Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Mobile Legends: Поради, WIKI, Огляди

MOBILE LEGENDS: BANG BANG – це це розрахована на багато користувачів мобільна гра на андроїд в жанрі multiplayer online battle arena (MOBA), розроблена і видана азіатської компанією Moonton 1 жовтня 2016 м Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Mobile Legends завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Поради та секрети гри
 • ТОП кращих героїв за ролями
 • Кращі герої танки
 • Кращі герої вбивці
 • Кращі герої стрілки
 • ТОП кращих персонажів
 • Mobile Legends: Поради та секрети гри

  Mobile Legends – це MOBA гра. Іншими словами, гравець при вході в гру потрапляє відразу в її головне меню. Тут можна купити героїв, емблеми на них, робити настройки і входити в режими гри. Матчі проходять в командах 5 гравців проти 5. У грі існує кілька режимів:

  Призначений для користувача режим – тут гравці запрошують в команду своїх друзів. Максимальне число гравців з одного боку – 5 чоловік, може бути менше (але тільки в цьому режимі). Тут можна розвивати свої командні навички і битися за медальку і загальний респект друзів.

  Гравці проти комп’ютера – режим актуальний на старті гри, де новачки можуть ознайомитися з механікою гри, діями героїв, картою. Навчаться розуміти ситуацію битви. В основному тут можна навчитися володіти новим героєм.

  Звичайний матч – тут б’ються дві команди гравців по 5 героїв з кожного боку. Тут особливо нікого не корять, це наступний крок в ознайомленні з грою і вміннями персонажів. Карта трохи відрізняється від інших. У підсумку команда переможців віднесе до себе в скарбничку золото і медалі.

  Ранговая гра – тут гравці набирають собі рейтинг, заробляють медалі, зірки і нові звання. Переможці отримують зірки, а у тих, хто програв їх забирають. Таким чином, гравці просуваються по рейтингу вгору. Чим вище ранг гравця, тим краще нагороди в кінці сезону.

  Механіка гри дуже проста – одна команда повинна захопити і утримати за 10 хвилин базу противника. Дійти до бази можна за трьома основними стежками – лініях (верхня, середня і нижня). На дорогах розташовуються захисні вежі (вони не просто стоять, а наносять ворогам досить відчутних втрат). Є два об’єкти для підняття рівня – черепаха і лорд. І дві точки відродження (по одній на кожну базу) – фонтани.

  Гра рясніє безліччю різноманітних героїв, з набором активних і пасивних умінь. Для кожної битви слід вибирати 1 чемпіона. По ходу бою можна купувати різні речі, які посилять персонажа і дають значну перевагу гравцеві. Герої, при вході в режим мають 1 рівень, який підвищується протягом сутички.

  Mobile Legends: Опис гри

  При першому вході в гру, людина проходить навчання на Арені. Режим бою 5х5. Після того, як гравець пройде навчання, він потрапляє до основного меню. Наступний крок – нескінченні динамічні і барвисті матчі.

  На перших етапах гри необхідно вибрати персонажа, який підходить гравцеві. З яким людині буде комфортно і зручно бігати. З яким гравець буде необхідний команді. Коштують такі персонажі дорого, збирати на необхідного героя припадуть довго.

  Чи можна грати без покупки героя? При першому вході в гру, людина отримує 1 базового стрілка, з яким буде бігати до 1 перемоги в матчі з людьми. Потім отримає іншого героя. З цими двома персонажами і почнеться подорож у світі Mobile Legends.

  Але гра дуже цінує своїх гравців, і пропонує щоденні завдання, за успішне виконання яких геймер буде отримувати скриню. З цієї скрині гравцеві будуть періодично випадати тимчасові чемпіони, на яких він зможе грати від 1 до 7 діб. Таким чином можна спробувати всіх персонажів, а потім вибрати найбільш сподобався.

  Для того, щоб почати розуміти механіку гри, новачок може увійти з головного меню у вкладку “Стрім”. Тут є можливість подивитися, як грають топові гравці, навчитися бачити ситуацію на карті, вибрати підходящого героя.

  Емблеми

  Якщо гравець не хоче бути ганчіркою на поле бою, яку все посилають на фонтан, необхідно приділити особливу увагу емблем. Вони додатково підвищують базові характеристики персонажа. Є два набори емблем, доступних зі старту гри:

 • Фізичні – для героїв з фізичним втратою (наприклад, стрілки).
 • Магічні – для героїв з магічним втратою (Наприклад, маги).
 • Емблеми знаходяться у вкладці “Підготовка”, де варто відкрити закладку “Емблеми”. Краще почекати з провідними героями, а приділити підвищену увагу емблем. Вони дійсно підвищує характеристики героїв. Краще грати на 2 – 3 героях, але заряджених сильними емблемами, ніж бігати натовпом персонажів, але без такої потужної підтримки.

  Білд – це список речей, які необхідно купувати для героя під час матчу . Тут можна зайти в білди про-гравців, скопіювати той, який підходить персонажу і користуватися ним в будь-який час. Гравці називають білди – складанням. Придбання предметів відбувається прямо під час матчу. Для покупки не обов’язково повертатися на фонтан. Кожен бій індивідуальний, і предмети можуть знадобитися різні.

  Щоденні завдання

  Ці квести даються в стандартному списку заходів, які необхідно виконувати щодня. Наприклад, пограти за стрілка, вбити 5 монстрів в лісі. Також в головному меню у гравця будуть щодня з’являтися важливі скрині, які слід відкривати щодня. У них заховані корисні для героїв речі, які зроблять потужнішим персонажів.

  Гра добре обдаровує гравців за щоденні входи і виконання завдань. Тому, якщо гравець серйозно має намір зайнятися грою, то слід щодня приділяти увагу грі, виконувати завдання.

  Як частіше перемагати?

  Як і в будь-який інший грі, в Mobile Legends байдуже, за якого героя грає людина. Куди важливіше, чи розуміє він що робить, як робить і для чого він це робить.

  Знання героїв. Для успішної гри важливо знати всіх героїв. Добре, якщо гравець буде відрізняти одного персонажа від іншого і знати його основні вміння. Ці знання необхідні гравцеві на декількох етапах гри.

  Вибір чемпіона. Щоразу перед матчем гравець вибирає героя, з яким піде в битву. У цей момент слід спостерігати за тими героями, яких вибирають товариші по команді. Необхідно розуміти які сильні і слабкі сторони будуть у загону. Це не полягає в тому, щоб підрахувати скільки буде битися стрільців або танків. Ні, мова йде про навички персонажів. Від цього знання повинен залежати вибір чемпіона. Наприклад, гравець вибирає відмінного мобільного стрілка, а вся інша команда представляє з себе повільну черепаху. В цьому випадку краще вибрати стрілка з підвищеним втратою або станом (вміння паралізувати супротивника на кілька секунд).

  Противник. Знання героїв дуже важливо при появі противника. Якщо гравець знає, що варто чекати від стоїть попереду опонента, то не буде в конвульсіях жати на скіли (вміння) свого персонажа, а спокійно побудує тактику бою. Тут стануть в нагоді знання умінь героїв: чи може суперник знерухомити гравця, увірватися в команду, непомітно підійти ззаду, накрити весь загін масовим скіллом. Також гравець буде знати, чим в першу чергу вдарити по противнику, чи варто витрачати на нього потужний ультимативну вміння, або йому досить всього пари автоатака для переміщення його на фонтан. Бачачи нерівного супротивника можна спокійно відійти до башти, і взагалі не витрачати на нього ману.

  Для знання всіх персонажів необхідно частіше грати, дивитися і читати гайди, поради. Варто частіше практикуватися. Згодом новачок стане розбиратися в героях, навчиться правильно управляти своїми чемпіонами, не метушитися в матчі. Найголовніше – навчитися адекватно оцінювати обстановку.

  Карта

  Гіпер необхідно орієнтуватися на місцевості. Багато гравців не хочуть сприймати карту, як додатковий інструмент до перемоги. А даремно! Знання карти, розташувань веж, стін, навіть кущів, може вирішити результат битви, а іноді і цілого матчу. Слід знати кожну стежку в лісі своєї команди і у супротивника. Це необхідно для того, щоб під час відступити. Або, навпаки, в потрібний момент вистрибнути з куща або перелетіти через стіну (деякі герої здатні на це).

  Якщо в якомусь кутку карти почався неабиякий заміс, то гравцеві необхідно якомога швидше дістатися до місця битви. Якщо герой буде блукати в заростях, натикаючись на монстрів і стіни, то може не встигнути допомогти своїй команді.

  Або так: гравець спокійно зносить вежу на одній з ліній, і тут помічає, що в його сторону тупотить противник. Знаючи, який персонаж намагається дістатися до гравця, можна розрахувати час його шляху (з урахуванням ландшафту) і під час понести (при необхідності) ноги або гідно підготуватися до битви.

  Міні – карта

  Якщо гравці з часом волею – неволею починають орієнтуватися на місцевості, то невелике вікно з картою і точками на ній, багатьох дуже дратує. Це неправильний підхід! Міні – карта дуже корисна річ в грі. Про неї не варто забувати. Навпаки, слід постійно стежити за нею. Якщо всю увагу зосередити тільки на те, що відбувається в даний момент на екрані, то можна спокійно злити гру.

  Дуже важливо знати, як обстановка у союзників, куди рухаються противники. Може в даний момент, коли гравець добиває вежу противника, товаришам потрібна допомога – це можна побачити тільки на міні – карті. Або так: на сусідній лінії велася битва, а потім противник направляється до розташування гравця. Для того, щоб героя не застали зненацька, потрібно постійно дивитися на міні – карту. Може трапитися і така ситуація: гравець не може знайти противника на міні – карті. Тільки що були точки, а тепер їх немає. Необхідно перевірити лорда або черепаху, напевно вони там.

  Вибір лінії

  В ідеалі постановка ролей повинна бути такою:

 • На верхній (топ) лінії б’ється танк або боєць.
 • На середній лінії розташовується маг.
 • На нижній б’ються стрілок і воїн підтримки.
 • За лісі може бігати один танк або воїн.
 • Звичайно, це не панацея, просто рекомендації досвідчених гравців. Оптимальний варіант на старті гри, це наступна розстановка сил:

 • 2 персонажа на верхній лінії.
 • 1 на середньої.
 • 2 на нижній лінії.
 • якщо раптом гравець помітив, що два союзника тупають на лінію до вже стоїть там герою, то необхідно просто перейти на іншу лінію. З гідністю нічого не станеться, головне – перемога в матчі. Хороший гравець повинен розуміти, що це не страшно, а навпаки, добре поодинці стояти під вежею.

  По-перше, якщо проти гравця підуть три ворожих героя, гравець повинен знати, що це не страшно. Навпаки, це чудово. Слід просто встати під вежу і збирати Крип. На пару з вежею, гравець відмінно протистоїть трьом ворогам. По-друге, якщо противники не полізуть під вежу, то захисник сильно обходить їх по золоту, тому що в грі воно не розподіляється порівну.

  Якщо ж гравець один тримає середню лінію і розуміє, що не зможе вивезти трьох суперників , то необхідно просто попросити про допомогу своїх союзників. Насправді необхідний буде тільки 1 бойовий товариш.

  Позиціонування

  Mobile Legends – це командна гра, у кожного персонажа своя роль в грі. Тому вибравши чемпіона, слід не лізти куди не варто, а чітко знати що робити граючи за того чи іншого персонажа.

  Стрілець. Вибравши цю роль, не слід носитися по карті, не варто заходити на ворожу територію за монстрами, не варто лізти одному на вежу. Стрільцям життєво необхідно слідувати за танком або бігати з персонажем підтримки. Якщо з укриття на стрілка вилетить жвавий вбивця, то Дальник (боєць далекого бою) швидко полетить на фонтан. Якщо стрілка вб’ють, то команда позбутися переваги, втративши значну шкоду. У командних битвах не слід стріляти першим. У противників, швидше за все, є бійці ближнього бою, які можуть увірватися в загін і швидко дістатися до героїв другої лінії. Слід трохи почекати, коли вороги прорвуться, а потім вже почати поливати їх з усіх стволів.

  Маги. Якщо гравець бігає за мага з далеким боєм, то всі поради, які написані для стрільців, застосовні і до нього. Єдина відмінність, що стріляти в бою потрібно по персонажам в момент прориву, трохи раніше стрільців. Це необхідно, якщо у героя є вміння зупиняти або сповільнювати опонентів. Не варто лізти в гущу подій, краще триматися за потужними спинами воїнів ближнього бою.

  Бійці і вбивці. Ці персонажі можуть вбігати в центр бійки, можуть забрати з собою на фонтан парочку ворогів. Але робити цього не рекомендується, тому що загін залишиться без підтримки. Краще використовувати свої вміння для спліт-пуша (розбиття команди супротивника на кілька дрібних шматків). Ці герої відмінно показали себе в дуелях 1х1. Якщо гравець, що воює за воїна, не розуміє, як вести себе в командному бою, це може пустити під укіс всю битву. Вбивцям радиться грати по 3 тактик:

 • Провокація – зробити все можливе, щоб противник напав на команду. В цьому випадку суперники можуть дати відсіч всією бригадою.
 • Момент несподіванки – вороги напали на команду і почалася сутичка, вбивця в цей час ховається в кущах (або в іншому укритті). Його основне завдання – увірватися в натовп в той момент, коли противник використовував всі атакуючі вміння.
 • Захист – якщо персонаж дуже повільний, то слід встати на захист слабких по здоров’ю бійців Дальник. Це необхідно, адже є ж вбивці у противників, які можуть несподівано увірватися в битву в самий невідповідний момент.
 • Танки. Без них не обходиться не один успішний матч. Завдання танків – викликати атаку супротивників на себе. Це дуже важливо! Танки створені для того, щоб прикривати слабких, але з великою втратою, героїв. Люди, які грають за танків, повинні завжди бути напоготові, і в потрібний момент закрити собою стрільців і магів. Битися необхідно з таким розрахунком, щоб в будь-яку хвилину прийти на допомогу тонким персонажам. Танк не тільки призвідник сутички, але і надійна стіна, за якою можуть сховатися стрілки і маги. Не один суперник не повинен пройти повз і образити ваших бійців далекого бою. Якщо битва пішла не так, як хотілося спочатку, то танк повинен дати час команді відійти під вишку, нехай навіть ціною власного життя. Герої, які мають велику втрату, і без танка з безпечної відстані відіб’ють Крип, і займуть вигідну позицію. Правильних танків дуже люблять і цінують.

  Підсумовуючи все вищенаписане, можна зробити висновок: хороший гравець, це той гравець, який може орієнтуватися на місцевості, правильно розрахувати сили, грамотно орієнтувати команду. Все вміння приходять не відразу, тому гіпер важливо практикуватися, частіше грати в кожному режимі, по можливості, спробувати битися за кожну професію.

  Емблеми

 • Було створено 9 наборів емблем для різних ролей. Спочатку, Вам доступно 2 набору. Решта 7 стануть доступні, як тільки Ваш аккаунт досягне рівня 10. Кожен набір емблем підсилює Вас тим чи іншим чином.
 • У кожного набору емблем є свій рівень емблем, починаючи з Ур. 1 (аж до Ур. 60). Кожне підвищення рівня вимагає деякі ресурси і БО і підвищує ряд характеристик.
 • Кожне дерево талантів буде розблоковано, як тільки відповідний набір емблем досягне рівня 15. Ви отримуєте 1 очко таланту в самому початку і далі за кожні 5 рівнів. Таким чином, коли набір досягне 45 рівня у Вас їх буде 7.
 • Древо Талантів кожного набору емблем має 3 ступені. Перші 2 збільшують базові характеристики, кожен талант може бути посилений до Ур. 3. Остання щабель дає більш сильні ефекти. Кожен талант в ній може бути посилений до Ур.1. Ви можете збільшити його рівень, витративши 1 очко таланту.
 • Правила розблокування талантів: Перший ступінь не має обмежень. Ви можете вкласти в неї до 3-х очок талантів; Другий ступінь буде розблокована, як тільки в першу буде вкладено 3 очка талантів. У неї також можна вкласти до 3-х очок талантів. Третій ступінь не має обмежень. Проте, кожен талант в ній має єдиний рівень і в неї може бути вкладено тільки 1 очко таланту.
 • Вкладені окуляри талантів можна скидати безкоштовно необмежену кількість разів. Кнопка скидання очок розташована впритул до вікна їх кількості. Якщо відкрито кілька різних талантів, Ви можете перерозподілити окуляри талантів, натиснувши відповідну кнопку, щоб змінити талант в третього ступеня.
 • Для кожного набору емблем існує 2 сторінки талантів. Перша сторінка доступна для всіх гравців, друга – тільки для зіркових учасників. На кожній сторінці зберігається Ваша поточна збірка. Ви можете вибрати різні набори емблем і сторінки талантів в ході вибору героя.
 • Роз’яснення особливих характеристик: 1) Гібридний Проникнення: кожне очко збільшує фізичне і магічне проникнення на 1; 2) Гібридний відновлення: кожне очко збільшує відновлення здоров’я та мани на 1.
 • Після перемоги

  1. Після кожного матчу, ми будемо оцінювати кожного гравця за очками, відповідно до їх показниками під час битви. Згідно присуджених очками, переможці і переможені будуть оцінюватися відповідно, і ця оцінка визначить, які медалі будуть дані за матч.

  2. Гравці команди, що перемогла, в кращому випадку, можуть виграти в порядку оцінки: “MVP матчу”, золоту медаль, золоту медаль, золоту медаль, золоту медаль; гравці команди, що програла, в кращому випадку, можуть виграти в порядку оцінки: “MVP Команди”, золоту, срібну, бронзову медаль. Однак, якщо гравці, які за оцінкою (і в теорії), повинні отримати певну медаль, але їх оцінка не відповідає мінімальним вимогам, то він буде автоматично знижений. Зокрема, для переможців, гравець може бути поіжен на 1 ранг медалі. Наприклад, якщо гравець, судячи з оцінки, повинен отримати золоту медаль, але в за набраними очками йому не вистачає до золотої медалі, то йому присуджується срібна медаль. Гравці команди, що програла можуть бути знижені без обмежень, якщо не досягнуть мінімальних очок для рейтингу, що означає, що показники і окуляри гравця будуть перевірені на відповідність нашим мінімальним вимогам для кожної медалі, і це зумовить, який тип медалей може отримати користувач.

  3. Для переможців, кращий гравець матчу може бути визначений рангом, це означає, що до тих пір, поки ви закінчуєте матч найкращим гравцем команди, що перемогла, не залежно від отриманих очок, ви отримаєте нагороду кращого гравця матчу. Для команди, що програла, кращий гравець команди буде надано лише тим, у кого найбільше очок, однак, вони також Дольний відповідати нашим мінімальним вимогам для золотої медалі, інакше вони не отримають MVP.

  4. Грунтуючись на нашій системі оцінок, в кращому випадку, команда переможців буде нагороджено 1 MVP Матчу, 4 золотими медалями; в гіршому випадку, команді буде присуджено 1 MVP Матчу, 2 срібні медалі, 2 бронзові медалі. Для команди тих, хто програв, в кращому випадку може присуджуватися 1 MVP Команди, 1 золота медаль, 2 срібні медалі, 1 бронза; в гіршому випадку, команда може виграти 5 бронзових медалей.

  5. Різні присуджені медалі будуть переведені в різні скрині для медалей: MVP Матчу дорівнює 10 очкам медалей, золота медаль 7 очок срібна медалть 5 очок, бронзова медаль 3 очка. Цінність MVP Команди (програла команда) буде еквівалентна золотої медалі, тому 7 очок.

  6. Кількість присуджених “MVP Матчу” і “MVP Команди” буде підсумовано в розділі Інформація про битву для кожного гравця.

  Як працює Місцева Таблиця Лідерів :

 • Все дані, які визначають рейтинг в Місцевій Таблиці Лідерів, беруться від всіх гравців, розташованих в тій же області, що і ви. Локація всіх гравців визначається на підставі Геолокації в Реальному часу. Тому вам необхідно дозволити Службам Геолокації активувати функцію визначення.
 • Згідно Рівню Адміністрації вашої поточної локації, Таблиці Лідерів розділені на Нижчий Дивізіон, Середній Дивізіон і Вищий Дивізіон. (Рівні адміністрації можуть варіюватися в залежності від країни / регіону, тому може бути менше 3 дивізіонів в Таблицях Лідерів).
 • Після кожного тижня кожен гравець отримує Окуляри Героя о 05:00 по понеділках (час сервера). Від кількості Очок Героя залежить, чи може гравець увійти в Місцеву Таблицю Лідерів. Якщо може, гравець отримає Почесний титул, термін дії якого закінчиться через 7 днів. Гравці можуть вказувати свої титули в своєму профілі.
 • Топ-10 – це 10 кращих гравців у Вищому Дивізіоні. Заснований на статистиці Очок Героя в реальному часі список оновлюється щомісяця. Гравці, які входять в список, отримують Вищий Титул, термін дії якого закінчується через 1 місяць. Список Топ-10 обнуляється в кінці кожного місяця. Коли починається новий місяць, гравці повинні брати участь в нових матчах, якщо вони хочуть повторно увійти до списку Топ-10.

  Як збільшити Окуляри Героя ? Окуляри Героя в першу чергу засновані на продуктивності кожного героя, якого ви отримаєте. Кожен герой починає з тими ж Очок Героя за замовчуванням. Тим не менш, ви втратите частину очок героя з програного бою.

  Як зменшується показник героя : Кожний новий тиждень, якщо гравець не зміг використати певного героя в режимі рейтингу, цей показник героя буде зменшуватися . Однак, якщо гравець зіграє в одному Рейтинговому Матчі на цьому тижні, Окуляри Героя повернуться до норми. Після закінчення кожного сезону, Окуляри Героя впадуть до певного рівня. Вам потрібно буде брати участь в більшій кількості рангових матчів, щоб збільшити окуляри Героя.

  Про Адміністративному Дивізіоні : Карта, яка використовується для пошуку всіх гравців, надається сторонніми постачальниками. Це використовується тільки як посилання.

  Mobile Legends: ТОП кращих героїв за ролями

  Mobile Legends: Кращі герої танки

  тигр

  Один з перших персонажів в Mobile Legends. Але незважаючи на свій вік, тигр залишається популярним чемпіоном у багатьох любителів гри.

  Пасивне вміння – при кожній атаці підвищує опірність до фізичних і магічним атакам суперників.

  1 вміння завдає відчутної шкоди на старті матчу, на додачу до цього, він уповільнює всіх супротивників, за якими пройшовся ударами. Дуже корисне вміння для командних боїв.

  2 вміння дає можливість швидко скоротити відстань до противника. При цьому завдаючи йому шкоди. Якщо вміння використовувати вдруге, то герой підкидає суперника вгору. Ця здатність може зіпсувати ультимативну вміння (ульта) будь-якого героя. Якщо у тигрів ще не працювала “Спалах”, то спочатку можна використовувати її (скоротити відстань до цілі), а другим навиком відкинути ворогів в сторону своїх Дальник, щоб ті розстріляли противника.

  Ультимативна здатність дозволяє танку увіткнути величезний меч в землю, тим самим притягнути опонентів, які потрапили в радіус дії вміння, до себе. В цей час персонаж проводить оглушення на 1,5 секунди ворогів.

  Мінуси. Танк чудовий командний гравець з величезною кількістю контролю над противником. Але він дуже передбачуваний, його дії легко передбачити. Від цього він стає не таким небезпечним, як може здатися на перший погляд.

  Хілос

  Пасивне вміння буде давати цьому чемпіону за одиницю придбаної мани 1,5 одиниці здоров’я. Якщо раптом мана персонажа раптово закінчилася, то він буде витрачати своє XP для використання умінь. Цей герой для швидких битв, тому що і мани і здоров’я йому буде завжди мало. Але це вміння може виручити в будь-який момент.

  1 вміння – приголомшує суперників на 1 секунду і завдає шкоди. Це вміння працює тільки якщо танк стоїть впритул до супротивника. Добре, що персонаж може досить швидко підійти до ворога.

  2 вміння відмінно підходить для командної сутички. Працює воно так: навколо героя з’являється ореол поразки. Всі вороги, що потрапили в цю область, отримують шкоди, уповільнення і зниження швидкості атаки. При цьому, з кожною наступною секундою ці ефекти посилюються. Навик дуже корисний для масової бійки.

  Ульта дозволяє всій команді переміщатися по створеної героєм доріжці з неймовірною швидкістю. Ще один плюс уміння – уповільнення противника на цій самій доріжці. Хілос буде отримувати зцілення за рахунок супротивників і імунітет до уповільнення.

  Мінус персонажа полягає в його надмірному споживанні мани. Доводиться постійно повертатися на базу, адже XP у нього не нескінченне.

  Мінотавр

  На даний момент, дуже популярний персонаж.

  1 вміння дає Мінотавра дивовижну маневреність і дозволяє скорочувати відстань з метою, наносити по ній шкоди, уповільнювати суперника по певній площі.

  2 вміння – класична вампірка, що дозволяє відновлювати здоров’я персонажу і його соратникам, які перебувають в безпосередній близькості до бика. Якщо Мінотавр знаходиться в Люті, то відновлення буде відбуватися від автоатака, що дуже допомагає в масової битві.

  Ульта – Мінотавр виробляє 3 сильних удари по землі. З цими ударами випаровується здоров’я противника, тому що з ударами активується уповільнення, шкоди, оглушення і чистий шкоди.

  Мінуси героя дуже схожі на мінуси тигра. Передбачуваність чемпіона дає противникам час для маневру. Також Мінотавра необхідно постійно підтримувати Лють. Тільки в цьому стані він покладе сильних суперників і максимально допоможе команді. Але, як тільки Лють зменшується, все вміння зводяться до мінімуму.

  Джонсон

  Унікальний персонаж машина – трансформер. Його вміння не залежать ні від мани, ні від ульт. Мани у нього просто немає. Дуже мобільний герой і відмінний різноплановий боєць.

  Пасивне вміння дає Джонсону щит в той момент, в який у нього рівень здоров’я знижується до 30%. Розмір щита дуже великий.

  1 вміння уповільнює ворогів. Джонсон кидає свій гайковий ключ на пристойну відстань, потім з’являється область дії навички. Всі вороги, що потрапили в цю область, знаходяться під оглушением. Поки летить, ключ буде наносити по противнику магічний шкоди. Герой може кинути ключ навздогін тікає опонентові, можна кинути ключ в будь-яку сторону, дії будуть залежати від ситуації.

  2 вміння – дає додатковий втрат, сповільнюючи ворогів. Також можна битися авто атаками і метати ключ в противника. Втрати при цьому вище звичайних ударів.

  Ульта дає Джонсону можливість трансформуватися в машину, посадити 1 союзника в кабіну і мчати по всій карті, куди завгодно. Врізаючись в такому вигляді на ворога, Джонсон завдає на нього заціпеніння і шкоди. Після аварії на деякий час утворюється невеликий кратер, пройшовши по якому, противник буде отримувати уповільнення і шкоди.

  Джонсон може швидко приходити на підмогу в будь-яку точку карти, ставлячи ворога в ступор своєю появою, потім випускаючи 1 вміння (чим подовжує стан). Потім рекомендується використовувати 2 навик, який сповільнить противника (якщо той ще будуть живий). Він нікому не дасть піти, метнувши в слід величезний ключ. Якщо в якості напарника герой вибрав Алісу, то вороги можуть взагалі не відходити від веж. Одним словом, цей танк навіть мінусів не має.

  Гатоткач

  Цього танка ненавидять все стрілки. Цей персонаж може увірватися в гущу битви. У народі героя називають Гатот.

  Пасивне вміння цього чемпіона перетворює втрачене здоров’я в фізичний захист (доходить до 250 одиниць). Також, завдяки цьому вмінню, Гатот буде відновлювати своє здоров’я, якщо атакує противника з великим запасом здоров’я.

  1 вміння дає можливість чемпіону виробляти удар перед собою, завдаючи тим самим відчутних втрат ворогові і сповільнюючи його. Якщо противники остануться в області поразки, то будуть отримувати поступовий шкоди і уповільнення, поки не покинуть район удару. Це вміння Гатот виробляє на відстані, і поки противники крадуться до танка, будуть розстріляні Дальник.

  2 вміння герой робить величезний стрибок вперед, що дозволяє йому перескакувати через перешкоди. У цей момент він привертає увагу на себе суперників. Вони не можуть використовувати свої навички і рухатися. Бити вони будуть тільки автоатака і тільки по Гатоту. Істинний танк! Гатот НЕ буде при цьому стояти як колода, а давати відчутний відсіч опонентам.

  Ульта. Гатот стрибає на велику відстань, і в місці приземлення утворює воронку з хорошим радіусом ураження. При цьому він спочатку відштовхує супротивників в різні боки, а потім зміщує ворогів в центр воронки. Цей гордий воїн може легко розладнати плани суперників, викликавши вогонь на себе.

  Mobile Legends: Кращі герої вбивці

  Госсен

  Цей персонаж справжній вбивця, всі його дії і вміння спрямовані на знищення ворогів.

  ультимативній вміння в його звичайному розумінні у цього чемпіона немає. Він не завдає шкоди після натискання кнопки. Це вміння робить перезарядку всіх здібностей, і дозволяє персонажу стрибати на велику відстань.

  1 вміння дозволяє Госсену швидко скорочувати відстань до супротивника або тікати. Після натискання на вміння, Госсен кидає клинок в зазначену бік. Якщо при ураженні будь-якої мети повторно використовувати навик, то герой переноситься в тил противника.

  2 вміння дозволяє герою викидати 5 ножів, кожен з яких завдає відчутної шкоди. Втрати наноситися як під час польоту, так і під час повернення назад. Противник, за яким пройшовся один з клинків, отримує уповільнення.

  Пасивне вміння. Після кожного 3 використання досвіду автоатака відновлює здоров’я чемпіона, і завдає додатковий втрат опонентові.

  Мінуси . Мало хто люблять цього персонажа, тому що здатності його необхідно розкривати поступово. Гравець повинен бути неординарним і вміти користуватися ситуацією. З ним потрібно блискавично приймати правильні рішення.

  Хелкарт

  Дуже імпозантний персонаж, про який можна довго говорити. Завдяки своїм умінням, цей полукот здатний навести на ворога жах.

  1 вміння – дає можливість вистрибнути з нізвідки і раптово завдати істотної шкоди, несучи половину здоров’я. Завдаючи ударів по ворогу, Хелкарт накладає на них ефект Мовчання. Якщо ця навичка використовувати після Ульт, то опонента можна ще й сповільнити.

  2 умінням звірятко вистрілює клинками, які пробивають супротивників наскрізь, завдаючи відразу поранення декільком цілям. Для максимальної шкоди Хелкарту необхідно накопичити 4 клинка. Робиться це автоатака, можна навіть на лісових монстрів. Нападаючи на ворога, необхідно мати при собі вже 4 клинка, тоді шкоди буде величезний.

  Пасивне вміння стане противника, якщо той атакує героя з дальньої відстані. Навик відмінно працює, коли Хелкарт намагається зблизитися з ворогом.

  Ульта – накладає масове повне засліплення на суперників.

  Мінус цього чемпіона полягає в тому , що на цьому герої повинен грати дуже адекватна людина. Тут потрібно грамотно оцінювати ситуацію, орієнтуватися в уміннях противника, знати карту, а не просто так тикати по ськіллу. Варто пам’ятати, що якщо персонаж увірвався в натовп своїм 1 навиком, то відступити вже не зможе.

  Варто відзначити, що гравці, що бігають за вбивць, вибирають своїми цілями магів і стрільців. Тому таким героям частіше, під час командного бою дивитися по сторонах і тримати під рукою свого вбивцю або танка.

  Mobile Legends: Кращі герої стрілки

  Ірітель

  Це дуже гідний стрілок, який має цікаву механіку гри, величезної шкоди. Відмітна особливість героя – це величезний тигр, на якому вона пересувається по карті. Це не тільки мобільний персонаж, але і дуже швидкий.

  Використання. 1 умінням Ірітель знижує захист супротивника, і це дозволяє друзям наносити більше шкоди. 2 навик дівчата уповільнює ворогів в певному радіусі. Ультимативну вміння дозволяє збільшити шкоди героя, і дає можливість наносити удари невелика кількість часу по певній галузі. При цьому Ірітель може стріляти на ходу. Граючи за героя, слід постійно перебувати за спиною танка. Ще краще, якщо танк буде мати контроль над суперниками.

  Тактика: персонаж використовує уповільнення, потім танк вривається у ворога. Стрілок використовує 1 вміння, потім – ульта. Головне не підпускати суперників близько до персонажу. Завдяки швидкості дівчата можна легко маневрувати.

  Мінуси. У Ірітель немає відходить здатності (стрибків і ривків), тому якщо її оточать опоненти, то їй доведеться погано. Герой ніколи не була бойовим персонажем, але на ній дуже цікаво грати.

  Москов

  Пасивне вміння героя робить його дуже небезпечним супротивником. Його слабкість – невелика дальність атаки, відстань пострілу дає можливість бити тільки по бійцям ближнього бою. Але йому більше і не потрібно. Справа в тому, що пассівка б’є по противникам, які стоять за спинами основних цілей. Іншими словами, Москов б’є по танку, завдаючи по ньому шкоди, але зачіпає і стрільців, які стоять за танками. Тому в командному бою можна спокійно бити по першій лінії суперників, а вміння подбати про другу лінію. З тим же успіхом можна не бити по противнику, а стріляти в його Крип.

  Використання. Москов спочатку готує свого супротивника автоатака – 1 вміння скорочує відстань до цілі, і переноситися за спину ворогові за рахунок 2 вміння. Цей навик також стане опонента. Якщо стан не спрацював, і ворог намагається піти, Москов включає своє ультимативну вміння. Він кидає спис, яке може пролетіти через всю карту, завдаючи поразки всім суперникам по дорозі. Цей навик добре підходить для добиття жертви або для допомоги союзникам на сусідніх лініях.

  Мінуси. На старті матчу Москов дуже слабкий. Цей персонаж розкривається на пізній стадії гри. Невелика дальність атаки також вважається мінусом персонажа. Та й 2 вміння необхідно використовувати правильно.

  Ханабі

  Цей стрілок створений для терплячих гравців, тому що у неї немає стрибків, ривків і списи через всю карту. На старті матчу гравцеві необхідно зайняти вільне місце на лінії, потихеньку вбивати монстрів і Крип, що не відгукуватися на провокування противника на бійку. Виконавши це до кінця матчу, скромна дівчина перетворитися в забійного стрілка з нескінченним втратою. Головне, щоб в команді був танк, а то нічого не вийде. Гра на Ханабі проста в теорії і складна на практиці.

  Теорія: герой ховається за спиною танка, після початку битви чемпіон завдає шкоди по найближчому противнику. Використавши 1 вміння, від мети, по якій ведеться вогонь починають йти ракети в інших супротивників, що стоять поруч. Отже, Ханабі б’є по танку, а потрапляє вся команда суперників. Також дівчина сама може спровокувати командну битву, використавши Ульт. За рахунок неї Ханабі паралізує противника, в якого потрапила, а потім перейде до інших опонентам. Можна так: команда увірвалася в загін супротивників, Ханабі завдала шкоди. Все, все суперники на фонтані!

  Практика: дуже рідко все складається відмінно для гри на Ханабі. Те немає танків, якщо є, то безрукий. Може статися, що команда супротивника занадто мобільна. Може ворог має прорив, скорочуючи зі стрільцем відстань, а у Ханабі немає ривків, щоб відійти. Але якщо команда потрапить гідна, то гра на Ханабі – одне задоволення.

  Клауд

  Цікавий молодий боєць, схожий на казкового Аладіна. За ним всюди бігає його ручна мавпочка Декстор. Не тільки бігає, але і завдає по противнику (якого вбиває господар) не поганий шкоди. Втрати мавпочки 30% від шкоди Клауда. Тому білд Клауда збирається на атаку і швидкість атаки. Клауд дуже мобільний і верткий герой.

  1 вміння – Клауд на певній відстані забирає у кількох супротивників швидкість переміщення і швидкість атаки. Відібраний відсоток герой залишає собі, стаючи ще швидше.

  2 вміння дає Клауду можливість битися під вишкою супротивників. Він залишає голограму Декстора, яка буде завдавати шкоди по вишці або противнику. Є хитрість: можна поставити голограму близько рідної вежі в кущах. Якщо битва пішла не за сценарієм стрілка, то натиснувши 2 вміння повторно, можна моментально помінятися з голограмою місцями, і швидко накивати п’ятами з поля битви. Якщо суперники підійдуть до голограмі, то через 3 секунди Клауд повернеться з активованою Ульт.

  Ульта. Тут все просто, підвищений шкоди навколо себе. Причому стріляють і Клауд і Декстор. Під час Ульт можна застосовувати і інші навички. Дія предметів поширюється як на героя, так і на його маленького друга. Втрати мавпочки вважається окремим втратою, тому привілеї не діляться, а лунають однаково.

  Мінуси. Дуже слабкий шкоди на старті гри. І його ульта, тому що Клауд все-таки стрілок, здоров’я у нього не багато, а бажання влетіти в натовп противника і поливати з 4 стовбурів по всім противникам, дуже велике. Але здоров’я такого не дозволяє. Краще забрати 2 – 3 героя з флангу битви, ніж лягти в натовпі.

  Mobile Legends: ТОП кращих персонажів

  Mobile Legends: Гайд на Ханзо

  Пасивне вміння. У Ханзо немає мани і енергії, він відновлюється за рахунок крові. Тому всі його навички націлені на її поповнення. Якщо поруч з Ханзо гинуть Крип, він отримує по 2 краплі крові з кожного. А якщо він вбиває героя, то отримує 10 крапель. Саму кров він використовує для активації ультимативній здатності.

  1 вміння. Ханзо, після нанесення 5 ударів отримує можливість поглинути кріпа або лісового монстра. Поглинання дає 10 крапель крові, і Хензо отримує всі бонуси від вбивства.

  2 вміння. Ханзо встромляє в землю меч, який завдає невеликої шкоди відразу і поступовий шкоди в області поразки. Від цього вміння герой підживлюється кров’ю. Ульта. Ханзо випускає демона, який за параметрами рівносильний герою. По суті, це його копія, але з додатковими вміннями. При використанні досвіду швидкість пересування збільшується на 20%. Якщо демона вбивають, він просто повертається до Ханзо, приголомшуючи і сповільнюючи його. Якщо гравець натисне Ульт повторно, то демон повернеться до тіла героя. Якщо час використання вміння вийшло, то тіло підлетить до демона.

  Збірка

  Емблема – стрілок, з умінням на прискорення. Або взяти емблему на ліс з посиленням 1 гілки.

  Здатність – “Відплата”.

  Білд:

 • Сокира лісу 2 рівня – уповільнює противника.
 • Чоботи скороходи – прискорюють переміщення.
 • Багряний привид – підвищує швидкість автоатака.
 • Штормовий пояс – герой накладає на опонента уповільнення, а на героя трохи здоров’я і броні.
 • Хто говорить з вітром – швидкість переміщення.
 • Кільце корозії – уповільнення противника від автоатака.
 • Лють Берсерк – підвищує шанс нанесення критичного удару на 60%, дає додатковий втрат.
 • Тактика

  на старті матчу необхідно почати з зачистки лісу. При правильній прокачування до середини матчу Ханзо ставати практично безсмертним. Спокійно йде з-під вишки демоном. Спочатку набивається кров, потім потрібно знайти затишне місце для тіла, активувати Ульт. Слід уважно стежити за сполучною ланкою між тілом героя і демоном, якщо нитка почервоніє, то тілу загрожує біда.

  Mobile Legends: Гайд на Алукарда

  Пасивне вміння “Переслідування”. При атаці по одиночній цілі, шкоди трохи вище, ніж при атаці в 2 мети. Після використання досвіду і при натисканні на стандартну атаку, Алакурд робить ривок до мети і завдає підвищений шкоди.

  1 вміння “Ти, що руйнуєш землю” – Алакурд робить стрибок, завдає шкоди і трохи уповільнює мета. Навик дозволяє перестрибувати перешкоди.

  2 вміння “Круговий удар” – звичайне вміння, що завдає масовий шкоди по колу. Застосовується для пасивного вміння і ініціації битви. Необхідно застосовувати перед Ульт.

  Ульта “розщеплюється хвиля” – не підвищує шкоди, але збільшує вампіризм. Крім цього, вампірка від інших умінь теж працює краще.

  Збірка

  Емблема – вибір між лісом і вбивцею.

  Здатність на вибір:

 • “Відплата”
 • “Спалах”
 • “Ослаблення”
 • Білд:

 • Ніж мисливця – можна розвинути до Мачете Раптора.
 • Нескінченна битва – вампіризм, плюс чистий шкоди після застосування умінь 70% від атаки з руки (без застосування навичок).
 • Чоботи воїна – захист від фізичних атак.
 • Лють Берсерк – крит.
 • Кігті Хааса – вампіризм при низькому відсотку здоров’я.
 • Крила королеви апокаліпсису – підвищення на 15% до атаки, 770 одиниць до XP, коли здоров’я нижче 40% збільшує магічну і фізичний захист, і фізичний вампіризм на 15%.
 • клинок відчаю – підсилює атаки на максимум.
 • Смертельний клинок – проти таких же вампірів.
 • Удар мисливця – підвищує швидкість атаки.
 • Золотий метеорит – дає щит в бою.
 • Тактика. Не рекомендується брати героя в кваліфікацію. На ньому слід навчитися грати. Хоч управління Алакурдом просте, але вимагає звички. Він постійно вимагає супровід танка, який буде брати контроль противника на себе, або персонаж, який сам дає контроль. Алакурд буде тільки наносити масовий шкоди вміннями. Не слід дозволяти супротивникам пробивати здоров’я до мінімуму. Краще битися в лісі, але не затягувати бій.

  Mobile Legends: Гайд на Селену

  Навички Селени залежать від її форми.

  Навички Селени ельфійкіНавикі Відьми пустки Пасивне вміння “Симбіоз” – це вміння запускає комбінацію на обидві форми.Прі нанесенні шкоди по противнику, Селена вішає на нього мітку, можна поставити до 2 штук на 1 сопернікаКогда Відьма завдає шкоди з руки або посилений шкоди 1 вміння, противник з міткою отримує підвищений шкоди. Ульта “Перевтілення” Селена переходить в форму Відьми і отримує прискорення на 30% і 25% утрати в битві. Стають доступні вміння Ведьми.Переходіт в стандартний вигляд і отримує короткий прискорення на 30% і вміння ельфійкі.На цьому комбінація від пассівкі закінчується. 1 вміння. “Пастка порожнечі” – ставить пастки, які не мають терміну давності. Працюють протягом цілого матчу. Ворог, що наступив на пастку буде уповільнений на 1 секунду на 70%. Після вибуху отримає збитки, яких його знову сповільнить. А також шкоди отримають стоять поруч з жертвою противники. За допомогою пасток можна спостерігати за противників на відстані 5 корпусів. “Пожирач порожнечі” – дає підвищення шкоди при атаці з руки. Відьма робить невеликий стрибок при гонитві за ворогом. Також дівчина отримує щит рівний втрат. Уміння знищує поставлені ельфійка мітки, завдаючи окремий шкоди. 2 вміння “Спис порожнечі” – дівчина запускає дуже далеко духу порожнечі. Крім шкоди і мітки, у здатності є кілька особливостей. Якщо спис б’є в упор – приголомшує противника на 1 секунду, на максимальній відстані – на 4,5 секунд, при етов в два рази зростає шкоди. Стріляючи через пастку, спис чіпляє її на себе, і потрапляючи в противника активує пастку. При попаданні ставить 3 мітки. “Гаррота”. Відьма робить ривок вперед, наносячи шкоди всім ворогам на своєму шляху. Якщо Відьма вражає опонента з міткою, відкат навички скидається. Можна долати перешкоди.

  Збірка

  Емблема – вбивця з умінням на золото або посиленням одиночній атаки. Можна взяти емблему мага з перезарядженням і вампіризмом, потім додати лють.

  Здатність – на вибір:

 • “Заціпеніння” – для комбінації і відходу.
 • “Очищення” – проти контролю.
 • “Спринт” – швидкість бігу.
 • Білд:

 • Сокира для лісу.
 • Чоботи скороходи.
 • Жезл блискавок – утрата.
 • Коса лиха – для комбінації.
 • Охоронна реліквія – підвищення шкоди.
 • Концентрована енергія – зцілення.
 • Криваві крила – шкоди.
 • Тактика

  Вбивство цілі – ставиться пастка, вистрілюється над нею спис. Далі Селена біжить за зброєю, на ходу активуючи Ульт. На ходу б’є 1 навиком Відьми. Якщо потрапили, то на ворога буде 2 мітки і активована пастка під ногами. Підбігаючи, Селена стріляє з руки – атака 2 умінням, спрацьовує міна (вішає 3 мітки). Потім знову атака з руки, ривок 2 умінням. В кінці Селена йде на Ульт.

  Mobile Legends: Гайд на Люнокс

  Пасивне вміння “Поворот мрії “. Дівчина може вибрати дві сторони: темну і світлу. Темна сторона горить рожевим кольором над героєм, світла – жовтим. Уміння дає 20% до магічної і фізичний захист (світла сторона). На темній стороні – плюс 15% до пробиття. Для перемикання між сторонами не обов’язково бити по ворогові, можна просто в повітря. 1 вміння “Зоряний пульс” – схиляє до світлій стороні. Люнокс завдає шкоди по всім противникам в області, крім шкоди отримує зцілення, яке збільшується, якщо попадає по героям. 2 вміння “Напад Хаосу” – схиляє до темної сторони. Дівчина вистрілює снаряд на ворога, який завдає не тільки стандартний шкоди, а й знімає 5,5% від максимального здоров’я ворога. Накладає уповільнення. Ульта “Хаос і порядок” – по суті це 2 Ульт, тому що не пов’язані перезарядженням. Якщо ульта активується при світлій стороні, героїня перетворюється в невразливий згусток, і може спокійно переміщатися. В цей час вона завдає поступовий шкоди оточуючим суперникам. Може атакувати з руки. Нанести їй шкоди і накласти вміння на неї в цей час не можна. Якщо активувати Ульт при темній стороні, Люнокс здійснює стрибок в обраному напрямку і завдає невеликої шкоди навколо.

  Збірка

  Збирати можна, як завгодно. Емблема – маг на швидкість пробігу, вампірку, 2 перк “Чари”. Здатність – будь-яка, можна вибрати “Спалах”. Білд:

 • Взуття демона – додаткова мана.
 • Коса лиха – підсилює атаку.
 • Охоронна реліквія.
 • Несподівана рана – для збільшення шкоди.
 • Жезл снігової королеви – збільшення швидкості руху, плюс збільшення самозцілення.
 • Криваві крила – шкоди.
 • Тактика

  Особливою вигадки немає. Вибирається лінія, чистяться Крип 1 навиком, дістає ворога 2 і 3 умінням. Для одиночної цілі активує 1 навик – 2 атаки з руки – 2 навик – ульта – добити.

  Масова сутичка – використовується 1 вміння, ульта за потребою. Ворог домагається 2 умінням.

  Mobile Legends: Гайд на Харита

  Герой заявлений магом, але грати краще вбивцею.

  Пасивне вміння. Герой при наближенні противника, отримує менше відсотка від оглушення. Це не повний імунітет, тільки невелике ослаблення.

  1 вміння “Руйнування часу” – герой проектує свою копію і атакує в сторону противника хвилю, то ж саме робить копія. Хвилі наносять шкоди на своєму шляху, а в центрі відбувається вибух, який завдає критичний шкоди.

  1 вміння “Тимчасової удар” – Харитина здійснює стрибок. Якщо поруч знаходиться ворог, накладає на себе щит. Після стрибка, шкоди від базової атаки підвищується, відбувається уповільнення противника на 70%.

  Ульта “Сила часу” – герой закликає палицю з півмісяцем, яка паралізує противника, після закінчення якого, накладається уповільнення .

  Збірка

  Емблема – можна взяти мага з підпалом або 3 перком. Можна взяти вбивцю або стрілка з 2 перком (для зручної позиції).

  Здатність – “Очищення” або “Спринт”.

  Білд (тактика визначає збірку):

 • Чоботи скороходи.
 • Коса лиха – для регенерації мани, + шкоди.
 • Жезл снігової королеви.
 • Священний кристал – шкоди.
 • Оракул.
 • Намисто ув’язнення – вороги не будуть зцілюватися, поки Харитина їх б’є.
 • Тактика

  Герою краще не ходити в ліс. Якщо опонент 1 і далеко від вишок, то його необхідно послабити 1 умінням, підскочити 2 умінням, потім атака з руки, потім ульта. Потім швидко переміщатися навколо противника, атакуючи з руки, потім 1 вміння.

  Керувати Харитя необхідно навчитися. Слід пам’ятати, що перед стрибком необхідно повертатися обличчям до супротивника.

  Mobile Legends: Гайд на Леслі

  Пасивне вміння “Смертельний постріл” – відновлює за 1 постріл 5 одиниць енергії, яка йде на інші вміння. Якщо дівчина не отримує шкоди протягом 5 секунд, то наступна автоатака буде мати підвищений радіус, а також вона отримати шанс критичного шкоди.

  1 вміння “Майстер маскування” – Леслі йде на 3 секунди в умовну невидимість (бігає як прозоре хмара). При цьому отримує прискорення бігу на 30% і посилення наступного пострілу. Якщо Леслі завдасть або отримає шкоди, вона вийде з невидимості. Автоатака не дивує Леслі в режимі невидимки. Якщо дівчина вистрілить і не потрапить по ворогу, то не виходить з режиму.

  2 вміння “Тактична граната” – Леслі кидає майже в упор гранату, відкидаючи суперників, відскакує недалеко сама. Таким чином, можна долати невеликі перешкоди. Якщо навик використовувати під час Ульт – дівчина замість відскоку, випускає все кулі з обойми.

  Ульта “Снайперський постріл” – дівчина встає на коліно і виробляє з гвинтівки 4 постріли. Сила пострілу залежить від залишку здоров’я ворога. Постріли не сильно потужні, але радіус досить великий. Кулю може заблокувати інший противник або монстр. Кожен снаряд відновлює 1 одиницю енергії.

  Збірка

  Емблема – береться на вбивцю (тут крит, шкоди, пробиття). Потім можна взяти стрілка.

  Здатність (на вибір): “Відплата” або “Спалах”.

  Білд:

 • Меч нарізаючи – шкоди.
 • Червоний фантом – шанс критичного шкоди.
 • Чоботи скороходи.
 • Лють Берсерк – шкоди, крит.
 • Злісний рик – проти веж і танків.
 • Клинок відчаю – шкоди.
 • щит Афіни – щит для невидимості.
 • Золотий метеор.
 • Тактика. Їй постійно необхідний танк, який буде ховати за спиною тендітну Леслі. Якщо вона тікає від ворога і йде в режим невидимості, опонент автоматично перемикається на танка. Для лісу: 1 навик – Помста – 1 навик. Не можна ходить поодинці, якщо суперників не видно на карті. Чи не чіпати кущі. Всі напади на відстані. В налаштуваннях необхідно поставити режим “супер контролю”.

  Mobile Legends: Гайд на Наталю

  Пасивне вміння “Інстинкт ассасина” – дає дівчині невидимість. Досить постояти в кущах пару секунд і її вже не видно. При цьому швидкість у Наталії збільшується. Невидимість тривати всього 5 секунд, але цього часу достатньо, щоб переміщатися між кущами, і отримувати нову дозу невидимості. Якщо противник потрапить по здоров’ю дівчини, то невидимість пропадає. Також кожен удар, який потрапляє в спину супротивникові, обов’язково завдасть критичний шкоди.

  1 вміння “Удар кігтями” – це хороший стрибок, завдяки якому можна і до ворога підскочити, і ноги понести. Якщо під час вміння Наталя завдає удару по противнику, то у неї є можливість повторити стрибок.

  2 вміння “Димова шашка” – дівчина бере димову гранату, сповільнюючи противника на 65%, збільшує швидкість атаки на 30%. Має уворот від атак суперників, поки знаходитися в диму.

  Ульта “Холоднокровне придушення” – завдає по ворогу великих втрат і уповільнює опонента на 65%. Ульта працює далі, ніж атака з руки. Плюс додаток від пассівкі при ударі в спину (+ 15%).

  Збірка

  Емблема – ліс або вбивця.

  Здібності: “Відплата” або “Натхнення”.

  Білд:

 • Ніж мисливця – для лісу.
 • Лють Берсерк.
 • Чоботи скороходи.
 • Магічний кинджал – зцілення і магічна захист.
 • Багряний привид – прискорення атаки на 100%.
 • Кігті Хааса – зцілення.
 • Клинок відчаю.
 • Хто говорить світло – біг і шанс кріта.
 • Смертельний клинок – зцілення, швидкість, шкоди.
 • Тактика. Якщо команда Наталії спокійно почувається в битві без неї, слід зачистити лінії, знести башту, якщо встигне, то можна упустити і 2 вежу. У бою з героями під вишками Наталя не сильна, не б’ється на базі (кущів немає). Добре виходить відправляти на фонтан магів – одинаків. Слід спостерігати, щоб ніхто не прийшов на допомогу жертві. Потім: візит зі спини + удар з руки + “Завіса” + удар з руки + ще удар. Якщо противник тікає – ривок і удар, потім відходите (якщо живий залишився).

  Mobile Legends: Гайд на Мію

  Пасивне вміння – кожна автоатака додає прискорення стрільби на 8% , тривалістю 4 секунди. Підвищується в першу чергу.

  1 вміння “Розщеплена стріла” – збільшує втрати по основній меті, і завдає частину утрати по поруч стоїть противникам. Використовується при знесенні вишки і Крип одночасно. Добре користуватися в рукопашній битві.

  2 вміння “Дощ з стріл”, які завдають шкоди. Коли стріли ранять 4 рази, ворог заморожується. Відмінно діє в масовій бійці. Якщо танк біжить на Мію, слід стріляти Дощем під ноги, так вона отримає час піти. 1 на 1 проти стрілка битися умінням не варто.

  Ульта “Ховається вбивця” – схоже на “Очищення”, але без оглушення. Знімає уповільнення. Дає Мії піти в режим невидимості на 1,5 секунди, прискорює автоатака на 65%, підвищує швидкість переміщення на 65%. Добре при гонитві, відході.

  Збірка

  Емблема – стрілок з 3 перком на уповільнення.

  Здатність – “Спалах”.

  Білд:

 • Ніж на ліс.
 • Чоботи скороходи.
 • Багряний привид.
 • Лють Берсерк.
 • Кігті Хааса.
 • Злісний рик або Смертельний клинок.
 • клинок відчаю.
 • Тактика. Мія типовий стрілок, велосипед винаходити не потрібно. Слід брати танка – контролера з собою на верхню (топ) лінію. 1 вміння використовується при будь-якому зручному випадку. Необхідно добивати Мией Крип.

  Mobile Legends: Гайд на Карину

  Пасивне вміння “Комбо удар” – кожна 3 атака, що наноситься по цілі, дає додатковий і чистий шкоди в розмірі 10% від втрачених очок здоров’я противника.

  1 вміння “Неуловимая” – Карина на 3 секунди отримує підвищення швидкості бігу на 35% і невразливість для автоатака. Наступна автоатака сповільнить опонента і завдасть магічний критичний шкоди.

  2 вміння “Танець смерті” – завдає магічний шкоди навколо себе. Вдарити може під час переміщення, не зупиняючись. Біжить – 1 вміння – 2 вміння – атака з руки.

  Ульта “Політ тіні” – герой стрибає до ворога, завдає сильний шкоди. Якщо Карина вбиває противника, вміння моментально перезаряджається. Відмінно можна добивати ворога.

  Збірка

  Емблема – вбивця з 1 перком або мага з 2 перком.

  Здібності: “Спалах” або “Спринт “.

  Білд:

 • Магічні чоботи – зменшує час відкоту (перезарядки) вміння.
 • Коса лиха.
 • Концентрована енергія .
 • Священний кристал.
 • Жезл блискавок.
 • Криваві крила.
 • Тактика. Ліс – звичайна комбінація: 1 вміння активується на бігу – удар 2 умінням – удар з руки – ульта – атака з руки – 2 вміння – удар з руки – 1 вміння. 1 на 1 Карина дуже сильна. Їй легко керувати. При масовій бійці необхідно перед атакою почекати поки вороги використовують контроль. Мета слід вибирати по іконці, вибираючи найбільш ослаблених.

  Mobile Legends: Гайд на Керрі

  Пасивне вміння “Вогняна мітка” – Керрі авто атаками завдає мітку на опонента, після 5 удару мітка детонує і завдає чистий шкоди у відсотках від максимального здоров’я суперника.

  1 вміння “обертається вогонь” – Керрі вистрілює заряд, який тримається деякий час на місці. Снаряд завдає шкоди на вильоті, також ранить найближчих до мети ворогів, сповільнюючи їх рух на 80%, накладає мітку. Але шкоди з руки вище.

  2 вміння “Фантомний крок” – героїня робить невеликий стрибок, одночасно викидає в противника зірку, яка завдає шкоди. Під час Ульт викидається 2 зірки.

  Ульта “Моторний вогонь” – Керрі входить в режим кулемета, кидає 2 зірки за постріл, збільшує швидкість пересування, при цьому втрачає швидкість стрільби на 20% і 50% втрати.

  Збірка

  Емблема – можна вибрати на свій смак. Можна взяти стрілка з 3 перком на уповільнення.

  Здібності – “Спалах” (можна взяти будь-яку).

  Білд для одиночних боїв:

 • Будь-яку річ для лісу.
 • Взуття демона – для мани.
 • Нескінченна битва.
 • Сокира кровожерливості – + 10% до атаки, зцілення і трохи шкоди.
 • Штормовий пояс.
 • Далі можна збирати на шкоду або захист.
 • Білд на швидкість і шкоди:

 • Будь-яку річ для лісу.
 • Чоботи скороходи.
 • Чоботи поспіху.
 • Золотий посох.
 • Меч мисливця на демонів.
 • Коса корозії.
 • цей білд вимагає допомоги танка, тому що повністю спрямований на максимальну атаку. Використовується для знищення танків, але вбивць варто остерігатися.

  Mobile Legends: Гайд на Кіммі

  Пасивне вміння “Інстинкт хіміка” – герой може переміщатися куди завгодно, не припиняючи стрілянину. Автопріцел тут не працює.

  1 вміння “Трансформація енергії” – дівчина трансформує свою зброю в кулемет, який стріляє повільніше, далі. Уміння завдає магічний шкоди. Випущені снаряди вибухають при попаданні або на максимальній відстані.

  2 вміння “Хімічне очищення” – Кіммі робить відскік назад і залишає після себе хімічну калюжу. Рідина завдає суперникам шкоди і накладає уповільнення на 60%. Можна долати невеликі перешкоди.

  Ульта “Максимальний заряд” – тепер герой стріляє з танкового стовбура. Снаряд летить на пристойній відстані. Дія як в 1 умінні. У магічної збірці завдає більше шкоди.

  Збірка

  Емблема – якщо качати фізичну атаку і захист, слід взяти стрілка з 2 перком на прискорення на початку автоатака. Можна взяти мага з 2 перком на збільшення шкоди.

  Здатність – “Щит”, але підійде будь-яка.

  Білд на стрілка (для лісу):

 • Ніж 2 рівня.
 • Чоботи поспіху.
 • Клинок відчаю.
 • Лють Берсерк.
 • Багряний привид.
 • Крила королеви апокаліпсису.
 • Білд розрахований на автоатака.

  Білд для посилення навичок:

 • Чоботи заклинателя.
 • Райське перо – атака.
 • Жезл снігової королеви.
 • Священний кристал.
 • Кіраси грубої сили – зцілення.
 • Цей білд потребують спритності пальців. Зона поразки від зброї зростає.

  Тактика. Для гри на персонажа необхідна практика. Не варто її брати в рангові режим відразу. Необхідно тримати дистанцію при гонитві. У командному бою: 1 вміння – атака з руки – ульта. З магічної складанням Кіммі небезпечний противник в масових бійках. У фізичної збірці Кіммі швидко чистить ліс, забирає одна лорда і може зносити вежі. Слід остерігатися вбивць.

  Mobile Legends: Гайд на Олдоуса

  Пасивне вміння “Трансформація” – утрата від кожної 3 автоатака перетворюється в щит героя.

  1 вміння “Крадіжка душі” – герой отримує посилення для наступного удару з руки, який буде наноситися з більшої відстані. Використовується для добивання ворога.

  2 вміння “Вибух” – Олдоус накладає щит на 2 секунди, ставати невразливим до автоатака. Отримує на 50% менше шкоди. Уміння підвищує бігу. У цей момент сприйнятливий до контролю. Коли щит згасає, завдає додатковий втрат і приголомшує ворогів в області вибуху.

  Ульта “Погоня за долею” – після активації герою і його команді видно місця розташування всіх ворогів на карті. Слід затиснути кнопку вміння і вибрати суперника. Після цього, герой переміститися до ворога. Як прилетить, персонаж завдає шкоди і накладає оглушення на 1 секунду.

  Збірка

  Емблема – “загальні фізичні емблеми” з перком “відкрити вогонь “(підвищує фізичну силу після втрати умінням). Можна взяти стрілка зі збільшенням шансу кріта з перком “майстер зброї” (збільшує втрати від предметів).

  Білд (шкоди буде багато, але мало захисту – потрібен танк обов’язково):

 • Будь-який предмет для лісу.
 • Лють Берсерк.
 • Чоботи скороходи.
 • Нескінченна битва.
 • Друга Лють Берсерк (потрібно не менше 50% шансу кріта).
 • Кіраса грубої сили – броня, шкоди, здоров’я, швидкість бігу.
 • Клинок відчаю.
 • Особливою тактики немає, бігати потрібно обережно.

  Mobile Legends: Гайд на Фанні

  Пасивне вміння “Перевага повітря” – утрата залежить від швидкості польоту. Зростає до 30%. Потрапляючи по противнику, дівчина ставить на нього мітку.

  1 вміння “Удар торнадо” – дає можливість Фанні обертатися під час польоту і наносити поранення ліпшим противникам. Ульта дівчата завдає по ворогам величезної шкоди і дозволяє добивати ворога.

  2 вміння “Сталевий трос” – робить її самої мобільного в грі. Фанні випускає тороси, які чіпляються до стін, і притягують до себе дівчину. З цими тросами персонаж може перетнути всю карту за кілька секунд. У польоті Фанні має імунітет до уповільнення і станам. При цьому, сама Фанні може вести бій автоатака (в польоті), але використовувати активні вміння у неї на цей час припадають.

  Ульта “Перерізати горло” – Фанні на великій відстані кидається до противнику , завдає йому відчутне поранення одним ударом. Якщо на ворога маку – шкоди підвищується на 20%.

  Збірка

  Емблема – вбивця з перком “напризволяще” (+ 30% втрати по 1 ворогові). Можна взяти бійця з перком “калічить удар” 40 рівня (уповільнення).

  Здібності – “Помста” (для лісу) або “Очищення”.

  Білд:

 • Сокира або Мачете 2 рівня.
 • Сокира кровожерливості.
 • щит Афіни.
 • Рожевий золотий обушок – щит, шкоди.
 • Пришестя демона – захист.
 • Злісний рик.
 • “Клинок відчаю.
 • Якщо багато Дальник – Сталеве серце (дальність атаки).
 • Якщо багато магів – божественне натхнення.
 • Фанні – це вбивця, одягнений в танка.

  Тактика: Фанні завдаючи шкоди, повинна відходити за відновленням енергії. Спочатку слід навчитися грати з роботами. Сама чистить ліс (з руки), лінії – чистить з руки. Уміння рекомендується залишати на переміщення і бійку.

  Mobile Legends: Гайд на Хаябуса

  Пасивне вміння – якщо шкоди по ворогу наноситься умінням, то на нього ставитися мітка тіні. Кожна мітка підвищує шкоди на 4%. Можна поставити на 1 опонента 4 мітки (відсотки суммир уются).

  1 вміння “Сюрікени – бумеранги” – герой викидає в три сторони сюрікени, які, повертаючись, теж завдають трохи шкоди. При цьому регенерується трохи ваблячи і здоров’я. Також, якщо потрапив, уповільнює ворога.

  2 вміння “Тіні” – герой робить стрибок і розкидає 4 тіні в різні боки. Тіні наносять шкоди і уповільнюють суперників. Між тінями можна переміщатися (переміщуватися).

  Ульта – просто завдає підвищений шкоди, працює вампіризм.

  Збірка

  Емблема – вбивця з перком “мисливець за головами”.

  Здібності – “Відплата”.

  Білд:

 • Мачете хижака 2 форма.
 • Магічні чоботи – зменшують перезарядку навички (КД).
 • Сокира кровожерливості.
 • Клинок відчаю.
 • Нескінченна битва.
 • Золотий метеор.
 • Клинок семи морів – підсилює ульт і зменшує броню ворога.
 • Основа билда – сокиру клинок і битва (основне на свій розсуд).

  Тактика – кинути тінь під вишку – ульта – добре якщо 1 тінню Хаябуса потрапить на ворога. Головне, при відході не потрапити під дію вежі або в камені. Повинен вбивати монстрів постійно. Тіні варто ставити так, щоб 1 був у пачки Крип, 2 у монстра. Скачок до Кріпі – ульта – стрибок до монстру.

  Автор статті: Е