Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Mobile Royale: Поради, WIKI, Огляди

MOBILE ROYALE: Королівська Стратегія – це стратегічна гра на андроїд, випущена 17 грудня 2018 року відомої китайською компанією IGG.COM. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Mobile Royale завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • діючі коди
 • Оглядовий гайд для новачків
 • Проходження Кампанії
 • Гайд по армії
 • Гайд по героям
 • Гайд по Королівству
 • Поради від розробників
 • Mobile Royale: Діючі коди

  Mobile Royale: куди вводити коди ? Коди можна вводити на цій сторінці https://mobileroyale.igg.com/event/redeem_code/?lang=ru Однак перед цим Вам потрібно дізнатися свій IGG ID, для цього клікніть значок шестерінки [Налаштування] в нижньому правому куті і виберіть [Аккаунт], щоб дізнатися ваш IGG ID.

  Сам код можна отримати, беручи участь в різних активностях на офіційній сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/MobileRoyaleGlobal/ Або ввівши коди, зазначені нижче :

  MRscfw32 – 100 000 золота.

  MR7yt65r – 100 кристалів.

  MB3s478k – 5 000 дерева, 5 000 їжі.

  Час від час наш сайт – Мудрий Гик. Тут ми будемо, по можливості, викладати нові подарункові коди гри. Не пропустіть, так як деякі коди діють обмежений час!

  Mobile Royale: Оглядовий гайд для новачків

  Опис гри

  Mobile Royale продукт китайської компанії I Got Games. Це рольова розрахована на багато користувачів гра, в процесі якої, необхідно розвивати свій маєток, боротися з різними противниками, вести ділові переговори, розвивати торгівлю, створювати армію. Головною відмінністю Mobile Royale від інших подібних ігор є сюжетна компанія. У ній представлено близько 50 цікавих квестів. Кожна наступна місія складніше попередньої. Сама епічність частина гри – це масштабні битви армій, де на полі брані зустрічаються сотні солдатів.

  Любителі подібних стратегій знають, що необхідно багато часу проводити в замку, постійно покращуючи і зміцнюючи споруди, наймаючи і тренуючи юнітів. Але в Mobile Royale цей процес сильно спростили розробники, тут можна запускати будь-який процес з одного меню. Будівлі в маєток не повторюються, немає необхідності займати весь екран однотипними будівлями. Усі будівлі є унікальними, вони розміщуються в будь-якій точці на оригінальній майданчику.

  Потрапляючи в світ Воланда, гравець проходить навчання, попутно отримує 2 безкоштовних героя: жрець САОР і паладин Бренор. Також геймер проводить свій перший бій, в якому даються рекомендації по веденню військових дій. Поліпшивши до 3 рівня замок, герой безкоштовно отримує дракона, який буде не тільки охороняти замок, але і брати участь в боях. Дракона необхідно розвивати (в грі цей процес називається “поверненням сил”). Кожен талант ящера приносить позитивний бонус маєтку. Наприклад, “благословення” – збільшує місткість лазарету і знижує вартість лікування.

  При анонсі розробники говорять про 5 раси і 10 кланах. Дійсно, це в грі присутній. Але вибрати расу, за яку людина хотіла б грати, немає можливості. За замовчуванням, “пане” – це людина, яка може наймати в свою армію представників інших рас.

  Через кілька хвилин гри дається ще один герой – підривник бадабум. На старті гри будівлі швидко будуються і поліпшуються. Основні будівлі будувати не потрібно, вони вже є на карті міста. Будівлі відкриваються у міру проходження завдань. Будівлі, що дають ресурси, необхідно будувати самостійно (ферма, тартак).

  У грі є три карти:

 • Світова – це карта сервера, тут відображені володіння інших гравців, монстри, форти, вулики гільдій.
 • Сюжетна (Кампанія) – на неї потрапляють через Камінь переміщень. Прапорці на карті показують, яку місію проходить пане. Вірніше, не місію, а групу завдань, об’єднаних однією метою.
 • Торгівлі – на ній гравець бачить розташування торгових міст і час переміщення до них дирижабля.
 • Ресурси

  у грі безліч різноманітних ресурсів, які потрібні в різних сферах, видобуваються ресурси в різних місцях. Основні ресурси в Mobile Royale:

  Найменування Де взяти Навіщо потрібні КрісталлиПокупка за реальні гроші, завдання, Кампанія, за вступ в гільдію, акції, подарунки гільдії , прив’язку аккаунта, створення аккаунтаУскоренія будівництва будівель, для прискорення процесу вивчення наук, для поліпшення героїв, підняття VIP уровняЗолотоПокупка за реальні гроші, завдання, Кампанія, Монстри, битви, сундукіСтроітельство, тренування, кування, злиття, разведкаМощь заданійЗаданіяПовишает загальну потужність городаОпит ігрокаКампанія, завдання, полювання на монстрів , бітвиОпит для підняття уровняЕнергія (синя) завдання, скрині, відновлюється з часом самаДля участі в КампанііМедалі героевЗаданія, скрині, Кампанія, бітви10 штук – для призову героя, для поліпшення герояЕдаДобича в місті, в спеціальних місцях на світовій мапі, скрині, завдання, в магазині гільдііЕнергія армії (але без їжі юніти не помруть і не розбіжаться), будівництво, ісследованіеКаменьДобича в місті, в спеціальних місцях на світовій мапі, скрині, завдання, в магазині гільдііСтроітельство, ісследованіеДеревоДобича в місті, в спеціальних місцях на світовій мапі, скрині, завдання , в магазині гільдііСтроітельство, ісследованіеЕнергія (Жовта) Завдання, відновлюється зі временемДля можливості сутичок з босами на світовий картеОсколкі елементалейКампанія, монстри, боси, битви, сундукіДля отримання нових форм дракона, підвищення рівня формУскорітеліСундукі, подарунки гільдії, за щоденне відвідування гри, завдання, в магазині гільдііДля прискорення будівництва, вивчення , тренування, ковкіЕліксіриСундукі, завдання, боси, акції, наградиДля збільшення досвіду гравця, героїв, для підвищення навичок і талантів персонажейРуниСундукі, завдання, Кампанія, боссиДля поліпшення героїв, відкриття талантовМонети гільдііЗаданія, нагороди, збір магазині гільдії

  Як отримати безкоштовні кристали ?

 • Ви будете винагороджені кристалами, коли в перший раз вступите в гільдію.
 • у обмежених за часом події можна отримати безліч кристалів і призів.
 • Відвідайте фанатську сторінку Mobile Royale, форуми подій для можливості отримання кристалів і призів.
 • Під час подій з продажу ви зможете отримає ь додаткові кристали при їх покупці.
 • Прив’яжіть свій обліковий запис для отримання кристалів.
 • Гравці мають можливість отримання кристалів в подарунках гільдії.
 • Що таке “монорес”?

  Ця стратегія, при якій людина виділяє один з ресурсів (наприклад, золото), і зосереджується на поліпшенні якостей, що впливають на видобуток обраного ресурсу. Інші ресурси видобуваються звичайним чином, або при обміні з согільдійцамі. Перед тим, як почати цю тактику, слід подивитися в гільдії, хто вже цим займається. Якщо цього ресурсу багато для обміну, то сенсу починати монорес немає.

  Якщо гравець почав користуватися цією тактикою, то слід одягнути лідера в екіпіровку, яка дає бонус до видобутку обраного ресурсу. Також слід частіше атакувати поселення на світовій мапі. З 5 рівня дружби доступний обмін ресурсами з союзниками.

  Алгоритм обміну ресурсами:

 • Слід домовитися з гравцем про обмін.
 • Почати виробництво ресурсу в потрібному кількості. Слід обмінювати тільки ту кількість предмета, скільки зможуть перенести вибрані загони.
 • Потрібно зайти в чинників в розділ “Підмога”.
 • Вибрати товариша для обміну та внести кількість продукту.
 • якщо гравець постійно займається обмінів ресурсів з іншими гравцями, то рекомендується покращувати будівництво з виробництва одночасно з Замком.

  Вантажопідйомність – це властивість, що визначає кількість ресурсів, яке може перенести загін за один похід. Якщо гравець успішно напав на замок противника, то він може забрати кілька предметів. Для того, щоб подивитися скільки добра можна перенести показано під списком героїв.

  Рекомендації по збору ресурсів:

 • Необхідно вибирати села, що знаходяться поблизу від міста, так загін буде швидше добиратися до місця, і його легше повернути під час нападу.
 • Героїв можна не посилати за здобиччю, ресурси транспортувати може будь-який загін. Єдине, що з персонажем можна відправити більше народу.
 • Варто відправляти за награбованим кінні загони, вони швидше переміщуються по світовій мапі.
 • У вкладці “розмістити солдатів” можна розподілити загони в кілька різних місць.
 • Слід частіше відправляти дирижаблі, щоб обмінюватися товарами і торгувати.
 • Якщо на загін, який пішов за ресурсами напали, необхідно використовувати предмет “відкликати загін”. Предмет можна придбати в магазині гільдії. Застосувавши цю функцію, армія гравця уникне атаки і моментально в місто.

  Що робити, коли не вистачає ресурсів?

  Видобуток з точок. На початку гри у гравця буде достатньо ресурсів. Але чим вище буде ставати рівень міста, тим більше на його облаштування потрібно буде ресурсів. Для отримання додаткових ресурсів необхідно по максимуму досліджувати науки: вантажопідйомність, швидкість збору та швидкість переміщення. Потім потрібно почати видобуток на світовій мапі. Для цього в грі передбачені спеціальні точки. Слід пам’ятати, що під час збору на армію гравця можуть напасти. Тому необхідно стежити за посланим на збір загоном.

  Монстри . Атака на монстрів, які розміщені на світовій мапі, теж приносить пристойну кількість ресурсів. Тому необхідно частіше нападати на чудовиськ. У грі є один нюанс – гравець не зможе повністю знищити монстра, він просто відніме частину його життів. Під час нападу на чудовисько, гравець отримає нагороду. Нападати на монстра можна кілька разів поспіль.

  Рівень гравця

  На рівень аккаунта безпосередньо впливає рівень гравця, рівень VIP статусу і міць міста. Для того, щоб побачити рівень гравця, необхідно клікнути по іконці (особа із зображенням першого виданого героя) в лівому верхньому кутку дисплея. За рівнем гравця визначається його рейтинг, вибір противника на Арені, рівень підбору монстрів (якщо рівень низький – гравцеві буде дано попередження). Цей рівень впливає на максимально можливий рівень персонажів, відкриття умінь в Академії.

  Що впливає на рівень гравця:

 • Міць міста – при кожному новому рівні будівель збільшується міць міста, що впливає на рівень облікового запису.
 • Герої – при кожному заклику нового персонажа збільшується міць гравця і його рівень. Також отримуючи рівень, герой приносить гравцеві додаткові очки досвіду.
 • Армія – для збільшення очок досвіду гравцеві необхідно не тільки мобілізувати новобранців, а й постійно підвищувати рівень військ за допомогою тренувань.
 • Дракон – при відкритті нових форм дракона збільшується рівень захисту міста. Отже, підвищується міць міста і гравця.
 • Як швидко заробити очки досвіду гравця? На старті гри, просування рівнів будівель, героїв і гравця відбувається швидко. Згодом цей процес сповільниться. Тому необхідно зі старту гри накопичувати прискорювачі будівництва, щоб швидше підвищувати рівень поселення. Необхідно постійно підвищувати витривалість армії, збирати бойові бонуси, що підвищують потужність. Слід частіше проходити компанію (можна одну історію проходити кілька разів). Підвищуйте рівень дипломатії (вона допоможе закликати на допомогу під час нападу, збільшує міць міста).

  VIP – це додаткові очки, які впливають на можливість одночасно будувати кілька будівель (які з новим рівнем дають окуляри досвіду гравцеві), на проходження квестів Кампанії, на кількість отриманих ресурсів. На старті гри VIP – статус підвищується жетонами, які видаються за виконання завдань. Надалі, підвищувати статус можна тільки за рахунок гільдії.

  Як отримати VIP-окуляри? VIP-окуляри можуть бути зароблені за щоденні входи в гру. Чим більша кількість днів поспіль ви будете заходити в гру, тим більша кількість VIP-очок отримаєте. Також ви можете торкнутися кнопки [Отримати окуляри] в VIP-інтерфейсі покупок, а потім придбати і використовувати бажане кількість предметів для підвищення свого VIP-рівня (кращий спосіб). Іншим способом отримання VIP-очок є виконання завдань і прийняття участі в подіях.

  Як підняти свій статус до VIP? Всього є 20 VIP-рівнів. Збільште кількість своїх VIP-очок до необхідного на наступному рівні, щоб підняти його.

  Що мені дасть статус VIP-гравця? VIP-гравці отримують безліч додаткових переваг (наприклад, збільшену швидкість будівництва, бонуси збору ресурсів, бонуси швидкості пересування, можливість отримання всіх подарунків гільдії, автоматичний бій в кампаніях, необмежене використання енергетичних каменів, необмежені спроби в елітних кампаніях, бонуси АТК, ЗАЩ і досвіду), що дозволяє VIP-гравцям отримувати рівні і міць швидше. Натисніть кнопку [VIP] поруч зі своїм зображенням в профілі, щоб увійти в VIP-інтерфейс, і знайдіть в меню, що випадають все особливі переваги для кожного VIP-рівня.

  Події в Mobile Royale

  Поодинокі події. Щодоби в грі запускається бонусний час для гравців. У цей час необхідно якомога більше побудувати будівель, покращувати їх, займатися торгівлею, полювати і укладати дипломатичні угоди. У події є шкала дій. Чим більше очок шкали заповнив гравець, тим вище дається йому нагорода.

  Пекельне подія. Так називається відведений час для виконання доручень гільдії. Події ідентичні одиночним. Рівень шкали заповнюється з урахуванням власних поліпшень і допомоги гільдії, в якій складається гравець. У гільдійно події є рейтинг кращих гравців. Потрапивши в перші рядки рейтингу, гравець отримує приємні бонуси до основної нагороди.

  Як добре пройти подія? Слід зібрати якомога більше речей, які необхідні для допомоги дружнім кланам. Дипломатією слід зайнятися в перші хвилини події. До початку події допомагати кланам не рекомендується. Якщо у гравця є кілька тисяч необхідних кланам речей, то є шанс потрапити на перші рядки рейтингу.

  Рекомендується накопичити кристали для прискорення необхідних процесів, за які теж нараховується рейтинг в події. Також радиться частіше за період події нападати на монстрів і проходити історії Кампанії. Якщо правильно виконати всі дії, то можна отримати хороші плюшки. Вони допоможуть збільшити рівень гравця і загальну потужність міста.

  Гільдії в Mobile Royale

  Рекомендується вступити в гільдію в перші кілька годин гри. Плюси знаходження в гільдії:

 • Допомога при поліпшенні будівель в поселенні.
 • Прискорення вивчення наук в Академії.
 • гільдійно завдання, за які гравець отримає призи.
 • Магазин гільдії, в якому продаються цікаві і необхідні речі.
 • Допомога при нападі противника на місто гравця.
 • Допомагаючи в прискоренні согільдійцам, гравець отримує додаткові бонуси і монети гільдії (їх можна витратити в магазині ).
 • Торгівля.
 • Спільна атака на монстрів, напад на інших гравців.
 • Отримання очок VIP.
 • Потрапити на перших етапах гри в активну фракцію дуже вигідно. На старті допомогу согільдійцев значно прискорює будівництво і дослідження. Надалі, можна поміняти гільдію на більш потужну (від 400000 мощі). За участь в ній гравці отримують хороші нагороди.

  Як отримати нагороди фракції:

 • Слід купувати набори гільдії за кристали.
 • Перемога в гільдійно події.
 • Знищення чудовиськ на світовій мапі.
 • Вулик – це спільне розташування міст членів гільдії. Перебуваючи в вулику, гравці отримують можливість активніше торгувати і обмінюватися (з механіки гри необхідну відстань між торгуючими поселеннями не більш 400 км). Якщо члена гільдії атакували, то підтримка може бути надана моментально. Але, якщо на вулик напав потужний гравець, то він спалить всіх підряд (особливо тих, хто відсутній). Часто буває, що в гільдії є пара людей, які люблять посперечатися з високорівневими гравцями, а вони потім спалять весь вулик.

  Збір гільдій – це подія, що нагадує війни фракцій в інших іграх, коли збираються члени клану. Так проходять битви за Форт, нападу на Замки.

  Як створити гільдію? Внизу інтерфейсу вашого міста є кнопка [Гільдія]. Натисніть кнопку [Гільдія], щоб відкрити вікно гільдії, і виберіть [створити гільдію]. Вкажіть назву своєї гільдії, її ярлик, мова і символ, а потім торкніться кнопки [Створити гільдію], щоб закінчити створення.

  Чому так важливо вступити в гільдію? Коли ви перший раз вступите в гільдію, то будете винагороджені кристалами, а також ви зможете використовувати безліч об’єктів всередині плавучі фортеці, щоб налагодити кланову торгівлю, виготовити ремісничі товари і підготувати війська.

  Навіщо потрібен військовий дирижабль? Ви можете приховувати загони всередині Військового дирижабля, використовувати його для участі у масштабних битвах, почати штурм, перемістившись в локацію поруч з кораблем, і заощадити на вартості переміщення. Ви також можете вступити в союзну армію гільдії, щоб брати участь у масштабних битвах в особливих локаціях. Чим більше ваша група, тим менш небезпечними здаються вороги!

  Дипломатія

  Необхідна для закріплення дружніх відносин з кланами в грі. Дружба зав’язується після проходження глав Кампанії. До гравця в місто приходить представник і пропонує зайнятися торгівлею або обміном. Після того, як у вікні дипломатії відносини з кланом досягають 5 рівня, гравець може розраховувати на підтримку друзів в битвах. Щоб дипломатія покращилася, необхідно вивчати відповідні науки в Академії (гілка дипломатії перебувати окремо). Необхідно підвищувати рівень посольства.

  Торгівля. Для того, щоб обмінюватися предметами з іншими кланами, необхідно мати ці предмети. Часто у гравців їх немає. Тому необхідно розвивати торгівлю. Для цього рекомендується вивчати відповідні таланти і дирижабль (будуть швидше переміщатися). За допомогою дирижабля гравець може взаємодіяти з іншими торговими містами. Вони показані на торговій карті і є стандартними. Також можна вести обмін з іншими гравцями.

  Mobile Royale: Проходження Кампанії

  Опис Кампанії

  Карта. Кампанія – це важлива частина гри, яка відрізняє Mobile Royale від подібних стратегій. Кампанія доступна спочатку гри. Рівень складності збільшується з новими місіями. На карту Кампанії можна потрапити через Камінь переміщення, який знаходитися в місті гравця. Потрапляючи на карту, гравець може побачити кілька прапорців, з’єднаних пунктирною лінією. Кожен прапорець означає окрему главу (кілька місій, об’єднаних між собою сюжетною лінією). У лівій частині екрана розташовані іконки пройдених і поточних глав.

  Функціонал. Щоб увійти і подивитися, що вже зроблено і що ще належить виконати, необхідно клацнути по іконки історії. Після цього відкриється вікно глави Кампанії. Вікно розділене на дві частини:

 • Зліва – найменування глав Кампанії.
 • Праворуч – нагороди за проходження, опис клану з яким пов’язана історія глави.
 • Місії. Щоб виконати чергову місію, слід клацнути по прапорці на карті Кампанії. З’явитися вікно глави, де справа перераховані місії, а зліва – нагорода за проходження. Через це меню можна увійти “В бій” і подивитися, скільки енергії (синьої) витратитися на проходження квесту.

  Битви Кампанії

  Початок. Зайшовши в битву, гравець може подивитися інформацію про противника (іконка зліва в центрі екрану):

  • опис опонента;
  • тип військ;
  • рівень Лідера противника;
  • кількість мощі.

  у центрі знизу екрану розташовані іконки героїв гравця, яких можна взяти в битву. Якщо героїв більше 4, то можна вибрати беруть участь персонажів. Тут же можна подивитися які війська б’ються. Слід зазначити, чи буде битися з армією дракон. Є іконка виклику підтримки (для цього необхідно мати руни підтримки).

  Сутичка. Битви проходять в режимі реального часу. Сутички проходять в 2 – 3 раунди. Бій проходить автоматично. Участь гравця практично не потрібно. За винятком використання активних навичок (коли вміння буде готово, ободок іконки з обличчям персонажа буде переливатися). Дракона гравець може використовувати в будь-який момент на свій розсуд, але тільки 1 раз. При використанні дракона, слід пам’ятати, що з середини 2 глави в кінці битви буде з’являтися бос. Тому ящера слід приберегти до моменту появи боса. В кінці вдалою битви, гравець отримує нагороди. Перемога буде зарахована, якщо залишиться в живих хоча б 1 персонаж гравця.

  Повторне проходження. Після завершення глави, гравець може заново проходити історію. Тепер вона стане складніше, але і нагороди будуть краще. Для проходження місій на 3 зірки, потрібно залишити в живих всіх учасників персонажів. Після другого проходження глави, можна робити зачистки, і отримувати бонуси.

  Mobile Royale: Гайд по армії

  У грі герої для битви можуть брати загони. Кожен герой прикріплений до певного роду військ. У битву можна взяти 4 героїв, які ведуть свої війська. Але вибрати беруть участь персонажів можна безпосередньо перед битвою. Якщо в сутичці бере участь більше 2 загонів одного типу (наприклад, 3 загони стрільців), то армія отримує додатковий позитивний бонус.

  Види військ:

 • Піхота – її можна брати проти стрільців.
 • Стрілки – хороші проти кавалерії.
 • Кавалерія – протистоїть піхоті.
 • Ці критерії необхідно враховувати, коли гравець проходить Кампанію або нападає на інших гравців.

  кількість загонів можна збільшити при підвищенні рівня замку. На 3, 5, 12, 19 і 25 рівні. З кожним новим рівнем замку підвищується кількість найманих солдатів. Якщо героям по потужності підвищують колір, то у солдатів інший поділ:

 • Ополченці – перші юніти в грі, з неяскраво вираженими здібностями. Тренуючи їх, підвищується зірковість умінь.
 • Новобранці – можна наймати після вивчення науки “Новобранці”.
 • Гвардійці – після науки “Гвардійці”.
 • Ветерани – після науки “Ветерани “.
 • Характеристики військ:

  • атака;
  • захист;
  • швидкість в дорозі;
  • окуляри здоров’я.

  Потужність армії. На потужність армії впливає загальна потужність міста. Для підвищення рівня війська, необхідно тренувати юнітів в тренувальному таборі. У казармах наймаються війська. Як тільки армія досягне максимально можливої ​​кількості солдатів, в казармі не можна буде наймати нових воїнів. На перших стадіях гри, слід найняти кілька тисяч юнітів, в подальшому слід підвищувати їх звання. По суті, ополченці розпускаються і наймаються новобранці. За таким же сценарієм гравець буде наймати гвардійців і ветеранів. Якщо у гравця буде дуже багато військ, не вистачатиме їжі на споруди і дослідження. Тому краще вивчати військові науки і покращувати якість армії, а не збільшувати її кількість.

  Плавуча фортеця в гільдії дає можливість наймати солдатів за інші ресурси, тут же можна підвищити рівень війська. Спільно замовляючи юнітів, гравці знижують час найму солдатів. На високих рівнях, вигідніше замовляти рекрутів в гільдії, ніж в казармі гравця. Так як вартість найму в плавучої фортеці нижче, ніж в казармі.

  Підтримка армії в битві

  Під час проходження Кампанії, починаючи з третього розділу (коли буде побудована перша руна в місті гравця), з’явитися можливість закликати загін підтримки. У нього входять солдати дружніх кланів. Поміняти клан можна на старті битви. Будуючи руни (вони відкриваються після проходження глав Кампанії), гравець закликає союзників на битву. Спочатку буде приходити кіннота Кінгсберга. Вона не володіє видатними характеристиками, тому швидко падає. Хоч зі збільшенням рівня рун, підвищуються параметри юнітів підтримки, але кавалерія так і залишиться слабкою.

  З часом відкриється піхота руни Сонячної вежі клану Клинки сонця. Цей клан приєднатися до гравця після проходження 2 глави, але відкрити руну можна після повторного проходження історії. Піхота може напасти на стрільців противника, які завжди підходять ззаду армії. При виклику підтримки слід направити загін за стрільців.

  Як ефективніше проходити Кампанію?

  Якщо в перших двох розділах особливих проблем з проходженням не виникає, то в подальшому стане набагато складніше. Повторне проходження теж буде складним. Тому слід правильно розподіляти війська. До кінця другого історії, гравець повинен поліпшити героїв Бренора і САОР до зеленого класу, надіти на Лідера кілька речей, підвищити 4 основних героїв до 13 – 15 рівня. З таким складом можна йти на бій з босом (він буде проходити в останній битві 2 глави). Для битви з босом потрібно залишити дракона. Армії до моменту сутички з монстром майже не залишиться.

  Провідні герої. На старті гри слід вибрати 4 персонажів для прокачування. Це повинен бути Лідер. Рекомендується в якості головного персонажа поставити Бренона. Він хоч і є стартовим героєм, падає першим в перших історіях Кампанії, але він має якість командира, яке не дає війську розбігатися. Має відмінні навички полководця, дає солдатам підтримку. Це герой для ближнього бою. Другим героєм слід поставити жрицю САОР, вона буде лікувати персонажів, у неї гарна атаки з дальньої відстані. Ці два персонажа отримають зелений клас в першу чергу. Слідопит Лорел і вождь зверолюдей Ог’мар доповнять четвірку провідних персонажів. Вождь боєць ближнього бою, а слідопит – далекого бою. Цей склад бере в битву всі види військ, надаючи їм підтримку.

  Побудова армії. Побудова залежить від роду військ противника. Можна перед битвою вибрати, якими загонами піти на ворога. Іноді краще взяти одну піхоту, або одну кавалерію. Буває, що доводиться вибирати все 3 види військ. Слід уважно дивитися, ким йде противник. Це стосується і битв поза Кампанії. Краще відправити розвідку до супротивника, а потім планувати тактику битви. Для проходження Кампанії краще брати 2 бійців ближнього бою і двох бійців далекого бою. Підвищуючи рівень Сторожовий вежі і Замку, можна буде робити побудова загонів самостійно. Всі битви в грі проходять однаково. Різниця тільки в тому, що іноді доведеться воювати проти інших гравців.

  Mobile Royale: Гайд по героям

  Роль героїв в грі

  У грі всього 19 різних героїв. Відкрити їх можна, зібравши 10 медалей Героя. Закликати їх можна буде в міру проходження гри. Першими у гравця з’являться Бренор і САОР. Це найефективніші персонажі в грі. Вони перші досягнутий золотого класу. Вони мають підвищену підтримкою не тільки своїх видів військ, а й всієї армії в цілому.

  Герої впливають на міць армії і міць міста в цілому. Кожен персонаж має свої унікальні вміннями, які впливають на швидкість будівництва, досліджень, видобуток ресурсів. Кожен з героїв надає підтримку одному з видів військ. Подивитися, до якого типу армії приставлений персонаж, можна в меню “Герой”. Одного з героїв необхідно вибрати Лідером війська.

  Здібності героїв

  Кожен герой володіє 2 активними вміннями, які можна використовувати в битвах. Одне з них – це підвищення атаки, інший – підтримка війську. Решта здатності персонажів – пасивні, тобто впливають на розвиток міста, армії, битви постійно. Уміння відкриваються з підвищенням рівня персонажа. Перший пасивний навик доступний на 1 рівні, другий – на 15, третій – на 35 і четвертий – на 50.

  Герої мають набір видів, які можна відкривати поступово, використовуючи осколки персонажів. Особливо зміна вигляду на характеристики не впливає. При зміні вигляду хоч і даються додаткові бонуси, але вони не є однозначними, тому що деяких параметри поліпшуються (наприклад, окуляри здоров’я), а інші зменшуються (наприклад, міць героя). Перш ніж змінити персонажу вигляд, необхідно проаналізувати нові характеристики. Єдине, що дають нові обличчя – це додаткове пасивне вміння.

  Лідер

  Як вже говорилося раніше, лідером можна поставити будь-якого доступного персонажа. При зміні Лідера, змінитися вплив героя на місто. Це залежить від пасивних умінь, які є у персонажа. Для Лідера в Кузні можна виготовити екіпіровку. Ефекти кожного предмета впливають на місто або армію. Речі можна збільшувати в ранзі, вставляти в них каміння (для підвищення характеристик).

  Лідер веде армію гравця в бій, на допомогу союзників або бере участь в обороні міста. Якщо Лідера поставити Командиром армії (це можна зробити на Тренувальної майданчику), то все ефекти будуть працювати ефективніше, ніж окремо. Можна Лідера призначити Командиром армії альянсу (якщо гравець йде в наступ на іншого гравця і закликає на допомогу согільдійцев).

  Командир. Забезпечує армії альянсу (нападу) або армії захисту (коли гравець закликає на допомогу в облозі) дослідженнями, талантами Лідера, благословенням фортів і вівтаря. Коли гравець починає збір армії, він ставати командиром армії. Якщо командир ставить героя з параметром командира, то цей ефект спрацьовує (тобто всі таланти і вміння діють на всю армію). Ефекти персонажа активуються в битві, де гравець виступає командиром або учасником. Призначити Командира можна на тренувальному майданчику вкладка “Захисники”, далі “Склад армії”.

  Таланти Лідера

  Відразу варто відзначити, що таланти зі зміною Лідера не змінюються. Спочатку, є 2 гілки розвитку талантів:

 • Економічна.
 • Військова.
 • Економічну гілку радиться качати в першу чергу. У ній можна досліджувати не тільки різні прискорення видобутку. Найважливішими науками в цій гілці “Прискорення будівництва” (1 і 2 рангу), “Прискорення дослідження (1 і 2 рангу),” Мистецтво торгівлі “. Їх рекомендується похитувати максимально, інші науки спочатку необхідно вкачати по 1 рівню. Прискорення дослідження дозволяє швидше відкрити необхідні військові навички. Прискорення торгівлі дозволяє обмінювати рідкісні матеріали для виготовлення предметів для Лідера.

  У військовій гілці на старті потрібно відкрити всі по 1 рівню поступово. Вивчаючи цю гілку, гравець підвищує початкові характеристики всіх рангів військ.

  Як поліпшити героя?

  підвищення рівня (за допомогою підвищення досвіду):

 • Використовувати Еліксир досвіду (дається за завдання міста, купити, зі скринь).
 • Битви в Кампанії, на полюванні, при видобутку ресурсів, на Арені, при атаці на міста інших гравців.
 • Підвищення рангу (ранг впливає на можливість прокачування героя, отримання навичок, можливості використовувати руни). Необхідно збирати медалі Г ероя. Для отримання зеленого рангу необхідно зібрати 20 білих медалей, для синього – зелені медалі і так далі. Ранг впливає на підвищення характеристик героя (шкоди, захист) і на збільшення ефектів умінь героя (наприклад, на білому класі у Героя активну вміння завдає 105% утрати, на зеленому – 110%).

  Руни. У кожного персонажа є вкладка з рунами. Всього можна поставити 5 рун, але їх можна покращувати і модифікувати. Руни підвищують основні параметри персонажів. Чим вище ранг героя, тим більше рун можна вставити. Руни можна отримати за виконання завдань, зі скринь, за полювання на монстрів. У рун є свої ранги, які поділяються за кольорами. Слід ставити руни по головним параметрами персонажів.

  Mobile Royale: Гайд по Королівству

  Для початку, слід зазначити, що на світовий карті є кілька королівств. Вони створюються періодично. Перші 75 діб на нову імперію не можуть нападати гравці інших держав, переїхати в нове королівство теж неможливо. Усередині Королівства можна переміщатися. Для міграції на інший сервер необхідно мати спеціальний сувій “Переміщення”. Переїхати безкоштовно можна тільки в перші 7 діб гри.

  Гравець при першому вході в гру з’являється у випадковому місці на одному з серверів. Йому дається місто з кількома будівлями, які необхідно відкривати і покращувати. Решта будівлі будуються поступово на майданчику перед міською стіною.

  Замок

  Головна будівля в місті. Покращуючи замок, гравець відкриває нові можливості будівель, торгівлі, армії, досліджень. При підвищенні рівня збільшується кількість допомоги гільдії. У Замку можна змінити тактику спілкування з кланами, подивитися про них інформацію, побачити дані про війська підтримки, отримувати подарунки від дружніх кланів. В меню “Місто” показані всі споруди, які видобувають ресурси і кількість вироблення.

  Основні рівні.

  УровеньЧто откривается2Камень перемещенія3Часовня, + 1 загін до арміі4Магіческое святіліще5Прістань дирижаблів, + 1 загін до арміі6Арена7Факторія8Убежіще9Боевой зал10Появляется радник, можна займатися Діпломатіей11Тюрьма12 + 1 загін до арміі13Кладовие діріжабля16Алтарь18Откривается максимальне виробництво юнітів в Казарме19 + 1 загін до арміі25 + 1 загін до армії

  Для поліпшення замку слід клацнути по ньому, з’явитися 4 кола, необхідно вибрати “поліпшення”. Тут можна подивитися, що необхідно для переходу на новий рівень, прискорити будівництво, миттєво закінчити будівництво за кристали.

  Покращуючи всі будівлі в місті, гравець підвищує загальну потужність. В першу чергу необхідно прокачувати важливі будівлі, а інші, як з’явитися можливість.

  Академія

  Академія важливе будівля. Тут гравець буде прокачувати різноманітні науки, які підвищать багато характеристик володінь, армії, самого гравця. З кожним новим рівнем Академії, відкриваються нові науки. В академії є кілька гілок, які відкриваються у міру зростання поселення.

  Гілки Академії:

 • Економічна (доступна на старті гри) – тут вивчаються науки впливають на місткість сховища, на видобуток ресурсів, на швидкість будівництва, на вантажопідйомність.
 • Військова справа (доступна на старті гри) – впливає на поліпшення загонів (атака, захист, окуляри здоров’я), при вивченні деяких наук відкриваються нові ранги військ.
 • Людина – впливає на поліпшення тренування солдатів і підтримки.
 • Дворф – дослідження спрямовані на будівництво, вклади, торгівлю, гільдію.
 • Ельф – тут вивчаються науки, пов’язані з правоохоронцями і лікуванням.
 • зверолюдей – тут гравець буде відкривати нові можливості подорожей, битв, прокльонів.
 • При вивченні наук необхідно спочатку прокачати економічну і військову гілки на 1 рівень, потім вибрати найнеобхідніші для гравця. Наприклад, швидкість переміщення загону, вантажопідйомність, підвищення атаки і так далі. Кожен гравець (залежить від того, чого людина хоче домогтися в грі) вибирає для себе ті здібності, які підходять саме йому.

  Для того, щоб збільшити швидкість дослідження (на пізніх стадіях гри), необхідно вкрити Лідера в броню , яка збільшує швидкість дослідження.

  Годинникова вежа

  При відкритті вежі, до гравця прилетить дракон, який буде охороняти місто, підтримає в сутичці. Поліпшення Каплиці дає бонус до атаки армії, за умови, що Лідер буде супроводжувати загони в битві. Також нові здібності Дракона (одержувані поступово) дають можливість підвищити захист і здоров’я військ. Після того, як Каплиця отримає 5 рівень, у гравця буде можливість нападати на поселення, які розташовуються на світовій мапі. На високих рівнях, підвищувати потужність Каплиці можна за допомогою нагород радника. Ці нагороди підвищують деякі економічні і військові навички.

  Дракон. Це ящір, який буде вірним помічником гравця протягом всієї гри. Як і інші персонажі, його необхідно покращувати. Покращення називаються формою дракона. Кожна форма дає свої бойові вміння (які ящір використовує в битві, їх необхідно вручну перемикати перед битвою), і пасивні вміння, які впливають на економіку міста (прискорюють будівництво, вивчення, збір і інше). Підвищувати рівень форми дракона можна за допомогою осколків елементалей. Для кожної форми свій осколок.

  Магічне святилище

  Ця будівля допомагає швидше відновлювати Витривалість (жовта енергія), яка дозволяє полювати на монстрів. Також з підвищенням рівня святилища, у гравця підвищується кількість спроб напасти на чудовисько, підвищується максимальна кількість витривалості гравця. З підвищенням рівня святилища, відкривається новий рівень монстрів, на яких можна нападати.

  Руни кланів. Тут можна відкривати спеціальні руни для підвищення основних характеристик загонів підтримки по кланам. Покращуючи руни, гравець підвищує параметри підтримки. З відкриттям рун, з’являється можливість закликати нові дружні клани в битву на підмогу. Тут же можна подивитися наскільки будуть підвищені характеристики підтримки.

  Руни монстрів. Дають ефект при нападі на одного з монстрів, підвищуючи при кожній атаці характеристики атакуючих чудовисько загонів. У грі всього три руни для знищення монстрів:

 • Мисливський вівтар – для полювання на монстрів типу Демонов (Іфритом).
 • Замерзлі яйце – для полювання на Комах (Крижаний павук).
 • Енергія дракона – для полювання на інші типи чудовиськ.
 • Підтримка. У цьому меню святилища, відображається інформація за всіма військам підтримки, які є у гравця.

  Військові споруди

  Казарми. У казармах проходить тренування рекрутів. Іншими словами, гравець набирає тут військо. З кожним новим рівнем будівлі підвищується місткість. Також при збільшенні рівня споруди, збільшується відсоток атаки героя, в разі облоги міста. Тут же можна підвищувати рівень (зірковість) характеристик загонів, розпускати загони. Тренування проходить за видами відкритих рангів (ополченець, ветеран).

  Тренувальний майданчик. Цю територію міста покращувати не потрібно. Періодично майданчик дає кілька одиниць тренувального зброї, необхідного для торгівлі і дипломатії з кланами. У майданчики є два меню:

 • Інформація про армію – тут просто показані основні дані по загонах, кількість юнітів, сила армії.
 • Захисники – тут можна вибрати побудова армії під час нападу на місто, виставити героїв , які спільно з Лідером будуть перебувати на стінах під час облоги.
 • Бойовий зал. Будова дозволяє скликати в альянс членів гільдії або вступати в дружні армії. Рівень залу визначає розмір загону, який буде воювати за альянс. У закладці “Розміщення армії” можна поставити загони в атаку або захист, приєднатися до вже існуючого війську, вийти з альянсу.

  Лазарет. Тут лікують солдатів проти атаки на місто і боїв на світовій карті з іншими гравцями. При збільшенні рівня лікарні, підвищується кількість юнітів, яких можна вилікувати за 1 раз. Додатковий бонус лазарет – підвищення очок здоров’я при облозі на місто.

  Фортечна стіна. Будова захищає поселення від нападів. З кожним новим рівнем підвищується швидкість тренування солдатів в казарми. Додатковий бонус – підвищення відсотка захисту героя при облозі міста.

  Сховище. Ця будова захищає добро лорда під час нападів на місто. З кожним новим рівнем підвищується його місткість. Також Сховище періодично дає бонус у вигляді золота. Додатковий бонус будови – на 25 рівні гравець може розблокувати захист золота.

  Сторожова вежа. Ця будівля буде попереджати гравця про напад на місто противника. Так як армії на світовій мапі переміщаються довго, то у гравця буде можливість підготуватися до нападу. З кожним новим рівнем вежі, дозорні будуть приносити МІЛОРД більш докладні звіти про ворожому війську, ніж на перших стадіях. Також на 25 рівні вежі гравець отримає бонус – зниження атаки противника на 10%.

  Притулок. Тут можна заховати Лідера і інші війська на час нападу. Загони, що знаходяться в Притулок не постраждають при атаці на місто. Можна сховатися від 1 до 12 годин. В Притулок можна розмістити не тільки Лідера, а й частина військ.

  Кузня. Будова, де виготовляється і поліпшується екіпірування Лідера. Коли будівля досягне 17 і 25 рівня, по черзі відкриється 2 слота для прикрас, що збільшить характеристики Лідера. При поліпшенні споруди, підвищується швидкість кування. У Кузні у вкладці “Вибрати” можна підібрати броню під необхідні потреби гравця. Наприклад, для прискорення тренування воїнів, або для захисту міста і інше. Тут же можна об’єднувати матеріали, камені і руни для поліпшення параметрів. Є кілька рівнів предметів:

 • Білий – звичайні.
 • Зелений – особливі.
 • Синій – рідкісні.
 • Фіолетовий – епічні.
 • Золотий – легендарні.
 • На кожному рівні у предмета підвищується ефект бонусів або додаються нові характеристики.

  Економічні споруди

  Ферма. За допомогою будови гравець отримує і зберігає їжу. З кожним новим рівнем підвищується кількість виробництва та зберігання їжі. Але, їжу слід збирати не на самому приміщенні, а в районі Каменя переміщення, де розташовані поля.

  Каменоломня. Будова дозволяє добувати і зберігати камінь.

  Тартак. При її допомоги можна добувати деревину, яку слід збирати в районі полів Ферми в лісовому масиві.

  Маєток. Будівля виробляє і зберігає золото. Після його споруди Сховище починає давати золото гравцеві. З підвищенням рівня будови, стають доступними поліпшення ресурсовидобувних будівель і нових будівель.

  Пристань дирижаблів

  Ця будова дозволяє використовувати літаючі кораблі для торгівлі з іншими кланами. Нові рівні Пристані підвищують швидкість торгівлі і кількість торговців. Торгівлю можна почати через меню Дирижабль.

  Скарбниця. Будівля виконує функцію банку. Тобто гравець робить внесок у вигляді кристалів на певний час, потім гравець отримує свої кошти з відсотками. Будова починає працювати і приносити дохід тільки після того, як гравець вперше внесе в гру реальні гроші. Власне, якщо гравець не хоче вносити власні кошти, то будівля буде просто стояти. Покращувати його потрібно при гострій необхідності (наприклад, без певного його рівня не поліпшується інша споруда).

  Дипломатичні споруди

  Факторія. Будівля дозволяє допомагати ресурсами согільдійцам гравця. Покращуючи будова, гравець знижує податок на допомогу, підвищує кількість допомоги і щоденний ліміт на кількість допомоги. Для того, щоб допомогти членам гільдії, слід увійти в меню “Підмога” і вибрати зі списку будь-якого гравця з гільдії.

  Дирижабль. Перейшовши в меню, гравець побачить торгову карту, з розташованими на ній торговими містами кланів. Кожна угода підвищує рівень довіри між гравцем і кланами. Для торгівлі необхідно вибрати будь-яке місто і клацнути по прапору обраного населеного пункту. Після цього з’являється вікно з міста. Тут потрібно вибрати необхідний товар і відправити дирижабль в шлях, натиснувши кнопку “Торгівля”. На кнопці показано час операції. Праворуч від кнопки, гравець може подивитися, які ресурси будуть потрібні для подорожі.

  У лівому нижньому кутку на карті є значок з 3 шоломами. Натиснувши на нього можна допомогти согільдійцам прискорити торгівлю. Прискорення відбувається за допомогою бонусних прискорювачів гравця.

  Mobile Royale: Поради від розробників

  Як підняти свою міць? Для збільшення своєї могутності ви можете тренувати солдатів, будувати і покращувати будівлі, досліджувати технології. Коли ви покращуєте будівлі, вам стає відомо то кількість мощі, яке ви отримали за поліпшення.

  Як захистити себе? Використовуйте [Щит] для запобігання атак на ваш місто (якщо ваші загони знаходяться за межами міста, вони не будуть захищені). Якщо атакована ваша армія зі збору ресурсів, ви можете відкликати її. Використовуйте звичайне або випадкове переміщення для швидкого втечі з небезпечних локацій (якщо ви будете атаковані під час переміщення, ворог миттєво переміститься до вашого міста). Приєднуйтеся до гільдію, щоб переміщатися під захист її учасників. Побудуйте в місті лазарет для зменшення втрат серед загонів.

  Як атакувати монстрів? Перейдіть на карту світу і використовуйте [Витривалість], щоб розташувати загони і героїв для полювання на монстрів.

  Як зробити поліпшення будівлі? Коли стрілка на будівлі, яка вказує вгору, стає зеленою, це означає, що воно може бути покращено. Торкніться будівлі, щоб під ним з’явилася кнопка [Поліпшити]. Натисніть на кнопку, щоб поліпшити будівлю.

  Як добувати ресурси? Знайдіть ресурси на карті королівства, торкніться їх і виберіть [Зібрати] для відправки ваших загонів на їх збір; вашої армії знадобиться певний час для завершення процесу. Коли ваша армія закінчить збір, вона відправиться з ними назад до вашого міста. Чим більше максимальна вантажопідйомність армії, тим більше ресурсів вона зможе привезти назад.

  Що таке руни? Руни потрібні, щоб зробити героїв ще більш могутніми. Вони надають різні бонуси, які дадуть вам відмінні переваги в бою.

  Війни фортів. У кожному королівстві відбуваються війни між кланами. Гравці беруть участь в складі гільдій і повинні вступити в армію альянсу, щоб атакувати форт кожного клану. Як тільки форт клану буде захоплений, він надасть потужний бонус.

  Якого жанру Mobile Royale? Mobile Royale – стратегічна гра. Ви граєте за лорда, правителя свого міста. Виконайте наступні дії для збільшення вашої щоденної вигоди: будуйте будівлі, закликайте героїв, тренуйте солдат, досліджуйте технології, здобувайте ресурси, вступите в гільдію і так далі.

  Які клани існують в Mobile Royale ?

  1. Кінгсберг : в більшості своїй люди, вони вітаються в інших кланах і володіють найкращою кавалерією. Символи: коні, кінська збруя, списи.

  2. Антрополіс : складається тільки з людей і ворожий до всіх інших рас, вони чудові в обороні. Символи: леви, грифони, меч і щит. Клинки сонця: мають досить просунутої магією і ведуть за неї внутрішні конфлікти, вважають за краще існувати в гармонії з природою. Символи: сонце, олені.

  3. Полум’яний молот : клан упертих дворфов, які досягли успіху у всіх видах ремесел; у них жорсткі правила, які стосуються вибору свого правителя. Символи: молоти, ковадла, бойові сокири.

  4. Механоград : клан, який залишив свої підземні печери і відкинув старі упередження заради виплавки матеріалів і технічних досліджень; вони ж винайшли повітряні кораблі для вільної торгівлі з іншими кланами і підстави розвиненою організації торгівлі. Символи: кирки, гайкові ключі, пивні кухлі, шестерні, бородаті особи.

  5. Кривавий оплот : могутній клан древніх зверолюдей, жорстоких і диких, які п’ють кров повалених воїнів в надії знайти їх силу і стійкість духу. Символи: ікла, сокири, звірині шкури, дерев’яні щити.

  6. Нічні списи : клан зверолюдей, добре відомих своєю хитрістю, що складається з гоблінів і різних дрібних хижаків, що спеціалізуються на отрути і далеких атаках. Символи: ікла, звірині шкури, списи, дерев’яні щити.

  7. Фантоми : заклинателі, які шукають магію повсталих з мертвих для здобуття безсмертя, їх дії загадкові і не схожі на інших, вони ж, у свою чергу, не спілкуються з іншими кланами. Символи: трупи, блукаючі вогники, змії, розбиті предмети (розірвані прапори, роздроблені кістки).

  Як мені змінити ім’я лідера? Є два способи змінити своє ім’я:

  1. Натисніть кнопку [Сумка] в ігровому інтерфейсі і виберіть [Магазин кристалів]. Купіть [Зміна імені] в секції [Особливу]. Після покупки предмет з’явиться тут: [Сумка]. Використовуйте кнопку “Використовувати” на цей предмет і потім ви зможете поміняти ім’я. Потім торкніться кнопки “ОК” для закінчення зміни імені.

  2. Торкніться зображення вашого профілю в ігровому інтерфейсі, а потім кнопки під вашим ім’ям. Якщо зміна імені знаходиться всередині сумки, ви можете поміняти його прямо зараз. Якщо ні, ви можете витратити 150 кристалів для покупки і використання зміни.

  Примітка: ім’я вашого лідера і назву замку збігаються.

  Як новачкові використовувати переміщення? Нещодавно створені персонажі будуть отримувати “Переміщення новачка”, який може бути використаний для переміщення до вашого міста з іншої локації одного або іншого королівства. Натисніть кнопку [Огляд королівства] в нижньому лівому кутку зовні міста для виходу на карту королівства. Якщо ви хочете увійти в інше королівство, торкніться кнопки “Карта світу”, щоб вибрати цікавить вас. У будь-якому королівстві торкніться [порожній локації], щоб [Move] ваше місто на цю ділянку. [Переміщення новачка] може бути використаний тільки до досягнення замком 5 рівня і тільки протягом 7-ми днів після створення облікового запису в Mobile Royale.

  Як можна дізнатися про інших королівствах і переміщуватися в них? Натисніть кнопку [Огляд королівства] в нижньому лівому кутку зовні міста для виходу на карту королівства, а потім торкніться кнопки [Карта світу], щоб відправитися туди. Виберіть цікавить вас королівство, потім торкніться його, щоб оглянути. Для переміщення в інше королівство вам знадобиться [Переміщення новачка] або [Осколки переміщення]. Торкніться [порожній локації], щоб [Move] ваше місто на цю ділянку. * [Переміщення новачка] може бути використаний тільки до досягнення замком 5 рівня і тільки протягом 7-ми днів після створення облікового запису в Mobile Royale.

  Як можна збільшити кількість зібраних ресурсів? Тренуйте загони вищого класу в казармах і відправте їх для збору ресурсів, щоб збільшити максимальне завантаження, що перевозиться вашої армією. Кожен клас загону має різну вантажопідйомність.

  Як отримати досвід героя? Досвід героя можна заробити за допомогою:

  • кампанії,
  • збір ресурсів,
  • предметів досвіду,
  • полювання на монстрів,
  • села кланів,
  • боїв між арміями.

  Як заробити очки таланту? Збільшуйте рівень лідера для отримання очок таланту. Окуляри таланту можуть бути використані для поліпшення військових і економічних талантів.

  Як отримати досвід гравця? Досвід гравця можна заробити за допомогою:

  • кампанії,
  • завдань міста,
  • дипломатії,
  • полювання на монстрів,
  • села кланів,
  • боїв між арміями.

  Як можна збільшити кількість наявних у мене армій? Коли ваш замок отримує рівні: 3, 5,12,19 і 25, вам дається ще один осередок армії.

  Як ставити закладки локацій? Натисніть кнопку в нижньому лівому кутку інтерфейсу гри, щоб побачити карту королівства, а потім виберіть локацію. Натисніть кнопку збереження у спливаючому вікні для збереження локації. Торкніться червоної кнопки закладок справа на карті королівства для пошуку закладок.

  Які правила безкоштовного будівництва ?

 • Коли у VIP-гравця залишився будівництва або дослідження стає меншим, ніж належну йому обмеження безкоштовного часу, він може миттєво завершити будівництво або дослідження.
 • Безкоштовне час можна використовувати необмежену кількість разів.
 • Підніміть свій VIP-рівень, щоб збільшити тривалість безкоштовного часу.
 • Навіщо потрібен торговий корабель? Ви можете відправити торговий корабель до будь-яких кланам на карті світу, щоб почати з ними торгівлю.

  Навіщо потрібен купецький корабель? Клановий корабель прибуде до вашого міста, щоб почати з вами торгівлю.

  Що таке збір? Гравці збираються разом для атаки на ворогів. Гравець, що оголошує збір, вибирає період часу, протягом якого учасники гільдії можуть зібратися разом. Коли період часу минув, зібралася в результаті армія альянсу починає свій напад на ворога. Для оголошення збору вам потрібно мати будинок “Бойовий зал”. Розмір збору залежить від рівня “Бойового залу” оголошує. Тільки що оголошує збір може розпустити армію альянсу. Армії, які беруть участь в зборі, не можуть бути відкликані до його завершення.

  Як діють підкріплення? Якщо посольство вже побудовано, а ворог почав атакувати ваш замок, то учасники гільдії зможуть відправити вам свої загони, щоб допомогти в захисті. Кількість загонів для захисту, на яке ви зможете розраховувати, залежить від рівня посольства.

  Споживають чи загони їжу? Загони споживають їжу, проте якщо її стане недостатньо, вони не будуть голодувати або вмирати.

  Автор статті: Евге