибрані не можуть бути повалені. Для таких битв потрібна енергія. Вона відновлюється з часом, але її можна миттєво відновити за Топази. Здоров’я умертвий не відновлюється. Якщо вам не вистачило енергії, щоб убити його, ви можете зробити це пізніше – коли енергія відновиться.

  Що таке Топази і де їх взяти? Топази – це ігрова валюта, за яку можна купити сувої призову, Зілля досвіду Вибраних і ін. на першому тижні знайомства з функціональністю ви будете отримувати Топази за поліпшення Вибраних до максимального рівня на кожному ранзі.

  Які Вибрані краще борються з умертвити? Результат битви залежить від здоров’я умертвіння і сили атаки Вибраного. Якщо сила атаки Вибраного більше, ніж здоров’я противника, ви переможете.

  Що можна отримати в боях з умертвити? Кожна атака приносить очки досвіду. Іноді можна отримати відновлення енергії або Сувій призову. Список отриманих нагород можна подивитися у вкладці “умертвити” у вікні звітів.

  Чи можна отримати Легендарний сувій призову за перемогу над умертвінням? Так. Легендарні сувої закликають Вибраних IV і V ступеня.

  Як краще прокачувати Вибраних? Надсилайте низькорівневих Вибраних добивати умертвий, у яких залишилося мало здоров’я. Якщо рівень Вибраного нижче, ніж рівень умертвіння, він отримає дуже багато досвіду.

  Stormfall Rise of Balur: Ресурси і сапфіри

  Які типи ресурсів є в грі? У грі є три основних види ресурсів – золото, сталь і м’ясо. Всі вони потрібні для спорудження будівель, навчання військ і здійснення відкриттів. Кількість золота і сталі, які ви можете добувати, залежить від кількості ресурсних будівель і їх рівня. Крім того, є додатковий вид ресурсів – Амулети Мари, які потрібні для навчання унікальних і могутніх воїнів.

  Як отримати більше Сапфірів? Купити Сапфіри можна в Банку. Кнопка Банку розташована в правому верхньому куті екрану. Крім цього, ви можете отримати Сапфіри:

  • Виконуючи ігрові завдання;
  • Щодня відвідуючи свій замок і отримуючи нагороди за відвідування на 30, 60 і 90 день;
  • займаючи провідні позиції в Рейтингу;
  • Отримуючи нагороди за досягнення.

  Як збільшити видобуток м’яса? Щоб збільшити видобуток м’яса, покращуйте ресурсні будівлі – Ферми, а також джерело, який знижує споживання м’яса військами. Також ви можете збільшити видобуток за допомогою магічних предметів, які продаються на тіньовому ринку. Крім того, статус Еліти також дозволяє збільшити видобуток м’яса – чим вище рівень Еліти, тим більше бонус. І, нарешті, споживання м’яса військами можна знизити за допомогою заклинань в обеліск.

  У мене постійно зникає м’ясо. Чому? Ваша армія споживає певну кількість м’яса, і чим більше її розмір – тим більше м’яса вам знадобиться. Якщо м’яса недостатньо – ви отримаєте попередження про це. Якщо споживання м’яса вашої армією перевищує його виробництво, а в Амбарах не залишилося запасів, ви не зможете навчати нові війська. Щоб зменшити споживання м’яса військами, побудуйте і покращуйте Джерело. Щоб дізнатися, скільки ви здобуваєте і витрачаєте м’яса, натисніть на свій аватар в верхньому лівому кутку екрана і знайдіть розділ “Ресурси”.

  Як збільшити видобуток ресурсів?

  Щоб добувати більше золота і сталі, будуйте і розвивайте Житла і Рудники, а також додаткові споруди, що прискорюють видобуток, – інквізицію і Кузню. Крім цього, бонус до видобутку золота і стали дає також Ідол Беорів. Кількість золота і сталі, яке ви можете зберігати, обмежена Складом. Щоб зберігати більше ресурсів, ви повинні розвивати Склад. Всього ви можете побудувати три склади.

  Щоб отримувати більше м’яса, будуйте і розвивайте Ферми, а також додаткове будова для зниження споживання м’яса – Джерело. Всього у вас може бути 6 ферм. Кількість м’яса, яке ви можете зберігати в своєму замку, обмежена коморі. Пам’ятайте про необхідність постійно його покращувати! Всього ви можете побудувати 3 комори. М’ясо необхідно для утримання армії. Кожен військовий юніт буде споживати певну кількість м’яса. Якщо м’ясо закінчиться, ви не зможете навчати нові війська!

  Ви можете тимчасово збільшити видобуток ресурсів за допомогою Сапфірів. Існують особливі предмети, які прискорюють видобуток ресурсів на 25% строком на 3 дні – ви можете придбати їх, а також набори з потрібною кількістю ресурсів, на тіньовому ринку. Крім того, ви можете значно збільшити виробництво ресурсів, набувши статусу Еліти. Відвідуйте гру кожен день, заробляйте окуляри Еліти або купуйте Знаки еліти на тіньовому ринку – і ваші Склади і Комори ніколи не знатимуть нестачі в ресурсах!

  Stormfall Rise of Balur: Будинки

  як будувати і розвивати будівлі? У грі є різноманітні види будівель, і кожен з них пов’язаний з певною областю життя замку. Без деяких будівель ви не зможете воювати, грабувати або укладати союзи з іншими мессіра. Щоб будувати нові будівлі, робіть відкриття і здобувайте ресурси.

  Як переміщати і видаляти будівлі? У даний момент така можливість в грі не передбачена.

  Чи може ворог знищити мої будівлі? Ні, будівлі не знищуються ніколи. У разі невдалої оборони ви втратите тільки деяка кількість військ і ресурсів (тим більше, чим сильніше був загін противника). Виняток становлять лише оборонні будівлі на стіні – у разі успішного пограбування замка вони будуть поламані. Натисніть на них, щоб почати ремонт. Ремонт займе не більше 2 годин.

  Пам’ятайте, що є одне спеціальне приміщення – Ідол Беорів. Ідол дає приріст до видобутку ресурсів – тим більший, чим вище рівень Ідола. Але якщо ваш замок пограбують, магія розвіється і Ідол Беорів знову стане 1-го рівня, а вам доведеться покращувати цю споруду з самого початку. Поліпшення Ідола Беорів абсолютно безкоштовно.

  Ідол Беорів. Збільшує видобуток золота і стали в замку. За допомогою магічного поля покращує видобуток ресурсів на Рудниках і в оселях на 5% з кожним рівнем поліпшення. Поліпшується до 6-го рівня. На 1 рівень поліпшення необхідний 1 день. Якщо ворог успішно пограбує або візьме в облогу ваш замок, магія розвіється – і Ідол Беорів знову стане 1-го рівня. Ви можете побудувати лише один такий Ідол.

  Тіньовий ринок. Тіньовий ринок не представлений окремою спорудою в замку. Потрапити в нього можна, натиснувши на значок Тіньового ринку в нижній частині ігрового екрана. Всього в меню Тіньового ринку п’ять основних вкладок:

 • Предмети. Тут можна купити Знаки Еліти, окуляри Еліти, а також Прискорювачі, Портали, нові види замків, шкатулки з Самоцвітами і багато іншого.
 • Війська. Тут можна найняти атакуючих, захисних і Легендарних воїнів.
 • Лазарет. Тут можна воскресити полеглих в бою воїнів в обмін на Сапфіри.
 • Камені Душ. Тут можна обміняти Камені Душ на Черепа і Елементи відкриттів.
 • Ресурси. на цій вкладці можна купити запаси ресурсів, а також прискорення їх виробництва.
 • Лазарет. Частина військ, втрачених в боях за останні 7 днів, потрапляють в Лазарет. Тут ви можете вилікувати цих воїнів безкоштовно або за Сапфіри. Безкоштовне лікування доступне тільки для військ, втрачених під час оборони вашого замку. З кожним новим рівнем поліпшення Лазарет дозволяє лікувати все більше і більше військ. Лікування військ за Сапфіри обійдеться вам удвічі дешевше, ніж покупка нових військ на Темному ринку. Меню лазареті містить 2 вкладки:

  • Опис: тут ви можете подивитися поточний рівень будівлі і поліпшити його;
  • Лазарет: в цьому розділі ви побачите, скільки військ ви можете вилікувати в даний момент.

  Захисні споруди. Ви можете значно підвищити показник захисту ваших військ, які обороняли замок, за допомогою захисних споруд. Ворота і стіни – основна споруда, що впливає на захист вашого замку. Поліпшивши Ворота, ви тим самим поліпшите і стіну замку. Крім того, ви можете розташувати особливі захисні загони на спеціальних круглих ділянках, які знаходяться на стіні, на території замку, а також на ділянці перед стіною.

  У разі нападу на ваш замок ці загони будуть битися, як звичайні захисні війська. Але якщо ворог все ж здобуде перемогу – на відміну від звичайних військ, вони не загинуть, а лише тимчасово вийдуть з ладу. Натисніть на них, щоб почати відновлення – воно займе не більше 2 годин. Для поліпшення захисних споруд замку покращуйте технологію “Фортифікація”.

  Орлине Гніздо. Орлине гніздо дозволяє виявляти Поселення і Домініони в околицях вашого замку. За допомогою Орлиного гнізда ви зможете дізнатися:

  • Про появу нових незайнятих Поселень навколо замку;
  • Про запаси ресурсу в поселеннях;
  • Про власника Поселення;
  • Про появу нових домініонів;
  • Про рівень Доминиона і стан його захисту;
  • Про тип Доминиона – для атаки або для захисту.

  Також з Орлиного гнізда ви зможете:

  • Розвідати Поселення;
  • Направити війська для атаки або захисту Доминиона;
  • Направити війська в розвідку, підкріплення або в атаку на Поселення.

  Для пошуку конкретного Поселення використовуйте фільтри “Типи Поселень” і “Стан Поселень”. Крім того, в твоєму Орлиному гнізді видно всі доступні Домініони. Поліпшення Орлиного гнізда дозволяє знаходити більше Поселень, але не впливає на кількість виявлених домініонів. Максимальний рівень Орлиного гнізда – 20.

  Таємна Рада. Ця будівля не потрібно будувати – воно є з самого початку гри. Мудреці Таємної ради працюють вдень і вночі, щоб здійснювати такі необхідні вам відкриття. Чим вище рівень Таємної ради, тим менше часу займе вчинення відкриттів. Ви можете поліпшити цю будівлю до 20 рівня.

  Орден Магів

  Будівля Ордена магів необхідно для того, щоб зберігати, використовувати або покращувати самоцвіти. Усередині Ордена магів є дві активні вкладки: Слоти і Злиття. На вкладці Злиття знаходиться Сховище, в якому зберігаються самоцвіти і шкатулки з самоцвітами, а також панель Активні самоцвіти, яка дозволяє вам використовувати самоцвіти, щоб покращувати показники атаки і захисту ваших військ.

  На початку у вас є один відкритий слот на панелі Активні самоцвіти. Щоб відкрити ще два, вам знадобиться Магічний ключ – його можна придбати на тіньовому ринку на вкладці Різне. Якщо ви захочете замінити один активний самоцвіт на інший, вам потрібно буде витягти його з гнізда. Крім того, ключі можна отримати в нагороду за відвідування, зайшовши в гру на 15 і 32 день.

  Ви можете безкоштовно отримувати самоцвіти 1-4 рівня, але вам знадобиться Ювелір, щоб витягти самоцвіти рівня 5 і вище. Спроба отримати самоцвіт високого рівня без допомоги Ювеліра призведе до руйнування самоцвіту. Щоб скористатися послугами Ювеліра, найміть його на тіньовому ринку.

  Вкладка Злиття дозволяє поліпшувати ваші самоцвіти. Для цього вам потрібно вибрати два самоцвіту одного типу і одного рівня, натиснувши на їх зображення, а потім на зелену кнопку Провести злиття. В результаті ви отримаєте один самоцвіт того ж типу, але більш високого рівня. Наприклад, два самоцвіту першого рівня при злитті дають один самоцвіт другого рівня. Максимальний рівень поліпшення самоцвіту – дванадцятий. Щоб покращувати самоцвіти до максимального рівня, необхідно максимально поліпшити Орден магів.

  Цитадель

  Ця будівля не потрібно будувати – воно є у вашому замку з самого початку гри. З Цитаделі ви зможете керувати всіма бойовими діями, захопленими поселень і контактами з іншими гравцями. Поліпшення Цитаделі дозволяє вам покращувати всі інші будівлі в замку, і навпаки – якщо багато хто з ваших будинків не поліпшені до потрібного рівня, ви не зможете поліпшити Цитадель. У Цитаделі є кілька вкладок.

  Вкладка “Опис” містить докладний опис будівлі, а також вимоги для поліпшення Цитаделі до наступного рівня. Вкладка “У замку” відображає кількість і склад ваших військ і військ союзників в замку. Вкладка “Гарнізони” містить відомості про війська за межами замку. За допомогою фільтра ви можете вибрати, що переглянути: всі війська, війська в чужому замку або поселень.

  Для управління своїми підкріпленнями в поселеннях інших користувачів, відкрийте вкладку Гарнізони і виставте фільтр Поселення. Тут ви зможете побачити всі свої підкріплення в поселеннях інших користувачів. Вкладка “В дорозі” показує війська, які переміщаються по карті в даний момент. Вкладка “Поселення” показує:

  • Скільки ресурсів є в поселеннях;
  • Скільки часу залишилося до виснаження Поселення;
  • Наскільки заповнене внутрішнє сховище Поселення;
  • Скільки ресурсів ви можете забрати в даний момент;
  • Скільки залишилося до наступного збору;
  • Коли внутрішнє сховище Поселення заповниться повністю;
  • Склад військ в поселенні: твої армії і підкріплення інших користувачів.

  Ви зможете побачити на вкладці всі свої війська і направити додаткові підкріплення свого Поселення. Також у вкладці “Поселення” можна зібрати ресурси, які видобуває Поселення, і повернути війська до замку.

  Обеліск

  Обеліск відкриває вам доступ до Дереву заклинань, яке дозволяє поліпшувати юнітів, прискорюючи час їх виробництва, збільшуючи швидкість їх переміщення і т. д. Щоб отримати доступ до Дереву заклинань, побудуйте Обеліск і натисніть на нього. Всі заклинання оплачуються черепа. На 15-му рівні ви отримаєте відразу 30 Черепов на розвиток своєї армії.

  Починаючи з 2-го рівня, ви будете отримувати 2 Черепа за кожен новий рівень, після 35-го рівня – 4, після 65-го – 6 і після 80-го – 8 Черепов за підвищення. Крім того, ви можете отримати Черепа, атакуючи і захищаючи Домініони, беручи участь в турнірах і отримуючи нагороду за Здійснення альянсів. Всього в Дереві заклинань 6 рівнів (Порядків). З самого початку ви можете підвищити швидкість руху лише певного типу військ.

  Вклавши певну кількість Черепов в швидкість кожного воїна цього типу, ви отримаєте доступ до новій гілці поліпшень, яка скоротить час виробництва юнітів. Мінімальна кількість Черепов, які потрібно вкласти в покращення одного воїна, щоб отримати доступ до наступного, – 8 (10 для істот Магістрату та істот Бестіарію). Максимальне число, яке можна вкласти в покращення одного юніта – 50, а скорочення споживання м’яса буде коштувати 80 Черепов на максимальному рівні свого розвитку.

  Щоб використовувати Череп, натисніть на цікавить вас воїна. Після натискання на кнопку “Поліпшити” витягти вкладені Черепа можна буде тільки за допомогою функції «Скидання”! Натиснувши на кнопку “Скидання”, ви зможете один раз безкоштовно перерозподілити Черепа в Дереві. Кожне наступне використання цієї можливості в Дереві заклинань оплачується в сапфірами, і сума зростає з кожним разом її застосування. Розподіляйте Черепа дуже уважно і акуратно!

  Палац Альянсу

  Палац альянсу дозволяє вам вступити в уже існуючий альянс або створити свій власний. Ця будівля є у вашому замку з самого початку гри, будувати або покращувати його не потрібно. Якщо ви не перебуваєте в одному альянсі, у Палаці альянсу вам будуть доступні два розділи – “Створити альянс” і “Альянси”. Створення альянсу обійдеться вам в 1000 Сапфірів. Крім того, для створення власного альянсу ви повинні досягти як мінімум 10 рівня.

  Щоб створити альянс, придумайте для нього унікальне ім’я, виберіть ініціали та герб. Якщо всі умови виконані правильно, ви можете приступати до запрошення мессіра в ваш новий альянс! Розділ “Альянси” містить дві вкладки: “Список альянсів” і “Вступити відразу”. Перша вкладка виводить список всіх альянсів по рейтингу і дозволяє вам подати прохання про вступ до будь-якої з альянсів, однак це прохання має прийняти або відхилити керівництво альянсу – до тих пір, поки це не зроблено, ви не можете вважатися учасником.

  на вкладці “Вступити відразу” відображаються найбільш підходящі для вас на даний момент альянси. Крім того, тут ви можете моментально вступити в так звану школу Адептів альянсу (виберіть альянс і натисніть кнопку “Вступити відразу”). Вступ до школи Адептів не вимагає схвалення з боку керівництва альянсу, проте можливості адептів помітно обмежені – розглядайте це як “випробувальний термін”. Ви будете перебувати в школі Адептів, поки керівництво альянсу не буде схвалить або не відхилить вашу кандидатуру.

  Stormfall Rise of Balur: Війська

  Які типи військ є в грі? Все війська діляться на Атакуючі і захисні. Атакуючі війська сильні в атаці, але не приносять користі в обороні. Захисні війська відмінно підходять для оборони, але не призначені для наступів. Тому ідеальною тактикою буде використання атакуючих військ тільки для атаки, а захисних – тільки для оборони. Інакше великих втрат не уникнути!

  Що таке швидкість руху військ? Параметр “швидкість руху військ” визначає, з якою швидкістю загін рухається до мети – Домініон, поселень, бастіони або замках інших гравців. Збільшити швидкість руху військ за допомогою таких дій:

  • За допомогою бонусів, які дає статус Еліти;
  • За допомогою прискореного руху військ – їх можна придбати на тіньовому ринку;
  • За допомогою поліпшення відповідних заклинань в обеліск.

  Пам’ятайте, що швидкість загону, складеного з різних типів військ, обмежена швидкістю самого повільного воїна в загоні.

  Я втратив свої війська, що мені робити? У Штормфолле ніщо не зникає безслідно! Натисніть на будівлю Цитаделі і перевірте наявність військ в замку. Потім переконайтеся, що їх немає в Підземелля. Про всяк випадок загляньте на вкладку Гарнізони – можливо, ви відправили війська на захоплення або в підкріплення. Перегляньте звіти Префекта – можливо, війська загинули в битві.

  Як відкликати мої війська назад в замок? Ви можете відкликати гарнізони з Поселень, Бастіонів і замків інших мессіра. Для цього перейдіть в Цитадель, відкрийте вкладку “Гарнізони”, виберіть потрібний загін і натисніть кнопку “Повернути”.

  Що таке “окуляри військ”? Усім військам в грі присвоюється певна кількість очок, яке розраховується згідно їх показниками атаки або захисту. Окуляри військ використовуються при розрахунку виконання певних звершень альянсу, а також грають роль при розрахунку кількості досвіду, яке можна отримати за кожну битву.

  Чому я не можу відправити свою армію в атаку або на захист? Розмір армії, яку ви відправляєте в атаку або на захист, обмежений правилами гри. Покращуйте відкриття “Військова стратегія” – з кожним рівнем поліпшення цього відкриття ви зможете відправляти армію все більшого розміру.

  Як прискорити будівництво військ? Ви можете купити прискорювачі будівництва на тіньовому ринку на вкладці Прискорення або застосувати відповідне заклинання в обеліск.

  Як найняти і використовувати війська? Для кожного виду військ потрібне відповідне будівля, але навчати всіх воїнів ви можете з одного і того ж меню. Перебуваючи в своєму замку, натисніть кнопку “Навчання” на панелі, розташованій внизу. Здійснюйте відкриття і будуйте нові будівлі, щоб наймати різні види бойових юнітів. Ви можете використовувати війська для різних цілей:

  • Атака, розвідка, грабіж і оборона замків, домініони, Поселень, Бастіонів;
  • Підкріплення іншим гравцям.

  Я відправив війська в інший замок. Як їх тепер відшукати? Підкріплення, відправлені в інший замок, можна знайти на вкладці “Гарнізони” в Цитаделі.

  Stormfall Rise of Balur: Відкриття та елементи

  Що таке елементи? Елементи потрібні, щоб здійснювати відкриття. Кожен день Магістр доповідатиме вам про отримані елементах. Також ви можете придбати бракуючі елементи прямо в вікні відкриття в Таємній раді – для цього потрібно лише натиснути на елемент, якого бракує і підтвердити покупку. Після здійснення всіх відкриттів, для яких не потрібні Камені Душ, ви отримаєте бонус 7% до видобутку золота і сталі.

  Що таке відкриття? Відкриття необхідні, щоб отримувати доступ до нових будівель і видам військ. Для здійснення відкриттів відвідайте Таємна рада. Чим вище рівень Таємної ради, тим швидше будуть відбуватися відкриття. Ви можете прискорити вчинення відкриття за допомогою Сапфірів або прискорювач. За вчинення кожного відкриття доведеться заплатити деяку кількість золота, стали і м’яса.

  Відкриття мають кілька рівнів. Чим вище рівень, тим дорожче коштує відкриття і тим довше воно буде відбуватися. У всіх відкриттів, пов’язаних з виробництвом військ, є 20 рівнів вивчення. Чим вище рівень відкриття – тим сильніше буде пов’язана з ним бойова одиниця. Наприклад, щоб підвищити показники копейщиков, потрібно покращувати рівень відкриття Імперська сталь.

  Як зробити відкриття? Щоб почати наукові дослідження, відвідайте Таємна рада і перейдіть на вкладку “Відкриття”. Натиснувши на вбрання відкриття, ви побачите вікно, в якому зазначено:

  • Які будівлі і війська стануть доступні після його вчинення;
  • Скільки елементів потрібно, щоб його зробити;
  • Який ефект воно може надавати на ваші війська;
  • Скільки рівнів поліпшення цього відкриття є;
  • Скільки досвіду ви отримаєте за вчинення відкриття.

  Stormfall Rise of Balur: Взаємодія гравців

  Чому я не отримав емблем за бій? Під час PvP-турнірів емблеми нараховуються в залежності від сили і кількості переможених військ. Перемагати слабких ворогів невигідно – через сильні можна отримати набагато більше емблем. Якщо кілька гравців захищають Столицю альянсу, Бастіон або замок, кількість емблем залежить від того, скільки ворожих юнітів знищив кожен з них. Відповідно, якщо ваші війська знищили більше ворогів, ніж війська союзників, ви отримаєте більше емблем – і навпаки.

  Чи можу я винести більше 50 000 ресурсів при грабежі? Так, але тільки якщо ви грабуєте гравця, який грабував ваш замок раніше. Це працює наступним чином: ви можете винести 50 000 ресурсів із замку гравця, який пограбував вас раніше, плюс кількість ресурсів, яке цей гравець виніс з вашого замку. Наприклад, якщо гравець недавно пограбував вас на 10 000 золота, ви зможете пограбувати його у відповідь і винести 60 000 ресурсів.

  Що таке королівський турнір? Королівський турнір – це особливий вид завдання, який дає вам і вашому альянсу шанс заробити гідну нагороду! У Штормфолле відомі наступні види турнірів:

  • Турнір в домініон – для перемоги в турнірі потрібно боротися в домініон і перемагати чудовиськ Балур;
  • Військовий турнір – для перемоги потрібно боротися з іншими мессіра і вбивати їх війська;
  • Турнір грабіжників – для перемоги потрібно зібрати за допомогою грабежів якомога більше ресурсів;
  • Турнір отримання досвіду – для перемоги потрібно виконувати якомога більше дій, які приносять досвід;
  • Турнір на бастіон – для перемоги потрібно вбивати ворожі війська на бастіон;
  • Турнір будівельників – для перемоги потрібно будувати і покращувати будівлі, а також здійснювати і покращувати Відкриття.

  мессіра, які набрали найбільшу кількість очок в турнірі, отримують чудові нагороди: війська, Черепа, особливі предмети і багато іншого. Ті ж, кому вдасться зайняти перші місця в рейтингу турніру, отримають також солідну кількість Сапфірів. Розмір нагороди після завершення турніру залежить від кількості зібраних Емблем. Брати участь в турнірі можуть всі мессіра, які досягли 5 рівня.

  Чому я не можу відправити більше армій або караванів одночасно? Поліпшуйте відкриття “Бойові побудови”, яке з кожним рівнем поліпшення дозволяє одночасно відправляти все більше грабежів, підкріплень, розвідок і караванів.

  Як нападати на інших гравців? Щоб атакувати замок іншого мессіра, дотримуйтесь цих вказівок:

 • Вийдіть на карту, натиснувши значок карти в нижній частині екрана зліва.
 • Опинившись на карті, натисніть на потрібний замок. У вікні натисніть кнопку “Атакувати”.
 • Виберіть війська для атаки і відправте їх у бій.
 • Якщо ж ви хочете помститися мессіра, який пограбував ваш замок раніше, вам зовсім не обов’язково шукати його замок на карті:

 • Зайдіть в меню пошти та звітів (значок листи в нижній правій частині екрану).
 • Перейдіть на вкладку “Префект”.
 • Знайдіть звіт про пограбування вашого замку і відкрийте його.
 • Натисніть кнопку “Помститися” в нижній частині екрана, виберіть війська для атаки і відправте їх у бій.
 • Як захиститися від чужих шпигунів? Чим більше шпигунів захищають ваш замок – тим більше шансів захиститися від розвідки.

  чи можна дізнатися про насування розвідці? Коли замок розвідали, ви отримаєте звіт про це у Префекта. Шпигуни пересуваються таємно, тому побачити їх заздалегідь не вдасться.

  Я вже використовував всі доступні спроби грабежу! Наступні грабежі не принесуть вам ресурсів, як би відважно ви не боролися. Здійснювати більше ефективних грабежів на добу можна, отримавши статус Еліти або зробивши відповідні поліпшення в обеліск. Чим більше у вас спроб пограбування, тим швидше вони відновлюються.

  Чому я виношу 0 ресурсів при грабежі? Передача ресурсів між двома замками обмежена – не більше 50 000 одиниць на тиждень. При цьому підраховується різниця між ресурсами, які ви отримали (при грабежі або в подарунок), і ресурсами, які ви відправили в цей замок. Крім того, ви не можете отримати за допомогою грабежу більше 500 000 одиниць ресурсів на добу. При грабежі можна винести тільки ті ресурси, яких у того, хто захищається більше 50% від місткості Складу. При цьому грандлорд Оберон буде стягувати в якості податку 5% від загальної суми награбованих ресурсів.

  Я не можу напасти на гравця. Чому? Користувачі, які грають менш 3-х днів або не досягнули 30-го рівня, перебувають під захистом новачка. Вони можуть атакувати кого завгодно, але ніхто не може атакувати їх. Більш досвідчений гравець може атакувати новачка тільки в тому випадку, якщо мессир-новачок сам проявить по відношенню до нього агресію (розвідає або пограбує).

  Через 3 дні після початку гри або після досягнення 30-го рівня захист новачка зникне – і будь-який мессир в Штормфолле зможе атакувати цей замок. Пам’ятайте, що для початку бойових дій вам потрібно побудувати Сторожовий пост, вивчити відповідні відкриття і купити хоча б одного воїна.

  Чи діє захист замку на підкріплення в ньому? Захист замку діє як на ваші війська, так і на підкріплення.

  Що таке Бонус до захисту? Бонус до захисту – це показник, на який збільшується захист всіх військ, що захищають ваш замок. Щоб збільшити бонус до захисту, покращуйте стіни замку і будуйте захисні споруди. Кожні 100 очок бонусу до захисту замку збільшують захисні властивості ваших військ на 1%.

  Цей бонус працює тільки в тому випадку, якщо в гарнізоні замку є війська захисту!

  Чому у мене Не додає рейтинг по грабежів? У рейтингу враховується не тільки кількість награбованого вами, а й награбоване у вас. Якщо баланс по ресурсам негативний, в рейтинг ви не потрапите.

  Stormfall Rise of Balur: Турнір “Захоплення прапора”

  Огляд. Турнір “Захоплення прапора” дозволить вам вести боротьбу з іншими альянсами за прапори! На початку турніру в розпорядження кожного бере участь альянсу надходить один прапор. Утримуйте свій прапор під час турніру і збирайте якомога більше прапорів супротивників, щоб отримати додаткові бонусні емблеми.

  Посилення і ослаблення. Альянси, що зайняли перші 10 місць в рейтингу кожної ліги, зможуть застосовувати ефекти, позитивно або негативно впливають на всіх учасників альянсу (крім адептів), посилюючи або послаблюючи такі характеристики:

  • Показники атаки і захисту військ;
  • Швидкість пересування;
  • Виробництво ресурсів;
  • Одержуваний в боях досвід.

  Посилення можна застосувати тільки до свого альянсу. Ослаблення застосовні до будь-якого альянсу, що складається з вами в одній лізі. До трьох альянсів, які зайняли призові місця, можна буде застосувати меншу кількість послаблень. Щоб застосовувати посилення або ослаблення, у вас повинні бути права на управління альянсом. Ефекти діють протягом 7 днів після закінчення турніру. Наприклад, якщо посилення застосовано на 2-й день після завершення турніру, то його дія триватиме 5 днів. Всього кожен альянс може застосувати 10 ефектів: 5 підсилень і 5 послаблень.

  Участь та взаємодія. Щоб ви могли брати участь в турнірі, Столиця вашого альянсу повинна бути створена не менш ніж за 24 години до початку турніру і бути не нижче 3-го рівня. Все альянси, які беруть участь в турнірі, будуть розділені на ліги в залежності від поточного місця в рейтингу і отримають відповідний прапор, який буде знаходитися в Москві. Рівень прапора залежить від ліги альянсу.

  Альянс, успішно атакував якусь Столицю, не зможе нападати на цю ж Столицю протягом двох годин, а решта альянси – протягом години. Якщо альянс, Столиця якого знаходиться під захистом, нападе на Столицю противника, він зможе атакувати у відповідь, не дивлячись на захист. Запам’ятайте: обмежень на атаку альянсу, який захопив ваш прапор, не існує.

  Прапори. Існує 5 типів прапорів, кожен з яких відповідає певній лізі. Чим вище порядковий номер прапора, тим більш впливовою і сильніше альянс. Кількість емблем, отриманих за захоплення ворожого прапора, залежить від його рівня. Якщо ви успішно атакуєте Столицю противника, то отримаєте в нагороду половину прапорів, які перебувають там під час нападу.

  Якщо ваш альянс зберіг прапор до закінчення турніру, ви отримаєте 25% бонусних емблем до загальної кількості!

  Stormfall Rise of Balur: Домініони і Поселення

  Що таке Сага? Атакуйте і захищайте звичайні Домініони, щоб відкрити доступ до саг і отримати унікальні нагороди. Всього вам доступно 24 Саги. Здобувши в них перемогу, ви зможете:

  • Отримати в нагороду рідкісних відродження воїнів для своєї армії. Ці війська рухаються швидше звичайних військ, краще борються і споживають менше м’яса;
  • Відкрити доступ до унікального сюжетному контенту;
  • Заробити більше досвіду;
  • Безкоштовно отримати Легендарних воїнів, і багато інше!

  Після успішного виконання завдання по атаці або захисту Доминиона 5 рівня, всі гравці можуть відкрити першу Сагу на новій вкладці “Сага” в Орлиному гнізді. Кожен наступний рівень Саги вимагає перемоги на відповідному спеціальному домініонів. Всі вони позначаються спеціальними значками на вкладці “Домініони” в Орлиному гнізді.

  Кожну Сагу можна виконати двічі, убивши в атакуючому або захисному домініонів. Однак після першого ж успішного бою Сага буде вважатися виконаною: ви самі можете вирішувати, чи потрібно вам боротися далі на останньому домініонів. Щоб відкрити наступний рівень Саги, успішно бийтеся на звичайних домініонів більш високого рівня.

  Домініони. Домініони – особливі об’єкти на карті. Виконуючи завдання в домініон, ви можете отримати цінні трофеї у вигляді досвіду, ресурсів і звільнених військ. Кожен Домініон призначений або для атаки, або для захисту. Надсилайте атакуючі війська, щоб знищувати Домініони атакуючого типу (відмічені червоним кольором в Орлиному гнізді). Надсилайте захисні війська, щоб боронити Домініони захисного типу (відзначені зеленим кольором в Орлиному гнізді).

  Як розраховується моя нагорода на домініони? Фактично нагорода розраховується, виходячи із втрат вашої армії. Однак алгоритм розрахунків, який визначає розмір і зміст нагороди, працює випадковим чином. Тому два Доминиона одного типу і рівня ніколи не будуть містити однакову нагороду, і домогтися найбільшої нагороди за перемогу в домініон може бути досить складно.

  Я атакував кілька Домініон поспіль, але не отримав жодної серйозної нагороди. Чому? Виходячи з елемента випадковості в системі видачі нагород, може вийти так, що гравцеві доведеться грати більше місяця, перш ніж він отримає дійсно вагому нагороду. При цьому в деяких випадках великі нагороди можуть випадати в декількох битвах поспіль. Однак в будь-якому випадку система видачі нагород враховує всі втрати ваших військ, і кожен пройдений Домініон збільшує шанс випадання великої нагороди. Продовжуйте боротися – і вас чекає успіх!

  Чи враховуються всі загиблі в бою війська? Все війська всіх типів (враховуючи Легендарні, Темні і Відроджені) враховуються при розрахунку розміру вашої нагороди. Часом може здатися, що нагороди непропорційні втрат в певному домініонів. Будь ласка, зверніть увагу, що в рівнянні розрахунку нагороди враховуються абсолютно всі полеглі війська, включаючи ті, які впали в попередніх битвах.

  Чому я не отримав трофеїв в домініон? Не всі Домініони містять трофеї, проте практика показує, що успішне знищення Доминиона без трофеїв підвищує шанс виявити їх в наступному.

  Корисні поради щодо збільшення нагороди за битви в домініон

  1. Досліджуйте вкладку з сюжетними завданнями в Орлиному гнізді. Поруч з вкладкою “Домініони” в Орлиному гнізді є вкладка з сюжетними завданнями – Сагами. Щоб відкрити Саги, вам потрібно здобути перемогу в домініон певного рівня і забрати нагороду за перемогу в попередніх Сагах. Всього є 24 сюжетних завдання. Чим вище рівень домініонів, в яких ви перемагаєте, тим вище шанс отримати значну нагороду. Перемагайте в домініон невисокого рівня, щоб відкрити нові рівні домініонів і отримати більше нагород!

  2. Мудро використовуйте Відроджені війська. Відроджені війська споживають менше м’яса і б’ються краще, ніж звичайні війська. Однак в співвідношенні втрат до отриманої в домініон нагороди, Відроджені війська стоять стільки ж, скільки звичайні. Мудрий гравець віддасть перевагу зберегти Відроджену армію для битв з іншими гравцями, а звичайні війська буде використовувати в домініон.

  3. Боріться в домініон під час турніру в домініон. Участь в турнірі в домініон робить процес отримання нагороди ще легше і приємніше. Ви отримаєте подвійну нагороду – за перемогу в домініон і за участь в турнірі. Турніри в домініон проводяться досить регулярно, а в проміжках між ними ви можете поповнити свою армію новими військами.

  4. Попрацюйте над своєю стратегією. Офіційне співтовариство гравців – це чудове джерело регулярно оновлюваної інформації, в тому числі і про Домініон. Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримати масу переваг: правильне розуміння системи видачі нагород і знання випробуваних тактик найдосвідченіших гравців. У співтоваристві ви зможете увійти на форум за допомогою свого облікового запису Plarium ID або створити новий обліковий запис, натиснувши кнопку реєстрації в правому верхньому куті екрану.

  Stormfall Rise of Balur: Схованки

  Схованки. Схованки – це нове джерело ресурсів в Штормфолле. Ви можете знаходити їх на карті або в Орлиному гнізді. Захоплює Схованки, щоб збирати ресурси: золото, сталь, м’ясо, адамантін, Сапфіри, Амулети Мари або Камені Душ. Тайник зникає з карти, якщо всі ресурси в ньому вичерпані або ніхто не захопив його протягом 24 годин.

  Як збирати ресурси з Схованок? Кількість зібраних ресурсів залежить від вантажопідйомності військ, а швидкість збору – від рівня відкриття “Перевезення”. Бонус предмета “Прискорення збору в схованці” поширюється тільки на Схованки, захоплені після його застосування. За замовчуванням можна утримувати не більше трьох Схованок одночасно. Щоб збільшити цей ліміт, поліпшите заклинання “Кількість Володінь для захоплення” в обеліск. Крім того, ліміт Схованок залежить від кількості ваговозів. Щоб переглянути список доступних Ваговози, натисніть на значок у правому верхньому кутку вікна захоплення.

  Як захоплювати Схованки? Схованки з’являються на карті вільними, будь-який гравець може захопити їх. Виберіть відповідний вам Тайник на карті або в Орлиному гнізді і відправте війська на захоплення. Загін повинен складатися з захисних і атакуючих військ. Атакуючі війська битимуться з військами противника, якщо Тайник вже захоплена іншою гравцем, і повернуться в Підземелля. Захисні війська не беруть участі в захопленні, але залишаються накопичувати ресурси і обороняти Схованка від чужих армій. Коли ваші воїни зберуть максимальну кількість ресурсів, вони самі повернуться в Підземелля з видобутком, а Схованка звільниться.

  Якщо ви спробуєте зібрати ресурси до того, як ваші війська накопичать максимум, з Схованки піде весь загін, і вам доведеться захоплювати тайник заново.

  Взаємодія з чужими схованку. Ви можете розвідувати, атакувати і захоплювати Схованки, що належать іншим гравцям. Ви не можете захоплювати Схованки, що належать вашим союзникам, і відправляти підкріплення в чужі Схованки. Якщо ви і ваш союзник одночасно відправите війська на захоплення Схованки, його захопить той, чиї війська доберуться до мети раніше. А другий загін повернеться в замок без бою. Після атаки Схованки ваші війська не залишаються в ньому, а повертаються в замок. Атака не дає можливості збирати ресурси в схованці, але дозволяє знищувати ворожі війська, заробляючи емблеми для Турніру і очки для рейтингу.

  Як мені збирати більше ресурсів в схованці? Кількість ресурсів, яке ви можете зібрати, залежить від вантажопідйомності військ в загоні, а швидкість збору – від рівня відкриття “Перевезення”. Спочатку ви можете захопити 3 Схованки. Щоб захопити більше, покращуйте заклинання “Кількість Володінь для захоплення” в обеліск. Кількість Схованок, які ви можете контролювати одночасно, залежить від кількості ваговози, які у вас є. Ви можете перевірити їх наявність в правому верхньому куті вікна відправки військ на захоплення.

  Stormfall Rise of Balur: Бастіони

  Загальні відомості. Бастіони – це спеціальні об’єкти на карті, захоплюючи і утримуючи які, ваш альянс зможе поширити свій вплив на певній території. Площа цієї території визначає позицію альянсу в рейтингу. Ви можете знайти Бастіони на мапі Бастіонів або шляхом введення координат на навігаційній панелі. Отримати доступ до цієї панелі можна, натиснувши на червону кнопку в правому верхньому кутку екрану з картою Бастіонів. Радіус впливу Бастіону залежить від його рівня.

  Чим більше Бастіонів утримує ваш альянс і чим вище їх рівень, тим вище позиція альянсу в рейтингу. Крім того, рівень Бастіону впливає на бонус захисту всіх військ, розташованих в Бастіон як підкріплення. Сукупна інформація по всіх бастіонів, які утримує ваш альянс, знаходиться в розділі “Бастіони” на вкладці “Мій альянс” в Палаці альянсу. Звідси ви можете перейти до будь-якого захопленого Бастіону і вчинити дії, на які у вас є дозвіл. Домінус отримує всі звіти про бої на бастіон, які знаходяться під контролем альянсу.

  Вплив Бастіонів. Вплив Бастіонів на навколишню територію залежить від радіуса їх дії. Вплив розраховується, виходячи з рівня Бастіону і його близькості до решти бастіон альянсу. Це означає, що два Бастіону одного рівня можуть мати різний діапазон впливу і приносити альянсу різний рівень Впливу. Чим ближче Бастіон розташований до інших бастіонах альянсу, тим більше Впливи він дає. Тому має сенс захоплювати якомога більше сусідніх Бастіонів.

  Карта. У грі є два масштабу ігрової карти – карта Імперії і карта Бастіонів. Щоб побачити карту Імперії, натисніть на значок зі збільшувальним склом в лівому нижньому кутку головного ігрового вікна. На карті Імперії відображаються замки, Схованки, Домініони і багато іншого. На карті Бастіонів відображаються території альянсів відповідно до їх Впливом, а також Бастіони і Столиці.

  Захоплені Бастіони відображаються на карті разом з символами захопили їх альянсів. Щоб побачити карту Бастіонів, натисніть на значок із зображенням Бастіону в лівому нижньому кутку екрану на мапі Імперії. Щоб знайти потрібний Бастіон, введіть його координати на панелі навігації. Панель навігації доступна в правому верхньому кутку карти будь-якого масштабу.

  Кров Хаосу

  Будь-альянс, якому вдасться захопити Бастіон, повинен буде захищати його від постійних атак чудовиськ Балур. Захищаючи Бастіон, альянс буде отримувати Кров Хаосу, яку можна використовувати для ритуалу Звернення армії. Після звернення Темні війська споживають менше м’яса, збільшують свою силу і ефективність в боях.

  Зібрана Кров Хаосу зберігається в бастіон альянсу. Домінус і його заступники, а також ті, хто отримав відповідні повноваження, можуть перерозподіляти Кров Хаосу між Бастіонами, якщо альянс захопив кілька Бастіонів. Щоб альянс міг використовувати Кров Хаосу, захоплений Бастіон повинен бути 2-го рівня і вище. У бастіон 2-го рівня можна проводити Звернення військ піхоти, 3-й рівень Бастіону дає доступ до Звернення піхоти і кавалерії, а 4-й рівень Бастіону додає можливість Звернення піхоти, кавалерії і військ Магістрату.

  У бастіон 5 -го рівня можна проводити Звернення всіх видів військ. Ваш особистий доступ до Крові Хаосу визначається званням в альянсі і дозволом, який видає Домінус. Якщо ви самі очолюєте альянс, можете надати право використовувати Кров Хаосу іншим учасникам:

 • Перейдіть на вкладку “Мій альянс” в Палаці альянсу і відкрийте список учасників.
 • Натисніть на значок звання будь-якого члена альянсу – ви побачите повний список звань.
 • Натисніть на стрілку поруч з будь-яким пунктом списку і визначте привілеї, які отримають всі члени альянсу з таким званням.
 • Відзначте “Можливість використання Крові Хаосу” в списку привілеїв і натисніть кнопку “Застосувати”.
 • Управління Бастіонами

  Після того як ви захопили Бастіон, потрібно навчитися ним керувати. Ваші Бастіони відображаються в розділі “Бастіони” на вкладці “Моя альянс” в Палаці альянсу. Натисніть на значок будь-якого Бастіону в списку, щоб побачити його на карті. Звідси ви також можете відправити підкріплення в ваш Бастіон. Якщо ви натиснете на стрілку праворуч від значка Бастіону, перенесеться безпосередньо у вікно цього Бастіону. Там є 4 вкладки:

  1. Інформація про Бастіон. Тут можна:

  • Переглянути рівень Бастіону, радіус його Впливу і бонус захисту.
  • Надіслати ресурси на підвищення рівня Бастіону.
  • Відстежити прогрес підвищення на спеціальній панелі.
  • Перевірити кількість доступної Крові Хаосу і перенести її в інші Бастіони вашого альянсу.

  2. Гарнізон. Тут ви можете:

  • Побачити все війська, розташовані на Бастіон, якщо ваше звання в альянсі “Щит” або вище.
  • Послати свої війська в Бастіон або відкликати їх в замок.
  • Керувати усіма атакуючими військами в Бастіон. Якщо ви Домінус альянсу, можете наділити інших учасників такими ж повноваженнями. Для цього натисніть кнопку “Повноваження” в нижній частині вікна, а потім виберіть членів альянсу, які повинні отримати привілеї.

  3. Гарнізон. Тут ви можете звернути в Темну армію за допомогою Крові Хаосу все війська, які розташовані в Бастіон. Для цього виберіть кількість військ для Звернення, потім натисніть кнопку “Звернути” в нижній частині екрана. Переглянути кількість Темних військ можна на вкладці “Гарнізони”.

  4. Журнал. На цій вкладці ви можете переглянути історію важливих подій:

  • Хто з членів альянсу відправив ресурси і Сапфіри на поліпшення Бастіону і скільки.
  • Як багато Крові Хаосу передано для звернення і кому.
  • Хто з членів альянсу використовував Кров Хаосу для звернення своїх військ і як багато.

  Stormfall Rise of Balur: Бонуси

  Нагорода за відвідування. Нагорода за відвідування – це 90-денна ланцюжок бонусів, яка дозволяє вам отримувати все більшу і більшу нагороду за кожний наступний день в грі. Щоб не переривати ланцюжок нагород, ви повинні заходити в гру щодня (до 00:00 UTC). Нагороди видаються автоматично, відразу ж після того, як ви зайдете в свій замок.

  Щоб дізнатися, яку саме нагороду ви отримали, натисніть на значок календаря в нижній частині екрана. Якщо ж ви дійдете до 90 дня і отримаєте всі нагороди, то ланцюжок бонусів почнеться спочатку, і ви зможете повторно отримати корисні бонуси. Отримані в нагороду війська автоматично відправляються в Підземелля. Сапфіри, набори ресурсів та інші предмети ви знайдете на тіньовому ринку в розділі “Інвентар”.

  Прискорення. Прискорювачі дозволяють вам скоротити час ваших військ в дорозі на 25% або 50%. Ви можете придбати прискорювачі на тіньовому ринку на вкладці “Предмети”, розділ “Прискорення”.

  Якщо ви використовуєте два прискорювача по 50%, це зовсім не означає, що ваші війська досягнуть мети моментально! Ефект працює послідовно: якщо спочатку час прибуття військ дорівнювало 6 хвилинам, перший прискорювач на 50% скоротить їх на до 3, а другий – до 1 хвилини 30 секунд.

  Червоне дерево. Червоне дерево – унікальний ресурс, який використовується для поліпшення Скарбниці. Ви отримуєте його в двох випадках:

 • Якщо ваш друг приєднується до гри за вашим запрошенням і прив’язує свій замок до облікового запису Facebook;
 • Якщо один із запрошених вами друзів досягає 15 рівня в грі.
 • Крім того, ви можете придбати Червоне дерево на тіньовому ринку. З кожним новим рівнем поліпшення будівля Скарбниці дає вам все більший бонус до виробництва ресурсів. Повністю поліпшена Скарбниця (10 рівень) збільшує виробництво ресурсів в вашому замку на 20%.

  Набори сапфірів. У наборах сапфірів ви знайдете не тільки самі сапфіри, а й безліч цінних речей: прискорювачі будівництва, війська і ресурси. Отримані в нагороду набори ви можете знайти у вікні “Мої предмети”.

  Що таке статус Еліти і як ним скористатися? Еліта – особливий статус в грі, який дає безліч тимчасових бонусів як до характеристик вашого замку, так і військ. Статус Еліти дає вам все більше бонусів з кожним наступним рівнем Еліти. Щоб підвищити цей рівень, накопичуйте окуляри Еліти, щодня відвідуючи гру. Як тільки ви набираєте достатньо очок, ви автоматично включаєте статус Еліти на 24 години.

  Для того, щоб активувати статус Еліти вручну або продовжити вже діючий, вам будуть потрібні Знаки Еліти. Ви можете отримати їх, виконуючи різноманітні завдання або придбати на тіньовому ринку. Пам’ятайте – як тільки ви включили статус Еліти, його вже не можна відключити, поки не закінчиться час його дії. Щоб включити статус Еліти, зайдіть у вікно “Мої предмети”, виберіть Знак Еліти і натисніть “Застосувати”. Якщо час дії статусу Еліти минув, ви можете продовжити його за допомогою ще одного Знака.

  Що таке окуляри Еліти і як їх отримати? Окуляри Еліти визначають ваш рівень Еліти – особливий статус, під час дії якого ви отримуєте безліч бонусів до характеристик вашого замку і військ. Ви отримуєте очки Еліти, якщо відвідуєте гру щодня. Кожен наступний день гри приносить вам все більше і більше очок Еліти. Грайте кожен день – і рівень Еліти виросте дуже швидко! Крім того, ви можете отримати очки Еліти, беручи участь в турнірах.

  Як тільки ви отримуєте достатньо очок Еліти для підвищення рівня, ви отримуєте статус Еліти на наступні 24 години – а значить, і всі бонуси, які дає поточний рівень . Якщо в цей момент у вас буде активний статус Еліти, ви отримаєте безкоштовний активатор Еліти на 24 години, який зможете використовувати в будь-який зручний час. Якщо ви хочете підвищити рівень Еліти якомога швидше, докупити відсутні окуляри Еліти на тіньовому ринку.

  Stormfall Rise of Balur: Загальні

  Я хочу змінити свою поштову скриньку. Зверніть увагу, що якщо ви підтвердили адресу електронної пошти після прив’язки до Plarium ID, на жаль, ви не зможете його змінити. Якщо ви ще не підтвердили адресу, виконайте наступні кроки:

 • Перейдіть в меню “Налаштування” (кнопка в нижньому правому куті у вигляді шестерінки);
 • Відкрийте вкладку “Профіль”;
 • Натисніть кнопку “Змінити адресу ел. пошти”.
 • Введіть Ваш нову адресу електронної пошти, а також підтвердити його.

  Як мені зберегти мій прогрес в грі? Якщо ви хочете зберегти свій прогрес в грі, у вас є два варіанти дій.

 • Створити і підключити до гри свій Plarium ID
 • Зв’язати обліковий запис в грі з обліковим записом Facebook.
 • Будь-який з цих варіантів дозволить вам зберегти свої досягнення в грі в разі поломки або крадіжки мобільного пристрою. Пов’язувати ігрову обліковий запис з Plarium ID або Facebook необов’язково, але це допоможе мінімізувати ризик і зберегти ваш прогрес у грі в тому випадку, якщо щось трапиться з вашим мобільним пристроєм. Якщо вам зручніше зв’язати гру з обліковим записом Facebook, пам’ятайте, що при бажанні ви завжди можете скасувати цю дію. Таким чином, з тієї ж обліковим записом можна згодом зв’язати інший замок.

  Еcли початковий замок (Замок А) не пов’язаний з вашим Plarium ID в момент відключення його від облікового запису Facebook, то Замок А треба увійти відразу ж, як тільки ви зв’яжете з цим обліковим записом іншого замок (замок Б).

  Ви можете створити і налаштувати ваш Plarium ID на вкладці “Профіль” в меню налаштувань. Щоб відкрити його, просто натисніть на кнопку у вигляді шестерні в правому нижньому кутку ігрового екрану. На цій же вкладці ви можете пов’язати свій обліковий запис в грі з обліковим записом Facebook. Щоб створити Plarium ID, натисніть на відповідну кнопку і дотримуйтесь вказівок.

  Як мені дізнатися свій ID? Щоб визначити свій ID, зробіть наступне:

 • Відкрийте гру.
 • Перейдіть в меню “Налаштування” (кнопка в правому нижньому кутку) на вкладку “Про гру”
 • У нижньому рядку ви побачите ваш UM ID.
 • Якщо ваш обліковий запис заблокований, вам потрібно скопіювати ID, який відображається на екрані завантаження. Якщо у вас немає доступу до гри, то при заповненні звернення в поле “Ваш ID або координати” вкажіть координати вашого замку в форматі “X: 0; Y: 0”.

  Я не отримав війська в нагороду за квест / в подарунок від Аврори! Отримані в нагороду за квести війська автоматично відправляються в Підземелля. Сапфіри нараховуються на поточний рахунок, а набори ресурсів та інші предмети переміщуються в вікно “Мої предмети”.

  Що таке портали? Портали – магічні предмети, що дозволяють переміщати ваш замок. Метою переміщення можуть стати будь-які вільні врата – особливі точки на карті Штормфолла, які з’являються на місці замків, господарі яких давно неактивні. Ви можете придбати портали на тіньовому ринку. Існує два види порталів – випадкові і точні. Випадковий портал переміщує ваш замок до будь-яких вільним брами. Точний портал дозволяє вам самостійно вибрати вільні врата на карті.

  Скасувати дію порталу після переміщення неможливо! Врата на мапі Штормфолла призначені тільки для переміщення замка – ви не можете атакувати або грабувати їх.

  Як перемістити замок? Для переміщення замку вам знадобиться портал – його можна придбати його на тіньовому ринку, розділ “Різне”. Ви можете скористатися ним відразу ж, натиснувши кнопку “Використовувати”, або застосувати його пізніше, відкривши розділ Тіньового ринку “Інвентар”. У ньому зберігаються всі предмети, які ви придбали. Після того, як ви вибрали портал і натиснули “Використовувати”, дотримуйтесь інструкцій по переміщенню замка.

  Як швидше розвивати замок? У грі передбачено безліч способів отримати спеціальні бонуси, які допоможуть вам досягти влади і величі набагато швидше:

  • Скарбниця;
  • Подарунки друзів;
  • Статус Еліти ;
  • Ідол Беорів;
  • Набори Сапфірів.

  Я новачок. З чого почати гру? Рекомендуємо всім новим гравцям прислухатися до порад радниці Аврори і пройти всі навчальні завдання. Щоб потрапити в меню завдань, натисніть на портрет Аврори зліва. Коли навчання закінчиться, радимо звернути увагу на рекомендовані завдання – це найкращий спосіб освоїтися в грі і поліпшити замок!

  Я забув свій пароль. Як мені його відновити? Якщо Ви забули пароль від свого облікового запису, натисніть кнопку “Не пам’ятаю пароль” і введіть адресу електронної пошти, за допомогою якого Ви реєструвалися. Через деякий час на цю адресу будуть вислані інструкції по скиданню пароля. Кнопка “Не пам’ятаю пароль” знаходиться на сторінці входу в гру. У разі, якщо Ви вже зайшли в нову гру як гість, Ви можете увійти в свій ігровий профіль через ігрові настройки (кнопка у вигляді шестерінки в нижній частині екрана). Для цього перейдіть на вкладку “Профіль”, натисніть кнопку “Вхід з прив’язаним Plarium ID”, після – натисніть кнопку “Забули пароль?”

  Як грати на кількох пристроях? Щоб зберегти свій прогрес в грі і грати з декількох мобільних пристроїв, створіть Plarium ID і зв’яжіть з ним поточну гру.

 • Перейдіть в меню “Налаштування”.
 • Відкрийте вкладку “Профіль” .
 • Натисніть “Створити і прив’язати Plarium ID”, потім дотримуйтесь інструкцій.
 • Як тільки ви завершите створення і прив’язку Plarium ID, ви зможете відновити ігровий прогрес на будь-якому іншому мобільному пристрої, яке підтримується грою . Крім Plarium ID, ви також можете пов’язати свій ігровий аккаунт з обліковим записом Facebook – це дозволить вам використовувати додаткові можливості в грі: Скарбницю, подарунки від друзів і багато іншого.

  Куди поділися підкріплення від Оберона? Підкріплення від Грандлорда Оберона стоять у вашому замку. Подивитися їх можна на вкладці “У замку” в Цитаделі. Керувати чужими підкріпленнями не можна. Врахуйте також, що лорд Оберон допомагає вам тільки на початковому етапі гри.

  У мене не вантажиться гра! Що робити? Якщо ви відчуваєте труднощі із завантаженням гри, можливі причини можуть бути наступними.

  • Кеш гри містить помилки і викликає проблеми. Рішення: очистіть кеш додатка Stormfall: Rise of Balur . Відкрийте налаштування вашого пристрою. Перейдіть в Менеджер програм (ця функція може називатися просто “Додатки”). У списку програм виберіть Stormfall: Rise of Balur. Натисніть кнопку “Очистити кеш”.
  • Пристрій може бути перевантажено активними додатками. Рішення: закрийте всі запущені програми і перезапустіть гру.
  • Ваше підключення до мережі Інтернет є нестабільним або перевантажено. Рішення: спробуйте вимкнути Wi-Fi і потім включити його повторно: відкрийте налаштування вашого пристрою, вимкніть Wi-Fi підключення і трохи почекайте, включите Wi-Fi підключення.
  • гра не оновлена ​​до актуальної версії. Ви можете оновити гру через Play Store. Якщо це не вирішить ваше запитання, повідомте в службу підтримки і надайте скріншот помилки.

  Конкретні назви описаних кнопок і функцій можуть відрізнятися в залежності від моделі вашого пристрою і версії встановленого програмного забезпечення.

  Stormfall Rise of Balur: Часті питання

  Чому я не можу навчити більше військ? Моя чергу навчання ще не заповнена. Така ситуація може виникнути, якщо ви активуєте одну з здібностей Дракона, яка прискорює навчання військ. У цьому випадку максимальний розмір черги навчання може бути більше, ніж реальна кількість військ, які ви можете навчити, так як зросла швидкість навчання не впливає на ліміт військ, які можна навчити за один раз.

  Активувавши цю Здатність, ви просто зможете навчити аналогічну кількість військ, але за менший час. Наприклад, якщо в звичайній ситуації ви можете навчити 100 Копейщики за 500 хвилин, то після активації 20% бонусу, ви зможете навчити 100 Копейщики за 400 хвилин. Однак ви не зможете навчити 125 Копейщики за 500 хвилин, так як черга навчання військ скоротиться відповідно до розміру бонусу до швидкості навчання.

  Які бонуси за досягнення нових рівнів Еліти? Коли ви досягаєте нового рівня Еліти, статус автоматично активується на 24 години. Якщо ж статус був активний при досягненні нового рівня, ви отримаєте “Знак Еліти (1 д.)”, Який зможете знайти в вікні “Мої предмети”.

  Як працюють предмети “Зниження споживання м’яса”? Є кілька способів знизити споживання м’яса, щоб утримувати більше військ. Для цього можна покращувати будівлі, застосовувати предмети, розвивати навички та вивчати заклинання. Зниження споживання вираховується наступним чином:

 • Спочатку складаються показники споживання всіх військ.
 • До загального значення застосовується сумарний бонус Джерела і заклинання “Споживання м’яса”.
 • Потім по черзі застосовуються бонуси навичок героя, альянсовую Дисциплин, високорівневих Ферм і предметів “Зниження споживання м’яса”. Кожен бонус знижує значення, отримане в результаті попередньої дії.
 • У підсумку ви отримуєте фактичне споживання м’яса на годину.

  Зовнішній вигляд мого замку змінився! Чому? Можливо, ви випадково відключили обраний зовнішній вигляд вашого замку. Спробуйте виконати такі дії:

 • Відкрийте Тіньовий ринок.
 • Перейдіть на вкладку “Предмети”, а потім на додаткову вкладку “Різне”.
 • Знайдіть обраний вид вашого замку в розділі “Замки” і натисніть зелену кнопку “Застосувати” для активації.
 • Чому я не можу отримати наступний рівень досягнення альянсу “Брати Ловара”? В даний час в альянсі може бути не більше 100 учасників. Це означає, що найвищі рівні досягнення “Брати Ловара”, які вимагають більшої кількості учасників альянсу, зараз недосяжні.

  Як мені отримати емблеми за участь в турнірі Дракона? Під час турніру Дракона ви отримуєте емблеми за поліпшення здібностей Дракона і битви з монстрами в Храмі Дракона. Емблеми даються не тільки за вбивство монстрів, але і за кожен успішний удар по монстру під час битви.

  Мій альянс знизив рівень Столиці ворожого альянсу, але ми як і раніше не можемо поліпшити свою. Чому? Найімовірніше, причина полягає в тому, що ви знизили рівень ворожої Столиці в невідповідний час. Щоб зниження рівня ворожої Столиці зарахували для поліпшення вашої, ця вимога повинна висвітлюватися в вікні Столиці альянсу під час атаки. Вимога не буде вважатися виконаним, якщо ви понизили рівень ворожої Столиці після того, як ворог знизив рівень вашої Столиці і вимога встигло зникнути.

  Мене забанили в чаті альянсу. Чому? Чат альянсу модерує Домінус, а також ті члени альянсу, у кого є права модератора. Рішення про лазню приймають саме вони, так що вам краще поцікавитися причинами у Домінус альянсу або модераторів чату.

  Я потрапив в топ-10, але все ще не можу побудувати статую Імператора Арвінга. Чому? Щоб отримати право побудувати цю статую, ви повинні не тільки потрапити в топ-10 щотижневого рейтингу, але і протриматися там до кінця тижня. Зверніть увагу, що рейтинг оновлюється щопонеділка о 7:00 (UTC).

  Я зібрав ресурси з Схованки, але не отримав нагороду за виконання завдання. Чому? Перевірте, який тип ресурсів ви зібрали. Щоб успішно завершити завдання “Зберіть ресурси з Схованки”, потрібно зібрати певний тип ресурсів. Можливо, ви просто зібрали не ті.

  Різні типи Схованок можуть принести вам золото, сталь, м’ясо, а також Амулети Мари і навіть Сапфіри.

  Чому я не можу навчити більше військ ? Моя чергу навчання ще не заповнена. Така ситуація може виникнути, якщо ви активуєте одну з здібностей Дракона, яка прискорює навчання військ. У цьому випадку максимальний розмір черги навчання може бути більше, ніж реальна кількість військ, які ви можете навчити, так як зросла швидкість навчання не впливає на ліміт військ, які можна навчити за один раз.

  Активувавши цю Здатність, ви просто зможете навчити аналогічну кількість військ, але за менший час. Наприклад, якщо в звичайній ситуації ви можете навчити 100 Копейщики за 500 хвилин, то після активації 20% бонусу, ви зможете навчити 100 Копейщики за 400 хвилин. Однак ви не зможете навчити 125 Копейщики за 500 хвилин, так як черга навчання військ скоротиться відповідно до розміру бонусу до швидкості навчання.

  Чому я не отримав ресурсів за свій останній грабіж? Ви не одержуєте ресурсів за успішно проведений грабіж тільки в двох випадках:

 • У вас закінчилися результативні спроби грабежу.
 • Ви вже награбували максимально доступну кількість ресурсів.
 • Якщо після успішного грабежу війська повернулися без нічого, це напевно означає, що ви досягли ліміту грабежів або ресурсів. Незважаючи на те, що вам будуть приходити повідомлення з повідомленнями про ліміт, ви не побачите їх, якщо будете грабувати ворога безпосередньо з вікна звітів про битвах. Кількість ресурсів, які ви можете отримати, обмежується наступним чином:

  • Максимум 500 тисяч одиниць ресурсів з інших замків протягом 24 годин;
  • Максимум 50 тисяч одиниць ресурсів з одного замку протягом 7 днів.

  Зверніть увагу, що ці цифри підсумовуються. Сюди включаються як отримані, так і відправлені або втрачені ресурси. Наприклад, якщо гравець отримав від вас шляхом грабежу 10 тисяч одиниць ресурсів, ви можете відібрати у нього 60 тисяч одиниць ресурсів протягом наступного тижня – так, щоб в сумі вийшло 50 тисяч.

  Чому я не отримав емблеми за участь в турнірі в домініон? Емблеми за участь в турнірі в домініон ви можете отримати лише під час активного турніру. Ви не отримаєте емблеми в наступних випадках:

  • Чи не забрали свої нагороди за попередні турніри;
  • Програли бій в домініон;
  • Билися в сюжетних домініонів, проходячи Сагу;
  • Перемогли в домініон до того, як турнір почався, або після того, як він завершився.

  Якщо ви абсолютно впевнені, що ці випадки до вас не стосуються, зробіть знімок екрана з відповідним звітом про битву і відправте для розгляду в службу техпідтримки. Знайте, що всі знімки екрану повинні включати в себе заголовок звіту з датою, часом, назвою Доминиона і координатами.

  Мої Сапфіри кудись пропали! Що трапилося? Іноді гравці витрачають Сапфіри на випадкові покупки. Ось найбільш типові випадки.

  • Якщо сума зниклих Сапфірів дорівнює 300, 600 або 900, то, найімовірніше, ви придбали миттєвий повернення військ. Зазвичай його можна придбати через Цитадель, на вкладці “В дорозі” або на панелі дій внизу екрана через вкладку “В дорозі”.
  • Якщо вам здається, що пропало 400 або 700 Сапфірів, ви могли придбати “Прискорення руху військ “на 25% або 50%. Як і “Миттєве повернення”, його можна придбати через Цитадель, на вкладці “В дорозі”, або на панелі дій внизу екрана через вкладку “В дорозі”.
  • Якщо ви не дорахувалися 250 Сапфірів, то є шанс, що ви придбали елемент захисту замку – Вежу або катапульти.
  • Якщо ви втратили 1000 Сапфірів, швидше за все, ви купили Ідол Беорів.

  Завжди читайте повідомлення перед тим, як підтвердити свої дії в грі, щоб уникнути небажаних покупок. Крім того, не всі внутрішньоігрові покупки вимагають вашого підтвердження. Будьте уважні, особливо на тіньовому ринку, щоб зберегти Сапфіри для важливих придбань.

  Чому я не отримав нагороду за виконання завдань для альянсу? Завдання для альянсу – дуже важлива частина гри. Виконуючи завдання, гравці отримують нагороду за командну роботу і колективну стратегію. За виконання завдань альянс може отримати в нагороду Срібні, Золоті, Платинові і адамантового скрині. Скрині зберігаються в меню “Мої предмети” і активні протягом 72 годин після отримання. Після цього Скрині будуть загублені, і ви не зможете їх відкрити.

  Постарайтеся відкривати нагородні скрині відразу ж, як тільки ви їх отримаєте, щоб не втратити нагороди. На відміну від особистих завдань або турнірів, скрині з нагородою за виконання завдань для альянсу видаються відразу ж, як тільки альянс виконає всі умови їх отримання. Це означає, що у вас є можливість відкривати нагородні скрині, не чекаючи закінчення завдання. Це може викликати подив, коли у вікні закінчення завдання буде показаний список невідкритих скринь, навіть якщо всі гравці альянсу їх вже відкрили. Якщо ви не знайшли нагородних скринь в розділі “Мої предмети”, це напевно означає, що ви вже відкрили їх раніше.

  Чому я не отримав нагороду за участь в турнірі? Ви не одержуєте нагороду за участь в турнірі в наступних випадках:

  • ви не зібрали необхідну кількість емблем;
  • Приймали участь в турнірі, не будучи повноправним членом альянсу (перебували на 7-денному випробувальному терміні).

  Звання “Учень” не дає можливості отримувати емблеми за участь в турнірі. Крім того, якщо випробувальний термін закінчується, коли минуло більше половини турніру, ваші емблеми також не враховуються при розрахунку нагороди.

  Є три основних типи нагороди за участь в турнірах:

 • внутріігрового валюта (Сапфіри) ;
 • предмети (у тому числі ресурси);
 • війська.
 • Після успішного завершення турніру Сапфіри додаються на ваш рахунок, предмети потрапляють у вікно “Мої предмети”, а війська відправляються в Підземелля. Пам’ятайте, що будь-які ресурси, які ви отримаєте в нагороду за участь в турнірі, зберігаються в меню “Мої предмети” у вигляді наборів, які потрібно застосувати перед використанням. Якщо у вас не виходить забрати нагороду, спробуйте перезапустити гру і спробувати знову.

  Чому моя нагорода за турнір з множником не збільшилася? Ви побачите свою нагороду у спливаючому вікні відразу після закінчення турніру. У разі турніру з множником, нагорода, яку ви бачите, вже розрахована з урахуванням усіх множників. Крім того, ви отримаєте пояснювальний внутріігрового повідомлення від грандлорда Оберона. Ваша нагорода примножиться, якщо виконані наступні умови:

  • Ви є повноправним членом альянсу. Це означає, що семиденний випробувальний термін пройдено до початку турніру. Якщо ви пройшли випробувальний термін до того, як закінчиться половина часу, відпущеного на турнір, вам ця умова також зарахується. Нагорода для членів альянсу на випробувальному терміні не говоріть.
  • Ваше звання в альянсі вище, ніж Учень.
  • Ви зібрали мінімальну кількість емблем, необхідне для отримання нагороди згідно з умовами турніру.

  якщо ви покинете альянс до того, як заберете нагороду за турнір (навіть якщо ви відразу повернетеся до лав альянсу), нагорода за турнір не примножиться.

  Чому я втрачаю так багато військ в битві ? Підсумки будь-якого бою визначаються сумарною силою атаки і захисту військ з кожного боку. Фактори, які впливають на силу атаки і захисту військ:

  • Кількість військ, які беруть участь в битві;
  • Дія бонусів (Самоцвіти, підсилювачі атаки і захисту і т. Д.);
  • Бонус захисту замку для обороняється, якщо битва відбувається в замку;
  • Підкріплення, відправлені іншими мессіра;
  • Бонуси альянсу і позитивні ефекти від Столиці альянсу.

  Існують і інші фактори, які впливають на силу військ, що беруть участь в битві, тому її результати можуть бути непередбачуваними. Ви можете відвідати офіційний ігровий форум, де гравці діляться досвідом і обговорюють різні тактики, які допомагають мінімізувати втрати військ.

  Де я можу забрати свою нагороду за щоденний вхід в гру? Сапфіри, які ви отримуєте в нагороду за вірність Штормфоллу, зберігаються на вкладці “Ресурси” в вікні “Мої предмети”. Просто натисніть кнопку “Застосувати”, щоб вони додалися на рахунок. Якщо ви перебуваєте в грі в 00:00 (UTC), то Сапфіри потраплять у вікно “Мої предмети” автоматично, але повідомлення про те, що ви отримали їх в нагороду, чи не з’явиться до наступного входу в гру. До того моменту, коли ви його прочитаєте, всі нагороди вже будуть перебувати в вікні “Мої предмети”.

  Я отримав війська в нагороду за виконання завдань чи перемогу в турнірі. Де вони? Війська, отримані в нагороду за участь в турнірі або виконання завдань, відправляються в Підземелля відразу ж, як тільки ви забираєте нагороду. Якщо військ в Підземелля немає, спробуйте перезапустити гру. Якщо і це не допомогло, зв’яжіться зі службою технічної підтримки. Вкажіть в заявці точну дату і час, коли ви забрали нагороду, а також перелік відсутніх військ.

  Я відправив війська атакувати замок іншого мессіра, але вони повернулися без бою. Що трапилося? Ваші війська можуть повернутися в Підземелля, уникнувши атаки на ворожий замок або захоплений Тайник, в наступних випадках:

  • Ваш противник активував предмет “Захист замку”.
  • Ваш противник переніс свій замок в інше місце на карті.
  • Тайник був повністю спустошений до того, як ваші війська прибули на захоплення.
  • Ваш противник втратив контроль над Схованкою до того, як ви відправили війська в атаку. Атакувати вільний Тайник неможливо.

  Щоб мінімізувати свої втрати, багато гравців звільняють захоплені Схованки до того, як їх атакують.

  Мої війська не змогли атакувати / захопити / розвідати Тайник. Чому? Будь-які війська, які ви відправите в Схованка, повернуться в Підземелля, якщо станеться одна з описаних ситуацій:

  • Тайник зник з карти. Таке трапляється, якщо ніхто не захоплював \ не атакувати Тайник протягом 24 годин або в ньому закінчилися ресурси.
  • Тайник захопив член вашого альянсу.
  • Тайник, який ви намагалися атакувати або розвідати, став вільним .

  у будь-якому з цих випадків ваші війська після повернення не залишаться в замку, а відразу відправляться в Підземелля.

  Де війська, які я відправив в Схованка? Як тільки ваші атакуючі війська захоплять Тайник, вони негайно повертаються в Підземелля. Захисні війська повернуться в Підземелля, коли повністю спустошать запаси ресурсів в схованці. Зверніть увагу: якщо ви самі відкличете війська, вони відправляться не в Підземелля, а в замок. Якщо Тайник зникне з карти до того, як до нього доберуться відправлені війська, ваш загін самостійно повернеться в Підземелля. Те ж відбудеться з вашими атакуючими військами або розвідкою, якщо Тайник стане вільним за той час, поки війська будуть рухатися до мети.

  У мене не вистачає військ, судячи по розділу статистики в Палаці альянсу. В чому справа? Ви можете перевірити атакуючу та захисну силу своєї армії (а також силу інших мессіра вашого альянсу) в розділі статистики на вкладці “Мій альянс” в Палаці альянсу. Зверніть увагу: значення, показані на екрані, не завжди в точності відповідають тим, які можна побачити в інших ігрових вікнах, і не завжди правильно відображають фактичну силу армії. Невідповідності виникають, тому що статистика в Палаці альянсу оновлюється кожні три години.

  Там не враховуються останні битви і бонуси з тільки що закінченим терміном дії. Крім того, вона залежить від активованих Самоцвєтів і статусу Еліти. Варто відзначити, що бонус до сили армії з Легендарними воїнами розраховується безпосередньо в момент бою. Загальна сила армії з Легендарними воїнами може відрізнятися в залежності від військ підтримки в її складі. Збільшення або зменшення статистики ваших військ демонструє зміну показників атаки і захисту армії в порівнянні з даними за попередню суботу.

  Куди пропали мої війська? Якщо ви помітили, що у вас залишилося менше військ, ніж ви думали, чи військ немає там, де вони повинні бути, варто перевірити наступні вкладки в Цитаделі:

  • “У замку “: тут ви можете визначити, які війська знаходяться у вашому замку, які з них належать вам, а які – надіслані на підкріплення.
  • ” Гарнізони “: можливо, ви відправили війська в підкріплення на Бастіон, в Столицю альянсу або в інший замок. Якщо вони ще живі, ви знайдете їх на цій вкладці.
  • “В дорозі”: ваші війська все ще можуть бути на шляху до замку.

  Крім того, варто перевірити Підземелля. Війська відправляються в Підземелля автоматично:

  • Коли активований предмет “Захист військ”;
  • Армія повертається з спорожнілого Схованки;
  • Тайник, який ви атакували, виявляється вільним;
  • Мессир, якого ви атакували, переніс свій замок.

  Також слід перевірити недавні звіти про бої. Можливо, ваші війська загинули в одній з останніх битв. Максимальна кількість звітів, які зберігають ваші радники, – 100. Після цього нові звіти автоматично починають замінювати старі. Якщо ваш альянс бере участь в битві за Бастіони, кількість бойових звітів може значно збільшитися. Тому рекомендується відразу ж читати всі доступні звіти.

  Нагороди за відвідування. Нагороди за відвідування нараховуються автоматично при першому вході в гру за день. Якщо в 00:00 по UTC ви онлайн, Сапфіри і набори ресурсів будуть додані в вікно “Мої предмети”, але повідомлення про це ви отримаєте тільки при наступному вході. Сапфіри, отримані в нагороду за відвідування, можна знайти у вкладці “Ресурси” вікна “Мої предмети”. Щоб додати їх на свій рахунок, натисніть “Застосувати”. Війська, отримані в нагороду за відвідування, відправляються в Підземелля.

  А