Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Lineage 2 Revolution: Поради, WIKI, Огляди

LINEAGE 2 REVOLUTION – це гра на андроїд з датою виходу 14 грудня 2017 р від компанії Netmarble з Південної Кореї. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Lineage 2 Revolution завантажити на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Гайди по класах
 • Гайд по Оркам
 • Гайд по екіпіровці
 • Lineage 2 Revolution: Гайд для новачків

  Lineage 2 Revolution – вже кілька років б’є всі рейтинги за популярністю на російському ринку мобільних ігор. Дійсно, гра дуже яскрава і динамічна. Lineage 2 Revolution – це аналог відомих ігор Lineage і Lineage 2, які вийшли кілька років тому для гри на ПК.

  У сьогоднішньому Гайд ми зібрали найкориснішу інформацію по грі, необхідні поради на старті для новачків, розберемо плюси і мінуси кожного персонажа в грі, їх позиціонування, як вони поводяться в тій чи іншій ситуації. Ця стаття допоможе новим гравцям правильно стартувати, і не робити деякі помилки, з якими зіткнулися на початку гри старі геймери.

  Lineage 2 Revolution: Який сервер краще вибрати

  На самому початку гри, система пропонує вибрати один із запропонованих гравцеві серверів. Вибір сервера вплине на старт гри і є важливою частиною ігрового процесу. Рік тому було дуже багато російськомовних серверів. Але восени 2018 року їхня об’єднали, залишивши 2 сервера – Бельф і Фаріс. На них залишилися затяті шанувальники гри, роками, котрі творили персонажів і вдосконалюючи техніку гри. На цих серверах все топові місця вже зайняті, гільдії сформовані і заповнені по максимуму. Якщо почати грати на цих серверах, то буде складно наздогнати досвідчених гравців. Складно буде знайти групу для прокачування персонажів.

  Новачкам для старту краще вибрати новий сервер, на якому можна гармонійно прокачати персонажа, вступити в хорошу гільдію і, з часом, зайняти топові позиції. Гравці на нових серверах динамічно розвиваються, завжди можна знайти групу (паті) для проходження завдань. На даний момент російськомовним гравцям пропонують пограти на європейських серверах:

 • Юліан №1 – новий сервер для російськомовних гравців, життя на ньому кипить, багато молодих кланів. Є представники інших країн.
 • Залив Ліон №1 – новий сервер, але гравці на ньому з персонажами, які досягли 100 рівня і вище.
 • Орагон.
 • Шилен.
 • Місяць.
 • Яна.
 • Белеф.
 • Фаріс.
 • Останні три сервера досить старі, на яких буде складно розвиватися.

  Опис гри

  Вибір персонажа . Після вибору сервера, гравцеві запропонують вибрати персонажа. У грі є 5 рас:

 • Люди.
 • Ельфи.
 • Темні Ельфи.
 • Гноми.
 • Орки.
 • У кожної раси є сильні і слабке боку. Гноми – найбільш недооцінена гравцями раса. Але, як показує практика – це прекрасні воїни, мають кілька хороших персонажів.

  Також персонажі поділяються за класами:

 • Воїн – це бійці ближнього бою мають багато витривалості. Мають контролем над противником, зможуть захистити союзників від натиску ворогів. Можуть бити ворога по площі. Гравці їх називають танками.
 • Розбійник – це воїни далекого бою. Основний вид зброї лук і арбалет. Мають підвищену атаку, але мало очок здоров’я.
 • Маг – використовують в битві заклинання, які дають атаку по площі (масова атака). Мають можливість накласти позитивні вміння на команду, вилікувати її. Також накладають негативні ефекти на супротивників. Мають мало здоров’я. Є бійцями далекого бою.
 • Про кожній професії, про її плюси і мінуси можна прочитати нижче.

  Вибір класу вплине на вибір професії. У всіх рас кожен клас може вибрати одну з 2 професій на 31 рівні. У орків на 31 рівні є тільки 1 професія. Варто відзначити, що при виборі орка, гравець відразу отримує персонажа 180 рівня, хорошу екіпіровку (сет, шмаття), біжутерію та зброю.

  У будь-який момент, якщо не сподобалося грати за чемпіона, персонажа можна видалити. Після вибору персонажа, гравець потрапляє в центральний місто раси, де йому буде запропоновано перше завдання. Виконується воно автоматично. Далі можна подивитися на основному екрані меню, пошту, магазин і інші основні розділи гри. Для кожного розділу є навчання, яке рекомендується пройти. У ньому буде розказано про даному розділі, що в ньому можна зробити.

  Система меню

  Опис об’єктів на екрані . Зліва на екрані будуть з’являтися завдання, які необхідно виконати. У правому верхньому кутку розташована міні карта, де гравець може подивитися напрямок, основні місця, поруч з якими пробігає персонаж. У правому нижньому куті розташована панель з активними вміннями, які можна використовувати в битві. Над нею поміщені різні зілля (здоров’я, захисту), які можна використовувати під час битви. У лівому верхньому куті є значок, натиснувши на який можна вибрати режим автоматичного гри (атакувати або не атакувати тих чи інших гравців).

  Основне меню з кнопками розташовується близько міні карти. Тут є Рюкзак (куди потрапляють речі, нагороди, екіпірування), Магазин, Пошта (сюди прямують нагороди і різні повідомлення), Панель чату, Дзвіночок (тут відображаються Досягнення гравця). Меню (позначене кнопкою з трьома смужками) – це основне меню, через яке можна буде зайти в основні активності гри (Клан, Підземелля). У меню можна відкрити Персонажа (тут дана вся інформація про нього), Предмет, Налаштування, Події та багато іншого.

  Слід частіше заходити в меню і підміню, які підсвічені червоним кружком – він означає, що можна отримати нагороду або виконати якусь дію. Нагороди рекомендується збирати відразу.

  Бойова міць. Найважливішим в грі вважаються окуляри Бойовий мощі (Combat Power – CP). Всі дії, які виробляє гравець в Лінійці служать для підвищення СР (БМ). За БМ вибирають персонажів в групи і клани. Рівень БМ впливає на підбір противників на Арені. Бойову міць можна подивитися в лівому верхньому кутку під шкалою здоров’я (HP) і мани. Для того, щоб підняти бойову міць, необхідно:

 • Підвищувати рівень персонажа – прокачування є основною частиною ігрового процесу. З кожним рівнем персонаж ставати сильнішими і підвищує свою бойову міць.
 • Прокачування навичок – у кожного персонажа є активні і пасивні вміння, які необхідно розвивати. Вони впливають на силу удару в битві, підвищують характеристики героя в битві, накладають позитивні ефекти на союзників і негативні ефекти на супротивників.
 • Підвищення рівня екіпіровки – броня, зброя і біжутерія підвищують основні параметри персонажа , також підвищують його бойову міць.
 • Руни – вони дають додаткові характеристики, підвищують БМ героя, дають персонажеві бонуси до параметрів.
 • Рівень досягнень – з кожним досягненням, гравець отримує бонуси і підвищення характеристик.
 • Окуляри репутації – підвищує бойову міць героя.
 • Камені душі – дають екіпіровці підвищення характеристик, тим самим збільшуючи БМ героя.
 • Кодекс монстрів – підвищує характеристики персонажа.
 • Вихованці – це їздові тварини, які дають підвищення БМ.
 • Інші персонажі на акаунті – чим більше персонажів на акаунті гравця, тим краще. Вони і їх рівень дають певний відсоток до підвищення БМ.
 • Прокачування героя

  Прокачування відбувається, в основному за рахунок виконання квестів. За виконання завдання гравець отримує певну кількість досвіду. Ще є Підземелля, в яких видобуваються певні предмети для підвищення бойової потужності (камені, фрагменти рун, екіпірування).

  Сюжетні завдання – відзначаються на панелі жовтим кольором. Це квести, які ведуть гравця з історії світу. Вони даються постійно. Але, настане такий момент, коли гра запропонує трохи прокачати і підняти рівень, а після цього сюжетна лінія продовжиться. В цьому випадку необхідно зайти в “Основне меню” – “Виклики” – “Завдання”. Тут є ряд вкладок до різного роду завдань:

 • Щоденне завдання – в день є 6 квестів, одночасно можна взяти 3 штуки. Сенс завдання полягає в знаходженні персонажа онлайн певну кількість часу. Після приходу даного проміжку часу, гравець отримує нагороди і досвід. Можна залишити гру онлайн і зайнятися своїми справами, або виконувати інші дії в грі.
 • Щотижневі завдання – щодня доступно 10 квестів. Гравець просто натискає на “Виконати” і герой в автоматичному режимі побіжить їх виконувати.
 • Поодинокі завдання і завдання Холла Клану – необхідно читати, яке завдання ви берете, тому що деякі квести розраховані на прокатаних і високорівневих героїв.
 • Підземелля

  Тут все просто, на вході в кожне Підземелля все розписано: де і що необхідно виконати. Є “Вежа гордовитість” – тут необхідно ходити по поверхах і вбивати монстрів. Чим вище піднімається гравець, тим складніше. Але в той же час нагорода краще, ніж на перших поверхах. Якщо гравець застряг, і не може пройти якийсь поверх, рекомендується натиснути на кнопку “Автопрохожденіе”, після чого персонаж швидко пройдеться по вже пройдених поверхах і принесе гравцеві нагороди. Є “Елітне підземеллі”, де падає каміння, кристали, криваві камені, спорядження.

  Нагороди за проходження щоденного Підземелля (тип, ранг і сума нагороди змінюються в залежності від дня тижня і складності проходження ):

  День тижня Назва Підземелля Нагорода Понедельнік.Святіліще Гонітелей.Світок: модифікація оружія.Вторнік.Святіліще воінов.Камень поліпшення оружія.Среда.Святіліще зверя.Світок: модифікація доспехов.Четверг.Святіліще Зла.Камень поліпшення доспехов.Пятніца.Святіліще бесов.Світок: модифікація аксессуаров.Суббота.Святіліще воспомінаній.Камень поліпшення аксессуаров.Воскресенье.Древнее святіліще.Отборная коробка з каменями поліпшення.

  Тимчасової розлом. Для проходження необхідно кілька учасників. Відкривається на певний час. Якщо вийти з розлому, то можна отримати штраф (обмеження на вхід протягом декількох годин).

  Історії вибираються на вході в розлом:

 • Тип Підземелля.
 • Назва Підземелля.
 • Рівень складності.
 • Рівень бойової потужності.
 • Рівень самого Підземелля.
 • Статус нагороди.
 • Нагороди за Вівтар Безумства

  Нагорода Кількість Рівень складності: Легкий / Звичайний / складний / Дуже складний Пряжа для плаща10 / 20 / 25 / 100Ядро Рамога1 / 2/4 / 8Осколок безумія2 / 5/10 / 25Случайная нагорода за прохожденіе- / 1/1/2 Рівень складності: Кошмар Осколок безумія100Ядро Рамог (Кошмар) 6Фрагмент забутого фоліанта2Случайная нагорода за прохожденіе2

  Нагороди за Спальню Графині Крові

  Нагорода Кількість Рівень складності: Легкий / Звичайний / складний / Дуже складний Пряжа для плаща10 / 20/25/100 / Ядро Тріші1 / 2/4 / 8Слезінка Тріші2 / 5/10 / 25Случайная нагорода за проходження .- / 1/1/2 Рівень складності: Кошмар Сльозинка Тріші100Я дро Тріша (Кошмар) 6Фрагмент забутого фоліанта2Случайная нагорода за прохожденіе2

  Нагорода за Храм Творіння

  Нагорода Кількість Рівень складності: Легкий Пряжа для плаща20Ядро Агіоса1 Рівень складності: Звичайний / складний / Дуже складний Пряжа для плаща40 / 80 / 150Ядро Агіоса2 / 4/8 / Ядро стихії Агіоса1 / 10 / 50Случайная нагорода за прохожденіе1 / 1/2

  Нагорода за Храм драконівських Сердець будь-якого рівня складності.

  Нагорода Кількість Пряжа для плаща60 / 100 / 190Ядро пробудження Ембріо4 / 8 / 16Чешуйка Дракона10 / 50 / 75Случайная нагорода за прохожденіе1 / 2/2

  Що входить в випадкові нагороди за проходження Тимчасового розлому?

  • Захист Марфа,
  • Благословенний сувій модифікації зброї (обладунків , аксесуарів),
  • Чарівна голка,
  • Чарівна тканина,
  • Сувої по атрибутам,
  • Енергія атрибута,
  • Камінь атрибута по рангах (крім UR).

  Тактика сутички. Автоматичне виконання завдання в грі, називає ться “автоквестінгом”. Активується він відразу після прийняття квесту. В цей час чемпіон самостійно біжить виконувати ту чи іншу місію. Гравець в цей час може управляти своїм героєм. Якщо при автоквестінге чемпіон б’є по 1 монстру, то гравцеві рекомендується зібрати кілька цілей в одне місце і бити їх масовими вміннями. Таким чином, можна швидше виконати квест і набити досвід.

  Якщо гравець б’ється проти боса або елітного монстра, то рекомендується відвернути його охоронців (гвардії) на інший об’єкт. Цим об’єктом можуть стати неігрові або сюжетні герої. Коли гвардії отвлекутся, слід відразу починати бити по монстру. Коли у персонажа залишається зовсім мало життів, то не варто тікати від монстра. Рекомендується просто кружляти навколо нього і далеко не відходити. Таким чином, бос буде промахуватися, але не відходити від героя. Цей маневр дасть час відновити життя або випити зілля.

  Режим автобоя – відрізняється від автоквестінга тим, що гравець може активувати його під час сутички. У грі є два варіанти використання автобоя:

 • Це коли персонаж самостійно бореться з монстром, використовуючи свої активні вміння.
 • Коли чемпіон використовує автоатака, а вміннями управляє гравець.
 • Досвідчені гравці рекомендують 2 варіант, тому що гравець зможе активувати потрібні вміння в необхідний момент. Наприклад, вдарити масовим навиком або поставити щит.

  Якщо щодня виконувати всі запропоновані квести, ходити в Підземелля, то можна швидко набрати досвіду. Важливо виконувати і інші дії в грі. Наприклад, вступити в Клан.

  Клан

  Досвідчені гравці рекомендують зі старту гри вступати в Клан. Причому чим краще клан, тим краще гравцеві. У прокатаних кланах є “Хол Клану”. Тут гравець отримає велику кількість бонусів. Наприклад, є “Кристал Єдності”. Чим вище рівень кристала, тим більше відсотків бонусу отримують члени клану. Цей бонус буде даватися постійно, поки гравець знаходиться в клані.

  Рулетка. Натиснувши на “лапку” в правому верхньому кутку, можна щодня отримувати додаткові призи, потрібно просто крутити рулетку, з якої у випадковому порядку випадають хороші бонуси. Якщо випала реліквія, слід зайти в розділ “Реліквія”, де її необхідно зареєструвати (поставити в відповідному полі). Тут реліквія простоїть годину, після чого гравець зможе забрати бонуси. Кожен раз призи даються в різній кількості.

  Бенкет – зайшовши в це меню, можна організувати бенкет. Чим крутіше захід, тим довше працює бонус, який отримують від його проведення. Можна регулювати опції від “звичайного” бенкету до “розкішного”. Ресурси, для проведення бенкету, даються за виконання завдань “Клан Холла”. Працює це так: гравець влаштовує бенкет, члени гільдії приходять, можуть взяти участь у заході (у них буде відкриватися додаткове вікно). Потім гравець отримує певний відсоток, який підвищує характеристики героя на деякий час. За цей час можна виконати складні завдання або сходити на гільдійно боса.

  Пожертвування – важлива складова для розвитку клану. Кожен член клану повинен періодично жертвувати Аден (ігрова валюта), знаки крові і криваві зоряні камені в скарбничку гільдії. Знаки крові і камені потрібні тільки для підняття рівня клану. Тому, якщо у гравця є ці предмети, то необхідно обов’язково їх жертвувати для прокачування клану.

  Досягнення героя. Цей розділ поділяється на 5 різних сфер діяльності гравця:

 • Битва – тут даються очки за будь-яку сутичку, вбивство рідкісного монстра.
 • Посилення – очки нараховуються за досягнення рівня, виконання певних сюжетних місій, підвищення рівня вмінь і так далі.
 • Спорядження – окуляри можна отримати за покупку екіпіровки, її поліпшення, зв вставку каменів.
 • Соціальне – очки даються за пошук друзів, отримання очок дружби, пожертвування.
 • Ресурси – очки нараховуються за придбання різних каменів, за використання зілля і сувоїв.
 • При виконанні певного завдання, можна отримати Аден і нагороду. З кожним виконаним завданням в кожному розділі, підвищується шкала досягнень. Коли шкала заповнюється, персонаж отримує ранг досягнень і йому дається додатковий бонус до характеристик героя.

  Рекомендується щодня заходити в досягнення і виконувати завдання в них, тому що таким чином гравець підвищує своєму чемпіону базові характеристики персонажа. Якісь завдання можна виконати по ходу виконання інших завдань.

  Арена. Гравці можуть битися на Арені між собою. За кожен бій дається певна кількість очок репутації, що підвищує чемпіону рейтинг слави. Рейтинг підвищує базові параметри героя. За рейтинг слави гравець може щодня отримати додаткові нагороди. Зайти на Арену можна з “Основного меню” – внизу екрану “Поля бою” – “Арена”. Арена буде доступна гравцеві на 10 рівні.

  Радиться вибирати опонента не за рівнем героя, не за рейтингом, а за кількістю очок бойової потужності. Якщо у чемпіона гравця СР вище, ніж у супротивника, то можна з легкістю отримати над ним перемогу.

  Руни

  Зайти в меню “Руна” можна через “Основне меню” – “Персонаж” – “Руна”. Тут відбувається поліпшення базових характеристик героя шляхом нанесення рун. Руни діляться на Основні та Базові. Кожна базова руна відповідає типу параметрів чемпіона. Коли всі базові руни, на сторінці досягнуть рівня центральної (основний) руни, то персонаж отримає значне підвищення всіх представлених на сторінці характеристик. Є 10 сторінок з рунами. Як тільки гравець заповнює цілком 1 сторінку, відкривається друга сторінка і так далі. Таким чином, можна підсилити героя і підвищити його бойову міць.

  Для нанесення рун необхідно мати достатню кількість адени і фрагментів рун. Фрагменти вибиваються в Башті гордовитість (в підземеллі) і в Магазині.

  У меню є кнопка “Автоматично”, при натисканні на яку, система розподілить нанесення рун рівномірно.

  Уміння персонажа

  Уміння поділяються на пасивні і активні, в залежності від способу використання. Ефект активних умінь діє постійно. Активні вміння необхідно активувати.

  Пасивні вміння. Ефекти пасивних навичок застосовуються постійно з моменту їх отримання, для їх використання не потрібні додаткові умови, на них не витрачатися здоров’я і мана. Вони підвищують базові характеристики кожного класу, а також ефективність зброї та обладунків.

  Категорії пасивних навичок

  Класифікація навички Пояснення Уміння класу. здатність, яка є у всіх героїв певного класса.Уменіе клана.Уменіе, яке персонаж може отримати в клане.Редкое уменіе.Пассівное вміння, яке дається героєві за допомогою рідкого Забутого сувою (його можна отримати в звичайних ігрових зонах, за участю в рейдах клану , випадають з нагород).

  Активні вміння. Для їх активації необхідні мана (MP) і здоров’я (HP). Активні здатності можна використовувати різними способами, і застосовувати проти супротивників, на себе або на членів групи. Ці навички допомагають ефективніше використовувати атрибути кожного класу.

  Категорії активних умінь

  Класифікація навички Пояснення Фізичне уменіе.Наносіт фізичний шкоди супротивникам. магічне уменіе.Наносіт магічний шкоди протівнікам.Уменіе модіфікаціі.С його допомогою можна модифікувати атрибут заклинання або обраної целі.Уменія ослабленія.Навик, який обмежує або послаблює атрибут обраної целі.Редкое уменіе.Получается за допомогою рідкого Забутого свитка.

  Рідкісні вміння. Їх можна отримати незалежно від класу чемпіона. Ці навички відрізняються від інших високою ефективністю. Для виготовлення вміння необхідно знайти певну кількість сторінок Забутого сувою, потім виготовити Забутий сувій, і після чого отримати конкретне вміння. Рівень рідкісний умінь підвищується Забутими сувоями аттов.

  Уміння:

 • Летюча стріла – завдає шкоди кільком противникам.
 • Метеоритний дощ – атакує велику кількість ворогів на великій площі.
 • Абсолютний щит – дає щит, який значно підвищує захист персонажа.
 • Цілющий удар – з його допомогою можна значно відновити HP.
 • Активні і пасивні здібності можна підвищувати за очки умінь (Skill Point – SP). SP дається з досягненням нового рівня героя, за деякі квести і за підвищення шкали квестів. Для поповнення SP можна придбати скриню в магазині.

  SP на старті гри буде даватися у великій кількості. Тому багато гравців покращують все підряд. Варто пам’ятати, що після досягнення 31 рівня, герой отримає професію, в якій активні вміння зміняться. Отже, підвищені активні здібності підуть в нікуди. Досвідчені гравці рекомендують не витрачати SP на активні вміння. А ось пасивні здібності можна підвищувати, так як вони залишаться з персонажем до кінця гри.

  Еліксири

  У меню для виготовлення зілля можна зайти через “Основне меню” – “Персонаж” – “Еліксир”. Тут можна виготовити різноманітні зілля, які використовуються в битвах:

 • Еліксир HP – підвищує на деякий час шкалу здоров’я героя.
 • Еліксир МР – підвищує на певний час шкалу мани.
 • Еліксир Атаки – підвищує атаку.
 • Еліксир Захисту – підвищує захист.
 • Еліксири виготовляються зі спеціальних трав, які можна отримати в підземеллі видобутку. Тут гравці можуть отримати до 20 трав 4 різних кольорів. У Великий льох видобутку є 3 типи монстрів. У кожного з них різні параметри, за перемогу над ними даються різні трави. У цьому Підземелля дозволений режим PvP (тобто гравці можуть битися між собою), тому рекомендується бути уважними при збиранні трав. Підземелля відкрито з 24 рівня.

  Еліксири назавжди підвищують параметри героя. Тому необхідно після збору трав шукати спеціального монстра Мандрагору. З них падають есенції, без яких неможливо виготовити зілля.

  Типи монстрів:

 • Сильний медоїд – необхідно вбити цього монстра, щоб отримати благословення медоеда, який дасть персонажу певні ефекти. Кожен тип медоеда дає свій ефект для видобутку трав. Ефекти не сумуються.
 • Мандрагора – успішна видобуток трав підвищує шанс появи цього монстра. Вона не переміщається і атакує з одного місця. Мандрагора з’являється на певний час, якщо її не перемогти – вона зникне.
 • Хранитель саду – це гігантський монстр, який періодично з’являється і подорожує по Льоху. Якщо збирати трави біля нього, то можна отримати в 2 рази більше видобутку. Якщо його вбити, то можна отримати коробку з трофеями.
 • Бестіарій

  У “Основному меню” – “Виклики” – ” бестіарій “можна отримати реєструвати Ядра монстрів в Кодексі. Реєстрація дає можливість підвищити основні параметри героя. Бонуси надаються залежно від рангу Бестіарію. Ядра монстрів можна отримати на полюванні, або з коробок призову. При полюванні на іменних монстрів більше шансів отримати Ядра.

  Після заповнення сторінка Бестіарію ставати активною. Після цього геймер може подивитися детальну інформацію про той чи інший монстра. За активацію сторінки гравець отримує нагороди. У Бестіарій представлені монстри, активні в кожному регіоні. Активувати кодекс можна полюючи на певних тварин.

  Кожна сторінка Бестіарію представляє певну локацію, в яких водяться монстри зі сторінки. Якщо гравець не може знайти певного монстра, то він буде перебувати в одному з регіонів світу гри.

  Щоб знайти монстра необхідно натиснути на кнопку “Місце” під іконкою звіра, після чого відкриється картка належного регіону. Праворуч від карти будуть показані всі монстри на локації. Необхідний ворог буде підсвічений синім і навпаки його назви з’явитися кнопка “Переміщення”. Якщо натиснути на неї, то персонаж самостійно побіжить до місця дислокації необхідного монстра.

  Lineage 2 Revolution: Гайди по класах

  У грі є 3 основні класи, які діляться на 2 професії на 31 рівні персонажа . Вибирати персонаж необхідно саме за професією, тому що основні параметри і активні вміння будуть визначатися саме їй. У статті ми не будемо описувати всі навички героїв, тому що їх можна подивитися відразу при першому створенні персонажа. Важливо відповісти на питання: які герої краще поводяться в тих чи інших активностях, які у них є плюси і мінуси, який герой є універсальним, а який погано поводиться в будь-якій ситуації.

  Основні характеристики героя визначаються двома провідними напрямками в грі:

 • PvP – це все активності і дії, пов’язані з битвою проти персонажів інших гравців. Багато геймери підбирають собі героя за критерієм його поведінки в сутичці проти гравців.
 • PvE – це сутички проти монстрів і босів. Підбираючи героя з відмінними показниками для цього режиму гри, геймери можуть добре фармить (періодично вбивати монстрів для отримання певного предмета), швидко підвищувати рівень героя, допомагати команді на босів.
 • У статті ми описали враження від персонажів досвідчених гравців Лінійки , які протягом багатьох років грають в цю гру. Якщо у гравця є своя думка, то варто спробувати прокачати обраного героя.

  Люди

  Паладин ( воїн) – являє собою хороший клас танків (бійців ближнього бою), який буде захищати свою групу в будь-якому випадку. Якщо його розвивати гармонійно, то він зможе тримати на собі боса. Має величезну кількість контролю в PvE і в PvP, має величезну виживання. У PvP він буде трохи краще, ніж інші класи танків.

  Полководець (воїн) – хороший клас, дуже багато контролю в PvE і в PvP. Грати може з дворучними мечами та списом. Їм добре фармить (добувати певні речі з монстрів, багаторазово нападаючи на них). Але їм буде складніше забігти в натовп, ніж інших класів воїнів – дамагеров (воїнів з підвищеною атакою).

  Шукач скарбів (розбійник) – хороший в PvP, у нього є достатня кількість контролю, але він слабенький в PvE. При сутичці в масовій бійці проти інших гравців їм дуже складно грати. Якщо битися 1 на 1, то можна перемогти в багатьох випадках.

  Стрілець (розбійник) – він непогано Фарм, вважається одним з найкращих лучників в PvP. У PvE він досить слабкий, але тим не менше він дістає монстрів з найбільшого в грі відстані (добре при груповому фарме, коли Стрілець витягує жирного монстра з натовпу, а потім танк перехоплює його, і не дає нападати на інших тендітних бійців). Але є Лукар, які будуть краще, ніж він. Хоча він хороший на масових облог.

  Володар вогню (маг) – один з найслабших в PvP класів, їм досить складно вбити того чи іншого персонажа. У нього низька кількість контролю. Але для PvE цей персонаж хороший (особливо в групі з воїном).

  Єпископ (маг) – хороший персонаж, може лікувати союзників, але не має будь-яких особливостей. Він добре показав себе в масовому PvE, але в PvP він не так добре працює, за рахунок того, що його обганяють інші лікарі.

  Ельфи

  Лицар Єви (воїн) – серед танків даний герой зустрічається дуже рідко. Але, тим не менше, механіка даного класу буде виводити його на перші позиції. У PvE – не поганий, добре контролює і тримає натовп монстрів. У PvP – даний персонаж непогано виживає.

  Менестрелі (воїн) – гравець може дати групі дуже велику користь, граючи за цього героя. Він відрізняється підвищеним критичним ударом. Видає багато шкоди в масовій бійці в PvE. У PvP – трохи слабший. Його часто будуть шукати в групу. Якщо гравець шукає якісного персонажа – цей герой відмінно підійде.

  Слідопит (розбійник) – хороший шкоди в PvE. Дуже хороший чемпіон для одиночної гри. У PvP не поганий, але буде поступатися Полководцю. У PvE буде з’їдати величезну кількість зілля, тому з ним необхідно бути обережніше, не лізти на рожен. Має величезну швидкість атаки і хороший критичний шкоди.

  Срібний рейнджер (розбійник) – дуже швидко завдає шкоди, але великих критичний шкоди він не дає. Дуже хороший в PvE і в PvP. Його можна розігнати. Одягнути можна в будь-яку екіпіровку. У масових бійках він хороший, при фарме видає дуже хороші показники.

  Співак заклинань (маг) – один з кращих PvP класів. Має величезну кількість контролю. Їм можна швидко фармить і битися в PvE. Персонаж завдає шкоди льодом. Він заслуговує на увагу. Персонаж хороший в групі і в одиночній грі.

  Старійшина (маг) – один з кращих в PvE і в PvP лікарів. Вважається універсальним класом, який підійде в будь-яку групу для будь-якої ситуації. Гарний у масових бійках і в одиночній сутичці. Їм складно фармить поодинці, але, тим не менш, він буде, є не багато зілля.

  Темні Ельфи

  Лицар Шилен (воїн) – танк. Персонаж регенерує своє здоров’я за рахунок атак. Завдяки цьому герой виживає, причому виживає в будь-яких ситуаціях. Контролю не настільки багато, як у Паладіна. Клас поширений серед гравців. Гарний у масових PvP. За нього складно грати, хоча він вважається одним з кращих танків для фарма (особливо коли Лукар призводять групі багато монстрів).

  Танцюрист смерті (воїн) – знайде місце в будь-якій групі, сильно розганяє всіх союзників. Одягни його необхідно на критичний шкоди. Танцюристом комфортно грати в поодинці. Має тільки один мінус – за нього грає велика кількість гравців.

  Мандрівник безодні (розбійник) – завдає величезну кількість шкоди, забирає більшість босів (іноді для того, щоб підняти річ, необхідно нанести босові останній удар). Завдає максимальну кількість шкоди в 1 мета. Мінус – у нього погано з виживанням. Гарний у масових PvE і в PvP, але не зможе взяти багато вбивств, так як б’є по 1 мети і не зможе довго прожити.

  Фантом рейнджер (розбійник) – завдає багато потужних критичних ударів , завдає величезної шкоди при автоатака. Універсальний в PvE і в PvP. Має багато контролю. Потрібно бути обережними з його позиціонуванням, ставити героя необхідно правильно (за спину танка), також на виживання впливає використання активних умінь. Слабка сторона – низька виживаність, але величезної шкоди, його потрібно розганяти в групі. Якщо Фантому дісталася хороша група, він впоратися з усіма ворогами.

  Заклинатель вітру (маг) – один з топові персонажів в плані нанесення шкоди як по 1, так і з великого цілей. Завдає неймовірну кількість шкоди за рахунок своїх здібностей. Взявши 3 професію, Заклинатель матиме найбільшої шкоди в грі. З мінусів – мало контролю і низька виживаність.

  Мудрець Шилен (маг) – самий дивний лікар в грі. Для того, щоб вилікувати групу, група сама повинна для цього попрацювати, а Мудрець накладе для цього необхідний позитивний ефект. Якщо група буде погано одягнена, то вона не зможе лікуватися. З плюсів – за нього грає дуже мало гравців.

  Гноми

  Страж (воїн) – дуже хороший танк, має велику кількість контролю, але трохи менше, ніж у Паладіна. Поводиться в PvE краще, ніж Паладин, але в PvP слабкіше Паладіна. Може бити здібностями по 2 рази.

  Вбивця (воїн) – бере мечі або спис. Дуже хороший в плані позиціонування в бою. Може швидко переміщатися на полі брані, що дозволяє йому залітати в сутичку моментально. Дає хороший ефект на групу. Має найсильнішу фізичну атаку в грі. При цьому не має великого критичним втратою і великою швидкістю атаки.

  Збирач (розбійник) – має велику кількість контролю, багато здоров’я. Завдає стабільний шкоди, але без великих чисел, не має високу швидкість атаки. Підвищує фарм адени всій групі.

  Бойовий рейнджер (розбійник) – самий дивний Лукар в грі, не має понад показники атаки. Видає хороший шкоди в PvE і в PvP. Але інші персонажі його обходять у всьому.

  Бойовий маг (маг) – накладає на групу багато позитивних ефектів. Дає унікальний ефект – підвищує шкоди з руки (не вміння) всій команді. Може виступати в ролі помічника або в ролі завдає величезної шкоди. Хороший персонаж.

  Мудрець (маг) – цікавий лікар, але в першу чергу, він один з кращих PvE лікарів. У PvP має небагато контролю. У нього є чудова здатність, що завдає шкоди по площі, але в PvP цей персонаж слабенький.

  Як поводяться герої в PvP

  Відмінно Середньо Слабо ПаладінІскатель сокровіщВластелін огняПолководецСтрелок (але в масовому PvP хороший) ЕпіскопСеребряний рицарьРицарь ЕвиМудрецПевец заклінанійМенестрельБоевой магСтарейшінаСледопитБоевой рейнджерСтражнік бездниРицарь Шилен (швидше за слабкий) Мудрець ШіленСтражТанцор Смерті (швидше за сильний) УбійцаСобірательЗаклінатель вітру (швидше за сильний )

  Як поводяться герої в PvE

  Одні з кращих Добре Середньо Танцюрист СмертіПаладінІскатель сокровіщСтражнік бездниПолководецВластелін огняЗаклінатель ветраСтрелокЕпіскопМенестрельРицарь ЕвиСледопитМудрец ШіленСеребряний рейнджерСобірательСтарейшінаБоевой рейнджерСтражУбійцаБоевой магМудрец

  Lineage 2 Revolution: Гайд по Оркам

  Орки з’явилися в грі рік тому. Ця раса найсильніша в грі, але за кожного з них дуже складно грати, необхідно навчитися грати спочатку на інших раси, а потім можна вибрати орків. Ці герой відразу даються гравцеві на 180 рівні, при цьому не потрібно виконувати будь-які умови. У них 3 класу, з яких можна отримати по 1 професії. Як і інші раси, орки мають загальні пасивні вміння:

 • Потенціал орків – бонус до захисту і опору критичним ударам.
 • Зброя злодія – підвищує атаку при використанні кігтів +12.
 • Легкі обладунки – підвищує ухилення на 2, окремо застосовується до шолома / броні / рукавичок / взуття.
 • Майстерність воїна – підвищує шкоди при атаках на 10%.
 • З підвищенням рівня навички, показники підвищуються. На старті гри орки вже мають всі відкриті вміння для 180 рівня, їм дається хороша SR екіпірування й зброю, і багато різних бонусів. Уміння прокатані вже до 30 рівня, руни на 7 рівні. Все що можна отримати вище 180 рівня, гравець качає самостійно.

  Шаман орків

  Це маг, і у нього самі збалансовані активні здібності, з яких можна зробити чудову комбінацію в бою. Дає групі підтримку + хорошу атаку + магічну атаку. Одягати його потрібно в магічну екіпіровку, бажано на атаку. З ним йде магічний посох і щит (він єдиний, хто може носити одночасно ці два атрибути).

  Активні навички:

 • морозний полум’я (активується тільки з жезлом / посохом) – атакує, наносячи шкоди в процентному еквіваленті + певна кількість підсумкового шкоди. Чи стане мета (зупиняє противника, не даючи йому рухатися і бити) на 2 секунди. З цією навичкою добре фармить.
 • стрясають спалах (тільки жезл) – з’являється вогненна аура, яка завдає противнику 26% утрати в секунду + підсумковий шкоди + знижує захист противнику на 9%. У PvP завдає додатковий втрат, можна атакувати кілька разів. Якщо Шаман переміщається, аура слід за ним, завдаючи поступовий шкоди ворогу.
 • Пісня помсти – підвищує атаку на 18000. це стабільна цифра + дає Щит на 7 секунд + на 15 секунд дає можливість герою лікуватися від шкоди по монстрам (вампіризм).
 • Пасивні навички:

 • Шепіт смерті – підвищує всій групі критичний шкоди +59%.
 • Пісня битви – підвищує атаку всій групі на 0,5%. Ефект збільшується з ростом членів групи.
 • Пісня життя – при використанні будь-якого вміння є ймовірність накласти на всіх членів групи відновити на 3 секунди 5,6% від атак +3427. Шанс активації 15%.
 • Шаман може зібрати в коло монстрів, активувати 3 вміння, потім 1 і добити їх 2 здатністю. Цей персонаж може швидко прокачуватися.

  Грабіжник

  Це воїн з підвищеною атакою. Йому необхідно підбирати екіпіровку на шкоду. Персонаж має достатній контроль над противником, що робить його бажаним членом будь-якої групи.

  Активні навички:

 • Атака по слабкому місцю – завдає шкоди + додатковий втрат + шанс 50% накласти негативний ефект на противника, від якого опонент ставати слабкіше або ставати в ступор на 3 секунди. Це такий варіативний навик або слабкість, або стан.
 • Меч року – завдає 3 атаки, кожна з яких завдає шкоди + знижує швидкість бігу цілі на 45% на 5 секунд. Підійде в момент, коли гравець женеться за противником.
 • Лють – підвищує атаку на 16000 + підвищує шанс критичного удару на 6% + підвищує швидкість атаки на 10%. З підвищенням рівня вміння, цифри підвищуються.
 • Пасивні навички:

 • Аура атаки – підвищує атаку групи на 2664 одиниці всієї групи.
 • Загартування – підвищує опір критичного шкоди на 11000 + знижує тривалість негативного ефекту на 16%.
 • Виявлення слабкого місця – активується при ворожій атаці. Знижує захист супротивника на 20%, знижує критичний шкоди на 6624 на 5 секунд. Шанс активації вміння 15%.
 • Чернець

  Це розбійник, який використовує в битвах тотеми. На них ґрунтується його тактика битви. Одягнути героя рекомендується на атаку.

  Активні навички:

 • Полум’яний кулак (працює з кігтем) – завдає 177% шкоди + 25000 фіксованого шкоди. На 3 секунди знижує броню противника на 21%.
 • Ураганний натиск – завдає низку швидких приголомшливих ударів.
 • Тотем Духа – випадкове отримання на 10 секунд силу одного з Духів: Пума (кількість цілей збільшується на 2, швидкість атаки + 21%), Ведмідь (захист +17500, крадіжка життя +4, 24%), Орг (атака +19500, шанс критичного удару + 9,15% ).
 • Пасивні навички:

 • Швидкий крок – підвищує швидкість групи на +16%.
 • Підвищення швидкості атаки – при успішно нанесеному ударі ймовірність підвищення швидкості атаки + 7% і шанс ухилення + 11%. Накладається до 3 разів. Шанс активації навички 30%.
 • Аура духу тотема – при використанні Духа тотема на час дарується сила Духа Кролика (швидкість + 28% на 2,5 секунди). Є ймовірність отримати силу Духа Сокола, шанс активації якого 30%. Сокіл дає герою критичний шкоди + 70% на 10 секунд, коефіцієнт швидкості + 18,29% на 10 секунд.
 • При хорошому везіння при нанесенні шкоди Духом тотема плюсом герой отримає все 3 бонусу від останнього пасивного вміння персонажа.

  Lineage 2 Revolution: Гайд по екіпіровці

  Броня, зброя і біжутерія – важливий момент при зростанні бойової потужності. Багато гравців витрачають ресурси на поліпшення броні, не думаючи про те, що на високих рівнях може випасти відмінна річ, на поліпшення якої необхідна величезна кількість матеріалів. Також не варто витрачати передчасно Камені душі, вставляючи їх у все підряд.

  Перше правило успішного гравця – економія ресурсів. Не слід витрачати рідкісні речі направо і наліво. Спочатку необхідно як слід дослідити гру і її механіку, зрозуміти які предмети мають цінність, а які просто швидкоплинний сміття, придатний тільки на розбирання.

  У Лінійці велика різноманітність речей для посилення персонажа. Якість речей визначається грейдом (рангом) предмета:

 • З – найгірші речі, їх можна або продати, або пустити на переробку.
 • У – речі трохи краще, але все одно покращувати їх немає сенсу.
 • А – нормальні речі, можна носити, поки не випадуть більш рідкісні частини екіпіровки. Точити їх не потрібно.
 • S – хороші речі, але точити їх немає необхідності.
 • R – з цього рангу можна покращувати предмети.
 • SR – до недавнього часу, були найкращими предметами в грі. Їх можна покращувати і посилювати.
 • UR – на даний момент самі топові предмети, їх можна отримати шляхом довгого збору ресурсів для виготовлення.
 • Все поліпшення виробляються в Кузні. Потрапити в неї можна через “Основне меню” – “Предмет”. У Кузні можна виконати наступні дії:

 • Підвищення рівня спорядження.
 • Поліпшення спорядження.
 • Комбінування спорядження.
 • Модифікація спорядження.
 • модифікація атрибутів.
 • Зміна подхарактерістік.
 • Підвищення ліміту.
 • Виготовлення предмета.
 • Якщо місця в інвентарі стало недостатньо, то не варто продавати екіпіровку. Рекомендується за допомогою неї підвищувати рівень речей. Якщо немає предметів для підвищення рівня, то радиться вибрати будь-яку кращу річ з гардеробу і підвищити її рівень. Так гравець зробить персонажа сильніше і звільнить місце в інвентарі.

  Підвищення рівня спорядження. При підвищенні слід звернути увагу на деякі особливості:

 • Максимальний рівень спорядження – 30. Для рангу SR і вище є перевищення ліміту, і доступний 40 рівень.
 • Якщо використовувати разом продаються і непродаваемие предмети екіпіровки, то отриманий предмет буде непродаваемим.
 • для підвищення рівня спорядження потрібні матеріали одного і того ж типу (зброя для зброї, обладунки для обладунків і так далі).
 • для підвищення рівня можна скористатися спеціальними лаками.
 • Для підвищення рівня можна скористатися “авто підбором”, після чого можна вибрати ранг предметів, з яких буде проводитися поліпшення.
 • поліпшення спорядження

  варто відзначити, що на даний момент займатися поліпшеннями спорядження для підвищення його рангу не варто. Це вимагає багато матеріалу, а зробити річ рангу SR або UR таким чином не вийде.

  Поліпшення спорядження – це підвищення речі в ранзі. Для поліпшення використовуються камені поліпшення, яке може відбутися тільки на максимальному рівні екіпіровки. Камені поліпшення можна отримати в щоденних підземелля, під час призову матеріалів, в призах за щоденну активність, за квести.

  Рівень модифікації, кристали душі, випадкові характеристики і атрибути при поліпшенні не змінюються. При цьому рівень поліпшеного предмета знизитися до 1. Поліпшення відбувається зі 100% успіхом.

  Під час поліпшення предмета, речі, які можна використовувати для поліпшення, підсвічені. Для кожного типу предметів, існують свої камені поліпшення:

 • Зброя – камінь поліпшення зброї.
 • Обладунки – камінь поліпшення обладунків.
 • Аксесуар – камінь поліпшення аксесуарів.
 • Модифікація екіпіровки. При успішному виконанні модифікації підвищуються базові характеристики. Зброя отримує ауру в залежності від рівня модифікації. Для модифікації використовуються сувої.

  Сувої – спеціальні речі для модифікації. Вони не мають рангів. Доступно 2 види сувоїв:

 • Нормальні – рівень модифікації підвищується на 1.
 • Благословенні – рівень може піднятися від 1 до 3.
 • Для модифікації кожного типу екіпіровки існують свої типи сувоїв.

  Гравець може отримати бонусні ефекти при використанні 7 більше предметів одягу з 8 рівнем і вище.

  Модифікація атрибутів. Екіпірування рангу S або вище отримує атрибути. Гравець може використовувати предмети з одним і тим же атрибутом для підвищення рівня атрибута. Шанс поліпшення змінюється в залежності від рангу екіпіровки і ресурсів. атрибути можуть змінитися тільки при комбінуванні спорядження.

  Типи атрибутів для зброї

  Атрибут Ефект Бойня.Бонусний шкоди при атаці на монстрів. Охота.Бонусний шкоди при атаці на елітних монстров.Доблесть.Бонусний шкоди при атаці на боссов.Унічтоженіе.Бонусний шкоди при атаці на ігроков.ПронзаніеБонусний шкоди при атаці на магічних монстрів.

  Тип атрибутів для обладунків

  Атрибут Ефект Захисний маневр.Сніженіе шкоди від монстров.Терпеніе.Сніженіе шкоди від елітних монстров.Железная стена.Сніженіе шкоди від інших ігроков.Егіда.Сніженіе шкоди від магічних монстрів.

  Тип атрибутів для аксесуарів

  Атрибут Ефект Упорство.Повишеніе опору оглушенію.Медітація.Повишеніе магічною защіти.Жівучесть.Повишеніе опору замедленію.Твердость.Повишеніе критичного сопротівленія.Бистрота.Повишеніе скорості.Спокойствіе.Увеліченіе тривалості комбінації.

  З кожним рівнем атрибутів підвищується відсоток еф єкта.

  Зміна подхарактерістік. Для кожного спорядження рангу А і вище застосовують від 1 до 3 атрибутів. Якщо гравцю не подобаються деякі атрибути, то їх можна змінити, використовуючи певну кількість алмазів. Подхарактерістікі одного і того ж типу не повинні повторюватися. Також не можна змінити основні подхарактерістікі. Подхарактерістікі можна змінити при комбінуванні спорядження.

  Підвищення ліміту. Перевищення ліміту рівня екіпіровки можливо тільки на речах рангу SR і UR. Для підвищення максимального рівня необхідно використовувати аналогічне спорядження одного і того ж рангу. Максимальний рівень можна підвищити на 2. Таких операцій можна зробити 5 разів, тобто максимальний рівень предмета може бути збільшена до 40.

  Комбінування. Для отримання екіпіровки вищого рангу можна комбінувати спорядження нижчого рангу. За комбінування не потрібно нічого платити. Ця операція в кожному випадку проходить зі 100% успіхом. Також можна комбінувати сувої завдань і трави для підвищення їх рангу.

  Кристали душі

  Кристали душі служать для посилення основних характеристик екіпіровки. Кількість осередків, в які можна вставити кристали душі залежить від рангу броні. Бонус параметрів залежить від рівня і рангу вставлених в річ кристалів. Кожен тип спорядження має свій вид кристалів. Кристали душі мають 5 рівнів. Ранги кристалів душі від C до SR і кристали максимального рівня нижче рангу SR, можуть бути поліпшені до більш високого рангу.

  Кристали душі можна отримати при полюванні на картах гри і в підземеллях клану. Кристали душі вставляються в предмет безкоштовно, але при вилученні, необхідно буде заплатити певну кількість адени. Існує 9 типів кристалів душі, які впливають на зміни параметрів речі.

  Типи кристалів душі

  Назва кристала Предмет, куди його можна вставити Кристал Душі Атаки (підвищують фізичну і магічну атаку) .Оружіе, перчаткі.Крісталл Душі Захисту (підвищують фізичну і магічний захист) .Шлем, доспехі.Крісталл Душі HP (здоров’я) .Шлем, доспехі.Крісталл Душі Пробіванія.Кольцо.Крісталл Душі Точності.Сапогі, ожерелье.Крісталл душі Уклоненія.Сапогі, ожерелье.Крісталл душі Гібкості.Серьгі.Крісталл душі Критичною атакіОжерелье, перчаткі.Крісталл душі Критичного сопротівленія.Серьгі.

  Поліпшення кристалів душі. Для поліпшення кристалів на один рівень і вище необхідно використовувати певну кількість кристалів душі одного рангу і Аден. Поліпшення проводиться в “Основному меню” – “Предмет” – “Покращення”.

  Ефекти набору спорядження. Гравець може отримати додаткові бонуси, якщо одягає персонажа в 2 і більше предмета одного типу. Ефекти набору збільшуються у міру збільшення кількості предметів.

  Комплект обладунків:

 • Шолом.
 • Доспех.
 • Рукавички.
 • Чоботи.
 • Комплект аксесуарів :

 • Намисто.
 • Сережки.
 • Кільце.
 • Для зброї наборів немає. Ранг спорядження визначає клас, в якому доступні ефекти. Доступні набори:

 • Синій вовк.
 • Набір гонителів.
 • Набір Дистанції.
 • Набір Кошмарів.
 • Набір Авадон.
 • Набір Величі.
 • Набір Домінус.
 • Створення UR предмета

  Якщо на старті гравець планує коли-небудь створити UR броню, зброю і аксесуари, то готуватися до цієї операції необхідно з самого старту гри. Це не жарт! Всі необхідні матеріали збираються дуже довго і в великій кількості.

  Для створення UR спорядження необхідні:

 • Ціле спорядження SR рангу – екіпірування повинна бути 30 рівня і вище.
 • рецепт – це спеціальний рецепт для створення UR екіпіровки. Їх потрібно 15 штук для зброї і 10 для обладунків. Рецептів дуже багато, існують вони для кожного типу зброї.
 • Матеріали для спорядження – необхідно 250 штук для зброї і 150 для кожного обладунку. Існують різні матеріали, які визначаються за класами.
 • Сяючий камінь поліпшення – необхідно 10 штук на зброю і броню.
 • Частини предметів – 5000 частин для зброї і 3000 частин для обладунків.
 • Рецепт – визначається по атрибутам броні і зброї. Для створення рецепта необхідно 10 або 30 (залежить від атрибута) фрагментів порваного рецепта і від 1500 частин зброї і броні. Кількість частин також залежить від атрибута. Наприклад, для зброї з атрибутом проти магічних монстрів, потрібно рецепт з атрибутом проти магічних монстрів. Для його створення потрібно 30 фрагментів порваного рецепта і 5000 частин зброї.

  Матеріали для спорядження – їх також необхідно створювати. Створюються вони не тільки по атрибутам, але і по класах зброї / броні.

  Матеріали для зброї класу Воїн (меч, щит, парні мечі, списи)

  Атрибут Рецепт Бойня.15 зброї з атрибутом проти монстрів, 250 Дюранділевих сплавів, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Охота.15 зброї з атрибутом проти елітних монстрів, 250 Дюранділевих сплавів, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Доблесть.15 зброї з атрибутом проти босів, 250 Дюранділевих сплавів, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Аннігіляція.15 зброї з атрибутом проти гравців, 250 Оріхалкума, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин зброї .Ярость.15 зброї з атрибутом проти магічних монстрів, 250 Оріхалкума, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин зброї.

  Матеріали для зброї класу Розбійник (кинджал, цибуля)

  Атрибут Рецепт Бойня.15 зброї з атрибутом проти монстрів, 250 Залізної руди, 10 сяючих каменів улучше ня зброї, 5000 частин оружія.Охота.15 зброї з атрибутом проти елітних монстрів, 250 Залізної руди, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Доблесть.15 зброї з атрибутом проти гравців, 250 Залізної руди, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Аннігіляція.15 зброї з атрибутом проти босів, 250 Стали, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Ярость.15 зброї з атрибутом проти магічних монстрів, 250 Стали, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин зброї.

  Матеріали для зброї класу Маг (посох)

  Атрибут Рецепт Бойня.15 зброї з атрибутом проти монстрів, 250 Дерев, 10 сяючих каменів поліпшення зброї , 5000 частин оружія.Охота.15 зброї з атрибутом проти елітних монстрів, 250 Дерев, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Доблесть.15 зброї з атрибутом проти босів, 250 Дерев, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин зброї. Аннігіляція.15 зброї з атрибутом проти гравців , 250 Міцних дерев, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин оружія.Ярость.15 зброї з атрибутом проти магічних монстрів, 250 Міцних дерев, 10 сяючих каменів поліпшення зброї, 5000 частин зброї.

  Матеріали для створення броні класу воїн (важкий обладунок)

  Атрибут Рецепт Терпеніе.10 обладунків з атрибутами проти монстрів, 150 Адамантіта, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Покровітельство.10 обладунків з атрибутами проти босів, 150 Адамантіта, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Железная сіла.10 обладунків з атрибутами проти гравців, 150 Адамантіта, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Егіда.10 обладунків з атрибутами проти магічних монстрів, 150 Адамантіта, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин обладунку.

  Матеріали для створення броні класу Розбійник (легкий обладунок)

  Атрибут Рецепт Терпеніе.10 обладунків з атрибутами проти монстрів, 150 Шкіри, 10 сі яющіх каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Покровітельство.10 обладунків з атрибутами проти босів, 150 Шкіри, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Железная сіла.10 обладунків з атрибутами проти гравців, 150 Міцною шкіри, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку , 3000 частин доспеха.Егіда.10 обладунків з атрибутами проти магічних монстрів, 150 Міцною шкіри, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин обладунку.

  Матеріали для створення броні класу Маг (магічний обладунок)

  Атрибут Рецепт Терпеніе.10 обладунків з атрибутами проти монстрів, 150 Волокна, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Покровітельство.10 обладунків з атрибутами проти босів, 150 Волокна, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Железная сіла.10 обладунків з атрибутами проти гравців, 150 синтетичного волокна, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин доспеха.Егіда.10 обладунків з атрибутами проти магічних монстрів, 150 синтетич чеського волокна, 10 сяючих каменів поліпшення обладунку, 3000 частин обладунку.

  Матеріали для створення Звичайних аксесуарів (Ельфи, Місячний камінь, Чорний аксесуар, Фенікс, Нассім, арболіт)

  Необхідний матеріал Кількість Рецепт (для кожного типу свій) 10Золотой сліток150Сіяющій камінь улучшенія10Часті аксессуаров3000Бусіни (для кожного аксесуара свої намистини) 150

  Матеріали для створення аксесуарів Героя

  Необхідний матеріал Кількість Рецепт – аксесуар Героя10Сліток Героя150Сіяющій камінь улучшенія10Часті аксессуаров3000Бусіни Героя150

  Якщо у гравця при поліпшенні, створенні спорядження не вистачає матеріалів, і гравець не знає де знайти його, то необхідно зайти в Кузню або Майстерню, вибрати річ для поліпшення і клацнути по невистачаючому матеріалу. У вікні буде показано, де знайти ресурс.

  Де отримати матеріали для виготовлення предмета рангу UR:

 • Рецепти – майстерня.
 • Фрагмент порваного рецепта – магазин клану, розбивання екіпіровки в майстерні, Світовий бос.
 • Матеріали для виготовлення – розбивання спорядження в майстерні, Польовий бос, Тимчасової розлом.
 • Сяючий камінь поліпшення – щоденні Підземелля (на пекельні рівні складності), об’єднання звичайних каменів поліпшення в майстерні.
 • Частини спорядження – розбивання спорядження в майстерні, Страж Храму, Польова полювання, Тимчасової розлом.
 • Намистини звичайних аксесуарів – Страж Скарбів, Тимчасової розлом (на складності – Кошмар).
 • намистини для аксесуарів Героя – випадають з коробки призову слави (можна купити у Торговця призову слави).
 • Як тільки у гравця з’явилася зброя / броня / аксесуар SR рангу, слід починати збирати на його поліпшення, при цьому необхідно підбирати інгредієнти необхідно по атрибутам.

  Плащ

  Плащ – це функція гри, яка дозволяє показати досягнення гравця по час подорожі по світу Lineage 2 Revolution. Якщо його надіти на героя, то можна поліпшити його статистику. Плащі мають різні ефекти, подхарактерістікі плаща можна змінити. Плащі можна отримати після досягнення певних цілей.

  Існує два типи плащів:

 • Особистий.
 • Клану.
 • Типи особистого плаща:

 • плащ шукача пригод – можна отримати після досягнення 75 рівня, необхідна брошка для плаща шукача пригод, яка дається під час проходження керівництва по плащ.
 • плащ рейнджера крові – виходить на 75 рівні, необхідна брошка плаща рейнджера крові, яку можна купити в магазині.
 • Садовий плащ – виходить на 75 рівні, необхідна брошка садового плаща, яку можна купити в магазині.
 • Плащ героя – виходить на 75 рівні, необхідна брошка плаща героя, яку можна купити в магазині.
 • Плащ червоного руйнівника – виходить на 75 рівні, необхідна брошка плаща червоного руйнівника. Брошка можна отримати в якості нагороди за проходження Тимчасового розлому на складності “звичайний”.
 • Плащ добровільної крові – виходить на 75 рівні, необхідна брошка плаща добровільної крові, яку можна отримати в якості нагороди за проходження Тимчасового розлому на складності – звичайний.
 • плащ рішучості – це плащ клану, рівень плаща може підвищувати тільки лідер клану. Для отримання необхідно мати 75 рівень і бути членом гільдії.

  Рівень кожного плаща може бути підвищений в “Основному меню” – “Предмет” – “Плащ”. Для поліпшення необхідні матеріали, які можна отримати в Тимчасовому розломі. Максимальний рівень для плаща – 30.

  Автор статті: Евг