Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження RaceCraft: Поради, WIKI, Огляди

RACECRAFT – гра на андроїд з датою виходу 05.03.2020 р від компанії Budge Studios. Жанр гри: Гонки. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як грати? RaceCraft – гра, в якій ви самі створюєте гоночні траси, а потім берете участь на них в гонках. У процесі участі в гонках на різних трасах ви отримуєте додаткові фрагменти трас і поліпшення машин.

Як брати участь в гонці? Щоб брати участь в гонках на своїх трасах, вам потрібно спочатку їх створити. Для початку гонки натисніть зелену кнопку з гоночним прапором на екрані вибору траси або прямо на екрані режиму створення. Якщо ви ще не назвали свою трасу, то вам необхідно вибрати назву в одному з слотів барабана. Далі вам потрібно буде вибрати, чи хочете ви брати участь в гонці в поодинці проти штучного інтелекту або проти іншої людини на одному екрані.

Потім ви зможете перейти до вибору машин (и), фарбування та модифікаціям. Нарешті, натиснувши кнопку з гоночним прапором на екрані модифікації машин, ви почнете гонку. У RaceCraft брати участь в гонках дійсно просто, всього лише як слід тисніть зелену кнопку акселератора. Однак остерігайтеся пасток! Іноді варто знизити швидкість, щоб не стати розчавленим або порізаним на частини! Крім того, рух по легким трасах генерує енергію для форсажу. Натисніть маленьку кнопку полум’я, коли енергія заповниться, щоб рвонути з неймовірною швидкістю!

Як отримати більше фрагментів трас? Фрагменти трас знаходяться всередині енергогенераторів. Щоб їх відкрити, вам потрібно їх спочатку заробити. Кожна машина поставляється з певною кількістю енергогенераторів. Щоб їх заробити, вам потрібно накопичувати іскри (іконки блискавок), беручи участь в гонках на машинах на ваших трасах. Ви отримуєте 1 іскру за перемогу в гонці і 1 додаткову іскру, встановлюючи новий рекорд часу.

Крім того, ви отримаєте до 3 додаткових іскор в залежності від потужності, накопиченої акумулятором вашої траси. Акумулятор заповнюється в залежності від довжини вашої траси і кількості фрагментів, які ви додаєте. Як тільки ви заробите досить іскор для однієї машини, ви зможете відкрити один з її енергогенераторів.

Як створити свою трасу? Щоб почати, натисніть кнопку з молотком, коли побачите великий екран. Це ваше меню вибору траси. Натиснувши на молоток, ви побачите велику сітку із зображенням фрагмента зеленої траси. Це ваша лінія старту. Створіть свою трасу, поєднуючи фрагменти між собою і з лінією старту. Коли ви з’єднаєте фрагменти траси з лінією старту, вони підсвітяться.

Коли ви з’єднаєте фрагменти, то побачите в кінці шляху ворота. Це ваша фінішна риса. Вона автоматично з’являється в кінці траси. Якщо у вас кільцева траса, то роль фінішної межі виконуватиме лінія старту. У міру проходження навчального посібника ви будете відкривати нові функції для створення своєї траси. Щоб розмістити фрагменти особливої ​​траси, просто перетягніть їх на сітку, як і звичайні. У них можуть бути особливі функції, такі як пастки або посилення. Час експериментувати!

Також ви можете розмістити реквізит, перетягнувши його на сітку. Однак ці фрагменти не можна розміщувати безпосередньо на трасі. Щоб додати поверхню, виберіть ту, яку хочете використовувати, натискаючи коло на панелі, або вирівнюючи по стрілці. Потім вам необхідно намалювати її безпосередньо на трасі, провівши пальцем по тому місцю, де поверхня повинна з’явитися. Нарешті, щоб швидко перевірити свою трасу, ви можете натиснути на автомобіль, щоб відправити його по трасі. Однак ніщо не зрівняється з керуванням автомобілем в режимі гонки.

Перезаряджається чи акумулятор траси? Так. На даний момент кожна батарея повністю заряджається через 10 хвилин. Однак цей час може змінитися при подальшому тестуванні гри. Рекомендується створювати якомога більше трас!

Як отримати модифікації машин і фарбування? Щоб заробити модифікації машин і фарбування, вам необхідно відкривати енергогенератори – так само, як і в випадку з фрагментами трас.

У енергогенераторам міститься випадкова нагорода? Немає. Для кожної машини є певний порядок, в якому ви отримуєте все нагороди енергогенератора. Ви не можете отримати предмет двічі.

Як отримати більше енергогенераторів? Почніть гонки на інших машинах, якщо у вас закінчилися енегогенератори. У кожної машини є певна кількість енергогенератов, які можна заробити. Ви можете перевірити наявність енергогенераторів для машин на екрані колекції. Якщо у вас закінчилися енергогенератори на всіх машинах в грі, тоді браво! Ви розблокували весь вміст гри! Правда, щоб отримати ще енергогенератори, вам доведеться чекати майбутніх оновлень.

Як грати проти іншого гравця? , щоб грати проти іншої людини, вам необхідно мати хоча б 2 машини. При відсутності одну необхідно буде придбати.

Чи можна грати по мережі? Немає. В даний час немає функціональних можливостей, щоб ділитися своїми треками або гонками на них в онлайн-режимі. Можливо, це буде реалізовано в майбутньому оновленні, якщо в грі буде задіяно достатньо гравців.

Автор статті: Надія Д.