Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Might and Magic Правоохоронці стихій: Поради, WIKI, Огляди

MIGHT AND MAGIC ВАРТИ СТИХІЙ – гра на андроїд з датою виходу 30.05.2018 р від компанії Ubisoft. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Might and Magic Правоохоронці стихій скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Ведемо Бій правильно
 • Проходження карти Світу
 • Гайд по істотам і символам
 • Гайд по гильдиям і подій
 • Правильна налаштування гри
 • Might and Magic Правоохоронці стихій: Гайд для новачків

  Що таке “Might & Magic: Правоохоронці стихій”? “Might & Magic : Правоохоронці стихій “- це динамічна рольова гра для мобільних пристроїв, дія якої відбувається в знайомій багатьом чарівної середньовічної всесвіту Might & Magic.

  Що можна робити в грі? Стати учнем Академії, створивши свого свого героя-чаклуна, і вирушайте в подорож по світах Асхана. Збирайте унікальних магічних істот, які зустрінуться Вам по шляху, і закликайте їх для битви в захоплюючих битвах. Тренуйте і покращуйте своїх істот, щоб зібрати непереможну команду чемпіонів.

  Які види внутрішньо валюти доступні в грі? Існує 5 видів внутрішньо валюти:

  • кристали . Це головна валюта гри, вони потрібні для вирішення найрізноманітніших завдань. Найбільш простий спосіб отримати кристали – битися в підземеллях.
  • Печатки . Це найрідкісніша валюта в грі, яка використовується для призову могутніх істот! Знайти друку можна в підземеллях.
  • Окуляри репутації . Щоб отримати їх, візьміть участь в боях на арені. Витратити ці окуляри можна у вкладці “Магазин репутації” головного меню.
  • Енергія . Вона витрачається щоразу, коли Ви входите в підземеллі. Згодом запас енергії заповнюється. Крім того, її можна знайти в підземеллях або купити в магазині!
  • Енергія арени . Вона витрачається щоразу, коли Ви вступаєте в бій на арені. Згодом запас енергії арени заповнюється. Крім того, іноді її можна знайти в скринях.

  На що можна витратити кристали? Кристали потрібні практично скрізь! Їх можна витрачати на покупку скринь і додаткових предметів або, наприклад, на поліпшення символів.

  Як отримати кристали? Кристали видобуваються в шахті кристалів, яка періодично генерує нові запаси цього ресурсу. Крім того, кристали можна виграти в щоденній лотереї, отримати за виконання щоденних завдань або добути в підземеллях.

  Для чого потрібні друку? Печатки потрібні для покупки каменів душі, які використовуються для призову могутніх істот !

  Як отримати друку? Печатки з’являються в Утопії драконів. Регулярно заходьте туди і збирайте їх. Також друку можна знайти в підземеллях, виграти в щоденній лотереї або отримати за виконання щоденних завдань.

  Для чого потрібна енергія? Енергія необхідна для участі в боях. Кожен раз, коли Ви вступаєте в бій, витрачається певна кількість енергії, яке залежить від виду підземелля.

  Як отримати більше енергії? Запас енергії заповнюється згодом. Крім того, її можна знайти в підземеллях або купити в магазині.

  Для чого потрібні миттєві квитки? Де їх можна знайти? За допомогою миттєвих квитків можна пропустити бій в підземеллі і відразу отримати нагороду. Це можливо тільки для тих підземель, які Ви вже проходили. Іншими словами, спочатку потрібно пройти всі рівні в регіоні. Знайти миттєві квитки можна в скринях, при виконанні щоденних завдань, в підземеллях і в магазині.

  Що таке щоденні завдання? Це набір випробувань, які можна проходити кожен день. Виконуйте їх щодня, щоб отримувати більше кристалів, печаток, досвіду, енергії і миттєвих квитків!

  Як отримати скрині? Скрині можна виграти в лотереї або купити за кристали на вівтарі призову. Крім того, кожні 8 годин вівтарі з’являється безкоштовний скриню!

  Що таке щоденна лотерея? Випробуйте свою удачу в лотереї та виграйте кристали, друку, скрині і безліч інших нагород. Один раз в день Ви можете взяти участь в лотереї абсолютно безкоштовно, а потім купити додаткові спроби, витративши трохи печаток.

  Для чого потрібні магічні книги? Де їх знайти? Магічні книги – це особливі предмети для поліпшення істот і їх навичок. Магічні книги можна знайти в скринях, на островах драконячого туману або отримати за виконання досягнень.

  Як змінити зовнішній вигляд героя? , щоб відкрити вікно зовнішнього вигляду героя, натисніть на портрет Вашого героя в лівій верхній частині екрана в головному меню Академії або зайдіть в саму будівлю Академії. Тут Ви можете змінити ім’я героя, натиснувши на кнопку у вигляді олівця, і налаштувати фізичні параметри персонажа відповідно до Ваших вподобань. На 5 рівні Ви також зможете вибрати будинок магії і визначити здібності героя, зробивши вибір з величезного списку здібностей і поліпшень.

  Що таке завдання? Кожне завдання являє собою особливу випробування. Проходьте їх і отримуйте чудові нагороди!

  Для чого потрібен поштову скриньку? Поштова скринька призначений для управління всіма комунікаціями усередині гри. Тут Ви можете ознайомитися з детальною інформацією про поточні та майбутні події, дізнатися новини спільноти і перейти на присвячені грі сторінки в соціальних мережах, форуми і сайти підтримки. Крім того, в поштовій скриньці будуть з’являтися подарунки і нагороди, які надішлють Вам друзі!

  Що продається в магазині? За друку Ви можете купити набори з тією чи іншою кількістю кристалів, енергії і миттєвих квитків. Крім того, за реальні гроші можна придбати друку, особливі набори видобутку, енергію і миттєві квитки.

  Для чого потрібен вівтар призову? На вівтарі призову Ви можете закликати нових істот, які поповнять Ваш загін . Для цього Вам знадобляться камені душі або фрагменти. Кожен день Ви отримуєте один безкоштовний камінь душі. Решта можна купити за друку. Фрагменти каменів душі можна знайти в підземеллях, отримати за проходження щоденних завдань, виконання досягнень, а також виграти в лотереї. Крім того, кожні 8 годин вівтарі призову з’являється безкоштовний малий скриню. Більше скринь можна купити за кристали.

  Для чого потрібна Утопія драконів? Згодом Утопія драконів створює друку. Заходьте туди регулярно, щоб забрати нові друку.

  Для чого потрібна шахта кристалів? З часом шахта кристалів створює кристали. Збирати їх потрібно регулярно!

  Might and Magic Правоохоронці стихій: Ведемо Бій правильно

  Для чого потрібно меню вибору команди ? у цьому меню Ви можете вибрати істот, які підуть з Вами в бій. Можна зібрати до 3 різних варіантів команди.

  Я не знаю, яких істот взяти в бій. Що робити? У меню вибору команди Ваші істоти відсортовані за рангом (кількості зірок). Вибирайте найсильніших істот – їх шанси на перемогу найбільш великі. Також Ви можете експериментувати з іншими варіантами загону і створювати різні стратегії бою.

  Що означає синій коло під моїм істотою? Синій коло, який з’являється під істотою в бою, означає, що прийшла його черга діяти.

  Де подивитися навички моїх істот? Як їх використовувати? Навички Вашого істоти з’являються в правому нижньому кутку екрану, коли настає його черга ходити. У кожної істоти є 3 різних навички.

  Чому я не можу використовувати навик? Як правило, 2 найсильніших навички істоти мають період відновлення, тобто використовувати їх на кожному ходу не можна. Якщо навик недоступний, це означає, що Ви вже використовували його відносно недавно. Зачекайте вказане число ходів, і навик буде знову активний.

  Де прочитати опис досвіду? Щоб прочитати опис досвіду, натисніть на його значок і утримуйте. Зробити це можна як під час бою, так і при перегляді Вашої колекції.

  Як атакувати ворога? Щоб атакувати ворога, виберіть необхідний навик і вкажіть мета.

  Що означають шкали над моїм істотою? Зелена шкала відображає запас життя. Синя шкала відображає черговість ходу. Шкала ходу заповнюється відповідно до швидкості Вашого істоти. Коли шкала заповнена, починається хід відповідного істоти.

  Що означають кольорові стрілки над ворогами? Ці стрілки відображають стихійне перевага або вразливість Вашого істоти по відношенню до того чи іншого ворога: вогонь> земля> повітря> вода> вогонь.

  • Червона стрілка означає, що Ваше істота завдасть менше шкоди.
  • Жовта стрілка означає, що Ваше істота завдасть звичайний шкоди.
  • Зелена стрілка означає, що Ваше істота завдасть більше шкоди.

  Як використовувати заклинання? Через деякий час після початку бою герой може використовувати заклинання. Для цього необхідно просто натиснути на значок заклинання, коли він з’явиться на екрані.

  Для чого потрібні кнопки в лівому нижньому кутку екрану бою? Під час бою Вам доступні 2 додаткових опції. По-перше, Ви можете задати бажану швидкість бою. По-друге, можна включити автоматичний режим, при якому Ваші істоти будуть діяти без Вашого втручання.

  Як змінити швидкість бою? Просто натисніть на кнопку “x1”, розташовану в лівому нижньому куті екрану. Доступні 3 варіанти швидкісного режиму: x1, x2 і x3. Що знаходиться під кнопкою індикатор показує діючу швидкість бою.

  Для чого потрібна кнопка “автобус”? Натисніть на кнопку “автобус”, щоб істоти самі вибирали, які навички їм використовувати. Вашої участі при цьому не потрібно.

  Пам’ятайте: Ви досвідченіше Ваших істот, і тому їх самостійні рішення часто можуть бути не найефективнішими.

  Як здобути перемогу в бою? щоб здобути перемогу в бою, здолайте все хвилі ворожих істот, зберігши при цьому хоча б одна істота в своїй команді. Пам’ятайте: герой не здатний перемогти в поодинці.

  Як вийти з бою? Щоб вийти з бою, натисніть на кнопку “Налаштування” в правому верхньому кутку екрану. Під заголовком “Покинути бій” Вам будуть доступні 2 наступні опції:

  • Додому: повернутися в головне меню гри.
  • Карта: повернутися на карту світу.

  Might and Magic Правоохоронці стихій: Проходження карти світу

  Як відкрити карту світу? Щоб відкрити карту світу, натисніть на кнопку “Бій” в нижній частині меню Академії.

  Як відкрити на мапі наступний регіон? Щоб відкрити черговий регіон, потрібно повністю пройти попередній. Регіони відрізняються унікальними природними умовами. Там можна зустріти і захопити різних істот. У кожному регіоні є 7 підземель, які слід проходити і відкривати одне за іншим.

  Що таке острова драконячого туману? Острови драконячого туману – особливий регіон, де Ви можете отримати символи для Ваших істот і матеріали для еволюції, які потрібні для їх поліпшення. На Островах Ви знайдете Підземелля Символів і унікальні Підземелля Стихій:

  • П’ятниця. Відкривається підземеллі вогню. Збирайте матеріали для Ваших істот вогню!
  • Неділя. Відкривається підземеллі води. Збирайте матеріали для Ваших істот води!
  • П’ятниця. Відкривається підземелля повітря. Збирайте матеріали для Ваших істот повітря!
  • Неділя. Відкривається підземеллі землі. Збирайте матеріали для Ваших істот землі!
  • Середа. Відкриваються підземелля вогню і води. Збирайте матеріали для Ваших істот вогню і води!
  • П’ятниця. Відкриваються підземелля повітря і землі. Збирайте матеріали для Ваших істот повітря і землі!
  • Субота. Відкриваються все підземелля. Збирайте матеріали для всіх Ваших істот, що володіють магією стихій!

  Що таке Вежа Випробувань? Доберіться до високих рівнів Вежі Випробувань і отримуйте унікальні нагороди кожен місяць.

  Увага: це неймовірно складно!

  Як отримати матеріали для еволюції? матеріали для еволюції можна отримати в боях на островах драконячого туману. Крім того, іноді вони зустрічаються в скринях.

  Як працюють підземелля? Ви можете увійти в будь-який підземеллі, доступне на карті світу, витративши на це енергію. Боріться і отримуйте заслужені нагороди. У кожного підземелля є 3 рівня складності. Пройдіть регіон повністю, щоб відкрити наступний рівень складності.

  Як дізнатися, які істоти доступні в підземеллі? Істоти, які можуть бути захоплені в даному підземеллі, з’являються в блоці “Можливі нагороди” в правій частині екрана при вході в підземеллі.

  Що означають зірки в нижній частині карти? зірки показують рівень складності:

  • 1 зірка: рівень “Нормально”
  • 2 зірки: рівень “Складно”
  • 3 зірки: рівень “Кошмар”

  Як дізнатися, яку здобич можна отримати в підземеллі? Перед початком бою Ви можете перевірити список можливих нагород для будь-якого підземелля. У кожному з них Вас чекає унікальна комбінація можливих нагород. Отримайте їх все!

  Might and Magic Правоохоронці стихій: Гайд по істотам і символам

  Як отримати нових істот? Отримати нових істот можна двома способами:

  • можна закликати істота на вівтарі призову за допомогою куплених каменів душі.
  • можна захопити істота в бою в підземеллях.

  Як знайти камені душі? Кожен день на вівтарі призову з’являється безкоштовний камінь душі. Щоб отримати додаткові камені, виконайте відповідні досягнення або купіть їх за друку. У магазині також доступні особливі набори, в деяких з яких трапляються камені душі.

  Як мені поліпшити своїх істот? Натисніть на кнопку “Істоти” в головному меню Академії. У нижній частині екрана Ви побачите список всіх Ваших істот. Натисніть на портрет істоти, щоб завантажити додаткову інформацію про нього. Поліпшити істота можна 4 різними способами:

  • Підвищення рівня (залежить від досвіду).
  • Підвищення рангу (кількість зірок).
  • Поліпшення навичок (3 заклинання в розпорядженні істоти).
  • Поліпшення істоти (зміна його фізичної форми).

  Як підвищити рівень істоти? Щоб підвищити рівень істоти, натисніть на кнопку “Поліпшити” в меню управління командою. Потім натисніть на кнопку “Новий рівень”, щоб відкрити відповідне меню. Отримані в боях зілля допоможуть Вашим істотам швидше набирати рівні.

  Навіщо підвищувати рівні істоти? Чим вище рівень істоти, тим воно сильніше.

  Що значить “підвищити ранг істоти “? Як це зробити? Підвищення рангу істоти дає йому додаткову зірку. Чим більше у істоти зірок, тим більш високого рівня воно може досягти.

  • 1 зірка: максимальний рівень = 15.
  • 2 зірки: максимальний рівень = 20.
  • 3 зірки: максимальний рівень = 25.
  • 4 зірки: максимальний рівень = 30.
  • 5 зірок: максимальний рівень = 35.

  Щоб підвищити ранг Вашого істоти, натисніть на кнопку “Поліпшити” в меню управління командою. Потім натисніть на кнопку “Новий ранг”, щоб відкрити відповідне меню. Для підвищення рангу використовуються інші істоти того ж рангу. У процесі підвищення Ви випускаєте їх на волю, так що в підсумку ці істоти пропадуть з Вашої колекції.

  • від 1 до 2 зірок: використовуйте 1 істота цінністю в 1 зірку;
  • від 2 до 3 зірок: використовуйте 2 істоти цінністю в 2 зірки;
  • від 3 до 4 зірок: використовуйте 3 істоти цінністю в 3 зірки;
  • від 4 до 5 зірок: використовуйте 4 істоти цінністю в 4 зірки.

  Крім того, для підвищення рангу істота має досягти максимально можливого на даний момент рівня.

  Як покращити навички істоти? Щоб поліпшити навик істоти, натисніть на кнопку “Поліпшити” в меню управління командою. Потім натисніть на кнопку “Новий навик”, щоб відкрити відповідне меню. Додатково Вам знадобляться ще 4 істоти, що відносяться до тієї ж стихії. Також в процесі поліпшення навички потрібно магічна книга.

  Навіщо покращувати навички істот? Поліпшення навички істоти робить його більш сильним. Кожен навик можна покращувати кілька разів.

  Як поліпшити істота? Для поліпшення істоти будуть потрібні різні матеріали для еволюції, які пов’язані з його стихією. Крім того, важливо, до якого дому магії Ваше ставлення: Матерія, Дух або Химера. Наприклад, для поліпшення грифона льоду потрібні водні предмети для еволюції. Отримати матеріали для еволюції можна в особливих підземеллях на островах драконячого туману.

  Навіщо покращувати істот? Покращена істота стає сильнішою і змінює свій фізичний вигляд. Покращуйте істот, поки вони не стануть епічними!

  Як подивитися всіх моїх істот і відкрити меню керування командою? Щоб відкрити меню керування командою, натисніть на кнопку “Істоти” в головному меню. У нижній частині екрана з’явиться список всіх Ваших істот, який Ви зможете вільно переглядати.

  Як дізнатися інформацію про суть? Що вона означає? У центральній частині екрану в меню управління командою Ви побачите наступну інформацію:

  • Назва істоти;
  • Ранг: кількість зірок;
  • Стихія : впливає на характеристики в бою і необхідні матеріали для еволюції;
  • Роль: атака, захист, підтримка або саботаж;
  • рівень: поточний рівень і кількість досвіду до нового рівня;
  • навички: в боях доступні 3 навички;
  • показники: базові характеристики істоти.

  Як дізнатися показники істоти? Повна статистика для того чи іншого істоти представлена ​​в вигляді списку в правій частині екрана в меню управління командою.

  Що означають показники істоти? У кожної істоти є показники, які визначають його силу в бою. Базові показники відображаються білим, а всі бонуси до них – зеленим кольором.

  • ОЗ: окуляри здоров’я;
  • АТК: атака;
  • ЗЩТ: захист;
  • СКР: швидкість;
  • КРИТ. %: Шанс нанести критичний удар;
  • КРИТ .: критичний шкоди;
  • ТЧН: точність;
  • УСТЧ: стійкість.

  Як порівняти показники двох істот? У меню управління командою поруч з кнопкою “Поліпшити” Ви помітите кнопку з позначкою “”. Натисніть на неї, щоб відкрити нове меню, в якому обраний Вами істота відображається в правій частині екрана. У центрі екрана Ви побачите таблицю, а зліва – вільний простір. Виберіть в списку внизу істота для порівняння і натисніть на нього. З’явиться нова кнопка у вигляді стрілки. Вона дозволяє змінювати істота, яке Ви вивчаєте і порівнюєте з іншими.

  Для чого потрібні символи? Кожна істота може одночасно використовувати до 6 символів, що збільшують його показники. Залежно від виду символи дають бонус до швидкості, атаці, запасу здоров’я, точності, стійкості і іншим характеристикам істоти.

  Як призначити суті символ? Натисніть на кнопку “Істоти” в головному меню Академії, щоб відкрити меню керування командою. Виберіть істота і зверніть увагу на 6 осередків для символів. Натисніть на одну з комірок. Відкриється меню, в якому ви можете вибрати необхідний символ. Невикористані символи відображаються зліва і згруповані за видами і формами. Вибравши вільний символ, ви можете дізнатися докладну інформацію про нього і призначити його суті.

  Як отримати символи? Символи можна знайти в підземеллях і скринях.

  Як дізнатися, які символи у мене є? При виборі істоти в меню управління командою відображаються також і призначені йому символи. Натисніть на будь-який елемент для символів, щоб відкрити список і переглянути доступні символи.

  Скільки символів можна використовувати одночасно? Для кожного з Ваших істот Ви можете вибрати до 6 символів. Для кожної з 3 форм доступні 2 осередки.

  Як поліпшити символ? Для поліпшення символів використовуються кристали.

  Які бувають види символів? Нижче наведено список видів, які зустрінуться Вам у грі:

  • Життєстійкість: збільшує ОЗ;
  • Захист: збільшує ЗЩТ;
  • Прискорення: збільшує СКР;
  • Влучність: збільшує ТЧН;
  • Божевілля: збільшує КРИТ. %;
  • Сила: збільшує АТК;
  • Руйнування: збільшує КРИТ.;
  • Витривалість: збільшує УСТЧ.

  Призначивши суті 3 символу одного виду, Ви отримаєте додатковий бонус:

  • 3 символу життєстійкості: + 14% до запасу здоров’я (ОЗ);
  • 3 символу захисту: + 14% до захисту (ЗЩТ);
  • 3 символу прискорення: +10 до швидкості (СКР);
  • 3 символу влучності: + 10% до точності (ТЧН);
  • 3 символу божевілля: + 10% до шансу нанести критичний удар (КРИТ.%);
  • 3 символу сили: + 14% до атаки (АТК);
  • 3 символу руйнування: + 40% до критичного втрат (КРИТ.);
  • 3 символу витривалості: + 10% до стійкості (УСТЧ).

  Might and Magic Правоохоронці стихій: Гайд по гильдиям і подій

  на кожній сторінці подій? У розділі подій Ви знайдете безліч найрізноманітніших доручень, за які покладаються відмінні нагороди. Не забувайте заглядати в цей розділ регулярно: іноді там може з’явитися таємне підземелля.

  Для чого потрібна арена? На арені Ви можете кинути виклик гравцям з усього світу. Перемагайте в боях, щоб пробитися до вищих ліги і отримувати більше нагород.

  Що таке гільдії? Гільдія – група людей, які об’єдналися для спільного виконання складних завдань.

  Як вступити в гільдію? вступити в гільдію можна різними способами. Для початку натисніть на будівлю гільдії.

 • Ви можете створити свою власну гільдію. Для цього натисніть на кнопку “Створити”. У новій гільдії Ви займете пост глави.
 • Ви можете переглянути список гільдій, які пропонує Вам гра, вибрати одну з них і відправити запит на вступ. Якщо це відкрита гільдія, Ваш запит буде задоволено негайно. Якщо ж гільдія є закритою, Ваш запит буде розглянуто главою гільдії і його помічниками.
 • Ви можете знайти конкретну гільдію по її назві і відправити запит на вступ. Якщо це відкрита гільдія, Ваш запит буде задоволено негайно. Якщо ж гільдія є закритою, Ваш запит буде розглянуто главою гільдії і його помічниками.
 • Що я можу робити в своїй гільдії? Глава гільдії і його помічники можуть активувати місії гільдії. Місія гільдії – це доручення, яке члени гільдії виконують всі разом. Ознайомтеся зі списком місій і виберіть ту, яка підходить Вам за складністю і нагород!

  Як взяти участь в місії гільдії? Перш за все, Ви повинні складатися в гільдії. Потім глава гільдії або його помічники повинні активувати місію і запропонувати її для покупки членам гільдії. Якщо покупка відбулася, місія починається. Прийняти в ній участь можуть всі члени гільдії. Ознайомтеся з дорученням, яке лежить в основі місії, і вирішуйте, чи варто Вам брати участь!

  Might and Magic Правоохоронці стихій: Правильна настройка гри

  чи можна грати без підключення до мережі Інтернет? Ні, підключення до мережі Інтернет обов’язково. Дані гри “Might & Magic: Правоохоронці стихій” зберігаються на серверах Ubisoft. Це дозволяє Вам з легкістю переносити свій обліковий запис на інші пристрої на тій же платформі (Game Center або Google Play), автоматично зберігати ігровий прогрес, бути на зв’язку з іншими гравцями і залишатися частиною захоплюючого і постійно мінливого ігрового світу.

  чи можна пограти анонімно, а потім увійти в Game Center або Google Play? Так, Ви можете увійти в Game Center або Google Play навіть після того, як грали з використанням анонімної облікового запису. Якщо Ви збережете гру в Game Center або Google Play, ці дані замінять Вашу анонімну обліковий запис.

  Як ввімкнути або вимкнути push-повідомлення? Щоб увімкнути або вимкнути повідомлення , натисніть на значок у вигляді шестерні в правому верхньому кутку головного меню Академії і перейдіть до налаштувань гри.

  Чи можна продовжити гру на іншому пристрої? Щоб отримати доступ до Ваших збереженням “Might & Magic: Правоохоронці стихій” на іншому пристрої iOS або Android, просто увійдіть в відповідний обліковий запис Game Center або Google Play. Збережені дані з’являться на новому пристрої миттєво.

  Пам’ятайте, що для доступу до них Ви повинні весь час залишатися в цього облікового запису Game Center або Google Play.

  Куди звернутися, якщо у мене виникли проблеми з грою? Щоб відправити питання в службу технічної підтримки, натисніть в грі на кнопку “Техпідтримка”. Вона знаходиться у вкладці новин Вашої поштової скриньки. Ви можете абсолютно конфіденційно повідомити про будь-які проблеми, з якими зіткнулися під час гри, будь то помилки, збої або нечесні дії інших гравців. Описувати свою ситуацію як можна докладніше – іноді навіть сама незначна деталь може виявитися корисною для вирішення проблеми.

  Я хочу залишити відгук про гру або поділитися міркуваннями про те, як її можна поліпшити. Як це зробити? Вашим ідей і пропозицій завжди раді. Вони допомагають постійно вдосконалювати гру, щоб вона подобалася Вам ще більше! Публікуйте свої міркування на офіційних форумах, щоб обговорити їх з іншими гравцями. Крім того, Ви можете звернутися до розробників на офіційних сторінках “Might & Magic: Правоохоронці стихій” в Twitter і Facebook. Не забудьте підписатися на ці сторінки, щоб бути в курсі останніх новин і удосконалень гри!

  Автор статті: Надія Д