Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Lords & Knights: Поради, WIKI, Огляди

LORDS & KNIGHTS – гра на андроїд з датою виходу 04.12.2012 р від компанії XYRALITY GmbH. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Поради по проходженню гри
 • Бойова Система і Механіка
 • Гайд для новачків
 • Будуємо Фортеця
 • Правильна настройка облікового запису
 • Ресурси, Золото і Оплата
 • Гайд по Союзів
 • Акції та Завдання
 • Вікінги
 • Місто
 • Облогові Знаряддя
 • Регіони
 • Редизайн андроїд-версії
 • Редизайн браузер версії
 • Підписка
 • Lords & Knights: Поради по проходженню гри

  Чому час будівлі / найму / дослідження займає більше часу, ніж було вказано раніше? Якщо Ви будуєте більше однієї будівлі за раз, то час побудови другого будинку буде куди вище. Справа в тому, що відображається загальний час для завершення будівництва в черзі. Робота ведеться по-черзі і тому до другого будівлі додається час необхідний для завершення першої будівлі. Будівництво другої будівлі буде розпочато тільки після завершення першого.

  Мас поліпшення. Нова можливість мас поліпшення дає гравцям можливість покращувати будівлі в кількох замках за раз, не дивлячись на актуальний рівень будівлі. Все що потрібно зробити для використання даної можливості – вибрати бажані замки і натиснути на кнопку поліпшення будівлі. Замки в яких достатньо ресурсів і підданих, і ще не досягли максимальної кількості очок можуть бути обрані одним натисканням на їх іконку. Замки, які не відповідають запитам будуть недоступні для вибору і пофарбовані в сірий колір.

  Прискорення / завершення поліпшення будівель. Все актуально йдуть поліпшення будівель можуть бути миттєво завершені. Варто враховувати, що всі поліпшення будь-якого типу будівель будуть прискорені, або завершені. Гравець може розширити чергу будівель у всіх замках за кілька золотих монет, на випадок якщо черга була повністю забита в деяких замках.

  Рекрутування військ зі всіх замків. Ця функція служить для того, щоб спростити координацію і виконання численного найму військ з декількох замків. За допомогою кнопки “Вибір всіх замків” вибираються всі замки в яких можливо найняти бажану бойову одиницю. При повторному натисканні на кнопку вибір замків буде скасований.

  Рекрутування військ з усіх фортець. Ця функція служить для того, щоб спростити координацію і виконання численного найму з декількох фортець. За допомогою кнопки “Вибір всіх фортець” вибираються всі фортеці в яких можливо найняти бажану бойову одиницю. При повторному натисканні на кнопку вибір фортець буде скасований.

  Поповнити запас ресурсів. За допомогою кнопки “Поповнити запас ресурсів” стало можливо заповнювати склад ресурсів обраного міста за золоті монети. Ця функція має тимчасову перезарядку і не може бути використана щомиті. На таймері буде відображено час до наступної активації даної функції. Кількість необхідних золотих монет залежить від кількості ресурсів: чим більше ресурсів потрібно для заповнення складів, тим вище ціна. Вартість поповнення від 1 до 500 одиниці ресурсу становить 25 золотих монет, від 501 до 1000 одиниць ресурсів буде коштувати 50 золотих монет і так далі.

  Розумний обмін ресурсів. Розумний обмін ресурсами був створений, щоб спростити глобальний обмін ресурсами і, особливо, глобальний обмін срібла. При натисканні на кнопку будуть обрані тільки ті замки, де склад не заповнений вщерть обраним сировиною. До того ж буде вислано тільки необхідну кількість транспортують юнітів. Галочка з обраних замків може, як зазвичай, бути знята при бажанні змінити свій вибір замків вручну. Якщо мова йде про різні курси обміну ресурсами, то для початку буде обраний ресурс з найкращим курсом обміну. Він буде використаний до тих пір, поки запас не вичерпається.

  Якщо ж необхідна кількість все ще не буде досягнуто, то при подальшому обміні буде використаний ресурс з другим за прибутковістю курсом і т.д. Якщо кілька ресурсів мають однаковий курс обміну, то спочатку буде обраний ресурс кількість якого вище на складі. Для всіх наступних ресурсів з однаковим курсом обміну буде дотримана та ж система обміну, до тих пір, поки не буде досягнуто бажане кількість для обміну. ​​

  Масові дослідження. Гравець може проводити дослідження в усіх обраних замках за допомогою кнопки мас дослідження. Для цього гравцеві лише слід вибрати потрібні замки і натиснути кнопку “Провести дослідження”. Щоб вибрати замок, просто торкніться клітини замку з достатньою кількістю ресурсів і підданих, в якому дослідження ще не були проведені. Замки, що не відповідають даним вимогам, будуть затемнені, і вибрати їх не вийде. Всі активні дослідження в декількох замках можна прискорити і завершити.

  Зверніть увагу, що всі поточні дослідження, незалежно від їх типу, будуть прискорені або завершені. Якщо в кількох замках чергу досліджень заповнена, її можна розширити у всіх замках за невелику кількість золота.

  Звільнення юнітів. Ця функція дозволяє звільнити всіх юнітів, які базуються на даний момент в обраному замку. Звільнені юніти негайно залишають замок. Звільнення юнітів звільняє підданих, після чого Ви зможете будувати важливі будівлі або наймати нових юнітів. Повзунком можна вибрати кількість юнітів, яких потрібно звільнити з замку. Щоб підтвердити свій вибір і завершити звільнення, натисніть “Звільнити юнітів”.

  Об’єднання місій / Видалення втрат військ в місіях. Починаючи з останнього оновлення деякі прості місії будуть об’єднані в нових місіях після досягнення певного рівня таверни, щоб поліпшити продуктивність гри. Також була прибрана ймовірність втрат Ваших військ при виконанні місій, щоб виконувати повний спектр місій без обмежень.

  Які місії були порушені об’єднанням місій? У цілому 9 старих місій об’єднані в 3 нові місії:

 • Додатково вироблена деревина, додатково видобутий камінь, додатково добута руда – по досягненню 4 рівня об’єднуються в Додаткове виробництво;
 • Полювання, рубка лісу, допомога каменотесів – по досягненню 6 рівня об’єднуються в Ковка інструментів;
 • Базарний день, їжа для рудокопів, найм каменотесів – по досягненню 8 рівня об’єднуються в Звести канцелярій.
 • Що зміниться з приходом нових місій? Деякі нові місії будуть не тільки поєднані зі старих місій, але, так само, і будуть покращені. Необхідна кількість юнітів і ресурсів будуть знижені, а отримується кількість ресурсів збільшено.

  У яких місіях більше не втрачаються юніти? Втрати військ були прибрані з усіх місій, які мали подібну особливість:

  • Збір податків;
  • Погоня за бандитами;
  • Лицарський турнір.

  Завдяки видаленню втрат Ви зможете виконувати всі місії без необхідності найму нових юнітів.

  Торговець сріблом. Ви можете автоматично обмінювати ресурси на срібло у торговця сріблом. Для отримання доступу до торговця сріблом необхідно золото. Більш того, торговець сріблом працює тільки протягом певного періоду часу, і за доступ до нього потрібно регулярно платити. На даний момент період найму дорівнює 7 дням. Ви можете постійно наймати торговця сріблом, щоб збільшити період його активності.

  Ви можете вибрати все замки незалежно від того, чи достатньо в них місця для зберігання срібла. Але обмін ресурсів на срібло можливий лише в тому випадку, якщо у Вас достатньо місця для срібла. Замки можна вибирати простим дотиком клітини замку. Щоб зміни при виборі замків вступили в силу, їх необхідно зберегти. Гравець повинен встановити час, протягом якого обмін на срібло буде проходити автоматично. Обмін відбувається безпосередньо і не вимагає руху військ, тому Ви можете скористатися отриманим сріблом негайно.

  Ліміт військ. Гравець може встановлювати максимальну кількість обраних юнітів пересуванням повзунка. Після натискання на кнопку “Зберегти ліміт військ” обраний ліміт буде збережений. За допомогою кнопки “Вибір замків / фортець” будуть обрані всі замки / фортеці в яких можливий найм обраної бойової одиниці. Після повторного натискання на цю кнопку вибір буде скасовано.

  Найм юнітів. Гравцеві дана можливість найму тієї кількості юнітів позначеної бойової одиниці в обраних замках / фортецях, яке необхідно для досягнення бажаного ліміту. Якщо ж в обраному замку вже знаходиться зазначена лімітом чисельність позначеної бойової одиниці, то найм даних юнітів більш не проводитиметься, навіть якщо в замку досить ресурсів і підданих для виробництва оних. Таким чином ліміт військ запобігає найм вище запланованої кількості юнітів обраної бойової одиниці в замку / фортеці.

  Які юніти будуть порушені лімітом? Ліміт військ діє для всіх обраних замків / фортець. Враховуються такі війська:

  • Все встановився війська позначеної бойової одиниці в обраних замках / фортецях;
  • Все активні найми позначеної бойової одиниці в обраних замках / фортецях;
  • Все юніти позначеної бойової одиниці в обраних замках / фортецях, які знаходяться на захист інших замків / фортець;
  • Все активні переміщення військ в обраних замках / фортецях, в яких беруть участь юніти позначеної бойової одиниці.

  Розпуск юнітів (глобальні дії). За допомогою даної функції все встановилося юніти можуть бути розпущені глобально у всіх обраних поселеннях. Розпущене юніти будуть миттєво видалені з Вашого поселення. Розпуск юнітів звільняє місце для нових підданих і дозволяє побудувати важливі будівлі і найняти новий юнітів.

  Ліміт юнітів (розпуск). Ліміт юнітів для розпуску вказує кількість, яке буде залишено в поселенні після активації даного дії. Натиснувши на кнопку “Зберегти ліміт юнітів”, Ви збережете обрану кількість юнітів.

  Які юніти будуть схильні до ліміту для розпуску? Все юніти обраного типу встановився в обраних поселеннях. Чи не будуть схильні до ліміту:

  • Юніти знаходяться в дорозі;
  • Юніти, що не стаціонірованія в їх рідних поселеннях (в поселеннях в яких вони були найняті).

  Використання можливостей Архітектора. Архітектор допоможе поліпшити недавно захоплені або куплені замки / фортеці / міста до певної кількості очок. Завдяки цьому Ви зможете заощадити час на ручному поліпшенні маленьких замків / фортець. Дана можливість доступна для недавно захоплених, створених або придбаних замків / фортець / міст, які ще не досягли певної кількості очок (100/1600 очок). Для доступу до можливості Вам потрібно мати в наявності 5 поселень. Використання можливостей Архітектора вимагає золотих монет.

  Виконати місій (у всіх поселеннях). У гравців з’явилася можливість запускати місії в декількох поселеннях використовуючи кнопку “Виконати місії” у вікні мас-дій. Натиснувши на “Вибрати все замки / фортеці / місто” Ви вибираєте всі поселення зазначеного типу, в яких доступні місії для виконання. Як тільки Ви повторно натиснете на кнопку, то вибір всіх зазначених поселень буде скасований. Вибір поселень може бути проведений вручну шляхом виставлення або зняття галочки поруч з поселенням. Натиснувши на “Виконати місії” Ви запустите всі можливі місії у всіх обраних поселеннях. Цей рядок також показує кількість місій, які будуть запущені.

  Які місії будуть запущені для виконання? Будуть запущені всі місії, які:

  • Відзначено в обраних місіях;
  • Доступні в обраних поселеннях;
  • Ті, хто має необхідну кількість юнітів для виконання місії в обраних поселеннях.

  Увага: Кращі (довгі) місії матимуть пріоритет перед невеликими (короткими) місіями.

  Вибір місії – Налаштування. Вибір місій може бути здійснений через шестірню настройки. Тут Ви можете вибрати або скасувати вибір місій, які підлягають виконанню.

  Відкликати всіх юнітів (в усіх поселеннях). За допомогою мас-функції “Відкликати всіх юнітів” Вам доступна можливість відкликати всіх юнітів встановилися в чужих поселеннях.

 • Виберіть, який тип юнітів Ви хотіли б відкликати. Ви можете вибрати будь-який тип юнітів якщо хоч один юніт обраного типу знаходиться в чужому поселенні.
 • Оберіть початкові поселення юнітів і кількість юнітів для кожного обраного типу юнітів які розміщені в одному або декількох чужих поселеннях.
 • натисніть “Відкликати всіх юнітів”. Всі юніти обраного типу, встановився в чужому поселенні, будуть відкликані в вибране початкове поселення.
 • Запросити срібло / мідь. Ви можете відправити срібло або мідь з власного поселення в вибране Вами на даний момент власне поселення. Таким чином Ви можете швидко заповнити Ваші склади без ручної відправки транзитних юнітів до поселень. Ви зможете знайти дану можливість в цитаделі. У Вас повинно бути мінімум 2 поселення для можливості використання даної функції. Щоб здійснити запит:

 • Виберіть тип юнітів, які будуть використані в запиті.
 • Виставите кількість срібла / міді, яке Вам потрібно в обраному поселенні. Максимальна кількість обраного ресурсу відображає вільні місця на складі.
 • Виберіть всі поселення з яких Ви хочете запросити срібло / мідь. Оптимальна кількість обраного типу ресурсів, яке буде вислано з обраних поселень, буде автоматично вибрано. Кількість відправляється ресурсу буде залежати від обраних юнітів, а також від доступного кількості срібла / міді в поселеннях. Кількість відправлених ресурсів буде змінюватися при виборі додаткових поселень.
 • Почніть запрос.После виконання все транзити будуть відправлені з обраних поселень з відображеним кількістю срібла / міді.
 • Увага: При виборі поселень для запиту будуть відображені тільки поселення в досяжності транспорту з обраним типом ресурсу і доступними юнитами.

  Безкоштовне завершення. Нова функція “Безкоштовного завершення” дозволяє завершити поліпшення будівлі з залишилася тривалістю споруди менше 5 хвилин абсолютно безкоштовно. Дана можливість може використовуватися тільки 15 раз поспіль, до початку кулдаун. В даний період Ви не можете завершити будівництва через “безкоштовне завершення”. Після закінчення кулдаун Ви знову можете використовувати цю функцію.

  “Безкоштовне завершення” буде враховуватися для функції “завершити всі будівлі” в списку будівель. Для всіх будівель, які можуть бути завершені безкоштовно, золото не буде вирахувано до тих пір, поки межа не буде досягнутий. Якщо Ви прискорюєте або завершуєте будівлі в кількох замках за золоті монети, функція “безкоштовного завершення” не дозволена через великої кількості поселень.

  Інформація: Функція “безкоштовне завершення” не може використовуватися в глобальних будівлях (рубінове сховище і т.д.).

  Військовий табір

  Військовий табір доступний у всіх замках, фортецях і містах, розташованих в регіоні, захоплений Вашим альянсом. Це збільшує можливу кількість юнітів і може бути покращено для збільшення бонусу. Додаткова кількість одиниць, що надаються військовим табором, залежить від того, чи є поселення замком, фортецею або містом. Військовий табір не збільшує окуляри поселення, навіть якщо його поліпшити. Доступ до нього можна отримати тільки через список будівель.

  Втрата регіону. Як тільки Ваш союз втрачає регіон, військовий табір зникає і обнуляється. Фактично, якщо регіон буде захоплений, будівля буде потрібно покращувати знову з нуля. Коли військовий табір зникає, всі поточні підрозділи залишаються в поселенні, навіть якщо він перенаселений.

  Переміщення. Є дві можливості, коли Ви переміщаєте поселення, яке має військовий табір:

 • Коли Ви переміщаєте в той же регіон, нічого не відбувається.
 • Коли Ви переміщаєте в новий регіон, військовий табір зникає і обнуляється. Поточні поновлення скасовуються.
 • Залежність. Деякі поліпшення Військового табору вимагають завершення певних досліджень в поселенні, перш ніж вони можуть бути виконані.

  Створення фортеці чи міста. Немає необхідності повністю покращувати військовий табір, щоб створити фортеця або місто. Як тільки фортеця або місто створені, Військовий Табір повертається в нуль. Поточні поновлення скасовуються.

  Союзи. Коли гравець покидає союз, він більше не має доступу до військового табору. Якщо він пізніше приєднається до того ж союзу, то є три варіанти розвитку подій:

  • Союз як і раніше володіє регіоном – військовий табір має той же рівень, що і до відходу.
  • Союз втратив регіон – військовий табір залишається недоступним.
  • Союз втратив і знову захопив регіон – військовий табір повертається до нуля.

  Якщо гравець приєднується до нового союзу, який захопив регіон зі свого попереднього союзу – військовий табір повертається до нуля. Якщо гравець захоплює поселення від учасника з його власного союзу, і поселення знаходиться всередині захопленого регіону, військовий табір повертається до нуля. Якщо гравця виганяють з союзу, то військовий табір буде видалений. Якщо він повернеться після цього, військовий табір повернеться і буде першого рівня. Допомога Союзу не впливає на Військовий Табір.

  Покинути поселення

  Гравці можуть відмовитися від поселень, в яких вони більше не мають потреби, тому що вони, наприклад, розташовуються в стратегічно невигідному становищі, і отримати за це нагороду. Нагорода включає в себе певну кількість ресурсів, в залежності від того, чи був покинутий замок, фортеця або місто.

  Умови, при яких можливо покинути поселення. Гравець може покинути поселення, тільки якщо:

  • Він володіє 10 іншими поселеннями.
  • Функція не перебуває на кулдаун. (7 днів).
  • Поселення досягло певної кількості очок (замок: 150, скеля 1650; місто: 10150).
  • Поселення не зазнає нападу.
  • У поселенні немає ворожих військ.
  • Гравець сам не нападає на інше поселення.
  • Ніякі власні війська не б’ються в іншому поселенні.

  Наслідки. Після того, як гравець покинув поселення:

  • Всі вихідні транзити скасовуються негайно.
  • Усі вхідні транзити скасовуються негайно.
  • Все юніти поселення видаляються відразу.
  • Активні і доступні для фортеці і міста дії будуть видалені.
  • Активні і доступні кріпаки і міські розширення скасовуються.
  • Все виконуються дії (наприклад, поліпшення, дослідження, Баффі) негайно скасовуються.
  • Резервування / Запити поселень залишаться.
  • Якщо замок був покинутий, нове вільне поселення починається як звичайний вільний замок.
  • Якщо занедбана фортеця або місто, нове поселення начин ается як звичайна вільна фортеця.

  Lords & Knights: Бойова Система і Механіка

  Бойовий раунд. Бої в Lords & Knights розділені на бойові раунди, де кожен раунд триває 10 хвилин. Якщо з кожного боку (що захищається і нападаючої) присутній як мінімум 100 бойових одиниць, то втрати не будуть перевищувати 50% від актуального кількості юнітів. Це, однак, не означає, що бій буде завершений в даному раунді. Якщо обидві сторони володіли недостатньою силою для розгрому ворожих військ, то бій буде продовжений до їх знищення. На бойових серверах потрібно 250/500 військ на кожен бойовий раунд. У боях за фортецю завжди потрібно в 5 разів більше бойових одиниць – 500 на нормальних серверах, -1250 / 2500 на бойових серверах.

  Моє захоплення провалився. Де моє срібло? Срібло використовується оплатою Вашим військам. Якщо Ваш захоплення провалився або Ви відкликали свої війська, то срібло вислане з ними буде втрачено і не може бути повернуто.

  Я програв битву. Чому? Швидше за все всі Ваші бойові одиниці полягли на полі бою і тому бій був програний. В даному випадку Вам варто перевірити всі свої доповіді по даній битві. В останньому бойовому доповіді Ви побачите, що Ви не отримали інформації за рештою оборонним військам і у Вас не залишилося тих, хто вижив військ.

  Нічний режим. Під час нічного режиму обороняється отримує захисний бонус. Нічний режим починається і закінчується на 1 годину раніше під час зимового часу, ніж літнього часу. Час нічного режиму завжди залежить від часу сервера. Якщо час Вашого пристрою змінюється, то Ви будете бачити час нічного режиму відповідно до нового встановленим часом Вашого пристрою. Час нічного режиму Ви зможете подивитися на карті в вікні чужого замка:

  Хибна (Фейк) атака. Атаки будь-якого типу не заборонені правилами користування. Подібне стосується і так званих “Фейк” ​​атак за допомогою однієї бойової одиниці з дуже великою дистанції і, відповідно, великим часом прибуття.

  Я втратив більше 50% моїх військ незважаючи на те, що у мене було більше 100 юнітів! Чому подібне сталося? Бій може завершитися одним раундом з 100 юнитами на стороні нападника. Наприклад: нападник посилає 500 арбалетників до замку. У обороняється в наявності 60 вершників у важких обладунках і зміцнення 20 рівня. Результат буде – поразка 500 арбалетників на стороні нападника, а також втрата 80% юнітів обороняється. Таким чином це правило залежить від обох сторін.

  Мої війська були занадто слабкі. Що сталося? Якщо в бойовому доповіді написано, що Ваші війська були занадто слабкі для захоплення, то проблема може бути в наступному:

  • Ви не надіслали досить срібла для захоплення.
  • Інший гравець вислав більше срібла ніж Ви.
  • Ви програли битву і Ваше військо загинуло.

  Пам’ятайте, що юніти транспортування не володіють нападниками характеристиками і тому не можуть бути використані як оні (всі замки мають як мінімум 1 рівнем захисних стін, що захищає їх від нападу юнітів транспортування).

  Я виграв битву, але інший гравець отримав замок. Що сталося? У разі якщо кілька гравців одночасно намагаються захопити замок, гравець з більш високим співвідношенням срібла (вислане срібло / необхідну срібло) успішно захопить замок. Наприклад: Гравцеві А потрібно 1000 срібла і висилає додаткову 1000 срібла (всього 2000). Таким чином він вислав 200% від необхідного срібла. Гравцеві Б потрібно 5000 срібла і висилає 5000. Таким чином він вислав 100% від необхідного срібла. В даному випадку гравець А захоплює замок.

  Чому мій шпигун не повернувся з доповіддю? Якщо Ви не отримали доповідь про шпигунство, то цілком може бути, що вони були відключені. Пройдіть в розділ доповідей і натисніть на іконку шестерінки в правому верхньому куті. У новому вікні Вам буде дана можливість активувати і деактивувати різні доповіді. Однак, на жаль, вже не можна отримати доповіді заднім числом.

  Я втратив всі свої замки, чи можу я почати заново? Якщо Ви втратили всі свої замки на сервері, Ви можеш почати заново. Ви почнете з новим замком на карті.

  Атака останньої формацією. Гравці мають можливість повторно виконувати останнім використовується дію (атака, підтримка, відправка ресурсів і відправка шпигуна) тими ж підрозділами і ресурсами. Функцію “остання формація” можна використовувати, тільки якщо вже використовується дію і така ж кількість підрозділів і ресурсів доступні в обраному замку. В іншому випадку функція “остання формація” не відображено.

  Формація буде брати до уваги тільки типи юнітів (а також їх кількість) і вибір ресурсів (а також їх кількість), що були використані в останній дії. Срібло для атак також береться до уваги.

  Надіслати шпигуна. Шпигуни отримують оплату міддю. Для успішного проведення шпигунства клієнт повинен заплатити своєму шпигунові більше міді, ніж є в замку, в якому буде здійснюватися шпигунство. Якщо він заплатить досить, мідь буде витрачена; якщо ж він заплатить недостатньо, шпигун буде арештований, а мідь буде втрачена. Якщо шпигунство було проведено успішно, шпигун доставить докладну доповідь про будівлі (включаючи інформацію про рівні поліпшення), оборонних юнитах (включаючи розміщені сили з інших замків) і будь-яких зберігаються в замку ресурсах.

  Шпигун не може побачити війська, що знаходяться під час проведення їм шпигунської місії за межами замку (наприклад, при виконанні місій). Для запобігання шпигунства в замку має бути як мінімум стільки ж міді, скільки клієнт заплатив шпигунові. В цьому випадку, буде витрачено кількість міді, необхідної для затримання шпигуна. Якщо в замку недостатньо міді, спроба шпигунства вважається успішною і ніхто в замку нічого про це не дізнається.

  Надіслати ресурси. За допомогою даної функції Ви зможете посилати в чужі замки деревину, камінь і руду. При виборі власного замку з’являється можливість також відправляти срібло і мідь. Для цього спочатку необхідно вибрати юнітів для транспортування ресурсів. Час транспортування залежить від швидкості самого повільного юніта. Вантажопідйомність збільшується з кожним додатковим юнітом. Використання возів, запряжених биками, і ручних візків є ідеальним методом транспортування. Потім можна вибрати ресурси.

  Після натискання на кнопку “Відправити ресурси” транспорт не може бути повернутий назад. Війська автоматично повертаються в свій замок. Транспортування не можна скасувати. Гравці з декількома замками можуть використовувати опцію вибору замка на розташованій вище панелі для вибору іншого замку, з якого будуть відправлятися ресурси і, тому, негайно відправляти додаткових транспортних юнітів в місце призначення за короткий період часу.

  Підтримати . Використовуй повзунок для вибору військ для відправки на допомогу в обороні іншого замку. Зазначене час у дорозі завжди залежить від швидкості самого повільного юніта. Розгортання військ здійснюється після натискання на кнопку “Підтримати”. Війська за межами вказуються окремо в огляді військ замку і після їх прибуття можуть бути відкликані назад в будь-який час. Відправка військ в інші замки може бути вкрай корисною, наприклад, після захоплення замку чи в разі неминучого нападу.

  Запланувати атаку / Попросити про допомогу. За допомогою кнопок “Запланувати атаку” і “Попросити про допомогу” у гравців з’явилася можливість ділитися зі своїм союзом як власними атаками, так і ворожими атаками на себе. Це дозволить поліпшити злагодженість між учасниками союзу, і вони зможуть відправляти підтримку більш швидко і ефективно. Опубліковані атаки показуються всім учасникам в профілі / вікні союзу під вкладкою “Військові дії”.

  Військові дії. Категорія “Військові дії” поділена на два підрозділи: атака і захист. Всі атаки від учасників союзу знаходяться в категорії “атака”, в той час як ворожі атаки розташовуються в категорії “захист”. Рух наступної бойової одиниці або ж початок наступного бойового раунду показано у верхній частині екрану.

  Купити замок / фортецю. Функція “Купити замок / фортеця” дає Вам можливість купувати вільні замки (фортеці) за золоті монети. Набутий замок (фортеця) буде негайно захоплений гравцем і сам процес захоплення буде пропущений. Ціна за додавання вільного замку (фортеці) буде вказана при натисканні на кнопку. Як тільки замок (фортеця) буде придбано, дана функція знову буде доступна для іншого замку (фортеці) після того як таймер досягне нуля.

  Замки (фортеці) на які вже ведеться атака або захоплення не можуть бути придбані. Замок (фортеця) зможе бути придбаний після того, як всі битви за нього закінчаться, якщо звичайно він не буде до того часу захоплений. Всі перевезення в обраний замок (фортеця) будуть відправлені назад. Придбання замку (фортеці) буде можливо в даному випадку.

  Вибір бойової одиниці. За допомогою цієї кнопки у Вас є можливість вибрати певний тип військ і скасувати зроблений вибір. Кожен тип юнітів може бути обраний натисканням на іконку оних. Повторне натискання на іконку скасує вибір. Всі вибрані типи бойових одиниць будуть відправлені назад або повернуті. Дані юніти будуть об’єднані і вислані однією групою від відповідного замку. Чи не вибрані бойові одиниці залишаться в замку де вони стаціонірованія.

  Що мені слід знати, якщо я хочу захопити 2 замка / фортеці / міста одночасно? З огляду на, що фортеця створюється з 5 замків, Вам потрібно в 5 разів більше срібла для захоплення наступної фортеці. Дане також означає, що якщо Ви вже захопили фортецю і в той же час бажаєте відіслати атаку з сріблом на наступну фортеця, то Вам буде потрібно відправити на 25000 срібла більше, ніж Вам потрібно для атаки з сріблом на першу фортецю. Правило розрахунку буде таке: Нова фортеця підніме кількість необхідного срібла для захоплення наступного замку на 5000, а для захоплення наступної фортеці на 25000.

  • Якщо Вам потрібна 381,000 срібла для захоплення наступного замку, Вам потрібно 1,905,000 для захоплення наступної фортеці;
  • Якщо Ви захопіть замок, то ціна відповідно зросте для наступного замку до 382,000 і для фортеці 1,910,000 відповідно;
  • Якщо Ви захопіть замість замку фортеця, то необхідну кількість срібла для наступної фортеці буде 1,930,000.

  Слід керуватися наступною системою розрахунку:

  • Новий замок призводить до того, що для захоплення наступного замку потрібно на 1000 більше срібла , для наступної фортеці на 5000 срібла, а для наступного міста на 25 000 срібла.
  • Нова фортеця призводить до того, що для захоплення наступного замку потрібно на 5000 більше срібла, для наступної фортеці на 25 000 срібла, а для наступного міста на 125 000 срібла.
  • Нове місто призводить до того, що для захоплення наступного замку потрібно на 25 000 більше срібла, для наступної фортеці на 125 000 срібла, а для наступного міста на 625 000 срібла.

  Battle World 4 – Особливі умови. Акцент нового бойового сервера стоїть на епічних битвах і, відповідно, буде цікавий тільки для тих з Вас, хто хотів би випробувати свої сили і бойові можливості, кому не важливо тривалий розвиток і який бажав би опинитися відразу в запалі битви. Для того, щоб зробити подібне можливим Ви починаєте гру з:

 • Складу ресурсів 6 рівня (місткість 575 ресурсів);
 • Ферми 4 рівня;
 • 500 одиниць деревини, каменю та руди;
 • 45 бойових одиниць, а також 5 возів запряжених биками для фарма.
 • також на даному сервері діють наступні умови:

  • Місткість одного замку налічує (при максимально поліпшеною фермі) 9999 одиниць;
  • Вільні замки поліпшені до 80 пунктів;
  • Для того, щоб бої були ще більш захоплюючими, на новому сервері потрібно як мінімум 250 бойових одиниць, щоб перевести бій в наступний раунд;
  • Більше немає нічного режиму;
  • Захист для новачків триває лише 5 днів і в твоєму розпорядженні тільки 21 дня режиму канікул;
  • Ліміт членів альянсу становить 50 гравців. Тільки самі складені команди будуть перемагати!
  • Немає ручних візків.

  Ланцюг захисту

  Ланцюг захисту. Ланцюг захисту – група військ підтримки в дорозі, регулярно прибувають на підмогу осаджені замку протягом певного проміжку часу, щоб забезпечити наявність необхідного захисту на початок кожного раунду битви. Гарантує продовження бою і перешкоджає захопленню замку. Ця можливість дозволяє створювати ланцюгів захисту. Ви можете перевірити, як довго протримається оборона і чи правильно був створений ланцюг захисту. Переглянути майбутні раунди битви можна на колірній схемі. Натисніть кнопку “Опублікувати”, щоб поділитися посиланням на ланцюг з іншими гравцями, які, в свою чергу, допоможуть Вам створити ланцюг захисту.

  За допомогою функції ланцюга захисту у Вас є можливість послати необхідну кількість військ для перемоги в обраному бойовому раунді. Однак війська не прибудуть автоматично в потрібний час. Ви все ще повинні відправити війська, які прибудуть до початку обраного раунду. Ви повинні мати це на увазі при виборі замка / фортеці, звідки Ви відправляєте свої війська.

  Колірна схема:

  • Раунди битви, пофарбовані в зелений колір, означають, що у Вас досить військ в замку на початок даного раунду, що допоможе Вам протриматися в битві до кінця раунду.
  • раунди битви, пофарбовані в червоний колір, означають, що у Вас недостатньо військ в замку на початок даного раунду, і ворог вийде з битви переможцем.
  • раунди битви, пофарбовані в жовтий колір, означають, що гравець, з яким Ви поділилися посиланням, надішле Вам достатньо військ до початку даного раунду.

  Ви можете вручну змінити колір, торкнувшись раунду. Натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб зміни стали видні всім, з ким Ви поділилися посиланням.

  Автоматичний розрахунок. Ви можете автоматично розрахувати, чи зможе ланцюг захисту забезпечити допомогу, натиснувши кнопку “Розрахувати” (будуть враховані всі війська в замку і війська, що знаходяться в дорозі). Виконавши розрахунок, натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб союзники змогли бачити поточний стан ланцюга захисту.

  Вибір військ в шляху. Ви можете вибрати, які війська в дорозі будуть враховуватися при автоматичному розрахунку, натиснувши кнопку “Налаштування” в правому верхньому кутку (в меню дипломатичного статусу).

  Обережно: війська, що знаходяться в процесі вербування, враховуватися не будуть.

  Ланцюг захисту за допомогою розрахунку часу прибуття. Як тільки функція “Ланцюг захисту за допомогою розрахунку часу прибуття” буде активована на Вашому сервері, і версія Вашої гри буде як мінімум 6.12.0, то Ви зможете відправляти захист Вашим друзям прямо за допомогою розрахунку часу прибуття. Спочатку, натиснувши кнопку “Підтримка”, відкривалося вікно “Відправити підтримку”. Вам все одно доводилося шукати краще поселення з якого підтримка прийшла б до вибраного раунду, що могло бути досить тривалою.

  Тепер це спрощується завдяки поєднанню ланцюга захисту і розрахунку часу прибуття. При натисканні на кнопку “Підтримка” у вікні ланцюга захисту, буде безпосередньо відкриватися розрахунок часу прибуття. Час битви буде автоматично вибрано (за замовчуванням -1 хвилина, так що Ваші війська обов’язково прибудуть вчасно), і буде відображатися поселення, яке найкраще підходить для відправки підтримки. Якщо Ви натиснете на це поселення, то відкриється вікно “Відправити підтримку”, і Ви зможете безпосередньо відправити захист.

  Синхронізація атак

  Синхронізація атак доступна для того, щоб координувати як атаки, так і підтримку з кількох замків. Час прибуття вже висланих солдат буде розцінюватися як точка відліку для подальших атак так, щоб всі атаки прибутку в одну і ту ж секунду. Однак варто враховувати, що можна тільки сповільнити пересування солдатів, тому можуть бути обрані лише ті бойові одиниці, які здатні до наведеного часу прибути в задану точку.

  Початок синхронізації. Кнопка для початку синхронізації атак буде доступна при дотриманні наступних умов:

  • Замок знаходиться в необхідній близькості до мети так, щоб бойові одиниці встигли у відведений час прибути в задану точку – в цьому випадку кнопка буде показана без будь-яких обмежень.
  • Замок знаходиться в необхідній близькості до мети так, щоб тільки деякі бойові одиниці встигли у відведений час прибути в задану точку – в цьому випадку кнопка буде показана, але вибір доступних солдат буде обмежений.
  • Якщо замок знаходиться занадто далеко від мети, то кнопка не буде висвітлена і синхронізована атака неможлива.

  Вибір солдатів. Час прибуття решти військ буде вказано під метою і задано обраним транзитним військом. Солдати можуть бути обрані стандартним шляхом. Якщо мова йде про напад, тобто можливість, також вибрати відправку срібла. Якщо бойова одиниця не в змозі наздогнати вже існуючі пересування військ, то вона буде пофарбована в сірий колір і не зможе взяти участь в синхронізованою атаці. Під рядком часу пересування видно затримка з якої обрані солдати прийдуть до мети.

  Вхід для синхронізації атак. При натисканні на кнопку синхронізації атак, буде показано пересування бойових одиниць відповідного типу, пересування яких безпосередньо залежить від часу прибуття раніше висланих військ.

  Напад на вільні замки (ферми)

  Вільні замки не мають феодала і є відмінним джерелом ресурсів для гравців-новачків. Їх оборона полягає лише з укріплень рівня 1 і тому вони є легкою здобиччю для нападників!

  Напад на замки гравців. На ворожі замки можуть нападати один або кілька гравців. Якщо нападник здобуває перемогу в битві, він отримує ресурси ворожого замку. Для захоплення замку гравець повинен заплатити своїм військам сріблом, яке можна обміняти на ресурси з цитаделі. Напади здійснюються з використанням обраних військ. Швидкість обраних військ залежить від швидкості самого повільного юніта. Обороняється дізнається про те, що на нього нападають, з доповідей, а також з огляду військ відповідного замку. Спочатку, він не зможе побачити кількість і побудова військ.

  Прибуття військ. Після прибуття військ, нападники війська очікують перед обложеним замком. З огляду військ даного замку обороняється дізнається про прибуття військ до замку, про те, хто атакує і якими військами.

  Битви. Перше бій починається через 10 хвилин після того, як перші війська противника досягнуть замка. Протягом цього часу до замку може прибути ще більше нападників і вступити в бій. Нападник також може знову відвести свої війська. Протягом 10-хвилинного періоду також можуть прибути і сили підтримки, які вступлять в бій для захисту замку. Обороняється також може посилати за військами, розміщеними їм в інших замках, ініціювати нападу або наймати війська. Таким чином, нападники і оборонці мають в своєму розпорядженні ряд тактичних маневрів, які можуть вирішити результат бою.

  Гравець, здатний зберегти холоднокровність в бойовій ситуації, що вибирає відповідні юніти і діючий стратегічно, має відмінні шанси на перемогу. Якщо в битві з обох сторін бере участь більше 100 юнітів, їх розгортання здійснюється по раундах. Так як в ході раунду загинуть не всі солдати, гравці можуть застосовувати після кожного раунду певну тактику, таку як відступ, підкріплення або додаткове розгортання військ, з тим, щоб здобути перемогу в битві. Наступний раунд бойових дій почнеться 10-ю хвилинами пізніше.

  Розрахунок втрат серед військ. Розрахунок втрат серед військ здійснюється з використанням коефіцієнта показників оборони і нападу для стрільців, кавалерії і піхоти.

  Захоплення замку. Якщо все юніти обороняється будуть переможені, нападник може захопити замок. Для цього йому потрібно виплатити своїм військам досить срібла. Необхідна кількість срібла залежить від кількості замків, яким вже володіє нападник: потрібно 1000 срібла на кожен замок. Ці цінні монети можуть надходити з різних замків, що належать нападнику.

  Якщо кілька гравців нападають на замок і вони заплатили своїм військам досить срібла, замок займає гравець, який виплатив більший коефіцієнт (співвідношення) між кількістю заплаченого і необхідного срібла. Якщо гравець виплатить 2000 срібла і йому потрібно тисячі срібла для захоплення замку, його коефіцієнт становить 2. Інший гравець вже володіє 2-ма замками, тому для захоплення замку йому буде потрібно 2000 срібла. Якщо даний гравець відправить 3000 срібла, його коефіцієнт складе 1,5 і в даному випадку замок отримає гравець з більш високим коефіцієнтом. Якщо кілька гравців мають однаковий коефіцієнт, який переміг гравець буде обраний випадковим чином.

  Розрахунок часу прибуття

  За допомогою розрахунку часу прибуття можна дізнатися, з яких Ваших замків можна досягти обраного замка за зазначений час. Щоб знайти кращий замок, виберіть тип юніта, час прибуття і період часу. Розрахунок часу прибуття розташований під вкладкою можливого дії в режимі перегляду замку.

  Вибір часу прибуття і доставки. Час прибуття або доставки можна вибрати, натиснувши на відповідну клітинку. Максимальний час прибуття – через три доби. Термін доставки не може перевищувати 72 годин.

  Зміна параметрів. У налаштуваннях обраного замка можна вибрати, яку дію виконати, які типи юнітів задіяти і протягом якого часу вибрані юніти повинні досягти місця призначення.

  Вибір дії. Вибравши в налаштуваннях дію, Ви можете виконати його тут же після перегляду відфільтрованого списку замків. Це дозволяє дуже швидко відправляти атаки, підтримку і ресурси.

  Вибір юніта. Вибір юніта звужує вибір замків. Щоб обрану дію можна було виконати, в замках повинні бути юніти обраного типу. Це дозволяє легко вибирати різні типи юнітів для різних дій.

  Часовий інтервал. Часовий інтервал впливає безпосередньо на час прибуття або доставки. Час задається в хвилинах, обрані перевезення можуть прибувати як до, так і після заданого часу прибуття або доставки. Приклад:

  • Час прибуття: 12:00.
  • Часовий інтервал: 10 хвилин.
  • Будуть виділені всі замки, юніти з яких можуть прибути в обраний замок в інтервалі часу від 11:50 до 12:10.

  Список замків. Тут перераховані всі Ваші замки. Для Вашої зручності вони сортуються наступним чином:

  • Все замки, юніти з яких прибувають протягом зазначеного інтервалу часу, показані вгорі.
  • Все замки, юніти з яких не можуть прибути протягом вказаного інтервалу часу, позначені червоним індикатором часу. Хоча обрану дію все ще можна виконати.
  • Все замки, в яких немає юнітів обраного типу, затемнені. Вибрана дія виконати не можна.
  • Все замки, розташовані занадто далеко, затемнені. Вибрана дія виконати не можна.

  Виконання дії. Щоб виконати обрану дію, Вам всього лише потрібно натиснути на відповідний замок зі списку. Натискання відкриє звичайний екран дій. Обраний замок вже вважається місцем відправлення, тому Ви можете почати доставку негайно. Натиснувши кнопку “Назад”, Ви просто вибираєте наступний замок зі списку і відправляєте наступну доставку.

  Переміщення замку

  Можливість “переміщення замку” дозволяє змінювати розташування Вашого початкового замку з розташуванням будь-якого вільного замку на мапі . Це дозволить союзу і друзям зібратися в одному регіоні на карті, що посприяє командній грі.

  Використання функції. Ця функція може бути використана знову після 3 днів після кожної активації. До того ж зміна позиції буде коштувати Вам невелику кількість золота. Щоб змінити положення одного з Ваших власних замків на положення вільного замку, Ви повинні вибрати обраний вільний замок на карті. Кнопка “перемістити замок” знаходиться під кнопкою “виділити замок”.

  встановився війська в переміщуваний замку. Все війська з інших замків встановилися в переміщуваний замку будуть також переміщені на нову позицію і залишаться в замку.

  Нападники юніти. Позиція не може бути змінена, якщо у вільному замку або замку гравця присутні атакуючі юніти. Його також не можна поміняти місцями, якщо на шляху до замку гравця або з нього виходять атакуючі транзити. Позиція може бути змінена, як тільки битва закінчиться, за умови, що вільний або замок гравця не був завойований.

  Транзити:

  • Все транзити, які знаходяться в дорозі до вільного замку розвернутися як тільки переміщення замку буде завершено. Це означає, що можливо змінювати свою позицію поки транзити в шляху.
  • Все транзити, які знаходяться в дорозі до замку гравця будуть переміщуватися назад.
  • Всі вихідні транзити будуть скасовані і переміщуватися назад в замок гравця .

  Ручна затримка відправки транзитів

  Ця функція дає гравцям можливість встановлювати затримку на прибуття транзитів в певний / бажане час. Це дозволить гравцям заздалегідь планувати пересування їх військ не чекаючи поки з’явиться можливість знову відправити війська.

  Використання функції. Для того щоб відкрити вибір часу, гравець повинен натиснути на рядок часу прибуття. Після внесення змін гравцеві потрібно знову натиснути на рядок часу прибуття, щоб закрити вікно і зберегти зміни. Кожен транзит може мати затримку як мінімум від 1 хвилин і вище. Максимальний час затримки транзитів дорівнює 5% від оригінального часу транспортування обраного юніта.

  Роз’яснення тимчасової затримки. Рядок затримки покаже гравцеві час затримки, при якому обраний юніт досягне мети в заданий час. Затримка не вплине на час повернення юнітів. Іншими словами повертаються юніт не будуть порушені затримкою і повернення займе менше часу, ніж час витрачений на прибуття.

  Скидання тимчасової затримки:

  • iOS: Щоб скинути тимчасову затримку до оригінального часу прибуття, гравець повинен скористатися функцією “свайп” на рядку “тимчасової затримки” і натиснути кнопку скидання.
  • Android: Щоб скинути тимчасову затримку до оригінального часу прибуття, гравець повинен натиснути на кнопку скидання в вікні вибору часу.

  Спеціальні здібності

  Спеціальні здібності – це особливі можливості, які покращують Ваші війська або ж послаблює ворожі.

  Знищення. Загальна інформація:

  • Захисні показники всіх захисників військ будуть знижені як тільки на стороні нападника буде достатня кількість військ зі здатністю “Знищення” беруть участь в бою.
  • Чим більше військ з даною здатністю беруть участь в бойовому раунді, тим сильніше буде ефект.
  • у кожному бойовому раунді буде підраховано скільки юнітів із спеціальною здатністю знаходиться на стороні нападника. З чого буде вирахувана сила ефекту.
  • Сила ефекту не залежить від типу юніта. Тому не має значення кавалерія або піхоти з даною здатністю знаходяться в бойовому раунді. Ефект спеціальної здатності залишиться тим же.
  • Сила ефекту не залежить від володаря юнітів. Неважливо хто привів облогові знаряддя нападник А чи нападник Б; всі гравці беруть участь в нападі отримують бонус від облогових знарядь.
  • Кількість необхідних військ із спеціальною здатністю не залежить від типу поселення. Якщо в бойовому раунді 100 юнітів із спеціальною здатністю знизять оборону замку на 5%, то також будуть знижені 5% оборони з тією ж кількістю юнітів в бойовому раунді і для фортеці чи міста. Даний факт робить облогові знаряддя особливо ефективними при нападі на сильно захищені фортеці і міста.

  Ефект. X – Y юніти із спеціальною здатністю в бойовому раунді = Z% зниження оборонних показників. Показники:

  • 0 – 500 = 0%
  • 501 – 2000 = 5%
  • 2001 – 5000 = 10%
  • 5001 – 10000 = 20%
  • 10000 – 20001 = 30%
  • > 20001 = 40%

  Приклади нічного режиму (вигадані показники). Без облогових знарядь:

  • Захист – початковий показник: 100.000.
  • Захист – з бонусами (дослідження, стіни і т.п.): 200.000.
  • Захист – з бонусами і нічний режим: 300.000.

  Без облогових знарядь (40% -зниження):

  • Захист – початковий показник: 60.000.
  • Захист – з бонусами (дослідження, стіни і т.п.): 120.000.
  • Захист – з бонусами і нічний режим: 180.000.

  Lords & Knights: Гайд для новачків

  Захист новачка. Як тільки Ви починаєте гру на одному з серверів, Ви будете перебувати під системою захисту новачків протягом двох тижнів. Ніхто не зможе атакувати Ваші замки протягом даного часу. Теж саме відноситься і для завойованих і взятих замків в ці 2 тижні.

  Пам’ятайте: Захист новачка закінчується після захоплення замку гравця.

  Чи можу я грати в Lords & Knights в режимі офлайн? Lords & Knights – це виключно онлайн і соціально-розрахована на багато користувачів гра, і тому гра в режимі офлайн неможлива. Для гри потрібне постійне з’єднання з сервером.

  Я був ображений іншим гравцем! Що мені робити? Якщо Ви були ображені іншим гравцем за допомогою внутріігрового повідомлення, то зв’яжіться зі службою підтримки та надайте таку інформацію:

  • Назва теми даного повідомлення;
  • Посилання на гравця під питанням;
  • Час і дата того, що сталося.

  Ваш випадок буде розглянутий, і за результатами будуть вжиті заходи відповідно до внутрішніх директивами.

  Коли буде відкритий новий сервер? Розробники регулярно стежать за розвитком ігрових серверів. Як тільки останній випущений сервер розростається до значних розмірів і починає користуватися великою популярністю, вони випускають новий сервер. При вирішенні випустити новий сервер буде зроблений анонс на офіційних сторінках гри в Facebook, Вконтакте і в самій грі. Якщо подібного анонса не зроблено, то це означає, що поки розробники не можуть назвати точних дат не вважають за необхідне випуск нового сервера на даний момент.

  Що відбувається з військами які будуть вислані під час зміни зимового / літнього часу? Війська вислані до зміни часу і які повинні будуть прибути після зміни вже враховують різницю за часом. Це означає, що відображається час прибуття при відправці військ вже буде включати в себе перехід на той чи інший час і Вам не потрібно хвилюватися і розраховувати передбачуваний час прибуття.

  Я отримав вільний замок, але не можу нічого побудувати, не дивлячись на те, що у мене достатньо ресурсів. Як це виправити? Після того, як Ви отримуєте вільний замок, рівень деяких будівель стає занадто великий і вимагає занадто багато підданих для їх підтримки, залишаючи Ваш замок без вільних підданих. Подібне може статися завдяки системі випадкового створення характеристик вільних замків. В даному випадку поліпшите пару раз свою ферму.

  Що станеться в разі нападу на приєднаний замок при створенні фортеці? Якщо приєднані замки знаходяться під атакою під час створення фортеці, то все атаки, на тепер уже вільні замки, будуть зупинені і війська будуть відправлені назад додому разом з сріблом. Однак атаки на центр фортеці будуть продовжені.

  Режим канікул. Режим канікул служить для захисту гравців від нападів і шпигунства в ході тривалих періодів часу, коли вони не можуть грати. Однак, будь-які атаки або спроби шпигунства, розпочаті до того, як Вами був активований режим канікул, будуть проведені. Після того, як гравець активує режим канікул, він більше не зможе зробити вхід в свій обліковий запис протягом 48 годин. Після початку дії режиму канікул, скасувати його неможливо! Щоб уникнути зловживанням режимом канікул для тимчасового захисту перед нападом, захист починається лише через 12 годин після активації. Кожен гравець має 42 днями канікул в рік.

  Як я можу підписатися на один з Pass’ов? Увійдіть на сервер, де Ви хочете використовувати Pass і перейдіть в магазин золотих монет. Тут Ви можете вибрати Pass, який хочете купити.

  Що таке підписка і що дають Pass’и? Pass’и дають Вам більше переваг в грі. Вам пропонується два різних типи Pass’ов. За допомогою Builder Pass Ви можете забезпечити собі переваги для створення і зміцнення свого королівства. Warrior Pass пропонує Вам переваги для військової експансії. Звичайно, Ви також можете використовувати обидва Pass’а для просування своєї імперії в обох областях!

  Відображення пересування юнітів (iOS / Android). У новій версії 6.19.1 пересування юнітів будуть показані на карті (до певної межі).

  Кольори. Кольори пересування військ відображають тип транзиту:

  • Червоний = Атака;
  • Синій = Підтримка;
  • Жовтий = Транспорт;
  • Фіолетовий = Шпигун.

  Стрілки напрямку. У напрямку стрілки можна розпізнати, виходить транзит з поселення або повертається в поселення. В принципі, завжди відображаються вихідні транзити, якщо вони застосовуються для однієї і тієї ж середовища проживання.

  Пріоритети. Між двома поселеннями можуть бути різні типи транзиту. У цьому випадку Ви зможете бачити тільки один транзит, використовуючи такий пріоритет:

 • Атака;
 • Підтримка;
 • Транспортування;
 • Шпигун.
 • якщо між двома поселеннями є кілька транзитів одного і того ж типу, завжди відображається транзит з найближчою часом прибуття.

  Анімація. Щоб переконатися, що анімації не перекривають один одного, в певних ситуаціях буде відображатися тільки один транзит. Приклади:

  • У разі, якщо кілька переміщень військ знаходяться поруч один з одним, відображається тільки один з них. Стрілки, однак, будуть показані для всіх транзитів.
  • Коли анімація руху військ знаходиться досить далеко один від одного, то вони будуть відображені знову.
  • У разі, якщо два поселення знаходяться поруч один з одним , то буде недостатньо місця для відображення будь-якого руху або стрілок.

  Настройки – iOS. Кількість відображуваних транзитів може бути встановлено в налаштуваннях гри. Якщо це значення перевищено, для економії продуктивності більше не буде доступний широкому рух військ. Крім того, ця функція може бути повністю відключена.

  Настройки – Android. У Вас є можливість повністю відключити цю функцію в налаштуваннях гри. Межа відображення – на відміну від iOS – фіксоване значення. Якщо це значення буде перевищено, для збереження продуктивності переміщень військ більш не буде доступний широкому.

  Lords & Knights: Будуємо Фортеця

  Що таке фортеця? Фортеця – це нова можливість гри, яка дозволяє з’єднувати кілька замків в одне велике масивна споруда.

  Навіщо мені фортеця? Фортеця зміцнює і спрощує правління і організацію Ваших володінь. Наступні можливості стають Вам доступні після зведення і повного поліпшення фортеці:

  • Велика місткість срібла і міді (по 200.000 для кожної грошової одиниці);
  • Більше вигідні курси обміну срібла і міді (Срібло 1:45; Мідь 1: 3);
  • Більше коротку відстань між ринком і цитаделлю (20 полів); ​​
  • Велика місткість деревини, каменю та руди (по 80.000 для кожного типу ресурсу);
  • Більше вигідні курси обміну деревини, каменю та руди (кожен ресурс 1: 1);
  • Більше коротку відстань між ринком і ринковою площею (1 поле);
  • Поліпшений захист фортечних стін (8.000);
  • Більший захисний бонус (+ 130% для кожного типу військ);
  • Більше місць для підданих (40.000);
  • Новий бонус нападу в казармах (+ 20% для кожного типу військ);
  • Вище захисний бонус для Ваших військ (дослідження; + 5% для кожного типу військ);
  • Покращена виробництво ресурсів для деревини, каменю та руди ( завдяки рівням будівель; + 45% для кожного тип а ресурсів);
  • Ще краще виробництво ресурсів для деревини, каменю та руди (завдяки дослідженням; + 13% для кожного типу ресурсів);
  • Збільшена швидкість військ (дослідження; + 5% для кожного типу військ);
  • Найм військ в повністю поліпшеною фортеці дорівнює часу найму 5-й замків складених разом;
  • Завдяки додатковим захисним і атакуючим бонусів фортеця може надавати куди більший обсяг захисних і атакуючих військ за годину.

  Увага: фортеця, після її зведення, буде слабкіше загальної потужності включених в неї замків складених разом. Для досягнення повного потенціалу фортеці її потрібно поліпшити. Всі підняті прапори приєднаних замків будуть спущені після зведення фортеці.

  Які нововведення вносить фортеця? Фортеця може зберігати куди більше ресурсів і військ, ніж 5 разом узятих замків з яких вона була створена. В цілому місткість складів і підданих дорівнює 8-ми повністю поліпшених замків. Нові місії і нові дослідження збільшать Ваш приріст ресурсів. Фортеця має своє власне відображення на карті, за допомогою чого кожен може захоплюватися Вашим могутнім спорудженням. В “Огляді міста” також була зроблена нова і вражаюча графіка.

  Як я можу створити фортеця? Для створення фортеці Вам потрібно 5 повністю поліпшених і поруч стоять замків, в яких було вивчено дослідження “Будівництво фортеці”. Ви позначаєте в цитаделі одного із замків “Центр фортеці”, на місці якого в підсумку і утворюється фортеця. (Цитадель -> Призначити центр фортеці -> Побудувати фортецю).

  Надалі до центру фортеці потрібно приєднати 4 інших замку один за одним. (Цитадель -> Розширити центр фортеці -> Вибрати потрібний замок -> Приєднати). Відстань між центром фортеці і замками не повинно перевищувати 3-х полів. Якщо Ви приєднали 4 замку до центру фортеці, то Ви можете приступити до зведення фортеці. (Цитадель -> Розширити центр фортеці -> Побудувати фортецю). Подивіться процес на анімаційному зображенні:

  Скільки бойових одиниць (в кожному раунді) потрібно для захисту фортеці? 500 бойових одиниць на нормальних серверах; 2 500 на бойових серверах.

  Чому я не можу приєднати замок до центру фортеці? У разі якщо Ваш замок перебуває за межами 3 полів він не буде відображатися в списку доступних для приєднання замків. Також перевірте чи був Ваш замок повністю поліпшений і чи всі дослідження вивчені. Переконайтеся, що в приєднуватися замку є 20.000 срібла.

  Які бойові умови діють для фортеці? У випадку з фортецею, для переходу в наступний бойовий раунд потрібно 500 солдатів з кожного боку, замість звичних 100. Для захоплення фортеці загарбникові знадобиться в 5 разів більше срібла, ніж при захопленні нормального замка. Якщо гравець володіє міцністю, то необхідну срібло для захоплення наступного замку / фортеці буде обчислюватися, як від 5 окремо взятих замків.

  Чи можу я приєднати до центру фортеці вже приєднані до іншого центру замки? Так. Якщо положення справ на мапі змінилося або при плануванні була допущена помилка, все замки (навіть центр фортеці) можна як і раніше приєднати до іншого центру, до тих пір поки фортеця ще не підведена.

  Чи можна прибрати зведену фортецю ? Немає. Фортеця більш не може бути знищена.

  Що відбувається з замками, після зведення фортеці? Центр фортеці стає фортецею, а всі інші використовувані при створенні замки стають вільними замками.

  Що відбувається з ресурсами і юнитами з приєднаних замків? Все юніти, ресурси, срібло і мідь будуть об’єднані в самій фортеці.

  Що відбувається з розпочатими атаками, транспортуванням ресурсів і підтримками, коли фортеця буде зведена? Все поточні транспортування ресурсів і підтримки до замків прив’язаних до центру фортеці будуть перенесені на центр фортеці (в результаті до самої фортеці). Однак всі розпочаті нападу на ці замки будуть скасовані.

  При зведенні фортеці з’являються вільні замки. Чи не відкриє це двері до ворожого наступу? На територіях власного союзу ми розраховуємо, що ризик успішного захоплення замку ворогом буде вкрай низький. На околицях або на менш густонаселених територіях для ворога буде простіше зайняти вищезгадані замки. Але, так само, хто бажає займати замок поряд з ворожою фортецею? Створення вільних замків вносить додатковий тактичний елемент в гру, який забезпечить переміщення сил на карті і збільшить задоволення від гри.

  Чи стане складніше проводити нападу при появі фортеці? Перешкоди на шляху завоювання фортеці куди вище, але і не варто забувати про вигоду від завоювання оной, і, таким чином, фортеця стає дуже ласим шматочком на карті.

  Що станеться якщо центр фортеці буде захоплений при зведенні фортеці? Якщо центр фортеця буде захоплений під час створення фортеці, то 4 приєднаних раніше замку отсоединятся і фортеця не буде створена.

  Збільшення радіусу приєднання. Дана можливість дозволяє приєднувати замки і фортеці до Вашого центру фортеці / міста з більш далеких відстаней.

  • Ціна (500 золотих монет для фортеці / 1000 золотих монет для міста);
  • Тривалість (12 годин);
  • Радіус (+3 поля для фортеці і +6 для міста).

  Використання радіусу приєднання. Як тільки Ви створите центр фортеці / міста, то Ви побачите всі поселення можливі для приєднання в доступному радіусі. Тепер у Вас є можливість збільшити радіус приєднання до певної відстані, щоб з’явилася можливість приєднати більш далекі поселення. Цю функцію не вимагає золотих монет. Збільшений радіус приєднання буде доступний тільки кілька годин після активації даної функції. Як тільки приєднання буде запущено, воно не буде скасовано після того як час збільшеного радіусу вийде.

  Lords & Knights: Правильна настройка облікового запису

  Як мені грати своїм акаунтом на декількох пристроях? , щоб грати Вашим акаунтом на декількох пристроях Ви повинні зробити аккаунт портативним.

 • Покиньте гру, якщо Ви перебуваєте в ній.
 • У головному меню натисніть на рядок “Дані для входу”.
 • Натисніть на рядок “Адреса електронної пошти для реєстрації” в розділі реєстрації або ж скористайтеся функцією “зв’язатися з Facebook”.
 • Тепер введіть бажаний адресу ел. пошти та пароль.
 • Натисніть на “Відправити реєстраційні дані”. З цими даними доступу Ви зможете увійти в гру з інших пристроїв.
 • Важливо: Аккаунт може бути зроблений портативним тільки на тому пристрої на якому він був створений.

  Альтернативно Ви також можете з’єднати Ваш портативний аккаунт з Facebook або Google, щоб входити в гру використовуючи ці сервіси. Якщо Ви більше не маєте доступу до свого пристрою на якому був створений акаунт, і тому не можете зробити свій аккаунт портативним, то зв’яжіться зі службою підтримки.

  Як я можу відновити мій пароль? Якщо Ви перебуваєте в грі і бажаєте змінити відомий Вам пароль, то зробіть наступне:

 • Натисніть в головному меню на рядок “Дані для входу”.
 • Виберіть пункт “Змінити пароль”, введіть актуальний пароль і двічі новий пароль, і після чого натисніть на рядок “Змінити пароль”.
 • Підтвердіть зміну пароля, натиснувши на “ОК” в вікні, що з’явилося.
 • Тепер Ви можете грати використовуючи новий пароль.
 • Якщо Ви втратили доступ до вашого облікового запису, але все ще пам’ятаєте зареєстровану адресу ел. пошти за Вашим аккаунтом, то скористайтеся наведеною нижче інструкцією:

 • Натисніть в головному меню на рядок “Дані для входу”.
 • Виберіть пункт “Адреса електронної пошти для входу”.
 • натисніть на рядок “Втрачений пароль”, введіть адресу електронної пошти зареєстрованої за даними акаунтом і натисніть “Відправити повідомлення”.
 • на протязі декількох хвилин після відправлення Ви повинні будете отримати електронного листа від служби підтримки з подальшою інформацією щодо відновлення пароля. Якщо Ви не знайдете подібного листа, то перевірте спам папку Вашої електронної пошти.
 • Я втратив доступ до свого облікового запису. Якщо Ви втратили доступ до вашого облікового запису, то зв’яжіться зі службою підтримки та надайте таку інформацію:

 • Адреса електронної пошти, який Ви використовували під час реєстрації.
 • Посилання на гравця або посилання на Ваш замок.
 • на яких серверах Ви граєте?
 • Приблизну дату останнього успішного входу на один з серверів.
 • Коли останній раз була здійснена покупка преміум валюти (золоті монети)? Скільки преміум валюти було куплено? Скільки разів до справжнього моменту була здійснена покупка преміум валюти? Надайте скріншоти квитанцій про покупках для гри.
 • Також при покупках Ви повинні були отримувати копії квитанцій на Вашу адресу ел. пошти, прив’язаний до iTunes або до GooglePlay. Зробіть скріншоти декількох покупок для гри (при наявності оних) від найпершої покупки до останньої, і прикріпіть їх до Вашої заявки.

  Я хочу видалити мій акаунт. Якщо Ви не хочете більше продовжувати гру, то Ви просто можете вийти з гри і видалити додаток, залишивши Ваші замки на розбір іншим гравцями. Якщо Ви бажаєте повністю видалити інформацію про Ваш аккаунт, то зв’яжіться зі службою підтримки поки Ви перебуваєте на Вашому акаунті.

  Як я можу змінити адресу ел. пошти для облікового запису? Щоб змінити адресу ел. пошти для Вашого облікового запису, натисніть в головному меню на рядок “Дані для входу” (пам’ятаєте, що для зміни прив’язки ел. пошти до аккаунту Ви повинні для початку увійти в даний аккаунт).

  Виберіть рядок “Змінити пошту”.

  Введіть нову адресу ел. пошти, а також актуальний пароль і натисніть на рядок “Змінити пошту”.

  На Ваш новий адреса ел. пошти буде надіслано лист з активационной посиланням. Натисніть на посилання і тим самим завершите зміну Вашої пошти.

  Коли мої дні, що залишилися канікул будуть відновлені? Ваші дні, що залишилися канікул будуть обнулені і нараховані стандартні 42 дня канікул по закінченню рівно одного року після створення аккаунта на відповідному сервері.

  Чи можу я грати декількома акаунтами? Як зазначено в правилах користування і в політиці конфіденційності, створення / використання одним гравцем декількох ігрових акаунтів на одному сервері (мультіаккаунтінг) заборонений в грі.

  Чи можу я ділитися моїми аккаунт даними з іншими гравцями ? Передача в користування аккаунт даних одного гравця іншому офіційно не дозволена в грі. Настійно рекомендується утримуватися від подібної практики, так як ніхто не можемо згодом гарантувати безпеку Вашого облікового запису і збереження Ваших ігрових даних. Також власник аккаунта в будь-якому випадку понесе повну відповідальність за дії вчинені на даному аккаунті.

  Чи можуть працівники служби підтримки питати пароль до свого облікового запису? Працівники служби підтримки ніколи не будуть питати паролі гравців. Будь ласка ніколи не діліться своїми Game Center, Google або Facebook паролями, а також будь-який інший персональною інформацією ні за яких обставин. Якщо Ви отримуєте якусь підозрілу повідомлення, то негайно повідомляйте про нього службі підтримки.

  Чи можу я змінити адресу ел. пошти на Росія 3 залишивши на Росія 7 колишній? Ні, розділити сервера і прив’язати їх до різних адресах ел. пошти неможливо.

  Де я можу знайти посилання на замок або гравця? Щоб знайти посилання на свій замок Ви повинні зайти на відповідний сервер, знайти Ваш замок на карті і натиснути на нього.

  У даному вікні натисніть на “Копіювати посилання на замок” і посилання на відповідний замок скопіюється в буфер обміну. При натисканні на іконку корони Ви перейдете у вікно профілю гравця, де Ви при натисканні на “Копіювати посилання на гравця” скопіювали посилання на гравця в буфер обміну. ​​

  Дані посилання можуть бути вставлені, наприклад, у внутрішньоігрові повідомлення або ж в “Блокнот”. Блокнот Ви зможете знайти пройшовши в “Профіль” => “Блокнот”.

  Як я можу переробити мій Google / Facebook акаунт у вхід за допомогою адреси електронної пошти? Натисніть в головному меню на “Дані для входу” і після на рядок “Завершити з’єднання гру від Google / Facebook”. Тепер система повинна запитати Вас чи дійсно Ви хочете від’єднати акаунт. Натисніть на ОК і виберіть бажаний адресу ел. пошти та пароль.

  Активація оборонного заслону. Оборонний заслін дає гравцям можливість зробити невелику паузу, і дає захист від нападів і шпигунстві на час роботи заслону. Оборонний заслін може бути активований натисненням на кнопку “Активувати оборонний заслін” в профілі. Заслін активується відразу, але активація можливо тільки в ніжеобозначенних випадках:

  • На Ваші замки не йде атака;
  • Ви не веде нападів (шпигунство так само розцінюється як атака);
  • Ви надсилаєте підмогу або до Вас йде підмога;
  • у Вас не активовано режим канікул на даний момент;
  • Ви не перебуваєте під захистом новачка.

  Заслін діє протягом 24 годин. Оборонний заслін автоматично закінчується відразу після закінчення 24 годин. Щоб запобігти зловживанню цією функцією, нова активація може бути можлива тільки після закінчення 4 днів після останньої активації. Перша активація оборонного заслону безкоштовна. Після чого у гравця буде можливість активації заслону за невелику кількість золотих монет.

  Відмінності оборонного загати проти режиму канікул. На відміну від режиму канікул у гравця все ще є можливість заходити в гру і брати участь в ігровому процесі під час активного оборонного заслону. Відправка атак і шпигунства в чужі і вільні замки неможливі і в даній функції. А також гравець під захистом не може отримувати підтримку від інших гравців, щоб він не отримав перевагу в наступних битвах. Надане час Ви можете використовувати для вдосконалення Ваших замків і для зміцнення Ваших військ.

  Нові рейтинги. Система рейтингів була перероблена, і тепер, крім загальної кількості очок, Вам також буде доступна наступна статистика:

  • кількість очок: показує Ваша загальна кількість очок, якими Ви володієте на даному сервері і порівнює оні з іншими гравцями даного сервера.
  • кількість очок за останні 30 днів: відображає кількість очок яких Ви досягли за цей проміжок часу. Будуть враховані всі отримані і втрачені пункти. Тому може статися так, що за 30 днів Ви заробите багато очок завдяки покращенням будівель та захопленню замків, а інший гравець буде мати негативний кількість пунктів, так як він втратив безліч замків.
  • Захоплені замки: показує кількість захоплених замків на даному сервері і порівнює оні з іншими гравцями даного сервера.
  • Захоплені замки за останні 30 днів: показує кількість захоплених замків на даному сервері, які Ви зробили за цей проміжок часу.

  Майте на увазі: Дані почнуть враховуватися і переноситися в рейтинг тільки після активації даної функції на Вашому сервері. Отже може знадобитися трохи часу, перш ніж Ви зможете побачити себе в рейтингах.

  Рейтинги союзу. Союзи мають ті ж рейтингами, як і поодинокі гравці. У цій статистиці, проте, може відображатися середня кількість очок кожного учасника спілки.

  Як працює функція “Запросити друзів”? Функція “Запросити друзів” дає можливість запрошувати друзів за допомогою Facebook, Mail, Skype, Whatsapp, Kakao і тд, і створити могутню імперію разом. Ваші друзі отримують посилання із запрошенням при використанні одного з підтримуваних додатків для спілкування, яка приведе їх прямо в AppStore. Після установки і запуску гри, Ваші друзі автоматично зайдуть на Ваш сервер. Тепер Ви без проблем зможете грати на одному сервері з Вашими друзями і створити спільними зусиллями надійний союз.

  Що станеться, якщо мої друзі вже скачали додаток? Якщо Ваші друзі вже скачали і встановили додаток, то після натискання на посилання із запрошенням буде запущено програму і вони відразу будуть перенаправлені на Ваш сервер.

  Нагороди за запрошення. Якщо Ваше запрошення буде прийнято, і Ви обидва граєте на одному і тому ж сервері, Ви отримаєте нагороду через свій список подій. Ви також отримуєте нагороди за прогрес Вашого запрошеного друга: кожен раз, коли він набирає певну кількість очок або має певну кількість поселень, Ви отримуєте винагороду в своєму списку подій.

  Гравці, які взяли Ваше запрошення, будуть в списку Ваших друзів і відзначені спеціальним значком. Єдина можливість стати одним користувача – це отримати запрошення або запросити когось. Ви отримуєте винагороду за кожного запрошеного друга, незалежно від їх кількості. Запрошений друг не отримує ніяких нагород.

  Гостьовий аккаунт. Функція гостьового аккаунта дає Вам можливість створювати тимчасовий доступ до облікового запису для Ваших друзів і союзників. За допомогою даного можливості вони отримують доступ до вашого облікового запису та можуть вирішувати важливі питання під час Вашої відсутності. Ви зможете знайти всі налаштування гостьового аккаунта в Вашому профілі -> гостьовий аккаунт.

  Сервера. Гостьовий аккаунт дійсний тільки для одного сервера. Якщо Ви граєте на декількох серверах і бажаєте дати доступ для всіх, то Вам буде потрібно створити кілька гостьових акаунтів.

  Термін існування аккаунта. Кожен гостьовий аккаунт має обмеження за часом і час його існування може бути вибрано Вами. Як тільки час аккаунта вийшло гравці з аккаунт даними гостьового аккаунта не зможуть більше на ньому грати.

  Створити гостьовий аккаунт. Після виставлення часу існування аккаунта гостьовий аккаунт може бути створений простим натисканням на кнопку “Створити гостьовий аккаунт”. Після чого будуть показані детальні настройки в тому ж вікні. Тепер Ви можете поділитися ними копіюючи і відправляючи бажаним гравцям.

  Деактивувати гостьовий аккаунт. Якщо Ви бажаєте деактивувати гостьовий аккаунт до закінчення терміну існування аккаунта, то Ви зможете це зробити натиснувши на кнопку “Деактивувати гостьовий аккаунт”. Гостьовий аккаунт відразу ж буде активовано.

  Відповідальність і можливості. Пам’ятайте, що творець гостьового аккаунта несе повну відповідальність за нього! Гостьовий аккаунт – дуже потужна можливість. Враховуйте, що гостьовий аккаунт має всі можливості і функціонал повного аккаунта. Наприклад гостьовий аккаунт може:

  • Покращувати / захоплювати поселення;
  • Писати / читати повідомлення;
  • Купувати / витрачати золоті монети;
  • Наймати / розпускати війська;
  • Активувати / деактивувати канікули і оборонний заслін;
  • Відправляти (срібло) транзити;
  • Міняти дипломатичний статус;
  • Міняти права учасників союзу ;
  • Міняти назви і т.д.

  Єдина функція недоступна гостьового аккаунту – це управління гостьовими акаунтами. Будь ласка будьте уважні, коли ділитеся даними гостьового аккаунта з іншими гравцями. Навіть служба підтримки не знає, хто використовує Ваш гостьовий аккаунт. Ви самі відповідаємо кому Ви надаєте ці дані.

 • Приклад 1: Якщо гостьовий аккаунт витратить Ваші золоті монети, то Ви несете повну відповідальність за це і не буде ніяких компенсацій з боку розробників.
 • Приклад 2: Якщо гостьовий аккаунт образить когось з гравців, то Ваш оригінальний аккаунт понесе покарання. Творець гостьового аккаунта несе повну відповідальність.
 • Lords & Knights: Ресурси, Золото і Оплата

  Я купив золото, але не отримав його. Що мені робити? Якщо Ви не отримали золото після покупки, то перезавантажте Ваше мобільний пристрій і запустіть заново додаток. Іноді потрібно трохи часу до тих пір поки покупка буде відображена в грі. У разі якщо придбане золото все ще не буде відображено в грі після вищевказаних дій, то зверніться службу підтримки і надайте таку інформацію:

  • На якому сервері була проведена покупка?;
  • Скріншот квитанції про покупку з iTunes або підтвердження покупки з ел. пошти. Для твору компенсації недостатньо скриншота списку покупок, потрібен детальний огляд індивідуальної покупки.

  Чи можу я перевести золото на інший сервер? Ні, преміум валюта прив’язана до того сервера на якому вона була куплена, тому вона не може бути переведена.

  Коли будуть наступні знижки? Знижки активуються на регулярній основі. Гравці сповіщаються про наближення знижки шляхом внутрішньоігрових повідомлень.

  Де моє безкоштовне золото? Я заслужив його, але не отримав. Дані послуги надаються і обслуговуються системою Fyber. У зв’язку з чим Вам необхідно звернутися до них у разі виникнення подібних проблем.

  Для чого потрібно золото? Золото – це грошова одиниця, за допомогою якої можна прискорювати поліпшення будівель / дослідження / місії, збільшувати кількість слотів будівель, заповнювати свої склади, купувати вільні замки, тимчасово збільшувати виробництво ресурсів і можливість повернення висланих військ. Золото Ви можете отримати шляхом перегляду відеороликів всередині функції “Зароби золото” або ж купити його у внутрішньоігровому магазині.

  Навіщо потрібно срібло і де його отримати? Срібло служить оплатою Ваших військ при захопленнях. Для кожного замку в Вашому розпорядженні Вам потрібно 1000 срібних монет (за кожну фортецю 5000) для захоплення подальших замків. Срібло можна отримати в цитаделі шляхом обміну деревини, каменю та руди. Чим вище рівень цитаделі, тим краще курс обміну. ​​

  Навіщо потрібна мідь і де її отримати? Мідь потрібна для шпигунства інших замків. Для цього Ви повинні відправити більше міді, ніж знаходиться на даний момент в шпіоніруемом замку. Якщо в замку знаходиться 8000 міді, то Ви повинні відправити як мінімум 8001 міді для такого, щоб Ваш шпигун повернувся назад з доповіддю успішного шпигунства. В цьому випадку шпіоніруемий гравець не отримає сповіщення про шпигунство.

  У разі якщо Ви відправите лише 7999 міді, то шпигун буде спійманий і шпіоніруемому гравцеві будуть так само відняті 7999 міді. Власник шпіоніруемого замку отримає в цьому випадку оповіщення про невдалий шпигунстві. Мідь можна отримати в цитаделі шляхом обміну деревини, каменю та руди. Чим вище рівень цитаделі, тим краще курс обміну. ​​

  Навіщо потрібно прапор? Прапори дають бонус + 25% до виробництва ресурсів заданої замку або фортеці тривалістю 24 години.

  Зверніть увагу: Всі підняті прапори приєднаних замків будуть спущені після зведення фортеці.

  Я запустив режим канікул, що тепер станеться з торговцем сріблом? Торговець сріблом повинен продовжити роботу по обміні ресурсів на срібло в обраних замках під час Ваших канікул.

  Запросити ресурси. Ви можете відправити ресурси з Ваших власних поселень в даний поселення, використовуючи функцію “Запитати ресурси”, і легко заповнити свої склади без потреби відправлення окремих транзитів вручну. Дана можливість може бути знайдена на ринку. Для використання потрібні 2 поселення.

 • Виберіть юнітів, яких слід враховувати для запиту.
 • Використовуйте повзунок для вказівки кількості обраного ресурсу який Вам потрібно в обраному поселенні. Максимальна кількість, яку можна вибрати за допомогою повзунка, являє собою поточний вільне місце на складах.
 • Виберіть всі поселення з яких Ви хочете відправити запитаний ресурс. Буде автоматично вибраний оптимальний обсяг обраного ресурсу який буде відправлений з обраних поселень. На це значення впливають доступні юніти (в залежності від вибору), а також кількість доступного ресурсу. Таким чином поселення з великою кількістю ресурсів і юнітів будуть відправляти більше ресурсів. Кількість яке буде відправлено з індивідуальних поселень зміниться з вибором додаткових поселень.
 • Виконайте дію. Після виконання все транзити будуть відправлятися в вибране на даний момент поселення з відображеним кількістю обраного ресурсу.
 • Увага: При виборі поселення будуть відображатися тільки власні поселення в межах транспортного діапазону, з вибраними ресурсами і типом юнітів.

  Рубіни – це важливий ресурс, який може бути використаний для захоплень. Рубіни можуть бути знайдені випадковим чином при різних діях (захоплення), а також можуть бути отримані при виконанні Евентов.

  Склад Рубінов. Склад рубінів розташований в профілі. Кількість збережених рубінів безпосередньо залежить від рівня цієї будівлі. Ресурси для поліпшення складу будуть відняті з активного поселення.

  Захоплення за допомогою Рубінов. Захоплення поселень став простіше після введення рубінів. Перевага перед сріблом в тому, що кількість рубінів для захоплення наступного поселення не змінюється. Не має значення 1 або 1000 замків знаходиться у Вашому розпорядженні, Вам завжди потрібен буде 1 рубін для захоплення наступного замку. Ціни на захоплення з рубінами виглядають наступним чином:

  • Ціна на замок: 1 рубін;
  • Ціна на фортецю: 5 рубінів;
  • Ціна на місто: 25 рубінів .

  Гравець може відправити один тип ресурсів (срібло або рубіни) за один транзит ресурсів в атаку. Спроба захоплення з рубінами буде мати перевагу перед тими хто намагається захопити той же поселення за допомогою срібла. Ось деякі приклади:

 • Гравець використовує рубіни в битві, інший гравець використовує срібло. Гравець використовує рубіни переможе; Рубіни> Срібло.
 • Один гравець використовує рубіни і срібло в битві, інший гравець використовує тільки срібло. Гравець використовує рубіни переможе; Рубіни> Срібло.
 • Один гравець використовує рубіни і срібло в битві, інший гравець використовує тільки рубіни. Гравець використовує більше рубінів переможе. Якщо кожен гравець використовує однакову кількість рубінів, то переможець буде визначений випадковим чином. Срібло буде проігноровано як тільки як мінімум 1 рубін буде використаний в битві.
 • Обидва гравці використовують рубіни в битві. Гравець використовує більше рубінів переможе. Якщо кожен гравець використовує однакову кількість рубінів, то переможець буде визначений випадковим чином.
 • Обидва гравці використовують рубіни і срібло в битві. Гравець використовує більше рубінів переможе. Якщо кожен гравець використовує однакову кількість рубінів, то переможець буде визначений випадковим чином. Срібло буде проігноровано як тільки як мінімум 1 рубін буде використаний в битві.
 • Чи можу я захоплювати фортеці або міста змішуючи срібло і рубіни? Ви не зможете захопити фортецю або місто змішуючи срібло і рубіни. Ось приклад: Ви намагаєтеся захопити фортецю з 2 рубінами і 60% срібла. Захоплення провалиться і Ви втратите відправлене срібло і рубіни, так як необхідну кількість срібла (100%) не було відправлено, а також не було відправлено вірне кількість рубінів (5).

  Lords & Knights: Гайд по Союзів

  Мій союз був розпущений. Як нам його повернути? Як тільки союз розпускається, всі дані про нього видаляються. У зв’язку з чим його неможливо буде відновити надалі. Радимо Вам уважніше ставитися до видачі відповідних прав.

  У нас не залишилося гравців з правами для союзу. Як можна отримати їх назад? У грі не існує можливості повернення прав. Але існує можливість створення нового союзу і з новими правами. У деяких випадках служба підтримки може Вам допомогти повернути права для управління союзом.

  Хтось видалив форум союзу. Як ми можемо повернути форум? Як тільки видаляються теми і повідомлення з форуму союзу, то вони видаляються і з ігрової бази даних і більш не підлягають відновленню. Тому радимо Вам уважніше ставитися до видачі відповідних прав.

  Права учасників союзу. Нижче наведено перелік прав учасників союзу і їх функції:

  • Без прав: створювати теми на форумі;
  • Запросити гравця: створювати теми на форумі, запрошувати гравців, управління запрошеннями / заявками союзу;
  • Розсилка: створювати теми на форумі, створення розсилок, адміністрування повідомлень учасників розсилки (тільки в разі якщо учасники є членами Вашого союзу);
  • Модерація форуму: створювати теми на форумі, додавати / змінювати / видаляти / закривати / відкривати теми на форумі, видаляти повідомлення з теми, адміністрування налаштувань новинної стрічки (враховуйте, будь ласка, що вилучені теми не можуть бути більш відновлені);
  • Перегляд резервирований: перегляд резервування місць проживання членів альянсу;
  • призначати резервування: призначати резервування іншим учасникам союзу;
  • Дипломатія: створювати теми форуму, редагування опису союзу, зміни статусу дипломатії, зміни н астроек резервування поселення, ділитися резервування;
  • Відсторонення гравця: створювати теми на форумі, видалення гравців з союзу;
  • Змінити права: створювати теми на форумі, зміна прав членів спілки;
  • Розпустити союз: створювати теми на форумі, розпуск союзу, зміна назви союзу;
  • Лідер союзу: Даний титул носить творець союзу. Як тільки творець союзу покине союз, то титул зникне і не буде переданий.

  Турніри Союзів. Турніри спілок дають спілкам ще одну можливість конкурувати один з одним, крім територіальних завоювань, і отримувати цінні нагороди. Кожен Турнір Союзів складається з одного спеціального завдання, наприклад, “Найм юнітів” або “Захоплення замків”. Союз, який виконав завдання найкраще (наприклад, найняв найбільшу кількість юнітів), виграє турнір. Для цього весь союз повинен працювати разом: кожен учасник спілки вносить свій внесок в загальний результат! Тільки один турнір доступний за раз.

  Нагороди турнірів Союзів. Існує два види нагород, які Ви можете отримати на турнірі спілок:

  • Нагороди Союзу (тільки на серверах з регіонами). Ця нагорода зараховується в казну виграв союзу. Якщо казначейство вже заповнено, нагорода не втрачається, а переповнює сховище казни. Потім скарбники союзу зможуть використовувати цю нагороду для цілей союзу.
  • Нагорода гравця (всі сервера). Кожен учасник спілки отримує нагороду після перемоги в турнірі. Тип винагороди залежить від поточного турніру і однаковий для всіх учасників. Якщо винагорода гравця становить 500 золотих, кожен учасник отримує рівно 500 золотих. Нагороди гравця розподіляються за відомою вже системі Евентов. Таким чином, кожному учаснику альянсу буде показаний завершений евент в списку завдань після турніру.

  Учасники турнірів Союзів. Учасник союзу повинен бути частиною союзу як мінімум протягом двох днів, перш ніж він зможе допомагати в турнірі або отримати винагороду. Якщо гравець покидає союз під час турніру, союз не втратить жодного очка, тому що дії гравця досі пов’язані з союзом. Так що в новому союзі гравець починає з нуля.

  Резервування

  Резервування дозволяє запитувати і резервувати бажані поселення на мапі. Це спрощує планування стратегії союзу показуючи всім учасникам союзу які поселення були зарезервовані якими гравцями. Резервування повинні бути підтверджені учасниками з правами “Дипломатія”.

  Увага: Функція резервування – це тільки інструмент планування, який покращує огляд. Це означає, що гравці все ще можуть захоплювати не зарезервовані поселення, а також поселення, які вже були зарезервовані іншими учасниками.

  Як я можу зарезервувати поселення? Щоб зарезервувати поселення Ви повинні вибрати чуже або вільне поселення на мапі. Після чого Ви побачите рядок “Зарезервувати поселення” (в разі якщо Ви перебуваєте в союзі). Натискаючи кнопку резервування, Ви офіційно просите лідерів союзу (членів з правами “Дипломатія”) отримати дозвіл на завоювання цього поселення. Якщо у Вас є права “Дипломатія”, то Ви можете схвалити запит самостійно. Резервування також може бути відхилено. Крім того можливо, що інший гравець запросив теж саме поселення або навіть отримав підтвердження. Це відображається в огляді резервування різними значками, а також на карті.

  Де я можу подивитися на все резервування? Усі Ваші резервування і резервування союзу відображаються у вікні альянсу в розділі резервування. Там Ви можете побачити всі резервування і запити учасників (тільки якщо у Вас є дозвіл “Перегляд резервирований”) з різними параметрами сортування.

  Права союзу і резервування. З виходом нової версії 6.9.0, резервування тепер закріплені за 3 правами:

  • Перегляд резервирований;
  • Призначати резервування;
  • Дипломатія.

  Перегляд резервирований. Права “Перегляду резервирований” дозволяє переглянути резервування членів Вашого союзу в огляді резервирований і на карті. Без цього права Ви можете бачити тільки свої власні резервування і запити. Це означає, що Ви також не побачите, чи були запитані Вами поселення вже запитані або зарезервовані іншими учасниками союзу. Це право призначене для захисту від шпигунів. Якщо Ви не впевнені у всіх учасників союзу, Ви можете забрати права у гравців або навіть не дати подібні права спочатку.

  Призначати резервування. Право “призначення резервирований” дозволяє призначати резервування іншим учасникам союзу. Призначені резервування автоматично затверджуються і не повинні бути схвалені вручну учасником з правами “дипломатія”. Це право особливо корисно для лідерів союзу, щоб полегшити планування великих наступальних операцій, призначаючи мети гравцям. Призначити захоплення будь-якого поселення можливо тільки якщо учасник ще не отримав підтвердження на відповідне поселення і якщо його ліміт резервування ще не досягнуто.

  Дипломатія. Це право, як і раніше діє як найголовніше право на управління резервування. За допомогою цих прав Ви можете схвалювати або відхиляти всі запити, редагувати настройки (кількість можливих резервирований, тривалість резервування) і ділитися резервування з іншими союзами.

  Ділитися резервування. Поділитися резервування з іншими союзами дозволяє переглядати запити та резервування інших спілок в огляді резервирований і на карті. Це полегшує планування між союзами.

  Допомога союзу

  Участь в програмі допомоги союзу дає Вашому союзу унікальну можливість допомогти Вам оговтатися від великих втрат. Поки Ви берете участь в програмі, всі учасники союзу зможуть допомогти Вам, покращуючи Ваші споруди або виконуючи Ваші дослідження, без використання Ваших ресурсів. Ви повинні будете отримати запрошення до цієї програми, як тільки втратите кілька або всі Ваші поселення.

  Зворотний відлік тривалості програми починається з відображення спливаючого вікна з пропозицією щодо участі. Програма закінчується через кілька днів або після того, як максимальну кількість очок було досягнуто. Допомога союзу може бути відкрита через форум і показує всім учасникам програми.

  Участь в програмі допомоги союзу. Ви можете приєднатися до програми, як тільки втратите кілька або всі свої поселення за короткий проміжок часу. Використовуйте кнопку “приєднатися” в спливаючому вікні або у вікні союзу. Як тільки Ви приєднаєтесь до програми, Ви будете додані в список учасників програми, і всі члени союзу зможуть почати допомагати Вам. Якщо Ви приєднаєтесь до програми не будучи частиною союзу, Ви приєднаєтесь до списку учасників як тільки Ви станете частиною союзу (за умови, що Ваша програма ще не закінчена).

  Зверніть увагу: з версією 6.16.0 Ви можете приєднатися до програми допомоги союзу тільки якщо Ваші поселення захоплюють гравці, які не є частиною вашого союзу. Якщо гравці Вашого власного союзу захоплюють Ваші поселення, то це, отже, не буде включено в допомогу союзу. Цей крок повинен обмежити зловживання функцією.

  кулдаун. Щоразу після завершення Вашої програми допомоги союзу починається кулдаун. Цей кулдаун не дозволяє Вам знову приєднатися до програми, навіть якщо Ви втратили досить поселень.

  Список учасників і його сортування. Ви бачите всіх учасників програми допомоги союзу. Вони можуть бути відсортовані по різних категоріях.

  Допомога союзнику. Щоб допомогти учаснику програми, Ви повинні бути учасником союзу і досягти мінімального необхідної кількості очок поселень. Ви не можете скористатися цією функцією, щоб допомогти собі. Є два способи допомогти гравцям з відновленням їхніх поселень. Обидва варіанти завершують поліпшення будівель або проводять дослідження в самих маленьких поселеннях, які ще не повністю оновлені. Ті, що йдуть поліпшення і дослідження будуть завершені першими.

  1. Безкоштовна допомога. Ця функція повністю безкоштовна і вимагає тільки необхідної кількості підданих для поліпшень (а також поселення, яке ще не повністю поліпшено). Всі учасники будуть допомагати безпосередньо за допомогою “Безкоштовної допомоги”. Функція має кулдаун, який застосовується до всього союзу. Це означає, що тільки один учасник спілки може використовувати функцію за раз, перш ніж функція знову стане доступною.

  2. Платна допомогу. Ця функція вимагає золотих монет. Витрати на відповідні поліпшення або дослідження залежать від окулярів поселення, яким надається допомога. У цій функції є окремий кулдаун для кожного учасника, що означає, що кожен гравець може допомогти кільком учасникам допомоги союзу. Ця функція не має кулдаун, що дозволяє гравцям швидко і часто допомагати.

  Lords & Knights: Акції та Завдання

  Я вже досліджував “Прагнучи”, чому завдання показана не виконаною? Якщо дослідження вже було виконано до появи завдання, то Вам буде потрібно досліджувати його в іншому замку для виконання поставленого завдання.

  Я бачив анонс акції, але не можу знайти її – коли починається акція? Зазвичай акції починаються близько 12:00 за МСК (Московське час). Перш ніж використовувати ресурси припасені для акції, перевірте, чи була дана акція вже активована.

  Акція мала закінчитися сьогодні. Чому вона все ще активна? Якщо акції починаються близько 12:00 за МСК, то і закінчитися вони повинні приблизно в той же час.

  Я завершив завдання, так де ж моя нагорода? Як тільки завдання була завершена Ви можете забрати свою нагороду пройшовши на сторінку профілю і вибравши “Список завдань і Евентов”. Нагорода буде додана в обраний раніше замок.

  Lords & Knights: Вікінги

  Що це таке евент вікінгів? Евент вікінгів – це обмежений за часом евент. Нові юніти можуть бути найняті тільки у відведений акцією часом. Акція триватиме протягом кількох тижнів, протягом яких Ви зможете наймати нових юнітів знову і знову.

  Скільки всього нових юнітів? Усього доступно три нових юніта. Однак на початку акції не можна буде найняти всі три типи нових бойових одиниць одночасно.

  Що станеться з новими юнитами після акції? Найняті нові юніти залишаться у Ваших замках після закінчення акції. Всі нові юніти ще знаходяться в процесі найму також будуть доступні після найму.

  Навіщо мені нові юніти? Нові юніти особливо сильні в нападі, і можуть завдати величезних пошкодження під час захоплень. Спеціальні бойові характеристики: використання 99 вікінгів правильного типу в конкретному бойовому сценарії навіть можуть зробити можливим знищення понад 150 ворожих юнітів! Якщо Ви володієте достатньою інформацією щодо захисту супротивника і сплануєте Ваше напад відповідним чином, то стане можливим зламати навіть збудовані ланцюга захисту.

  Ланцюг захисту: вибір кількості бойових одиниць враховуються для безпечного бойового раунду. обороняється при створенні ланцюгів захисту дана можливість враховувати виставлене кількість юнітів для безпечного бойового раунду. Щоб зробити це Вам потрібно зайти в налаштування за допомогою кнопки в правому верхньому куті екрану вікна “Ланцюг захисту”.

  Обрана кількість адаптує раунди ланцюга захисту і пофарбує їх в зелений або червоний колір. Обрана кількість служить тільки для цього і не змінює бойову систему. Необхідна кількість юнітів для переходу в наступний раунд в декількох бойових раундах все ще 100 юнітів (на стандартних серверах). Якщо Ви поміняєте число на 150 юнітів, то бойовий раунд буде пофарбований в червоний колір якщо у Вас не буде 150 юнітів до початку бойового раунду. Це не означає, що Ви не переживете бойової раунд.

  Берсерки. Берсерки – це дуже сильні нападники юніти з сокирами. Їх легка броня дозволяє їм швидко добиратися до мети і завдавати нищівних ударів по захисту супротивника.

  • Тип: піхота.
  • Сильні сторони: напад, швидкість.
  • Слабкі сторони: захист.

  Нордический лучник. Нордичні лучники ідеальні для захоплень. Завдяки їх спритності і легкості їх спорядження вони можуть швидко пересуватися і наносити великі пошкодження.

  • Тип: артилерія.
  • Сильні сторони: напад, швидкість.
  • Слабкі сторони: захист.

  Вершники з сокирами. Вершники з сокирами – це найшвидший тип атакуючих військ. Маючи легку броню і безжалісний бойовий стиль вони наводять страх і жах в серця їх суперників.

  • Тип: кавалерія.
  • Сильні сторони: напад, корость.
  • Слабкі сторони: захист.

  Lords & Knights: місто

  Що таке місто? Місто – це нова можливість гри, яка дозволяє з’єднувати кілька фортець в одне велике масивна споруда.

  Навіщо мені місто? У загальних рисах місто зміцнює і спрощує правління і організацію Ваших володінь. Наступні можливості стають Вам доступні після зведення і повного поліпшення міста:

  • Велика місткість срібла і міді (по 2.000.000 для кожної грошової одиниці);
  • Більше вигідні курси обміну срібла (Срібло 1:40);
  • Більше коротку відстань між ринком і ратушею (15 полів); ​​
  • Велика місткість деревини, каменю та руди (по 560.000 для кожного типу ресурсу);
  • Поліпшений захист міських стін (56.000);
  • Більший захисний бонус (150% для кожного типу військ);
  • Більше місць для підданих (280.000 / Battleworlds: 400.000);
  • Новий бонус нападу в казармах (+ 30% для кожного типу військ);
  • Збільшена швидкість військ (дослідження; + 20% для кожного типу військ);
  • бонус до місткості в гавані (+ 20% місткості для кожного типу ресурсу);
  • Новий бонус для місій в кварталі таверн (+ 20% більше ресурсів для кожної місії);
  • Новий транспортувальний юніт (Когг);
  • Покращена виробництво ресурсів для деревини, ка я і руди;
  • Покращена виробництво ресурсів для деревини, каменю та руди (через дослідження; + 5% для кожного типу ресурсів);
  • Найм військ в повністю поліпшеного міста дорівнює часу найму 5-й фортець складених разом;
  • Завдяки додатковим захисним і атакуючим бонусів місто може надавати куди більший обсяг захисних і атакуючих військ за годину.

  Увага: Місто, після його зведення, буде слабкіше загальної потужності включених в нього фортець складених разом. Для початку його потрібно поліпшити для досягнення його повного потенціалу. Всі підняті прапори приєднаних фортець будуть спущені після зведення міста.

  Як я можу створити місто? Для створення міста Вам потрібно 5 повністю поліпшених і поруч стоять фортець, в яких було вивчено дослідження “Споруда міста”. Ви позначаєте в ратуші однією з фортеці “Центр міста”, на місці якої в підсумку і утворюється місто. (Ратуша -> Призначити центр міста -> Побудувати місто). Надалі до центру міста потрібно приєднати 4 інших фортеці один за одним. (Ратуша -> Розширити центр міста -> Вибрати потрібну фортеця -> Приєднати). Відстань між центром міста і фортецями не повинно перевищувати 8 полів. Якщо Ви приєднали 4 фортеці до центру міста, то Ви можете приступити до зведення міста. (Ратуша -> Розширити центр міста -> Побудувати місто).

  Які бойові умови діють для міста? У випадку з містом, для переходу в наступний бойовий раунд потрібно 2.500 (5000 / 10.000) солдат з кожного боку, замість звичних 100 (250/500) або 500 (-1250 / 2500). Для захоплення міста загарбникові знадобиться в 5 разів більше срібла, ніж при захопленні нормальної фортеці. Якщо гравець володіє містом, то необхідну срібло для захоплення наступного замку / фортеці / міста буде обчислюватися, як від 25 окремо взятих замків.

  Чому я не можу приєднати фортеця до центру міста? У разі якщо Ваша фортеця знаходиться за межами 8 полів вона не буде відображатися в списку доступних для приєднання фортець. Також перевірте чи була Ваша фортеця повністю поліпшена і все дослідження вивчені. Переконайтеся, що в присоединяемой фортеці є 100.000 срібла.

  Чи можу я приєднати до центру міста вже приєднані до іншого центру фортеці? Так. Якщо стан справ на мапі змінилося або при плануванні була допущена помилка, все фортеці (навіть центр міста) можна як і раніше приєднати до іншого центру, до тих пір поки місто ще не зведений.

  Чи можна прибрати зведений місто? Немає. Місто більше не може бути знищений.

  Що відбувається з фортецями, після зведення міста? Центр міста стає містом, а всі інші використовувані при створенні фортеці стають вільними замками і вільними фортецями.

  Що відбувається з ресурсами і юнитами з приєднаних фортець? Все юніти, ресурси, срібло і мідь будуть об’єднані в самому місті.

  Що відбувається з розпочатими атаками, транспортуванням ресурсів і підтримками, коли місто буде зведено? Все поточні транспортування ресурсів і підтримки до фортецям прив’язаних до центру міста будуть перенесені на центр міста (в результаті до самої фортеці). Однак всі розпочаті нападу на ці фортеці будуть скасовані.

  Що станеться якщо центр міста буде захоплений при зведенні міста? Якщо центр міста буде захоплений під час створення міста, то 4 приєднаних раніше фортеці отсоединятся і місто не буде створено.

  Збільшення радіусу приєднання. Дана можливість дозволяє приєднувати замки і фортеці до Вашого центру фортеці / міста з більш далеких відстаней.

  • Ціна (500 золотих монет для фортеці / 1000 золотих монет для міста);
  • Тривалість (12 годин);
  • Радіус (+3 поля для фортеці і +6 для міста).

  Як тільки Ви створите центр фортеці / міста, то Ви побачите всі поселення можливі для приєднання в доступному радіусі. Тепер у Вас є можливість збільшити радіус приєднання до певної відстані, щоб з’явилася можливість приєднати більш далекі поселення. Цю функцію не вимагає золотих монет. Збільшений радіус приєднання буде доступний тільки кілька годин після активації даної функції. Як тільки приєднання буде запущено, воно не буде скасовано після того як час збільшеного радіусу вийде.

  Як я можу створити Когг? Щоб побудувати Когг Вам потрібно місто з максимально поліпшеною верф’ю, а також в університеті повинно бути досліджено “конопачении”.

  Lords & Knights: Облогові Знаряддя

  Що таке Облогові знаряддя ? “Облогові знаряддя” – це обмежена за часом акція. Це означає, що нові юніти будуть доступні для найму тільки в певний відрізок часу. Акція буде проходити протягом декількох тижнів і юніти можуть бути найняті протягом всієї акції.

  Скільки юнітів буде доступно? Усього доступно три нових юніта. Однак на початку акції не можна буде найняти всі три типи нових бойових одиниць одночасно.

  Що станеться з новими найнятими юнитами після акції? Найняті нові юніти залишаться у Ваших замках після закінчення акції. Всі нові юніти ще знаходяться в процесі найму також будуть доступні після найму.

  Навіщо мені нові юніти? Нові юніти особливо сильні в нападі, і можуть завдати величезних пошкодження під час захоплень.

  Облогова вежа

  Опис: Облогова вежа – це дерев’яна вежа на колесах, яка значно полегшує штурм ворожих стін. Все облогові знаряддя мають здатність зменшувати захисні показники обороняються юнітів. Зниження захисних показників збільшується з кожним беруть участь в атаці облоговим знаряддям.

  • Тип: піхота.
  • Сильні сторони: знищення, напад.
  • Слабкі сторони: захист.

  Баллиста

  Опис: Баллиста – артилерійське стан облоги знаряддя, яке знищує ворогів за допомогою величезних стріл. Все облогові знаряддя мають здатність зменшувати захисні показники обороняються юнітів. Зниження захисних показників збільшується з кожним беруть участь в атаці облоговим знаряддям.

  • Тип: артилерія.
  • Сильні сторони: знищення, напад.
  • Слабкі сторони: захист.

  требушет

  Опис: требушет і його важкі снаряди – це правильний інструмент знищення всіх систем оборони. Все облогові знаряддя мають здатність зменшувати захисні показники обороняються юнітів. Зниження захисних показників збільшується з кожним беруть участь в атаці облоговим знаряддям.

  • Тип: кавалерія.
  • Сильні сторони: знищення, напад.
  • Слабкі сторони: захист.

  Lords & Knights: Регіони

  Регіони – введення. Починаючи з версії 7.0.0 гри Lords & Knights Ви зможете завоювати цілі регіони на Вашому сервері разом з Вашим союзом! Поки Ви могли тільки приблизно уявити або підрахувати силу Вашого союзу, тепер же карта розділена на потужні регіони які відображаються в дипломатичних кольорах Вашого союзу. Чим більше регіонів Ви захоплюєтесь, тим сильніше стаєте! Боріться з іншими союзами і знищуйте їх регіони, щоб послабити їх і зміцнити Вашу власну владу. Спробуйте зовсім новий і свіжий підхід до гри, випробуйте Lords & Knights на новому рівні!

  Що таке регіони? Регіони – це території, відмічені на карті, які можуть бути завойовані союзами. Щоб завоювати регіон, Ваш союз повинен контролювати 80% поселень в цьому регіоні. Регіон повинен бути повністю заповнений поселеннями, перш ніж його можна буде захопити. Регіони істотно впливають на дії і планування на карті. Поліпшення поселень, а також бойова система працюють так, як вони завжди працювали.

  Що дає захоплення регіонів? На додаток до візуальної складової, яка виходить від завоювання регіону, стануть також доступні різні поліпшення. Наприклад регіон може бути поліпшений через Ваш союз, щоб оновити всі поселення Вашого союзу в даному регіоні. Кожен регіон має індивідуальні бонусами. Ресурси, необхідні для модернізації, поповнюються усіма учасниками союзу в казну, якими, в свою чергу, управляє скарбник (нові права!).

  Як відображаються регіони? Карта змінилася найбільше в порівнянні з “старими” Lords & Knights. Регіони розділені шляхом укріплених стін на карті. Крім того, є абсолютно новий тип карти, який показує Вам огляд всіх регіонів.

  На яких серверах будуть активовані регіони? Ця унікальна функція буде доступна тільки на абсолютно нових серверах.

  Які бонуси я отримую від регіону? Кожен регіон має свої власні бонуси, тому має сенс завоювати якомога більше регіонів. Бонуси можуть бути додатково модернізовані в регіональному поселенні! Можливі бонуси в регіоні:

  • Підвищення атаки;
  • Підвищення захисту;
  • Зниження витрат на ресурси для будівель;
  • Зниження витрат на ресурси для юнітів;
  • Збільшення отримання ресурсів через місії;
  • Збільшена місткість транспортних юнітів;
  • Скорочення часу найму;
  • Збільшення виробництва ресурсів.

  Як можна модернізувати регіон? Всі учасники союзу можуть пожертвувати ресурси в казну. За допомогою цих пожертвувань регіон може бути модернізований скарбником в регіональному поселенні шляхом модернізації будівель в даному поселенні. Це вигідно для всіх поселень в регіоні належать союзу!

  Казна. Казна є сховищем для пожертвувань учасників союзу. За допомогою цих пожертвувань скарбник може або модернізувати регіон, або саму скарбницю, або збільшити бонуси в регіоні. Якщо скарбниця буде заповнена, Ви не зможете пожертвувати до наступного оновлення регіону. Також: у кожного гравця є межа пожертвувань за цикл, який залежить від кількості поселень, які знаходяться в його володінні. Якщо ця межа буде досягнута, він більше не зможе жертвувати. Це також застосовується, якщо пожертви використовуються для поліпшень до наступного оновлення регіону.

  Пожертвування не можуть бути повернуті або виплачені гравцям після їх здачі в скарбницю. Захоплення або втрата регіону не впливає на статус скарбниці. Якщо союз буде розпущений, всі учасники отримають своє золото назад пропорційно. Так що якщо три учасники пожертвували 60, 30 і 10 золотих, вони повернуть 6, 3 і 1 золота, якщо у союзу залишилося всього 10 золотих після розпуску. Якщо Вас виключать з союзу, Ви також отримаєте свою частку. Якщо Ви добровільно покинете союз, Ви не отримаєте назад своє пожертвуване золото. Однак Ваша частка зберігається, так що Ви не отримуєте ніяких збитків, якщо пізніше приєднаєтеся до союзу назад.

  Права в союзі: Скарбник. Гравець з правами скарбника в союзі може використовувати пожертвування зберігаються в казначействі для поновлення регіону, скарбниці або регіональних бонусів. Тільки скарбник має доступ до пожертвувань. Може бути кілька скарбників одночасно.

  Як проглядається статус регіону? Статус регіону перевіряється тільки два рази в день. Це називається оновленням регіону. Це фактично означає, що тільки поточний стан в огляді враховує статус. Всі релевантні дані, такі як захоплення або втрата регіону, кількість поселень, якими володіє Ваш союз, поточні бонуси і т. Д., Оновлюються тільки після поновлення регіону.

  Як захопити регіон? Ви можете захопити регіон своїм союзом, якщо будете контролювати не менше 80% всіх поселень в регіоні під час поновлення регіону. Отже, кожен учасник спілки повинен допомагати! Замки, фортеці та міста – кожне вважаються за одне поселення. Коли Ваш союз буде контролювати не менше 80% всіх поселень в регіоні під час поновлення регіону, статус регіону зміниться на “очікує”. Він буде захоплений тільки в тому випадку, якщо Ви будете контролювати достатня кількість поселень при наступному оновленні регіону, після чого Ви зможете зайнятися його поліпшенням.

  Як тільки регіон змінить власника, все його поліпшення будуть скинуті. Тому, щоразу, коли Ви захоплюєтесь регіон, навіть якщо він був Вашим раніше, Вам потрібно починати його модернізацію з нуля. Тому переконайтеся, що Ви не втратите контроль над регіоном, особливо якщо він повністю поліпшений. З іншого боку, Ви можете сильно послабити своїх ворогів, якщо Ви відберете у них повністю розвинений регіон!

  Коли можна захопити новий регіон? Регіон може бути захоплений тільки в тому випадку, якщо він повністю заповнений поселеннями. Як тільки це відбудеться, Ви захопіть регіон, контролюючи достатню кількість поселень.

  Як я можу втратити регіон? Ви можете втратити регіон, якщо поселення Вашого союзу будуть захоплені іншими союзами. Якщо Ваша частка захоплених поселень в регіоні опускається нижче 80% при оновленні регіону, Ви втратили регіон і все його бонуси. Як тільки Ваш союз буде контролювати менше 80% всіх поселень в регіоні при оновленні регіону, статус регіону зміниться на “очікує”. Ви повністю втратите регіон, якщо як і раніше не будете контролювати достатня кількість поселень при наступному оновленні регіону.

  Коли статус регіону стає “очікують”? Статус регіону стає “очікують”, якщо жоден союз не контролює необхідну кількість поселень для захоплення регіону під час поновлення регіону. Тому це оспорюваний регіон. Коли союз захоплює / втрачає регіон під час поновлення регіону, статус змінюється на “очікує”. Тільки коли союз все ще контролює / не контролює необхідну кількість поселень при наступному оновленні регіону, регіон буде остаточно завойований / втрачено.

  Як створюються поселення в регіоні? На серверах з регіонами створення поселень працює інакше, ніж на нормальних серверах: вони більше не створюються по колу по всій карті. Замість цього вони спочатку заповнюють регіони один за іншим. Фактично, регіон №1 заповнюється повністю до появи першого поселення в регіоні №2. Як тільки регіон №2 заповнюється, будуть створені перші поселення в регіоні №3 і так далі.

  Як створення фортець / міст впливає на оновлення регіону? Завдяки створенню фортець / міст Ваш союз втрачає деякі поселення, оскільки вони зливаються в єдине, велике поселення. У цьому процесі створюються нові вільні поселення. Якщо Ваш союз досить скоординований, Ви можете захопити їх безпосередньо і підвищити свою міць!

  Приклад: Регіон складається з 100 поселень. Ваш союз контролює 80% регіону, таким чином, 80 поселень. Якщо 5 замків тепер об’єднані в фортецю, Ваш союз буде володіти тільки 76 поселеннями і, отже, 76% території. Таким чином, Ви втратите регіон при наступному оновленні регіону, якщо Ви не повернете новостворені вільні поселення. Якщо Ваш союз контролює 85 з 100 поселень, а потім створює фортеця, у нього як і раніше буде 81 поселень (81%). У цьому випадку Ви не втратите регіон.

  Повідомлення і стрічка новин. Ви отримуєте повідомлення, як тільки Ваш союз захопив або втратив регіон, або коли статус одного з Ваших регіонів зміниться на “очікує”. Повідомлення відправляються тільки після поновлення статусу регіону. Активуйте свої системні повідомлення для отримання інформації про захоплених, втрачених або очікують відповіді регіонах. Новинна стрічка Вашого союзу показує Вам, захопив чи Ваш союз або втратив регіон і хто пожертвував ресурси. Крім того, тут відображаються всі поліпшення, внесені скарбником в регіони Вашого союзу.

  Союзні монети. Монети можна заробити за рахунок пожертвувань ресурсів в казну союзу. Ви отримуєте монету після кожного встановленої кількості пожертвуваних ресурсів:

  • 1000 міді.
  • 500 срібних.
  • 200 золотих.
  • 1 рубін.

  Якщо Ви пожертвували 2000 мідних і 1000 срібла, у Вас буде 4 монети союзу. Але якщо Ви пожертвували 2200 міді, Ви все одно отримаєте тільки дві монети. Тільки коли Ви досягаєте пожертвуваної суми в 3000 мідних, Ви заробляєте третю монету союзу. Якщо Ви залишите союз і повернетеся пізніше, Ваші зароблені монети союзу як і раніше будуть присутні. Монети союзу дозволяють дізнатися, скільки пожертвував союзник. У той же час це новий рейтинг союзника, в якому гравець з більшістю монет відображається поверх списку.

  Як відображаються регіони?

  Карта змінилася найбільше в порівнянні з “старими” Lords & Knights. Регіони розділені шляхом укріплених стін на карті. Крім того, є абсолютно новий тип карти, який показує Вам огляд всіх регіонів.

  Звичайна карта. Звичайна карта – це огляд, який детально показує Вам замки, фортеці та міста. Якщо Ви натиснете на поселення, відобразиться інформація про власника. На серверах де доступні регіони Ви також зможете побачити Регіональне Поселення. Крім стін і Регіонального Поселення, ця карта така ж, як і звичайна карта сервера без регіонів.

  Політична карта. Політична карта – це огляд, який показує, чи є поселення вільними або захопленими. Вільні поселення завжди відображені сірими символами. Замки відображаються квадратами, фортеці колами і міста трикутниками. Крім того, показаний діапазон активного поселення в даний час. Крім відображаються кордонів регіону, ця карта така ж, як і політична карта сервера без регіонів.

  Карта регіону. На карті регіону відображаються різні регіони і регіональні поселення. Якщо регіон не захоплений яким-небудь союзом, він відображається сірим кольором. Захоплені регіони відображаються в кольорі їх відповідного власника (в залежності від Вашого дипломатичного статусу до нього). Карта оновлюється після кожного оновлення регіону. Якщо Ви натиснете на регіон, Ви потрапляєте в Огляд Регіону. Ця карта не існує в серверах без регіонів.

  Магазин союзу

  У магазині союзу Ви можете придбати різні предмети за союзні монети, які Ви раніше могли заробити. Ви можете купити щось для всього союзу, а також для себе. Предмети можуть включати ресурси, юніти і навіть рубіни або емблеми Евентов, якщо Вам пощастить. Відображені покупки в магазині вибираються випадковим чином для кожного гравця і оновлюються один раз в день. Ви також можете оновити їх вручну, використовуючи золото. Період щоденного оновлення не залежить від цього. Ви можете збирати особисті покупки в своєму списку завдань. Закупівлі для союзу будуть автоматично додані в казну, навіть якщо вона буде переповнена.

  Ранг союзних Монет. Покупки в Магазині не впливають на ранг союзних монет. Підраховується тільки загальна кількість отриманих союзних монет, а не доступні на даний момент монети. Ви не отримуєте монет за покупку союзних ресурсів.

  Зміна Союзу. Магазин Союзу не оновлюється при зміні поточного союзу. Вам потрібно дочекатися наступного щоденного оновлення або оновити вручну. Отримані Союзні Монети пов’язані з союзом, що означає, що Ви можете мати Союзні Монети в декількох союзах. Це також відноситься до доступним Союзною монет. Таким чином, якщо Ви вийдете, а потім знову ввійдете в союз, кількість загальних і доступних монет залишиться незмінним, незалежно від того, заробили Ви монети в іншому союзі чи ні.

  Lords & Knights: Редизайн андроїд-версії

  Загальна інформація

  Нова версія 6.0.0 не тільки дає можливість використання давно очікуваної можливості “Місто”, а й також включає в себе абсолютно новий дизайн для всіх користувачів систем на базі Android, який ще більше спрощує для користувача інтерфейс і покращує враження від гри.

  Навіщо був створений новий дизайн (або нова версія)? Гра повинна була бути зроблена з нуля, щоб впроваджувати нові можливості. Такі можливості як “Місто”, наприклад, не були б можливі на старій версії гри при збереженні хорошої продуктивності.

  Які переваги несе в собі нова версія гри? Нова версія привносить кращу продуктивність у порівнянні зі старою версією. Дані обробляються набагато швидше, що в свою чергу, само собою, покращує задоволення від гри. Також нова версія несе в собі наступні переваги: ​​

  • Просте координування повідомлень;
  • Покращений огляд і структура.

  Альтернативи для плавного переходу. Нова версія після її виходу замінить в Google Play Store актуальну версію гри. Гравцям пропонуються кілька способів при яких Ви зможете грати в стару версію трохи довше, щоб зробити перехід на нову версію якомога більш плавним.?

  • Lords & Knights X-Mas Edition: дана версія не отримає редизайну. Це означає, що Ви не зможете користуватися “Містом” на даному додатку, але натомість Ви зможете використовувати додаток зі знайомим дизайном поки Ви звикаєте до нової версії.
  • Lords & Knights Amazon: версія гри з Amazon отримає оновлену версію трохи пізніше, ніж користувачі Google Play Store, тому Ви також можете використовувати дану версію з уже знайомим дизайном.
  • браузер-версія гри: браузер-версія гри Lords & Knights доступна як альтернатива мобільної версії гри.

  Основні дії (Огляд)

  Нова версія гри для систем на базі Android надає ті ж самі можливості, що і попередня версія. Але Ви також помітите, що багато функцій розташовуються не на тому ж місці де були раніше. Тут Ви знайдете огляд нового дизайну.

  Плаваюча Кнопка Дій. Плаваюча Кнопка Дій (ПКД) – це одне з основних нововведень в редизайне. Всі важливі дії, такі як, наприклад, атакувати, тепер будуть активуватися за допомогою цієї кнопки. Особливість ПКД в тому, що вона не завжди буде відображатися. Якщо прокручувати екран вниз, то кнопка зникне, щоб не загороджувати інші важливі функції. Але якщо трохи прокрутити екран вгору, то кнопка знову з’явиться і знову буде використана.

  Додатково ПКД може включати в себе декілька функцій, наприклад, на вікні обраного замка на карті.

  Нумерований введення. Ще одне нововведення, яке значно покращує дизайн гри, є можливість вводити числа безпосередньо під час використання повзунка. Це дозволяє заощадити час і позбутися від пересування повзунка вліво і вправо.

  Синхронізація атак. Ви можете синхронізувати Ваші війська як і раніше, навіть якщо все спочатку може виглядати незнайоме. Переміщення військ паче не будуть відображатися один за одним у вікні замку на карті. Таким чином, щоб переглянути одну атаку, Ви повинні натиснути на відповідне вікно заздалегідь (Переміщення військ -> Атака). Це на один клік більше, ніж в минулій версії, але це дозволяє поліпшити продуктивність.

  У вікні огляду, Ви побачите всі пересування військ окремо. Тепер у Вас також є можливість синхронізувати Ваші транзити. Якщо кнопка синхронізації не відображається, то це означає, що вбрання поселення знаходиться занадто далеко від мети, або в ньому немає військ, які досить швидкі (як і раніше).

  Після натискання на кнопку синхронізації у Вас з’явиться стандартний вибір юнітів (Кнопка синхронізації -> вибір юнітів). Тепер виберіть Ваших юнітів і синхронізуйте пересування військ з обраним типом юніта (Кнопка запуску синхронізації). Все синхронізовані транзити будуть відображені у вікні.

  Ліміт військ. У новим дизайні функція ліміт військ також доступна в режимі масових наймів. Щоб знайти функцію ліміту військ відкрийте меню юнітів. Для цього натисніть на обраного юніта.

  У меню юніта Ви побачите кнопку настройки в правому верхньому куті екрану.

  У вікні налаштувань буде відображений ліміт військ для всіх доступних юнітів. Щоб зберегти зміни натисніть на кнопку назад. Також Ви можете переглянути ліміт військ для інших поселень. Ви можете змінити вибір натиснувши на 3 вертикальні точки в правому верхньому куті екрану.

  Розрахунок часу прибуття. За допомогою розрахунку часу прибуття можна дізнатися, з яких Ваших замків можна досягти обраний замок за зазначений час. Розрахунок часу прибуття розташований у вікні замку на карті. Щоб вибрати конкретний тип юніта для розрахунку Вам потрібно натиснути на рядок з відображенням юніта.

  Навігація (Огляд)

  Навігація також була змінена в новій версії. Минулі 5 категорій (замок, карта, повідомлення, союз, профіль) тепер були поділені на 3 основні категорії: замок / карта, повідомлення, союз. Це може бути незвично на початку, але це дозволить спростити навігацію по меню після деякого часу.

  Карта / Замок. Тепер гравець вибирає в стандартному вікні між замком і картою, тому ці два вікна розташовані в одній категорії.

  Повідомлення. Іншим нововведенням є вікно повідомлень. У новому дизайні Ви побачите список всіх комунікацій, внутрішню і зовнішню листування союзу. Таким чином Ви зможете з більшою легкістю орієнтуватися в повідомленнях.

  Союз. Союз може бути відкритий в третій категорії. Тут Ви знайдете нову структуру доступних дій альянсу, яка також поліпшило огляд.

  Профіль. Профіль тепер більше не є окремою категорією і може бути відкритий з стандартного вікна. Просто відкрийте вікно замку / карти і зайдіть в налаштування / профіль за допомогою меню в лівому верхньому кутку екрану.

  Lords & Knights: Редизайн браузер версії

  Основна інформація. Новий дизайн для браузер версії Lords & Knights дасть можливість подальшого появи нових функцій і поліпшень. Незважаючи на те, що новий дизайн сильно нагадує iOS версію гри, Ви все ще маєте доступ до всіх функцій і переваг браузер версії. Наприклад пересування військ можуть контролюватися в декількох замках з граничною легкістю. Новий дизайн покликаний спростити багато взаємодії з грою і поліпшити загальне відчуття від використання гри.

  Навігація (огляд). Навігація в новій браузер версії здійснюється практично також як і на мобільній версії гри. Однак деякі основні функції розташовані трохи інакше. Основна функція навігації тепер розташовується в правому куті екрану. Тут Ви можете вибрати між 3-ма основними вікнами.

  Решта вікна відображені на лівій стороні екрану. Тут у Вас є можливість відкрити 2 вікна пліч-о-пліч, забезпечуючи ще більш повний огляд.

  Швидкий доступ

  Нова браузер версія гри включає в себе можливість навігації і можливість міняти вікна за допомогою гарячих клавіш. Ось невеликий огляд нових команд:

  Гаряча клавіша: стрілка вліво. Призначення: Змінює активну поселення. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: стрілка вправо. Призначення: Змінює активну поселення. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: 1. Призначення: Відкриває вікно замку. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: 2. Призначення: Відкриває карту. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: 3. Призначення: Відкриває політичну карту. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: 4. Призначення: Відкриває вікно пересування військ. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: 5. Призначення: Відкриває вікно поліпшення будівель. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: 6. Призначення: Відкриває вікно найму юнітів. Працює у всіх вікнах.

  Гаряча клавіша: W. Призначення: Прокрутка карти вгору. Працює на політичній і звичайній карті.

  Гаряча клавіша: S. Призначення: Прокрутка карти вниз. Працює на політичній і звичайній карті.

  Гаряча клавіша: A. Призначення: Прокрутка карти вліво. Працює на політичній і звичайної карті.

  Гаряча клавіша: D. Призначення: Прокрутка карти вправо. Працює на політичній і звичайній карті.

  Гаряча клавіша: H. Призначення: Центрування на активному поселенні. Працює на політичній і звичайній карті.

  Спеціальні можливості (Огляд)

  Огляд військ. Нова браузер версія дає повний огляд всіх пересувань Ваших військ. Таким чином Ви можете подивитися де знаходяться Ваші війська, які місії виконують або ж які замки знаходяться під атакою Ваших військ. Огляд військ знаходиться під трьома основними іконками.

  Війська можуть відсортовані в декількох категоріях :

 • встановився війська в своїх поселеннях;
 • оборонятися юніти з інших замків;
 • Пересування військ;
 • Місії;
 • Власні атаки ;
 • Ворожі атаки.
 • У деяких вікнах можливо додатково впорядкувати за початковим або цільовим поселенню, а також згорнути або розгорнути важливу інформацію.

  Огляд будівель. Також як і огляд військ, огляд будівель пропонує загальний погляд на все будівлі всіх замків / фортець. Ви можете безпосередньо дивитися рівень конкретних будівель у всіх поселеннях, а також тут Ви можете починати або прискорювати подальшого розвитку будівель. Огляд будівель знаходиться під оглядом військ.

  Огляд найму. Огляд найму дає можливість перегляду всіх Ваших військ в кожному поселенні. Додатково це також спрощує найм юнітів, так як Вам не потрібно окремо заходити в кожен замок / фортеця для найму. Огляд найму знаходиться під оглядом будівель.

  Lords & Knights: Абонементи

  Що таке Builder Pass в деталях? При будівництві і розширенні Вашої імперії Builder Pass пропонує Вам наступні переваги: ​​

  • Виробництво ресурсів у всьому Вашому королівстві збільшується на 20%!
  • Ви отримуєте на 50% більше шансів на отримання рубіна при створенні міста або фортеці!
  • Поліпшення будівель споживає на 10% менше ресурсів!
  • Витрати срібла на створення фортець і міст знижені на 20%!
  • Додатковий майстер будівельник дозволяє поліпшувати своє поселення відразу за золото!
  • Черга на будівництво отримує додатковий безкоштовний слот!

  Що таке Warrior Pass в деталях? Warrior Pass надає Вам наступні бонуси, які збільшують Вашу військову міць:

  • Сила атаки Ваших юнітів збільшена на 20%!
  • Захисна сила Ваших юнітів також збільшується на 20%!
  • Ви отримуєте на 10% більше шансів отримати рубіни при завоюванні поселень!
  • Прискорення покупки поселень з 20% зниженням часу кулдаун!
  • Руйнівний стан облоги зброю завжди доступно для вербування!
  • Ваша черга набору військ отримує додатковий безкоштовний слот!

  чи можу я купити Pass для іншого гравця? На жаль, в даний час неможливо купити Pass для інших гравців.

  Чи дійсний Pass для всіх серверів, і чи можу я купити кілька Pass’ов для підсумовування ефектів? Pass дійсний тільки для сервера, в якому Ви його купили. Ви можете мати кожен з Pass’ов тільки один раз на сервері.

  У мене є ще одне питання про Pass’ах! На будь-який з Ваших питань з задоволенням відповість служба підтримки гравців.

  Яка тривалість підписки? Тривалість підписки становить один тиждень. За 24 години до закінчення поточного періоду підписки Ваша підписка буде автоматично продовжена ще на один тиждень.

  Що якщо я хочу призупинити або скасувати підписку? Ви можете відключити автоматичне продовження передплати в будь-який час в настройках свого аккаунта. Щоб скасувати підписку, відкрийте додаток “Налаштування” на своєму пристрої iOS. Натисніть на своє ім’я, а потім натисніть iTunes & App Store. Тепер натисніть на свій Apple ID, а потім натисніть “Показати Apple ID”. Тепер натисніть “Передплати”. Тут Ви можете управляти або скасовувати всі Ваші підписки, включаючи Ваші Lords & Knights Pass’и. Наведена нижче графіка проведе Вас через всі згадані кроки:

  Ав