Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Sky Kingdoms: Поради, WIKI, Огляди

SKY KINGDOMS – гра на андроїд з датою виходу 20.04.2018 р від компанії Seven Pirates. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Гайд по гільдії
 • Прокачування героя
 • Як перемогти в бою
 • Битви гільдій
 • Sky Kingdoms: Гайд для новачків

  Як змінити ім’я персонажа і міста? Щоб змінити ім’я персонажа, натисніть “Особиста інформація” (де вказано ім’я персонажа) і внесіть необхідні зміни. Проте, звертаємо Вашу увагу, що зміна імені персонажа і назви міста може бути не безкоштовною.

  Коли Ваш замок досягне 2 рівня, Ви отримаєте поштою набір найму. Цей набір містить безкоштовний купон для перейменування персонажа.

  Як перемикатися між серверами? Сервери можна перемикати, коли рівень замку нижче 6. Для перемикання сервера виконайте наступні кроки:

 • Натисніть кнопку “Опції” (знак “+” в нижньому правому куті головної сторінки);
 • натисніть кнопку сервера;
 • натисніть список серверів;
 • натисніть на обраний Вами сервер;
 • Гра перезавантажиться.
 • У поточній версії не можна перемкнути сервер, якщо рівень вашого командного центру 6 або вище. Після перемикання сервера Ваша гра почнеться по новій на новому сервері. Це означає, що Ви не можете переносити предмети, окуляри репутації, самоцвіти та ресурси Вашого персонажа зі старого сервера на новий.

  Як користуватися переміщенням міста? Будучи лордом міста, Ви можете переміщати своє місто в будь-яке місце території. На переміщення міста витрачаються окуляри мобільності міста і час. Згодом мобільність міста поступово відновиться. Мобільність міста – важлива функція. Досвідчені лорди можуть отримувати різні істотні переваги, переміщаючи своє місто в регіони з рясними ресурсами, низькими податками, щільним або нечисленним населенням, або з домінуючим становищем. Використовуйте цю функцію по максимуму!

  У ході переміщення можна виконувати марш, розвідку, використовувати допомогу ресурсів та інші операції в нормальному режимі.

  Як отримати більше ресурсів? Для отримання більшої кількості ресурсів дотримуйтеся наступного алгоритму дій:

 • Обновляйте будівлі ресурсів, збирайте ресурси частіше;
 • Використовуйте предмети для прискорення видобутку ресурсів (сторінка бонусів);
 • виконуйте завдання;
 • Атакуйте інші міста і захоплюйте їх ресурси;
 • Торгуйте ресурсами з іншими гравцями в центральній торговій зоні;
 • Отримуйте ресурси з чарівного дерева.
 • Різні способи отримання безкоштовних самоцвітів! Ця гра пропонує різні способи отримання безкоштовних самоцвітів:

  • Нагороди за вхід в систему: Заходьте в систему кожен день і отримуйте безкоштовні самоцвіти!
  • Щомісячні нагороди за вхід: Раз на кілька днів на сторінці щомісячного входу будуть показуватися нагороди у вигляді самоцвітів, однак, зверніть увагу: історія входів на сторінці щомісячного входу скидається кожен місяць, тому не забувайте вчасно забирати свої нагороди.
  • завдання: Виконуйте певні завдання на сторінці завдань і отримуйте самоцвіти в нагороду.
  • внутріігрового події: Змагаються за більш високий ранг, щоб отримувати кращі нагороди.
  • Спеціальні події: Слідкуйте за обмеженими за часом подіями в грі – вони можуть дати шанс отримати безкоштовні самоцвіти.

  Що таке благословенний регіон? Благословенні регіони широко розосереджені по карті регіону. Це регіони, благословенні богами. У благословенному регіоні будівлі ресурсів гравців дають вдвічі більше ресурсів. Швидкість збору точок ресурсів в благословенному регіоні також сильно зростає. Місцезнаходження благословенних регіонів змінюється щодня.

  Як класифікуються юніти і в чому їх відмінності? Юніти в грі діляться на три типи – піхота, міхи і маги. Вони можуть стримувати один одного в наступному порядку:

  • Піхота: Агресивна атака, висока маневреність, стримує мага.
  • Хутро: Збалансовані показники, стримує піхоту.
  • Маг: Сильна захист, низька маневреність, стримує хутра.

  Які події є в грі? Переглядайте поточні події в лівій частині сторінки гри. Різні типи подій, наприклад, індивідуальні події, події гільдії і події світових босів. Після закінчення події Ви отримаєте нагороду в залежності від того, як Ви себе проявили.

  У рамках індивідуальних подій фіксуються Ваші особисті окуляри (протягом періоду дії події). В рамках подій гільдії і подій світових босів фіксується загальна сума очок всіх членів гільдії. Таким чином, якщо Ви залишите гільдію до закінчення події, Ви не отримаєте жодної нагороди.

  Які переваги щомісячного входу в систему? На сторінці щомісячного входу представлені численні нагороди, які тільки і чекають на Вас! На сторінці щомісячного входу представлені, в цілому, нагороди на 35 днів. У перший день кожного місяця нагороди і історія входів скидаються. Щомісяця Вам надається 8 спроб пізнього входу.

  Що таке система VIP? VIP-гравці насолоджуються цілою низкою привілеїв, наприклад, знижене час тренування, прискорення процесу видобутку ресурсів, знижене час будівництва і т. Д. Чим вище VIP-рівень, тим більше кількість і поліпшити якість привілеїв. VIP рівень можна підвищити, витративши VIP окуляри. VIP-окуляри можна отримати в якості нагороди за виконання завдань, а також відкриваючи випадкові скрині і граючи в “Магію Мерліна”.

  Крім того, VIP-окуляри можна придбати безпосередньо, натиснувши кнопку “Додати VIP-окуляри”. Використовувати заблоковані привілеї можна тільки після того, як буде активований VIP-статус. VIP-статус можна активувати за допомогою спеціальних предметів, наприклад, “30-денні привілеї”. Ці спеціальні предмети можна отримати в якості нагороди за виконання завдань, а також відкриваючи випадкові скрині і граючи в “Магію Мерліна”. Зрозуміло, їх можна придбати безпосередньо на сторінці VIP.

  Що таке центральна торгова зона? Центральна торгова карта розташована в центрі карти. У межах цієї зони гравці можуть вільно продавати і купувати ресурси та спорядження героїв.

  • Торгівля ресурсами: Найнадійніший спосіб обміну ресурсами між гравцями для отримання великих ресурсів.
  • Торгівля спорядженням: Гравці можуть купувати потужне спорядження у інших гравців за допомогою арканум або обмінювати своє спорядження на арканум інших гравців.

  За один раз гравці можуть запропонувати для продажу не більше однієї партії ресурсів і одного предмета спорядження. Навіть якщо Ваше місто знаходиться не в торговельній зоні, Ви все одно можете вести торгівлю з іншими гравцями – при цьому податок буде вище, а час доставки довше.

  Для чого служить захисний бар’єр? Активуйте міської захисний бар’єр за допомогою спеціальних предметів (наприклад, “8-годинний захисний бар’єр”). Поки діє захисний бар’єр, вороги не можуть Вас атакувати. Захисний бар’єр буде зруйнований, якщо Ви атакуєте ворога або зіткнетеся з ворожою армією, наприклад, при захисті точок ресурсів. Будь-які дії щодо ворога (включаючи розвідку) призведуть до руйнування захисного бар’єру.

  Як перевіряти повідомлення про атаку? Якщо Вас атакують, Ви отримаєте повідомлення про атаку. Чим вище рівень врат, тим більше докладної інформації буде в Вашому повідомленні. По завершенні атаки Ви отримаєте звіт про битву.

  Як внести гравців в чорний список? Якщо Ви хочете внести чиїсь повідомлення в чорний список, просто натисніть ім’я цього гравця і виберіть “Заблокувати”. Коли ворожий гравець буде додано до чорного списку, він або вона не зможе побачити Ваш онлайн-статус. Крім того, Ви можете блокувати гравців в пошті, натиснувши їх повідомлення і вибравши “Заблокувати”. Для перегляду чорного списку зайдіть на сторінку чату і виберіть “Чорний список”.

  Як прибрати гравців з чорного списку? Кнопка “Чорний список” знаходиться зліва на сторінці чату. Коли з’явиться сторінка чорного списку, Ви зможете видалити з нього гравців. Після того, як Ви заберете гравця зі свого чорного списку, Ви знову зможете бачити його або її повідомлення в чаті.

  Хто такий світовий бос? Світові боси відбуваються з первісних племен землі. Жорстокі і люті, вони оволоділи мистецтвом закликати апокаліпсис, тому впоратися з ними дуже непросто! В ході події “Фінальний бос” на карті з’явиться випадковий бос. Лорди повинні вступити в гільдію або створити свою власну, щоб отримати необхідну для битви зі світовим босом кваліфікацію. Всі члени гільдії, який наносять вирішальний удар світовому монстру, отримують особливий подарунок.

  Переможете всі підлеглі світовому босові загони, щоб отримати предмети в нагороду. Після закінчення бою перевірте пошту – Вам повинен прийти звіт про битву. Після перемоги над світовим босом на цьому місці з’явиться точка ресурсу “Чарівне джерело”. Світові боси не залишаються на мапі назавжди. Після закінчення події “Фінальний бос” вони зникнуть. Якщо протягом періоду події бос буде переможений, він може з’явитися наступного разу вже з більш високим рівнем, і перемогти його буде складніше.

  Пояснення часто використовуваних термінів. У грі застосовуються такі терміни:

  • точ = точність,
  • АТК = атака,
  • КРИТ = критичний удар,
  • ЗАЩ = захист,
  • МАН = маневреність,
  • ОЗ = окуляри здоров’я.

  Що таке аукціонний будинок? Аукціонний будинок – це платформа, де гравці торгують ресурсами і спорядженням героїв між собою. Гравці можуть обмінюватися різними ресурсами за своїми власними ставками. Арканум можна отримати в обмін на продаж спорядження. Для покупки спорядження у інших гравців, в свою чергу, потрібно арканум. Кожен гравець може продати тільки один вид ресурсів і один предмет спорядження за один раз.

  На продаж можна виставити тільки спорядження, що відповідає певним стандартам. Ведучи торгівлю за межами Олдер, покупець повинен дочекатися доставки предмета в торгову зону Олдер, щоб завершити угоду, а продавець – дочекатися прибуття відвантаженого з торгової зони Олдер предмета в своє місто. Угоди, що здійснюються в межах торгової зони Олдер, полягають миттєво, без необхідності чекати.

  Як підвищити рівень солдат? Підвищити рівень солдатів можна за допомогою ресурсів, при цьому солдати залишаються в рамках того ж типу юніта.

  Для чого потрібна Алхімія? Дослідження алхімії – це ключ до розвитку міста. Вона ділиться на два види – бойова алхімія і алхімія розвитку. Бойова алхімія використовується, в основному, для розблокування нових юнітів і підвищення бойового потенціалу солдатів, а алхімія розвитку забезпечує різні міські бонуси.

  Що означає підвищення рівня спорядження? Підвищення рівня спорядження купується за рахунок арканум і дає шанс посилити загальні показники спорядження. Максимальний рівень спорядження визначається його рідкістю. Якщо підвищити рівень не вдалося, спорядження зберігає свій вихідний рівень. Арканум можна отримати з “магічних колодязів” на карті, а також шляхом продажу непотрібного спорядження в аукціонному домі і іншими способами.

  Як грати в “Магію Мерліна”? Протягом 24 годин кожна вставлена ​​монета буде приносити Вам по призу! Ви можете отримати до п’яти призів! Шанс розподілу предметів високої цінності.

  • Нормальний режим: Шанс 5% отримує 1000 самоцвітів за 5-й ряд.
  • Божевільний режим: шанс 5% отримує 1000 самоцвітів, шанс 3% отримати “Купон випадкового героя – А” за 4-й ряд, шанс 5% отримати 10 000 самоцвітів, шанс 10% отримати “Коробку з медалями (велику)”, шанс 1% отримати спорядження “Джаггернаут” (ЗАЩ всіх загонів + 40%, ОЗ + 20%) за 5-й ряд.

  Що таке щоденні завдання? За виконання щоденних завдань можна кожен день отримувати щедрі нагороди. Кожне виконане завдання приносить Вам одне очко завдання. Накопичивши певну кількість очок завдання, можна отримати відповідні нагороди.

  Що таке автосраженіе? Автосраженіе – це режим гри, в якому можна швидко провести розвідувальний бій. У режимі автосраженія гравці можуть отримувати трофеї безпосередньо. без необхідності боротися з ворогами. Для автосраженія потрібні відповідні купони, які можна купити в магазині або отримати різними способами безкоштовно. У автосраженіі також витрачається витривалість героя. Існує щоденний ліміт на кількість автосраженій, який можна підвищити шляхом підвищення VIP рівня. Автосраженіе не призводить до загибелі солдатів.

  Що таке вищий VIP? Купуйте більше і отримуйте ще більше безкоштовно! Купуйте будь-яку кількість самоцвітів, щоб отримати вищі окуляри для підвищення рівня вищий VIP. Чим вище рівень вищий VIP, тим більше бонусних самоцвітів Ви отримаєте при покупці самоцвітів:

  • Звичайний VIP: 1 х безкоштовних самоцвітів;
  • Бронзовий VIP: 1,05 х безкоштовних самоцвітів;
  • Срібний VIP: 1,1 х безкоштовних самоцвітів;
  • Золотий VIP: 1,15 x безкоштовних самоцвітів;
  • Діамантовий VIP: 1,2 х безкоштовних самоцвітів.

  Вищі очки за минулий тиждень скидаються опівночі за тихоокеанським часом наступного понеділка. Якщо Ви не набрали мінімальну необхідну кількість очок до скидання, Ваш VIP знизиться на один рівень. Тижнева або місячна підписка по карті забезпечує Вам подарунки, але не дає ніяких вищих очок. Передача самоцвітів гільдії або союзникам в якості подарунків також не дає Вам вищих очок.

  Що таке автопополненія? автопополненія вступає в силу після активації цієї функції гравцем на сторінці оборони. Після кожного оборонної битви система автоматично доповнює загони залишилися в місті вільними солдатами, компенсуючи втрати в попередній битві, якщо юніти гарнізону не охороняють ворота.

  Що таке автогарнізон? Автогарнізон вступає в силу після активації цієї функції гравцем на сторінці оборони. Перед кожним оборонним боєм система автоматично виділяє героя з високим лідерством і найсильнішими солдатами, якщо в місті є вільні герої і солдати, а юніти гарнізону не охороняють ворота.

  автопополненія і автогарнізон грають дуже важливу роль і можуть істотно зміцнити оборонний потенціал міста. Рекомендується завжди тримати ці функції активованими.

  Що таке міцність міста? Якщо оборона Вашого міста прорвана, його міцність знизиться відповідно до бойових втрат. Якщо міцність знизиться до 0, Ваше місто буде примусово переміщуватися в випадковий регіон, тому не забувайте вчасно відновлювати своє місто.

  Що таке супер-базар? Супер-базар з’являється в воротах кожної суботи та неділі. Там є все! Кожна покупка може принести Вам ще один предмет випадковим чином. При випаданні вже купленого Вами предмета Ви отримаєте випав предмет безкоштовно. Якщо залишається тільки один предмет, то Ви зможете отримати його з 100% вірогідністю!

  Що таке захищені ресурси? Все ресурси, отримані за допомогою предметів, є захищеними. Захищені ресурси не можуть бути захоплені ворогами. При використанні ресурсів в першу чергу слід витрачати незахищені ресурси.

  Що таке система “Дракон”? Коли замок досягає рівня 10, Ви можете закликати дракона для охорони Вашого міста. Дракон приносить істотні бонуси для битв і внутрішніх справ і змінює зовнішній вигляд Вашого міста на карті регіону. Щоб закликати дракона, потрібно витратити спорядження та інші предмети. Годувати дракона можна арканум. Чим вище рівень дракона, тим краще бонуси. Одним словом, використовуйте дракона по ситуації, відповідно до конкретних умов, щоб забезпечити собі перевагу!

  Війна фортів. Для запуску війни фортів форт гільдії кожної зі сторін має бути не нижче 3 рівня. Коли форти гільдій обох сторін досягнуть 3 рівня, атакуюча сторона ініціює мобілізовану атаку проти іншого форту, а обороняється гільдія відправляє форту підкріплення. Потім сторони проводять війну фортів за участю знаходяться в фортах солдатів. Переможець може захопити активи програла гільдії.

  Що таке зіркові камені? Зоряні камені – це особливі самоцвіти, які можна вставити в потужне спорядження. Функція вставки зіркових каменів буде розблокована, коли кузня досягне 14 рівня. Після розблокування функції Ви зможете вставляти зіркові камені на сторінці кузні. Вставка зіркових каменів забезпечує спорядження додатковими бонусами до показників. Вставка декількох зоряних каменів з одного комплекту може принести герою потужні навички. Зоряні камені можна отримати, відкривши скрині із зірковими камінням, або купити в магазині тернової огорожі після того, коли Ваш замок досягне 14 рівня.

  Як правило, в одне спорядження можна вставити тільки один зоряний камінь, і вийняти його після вставки неможливо. Проте, вставлений в спорядження зоряний камінь можна замінити іншим, при цьому попередній зоряний камінь зникне.

  Що таке пророцтво? Поки триває подія передбачення, Ви можете надавати матеріали, необхідні провісника, для отримання випадкових нагород і накопичення очок удачі для спеціальної нагороди. Кожна практика передбачення дає можливість отримати надцінні предмети зі списку. Кожна практика передбачення пропонує випадкове кількість очок удачі і шанс заповнити рядок очок удачі відразу до 100%! В ході перших 10 практик передбачення окуляри удачі подвоюються. Коли рядок очок удачі досягне 100%, Ви зможете отримати особливу нагороду, а окуляри удачі при цьому будуть скинуті. Після закінчення події окуляри удачі також будуть скинуті.

  Що таке інвестиція? Якщо розблокувати склад, стане доступна функція “Інвестиції”. Виберіть кількість самоцвітів, яке хочете інвестувати, натисніть “Інвестувати” і підтвердіть свою інвестицію в проект. Сама інвестиція безкоштовна. Її можна скасувати на півдорозі. Після скасування інвестовані самоцвіти негайно повернуться, але не принесуть при цьому бонусних самоцвітів.

  Не можна часто скасовувати інвестицію для одного і того ж проекту. Прибуток від інвестиції визначається відсотком від інвестованих самоцвітів. Різні проекти можуть приносити різний прибуток і мати різну тривалість. Якщо у Вас досить самоцвітів, Ви можете одночасно інвестувати в кілька проектів, отримуючи від цього більше прибутку.

  Що таке магазин битви гільдій? У битві гільдій Ви можете отримати 1 очко моралі за кожен повержений ворожий юніт і витратити ці окуляри моралі на активацію різних потужних бонусів в магазині битви гільдій. Кожен бонус діє 5 хвилин з моменту активації. При повторній активації період дії бонусу підсумовується. Після закінчення кожного бою окуляри моралі і бонуси скидаються і видаляються.

  Положення про створення альтернативного аккаунта. Деякі гравці переводять ресурси з альтернативних акаунтів на основний, впливаючи тим самим на справедливість гри і переваги інших гравців. Щоб створити справедливу ігрову атмосферу, при виявленні таких альтернативних акаунтів, які використовуються гравцями для перекладу ресурсів, розробники негайно їх банять. Якщо гравець проігнорує попередження і продовжить створювати альтернативні акаунти для ведення нечесної гри або множинні альтернативні акаунти, розробники вживуть заходів, включаючи, серед іншого, бан їх основного аккаунта.

  Що таке Королівський стадіон? Королівський стадіон – місце проведення наймасштабніших заходів. Ви можете слідкувати за подією тут і підтримувати свою улюблену команду, щоб отримати чудові призи.

  • Призи уболівальників: Використовуйте купони уболівальників, щоб підтримати улюблену команду. Кожен купон приносить Вам 1 очко для призів уболівальників;
  • Додаткові призи: Якщо Ваша команда виграє матч, Ви отримуєте додаткові призи. Кожен купон приносить Вам додаткове очко для призів уболівальників. Якщо Ви вгадаєте результат матчу: кожен купон приносить Вам 2 додаткових очка для призів уболівальників:
  • Приз-делюкс: Кожен додатковий приз включає одну лотерею для отримання призу-делюкс. По завершенні кожного матчу буде вибиратися щасливий гравець для отримання призу-делюкс. Гравці, у яких більше лотерейних купонів, мають більш високий шанс виграти. Чим вище підтримка матчів, чим більше призів-делюкс можна отримати!

  Як переробити матеріал події? Після закінчення події легендарного спорядження система автоматично обміняє всі матеріали події на арканум. Курс обміну для арканум і матеріалів представлений нижче:

  • Субстанція монстра 300.
  • Серце монстра 5000.
  • Місячний камінь 5000.
  • Давні осколки 500.
  • Непошкоджені давнину 10000.
  • Витончений хрест 30000.
  • Магічна маріонетка 10000.
  • Осколок кристала 500.
  • Чистий кришталева сфера 40000.
  • Первісна вогонь 1000.
  • клинообразно камінь 40000.
  • Призматичний камінь 20000.
  • Квадратний камінь 10000.
  • Флейта затуманення 50000.
  • Музична скринька 50000.
  • Заводна маріонетка 50000.
  • Древнє благословення 20000.
  • Рукавички долі 5000.

  Що таке таємниче підземелля? Великий льох розблокується, коли рівень замку досягне 15. Підземелля оновлюється опівночі за тихоокеанським часом по парних днях. Кожен раз гравці можуть виділити 5 героїв для входу в підземелля. Спорядження, рівень, навички та інші показники героїв будуть заблоковані після вибору героїв і загонів.

  Кожен раз на поле бою виходить один герой. Кожне бій триває до 20 раундів, що залишилися загони з обох сторін зберігаються. Битви в підземеллі не завдають реальна втрата, завершення кожного етапу приносить посилення, зілля або викликає таємничого торговця. Кожні 50 етапів у підземеллі приносять одне очко рекорду. Гравці можуть починати відразу з попереднього очка рекорду в наступний раз, коли увійдуть в підземеллі.

  Що таке випробування? Випробування розблокується, коли рівень замку досягне 12. Кожен день гравці можуть взяти участь в одному виді випробування: алхімічному випробуванні, дракона випробуванні або випробуванні спорядження. На початку випробування система надає гравцям на вибір 5 героїв не вище рівня S і просунуті загони, що відповідають конкретному лідерства.

  Виходячи з типу випробування, в розрахунок приймається тільки алхімія, дракон або спорядження, а загони будуть автоматично відновлені після закінчення битви на етапі. Кожні 10 етапів випробування приносять одне очко рекорду. Гравці можуть починати відразу з попереднього очка рекорду в наступний раз, коли будуть брати участь у відповідному випробуванні.

  Що таке Вавилон? Вавилон розблокується, коли рівень замку досягне 9. Завершивши поточний рівень Вавилона, гравці отримують нагороди і виходять на наступний рівень, прогрес при цьому не скидається. Битви в Вавилоні не завдають реальний шкоди.

  Система фракцій

  Лорди можуть приєднатися до однієї з трьох фракцій, щоб розблокувати спеціальних героїв, предмети і потужні бонуси до боїв шляхом додавання очок престижу до відповідної фракції. Лорди можуть отримати предмет “Договір” і різними способами щодня обмінювати його на окуляри престижу. Ви можете передати цей предмет на сторінці фракції, щоб підвищити свій престиж у відповідній фракції.

  Коли накопичується певна кількість очок престижу, рівень престижу зростає. Всього існує сім рівнів – ворожий, злий, байдужий, нейтральний, дружній, шановний і благородний, по наростаючій. За замовчуванням, вихідний рівень престижу в цих трьох фракціях – нейтральний. Коли престиж досягає рівня дружній, шановний або благородний, лорди можуть розблокувати відповідні спеціальні предмети в магазині і спеціальних героїв (конфігурація завантаження) в розділі Вівтар, а також отримати бонуси до бою.

  При рівні престижу “дружній” будуть розблоковані щотижневі завдання фракції, до яких можна перейти натисканням четвертої вкладки на сторінці завдань. Лорди можуть виконувати до 100 завдань фракції щотижня. Гравці можуть заробити очки престижу за кожне виконане завдання, а також бонусні нагороди – за виконання певної кількості завдань. Підвищення престижу однієї фракції призведе до зниження престижу двох інших фракцій.

  Бій “Тернова огорожа”

  “Тернова огорожа” розблокуються на 6 рівні замку. Після розблокування на карті регіону з’явиться нова кнопка. Натиснувши цю кнопку, гравці потрапляють на сторінку “Терновий огорожі”.

  1. Перша вкладка “Моя команда”. Тут лорди можуть зібрати свою команду для “Терновий огорожі”. У укомплектовану команду входять 3 героя і підпорядковані їм загони. Ці 3 героя беруть участь в битві по черзі.

  Герої можуть використовувати тільки ті бонуси, які прив’язані до їх спорядження. Інші бонуси стають недійсними.

  2. Друга вкладка – “Виклик”. Після того, як команда буде укомплектована, тут будуть згенеровані 8 ворогів, так як ворожа команда формується іншими лордами. Натисніть на імена ворогів, яким хочете кинути виклик. Кожен виклик коштує одне очко витривалості кожного героя. Правило виклику – використовувати команду, укомплектовану у вкладці “Моя команда” для виклику ворожої команди на бій, а правила ведення бою залишаються такими ж, як і при мобілізованою атаці.

  У боях “Тернова огорожа” гравцям не загрожують втрати серед солдатів, а герої не будуть поранені. При перемозі над ворогом присуджуються окуляри честі відповідно до рівня премій цього ворога. Нагороди за Ваші результати присуджуються після послідовної перемоги над 2, 4 і 8 ворогами. Після перемоги над 8 ворогами система підбере ще 8 ворогів відповідно до переможним рахунком гравця і скине послідовний переможний рахунок.

  3. Третя вкладка – “Чорний ринок”. На окуляри честі можна купити різні потужні предмети. В кінці кожного тижня “Тернова огорожа” підраховує результати гравців, скидає рівень складності і розподіляє окуляри честі серед гравців згідно їх успіхам в оборонних маршах протягом тижня.

  Повідомлення Sky Kingdoms про внутрішньо ймовірності

  Вівтар. Імовірність призову героїв різних класів:

  • клас D – 43,7%,
  • клас С – 48,3%,
  • клас В – 6,2%,
  • клас А – 0,8%.

  У героїв одного класу однакова ймовірність призову. Про ймовірність в ході спеціальних подій буде оголошено в новинах.

  Скрині зі спорядженням. Імовірність отримання екіпіровки різної якості в супер скрині зі спорядженням:

  • Звичайна – 20 %,
  • Чудова – 30%,
  • Рідкісна – 30%,
  • Епічна – 20%.

  Імовірність отримання матеріалів і екіпіровки різного якості в скринях престижу:

  • Рідкісні – 45%,
  • Епічні – 45%,
  • Талон – 10%.

  Магія Мерліна. Звичайна: Імовірність заробити 1000 самоцвітів з п’ятої спроби становить 5%; Режим Берсерк:

  • Імовірність заробити тисячу самоцвітів з п’ятої спроби становить 5%,
  • Купон А випадкового героя – 3%,
  • 10 000 самоцвітів з п’ятої спроби – 5%,
  • Коробка з медалями (велику) – 10%,
  • Спорядження Джаггернаута (+40% до загальної захисту, +20% до загальних ОЗ) – 1%.

  Sky Kingdoms: Гайд по гільдії

  Що таке гільдія? Гільдія – це єдиний фронт, сформований лордами міста. Члени гільдії можуть дарувати один одному ресурси для прискорення будівництва, тренування юнітів, технологічних досліджень та виробництва предметів. Крім того, всі члени гільдії мають доступ до бонусів членства, магазину гільдії і багатьом іншим переваг.

  У чому суть регіонального центру? Регіональний центр – це гігантський місто, серце всього регіону. Він контролює загальні ділові операції і є економічною артерією всього регіону. Регіональний центр – це ядро ​​регіону. Захоплення центральної зони означає встановлення панування над всім регіонам і отримання численних ресурсів і почестей.

  Як створити гільдію? Коли Ваш замок досягає 6 рівня, Ви можете створити свою гільдію. Відкрийте сторінку гільдії (якщо Ви вже перебуваєте в будь-якої гільдії, спочатку покиньте її) і виберіть “Створити гільдію” внизу сторінки.

  Після створення гільдії її ім’я не можна буде змінити. Гарненько подумайте, як назвати свою гільдію.

  Що таке окуляри репутації? Окуляри репутації можна отримати за передачу гільдії ресурсів або участь в регіональних нападах. На окуляри репутації в магазині гільдії на сторінці гільдії можна купувати різні предмети.

  При виході з гільдії окуляри репутації скидаються, тому не забудьте витратити їх перед виходом з гільдії.

  Як ініціювати напад на регіон або чудо? У кожного регіону є центральна зона (на сервері може бути кілька регіонів), яку гільдія може атакувати і захопити! Проте, на кожному сервері є тільки одне чудо. Після захоплення гільдією регіону або дива в магазині гільдії можна буде купити спеціальні предмети. Крім того, це дає право щодня збирати податки від інших гільдій (для гільдій, які кинули виклик, і гільдій, яким був кинутий виклик).

  Кожен член гільдії може брати участь в нападі, виділивши свої загони. Переможець в нападі на регіон або чудо стає “Захисником” в наступному бої (в разі програшу “Захисником” стає атакуюча сторона). Якщо захисники не буде переможений протягом обмеженого часу (цю інформацію можна подивитися на сторінці регіону або дива), то перемагає гільдія захисника – вона захоплює регіон або чудо і отримує відповідні переваги.

  Що таке форт гільдії? Форт гільдії – це масивна фортеця, яка є власністю всієї гільдії і може бути розблокована на 1 рівні гільдії. Розблокувавши форт гільдії, лідер гільдії повинен розмістити базу на його території. Всі члени гільдії виділяють ресурси, щоб допомогти побудувати форт. Готовий форт має такими основними функціями:

  • Посилення бонусу гільдії. Для членів гільдії в межах певної території навколо форту ефект від бонусів гільдії подвоюється.
  • переміщення. В інтересах гільдії лідер може перемістити форт. Для переміщення необхідні час і витривалість гільдії, яка з часом відновиться.
  • Підвищення рівня. Побудувавши форт, члени гільдії можуть продовжувати віддавати ресурси для підвищення рівня. Чим вище рівень форту, тим більше функцій і переваг можна розблокувати.

  Що таке склад форту гільдії? Після завершення будівництва форту гільдії ресурси форту можна зберігати на складі, щоб захистити їх від пограбування. Проте, пам’ятайте, що одноразовий обсяг ресурсів для зберігання, як і загальна місткість складу, обмежений. Крім того, після розміщення ресурсів на складі необхідно почекати 24 години, перш ніж розміщувати нову партію. З підвищенням рівня форту максимальний одноразовий обсяг ресурсів для зберігання і загальна місткість складу будуть збільшуватися. Ви можете брати ресурси зі складу форту в будь-який момент без обмежень.

  Що таке магазин гільдії? Магазин гільдії – це місце, де члени гільдії можуть придбати рідкісні предмети. Лідер гільдії повинен поповнювати запаси гільдії за допомогою активів гільдії. Після поповнення запасів члени гільдії можуть обмінюватися предметами. Якщо будь-яких предметів немає в наявності, члени гільдії можуть відзначити їх, щоб нагадати лідеру гільдії про необхідність поповнити ці запаси.

  Що таке технології гільдії? Технології гільдії пропонують різні бонуси для всіх членів гільдії. Крім того, їх рівень можна підвищувати за рахунок ресурсів. Чим вище рівень технології, тим краще бонуси. В межах зони впливу форту ефекти всіх технологій гільдії подвоюються.

  Яким чином можна передати ресурси гільдії? Лорди можуть віддати ресурси гільдії, натиснувши вкладку “Підвищення рівня” на сторінці гільдії для обраних бонусів гільдії. Передача ресурсів може підвищити рівень бонусів гільдії. Чим вище рівень бонусу, тим краще буде бонус для кожного члена гільдії. Кожен лорд може віддавати ресурси будь-якого типу 6 раз в день. При цьому, кількість ресурсів, необхідне для кожної передачі, послідовно зростатиме. На наступний день це значення буде скинуто. Передаючи ресурси, дарувальник отримує окуляри репутації. Окуляри репутації можна обмінювати в магазині гільдії на різні потужні предмети.

  Що таке бонуси гільдії? Бонуси гільдії – це активи гільдії (самоцвіти), які лідер або віце-лідер гільдії розподіляє між усіма членами гільдії. Лідер або віце-лідер гільдії може натиснути знак “+” поруч з активами гільдії на головній сторінці гільдії і вибрати “Розподілити бонуси” у спливаючому вікні, щоб випадковим чином розділити активи гільдії на кілька частин. Після розподілу члени гільдії можуть отримати свої бонуси на сторінці подарунків гільдії. Кількість самоцвітом в кожній долі є випадковим, а обмежені бонуси розподіляються в порядку черговості.

  Що таке система зміцнення форту гільдії? Лорди можуть відправити один зі своїх загонів в форт гільдії, щоб допомогти своїм союзникам в межах цього форту захистити місто. Коли ворожий гравець збирається атакувати місто союзника в межах форту, все загони форту гільдії автоматично приєднуються до бою для оборони цього міста. Після закінчення бою повалені загони повертаються в свої міста, а переможці залишаються в форте.

  Що таке бос гільдії? Бос гільдії розблокується при отриманні гільдією 1 рівня, а у кожного гравця з’являється 2 безкоштовних шансу перемогти боса і отримати призи. При перемозі над босом всі члени гільдії отримують призи поштою. Чим більше шкоди босові Ви завдасте, тим краще будуть призи. Після поразки бос відроджується і підвищує свій рівень. Бій з босом гільдії схоже на бій з останнім босом. Він використовує апокаліпсис, щоб закінчити бій на 5 раунді, а загони гравців не будуть гинути під час боїв.

  Sky Kingdoms: Прокачування героя

  Хто такий герой? Ви можете закликати героїв на вівтар. Серед них є відомі воїни, розумні вчені, розбійники і шукачі пригод. Одним словом, вони будуть працювати на Вас до тих пір, поки Ви гарантуєте їм свободу. Герої – це серце бойового потенціалу Ваших загонів. Від них залежить, які бонуси Вам дістануться і яка кількість загонів Ви можете залучити. Намагайтеся підвищувати рівень героїв, посилювати їх навички, збільшувати їх лідерство і забезпечувати їх потужним спорядженням. Герої – це Ваш найцінніший актив.

  Для чого потрібні навички героя? Герої можуть підвищувати рівень своїх навичок. Максимальний рівень навичок визначається поточним рівнем героя. Навички можуть приносити різні бонуси для героїв і загонів, життєво важливі для кожного героя.

  Для чого потрібно спорядження героя? У кузні можна виготовляти різний потужне спорядження, яке забезпечує цілий ряд бонусів – як для героїв, так і для загонів. Таким чином, спорядження дуже важливо для кожного героя.

  (x45)

  Що таке лідерство героя? Від лідерства героя в битві залежить, скільки загонів Ви можете залучити. Лідерство героя можна збільшити шляхом підвищення рівня героя і за рахунок медалей.

  (x46)

  Як отримати “бонусне” лідерство? Лідерство героя складається з двох частин: вихідне лідерство (визначається рівнем і якістю героя) і “бонусне” лідерство. На сторінці огляду героя Ви можете витрачати медалі, щоб додавати йому “бонусні” очки лідерства. При успішному застосуванні кожна витрачена медаль приносить герою 2 бонусних очка лідерства. При витраті медалей рівень їх успішного застосування буде поступово знижуватися, поки не досягне фіксованої нижньої позначки. Медалі можна отримати, граючи в “Магія Мерліна”, відкриваючи випадкові скрині в ході дослідження, виконуючи завдання і беручи участь у подіях.

  Що таке якість героя? Якість героя підрозділяється на п’ять класів: клас D, клас C, клас B, клас A і клас S – найвищий клас якості з усіх. Незалежно від початкового рівня якості всі герої можуть досягти класу S. Якість героя впливає на його лідерство, слоти спорядження і навички. Чим вище якість героя, ті краще розблоковані навички. Ви можете трансформувати своїх героїв в осколки героя. Маючи досить осколків, герой може підвищити рівень своєї якості.

  (x47)

  Різні статуси героя. Герой має наступні статуси:

  • Вільний: Герой доступний. Ви можете призначити для нього або неї будь-які завдання.
  • Поранений: Якщо герой програє в битві, він або вона отримає поранення. Період лікування від рани залежить від рівня героя. Крім того, Ви можете використовувати для героя швидке зцілення, зайшовши на сторінку з інформацією про героя.
  • Немає на місці: Герой відправлений на виконання завдань. Отримати більше інформації або відкликати героя можна в списку подій або на сторінці карти світу.
  • Гарнізон: Герой перебуває в міському гарнізоні. Отримати більше інформації або деактивувати статус гарнізону можна на сторінці врат.
  • Дослідження: Герой виконує завдання дослідження. Отримати більше інформації або деактивувати статус дослідження можна на сторінці дослідження.
  • Напад: Герой відправлений брати участь в регіональному нападі. Після закінчення операції нападу герой автоматично буде повернуто в Ваше місто.

  Що таке випробування героя? Ви можете відправити свого героя на випробування “в тренувальну зону” на карті. Герої, що проходять випробування, будуть постійно отримувати досвід. Для кожного випробування існує своя межа досвіду.

  (x48)

  Як закликати героїв? Щоб потрапити на сторінку найму героїв, натисніть “Вівтар” на головній сторінці міста. Існує два способи найму:

  • Найняти 1 героя: Найм героя класу від D до A. Гравцям надається одна безкоштовна спроба раз на добу.
  • найняти 10 героїв: Найм 10 героїв класу від D до А, як мінімум один з яких буде героєм класу В.

  Не можна мати двох героїв з однаковим ім’ям! Якщо буде найнятий такий же герой, він або вона автоматично трансформується в осколки відповідного героя (використовуються для підвищення рівня героя). Якщо герой вже досяг максимального класу якості, він буде отримувати натомість медалі (використовуються для підвищення лідерства героя). Кількість отриманих осколків і медалей визначається вихідним якістю героя.

  Інформацію про найнятих героях можна знайти на сторінці героїв у верхньому лівому кутку головної сторінки або в галереї героїв.

  Що таке рівень героя? Герої отримують досвід в боях і підвищують свій рівень. Підвищуючи свій рівень, герої отримують більш високі показники лідерства, витривалості і навичок. Максимальний рівень героя визначається поточним рівнем Вівтаря. Безперервне підвищення рівня героїв вкрай важливо для збільшення бойового потенціалу загону.

  Що таке подія безкоштовного героя? У ході події Ви можете випробувати сильного героя безкоштовно. Ви можете отримати героя абсолютно безкоштовно, якщо виконаєте всі завдання події протягом періоду події. Натисніть кнопку “Подія” на сторінці міста, щоб запустити подія і зворотний відлік до його закінчення. Протягом цього періоду Ви можете грати героєм події безкоштовно. Кожен день за допомогою цього героя необхідно буде виконувати кілька завдань.

  За виконання завдань Ви будете отримувати щедрі нагороди у вигляді самоцвітів. Якщо Ви виконаєте всі завдання події до його закінчення, цей сильний герой події стає Вашим безкоштовно. Якщо Ви не зможете виконати всі завдання події, герой події буде заблокований після закінчення події, а все спорядження буде забрано. Але не варто хвилюватися – коли Ви отримаєте героя назад будь-яким іншим способом, його рівень, досвід, лідерство і рівень навичок перейдуть разом з ним.

  Що таке поглинання лідерства героя? Герої можуть поглинати інших героїв для отримання бонусів до лідерства. І герой, який поглинає інших, і ті, кого поглинають, повинні мати клас S. Після поглинання всі бонуси до лідерства поглиненого героя додаються до героя, який його поглинув. Після поглинання поглинений герой зникає.

  Sky Kingdoms: Як перемогти в бою

  Основні правила ведення бою. Вступивши на поле бою, армії обох сторін будуть атакувати по черзі. Мета атаки – перший юніт, що стоїть перед атакуючим. Якщо перед атакуючим немає юніта, він буде безпосередньо атакувати ворожого героя. Якщо ОЗ Вашого героя знизяться до 0, Ви програєте бій.

  (x49)

  Хто атакує першим в бою? У битвах між гравцями і монстрами обороняється, отримує право атакувати першої. Проте, викладені Вище правила не застосовуються до “Нападу на регіон”, “Битви за чудо” і “мобілізувати атаці”. У цих режимах битви переможець попередньої битви, як правило, може тільки давати відсіч (в той час як перша битва протікає в нормальному порядку). Під час дослідження порядок атаки визначається рівнем героя. Якщо герої обох сторін мають однаковий рівень, першою буде атакувати обороняється,.

  (x50)

  Який принцип дії штурму? Ви можете ініціювати штурм в рамках мобілізованою атаки або нападу на регіон. Штурм дозволяє членам Вашої гільдії атакувати першими незалежно від рівня ворожого героя. Якщо члени Вашої гільдії зазнали поразки в попередньому нападі на регіон, вони можуть ініціювати атаку в наступному бої незалежно від рівня ворожого героя. Якщо члени Вашої гільдії зазнали поразки в мобілізованому битві, вони можуть ініціювати атаку в наступному мобілізованому битві незалежно від рівня ворожого героя.

  Який принцип дії мобілізованою атаки? Мобілізоване бій дозволяє запрошувати членів гільдії взяти участь в атаці на конкретну мету на карті. Щоб ініціювати мобілізоване бій відкрийте карту і виберіть конкретну мету для атаки, потім натисніть кнопку “мобілізувати атака” – після цього на екрані з’явиться наступне запрошення: “Далі виберіть час початку мобілізованою атаки”. Після цього члени Вашої гільдії зможуть взяти участь в мобілізованому битві.

  Як захистити себе в мобілізованому битві? Якщо хтось ініціював проти Вас мобілізоване бій, Ви можете попросити підкріплення у своїй гільдії.

  Нагороди в мобілізувати битві. Лорди, які допомогли Вам в мобілізованому битві, ділять між собою трофеї цієї битви.

  Sky Kingdoms: битви гільдій

  Опис функції. Лідер і віце-лідер гільдії можуть зареєструвати свою гільдію на бій по суботах і неділях за тихоокеанським часом. Після закінчення реєстрації система підбере учасників. Після успішного підбору всі члени гільдії отримають лист з повідомленням про час початку наступного бою. Коли почнеться бій, кожен член гільдії зможе натиснути значок битви гільдії на головній сторінці, щоб вступити в бій.

  Правила ведення бою. На поле бою у кожної сторони є два бастіони і одна база. Обидві сторони б’ються один з одним так само, як і в регіональній битві в межах сервера. Знищуючи бастіони ворога, Ви отримуєте очки і розширюєте територію. Знищення ворожої бази означає безпосередню перемогу. Бій триває до 4 годин. Якщо база однієї зі сторін буде знищена протягом 4 годин, бій може закінчитися раніше. В іншому випадку, через 4 години перемагає гільдія з найбільшою кількістю очок.

  Бій може закінчитися нічиєю, якщо у обох сторін буде рівна кількість очок. Якщо гравець не зможе захистити місто в бою, його або її місто буде переміщуватися в випадкове місце в межах союзного регіону. Гравці можуть покинути поле бою в будь-який момент, але для повернення їм доведеться почекати 30 хвилин. Протягом цього часу в госпіталі не повинно бути поранених солдатів. Після закінчення бою гравці будуть повернуті на свої сервери. Учасники отримують сезонні окуляри битви незалежно від його результату. Переможець отримує 10 очок, а той, хто програв – 5 очок. Якщо бій закінчується нічиєю, обидві сторони отримують по 5 очок.

  Інші правила. Учасники, відразу ж вийшли в наступне коло змагання, виграють бій і отримують 10 очок. Гравці з пораненими солдатами в госпіталі не можуть вступити в бій. Якщо на лікуванні немає ніяких юнітів, коли герой залишає поле бою, що залишилися поранені солдати автоматично приєднуються до черги на отримання лікування. Госпіталь на поле бою має необмежену місткість. На лікування не потрібно витрачати ресурси – тільки час. На поле бою не можна захоплювати ресурси і луску дракона, поки не всі солдати вбиті.

  На поле бою союзникам потрібно в п’ять разів більше часу, ніж зазвичай, для міської міграції, маршу, розвідки і зміцнення на ворожій території. На поле бою все міста можуть використовувати захисні бар’єри при одночасній доступності випадкових і швидких телепортацій. На поле бою гравці не можуть перевіряти індивідуальні події, події гільдії, події боса і інші події, а також брати участь в них. Лорди, що приєдналися до гільдії після реєстрації, не можуть брати участь у війні.

  На запит про тимчасову допомоги на полі бою можуть відгукнутися тільки знаходяться там союзники. Після відходу з поля бою запит стає недійсним.

  Сезон триває 8 тижнів. Нагороди розподіляються в кінці кожного сезону згідно очками гільдії. Перші 32 гільдії потрапляють в послесезонний етап.

  Автор статті: Надеж