Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Megapolis: Поради, WIKI, Огляди

MEGAPOLIS (МЕГАПОЛИС) – гра на андроїд з датою виходу 12.07.2012 р від компанії Social Quantum. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Гайд по Штатам
 • Секрети Мерії і Податкової
 • Максимум вигоди від друзів і сусідів
 • Гайд по ігровій валюті
 • Витрачаємо гроші з розумом
 • Відкриваємо Локації і Райони
 • Проходимо Особливі ігрові події
 • Гайд по Транспорту
 • Секрети Промисловості Мегаполіса
 • Будуємо Космодром правильно
 • Поради по Гонці озброєнь
 • Ж / Д марафони
 • Розвиток Військової бази
 • Поради по Мобільного зв’язку
 • Як гравці втрачають свої міста?
 • баги і фітчи гри
 • Megapolis: Гайд для новачків

  Де взяти матеріали для будівництва? для побудови деяких будівель в Мегаполісі Вам знадобляться будівельні матеріали. Як же їх отримати? Існує багато способів! Ви можете:

  • Купити матеріали за Мегабакс у вікні будівництва будівель;
  • Отримати матеріали в якості нагороди за виконання завдань, отримання досягнень і нового рівня;
  • Виграти в маклерському центрі;
  • Щодня отримувати в якості подарунків від друзів;
  • отримувати як бонус за регулярний вхід в гру;
  • Придбати на розпродажі;
  • Вступити в штат і відправити запит на матеріали в чат штату.

  Як зберігати або видаляти будівлі? у грі немає опції зберігання будівель. Є тільки розділ Сховища “Об’єкти”, в який потрапляють отримані Вами нагороди і прийняті з пошти подарункові будівлі від друзів і віртуальних помічників. Як тільки Ви дістаєте об’єкт з Сховища і встановлюєте його на поле, повернути його назад вже не можна. Також не можна на час прибрати з поля непотрібний об’єкт, його можна тільки видалити назавжди. Щоб видалити будівлю, продайте його.

  Майте на увазі, що буде повернута лише частина суми від його первісної вартості. Навіть якщо будинок був куплений за Мегабакс, продати можна тільки за монети.

  Як продати будинок?

  Браузерна версія гри: Натисніть на значок у вигляді білої стрілки в головному ігровому меню і виберіть опцію “Видалити”. Курсор змінить свою форму. Поки опція видалення активна, Ви можете продавати непотрібні будівлі. Для цього натисніть на будівлю і підтвердіть, що хочете його продати. Щоб вийти з режиму видалення, натисніть галочку на панелі внизу екрана.

  Мобільна версія гри: в головному ігровому меню натисніть на значок “Бульдозер” і торкніться об’єкта, який хочете продати. Або ж замість цього торкніться будівлі і утримуйте, поки будинок не подсветится. Виберіть опцію зі значком динаміту в панелі інструментів на будівлі або в панелі в правому нижньому кутку екрану і підтвердіть знесення будівлі. Щоб вийти з режиму видалення, натисніть на червоний хрест в панелі інструментів на обраному будівлі або ж в правому нижньому кутку екрану.

  Як мені перейменувати місто? Ви можете перейменувати місто тільки в мобільній версії гри . Запустіть гру і зайдіть в “Налаштування”. Вгорі, поруч з назвою Вашого міста, знаходиться кнопка, яка відкриває вікно редагування. Натисніть на неї і введіть нову назву Вашого міста. Далі, натисніть “Назвати” для збереження результату.

  Як працює Маклерський центр? Будівля маклерських центру можна придбати в ігровому Магазині в розділі “Екстра”. У ньому Ви можете виграти цінні призи, які будуть автоматично додані в Сховище. Щоб почати, натисніть кнопку “Безкоштовна гра”. Щодня при вході в гру у Вас буде 1 безкоштовна спроба. Споруда будинків Федерального резерву і Національного банку Мегаполіса збільшить кількість безкоштовних ігор до 3 спроб.

  Використавши безкоштовні спроби, Ви можете забрати нагороду і вийти або продовжити грати за Мегабакс. Вартість платної спроби – 1 Мегабакс. Якщо Вам вдасться набрати 100 пунктів, Ви отримаєте джекпот у розмірі 1000 Мегабакс. Щоб пункти підсумовувалися, Вам необхідно грати безупинно, аби забираючи подарунок після кожної спроби. Якщо удача Вам благоволить, Ви зможете добути дуже цінний приз!

  Як розширити територію міста? Мегаполіс розділений на райони і локації. Територія кожного району може бути розширена. Про наявність можливості розширення можна дізнатися по стрілках на поле, розташованим по периметру району: вони покажуть в якому напрямку і на яку кількість клітин буде збільшена територія району після покупки розширення. Натиснувши на ці стрілки, можна придбати розширення території. Але існують і інші способи збільшити територію! Ви можете:

  • Зібрати потрібну кількість Документів на розширення території (пам’ятаєте, що розширення розміром понад 25х25 можна отримати тільки за Мегабакс);
  • Отримати розширення території в подарунок від друзів;
  • Купити розширення території за Мегабакс;
  • Скористатися розпродажем, під час якої придбати розширення можна зі знижкою.

  Крім того, розширити територію міста можна при відкритті нового району або локації. Досягнете необхідного рівня та / або побудуйте об’єкт, що відкриває доступ до нової території.

  Як швидше підняти рівень? Найкращий спосіб швидко підняти свій рівень – це більше грати! Для підвищення рівня необхідно отримувати ігровий досвід. Виконуйте завдання, будуйте будівлі і отримуйте монети, матеріали та досвід. Завдання доступні в лівій частині екрана. Поки Ви звикаєте до гри, виконуйте легкі завдання. Це дозволить швидко їх завершувати і накопичувати безцінний досвід.

  Що таке Документи на розширення території? Документи на розширення території – це особливі сертифікати, які допоможуть Вам розширити територію міста. Початкові розширення будь-якого з районів можна придбати за певну кількість Документів на розширення території. Отримати Документи на розширення дуже просто. Вони можуть стати Вашою нагородою за виконання завдань, отримання досягнень і регулярну гру. Крім того, Ви можете отримати їх в подарунок від друзів. Додати документи на розширення території в список бажань можна.

  Як використовувати Будівельні сертифікати?

  Будівельний сертифікат – це особливий ігровий документ, який може допомогти завершити будівництво об’єкта за матеріали. Отримати Будівельний сертифікат можна в якості нагороди за виконання завдань, місій, перемогу в конкурсах і змаганнях, отримання досягнень і нового рівня. Будівельні сертифікати бувають різних номіналів: 10, 20, 50 або 100 матеріалів.

  Застосування Будівельного сертифіката для завершення будь-якого будівництва вимагає, щоб залишкова кількість матеріалів, яких Вам не вистачає, не перевищувало номінал Будівельного сертифіката. Якщо ця умова виконана, то у вікні будівництва під осередками з матеріалами кнопка “Купити все” заміниться на кнопку застосування Будівельного сертифіката. Натисніть її, і поточна стадія будівництва буде завершена. У разі, якщо у Вас є кілька Будівельних сертифікатів різного номіналу, Вам буде запропонований для застосування в конкретному будівництві сертифікат з найбільш підходящим номіналом.

  Також Ви можете застосувати Будівельний сертифікат прямо з Сховища. Отримані Будівельні сертифікати знаходяться в Сховище у вкладці “Різне”. Натисніть на кнопку “Використовувати” ( “Застосувати” для мобільних пристроїв) на осередку з Будівельним сертифікатом у Сховище. У вікні, будуть показані всі будівництва, в яких Ви можете використовувати Будівельний сертифікат обраного номіналу. Якщо таких будівництв немає, то кнопка “Використовувати” буде неактивною.

  Будьте уважні! Застосовуючи сертифікат, Ви використовуєте його повністю, навіть якщо для завершення стадії будівництва потрібно всього 1 матеріал.

  Я випадково використав Документ на розширення / Ліцензії / Будівельний сертифікат. Чи можна їх повернути? Повернути витрачені Будівельні сертифікати, Документи на розширення території і Ліцензії, на жаль, не можна.

  Як управляти ресурсами міста: електрикою, водою і населенням?

  Для стійкого зростання Мегаполіса Вам необхідно грамотно управляти його ресурсами. Зробити це зовсім нескладно! Всі побудовані будівлі необхідно забезпечувати електрикою і водою. Якщо цих ресурсів недостатньо, побудувати нові будівлі буде не можна. Для того, щоб збільшити ліміт води і електроенергії, потрібно побудувати нові об’єкти, що виробляють воду і електроенергію. Ви можете знайти їх в Магазині гри в розділі “Ресурси”.

  Для спостереження за поточними рівнями води та енергії, що споживаються містом, зверніть увагу на індикатори даних параметрів. Вони відображаються в верхній частині екрану праворуч. Числа показують, скільки кожного ресурсу виробляється і споживається в Вашому місті. Крім того, для побудови деяких будівель важлива чисельність населення Вашого Мегаполіса. Населення міста можна швидко збільшити, будуючи місткі житлові будинки і готелі.

  Дочекайтеся появи значка над житловим будинком і натисніть на нього, щоб зареєструвати нових жителів. Вітаємо, населення Вашого міста збільшилася! Допустимий максимум населення розширюється будівництвом будівель інфраструктури, місцевості і деяких інших об’єктів, для яких вказаний відповідний параметр. Чим більше цих об’єктів, тим більше нових жителів місто може вмістити. А значить, тим він популярніший!

  Які бувають доступні для будівництва будівлі?

  У Магазині Мегаполіса можна купувати будівлі за монети і Мегабакс. Деякі будівлі в Магазині стають доступні за монети тільки після досягнення певного рівня. Але за Мегабакс Ви можете придбати їх набагато раніше. Ви могли звернути увагу на те, що деякі будівлі приносять монети, а якісь нових жителів, одні витрачають запаси ресурсів, інші їх відновлюють. Давайте розглянемо основні категорії будівель в Магазині Мегаполіса:

  Житлові будинки. Найголовніше в кожному місті – його жителі. І в першу чергу їх необхідно забезпечити житлом. Будуючи житлові будівлі, можна збільшити населення Вашого Мегаполіса. У Магазині запропоновано велику кількість найрізноманітніших будинків, вибирайте і будуйте будь на свій смак! Для цього перейдіть в розділ “Житлові будинки”.

  Інфраструктура. У розділі “Інфраструктура” Ви можете знайти офісні будівлі, кафе, ресторани, кінотеатри, навчальні заклади, музеї, спортивні комплекси і багато інше. Будуйте більше будівель інфраструктури, щоб збільшувати максимально можливу кількість населення і отримувати прибуток.

  Фабрики. Фабрики допоможуть значно збільшити прибуток. На самому початку гри постарайтеся побудувати якомога більше фабрик, щоб укладати вигідні контракти. Для цього натисніть на фабрику і виберіть відповідний контракт. Після його виконання натисніть на фабрику ще раз, щоб зібрати прибуток. Одноразово на фабриці може бути запущено не більше 1 контракту. Намагайтеся своєчасно збирати прибуток з фабрик, щоб запускати нові контракти і отримувати більше монет.

  Ресурсні будівлі. До ресурсним будівель належать об’єкти, що забезпечують місто електроенергією і водою. Якщо буде недостатньо води або енергії, побудувати нові будівлі буде не можна. Щоб побудувати ресурсне будівлю, зайдіть в ігровій Магазин і виберіть розділ “Ресурси”.

  Місцевість. Як свідомий і відповідальний Мер, Ви, звичайно ж, захочете подбати про зелені насадження в своєму місті. У розділі “Місцевість” представлений величезний вибір дерев, скверів, клумб, водойм і найкрасивіших скульптур для оформлення зон відпочинку. Споруда громадських парків, фонтанів і об’єктів ландшафтного дизайну допоможе збільшити максимально можливу кількість населення і надасть Вашому місту гармонійний зовнішній вигляд!

  Дороги. Будь-якому місту потрібні добрі дороги. У розділі магазина “Дороги” Ви знайдете шосе, тротуари, перехрестя, мости і паркувальні майданчики, за допомогою яких Ви зможете додати Вашому місту неповторний вигляд.

  Купівля різних типів будівель по-різному впливає на такі параметри Вашого міста, як електроенергія, вода і населення. Куплені фабрики, житлові будівлі і інфраструктура витрачають електроенергію і воду, покупка ресурсних об’єктів дозволяє поповнити кількість цих ресурсів у Вашому місті. Житлові будинки збільшують чисельність населення, але як тільки вона досягне максимальної планки, зареєструвати нових жителів буде вже не можна. Для збільшення допустимого максимуму населення необхідно будувати інфраструктуру та об’єкти місцевості.

  Детальну інформацію про параметри всіх типів будівель можна побачити в Магазині на іконах будівель. На них показані вартість об’єктів, час їх будівництва, споживаний обсяг електроенергії та води, вироблене кількість монет і жителів, час генерування прибутку і приросту населення. Крім того, будівля деяких будівель вимагає вкладення матеріалів. Такі об’єкти не будуть повністю побудовані відразу ж після покупки і установки на поле.

  Для завершення будівництва Вам потрібно буде зібрати деяку кількість матеріалів. Ви можете не поспішати і завершувати будівництво таких будинків поступово, крок за кроком долаючи етапи побудови. Скористайтеся допомогою друзів, подарунками віртуальних помічників, щоденними подарунками за вхід або ж просто купите необхідні матеріали за Мегабакс. У Мегаполісі є ще багато цікавих будівель з іншим функціоналом: телефонні вишки, вокзали, промислові центри і заводи. Досліджуйте їх все, граючи в Мегаполіс!

  Що можна отримати за щоденне відвідування гри? Заходьте в Мегаполіс кожен день! Ваше місто буде рости і розвиватися швидше, а Ви отримаєте корисні бонуси за щоденний вхід. Це можуть бути окуляри фонду заробітної плати, монети, досвід, будівлі, матеріали, Мегабакс, Документи на розширення території і навіть безпосередньо розширення території! Чим частіше Ви заходите в Мегаполіс, тим цінніше приз зможете отримати!

  Види рейтингів в “Мегаполісі”. Як потрапити в Топ -1000 гравців?

  У “Мегаполісі” Ви можете конкурувати з іншими гравцями в 3-х основних рейтингах – топ-1000, “Магнат” і “Сусіди”. Щоб дізнатися про своє місце в топі натисніть на кнопку “Топ” в нижній лівій частині екрана, якщо Ви використовуєте браузерную версію гри, або на кнопку “Топ” в правому верхньому кутку, якщо Ви віддаєте перевагу мобільну версію гри. Для того, щоб потрапити в топ-1000 кращих гравців “Мегаполіс”, в розвитку міста необхідно дотримуватися наступних принципів:

 • Необхідно мати на поле велику кількість будівель, при цьому будинку повинні бути різними.
 • Намагайтеся не забудовувати місто ідентичними об’єктами тільки заради нарощування досвіду – так в топ не потрапити.
 • У Вашому місті має бути достатня кількість доріг.
 • наявність у Вашому місті всіх великомасштабних будівництв і об’єктів з особливих подій значно збільшують Ваші шанси на потрапляння в топ.
 • Безсумнівною перевагою буде наявність загального високого рівня в грі і досвіду.
 • Існує 5 видів рейтингу топ -1000: по населенню, монетам, досвіду, досягнень і військовому впливу:

  • за населенню. Рейтинг гравців, чиї Мегаполіси є найбільш населеними. Будуйте житлові будівлі, реєструйте населення, щоб потрапити в топ.
  • За монетам. Рейтинг гравців, які накопичили більше всіх монет. Будуйте будівлі інфраструктури, збирайте монети, виконуйте контракти на фабриках, щоб потрапити в цей топ.
  • З досвіду. Рейтинг найдосвідченіших гравців “Мегаполіс”. Розвивайте своє місто і накопичуйте бали досвіду, щоб потрапити в топ. Досвід заробляється при виконанні практично будь-яких ігрових дій. Накопичуючи досвід, Ви підвищуєте свій рівень і відкриваєте нові завдання і об’єкти, що дозволяє брати участь в нових рейтингах.
  • За досягненням. Рейтинг гравців, які отримали більше всіх досягнень. Виконуйте завдання і отримуйте нові досягнення, щоб потрапити в цей топ.
  • Військове вплив. Рейтинг найвпливовіших гравців у військовому середовищі “Мегаполіс”. Виконуйте військові операції і накопичуйте окуляри військового впливу, щоб потрапити в цей топ.

  Також є ще 2 рейтинги гравців:

  • Магнат. У рейтинг “Магнат” потрапляють володарі найдорожчих мегаполісів. Їх міста забудовані розкішними будинками і архітектурними шедеврами. Потрапити в цей топ може кожен, слідкуйте за оновленнями і будуйте якомога більше унікальних будівель!
  • Сусіди. Змагаються з сусідами за звання кращого Мегаполіса для свого міста. Підвищуйте свій рівень, будуйте більше будівель і реєструйте нових жителів, тим самим Ви збільшите свій рейтинг серед друзів.

  Регулярно заходьте в гру, розвивайте своє місто, і Ви, безсумнівно, потрапите в топ.

  Як змінити мову? в даний час в Мегаполісі підтримуються 11 мов:

  • Англійська.
  • Німецький.
  • Французький.
  • Іспанська.
  • Італійський.
  • Португальська.
  • Турецький.
  • Русский.
  • Корейський.
  • Китайський.
  • Японський.

  Браузерна версія гри: Щоб змінити мову гри, вийдіть з повноекранного режиму, натисніть на зображення земної кулі зверху від ігрового екрана (праворуч від кнопки “Допомога”) і виберіть мову зі списку запропонованих. Зачекайте оновлення сторінки і грайте в “Мегаполіс” із задоволенням!

  Мобільна версія гри: Щоб змінити мову, натисніть зображення шестерні в правому нижньому кутку екрану, виберіть потрібну мову, а потім перезапустіть гру. Зміни вступлять в силу відразу ж після перезавантаження, і Ви зможете грати з новими мовними налаштуваннями.

  Як редагувати список бажань?

  У списку бажань Ви можете відзначити відсутні предмети, наприклад – матеріали. Друзі будуть бачити, що Вам потрібно, і зможуть відправити подарунок. Список бажань обмежений 10 позиціями. Якщо якийсь предмет Вам більше не потрібно, видаліть його зі списку. У звільнилася клітинку можна додати ще один предмет.

  Браузерна версія гри. Натисніть на іконку у вигляді подарунка в головному ігровому меню і виберіть вкладку “Список бажань”. Щоб додати новий матеріал в повністю заповнений список бажань, очистіть одну клітинку, натиснувши на червону кнопку з мінусом. Після цього дії буде доступна опція додавання нових предметів в список бажань. Ви можете:

 • Додати необхідні матеріали прямо в цьому вікні зі стрічки внизу – в ній відображаються матеріали, необхідні Вам на даний момент. Щоб вибрати бажані матеріали, натискайте на сині кнопки з плюсами. Оновлений список бажань може бути опублікований на Вашій сторінці Facebook натисканням кнопки “Опублікувати”.
 • Відредагувати список бажань з вікна будівництва. У вікно списку бажань можна потрапити з вікна будь-якого будівництва. Для цього натисніть на споруджуваний будинок і натисніть “+” на іконці потрібного матеріалу. Відкриється вкладка “Список бажань” у вікні “Подарунки”. При наявності вільного місця обраний матеріал автоматично буде додано до списку після натискання кнопки “+”. Якщо список бажань заповнений, Ви не побачите вільних осередків. Натисканням кнопки “-” на непотрібних предметах, звільніть осередки і додайте на їх місце необхідні матеріали.
 • Мобільна версія гри. Натисніть на іконку у вигляді подарунка в лівому нижньому кутку ігрового меню і виберіть вкладку “Список бажань”. Щоб додати новий матеріал в повністю заповнений список бажань, очистіть одну клітинку, натиснувши на кнопку “Видалити” поруч з непотрібним предметом. В звільнені осередки додайте бажані матеріали за допомогою кнопки “+” або кнопки “Додати сюди” в цьому ж вікні. У вікні “Керування списком бажань” Ви побачите перелік відсутніх Вам матеріалів.

  Якщо у Вас немає початих будівництв, у вікні “Керування списком бажань” Ви побачите повідомлення “Немає розпочатих будівництв”. Ви також можете додати матеріал з вікна будівництва, натиснувши на зелений “+” на комірці з матеріалом. Знак “+” буде сірим, якщо матеріал додано до списку бажань, або ж список бажань повний. При грі в мережі Facebook зміни списку бажань можуть бути опубліковані на Вашій сторінці. Для цього просто натисніть на кнопку “Поділитися” з вкладки “Список бажань”, і друзі побачать Ваше прохання.

  Що таке унікальні об’єкти? Унікальні споруди стають доступні після будівлі Центру унікальних споруд. У ньому будуть зберігатися зібрані Вами колекції унікальних будівель інфраструктури і матеріалів. Будівництво унікальних споруд буде давати Вам бонуси в різних галузях: у військовій промисловості, в стільникового зв’язку та інших. У Центрі унікальних споруд об’єкти знаходяться в відповідних розділах.

  Фундаменти унікальних споруд можна купити за монети, але побудувати їх можна тільки за допомогою унікальних матеріалів. Щоб знайти відповідні унікальні матеріали, збирайте пасажирів з залізничних вокзалів, військову техніку з заводів і т.д. Відсутні унікальні матеріали Ви також можете купити за Мегабакс у вікні будівництва унікальної будівлі.

  Що таке дослідження?

  Розвивайте всі сфери Вашого Мегаполіса, в тому числі таку важливу, як наука. Для розвитку науки потрібно проводити дослідження – серію місій, які Ви зможете виконати за допомогою наукової техніки. Які місії можуть бути виконані конкретним видом техніки, Ви дізнаєтеся в Центрі наукових досліджень. Виконання місії проводиться за допомогою запуску або відправки наукової техніки з відповідних майданчиків для старту. Кожна місія може бути виконана тільки 1 раз і має свою ймовірність виконання. Існує кілька видів наукової техніки:

  • Техніка для дослідження океану – підводні апарати і наукові суду;
  • Техніка для дослідження землі – бурові установки;
  • Техніка для дослідження атмосфери – зонди.

  У кожного виду техніки є свій модельний ряд, кожному виду наукової техніки також відповідають свої заводи. Техніка проходить цикл виготовлення перед запуском, який складається з будівництва прототипів частин техніки, виготовлення частин на заводах, складання готової техніки на складальному заводі і підготовки техніки до запуску. Для виготовлення елементів нових видів наукової техніки потрібно проходити місії, покращувати заводи і будувати прототипи частин.

  Все частини наукової техніки створюються на окремих заводах. Одночасно можна запускати виробництво тільки однієї частини наукової техніки на одному заводі. Наукова техніка збирається на складальних заводах. Одночасно на складальному заводі можна запускати збірку тільки однієї моделі техніки. При цьому, для зборки техніки необхідно, щоб всі частини відповідали одній моделі техніки. Після складання техніки, її необхідно підготувати до запуску, після чого можна сміливо запускати, виконувати місії і отримувати цінні призи за їх виконання!

  Я хочу грати зі своїми друзями по Facebook!

  Хочете грати разом з Вашими друзями по Facebook? Для цього потрібно, щоб у них теж була сторінка в Facebook, і був встановлений “Мегаполіс”. Якщо Ви граєте в браузерную версію гри :

 • Запустіть “Мегаполіс”.
 • Зверніть увагу на панель сусідів внизу екрану. Натисніть на помаранчеву кнопку запрошення друзів.
 • У вікні зайдіть у вкладку “У грі” і виберіть друзів, яких Ви хочете мати у себе в сусідах. Надішліть їм запрошення.
 • Готово! Тепер дочекайтеся, коли Ваші друзі візьмуть запрошення.
 • Якщо Ви граєте в мобільну версію гри , перше, що Вам потрібно зробити, це підключити ігровий аккаунт до Facebook. Відкрийте на пристрої додаток Facebook (або увійдіть в Facebook з браузера мобільного пристрою) і авторизуйтесь під своїм обліковим записом. У разі, якщо раніше Ви вже додавали в налаштування свого пристрою дані облікового запису на Facebook, вони будуть використані в додатку при підключенні.

  Увага! Переконайтеся, що Ви авторизовані саме під тим обліковим записом, який Вам потрібен – змінити сторінку прив’язки до Вашої поточної грі в подальшому буде неможливо.

 • Запустіть “Мегаполіс”. Зайдіть в меню налаштувань і виберіть підключення до мережі Facebook і запросіть Ваших друзів по Facebook стати Вашими сусідами.
 • В основному меню гри зверніть увагу на кнопку додавання друзів в лівому нижньому кутку. Натисніть на неї.
 • натисніть на кнопку “Додати сусіда”.
 • У вікні виберіть друзів, яких Ви хочете мати у себе в сусідах у грі, відправте їм запрошення.
 • Тепер дочекайтеся, коли Ваші друзі візьмуть заявку. І тоді Ви зможете грати разом, відвідувати міста один одного, отримувати подарунки і дарувати їх у відповідь!
 • Чому мені потрібно Інтернет-з’єднання, щоб грати? Для гри потрібне підключення до Інтернету, щоб можна було використовувати соціальні можливості (взаємодія з сусідами, участь в конкурсах і змаганнях). А ще саме воно дозволяє зберігати прогрес, коли гра підключена до мережевого аккаунту. Щоб під час гри не виникало технічних проблем, переконайтеся в стабільності зв’язку та стійкості Wi-Fi сигналу. Рекомендується грати через Wi-Fi або 3G / 4G зі стійким сигналом.

  Megapolis: Гайд по Штатам

  Для чого потрібен штат? Мегаполіс продовжує рости і розширюватися! Прийшов час для Мерів великих міст об’єднатися в штат! Вступивши в штат, Ви зможете обмінюватися повідомленнями і матеріалами з іншими гравцями, а також отримаєте можливість будувати Столицю штату.

  Як можна створити штат? Яких гравців запрошувати? Створити штат може будь-який гравець, який досяг 15 рівня в грі і не перебуває в штаті. Для цього необхідно відкрити вікно Штат-холу і натиснути кнопку “Створити штат”. Також Ви можете скористатися чатом штату в правій частині екрана. Розгорніть вікно чату і виберіть кнопку “Створити”. Після потрібно вибрати параметри штату: назва, опис, країна, герб, тип штату і мінімальний рівень для вступу. Існує 3 типи штатів: Відкриті, закриті і зі вступом по Запиту.

  • У відкритий штат може вступити будь-який гравець, для цього йому не потрібно подавати заявку або чекати запрошення.
  • У Закритий штат можна потрапити тільки за запрошенням губернатора або Віце-губернатора.
  • у штат по Запиту гравець може потрапити тільки після подачі і схвалення заявки на вступ в штат. Схвалити або відхилити заявку може Губернатор або Віце-губернатор.

  Ви можете вказати мінімальний рівень гравця, необхідний для вступу в Ваш штат. Гравці, чий рівень нижче необхідного, не зможуть вступити до Відкритого штат або відправити заявку в штат по Запиту. Губернатори можуть висилати запрошення гравцям з рівнем нижче необхідного. Запрошувати в штат можна сусідів, які ще не перебувають ні в одному штаті.

  Зверніть увагу на те, що назва, яке Ви дасте своїм штату при створенні, згодом можна буде змінити. Всі інші характеристики можуть змінюватися.

  Чи можна змінити назву штату? Назва, яке Ви дасте своїм штату при створенні, згодом можна буде змінити.

  Як змінити або залишити штат? Ви можете одночасно перебувати лише в одному штаті. Для того, щоб вступити в новий штат, спершу потрібно залишити старий. Віце-губернатор і Мер в будь-який момент можуть покинути штат. Для цього потрібно натиснути на будівлю Штат-холу і у вікні, вибрати “Покинути”. Після цього Ви можете знайти новий штат і вступити в нього або створити свій.

  Зверніть увагу, що Губернатор не може покинути свій штат, поки не призначить іншого гравця Губернатором. Після цього він сам стає Мером і може покинути штат. Якщо Ви єдиний гравець в своєму штаті, то Ви можете вийти з нього. Після цього штат буде автоматично видалений.

  Як видалити штат? Створений штат не можна видалити, якщо в ньому полягає два гравця і більш. Якщо Ви єдиний гравець в штаті, то після того, як Ви вийдете з штату, він буде автоматично видалений.

  Ролі гравців в штаті: губернатор, віце-губернатор, мер. У кожному штаті є такі ролі, як:

  • Губернатор. У штату може бути тільки один Губернатор. Губернатором автоматично призначається творець штату. Цю роль можна передати іншому учаснику штату. Губернатор може змінювати налаштування штату, схвалювати або відхиляти заявки на вступ в штат, запрошувати в штат гравців і призначати своїх помічників – Віце-губернаторів.
  • Віце-губернатор. Кількість Віце-губернаторів в штаті НЕ обмежено. Вони можуть запрошувати в штат нових гравців, схвалювати або відхиляти заявки на вступ. І Губернатор, і його помічники можуть писати листи в чат штату, а також розблокувати зміну вигляду кварталу.
  • Мер. Решта учасників штату є Мерами. Всі учасники штату можуть виконувати завдання на матеріали і досвід штату, будувати столицю штату, спілкуватися в чаті.

  Для чого потрібен чат в штаті? У чаті можна обмінюватися повідомленнями з іншими гравцями , а також створювати запити на матеріали. У вкладці “Листи” можна побачити повідомлення від керівництва Вашого штату. Крім того, в чаті можна дізнатися про останні події в житті штату: про появу нових гравців, зміну керівництва, отриманні нового рівня штату і т.д. Для Губернатора і Віце-губернаторів в чаті доступна ще одна вкладка, де можна побачити заявки на вступ в штат.

  Як обмінюватися матеріалами? За допомогою чату штату можна створити запит на потрібні матеріали для будівництва . Для цього відкрийте вікно чату і натисніть на кнопку з рупором в лівому нижньому кутку. Знайдіть потрібний Вам матеріал у вікні, і натисніть “Вибрати”. Інші учасники штату побачать запит і при наявності потрібного матеріалу в своїх сховищах зможуть відправити його Вам. Не забувайте допомагати своїм сусідам і відправляти матеріали у відповідь на їх прохання.

  Зверніть увагу, що у відповідь на один запит Вам можуть надіслати не більше 5 одиниць матеріалу. Створювати запит можна 1 раз в 8 годин. Але Ви завжди можете прискорити час поновлення запиту за Мегабакс.

  Як побудувати Столицю штату? Вступивши в штат або створивши свій власний, Ви отримуєте можливість будувати Столицю штату. Для будівництва Вам будуть потрібні спеціальні матеріали, які можна отримати, виконуючи завдання в Центрі морських перевезень. Столиця ділиться на тематичні райони, кожен з яких складається з кварталів. Покращуйте муніципальні будівлі і будівлі, що виробляють електроенергію і воду, для того, щоб отримати доступ до нових кварталах. Покращення кварталів стануть доступні після поліпшення муніципальних будівель. Нові райони стають доступні при підвищенні рівня штату. Підвищити рівень штату можна, виконуючи завдання на досвід штату.

  Після того, як квартал буде покращено до 4-го рівня, Ви отримаєте можливість змінити його вигляд. Для цього Губернатор або Віце-губернатор повинні спершу дозволити продовжити будівництво кварталу. Натиснувши на нього, Ви побачите ланцюжок оформлень кварталу, по завершенні будівництва вигляд кварталу зміниться на наступний в ланцюжку. Цю процедуру можна повторювати, поки Ви не знайдете ідеальний вигляд кварталу. Використані оформлення при цьому будуть повертатися в кінець ланцюжка, Ви зможете використовувати їх повторно, коли доберетеся до кінця ланцюжка.

  Як підвищити рівень штату? Виконуйте завдання на отримання досвіду штату, щоб підвищити його рівень . Завдання на досвід штату можна отримати в Столиці: в адміністративних будівлях районів і в тематичних будівлях (аеропортах, вокзалах тощо.)

  Як скасувати завдання? Що буде із завданням, якщо я його не виконав? Якщо Ви хочете відмовитися від виконання завдання, відкрийте вікно завдання і натисніть на кнопку скасування в правому нижньому кутку. Відкрити потрібне вікно можна двома способами:

 • Натиснувши на будівлю, звідки Ви взяли завдання;
 • Натиснувши на іконку завдання в лівій частині екрана.
 • Якщо Ви відмовилися від завдання на досвід штату, то тут же можете вибрати нове, а Ваше завдання зможе взяти інший гравець. Якщо Ви скасували завдання на отримання матеріалів, потрібно буде почекати 15 хвилин, після чого Ви зможете взяти нове завдання. Якщо Ви не встигли виконати умови завдання до закінчення таймера, завдання вважається невиконаним. Відкрийте вікно завдання і натисніть кнопку “Очистити”, після цього Ви зможете вибрати нове завдання.

  Що таке експедиція штату? Ви відважний шукач скарбів? Тоді будьте уважні. Тепер, вирушаючи на пошуки пригод в загублені землі, Ви можете взяти участь в експедиції штату. Всі учасники штату зможуть накопичувати знайдені старовинні монети для того, щоб отримати цінні призи. У накопиченні монет можуть брати участь тільки ті гравці, які вступили в штат до початку експедиції. Якщо Ви вступили в штат після того, як почалися пошуки скарбів в загублених землях, Ви не зможете вкладати монети та отримувати призи. Дочекайтеся наступного пригоди!

  Чи обмеження по часу для штатів? Штати залишаються в Мегаполісі на постійній основі. Спілкуйтеся з іншими гравцями, обмінюйтеся матеріалами, отримуйте призи і будуйте разом Столицю штату – ніяких обмежень по часу для цього не існує!

  Megapolis: Секрети Мерії і Податкової

  Що таке адміністрація міста? Кожним великим Мегаполісом управляє адміністрація. В браузерної версії гри в адміністрації головною локації міста Ви можете придбати будівлі Мерії і Податкової (вони також можуть бути куплені в розділі Магазину “Інфраструктура”, у вкладці “Сервіс”). Ці будівлі дозволять Вам автоматизувати процес збору податків і перепис населення. Також за допомогою Податкової Ви зможете регулювати процентну ставку податкових відрахувань з будівель інфраструктури. На інших локаціях Вашого Мегаполіса також є будівлі з функціоналом, аналогічним Мерії і Податкової, але іншою назвою.

  У мобільної версії “Мегаполіс” меню “Адміністрація” відсутня. Доступ до Податкової і Мерії в мобільній версії гри здійснюється через меню “Налаштування”. Купити ці будівлі можна там же в розділах “Податкова” і “Мерія”, або в розділі Магазину “Інфраструктура”. Пам’ятайте, що на кожній з локацій Вашого міста необхідно будувати свої Мерію і Податкову для управління переписом населення і збором ПДВ!

  Як працюють Мерія і Податкова? Мерія необхідна для автоматичного збору ПДВ і реєстрації жителів . З вікна Мерії Ви можете безкоштовно запросити податкового агента і співробітника адміністрації міста з числа Ваших сусідів або найняти віртуальних помічників. Податковий агент без Вашої участі збере ПДВ з усіх будівель інфраструктури, а співробітник адміністрації міста – зареєструє населення, але за умови, що гра запущена на Вашому пристрої. Оплата кожного збору з будівлі здійснюється за очки ФЗП (Фонду Заробітної Плати).

  Окуляри ФЗП можна поповнити за Мегабакс, отримати в нагороду за виконання деяких завдань, виграти в маклерських центрі і отримати як бонус за щоденний вхід в гру . За допомогою Податкової можна змінити податкову ставку міста: збільшити або зменшити її на певний відсоток. Однак, це вплине на ліміт населення. Всю інформацію Ви зможете побачити у вікні Податкової. Контролюйте процеси, що відбуваються у Вашому місті, і насолоджуйтеся його розвитком!

  Як працюють муніципалітети та казначейства? За допомогою муніципалітетів Ви зможете в одну дію реєструвати жителів з усіх будівель району, а за допомогою казначейств в одне натискання збирати ПДВ з усіх будівель району. Будинки повинні бути готові до збору, Вам залишиться тільки натиснути на муніципалітет або ж казначейство. У казначейств і муніципалітетів є кілька рівнів і обмеження по збору жителів і ПДВ для кожного з рівнів. На перших рівнях вони зможуть здійснити збір всього лише 70% від того, що було накопичено в будівлях району. Покращуйте казначейства і муніципалітети і збирайте до 110% ПДВ і жителів з району в одну дію!

  На яких локаціях можна будувати мерії, муніципалітети та казначейства? Будівництво Мерії є в одному екземплярі для кожної локації : в Мегаполісі, в Скелястих горах, на Туристичному острові і в Промисловому комплексі. Для розміщення Мерії можна вибрати будь-який район в рамках локації. У Лас-мегас є будівництво іншої служби, аналогічної за функціями з мерією: Комітет з азартних ігор. Будинки муніципалітетів і казначейств доступні для будівництва тільки в районах головною локації: “Центрі міста”, “Річковий долині”, “Лоуленде”, “Примор’я”, “Хайленде”, “Бізнес-острові”, “Архіпелазі”, “Пустелі”, ” Вестсайді “,” Великих озерах “.

  Megapolis: Максимум вигоди від друзів і сусідів

  Для чого потрібні сусіди? У Мегаполісі дуже важливо співпрацювати з сусідами. З появою друзів розвиток міста значно прискорюється. Сусіди можуть допомагати Вам: прискорювати час виконання контрактів на фабриках, брати участь в соціальних контрактах і відправляти Вам подарунки у вигляді матеріалів. А ще Ви можете відправляти до сусідів пасажирів за допомогою автобусів, залізниці або літаком, отримуючи додатковий прибуток. У свою чергу, Ви можете надавати допомогу сусідам!

  Як мені допомогти друзям?

  Відвідуйте міста друзів, щоб допомагати в будівництві, прискорювати виробництво на фабриках і скорочувати час будівництво будівель. Щоб перейти в місто одного, знайдіть його аватар в стрічці друзів. Якщо аватар не відображається в поточній вибірці друзів, перегорніть список, щоб знайти його. Натисніть на аватар ближнім своїм, місто якого хочете відвідати, і Ви переміститеся в його Мегаполіс. Щоб переміщатися між локаціями і районами в місті одного, скористайтеся мінікарту. Дочекайтеся завантаження потрібної локації і сміливо допомагайте!

  Ви можете відправляти одному необхідні матеріали для будівництва. Три рази в день Вам будуть надходити безкоштовні подарунки для дарування друзям. Кількість безкоштовних подарунків для відправки обмежена. Повний перелік наявних у Вас безкоштовних подарунків можна подивитися, натиснувши на кнопку “Безкоштовні подарунки” в самому низу екрану. З цього вікна Ви також можете відправляти безкоштовні подарунки своїм друзям в додатку на Facebook.

  Крім того, Ви можете допомогти другу, вклавши матеріали в його будівництво. Перейдіть в місто одного, знайдіть споруджуваний будинок і натисніть на нього. У вікні, будівництва об’єкта купите матеріали за Мегабакс. Щоб прискорити будівництво будівлі в місті одного, знайдіть споруджуваний будинок, над яким висить значок “Часів”. Натисніть на значок, щоб скоротити час будівництва.

  Також Ви можете допомогти одному у виконанні контракту. Для прискорення контракту зайдіть в місто до одного і знайдіть будівля, над яким видно значок “Часів”. Натисніть на цю будівлю, щоб скоротити час виконання контракту. Допомога друга зменшує час виконання контракту. Сусід буде вдячний Вам за надану допомогу і напевно допоможе Вам у відповідь!

  Де знайти друзів для гри? Ви можете грати в “Мегаполіс” разом зі своїми друзями на Facebook! Для цього відправте їм пропозицію стати Вашими сусідами і дочекайтеся, коли вони його приймуть. Якщо Ви хочете додати сусідів для гри не з числа знайомих на Facebook, в нижній частині ігрового екрана натисніть кнопку “Знайти сусідів”. Вам буде запропоновано вибрати сусідів з випадково знайдених гравців. Якщо із запропонованих сусідів Вам ніхто не підійшов, через кілька годин Ви можете скористатися новим списком або миттєво оновити список кандидатів за Мегабакс.

  Для запрошення друзів в гру на пристроях iOS Ви можете використовувати месенджер iMessage. Просто надішліть запрошення в Мегаполіс знайомому з Вашого списку контактів. На пристроях Android для додавання друзів можна використовувати сервіс Google Play Games. Але пам’ятайте, що підключення до мережі Facebook – це самий універсальний спосіб грати в улюблену гру з друзями і близькими. Ви можете запрошувати друзів з Facebook для гри на пристроях iOS, Android і Windows mobile.

  Як додати і видалити сусіда?

  Хороші сусіди в Мегаполісі можуть здорово полегшити Вам гру і прискорити прогрес! Тому так важливо підходити серйозно до їх вибору. Дізнайтеся, як керувати списком Ваших сусідів!

  Браузерна версія гри. Ви могли звернути увагу на кнопки “Знайти сусідів” і “Запроси” в нижній частині ігрового екрана. Там же відображаються аватари віртуальних помічників і доданих Вами сусідів. Ви можете безкоштовно запросити сусідів з числа своїх друзів і знайомих на Facebook або знайти випадкових сусідів за допомогою кнопки “Знайти сусідів”.

  Безкоштовно можна відправити тільки перші запрошення випадковим гравцям. Додати додаткові осередки для сусідів можна за Мегабакс. Наступний список для запрошення з випадкових користувачів буде доступний через кілька годин. Час очікування можна скоротити, купивши новий список за Мегабакс. Для того, щоб видалити друга, виберіть його аватар, натисніть кнопку “Видалити” і підтвердіть своє рішення.

  Підключення через мережу SQ. Щоб додати сусіда, натисніть на значок із зображенням людей в лівому нижньому кутку ігрового екрану. У вікні, натисніть кнопку “Додати сусіда”. Ви можете запросити сусідів з числа своїх знайомих і друзів на Facebook (для цього Вам доведеться переключитися на гру в мережі Facebook) або додати випадкових приятелів. Безкоштовно можна додати лише кілька перших приятелів. Купівля додаткової осередки для додавання приятеля відбувається за Мегабакс. Щоб видалити неактивного сусіда натисніть на значок сміттєвого бака в правому кутку аватара гравця.

  Підключення через мережу Facebook. Якщо у Вас є сторінка Facebook, Ви можете запросити в гру своїх друзів з цієї соціальної мережі. Для цього у них повинен бути встановлений “Мегаполіс”. Натисніть значок із зображенням людей в лівому нижньому кутку екрану і виберіть “Додати сусіда”. Якщо в налаштуваннях гри Ви вже вибрали мережу Facebook, Ви побачите список своїх друзів з цієї соціальної мережі. Якщо Ви грали в мережі SQ, Вам буде запропоновано перейти на мережу Facebook.

  ласка, майте на увазі, що SQ і Facebook – це дві різні мережі, в кожній з яких у Вас будуть різні міста. Перейшовши в іншу мережу, Ви почнете гру заново. Ви в будь-який час можете переключитися на іншу мережу, вибравши в налаштуваннях гри “Змінити мережу”, але гра з друзями по Facebook буде доступна тільки в мережі Facebook. Виберіть одного з Facebook, якого потрібно запросити до Мегаполіс, і натисніть на його аватар або на кнопку “Запросити”. Підтвердіть запит натисканням кнопки “Відправити”. Зачекайте, поки один відповість на Ваше запрошення, і можна починати допомагати один одному!

  iOS. На пристроях з iOS для запрошення друзів Ви можете скористатися месенджером iMessage. Натисніть кнопку “Запросити” і відправте запрошення знайомому або одному зі списку Ваших контактів. Співрозмовник отримає запрошення у формі звичайного повідомлення. Перед цим перевірте iCloud і iMessage на своєму пристрої та переконайтеся, що Ви використовуєте ту ж саму обліковий запис для гри в “Мегаполіс”.

  Android. Натисніть на значок із зображенням людей в лівому нижньому кутку ігрового екрану. У вікні, натисніть кнопку “Додати сусіда”. У вікні “Запросіть сусідів” натисніть клітинку з написом: “Друзі з Google Play Games” або кнопку “Запросити”. Виберіть людей зі своїх знайомих в Google Play Games, натиснувши на їх аватари. Вибрані аватари підсвітяться зеленим, а в центрі з’явиться галочка. Натисніть на інформацію, що з’явилася білу стрілку внизу вікна, а у вікні підтвердження успішного відправлення запрошення натисніть “Ok”.

  що таке “неактивні сусіди”? неактивні сусіди – це сусіди, які рідко або нерегулярно грають в “Мегаполіс”. Таких сусідів Ви можете приховати в меню гри. Для цього:

  • Браузерна версія гри: Скористайтеся кнопкою “Приховати неактивних друзів” (розташовується праворуч від кнопки “Запроси”) для того, щоб вони перестали відображатися в лінійці Ваших сусідів.
  • Мобільна версія гри: Для того, щоб в списку сусідів бачити тільки активних гравців, натисніть значок з людьми в лівому нижньому кутку екрану. У вікні, натисніть іконку фільтра і витягніть перемикач біля позначки “Активні друзі”.

  Якщо всі дії виконані вірно, неактивні сусіди більше не будуть відображатися.

  Megapolis: Гайд по ігровій валюті

  Як отримати Мегабакс? Мегабакс можна придбати за реальні гроші, отримати при підвищенні рівня, після проходження деяких завдань, виграти в маклерських центрі та отримати як бонус до отриманих досягнень. При регулярному відвідуванні гри Ви також будете отримувати Мегабакс як бонус – на кожен 5-й день входу в гру. При безперервному щоденному вході в гру сума подарункових Мегабакс буде поступово збільшуватися. Найчастіше заходите в Мегаполіс, і нагорода не змусить себе чекати!

  Де можна купити Мегабакс і монети?

  Мегабакс і монети – ігрова валюта, використовуючи яку Ви можете розвивати свій Мегаполіс. Єдине місце, де Ви можете купити Мегабакс і монети, не порушуючи правил гри, – це магазин гри.

  Браузерна версія гри. Для успішної покупки Вам потрібно натиснути на значок плюса біля потрібної Вам валюти (монет або Мегабакс). У Вас відкриється вікно покупки валюти, де Вам потрібно виконати зазначені дії:

  • Переконатися, що Ви перебуваєте на потрібної Вам вкладці – “Монети” або “Мегабакс”;
  • Вибрати необхідну Вам суму валюти; – натиснути розташовану навпроти неї кнопку “Купити”;
  • Вибрати спосіб оплати і знову натиснути “Купити”. Валюта надійде на Ваш ігровий рахунок протягом доби.

  Мобільна версія гри. Натисніть на розташовану у верхній частині екрану кнопку “Додати монет і Мегабакс” або ж натисніть на кількість монет і Мегабакс на вашому рахунку в лівому верхньому кутку екрану. У Вас відкриється вікно покупки валюти, де необхідно виконати зазначені дії:

  • Переконатися, що Ви перебуваєте на потрібної Вам вкладці – “Монети” або “Мегабакс”;
  • Вибрати необхідну Вам суму валюти;
  • натиснути розташовану навпроти неї кнопку “Купити за …”;
  • Підтвердити покупку введенням пароля від облікового запису і знову натиснути “Купити”. Валюта надійде на Ваш ігровий рахунок протягом доби.

  Зверніть увагу! Ви не можете змінювати монети на Мегабакс і навпаки. Ви також не можете дарувати сусідам монети або Мегабакс, але можете купувати для них подарунки. Купівля ігрової валюти в будь-якому іншому місці може призвести до блокування Вашого ігрового аккаунта!

  У мене не вистачає монет. Що мені робити?

  Монети – важливий ігровий ресурс в Мегаполісі. І заробити їх дуже просто! Ось кілька способів:

  1. ПДВ. Будуйте будівлі інфраструктури і збирайте з них податки. Зачекайте, коли над будинками з’являться значки з монетами, і натисніть на значок. Будуйте більше інфраструктури, щоб отримувати більше прибутку. І скарбниця Вашого міста поповниться!

  2. Щоденні подарунки. Заходьте в Мегаполіс кожен день і отримуйте бонусні монети.

  3. Контракти. Ще один вигідний спосіб отримання монет – це виконання контрактів на фабриках. Як же виконувати контракти? Для цього будуйте в своєму місті фабрики. Натиснувши на значок над будівлею фабрики, зайдіть в меню вибору контрактів і запустіть відповідний Вам контракт. Дочекайтеся закінчення часу виконання контракту і зберіть прибуток!

  4. Нагорода за завдання. Отримуйте монети в нагороду за виконання завдань. Доступні завдання відображаються в лівій частині екрана. Для кожного завдання вказані нагороди, які Ви отримаєте в результаті виконання. Серед таких нагород монети зустрічаються досить часто.

  5. Нагорода за досягнення. Отримуйте монети за досягнення. Щоб ознайомитися зі списком доступних досягнень, натисніть на значок кубка в правому верхньому куті екрану. Тут Ви можете знайти умови отримання різних досягнень і нагороди за них. Серед нагород часто є і монети.

  6. Промисловість. Розвивайте видобувну і переробну промисловість, залізниці, аеропорти, стільниковий зв’язок, туризм, гральний бізнес та інші економічні галузі Вашого міста: кожна з них може приносити прибуток місту!

  7. Продаж. У разі гострого браку монет продайте деякі будівлі. Майте на увазі, що буде повернута лише частина суми від їх первісної вартості. За продаж будинків, куплених за Мегабакс, Ви теж будете отримувати монети. Точна вартість продажу кожного об’єкту в монетах вказується перед підтвердженням продажу об’єкта.

  8. Купівля. Крім того, Ви завжди можете купити монети в магазині гри.

  Я випадково витратив Мегабакс. Чи можна їх повернути? На жаль, повернути витрачені Мегабакс неможливо.

  Як уникнути випадкових витрат Мегабакс? Попередження про витрату Мегабакс можна включити тільки в мобільній версії гри. Для цього увійдіть в гру, в меню “Налаштування” виберіть опцію “Завжди попереджати про покупках за Мегабакс”.

  Megapolis: Витрачаємо гроші з розумом

  Безкоштовна гра “Мегаполіс”? Мегаполіс можна завантажити і встановити абсолютно безкоштовно. Однак, деякі предмети в грі можна купити за реальні гроші. Ці предмети не є обов’язковими, але вони істотно прискорюють ігровий прогрес. Якщо Ви не хочете користуватися цією можливістю, встановіть пароль на вбудовані покупки в налаштуваннях.

  Я випадково зробив внутрішньоігрову покупку. Як мені отримати повернення? На жаль, як і в більшості випадків цифрових покупок, куплені в грі предмети обміну та поверненню не підлягають. Але в особливих випадках може бути зроблено виняток. Для цього Вам потрібно зв’язатися з компанією (Apple, Google або Microsoft) або соціальною мережею, через яку була проведена покупка. Як правило, у них є спеціальна служба, що займається поверненням коштів. Якщо Ви все виконали вірно, є шанс, що Вам повернуть витрачені гроші. Надалі Ви можете підстрахуватися і налаштувати захист від випадкових покупок.

  Як управляти внутрішньоігрові покупками? Як відключити внутрішньоігрові покупки? Гра “Мегаполіс” безкоштовна, але в ній можна здійснювати необов’язкові внутрішньоігрові покупки. Ви можете здійснювати покупки за реальні гроші, і це обов’язково буде додатково вказано. Покупку ігрових ресурсів за справжні гроші практично неможливо здійснити випадково. Але якщо Ви хочете додатково обмежити можливість внутрішньо покупки, Ви можете зробити це в налаштуваннях Вашого ігрового пристрою.

  Мені зустрівся сайт, що пропонує внутрішньоігрові покупки. Я можу купувати у них щось? Вкрай не рекомендується купувати що-небудь для гри на сторонніх сайтах. Такі сайти можуть збирати і використовувати Вашу особисту інформацію, можуть забрати Ваші гроші (істотно більше, ніж Ви планували витратити) і, як правило, не дають обіцяних покупок. Іншими словами, це шахраї. Якщо Ви хочете зробити внутрішньоігрову покупку, то єдино вірний спосіб її здійснити – це скористатися внутріігрового магазином. Будь-які інші покупки, продажу або обміни ігрової валюти заборонені призначеним для користувача угодою.

  Megapolis: Відкриваємо Локації і Райони

  Які локації і райони доступні? На старті гри Вам доступна локація ” мегаполіс “і її перший відкритий район -” Центр міста “. Підвищуйте свій рівень в грі, і на цій локації Вам стануть доступні наступні райони: “Річкова долина”, “Лоуленде”, “Примор’я”, “Хайленд”, “Бізнес-острів”, “Архіпелаг”, “Пустеля”, “Вестсайд” і “Великі озера”. Крім того, також з підвищенням рівня Вам стануть доступні інші локації, що відрізняються візуальним оформленням і новими можливостями: “Скелясті гори”, “Туристичний острів”, “Лас-Мегас” і “Промисловий комплекс”.

  як відкрити новий район або локацію? Для того, щоб відкрити новий район, необхідно побудувати блокуючу його будівлю. Для відкриття локацій “Скелясті гори”, “Лас-Мегас” і “Промисловий комплекс” досить просто досягти необхідного рівня. Перший район локації завжди доступний відразу з відкриттям самої локації. Щоб дізнатися, яке будівлю необхідно побудувати, натисніть на Ваше район. Вам відкриється повідомлення з інформацією про умови відкриття району, з якого можна буде відразу перейти до необхідного будівлі. Грайте в “Мегаполіс” і відкривайте нові горизонти!

  Туристичний острів. Туристичний острів – це сонячна тропічна локація з пальмами. Щоб відкрити цю локацію, необхідно побудувати Гідропорт. Тут Вам буде запропонована можливість розвивати туризм на тропічному острові. Створіть туристичну імперію в Вашому Мегаполісі!

  Лас-Мегас. У Лас-мегас Вам буде запропоновано безліч будівель в нічному виконанні, а також будівництво об’єктів грального бізнесу, монорельс, нічний аеропорт і багато іншого! Зробіть Лас-Мегас справжньою столицею розваг!

  Промисловий комплекс. Промисловий комплекс відкриє для Вас нові горизонти розвитку промисловості: Ви зможете здобувати і переробляти природні ресурси. І, зрозуміло, збільшити площу свого міста!

  Скелясті гори. Скелясті гори – це казково красиве місце, розташоване серед засніжених пагорбів і гірських хребтів. Тут є унікальна можливість для розвитку гірського туризму і облаштування місця для зимових видів спорту. І, звичайно, прекрасний шанс побудувати ще більше дивовижних будівель!

  Як переміщатися між районами та локаціями? Всередині однієї локації Ви можете переміщатися, рухаючи карту з однієї точки в іншу.

  • Браузерна версія гри: Наведіть курсор на будь-яку область міста. Затисніть ліву кнопку миші і проведіть в бажаному напрямку, потім відпустіть кнопку.
  • Мобільна версія гри: Торкніться будь-якої області міста і проведіть пальцем в бажаному напрямку.

  Міні-карта . Переміщатися по одній локації або між ними Вам допоможе міні-карта. Ви можете відкривати міні-карту з будь-якої точки Вашого міста.

  • Браузерна версія гри: Щоб відкрити міні-карту, потрібно натиснути на іконку із зображенням глобуса в нижній частині екрана. Натисніть на місце, в яке хочете переміститися.
  • Мобільна версія гри: Натисніть на іконку із зображенням карти в правій частині екрана. Переміщення по міні-карті аналогічно переміщенню по звичайній карті міста. На міні-карті присутні зменшені зображення всіх районів і локацій Мегаполіса, а також важливі для життя міста об’єкти. Для переходу в обрану точку міста просто натисніть на міні-карту в цьому місці.

  Megapolis: Проходимо Особливі ігрові події

  Які бувають особливі події в грі?

  у Мегаполісі завжди відбувається щось нове і цікаве! Всі події і новинки можна розділити на кілька груп:

  1. Особливі події. Ніколи точно не знаєш, у чому сьогодні може знадобитися допомога Мера. Раптом потрібно буде приборкати вулкан, побудувати велику дамбу, запустити космічний ліфт, провести археологічні розкопки, досліджувати тропічний острів, розгадати таємницю фараонів, знайти загублену Атлантиду або змусити пустелю розквітнути. Заходьте в Мегаполіс, беріть участь у подіях, будуйте унікальні будівлі, завершіть всі завдання вчасно і отримаєте гідний приз – досягнення і унікальні будівлі, недоступні в ігровому Магазині!

  2. Змагання. Участь в змаганнях і конкурсах дозволить Вам в повній мірі відчути атмосферу змагань і заробити корисні призи. Приєднуйтесь до архітектурних конкурсів, залізничним марафонам, гонок озброєнь і пошуків скарбів – змагайтеся з іншими гравцями за звання, будівельні сертифікати, Мегабакс і унікальні нагороди – стели військового пошани, рідкісні арки з поїздами і чудові конкурсні будівлі!

  3. Вигідні пропозиції. Мегаполіс любить готувати для Вас вигідні акції і приємні бонуси. Не пропустіть обмежені за часом пропозиції, під час яких Ви можете вигідно придбати Мегабакс і отримати в подарунок чудові будівлі! А також обертайте бонусний барабан, грайте в лотерею, знаходите дорогоцінні камені і отримуйте значні бонуси при покупці Мегабакс!

  4. Тематичні акції. Час від часу в грі проходять акції, протягом яких Ви можете збирати унікальні тематичні колекції будівель і отримувати призи. Грайте в “Колесо фортуни”, знаходите в місті “Скрині удачі”, дотримуйтесь “Дорогий призів” і прикрашайте своє місто старовинними і сучасними будівлями. Гідні подарунки у вигляді ексклюзивних будівель і рідкісних досягнень чекають Вас!

  5. Розпродажі. Не пропустіть розпродажі матеріалів для будівництва великих будівництв, розширень території і унікальних будівель по ексклюзивно вигідними цінами!

  6. Свята. У святкові дні Вам дарують безкоштовні матеріали, монети і Мегабакс. Щорічно в дні акції “Чорна п’ятниця” Вам пропонуються неймовірні знижки на матеріали. Приймайте участь в акціях і події Мегаполіса, заробляйте призи, нагороди та досягнення. Слідкуйте за оновленнями в Мегаполісі – зробіть своє місто сучасним і процвітаючим!

  Ігрові події. Особлива подія являє собою ланцюжок завдань, об’єднаних загальним сюжетом і з певних тем або свят. Тема події може бути абсолютно непередбачуваною. Ваша мета – встигнути виконати всі завдання в строк. Завдання, як правило, передбачають будівництво всіх будівель події і виконання контрактів на унікальних фабриках, за виконання яких Ви отримаєте досягнення і унікальні призи.

  Колесо фортуни. Колесо фортуни – тематична акція, протягом якої за зібрану колекцію з 6-ти архітектурних шедеврів Ви можете отримати доступ до сьомого, дуже цінного унікальному будинку, а також заробити нове досягнення. Сьоме унікальна будівля Ви отримуєте безкоштовно за збір колекції. Отримати будівля в подарунок можна тільки 1 раз. Але при бажанні копію будівлі можна купити за Мегабакс. Після закінчення часу акції всі виграні Вами будівлі зберігаються, зникає тільки можливість крутити Колесо фортуни. Довіртеся своїй удачі, обертайте Колесо фортуни, вигравайте унікальні призи та отримуйте досягнення!

  Скрині удачі. Скрині удачі – це регулярна акція, протягом якої Ви можете зібрати колекцію унікальних тематичних будівель з різних міст і країн. Здійснюючи різні ігрові дії в Мегаполісі під час акції, Ви будете знаходити бронзові, срібні та золоті скрині. У них можуть бути заховані монети, матеріали, Документи на розширення території, Мегабакс і унікальні будівлі різного ступеня рідкості.

  Відкриття кожного скрині займає деякий час, для різних скринь воно різне. Скрині відкриваються по порядку. Після того як скриню відкрився, і Ви отримали з нього призи, можна приступати до відкриття наступного. Відкриття скрині може бути прискорене за Мегабакс в будь-який момент. Знаходьте та відкривайте цінні скрині, отримуйте чудові призи і зробіть свій Мегаполіс кращим містом на планеті!

  Дорога призів. Дорога призів – це тематична акція, в протягом якої Ви можете грати в міні-гру і вигравати монети, будівельні сертифікати, Мегабакс і приголомшливі будівлі. Грати в Дорогу призів дуже просто і захоплююче: потрібно кидати кубики, переміщати фішку по доріжці з призами і збирати подарунки з тих клітин, на яких Ви зупинилися. Ви можете зробити безкоштовний кидок і дочекатися наступного через кілька годин, або ж скористатися платними кидками без очікування.

  Дорога призів – це замкнуте коло, пройти який Ви можете необмежену кількість разів за відведений час. Після кожного кидка Ваша фішка переміщається вперед на що випало число клітин. Коли фішка зупиняється на клітці, Ви отримуєте розташований на ній приз. Нагороди на кожній клітині можна отримати необмежену кількість разів, тому якщо Вам сподобався якийсь приз – продовжуйте грати, кидайте кубики і вигравайте! Подорожуйте дорогою призів і прикрашайте свій Мегаполіс чудовими будинками!

  Тематичні конкурси. У Мегаполісі стартував новий архітектурний конкурс? Чудова новина, адже це відмінна можливість позмагатися з іншими гравцями і заробити корисні призи! З початком конкурсу Вам буде запропоновано побудувати спеціальний будинок – резиденцію, де Ви зможете брати замовлення на рідкісні матеріали. Для того щоб виконати замовлення, Вам буде необхідно побудувати конкурсні будівлі і фабрику. На конкурсних фабриках можна виконувати контракти на виробництво рідкісних матеріалів.

  З конкурсних будівель при зборі прибутку Ви будете також отримувати і рідкісні матеріали. Виконуючи замовлення, Ви зможете заробити конкурсні бали і тим самим покращувати резиденцію. Ваша мета – заробити максимальну кількість конкурсних балів для потрапляння в топ гравців. У міру накопичення конкурсних балів Ви будете отримувати нагороди. Кожному рівню поліпшення резиденції відповідає своя нагорода, яку Ви можете забрати у вікні резиденції. Чим більше балів Ви наберете – тим вищі шанси стати переможцем конкурсу і отримати чудовий приз!

  Пошуки скарбів

  Чи відчуваєте непереборну тягу до пригод? Тоді пошуки скарбів на незвіданій території – то, що Вам потрібно! Відправляйтеся в загублені землі, щоб знайти стародавню цивілізацію, подружитися з місцевими жителями, допомогти їм у відновленні міста і знайти незліченні скарби. Розкішна яхта доставить Вас на локацію пошуку скарбів. Дана територія буде доступна тільки протягом певного часу, тому Вам буде потрібно встигнути завершити всі завдання в строк.

  Не забувайте дивитися на таймер, адже після закінчення часу події локація пропаде назавжди! Після прибуття на місце Ви побачите, що таємничі стародавні споруди втратили колишню велич і тепер вимагають Вашого пильної уваги. Звільняйте споруди від рослин, землі, піску і води, отримуйте за це старовинні монети і загублені креслення. Щоб привести будівлі в колишній вигляд, Вам знадобляться спеціальні матеріали для розчищення. Досліджуйте таємничу печеру, в ній Ви зможете добути всі необхідні матеріали для розчищення.

  Для проведення пошуків в печері Вам знадобляться інструменти. Побудуйте майстерні, щоб виробляти інструменти для дослідження печери. Відсутні інструменти Ви також завжди можете докупити за Мегабакс. За допомогою знайдених в печері матеріалів Ви можете розчищати споруди в будь-якому порядку. Чим більше об’єктів Ви розчистите, тим більше знайдете загублених креслень, а це значить – тим красивіше і величественней буде будівля, яке дістанеться Вам в нагороду! Крім того, розчищені об’єкти будуть приносити корисні бонуси, які обов’язково Вам знадобляться.

  У спеціальному Магазині можна обмінювати старовинні монети на необхідні Вам предмети. Купіть відсутні інструменти, і робота відразу піде швидше! Артефакти необхідно накопичувати для змагання з іншими гравцями, яке стартує через кілька днів після початку події. Не пропустіть початок змагання! Його головна мета – накопичити якомога більше артефактів за встановлений час і отримати нагороди. Відправляйтеся на пошуки скарбів в Мегаполісі! Загадки древніх цивілізацій і захоплюючі пригоди чекають Вас!

  З якого рівня можна брати участь в особливих події? Перші події стають доступні вже на початкових рівнях! Розвиваючи своє місто, Ви зможете отримати доступ до широкого спектру різних подій, можливість виграти корисні призи та унікальні об’єкти. У грі досить часто виходять оновлення, так що нудьгувати Вам не доведеться!

  Як побудувати об’єкти з минулих подій? На жаль, побудувати об’єкти з минулих подій неможливо, Ви можете це зробити тільки тоді, коли подія ще не завершилося. Тому не пропустіть свій шанс!

  Megapolis: Гайд по Транспорту

  Як управляти автобусним сполученням? Управління автобусним сполученням є в будівлі автовокзалу. У вікні Автовокзалу Ви можете відправляти автобуси до друзів і отримувати за це прибуток. Покращуйте Автовокзал і проводите дослідження, щоб отримувати креслення для будівництва нових автобусів. Чим вище рівень Автовокзалу – тим більше автобусів можна розмістити в ньому, а чим краще автобус – тим більше зупинок він може пройти, і тим більше прибутку Ви можете отримати з однієї зупинки.

  Які види автобусів існують? У грі існують наступні види автобусів:

  • Маршрутний автобус;
  • Службовий автобус;
  • Міський автобус;
  • Приміський автобус;
  • Міжміський автобус;
  • Міжміський автобус бізнес-класу;
  • Міжміський автобус класу люкс;
  • Екскурсійний автобус;
  • Екскурсійний автобус бізнес- класу.

  Щоб ознайомитися зі списком усіх автобусів доступних в грі, необхідно побудувати будівлю автозаводу. Натиснувши на цю будівлю, Ви побачите вікно, де представлені всі автобуси доступні в грі.

  Як купити, поліпшити, продати автобус? Придбати можна тільки той автобус, для якого були проведені всі дослідження. Дослідження можна провести в Проектному бюро. Коли проектування автобуса буде завершено, в будівлі автозаводу можна буде купити новий автобус і відправити його на Автовокзал. Покращувати автобуси не можна, але можна проводити дослідження і проектувати нові.

  Щоб продати автобус, в будівлі автовокзалу виберете автобус для продажу і натисніть на кнопку зі значком кошика. Ви побачите вікно підтвердження продажу, де буде вказана вартість продажу автобуса в монетах. Після підтвердження продажу автобус зникне, а Ви отримаєте монетну компенсацію. Продати автобус не можна, якщо він ще не завершив свій маршрут, або з нього не зібрана прибуток. Дочекайтеся завершення маршруту автобуса, зберіть з нього і прибуток і тільки після цього Ви зможете його продати.

  Які види Аеропортів існують? Літаки в грі можна зустріти в різних аеропортах. На даний момент в Мегаполісі є наступні Аеропорти:

  • Аеропорт поруч з районом “Центр міста”;
  • Новий Аеропорт поруч з районом “Примор’я”;
  • Аеропорт на туристичному острові;
  • аеропорт в Лас-мегас.

  у всіх аеропортах, крім аеропорту на туристичному острові, Ви можете взаємодіяти з літаками безпосередньо, відправляючи їх в рейси.

  Категорії літаків. Літаки діляться на наступні категорії:

  • Пасажирські літаки. Пасажирські літаки є в кожному Аеропорту, вони виконують контракти для жителів міста з метою отримання прибутку. Пасажирські літаки в Новому Аеропорту дещо відрізняються від інших і підрозділяються на пасажирські авіалайнери, далекомагістральні літаки і бізнес-джети. При наявності останніх поліпшень пасажирські авіалайнери і далекомагістральні літаки мають можливість відправляти пасажирів із залізничного Міжнародного терміналу в міста Ваших друзів.
  • Вантажні літаки. Також в Новому аеропорту присутні літаки, які при наявності останніх поліпшень можуть перевозити ресурси Промислового комплексу з Центрального складу на головній локації. Такі літаки поділяються на вантажні та важкі транспортні літаки.

  Як управляти авіасполученням? Натисніть на Ваше літак. У вікні Вам буде представлений список контрактів, які можна виконати за допомогою цього літака. Виберіть контракт і почніть його виконання. Після закінчення терміну договору зберіть прибуток. З поліпшенням літаків Вам стануть доступні нові більш прибуткові контракти.

  Як управляти залізничним сполученням?

  Ваша мета в будівництві залізниці – отримати максимальний прибуток з залізничних вокзалів і поїздів Міжнародного терміналу. Що ж для цього потрібно зробити? Ви можете будувати вокзали, прокладати ЖД-шляху, з’єднувати вокзали маршрутами, а також в Центральному вокзалі купувати і покращувати потяги внутрішнього сполучення.

  Якщо через вокзал прокладений маршрут поїздів, то на ньому починають накопичуватися пасажири і прибуток. При зборі прибутку з залізничного вокзалу, Ви також відправляєте накопичених на вокзалі пасажирів в Міжнародний термінал, з якого їх можна відвезти міжнародними потягами в міста своїх друзів і отримати додатковий прибуток. Вокзал може почати функціонувати, якщо виконані всі з таких умов:

 • Вокзал побудований до фіналу;
 • Вокзал з’єднаний шляхами з Центральним вокзалом;
 • Через вокзал прокладений маршрут хоча б одного поїзда .
 • Для управління залізничним сполученням передбачений розділ інформації, який допоможе Вам ознайомитися зі списком побудованих вокзалів і колій, оцінити завантаженість залізничних вокзалів, змінити маршрути поїздів, швидко переміщатися між вокзалами, а також бачити прогрес будівництва всієї залізниці в цілому . Переглянути інформацію про залізничне сполучення можна кількома способами, в Залежно від версії гри. Варіанти для браузерної версії :

  • Натисніть на кнопку “Інформація” в правому верхньому кутку у вікні Центрального вокзалу.
  • Натисніть на кнопку “Інформація” у вікні, яке з’являється при наведенні курсору на залізничний вокзал.
  • Перейдіть у вкладку “Інформація” у вікні будівництва залізничного вокзалу.
  • Натисніть на кнопку створення або редагування маршруту будь-якого поїзда в вікні Центрального вокзалу.
  • Натисніть на кнопку “Схема ЖД” – нижню з кнопок правій панелі у вікні міні-карти.

  Варіанти для мобільної версії гри:

  • Натисніть на кнопку “Інформація” в правому верхньому кутку у вікні Центрального вокзалу.
  • Натисніть на кнопку “Інформація” у вікні, що з’являється при натисканні на залізничний або Центральний вокзал.
  • Натисніть на кнопку створення або редагування маршруту будь-якого поїзда в вікні Центрального вокзалу.
  • Натисніть на кнопку “Схема ЖД” – нижню з кнопок правій панелі у вікні міні-карти.

  Розвиваючи залізничне сполучення, дотримуйтеся наступних принципів:

 • Поліпшуйте Центральний вокзал, щоб мати можливість відправляти більше поїздів внутрішнього сполучення за маршрутами.
 • Поліпшуйте потяги внутрішнього сполучення, щоб вони могли проходити через більшу кількість вокзалів і підвищувати навантаження на вокзалі, і, відповідно, прибутковість вокзалу.
 • Поліпшуйте вокзали, щоб збільшувати їхню пропускну здатність і накопичувати більше монет і пасажирів.
 • Поліпшуйте Міжнародний термінал, щоб розміщувати більше міжнародних поїздів і пасажирів.
 • Поліпшуйте міжнародні потяги, щоб відправляти більше пасажирів і збільшувати прибуток за кожну зупинку.
 • для чого потрібен залізничний Міжнародний термінал? Міжнародний термінал призначений для розміщення пасажирів, які збираються на залізничних вокзалах. Пасажири потрапляють в Міжнародний термінал при зборі прибутку з залізничних вокзалів. За допомогою міжнародних поїздів Ви можете відправляти пасажирів з Міжнародного терміналу в міста Ваших друзів, отримуючи за це прибуток. Покращуйте Міжнародний термінал, щоб розміщувати більше пасажирів і міжнародних поїздів. Покращуйте міжнародні потяги, щоб відправляти більше пасажирів і збільшувати прибуток за кожну зупинку.

  Потяги у внутрішньому сполученні: покупка, поліпшення, відправка поїзда, редагування маршруту

  Ці поїзди розташовуються у Центрального вокзалу. З кожним поліпшенням Центрального вокзалу Вам стає доступно більше платформ для поїздів. Придбати нові поїзди, поліпшити наявні і редагувати маршрут можна з вікна Центрального вокзалу. Максимальна кількість поїздів у внутрішньому сполученні: 6. Продати поїзд можна. Кількість поліпшень поїзда обмежена.

  Купівля потяги внутрішнього сполучення. Купити новий поїзд Ви можете в будівлі Центрального вокзалу. Там же Ви можете знайти всю інформацію про вже куплених Вами поїздах і наявності платформ для нових поїздів. Якщо для придбання поїзда є все необхідне (в тому числі вільна платформа), Ви побачите вільну комірку для поїзда, значок плюса на ній і кнопку покупки.

  Поїзд буде куплений при натисканні на осередок з плюсом або на цю кнопку. Також покупку поїзда можна здійснити, натиснувши на значок із зображенням поїзда з плюсом над залізничними коліями поруч з Центральним вокзалом. Ви можете побачити такий значок, якщо у Вас придбані не всі поїзди, доступні на поточній стадії будівництва Центрального вокзалу.

  Поліпшення потяги внутрішнього сполучення. У вікні Центрального вокзалу Ви також можете поліпшити будь-який наявний у вас поїзд, який ще не був поліпшений до останньої стадії. Щоб поліпшити поїзд, натисніть на кнопку “Поліпшити”.

  Відправлення поїзда у внутрішньому сполученні за маршрутом. У вікні Центрального вокзалу Ви можете відправити будь-який наявний у Вас поїзд курсуватиме за маршрутом, якщо в даний момент поїзд не використовується. Для цього натисніть на кнопку “Скласти маршрут” під обраним поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту. Також вікно редагування маршруту Ви можете відкрити, натиснувши на відповідний значок поїзда із зображенням залізничного світлофора поруч з Центральним вокзалом.

  Ви можете відправити поїзд за маршрутом тільки за такими залізничних вокзалів, які побудовані хоча б до фінальної стадії і з’єднані рейками з Центральним вокзалом безпосередньо або через інші вокзали. Для складання маршруту натисніть на ті вокзали на мапі, які хочете включити в маршрут. Стартова точка будь-якого маршруту – Центральний вокзал. Поруч з включеним в маршрут вокзалом з’явиться інформація про його завантаженості. Внизу вікна буде показана повна інформація про маршрут.

  Якщо при складанні маршруту через обраний вокзал на шляху зустрічається ще один вокзал, то він буде включений в маршрут автоматично. Звертаємо Вашу увагу на те, що включення вокзалу в маршрут більш ніж один раз не підвищує навантаження на вокзал. Якщо Ви помилилися при складанні маршруту, натисніть на вокзал повторно – він буде виключений з маршруту. Далі, натисніть на кнопку “Відправити” для збереження маршруту.

  Редагування маршруту. У вікні Центрального вокзалу Ви можете змінити маршрут будь-якого наявного у Вас поїзда, відправленого по маршруту. Для цього натисніть на іконку з олівцем у правому верхньому кутку комірки з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту, де Ви побачите поточний маршрут поїзда і зможете його змінити або видалити.

  Міжнародні поїзди: покупка, поліпшення, відправка поїзда, редагування маршруту

  Ці поїзди розташовуються у Міжнародного терміналу і призначені для того, щоб відправляти пасажирів з Міжнародного терміналу в міста Ваших друзів і отримувати за це прибуток. Кількість міжнародних поїздів обмежений. Для того, щоб збільшити кількість доступних поїздів, покращуйте Міжнародний термінал. Продати поїзд можна. Місто кожного з Ваших друзів є зупинкою. Ви можете включати міста одних і тих же друзів в маршрути різних поїздів.

  Поїзд може проходити кінцеве кількість зупинок. Ви отримуєте прибуток за кожну зупинку, яку включаєте в маршрут поїзда. Ви можете включити в маршрут поїзда меншу кількість зупинок, ніж максимально доступно для обраного поїзда. Для відправки поїзда потрібно мати не менше певної кількості пасажирів в Міжнародному терміналі.

  З поліпшенням поїзда стає доступно більшу кількість зупинок, які можна включити в маршрут. Прибуток за кожну зупинку і кількість пасажирів для відправки збільшуються. Кількість пасажирів для відправки фіксоване для кожного поїзда і не змінюється від кількості включених в поточний маршрут зупинок. Покращувати поїзда можна тільки до певної стадії.

  Купівля міжнародного поїзда. Покупку поїзда можна зробити з Міжнародного терміналу. Там же Ви зможете знайти інформацію про вже куплених Вами поїздах і наявності платформ для нових поїздів. Якщо на даному етапі будівництва Міжнародного терміналу у Вас не куплені всі доступні потяги, то Ви можете зробити покупку. На вільної осередку поїзда буде розміщений значок плюса з кнопкою покупки. Також Ви можете купити потяг, натиснувши на значок із зображенням поїзда з плюсом поруч з Міжнародним терміналом.

  Поліпшення міжнародного поїзда. Поліпшити будь-який куплений поїзд, якщо він ще не поліпшений до останньої стадії, можна у вікні Міжнародного терміналу. Для цього натисніть на кнопку “Поліпшити поїзд” під осередком з обраним поїздом.

  Відправлення міжнародного потягу за маршрутом. З вікна Міжнародного терміналу Ви можете відправити будь-який наявний у Вас поїзд курсуватиме за маршрутом, якщо в даний момент поїзд не використовується, а в Міжнародному терміналі досить пасажирів для відправки. Натисніть на кнопку складання маршруту під осередком з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту, де Ви зможете вибрати міста друзів в якості зупинок поїзда, натиснувши на кнопку “Вибрати” під аватаром одного. Також це вікно Ви можете відкрити, натиснувши на значок поїзда поруч з Міжнародним терміналом.

  Якщо Ви хочете прибрати зупинку з маршруту, натисніть на кнопку “Скасувати” під аватаром одного – його місто буде виключений з маршруту. Після вибору зупинок для маршруту, натисніть на кнопку “Відправити”. Після повернення поїзда і збору з нього прибутку Ви зможете відправити поїзд по тому ж маршруту, натиснувши на кнопку “Відправити” під осередком з цим поїздом або натиснувши на значок цього поїзда поруч з Міжнародним терміналом.

  Редагування маршруту . Змінити маршрут поїзда можна з вікна Міжнародного терміналу. Змінити маршрут поїзда, відправленого по маршруту, не можна до тих пір, поки він не повернеться, і з нього не буде зібрана прибуток. Натисніть на іконку із зображенням олівця в правому верхньому куті комірки з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту, в якому Ви побачите включені в маршрут зупинки і зможете змінити свій вибір.

  Для чого місту необхідна КАД, і як працює транспортна інфраструктура? Кільцева автодорога (КАД) з’єднує всі райони головною локації між собою. Для кожного з’їзду від кільцевої до району будується дорожня розв’язка – транспортний хаб. Хаби дозволяють отримувати додатковий прибуток від збору ПДВ в кожному з районів. Хаб починає функціонувати тільки тоді, коли він з’єднаний з іншим вже функціонуючим хабом.

  Торговий центр “Ісполін” відноситься до району “Центр міста” і відразу є функціонуючим хабом після будівлі. Так як же функціонують хаби? При зборі ПДВ певний відсоток від зібраної суми накопичується в хабі. Покращуйте хаби, щоб підвищити відсоток прибутку від збору ПДВ в районах і збільшити накопичення монет в хабі.

  Майте на увазі, перш ніж почати будівництво КАД, Вам буде необхідно побудувати Транспортну естакаду.

  Як розвинути монорельс?

  У Мегаполісі є можливість побудувати 2 мережі монорельса. Перша мережа будується як комунікацій для Зарічного вокзалу, щоб відкрити район “Вестсайд”. Друга більш розвинена мережа монорельса будується в Лас-мегас. Монорейкові вокзали Лас-мегас працюють аналогічно залізничним: щоб на вокзалі почали накопичуватися монети і пасажири, його необхідно побудувати хоча б до фінальної стадії, з’єднати шляхами монорельса з Центральним вокзалом Лас-мегас і включити його в маршрут хоча б одного поїзда.

  Після збору прибуток з вокзалів потрапляє на Ваш рахунок, а пасажири виявляються в Міжнародному порту, звідки за допомогою поромів їх можна відправити в міста друзів. Будуйте більше вокзалів, з’єднувати їх монорельсом, покращуйте вокзали і потяги – це допоможе Вам не тільки розвинути своє місто, але і значно збільшити прибуток!

  Купівля поїзда. Для покупки нового поїзда натисніть на будівлю Центрального вокзалу Лас-мегас. Якщо для придбання нових поїздів є все необхідне, Ви побачите вільну комірку для поїзда, значок плюса на ній і зелену кнопку. Поїзд буде куплений при натисканні на осередок з плюсом або на цю кнопку.

  Поліпшення поїзда. У будівлі Центрального вокзалу Лас-мегас Ви можете поліпшити будь-який наявний у Вас поїзд, який ще не був поліпшений до останньої стадії. Щоб поліпшити поїзд, натисніть на кнопку “Поліпшити” під його осередком.

  Відправлення поїзда за маршрутом. З вкладки вікна Центрального вокзалу Лас-мегас “Внутрішні рейси” Ви можете відправити будь-який наявний у Вас поїзд курсуватиме за маршрутом, якщо в даний момент поїзд не використовується. Для цього натисніть на кнопку під осередком з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту. Для складання маршруту натисніть на ті станції на карті, які хочете включити в маршрут.

  Стартова точка будь-якого маршруту – Центральний вокзал Лас-мегас. Внизу вікна буде показана повна інформація про маршрут. Якщо при складанні маршруту через обраний вокзал на шляху зустрічається ще один вокзал, то він буде включений в маршрут автоматично. Якщо Ви хочете прибрати вокзал з маршруту, натисніть на нього повторно – він буде виключений з маршруту. Для збереження змін натисніть відповідну кнопку.

  Редагування маршруту. З вікна Центрального вокзалу Лас-мегас Ви можете змінити маршрут будь-якого наявного у Вас поїзда, відправленого по маршруту. Для цього натисніть на значок з олівцем у правому верхньому кутку комірки з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту, де Ви побачите поточний маршрут поїзда і зможете його змінити або видалити. Обов’язково збережіть зміни.

  Крім перерахованого вище також не забудьте побудувати Міжнародний порт ! Споруда Міжнародний порту забезпечить зовнішнє морське сполучення Лас-мегас. З будівлі Міжнародного порту Ви можете відправляти пороми з пасажирами в міста друзів з Вашого регіону. Купувати, покращувати і відправляти пороми можна в будівлі Міжнародного порту.

  Для відправки необхідно набрати достатню кількість пасажирів, доставивши їх в Міжнародний порт за допомогою монорейки Лас-мегас. Необхідна кількість пасажирів можна побачити на кнопці осередку порома. Для редагування маршруту натисніть на осередку порома значок олівця. Поліпшення Міжнародного порту дозволить збільшити кількість поромів і прибутковість перевезення.

  Megapolis: Секрети Промисловості Мегаполіса

  Як почати добувати нафту? Недарма нафту називають чорним золотом, адже її видобуток і переробка – один з найвигідніших видів промисловості. Почніть добувати її в своєму Мегаполісі! Для видобутку нафти на головній локації необхідно побудувати нафтовидобувних установку, Резервний термінал, нафтоперекачувальних станцій і прокласти між ними шляху нафтопроводу. З видобутої нафти Ви можете виробляти корисні продукти.

  Для виробництва продуктів з нафти необхідно побудувати нафтопереробні заводи, де стануть доступні контракти на виробництво різних нафтопродуктів. Додатково можна використовувати нафту, що видобувається в Промисловому комплексі, доставивши її на Вантажний склад головної локаціі.Развівайте нафтову промисловість в своєму Мегаполісі, станьте нафтовим магнатом!

  Що можна робити з нафти? На нафтопереробних заводах з нафти можна виготовляти різні нафтопродукти. На Заводі полімерів можна виробляти пластмасу і гуму, на паливних заводі – паливо і моторне масло, на Заводі композитів – вуглецеве волокно і сонячні панелі. Ці продукти переробки можна вигідно продати і заробити монети, які стануть в нагоді для розвитку Вашого Мегаполіса!

  Як отримувати прибуток від видобутку нафти? Для отримання прибутку Вам необхідний Вантажний порт на головній локації. Там Ви зможете продавати нафтопродукти або ж нафту в чистому вигляді. Пам’ятайте, що продаж нафтопродуктів набагато вигідніше. Тому проводите більше різних нафтопродуктів, щоб заробити більше монет для Вашого Мегаполіса!

  Для чого можуть бути використані ресурси? Ресурси, вироблені в Промисловому комплексі, можуть:

 • Продаватися в вантажному порту на головній локації.
 • Використовуватися для запуску контрактів на переробку в переробних центрах і виконання замовлень в Торговому порту Промислового комплексу.
 • Використовуватися для відправки вантажними літаками з Нового аеропорту на головній локації і отримання додаткової прибутку.
 • Як управляти здобиччю ресурсів в Промисловому комплексі? На локації “Промисловий комплекс” можна добувати, а в подальшому і переробляти різні ресурси. Управління здобиччю ресурсів в Промисловому комплексі аналогічно управлінню залізницею. Для видобутку кожного виду ресурсу необхідно побудувати свій промисловий центр, що спеціалізується на видобутку даного виду ресурсу, з’єднати його з Складом ресурсів залізничними коліями безпосередньо або через інший промисловий центр, додати його в маршрут вантажного поїзда.

  У кожного промислового центру є 4 показника: продуктивність ресурсів і ліміт зберігання ресурсів, продуктивність монет і ліміт зберігання монет. Промисловий центр не може накопичувати ресурси і монети понад доступних лімітів, тому покращуйте промислові центри для підвищення їх продуктивності і ліміту зберігання.

  Для збільшення продуктивності вугільна, залізорудна промислових центрів і Промислового центру алмазодобича також необхідно розробляти кар’єр і покращувати техніку для видобутку ресурсів, що працює в кар’єрі. Вантажні поїзди, проходячи через промислові центри, навантажують їх, і в промислових центрах починається процес видобутку ресурсів і накопичення прибутку. Покращуйте вантажні поїзди для підвищення навантаження на промислові центри і збільшення дальності проходження.

  Вантажні поїзди: покупка, поліпшення, відправка поїзда, редагування маршруту

  Здобуті ресурси і готові продукти переробки можна транспортувати на Вантажний склад на головній локації, потім вигідно продавати за монети. Купувати вантажні поїзди, покращувати їх і редагувати маршрути вантажних поїздів Ви можете через Центральне бюро логістики. Продавати вантажні поїзди не можна.

  Купівля вантажного поїзда. Для покупки нового поїзда натисніть на будівлю Центрального бюро логістики, потім натисніть на вільну позицію з написом: “Купити поїзд”.

  Поліпшення вантажного поїзда. У будівлі Центрального бюро логістики Ви можете поліпшити будь-який наявний у Вас поїзд, який ще не був поліпшений до останньої стадії. Щоб поліпшити поїзд, натисніть на кнопку “Поліпшити” під його осередком.

  Відправлення вантажного потягу за маршрутом. Щоб відправити поїзд за маршрутом, натисніть на будівлю Центрального бюро логістики, потім натисніть кнопку “Створити маршрут” під осередком з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту.

  Для складання маршруту натисніть на ті промислові центри на карті, які хочете включити в маршрут. Стартова точка будь-якого маршруту – Центральне бюро логістики. Внизу вікна буде показана повна інформація про маршрут. Якщо Ви хочете прибрати промисловий центр з маршруту, натисніть на нього повторно – він буде виключений з маршруту. Для збереження маршруту натисніть на кнопку “Відправити” в правому нижньому кутку вікна.

  Редагування маршруту. У Центральному бюро логістики Ви можете змінити маршрут будь-якого наявного у Вас поїзда, відправленого по маршруту. Для цього натисніть на іконку з олівцем у правому верхньому кутку комірки з поїздом. Відкриється вікно редагування маршруту, де Ви побачите поточний маршрут поїзда і зможете його змінити або видалити. Після того як маршрут буде відредагований збережіть зміни.

  Торгівля ресурсами і продуктами переробки Промислового комплексу. У Промисловому комплексі все що видобуваються ресурси і вироблені продукти переробки після збору автоматично потрапляють на Склад ресурсів. Вміст Складу ресурсів можна транспортувати до Вантажному складу на головній локації за допомогою вантажних поїздів, які розташовані поруч з Вантажним складом. Після цього ресурси і продукти переробки можуть бути продані в вантажному порту або ж за допомогою вантажних літаків Нового аеропорту.

  Торговий порт в Промисловому комплексі. У торговому порту Промислового комплексу можна виконувати замовлення на ресурси і продукти переробки, і отримувати монети, досвід і Ліцензії. Торговий порт необхідно з’єднати залізницею зі Складом ресурсів. Замовлення будуть надходити через суховантажі, що прибувають в Торговельний порт. Після завершення будівництва Торгового порту доступний 1 суховантаж, покращуючи будівля Торгового порту можна збільшити кількість суховантажів до 3. Кожен суховантаж містить 1 замовлення на ресурси або продукти переробки. Можна виконати замовлення або пропустити його, якщо у Вас немає необхідних ресурсів. У разі пропуску нове замовлення надійде через 1 годину.

  Вантажний склад на головній локації. У міру поліпшення Вантажного складу буде збільшуватися його місткість і кількість поїздів, їх кількість обмежена. Нові поїзди можна купити в будівлі Вантажного складу: Ви побачите значок плюса в вільних клітинках для поїздів і напис: “Купити поїзд”. Покращуйте поїзда, щоб збільшити їх місткість.

  Щоб відправити поїзд з ресурсами натисніть на осередку поїзда кнопку “Вибрати ресурси”, завантажте поїзд і натисніть кнопку “Доставити”, потім чекайте прибуття поїзда. Доставка ресурсів може бути прискорена за Мегабакс.

  Вантажний порт на головній локації. З Вантажного порту на головній локації можна відправляти здобуті в Промисловому комплексі ресурси на продаж за умови, що ресурси перевезені на Вантажний склад на головній локації. У міру поліпшення Вантажного порту будуть додаватися нові причали, що дозволить Вам відвантажувати більше ресурсів і отримувати більше прибутку. Всього можна купити до 6 причалів. Для покупки причалу натисніть на будівлю вантажного порту і у вкладці “Причали” натисніть порожню клітинку. Модернізуйте причали, щоб збільшити обсяги відправки ресурсів. Для продажу ресурсів та продуктів переробки натисніть “Вибрати ресурси”, завантажте суховантаж і натисніть кнопку “Відвантажити”.

  Новий аеропорт на головній локації. У новому аеропорту є літаки, які при наявності останніх поліпшень можуть перевозити ресурси Промислового комплексу з Вантажного складу на головній локації. Такі літаки поділяються на вантажні та важкі транспортні літаки. Щоб відправити на продаж ресурси з Вантажного терміналу або Терміналу Великовагових вантажів Нового аеропорту, натисніть на вантажний або важкий транспортний літак, виберіть відповідний контракт на перевезення ресурсів, заповніть літак ресурсами і відправте. Після закінчення часу транспортування зберіть прибуток.

  Що таке Ліцензії і як їх отримати? Ліцензії застосовуються в будівництві переробних заводів і запуску контрактів на Заводі високих технологій в Промисловому комплексі. Ліцензію можна додати в список бажань або дарувати одному. Ліцензії можна отримати за виконання замовлень в Торговому порту в Промисловому комплексі або купити за Мегабакс у вікні будівництва переробних заводів або Заводу високих технологій.

  Megapolis: Будуємо Космодром правильно

  Як почати освоєння космосу ? мрій про просторах галактики і далеких зірок? Ви можете підкорити космос прямо в своєму Мегаполісі! Перше, що Вам необхідно зробити – це побудувати Центр космічних досліджень. У Центрі Космічних досліджень Ви знайдете список місій, для виконання яких необхідно будувати космічні апарати і запускати їх в космос. За виконання місій Вас чекають різноманітні призи: монети, отримання доступу до будівництва нових космічних апаратів і будівельні сертифікати. Чим більше місій Ви виконаєте, тим більше різних космічних апаратів Вам буде доступно для запуску. Місії будуть ставати складніше, а призи цінніше!

  Як побудувати новий космічний апарат? Для побудови нового космічного апарату необхідно спочатку побудувати його прототип. Будівництво прототипу стає доступним після виконання першої місії для попереднього космічного апарату. При наявності прототипу на заводах з’явиться можливість будувати відповідні частини космічного апарату, які потім можна відправити на складальний завод. Після складання відправте готовий космічний апарат на стартовий майданчик і запустіть його в космос. При вдалому запуску Ви зможете виконати місію або отримати корисний бонус!

  Важливо! Для складання космічного апарату необхідно, щоб всі складові частини на складальному заводі відповідали одній і тій же моделі космічного апарату. В іншому випадку збірка апарата не відбудеться.

  Як виконати космічну місію? Для виконання космічних місій будуйте космічні апарати і запускайте їх в космос. При кожному запуску космічного апарату є певна ймовірність виконати доступну місію, тому Вам може знадобитися кілька запусків. З вірогідністю виконання місій Ви можете ознайомитися в вікні Центру космічних досліджень.

  Для кожного космічного апарату є свій набір місій. Кожну місію можна виконати тільки один раз. За 1 запуск може бути виконана тільки 1 місія. Кожен запуск космічного апарату приносить дохід незалежно від того, виконали Ви місію з цим запуском чи ні. Тому, навіть виконавши всі місії для цього космічного апарату, має сенс продовжувати регулярно запускати його в космос і заробляти монети і досвід.

  Megapolis: Поради по Гонці озброєнь

  Що необхідно для участі в Гонці озброєнь? Для участі в Гонці необхідно мати в грі звання “Рядовий” або вище. З початком Гонки озброєнь Ви автоматично будете розподілені в групу з іншими гравцями Вашого рівня. В рамках групи йде змагання між учасниками по набору очок військового впливу за допомогою виконання військових місій в Військової штаб-квартирі.

  Правила Гонки озброєнь. Під час Гонки озброєнь гравці, які мають звання “Рядовий” або вище, розподіляються за групами і змагаються в наборі очок військового впливу. Для просування в змаганні необхідно виконувати місії у Військовій штаб-квартирі. Кількість зароблених очок військового впливу буде автоматично враховано для змагання. Щоб отримати можливість битися за головні призи, необхідно набрати мінімальну кількість очок військового впливу.

  Як формуються групи? Як потрапити в іншу групу? Групи формуються за званням: чим вище звання – тим сильніше група і цінніше нагороди за перемогу. Ваша активність у військовому середовищі Мегаполіса теж оцінюється і впливає на підбір суперників. Перейти в іншу групу в рамках однієї Гонки можна. Однак, якщо активно грати, то до наступної Гонці озброєнь можна опинитися в більш сильній групі з більш значущими нагородами за перемогу.

  Що можна отримати в якості нагороди? За активну участь в Гонці кожен гравець може отримати Будівельний сертифікат на 10 матеріалів. Гравці, що зайняли перші 3 місця, на момент закінчення Гонки отримають особливі нагороди: Мегабакс, будівельні сертифікати і пам’ятні стели з військовою технікою, які можна розмістити в своєму місті. Чим вище Ваше звання, тим цінніші нагороди можна отримати за перемогу.

  Чому я не можу брати участь в Гонці озброєнь? Для участі в Гонці озброєнь необхідно володіти званням “Рядовий” або вище. Якщо ця умова виконана, але Ви все одно не можете брати участь в Гонці озброєнь, будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку екрану.

  Мені не подобаються військові дії в грі. Ви можете не брати участь в Гонці озброєнь. У Мегаполісі проводяться і інші змагання, наприклад, залізничні марафони та тематичні архітектурні конкурси. Ви обов’язково знайдете те, що доведеться Вам за смаком!

  Я не отримав нагороду за Гонку озброєнь. Що робити? Якщо Ви не забрали приз після завершення змагання, то після закінчення 24 годин нагорода автоматично буде відправлена ​​в Ваше Сховище. Якщо Ви впевнені, що зайняли призове місце, але нагороду не отримали, зв’яжіться зі службою підтримки, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку екрану.

  Я думаю, що інший гравець порушує правила. Що робити? Якщо Ви вважаєте, що хтось із гравців порушує правила, зв’яжіться зі службою підтримки і детально розкажіть їм про Ваші підозри.

  Megapolis : Ж / Д марафони

  Що необхідно для участі в Ж / Д марафоні? Для участі в марафоні у Вас повинні бути побудовані і з’єднані між собою рейками наступні будівлі: Центральний вокзал, Міжнародний термінал і Вокзал “Пусан”. З початком марафону Ви будете автоматично розподілені в групу з гравцями Вашого рівня. В рамках групи проходить змагання за кількістю пасажирів, перевезених міжнародними потягами через Міжнародний термінал.

  Правила Ж / Д марафону. Під час марафону гравці, які побудували Центральний вокзал, Міжнародний термінал, Вокзал “Пусан” і з’єднали їх рейками, розподіляються за групами і змагаються за кількістю перевезених пасажирів міжнародними потягами. Для участі в марафоні необхідно відправляти зібраних з вокзалів пасажирів міжнародними потягами з Міжнародного терміналу в міста друзів. В кінці марафону підводяться підсумки. Гравці, що зайняли перші 3 місця, отримують особливо цінні призи. Щоб отримати шанс поборотися за головні призи, необхідно перевезти мінімальна кількість пасажирів, яке залежить від того, в яку групу Ви були розподілені.

  Як формуються групи? Як потрапити в іншу групу? Групи для марафону визначені заздалегідь. При визначенні групи враховується Ваша активність гри в залізницю і рівень її розвитку. В рамках одного марафону можна змінити групу, в якій Ви змагаєтеся. Проте Ви можете потрапити у вищу групу в наступному марафоні, для цього будуйте більше вокзалів, покращуйте поїзда і проявляйте активність в грі.

  Що можна отримати в якості нагороди? Гравці, які посіли перші 3 місця, отримують особливо цінні призи – Мегабакс, будівельні сертифікати і пам’ятні арки з поїздами. Крім того, за активну участь в марафоні кожен гравець може отримати будівельний сертифікат. Чим активніше Ви граєте, тим сильніше Ваші противники, більше азарт і цінніше призи.

  Чому я не можу брати участь в Ж / Д марафоні? Швидше за все, у Вас не збудовано Центральний вокзал, Міжнародний термінал або Вокзал “Пусан”. Важливо, щоб вони були з’єднані залізницею, інакше участь в марафоні буде неможливо. Якщо ці умови виконані, але Ви все одно не можете брати участь у марафоні, зв’яжіться зі службою підтримки, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку екрану.

  Я не отримав нагороду за участь в Ж / Д марафоні. Що робити? Якщо Ви не забрали приз після завершення змагання, то після закінчення 24 годин нагорода автоматично буде відправлена ​​в Ваше Сховище. Якщо Ви впевнені, що зайняли призове місце, але нагороду не отримали, зв’яжіться зі службою підтримки, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку екрану.

  Megapolis: Розвиток Військової бази

  Як розвивати військову промисловість в Мегаполісі? Щоб розвивати військову промисловість, необхідно виробляти військову техніку на заводах і виконувати місії у Військовій штаб-квартирі. За виконання місій Ви будете отримувати окуляри військового впливу. За накопичення очок військового впливу Вам будуть присвоюватися військові звання: чим більше очок, тим вище звання. Отримання нових звань відкриє доступ до нових заводам і військовій техніці і зміцнить Ваш військовий авторитет.

  Які ранги і звання існують? Як отримати нове звання? Для отримання нового звання накопичуйте окуляри військового впливу, виробляючи військову техніку і виконуючи місії у Військовій штаб-квартирі. Щоб дізнатися про своє звання, відкрийте вікно Військової штаб-квартири і зверніть увагу на його верхню частину: там відображається Ваше поточне звання. Натиснувши на шкалу досвіду правіше від звання, Ви відкриєте список доступних звань, де для кожного буде вказано необхідну кількість очок військового впливу. Нове звання відкриває доступ до нових заводам, базам і видам техніки, а також корисним нагород.

  Як виробляти військову техніку? Техніка ділиться на різні види (сухопутна техніка, авіаційна техніка і т.д .), всередині кожного виду техніки присутній ряд лінійок (наприклад, в підводну техніку входять рятувальні підводні апарати, дизельні та атомні підводні човни). У кожній лінійці присутні кілька моделей техніки. Всі моделі однієї лінійки виробляються на одному заводі.

  Для зберігання кожного виду військової техніки та розміщення відповідних прототипів існує своя військова база. Для виробництва військової техніки необхідно: побудувати прототип моделі техніки; побудувати або поліпшити завод, на якому така техніка виробляється; побудувати відповідну військову базу, на якій зберігається техніка. Не всі військові бази, заводи, їх поліпшення, а також прототипи військової техніки доступні з самого початку: для деяких об’єктів потрібні певні військові звання. Чим вище Ваше звання, тим більше техніки стане доступним для виробництва!

  Мені не подобаються військові дії в грі. Ви можете не розвивати військову промисловість в своєму місті. У грі безліч різних занять, наприклад – будівництво залізниці або дослідження Землі. Впевнені, Ви знайдете те, що доведеться Вам за смаком!

  Megapolis: Поради по Мобільного зв’язку

  Для чого необхідні стільникові вишки? Кожен Мегаполіс потребує стільникового зв’язку. А головні її елементи – стільникові вишки. Стільниковий вишка накопичує монети пропорційно кількості абонентів стільникового зв’язку, а саме – кожному зареєстрованому жителю району, в якому вона встановлена. У кожної вишки є ліміт зберігання монет. У випадку досягнення ліміт зберігання монет, то при подальшій реєстрації жителів монети перестають накопичуватися в вишці. Покращуйте стільникові вишки, щоб збільшити прибуток за кожного зареєстрованого мешканця і ліміт зберігання монет. Розвивайте стільниковий зв’язок в своєму Мегаполісі!

  Як управляти прибутком, одержуваної з стільникових веж? Щоб збільшити прибуток, одержуваний з стільникового вишки, потрібно мати більше абонентів. Для цього будуйте більше житлових будинків і реєструйте більше жителів району, де встановлена ​​вишка. Покращуйте стільникові вишки для збільшення прибутку за кожного зареєстрованого мешканця і збільшення ліміту зберігання монет. Розвинена стільниковий зв’язок – це дуже вигідний бізнес!

  У яких районах є будівництво стільникових веж? Будівництво стільникових веж є для всіх районів головною локації: “Центр міста”, “Річкова долина”, “Лоуленде”, “Примор’я”, “Хайленд”, “Бізнес-острів”, “Архіпелаг”, “Пустеля”, ” Вестсайд “,” Великі озера “.

  Megapolis: Як гравці втрачають свої міста?

  Моє місто загубився!

  Ви зайшли в гру і не дізналися своє місто? Не варто переживати! Ось ситуації, в яких подібне може трапитися.

  Браузерна версія гри. Під кожною обліковим записом Facebook можна мати тільки один ігровий аккаунт. А це означає, що при вході в гру під різними акаунтами Facebook у Вас будуть завантажуватися різні міста. Отже, якщо Ви хочете продовжувати грати в уже створеному Вами місті, Ви повинні бути авторизовані під тим обліковим записом, під якою створювали своє місто.

  Мобільна версія гри. Граючи на мобільному пристрої, Ви можете бути підключені до однієї з мереж, відповідальних за хмарне зберігання ігрових збережень і синхронізацію даних Вашої гри. Саме синхронізація дає можливість починати проходження на одному пристрої і продовжувати грати на іншому без втрати прогресу. На пристроях Android для цього може бути використаний сервіс Google Play Games, на пристроях iOS – сервіс Game Center.

  Крім підключення до даних мереж на пристроях Android і iOS можна підключитися до мереж Facebook і SQ. Підключення до мереж Game Center, Facebook і SQ здійснюється через меню налаштувань гри. Відповідно, вибираючи різні мережі, при вході в гру Ви будете бачити абсолютно різні міста. Тому, якщо Ви хочете продовжувати грати в уже створеному Вами місті, Ви повинні в настройках гри підключатися саме до тієї мережі, в якій вже грали.

  Для гри в мережі Facebook Ви повинні бути авторизовані під тим обліковим записом, під якої створювали своє місто, і вибрати мережу Facebook в налаштуваннях гри. В іншому випадку в новій мережі гра запуститься з самого початку – з ігрового навчання. Прогрес гри в мережі Facebook може бути синхронізований з мережею Game Center (для iOS) і Google Play Games (для Android). Для пристроїв Windows Phone доступні тільки мережі Facebook і SQ.

  Втрата міста при зміні девайса

  Якщо на новому пристрої Ви завантажили ” мегаполіс “і увійшли в гру не під обліковим записом Game Center, Google Play або Facebook, Ви також побачите, що гра запустилася спочатку – з ігрового навчання. Якщо Ви не можете знайти своє місто, перегляньте список ситуацій нижче.

  Підключення до Google Play Games

  • Перевірте, що Ви вибрали правильну запис Google Play на своєму пристрої.
  • Зайдіть в налаштування гри, натисніть кнопку Google Play Games.
  • Перевірте дані свого міста (назва, рівень).

  Підключення до Game Center. Перевірте, що Ви увійшли в Game Center з тим електронною адресою, з яким спочатку була пов’язана Ваша обліковий запис. Для цього:

  • Зайдіть в налаштування пристрою, виберіть “Game Center”.
  • Зверніть увагу на вказаний Apple ID.

  Якщо Ви не можете завантажити втрачене місто з використовуваним поштовою скринькою, це не той поштову скриньку. Або ж, коли починали грати в “Мегаполіс”, Ви не підключилися до Game Center, і Ваш прогрес не був прив’язаний до даного сервісу.

  Підключення до Facebook. Перевірте, що Ви підключені до потрібного облікового запису на Facebook. Для перевірки зайдіть в налаштування пристрою.

  • Для iOS: Виберіть Facebook в налаштуваннях вашого пристрою.
  • Для Android: Увійдіть в налаштування пристрою, виберіть “Облікові записи” і потім – Facebook.
  • Для Windows Mobile: Увійдіть в “Параметри”, потім в “облікові записи” і в “Адреса електронної пошти; облікові записи додатків”.

  Увійдіть в “Мегаполіс” і в настройках гри виберіть кнопку Facebook. Перевірте дані свого міста (назва, рівень, забудову). Якщо всі дані вказані вірно, повинен завантажитися Ваше місто. Якщо ж цього не відбулося, напишіть в службу підтримки гри.

  Як мені запустити гру на декількох пристроях?

  Хочете, щоб Ваш Мегаполіс завжди був під рукою? Це зробити нескладно! Перш за все, Вам необхідно прив’язати гру до одного з доступних сервісів, що дозволить Вам завантажити гру на інших пристроях або відкрити в браузері через Facebook.

  Прив’язка гри на пристрої з Apple iOS до Facebook. якщо Ви хочете грати в “Мегаполіс” з різних пристроїв, Вам необхідно прив’язати гру до ідентифікатора Game Center або Facebook. Щоб підключитися через Facebook, необхідно, щоб у Вас на пристрої було запущено додаток Facebook. Перевірте, що Ви дійсно увійшли в Ваш аккаунт. Після цього запустіть гру, виберіть “Налаштування”, виберіть “Facebook” – “Підключитися”. Якщо у Вас немає програми Facebook, Ви також зможете пройти авторизацію через браузер.

  Прив’язка гри на пристрої з Apple iOS до Game Center. Для прив’язки гри до Game Center зайдіть в налаштування пристрою і виберіть Game Center. Увійдіть, використовуючи свій Apple ID і пароль, або створіть новий обліковий запис, якщо у Вас її ще немає. Запустіть гру. При вході в гру повинна з’явитися напис “Ласкаво просимо” від Game Center. Це буде означати, що Ваша гра успішно прив’язана до Game Center.

  Прив’язка гри на пристрої Windows Mobile до Facebook. Прив’яжіть гру до аккаунту на Facebook. Для підключення через Facebook необхідно, щоб у Вас на пристрої було запущено додаток Facebook. Перевірте, що Ви дійсно увійшли в Ваш аккаунт. Після цього запустіть гру, в меню “Налаштування” виберіть кнопку підключення до “Facebook”.

  Прив’язка гри на пристрої Android до Google Play Games. Синхронізація гру з сервісом Google Play Games. Для цього відкрийте додаток Google Play Games на своєму пристрої і увійдіть в потрібну Вам обліковий запис. Потім відкрийте гру і зайдіть в меню “Налаштування”. Виберіть підключення до мережі Google Play Games ( “Увійти в Google Play Games”), щоб прив’язати гру.

  Синхронізація гри на Android з Facebook. Запустіть на пристрої додаток “Facebook”. Перевірте, що Ви дійсно увійшли в свій аккаунт. Після цього запустіть гру, зайдіть в “Налаштування” і в розділі “Змінити мережу” виберіть підключення до “Facebook”.

  Чи можу я грати з кількома обліковими записами на одному пристрої?

  Ви можете грати з одного пристрою в різні міста, перемикаючись між акаунтами Facebook і SQ. У кожній з даних мереж Ви можете будувати різні міста планети. Однак, підтримується тільки одна збережена запис гри на один аккаунт. Щоб Ваша гра не загубилася, переконайтеся, що зберегли її!

  Для збереження мобільної версії гри необхідно прив’язати гру до Game Center на iOS або до Google Play Games на Android. Для збереження гри на пристроях з ОС Windows Mobile необхідно прив’язати її до мережі Facebook. Прив’язка гри до аккаунту Facebook – це універсальний і надійний для всіх платформ спосіб зберегти Вашу гру. Гра в мережі SQ не підтримує можливість збереження і перенесення ігрового прогресу на інший пристрій, так як місто в мережі SQ прив’язується безпосередньо до використовуваного пристрою.

  Зверніть увагу! Граючи в мережі SQ, в разі скидання налаштувань до заводських, поломки, втрати або зміни устрою, а також в разі переустановлення гри, Ваше місто буде втрачено безповоротно. Продовжити грати з колишнім містом на новому пристрої буде не можна!

  Якщо з одного пристрою в “Мегаполіс” хочуть грати кілька членів Вашої родини, вони можуть завантажувати свої міста за допомогою входу через свій профіль Facebook. Для цього в настройках гри потрібно вибрати підключення до мережі Facebook (якщо в даний момент Ви підключені ні до неї, а до мережі SQ). Переконавшись, що Ви підключені до мережі Facebook, натисніть “Налаштування” і виберіть опцію “увійти з іншим ім’ям”. Ви будете перенаправлені в вікно авторизації Facebook ( “Увійти за допомогою додатка Facebook”), де Вам потрібно буде ввести логін і пароль від потрібного облікового запису Facebook.

  Megapolis: Баги і фітчи гри

  чи можна скинути / перезапустити гру? Ви можете почати грати заново з іншого пристрою або з іншої соціальної мережі (для цього, наприклад, оберіть мережу SQ, якщо раніше грали в мережі Facebook). Просто скинути гру і почати заново на тому самому пристрої або для того ж облікового запису соціальної мережі, на жаль, не можна.

  Як заборонити грі публікації в Facebook? Виконайте наступні дії:

 • Зайдіть на сайт Facebook, увійдіть в ту обліковий запис Facebook, до якої прив’язана Ваша гра.
 • Натисніть значок списку у верхньому правому куті будь-якої сторінки Facebook і виберіть “Налаштування”.
 • у лівому стовпці виберіть “Додатки”.
 • У розділі “Налаштування додатків” знайдіть “Мегаполіс”. При наведенні курсора на піктограму олівця з’явиться підказка “Змінити настройки”. Натисніть піктограму олівця.
 • Прокрутіть вниз до пункту “Публікації” та зніміть галочку з дозволу розміщувати публікації “Мегаполіс” від Вашого імені.
 • натисніть “Зберегти”. Якщо все зроблено правильно, публікації “Мегаполіс” більше не будуть з’являтися в Вашої Хроніці і Стрічці новин.
 • Навіщо необхідно регулярно оновлювати додаток? Постійно оновлюйте додаток, щоб бути в курсі останніх новинок Мегаполіса . Кожне наступне оновлення підвищує швидкодію гри, покращує і прискорює роботу на своєму пристрої. У грі регулярно готуються святкові та тематичні поновлення, додаються нові цікаві заняття та можливості, поліпшується інтерфейс, оптимізується продуктивність програми. Все це для того, щоб грати в “Мегаполіс” було цікаво і зручно!

  Як включити і відключити анімацію в грі? У жителів Мегаполіса цікава і насичена життя! Хочете бути в курсі того, що відбувається у Вашому місті? Тоді ввімкніть анімацію в грі! Зробити це можна в такий спосіб:

  • Браузерна версія гри: Відкрийте панель інструментів, натиснувши на зображення шестерінки справа внизу. Далі необхідно натиснути на іконку із позначкою відеокамери, яка дозволяє вмикати або вимикати анімацію в будь-який момент.
  • Мобільна версія гри: Для включення або виключення анімацію в грі, натисніть зображення шестерні в правому нижньому кутку екрану і виберіть кнопку “Налаштування “. Знайдіть перемикач анімації і поставте його в потрібну Вам позицію. Ви також можете відключити анімацію, щоб підвищити продуктивність гри.

  Як включити і відключити звук в грі? Подобається шум великого міста? Тоді ввімкніть звуки в Мегаполісі! Зробити це зовсім нескладно:

  • Браузерна версія гри: Відкрийте панель інструментів, натиснувши на зображення шестерінки внизу екрану праворуч. Серед з’явилися іконок будуть ті, що відповідають за налаштування музики (із позначкою ноти) і звуків (із позначкою динаміка). За бажанням Ви можете включати і вимикати ігрові звуки і фонову музику.
  • Мобільна версія гри: Для включення або виключення ігрові звуки, натисніть зображення шестерні в правому нижньому кутку екрану і виберіть кнопку “Налаштування”. Ви можете регулювати рівень гучності ігрових звуків і фонової музики за своїм бажанням.

  Автор