Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Lily’s Garden: Поради, WIKI, Огляди

LILY’S GARDEN – гра на андроїд з датою виходу 04.02.2019 р від компанії Tactile Games. Жанр гри: пазли. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд по головоломок
 • Секрети проходження рівнів
 • Гайд по підсилювачів
 • Гайд для новачків
 • Проходження сюжету гри
 • Все про життя
 • Секрети облаштування саду
 • Гайд по спеціальним акціям
 • Гайд по спеціальних подій
 • Висновок по грі
 • Lily’s Garden: Гайд по головоломок

  Як потрапити в головоломку? Кожен рівень в грі – це головоломка. Вирішуючи її, ви потрапляєте на наступний. Для проходження натисніть на екрані зелену стрілку з вказівкою поточного рівня.

  Завдання. У головоломках вам потрібно виконувати завдання, суть яких зводиться до збору певних предметів. Наприклад, на рівні 38 (див. Скріншот) потрібно зібрати п’ять упаковок з насінням і двадцять бджіл. Для виконання потрібно об’єднувати і прибирати з ігрового поля плитки одного кольору поруч з бджолами, а також “рухати” вниз поля упаковки з насінням. Збір зараховується, коли потрібну кількість предметів буде зібрано. Завдання на рівнях різні. Чим вище рівень, тим складніше завдання.

  Підсилювачі. При вирішенні головоломки вам знадобляться підсилювачі. Ви можете використовувати всі або декілька підсилювачів зі свого арсеналу, попередньо зазначивши потрібні в вікні перед початком рівня.

  Якщо доступні вам підсилювачі Лопатка і Граблі закінчилися, ви можете докупити їх прямо в грі за золоті монети.

  Ходи. Кількість ходів на рівні обмежена – ніколи цього не забувайте! Решта ходи відображаються в правій частині екрана, над зазначенням предметів, які вам треба зібрати.

  Сторонні предмети на ігровому полі. Їх роль – заважати гравцеві рухати плитки, і, відповідно, вибудовувати потрібні комбінації . Сторонні предмети, наприклад, кульбаби, зникають з поля при застосуванні підсилювачів Бомба і Ракета або ж при складанні поруч з ними комбінацій плиток одного кольору.

  Завершення рівня. Коли ви успішно виконуєте завдання, то отримуєте зірку для проходження сюжету і золоті монети.

  Чим менше ходів на рішення головоломки ви витрачаєте, тим більше золотих монет в результаті отримаєте.

  Я програв на рівні. У цьому випадку ви можете або пройти рівень заново, натиснувши “Здатися”, або купити ще 5 ходів за певну кількість монет і спробувати виграти.

  Lily’s Garden: Секрети проходження рівнів

  1. Складайте плитки зверху вниз! Так ви отримуєте можливість скласти якомога більше потрібних комбінацій, в тому числі тих, що утворюють підсилювачі! Якщо ви будете діяти навпаки, то ваші верхні комбінації будуть або розпадатися, або в них будуть “застрявати” плитки інших квітів, тим самим, не даючи комбінації збиратися воєдино.

  2. Час дії нескінченних життів можна “відкласти”! Майте це на увазі, якщо виграєте в акції бонус нескінченних життів і хочете на час вийти з гри. Навіть при вимкненому телефоні відлік часу дії нескінченних життів триває. Таким чином, намагайтеся забирати собі цей бонус тоді, коли плануєте продовжувати грати далі. Тільки так ви зможете скористатися бонусом в повній мірі! Погодьтеся, що нескінченні життя – це здорово. Особливо на складних рівнях.

  3. Витрачайте підсилювачі з розумом. Дістати підсилювачі досить складно – вони нечасто випадають. А чим далі ви граєте, тим складніше будуть рівні-головоломки. Використовуйте бомби, ракети, чарівні флакони і інші тільки на дійсно складних рівнях, коли ви не можете пройти далі і продовжити розвивати сюжет. Неекономне використання підсилювачів призведе до того, що ви застрягнете на сюжеті і будете змушені купувати їх за реальні гроші у внутрішньоігровому магазині.

  4. Підсилювачі на ігровому полі – в крайньому випадку. Коли ви бачите, що ходів в головоломці залишилося зовсім мало, або ж будь-які з них не приведуть до потрібної комбінації плиток – включайте підсилювачі! Чи не застосовуйте їх на ігровому полі просто так, чекайте дійсно несприятливу екологічну ситуацію, коли без допомоги ну просто ніяк не обійтися. Як і в будь-який інший головоломці тут важлива стратегія, а вона має на увазі вичікувати потрібні моменти і робити контр-ходи тільки тоді, коли це дійсно потрібно.

  5. Об’єднуйте підсилювачі. Якщо застосувати відразу два підсилювача, наприклад, бомбу і чарівний флакон, то ефект буде колосальним. Можливо, ви навіть відразу пройдете рівень. Намагайтеся підгадується так, щоб розкидані по ігровому полю підсилювачі вставали разом. Складно, але результат вам сподобається.

  6. Не поспішайте. Ці головоломки не потрібно проходити за якийсь заданий час, а тому – не поспішайте. Продумуйте свої дії, мислите логічно, не витрачайте ходи даремно. Намагайтеся передбачити розташування плиток на два або навіть більше кроків вперед. Тут все залежить від вашої стратегії, умінні складати потрібні комбінації і розрахунку шансу збору необхідних предметів за менше число ходів. Пам’ятайте – чим більше ходів в кінці кінців залишиться, тим більше монет ви отримаєте.

  Lily’s Garden: Гайд по підсилювачів

  Для чого потрібні підсилювачі? підсилювачі допомагають швидше виконати завдання на рівні, витративши при цьому меншу кількість ходів.

  Як отримати підсилювачі? підсилювачі стають доступні у міру проходження гри. Деякі з них можна використовувати готовими з арсеналу і створювати самостійно на ігровому полі (бомба, ракета, чарівний флакон). Інші ж підсилювачі можна взяти тільки з арсеналу, на ігровому полі їх створити не можна (лопатка, граблі).

  Види підсилень

  Ракета. Щоб створити на ігровому полі підсилювач Ракета, натисніть на групу плиток однакового кольору із зображенням ракети, і плитки зникнуть, залишивши на своєму місці один підсилювач . Ракета дозволяє прибрати один ряд плиток в колоні або стовпці (в залежності від її розташування).

  Бомба. Для створення Бомби натисніть на групу плиток однакового кольору з її зображенням. Отриманий підсилювач за один раз видаляє всі плитки, розташованих поруч з ним.

  Чарівний флакон. Щоб створити чарівний флакон, об’єднуйте десять і більше плиток одного кольору із зображенням спіралі. Чарівний флакон прибирає з ігрового поля всі плитки одного кольору.

  Лопатка. Лопатка – незамінний інструмент, щоб прибирати з ігрового поля непотрібну плитку, наприклад, коли одинична плитка одного кольору заважає об’єднатися групі плиток іншого. Використовуючи лопатку, ви можете “підчепити” небажану плитку і видалити її.

  Намагайтеся використовувати підсилювач Лопатка, коли кількість ігрових ходів закінчується.

  Граблі. За допомогою грабель можна одночасно прибрати одну колону і стовпець плиток. Просто натисніть на одну з плиток і скористайтеся граблями, щоб видалити колону і стовпець, де ця плитка знаходиться.

  Коли ви використовуєте підсилювачі Лопатка і Граблі, ігровий хід не витрачається.

  Lily’s Garden: Гайд для новачків

  Lily’s Garden – гра-головоломка за типом “три в ряд”, доповнена йдучи за хитро сюжетом і приголомшливими діалогами на рівні справжнього серіалу, де кожен персонаж має свій характер і певним чином впливає на життя головної героїні.

  Про що ця гра? Головна героїня Lily’s Garden – молода бухгалтерка Лілі, у якої йде чорна смуга в житті. Нудна робоча рутина, неприємності на особистому фронті і дрібні побутові негаразди доповнюються новинами про смерть коханої двоюрідної бабусі Мері. Лілі дізнається, що бабуся залишила їй спадок – маєток з прилеглим до нього величезним садом. Сховавшись на час від міської суєти, дівчина вирішує пожити в своїх нових володіннях і позайматися господарством.

  Надалі Лілі відвідує адвокат бабусі повідомляючи, що за умовами заповіту на відновлення саду у спадкоємиці всього 30 днів. В іншому випадку ніякої спадщини Лілі не бачити. Тепер перед героїнею стоїть непросте завдання: чи впорається вона? Чи зможе відновити сад, перетворивши його на справжній витвір квіткового мистецтва, або ж ні? Завдання Лілі доповнюються взаємодіями з іншими людьми – красенем-сусідом, сварливим адвокатом бабусі Мері, гордої помічницею і хитрим кузеном, також претендують на спадщину.

  Методика гри. Основу гри становить виконання завдань з щоденника Лілі. Всього у героїні 30 ігрових днів. Виконання кожного завдання витрачає певну кількість зірок, а самі зірки ви отримуєте, проходячи рівні-головоломки. Чим далі в грі, тим складніше головоломки. Іншими словами, ви “керуєте” життям Лілі в маєток бабусі, вирішуючи разом з нею завдання з облаштування саду і спілкуванню з іншими персонажами, а “двигуном” всього процесу виступає успішне проходження рівнів і збирання зірок.

  Основні персонажі гри

  Лілі. Головна героїня, спадкоємиця маєтку двоюрідної бабусі Мері і початківець садівник. Позитивна, рішуча і безконфліктна дівчина.

  Люк. Сусід Лілі. Механік по професії, вважає себе хорошим архітектором. У нього є собака по імені Пес, а ще він любить грати на банджо о третій годині ночі, чим порушує спокій сусідки. Незважаючи на це, Лілі і Люк стають друзями з перспективою романтичних відносин.

  Філіп Джонс. Адвокат бабусі Мері. Пильнує за виконанням умов заповіту і інспектує облаштування саду, яким займається Лілі. Дуже строгий і сварливий літня людина.

  Регіна. Помічниця Лілі. Регіна смілива, і не боїться говорити те, що думає про оточуючих. Це дуже приваблює стриману Лілі.

  Кузен Ларрі. Член сім’ї Лілі. Теж претендує на спадщину Мері і весь час крутиться поруч з маєтком. Його мотиви не ясні, але у нього явно щось на умі.

  Блейн. Бізнесмен і колишній хлопець Лілі. Обдурив Лілі і кинув її. Слизький і неприємний тип.

  Lily’s Garden: Проходження сюжету гри

  Щоденник Лілі. Щоденник відображається на ігровому екрані в лівому нижньому кутку. Клікнувши на нього, ви дізнаєтеся, які завдання Лілі поставила собі на новий трудовий день. Щоб виконати завдання, натисніть зелену кнопку “Вперед”. За завершення завдання ви віддаєте потрібну кількість зірок. Шкала в щоденнику показує ваш прогрес у виконанні завдань трудового дня. Коли шкала заповнюється повністю, ви отримуєте призи – набори прискорювачів і золоті монети.

  Зірки. Зірки заробляються при проходженні рівнів-головоломок. Виконання одного рівня дає вам одну зірку. Надалі ви витрачаєте зірки для виконань завдань Лілі з щоденника. Залежно від складності завдання, на її виконання потрібно витрачати різну кількість зірок: щось обійдеться вам в одну зірку, а щось вже в кілька.

  Золоті монети. На золоті монети ви будете купувати різні підсилювачі, а також купувати додаткові спроби в разі програшу на рівні. Монети можна отримати:

 • При проходженні рівнів-головоломок;
 • Як приз в подарунковій коробці;
 • Як приз за участь у спеціальних акціях;
 • Купити в магазині.
 • Подарунки за щоденний вхід в гру. за щоденний вхід ви отримуєте Урожай цього дня! Просто натискайте на щоденник Лілі і забирайте нагороди – золоті монети і різні підсилювачі. На сьомий день входу вам належить великий подарунок. Який саме – секрет.

  Намагайтеся заходити в гру кожен день, інакше подарунків ви не отримаєте.

  Підключення до Facebook. Ви можете підключити свій ігровий аккаунт до Facebook. Для цього натисніть кнопку у вигляді шестерні в правому верхньому куті, а потім – на верхню блакитну кнопку “Увійти”.

  Підключення до Facebook забезпечить збереження вашого ігрового прогресу при зміні або поломки ігрового пристрою. Також за допомогою Facebook ви можете знайти друзів по грі з якими будете обмінюватися життями.

  Lily’s Garden: Усі про життя

  Загальна інформація. Всього у вас п’ять життів. Якщо ви програєте в головоломці, то втрачаєте життя. Одне життя заповнюється раз в 20 хвилин. Ваше кількість життів відображається у верхньому лівому кутку у вигляді значка з сердечком.

  Отримання життів від друзів. Якщо у вас закінчилися життя, ви можете попросити їх у друзів по грі. Для цього клікніть на сердечко і натисніть кнопку “Попросити життя”. Також ви можете відправляти життя друзям.

  Ви можете обмінюватися життями з друзями тільки якщо вони додані в гру за допомогою Facebook.

  Нескінченні життя. Іноді вам може випасти бонус в вигляді “нескінченних життів”. Це означає, що протягом певного часу ви не будете витрачати життя, програючи в рівнях-головоломках. Ваше серце життів на цей період показує знак нескінченності. Залежно від розміру призу, нескінченні життя випадають на різний часовий проміжок, а таймер поруч з сердечком відраховує його закінчення. Нескінченні життя можна отримати:

  • У подарункових коробках за виконання завдань трудового дня Лілі;
  • Беручи участь у спеціальних акціях;
  • Придбати в магазині при купівлі золотих монет.

  Lily’s Garden: Секрети облаштування саду

  облаштування саду. Головне завдання Лілі – створити гарний сад, і в цьому ви теж будете їй допомагати. При виборі дизайну клумб, садових доріжок і самих квітів вам буде запропоновано три варіанти оформлення, а ви повинні будете вибрати підходящий з них.

  Зміна оформлення саду. Ви завжди можете змінити зовнішній вигляд вашого саду . Для цього зробіть наступне:

 • Виберіть елемент, який ви хочете змінити (клумба, будиночок для бджіл, альтанка і т.д.),
 • Утримуйте на елементі палець до появи внизу екрана інших варіантів оформлення ,
 • Виберіть один з трьох відповідних варіантів і підтвердіть зміни, натиснувши зелену кнопку з галочкою.
 • Lily’s Garden: Гайд по спеціальним акціям

  Починаючи з певного рівня вам стають доступні спеціальні акції, в яких гравцеві пропонується виконати цікаві завдання і зібрати приголомшливі подарунки. Обов’язково приймайте в них участь – адже це відмінна можливість отримати нескінченні життя, золото і підсилювачі! Розглянемо приклади деяких акцій.

  Вирощування соняшнику

  Що робити? Вам пропонується за відведений час виростити найбільший соняшник в місті! Спочатку це буде маленький паросток в горщику, але чим більше рівнів ви проходите, тим вище росте рослина. У міру кожного пройденого рівня соняшник додається в зростанні на одну поділку, що відстежується за допомогою лінійки.

  Де знаходиться і як грати? Це спеціальна акція, гравці беруть участь в ній, проходячи ігрові рівні. Починаючи грати в чергову головоломку, ви спочатку переходите на сторінку з квітковим горщиком, лінійкою і таймером. Таймер відраховує час виконання завдання – щоб отримати кращі призи, ви повинні виростити свою квітку до кінця відліку. Тепер просто натисніть кнопку “Грати” і продовжуйте розгадувати головоломки.

  Призи. Коли квітка досягає в довжину двох, восьми і двадцяти поділів на лінійці, ви отримуєте коробку з нагородами:

  • Два поділу на лінійці : нескінченні життя на тридцять хвилин;
  • Вісім поділів: нескінченні життя на годину, підсилювачі бомба і ракета (по 1 шт. кожен);
  • Двадцять поділів: нескінченні життя на дві години, підсилювач лопатка (1 шт.), чарівний флакон, бомба і ракета (по 2 шт. кожен).

  Гаряча серія

  Що робити? За відведений час вам потрібно завершити до трьох рівнів поспіль з першого разу. Якщо вам це вдасться, то ви отримаєте круті підсилювачі.

  Де знаходиться? Сама акція відображається, коли ви натискаєте на зелену стрілку перед проходженням головоломки. Ви переходите на наступну сторінку, де таймер під ріжком різнобарвного морозива показує час, протягом якого потрібно виконати завдання. Натискайте зелену кнопку “Грати” посередині і спробуйте виконати умови щоб отримати призи!

  Призи. Кількість одержуваних підсилень різниться в залежності від того, скільки безпрограшних рівнів вам вдалося подолати з першого разу:

  • 1 рівень: підсилювач ракета;
  • 2 рівня: посилення ракета і бомба;
  • 3 рівня: посилення ракета, бомба і чарівний флакон.

  Збір квітів

  Що потрібно робити? Проходячи рівні, вам треба за обмежений час зібрати квіти і заробити очки. Кількість зароблених очок визначає ваше місце в зведеній таблиці лідерів по Збору квітів. Чим більше очок ви заробите, тим в більш високу лігу потрапите.

  Квіти. Квіти, які вам потрібно збирати в головоломках – це рожеві цеглинки із зображенням квітки. Щоб подивитися загальна кількість зібраних квітів і своє місце в таблиці лідерів, натисніть значок з квітковим горщиком в правій частині екрана.

  Майте на увазі, що кількість зібраних на рівні квітів зарахується тільки в тому випадку, якщо ви успішно проходите головоломку. У разі програшу всі зібрані квіти згоряють.

  Шкала збору квітів. На сторінці Збору квітів є шкала, в середині і в кінці якої знаходяться коробки з подарунками. Коли шкала досягає чергового подарунка, ви його отримуєте собі.

  Таймер. Таймер відраховує час, за яке вам потрібно зібрати якомога більше квітів, щоб отримати найбільший подарунок. По закінченню часу шкала обнуляється і починає заповнюватися з початку.

  Подарунки. Всього передбачено два подарунки:

  • Перший: підсилювачі чарівний флакон і бомба;
  • Другий: підсилювачі бомба, ракета, лопатка , а також 250 золотих монет.

  Ліги. Існує п’ять ліг, різних за заробленим очками при зборі квітів, від нижчої до вищої:

 • Камінь;
 • Бронза;
 • Срібло;
 • Золото;
 • Алмаз.
 • Лідери кожної ліги переходять в наступну по старшинству лігу і отримують скрині з наборами прискорювачів і нескінченними життями.

  Lily’s Garden: Гайд по спеціальних подій

  Як правило, спеціальні події завжди приурочені до якоїсь важливої ​​для всіх дату – Новий рік, Різдво, Хеллоуїн і т.д. В цей час і запускаються різні цікаві події, беручи участь в яких ви можете отримати додаткові призи та золоті монети. Іноді ж події проводяться просто так і теж несуть в собі якусь вигоду, наприклад, вигідні розпродажі. Нижче наведені приклади деяких подій.

  Різдвяний календар

  Спеціальна подія, приурочене до кінця року, що минає. Триватиме весь грудень, аж до католицького Різдва.

  Як знайти? Іконка календаря знаходиться в правій частині екрану, значок посередині. Натисніть на нього щоб перевірити, які подарунки ви отримали, і коли прийде час отримувати наступний.

  Що робити? Вам потрібно кожен день проходити рівень з будь-яким не відкритим подарунком – за результатами ви отримаєте чудові призи! Таймер, що відлічує час до видачі наступного подарунка, знаходиться внизу календаря.

  Кібер-понеділок

  У кібер-понеділок ви маєте можливість придбати на розпродажі відмінні набори підсилювачів за зниженою ціною (знижка 65%). Щоб зробити таку вигідну покупку, клікніть на значок кібер-понеділка справа. Час до кінця розпродажу відраховує таймер внизу самого значка.

  Lily’s Garden: Висновок по грі

  Дуже красива, яскрава і цікава гра з прекрасною промальовуванням, яка, швидше за все, дуже сподобається дівчатам, адже головна героїня – дівчина, причому весела, життєрадісна і позитивна! Плюси гри:

  1. Цікавий сюжет. Ви обов’язково захопитеся цією історією, будете допомагати Лілі будувати чудовий сад, виконувати умови отримання спадщини і, звичайно, знайомитися з новими людьми! Чого тільки варта сусід-механік, дружба героїні з яким, можливо, переросте в щось більше:)

  2. Відсутність реклами. Ніяких набридливих спливаючих роликів в грі немає, так що не хвилюйтеся – від ігрового процесу вас ніхто відволікати не буде.

  3. Хороші герої. Це не просто головоломка “три в ряд”, а справжня історія, що розвивається на ваших очах. Що буде далі, ви не знаєте. Саму гру можна порівняти з серіалом, дія якого відбувається на ваших очах.

  4. Красиві головоломки. Пару слів про них. Всі головоломки різні, красиво промальовані і супроводжуються цікавими деталями: кульбабами, які потрібно прибрати з ігрового поля, або пчелками, перелітають з квітки на квітку і т.д. Спостерігати таке оформлення, безумовно зроблене з любов’ю до гри, дуже приємно.

  Автори статті: Надія Д., Ярослав І.