Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Picture Cross: Поради, WIKI, Огляди

PICTURE CROSS – гра на андроїд з датою виходу 11.05.2015 р від компанії AppyNation. Жанр гри: пазли. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Рішення головоломки
 • режими гри
 • Зміна параметрів гри
 • Мій прогрес
 • Кольорові пазли
 • Часті питання
 • Picture Cross : Рішення головоломки

  у Picture Cross Вас чекають сотні логічних головоломок, в яких Вам належить розкривати приховане в осередках зображення за допомогою підказок у вигляді цифр.

  Вибір головоломки. Після завершення навчання, яке не займе у Вас багато часу, Ви побачите впорядковано розташовані різнокольорові квадрати. Кожен квадрат – це головоломка Picture Cross. Щоб дізнатися подробиці про будь-головоломці, торкніться відповідного квадрата. Зверніть увагу, що головоломки розрізняються розмірами і рівнем складності. Визначившись з вибором, відкрийте головоломку, торкнувшись кнопки?. Жетони, які використовуються для відкриття головоломок, можна заробити різними способами під час гри.

  Рішення головоломки. Ви перейдете на екран головоломки. Зліва і зверху від ігрового поля знаходяться ключі до розгадки – окремі цифри або поєднання цифр. Ці цифри відповідають групам комірок, які потрібно зафарбувати в рядку або стовпці в потрібному порядку. Зафарбовувати групи відокремлені один від одного хоча б одним порожнім осередком. Втім, цифри не підказують, скільки не потребують зафарбовування осередків є до групи, після неї або між групами.

  Для початку зафарбуйте всі осередки, які буде логічно зафарбувати прямо зараз. Наприклад, якщо поле головоломки містить 10 осередків в рядку, то ключ “10” вказує на те, що необхідно зафарбувати все осередки. У рядки же з ключем “7,2” може бути тільки одне правильне рішення: 7 зафарбовувати осередків + 1 порожній + ще 2 зафарбовувати = 10. Осередки, які точно не будуть зафарбовані, можна позначати хрестиком. Для цього торкніться кнопки з хрестиком під ігровим полем.

  Кожна вирішена (хоча б частково) рядок допомагає вирішити перпендикулярні їй стовпці, а вирішене стовпець – рядки. Ні в якому разі не намагайтеся вгадати відповідь – так Ви тільки заплутаєтеся! У кожної головоломки є лише одне рішення. Ви зможете краще освоїтися з грою і дізнатися хитрі способи вирішення головоломок, якщо подивитеся це відео:

  Підказки. Якщо Ви ніяк не можете вирішити головоломку, можна отримати підказку за монети. Виберіть зі знаком питання під ігровим полем і виберіть рядок або стовпець – гра автоматично підставить туди вірну відповідь. Ви можете коли завгодно вийти з головоломки, торкнувшись кнопки “Назад”. Все зафарбовані клітинки збережуться, і Ви зможете повернутися до розгадки головоломки пізніше. Якщо головоломка розблокована, але поки не розгадана, вона відзначена значком паузи.

  Picture Cross: Режими гри

  У головному меню можна вибрати один з режимів гри. Для повернення в головне меню натисніть шестерінки (?) В правому верхньому куті екрану і виберіть пункт “Головне меню”.

  Навчання. Тут можна продовжити навчання або пройти його заново. Завершивши навчання, Ви отримуєте доступ до перших трьох основних наборам гри.

  World’s Biggest Puzzle. Початковий збірник головоломок. Розгадавши всі 400 головоломок, Ви відкриєте дивну приховану картину з заміським видом, а також розблоковуєте набір After Dark Puzzle.

  Літній набір. Збірник з 64 головоломок, що нагадують про літню відпустку. Розгадавши всі головоломки, Ви відкриєте заховану картину з активним відпочинком на пляжі, а також розблоковуєте набір “Зоомагазин”.

  Зимовий набір. Збірник з 64 головоломок, що нагадують про зимових канікулах. Розгадавши всі головоломки, Ви відкриєте приховану картину з іграми в снігу, а також розблоковуєте набір “Ресторан”.

  Набір “Зоомагазин”. Збірник з 100 головоломок з зображеннями багатьох милих, забавних і навіть екзотичних постояльців зоомагазину! Розгадавши всі головоломки, Ви відкриєте заховану картину.

  Набір “Ресторан”. Збірник з 100 головоломок, на яких зображено все, що пов’язано з кулінарією. Розгадавши всі головоломки, Ви відкриєте приховану картину з масою деталей, а також розблоковуєте набір “Дім, милий дім”.

  Набір “Дім, милий дім”. Збірник з 100 головоломок, в яких Вам належить пройтися по кімнатах звичайного будинку. Розгадавши всі головоломки, Ви розблоковуєте набір “Дикі тварини”.

  Набір “Дикі тварини”. Збірник з 100 головоломок, на яких зображені дикі тварини з усіх куточків планети! Розгадавши всі головоломки, Ви розблоковуєте набір “Парк розваг”.

  Набір “Парк розваг”. Збірник з 100 головоломок, з якими Ви переміститеся в справжній парк розваг. Розгадавши всі головоломки, Ви розблоковуєте набір “Вихідний на пляжі”.

  Набір “Вихідний на пляжі”. Збірник з 100 головоломок, пов’язаних з пляжним відпочинком. Підхоплює естафету річного набору!

  New York. Відправляйтеся в “Велике яблуко” з цим набором з 225 кольорових японських кросвордів!

  Paris. Дослідіть прекрасну столицю Франції з набором з 225 нових кольорових японських кросвордів!

  Набір “After Dark Puzzle”. Перед Вами нічні версії головоломок зі збірки World’s Biggest Puzzle. Ці 400 головоломок можуть здатися знайомими, проте на них зображено багато чого нового (і часом несподіваного), а по завершенні вони складуться в нову приховану картину.

  Режим “Picture Cross Arcade”. Після завершення гри у всіх інших режимах Вам відкриється режим Picture Cross Arcade. У ньому Вам належить заново вирішити більше 700 розподілених за тематичними збірниками головоломок, щоб зібрати стікери. Пройшовши гру в режимі Picture Cross Arcade, Ви зможете з гордістю називати себе майстром Picture Cross!

  Picture Cross: Зміна налаштувань гри

  Якщо хочете змінити інтерфейс і управління гри, натисніть шестерінки (?) в правому верхньому куті екрану. Так Ви викличте меню паузи і зможете вибрати розділ “Налаштування”.

  Управління. У грі є два режими управління.

  • У режимі малювання зафарбовувати комірки і позначати їх хрестиком потрібно торканням і проведенням пальцем по ігровому полю. Режим малювання перемикається кнопками, розташованими під головоломкою. Щоб стерти зафарбовані осередок або прибрати хрестик, торкніться потрібної осередку або проведіть по ній в тому ж режимі малювання.
  • У альтернативному режимі підвищена точність управління. Використовуйте його, якщо Вам важко вибирати комірки. У цьому режимі на екрані з’являється курсор. При торканні і проведенні пальцем по екрану курсор переміщається слідом за пальцем. Торкніться будь-якої комірки, щоб швидко перемістити на неї курсор. Потім осередок, на яку вказує курсор, можна зафарбувати або позначити хрестиком, торкнувшись відповідної кнопки.

  Булавка. Щоб швидко зафарбовувати великі групи осередків, можна використовувати кнопку “Булавка”. Торкніться її, щоб закріпити курсор на одному місці, потім проведіть по ігровому полю. Так Ви оберете відразу кілька осередків. Вибрані комірки можна зафарбувати або позначити хрестиками одночасно. Щоб відкріпити курсор, ще раз торкніться кнопки “Булавка” або будь-якої точки головоломки. Також курсор можна закріпити, торкнувшись будь-якої точки на ігровому полі і трохи потримавши палець на місці.

  Гучність музики і ефектів. Тут можна налаштувати гучність музики і ефектів в грі. Пріоритет цих налаштувань менше, ніж пріоритет налаштувань гучності Вашого пристрою.

  Стиль графіки. Тут можна вибрати один з шести запропонованих візерунків в якості фону головоломки.

  Поради. Якщо не торкатися ігрового поля кілька секунд, на екрані з’явиться рада.

  Picture Cross: Мій прогрес

  Щоб подивитися отримані призи та ігрову статистику, виберіть шестерінки (?) в правому верхньому куті екрану. Так Ви викличте меню паузи і зможете вибрати розділ “Прогрес”.

  Завдання. Завдання – це додаткові цілі, яких можна досягти під час гри. Можна активувати до трьох завдань. Виконайте всі активні завдання, щоб підвищити свій рейтинг. Завдання можна пропускати за монети.

  Призи. За розгадку певних головоломок видаються призи. Збирайте набори з трьох призів і отримуйте додаткові нагороди. Всього в грі 45 призів.

  Досягнення. За вагомі успіхи в грі видаються символи досягнень. Всього Ви можете отримати десять символів досягнень.

  Статистика. Тут Ви знайдете всю інформацію про свої успіхи: отриманий рейтинг, групи розгаданих головоломок, призи, символи досягнень, відомості про виконані завдання і загальний час в грі.

  Щоденні нагороди. Тут із поточним статус Ваших щоденних нагород. Щоб отримувати дедалі приємні нагороди, заходите в гру щодня протягом п’яти днів.

  Picture Cross: Кольорові пазли

  За свої успіхи в грі Ви зможете відкрити кольорові японські кросворди. У них необхідно зафарбовувати комірки різними кольорами. По краях кросворду знаходяться числа-підказки, які допоможуть Вам правильно вибрати колір і кількість осередків. Кольорові японські кросворди дещо відрізняються від звичайних. Правила класичних японських кросвордів можна знайти в розділі “Рішення головоломки”. Числа по краях кросворду вказують на кількість осередків, які потрібно зафарбувати поспіль у відповідному ряду, а колір навколо чисел визначає колір цих осередків.

  Зверніть увагу, що в кольорових японських кросвордах між зафарбованими осередками не завжди є порожня. Деякі стратегії з чорно-білих японських кросвордів тут просто не будуть працювати! Винятком є ​​два що стоять поруч числа одного кольору – в такому випадку між ділянками зафарбованих клітинок обов’язково повинна бути хоча б одна порожня клітинка.

  За допомогою кнопок під кросвордом можна вибрати колір для осередків або хрестик (використовується для позначення осередків, які точно залишаться порожніми). Коли Ви вибираєте колір, все числа-підказки того ж кольору відразу ж виділяються.

  Перші кроки. Для початку зафарбуйте всі осередки, рішення для яких очевидно. Наприклад, якщо поле головоломки містить 15 осередків в рядку, то підказка “15” вказує на те, що необхідно зафарбувати все осередки. У рядки же з підказками “1, 14” може бути тільки одне правильне рішення: 1 осередок одного кольору + 14 осередків іншого кольору = 15.

  Осередки, які точно не будуть зафарбовані, можна позначати хрестиком. Для цього торкніться кнопки з хрестиком під ігровим полем. Кожна вирішена (хоча б частково) рядок допомагає вирішити перпендикулярні їй стовпці, а вирішене стовпець – рядки. Ні в якому разі не намагайтеся вгадати відповідь: так Ви тільки заплутаєтеся! Якщо Ви хочете очистити зафарбовані клітинки, виберіть серед інструментів ластик і натисніть на кожну по черзі.

  Picture Cross: Часті питання

  Я користуюся пропозицією Tapjoy, але не отримую зазначену нагороду. Для початку переконайтеся, що Ваш пристрій підключено до Інтернету. Відкрийте магазин в ігровому додатку і виберіть варіант “Безкоштовні жетони (Tapjoy)”. Так Ви отримаєте всі очікують видачі нагороди за акції. Якщо Ви не отримали нагороду, зв’яжіться зі службою підтримки і опишіть проблему. Це можна зробити на сторінці зі списком акцій або на їхньому сайті служби підтримки.

  Нагороди за деякі акції Tapjoy зараховуються не відразу після виконання умов акції. У кожної акції є середній час зарахування, з яким слід ознайомитися.

  Майте на увазі, що розділ “Безкоштовні жетони” може не відображатися, якщо в магазині діє спеціальна пропозиція. Після цього (як правило, особливу пропозиція діє не більше 24 годин) Ви знову зможете зайти на сторінку безкоштовних жетонів.

  Для чого потрібні монети? За монети можна здобувати підказки. Також за монети можна заново проходити розгадані головоломки, щоб отримувати додаткові жетони. Крім того, за монети можна пропускати завдання і відкривати призи, яких у Вас немає.

  Для чого потрібні жетони? Іноді під час гри Ви будете отримувати жетони. За жетони можна розблокувати нові головоломки. Головоломка залишається відкритою, поки Ви її не розгадали.

  На головоломці блимає значок питання? Це означає, що у Вас вистачає жетонів, щоб її відкрити.

  Як заробити монети або жетони? Монети та жетони можна купувати в ігровому магазині. Потрапити в нього можна з будь-якого місця в грі. Просто натисніть з монеткою або жетоном на панелі стану. Кожен день Ви отримуєте нагороду за вхід в гру. Протягом перших п’яти днів нагорода збільшується з кожним днем. Ви можете отримувати жетони за розгадку головоломок і досягнення інших цілей. Додаткові жетони можна отримати за перегляд рекламних відеороликів або відгук на вигідні пропозиції магазину, розділ “Жетони”. Для цього потрібно з’єднання з Інтернетом. Відеоролики та пропозиції доступні не завжди.

  Я не можу подивитися рекламний відеоролик, щоб отримати нагороду. Перед переглядом відеороликів переконайтеся, що Ваш пристрій підключено до Інтернету. Для отримання нагороди відеоролик необхідно переглянути до кінця, і додаток повинен відзначити його переглянутих. Якщо у Вас виникли проблеми, спробуйте зробити наступне:

 • Повністю закрийте додаток (не видаляйте його) або перезавантажте пристрій.
 • Якщо Ви вже подивилися кілька відеороликів за поточний сеанс гри, почекайте до завтра. Існує обмеження перегляду відеороликів за часом.
 • Якщо відеоролик не програє, гра під час перегляду дає збій, або виникає інша помилка, зв’яжіться зі службою підтримки і вкажіть технічні дані свого пристрою. По можливості опишіть, що рекламувалося у відеоролику. Незабаром після виявлення помилки служба підтримки прибере рекламний відеоролик, через якого вона виникає.

  Як перенести мій прогрес на новий пристрій, щоб продовжити грати? Ваші дані про проходження, монети і жетони Picture Cross зберігаються на Вашому пристрої, а не в мережевий облікового запису. Якщо видалити додаток або скинути налаштування пристрою до заводських, дані будуть втрачені без можливості відновлення. Регулярно оновлюйте резервну копію даних свого пристрою, збережену в хмарному сховище або на іншому пристрої. Якщо Ви не знаєте, як це робити, подивіться інструкції на сайті виробника пристрою.

  Щоб перенести ігрові дані на новий пристрій з тієї ж операційною системою, спробуйте відновити дані з резервної копії. Ця функція може бути доступна не на всіх пристроях. До того ж, деякі пристрої можуть не підходити один до одного. На жаль, перенести дані про Ваших ігрових успіхи і накопичення на пристрій з іншого оперативної системою неможливо.

  Як прибрати рекламу з гри? При купівлі будь-якого набору монет або жетонів реклама в грі зникне, але у Вас залишиться можливість отримувати нагороди за перегляд рекламних відеороликів. Зверніть увагу, що при видаленні і перевстановлення гри реклама з’явиться знову.

  Чи можна обмінювати монети на жетони (і навпаки)? Обміняти монети на жетони безпосередньо не можна, однак за монети можна заново проходити розгадані головоломки і отримувати за це жетони. Щоб знову взятися за розгадану головоломку, торкніться її значка.

  Гра періодично оновлюється. В оновлення гри можуть з’являтися можливості і матеріали, для доступу до яких необхідно витратити монети або жетони. Якщо у Вас залишилася внутрішньоігрова валюта, її можна витратити в майбутніх оновленнях.

  Чи необхідно для гри підключення до Інтернету? У Picture Cross можна грати без підключення до Інтернету. Його потребує, щоб оновлювати гру, мати доступ до ігрового магазину, брати участь в акціях, переглядати рекламні відеоролики і ділитися своїми успіхами в соціальних мережах.

  Автор статті: Надія Д. <