Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Poker Jet Texas Holdem and Omaha: Поради, WIKI, Огляди

POKER JET: TEXAS HOLDEM AND OMAHA – гра на андроїд з датою виходу 29.10.2012 р від компанії Social Quantum. Жанр гри: Казино. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Ігрові комбінації
 • Раунди гри
 • Турніри
 • Міні-ігри
 • JET-ліги
 • Обліковий запис
 • Poker Jet Texas: Гайд для новачків

  Що таке Техаський Холдем? Техаський Холдем (англ. Texas hold’em) – найбільш популярний і динамічний вид покеру. Для гри використовується колода з 52 карт, кожен гравець отримує дві закриті карти, а п’ять загальних карт здаються на стіл у відкриту. Завдання кожного гравця – скласти кращу комбінацію. Торгівля в Техаському Холдемі проходить в кілька раундів. Гравці завжди діють по черзі за годинниковою стрілкою. Кожен раунд завершується, коли всі гравці зрівнюють ставки.

  Чим відрізняється Омаха від Техаського Холдема? Єдиною відмінністю Омахи від Техаського Холдема є кількість карт, які отримує гравець. В Омасі їх не дві, а чотири. При цьому гравець зобов’язаний використати дві з чотирьох “кишенькових” карт і три з п’яти загальних карт, що перебувають на столі, для складання комбінації. На початку роздачі два гравці, зліва від дилера за годинниковою стрілкою, роблять обов’язкові ставки наосліп: малий і великий блайнди. Потім кожен гравець отримуєте по чотири карти на руку. Хід роздачі ніяк не відрізняється від Техаського Холдема.

  Правила покеру. Все роздачі в покері починаються з обов’язкових ставок. Гравцям доступні 5 дій:

 • Check – якщо в поточному раунді ставок немає, гравець може зробити Check. При цьому хід переходить до наступного гравця за годинниковою стрілкою. Check не означає відмову від боротьби за банк, це тільки відмова від можливості зробити ставку в цьому раунді. Якщо всі гравці роблять чек, раунд вважається закінченим.
 • Bet – якщо в поточному раунді ставок немає, гравець може зробити Bet. Якщо гравець робить Bet, що сидить зліва гравець (а також наступні гравці) можуть зробити Fold, Call або Raise.
 • Fold – відмова від спроби виграти банк. Гравець, який робить Fold (скидання карт), не повинен і не може робити ставки в поточній роздачі, але і втрачає можливість виграти роздачу.
 • Call – якщо в поточному раунді була зроблена ставка, гравець може зрівняти її, зробивши Call. Ця ставка дорівнює ставці останнього гравця.
 • Raise – якщо в поточному раунді була зроблена ставка, гравець може збільшити її, зробивши Raise. Для цього гравець повинен зробити ставку, що перевищує ставку останнього гравця. Всі наступні гравці повинні зрівняти вже цю ставку (Call) або збільшити її ще вище (Raise), щоб претендувати на виграш банку.
 • У кожному раунді торгів ставки тривають до тих пір, поки всі гравці або зрівняють зроблені ставки або зроблять Fold (якщо ставок не було, раунд може бути завершений, якщо всі гравці зроблять Check). Після завершення раунду торгів або здається наступна карта і починається наступний раунд торгів, або роздача завершується.

  Після Bet або Raise в останньому раунді гравці розкривають карти. Саме тоді визначається, хто виграє банк. Всі гравці показують свої комбінації карта за картою. Бувають випадки, коли розтин не відбувається. Це трапляється, якщо гравець робить Bet або Raise, але ніхто з інших гравців не робить Call, щоб зрівняти його ставку (інакше кажучи, всі гравці роблять Fold). В цьому випадку зробив Bet або Raise виграє весь банк цілком.

  Що робити, якщо комбінації карт збіглися? Якщо комбінації збіглися, то найкраща комбінація виявляється по старшинству карт. Приклади:

  • Вісімка треф, Вісімка пік, Четвірка черв’яків, Четвірка треф, Двійка пік старше, ніж Сімка треф, Сімка пік, П’ятірка черв’яків, П’ятірка треф, Короля пік.
  • Шістка пік, П’ятірка бубон, Четвірка черв’яків, Трійка пік, Двійка бубон старше, ніж П’ятірка бубон, Четвірка черв’яків, Трійка пік, Двійка бубон, Туза бубон.
  • Вісімка треф, Вісімка пік, Четвірка черв’яків, Четвірка треф, Трійка пік старше, ніж Вісімка треф, Вісімка пік, Четвірка черв’яків, Четвірка треф, Двійка пік.

  При повному збігу комбінацій банк ділиться порівну між гравцями.

  Як увійти в ігрову кімнату? Для того, щоб увійти в кімнату, натисніть кнопку “Грати”, і гра помістить Вас за найцікавіший стіл, або натисніть кнопку “Вибір столу”, де Ви самі зможете вибрати ставку, кількість гравців і тип столу.

  Які є внутрішньоігрові валюти? Основних внутрішньоігрових валюти дві: фішки і золото. Гра в Poker Jet йде на фішки. Їх можна придбати в магазині, заробляти в турнірах, вигравати у інших гравців за столами.

  • Фішки потрібні, щоб робити ставки за столами, брати участь в турнірах, а також купувати аватари і подарунки.
  • Золото дозволяє купувати аватари і подарунки. Також воно може використовуватися для прямого переходу в другій і третій раунди турніру на вибування (ShootOut) і для придбання фішок Тижневого турніру.

  Що таке щоденний квест? Щоденні квести – це можливість зробити ігровий процес ще більш захоплюючий і отримати відмінні нагороди! Щодня Ви будете отримувати спеціальне ігрове завдання. Виконавши п’ять таких завдань протягом п’яти днів, Ви отримаєте максимальну нагороду. Не перериваючи ланцюжок виконаних квестів, Ви зможете претендувати на нагороду п’ятого дня до тих пір, поки не пропустіть день. У разі пропуску дня – відлік починається спочатку.

  Poker Jet Texas: Ігрові комбінації

  • Роял-флеш: старші (туз, король, дама, валет, десять) п’ять карт однієї масті. Наприклад: Туз треф, Король треф, Дама треф, Валет треф, Десятка треф.
  • Стріт-флеш: будь-які п’ять карт однієї масті по порядку. Наприклад: Дев’ятка пік, Вісімка пік, Сімка пік, Шістка пік, П’ятірка пік.
  • Каре: чотири карти однієї гідності. Наприклад: Трійка треф, Трійка бубон, Трійка хробаків, Трійка пік, Десятка черв’яків.
  • Фул-хаус: три карти одного достоїнства і одна пара. Наприклад: Дев’ятка хробаків, Дев’ятка бубен, Дев’ятка пік, Сімка треф, Сімка черв’яків.
  • Флеш: п’ять карт однієї масті. Наприклад: Король пік, Десятка пік, Двійка пік, Четвірка пік, Сімка пік.
  • Стріт: п’ять карт будь-яких мастей по порядку. Наприклад: П’ятірка бубон, Четвірка черв’яків, Трійка пік, Двійка бубон, Туз бубон.
  • Трійка: три карти одного достоїнства. Наприклад: Четвірка треф, Четвірка черв’яків, Четвірка пік, Король бубон, Двійка пік.
  • Дві пари: дві пари карт. Наприклад: Вісімка треф, Вісімка пік, П’ятірка черв’яків, П’ятірка треф, Двійка пік.
  • Пара: дві карти одного достоїнства. Наприклад: Дев’ятка хробаків, Дев’ятка пік, Туз треф, Валет пік, Четвірка черв’яків.
  • Старша карта: жодної з вищеописаних комбінацій. Наприклад: Туз бубон, Десятка бубон, Дев’ятка пік, П’ятірка треф, Четвірка треф – “Туз старший”.

  Визначення виграшних комбінацій. Умови перемоги. Переможцем є гравець, у якого старша комбінація з 5 карт. Тузи вважаються найстаршій картою, але в комбінації “стріт” A-2-3-4-5 туз прирівнюється до 1. Якщо два або більше гравців мають на руках однакові за старшинством виграшні комбінації карт, то виграє той, у кого карти старше. Якщо ж гравці мають однакові комбінації і однакові за старшинством карти в цих комбінаціях, то старша карта, яка не є загальною, визначить переможця. Під час гри Ви завжди можете подивитися старшинство комбінацій. Для цього натисніть на спеціальну іконку в нижньому лівому кутку екрана:

  Poker Jet Texas: Раунди гри

  1. Перший раунд торгівлі – префлоп. Роздача починається з обов’язкових ставок наосліп (блайндов). Ставки роблять два гравці, що знаходяться зліва від позиції дилера. Зміна дилера відбувається кожну роздачу за годинниковою стрілкою. Позиція дилера за столом позначається фішкою з буквою “D”. Сидить зліва від дилера гравець вносить малий блайнд. Наступний за ним гравець – великий блайнд. Малий блайнд дорівнює половині великого. Потім кожному гравцеві здаються дві карти, які він не відкриває іншим, і починаються торги. Першим ходить гравець, що сидить зліва від “великого блайнда”. Під час свого ходу гравець може:

  • Скинути карти (також така дія називається “фолд” від англ. Fold)
  • Зрівняти ставку (для позначення використовується також синонім “колл” від англ . call)
  • Підвищити ставку ( “рейз” від англ. raise)

  2. Другий раунд торгівлі – флоп. Коли гравці зрівнюють ставки, круп’є викладає в центр столу три загальні карти. Всі залишилися в грі учасники можуть використовувати ці три карти для своїх комбінацій. Як і в першому раунді торгівлі, гравці знову роблять ставки в напрямку за годинниковою стрілкою: починаючи з гравця, що сидить зліва від дилера.

  3. Третій раунд торгівлі – терен. На цьому етапі круп’є викладає на стіл ще одну, четверту, загальну карту. Після цього знову починаються торги.

  4. Четвертий раунд торгівлі – рівер. Заключний етап торгівлі в Техаському Холдемі називають “рівер”, коли викладається остання, п’ята, загальна карта. Таким чином, гравцеві доступні сім карт: дві “кишенькові” і п’ять загальних для формування комбінації. Аналогічно флопу і терну проходить ще один раунд торгів. Якщо після цього в грі залишається більше одного гравця, то вони показують свої кишенькові карти. Переможцем оголошується той гравець, чия комбінація старше.

  Poker Jet Texas: Турніри

  Sit & Go. Турнір Sit & Go проводиться за столом на п’ять чоловік. Щоб взяти в ньому участь, кожен гравець робить внесок до призового фонду турніру. Турнір починається відразу ж після того, як всі місця за столом будуть зайняті. На початку турніру кожен гравець отримуєте $ 1000 турнірних фішок, і починається гра. По ходу гри блайнди постійно зростають. Гра йде на вибування. Порядок виходу з гри визначає займане гравцем місце. Призовий фонд ділять гравці, які посіли 1 і 2 місце в турнірі.

  ShootOut. Турнір ShootOut проводиться в три раунди, причому кожен раунд являє собою турнір Sit & Go c дев’ятьма гравцями. До наступного раунду переходить тільки переможець попереднього. У кожному раунді гравці отримують по 1000 турнірних фішок. По ходу гри блайнди постійно зростають. Також можливо відразу потрапити до другого або третього раунду турніру за золоті монети. Між переможцями фінального раунду проводиться лотерея з призовим фондом. Переможець лотереї визначається випадковим чином.

  Тижневий турнір. Тижневий турнір проходить за столами на п’ять чоловік. Перший вхід в тижневий турнір безкоштовний. Гравець отримуєте $ 1000 турнірних фішок. Потім можна докупити турнірні фішки за золото або за звичайні фішки. В кінці кожного тижня розігрується призовий фонд турніру. Його ділить між собою перша тисяча лідерів, а перші сто лідерів отримують золото. Вийшовши з гри або вставши з-за столу, гравець зберігає можливість в будь-який момент продовжити участь в турнірі. Його турнірні фішки зберігаються. Знову сівши за стіл, гравець продовжує грати з тією ж кількістю фішок, з яким вийшов.

  Poker Jet Texas: Міні-ігри

  Слот-машина. Міні-гра слот-машина являє собою ігровий автомат. Потрібно внести ставку і потягнути за важіль. Якщо випаде виграшна комбінація, Ви отримаєте суму, рівну Вашої ставкою, помноженою на коефіцієнт виграшу!

  Лотерея. Лотерея Poker Jet – це розіграш, де кожен квиток виграшний! Потрібно просто стерти лотерейний квиток і Ви гарантовано отримаєте приз, як тільки суми трьох ігрових полів збіжаться.

  Hi-Lo. Hi-Lo – це міні-гра, в якій потрібно вгадати, більшого або меншого гідності буде наступна карта. Тузи завжди найстарші. Чим більше карт Вам вдасться вгадати, тим більше буде отриманий приз. Ігри Hi-Lo Ви зможете отримати за проходження навчання, а також за покупку фішок.

  Poker Jet Texas: JET-ліги

  Для участі в лігах необхідно заробити мінімум 1 jet-поінт і бути не нижче 5 рівня. Ліги формуються по 50 чоловік. У грі є 15 ліг:

  • Бронза III, II, I
  • Срібло III, II, I
  • Золото III, II, I
  • Платина III, II, I
  • Алмаз III, II, I

  За перехід на лігу вище Ви отримуєте нагороду. Браслети видаються за 1, 2, 3 місця у вищих лігах (Бронза I, Срібло I, Золото I, Платина I, Алмаз I). Ліги не закінчуються, вони введені на постійній основі. Після закінчення поточної ліги у Вас обнуляються Jet-поінти. Під час розрахунку ліг Ви можете заробляти jet-поінти, вони йдуть в залік в новій лізі. На аватарі гравця відображається значок ліги в якій він знаходиться.

  Навіщо потрібні Jet-поінти? Jet-поінти – унікальна механіка Poker Jet, покликана зробити гру динамічніше, дати гравцям можливість змагатися один з одним в майстерності і отримувати нагороди. Це свого роду окуляри рейтингу, від яких залежить Ваша позиція в Jet-лігах. Високі позиції в Jet-лігах дозволяють отримати приємні призи та унікальні нагороди. Способи отримання Jet-поінтів в грі:

  • Гра за звичайними столами Техаського Холдема і Омахи;
  • Участь в турнірах.

  Poker Jet Texas: Облікова запис

  Як дізнатися свій ID? ID – це ідентифікатор Вашого облікового запису, дізнатися його Ви можете в настройках гри. Для Android і iOS: Відкрийте свій профіль в грі і перегорніть список з настройками до розділу “Техпідтримка”:

  Для Flash (Вконтакте, Однокласники, Мій світ): Відкрийте свій профіль в грі, натисніть кнопку “Скопіювати id”, вставте скопійований номер в будь-який текстовий документ:

  Як зареєструвати аккаунт? Для того щоб зареєструвати гостьовий профіль, зайдіть в налаштування гри. У розділі “Ігрова мережа” натисніть “Реєстрація”:

  Виберіть значок SQ (з ключиками) і натисніть “Реєстрація”:

  У вікні, вкажіть наступні дані:

  • Ім’я (Ваш нік в грі);
  • E-mail (Він буде Вашим логіном для входу в гру, і з його допомогою Ви зможете відновити пароль);
  • пароль.

  На цьому процес реєстрації буде закінчено. Прогрес і досягнення Вашої гри тепер будуть зберігатися, і Ви зможете продовжити свою гру в будь-який момент на іншому пристрої.

  Зареєструвати гостьовий аккаунт SQ можна тільки в мережі SQ. Якщо Ви виберіть одну із соціальних мереж, то там Ви зможете тільки авторизуватися за допомогою свого аккаунта соціальної мережі. Прогрес і досягнення гостьового аккаунта не зберігаються і можуть пропасти.

  Як мені продовжити грати в своєму акаунті на іншому пристрої? Для того, щоб продовжити грати в своєму акаунті виконайте наступне:

 • Зайдіть в налаштування гри;
 • У розділі “Ігрова мережа” натисніть “Змінити” ( “Реєстрація”);
 • Якщо Ви реєстрували акаунт у мережі SQ, виберіть значок SQ (С ключиками) і авторизуйтесь за допомогою свого логіна і пароля. Якщо Ви забули пароль, то можете відновити його на поштову скриньку, який використовували в якості логіна при реєстрації;
 • Якщо Ви грали, використовуючи обліковий запис соціальної мережі, виберіть відповідну мережу і авторизуйтесь за допомогою свого облікового запису.
 • Якщо Ви не є зареєстрованим користувачем, а грали в гостем, то продовжити гру в тому ж акаунті не вийде. На жаль, прогрес і досягнення гостьових акаунтів не зберігаються.

  Як змінити ігрову мережу? Для гри в “Poker Jet” Ви можете використовувати акаунти одній із соціальних мереж або аккаунт в мережі SQ. Гра у всіх акаунтах йде незалежно один від одного. Для того, щоб переключитися між акаунтами потрібно увійти в налаштування гри і натиснути “Змінити”:

  У вікні, виберіть мережу, аккаунт якої Ви хочете використовувати для гри і авторизуйтесь за допомогою свого логіна і пароля:

  чи можу я продовжити гру на комп’ютері, якщо я грав в мережі SQ? На жаль, грати в ігровий мережі Social Quantum (SQ) можна тільки з Вашого мобільного пристрою.

  Автор статті: Надія Д. <