Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Might & Magic Chess Royale: Поради, WIKI, Огляди

MIGHT & MAGIC CHESS ROYALE – гра на андроїд з датою виходу 29.01.2020 р від компанії Ubisoft. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд по бою
 • Інтерфейс гри
 • Гайд по Синергії
 • Might & Magic Chess Royale: Гайд по бою

  Основи. Отримані бійці з’являться на лаві. Але в бій відправляться лише ті, кого перемістили на дошку. Перетягніть бійців з лави на дошку. Створіть армію до закінчення відліку таймера.

  Додайте найміцніших і стійких бійців на передовій.

  Бой. У кожному раунді вас чекає випадковий суперник. І ваші армії будуть автоматично битися на смерть. Переміг гравець завдає 1 одиницю шкоди супернику. Поруч з вашим аватаром видно окуляри здоров’я. Якщо їх кількість скоротиться до 0- ви вибуваєте. Втрати поточного раунду завжди відображається під таймером.

  Бійці. Якщо у вас виявляться 3 копії одного і того ж бійця, вони автоматично об’єднаються в одного 2-зіркового бійця!

  Кожен боєць належить до певної фракції і певного класу. Якщо клас або фракція ваших персонажів на дошці збігаються, то між ними утворюється синергія. Але врахуйте, що однакові бійці не підвищать її рівень. Натисніть на значок синергії, щоб дізнатися про її особливості.

  Бійці генерують ману при атаці, а також при отриманні шкоди. Коли накопичується 100 одиниць мани, боєць застосовує вищий навик – унікальну здатність з могутніми ефектами. Натисніть на бійця, щоб дізнатися про нього більше, а також побачити повний опис його вищого навички.

  Економіка. Наприкінці кожного раунду ви отримуєте золото. Золото надходить з різних джерел. Ви отримуєте +5 од. золота за кожен хід. а ще додатково при виживанні:

  • +1 од., якщо потрапите в топ-99;
  • +2 од., якщо потрапите в топ-50;
  • +3 од., якщо потрапите в топ-10.

  Ви також отримаєте бонус рубаки у вигляді +2 од. золота, якщо прикінчіть суперника.

  Рівень досвіду. Підвищення рівня дає дві переваги: ​​

  • На дошці можна розмістити більше бійців;
  • У крамниці з’являються більш рідкісні бійці.

  У кінці кожного раунду ви отримуєте 1 оч. досвіду безкоштовно. Також ви можете придбати додатковий досвід за золото, якщо бажаєте швидше підвищити свій рівень.

  Заклинання. Після досягнення топ-99 ви отримаєте доступ до крамниці заклинань. Заклинання – це пасивні бонуси. Їх можуть придбати і інші гравці, так що швидше за хапайте те, що вам потрібно! Заклинання активні протягом декількох раундів, але за золото можна продовжити час їх дії, а також збільшити їх потужність.

  Might & Magic Chess Royale: Інтерфейс ігри

  Might & Magic Chess Royale: Гайд по Синергії

  Дух. 2 бійця: -3 до броні всіх супротивників. 4 бійця: -5 до броні всіх супротивників.

  Північні клани. 2 бійця: при кожній атаці бійці Північних Кланів отримують шанс в 20% оглушити ворога на 1.5 сек. 4 бійця: при кожній атаці бійці Північних Кланів отримують шанс в 35% оглушити ворога на 1.5 сек.

  Воїн. 2 бійця: шкоди всіх бійців-союзників підвищується на 25%.

  Альянс світла. 2 бійця: бійці Альянсу світу живуть ще 1 сек. після смерті. 4 бійця: бійці Альянсу Світу живуть ще 4 сек. після смерті.

  Захисник. 2 бійця: броня всіх захисників збільшується на 6 од.

  Нікрополіс. 3 бійця: після загибелі кожен боєць Некрополіса викликає 2-зіркового примари.

  Маг. 3 бійця: -15% до магічної стійкості всіх супротивників.

  Непокірні племена. 2 бійця: після смерті бійця з Непокірних Племен шкоди випадкового бійця тієї ж фракції зростає на 175%. 4 бійця: після смерті бійця з Непокірних Племен шкоди випадкового бійця тієї ж фракції зростає на 250%.

  Ассасин. 3 бійця: всі бійці-ассасини отримують шанс в 15% нанести критичний удар в 300% утрати.

  Лісовий союз. 3 бійця: при отриманні шкоди бійці Лісового Союзу з шансом в 15% наносять 150 од. шкоди всім найближчим противникам. 6 бійців: при отриманні шкоди бійці Лісового Союзу з шансом в 25% наносять 150 од. шкоди всім найближчим противникам.

  Дракон. 1 боєць: на початку бою дракон дарує 40 од. мани найближчим союзникам (активно при наявності лише 1 дракона).

  Ліга Тіней. 3 бійця: на початку бою з’являється копія випадкового бійця-союзника (максимум 2-зв.).

  Мисливець. 1 боєць: швидкість атаки мисливців підвищується на 20%, поки поруч з ними немає ворогів.

  Колос. 1 бійця: здоров’я всіх колосів підвищується на 300 оч. 1 бійця: здоров’я всіх колосів підвищується на 700 оч.

  Автор статті: Надія Д.