Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Score Hero: Поради, WIKI, Огляди

SCORE! HERO – гра на андроїд з датою виходу 19.11.2015 р від компанії First Touch Games. Жанр гри: Спортивні ігри. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Score Hero завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Проходження кар’єри
 • Поради по подачі м’яча
 • Завдання матчів
 • Поради по грі
 • Score Hero – футбольний мобільний симулятор, виконаний у вертикальному положенні. Відрізняється від інших симуляторів тим, що подавати голи і розігрувати м’яч доведеться самому гравцеві.

  Кожному геймеру буде запропоновано пройти захоплюючий шлях кар’єри футболіста. Можна вибрати одного з членів команди, навіть вибрати можливість побувати голкіпером. Кожну красиву перемогу можна автоматично відправляти на свою сторінку в фейсбуці, щоб друзі могли оцінити ваші старання.

  На старті гри слід прив’язати симулятор до фейсбуку чи Google аккаунту, щоб весь пройдений вами процес не загубився, і ви могли в будь-який час відновити прогрес.

  Score Hero: Проходження кар’єри

  Гра розділена на кілька сезонів, точніше на 32 сезону. У кожному сезоні необхідно провести певну кількість матчів. На старті гри буде запропоновано вибрати будь-якого гравця команди (захисника, нападника або воротаря). Цього героя необхідно буде назвати і провести його через всі сезони. Після другого матчу слід вибрати 1 з 3 запропонованих клубів, які вами зацікавилися.

  У кожному матчі є 3 завдання, які необхідно виконати. Наприклад, забити кутовий або передати прямий пас товаришеві по команді. Якщо ви все виконуєте правильно, то переходите на наступний рівень, точніше берете участь в наступній грі.

  Зірки. За кожен матч нараховуються зірки, які залежать від кількості правильно виконаних завдань. Зірки впливають на рейтинг, який в свою чергу, впливає на отримання додаткових булочок.

  На кількість отриманих зірок також впливає кількість спроб проходження рівня. Чим далі гравець просувається по кар’єрі, тим складніше матчі.

  Наприклад, якщо стоїть завдання “забити кутовий”, то це завдання необхідно виконати з першого разу. Хоча спроб може бути кілька. Якщо все 3 завдання матчу зроблені з першого разу, то гравець отримує 3 зірки.

  Кількість зірок також впливає на перехід з одного сезону в інший. Наприклад, щоб перейти в 2 сезон, потрібно набрати 32 зірок. Якщо вам не вистачить зірок, то можна переграти деякі зустрічі.

  Перед кожною зустріччю внизу екрану з’являється важлива інформація про суперника. Її ігнорувати не варто, так як від ваших дій і дій противника залежить результат зустрічі.

  Після 10 зіграного матчу у вас з’явитися нове меню, в якому можна змінити екіпіровку гравця, вибрати його зовнішній вигляд і багато іншого. Можна вибрати собі номер на майку.

  Інтерфейс матчу. Під час зустрічі можна змінювати масштаб картинки і розташування камери. Це зручно і необхідно для того, щоб оцінити загальну ситуацію на полі. Якщо наблизити масштаб, то можна більш точно подати пас або пробити по воротах.

  У грі тактика нічого не вирішує, а вирішує бачення поля. Те як геймер може зорієнтуватися в тій чи іншій ситуації, оглянути товаришів по команді і суперників, правильно передати пас або забити гол у ворота. Якщо гравець добре знає футбол і подачі, то проблем з проходженням гри у нього не буде.

  При кожній подачі м’яча штучний інтелект, який прораховує ваші удари, підлаштовується під удар і товариші по команді (і суперники) намагаються підбігти до м’ячу і забрати його. Як тільки м’яч приймає член вашої команди, ви повинні продовжити комбінацію вже цим футболістом.

  Мотивація. Після кожної вдало пройденої зустрічі про вашого футболіста напишуть на першій сторінці відомої спортивної газети. Наприклад, “Молодий герой подає великі надії”. В одному з сезонів газетні таблоїди будуть розповідати про протистояння двох спортсменів – досвідченого футболіста і молодого “зухвалого” обдарування.

  Score Hero: Поради по подачі м’яча

  Під час матчів гравці рухаються по полю самостійно. Футболіст гравця вступає в гру в найгостріший момент, в ході якого необхідно правильно реалізувати створилася потенціал на полі.

  Гра виконана так, що з кожного відповідального моменту є вихід. Те як швидко його знайде геймер, залежить від практики і вміння орієнтуватися.

  У грі є декілька способів, щоб віддати м’яч члену своєї команди або забити по воротах:

 • Вдарити по м’ячу можна провівши лінію для позначення напрямку руху м’яча. Наприклад, якщо вам необхідно передати пас товаришеві, то слід провести лінію до його ніг.
 • Можна провести лінію до голови соратника, щоб передати повітряний поперечний пас. Таким чином, суперники не зможуть перехопити м’яч.
 • Щоб закрутити удар, необхідно намалювати криву лінію напряму м’яча (як на картинці).
 • Якщо футболісти вашої команди закриті, то слід вдарити по м’ячу так, щоб він виявився перед вашим союзником (чи у напрямку його руху). Тоді у товариша з’явитися шанс нанести прямий удар по воротах або виконати хорошу передачу.
 • Для того, щоб виконати на гравця поперечний пас, слід вибрати того, футболіста, який буде брати м’яч. Тобто клацнути по цьому гравцю. Після цього можна відправляти м’яч в штрафну зону.
 • При передачі м’яча товаришеві, необхідно дивитися на розстановку гравців противника: куди вони біжать, як у них стоять ноги і корпус. Це важливо, щоб суперники не перехопили передачу.

  Навички. Періодично по ходу проходження гри ваш герой буде отримувати додаткові навички. Наприклад, після останнього матчу 1 сезону ви отримаєте вміння “швидко відходити після атак”. Це значить, що ваші подачі будуть більш точними, і ви будете менше втомлюватися на поле. Навички, які отримує футболіст, відображаються на головному екрані, поруч з рівнями.

  Капітан. Після отримання цього звання (в 2 сезоні) гравець може виділяти союзників для передачі їм м’яча (щоб саме обраний футболіст відгукнувся на передачу). Ця обставина дуже допомагає в ході зустрічі. Геймер краще реагує на ситуацію і може вибудувати схему атаки або захисту.

  Реалізація подачі:

 • Пряма лінія – стрімкий потужний пас товаришеві по команді.
 • лінія з напрямком вгору – удар в кут воріт або повітряний поперечний пас.
 • Округла лінія – закручена потужна передача або удар по воротах.
 • Score Hero: завдання матчів

  Так як дізнатися завдання на матч неможливо поки він не закінчиться, то ми вирішили написати для вас перших 100 завдань, які слід виконати.

  1 сезон

  Номер матчаЗаданія, які необхідно виполніть1.Забіть 2 голи в верхній і нижній кут ворот.2.Забіть 2 голи: в нижній кут воріт. І герой повинен віддати гольовий пас (це пас, після якого товариш по команді повинен виконати удар по воротах) .3.Забіть 1 гол: у верхній кут воріт. Гол необхідно забити за допомогою удару головою (провести лінію від голови футболіста) .4.Забіть 1 гол: в верхній лівий кут воріт. Гол повинен бути забитий зі штрафного удару (або пенальті, призначається прямий удар по воротах, якщо член команди противника були скоєні порушення) .5.Забіть 1 гол з відстані не більше 15 ярдів (1 метр 16 см). При цьому герой повинен віддати гольовий пас.6.Забіть 1 гол у верхній кут. Герой повинен віддати гольовий пас.7.Забіть 1 гол за допомогою удару головою. Гравець повинен віддати гольовий пас.8.Забіть 2 голи: від воріт і гол зі штрафного удара.9.Забіть 1 гол з відстані більше 15 ярдів у верхній кут ворот.10.Забіть 1 гол з відстані більше 25 ярдів (1 ярд = 91 , 44 см). Герой повинен віддати гольовий пас.11.Забіть 1 гол у верхній кут воріт. Герой повинен віддати гольовий пас.12.Забіть 1 гол з відстані 10 ярдів. Герой повинен віддати гольовий пас.13.Забіть 1 гол за допомогою удару головою. Герой повинен віддати гольовий пас.14.Забіть 1 гол з відстані не більше 15 ярдів. Необхідно виконати 5 і більше ударов.15.Забіть 2 голи: забити гол за допомогою удару головою і забити 2 гол, використовуючи удар через себя.16.Забіть 2 голи. Герой сам повинен забити гол на відстані не більше 5 ярдов.17.Забіть гол за допомогою удару головою в нижній кут ворот.18.Забіть 2 голи: забити гол за допомогою пасу з літа (забити в ворота скаче м’яч). Герой повинен віддати гольовий пас.19.Герой сам повинен забити гол з відстані не більше 20 ярдов.20.Забіть 2 голи: від штанги і за допомогою пасу з літа.

  2 сезон

  Номер матчаЗаданія, які необхідно виполніть21. забити гол самому в верхній кут ворот.22.Забіть 2 голи: герой сам повинен відправити м’яч у ворота, і бити з відстані не більше 20 ярдов.23.Забіть гол під поперечину. Виконати 5 і більше ударов.24.Забіть гол самому в нижній правий угол.25.Забіть 2 голи: 1 за допомогою удару з літа, 2 від ворот.26.Забіть гол самому не більше ніж з 10 ярдов.27.Забіть 1 гол у верхній кут від штангі.28.Забіть гол самому не більше ніж з 10 ярдов.29.Забіть 2 голи: герой повинен віддати гольовий пас і сам відправити м’яч у ворота.30.Забіть гол самому з відстані більше 25 ярдов.31.Забіть гол, виконати 5 ударів і більше, герой повинен передати гольовий пас.32.Забіть гол самому з відстані не більше 15 ярдов.33.Забіть 2 голи, герой повинен забити сам, потрапити у верхній кут ворот.34.Забіть гол, виконати 3 ударів і більше, герой повинен передати гольовий пас.35.Забіть гол самому за допомогою пасу з лета.36.Забіть 3 голи самому, відправити м’яч під перекладіну.37. забити 2 голи самому, з відстані не більше 15 ярдов.38.Забіть гол самому в верхній правий угол.39.Забіть 2 голи, 1 від штанги, герой повинен забити гол.40.Забіть гол самому в верхній кут за допомогою пасу з літа .

  3 сезон

  Номер матчаЗаданія, які необхідно виполніть41.Забіть 1 гол. Герой повинен віддати гольовий пас. Потрібно забити гол ударом скорпіона (відображення м’яча голкіпером або польовим гравцем п’ятами в стрибку) .42.Забіть гол у верхній кут з відстані 10 ярдов.43.Забіть гол з більш 25 ярдів. Використовувати 3 і більше ударов.44.Забіть гол. Герой повинен віддати гольовий пас. Зробити не більше 5 ударов.45.Забіть 3 голи героєм. Необхідно використовувати пас з лета.46.Забіть гол героєм за допомогою удару головой.47.Забіть гол героєм за допомогою удару головой.48.Забіть гол. Герой повинен віддати гольовий пас. Слід виконати 5 ударів і более.49.Забіть 3 голи. Герой повинен віддати гольовий пас, відправити м’яч під перекладіну.50.Забіть 2 голи, верхній кут. Герой повинен віддати гольовий пас 2 раза.51.Забіть гол з відстані не більше 15 ярдів. Виконати не більше 3 ударов.52.Забіть 2 голи. Герой повинен відправити м’яч у ворота. Потрапити в верхній правий угол.53. Забитий гол за допомогою пасу з літа з відстані більше 15 ярдов.54.Забіть гол у верхній лівий кут. Герой повинен віддати гольовий пас.55.Забіть гол у верхній лівий кут. Використовувати 3 удари і более.56.Герой повинен забити гол у лівий нижній угол.57.Забіть гол. Герой повинен віддати гольовий пас. Слід виконати 4 ударів і более.58.Забіть гол в нижній лівий кут від ворот.59.Забіть гол. Герой повинен віддати гольовий пас. Більше 20 ярдов.60.Забіть 3 голи. Герой повинен забити 2 рази. Удар в ворота головою.

  4 сезон

  Номер матчаЗаданія, які необхідно виполніть61.Забіть гол з відстані не більше 15 ярдів. Герой повинен віддати гольовий пас.62.Забіть гол з відстані більше 10 ярдів. Виконати не більше 4 ударов.63.Забіть 2 голи. 1 гол від воріт. Герой повинен віддати гольовий пас – 2 раза.64.Забіть 2 голи забити героєм. Забити головой.65.Забіть гол героєм в верхній угол.66.Забіть гол у верхній правий кут. Використовувати не більше 6 ударов.67.Забіть 2 голи: від воріт і в нижній лівий угол.68.Забіть гол в нижній кут. Герой повинен віддати гольовий пас.69.Забіть самому гол у верхній правий угол.70.Герой повинен віддати гольовий пас. Забити гол за допомогою удару головой.71. Забити 2 голи: від воріт і за допомогою перекидання через себя.72.Забіть гол з відстані не більше 15 ярдів. Використовуючи 3 удари і более.73.Забіть 2 голи: верхній кут. Герой повинен віддати гольовий пас.74.Забіть гол від штанги. Герой повинен віддати гольовий пас.75.Забіть гол у верхній кут з відстані більше 20 ярдов.76.Забіть гол під поперечину в верхній правий угол.77.Забіть 2 голи: за допомогою удару головою, не більше 20 ярдов.78.Забіть гол в верхній правий кут. Герой повинен віддати гольовий пас.79.Забіть 3 голи героєм за допомогою ударів головой.80.Забейте гол. Герой повинен віддати гольовий пас. Використовувати не більше 6 ударів.

  5 сезон

  Номер матчаЗаданія, які необхідно виполніть81.Забіть 2 голи. Герой повинен віддати гольовий пас, забити гол у ворота.82.Забіть гол від воріт. Виконати 4 або більше удара.83.Забіть гол в правий нижній кут. Виконати не більше 4 ударов.84.Забіть 4 голи. Герой повинен віддати гольовий пас – 2 рази. Відстань не більше 15 ярдов.85.Забіть гол в правий нижній кут з відстані не більше 20 ярдов.86.Забейте гол за допомогою удару головою від ворот.87.Герой повинен забити гол з відстані не більше 20 ярдов.88.Забіть 3 голи . Герой повинен віддати гольовий пас – 2 рази. Персонаж повинен забити гол.89.Забейте 2 голи. Герой повинен віддати гольовий пас. Відстань понад 29 ярдов.90.Забіть гол у верхній правий кут під перекладіну.91.Забейте 2 голи: 1 за допомогою удару головою, і використовуючи удар через себя.92.Забіть 2 голи, відстань більше 25 ярдів. Герой повинен віддати гольовий пас.93.Забіть гол, відстань більше 20 ярдів. Герой повинен віддати гольовий пас.94.Забіть гол у верхній правий кут. Використовувати 10 або більше ударов.95.Забіть 3 голи: 2 – у верхній лівий кут, 1 – в нижній правий угол.96.Забейте гол зі штрафного удару у верхній лівий угол.97.Забейте 3 голи. Забити за допомогою удару головою – 2 рази. Відправити м’яч під перекладіну.98.Забейте 2 голи. Герой повинен віддати гольовий пас. Персонаж повинен забити гол.99.Забіть в нижній кут воріт. Виконати 12 або більше ударов.100.Забіть гол самому, виконавши не більше 2 ударів.

  Пройшовши 5 сезон, ви вже будете знати, що вимагає від вас система. На початку кожного матчу є не тільки опис моменту зустрічі, але і підказки. Якщо на початку гри вони не зрозумілі, то після проходження 5 сезону можна орієнтуватися в місіях.

  Score Hero: Поради по грі

  Для чого потрібні долари? долари – це ігрова валюта, яка дозволяє розтринькати назад невдалий момент матчу, щоб повторити атаку. Долари заробляються під час кар’єри. Чим вище в Лізі знаходиться команда футболіста, тим більше можна заробити валюти. Також долари можна купити за реальні гроші або за перегляд реклами.

  Сердечки. У кожному матчі є певна кількість спроб переграти небезпечний момент. Коли гравець неправильно реалізує атаку або, коли не забиває гол, то витрачатися по 1 спробі. Всього можна витратити 5 сердечок за зустріч. Не варто забувати, що на високих рівнях реалізувати пас або виконати удар не просто, так як в кожному матчі будуть зустрічатися різні ігрові моменти.

  Які типи ударів можна реалізувати в грі?

 • Забити від воріт – м’яч повинен потрапити в ворота, ударившись об штангу.
 • Покласти під поперечину – при ударі м’яч повинен вдаритися над воротарем про верхню перекладину воріт.
 • удар від себе – користувачі часто запитують про цей удар, в принципі він виконується за допомогою подачі “лінія з напрямком вгору”, тільки необхідно починати креслити лінію трохи далі від футболіста.
 • насправді, гра дуже захоплююча і цікава. Можна реалізовувати на практиці комбінації відомих футболістів світу. Також не може не радувати графіка і продумані системні дії.

  Автор статті: Євгенія Г. <