Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Snipers vs Thieves: Поради, WIKI, Огляди

SNIPERS VS THIEVES – гра на андроїд з датою виходу 16.08.2017 р від компанії PlayStack. Жанр гри: Екшен. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Елементи
 • Сезони
 • Загальні питання
 • Профіль
 • Snipers vs Thieves: Гайд для новачків

  Як налаштувати персонажа? Перехід до екрана “Профіль” з нижньої панелі навігації. Звідси ви можете поміняти свою гвинтівку, рюкзак, маску, шкіру або костюм. Натискання кнопок “Снайпер / Злодій” в правому нижньому кутку дозволить вам перемикатися між вибором “Снайпер” або “Злодій”.

  Куди пропав мій клан? Ваш старий клан був розорений і поміщений у в’язницю! Функція клану в даний час переробляється і повертається з більш захоплюючими функціями.

  Як поміняти мою гвинтівку? Коли ви знайшли нову гвинтівку, ви можете її змінити в розділі “Профіль -> Гвинтівки”. Переконайтеся, що ви переглядаєте профіль як Снайпер, коли хочете поміняти свою гвинтівку.

  Як поміняти мою маску? Коли ви знайдете нову маску, ви можете поміняти її в розділі “Профіль -> Маски”.

  Як змінити колір костюма? Ви можете змінити колір свого костюма в опції “Профіль”. Натисніть “Кольори”, щоб вибрати свій новий стиль!

  Чи можу я змінити своє ім’я та як це зробити? Натисніть значок cog в правому верхньому куті екрану. Потім виберіть “Перейменувати” (Rename), щоб змінити своє ім’я.

  Що таке карти? Карти – це гаджети, які Снайпери і Злодії можуть використовувати, щоб допомогти їм досягти успіху на Роботі. Вони можуть розрізняти втрати і виграші. Використовуйте їх з розумом!

  Куди зникла витривалість (Stamina)? Злодії тепер можуть бігати, не втомлюючись! І провокування зменшиться в часі, щоб охолонути, на будь-яких картах Gadgets, які є у вас в колоді.

  Які виклики? При грі на роботу вам можуть бути запропоновані додаткові виклики, щоб заробити додаткові винагороди. Слідкуйте!

  Що таке Трофеї? Щоб розблокувати більше Робочих місць, вам потрібно зібрати Трофеї. Кількість Трофеев, необхідних для розблокування завдання, відображається в завданні, яке ви хочете розблокувати!

  Що таке Jobs (Робота)? Як отримати більше Роботи? Роботи – ваші місії для гри. У робітників є різні завдання і багато різних винагород. Щоб розблокувати більше Робочих місць, вам потрібно зібрати Трофеї. Кількість Трофеев, необхідних для розблокування завдання, відображається в завданні, яке ви хочете розблокувати!

  Що сталося з модами в новому оновленні? Моди більше не знаходяться в грі. Ваші старі Mods (Моди) були конвертовані в Cash (готівкові) як частина вашого компенсаційного пакета, отримані при оновленні гри.

  Що сталося з моїм старим рюкзаком? Через поновлення деякі Рюкзаки були виведені з експлуатації. У магазині можна купити більше рюкзаків.

  Я не можу ухилитися – чому б і ні? Через поновлення деякі Rifle (Гвинтівки) були зняті з експлуатації. Ви можете знайти карти для нових гвинтівок, відкривши сейфи, виграні за успішні пограбуванні або куплені в магазині.

  Що сталося з моєю старою маскою? З цим оновленням розробники вирішили, що деякі зі старих Масок не надто гарні, тому не стали їх повертати. Замість цього розробники використовують цю ігрову пам’ять і час для розробки, щоб надати вам ще більш кльові і більш дивні маски в найближчому майбутньому!

  Що сталося з моїм рангом? Ранжування гравців було замінено на Jobs (Роботу) в новій версії гри. Завершуючи роботу, ви зможете розблокувати нові гаджети, гвинтівки, моди і ігрові режими.

  Що сталося з моїм прогресом в SvT1? Де всі мої елементи? Із змінами, які були впроваджені в новій версії гри, елемент “Рівень гравця” в ігровій прогресії був видалений. Це було замінено на Трофеї, які ви збираєте, заповнивши Jobs (Робота) граючи як Снайпером, так і Злодієм. Оскільки гра прогресує з завершенням Jobs (Роботи) і збором Трофеев, тут немає еквівалента попереднього поновлення, тому Гравці будуть повернуті в стан Beginner з компенсацією в формі Gold (Золото) і Cash (Готівкові), що еквівалентно їх витрат на покупку в додатку, прогресії гравця і ігрового часу.

  Я придбав предмети в SvT1 за реальні гроші. Що з ними сталося? З оновленням в грі були реалізовані великі зміни, і в результаті деякі з ігрових елементів перестали правильно працювати з новими функціями і балансом. Розробники розглянули всі дані профілів гравців до поновлення і підготували компенсаційні пакети готівкою і золото відповідно.

  Сума отриманої компенсації буде грунтуватися на ваших покупках в додатку, ваш прогрес у грі (рівень гравця, розблокування і т.д.) і загальному ігровому часу. Ви можете використовувати цю компенсацію, щоб вибрати елементи з нових гаджетів, маски, гвинтівки і всілякі інші блага, перш ніж почати свою нову гру!

  Я бачив пакет пропозицій (Bundle) раніше, але він більше не доступний, чому? Пакети пропозицій (Bundles) з’являються випадковим чином протягом дня, тому переконайтеся, що ви їх забираєте, коли бачите їх.

  Де я можу купити золото? Торкніться свого золотого балансу в правому верхньому куті екрану, щоб увійти в магазин.

  Я зробив покупку, але не отримав її. Що я маю робити? Якщо ви зробили покупку в грі і не отримали її, ви можете відправити розробникам скріншот своєї квитанції, і тоді вони зможуть вивчити проблему.

  Snipers vs Thieves: Елементи

  Я надів новий Мод і втратив мій старий Мод, чому? Моди не можуть бути видалені з гвинтівок і рюкзаків і знову використані. Будьте обережні при використанні модів і переконайтеся, що ви хочете використовувати їх на обраної вами гвинтівки / рюкзаку.

  Як отримати золото? Золото може бути отримано наступним чином:

  • Нагорода за звання сезону;
  • Змагання кланів;
  • Купується в магазині.

  Як отримати / поміняти Маску? Маски і моди можна придбати на Чорному ринку. Маски можна також виграти як частина рангу нагороди в сезони! Маски і моди недоступні з інших джерел, пов’язаних з Loot Case, а також за межами Чорного ринку.

  Як я можу додати Мод Rifle? Щоб оновити гвинтівку, виберіть гру снайпера, а потім на екрані гаджета торкніться вкладки “Стрілки” вгорі. Як тільки ви це зробите, виберіть гвинтівку, яку ви хочете оновити, і перетягніть все моди і помістіть їх у відкриті слоти для цієї зброї.

  Snipers vs Thieves: Сезони

  Чому я втратив зірки? Якщо ви втратите видобуток, зірки будуть відняті у вас, і ви навіть можете опуститися нижче рівня. Можливо, ви також втратили зірки і звання на початку сезону. Втрата звання не забирає раніше присуджену нагороду.

  Що означають сезони і як я можу приєднатися до них? Сезони будуть автоматично запускатися після того, як ви досягнете 4 рівень. Є два набори призів, які ви можете виграти, коли граєте в сезоні:

  • Рейтингові нагороди. У міру того, як ви підвищуєте свій рейтинг, виграючи Heists, ви отримаєте більше зірок , також відомих як клієнти. Кожен раз, коли ви займаєте місце, ви отримуєте винагороду, яке буде автоматично додано в ваш аккаунт.
  • Нагорода лідерів. Кращі гравці в світі отримають нагороди лідерів, такі як унікальні королівські маски! Щоб побачити найменування всіх призів, натисніть свій рейтинг в лівому верхньому кутку екрану.

  Я увійшов в гру, і мій ранній сезон нижче, чому? На початку кожного сезону рейтинг кожного гравця падає. Це призначено і дозволяє вам зайняти місце в новому сезоні і отримувати більше винагород!

  Snipers vs Thieves: Загальні питання

  Я зіткнувся з образником в чаті, що мені робити? Розробники прагнуть зберегти SvT як веселе і доброзичливе місце для всіх гравців. Якщо вони знайдуть докази того, що гравці йдуть проти будь-якого з правил чату, вони залишають за собою право видаляти функції чату або навіть заборонити гравців у випадках нижче:

  • Образливий мову (наприклад, лайка);
  • Расові, гомофобні або упереджені мови / терміни;
  • Троллинг інших гравців;
  • Прикидаючись адміністратором;
  • Просування підроблених промо-кодів;
  • повторне розсилка чату.

  Якщо ви виявите, що хто-небудь порушує будь-яке з цих правил, повідомте про них Службі підтримки і включіть відповідні скріншоти, так як це допомагає команді відстежувати цих гравців.

  Що значить промо код і де я можу його використовувати? На жаль, через проблеми з власниками платформ в грі тимчасово закрита існуюча система промокодом, що означає, що існуючі коди не можуть бути введені в гру. Проте, все маски знаходяться у гравців через поштову скриньку в грі у верхньому правому куті. Команда докладає всіх зусиль, щоб знайти новий спосіб повернути промокодом.

  Я бачу емоджі, які я не можу використовувати, чому? Команда розробників знає про проблему, коли роботи можуть використовувати різні емоджі, недоступні гравцям. Розробники вивчають цю проблему і сподіваються стандартизувати все емоджі в наступному оновленні.

  Де Чорний ринок, я не бачу його? Чорний ринок тільки розблокується при установці одного з наступних параметрів:

  • Гравцеві належить більше 25 тис. готівки;
  • Гравцеві належить більше 10 золота;
  • Гравець досягає 8 рівня.

  Після розблокування з’явиться значок чорного ринку.

  Я граю проти роботів або реальних людей? Snipers vs Thieves – це розрахований на багато користувачів титул. Якщо жоден гравець не доступний на основі ігрового пошукового алгоритму, гравці можуть грати проти роботів.

  У чому різниця між Play і Train? У режимі Train:

  • Винагороди нижче;
  • Ви не можете втратити зірки;
  • Ви можете вибрати карту за вашим вибором;
  • Гаджети поновлюються.

  У многопользовательском режимі: всі так само, як і до оновлення. Ви можете отримати і втратити зірки, ваші гаджети продовжать оновлюватися, і ви отримаєте повну нагороду!

  Гра не завантажується. Спробуйте наступне і зв’яжіться зі службою підтримки, якщо це не допоможе:

  • Повністю закрийте всі відкриті програми, включаючи Snipers vs Thieves;
  • Перезавантажте пристрій;
  • Якщо жоден з перерахованих вище кроків не працює, перевстановіть гру. Не турбуйтеся, ваш профіль буде пов’язаний з вашим обліковим записом Google Play / iTunes, і ваші дані будуть відновлені.

  Якщо це не спрацює, повідомте в службу підтримки відомості про вашому пристрої, включаючи модель вашого пристрою і ОС, які ви використовуєте на ньому. Це допоможе розслідувати це питання.

  Я знайшов хакера, що мені робити? Розробники прагнуть тримати Снайперс проти Злодіїв чесною грою для всіх гравців. Якщо у вас є скріншоти або відеоролики гравців, які, на вашу думку, можуть бути зламані, будь ласка, передавайте їх розробникам. Вони прагнуть боротися з гравцями, які зловживають грою, тому це значно полегшує їм розслідування та вжиття заходів проти хакерів.

  Snipers vs Thieves: Профіль

  Як змінити колір нарядів? Колір костюмів продиктований кольором вашого знака клану. Ваш лідер клану може змінити свій клан значок, перейшовши в меню клану – Правка – колір.

  Чи можу я поміняти свій профіль між пристроями Android? Профілі можна міняти між пристроями Android. Для цього вам потрібно буде увійти в додаток Google Play Ігри на кожному з ваших пристроїв. Переконайтеся, що у вашому профілі встановлено значення “Увійти в ігри автоматично” і переконайтеся, що у інших профілів цей параметр не зазначений.

  Чи можу я поміняти свій прогрес між iOS і пристроями Android? В даний час неможливо обміняти профілі між пристроями iOS і Android. В даний час команда вивчає цю проблему і сподівається додати цю функцію в майбутньому оновленні. Якщо ви хочете постійно міняти свій профіль між iOS і Android-пристроями, зверніться в службу підтримки.

  Як перезавантажити мій профіль? Якщо ви хочете перезавантажити свій профіль, розробники можуть зробити це за вас. Зверніть увагу, що якщо вони перезавантажать ваш профіль, всі дані будуть втрачені, включаючи прогрес, маски і будь-які внутрішньоігрові предмети. Єдиний предмет, який вони зможуть повернути вам, – це ваша покупка за реальні гроші. Якщо ви як і раніше хочете перезавантажити свій профіль, напишіть розробникам, вказавши, що ви знаєте, що весь прогрес / контент буде видалений і що ви з задоволенням згодні.

  Як зберегти гру в Google Play? Гра автоматично синхронізується з вашим обліковим записом Google Play. Якщо у вас виникли проблеми при вході в систему, відправте повідомлення розробникам.

  Як мені змінити своє ім’я? Щоб змінити своє ім’я, перейдіть в головне меню і натисніть “перейменувати”.

  Чому моя обліковий запис відключена? Якщо ваш обліковий запис вимкнено (ви побачите спливаюче вікно на екрані завантаження, яке повідомить вам про це), зверніться до Служби підтримки, яка може більш детально пояснити проблему.

  Допоможіть мені, я втратив свій профіль! Спробуйте увійти в обліковий запис Google Play / Gamecenter, яку ви використовували, коли грали в своєму старому профілі. Ваша гра повинна автоматично відновити ваші дані при наступному завантаженні! Якщо це не працює, завантажте гру, торкніться символу COG в правому нижньому кутку головної сторінки і виберіть “Профіль”, щоб перевірити, в якій облікового запису він зареєстрований. Якщо у вас все ще є проблеми із завантаженням вашого профілю, повідомте в службу підтримки, яка допоможе вам у подальшому.

  Автор статті: Надія Д.