Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Space Arena: Поради, WIKI, Огляди

SPACE ARENA: BUILD & FIGHT – гра на андроїд з датою виходу 30.11.2016 р від компанії HeroCraft Ltd. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Space Arena завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Кораблі
 • Зброя
 • Модулі
 • Двигуни
 • Захист
 • Класові бої
 • Дослідження галактик
 • Поліпшення модулів
 • Валюта
 • Інше
 • Space Arena: Гайд для новачків

  чи потрібно мені платити, щоб постійно перемагати і потрапити в ТОП-100? Ні, ви можете купити Селеста для того, щоб проходити рівні швидше, але це не забезпечить вам присутності в ТОП-100 гравців. Важливі ваші знання і розуміння класів кораблів, характеристик і особливостей модулів, щоб ви могли перемагати супротивників і підвищувати свій рейтинг. Без хороших знань механіки гри і навичок придумувати ефективні збірки в ТОП-100 вам не втриматися.

  Я застряг на одному рівні і не можу просуватися далі, що мені робити? Це означає, що ви досягли важкого рівня. Але подібні труднощі переборні. Просто постарайтеся використовувати різні модулі, покращувати їх, а також за допомогою цього робити нові збірки. Постарайтеся придбати поліпшення для кораблів, вони нададуть вам більше можливостей для розміщення модулів.

  Як підбираються противники на звичайній Арені? Противники на звичайній Арені підбираються на основі цілого ряду критеріїв: клас корабля, діапазон рівнів, коефіцієнт виграшу і рейтинг. Така система підбору супротивників дозволяє забезпечувати більш якісний баланс гри.

  Чому на Арені я стикаюся з кораблями більш високого рівня ніж мій? Це відбувається випадково через діючих правил матчмейкінга. Однак, поступово система підбору противника коригується і ймовірність попадання в бій до супротивника з кораблем вищого рівня зменшується.

  Як зрозуміти скільки шкоди завдають кораблі один одному? Спочатку параметр “шкоди” у модулів зброї означає кількість шкоди, що завдається за один постріл по осередку (-ам) в залежності від типу зброї. Щоб зрозуміти, яке значення шкоди завдасть певний модуль за одиницю часу, необхідно звернути увагу на його параметр “Скорострільність стрільби”.

  З яких причин кораблі під час симуляції бої так характерно рухаються в різні боки? Під час бою на корабель впливають різні сили: як від стріляючих модулів на кораблі гравця, так і від влучень від пострілів корабля противника. Напрямок руху корабля також залежить від того, які модулі були пошкоджені, і які двигуни вийшли з ладу. З цих причин корабель іноді різко розвертає в різні боки.

  Що таке баланс корабля? Це оптимальне поєднання різних модулів на кожному кораблі. Від схеми розстановки енергетичних установок, двигунів, бойових і модулів буде залежати результат боїв корабля. У кожного корабля є своє обмежена кількість осередків і модулів. Кожен модуль споживає енергію, саме тому на кораблі обов’язкові енергетичні установки, які забезпечують роботу модулів.

  Кожен модуль має масу. Чим більше модулів на кораблів, тим більше маса корабля. Щоб корабель з великою масою рухався і повертав швидше, необхідні більш потужні двигуни. Знайти оптимальне кількість енергетичних установок, які б забезпечили двигуни, бойові і захисні модулі енергією – це і можна назвати балансом корабля.

  Що таке “Арена флотилій” і для чого вона потрібна? Арена флотилій – це режим битви між групами кораблів без візуального супроводу бою. Для участі в боях необхідно купити кілька кораблів: основний (як правило, найбільший і потужний) і 8 додаткових. Можна виходити в груповий бій і при покупці меншої кількості кораблів, але шанс перемоги через це зменшується.

  Арена стає доступною з 6 рівня. Для участі в боях можливо придбати ті ж кораблі, які доступні на звичайній Арені. Будьте обережні при участі в Арені флотилій, оскільки ураження коштуватимуть порівняно великих сум кредитів. Радимо використовувати Арену флотилій в разі, якщо вам потрібен досвід.

  Що таке режим “Кампанія” та яку користь він приносить для прогресу? Це режим місій з окремими завданнями і боями з ботами. Режим складається з 7 кампаній, в кожній з яких по 7 секторів. Кампанія дозволяє заробити кредити, Селеста і досвід, а також отримати модифіковані модулі.

  У всіх боях в даному режимі противник заздалегідь відомий: це корабель з певною розстановкою модулів. При ураженні корабель необхідно ремонтувати і після цього є можливість спробувати свої сили знову. Корабель противника при цьому залишиться тим же. Режим стає доступним з 8 рівня. Коли ви закінчуєте проходження кампанії, повторне проходження стає неможливим.

  Чи правда, що розробники дарують безкоштовні кораблі? Розробники не нараховують безкоштовні кораблі гравцям. Те, що отримують гравці – це бонус за покупку в грі (наприклад, корабель Broadsword).

  Я додав у Space Arena близько 50 друзів для отримання щоденного бонусу. Але отримую бонус, який не відповідає кількості доданих друзів. Це баг? Ні, це не баг. Кількість Селеста за доданих в гру друзів ви отримуєте пропорційно своїм рівнем.

  Після установки модулів захисту я хочу подивитися на загальні показники захищеності мого корабля, де я можу їх побачити? На сьогоднішній день в Space Arena не відображаються поточні показники захисту і броні корабля. Тому гравцеві слід орієнтуватися на наступні показники: у Малій сталевої броні є свої показники по міцності (125 хп) і броні (3,45). При цьому, кожен модуль цієї броні займає рівно одну клітинку корабля.

  Звідси випливає вважати, що кожна клітинка корабля, оснащена малої сталевий бронею, захищена на 3.45 одиниці броні. Кожна така комірка з бронею витримає 125 одиниць дамага. За таким числовим показниками можна оцінити бронювання свого корабля. Згодом будуть з’являтися більш міцні види броні, у яких показники по здоров’ю і бронювання вище. Порівнюючи ці числові показники двох видів броні, ви зможете зрозуміти, завдяки якому модулю ваш корабель буде більш броньованим.

  Що таке рейтинг? Рейтинг – це числове значення, яке є у кожного гравця. Рейтинг показує успішність боїв гравця. Чим вище значення рейтингу, тим успішніше гравець проводить бої. Значення рейтингу, пропорційне рівню гравця, дозволяє гравцеві приймати участь в класових боях.

  У грі існують ліги пілотів. Гравці розташовуються в цих лігах в залежності від значення рейтингу. На даний момент самої останньої є “Ліга майстрів”. У цій лізі знаходяться майстровиті пілоти кораблів. Після кожного бою рейтинг змінюється – або збільшується, в разі перемоги, або зменшується в разі поразки.

  Я вважаю, що було б краще, якби була можливість бачити збірку корабля противника під час бою. Чому розробники не вводять цю функцію? Перед боєм на звичайній Арені вам демонструються загальні характеристики корабля противника, щоб ви за результатами бою змогли оцінити ефективність встановлених модулів корабля проти збірки противника. Завдяки цьому у гравців присутній інтерес до постійної роботи над складанням корабля. Демонстрація ж повного складання противника усуне інтригу і інтерес до пошуків хорошою збірки.

  Я хочу заново почати проходження гри, це можливо? Так, це можливо. Для цього вам необхідно звернутися в службу підтримки Space Arena по електронній пошті, або залишити заявку в одній із соціальних мереж гри. У заявці необхідно вказати ваш ігровий нік і причину звернення.

  Що таке чорний ринок? Чорний ринок – це торгова площадка для покупки поліпшених модулів за кредити. До назв поліпшених модулів додаються приставки “Mk.II” або “Mk.III” в залежності від поліпшених характеристик. Покращені модулі припускають наявність не тільки підвищених характеристик, але і знижених.

  Я виконую оффер, але не отримую за них нагороди, вони не працюють? Дані оффер пропонуються партнерами Space Arena, і перед їх проходженням вам висвічується повідомлення про те, що нарахування нагороди не гарантується. Це відбувається з тієї причини, що партнери можуть не нарахувати гравцям нагороду. Якщо з вами трапилася подібна ситуація, рекомендуємо звернутися в службу підтримки із зазначенням всіх пройдених офферов і сум, необхідних до зарахування.

  Що буде, якщо зайти на один аккаунт з двох пристроїв? Якщо у вас налаштована синхронізація аккаунта з Вконтакте або Google Play Games / Game center на IOS, то ніяких проблем виникнути не повинно.

  чи планується додати в гру просте управління кораблем? На найближчим часом подібні зміни в гру вводити не планується.

  Space Arena: Кораблі

  Який корабель найбільший і потужний в грі? Найбільшим кораблем раніше вважався Ritari – супер-авіаносець 54 рівня, максимальне осередків кількість у якого при всіх модифікаціях становить 256 штук. Вартість корабля складає 10 200 000 кредитів. Однак з квітня 2019 року в грі з’явився новий супер-гігант Khonarl – це особливий корабель 56 рівня. При наявності всіх поліпшень у корабля 258 осередків. Цей корабель перед покупкою необхідно розблокувати за спеціальні креслення. Подальша вартість корабля в кредитах дорівнює 13 000 000.

  Які існують типи кораблів в грі і які їх особливості? У грі існує 8 типів кораблів, всі вони відрізняються один від одного кількістю осередків, формою, наявністю / відсутністю кораблів-підтримки:

 • Винищувач – один з найбільш маневрених класів. Однак придатні лише на початковому етапі розвитку, т.к.в кораблях мало осередків.
 • Корвет – відрізняються хорошою швидкістю польоту. З корветів виходять хороші кораблі підтримки.
 • Фрегат – кораблі відрізняються більшою місткістю, але менше маневреністю в порівнянні з кораблями класу Корвет.
 • Крейсер – у кораблів даного класу знижені значення повороту корабля, але збільшено кількість осередків модулів.
 • Лінкор – велика частина кораблів цього класу забезпечена кораблями підтримки. Мають збільшеною кількістю осередків під модулі.
 • Авіаносець – майже всі кораблі цього класу забезпечені кораблями підтримки. Збільшене в порівнянні з іншими кількість осередків. Збільшена базова швидкість повороту.
 • Супер авіаносець – найпотужніший тип кораблів. Найбільші кораблі на арені. Хороша маневреність. Кораблі підтримки.
 • Галактичний авіаносець – тепер безумовно потужним типом кораблів іменуються саме галактичні авіаносці. Потужні гіганти, також як і супер авіаносці, мають кораблями підтримки. Ritari був першим кораблем, виділеним в даний клас.
 • Що таке особливі кораблі? Які вони бувають і як їх отримати? Особливі кораблі були введені в Space Arena одночасно з класовими боями. Дані кораблі можна отримати за допомогою креслень, які можливо знайти при вивченні координат галактик після перемоги в класових боях.

  Деякі з особливих кораблів являють собою вдосконалені версії вже раніше існуючих звичайних кораблів. Деякі кораблі були введені вперше, як правило, вони мають незвичайним і цікавим дизайном. Особливі кораблі перевершують своїх однокласників. На сьогоднішній день в Space Arena існує 9 особливих кораблів:

 • Wing Mk. II – клас “Винищувач”.
 • PSS Sparrow Mk.II – клас “Корвет” -8 рівень.
 • PSS Miran Mk.II – клас “Фрегат” -14 рівень.
 • PSS EL-K Mk.II – клас “Крейсер” – 25 рівень.
 • Phantom Mk.II – клас “Лінкор” -35 рівень.
 • Eidolon Mk.II – клас “Авіаносець” – 45 рівень.
 • Mjollnir “Син Одіна” – клас “Супер-авіаносець” – 49 рівень.
 • Ritari Mk.II “Лицар Світу” – клас “Супер-авіаносець” -54 рівень.
 • Khonarl – клас “Супер-авіаносець” – 56 рівень.
 • Для чого потрібні поліпшення на кораблях і як їх отримати? Покращення на кораблях додають додаткові осередки, удосконалюючи конфігурацію корабля. Завдяки поліпшенням з’являється можливість встановлення більшої кількості модулів. Покращення корабля купуються за Селеста. Вартість поліпшень залежить від класу і рівня корабля. На високих рівнях вартість поліпшень досить висока, тому варто вибирати найнеобхідніші модифікації додаткових осередків.

  Як дізнатися, чи гарна збірка у мого корабля? Якщо у вас виходить неодноразово перемагати великі кораблі, це означає, що ви придумали дійсно хорошу збірку. Якщо ви хочете створювати хороші збірки для кораблів, практикуйте свої ідеї, аналізуйте їх до тих пір, поки корабель не почне перемагати хоча б в 50% боїв. Наприклад, корабель Scythe з хорошою складанням здатний перемогти Morningstar і навіть деякі Broadsword. Також ви можете запитати поради по збірці у інших гравців в офіційному співтоваристві Space Arena Вконтакте.

  Як можна позбутися від корабля, який вже не потрібен? Для цього вам необхідно перейти в слот з непотрібним кораблем і натиснути кнопку “+” для вибору нового корабля. Після покупки новий корабель замінить старий в аналогічному слоті.

  Яка кількість слотів кораблів може бути у гравця? Максимально можливу кількість слотів у кожного гравця – 10 шт. Перші два слота надаються гравцеві безкоштовно, інші 8 гравець може придбати за Селеста. На сьогоднішній день максимальна кількість слотів у одного гравця – 10 шт. Кожен додатковий слот купується за Селеста.

  Час від часу мені трапляються гравці з кораблем Wing. Я хочу собі такий же, як його отримати? На сьогоднішній день даний корабель неможливо отримати. На самому початку гравцям пропонувалося купити даний корабель. Пропозиція була обмежена за часом. Ті, хто не встиг скористатися пропозицією, купити корабель вже не зможуть. Можливо, згодом з’явиться можливість купити даний корабель знову.

  Коли з’явиться можливість пограти в 3D кораблі в Space Arena? Версія з 3D кораблями була випущена розробниками в лютому 2019 роки тільки на платформі Armor Games. Це web-версія гри Space Arena, яка не синхронізована з мобільного. Можливо, надалі 3D кораблі будуть введені також і в мобільну версію гри.

  Скільки буде коштувати Khonarl? На сьогоднішній день корабель стоїть 13 000 000 кредитів. Перед його покупкою потрібно зібрати всі необхідні креслення.

  Чи можна поліпшити кораблі підтримки Khonarl? Так, можна.

  Space Arena: Зброя

  Які види зброї існують в Space Arena? У Space Arena існує три види збройних модулів:

 • Балістична зброя;
 • Лазерна зброя;
 • Ракетниці.
 • Які відмінності одних видів зброї від інших? Існуючі збройові модулі відрізняються один від одного за такими параметрами:

  • Кількість шкоди, яке завдає зброю різного типу захисту;
  • Інтенсивність шкоди;
  • Площа шкоди ;
  • Наведення на ціль.

  Які переваги і недоліки балістичної зброї?

  • Добре пробиває щити;
  • Менш ефективно проти броні;
  • Гарна скорострільність;
  • Втрати доводиться на один модуль;
  • Невеликий радіус ураження, противник повинен знаходитися якомога ближче до корабля.

  Які переваги і недоліки лазерної зброї?

  • Малоефективні проти броні;
  • Добре пробивають щити при тривалому потраплянні в ціль;
  • Втрати розподіляється за часом, найвищий шкоди доводиться на кінець пострілу;
  • Втрати розподіляється на один модуль;
  • Великий радіус ураження (ефективні як на великих відстанях, так і на невеликих);
  • Мета повинна якомога довше перебувати в радіусі дейст вія лазерів.

  Які переваги і недоліки ракетниць?

  • Ефективні проти броні, але менш ефективні проти щитів;
  • Низька скорострільність;
  • Втрати вибуху від ракет доводиться більше ніж на один модуль;
  • самонавідна зброю, не важливо, в якому радіусі знаходиться противник.

  Що таке GWS / Військово-гауссовий кулемет? Військовий гаус-кулемет – балістична зброя 46 рівня, поліпшена версія звичайного гаус-кулемета зі збільшеною скорострільністю, втратою і далекобійністю. Знищує щити і за деякий час пробиває захисні шари.

  Space Arena: Модулі

  Що найкраще захищає корабель від лазерів? Від лазерів найкраще захищає корабель броня. Наприклад, Велика Сонячна Броня захищає від тривалого вогню лазерами, а Велика Реактивна Броня вважається однією з найкращих захистів на ринку, оскільки здатна поглинати шкоди.

  Що може захистити мій корабель від квантового зброї? На сьогоднішній день єдиним захистом від квантового зброї є Плазмова броня. Цей модуль знижує здатний проникати шкоди снарядів квантової гармати. Необхідно захищати найбільш важливі модулі даної бронею, наскільки це можливо.

  Що означають приставки “Mk.II” і “Mk.III” в назвах модулів? Це означає, що у модулів є поліпшені характеристики. Як правило, подібні модулі продаються в готовому вигляді не Чорному ринку, або дістаються гравцеві в якості нагороди за проходження режиму “Кампанії”. Також є можливість покращувати звичайні модулі за допомогою збору чіпів за участю в класових боях.

  Як багато модулів можуть відновити Ремонтні відсіки? Кожен ремонтний відсік може відновити від 2500 одиниць здоров’я за бій в залежності від рівня параметра “Макс.восстановленіе”. При цьому за один бій кожен модуль без поліпшень може вилікувати не більше 3-х модулів. Ремонтний відсік з максимально поліпшеним параметром “Макс.модулей” може вилікувати не більше 6-ти модулів.

  Які відмінності звичайної зброї від зброї з Чорного ринку? На Чорному ринку продаються модулі, візуально схожі на звичайні, але з іншими значеннями деяких характеристики. У модуля з Чорного ринку в порівнянні зі звичайним модулем можуть бути як позитивні, так і негативні відмінності. Гравець сам вибирає, які параметри для нього важливіше в даний момент.

  Чому модулі з Чорного ринку можна поліпшити? Зброя з чорного ринку має не тільки поліпшення, деякі характеристики модулів навпаки знижуються для того, щоб не з’являвся дисбаланс від використання модифікованого зброї. Можливість поліпшення такої зброї створить занадто явне і нечесну перевагу від його використання.

  Що краще діє проти щитів- балістична зброя або лазери? Проти щитів найкраще діє балістична зброя, оскільки воно знищує його частини, в той час як лазери проходять крізь щити, не пошкоджуючи їх. Оскільки щити досить добре захищають від ракет, на корабель краще встановлювати балістична і ракетна зброя. Таким чином, балістична зброя знищить щити, після чого ракети почнуть пошкоджувати модулі корабля. Встановлювати на один корабель ракети і лазерну зброю не варто: лазери не ушкоджують щити, тому ракети не зможуть значно пошкодити корабель.

  Space Arena: Двигуни

  Які типи потужності можуть використовуватися в двигунах на кораблі і чим вони відрізняються один від одного? У двигунах можуть використовуватися 5 типів потужності:

 • Гіпер сила – дозволяє кораблю переміщуватися в іншу точку з певним часовим інтервалом;
 • Сила тяги – впливає на можливість і на швидкість пересування корабля;
 • Сила повороту – дозволяє кораблю повертатися, а також впливає на швидкість повороту корабля;
 • Посилення тяги – збільшує швидкість пересування корабля;
 • Посилення повороту – збільшує швидкість повороту корабля.
 • чи дає установка двох гіперпривід додаткові переваги для корабля? Так, при установці на корабель більше одного гіперприводу зменшуються проміжки між стрибками корабля.

  Space Arena: Захист

  Які види захисту бувають? У Space Arena існує 3 види захисту:

 • Броня;
 • Щити;
 • Захисні системи.
 • Модулі захисту є невід’ємною частиною кожного корабля. Збалансоване використання броні і щитів може сильно вплинути на результат бою.

  Від якої зброї захищає броня? Більшість модулів броні добре захищають від балістичного і лазерної зброї. У той же час, вони менш ефективні проти ракет. Найбільш просунуті модулі захищають майже від усіх видів зброї.

  Від якої зброї захищають щити? Модулі щитів добре захищають від ракет і балістичної зброї, але малоефективні проти лазерів. Також модулі щитів споживають багато енергії, що вимагає встановлення більшої кількість енергетичних установок.

  Що таке захисні системи і від чого вони захищають? Захисні системи – це модулі, що перешкоджають попаданню ракет в корабель, знищуючи їх на відстані.

  Як працюють щити? У кожного щита існують параметри “радіус дії” і “потужність”. Якщо все осередки модуля повністю знаходяться всередині радіусу дії щита, то вони не будуть отримувати пошкоджень, поки у щита не закінчиться потужність. Значення “Потужність щита” показує, скільки шкоди даний щит може поглинути до його відключення.

  Значення “Швидкість відновлення” – якщо після поглинання шкоди у щита ще залишилася потужність, то вона починає відновлюватися зі швидкістю, зазначеної в даному параметрі . Також існує максимальне значення потужності, на яке щит може відновитися. Це максимальне значення потужності зазначено в параметрі “Макс. Відновлення”.

  Що краще – великий щит або багато маленьких щитів? Як правило, великі щити поглинають більше шкоди, але є також і недоліки. Наприклад, великі щити поглинають шкоди навіть від тих снарядів, які ніколи не пошкодили б ваш корабель, в зв’язку з цим великі щити знищуються швидше. Якщо вам не потрібно захищати велику площу на кораблі, краще встановлювати маленькі щити.

  Space Arena: Класові бої

  Які масштабні зміни відбулися після введення класову колотнечу в Space Arena? Серед змін:

  • Введено новий формат боїв, при якому противники підбираються один до одного за рівнем і класом кораблів;
  • З’явилася можливість досліджувати галактики і знаходити в них кредити, а також креслення для вивчення особливих кораблів;
  • у дереві з технологіями можна покращувати параметри модуля за допомогою чіпів і обчислювальних блоків.

  Коли з’являється можливість участі в класових боях? Можливість участі в класових боях з’являється у всіх гравців, які досягли 18 рівня.

  Я намагаюся зайти в класові бої, але мені приходить повідомлення про те, що мій рейтинг занадто низький для ігрового рівня. Це баг? Ні це не баг. Це насправді означає, що ваш рейтинг не відповідає встановленим лімітам. Дані ліміти співвідношення рейтингу і рівня гравця засновані на поточних рейтингах гравців, що зроблено для fair play. Подібний підхід дозволяє боротися з гравцями, навмисне знижують собі рейтинг для полегшення гри.

  Які нагороди можна отримати за перемогу в класових боях? За перемогу в класових боях ви отримуєте чіпи для поліпшення модулів і координати галактик. Останні вас необхідні для дослідження, за допомогою яких ви зможете знайти не тільки додаткові чіпи і обчислювальні модулі, але і креслення для вивчення особливих кораблів.

  Після кількох класову колотнечу у мене почали запитувати кредити для участі в наступних класових боях, це баг? Ні, у кожного гравця встановлений ліміт участі в безкоштовних класових боях, причому, для кожного класу встановлено своє кількість боїв. Наприклад, для винищувачів, корветів і фрегатів надається по 10 безкоштовних боїв, для крейсерів -8 боїв, для лінкорів-6 боїв, для авіаносцев- 4 безкоштовних бою, для супер-авіаносцев- 2 бою.

  Після того, як витрачені всі безкоштовні класові бої, є можливість продовжувати боротися за кредити. Причому, з кожною новою покупкою класового бою його вартість возрастает.Сброс безкоштовних класову колотнечу здійснюється кожні 7 днів.

  Чи впливають програші і перемоги в класових боях на загальний рейтинг гравця? Ні, в плані рейтингу класові бої і звичайна арена не пов’язані.

  Space Arena: Дослідження галактик

  Які галактики існують в Space Arena і чим вони відрізняються один від одного? У Space Arena існує 4 види галактик:

 • Альфа – найпростіший і найпоширеніший тип галактики;
 • Епсілонв;
 • Зетаг;
 • Йота – найрідкісніша і цінна галактика.
 • у кожного виду галактики є 9 рівнів (L1-L9) за номером існуючих в Space Arena ліг гравців.

  Від чого залежить цінність випадає галактики? Це залежить від ліги самого гравця. Чим вище ліга, тим більше кращі галактики ви отримуєте при перемозі в класовому бою. Також не слід забувати і про везіння, яке також грає роль при отриманні галактики.

  Від чого залежить цінність призів, одержуваних при вивченні галактик? Це залежить від виду галактики і її ліги. Чим вище ліга галактики, тим більш рідкісні і цінні призи ви отримуєте.

  При вивченні галактик я витратив всю енергію реактора. Чи є можливість не чекати відновлення енергії реактора? Так, якщо ви не хочете чекати безкоштовного відновлення енергії реактора, то можете відновити її за Селеста.

  У вкладці вивчення галактик я витратив уже 300 000 кредитів, але галактика так і не з’явилася, що робити? Галактики можна купити, їх можна вигравати в переможних класових боях, після чого вони з’являються в тих самих слотах у вкладці дослідження галактик. Ви ж заплатили 300 000 кредитів за покупку додаткового слота для зберігання галактик.

  Space Arena: Поліпшення модулів

  Які модулі можна покращувати і як це зробити? Для поліпшення доступні всі звичайні модулі, які не продаються на Чорному ринку. Модулі поліпшуються за допомогою чіпів, які ви отримуєте за перемоги в класових боях і при дослідженні галактик. Кожне поліпшення модуля коштує певну суму кредитів.

  Для успішного поліпшення характеристики модуля необхідно його успішно зламати. З кожним новим поліпшенням характеристики шанс злому зменшується, тому поряд зі звичайними чипами при поліпшенні рекомендується використовувати обчислювальні блоки. Після завершення кожного нового циклу поліпшення характеристик модуля його рівень підвищується (lvl 1 – lvl 2 – lvl 3).

  Для чого потрібні обчислювальні блоки і якого виду вони бувають? Обчислювальні блоки призначені для збільшення шансу злому модулів. Деякі обчислювальні блоки не тільки підвищують шанс злому модулів, але і зменшують кількість витрачених на поліпшення чіпів, зменшують кількість кредитів, або змінюють шанс (збільшення відсотка).

  Що таке розгінний чіп і як його отримати? Розгінний чіп необхідний для переходу модуля на наступний рівень. Він застосовується після завершення циклу поліпшень всіх можливих характеристик модуля. Розгінні чіпи можна отримати при дослідженні галактик, але вони є більш рідкісними в порівнянні зі звичайними чипами.

  Чи можна поліпшити модулі з приставками “Mk.II” і “Mk.III”? Ні, ці модулі не можна покращувати, оскільки вони спочатку модифіковані. Можна покращувати лише їх аналоги – звичайні модулі.

  Space Arena: Валюта

  Які види ігрової валюти існують в Space Arena? У Space Arena існує два види валюти: кредити і Селестій.Кредіти є звичайною ігровий валютою, за них можна купувати кораблі, купувати модулі (в тому числі і на Чорному ринку). Заробити кредити можна на звичайній арені, за допомогою Арени флотилій і при дослідженні галактик.

  Що таке Селеста і для чого потрібна ця валюта? Селестій- це преміальна валюта, кількість якої у гравців дуже обмежена. За Селеста можна купувати поліпшення на кораблі, додаткові слоти для кораблів, слоти для зберігання координат галактик, ремонтувати корабель без очікування безкоштовного ремонту, а також перезаряджати реактор після дослідження галактик. Також є можливість мене Селеста на кредити. За допомогою Селеста можна поміняти противника на звичайній Арені в разі, якщо вам був підібраний противник, сильно перевершує ваш корабель.

  Space Arena: Інше

  Мені здається, що Арена флотилій – це марна трата грошей і часу. У чому її сенс? Арена флотілій- це битви цілих флотів кораблів. Це гарне місце для гравців, які хочуть швидко заробити досвід. Можливо, для гравців, яких не цікавить отримання досвіду і кредитів, цей режим боїв НЕ буде цікавий. У той же час, якщо гравцеві, наприклад, мало рівня для участі в класових боях, то Арена флотілій- відмінний спосіб підвищити рівень в швидкі терміни. У разі втрати корабля гравець отримує досвід, а в разі вбивства ворожого корабля- досвід і Селеста.

  Як я можу зберегти свій прогрес? Для цього вам необхідно авторизуватись в Space Arena через Вконтакте. Це можна зробити у вкладці “Профіль”.

  Автор статті: Надія