Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Star Wars Галактика героїв: Поради, WIKI, Огляди

Star Wars (Зоряні Війни): Галактика героїв – це розрахована на багато користувачів ролева гра на андроїд, в якій вам належить створити загін з героїв всесвіту зоряних воєн. Все тут просякнуте духом цього фільму, починаючи від локацій на яких проходить битви і закінчуючи написами і антуражем. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Star Wars: Galaxy of Heroes скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою , без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

Star Wars Galaxy of Heroes

 • Гайд по модулях
 • Розклад подій
 • Кращий склад загону героїв
 • Ведемо бій правильно
 • Магазин, поставки та безкоштовні карти
 • Битви світлою і темної сторони
 • Як перемагати на арені загонів?
 • Битва Кантіно
 • Гайд з випробувань
 • Навіщо потрібні гільдії в грі?
 • Завдання – відмінний спосіб прокачування
 • Беремо все від галактичної війни
 • Кораблі і правильна їх прокачування
 • Щоденні нагороди за вхід в гру
 • Електронна пошта та чат
 • Гайд по модулях в грі Star Wars: Galaxy of Heroes

  модулі в грі star wars

  модулі – це додаткова форма екіпіровки персонажа і хороший спосіб збільшити його потужність і ефективність в бою. Як тільки користувач отримає п’ятдесятий рівень, йому стануть доступні модулі. Модуль представляє з себе шість осередків, що володіють індивідуальними базовими характеристиками, що підвищують показники вашого героя. Крім того в будь-якому модулі існує до чотирьох бонусні характеристики. Будь-модуль має свій рівнем (з першого по п’ятнадцяте). Можна проводити платне підвищення рівня, отримавши з цього приємні бонуси. Модулі можна отримати:

 • Битва за модулі – представляє з себе стіл з почерговим проходженням битв в ході яких можна отримати модулі з 3 зірками максимум. Але проходити його до кінця все одно потрібно, так як потім розблокується самих хороший спосіб видобутку – випробування за модулі.
 • Випробування за модулі – найкращий спосіб отримання 4 і 5 зіркових модулів. Вони аналогічні іншим випробуванням в грі. Тут так само до битв допускаються не всі персонажі, але про це нижче.
 • Поставки модулів – це магазин модулів, отоварюватися в якому можна або за кристали, або за звичайну валюту. Природно, чим краще модуль, тим він дорожчий.
 • Випробування за модулі і комплекти

  Випробування за модулі

  У грі існує вісім типів модулів, про які буде розказано нижче. Важливо знати – щоб пройти випробування на черговий модуль, потрібні різні персонажі.

  Здоров’я . Можна пройти за будь-якого персонажа. Бонус буде зарахований при наявності 2 і більше модулів. За чергові 2 модуля п’ятнадцятого рівня вам буде бонус у вигляді п’яти відсотків до здоров’я персонажа. Цей комплект найпростіший і найдоступніший будь-якому гравцеві.

  Захист . Можна отримати, граючи за джедая. Бонус сету також зараховується від 2 і більше модулів. За чергові 2 модуля п’ятнадцятого рівня вам буде бонус у вигляді п’яти відсотків до оборони. Це стане в нагоді для танків. Спеціально набивати особливого сенсу немає.

  Критичний шкоди . Можна вибити, граючи за Джава. Зарахування здійснюється починаючи з 4 модулів. За чергові 4 модуля п’ятнадцятого рівня вам буде надано тридцять відсотків до даного показника. Напевно, один з найбільш бажаних і пріоритетних комплектів.

  Імовірність критичного шкоди . Можна вибити граючи за розбійників. Бонус сету зараховується від 2 і більше модулів. За чергові 2 модуля п’ятнадцятого рівня вам буде бонус у вигляді п’яти відсотків до шансу нанесення критичного удару. Дуже важливий, навіть пріоритетний комплект, вигідний для багатьох персонажів, але не для танків, їм той комплект ніяк не може стати в нагоді. Танкам не рекомендуємо зациклюватися на цьому сеті.

  Стійкість . Можна отримати граючи за повстанця. Бонус сету зараховується від 2 і більше модулів. За чергові 2 модуля п’ятнадцятого рівня вам буде бонус у вигляді десяти відсотків до стійкості. Даний комплект приносить мало користі, стане в нагоді для кількох героїв, так що на ньому зациклюватися не рекомендуємо.

  Атака . Можна вибити граючи за перший порядок. Бонуси будуть зараховуватися починаючи з 4 модулів. За кількість модулів п’ятнадцятого рівня, кратного чотирьом, вам буде надано десять відсотків до атаки. Досить цікавий комплект, однак, він не користується популярністю. Рекомендуємо до видобутку, тільки в разі гри за Перший Порядок.

  Ефективність . Можна отримати граючи за імперців. Бонус сету зараховується від 2 і більше модулів. За чергові 2 модуля п’ятнадцятого рівня вам буде бонус у вигляді десяти відсотків до ефективності. Неоднозначний комплект, стане в нагоді тільки для здійснення підтримки. Не радимо особливо звертати сюди увагу.

  Швидкість . Можна отримати граючи за опір. Зарахування бонусів здійснюється починаючи з 4 модулів. За кількість модулів п’ятнадцятого рівня, кратне чотирьом, вам буде надано десять відсотків до швидкості. Хороший комплект, збільшує найбільш необхідну характеристику у всій грі.

  У кожному випробуванні є 3 рівня складності. Кожен з яких допускає персонажів з певною кількістю зірок:

  • Простий – персонажі з 3 зірками.
  • Середній – персонажі з 4 зірками.
  • Високий – персонажі з 5 зірками.

  тобто щоб, наприклад, пограти на складному рівні за модуль захисту потрібно мати не менше 3 джедаїв з 5 зірками. Це важко, але це того варте!

  Форми і кольору модулів

  Битва за модулі

  У ігровому процесі ви можете зустріти модулі різних форм, їх шість. У окремо взятої форми власні характеристики. Є модулі квадратної форми, ромбовидної, у формі кола, стрілки, трикутника і хреста. І у кожної з перерахованих свої особливості. Наприклад, квадрат – для атаки, ромб – для оборони, і так далі.

  Розробниками представлено п’ять кольорових гам модулів. У кожного кольору свій вплив на число характеристик, які будуть показуватися при випаданні мода:

  Колір Кількість характеристик Серий0Зелёний1Сіній2Фіолетовий3Золотой4

  За збільшення рівня, кратного трьом, відкривається по одній характеристиці. Гравець отримав синій мод зі стійкістю і здоров’ям. Кожен третій рівень одна з характеристик буде поліпшуватися, але на дванадцятому рівні відкриється ще один показник. Таким чином всі модулі максимального рівня будуть золотими.

  Варто зробити висновок про те, що модулі – невід’ємна частина гри, пріоритетна її складова, адже при їх наявності ймовірність перемоги збільшується. У модулі дійсно варто вкладатися, ось кілька порад для цього:

 • Намагайтеся якомога частіше збирати весь сет, щоб придбати дуже корисні бонуси.
 • Варто відзначити, що найбільш пріоритетний показник тут – швидкість.
 • Настійно рекомендується купувати лише моди зеленого кольору і краще
 • моди випадають абсолютно випадковим чином. Буває, поспіль 3 дні отримуєте золотий мод, а буває, весь тиждень не одержуєте нічого.
 • Дуже важливий момент – багато хто плутає такі поняття, як захист і оборона, цього робити категорично не можна, абсолютно різні речі!
 • Розклад подій в грі Star Wars: Galaxy of Heroes

  подій в грі

  Події – це низка випробувань, які з’являються, згідно відповідного розкладу. Активні події і розклад майбутніх битв можна подивитися зайшовши в головне меню цієї активності. Кожне випробування обмежена за часом. Кількість спроб обмежена. Однак за перемогу дають чудові нагороди. Є також одноразові випробування. Деякі як наприклад “Повстанці” навчають певним навичкам гри за персонажів.

  Кращий склад загону героїв в Star Wars: Heroes

  приклад складу загону

  На думку більшості опитаних гравців, найкращий склад – це склад персонажів яких найлегше прокачати. Великий приріст до характеристик дають зірки персонажів, які дуже важко отримати. Звичайно, персонажі, які доступні за реальні гроші або під час акцій гарні в бою, а й прокачувати їх зірковість теж доведеться за гроші. В цьому відношенні безкоштовні і легкодоступні персонажі виграють.

  Однак, незважаючи ні на що, склад загону повинен включати в себе 1 танка, 2-3 лікарів і агресорів. Таким складом можна протистояти навіть противникам, які перевершують Вас в силі і успішно проходити більшість ігрових ИНСТА. На початкових і середніх етапах гри найкращим складом буде наступний:

 • Танк – Чубакка
 • Лікарі – Джедай-консул, Талья, Евок-старійшина
 • Агресори – Джава
 • прокачування досвіду

  Однак не варто впиратися і збирати цих персонажів, якщо у Вас вже є відкриті інші герої. Прокачивайте що є! Так Ви зможете просунутися далі і швидше підвищити загальну потужність Вашого загону. Слід мати на увазі, що одні герої сильно підсилюють своїх одноплемінників. Наприклад: Талья знімає всі негативні ефекти тільки з сестер ночі. Інші навпаки добре атакують деяких ворогів. Наприклад: Джава може оглушити тільки дронів при ударі.

  Якщо Ви так жадайте отримати конкретний склад кращої команди – відкрийте Арену загонів і погляньте на топові гравців. Ви побачите що набори героїв у них самі різноманітні. Тому не варто битися головою об стіну і відкривати “потрібних” героїв. Прокачивайте тих що є, комбінуйте їх. Читайте опису їх ударів і здібностей і Ви зможете самі створити кращий для себе загін. Але пам’ятайте, гармонійний загін – це танк, лікарі (підтримка) і агресори.

  Ах Чубакка

  Кілька порад щодо прокачування персонажів:

 • Збирайте матеріали досвіду (в битвах, щоб навчати персонажів і підвищувати їх рівень.
 • Набори спорядження використовуються для підвищення рівня спорядження персонажа і відкриття нових здібностей. спорядження можна збирати або виготовляти.
 • Збираючи осколки персонажів, можна підвищувати їх ранг в зірках, а також підвищувати їх параметри.
 • Об’єднуючи персонажів однієї категорії в бою, можна створювати нові стратегії.
 • навички

 • нових персонажів можна відкрити, збираючи необхідні для них осколки. осколки можна отримати в битвах і події високої складності, а також знайти в картах даних і постачання.
 • Для підвищення рівня гравця і відкриття нових можливостей слід проходити битви, випробування і події.
 • Проходячи щоденні завдання, можна заробити унікальні нагороди.
 • Отримувати досягнення можна, беручи участь в обраних битвах світлою і темної сторони, виконуючи е жедневние завдання і іншими способами.
 • Кристали видобуваються в битвах. З їх допомогою можна відкривати карти даних з матеріалами і осколками і робити інші корисні дії. Також кристали продаються в магазині.
 • Ведемо бій правильно

  в бой идут одни старики

  • Для здійснення атаки доторкніться до значка в правому нижньому кутку.
  • Цілі можна і потрібно призначати, торкаючись до ворогів.
  • Якщо особлива здатність доступна – торкніться для активації. Для інфо торкніться і тримайте.
  • Для перезарядки здібностям потрібно пару ходів. Слідкуйте за лічильником, щоб знову скористатися здатністю.
  • У деяких персонажів є автоматичні пасивні здібності. Для інфо торкніться і тримайте.
  • Лідерські здібності – це пасивні здібності, що впливають на весь загін. До загону застосовуються лідерські здібності його лідера.
  • Швидкість визначає швидкість заповнення шкали ходу. Шкала ходу відображається під шкалою здоров’я і визначає черговість атак.
  • Коли бій легко виграти – використовуйте автобус.

  Магазин, поставки та безкоштовні карти

  халяви не буде

  У магазині можна купити осколки героїв, предмети екіпіровки, поліпшення для здібностей і багато іншого за кристали або реальні гроші. Ви купуєте випадкове кількість випадкового ресурсу, причому діапазон дуже широкий і може становити наприклад від 10 до 330 осколків одного з 27 героя. Тому великий шанс виграти невелику кількість осколків абсолютно непотрібного героя. І як при цьому збирати свій кращий загін?

  У кінці списку праворуч є карта даних з бронзіума. За цією карткою можна 5 разів на день виграти: випадкового героя, оскільки, екіпіровку або валюту. Або більше, витрачаючи по 250 очок союзника. Інтервал часу між спробами становить 20 хвилин. Ці окуляри можна отримати в битвах, використовуючи допомогу союзника.

  Тут на інших вкладках також можна купити кредити, тренувальних дроїд за кристали. Або самі кристали за реальні гроші

  Магазинчик

  Поставки – це магазин в якому можна обміняти різні валюти на товари. Тут приймають такі валюти:

 • Кристали потрібні для придбання карт даних і предметів в магазині, а також для поновлення запасу енергії і скидання таймерів перезарядки. Заробляйте кристали, завершуючи битви і отримуючи досягнення!
 • Кредити потрібні для підвищення рівня персонажа, поліпшення його здібностей і зоряного рейтингу. Також кредити використовуються у створенні предметів і для покупки предметів з партій товару.
 • Жетони битв Кантіно використовуються для придбання особливих предметів в магазині битв Кантіно.
 • Жетони Гільдії . Заробляйте жетони гільдії, беручи участь в гильдейских заходах і рейдах. Використовуйте їх для покупок в гільдейскіх магазині.
 • Жетони арени загонів потрібні для придбання персонажів і рідкісних предметів в магазині арени загонів.
 • Жетони Галактичної війни – це валюта для придбання предметів в магазині Галактичної війни.
 • Інші валюти.
 • Битви світлою і темної сторони

  Це низка боїв в яких можна виграти різні корисні предмети для розвитку персонажів. До битви світлої сторони допускаються тільки світлі герої, до темній стороні – темні відповідно. Протистояти Вам будуть персонажі протилежного боку. Тому слід збирати і прокачувати загони як світлої так і темної сторони. У міру проходження сила ворогів буде збільшуватися, але і нагороди будуть ставати краще.

  Тут існує 2 види складності. На нормальної складності Ви зможете виграти:

 • Кристали (при першому проходженні).
 • Елементи екіпіровки для прокачування персонажів.
 • Тренувальних дроїд – дає бойових одиниць певну кількість досвіду шляхом навчання.
 • Бойові купони , які потрібні для миттєвого завершення 3-зіркових битв. Отримуйте бойові купони також за відновлення енергії і щоденний вхід в гру.
 • Кредити .
 • Окуляри досвіду , який підвищує загальний рівень гравця.
 • На високої складності крім перерахованих вище нагород Ви можете отримати осколки, які відкривають нових героїв і підвищують зірковість наявних.

  При проходження битв витрачається енергія. Вона безкоштовно додається по 1 одиниці кожні 6 хвилин, або за кристали. Також в щоденних завданнях Ви можете отримувати по 45 одиниць енергії кілька разів на день (стежте за таймером). Максимальна кількість обмежена і залежить від загального рівня гравця. Якщо енергії більше або дорівнює максимального рівня – надбавка кожні 6 хвилин зупиняється. Тому слід її вчасно витрачати. Чим далі Ви пройдете в битвах тим більше у Вас буде стягуватися цієї енергії. Складні битви вимагають в 2 рази більше енергії ніж битви на нормальному рівні складності. У грі всього 381 битва на світлій стороні і 381 битва на темній.

  Як перемагати на арені загонів?

  Хто на новенького

  на Арені Ви воюєте з загонами інших гравців. Чим Вище Ваше місце в турнірній таблиці, тим краща нагорода Вас чекає, яка видається раз в день – о 18.00 за московським часом. В день є 5 боїв з 10 хвилинним інтервалом між боями (навіщо це зробили – не зрозуміло). Підбирати собі суперника Ви можете скільки завгодно довго. Після перемоги над суперником Ви помінялися з ним місцями. Також справедливо і інше твердження – якщо переможуть Вас, то Ваше місце знизиться. Після бою можна запросити переможеного суперника в друзі

  Метс Нагороди 1500 кристалів, 900 Жетонів Арени загонів, 50 000 кредітов2450 кристалів, 850 Жетонів Арени загонів, 48 000 кредітов3400 кристалів, 800 Жетонів арени загонів, 46 000 кредітов4350 кристалів, 775 Жетонів арени загонів, 44 000 кредітов5300 кристалів, 750 Жетонів арени загонів, 42 000 кредітов6-10250 кристалів, 700 Жетонів арени загонів, 40 000 кредітов11-20200 кристалів, 675 Жетонів арени загонів, 30 000 кредітов21 -50150 кристалів, 650 Жетонів Арени загонів, 25 000 кредітов51-100100 кристалів, 625 Жетонів Арени загонів, 22 500 кредітов101-20075 кристалів, 600 Жетонів Арени загонів, 20 000 кредітов201-50060 кристалів, 500 Жетонів Арени загонів, 18 000 кредітов501-100050 кристалів, 400 Жетонів Арени загонів, 16 000 кредітов1001-250040 кристалів, 300 Жетонів Арени загонів, 14 000 кредітов2501-500035 кристалів, 200 Жетонів Арени загонів, 12 000 кредітов5001-100025 кристалів, 100 Жетонів Ар єни загонів, 10 000 кредітов10001 + 15 кристалів, 50 Жетонів Арени загонів, 5 000 кредитів

  Битва Кантіно

  Як же тебе перемогти то

  Битва Кантіно нагадує проходження битв за світлі і темні сторони. При проходження битв витрачається енергія Кантіно. Вона безкоштовно додається по 1 одиниці кожні 12 хвилин, або за кристали. Також в щоденних завданнях Ви можете отримувати по 45 одиниць енергії кілька разів на день (стежте за таймером). Максимальна кількість обмежена і залежить від загального рівня гравця. Якщо енергії більше або дорівнює максимального рівня – надбавка кожні 6 хвилин зупиняється. Тому слід її вчасно витрачати. Чим далі Ви пройдете в битвах тим більше у Вас буде стягуватися цієї енергії.

  Тут немає битв на різних рівнях складності. До битві допускаються будь-які герої і можна виграти наступні нагороди:

 • Осколки героїв – потрібні для відкриття нових героїв і підвищення зірковість наявних.
 • Матеріал для поліпшення здібностей героїв.
 • Тренувальних дроїд – дає бойових одиниць певну кількість досвіду шляхом навчання.
 • Бойові купони , які потрібні для миттєвого завершення 3- зіркових битв. Отримуйте бойові купони також за відновлення енергії і щоденний вхід в гру.
 • Жетони битв Кантіно – використовуються для придбання особливих предметів в магазині битв Кантіно.
 • Кредити .
 • Окуляри досвіду , який підвищує загальний рівень гравця.
 • Гайд з випробувань

  Випробування світлом

  Всього існує 6 випробувань. Кожен день є по 2 випробування. У неділю доступні всі випробування. У кожному випробуванні є по 3 і 5 спроби. При програші спроби не згорають. Можна вибирати складність випробування і, відповідно нагороди. Описи проходження цих випробувань:

  Матеріали для здібностей. Боси застосовують довготривалий ефект тривалого шкоди. Використовуйте персонажів здатних перервати дію негативного ефекту і / або завдають високий шкоди.

  Спорядження (Тільки для танків). Заробіть тактичне спорядження! Бийтеся з Мейсом Вінду, що володіє навичкою “Точка розколу”, і спробуйте перехитрити його.

  Тренувальні дроїди. Битва за досвід. Боси періодично повністю відновлюють здоров’я. Використовуйте персонажів, які перешкоджають відновленню здоров’я.

  Мисливець за головами. Битва за кредити! Боси наносять дуже багато шкоди, але атакують повільно. Використовуйте персонажів, які ослаблюють атаку супротивника.

  Спорядження (тільки для лікарів і підтримки). Заробіть спорядження для спритності! Бийтеся з Саважа опрессо, намацавши його слабкі місця за допомогою негативних ефектів. Розумно вибирайте час для лікування!

  Спорядження (тільки для агресорів). Заробіть спорядження для сили! Бийтеся на час з гранд-Моффіт Таркіном і генералом Бірс. Переможете, їх. поки вони не застосували свої особливі здібності!

  Навіщо потрібні гільдії в грі?

  Гільдія

  Вступ до гільдії дозволяє істотно розширити свій ігровий досвід, а саме:

 • Отоварюватися в магазині гільдії, купувати обмундирування і осколки героїв.
 • Обмінюватися предметами екіпіровки всередині гільдії. Можна запитувати потрібний предмет і жертвувати запитані іншими гравцями елементи.
 • Разом боротися з босами і отримувати хороші нагороди.
 • Брати участь у подіях гільдії.
 • Виконувати завдання гільдії і отримувати за них відповідні жетони для магазину.
 • Завдання – відмінний спосіб прокачування

  Є до чого прагнути

  Щоденні завдань – це свого роду нагадування по різним ігровим активностей за які дають непогані нагороди. Наприклад: пройти битви на темній і світлій стороні, взяти участь в битвах Кантіно, завершити випробування і т.д. Тут видається безкоштовна енергія кілька разів в день. Слідкуйте за таймером і не пропустіть свій подарунок. Найбільшу нагороду можна отримати якщо закрити всі щоденні. В нагороду тут можна отримати: кристали, кредити, досвід головного героя, тренувальні дроїди і бойові купони.

  Крім щоденок тут є й інші типи завдань: гільдії, протоколи, галактичної війни та ін. За них видають особливо цінні нагороди : осколки і кристали. У самому низу лівого стовпця є досягнення за які дають осколки Дарта Вейдера, багато кристалів і інші валюти. Приклади досягнень:

 • Зберіть персонажів темної сторони: 20.
 • Досягніть рівня гравця: 60.
 • Зберіть 10 корабля світлої сторони.
 • Придбайте предмети в поставках : 10.
 • Заробіть 1 000 000 кредитів в сумі.
 • І інші.
 • Беремо все від галактичної війни

  останній бій він важкий самий

  Галактична війна – це низка боїв в якій здоров’я не відновлюється між боями. Тому тут як ніде знадобляться лікарі, які лікують героїв під час бою. Однак тут можна виставляти будь-яких героїв з наявних. Також на забувайте відкривати коробочки на ігровому столі між боями, інакше Ви не пройдете далі. Якщо протягом дня Ви не змогли пройти всі випробування, то на наступний день Ви продовжите з того ж місця і всі герої будуть вилікувані. Однак раз в день можна запускати кнопку перезапуск і починати проходити все спочатку, отримуючи всі належні нагороди за перемоги в боях. Нагороди: Кредити, Тренувальний дроїд, Матеріал для поліпшення здібностей, кристали, жетони галактичної війни.

  Для перемоги потрібно в основний загін взяти танків і лікарів: 1-2 танка і 2-4 лікаря. Решту наявних героїв теж потрібно прокачувати – вони допоможуть в добиванні супротивників.

  Кораблі і правильна їх прокачування

  Кораблі необхідні для окремих битв і спеціальних активностей. Битви кораблів досить видовищні і епічність. Однак гра не блищить різноманітністю і механіка битв і прокачування схожа на механіку з героями. Прокачування кораблів включає в себе:

 • Пошук креслень для збільшення їх зірковості, як і у героїв
 • Збільшення рівня за аналогією з навчанням героїв.
 • Прокачування атак і здібностей, абсолютно так само як і у героїв.
 • прокачування пілотів – героїв.
 • Для прокачування кораблів використовуються окремі від героїв елементи, які видобуваються в корабельних боях. Прокачування пілотів – це звичайна прокачування окремих героїв до яких прикріплені відповідні кораблі.

  Щоденні нагороди за вхід в гру

  Нагорода за вірність

  Заходьте в гру кожен день, щоб отримувати нагороди. Нагороди оновлюються кожну північ. Втрачені нагороди повернути не можна, так що не забувайте заходити кожен день. На початку кожного місяця історія денних входів скидається.

  Пошта і чат

  Вам посилочка прийшла

  На пошту в основному приходять листи з нагородами за різні активності:

  • Щоденні нагороди за Ваш ранг на арені загонів.
  • Нагороди за пройдений гильдейский рейд.
  • Нагорода за активну участь в справах гільдії.
  • Новини від розробників.
  • Повідомлення від інших гравців.
  • нагороди за деякі події і акції.
  • Інші повідомлення і нагороди.

  Не забувайте також переглядати чат. У ньому можна не тільки побачити повідомлення інших гравців, але і подивитися важливу інформацію в чаті гільдії: проходження рейдів, додавання і виключення гравців гільдії, запити на обладнання для прокачування персонажів.

  Автор статті: Ярослав І