Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Score Match: Поради, WIKI, Огляди

SCORE! MATCH – гра на андроїд з датою виходу 07.03.2018 р від компанії First Touch Games. Жанр гри: Спортивні ігри. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Score Match завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • як грати
 • Правильна розстановка
 • Тактика гри
 • Гайд за професіями футболістів
 • Поради щодо прокачування гравців
 • Огляд магазину
 • Гайд по основному меню
 • Score Match – це мобільний футбольний симулятор. Гра випущена компанією First Touch Games, на рахунку якої відомий симулятор Score Hero. В принципі ці дві гри дуже схожі, тільки в першій доведеться грати за тренера з іншими гравцями онлайн, а друга – гра на проходження, де молодий футболіст будує свою кар’єру.

  У Score Match всі зустрічі відбуваються з реальними суперниками в режимі реального часу. Ви граєте комбінації, передаєте м’яч по полю, відбираєте його у суперників. Також вам необхідно збирати і прокачувати свою команду. У кожного спортсмена є свої навички та вміння, які слід використовувати в матчах. Від їх навичок залежить і розстановка гравців на полі. На вибір вам буде запропоновано декілька тактичних схем розстановки.

  Score Match: Як грати

  Отже, ви зайшли в гру і не знаєте з чого почати. Для цього вам проведуть невеликий екскурс і покажуть кілька прийомів передачі м’яча. Все траєкторії руху м’яча протягом матчу ви проводите самі. Також на результат зустрічі будуть залежати ваше вміння вибирати, кому слід передати м’яч. Суперник не дрімає і в будь-яку хвилину може опанувати м’ячем!

  На жаль, вибір траєкторії польоту м’яча обмежений виділеної областю. Наприклад, у вашого футболіста м’яч, і ви хочете передати його назад, але область може показувати, що бити ви можете тільки вперед. У виділеному радіусі може взагалі не бути ваших гравців або вони будуть під щільною опікою. Напевно, це єдиний критерій, який затьмарює гру.

  Передача м’яча:

 • Пряма лінія – риси пальцем (мишкою) від спортсмена, який в даний момент володіє м’ячем, до іншого члена команди в ноги для передачі пасу.
 • Повітряний поперечний пас – також проводиться лінія, тільки не до ніг, а до голови товариша. Такий м’яч складніше перехопити суперникам.
 • Кручений м’яч – слід провести напівкруглу лінію до ніг або голові вашого члена команди. Цей прийом виконується при штрафних кидках, під час пенальті, або при передачі м’яча в закритій суперниками зоні.
 • Перехоплення м’яча – якщо м’яч опинився у суперників, то слід вибрати одного або кілька поруч стоять спортсменів вашої команди, щоб ті намагалися перехопити м’яч. Для цього необхідно клацнути по ним. Якщо ви не зробите цього, то ваші гравці з меншою охотою будуть займатися перехопленням. Чарівний стусан дає гравцям більше моторності і азарту.
 • На старті матчу пропонується зробити ставки. Але ставки робляться не на закінчення зустрічі, а на те, чия команда розігрує м’яч. Тому ставки – це просто викид ігрової валюти на вітер.

  Як виконати перехоплення? Гравці на полі будуть розставлені у відповідності з обраною вами тактичної схеми. Після викиду, м’яч буде в більшості випадків перебувати у команди супротивника. Отже, вам в першу чергу необхідно заволодіти м’ячем. Для цього вам слід призначити спортсменів для перехоплення.

  Так як м’яч можна віддати тільки в певній зоні, то при виборі товариша, кому потрібно віддати м’яч, гравець повертається до нього обличчям. Суперник деякий час обмірковує варіанти подачі пасу. В цей час ви повинні приблизно визначити траєкторію польоту м’яча і призначити поруч стоять футболістів на перехоплення.

  Якщо противник з м’ячем все ж передасть пас члену своєї команди, то вам все одно необхідно призначати спортсменів для перехоплення. Після того, як м’яч опиниться у вас, то для передачі пасу у вас буде кілька секунд і певна зона для подачі. Якщо ви не встигнете передати м’яч товаришеві, то буде призначений “Вільний викид”.

  Також під час передачі м’яча слід звертати увагу на траєкторію руху ваших гравців і суперників. Іноді можна відправити пас товаришеві, який біжить у протилежний бік від лінії польоту м’яча. В той момент, особливо якщо він під опікою суперника, то йому потрібен час, щоб розвернутися і прийняти м’яч. Противник ж, навпаки, може знаходитися лицем до м’яча, тому у нього буде менше часу, щоб перехопити м’яч.

  Іноді на поле гравці переміщаються автоматично. Наприклад, при отриманні м’яча спортсмен може не передати пас союзнику, а рвонути в будь-яку сторону. У цей момент ви навіть припустити не можете, куди побіжить ваш гравець.

  Якщо ви хочете завжди працювати в пас і самостійно контролювати переміщення своїх футболістів, то слід ставити на поле хлопців з навиком “Продюсер”.

  Інтерфейс матчу. Гра розташована у вертикальній розкладці, що багатьом гравцям не сильно подобається. Але провівши кілька зустрічей, можна звикнути до такої розкладці. Також під час змагання можна повернути камеру направо і наліво. Дуже зручно для передачі м’яча, і при огляді області пасу. Також можна побачити загальну розстановку на полі.

  Під час зустрічі можна наблизити або віддалити масштаб. Це необхідно для того, щоб краще розглянути поле і виконати більш вдалий пас. Також при збільшенні масштабу можна спробувати виконати перехоплення з більшою ймовірністю.

  Мотивація. За кожен матч можна дається “пакет Арени”, який можна відкрити і отримати ігрову валюту, самоцвіти, нові тактичні схеми і картки гравця. Щоб дізнатися, що ви отримаєте з пакета на даному рівні Арени, слід клацнути по іконці з буквою “i” в лівому верхньому кутку обкладинки. Також по результату зустрічі нараховуються зірки, які необхідні для переходу на наступну Арену.

  За кожен гол (не рахуючи серії пенальті) дається 1 очко для відкриття “Пакета голів”. Щоб відкрити пакет необхідно набрати 10 очок. З пакета падають ігрові долари, самоцвіти (рідкісна ігрова валюта) і картки гравців.

  І звичайно, як прийнято у розробників, після кожного матчу ви зможете прочитати про досягнення команди зі світових таблоїдів.

  Score Match: Правильна розстановка

  У грі існує кілька видів тактичних схем. Спочатку ви отримуєте дві класичні футбольні схеми. По ходу гри ви зможете відкрити всі схеми.

  Розстановка в Score Match залежить від основних навичок гравців. Спочатку у вас буде всього кілька класів спортсменів, поступово за просування на арені.

  Як відбувається розстановка? Кожна цифра в схемі позначає місце розташування гравців вашої команди на поле. Лінії вважаються від голкіпера вашої команди. Але так як воротар постійно стоїть на своєму місці, в розстановці він не бере, тому відлік ведеться відразу від лінії захисту. Якщо в схемі позначено 3 цифри, то вони позначають захист, півзахист і напад. Півзахист стоїть на центральній лінії поля, захист в штрафної лінії ваших воріт і нападники розташовуються в карній зоні суперника. Прикладом такої схеми можуть служити 4-4-2 або 4-5-1.

  Але якщо у тактики більше цифр, то тренер дав індивідуальну установку кожному гравцеві, розставивши їх трохи вище або нижче основних ліній. Наприклад, схема 4-1-2-1-2 або 4-2-2-2.

  4-4-2

  Класична англійська схема, вже практично не використовується тренерами у великому футболі, але це непогана тактика на старті гри.

  Розстановка гравців:

 • Захист – 2 крайніх захисника – Локомотив або Дослідник. 2 центральні захисники – Охорона.
 • Півзахист – центральні півзахисники: краще взяти локомотивів, крайні півзахисники: тут добре поводяться Лазутчики і Продюсери.
 • Нападники – найкраще поставити першого форварда – Продюсера, другого – шпигунів.
 • Плюси: простота розстановки, 2 нападників можуть самостійно атакувати ворота, не чекаючи підтримки півзахисників. 2 крайніх захисника і 2 крайніх півзахисника дають можливість грати по брівкам поля. Це дає можливість добре вибудувати лінію захисту під час натиску противника.

  Мінуси: передбачуваність. Центральні півзахисники постійно втомлюються, так як їм необхідно бути і в захисті і в атаці. Краще на ці місця поставити локомотивів, у яких гарна витривалість. 2 гравця в центрі не можуть контролювати м’яч, так, якби в центрі було 3 півзахисника.

  4-3-3

  Класична схема, коли-то принесла грандіозний успіх Жозе Моуріньо. Користується популярністю у великому футболі. Основне завдання тактики – гра в пас біля воріт суперника, щоб створити гострі моменти.

  Розстановка гравців:

 • Захист – рекомендується поставити 2 Охоронців в центрі, а по краях розмістити Локомотиви або Дослідників.
 • Півзахист – по флангах поставити Дослідників або продюсерів. Центральний півзахисник – тут радиться розмістити Локомотива.
 • Центральний форвард – Лазутчик.
 • Флангові нападники – Продюсери або Дослідники.
 • Плюси: маючи 1 центрального і 2 крайніх нападників, ви зводите загрозу від захисників суперника на мінімум. Поки нападники розташовані на своїх місцях, захисникам небезпечно висуватися до центру поля, щоб підтримати свою команду. Цим прийомом ви можете стримати натиск атак противника. 3 центральних півзахисника дають можливість домінувати в центрі поля над 2 півзахисниками противника. Мінуси: центральним форвардом рекомендується ставити самого прокачаного гравця, так як на нього покладається найбільша відповідальність. Використовуючи цю схему необхідно в першу чергу прокачувати атакуючих футболістів, які повинні взаємодіяти один з одним на поле. На старті гри складно підібрати хороший склад з необхідними характеристиками, так як картки гравців випадають у випадковому порядку.

  4-2-3-1

  Це дуже хороший варіант розстановки спортсменів на поле, так як дозволяє забезпечити надійний захист в центрі. У той же час команда може з легким серцем працювати в нападі, не боячись за свої ворота.

  Розстановка гравців:

 • Захист – 4 спортсмена ( охоронці або Локомотиви).
 • Опорна зона – тут радиться поставити 2 продюсерів.
 • Півзахисники – тут краще поставити 3 Дослідників.
 • Центральний форвард – прокачаний Лазутчик.
 • Плюси: тут основними гравцями вважаються 2 центральні захисники і 2 півзахисника. Центральні півзахисники забезпечують можливість атакувати крайнім півзахисникам, опорники тримають центр поля. 4 атакуючих футболіста забезпечать гнучкість в нападі. 4 захисника дадуть надійну оборону біля воріт.

  Мінуси: практично порожні фланги, через які суперники можуть тиснути на захист. Також великий тиск виявляється на центр поля. Схема добре буде працювати на високих рівнях Арени.

  5-3-2

  Розстановка дозволяє контролювати м’яч і грати в атаці. Тактика може виявитися ідеальною практично проти будь-якого супротивника.

  Розстановка гравців:

 • Захист – 3 гравці, радиться поставити в центр Локомотива і по краях Охорону .
 • Крайні півзахисники – це Лазутчики.
 • Опорник – Локомотив.
 • Центральні півзахисника – дослідники або Продюсери.
 • Форварди – 2 гравця, тут рекомендується поставити або 2 лазутчиками, або 1 лазутчиками і 1 Продюсера.
 • Плюси: сильна атака, безліч варіантів нападу, контроль м’яча, своєчасне переміщення півзахисників в центр поля.

  Мінуси: Прокачані центральні півзахисники, яких необхідно постійно контролювати і відправляти на перехоплення м’яча. Часта гра в пас.

  4-1-2-1-2

  Схема для досвідчених гравців, добре відбувається контроль за центру і флангах поля. Атакуючий півзахисник може в небезпечний момент забезпечити опіку нападаючому противнику.

  Розстановка гравців:

 • Захист – 4 футболіста, краще підійде на цю роль Охорона і 2 крайніх – Дослідники.
 • Опорник – тут рекомендується вибрати Локомотива.
 • Крайні півзахисники – 2 Продюсера.
 • Атакуючий півзахисник – Лазутчик.
 • Форварди – добре на роль підходять Лазутчики або Продюсери.
 • Плюси: тактика універсальна, що дозволяє забезпечити хорошу атаку і оборону. Контроль м’яча, зручно можна призначати гравців на перехоплення (більшість автоматично будуть опікуватися суперників).

  Мінуси: велика відкрита зона між півзахисниками і крайніми захисниками.

  3-4 3

  Стара, давно забута всіма схема, знову засяяла у великому футболі. Схема забезпечує надійний захист. Дуже важливі передачі повітрям, або точні паси на невеликі відстані.

  Розстановка гравців:

 • Захист – 3 гравці, Охорона по краях і Дослідник в центрі.
 • Крайні півзахисники – тут краще поставити 2 Продюсера або 2 Дослідника).
 • Центральні півзахисники – 2 спортсмена, радиться вибрати Дослідників.
 • Крайні нападники – потрібно 2 вінгера (Продюсери, які можуть задати темп грі).
 • Центральний форвард – це Лазутчик.
 • Плюси: гра в “трикутник”, це коли передача м’яча ведеться між 3 гравцями, але виділена зона пасу може не дати можливості реалізувати цю стратегію. Тому в Score Match у даній тактики більше мінусів, ніж плюсів. Тут необхідно розуміти, що ваші футболісти не будуть бігати по полю так, як хочеться саме вам. Так, ви даєте їм розстановку, яка визначає їх роль в матчі, але, коли м’яч у супротивника, необхідно постійно контролювати все поле.

  Великий плюс цієї схеми – це реалізація передачі м’яча в штрафній зоні суперника, можна реалізувати пас між атакуючими гравцями, яких можна знайти практично завжди.

  Мінуси: механіка гри не дозволяє в повній мірі реалізовувати схему під час зустрічі. Обмеженість зони пасу в напрямку і в радіусі, не дає можливість грати в повній мірі. Доведеться постійно захищати ворота.

  4-1-2-3

  Схема для досвідчених геймерів з прокачати персонажами. Краще грати на високих арені. Стратегія призначена для команди з сильним центром, який може моментально перейти в атаку.

  Розстановка гравців:

 • Захист – 4 гравці: Охорона, Локомотиви , Дослідники – повинні стояти на своїх місцях, не включаючись в атаку.
 • Центральний півзахисник – Локомотив, який надійно охороняє опорну зону.
 • Флангові півзахисники – 2 Дослідника, також не повинні бігати по всьому полю, а тільки при необхідності брати участь в нападі.
 • Центральний форвард – Продюсер (він буде наводити паніку в рядах супротивника).
 • Крайні вінгери – з цією роллю відмінно впораються Лазутчики.
 • Плюси: дуже збалансована тактика, яка дає можливість півзахисникам відтягнутися на захист або висунутися в атаку. Дозволяє майже завжди працювати в пас (якщо гравець не побіжить в невідповідний момент), можна практично в будь-якій зоні пасу знайти члена своєї команди, зручна робота на перехоплення.

  Мінуси: центр не зможе швидко переходити від оборони до атаки і навпаки. Необхідний постійний контроль гравців для перехоплення.

  4-1-4-1

  Схема більше підходить для оборонної гри, яка проходить в більшій мірі в 5 захисників. Крім цього, гравець, розташований в опорній зоні завжди може перейти до півзахисників, зробивши перевантаження в центрі поля.

  Розташування гравців:

 • Захист – 4 хлопця, якщо є, то краще за все поставити 4 Охорони.
 • Опорник – тут краще підійде Локомотив.
 • Крайні півзахисники – рекомендується взяти 2 продюсерів.
 • Центральні півзахисники – можна поставити 2 Дослідників.
 • Форвард – хороший прокачаний Лазутчик.
 • Плюси : хороша оборона, ворог насилу може пробитися до воріт. 2 флангових півзахисника швидко переходять в атаку або оборону, а центр в будь-який момент може підтримати атаку в карній зоні. Для Score Match тактика хороша, якщо є добре прокачані гравці.

  Мінуси: тільки 1 форвард, який завжди знаходиться під жорсткою опікою супротивників. Для попадання в ворота необхідно завжди розташовуватися в зоні пасу, що іноді не завжди виходить. Іноді система пропонує зробити передачу назад, що буває не дуже зручно, і не кому віддати пас.

  3-1-2-1-3

  Тактика має на увазі постійний контроль поля, хороших прокатаних гравців. Схема ставитися до універсальних стратегій, підходить для досвідчених гравців на високих рівнях Арени.

  Розстановка гравців:

 • Захист – краще вибрати 3 Охоронця.
 • Опорний захисник – повинен стояти на цьому місці Локомотив.
 • Центральні півзахисники – на цю роль підійдуть 2 дисциплінованих Дослідника.
 • Атакуючий півзахисник – Продюсер.
 • Нападники – радиться взяти 3 лазутчиками, можна 1 центрального форварда замінити на Продюсера або Дослідника. Останнього ви завжди знайдете на своєму місці.
 • Плюси: Контроль м’яча в штрафній зоні противника, 2 центральних півзахисника можуть в небезпечний момент відтягнутися в оборону. Баланс гравців на полі. Для Score Match схема хороша маневреність, можна одночасно відправляти на перехоплення відразу кілька гравців.

  Мінуси: суперники можуть провести м’яч по флангах, де відкриті великі зони. Крайнім нападаючим часто доводиться відтягатися до флангів центру для захисту, поетові гравців не завжди можна знайти на своєму місці.

  4-2-1-3

  Тактика використовується в футбольному клубі “Реал”. Тут основний упор зроблений на центрального атакуючого півзахисника, який пов’язує опорну зону і зону перед воротами суперника.

  Розстановка гравців:

 • Захист – Охорона або локомотиви (хто є), 4 гравці. Ці спортсмени повинні завжди перебувати в своїй зоні. На перехоплення можна відправляти тільки крайніх захисників.
 • Центральні півзахисники (опорники) – 2 спортсмена. Краще на цю роль поставити Дослідників, які не будуть залишати свою зону відповідальності.
 • Атакуючий центральний півзахисник – опікується відразу зону півзахисту і штрафну зону противника. Краще, щоб даний гравець був лазутчиками з добре прокачати параметрами.
 • Центральний форвард – це Лазутчик.
 • Крайні нападники – рекомендується поставити двох продюсерів, для маневреності в автоматичному режимі зустрічі. Варто пам’ятати, що ці 2 хлопця в будь-яку хвилину можуть побігти куди захочуть, а ви, ймовірно хотіли працювати в пас.
 • Плюси: несподівані маневри нападників можуть вивести з рівноваги противника. Добре захищена зона біля ваших воріт. Але для перехоплення слід відправляти тільки крайніх захисників, щоб не оголяти штрафну. Сильне напад. При атаці атакуючий півзахисник висунеться ближче до воріт суперника.

  Мінуси: схема працює тільки на високих рівнях Арени, коли геймер вже знає сильні і слабкі сторони свого складу, і може зробити ротацію гравців. Противник може проникнути в вашу штрафну зону по флангах в центрі, так як там всього 2 маневрених півзахисника.

  5-2-1-2

  Оборонна схема. Гравці захисту практично стіною захищають свої ворота. При цьому флангові захисники можуть переходити в півзахист і брати участь в атаці.

  Розстановка гравців:

 • Захисники – 5 гравців. З них 3 центральні захисники краще поставити Охорону. 2 крайніх захисників – рекомендується взяти продюсерів. Це непередбачувані хлопці, які будуть сильно заважати суперникам.
 • Півзахисники – 2 гравця, краще поставити локомотивів, які потужними тілами захищатимуть і контролювати центр поля.
 • атакуючий півзахисник – як і в схемі 4-2-1-3, краще поставити прокачаного шпигунів.
 • Нападники – це 2 гравця, які можуть бути лазутчиками або Продюсерами.
 • Плюси: схема схожа на знамениту “дубль-ве”, тобто пас передається в карній зоні через атакуючого півзахисника. Хороша оборона. В основному гра передбачає не тільки захист, але і атаку.

  Мінуси: велике навантаження на крайніх нападників, які можуть висуватися в атаку по брівці поля. Також є небезпечні зони в центрі і ближче до флангів, через які противник буде прориватися до ваших воріт.

  Score Match: Тактика гри

  на старті гри геймер отримає 2 класичні схеми розстановки гравців на поле і кілька спортсменів 1 рівня. Тут вибирати особливо не доводиться. Тому на старті слід прокачувати всіх наявних футболістів.

  Вперше вийшовши на поле після навчання, ви відразу потрапляєте на матч з реальним гравцем. Тепер все залежить від вашого вміння і стратегії.

  Спочатку необхідно уважно оглянути поле і визначитися з тактикою суперника. Це правило стосується будь-Арени. Так як від розташування гравців на полі буде залежати стиль гри футболістів.

  Найпоширеніша схема, яку люблять використовувати геймери – це 4-3-3. Про неї ми говорили вище. Схема передбачає швидкі атаки. Гравці також швидко можуть перейти в оборону. Центр поля завжди залишатиметься епіцентром баталій між суперниками. Але якщо грати в пас, при цьому грамотно розташувавши спортсменів, то можна красиво здобути перемогу. Важливим критерієм в кожній перемозі – це бачення поля. Якщо у вас підтискає час, і ви не можете постійно стежити за гравцями, то краще відкласти зустрічі на потім.

  Не слід забувати, що якась частина гри проходить в автоматичному режимі. Наприклад, коли м’яч опиняється у супротивника, ваші гравці автоматично йдуть в оборону і намагаються забрати м’яч. Вплинути на переміщення своїх хлопців ви не можете. Єдиний контроль над ними – це призначення того чи іншого гравця на перехоплення.

  Щоб ваші гравці більш точно знали свої ролі, рекомендується використовувати більш розширені схеми. Таким чином, вони будуть більш чітко і злагоджено працювати.

  Капітан. В основному, це Лазутчик, хоча можна вибрати і іншого героя. Він не тільки буде задавати темп гри на поле, а й виконувати більш відповідальні місії. Наприклад, капітана можна призначити на серію пенальті або на кутові викиди. Від того, наскільки прокачаний ваш капітан буде залежати моральний дух команди. У грі це в цифрах не означає, але досвідчені гравці помітили, що команда поводиться більш агресивно в атаці, якщо капітан Лазутчик. Якщо призначити Охорону, то вся команда більше орієнтуватиметься на оборону при будь-якій схемі. А це не дуже добре в деяких зустрічах.

  Також особа капітана буде стояти на аватарі вашого облікового запису, він буде перебувати практично завжди в центрі уваги журналістів. Капітану можна вибрати будь-яку роль, через меню Гравця.

  Певною тактики ведення матчу передбачити неможливо. Гра залежить від вибору схеми побудови гравців на полі, вашої уважності, швидкості вибору гравця для перехоплення м’яча і прокачаний спортсменів.

  Ролі гравців. Крім основних позицій на поле є можливість призначити спортсмена виконувати в ході зустрічі ті чи інші дії. Це можуть бути:

 • Вільні удари – виконуються певним призначеним гравцем. Краще поставити футболіста з хорошим “Пасом” і, бажано, щоб у нього був “Удар” в районі 80 – 100%. Такі удари виконуються після помилки суперника.
 • Пенальті – сюди варто поставити прокачаний Продюсера, у якого розвинений “Удар”. Він рідко промахується по воротах. Згодом його можна замінити на Архітектора. Серія пенальті або “Штрафних ударів” проводиться по закінченню зустрічі, якщо сталася нічия або не було забито жодного гола.
 • Кутові – даються після помилки противника у вашій карній зоні. На цю роль краще призначити хлопця з хорошою силою “Удару” і хорошими показниками в основних характеристиках “Сили” і “Мощі”.
 • По ходу гри рекомендується міняти гравців, які поставлені на певні ролі, якщо будуть потрапляти більш прокачані гравці. Картки випадають рандомно, тому кого ви першого прокачає – невідомо.

  Score Match: Гайд по професіях футболістів

  У грі у спортсменів є професії, які визначають тактику гри даного хлопця на поле:

 • Лазутчик – відмінний рухливий гравець, добре йде на перехоплення, може чудово сам провести м’яч по полю. Його слід ставити на атакуючі позиції. Його не варто ставити на захист, так як він може грати в пас або рвонути тільки йому в відомому напрямку. У нього добре розвинена “Обведення” і “Пас”. Трохи менше “Удар”. Зовсім погано розвинене “Відображення”. Опікати Лазутчик суперника не зможе. Є показник “Біг”.
 • Продюсер – один з найбільш непередбачуваних гравців з чудово розвиненим “Ударом”. Його рекомендується ставити на атакуючі позиції. Любить працювати в пас. Добре пробиває по воротах. Якщо у вас є добре розвинений Продюсер – його варто поставити на серію пенальті. “Пас” у нього розвинений вище середнього, ще менше “Обведення” і зовсім мало “Віддзеркалення”. Ні “Опіки” і “Бега”.
 • Локомотив – має великий потенціал, дуже потужний футболіст з відмінним “Пасом” (у нього він розвинений максимально). Це повністю командний гравець. Його варто ставити півзахисником. Але може відмінно показати себе в ролі крайнього захисника або атакуючого гравця. “Удар” у нього розвинений на 80%, трохи менше показник “Обведення”. “Відображення” у нього вище, ніж у Продюсера і шпигунів. Є “Опіка” і “Біг”.
 • Дослідник – вкрай різнобічний гравець. Може виступати в будь-якій ролі. У нього найвищі показники “Паса”, “Обведення” і “Відображення”. Саме тому його варто ставити в півзахист або на захист. Але так як “Удар” у нього всього 40%, то краще їм бити на невеликі відстані при передачі м’яча товаришеві по команді. Добре опікується суперника. Є “Опіка” і “Біг”.
 • Охорона – відмінний футболіст для захисту. У нього є “Опіка” і добре розвинений показник “Пас”. Він дуже швидко завойовує м’яч. Можна поставити півзахисником. У Охорони слабо розвинений “Удар” і “Обведення”. На 50% розвинене “Відображення”.
 • Воротар – дуже надійний хлопець, добре збалансований. У нього на 90% розвинений “Пас” і на 100% “Відображення”. Правда має слабкий “Удар” і взагалі не має характеристики “Обведення”. Ні “Бега” і “Опіки”.
 • Чистильник голкіперів – ще один воротар, який з’явитися у вас після серії ігор на Арені. Він постійно готовий діяти. Він може організувати атаки і забезпечити підтримку на своєму боці поля. У нього розвинений “Пас” на 100%, але відображення всього 50% (дуже мало для воротаря). Має слабкий “Удар” і немає показника “Обведення”. Ні “Бега” і “Опіки”.
 • Непрошений гість – дуже сильний гравець, може грати в темпі “від воріт до воріт”. Гарний на позиції півзахисника. У нього добре розвинена “Обведення” і “Пас”. “Відображення” і “Удар” розвинуті не сильно. Тому цей гравець добре впоратися з перехопленням. Чи зможе провести м’яч через все поле. У нього є параметр “Біг”.
 • Архітектор – доступний на високих арені. Може виконувати паси, які не доступні іншим гравцям. Максимальні показники: “Удар” і “Пас”. Це більше атакуючий гравець, так як у нього немає “Бега” і “Опіки”. “Обведення” розвинена на 50% і на 10% – “Відображення”. Його можна поставити форвардом.
 • Командир – незрозумілий хлопець, доступний на високих арені. Передбачається, що він повинен стояти в захисті, так як у нього високий показник “Віддзеркалення”. Ставити його можна центральним захисником. У нього є “Опіка”, але всі інші характеристики розвинені слабко, і немає “Бега”.
 • Захисник – ще один незрозумілий гравець на роль захисника. При цьому має 100% “Пас” і є “Опіка”. На 60% розвинене “Відображення”. Має слабкий “Удар” і “Обведення”.
 • Бродяга – гравець на позицію нападника. Має приголомшливий “Удар” і є параметр “Бега”. Усе! Все інше у нього практично відсутня. Але, завдяки своєму навику, може відмінно приймати прості і поперечні передачі. Найбільше підходить на роль центрального форварда.
 • Гроза – те ж саме, що і Бродяга, але має показники трохи вище. Також добре розвинений “Удар”. Цей гравець створений для місця центрального форварда, так як в його вміння дає можливість часто потрапляти по воротах з будь-якого місця.
 • Скороход – атакуючий футболіст. Параметр «Біг”. Його можна ставити на позиції нападників або крайніх півзахисників. Він завжди буде прориватися до воріт противника, використовуючи високу швидкість пересування. У нього немає “Опіки” і практично немає “Віддзеркалення” і “Паса”. Але у нього приголомшливий “Удар” і “Обведення”. Хороший гравець, який буде доступний на високих рівнях Арени.
 • Молот – підписати з ним контракт ви можете найостаннішим. Цей хлопець створений для захисту своїх воріт. У нього немає “Бега” і “Опіки”. Також у нього слабка “Обведення” і “Відображення”, але у нього потужний “Удар”. При цьому “Пас” у нього всього 50%. З ним слід працювати тільки в пас, але на далекі відстані.
 • Досвідчені гравці радять поставити на ворота Воротаря, так як у нього дуже високий показник “Віддзеркалення”. Ця характеристика важлива в серії пенальті і під час оборони воріт.

  Score Match: Поради щодо прокачування гравців

  У грі футболісти прокачиваются за Картки гравців, які можна отримати:

 • Пакет Арени – після кожного матчу дається спеціальний приз. Він розташовується в одній з 4 осередків головного екрану симулятора. Щоб його відкрити, необхідно спочатку розблокувати пакет. Для цього необхідно клацнути по ньому, після чого запуститься таймер. Після того, як закінчиться необхідний час, можна отримати нагороду. Якщо ви хочете відкрити пакет відразу, то можна скористатися самоцвітами.
 • Безкоштовний пакет – це нагорода за відвідування гри. Отримати її можна через 4 години після відкриття попереднього пакету.
 • Магазин – в ньому можна придбати за ігрові бакси і самоцвіти Картки гравця.
 • Після того, як ви наберете необхідне кількість Карток, необхідно буде підняти рівень футболісту. Для цього слід зайти в меню команди і вибрати гравця, якому слід підвищити рівень. Рівень підвищується за бакси.

  Характеристики. З кожним підвищенням рівня підвищуються основні характеристики персонажа:

 • Швидкість – це швидкість переміщення персонажа по полю. Чим вище показник, тим швидше гравець може відреагувати на передачу або на захоплення м’яча. Також важлива ця характеристика в момент, коли м’яч не летить до певного спортсмену (витрати зони пасу, доводиться просто викидати м’яч в область ближче до свого гравцеві).
 • Висота – параметр, який показує, наскільки високо герой може призвести передачу по повітрю. Також цей показник впливає на відстань польоту м’яча.
 • Сила – ця характеристики визначає силу удару по м’ячу. Чим вище параметр, тим сильніше можна віддати передачу. Дуже важливо, коли герой б’є на далеку відстань або по воротах.
 • Міць – показує загальний фізичний стан спортсмена, його витривалість. Чим могутніше футболіст, тим менше він буде втомлюватися на поле, буде краще робити передачі і перехоплення.
 • Навичка – у кожного спортсмена є визначальний професійний навик. Наприклад, Продюсер подає точні передачі. При цьому, чим вище показник навички, тим точніше будуть його паси.
 • Відгук – швидкість реагування на вашу команду “Перехоплення”. На поле, перш ніж побігти навперейми противнику за м’ячем, гравець якийсь час “зависає” в просторі. Стопор тривати кілька дорогоцінних секунд. Отже, чим вище характеристика, тим менше гравець буде “думати” над вашим закликом.
 • Поведінка

  Кожен герой у Score Match має певну поведінку на полі. Це поведінка залежить від Професії гравця.

  Варто відзначити, що при підвищенні рівня персонажа, збільшуються тільки основні характеристики ( “Статистика”) спортсмена. Показники “Поведінки” – це стаціонарна величина, яка не змінюється. Тобто прокачати показники неможливо.

  Показники Поведінки:

 • Удар – визначає, наскільки сильно герой може вдарити по м’ячу під час пасу або пробиття воріт . Це впливає на дальність польоту м’яча, а також на силу, Персонажів з максимальним показником “Удару” можна ставити в нападники (краще центральним форвардом), щоб вони могли сильніше пробивати ворота суперника.
 • Пас – цей показник підкаже вам, наскільки сильно гравця взаємодіє зі своїми товаришами, і наскільки успішно він зможе виконати передачу.
 • Обведення – дасть вам знати про те, з якою ймовірністю спортсмен оббіжить противника і проведе м’яч по полю до необхідної точки.
 • Відображення – показник скаже вам, наскільки сильно спортсмен може відбити м’яч, протистояти натиску противника, або зловити м’яч на льоту. Показник в першу чергу важливий для воротарів і центральних захисників.
 • Опіка – якщо показника включено, то гравець автоматично опікується вільного поруч знаходиться суперника, коли м’ячем володіє команда противника. Важливий для півзахисників і захисників.
 • Біг – якщо ця характеристика присутній у гравця, то він може в автоматичному режимі після того, як отримає м’яч, переміщається з ним до воротам супротивника. Добре, якщо цей показник стоїть біля півзахисників і крайніх нападників. Але якщо ви хочете грати чітко в пас, то такі гравці вам зіпсують всі плани.
 • Якщо гравець з “Бігом” ще й має високу “обведення”, тоді він спокійно доведе м’яч в штрафну зону суперника, а ось як він віддасть м’яч або вдарить по воротах, залежить від вашої майстерності.

  Є ще шкала, яка показує, до чого більше схильний гравець: до атаки або безпеки (оборони). За даними шкали можна визначити позицію персонажа. Якщо шкала приблизно 50% на 50%, то цей гравець безперечно може бути відмінним центральним півзахисником або опорником (залежить від Професії). Якщо більше схильність героя до оборони, то це захисники або опорники. Якщо домінує атака, то рекомендується поставити чемпіона ближче до воріт суперника.

  Score Match: Огляд магазину

  Як і в більшості ігор , в Score Match є магазин, в якому можна купити різні корисні предмети. Щоб увійти в торгову крамницю, слід вийти на головний екран і клацнути по іконці з продуктової візком (внизу дисплея).

  Що ж доброго можна придбати в даній торговій точці? По-перше, це картки гравця. Їх необхідно купувати в першу чергу, так як з пакетів вони будуть падати в випадковому порядку. А з кожним новим рівнем Карток для прокачування потрібно більше і більше. Картки можна купити за долари і за бакси. Кожна наступна Картка дорожче за попередню.

  По-друге, тут можна прикупити чудові пакети, які гарантовано дадуть вам 50 і вище Карток гравців. Звичайно, ці пакети розраховані на покупку за самоцвіти, які в свою чергу можна купити за реальні гроші (або накопичити, якщо вистачить терпіння). Самі самоцвіти можна купити тут же, якщо перегорнути асортимент нижче. Для покупки розробники приготували для вас:

 • Золотий пакет – коштує 230 самоцвітів. З нього можна отримати гарантоване 56 Карток, 450 – 650 баксів і 11 – 21 самоцвіт. Також в додаткових призах можна дістати форму, черевики, тактичну схему і емоції. До речі, емоції можна використовувати в чаті для спілкування з противником.
 • Платиновий пакет – коштує 480 кам’яній. Гарантовано можна отримати 141 Картку, більше 1000 баксів і трохи самоцвітів. У додаткових призах шанс випадання того чи іншого предмета збільшений, у порівнянні з Золотим згортком.
 • Діамантовий пакет – тут відразу можна витягти 352 Картки, більше 2000 баксів і близько 100 самоцвітів. Додаткові нагороди також мають підвищений шанс випадання.
 • Так, самі по собі пакети дуже непогані, тим більше для старту гри. Але ось витрачати вам реальні кошти на покупку віртуальних булочок – вирішувати вам. Але на золотий пакет можна реально накопичити самоцвіти.

  Далі в магазині йдуть пропозиції покупки самоцвітів за реальні гроші і покупка баксів за самоцвіти.

  Як дістати більше самоцвітів ? насправді, це не так складно, як може здатися на перший погляд. З кожного пакета Арени обов’язково ви отримаєте не менше 2 самоцвітів. Така ж кількість каменів ви дістанете з Безкоштовного згортка. Якщо дуже пощастить, то можна витягнути самоцвіти з пакета, який дається за перегляд рекламного ролика. Цей пакет можна відкривати після кожного проведеного матчу незалежно від його результату.

  За рекламу можна збільшити один з отриманих призів з пакетів Арени в 2 рази за перегляд рекламного ролика.

  Score Match: Гайд по основному меню

  Гравець, який вперше зайшов в гру, однозначно може розгубитися і заплутатися в іконах. У центрі основного екрану розташовуються Арени по зростанню:

 • Юніорська – найперша Арена, доступна з самого початку гри.
 • Любительська – для того, щоб потрапити на цю Арену, необхідно зібрати 40 зірок.
 • За кожну перемогу гравець отримує 3 зірки. За кожну поразку у вас віднімуть 1 зірку.

 • Напівпрофесійна – для переходу в цю Лігу слід накопичити 90 зірок.
 • Професійна – перепустками на цю арену служать 170 зірок в скарбничці геймера.
 • Люксовая – 260 зірок потрібно для переходу в Лігу.
 • Прем’єрна – слід накопичити 420 зірок.
 • Верховна – сюди потрапляють дуже терплячі і азартні гравці. Для проходження необхідно мати 670 зірок.
 • Елітна – 1030 зірок і ви на одній з найскладніших Арен. Саме тут можуть відсіятися гравці, які раніше грали за рахунок внесення реальних грошей в гру (вони можуть швидше прокачати свій склад команди). Після цієї Арени для перемоги необхідно мати мізки.
 • Майстерня – для переходу слід мати 1520 зірок.
 • Легендарна – 2160 зірок.
 • Легендарна плюс – якщо ви дійдете до цієї Арени – ви доведете самі собі, що ви дуже крутий гравець. У цій Лізі реально грають тільки найрозумніші геймери, тому вона найбільш цікава.
 • Аккаунт. Над Ареною показані основні ігрові валюти і їх кількість. А також у правому верхньому кутку розташована фотографія капітана команди, тобто це аватар вашого облікового запису. Що тут цікавого? Тут можна подивитися статистику вашої кар’єри: скільки проведено зустрічей, скільки перемог і поразок, кількість забитих голів і так далі. Для чого ми це розповідаємо? Так як дуже багато скарг і запитань з приводу того, що немає ігрової статистики. Вона є, просто необхідно зайти в меню.

  Налаштування. Це перший значок внизу екрану, якщо дивитися зліва направо. Тут можна подивитися розробників (кнопка FTG), звернутися до служби підтримки, якщо виникли проблеми. Для цього слід клацнути на кнопку “i” і зайти в розділ “Графіка”, далі знову тапнуть по кнопці “i” (інформація). Також тут можна подивитися юридичну інформацію та налаштувати отримання повідомлень на мобільний телефон (нижня кнопка справа з дзвіночком).

  У центрі розміщені основні параметри гри, які рекомендується регулювати під гравця. Тут можна поставити або зняти галочку навпроти пункту “Google Play Games”. Якщо параметр вимкнений, то процес гри не зберегтися, і ви можете втратити всі дані. Також тут рекомендується підключити аккаунт в фейсбуці.

  Навіщо потрібно підключати сторінку в фейсбук?

 • Можна наймати футболістів ваших друзів собі в команду. Для цього після реєстрації сторінки необхідно знайти грають людей (найкраще це зробити на офіційній сторінці розробників). Після додавання, можна в меню складу команди найняти гравця одного через вільні комірки внизу екрану.
 • Для того, щоб отримати більше нагород, можна грати за команду своїх друзів.
 • Реєстрація сторінки дозволить зберегти гру і продовжити прогрес на іншому пристрої.
 • Можна викликати одного на поєдинок через меню Друзів (знаходиться внизу основного екрану).
 • За підключення аккаунта фейсбук ви отримаєте одноразовий Платиновий пакет! Для новачка гарна підмога в грі.
 • Вікно повтору. Розділ знаходиться в нижньому правому куті (значок камери). Тут можна подивитися записи найвдаліших моментів ваших ігор. Всього можна зібрати колекцію з 100 роликів. Також будь-який ролик можна відзначити сердечком і переглядати через пункт “Показати обране”. Найцікавіше, що повтор моментів йде від імені телевізійних каналів, які знімали вашу зустріч на камери. Цікаво подивитися з різних ракурсів поведінку гравців, потім проаналізувати і зробити правильні висновки.

  Висновок: гра динамічна і цікава. Завжди можна спробувати свої сили на імпровізованому футбольному полі з реальною людиною. Але гру затьмарює її недоработанность. Полювання виправити дуже багато моментів. Наприклад, можливість самому вибирати, в який бік передати пас, а не користуватися обмеженістю зони. Також хочеться відзначити, що іноді ваші удари по воротах будуть проходити повз ворота або м’яч летітиме прямо в руки воротаря, хоти ви проводили іншу траєкторію польоту м’яча. Але, тим не менш, до цих моментів можна звикнути. Всі недоліки приховає приємне відчуття перемоги!

  Автор статті: Євген