Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Storm of Wars: Поради, WIKI, Огляди

STORM OF WARS: SACRED HOMELAND – гра на андроїд з датою виходу 27.10.2015 р від компанії Ocous. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Прокачування Героя
 • будуємо Фортеця, Цитадель і Храм правильно
 • Боремося з розумом
 • Гайд по Військам і Заклику
 • Правильне Розвиток міста
 • Прокачування Технологій
 • Популярні питання
 • Як перемогти в Війні за трон
 • Гайд по Арені (Війна гільдій з різних царств)
 • Проходження Арени на виживання
 • Керівництво по Події ” царство проти Царства “
 • Як змінити свою фракцію або переміститися в інше царство?
 • Гайд по Війні фракцій
 • Гайд по гільдії
 • Світ
 • Предмети і ефекти
 • Чат і пошта
 • Storm of Wars: Прокачування Героя

  Хто такий Герой і які бонуси від дає? Сторінку Героя можна відкрити, натиснувши Меню> Герой.

  Важливо: В даному оновленні Герой з’явився вперше, тому зараз його не можна виставити на поле бою і він не бродить по Вашому місту, як інші юніти, – до наступних оновлень він буде грати виключно оборонну роль, посилюючи Вас своїми бонусами.

  Досвід Героя. Досвід Героя визначає рівень Вашого Героя. На сторінці Героя Ви побачите шкалу досвіду (XP), розташовану вгорі праворуч. На цій шкалі Ви побачите поточний досвід Героя і загальна кількість досвіду, яке він повинен набрати, щоб перейти на наступний рівень.

  Дерево здібностей ПВП і бонуси. Натисніть кнопку “ПВП”, щоб відкрити дерево здібностей з ПВП бонусами Вашого Героя. Окуляри здібностей додаються, коли Ваш Герой отримує новий рівень. Ці окуляри можна витратити на бонуси в дереві здібностей. Ви можете побачити загальна кількість доступних Вам очок здібностей в лівому верхньому полі. Ви також можете скинути дерево здібностей і почати заново, натиснувши кнопку “Скинути здатність”, яка знаходиться в правому верхньому куті.

  Дерево здібностей ПВП додає елемент стратегічного планування – Ви самі вибираєте спеціалізацію Героя, розвиваючи потрібні Вам посилення. Чим більше очок Ви вкладаєте в здатність, тим вище буде ефект від неї. Бонуси Героя відображаються на правій панелі сторінки Героя. Прокручуючи екран вниз, щоб побачити повний перелік всіх доступних бонусів і поточне значення кожної здібності.

  Чи можна побачити, як мій Герой блукає по місту ? на жаль, поки немає, але така можливість з’явиться в майбутніх оновленнях.

  За що Герой отримує досвід? Ваш Герой отримує досвід, коли:

 • Знаходиться в складі армії, яка вбиває скелетів.
 • Бореться з гравцями ворожих фракцій (гравці з об’єднаних царств не пов’язані даними обмеженням).
 • Чим більше ворогів Ви вб’єте, тим більше досвіду отримає за бій Ваш Герой. Герой отримує на 50% більше досвіду, якщо він бере участь у боях в Храмі / Фортеці / Цитаделі.

  Storm of Wars: Будуємо Фортеця, Цитадель і Храм правильно

  Все, що Вам потрібно знати про скелети в фортецях

  Скелети в фортецях – це неігрові персонажі, яких гра створює для захисту Фортеці.

  Храм:

  • Спочатку в Храмі знаходиться 15 000 скелетів.
  • Убиті скелети НЕ будуть з’являтися заново.

  фортеці на Поле бою:

  • Спочатку в фортеці на Поле бою знаходиться 15 000 скелетів.
  • Убиті скелети НЕ будуть з’являтися заново.

  Фортеці в рідних землях фракцій:

  • Спочатку в фортеці в рідних землях фракції перебуває 15 000 скелетів.
  • скелети будуть з’являтися заново тільки в тих фортецях, якими володіє обороняється фракція, щоб боротися проти загарбників.
  • Убиті скелети будуть поступово відновлюватися кожен годину, з невеликою швидкістю.
  • Якщо обороняється фракція поверне собі “рідну” фортеця, скелети в ній не відновляться відразу ж після захоплення фортеці. Вони будуть поступово відновлюватися кожну годину, з невеликою швидкістю, поки їх кількість знову не досягне максимуму.

  Примітка: це може бути застосовано до всіх фортецям, які розташовані на території 5×5 клітин, спочатку належить обороняється фракції, незалежно від того, знаходяться вони в межах кордону фракції чи ні. Наприклад, якщо обороняється фракція відбила фортеця, розташовану в своїх спочатку рідних землях, скелети в ній не відновляться прямо в момент захоплення і нападаючої фракції не доведеться битися з ними, якщо вона атакує фортеця незабаром після цього. Однак, чим довше обороняється фракція буде утримувати свої “рідні” фортеці, тим більше скелетів відновиться в них для захисту від загарбників.

  Цитадель:

  • Спочатку в Цитаделі знаходиться 30 000 скелетів.
  • Скелети будуть з’являтися заново тільки в Цитаделі, якою володіє обороняється фракція, щоб боротися проти загарбників.
  • Убиті скелети будуть поступово відновлюватися кожну годину, з невеликою швидкістю.
  • Якщо обороняється фракція поверне собі Цитадель (до того, як регіон буде захоплений ворогом!), скелети в ній не відновляться відразу ж після захоплення фортеці. Вони будуть поступово відновлюватися кожну годину, з невеликою швидкістю, поки їх кількість знову не досягне максимуму.
  • Якщо регіон Цитадель буде втрачено під натиском загарбників, фракція зазнає поразки.

  Що таке фортеці і навіщо вони потрібні?

  Фортеці грають ключову роль під час війни і вторгнення фракцій, оскільки саме вони відзначають території, якими володіє Ваша фракція. Якщо Ви захопіть Фортеця в центрі регіону і утримуйте її в режимі протистояння, Ви додасте даний регіон до володінь своєї фракції!

  • Щоб почати атаку на фортецю, Ви повинні складатися в гільдії.
  • спочатку фортецею володіють скелети і в ній знаходяться кістяні захисні споруди.
  • Як тільки гільдія захоплює фортецю і додає її до своїх володінь, кістяні захисні споруди замінюються високорівневими захисними спорудами.
  • Здоров’я захисних споруд у фортеці відновлюється автоматично, якщо вони були знищені.
  • Як тільки здоров’я захисних споруд відновиться приблизно до 50%, ці захисні споруди знову братимуть участь в битвах.
  • якщо гільдія, яка володіє міцністю, буде розпущена, фортеця повернеться в своє початкове стан, але скелети в ній не відновляться, що зробить її вразливою.

  Важливо: Якщо Ваше місто зазнає поразки в регіоні, яким володіє ворожа фракція, він буде переміщуватися в випадкову локацію! Це не обмежується зоною розломів лави! (Ця функція активується, коли відкриваються фортеці на Поле бою). А якщо Ваше місто зазнає велике ураження в зоні розломів лави (незалежно від того, хто володіє даними регіоном), він в будь-якому випадку буде переміщуватися в випадкову локацію.

  Бонус фортеці. Багато гравців просили додати різні бонуси фортецям. Розробники гри інтенсивно працюють над цим питанням, але не забувають і про обережність, тому що занадто потужні бонуси можуть зробити сильних гравців ще сильніше, а слабких – ще слабшими. Тому в майбутніх оновленнях будуть поступово додавати бонуси за володіння Храмом / Фортецею / Цитаделлю.

  Фортеці в рідних землях фракцій. Фортеці в рідних землях фракції будуть відігравати ключову роль під час вторгнення фракцій (друга фаза гри). Вони відзначають територію, якою володіє Ваша фракція. Фортеця, яка знаходиться в землях Вашій рідній фракції, показує, яка гільдія або гільдії займають тут лідируюче положенія.Поскольку інформація про те, хто володіє міцністю, відображається на карті царства, це допоможе гільдії набирати нових членів і рекламувати себе, якщо в її розпорядженні є фортеці.

  “Рідні” фортеці захищені кордоном фракції, що означає, що гравці ворожих фракцій не можуть атакувати фортеці в землях Вашій рідній фракції. Володіння фортецею також накладає велику відповідальність. Коли почнеться війна фракцій, саме гільдії, які володіють фортецями, будуть відповідати за захист регіону, яким вони володіють, від ворожих фракцій.

  Як проходить бій в Фортеці / Храмі / Цитаделі? Все нижческазане відноситься до Фортеці, Храму і Цитаделі. Битви в фортеці розраховуються сервером автоматично. Члени гільдії, яка володіє міцністю, можуть надсилати свої армії в фортецю безпосередньо з будь-якої точки світу в якості підкріплень. Підкріплення будуть розміщуватися в фортеці в залежності від часу їх прибуття.

  Як тільки в фортецю прибуває ворожа армія, система вибирає одну армію з резерву обороняються армій виходячи з часу їх прибуття, автоматично проводить бій між цими двома арміями, а потім переходить до наступної команди, що обороняється армії і продовжує так до тих пір, поки всі юніти в армії нападника не будуть вбиті. Після битви / битв і нападник, і захисник (і) отримають бойової звіт.

  Коли в моєму царстві відкриються фортеці на Поле бою? Фортеці на Поле бою відкриються, коли царство буде до цього готове . Розробники гри щодня спостерігають за станом кожного царства (включаючи дані по гравцям, активності, досягненням і т. Д.), І коли ці дані покажуть, що царство готове, вони оголошують про відкриття фортець на Поле бою. Але розробники не будуть чекати надто довго.

  Примітка: Захоплення всіх фортець і Цитаделі у володіннях рідної фракції не відкриє фортеці на Поле бою, і це відкриття також жодним чином не пов’язане з тим, як давно відкрилося дане царство.

  Чи можна захопити будь-яку фортецю або тільки ті, які прилягають до земель моїй рідній фракції? До тих пір, поки Ви перебуваєте в гільдії, Ви можете захоплювати абсолютно будь-які фортеці на Поле бою (область з бурим кольором землі), не обмежуючись лише тими, які знаходяться в регіонах, прилеглих до земель Вашої батьківщини.

  Storm of Wars: Боремося з розумом

  Як вдається атакуючому виставити своїх юнітів з краю мого міста, повністю забудованого будинками? Ви зможете повністю захистити будівлями тільки праву верхню сторону міста (біля гори і водоспаду). В інших трьох напрямках додається додатковий вільний ряд, щоб атакуючий завжди міг виставити своїх юнітів. В іншому випадку в повністю забудованому місті не було б місця, щоб виставити юнітів. У майбутніх оновленнях візуальне уявлення буде виправлено, щоб уникнути плутанини.

  У чому різниця між “перемогою” і “Великою перемогою”? Якщо Ви знищите Міський замок в обороняли місто, Ви виграєте битву. Якщо Ви знищите всі будівлі в обороняли місто, вам буде зарахована “Велика перемога”.

  Чому не можна вручну управляти нападом в битвах в Храмі / Цитаделі / Фортеці? У битвах за Храм часто бере участь безліч гравців, і ці битви можуть тривати довгий час. Якщо дозволити кожному гравцеві управляти своєю армією в таких битвах, це буде означати, що за раз атакувати зможе тільки один гравець, а всі інші будуть змушені чекати своєї черги.

  Уявіть, що в бою бере участь по 50 осіб з обох сторін і кожному гравцеві дається 3 хвилини, щоб закінчити свою битву, – тоді останньому гравцеві доведеться чекати свого ходу 5 годин. І що ще гірше – час кожного бою варіюється, тому передбачити, скільки часу доведеться чекати кожному гравцеві, абсолютно неможливо! Нереально змушувати гравців чекати своєї черги – і не тільки тому, що очікування протягом невизначеного проміжку часу може стати великим стресом, а й через те, що більшість гравців грає в Storm of Wars зі своїх мобільних пристроїв, тому вони можуть просто бути зайняті в той момент, коли їх війська потрібні в бою.

  Виходячи з цього, розробниками гри прийнято рішення, що всі битви у Храмі, Цитаделі і Фортеці будуть проходити автоматично, коли армії прибудуть на місце. Обидва гравці отримають звіт про битву і зможуть подивитися повтор свого бою. Битви тривають до тих пір, поки одна зі сторін повністю не вичерпає всі свої війська.

  Мене атакують, так чому ж я не можу побачити битву? В даний час Storm of Wars не дозволяє захиснику переглядати поточну битву в режимі реального часу. Це одна з функцій, які планується додати в майбутньому. Врахуйте, що, коли Ваше місто атакують, Ви як і раніше можете заходити в нього, проте Ваші дії в ньому обмежені найосновнішими: наприклад, Ви можете переміщати будівлі в межах міста або вивчати технології. Якщо Ви активуєте ефект міста, миттєво завершите заклик юнітів або повернете армію додому, це не вплине на результат поточної битви.

  Я виграю битву, але не отримую трофеїв. Чому? Якщо Ви виграєте битву, але всі Ваші юніти гинуть, тоді трофеї залишаються у захисника, тому що у Вас просто немає юнітів, які змогли б віднести видобуток додому.

  Чому не можна відразу виставити всіх своїх юнітів на полі битви? Якщо Ви воюєте в стратегії в реальному часі, чисельна перевага дає значну перевагу, яке часто знищує тактичний і стратегічний ігровий процес. Така перевага не дає гравцям повною мірою насолодитися стратегічним плануванням гри. Саме тому було введено обмеження на кількість юнітів, яке кожна зі сторін може виставити на поле битви одночасно, щоб збалансувати бій між ними незалежно від їх загальної кількості юнітів.

  Чому всі мої юніти пропадають, коли я заходжу в гру? у грі Storm of Wars борг Ваших юнітів – захищати Ваше місто під час нападу, тому всі вони могли загинути, відбиваючи атаку, якщо ворог був досить сильний. Отже, якщо Ви більше не можете знайти своїх юнітів, не панікуйте і не гнівайтесь на них: вони мужньо боролися і загинули смертю хоробрих! Ніхто не втік і не капітулював!

  Бій завершився моєю перемогою, а в бойовому звіті вказано програш! Таке може трапитися, якщо в середині бою у Вас пропало з’єднання з ігровими серверами. Бій вже почався, але підключення пропало до того, як Ви виставили все війська. Ігрові сервери враховують тільки війська, виставлені до втрати з’єднання. Більшість гравців Storm of Wars, якщо не всі, хоча б раз пережили це.

  Перед початком важливої ​​битви знайдіть мережу Wi-Fi зі стійким сигналом або хоча б надійне підключення 3G / 4G. Іноді навіть максимального сигналу Wi-Fi або мобільного зв’язку може бути недостатньо для стійкого з’єднання, так як локальні мережі можуть бути перевантажені або просто гальмувати час від часу. Це особливо актуально, якщо граєте в машині, що рухається або підземному громадському транспорті.

  Якщо моє місто атакують, чи будуть мої юніти, що знаходяться в місті, відбивати цю атаку? Коли Ваше місто атакують і коли юніти атакуючого входять в радіус дії Командного пункту, Ваші юніти, які знаходяться у Вашому місті, автоматично почнуть боротися з ворожими юнитами.

  Коли мої міни вибухають, наносять вони шкоди моїм будівлям і юнитам? Ні, коли Ваші міни вибухають, вони не завдають шкоди Вашим будівлям і юнитам.

  Storm of Wars: Гайд по Військам і Заклику

  Що таке Елітні юніти?

  Застосування елітних юнітів не гарантує успішний результат бою і зменшення бойових втрат! Результат бою багато в чому залежить від того, коли і де їх виставляють на полі бою. Вам потрібно освоїти навички застосування цих стратегічних військ, тому, будь ласка, починайте користуватися ними з обережністю і не забувайте про стратегію! Рекомендуємо спочатку попрактикуватися на кістяні селах, перш ніж брати їх з собою в битви проти інших гравців!

  На відміну від звичайних юнітів, Елітні юніти займають більше місця в місті і в поході, і у кожного Елітного юніта є особливе вміння . Наприклад, Лавове бомба може прийти в лють і влаштувати потужний вибух в діапазоні, в два рази перевищує її звичайну дальність атаки.

  Технологія “Елітний юніт” знаходиться в Академії.

  Як закликати юнітів? у вкладці Місто натисніть на казарми, а потім у спливаючому меню виберіть пункт ” закликати “. Натисніть на юніт, який буде використовуватись для закликати. Натисніть і утримуйте, якщо Ви хочете закликати кілька юнітів, – з’явиться індикатор кількості. Перетягуйте вказівник вправо або вліво, щоб збільшити або зменшити кількість юнітів, яких Ви хочете закликати. Врахуйте, що після того, як Ви вибрали юнітів, Ви повинні натиснути на кнопку “Заклик”, щоб віддати наказ. Після цього в казармах відправиться чарівник і почне заклик.

  Я додаю юнітів в казармах, але заклик не починається. Що робити? юнітів в казармах закликають чарівники, які домагаються максимальної ефективності при роботі з ланцюжком наказів за умови, що Ви не міняєте свої плани. Тому, після того, як Ви виберете юнітів, яких хочете закликати, віддайте наказ своєму чарівникові, натиснувши кнопку “Закликати”. Після цього чарівник почне закликати юнітів по порядку, поки не покличе всіх. Якщо ви перерве заклик в процесі його виконання, чарівники турбуватимуться і залишать собі половину ресурсів за межі не покликаних юнітів в якості компенсації за свою роботу.

  Що таке Загальний максимум юнітів і як його збільшити? Ваш Загальний максимум юнітів – це максимально доступну кількість юнітів, якими може командувати Ваша Імперія. Юніти в Командному пункті, поранені юніти в Госпіталі і юніти в арміях за межами Вашого міста – все це враховується при підрахунку цього загального максимуму. Ви можете поліпшити або побудувати більше Казарм або госпіталь, щоб збільшити свій Загальний максимум юнітів.

  Як можна покращувати юнітів? Ви можете покращувати юнітів, розблокуе їм нові рівні в Академії. Виберіть Академію і натисніть “Вивчення”. Відкриється вікно вивчення, в якому потрібно вибрати вкладку Юніт. У дереві технологій знайдіть і натисніть на юніт, який буде використовуватись для поліпшити – на правій панелі відобразяться вимоги і вартість поліпшення. Натисніть кнопку “Вивчення” вгорі, щоб почати вивчення і відкрити новий рівень юнітів. Якщо Ви хочете подивитися характеристики кожного юніта, натисніть на іконку Інфо в кутку юніта і відкриється сторінка з характеристиками юніта.

  Акція “Прискорення казарм “. час від часу буде запускатися акція” Прискорення казарм “, під час якої Ви зможете збільшити швидкість призову всіх Ваших казарм в три рази за низькою ціною! Слідкуйте за системними повідомленнями і прискорюйтеся з розумом, коли прийде час! Підказки:

  • Цей ефект не діє на предмети класу “Прискорення” і Миттєве завершення. Предмети класу “Прискорення” і Миттєве завершення спрацьовують виходячи з початкового часу призову.
  • Як тільки ефект буде активований, почнеться зворотний відлік часу його дії, який буде йти незалежно від того, чи є в казармі юніти чи ні.

  що означає “Сильний проти” і “Вразливий проти”? “Сильний проти” означає, що даний юніт отримає додатковий бонус до атаки (буде наносити більше шкоди) в бою проти вказаного захисника. “Вразливий проти” означає, що сила атаки даного юніта буде знижена в бою проти зазначеного захисника.

  Storm of Wars: Правильне Розвиток міста

  Що таке Місце для ресурсних споруд і Місце для захисних споруд? Як отримати більше? Місце для ресурсних споруд розподіляється між усіма ресурсними спорудами; аналогічно, місце для захисних споруд розподіляється між усіма захисними спорудами. Тільки Ви визначаєте основні напрямки свого розвитку і виробляєте стратегію захисту. У Ваших руках зосереджені безмежні можливості настройки гри під себе! Поліпшення Міського замку допоможе Вам отримати більше місця для будівництва будівель в своєму місті.

  Мені не вистачає ресурсів, щоб зробити хоч що-небудь. Що робити? Є кілька способів, які дозволяють отримати додаткові ресурси:

  • Ресурсні зони на Карті світу. На Карті світу є три види ресурсних зон: Кришталеві шахти, міфріловий ставки і Золоті шахти. Врахуйте, що Золоті шахти зустрічаються тільки на Поле бою.
  • Напади на Кістяні села на мапі світу. Ці села охороняє армія скелетів. Чим вище рівень села, тим більшою кількістю ресурсів вони можуть володіти.
  • Напади на гравців з ворожих фракцій. Ви можете знайти гравців ворожих фракцій на Поле бою або на землях їхніх фракцій. Врахуйте, що Ви також будете отримувати окуляри Честі за вбивство юнітів і руйнування будівель, що належать гравцям ворожих фракцій.
  • Подарунки гільдії. Вступ до гільдії дасть Вам безліч переваг, серед яких і доступ до подарунків гільдії. У них можуть бути не тільки всі види ресурсів, але і алмази і особливі привілеї.

  Які будівлі можна зруйнувати за допомогою “Порохової бочки”? У грі є три види будівель:

  • Основні споруди (Магазин> Основні)
  • Ресурсні споруди (Магазин> Ресурсні)
  • Захисні споруди (Магазин> захисні)

  За допомогою “Молота” або “Порохової бочки” можна зруйнувати тільки захисні і ресурсні споруди. Після руйнування будівлі в місті звільниться місце для будівництва, яке воно займало, і Ви зможете побудувати замість нього іншу будівлю такого ж віда.Основние споруди не можна зруйнувати.

  Які будівлі потрібно лагодити вручну? Основні і ресурсні споруди, які були знищені під час бою, ремонтуються автоматично. Однак, їх повне відновлення може зайняти деякий час. Якщо в бою буде знищено будь-яка з захисних споруд, його здоров’я не відновиться автоматично. Гравцям доведеться лагодити такі будівлі вручну. Оскільки за руйнування захисних споруд під час бою нараховуються очки Честі, була введена вищевказана модель, щоб гравці не нападали на неактивні міста тільки заради очок Честі.

  Чи можна повністю знищити місто? Немає. У грі цінуються значні зусилля і турбота, які докладають гравці для розвитку свого міста, тому місто не можна зруйнувати повністю. Під час бою нападник може знищити всі будівлі в місті, проте захисник зможе їх відновити і відремонтувати, коли знову зайде в гру. Навіть якщо фракція зазнає поразки, гравці зможуть як і раніше зберегти свої міста і приєднатися до іншої фракції, щоб продовжити свою участь у війні фракцій.

  Як скасувати поліпшення будівлі? Майте на увазі, що, коли Ви відкидаєте поліпшення, Вам повернуть тільки половину витрачених ресурсів. Також врахуйте, що Вам повернуть тільки ресурси, але не алмази, навіть якщо Ви використовували алмази, щоб почати поліпшення. Після того, як поліпшення буде скасовано, повернути його назад вже не вийде. Подумайте гарненько, чи дійсно Ви хочете скасувати поточне поліпшення, перш ніж слідувати інструкціям внизу:

 • Виберіть будівлю, поліпшення якого потрібно скасувати.
 • Натисніть кнопку “Скасувати”
 • З’явиться діалогове вікно. Натисніть Так, щоб підтвердити скасування поліпшення. Поліпшення буде скасовано миттєво.
 • Storm of Wars: Прокачування Технологій

  Для чого потрібна технологія “Розмір мета-юніта”? Технологію “Розмір мета-юніта” по-іншому можна назвати “Група з кількох бойових одиниць”. Наприклад, якщо у Вас 2 рівень технології “Розмір мета-юніта”, Ви можете одноразово виставити в бою два юніта (бойові одиниці), які будуть візуально відображатися як один юніт з написом 2x над головою. Під час бою показники здоров’я і атаки такого Мета-юніта будуть в два рази вище, ніж у звичайного.

  Чому 20% бонус до швидкості вивчення не зменшує час вивчення на 20%? Бонус до швидкості вивчення збільшує швидкість вивчення – це зовсім інше, ніж зменшення часу вивчення. Наприклад, у Вас може бути 200% бонус до швидкості вивчення, але це ж не означає, що час вивчення зменшиться на 200%.

  Storm of Wars: Популярні питання

  Як я можу захистити своє місто?

 • Щоб убезпечити своє місто від нападів, Ви можете використовувати предмети, які не дають іншим гравцям атакувати Ваше місто. Однак врахуйте, що це не захистить війська за межами Вашого міста.
 • Використовуйте телепорт, щоб перемістити своє місто в інше місце, подалі від нападників.
 • Приєднуйтеся до гільдію і переміщує свій замок ближче до союзників, щоб Ви могли допомагати і захищати один одного.
 • Побудуйте Госпіталь, щоб уберегти від смерті більше число юнітів, і уникайте зіткнень з більш потужними гравцями, щоб мінімізувати свої втрати.
 • чи можна змінювати ім’я кілька разів?

  Гравці можуть змінити ім’я свого лорда, скориставшись предметом “Зміна імені лорда”. Ви отримуєте два предмета “Зміна імені лорда” на початку гри. Щоб змінити ім’я, відкрийте вкладку “Сумка”, потім виберіть категорію “Особливе” і знайдіть предмет “Зміна імені лорда”. Виберіть його і натисніть кнопку “Застосувати”, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб змінити ім’я лорда на нове. В імені користувача має використовуватися виключно латинські літери (az), цифри (0-9) і точки.

  Якщо у Вас виникають проблеми зі зміною імені користувача, переконайтеся, що Ви двічі вводите нове ім’я в одному і тому ж форматі, побуквенно. Якщо ім’я, яке Ви вводите, некоректне, це означає, що дане ім’я, цілком або частково, блокується ігровим мовним фільтром або не відповідає якимось з вимог до імені користувача. Будь ласка, спробуйте ввести інше ім’я або інший варіант його написання.

  При розробці внутрішньо функції зміни імені розробники додали обмеження: гравець повинен ввести нове ім’я двічі. Це було зроблено для того, щоб запобігти випадковому зміна імені або зміна імені без ретельного обмірковування.

  Після бою у мене пропали всі мої ресурси, чому сховища їх не захистили?

  Коли Вас атакують, гра автоматично блокує частину ресурсів, які зможе забрати атакуючий. Однак в той же час гра дозволяє використовувати захищені ресурси для поліпшення будівель та призову юнітів, поки йде атака на Ваше місто. Наприклад, всього в Вашому місті 100000 кристалів. Ваші сховища захищають 20000, а решта 80000 кристалів – це ресурси, які Ви можете втратити в результаті нападу.

  Коли Вас атакують, ресурси, які може забрати нападник (80000 кристалів), негайно блокуються. Уявімо, що в результаті атаки Ваш ворог забрав всі доступні кристали в розмірі 80000, а за цей час Ви витратили всі захищені ресурси в своєму місті, тобто 20000 кристалів, що не були заблоковані, щоб закликати юнітів або відремонтувати будівлі.

  У результаті, коли атака завершилася, Ви виявили, що втратили не тільки 80000 кристалів, які забрав нападник, – у Вас пропали і * захищені * 20000 кристалів і на рахунку залишилося 0 кристалів. Це сталося через те, що Ви вже витратили 20000 кристалів під час нападу.

  Я не можу ввести символ @ під час реєстрації облікового запису, допоможіть! Це відома проблема, що виникає при використанні останньої версії (збірки ) для Windows Phone 10 і тільки на клавіатурах з іншомовної (не англійська) розкладкою. Для вирішення проблеми необхідно переключитися на англійську розкладку, звідки Ви зможете ввести символ @. Щоб зрозуміти, як перемикатися між розкладками, дивіться скріншот внизу. Будь ласка, зв’яжіться з розробниками, якщо Вам потрібна подальша допомога!

  Гравець ворожої фракції атакував мене на землях моєї фракції, чому? Кордон фракції випромінює таємну енергію і не дає гравцям ворожих фракцій телепортувати свої міста на землі Вашої фракції, однак майте на увазі, що ворожі армії можуть перетинати цей бар’єр.

  Я виявив (а) помилку в грі, можна чи можна використовувати її з користю для себе? Ігри, як і інше програмне забезпечення, створюються за допомогою кодів, і тому в них можуть зустрічатися помилки. Якщо ви знайдете ігрову помилку, будь ласка, повідомте про неї розробникам через Меню> Допомога> Зв’язатися з нами.

  ласка, майте на увазі, що в грі категорично заборонено використовувати, поширювати або повідомляти іншим гравцям про яких би то не було ігрових помилках, вразливості або програмних збоях, які дають не передбачене перевага або дозволяють маскуватися під іншого користувача. Це є порушенням Правил користування, і розробники залишають за собою право блокувати гравців, залучених в дане порушення.

  Не можу знайти свою армію після нападу. Куди вона поділася? Після нападу на місто Ваша армія відразу ж повернеться додому, як тільки битва закінчиться. Це зроблено для того, щоб гравець не міг постійно нападати на один і той же місто з сусідньої локації, і щоб дати захиснику трохи часу і можливість відповісти на напад. Тому загляньте в своє місто – Ваша армія напевно вже там і чекає Ваших наказів.

  Після нападу на іншу армію або кістяна село Ваша армія повернеться в ту локацію, з якої вона почала свій напад: це може бути Ваше місто або найближча локація, в якій вона розміщувалася перед нападеніем.После нападу на Храм, Цитадель або Фортеця: якщо Ви переможете, то захопіть мета і Ваша армія залишиться всередині захопленого об’єкту, однак, якщо ви програєте, то ви втратите армію.

  Чи можу я грати в Storm of Wars без підключення до мережі або поза багато режиму ? Storm of Wars – це виключно онлайнова і соціальна розрахована на багато користувачів гра. Грати в неї без підключення до мережі або тільки в одиночному режимі неможливо. Всі основні ігрові події відбуваються саме в розрахованому на багато користувачів режимі. Розрахований на багато користувачів режим може здатися занадто суворим для тих гравців, які вважають за краще грати в своєму ритмі, але розробники впевнені, що основне задоволення від гри Storm of Wars можна отримати тільки у взаємодії з іншими гравцями – в гільдії, чатах і битвах.

  Частина моїх ресурсів пропала. Що трапилося?

  Кожен з нас хоча б раз потрапляв в ситуацію, коли нам здавалося, що ресурсів у нас менше, ніж повинно було бути. Будь ласка, пам’ятайте, що ресурси ніколи не пропадають самі по собі, а гра ніколи не стане купувати що-небудь від імені гравця. Ресурси завжди використовуються для того, щоб зробити щось в грі: поліпшити або побудувати будівлі, закликати або вивчити нових юнітів. Це перше і найголовніше, на що потрібно звернути увагу в пошуках відповіді. Можливо, у Вашій казарми йде заклик юнітів або Ви покращуєте будівлю? А може бути Ви недавно відремонтували свої захисні споруди?

  Ще один можливий варіант, який Вам потрібно перевірити, – недавнє Миттєве завершення якої-небудь дії (наприклад, поліпшення будівлі або призову юнітів). Коли Ви вибираєте Миттєве завершення, використовуються всі ресурси, які є у Вашому місті. Але якщо їх недостатньо, гра вираховує, скільки алмазів буде потрібно для покупки відсутніх ресурсів, а також необхідний час, і відображає загальну вартість покупки в алмазах, щоб Ви змогли прийняти рішення.

  Саме тому немає нічого незвичайного в тому, що після Миттєвого завершення у Вас залишається 0 ресурсів. Розробники впевнені, що такий підхід повністю відповідає інтересам гравця, оскільки при використанні вже наявних ресурсів можна мінімізувати кількість алмазів, необхідне для здійснення зазначеного дії. Якщо Ви не можете знайти відповідь в своєму акаунті, будь ласка, перевірте свої бойові звіти – можливо, частина ресурсів була у Вас недавно вкрадена.

  Storm of Wars: Як перемогти в Війні за трон

  Що таке Війна за Трон?

  у Війні за Трон зійдуться гільдії, які перемогли в останніх арені, щоб кинути виклик один одному і битися за найвищий титул – “Імператор / Імператриця”!

  • Коли почнеться Війна за Трон, на поле битви у випадковому місці на карті світу з’явиться Трон.
  • Місцезнаходження Трону буде відзначено на міні-карті, щоб будь-який гравець міг легко його знайти.
  • Перший гравець (глава або член гільдії), який виявить Трон і переміщується на нього, стане Володарем Трону.
  • Гільдія, яка володіє Троном найдовше, перемагає в Війні за трон.

  Як захопити трон? якщо трон порожній, Ви можете захопити його, якщо телепортіруете своє місто прямо на трон. Відео захоплення можна подивитися трохи нижче. Якщо Трон вже захоплена іншою гравцем, для початку Вам потрібно нанести поразка поточному Володарем трону. Той, хто програв гравець буде переміщуватися, але сам Трон залишиться на місці. Ваше місто автоматично переміщується на Трон.

  Скільки триватиме Війна за Трон? Війна за Трон триватиме 7 днів.

  Як перемогти?

  • Гільдія, яка володіє Троном найдовше протягом 7 днів, перемагає в Війні за Трон!
  • Війна за Трон триватиме рівно 7 днів незалежно від того, чи зможе будь-яка з гільдій утримати Трон більше половини всього часу. Під час Війни за Трон буде проводитися особлива подія типу Гільдія, щоб нагородити беруть участь гільдії в залежності від їх часу володіння Троном!
  • Глава перемогла гільдії стане першим Імператором / імператрицею!

  Обмеження для Володаря Трону

  • Володар Трону не може переміщуватися назад в своє рідне царство.
  • Володар Трону не може активувати Захисний купол.
  • Володар Трону не може передати Трон іншому члену гільдії.
  • Перезарядка Поліпшеного телепорту для Володаря Трону буде збільшена до 3 годин, тобто кожні 3 години Володар Трону може телепортувати своє місто разом з Троном в інше місце.

  Трон і поле битви. Карта для Війни за Трон буде являти собою велику Поле бою. Будь-який гравець, який зазнає тут поразка, буде автоматично переміщуватися зі свого поточного місцезнаходження, незалежно від того, де він знаходиться. Навколо Трону буде своя особлива зона Розломів лави. Ніхто не зможе активувати Захисний купол в зоні Розломів лави, однак ця зона навколо трону буде сповільнювати швидкість пересування армій.

  Чи можна буде додавати нових членів в гільдію після початку Війни за Трон? Тільки ті 100 членів, які перебували в гільдії в момент початку Війни за Трон, можуть брати участь в війні за Трон. Під час Війни за Трон списки членів, які беруть участь гільдії, будуть заблоковані, тобто ніхто не зможе вступити в цю гільдію або ж вийти з неї. Тільки глава гільдії зможе виключати членів гільдії під час Війни за Трон.

  Примітка: Під час Війни за Трон члени всіх учасників гільдій зможуть переміщатися між полем битви Війни за Трон і своїм рідним царством. Єдиним, хто не зможе цього зробити, буде Володар Трону.

  Storm of Wars: Гайд по Арені (Війна гільдій з різних царств)

  Арена – Війна гільдій з різних царств

  Війна гільдій з різних царств (також відома як Подія на Арені) знаменує собою нову фазу для всіх об’єднаних царств в Storm of Wars! Війна на Арені ведеться на рівні гільдій, і у кожної гільдії є шанс виграти війну, захоплюючи регіони і розширюючи свою територію. Чим ближче до центру знаходиться регіон, тим краще ресурсні зони, які в ньому з’являються, і тим більше очок він приносить у війні гільдій.

  Територія гільдії. Коли Ваша гільдія захопить фортеця і утримає її в режимі протистояння, даний регіон стане територією Вашої гільдії.

  Батьківщина гільдії. Коли Ваша гільдія захопить 5 сусідніх регіонів, центральний регіон стане батьківщиною Вашої гільдії і з’явиться кордон батьківщини, яка буде її захищати.

  Кордон батьківщини. Кордон батьківщини не дає ворожим гильдиям телепортувати свої міста на батьківщину Вашої гільдії. Але будьте обережні: ворожі армії можуть перетинати цей бар’єр! Кордон також захищає фортеці на батьківщині Вашої гільдії від атак ворожих гільдій. Щоб відсунути кордон ворожої гільдії, гільдія повинна захопити хоча б один регіон з зовнішньої сторони кордону.

  Карта елементів на Арені. Територія Арени розділена на безліч регіонів. Кожен регіон отримує енергію тільки одного елемента, і в ньому з’являється тільки один тип ресурсів.

  Завоювання фортеці. Щоб завоювати Фортеця, спочатку Ви повинні додати її в список цілей завоювання для своєї гільдії. Якщо в фортеці Ви виберете опцію “ Завоювати ” і зможете втримати її в режимі протистояння, цей регіон стане територією Вашої гільдії. Кількість фортець, які можуть бути призначені цілями завоювання для Вашої гільдії, обмежена Рівнем території Вашої гільдії.

  Робіть внески, щоб збільшити Рівень території Вашої гільдії. Чим вище цей рівень, тим більше регіонів може завоювати Ваша гільдія! Ви завжди можете видалити фортеця зі списку цілей завоювання – просто виберіть фортеця в списку і натисніть “ Видалити “. Тільки у Глави, Заступника голови та Генералів є повноваження додавати / видаляти цілі завоювання. Про Ваше рішення додати мета завоювання буде оголошено в чаті гільдії.

  Вигнання з фортеці. Якщо в фортеці Ви виберете опцію “ Вигнати ” і зможете втримати її в режимі протистояння, фортеця повернеться в своє початкове стан з захисниками-скелетами, а регіон стане нейтральним.

  Storm of Wars: Проходження Арени на виживання

  Подія – Арена на виживання

  Подія “Арена на виживання” – це Арена Соло , де гравці змагаються один з одним індивідуально. Гравці з усіх беруть участь царств будуть змагатися один з одним в напруженому режимі ПВП! Одна бойова Арена для гравців з усіх беруть участь царств.

  Графік першої Арени на виживання

  1. Періоди реєстрації . Перші 24 години події – це період реєстрації. Ви можете переміщуватися на Арену в будь-який час і спокійно чекати. Всі атаки заборонені до моменту початку битви.

  Зверніть увагу, що після телепортації на Арену Ви не зможете переміщуватися з неї до кінця події. Рівень Вашого міста повинен бути не менше 11, щоб Ви змогли приєднатися до Арені!

  2. Час битви. Битва триватиме протягом 24 годин, поки не закінчиться подія. Як тільки почнеться битва, Ви зможете атакувати будь-якого іншого гравця на свій розсуд. Ви отримаєте окуляри Арени, коли завдасте великої поразки місту іншого гравця і телепортіруете його з Арени. Площа Арени буде зменшуватися на 1 шар кожні 4 години. Центральний регіон залишиться на 4 години. У міст, які опиняться за межами активної зони Арени, буде обмежений час, щоб переміщуватися, інакше вони будуть переміщуватися з Арени.

  Що таке Арена на виживання?

  На цій Арені Ваша основна мета – вижити і заробити якомога більше очок Арени! Ви можете отримати очки Арени за нанесення поразки з великим рахунком іншому гравцеві, і кожен раз, коли ви вибиває іншого гравця, ви забираєте всі його окуляри! Всі вижили отримають нагороди, і чим більше очок Арени Ви наберете, тим краще будуть нагороди, які Ви отримаєте! Якщо залишиться всього один гравець, то він отримає величезну МЕГА нагороду!

  Правила Арени на виживання

 • Рівень Вашого міста повинен бути не менше 11, щоб Ви змогли приєднатися до Арені !
 • Як тільки Ви приєднаєтесь до Арені, Ви не зможете переміщуватися за її межі, поки Вас не виключать чи подія не закінчиться.
 • Ви не можете використовувати Захисний купол протягом всього події “Арена на виживання “.
 • на Арені на виживання Ви можете купити особливий” Телепорт Арени “набагато дешевше звичайного, щоб полювати швидше. Звичайні Телепорт (Покращений телепорт і Випадковий телепорт) не працюють на території Арени на виживання.
 • На Арені на виживання перезарядка телепорту зменшена до 20 хвилин.
 • Ви не можете повернутися на Арену, якщо Ви були виключені (після великої поразки або зменшення розміру Арени).
 • Як заробити очки Арени на виживання?

 • Кожному гравцеві присвоюються базові очки в залежності від його загальної сили.
 • Кожен раз, коли гравець завдає великої поразки місту іншого гравця, переможець забирає все окуляри програв.
 • окуляри Арени кожного гравця будуть відображатися над його містом на вкладці “Мир”! Вибирайте свою мету з розумом!
 • Кожен раз, коли гравець піднімається на перше місце за очками Арени, всі гравці отримують внутріігрового повідомлення про це!
 • Гравці, потерпілі поразка, відразу ж будуть виключені з події і переміщуватися назад в своє рідне царство.
 • Гравці, які залишаться в живих в кінці події, отримають нагороди.
 • Чим більше очок Арени Ви наберете, тим краще буде нагорода, яку Ви отримаєте.
 • Якщо один гравець завдасть поразки всім іншим і залишиться “Останнім, хто вижив”, то він отримає величезну МЕГА нагороду!
 • Арена на виживання буде зменшуватися в розмірі! Розмір Арени буде зменшуватися шар за шаром до тих пір, поки не залишиться тільки один центральний регіон! Гравці, які не встигнуть переміститися з неактивної зони вчасно, будуть відразу ж виключені. Ви отримаєте повідомлення про зменшення розміру Арени з лівого боку свого екрану – якщо Ви натиснете на нього, то побачите таймер з часом, що залишився!

  нагороди вижив

 • Всі гравці, які залишаться в живих в кінці події, отримають нагороди.
 • Чим більше очок Арени Ви наберете, тим краще буде нагорода, яку Ви отримаєте!
 • Якщо залишиться всього один гравець, то він отримає величезну МЕГА нагороду!
 • Всі гравці, які залишаться в живих в кінці події, отримають особливу медаль!
 • Гравець, який набере найбільше очок Арени, виграє Алмазні шахти для всього свого царства!
 • Всі гравці, виключені з події, втратять свої окуляри Арени і не зможуть претендувати на нагороди.
 • Зверніть увагу, що у події “Арена на виживання” немає нагород за етапи. Будуть тільки нагороди за потрапляння в рейтинг!

  На цій Арені буде подія Соло на знищення і нагороди? Так, на Арені як і раніше буде стандартне подія Соло на знищення і нагороди за етапи і потрапляння в рейтинг.

  Якщо гравець А і гравець в атакують один одного і обидва потерплять поразка, проте гравець А першим завдасть великої поразки гравцеві в, то що станеться? гравець А переможе! Гравець В буде виключений і його битва буде скасована.

  Storm of Wars: Керівництво по Події “Царство проти Царства”

  Що таке події типу “Царство проти Царства”?

  Правила подій типу “Царство проти Царства”. Уважно прочитайте наступні правила подій. Розробники гри постійно оновлюють цей розділ, виходячи з поширених запитань.

 • Ви не зможете переміщуватися в інше царство, якщо хоча б одна з Ваших армій знаходиться за межами Вашого міста!
 • Під час подій царств ви не зможете активувати Захисний купол, якщо Ваше місто знаходиться в зоні розломів лави!
 • Залишатися в зоні розломів лави небезпечно, оскільки під час подій царств буде відключений Захисний купол у всіх містах, які знаходяться в зоні розломів лави!
 • протягом останніх 10 хвилин перед закінченням дії Вашого ефекту “Пропуск між царствами” Ви не зможете атакувати ворожих гравців. Але і на Вас ніхто не зможе напасти.
 • Гравці з ворожих царств зможуть залишатися на території Вашого царства після закінчення події до тих пір, поки не закінчиться їх ефект “Пропуск між царствами”, тому загроза нападу з їх боку буде зберігатися протягом декількох годин після закінчення KvK події!
 • Що являють собою події типу “Царство проти Царства”? Подія типу “Царство проти Царства” (KvK) – це змагання між царствами. Воно дозволяє царств битися один з одним. Об’єднавши свої зусилля, Ви і все Ваше царство будете боротися з ворожими царствами, щоб довести свою перевагу. У царстві, яке набере найбільшу кількість очок, з’являться Алмазні шахти! Події царств можна знайти в розділі Меню> Події . Виконуйте зазначені дії, щоб набрати очки!

  Типи KvK подій. Є три типи подій царств:

 • Подія “Захоплення Храму – Царство проти Царства”
 • Подія “Захоплення Фортець – Царство проти царства”
 • Подія “Знищення – Царство проти царства”
 • Як заробляти очки? Ви можете заробити очки в залік події царства за виконання певних дій. Вимоги до дій для набору очок можуть відрізнятися для кожного окремого події. Ось кілька прикладів:

  • Утримати Храм / Фортеця ворожого царства;
  • Утримати Храм / Фортеця рідного царства;
  • Вбити війська гравців ворожих царств;
  • Вбити скелетів у ворожих царства.

  Ворожі міста. Як тільки почнеться подія царства, міста всіх гравців з ворожих царств будуть відображатися в унікальному образі “Червоний місто зла”.

  Пам’ятайте: Ваше царство, в свою чергу, буде ворожим для інших царств – т. е. їх міста будуть виглядати як міста зла для Вас, і Ви для них будете відображатися точно так же.

  Пропуск між царствами Під час події “Царство проти Царства” протиборчі царства будуть відкриті один для одного. Гравці можуть переміщуватися у ворожі царства за допомогою предмета “Покращений телепорт” і набирати очки, виконуючи зазначені дії.

  Якщо Ви використовуєте Покращений телепорт і телепортіруетесь у вороже царство, Ви відразу ж отримаєте Пропуск між царствами, який на обмежений час дозволить Вашому місту залишатися у ворожому царстві. Пропуск між царствами – це ефект міста, і Ви можете перевіряти час, що залишився до його кінця, на сторінці ефектів (Магазин> Ефекти).

  Важливо : Коли час дії ефекту “Пропуск між царствами” закінчиться, Ваше місто і Ваші армії негайно переміщуються в рідне царство!

  Якщо Ви телепортіруетесь всередині ворожого царства, це не скине відлік часу ефекту “Пропуск між царствами”. Ви повинні повернутися в рідне царство, а потім ще раз переміщуватися у вороже царство, щоб оновити ефект “Пропуск між царствами”.

  Перемоги царство. Царство, яке набере найбільшу кількість очок у події царств , переможе в даному змаганні і буде винагороджено Алмазними шахтами.

  Бонус події. При битві з гравцями з ворожих царств Ваш Герой буде отримувати на 50% більше очок досвіду!

  Закінчення події. Коли подія “Царство проти Царства” закінчиться, всі брали участь в ньому царства будуть закриті один для одного і гравці більше не зможуть переміщуватися між ними.

  Примітка: Якщо Ваше місто буде перебувати у ворожому царстві в момент закінчення події, Ви зможете залишатися в ньому до тих пір, поки не закінчиться термін дії Вашого ефекту “Пропуск між царствами”. Як тільки ефект пропаде, Ваше місто і Ваші армії негайно переміщуються в рідне царство.

  Таблиця лідерів події. Як тільки подія закінчиться, на вкладці “Історія” сторінки “Події” автоматично оновляться таблиці лідерів подій типу “Царство”, “Гільдія” і “Соло”. Ви знайдете їх на вкладці Меню> Події> Царство> Історія.

  Подія “Знищення – Царство проти Царства” (KvK – 1 / 3). Один з трьох типів подій царств (KvK). Це спеціальна подія KvK, націлене на знищення ворожих юнітів!

  • Зосередьтеся на містах і арміях з ворожих царств! Убийте якомога більше юнітів, щоб перемогти в цьому раунді подій царств!
  • Під час даної події все Храми, Цитаделі і Фортеці в царствах-учасниках будуть закриті і їх не можна буде атакувати протягом всього події.
  • Під час даної події перезарядка Телепорта буде зменшена з 30 хвилин до 20 хвилин.

  Подія “Захоплення Фортець – Царство проти Царства “(KvK – 2/3). Один з трьох типів подій царств (KvK). Це спеціальна подія KvK, націлене на захоплення Фортець!

  • Під час даної події Храми в царствах-учасниках будуть закриті і укриті куполом протягом всього події, проте все Фортеці на Поле бою будуть відкриті і на них можна нападатиме!
  • на початку події фортеці на Поле бою повернуться в своє початкове стан з захисниками-скелетами, щоб забезпечити рівні умови для всіх гільдій!
  • Все армії, розміщені в фортеці, негайно повернуться в свої міста на початку події.
  • При вбивстві юнітів в зоні розломів лави гравець отримає більше очок, ніж в інших регіонах!
  • Утримання Фортець приносить значну кількість очок!
  • Під час даної події перезарядка Телепорта буде зменшена з 30 хвилин до 20 хвилин.

  Подія “Захоплення Храму – Царство проти Царства” (KvK – 3/3). Один з трьох типів подій царств (KvK). Це спеціальна подія KvK, націлене на захоплення і оборону Храму – серця Царства!

  • Головною метою даної події є захоплення Храму ворожого царства і оборона Храму рідного царства!
  • Утримання Храму приносить значну кількість очок!
  • Убийте якомога більше юнітів, щоб заробити очки.
  • Під час даної події все Цитаделі і Фортеці в царствах-учасниках будуть закриті і їх не можна буде атакувати протягом всього події.

  Де можна подивитися результати і лідерів події? Після кожної події Ви можете побачити загальну кількість набраних Вами очок на інформаційній сторінці події. Таблицю лідерів події (гравців, які набрали найбільшу кількість очок) Ви знайдете на вкладці Історія сторінки “Події”. Якщо це була подія “Царство проти Царства”, що перемогло Царство також буде оголошено на вкладці Історія сторінки “Події”> “Царство”.

  чи можна використовувати Захисний купол до події або під час події, якщо місто знаходиться в зоні розломів лави? Як тільки почнеться подія Царство проти Царства, ефект “Захисний купол “пропаде у всіх міст, які знаходяться в зоні розломів лави! Будьте дуже обережні, якщо вирішите залишитися в зоні розломів лави. Якщо під час події ви телепортіруете місто, укритий Захисним куполом, в зону розломів лави, Ваш ефект також пропаде, і Ви не зможете активувати Захисний купол, поки Ваше місто знаходиться в зоні розломів лави.

  Мені не дали нагороди за подія типу “Гільдія”, чому?

  • Ви повинні хоча б раз увійти в гру під час події гільдії, щоб претендувати на нагороди.
  • Якщо Ви перебуваєте поза гільдії в той момент, коли Вашої гільдії приходить подарунок за подія, цей подарунок не відобразиться у Вашому обліковому записі.
  • Для подарунків гільдії з подій – Ви повинні набрати хоча б одне очко, щоб отримати подарунок, тому якщо Ви не брали участь у події і не набрали жодного очка, Ви не отримаєте подарунки.
  • Якщо Ви отримали подарунок, але не встигли його забрати і були виключені з гільдії або самі вийшли з неї, подарунок пропаде.

  Як довго триває ефект “Пропуск між царствами”? ефект “Пропуск між царствами” триває 4 години ! Коли він пропаде, Ваше місто негайно телепортується в випадкову точку в Вашому рідному царстві, а Ваші армії відразу ж повернуться в місто.

  Під час події можна переміщуватися в будь-яку точку ворожого царства? Під час подій Царство проти царства Ви зможете телепортувати своє місто тільки на Поле бою ворожого царства. Ви не зможете переміщуватися на територію чотирьох зон, захищених кордоном фракції, які є батьківщиною фракції. Однак Ваша армія зможе перетнути кордон фракції і вступити на рідні землі ворожого царства. В цілому застосовуються ті ж правила, що і під час війни фракції.

  Чи може вороже царство атакувати фортеці і цитаделі в наших рідних землях? Під час події “Знищення – Царство проти Царства” все цитаделі і фортеці, які знаходяться на території Ваших рідних земель (т. е. за кордоном фракції), закриті для ворожого царства.

  Що таке Алмазні шахти?

  Алмазні шахти – це особливі нагороди, які можна отримати тільки за підсумками подій Царство проти Царства. Перемогло царство буде винагороджено Алмазними шахтами. Алмазні шахти з’являються тільки на Поле бою. Щоб добути Алмази з шахти, Вам потрібно її захопити. Якщо її вже зайняв інший гравець, Ви можете прогнати його, перемігши його армію!

  Зверніть увагу, що Ви не зможете добути Алмази в бою з іншим гравцем незалежно від того, чи є у ворожої армії Алмази чи ні. Однак, інший гравець все ж може вбити Ваших юнітів в Діамантових шахтах!

  Показник “Місткість юніта (Алмази)” набагато менше, ніж звичайна місткість юніта, і швидкість видобутку Алмазов також знижена. Коли обсяг видобутих Алмазов досягне максимально можливого, армія негайно відправиться в рідне місто, щоб доставити ресурси, які їй вдалося зібрати. Алмазна шахта не з’являється повторно після зникнення.

  Важливо: Вам потрібно встановити останню версію v1.8.0, щоб добувати Алмази в Діамантових шахтах. Версія v1.7.5 не підтримується.

  На мене нападають гравці з ворожого царства, хоча подія вже завершилося, чому? Це відбувається в тому випадку, якщо час дії їх ефекту “Пропуск між царствами” ще не закінчилося!

  Врахуйте наступне: якщо Ваш місто буде перебувати у ворожому царстві в момент закінчення події, Ви зможете залишатися в ньому до тих пір, поки не закінчиться термін дії Вашого ефекту “Пропуск між царствами”. Як тільки ефект пропаде, Ваше місто і Ваші армії негайно переміщуються назад у рідне царство. Тому будьте обережні – це значить, що і вороги можуть залишатися у Вашому царстві доти, поки термін дії їх ефекту “Пропуск між царствами” не закінчиться!

  Storm of Wars: Як змінити свою фракцію або переміститися в інше царство?

  Як змінити свою фракцію або переміститися в інше царство?

  Все нові користувачі отримують предмет під назвою “Переміщення новачка”, який Ви знайдете у вкладці “Сумка”> “Особлива “. Іконка “Сумка” розташована над іконкою “Магазин”. Цей предмет дозволяє назавжди перемістити своє місто в землі іншої фракції або в інше царство.

  Увага: цей предмет можна використовувати, тільки якщо рівень Вашого Міського замку не вище 5. Як тільки Ваш Міський замок досягає рівня 6, термін дії предмета “Переміщення новачка” закінчується, і він пропадає.

  використовувати предмет “Переміщення новачка” можна двома способами:

  Спосіб 1 – Як використовувати предмет ‘Переміщення новачка’ з сумки?

  • Натисніть “Меню”> “Сумка”> “Особливе”.
  • Натисніть “Переміщення новачка” – з’явиться спливаюче меню, в якому Ви зможете змінити свою фракцію або царство.
  • у спадаючому меню виберіть царство і натисніть на фракцію, у володіння якої Ви хочете переміститися.
  • З’явиться діалогове вікно, натисніть ОК для підтвердження.
  • Ваше місто миттєво переміститься в випадкове місце у володіннях обраної фракції / царства.

  Спосіб 2 – Як використовувати предмет “Переміщення новачка” з вк ладком Світ?

  • Натисніть іконку “Мир”, щоб перейти у вкладку Світ. Якщо Ви хочете переміститися в інше царство, натисніть мінікарту в правому верхньому кутку і натисніть іконку Царства.
  • Виберіть місце, в яке Ви хотіли б переміститися. Ви можете перемістити своє місто в землі іншої фракції у Вашому царстві або в землі будь-якої фракції в іншому царстві. Обрана для переміщення клітка повинна бути порожньою і не перебувати на Поле бою.
  • Натисніть вибране місце – з’явиться спливаюче меню.
  • Натисніть кнопку “Телепорт” і перейдіть до використання предмета “Переміщення новачка”.
  • З’явиться діалогове вікно, натисніть ОК для підтвердження.
  • Ваше місто миттєво переміститься до вибраного місця.

  Ви не можете переміщати своє місто прямо до іншого міста. Кожен гравець отримує два предмета “Переміщення новачка”, і, відповідно, у Вас є дві можливості змінити свою фракцію / царство, поки рівень Вашого Міського замку не вище 5. Як тільки обидва предмети будуть використані, і Ваше місто буде переміщений, дія вже не можна буде скасувати!

  чи можу я переміститися в інше царство, якщо рівень мого Міського замку вище 5? Розробники розуміють, чому у гравців може виникнути необхідність приєднатися до іншого царства. Однак, якщо всім високорівневим гравцям буде дозволено переміщатися в інші царства, це може викликати безліч проблем і не тільки вплинути на ігровий баланс, але, що ще важливіше, буде нечесним, на думку гравців з інших царств.

  Storm of Wars: Гайд по Війні фракцій

  чи можна відмовитися від участі у війнах фракцій? Ви не можете відмовитися від участі у війнах фракцій. Однак для Вас є кілька порад, як можна залишитися в безпеці:

 • Якщо Вас обрали метою, Вам дуже знадобиться Захисний купол. Він блокує всі спрямовані на Вас атаки і шпигунство. На початку гри всі нові гравці безкоштовно отримують кілька предметів Захисний купол і можуть використовувати їх при необхідності.
 • Як новий гравець Ви можете розглянути можливість телепортації свого міста подалі від Поля бою. Однак зворотна сторона медалі в тому, що Ви також віддаляєтеся від високорівневих високопродуктивних ресурсних зон, які зустрічаються виключно на Поле бою.
 • Приєднуйтеся до гільдію! Кращий спосіб захистити себе і інших – це вступити в гільдію і битися пліч-о-пліч зі своїми бойовими товаришами. Разом Ви сила!
 • Війни і вторгнення фракцій. Готуйтеся до самої інтенсивної і захоплюючою фазі – Вторгненню фракцій! Скоро відкриються всі фортеці на Поле бою! Готуйте Ваші армії, щоб стерти володіння ворожих фракцій у порошок! Боріться на Карті світу, здолавши своїх суперників і приведіть свою фракцію до беззастережної перемоги! Царство # 1 вступило в цю фазу, і Ви можете поспостерігати за ходом боїв в K1. У майбутньому в цю фазу можуть вступити і інші царства, коли вони будуть до цього готові!

  Фортеці на Поле бою. Ці фортеці на Поле бою грають ключову роль під час вторгнення фракцій, оскільки саме вони відзначають територію, якою володіє Ваша фракція. Якщо Ви захопіть Фортеця і утримуйте її в режимі протистояння, Ви додасте даний регіон до володінь своєї фракції!

  Як захопити регіон? Щоб додати регіон до своїх володінь, ваша фракція повинна захопити Фортеця в центрі регіону і утримати її в режимі протівостоянія.Как тільки регіон стане частиною володінь вашої фракції , його колір на міникарті зміниться, і ви зможете приступити до вигнання гравців інших фракцій зі своєї території.

  Важливо: Якщо Ваше місто зазнає поразки в регіоні, яким володіє ворожа фракція, він буде переміщуватися в випадкову локацію! Це не обмежується зоною розломів лави! (Ця функція активується, коли відкриваються фортеці на Поле бою). А якщо Ваше місто зазнає велике ураження в зоні розломів лави (незалежно від того, хто володіє даними регіоном), він в будь-якому випадку буде переміщуватися в випадкову локацію.

  Вторгнення в чужі володіння. Щоб відсунути кордон ворожої фракції і вторгнутися в її володіння, Ваша фракція повинна захопити все фортеці (і Храм), прилеглі до її кордоні з зовнішньої сторони, і утримати їх в режимі протистояння. Як тільки всі прикордонні регіони з зовнішньої сторони кордону обороняється фракції змінять свій колір і стануть частиною володінь Вашої фракції, її межа зрушиться всередину на одну клітку по всьому периметру!

  Фортеці у володіннях обороняється фракції, які виявляться з зовнішньої сторони нової кордону, буде дозволено атакувати. Як тільки ворожі фракції захоплять і їх, межа обороняється фракції зрушиться всередину ще раз. Все це буде тривати до тих пір, поки кордон не зміститься до самої Цитаделі, яку буде дозволено атакувати.

  Важливо: Якщо регіони з зовнішньої сторони кордону обороняється фракції належать більш ніж однієї ворожої фракції, кордон не буде зрушуватися всередину. Якщо Ви захопіть всі фортеці з зовнішньої сторони кордону своєї власної фракції, це не зрушить кордон Вашої фракції на Поле бою.

  Бонус фортеці. Багато гравців просили розробників додати різні бонуси фортецям. Розробники інтенсивно працюють над цим питанням, але не забувають і про обережність, тому що занадто потужні бонуси можуть зробити сильних гравців ще сильніше, а слабких – ще слабшими. Тому в майбутніх оновленнях будуть поступово додаватися бонуси за володіння Храмом / Фортецею / Цитаделлю.

  Захист рідних земель своєї фракції

  Якщо ворог вторгся в рідні землі Вашої фракції, щоб захистити свою батьківщину і відсунути кордон від себе, Ваша фракція повинна захопити всі регіони, прилеглі до кордону з зовнішньої сторони плюс ще один регіон з другого шару і утримати їх в режимі протистояння. Якщо якась третя фракція захопить цей * ще один регіон * з другого шару, це також зараховується на Вашу користь, і в результаті межа Вашої фракції також відсунеться назовні.

  Однак, якщо якийсь регіон, прилеглий до кордоні Вашої фракції з зовнішньої сторони, залишиться під контролем ворожої фракції (тобто регіон не забарвиться в зелений колір), межа фракції не зрушиться навіть в тому випадку, якщо Ваша фракція буде володіти декількома або всіма регіонами з другого або третього шару.

  Важливо: Якщо Вашої фракції вдасться відсунути свій кордон, на все фортеці з внутрішньої сторони Вашої кордону більше не можна буде нападати або відправляти туди підкріплення.

  Ворожі міста, які залишаться в межах кордону Вашої фракції, можна буде телепортувати тільки за її межі, і як тільки вони опиняться із зовнішнього боку, їх не можна буде телепортувати назад. Більш того, якщо ворожий місто зазнає поразки в межах кордону Вашої фракції, він буде переміщуватися в випадкову локацію за межами кордону Вашої фракції.

  Важливо: Якщо межа обороняється фракції буде відсунута назовні, а Ваше місто залишиться в межах кордону цієї фракції, він буде переміщуватися в випадкову локацію за її межами, якщо зазнає тут великої поразки.

  Ресурсні зони на землях фракції. Коли усі регіони із зовнішнього боку кордону фракції будуть захоплені і стануть частиною володінь ворожих фракцій, високорівневі ресурсні зони стануть з’являтися на рідних землях обороняються фракцій.

  Цитадель. Цитадель – це остання лінія оборони Вашої фракції. Захищайте її за всяку ціну! Якщо ворожа фракція захопить Вашу Цитадель і утримає її в режимі протистояння, Ваша фракція зазнає поразки. Всі гравці, які належали програла фракції, повинні будуть зробити вибір: здатися на милість фракції-загарбника або приєднатися до однієї з уцілілих фракцій! Як тільки всі ворожі фракції будуть розбиті, війна фракцій закінчиться і почнеться нова ера! Правитель отримає унікальне право перейменувати своє царство і поведе свій народ на битву проти ворожих царств!

  Я знаю, що для того, щоб зрушити кордон, всі прилеглі до неї регіони повинні належати одній і тій же фракції. Чи може інша фракція захопити наступний шар? Так. Інша фракція може захопити другий шар і потім зрушити кордон всередину. Тут працює правило “до тих пір, поки одна і та ж фракція володіє всіма регіонами в одному шарі”.

  Чи захоплення Храму обов’язковою умовою для зсуву кордону на будь-якому шарі? Або він потрібен тільки для першого шару? Ні, у вас немає необхідності Храм для кожного шару, він потрібен лише для того, щоб зрушити кордон на першому шарі.

  Все, що Вам потрібно знати про фракції

  Фракції – це групи людей, об’єднані спільними цілями, які можна підтримувати, ігнорувати і навіть відкрито їм протидіяти. У грі Storm of Wars є чотири фракції: Повітря, Земля, Вода і Вогонь. Всі фракції створені рівними.

  У кожній фракції є Цитадель , яка є останньою лінією оборони фракції. Кордон фракції випромінює таємну енергію і не дає ворожим фракціям телепортувати свої міста на землі Вашої фракції. Але будьте обережні: ворожі армії можуть перетинати цей бар’єр! Кордон також захищає Цитадель і Фортеці в Ваших володіннях від атак ворожих фракцій.

  Щоб відсунути кордон ворожої фракції, фракція повинна захопити все Фортеці, прилеглі до неї з зовнішнього боку, і утримати їх в режимі протистояння. Як тільки всі ворожі фракції будуть розбиті, війна закінчиться і повстане Імперія! Дощ з алмазів проллється на землі, об’єднані під владою імператора, який поведе свій народ на битву проти ворожих Імперій!

  Що станеться, якщо моя фракція переможе іншу фракцію? Якщо Ваша фракція захопить Цитадель обороняється фракції і утримає її в режимі протистояння, що обороняється фракція буде переможена і цей раунд війни фракцій залишиться за Вашої фракцією!

  Розширення рідних земель фракції. Захоплена Цитадель і регіони стануть територією перемогла фракції. Кордон фракції повернеться, і регіони всередині кордону фракції стануть розширеної батьківщиною перемогла фракції!

  Як перемогти фракцію, яка володіє двома і більше Цитадель? Щоб перемогти фракцію, яка володіє двома і більше Цитадель, Ви повинні захопити все Цитаделі, якими володіє дана фракція, і утримати їх в режимі протистояння!

  Нагороди для високоповажних гравців. Гравці з обох фракцій (перемогла і оборонялася), які вперто боролися і не відали страху, отримають особливий подарунок.

  • Нагороди атакуючим – особливий подарунок гравцям перемогла фракції, які брали участь у війні фракцій і отримували окуляри Честі. Чим більше очок Честі Ви заробили, тим краще будуть подарунки, які Ви отримаєте.
  • Наградизащітнікам – Особливий подарунок гравцям оборонялася фракції, які захищали свої рідні землі і отримували окуляри Честі під час війни фракцій. Чим більше очок Честі Ви заробили, тим краще будуть подарунки, які Ви отримаєте.

  Як забрати нагороди? Через 24-48 годин після поразки оборонялася фракції в Магазині алмазів з’являться спеціальні подарунки , які Ви зможете отримати. Ви отримаєте системне повідомлення, коли їх можна буде забрати!

  Що станеться, якщо моя фракція зазнає поразки?

  Якщо ворожа фракція захопить Цитадель фракції і утримає її в режимі протистояння, що оборонялися фракція зазнає поразки. Всі гравці з оборонялася фракції, які брали участь у війні і захищали свою батьківщину, отримають особливий подарунок – “Нагороду за захист батьківщини”. Одночасно з цим, у них з’явиться можливість приєднатися до іншої фракції. Ось що Вам потрібно знати про зміну своєї фракції:

 • У Вас є 10 днів, щоб прийняти рішення і приєднатися до іншої фракції. Цей процес складається з двох фаз: 3 дня відводиться на Період обговорення і 7 днів займає Період прийняття рішення.
 • Під час Періоду обговорення Ви можете обговорити зі своїми друзями або зі своєю гільдією, до якої фракції Ви хочете приєднатися.
 • Під час Періоду прийняття рішення на вкладці Вашої гільдії і на вкладці “Профіль” Вашого лорда запрацює кнопка [Змінити фракцію]. Ви повинні встигнути приєднатися до іншої фракції до того, як Період прийняття рішення закінчиться. Якщо Ви цього не зробите, система підбере Вам фракцію випадковим чином.
 • Глава Вашої гільдії може змінити фракцію для всіх її членів, тому перед прийняттям рішення спочатку переговорите зі своїми согільдійцамі. Заступники голови не можуть проводити таку зміну. ​​
 • Якщо глава Вашої гільдії неактивний, Ви можете вийти з гільдії, відкрити свій Профіль, вибрати вкладку Фракція і на ній змінити свою фракцію.
 • Якщо Ви не хочете приєднуватися до тієї фракції, яку збирається вибрати глава Вашої гільдії, будь ласка, вийдіть з гільдії до закінчення Періоду обговорення, перейдіть в свій профіль, виберіть вкладку Фракція і на ній змініть свою фракцію. Як тільки глава Вашої гільдії змінить фракцію для всіх членів гільдії, Ви більше не зможете поміняти свою фракцію.
 • Після того, як Ви успішно приєднаєтесь до іншої фракції, Ваше місто залишиться на своєму місці, проте Ви безкоштовно отримаєте один “Покращений телепорт” і зможете перемістити своє місто в іншу локацію за своїм вибором.
 • Важливо: Як тільки Ваша фракція буде змінена, це дію не можна буде скасувати. Тому, якщо Ви не хочете приєднуватися до тієї фракції, яку збирається вибрати глава Вашої гільдії, обов’язково вийдіть з гільдії до закінчення Періоду обговорення.

  Баланс фракцій

  Розробники прикладають всіх зусиль, щоб нові гравці рівномірно розподілялися по всім фракціям, а також пильно стежать за цим співвідношенням кожен день і регулюють його, щоб переконатися, що всі фракції починають гру в рівних умовах. Однак, гравці можуть розвиватися в своєму темпі, і було б наївно очікувати, що всі фракції в результаті зрівняються по силі, як і країни в реальному світі. Ось чому розробники не намагаються домогтися неможливого, і створили гру з чотирма фракціями!

  Під час війни фракцій, якщо одна фракція зазнає поразки, все досягнення гравців з цієї фракції не скидаються. Замість цього, у них з’являється можливість приєднатися до іншої фракції разом зі своїми містами, і коли це станеться, слабкі фракції об’єднаються, і їх сила зросте в два або навіть в три рази.

  Завдяки об’єднанню сил і збільшення числа гравців баланс на полях битв зміститься, і слабкі зможуть стати сильними. Оскільки кожен окремий гравець володіє свободою волі, ніхто не зможе передбачити, хто стане переможцем, і завдяки цій невизначеності у кожної гільдії є шанс нарешті правити царством незалежно від того, за яку фракцію вона починала грати.

  Тому не переживайте з приводу фракції, в якій Ви зараз опинилися. Найголовніше – продовжувати нарощувати свої сили і вдосконалювати свої бойові навички, щоб підготуватися до майбутньої війни і зробити правильний вибір, коли прийде час! Більш того, війна фракцій – це тільки початок гри, вона призначена для того, щоб допомогти гравцям відточити свої бойові навички, навчитися координувати свої дії і працювати в команді і, що найголовніше, – відчути жар і азарт війни!

  Для наступних оновлень розробники приготували безліч нових опцій, які виходять за межі Поля бою. Будь ласка, не сумнівайтеся: якщо фракція зазнає поразки, жоден гравець з цієї фракції не втратить своє місто або свої ігрові досягнення, а навпаки – у нього з’явиться можливість перейти в іншу фракцію і приєднатися до військ її союзників!

  У грі Storm of Wars все царства є частиною одного великого світу! В один прекрасний день гравці з усіх царств зможуть взаємодіяти і битися один з одним. Битви вийдуть на абсолютно новий рівень! Скоро Ви побачите, як почнеться справжня гра, коли завершиться війна фракцій і царство об’єднається! Тому отримуйте задоволення від гри, тримайтеся разом і збираєте сили, щоб підготуватися до довгої стежці війни, яка чекає Вас попереду!

  Як можна поспостерігати за ходом боїв в інших царствах? Перейдіть у вкладку Світ> Міні-(Правий верхній кут)> Царства (Правий нижній кут), а потім натисніть на будь-який царство, куди Ви хочете перемкнутися, і натисніть “Карта”. Перед Вами відкриється карта зазначеного царства і останні досягнення на полях битв в даному царстві.

  Чи можу я телепортувати своє місто або відправити свою армію в рідні володіння ворожої фракції? Переміщувати своє місто в рідні володіння ворожої фракції заборонено, оскільки їх землі захищає межа фракцій. Однак, Ви можете відправити через кордон свою армію, щоб атакувати мета всередині. Коли гра перейде в фазу Вторгнення фракцій, Ви зможете відсунути кордон ворожої фракції, якщо захопіть всі Фортеці, прилеглі до неї з зовнішнього боку.

  Що таке окуляри Честі? Ви можете заробити очки Честі, вбиваючи юнітів ворожих фракцій або руйнуючи їх будівлі. Кількість отриманих очок Честі залежить від того, скільки юнітів і якого рівня Ви вбили. Чим більше юнітів Ви вб’єте і чим вище їх рівень, тим більше очок честі Ви отримаєте.

  Навіть сама незначна битва, яку Ви проводите проти гравця ворожої фракції, вносить свій внесок у загальну війну фракцій. Однак пам’ятайте, що кількість отриманих очок Честі буде значно знижено, якщо Ви нападе на гравця, який набагато слабкіше Вас!

  Врахуйте, що окуляри Честі можна отримати тільки в боях з гравцями ворожих фракцій. Ви не отримаєте в нагороду окуляри Честі, якщо виберете метою нападу гравця своєї власної фракції.

  Як дізнатися номер регіону і кому він належить? Перейдіть у вкладку Світ> Міні-(Правий верхній кут) і наближайте карту до тих пір, поки не з’явиться номер регіону. Поруч з ним буде відображатися, хто є власником даного регіону.

  Що станеться з регіонами, якими володіє моя гільдія, коли ми приєднаємося до іншої фракції? Якщо фракція зазнає поразки і Ваша гільдія приєднається до іншої фракції, всі регіони, якими володіє Ваша фракція, автоматично стануть володіннями цієї іншої фракції, яку вибрав глава Вашої гільдії.

  Storm of Wars: Гайд по гільдії

  Що таке гільдія? Гільдія – це група людей, які об’єднуються, щоб разом грати і просуватися до досягнення більш важливої ​​мети. Стати частиною гільдії – це не тільки легкий спосіб завести нових друзів і стежити за їх успіхами, але і відмінна можливість всім членам гільдії грати як єдине ціле в війнах між фракціями і царствами.

  Як можна створити або вступити в гільдію? Ви отримаєте можливість створити гільдію тільки після того, як покращите свій Міський замок до рівня 5! Щоб створити або вступити в гільдію, знайдіть іконку Меню в нижньому правому куті. У вікні Меню натисніть ‘Гільдія’, щоб відкрити вкладку гільдії, і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб приєднатися до гільдії або створити свою власну!

  Що таке ранги гільдії?

  Гільдії можуть включати до 100 членів, які групуються по 5 одержуваних рангах.

  Новачок. Коли Ви вступаєте або повертаєтеся в гільдію, Ви автоматично отримуєте ранг Новачок.

  Лицар. у Лицаря більше повноважень, ніж у Новачка, проте менше, ніж у Капітана, Генерала, Заступника Голови та Голови. Лицарі можуть приймати гравців в гільдію.

  Капітан. У Капітана більше повноважень, ніж у Лицаря, проте менше, ніж у Генерала, Заступника Голови та Голови. Капітани можуть:

  • Приймати гравців в гільдію.
  • Запрошувати гравців в гільдію.
  • Підвищувати і знижувати Лицарів.

  Генерал. у Генерала більше повноважень, ніж у Капітана, проте менше, ніж у Заступника Глави і Глави. Генерали можуть:

  • Запрошувати гравців в гільдію.
  • Приймати гравців в гільдію.
  • Підвищувати і знижувати Лицарів і Капітанів.
  • Виключати членів гільдії .
  • Відправляти повідомлення всій гільдії.

  Заступник глави. у Заступника глави більше повноважень, ніж у Генерала, проте менше, ніж у глави. Заступники голови можуть:

  • Запрошувати гравців в гільдію.
  • Приймати гравців в гільдію.
  • Підвищувати і знижувати Лицарів, Капітанів і Генералов.
  • виключати членів гільдії.
  • Відправляти повідомлення всій гільдії.
  • Оновлювати вимоги до своїх чеських рекрутів (для всіх, тільки за запрошеннями і т.д.).
  • Оновлювати опис гільдії.

  Глава. У Глави найбільше повноважень. Глава може:

  • Запрошувати гравців в гільдію.
  • Приймати гравців в гільдію.
  • Підвищувати і знижувати Лицарів, Капітанів, Генералів і Заступників Голови.
  • Виключати членів гільдії.
  • Відправляти повідомлення всій гільдії.
  • Оновлювати опис гільдії.
  • Міняти назву гільдії, абревіатуру, герб і мову за замовчуванням.
  • Передавати посаду лідера іншому согільдійцу. При цьому будьте обережні, оскільки Ви негайно будете знижені до рангу Заступника Глави і всі повноваження глави будуть втрачені.

  Неактивний Глава гільдії. Якщо Глава гільдії залишається в статусі “Неактивний” протягом 1 місяця, ранг Глави гільдії автоматично переходить до активної заступнику Глави. Тому щоб зберегти свій ранг Глави гільдії і уникнути автоматичної передачі його заступнику Глави, будь ласка, залишайтеся активними і заходите в гру хоча б раз в 30 днів!

  Увага: Як тільки ранг Глави гільдії перейде іншому гравцеві, це зміна буде незворотним. Служба підтримки не зможе повернути Вам ранг Глави гільдії!

  Глава моєї гільдії неактивний. Що робити? Якщо Глава Вашої гільдії перестав проявляти активність і Вашої гільдії потрібен новий Глава, у Вас є кілька варіантів дій:

  • Спробуйте зв’язатися з Главою Вашої гільдії через соціальні мережі або його друзів, щоб перевірити, чи зможете Ви встановити з ним контакт. Якщо Ви зумієте зв’язатися з Главою, Ви зможете дати йому знати, що Вашої гільдії потрібна допомога.
  • Зачекайте 1 місяць – якщо Глава Вашої гільдії залишиться в статусі “Неактивний” протягом місяця, ранг Глави гільдії автоматично перейде до активної заступнику Глави.

  Що таке “Дарувальник” і як його отримати? “Дарувальник” потрібен для того, щоб активувати опцію відправки подарунків іншим гравцям. Його можна знайти виключно в наборі алмазів вартістю $ 99,99. Для активації зазначеної опції Вам знадобиться тільки один “Дарувальник”. Як тільки ця опція буде активована, Ви зможете відправляти подарунки абсолютно будь-якого числа своїх друзів за Вашим бажанням.

  Де знайти подарунки, які мені надсилають друзі? Якщо Ваш друг відправив Вам подарунок, Ви знайдете його в розділі Гільдія> Подарунки> Подарунки друзям.

  Для чого потрібна допомога гільдії? Допомога гільдії зменшує час будівництва Вашого будинку або вивчення технології на 1 хвилину. Щоб скористатися допомогою гільдії, Вам потрібно вступити в гільдію. Коли Ви хочете поліпшити будівлю або вивчити технологію і натискаєте на кнопку “Поліпшити”, в нижньому меню з’являється кнопка “Допомога”. Якщо Ви натиснете її, Ваше прохання про допомогу буде відправлена ​​в чат гільдії.

  Кожен раз, коли член гільдії натискає на кнопку “Допомога” в чаті гільдії, час виконання відповідного завдання відразу ж зменшується на 1 хвилину.

  Що таке Подарунки гільдії? Кожен раз, коли Ваш согільдіец або Ви виконуєте особливий квест з нагородою Подарунок гільдії, члени Вашої гільдії отримують безкоштовний подарунок. Подарунки гільдії відправляються прямо в Вашу гільдію. Відкрийте Меню> Гільдія> Подарунки, щоб забрати їх.

  • Чим вище рівень подарунка, тим краще в ньому нагороди.
  • Термін дії цих подарунків закінчується, якщо їх не відкриють протягом 24 годин.
  • Окуляри подарунків можна отримати, відкриваючи Подарунки гільдії.
  • Кожен раз, коли член Вашої гільдії відкриває подарунок, певну кількість очок подарунків автоматично додається до загальної кількості очок подарунків Вашої гільдії.
  • Предмети Прискорення і Ефекти додаються в Вашу сумку.
  • Ресурси та алмази не повинні додаватися в Вашу сумку – замість цього вони автоматично зараховуються на Ваш рахунок, коли Ви відкриваєте подарунок.

  Увага! Ці подарунки належать гільдії, тому якщо Ви вийдете з гільдії, то втратите всі подарунки гільдії, які Ви ще не відкривали!

  Що таке Окуляри подарунків? Кожен раз, коли член Вашої гільдії відкриває подарунок , певна кількість очок подарунків автоматично додається до загальної кількості очок подарунків Вашої гільдії.

  • Рівень подарунків Вашої гільдії збільшується, коли вона набере достатню кількість очок подарунків.
  • Чим вище рівень подарунків, тим краще нагороди в подарунках, які отримують члени гільдії.
  • Термін дії цих подарунків закінчується, якщо їх не відкриють протягом 24 годин.
  • Окуляри подарунків можна отримати, відкриваючи Подарунки гільдії.
  • Коли подарунок відкривається, окуляри подарунків додаються на рахунок Вашої гільдії автоматично, вони не відображаються як предмет в сумці.

  Як перевірити, активні чи мої согільдійци? тільки Глава гільдії і Заступники Голови можуть перевіряти статус активності всіх своїх согільдійцев. Існує три статусу.

  • Активний . Якщо гравець заходив в гру хоча б раз за останні три дні, його статус буде відображатися як “Активний”.
  • Відсутній . Якщо гравець заходив в гру протягом двох останніх тижнів, однак не заходив в останні три дні, його статус буде відображатися як “Відсутній”.
  • Неактивний . Якщо гравець не заходив в гру протягом двох останніх тижнів, його статус буде відображатися як “Неактивний”.

  Хтось виключив з нашої гільдії всіх гравців! Що робити? На жаль, небагато можна зробити, коли це вже сталося, і в грі немає можливості відновити гравців в гільдії, з якої їх виключили. Гравці з більш високим рангом володіють повноваженнями на виключення тих, хто нижче їх рангом. Поведінка гравців, які зловживають своєю владою, може доставити багато неприємностей, проте правилами це не заборонено.

  Найкращий захист від цього – уважно стежити за тим, кого Ви приймаєте в свою гільдію, і підвищувати гравців з обережністю. А ще подумайте над тим, щоб додати своїх согільдійцев, які стали Вашими друзями, в інші соціальні мережі, такі як Twitter, Facebook, Game Center, WeChat і т. Д., Щоб Ви з легкістю могли знайти один одного, якщо раптом розділіться в грі.

  Storm of Wars: Світ

  Як напасти на іншого гравця на Карті світу?

  • Перейдіть у вкладку Світ.
  • Натисніть на мету і виберіть “Атака” у спливаючому меню. Зеленим будуть підсвічені клітини в діапазоні, звідки можна атакувати. Ваше місто або армія повинні перебувати на одній з цих зелених клітин, щоб почати атаку.
  • Якщо в діапазоні атаки знаходиться Ваше місто або будь-яка з Ваших армій, відкриється діалогове вікно, де Ви зможете вибрати, звідки відправити юнітів. Якщо жодна з Ваших армій знаходиться в діапазоні атаки, просто перемістіть котрусь із них на зелену клітку.
  • Якщо Ви вирішите відправити військо з міста, у Вас буде можливість вибрати юнітів, яких Ви хочете послати. Ви також можете натиснути кнопку Макс, щоб відразу вибрати всіх доступних юнітів в місті.
  • Якщо ви вирішите послати армію, все юніти в цій армії будуть обрані і відправлені. Неможливо відправити тільки частина юнітів з армії.
  • Коли юніти обрані, натисніть кнопку “Атака”, щоб віддати наказ, і армія вирушить в дорогу.
  • У верхній частині екрана з’явиться індикатор часу, через яке армія добереться до мети. Коли армія прибуде в пункт призначення, Ви автоматично перейдіть на вкладку Битва.

  Чи можу я керувати своїми юнитами під час атаки? Так, як тільки Ви перейдете у вкладку Битва, Вам, як атакуючому, представлять список юнітів. Перенесіть їх на поле битви, щоб почати атаку. Час битви обмежена, і Ви повинні встигнути завершити її, інакше вона зупиниться автоматично, коли час вийде.

  • Якщо Ви знищите Міський замок мети, то виграєте битву і отримаєте 10% очок Честі додатково.
  • Якщо Ви знищите всі будівлі і всіх юнітів, Вам присудять Велику перемогу.

  все, що Вам потрібно знати про напад на іншого гравця на Карті світу

  • Ваша армія або Ваше місто повинні знаходитися в діапазоні атаки мети, щоб почати атаку.
  • Діапазон атаки можна збільшити, вивчивши технологію “Діяльність атаки” в Академії.
  • Ви можете атакувати тільки 1 мета за раз.
  • Коли Ваша армія прибуде до мети, у Вас буде трохи часу, щоб почати битву. Якщо Ви не встигнете, то битва буде скасована і Ваша армія відступить туди, звідки вона прийшла.
  • Після того, як Ви нападе на місто, Ваші вижили юніти повернуться додому після атаки.
  • Після того , як Ви нападе на армію, Ваші вижили юніти повернуться в ту локацію, з якої вони почали свій напад: це може бути Ваше місто або найближча клітина, в якій Ваша армія розміщувалася перед нападом.
  • Ви повинні складатися в гільдії , щоб атакувати Храм, Цитадель або Фортеця.
  • Ви можете нападати на будь-якого гравця на Карті світу, незалежно від того, ворог він або Ваш союзник. Однак майте на увазі: атакуючи мета з ворожої фракції Ви здобуваєте Честь, а нападаючи на гравця своєї фракції Ви викликаєте ненависть. Це Ваш власний вибір, але Ви повинні знати про його можливі наслідки.

  Чому мета прихована хмарами, коли я шпіоню за нею? Те, що Ви зможете побачити під час шпигунської місії , обмежена рівнем Вашої технології Шпигунство! Ви можете підвищити рівень своєї технології Шпигунство в Академії. З кожним відкритим рівнем Ваші Чародії зможуть збирати більше цінних відомостей в кожній шпигунської місії.

  Скільки юнітів і скільки армій можна відправити в похід одночасно? Цю інформацію Ви знайдете в меню “Інфо” свого Командного пункту. Натисніть на будівлю “Командний пункт”, а потім натисніть на кнопку “Інфо”. Кількість армій, які можна відправити в похід одночасно, залежить від рівня Вашого Командного пункту. Поліпшите свій Командний пункт, щоб збільшити кількість армій, які можуть перебувати в поході одночасно.

  Кількість юнітів, яких можна відправити в один похід, також залежить від рівня Вашого Командного пункту. Поліпшите свій Командний пункт, щоб збільшити кількість юнітів, яких можна відправити з Вашого міста в складі однієї армії.

  Як переміщати армію по Карті світу?

  • Перейдіть у вкладку Світ.
  • Виберіть місце призначення, куди Ви хочете перемістити свою армію. Переконайтеся, що це порожня клітка.
  • Натисніть на місце призначення, і внизу екрану спливе меню.
  • Натисніть “Похід” і виберіть, звідки Ви хочете відправити юнітів. За замовчуванням в списку показаний Ваше місто. Якщо у Вас є армії, розміщені за межами міста, вони також з’являться в цьому списку.
  • Якщо Ви вирішите відправити військо з міста, у Вас буде можливість вибрати юнітів, яких Ви хочете послати. Ви також можете натиснути кнопку Макс, щоб відразу вибрати всіх доступних юнітів в місті.
  • Якщо ви вирішите послати армію, все юніти в цій армії будуть обрані і відправлені. Неможливо відправити тільки частина юнітів з армії.
  • Після того, як юніти обрані, натисніть кнопку “Похід”.

  Все, що Вам потрібно знати про переміщення армій:

  • Ви можете переміщати армії в будь-яку точку в межах свого Царства.
  • Ви можете перетинати кордон ворожої фракції, однак, будьте обережні.
  • За кожен похід стягується невелика кількість золота.

  Чому Кістяні села так складно перемогти? Кістяні села – це ігровий режим PvE (гравець проти оточення), а скелети – це неігрові персонажі, якими керує комп’ютер. Вони були створені для того, щоб Ви змогли відточити бойові навички перед битвами з іншими гравцями. Всього є 6 рівнів кістяні сіл. Їх охороняють дуже потужні скелети – внизу Ви знайдете таблицю відповідності рівнів кістяні сіл і міст.

  Будь ласка, використовуйте цю інформацію виключно в довідкових цілях, оскільки планування міст реальних гравців може разюче відрізнятися і кількість тих, що обороняються армій буде набагато більше.

  • Костяная село 1 рівня> Місто 3 рівня.
  • Костяная село 2 рівня> Місто 5 рівня.
  • Костяная село 3 рівня> Місто 8 рівня.
  • Костяная село 4 рівня> Місто 10 рівня.
  • Костяная село 5 рівня> Місто 11 рівня.
  • Костяная село 6 рівня> Місто 12 рівня.

  Storm of Wars: Предмети та ефекти

  Чи діє ефект “Швидкість походу” на армії, які вже знаходяться в поході? Ефект “Швидкість походу” не діє на армії, які вже знаходяться в поході. Тільки армії, відправлені після активації ефекту “Швидкість походу”, отримають відповідну надбавку до швидкості.

  Чи діють ефекти юнітів на армії за межами мого міста? Так. Після активації ефекту юніта (Атака юніта, Захист юніта, Здоров’я юніта) він буде діяти на всі Ваші армії незалежно від їх місця розташування – в місті чи за його межами.

  Важливо: Єдиний виняток – ефект “Швидкість походу” . Він не діє на армії, які вже знаходяться в поході. Тільки армії, відправлені в похід після активації ефекту “Швидкість походу”, отримають відповідну надбавку до швидкості.

  Як використовувати предмет “Покращений телепорт”? Ви можете використовувати “Покращений телепорт”, щоб телепортувати своє місто в інше місце в межах володінь Вашої власної фракції або на Поле бою.

 • Натисніть іконку “Мир”, щоб перейти у вкладку Світ.
 • Виберіть місце, в яке Ви хотіли б переміститися (Обрана для переміщення клітка повинна бути порожньою і перебувати в межах володінь Вашої власної фракції або на Поле бою).
 • Натисніть вибране місце – з’явиться спливаюче меню.
 • натисніть кнопку “Телепорт”.
 • З’явиться діалогове вікно, натисніть ОК для підтвердження.
 • Ваше місто миттєво переміститься до вибраного місця.
 • Зверніть увагу, що з допомогою цього предмета можна переміщуватися в інше царство.

  Я використовував (а) предмет “Прискорення” / “Захисний купол”, але вони не спрацювали! Це може статися в тому випадку, якщо Ваша мережа працює повільно і Ваш запит не дійшов до сервера. Але не хвилюйтеся – Ваш предмет не пропаде! Якщо це сталося, просто закрийте гру примусово і знову запустіть її. Після цього або вступлять в силу бажані ефекти від використання предметів, або ці предмети повернуться на Ваш аккаунт.

  Storm of Wars: Чат і пошта

  Як заблокувати або поскаржитися на грубих гравців?

  Storm of Wars є домом для безлічі доброзичливих і порядних людей. Однак іноді у великих спільнотах зустрічаються гравці, які не вміють себе вести. Розробники гри додали фільтри в різних місцях, які повинні перешкодити гравцям вибирати непристойні імена або використовувати ненормативну лексику в чаті і листах, проте, на жаль, такого контенту все-таки іноді вдається прослизнути крізь них.

  Як заблокувати грубих гравців? Якщо Ви зіткнулися з ненормативною контентом в чаті, Ви можете заблокувати його, вибравши гравця і натиснувши кнопку “Блок”. Як тільки Ви його заблокуєте, його повідомлення більше не будуть відображатися у Вашому вікні чату. Якщо Ви зіткнулися ненормативних контентом в листі, Ви можете заблокувати гравця, який його відправив, відкривши лист і натиснувши кнопку “Блок”. Як тільки Ви його заблокуєте, цей гравець більше не зможе надсилати Вам листи і буде отримувати повідомлення, що він заблокований.

  Коли справа стосується людей з проблемами поведінки, то, що їм найбільше потрібно, – це Вашу увагу, і саме тому розробники гри ввели в гру кнопку “Блок”. Однак, іноді неадекватна поведінка може посилюватися і тоді необхідно вживати заходів. Коли таке трапляється, будь ласка, повідомляйте розробникам.

  Чому так важливо блокувати грубих гравців в грі? Якщо Ви зіткнулися з грубим гравцем, будь ласка, використовуйте кнопку “Блок”, щоб відразу ж зупинити його . Вкрай важливо користуватися цією функцією, тому що кожен раз, коли гравця блокують, лічильник блокувань для його аккаунта росте. Якщо багато гравців заблокують одного і того ж порушника, розробникам прийде повідомлення, і вони направлять цього гравця попередження. Якщо порушення не припиняться, вони візьмуть подальші заходи по блокуванню аккаунта даного гравця в залежності від серйозності ситуації.

  Як поскаржитися на грубих гравців в службу підтримки? Якщо Ви зіткнулися з ненормативною контентом поза чату і пошти, будь ласка, зробіть скріншоти даного взаємодії і відправте розробникам всю інформацію, натиснувши на кнопку “Зв’яжіться з нами”.

  Чому деякі слова відображаються в чаті і листах у вигляді зірочок? у грі Storm of Wars використовується фільтр ненормативної лексики, який не дає гравцям використовувати образливі і нецензурні слова. Він діє таким чином – слова або букви в назвах, які можуть бути образливими, видаляються і замінюються зірочками. Ця функція вкрай важлива, оскільки розробники хочуть позбавити гру від усього, що могло б образити гравців.

  У деяких випадках фільтр ненормативної лексики може працювати надто суворо і навіть замінювати зірочками найбільш безневинні фрази. Будь ласка, поставтеся до цього з розумінням, оскільки розробники все ще працюють над поліпшенням здатності фільтра реагувати тільки на ненормативну лексику.

  Автор ста