Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження NCIS Hidden Crimes: Поради, WIKI, Огляди

NCIS HIDDEN CRIMES – гра на андроїд з датою виходу 14.09.2016 р від компанії Ubisoft. Жанр гри: Пригоди. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як переконатися, що мій прогрес в проходженні NCIS: Hidden Crimes НЕ буде втрачено? Якщо Ви хочете видалити або перевстановити гру без втрати прогресу в проходженні або грати в одну гру на всіх мобільних пристроях, використовуйте функцію Facebook Connect на стартовому екрані гри або в меню “Налаштування”.

Як отримати монети, щоб просунутися в сюжеті? монети можна отримати різними способами! Здійснюйте обмін з Еббі! Шукайте її предмети в сценах, збирайте комплекти для обміну та отримуйте монети в нагороду.

 • Отримуйте нові рівні і ранги.
 • Отримуйте досягнення.
 • Беріть участь в місіях MTAC .
 • Здійснюйте вбудовані покупки (ВП).

Як заробити монети швидше? монети можна отримати швидше, купуючи їх в магазині або здійснюючи вбудовані покупки.

Як поліпшити сцену? Проходьте сцени і заповнюйте зірки, заробляючи очки! Як тільки зірка заповниться, сцена автоматично покращиться, коли Ви наступного разу виберете її.

Що значить “поліпшити сцену”? Після заповнення зірки сцена автоматично покращиться, і Ви зможете:

 • Відкрити нові предмети в сценах.
 • Відкрити нові ігрові режими і урізноманітнити веселощі.
 • Відкрити постійні бонуси нових ігрових режимів!

Як мені зрозуміти, що сцену можна поліпшити? Коли сцену можна поліпшити, це видно на карті:

 • Заповнена зірка графічно підсвічена;
 • Над міткою сцени буде відображатися світіння. Виберіть сцену, щоб автоматично поліпшити її.

Що таке бонус ігрового режиму? Бонуси ігрових режимів дають постійні і значні привілеї в сценах. Заповнивши другу і четверту зірки і поліпшивши сцени, Ви відкриєте такі бонуси (і не тільки):

 • Зірки заповнюються швидше.
 • Ордери видаються швидше.

Бонус ігрового режиму надається у відкритих ігрових режимах випадковим чином, що дарує можливість отримати нові враження від гри.

Як вибрати іншу доказ в меню вибору? Ви зможете вибрати іншу доказ у спливаючому меню сцени відразу після того, як покращите сцену. Для цього просто натисніть на доказ.

Які ігрові режими розслідування доступні в сцені? Будь-яку сцену можна пройти в режимі “Класика”. Два додаткових режиму розслідування доступні для кожної сцени, коли:

 • Сцена поліпшена;
 • Режим відкритий за ігрові готівку.

Відкриваючи ігрові режими, Ви зможете отримати нові різноманітні і захоплюючі враження. Заповнення другої і четвертої зірки і поліпшення сцени відкривають нові ігрові режими, наприклад:

 • “Гра на час” – знайдіть предмети якомога швидше.
 • “Шредер” – складіть разом розрізнені частини сцени.
 • “Відображення” – знайдіть об’єкти по дзеркально відбитим словами.
 • “Погоня за словом “ – знайдіть предмет, щоб відшукати особливе слово.
 • ” Силует “ – відшукайте предмети по їх силуетах.

Що показують числа або множники над сценами? множники очок дозволяють отримати більше очок за пошук предмета по слову. Вони збільшуються в міру знаходження в сцені нових захованих предметів-множників.

Чи можна дослідити сцени, витрачаючи менше енергії? Дослідження завжди має фіксовану ціну: 10 одиниць за сцену.

Як відновити енергію? Кожні 4 хвилини відновлюється 1 одиниця енергії. Енергію також можна відновити:

 • Отримуючи рівні або ранги;
 • У місіях MTAC;
 • Вивчаючи докази;
 • Вибираючи правильну відповідь під час допиту підозрюваних;
 • У деяких випадках, зібравши комплект для обміну. ​​

чи можна збільшити максимальний запас енергії ? Так, можна! При підвищенні до певних рівнів і рангів максимальний запас енергії збільшується.

Чи можна збільшити максимальний запас енергії за ігрові готівку або за допомогою ВП? На поточний момент збільшити максимальний запас енергії можна тільки при отриманні нових рівнів або рангів.

Хто такі напарники? напарники – це агенти NCIS або Ваші друзі з соцмереж, яких Ви запрошуєте грати в NCIS: Hidden Crimes. Напарники дають Вам додаткову енергію, а напарники-друзі допомагають відкрити більше агентів NCIS.

З ким із команди NCIS я можу вести розслідування? Команда NCIS може допомогти, якщо Ви виберете когось із них в якості напарника. Бішоп до Ваших послуг з самого початку, однак Ви можете відкрити і інших членів команди NCIS, запрошуючи друзів в гру. Також Ви можете відкрити команду NCIS за ігрові готівку. У команді NCIS складаються Бішоп, Ді Ноззо, Еббі, МакГі, Даки, Гіббс і Палмер. За кожного агента Ви отримуєте “Нагороду напарника”.

Чи можна витрачати менше часу на аналіз? Звичайно! Щоб негайно завершити аналіз, використовуйте ігрові готівку!

Як перейти в наступний епізод? Наступний епізод стане доступний після проходження поточного. Для переходу в новий епізод буде потрібно почати дослідження і дочекатися, поки таймер епізоду закінчить відлік, або використовувати звіти, зароблені в місіях MTAC. Також можна відкрити новий епізод за ігрові готівку.

Як отримати ордери? Ордери можна відновити при проходженні сцен. Також можна отримати ордери в нагороду за досягнення, підвищення рівня або рангу і виконання місії MTAC.

Не можу знайти захований предмет! Що мені робити? Не хвилюйтеся, є кілька способів допомогти Вам. Спробуйте натиснути на слово, щоб показати захований в сцені предмет. Також можна використовувати підсилювачі, щоб знайти заховані предмети. Варто спробувати підсилювачі “Підказка” і “Снайпер”, якщо хочете швидко знайти предмет.

Як нараховуються очки? Очки нараховуються, коли Ви виявляєте в сценах заховані предмети. Це можуть бути цінні предмети, наприклад, докази, або звичайні предмети. Очки нараховуються і за те, і за інше. За заховані об’єкти можна отримати більше очок, якщо Вам вдасться знайти слова з множником. При нарахуванні очок враховуються:

 • Базовий рахунок – знайдені заховані предмети;
 • Бонус за час – як швидко пройдена сцена;
 • Бонус за точність – чи вдалося знайти потрібні предмети без натискань на неправильні предмети;
 • Бонус за комбо – кількість знайдених об’єктів-множників і коефіцієнт множника.

Як дізнатися, що у мене є новий рівень або ранг? Щит з рівнем відображається в лівому верхньому кутку екрану. У міру того, як Ви заробляєте досвід за проходження сцен і виконання цілей, щит буде наповнюватися. Коли він остаточно заповниться, Ви отримаєте новий рівень або ранг.

Чи планується випуск нових епізодів? У найближчих планах регулярний випуск нових епізодів. Будьте в курсі виходу нових епізодів гри NCIS: Hidden Crimes на офіційній сторінці гри в Facebook.

Як вибрати або змінити аватар? Можна відкрити магазин аватарів, натиснувши на свій аватар в лівому верхньому кутку екрану . Там можна вибрати, переглядати та купувати новий образ аватара. Змінити стать аватара можна безкоштовно.

Що таке МТАС і як отримати доступ? У місіях MTAC Ви можете взаємодіяти зі спецагентами по всьому світу. Вони допоможуть Вам отримати нагороду. Щоб почати місію MTAC, знадобиться ордер: отримати доступ можна за допомогою карти внизу екрану.

Що таке обмін? Обмін має на меті допомогу Еббі в пошуку предметів, захованих в сценах. За зібрані комплекти для обміну Ви отримаєте монети.

Де шукати предмети для обміну? На екрані обміну можна натиснути кнопку “Знайти” під зображенням кожного предмета. Після цього відобразиться сцена, в якій знаходиться предмет. Ви також можете пошукати значки монет над мітками сцен на карті. Вони показують, в яких сценах можна знайти предмети з даного комплекту для обміну. ​​

Що таке інтерактивні предмети, які мені іноді доводиться перетягувати? У кінці деяких сцен потрібно співвіднести доказ з одним з підсвічених об’єктів, щоб виявити новий доказ. Якщо Ви співвіднесе їх вірно з першої спроби, отримаєте нагороду.

Навіщо потрібно меню внизу екрану? Меню навігації об’єднує 4 головних екрану гри для зручності використання. Через меню навігації можна швидко отримати доступ до карти, епізоду, обміну або MTAC з будь-якого з цих пунктів меню. А ще меню навігації показує, що можна зробити далі, відображаючи стрілку-підказку.

Що знаходиться на екрані карти? З екрана карти можна отримати доступ до будь-якій сцені. Проведіть пальцем по карті, щоб прокрутити її та переглянути сцени, а також прийдешні і пройдені епізоди. З екрану карти можна отримати доступ до спливаючих вікон щоденних нагород, досягнень і подарунків, а також до екрану налаштувань.

Що знаходиться на екрані епізодів? На екрані епізодів можна подивитися цілі, а також почати їх виконання, подивитися прогрес в епізоді і отримати доступ до екрану підозрюваних.

Що знаходиться на екрані підозрюваних? Тут можна переглянути підозрюваних і відомості про кожного з них, перевірити риси вбивць, знайдені в процесі проходження епізоду, допитати підозрюваних і заарештувати злочинця! Поки злочинець не заарештований, починаючи з третього епізоду на екрані підозрюваних також можна вибрати головного підозрюваного і отримати ордер від агента Ді Ноззо, якщо Ви зробили правильний вибір.

Що таке досягнення? Після виконання деяких завдань в грі можна отримати досягнення і нагороди.

Що таке готівку? Готівка – преміальна валюта , яка використовується в NCIS: Hidden Crimes. Готівку можна використовувати для покупки різних ресурсів і підсилювачів, а також щоб відкривати контент і прискорювати процеси. Готівку можна придбати, використовуючи вбудовані покупки, або ж отримати в нагороду в грі.

Як отримати більше готівки? Ви можете купити більше готівки в магазині, зробивши вбудовану покупку (ВП). Також готівку можна отримати в нагороду за нові рівні, ранги і досягнення або беручи участь в місіях MTAC. У деяких випадках готівку також можна заробити, зібравши комплект для обміну. ​​

Що таке звіти? Звіти використовуються для зменшення часу на дослідження нового епізоду, коли той стає доступний. Один звіт зменшує час дослідження на 1 день.

Як отримати більше звітів? Звіти можна отримати тільки в місіях MTAC. Взаємодійте зі спецагентами по всьому світу, які допоможуть Вам знайти звіти. Можна збільшити ймовірність отримати звіт, використовуючи готівку. Вартість операції постійна. Збільшена ймовірність залишається на поточному рівні, поки Ви не знайдете звіт, навіть якщо Ви покинете екран місій MTAC або вийдете з програми.

Як повторно переглянути вступне відео до епізоду? Ролики, що зустрічаються в початку і іноді в середині епізоду, можна подивитися тільки один раз. Повторний перегляд неможливий. Коли стає доступний новий епізод, Ви можете переглянути трейлер до наступного епізоду.

Автор статті: Надія Д.