Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Real Football: Поради, WIKI, Огляди

REAL FOOTBALL – гра на андроїд з датою виходу 29.09.2016 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Спортивні ігри. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як управляти гравцем під час матчу? Під час матчу ви керуєте гравцем за допомогою віртуального джойстика і значків для пасів, ударів, спринту, підкатів і т.д. Докладні інструкції щодо управління ви отримаєте під час гри.

Як змінити футболки команди перед матчем? Змінити футболки можна в будь-якому меню, де є відповідний значок. Натискайте на лівий або правий трикутник, щоб вибрати футболку для кожної зі сторін.

Де можна переглянути вже отримані мною досягнення? У головному меню натисніть на кнопку Досягнення з стрічкою. В меню Досягнення ви побачите список отриманих вами досягнень, а також тих, які ще тільки належить отримати.

Де знаходяться Щоденні завдання? У Головному меню натисніть кнопку завдань, на якій зображений список. Виконуйте Щоденні завдання і отримуйте нагороди.

Я хочу грати з класичної командою в Дружному матчі. Як це зробити? Натисніть на падаюче меню в списку вибору команд. Класична (1) – національні команди, Класична (2) – клубні команди.

Як я можу пройти навчання? У Головному меню виберіть шестерінки, які слідують за значком із шестірнею. Пройти навчання можна у відповідній вкладці.

Як можна зробити фінт під час матчу? Натисніть на вільну ділянку на поле один раз або утримуйте натискання на поле, щоб виконати фінт. Швидке подвійне натискання – еластико. Змахніть або намалюйте коло – рулетка. Більше інформації ви знайдете в розділі Режим гри: Управління, натиснувши на вкладку Фінт.

Як виконати рулетку під час матчу? Змахніть на вільній ділянці на поле.

Як виконати стінку під час матчу? Натисніть віртуальний джойстик і двічі швидко натисніть на кнопку Передача – гра в стінку.

Для чого потрібні зірки команди? Це сумарна оцінка команди. Іншими словами, чим більше зірок у команди, тим вона краще.

Як змінити формацію? Натисніть значок Клубу в Головному меню, за яким слід значок Побудови, потім ви побачите меню Розташування. У цьому меню ви можете ознайомитися зі списком доступних варіантів.

Як замінити гравця в режимі Сезони? Натисніть значок Клубу в меню Сезонів, за яким слід кнопка Команда і меню Побудови. Натисніть на кнопку команди і перейдіть в меню Побудова, натисніть на гравця і утримуйте 1,3 сек, потім перетягніть і відпустіть.

Для чого потрібен розділ Клуб? Тут можна змінювати побудову і тактику своєї команди, покращувати показники гравців і всієї команди, покращувати спорткомплекс, наймати гравців з великим потенціалом в Таборі юніорів, а також продавати і купувати гравців в розділі Трансфер.

як подивитися статистику в режимах Кубки і Ліги? У режимі Сезони відкрийте Таблицю, щоб побачити вкладки Кубок, Ліга і Статистика, де можна ознайомитися з вашим рейтингом або показниками ваших гравців.

Де можна подивитися статистику змагань в Сезонах? У Головному Меню Сезонів є таблиця, там ви можете побачити поточний рахунок і матчі, які належить зіграти. Також там є інформація про зниження, підвищення і чемпіонатах.

Як почати гру в Сезонах? У Головному меню натисніть на режим Сезони. Ви зможете грати в цьому режимі після того, як зареєструєте команду. Та ж команда буде грати в Соціальній турнірі.

Як змінити побудова в режимі Сезони? Натисніть значок Клубу в меню Сезонів, за яким слід кнопка Команда, потім меню Побудови. Натисніть на кнопку Побудова, щоб ознайомитися зі списком доступних варіантів.

Я знову граю в тому ж дивізіоні! Що сталося? Щоб перейти до вищого дивізіону, ви повинні зіграти на підвищення в поточному.

Чи можна дати команді інша назва в режимі Сезони? Можна. В меню Сезонів натисніть на кнопку з олівцем поруч з логотипом команди і перейдіть в розділ Профіль. Тут натисніть на інший олівець поруч з Повним ім’ям. Тепер введіть нову назву за допомогою ігрової клавіатури.

Мені не подобається прапор моєї команди в режимі Сезони. Його можна змінити? Звичайно, можна! В меню Сезонів натисніть на кнопку Змін. поруч з логотипом команди і перейдіть в розділ Профіль. Тут натисніть на кнопку Змін. поруч з логотипом команди. Тепер можете створити новий прапор.

Як відпустити гравця? Натисніть на розділ Клуб в меню Сезонів, відкрийте розділ Трансфер і виберіть вкладку Продаж. Виберіть зі списку гравця, якого хочете відпустити, потім натисніть на будь-яку з кнопок праворуч (Аукціон або Трансфер).

Як розповісти про свої перемоги на Facebook ? Коли ви підключені до Facebook, значок Share з’являтиметься при кожному примітному подію. Ви можете натиснути на нього і розповісти про свої досягнення всьому світу.

Що таке Соціальний турнір? Щоб перейти в цей розділ, натисніть кнопку Соціальний турнір в режимі Он-лайн турнір. У режимі Соціальний турнір можна задіяти команду з Сезонів в змаганнях проти гравців з усього світу. Тут гравцям необхідно здобути перемогу у відбірковому матчі, а потім приєднатися до 7 (4-денний формат) або 3 (3-денний формат) іншим гравцям для участі в турнірі.

Чому Соціальний турнір періодично зникає, а на його місці в Головному меню з’являється інший турнір? Цей турнір називається Спеціальним. Спеціальний турнір – це практично те ж саме, що і Соціальний турнір, однак тут можуть брати участь тільки гравці з вашого регіону. Скористайтеся нагодою, оскільки через певний час турнір зникне.

Як грати в Соціальній турнірі? Ви будете грати по одному раунду в день. Кожен день вам буде призначений суперник. До кінця кожного раунду ви повинні будете зіграти по одному матчу один проти одного. Результат раунду буде визначатися за сумарним рахунком двох матчів. Перемога в раунді гарантує участь в раунді наступного дня, і так до тих пір, поки ви або програєте в раунді, або станете переможцем турніру.

Коли починається Соціальний турнір? Турнір починається два рази в тиждень і охоплює 3-4 дня. Конкретні дати та час проведення турніру будуть обговорені під час гри.

Які нагороди присуджуються в Соціальній турнірі? За кожну перемогу в Соціальних турнірах ви отримаєте 100 000 монет. Крім того, ви будете отримувати банкноти відповідно до ваших фінальними показниками в турнірі.

Що таке вкладка Спілкування? У цій вкладці можна дізнатися про ваших друзів в грі, перевірити пошту і дізнатися останні новини про успіхи вашої команди чи аватара в Соціальній режимі. Якщо хочете додати друга, повідомте йому Код дружби або отримаєте його Код.

Як отримати кращого гравця? Ви можете придбати відмінних гравців для режиму Сезони з меню Трансфер в розділі Клуб. Використовуйте функцію пошуку, щоб знайти гравців, які відповідають потребам команди.

Що таке Кубок континенту? У цьому режимі ви можете використовувати команду Кубка Європи 2016 або команду Кубка Америки проти інших команд. У разі виграшу вас чекають нагороди.

Що можна виграти в Кубку? Можна отримати різних гравців в залежності від рівня складності, обраного до початку Кубка. Перемога в чемпіонаті на найвищому рівні складності принесе класичного гравця з національної команди.

Що таке Світова Арена? Це режим онлайн-турніру. У ньому вас чекають PvP-матчі в залежності від вашого місця в рейтингу.

У чому різниця між побудовою і тактикою? Побудова визначає, де стоять гравці. Тактика впливає на поведінку гравців (напад, захист і т.д.)

Що принесе мені поліпшення будівель? Навіщо їх потрібно покращувати? Зайдіть в режим Сезонів, потім в розділ Клуб. У розділі Клуб натисніть на кнопку Спорткомплекс. Натисніть на кнопку Поліпшити, щоб поліпшити будівлю. На поліпшення будівлі будуть потрібні гроші, але воно принесе вашій команді переваги. Наприклад, ви отримаєте додаткові нагороди за матч на Стадіоні, можливість отримати кращих молодих гравців з Табори юніорів, менший рівень травматизму в Лікарні, а також шанс поліпшити фізичний стан гравців в Фізіоцентре. Чим вище рівень будівлі, тим більше відповідні йому бонуси.

Не знаю, що робити. У головному меню ви знайдете значок з стрічкою, який називається Досягнення. Тут ви знайдете завдання, які потрібно виконати. Виконайте їх і виграйте нагороди, які допоможуть вам зібрати команду для режиму Сезони.

Як підвищити рівень команди? За виконання Щоденних завдань можна отримувати велику кількість ОП і швидко підвищувати рівень.

Як підвищити лідерство? Лідерство підвищується з підвищенням рівня, що дозволяє вам додавати в команду кращих гравців.

Як лікувати гравців, які отримали травму? Ви не можете їх лікувати. Травмовані гравці одужують під час ігор Сезону. Поліпшите Лікарню, щоб знизити ризик отримання травм.

Як отримати більше аптечок? Аптечки можна купити за банкноти, зробити в Лікарні, отримати в нагороду в режимі Сезонів, як Щоденної нагороди та нагороди за виконання завдання.

Як отримати для гравців Витривалість? Після кожного матчу гравці втрачають Витривалість і відновлюють її в меншій кількості, ніж необхідно. У наступному матчі, якщо стан гравця не 100%, виберіть його і дайте йому енерджайзер.

Як отримати більше енерджайзер? енерджайзер можна купити за банкноти, зробити в Фізіоцентре, отримати в нагороду в режимі Сезонів, як Щоденної нагороди та нагороди за виконання завдання.

Як отримати більше Енергії? Енергія відновлюється в реальному часі. Щоб отримати більше Енергії, купіть її за банкноти, отримаєте за виконання завдань чи Щоденний вхід.

Як отримати більше очок тренування? Якщо вам необхідна велика кількість очок тренування для поліпшення гравців, кращий спосіб їх отримати – провести більше матчів. Більш того, деякі завдання пропонують окуляри тренування в якості нагороди. Ви можете отримати величезну кількість балів тренування, якщо заб’єте найбільше голів у Сезонною лізі і виграючи щотижневі нагороди в Онлайн-лізі.

Що означають зірки у гравців? Кількість зірок показує максимальні загальні показники гравця. Щоб гравець досяг максимальних показників, необхідно використовувати окуляри тренування.

Внизу праворуч з’явився значок з подарунком. Що це означає? Це подарунок! При покупці наборів по відмінною ціною можна також отримати гравців і предмети, які допоможуть здобути перемогу в наступному матчі.

Після матчу в Сезонах з’явилося повідомлення про набір. Що це означає? У Real Football приготовлено багато наборів з гравцями і предметами. Наприклад, ви можете придбати акції окуляри тренування за привабливою ціною. Це допоможе вам зіграти з більш сильними суперниками.

Як поліпшити Стадіон? Щоб поліпшити Стадіон, рівень всіх будівель повинен бути вище, ніж у Стадіону.

Що таке Міжнародний кубок? Міжнародний кубок – це найграндіозніший футбольний турнір в світі! Виберіть одну з національних збірних, які пройшли кваліфікацію для участі в турнірі, змагайтеся з іншими і виграйте найпрестижніший кубок в світі!

Що таке Історичне протистояння? Історичне протистояння – це режим, в якому можна відтворити найвидатніші матчі в історії футболу. Історичне протистояння налічує 20 матчів. У кожному матчі свій набір завдань. Виконайте всі завдання і отримаєте більше грошей в нагороду!

Я вже виконав пару завдань, але все одно провалив Історичне протистояння. Чому? Історичне протистояння буде вважатися успішним, якщо ви отримаєте перемогу в матчі. У разі програшу протистояння буде вважатися програним, незалежно від того, скільки завдань ви виконали.

Як відкрити інші рівні Історичного протистояння? Вам потрібно заробити певну кількість зірок, щоб відкрити наступний набір матчів Історичного протистояння. Збирайте зірки, виконуючи всі завдання кожного рівня.

Як змінити мову гри? У головному меню натисніть на кнопку з шестерінкою, за якою слідує кнопка Мови. Мову можна змінити, натиснувши на одну з кнопок з прапором.

Як змінити рівень гучності? У головному меню натисніть на кнопку з шестерінкою, за якою слідує кнопка Налаштування. Ви можете змінити гучність музики і звуку в меню Налаштування.

Що таке основи управління в матчі? Під час матчу ви керуєте гравцем за допомогою віртуального джойстика і значків для пасів, ударів, спринту, підкатів і т.д. Докладні інструкції щодо управління ви отримаєте під час гри.

Де можна ознайомитися з керуванням? У головному меню натисніть на кнопку з шестерінкою, за якою слідує кнопка Режим гри: Управління. З управлінням грою можна ознайомитися у вкладці Управління. Там же можна змінити деякі настройки управління.

Як отримати більше монет? Ви будете отримувати в нагороду монети після кожного матчу і сезону, чим краще результат – тим більше нагорода. Також ви отримаєте багато монет, якщо продасте гравця на аукціоні.

Як отримати більше грошей? Ви будете отримувати в нагороду гроші після кожного матчу і сезону, чим краще результат – тим більше нагорода. Також ви отримаєте багато грошей за перемогу в Історичних матчах. Увага: чим вище рівень, тим складніше отримати перемогу!

Я хочу прямо зараз отримати більше банкнот. Як це можна зробити? Натисніть на кнопку “+” праворуч від кількості банкнот і перейдіть в магазин золота. Там ви побачите кілька видів наборів банкнот. Якщо ви купите більше банкнот, то отримаєте більшу кількість банкнот в якості бонусу.

Що таке магазин монет? Це таке місце, де можна обміняти банкноти на монети. Якщо вам негайно потрібні монети, це – найкраще місце, де їх можна отримати.

Якщо я хочу придбати набори банкнот в магазині золота, як я буду за них розплачуватися? Ви можете відправити СМС через свою обліковий запис в Gameloft або оплатити покупку через Google Play; все залежить від того, в яку версію гри ви граєте.

Що таке вкладка Спілкування? У цій вкладці можна дізнатися про ваших друзів в грі і зіграти з ними в Товариському матчі.

Як знайти друзів в грі? По-перше, вам потрібно зайти в свій обліковий запис в Facebook з гри. Після підключення облікового запису, натисніть на кнопку Спілкування, щоб довантажити свій Список друзів. Тут ви побачите, хто з ваших друзів грає в гру.

Як запросити друзів в гру? Якщо ви зайшли в Facebook, друзі з Facebook, які грають у цю гру, будуть додані в ваш Список друзів автоматично. Крім того, ви можете запросити інших гравців за допомогою кнопки Запросити у розділі Спілкування.

Що таке Онлайн-ліга? Онлайн-ліга – це асинхронний розрахований на багато користувачів режим. В Онлайн-лізі гравці виставляють свої команди з Сезонів в матчах проти команд інших гравців. На відміну від звичайної ліги, в Онлайн-лізі ви отримаєте додаткові очки за кожен гол, забитий під час матчу!

Як підвищити рейтинг в Онлайн-лізі? Вигравайте матчі в режимі Он-лайн ліга і забивайте якомога більше голів. Чим вище рівень противника, тим більше очок ви отримаєте. Увага: програш в Онлайн-лізі не принесе вам очок.

Як змінити гравців в Онлайн-лізі? По-перше, вам потрібно вибрати опонента. Потім натисніть на кнопку Розташування і перейдіть на екран Склад. Тут натисніть на гравця і утримуйте протягом 1,3 сек; потім перетягніть його в потрібне положення і відпустіть.

Як гра визначає рівень складності для кожного гравця в Онлайн-лізі? Рівень складності для опонентів вищих дивізіонів буде вище, ніж для опонентів з нижчих дивізіонів. Також рівень складності залежить від рейтингу опонента в Онлайн-лізі. Складніше впоратися з гравцями, що зайняли вищі місця в рейтингу.

Під кнопкою Онлайн-ліга в головному меню є таймер зі зворотнім відліком. Для чого він? Це таймер щотижневого турніру в Онлайн-лізі. Коли час закінчиться, топ-50 гравців отримають щотижневі нагороди.

Автор статті: Надія Д. <