Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження MMX Hill Climb: Поради, WIKI, Огляди

MMX HILL CLIMB – гра на андроїд з датою виходу 25.05.2016 р від компанії Hutch Games. Жанр гри: Гонки. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Яка різниця між “Локальним збереженням” і “Збереженням в хмарі” ? У MMX Hill Climb можна зберегти гру двома різними способами: можна зберегти гру прямо на пристрої за допомогою функції «Локальне збереження” або зберегти гру в хмарі, ввівши дані свого облікового запису в Facebook. Рекомендується зберігати гру, використовуючи функцію “Збереження в хмарі”, адже таким чином Ви можете продовжувати гру на різних пристроях і платформах. Іноді гра буде нагадувати Вам зберігатися таким чином, щоб у Вас була можливість битися з друзями по Facebook, теж грають в цю гру.

Якщо Ви користуєтеся функцією “Збереження в хмарі”, але в будь-який момент захочете відключити її, то Вам необхідно всього лише видалити додаток і відповідні дозволи зі свого облікового запису в Facebook. Просто відкрийте Facebook, перейдіть в розділ “Додатки” (на лівій бічній панелі в браузері або в розділі “Ще” в додатку), де Ви і зможете зробити відповідні зміни.

Як управляти вантажівкою? Для управління є дві педалі: ліва для газу і права для гальма. При натисканні педаль газу прискорює вантажівка, а педаль гальма – зупиняє і розгортає його. Педалями також можна змінювати напрямок нахилу, якщо вдасться високо підстрибнути. Запатентовані ніндзя-невидимки допоможуть Вам зловити баланс і правильно приземлитися.

Як працює паливна система? Вашим ненажерливим вантажівкам потрібно паливо, а Вам необхідно збирати червоні каністри з паливом, розташованим на трасах. Паливо закінчилося? Ну, приїхали, значить … Або Ви можете спробувати доїхати на що залишилися парах до наступної каністри!

Як діють поліпшення? Покращення надзвичайно важливі для проходження кожного рівня, а також для встановлення нових рекордів і перемоги над друзями. Вантажівка можна поліпшити в 4 різних аспектах: швидкості, хватці, міцності і нахилі. Кожне поліпшення змінює вантажівка особливим чином:

 • Швидкість : покращує потужність і швидкість.
 • Хватка : вдосконалені шини для поліпшеного зчеплення.
 • Міцність : знижує центр гравітації, знижуючи загрозу того, що твій вантажівка перевернеться.
 • Нахил : змінює швидкість, з якою Ви можете повертати вантажівка в повітрі.
 • Ці атрибути, як правило, можна покращувати максимум 10 разів. Поліпшивши всі з них до рівня 10, Ви більше не зможете збирати монети вантажівки для даного поліпшеного вантажівки, але Вам буде запропонована опція “прокачати імпорту” для цієї вантажівки.

  Як можна поліпшити мой грузовик? Поліпшити будь-який з атрибутів можна в меню вибору вантажівки, натиснувши на значок вантажівки на верхній панелі. Ось як це працює:

  • Для поліпшень потрібні монети вантажівки.
  • Ці монети можна зібрати на трасі.
  • Отримувані монети для поліпшень підходять тільки для відповідного вантажівки.

  Наприклад, якщо Ви хочете поліпшити Мікрон, то можете використовувати тільки монети вантажівки “Мікрон”, тобто будь-які монети, які Ви зберете на трасі за кермом Мікрон. Також Ви можете оплатити поліпшення або частина поліпшення золотими монетами. Золоті монети універсальні і можуть бути використані для поліпшення будь-якого вантажівки.

  Як можна розблокувати нові рівні і вантажівки? Нові рівні і вантажівки можна розблокувати, встановивши тимчасові рекорди або пройшовши певну дистанцію на доступних Вам трасах. Їх також можна розблокувати за золоті монети. Дізнайтеся, як розблокувати цікавить Вас рівень або вантажівку, виділивши його в меню вибору і переглянувши вказані вимоги.

  Що це за вантажівку в іншій смузі? Вантажівка в іншій смузі – це Ваш противник! Це може бути хтось із Hutch, вантажівка, що представляє Ваш особистий рекорд, або рекорд, встановлений одним, хто стоїть вище Вас в таблиці лідерів.

  Хто такі гравці Hutch в моїй таблиці лідерів? Деякі учасники команди розробників встановили особисті рекорди на кожному з рівнів. Вони звуться “примарами Hutch”. “Привиди” показують Вам, як обходити певні перешкоди, а також з ними можна змагатися. Коли Ви проходите дистанцію більше тієї, що пройшов учасник команди, Ви отримуєте додаткову валюту, забрати яку можна на екрані таблиці лідерів.

  Що значить “Прокачаний імпорт”? Повністю поліпшивши свою вантажівку, Ви отримаєте можливість розблокувати особливу версію цього стандартного вантажівки – “Прокачаний імпорт”. Вибравши дану опцію, Ви отримаєте особливу кольорову версію цієї вантажівки, у якого атрибути для поліпшення встановлені на рівні 1.

  Перші два “прокачати імпорту” включають посилення характеристики, яке підвищує максимальну кількість поліпшень цього нового вантажівки. Це посилення відображається у вигляді GT для першої імпортованої версії і у вигляді SX для другої. Наприклад, швидкість 1/10 може збільшитися до швидкості 1/12. Усі наступні імпортовані версії цієї вантажівки будуть відрізнятися тільки кольором, а їх характеристика залишиться на рівні SX.

  Чому валюта мого вантажівки вказана як ” Макс. “? Якщо Вам вдалося повністю поліпшити одну вантажівку, то більше немає потреби в тому, щоб збирати його валюту. В такому випадку, вона відзначається ярликом “Макс.”, Що означає, що ця вантажівка на максимальному рівні. Якщо Ви потім виберете версію “Прокачаний імпорт” цієї вантажівки, то рівень поліпшень цієї версії будуть скинуті до рівня 1, і Ви знову зможете збирати монети і витрачати їх на поліпшення.

  Що таке золоті монети? Золоті монети – універсальна валюта, яку можна витрачати на покупку нових вантажівок і, на відміну від звичайних зібраних монет вантажівки, на поліпшення будь-якого вантажівки. Це монети можна купити в ігровому магазині, а також заробити різними способами, наприклад, отримуючи від розробників обмежені за часом подарунки, обганяючи друзів в таблиці лідерів або дивлячись рекламу.

  Чи пропонується багато користувачів режим? Так, пропонується. У MMX Hill Climb пропонується асинхронний розрахований на багато користувачів режим, тому під час гонки Ви будете не тільки намагатися поліпшити свої рекорди і самі довгі дистанції, а й змагатися з примарами друзів або учасників команди Hutch, що дозволить Вам вивчати їх руху і покращувати свою гру, не зупиняючи вантажівка! Просто загляньте в таблицю лідерів, щоб дізнатися кого Вам необхідно обігнати в наступній гонці.

  Що таке подарунки? Розробники дарують подарунки, щоб висловити подяку за участь в грі! Вони дарують не тільки безкоштовні золоті монети, але і шанс подвоїти їх кількість – для цього слід лише подивитися коротку рекламу. Ви можете включити нагадування, яке повідомить Вам, коли можна буде повернутися і отримати готові подарунки.

  Як додати своїх друзів, яких немає у мене в Facebook, в мою таблицю лідерів? (Коди друзів) Додати в свою таблицю лідерів друзів, яких немає у Вашому списку в Facebook, можна за допомогою кодів друзів. Коли вони додані, Ви побачите їх рахунок у своїй таблиці лідерів і зможете отримувати нагороди за перемоги над ними. Ви можете також давати свій код іншим гравцям, щоб бути в їх списках лідерів. Якщо Ви введете код одного, то зможете побачити його рахунок, але він або вона не бачитимуть Ваш рахунок (якщо, звичайно, Ви не друзі в Facebook). Додати коди друзів і дізнатися свій код можна за допомогою кнопки “Коди друзів” в меню налаштувань.

  Потрібно увійти в Facebook, щоб використовувати коди друзів.

  Що таке події “Гонщики-профі”? Події “Гонщики-профі” схожі на всі інші події за винятком того, що привидів Hutch тут перемогти набагато складніше. Так як ці рівні з’явилися в грі пізньої, у розробників було трохи більше часу, щоб підготуватися і закласти в потенціал хороші рекорди … навіть для Hutch David …

  Що таке події “Беспредел”? Пам’ятайте всякі пропозиції, які з’являлися під час гонок? Вони знову тут, тільки помножені на 10 і все в одному місці! Ці рівні створені для того, щоб відчувати. Стрибайте, врізатися, крутитесь і крутитеся, щоб дістатися до кінця рівня.

  Що таке події “Марафон”? “Марафон” – це цілий ряд подій, що слідують один за одним. Зазвичай вони об’єднані за типом місцевості, наприклад, місто, пустеля або сніг, і кожен етап відбувається у відповідному місці. Окремо стоїть рівень “Марафон свавілля” – це все події “Беззаконня”, об’єднані в марафон.

  Чи можу я записувати відео зі своїми заїздами? Звичайно! Якщо у Вас пристрій iOS і на ньому встановлена ​​iOS 9 або новіша, кнопка запису знаходиться на екрані початку гонки. Просто натисніть на неї, почніть заїзд і покажіть себе з кращого боку. Коли заїзд закінчиться, натисніть на синю кнопку на екрані результатів, щоб переглянути, зберегти або поділитися записом.

  Я завантажив MMX, щоб отримати безкоштовний маслкар, але машина заблокована. Отримати маслкар безкоштовно можуть ті, хто встановить MMX Racing і пограє в неї на тому ж пристрої, що і MMX Hill Climb. Якщо MMX Racing встановлюється, поки працює MMX Hill Climb, потрібно повністю вийти з гри, а потім заново відкрити її, щоб сервер перевірив, чи можете Ви отримати безкоштовну машину. Тоді безкоштовний маслкар буде розблоковано.

  У мене було розблоковано подія “Міський марафон”, але після поновлення воно знову стало заблокованим, що трапилося? Якщо граючи в ранню версію (0.20.1515) Вам вдалося розблокувати “Міський марафон”, може вийти так, що рівень знову стане заблокованим після поновлення до останньої версії. Це відбувається тому, що у двох версій різні критерії для доступу до цього рівня. Заблокований “Міський марафон” – це, звичайно, мінус, але плюс в тому, що тепер безкоштовно розблоковано новий рівень “Міський бєспрєдєл”! Розробники сподівалися уникнути подібних нестиковок під час оновлення до нової версії, але, на жаль, в даному випадку це виявилося неможливо.

  Що робити, якщо гра дає збій? Якщо додаток дає збій, коли Ви граєте в гру, спробуйте виконати наступні кроки, які повинні виправити ситуацію:

 • Спробуйте перезавантажити свій телефон або планшет. Вимкніть і заново звільніть вашу пристрій, потім запустіть гру. Таким чином очистяться старі процеси пам’яті, що повинно привести до кращої роботи програми.
 • Перевірте, чи достатньо вільного місця на Вашому пристрої, адже недолік місця може привести до збоїв, зниженій частоті кадрів і інших непередбачених проблем з будь-яким додатком.
 • Додаткові рекомендації в залежності від марки пристрою:

  • Пристрій iOS: Перейдіть в “Налаштування”, потім “Інформація про пристрій” і перевірте ємність і доступний обсяг для зберігання даних. Можна звільнити місце, видаливши, наприклад, непотрібні програми.
  • Пристрій Android: Перейдіть в “Налаштування” і перевірте “Пам’ять”. Звільніть пам’ять пристрою, закривши програми, що працюють у фоновому режимі. Для цього два рази торкніться квадратної кнопки “Додому”, щоб подивитися всі програми, що працюють у фоновому режимі, потім посуньте їх наверх, щоб закрити.

  Якщо додаток дає збій в певний момент гри, зверніться в Службу підтримки, і вони постараються знайти рішення цієї проблеми.

  Як можна перенести збережену гру на інший пристрій або платформу? У MMX Hill Climb можна зберегти гру двома різними способами: прямо на пристрої за допомогою функції «Локальне збереження” або в хмарі, ввівши дані свого облікового запису в Facebook. Тільки функція “Збереження в хмарі” дозволить Вам продовжити гру на інших пристроях і платформах, тому уважно подумайте, який спосіб збереження гри підійде Вам найкраще.

  У мене виникла проблема з покупкою. Що робити? Якщо досконала Вами покупка не з’являється у вашому профілі або Ви хочете отримати повернення платежу за випадково досконалу покупку, то Вам необхідно звернутися в Службу підтримки Hutch, приклавши копію офіційної квитанції з iTunes або Google Play і вказавши свій код користувача, який зазвичай відображається на ігровому екрані налаштувань. Також можна надіслати в службу підтримки знімок екрана, що містить дану інформацію.

  Гра працює дуже повільно, з помилками, але у мене гарний пристрій, проблема в мені або в грі? На деяких пристроях гра працює погано при включеному режимі оптимізації роботи акумулятора. Перевірте, чи вимкнене цей режим – так гра повинна почати працювати набагато краще.

  Автор статті: Надія Д.