Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Kiss Me Пляшечка: Поради, WIKI, Огляди

KISS ME пляшечки – гра на андроїд з датою виходу 6.08.2018 р від компанії ROCKSTONEDEV. Жанр гри: Казуальні. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Особливості титулів
 • Система рейтингів в грі
 • Гайд по весіллях
 • Часті питання
 • Kiss Me Пляшечка: Гайд для новачків

  Про що ця гра? Kiss Me: Пляшка – увлекательная гра для флірту, знайомства і спілкування. Тут ви знайдете собі нових друзів і знайомих. Після запуску гри і проходження навчання, ви опиняєтеся в кімнаті, що складається максимум з 12 осіб: 6 хлопців та 6 дівчат. Тут кожен гравець по черзі крутить пляшку. Пляшка завжди зупиняється на випадковому гравцеві протилежної статі. Після того, як це сталося, двом гравцям (тому хто крутив і тому на кого вказала пляшечка) пропонується поцілуватися. Цілувати чи ні – вирішуєте тільки ви! В Kiss Me: Пляшка ви також зможете:

 • Виявляти знаки уваги, даруючи подарунки, монети і сердечка.
 • Заводити друзів, спілкуватися в загальному чаті або особистих повідомленнях.
 • Доглядати за сподобалися гравцями.
 • Грати весілля.
 • Збирати колекції і обмінювати їх на бонуси.
 • Брати участь в рейтингах кімнат, поцілунків і т.д.
 • отримувати титули і бонуси за них.
 • Переходити в інші кімнати і спілкуватися з людьми з різних точок планети.
 • Виділитися серед інших і отримати доступ до ексклюзивних можливостей допомогою VIP-статусу.
 • Навчання ігрового процесу (класична версія в соц. мережах). Гра запропонує вам пройти навчання, щоб краще зрозуміти ігровий процес.

  У центрі екрана від вас вимагається натиснути на Пляшку, щоб розкрутити її. Натисніть на пляшечку!

  Пляшка вкаже на гравця протилежної статі з пропозицією поцілувати його. Рішення за вами. Натисніть на кнопку “Так” або “Ні”.

  У грі можна також дарувати подарунки, натисніть на значок, щоб потрапити у вікно вибору подарунків. Натисніть на значок і у вікні, виберіть подарунок.

  Подарунок безкоштовний. Натисніть прямо на закоханих котиків:

  Після відправлення подарунка, вам запропонують відправити приватне повідомлення. Натисніть на іконку приватного повідомлення.

  натисніть кнопку “відправити повідомлення”. Повідомлення буде написано і відправлено автоматично після натискання кнопки вибору.

  Вітаємо! Ви навчилися грати в Kiss Me: Пляшка! Натисніть кнопку “Грати” щоб завершити навчання.

  Навчання ігрового процесу (нова версія в соц. Мережах і мобільному додатку). Гра запропонує вам пройти навчання, щоб краще зрозуміти ігровий процес. У центрі екрана від вас вимагається натиснути на Пляшку, щоб розкрутити її. Натисніть на пляшечку!

  Пляшка вкаже на гравця протилежної статі з пропозицією поцілувати його. Рішення за вами. Натисніть на кнопку “Так” або “Ні”.

  У грі можна також дарувати подарунки, натисніть на значок, щоб потрапити у вікно вибору подарунків. Натисніть на значок і у вікні, виберіть подарунок. Подарунок безкоштовний.

  Після відправлення подарунка, вам запропонують відправити приватне повідомлення. Натисніть кнопку “відправити повідомлення”. Повідомлення буде написано і відправлено автоматично після натискання кнопки вибору. Натисніть кнопку “Грати”, щоб завершити навчання. Вітаємо! Ви навчилися грати в Kiss Me: Пляшка! Після цього ви потрапите за стіл до реальних гравцям!

  Kiss Me Пляшечка: Особливості титулів

  Що таке титули? Титули – система рангів в грі. Всього є 6 титулів:

 • Новачок щоб любити один одного
 • Учень щоб любити один одного
 • Професіонал щоб любити один одного
 • Майстер щоб любити один одного
 • Грандмастер щоб любити один одного
 • Спеціаліст любові.
 • Кожен титул з 1-го по 5-й розділений на 10 рівнів. Чим вище ваш рівень, тим вище ваше місце в системі титулів. 6-й титул не має рівнів. Переходячи на нові рівні і отримуючи нові титули, ви також стаєте володарями унікальних ефектів, нагород і досягнень.

  Що я отримаю за перебування в титулах? Отримання титулів і рівнів приносить вам круті нагороди. За отримання нового рівня в титулах, ви стаєте власником одноразової нагороди у вигляді монет, стусанів, порятунків, VIP-карти, відео, шансів на поцілунок. Чим вище титул, тим краще і різноманітніше нагорода за новий рівень. Новий титул дає вам унікальні постійні ефекти. Чим вище ваш титул, тим краще ефекти: тут є і безкоштовні щоденні нагороди і способи виділити ваш профіль на ігровому столі! Ознайомитися з усіма ефектами можна на екрані титулів в грі.

  Як перейти на новий рівень і отримати новий титул? Щоб підвищити рівень, наберіть певну кількість очок титулу, виконуючи різноманітні дії:

 • Здійснюйте взаємні поцілунки;
 • Надсилайте та отримуйте подарунки і серця;
 • Займайте місця в рейтингах ;
 • Збирайте колекції.
 • Підвищення рівня відбувається в кінці дня, але можна не чекати закінчення дня і підвищити рівень заздалегідь, заплативши монети. Для того, щоб отримати новий титул, увійдіть в ТОП гравців на 10-му рівні свого титулу за результатами поточного дня.

  У чому особливість титулу “Спеціаліст любові”? Титул “Спеціаліст любові” є найвищим в грі. У ньому немає поділу на рівні. Гравці, що знаходяться в титулі “Спеціаліст любові” змагаються в загальній групі за кількістю набраних очок титулу. В кінці дня, ТОП-100 гравців титулу “Спеціаліст любові” отримують нагороди, в залежності від зайнятого місця. Також в кінці дня у всіх гравців титулу “Спеціаліст любові” віднімається 7% від загальної суми накопичених очок титулу.

  Як знайти своє місце розташування в титулах? Щоб знайти своє місце в титулах, натисніть на свою фотографію в списку гравців вашого поточного титулу. Версія для соціальних мереж:

  Мобільна версія:

  Де я можу подивитися друзів в титулах? Місцезнаходження друзів в титулах можна побачити, натиснувши на їх портрет в стрічці друзів на екрані титулів (тільки в класичній версії для соціальних мереж).

  Як отримати свою нагороду за рівень? Заберіть нагороду, натиснувши на коробочку з подарунком в нижній частині екрана. Подарунок стане доступний по закінченню дня, в разі якщо ви виконали необхідні вимоги для підвищення рівня або титулу. Версія в соціальних мережах:

  Мобільна версія:

  Kiss Me Пляшечка: Система рейтингів в грі

  Як працюють рейтинги в додатку? Таблиця рейтингів в додатку відображає вашу важливість і значимість в грі. Користувачі, що знаходяться в ТОПі рейтингів, отримують винагороди.

  Рейтинг Переглядів. Щоб з’явитися в таблиці рейтингу, потрібно набрати певну кількість переглядів вашого профілю. Враховується тільки один унікальний перегляд (один користувач – одне очко). Нагороду у вигляді фіксованої кількості очок титулу отримують перші 10 місць.

  Весільні рейтинги. До них відносяться:

  • “Найдорожчі весілля”. У “вартість” весілля входить ціна весільного оформлення і вартість подарунків, подарованих нареченому і нареченій на весіллі. Чим вище їх ціни, тим вище ваше місце в рейтингу “Найдорожчі весілля”.
  • “Найщасливіші шлюби”. Окуляри рейтингу “Найщасливіші шлюби” рівні очками шкали сімейного щастя, помноженим на кількість днів існування шлюбу.

  чим вище ваші окуляри сімейного щастя і чим довше ви перебуваєте в шлюбі, тим вище ваше місце в рейтингу. Даруйте своїй другій половинці подарунки і сердечка, щоб підвищити шкалу щастя і потрапити в рейтинг найщасливіших шлюбів.

  Рейтинги Forbes. До них відносяться:

  • “Найпопулярніші люди”. Рейтинг “Найпопулярніші люди” розраховується від вашої вартості залицянь.
  • ” найвпливовіші персони “. Ваше місце в рейтингу” найвпливовіші персони “залежить від суми, внесеної при поповненні балансу (капіталу). Щоб потрапити в цей рейтинг, потрібно зайти в грі в рейтинг Forbes і вибрати “Хочу в рейтинг”.

  Рейтинг Поцілунків. У цьому рейтингу вказані самі зацілували користувачі. Цілуйтеся активно за столом, не пропускаючи поцілунків, і ви потрапите в ТОП рейтингу.

  Рейтинг Залицяння. Тут знаходяться користувачі програми з високою вартістю залицяння. Щоб потрапити в рейтинг, потрібно підняти вартість свого профілю. Підняти вартість можна залицяннями за вами іншими гравцями.

  Музичний рейтинг. Щоб потрапити в цей рейтинг, потрібно активно використовувати відеоплеєр в грі.

  Рейтинг Активних кімнат. у цей рейтинг потрапляють кімнати, в яких подарували найбільше подарунків. Гравці, які перебували в кімнаті, що увійшла в ТОП-10 рейтингу, отримують нагороди. Крім цього, в грі з’являються тимчасові рейтинги, приурочені якого-небудь свята або події. Їх правила пояснюються прямо в грі.

  Kiss Me Пляшечка: Гайд по весіллях

  Що таке весілля в грі? Весілля – наступний рівень розвитку відносин в грі. Ви можете зробити пропозицію будь-якій людині, за яким доглядаєте. На час весілля двом гравцям дається ігрова кімната, куди вони можуть запросити друзів. Весілля супроводжується конкурсами: киданням підв’язки і букета нареченої, продажем весільного торта на аукціоні. Після весілля гравці отримують новий статус і можуть брати участь в рейтингах “Найдорожчі весілля” і “Найщасливіші шлюби”. Залицяння за людиною, яка перебуває у шлюбі, ніхто не може перекупити.

  Функціонал весіль на даний момент доступний тільки в класичній версії гри для соціальних мереж.

  Скільки пропозицій я можу зробити? Пропозиції можна робити кільком людям відразу, а також скасовувати їх. Як тільки один з ваших обранців прийме пропозицію, інші пропозиції будуть видалені.

  Як зробити пропозицію? Перейдіть у вкладку “Весілля”, виберіть розділ “Ваше весілля” і натисніть кнопку “Зробити пропозицію руки і серця “. Виберіть кільце, дату весілля і текст весільного пропозиції, натисніть кнопку “Зробити пропозицію”.

  Як довго буде активно мою пропозицію? Ваша пропозиція залишається активним до призначеної дати весілля. Ваша друга половинка також може відхилити пропозицію. В цьому випадку ви маєте право зробити його знову.

  Як я можу підготувати своє весілля? Як тільки ваша друга половинка прийме пропозицію руки і серця, у вкладці “Весілля” в розділі “Ваше весілля” стануть доступні настройки весілля. Ви зможете вибрати її оформлення: кільце, стіл, пляшечку, провідного весілля, підв’язку і букет нареченої. Ви і ваша друга половинка зможете запросити на весілля гостей: будь-яких людей зі списку ваших друзів.

  Коли почнеться моє весілля і як змінити її дату? Дата весілля вказується під час надсилання пропозиції. Весілля почнеться в обраний вами день в той час, коли пропозиція була відправлена. Якщо ви призначаєте весілля на поточне число, і ваша половинка згодна, вона почнеться через 15 хвилин після відправки пропозиції. Дату весілля можна змінити після того, як ваша друга половинка прийняла вашу пропозицію руки і серця. Перейдіть у вкладку “Весілля” і в розділі “Ваше весілля” натисніть “Змінити дату”. Зміна дати весілля – платна послуга.

  Що потрібно, щоб почалася наша весілля? Для початку весілля в весільну кімнату повинні зайти наречений, наречена і, як мінімум, 2 гостя різної статі (свідки). Після цього на ігровому столі з’явиться кнопка “Почати церемонію”.

  Як довго триває весілля? Весільна кімната діє 24 години з початку весілля. В цей час наречений, наречена і гості можуть заходити туди і грати: крутити пляшку, дарувати один одному подарунки і спілкуватися.

  З яких подій складається весільна церемонія в грі? Весільна кімната діє 24 години з початку весілля. В цей час наречений, наречена і гості можуть заходити туди і грати: крутити пляшку, дарувати один одному подарунки і спілкуватися.

  • Весільні клятви. Нареченому і нареченій задається питання, на який вони можуть відповісти “Так” або “Ні”. Якщо обидва відповіли “Так”, то наречений і наречена стають чоловіком і дружиною, і через деякий час починаються інші весільні події.
  • Кидання підв’язки нареченої. Підв’язку кидає наречений. Підв’язка летить одному з гравців чоловічої статі, обраному випадковим чином. Решта чоловіків в кімнаті можуть зловити підв’язку, клікнувши по ній, поки вона не досягла мети.
  • Кидання букета нареченої. Букет кидає наречена, і він летить однієї з дівчат в кімнаті, обраної випадковим чином . Решта дівчат можуть зловити букет, клікнувши по ньому, поки він не досяг мети.
  • Продаж весільного торта на аукціоні. Наречений і наречена продають шматочок весільного торта, і протягом хвилини гості можуть запропонувати свою ціну. Ставка оновлюється і може бути перебита іншими гравцями в кімнаті. Гравець може підвищувати ставку, поки не закінчиться час аукціону. Шматок весільного торта отримує гравець, який встиг зробити найвищу ставку. У статистиці весіль у цього гравця з’являється інформація про те, що він переміг в аукціоні.

  Що робити, якщо не зміг або не встиг вибрати оформлення для весілля і запросити на неї друзів? Не встигли вибрати будь-якої весільний атрибут? Не біда, буде використаний безкоштовний стандартний. А запросити друзів, вибрати або поміняти весільний стіл, пляшку і ведучого можна в самій весільної кімнаті вже під час весілля.

  Що робити, якщо під час весільної церемонії гравець вийшов з кімнати? Якщо після виходу гравця в кімнаті не вистачає нареченого, нареченої або двох гостей протилежної статі, весілля призупиниться. Коли гравець зайде, весілля відновиться з того ж самого події, на якому зупинилася: клятви, кидання підв’язки, кидання букета або аукціон весільного торта.

  Що таке шкала щастя і як її підвищувати? Шкала щастя – показник вашого сімейного щастя. Коли ви, перебуваючи в шлюбі, даруєте один одному подарунки і сердечка, шкала щастя підвищується. Шкала щодня падає, тому вам слід приділяти один одному увагу, щоб шлюб залишався щасливим. Якщо шкала щастя опуститься до 0, автоматично станеться розлучення.

  Чи повинні заручені люди доглядати один за одним? заручена люди повинні доглядати один за одним до весілля, щоб підтримувати вартість. Ніхто інший перекупити складаються в заручини не може. Недотримання термінів залицяння обнуляє заручини.

  Що таке рейтинги “Найдорожчі весілля” і “Найщасливіші шлюби”? У “вартість” весілля входить ціна весільного оформлення і вартість подарунків, подарованих нареченому і нареченій на весіллі. Чим вище їх ціни, тим вище ваше місце в рейтингу “Найдорожчі весілля”. Окуляри рейтингу “Найщасливіші шлюби” рівні очками шкали сімейного щастя, помноженим на кількість днів існування шлюбу. Чим вище ваші окуляри сімейного щастя і чим довше ви перебуваєте в шлюбі, тим вище ваше місце в рейтингу. Даруйте своїй другій половинці подарунки і сердечка, щоб підвищити шкалу щастя і потрапити в рейтинг найщасливіших шлюбів.

  Чи можна скасувати заручини? Заручини можна скасувати до початку весілля. Кнопка скасування знаходиться в розділі “Весілля” у вкладці “Ваше весілля”. При скасування заручин монети, витрачені на її організацію, не повертаються.

  Як я можу розлучитися? Розлучитися можна в будь-який момент після весілля. Розлучення платний: половина очок сімейного щастя. Якщо шкала щастя опуститься до 0, розлучення відбудеться автоматично і безкоштовно. Термін падіння шкали до 0% – 14 днів, за умови, що жоден з партнерів її не поповнюється.

  Скільки коштує залицяння за одруженим і розведеним чоловіком? За перебувають у шлюбі людиною доглядати не можна. Після розлучення вартість залицяння за гравцем скидається. Доглядати розведені один за одним не будуть, але вони можуть почати залицяння заново.

  Хто і за скільки буде доглядати за мною після розлучення? Розлучення і розрив заручин більше не повертає вам вартість залицяння. Залицяння скидається при розлученні і розрив відносин. Вартість залицяння буде починатися з 5 монет.

  Чому у мене пропала заручини? Перевірте ваші терміни залицяння. Недотримання термінів залицяння одного з партнерів обнуляє заручини.

  Чому у мене не відбулося весілля? Можливо, ви не дотримувалися умови церемонії. З вами в кімнаті повинно бути мінімум 2 людини різної статі (свідки), і ви повинні натиснути кнопку згоди на шлюб.

  Kiss Me Пляшечка: Часті питання

  VIP-підписка і її переваги. VIP-підписка дозволяє виділитися серед інших гравців і отримати доступ до унікальних функцій. Ось деякі з них:

  • VIP-обведення на мініатюрі фото, на екрані друзів, гостей, в стрічці популярності і в чатах.
  • Яскраві рамки і фони для профілю.
  • Пріоритет в черзі на місце за столом.
  • Можливість дарувати елітні VIP-подарунки і привертати до себе увагу.
  • Перегляд профілів користувачів в соціальних мережах.
  • Перегляд гостей , що заходили на сторінку вашого профілю.

  Як придбати VIP-статус? Ви можете оформити VIP-підписку на 7 днів або на 1 місяць в ігровому магазині. Кошти будуть списуватися з вашої картки раз в тиждень або раз на місяць в залежності від типу вашої підписки. Ви також можете спробувати VIP-підписку абсолютно безкоштовно протягом 7 днів в мобільній версії додатка!

  Від безкоштовної підписки можна відписатися в будь-який момент! За безкоштовний період кошти не списуються!

  Як поповнити баланс (монети)? Потрібно більше монет? Поповнити баланс можна декількома способами.

  • Отримати бонус за вхід в гру. З кожним днем ​​бонус підвищується на 1 монету і так до 6-ти монет, а на сьомий день вас чекає особлива нагорода: 15 монет і 3 сердечка. Якщо ви не заходили в гру в один з днів, ланцюжок бонусів скидається на початок.
  • Збирати колекції і обмінювати їх на бонуси.
  • Брати участь в рейтингах кімнат, поцілунків і т.д.
  • отримувати нагороди за титули і досягнення.
  • Дарувати і отримувати набори монет з розділу “Подарунки”.
  • Придбати. Біля вашого балансу в грі є кнопка “купити”. У мобільній версії “+”. Виберіть потрібне вам кількість монет і виконайте інструкції на екрані.

  Що робити, якщо не зарахують куплені монети? При покупці монет може бути невелика затримка між їх оплатою і отриманням. Якщо ваша покупка не прийшла відразу, зачекайте кілька хвилин. Якщо монети все ще не зараховані, перезавантажте сторінку з грою. Звертаємо вашу увагу на те, що ця гра не нараховує голоси Вконтакте та інші внутрішні валюти соціальних мереж, за допомогою яких ви заходите в гру.

  Гра також не оперує платежами безпосередньо: всі транзакції надходять через соціальні мережі. Зв’яжіться зі службою підтримки вашої соціальної мережі, щоб дізнатися, чи поступила оплата і чи була вона переведена на рахунок гри. При грі через мобільний додатки все транзакції проходять через магазини додатків (App Store або Google Play). Кошти зараховуються моментально, відразу після оплати. У разі, якщо проблема не вирішилася, зробіть скріншот підтверджує листа про те, що оплата пройшла, відправте його в службу підтримки гри і вони допоможуть зарахувати вашу покупку.

  Як дарувати подарунки? Хочете привернути увагу іншого гравця? Зробіть подарунок! Класична версія (гра в соціальних мережах): Відкрийте профіль гравця, і виберіть “Зробити подарунок”.

  При цьому ви можете зробити подарунок:

  • Одному гравцеві в кімнаті;
  • Усім гравцям в кімнаті;
  • гравцям певної статі.

  Внизу під ім’ям гравця, якого ви вибрали, є віконце вибору опції дарування.

  Нова версія (гра з мобільному додатку та соціальних мережах): Відкрийте профіль гравця, і виберіть “зробити подарунок”.

  При цьому ви можете зробити подарунок:

  • Одному гравцеві в кімнаті;
  • Усім гравцям в кімнаті;
  • Або будь-яким гравцям в кімнаті на ваш вибір.

  Можна розставляти галочки поруч з портретами гравців для дарування подарунків гравцям на ваш вибір.

  Що таке унікальні подарунки? Унікальні подарунки є в грі лише в обмеженій кількості. З кожним купленим подарунком його ціна зростає. За отримання і дарування унікальних подарунків ви заробляєте досягнення. Кожен унікальний подарунок дає 500 очок титулу одержувачу і дарує. Крім того, унікальний подарунок – відмінний спосіб привернути увагу.

  Подарунок новачкові. Хочете привітати новачка в грі? Ви можете зробити безкоштовний подарунок! У кожного нового гравця на аватарі є іконка подарунка, яку бачать тільки інші гравці. Ці подарунки даруються безкоштовно і не зараховуються в окуляри колекції, титулів і в лічильниках досягнень. Для кожної статі є свої подарунки. Разом з таким подарунком гравцеві протилежної статі надсилається міні-комплімент у приватні повідомлення з пропозицією розпочати спілкування.

  Як дарувати сердечка? Хочете подарувати сердечко? Відкрийте профіль гравця і натисніть на іконку сердечка. Дарування сердець приносить очки титулу. Ви отримаєте 4 очка титулу за кожне сердечко, а той, кому ви його подарували – 2 очка. Даруючи сердечка, ви піднімаєте в таблиці титулів своїх друзів і коханих! Класична версія (гра в соціальних мережах):

  Нова версія (гра з мобільному додатку та соціальних мережах):

  Як підвищити шанс на поцілунок? Сподобався інший гравець і ви хочете збільшити шанс поцілунку? Натисніть символ з пропозицією збільшити шанс, яка з’являється біля пляшечки. І якщо ваша симпатія буде взаємної, такий поцілунок стане пристрасним! А пристрасний поцілунок це:

  • Відразу 2 поцілунку в 1;
  • У 2 рази більше очок титулу;
  • У 2 рази більше очок колекцій.

  Якщо хтось ще підвищив шанс поцілунку разом з вами, то цей шанс ділиться між усіма підвищили шанс гравцями.

  Чому не нараховуються поцілунки? Поцілунки нараховуються тільки при заповненні кімнати гравцями 3 + 3. Крім того, поцілунки і рейтинг поцілунків не нараховуються при використанні ПО для накрутки.

  Що таке досягнення і як їх отримувати? Досягнення – це нагороди, які ви отримуєте, виконуючи ті чи інші дії в грі. Існують досягнення за поцілунки, за отримання сердечок, за кількість проведених в грі днів і т.д. Детальніше дізнатися про них ви можете в розділі “Досягнення”. Просто наведіть курсор на цікаву для вас іконку і прочитайте подробиці.

  У мобільній версії гри досягнення і правила їх отримання можна знайти, відкривши загальне меню зліва вгорі. Чим більше ви цілуєтеся, даруєте подарунків, перебуваєте в грі і т.д., тим вищі ваші досягнення і нагороди (тобто за 10 поцілунків ви отримуєте одну нагороду, за 100 – іншу, за 500 – третю і т.д. ). Також ви можете порівнювати свої досягнення з досягненнями інших гравців через профіль гравця.

  У мене вже досить поцілунків, подарунків і т.д, щоб отримати досягнення, а у мене його немає. Чому? Поцілунки, подарунки, сердечка і т.д. починають рахуватися з нуля з моменту введення досягнень в гру. Виняток: кількість днів в грі вважається з моменту вашого першого появи в додатку.

  Як знайти своїх друзів в грі? Якщо ви подружилися з гравцем, то можете додати його до себе в “Стрічку друзів”. Просто перейдіть в його профіль (клікніть на його аватару) і виберіть “Додати в друзі”. Тепер ваш друг відображається в “Стрічці друзів” в розділі “Друзі”. Ви завжди зможете дізнатися, чи грає він зараз в гру і перейти в його кімнату. Знайти людину в грі можна в таблиці титулів, гортаючи сторінки. Якщо цей гравець вам що-небудь дарував, в стрічці подій ви також легко знайдете його профіль.

  Якщо ж ви раніше спілкувалися особисто – гравця можна знайти і в особистих сообщеніях.Еще один варіант: зареєструватися в соціальній мережі вашого друга і додатися в друзі. У додатку ви автоматично опинитеся в “Стрічці друзів”. Видалити одного в додатку вибравши опцію “Видалити з друзів”. Це діє тільки, якщо гравець не є другом зі служби соціальної мережі, яку ви використовуєте для входу в гру. Поки він ваш друг в соцмережі, видалити його в додатку зі списку друзів можна.

  Як працює стусан в грі? Штурхан дозволяє видалити з кімнати будь-якого гравця, який вам не подобається або порушує порядок в кімнаті. У кожного гравця є баланс стусанів. Гравцеві, якого збираються вигнати, приходить повідомлення з пропозицією залишитися в поточній кімнаті за монети / порятунку і всім в кімнаті дається 30 секунд для прийняття рішення. Протягом цього часу будь-який гравець в кімнаті може врятувати видаляється, якщо у нього є доступні порятунку або монети. Після закінчення 30 секунд неспасенним гравець вилітає з кімнати.

  Як змінити вік, нік, статус? класична версія (гра в соціальних мережах): щоб змінити ім’я або вік, зайдіть в свій профіль. Відкривши свій профіль, ви побачите біля імені олівець для редагування. Заходьте в вікно редагування і міняйте ім’я і вік. Ці функції безкоштовні. Зверніть увагу, що ім’я і вік можна поміняти тільки один раз на добу.

  Нова версія (гра в мобільному додатку та соціальних мережах): щоб змінити ім’я або вік, зайдіть в свій профіль. Відкривши свій профіль, ви побачите біля імені олівець для редагування. Заходьте в вікно редагування і міняйте ім’я і вік. Не забудьте натиснути галочку для збереження. У цьому меню також змінюється і статус (настрій). Ці функції безкоштовні. Зверніть увагу, що ім’я і вік можна поміняти тільки один раз на добу.

  Як змінити фотографію? класична версія (гра в соціальних мережах): На верхній панелі праворуч знайдіть свій аватар і в випадаючому меню під аватаром відкрийте свій профіль. Натисніть на вікно з головним фото і завантажте фотографію з соцмережі, або натисніть “Оновити фото”. Праворуч від головного фото є вікна фотоальбому, в які також можна завантажити фотографії (до 3 шт.).

  Замінити фото на інше з вашого альбому можна , натиснувши на свій фотоальбом, вибравши там потрібне фото і натиснувши кнопку “зробити аватаром”.

  Розмір фотографії не повинен перевищувати 12 Мб. Якщо фотографія не завантажується – спробуйте завантаження в іншому браузері.

  Нова версія (гра в мобільному додатку та соціальних мережах): Натисніть на фото в профілі. Натисніть на три точки. Виберіть “Завантажити новий аватар”. Виберіть – із запропонованих варіантів * Зробити знімок або відео / Медіатека / огляд. Виберіть фото – дочекайтеся вікна.

  Збережіть зміни. Вийдіть в профіль – подивіться, чи змінилася картинка. Якщо картинка поки не змінилася, перезапустіть гру. Подивіться, чи відображається ваш новий аватар за ігровим столом.

  Навіщо потрібна чергу за столом? Черга в кімнатах (спостерігачі) – це стрічка гравців зверху за столом. Тепер при спробі переходу в кімнату, якщо в ній немає місця, гравець потрапляє в чергу. З черги спочатку в кімнату потрапляють VIP-гравці, а потім вже інші. Якщо вийшла дівчина з кімнати, то на її місце з черги йде дівчина і т.д. VIP-статус (наявність VIP-карти) допомагає швидше сісти за стіл.

  Як змінити кімнату? Для зміни кімнати зліва вгорі екрану є іконка “Змінити кімнату”. При зміні кімнати вам буде наданий вибір:

  • Випадкова кімната – кімната вибирається випадково зі списку доступних.
  • Іноземна кімната – кімната, в якій грають іноземні гравці).
  • кімната з одним, який зараз онлайн.
  • Недавня кімната – одна з останніх відвіданих вами кімнат.

  Якщо ви хочете ненадовго покинути кімнату – скористайтеся кнопкою “Пауза” (дана функція на даний момент доступна тільки для версії гри в соціальних мережах).

  Як перейти в кімнату одного? Щоб перейти в кімнату одного, потрібно натиснути “Перейти в кімнату гравця”. Кнопка знаходиться в профілі одного. Класична версія (гра в соціальних мережах):

  Нова версія (гра в мобільному додатку та соціальних мережах):

  Кнопка переходу в кімнату до одного видно, якщо:

  • Гравець онлайн;
  • Гравець вже не знаходиться в кімнаті з тим, хто відкрив його профіль.

  Ви приєднаєтесь до гри, якщо в кімнаті одного є вільне місце. Якщо вільних місць немає, ви встанете в чергу на вхід. Коли місце звільниться, вам прийде повідомлення “Чи хочете ви перейти в кімнату?”. Підтвердити навігацію протягом 15 секунд. Якщо ви не підтвердите за цей час, ваша бронь місця зніметься, і вам прийде сповіщення, що ви видалені з черги.

  Як доглядати за іншим гравцем? У вас є можливість доглядати за вподобаним вам людиною в грі.

  Залицяння триває 7 днів. Якщо протягом цього часу ніхто з гравців не перекупить залицяння, то залицяння завершиться. Перекупити нове залицяння стоїть на 1 монету дорожче попереднього. Пара, що складається у взаємному залицянні, перебуваючи за одним столом виділяється анімацією в чаті. А кращі гравці, що складаються в парі, виділені анімацією у вигляді кілець і сердечок за столом. Той, хто доглядає отримує 20% очок титулу від вартості залицяння. Щоб забрати очки титулу, виберіть дію в подіях, або заберіть їх у себе в профілі.

  у подіях з’являється підказка про те, коли можна забрати очки титулу в наступний раз. Нагорода за залицяння видається раз на добу.

  Як потрапити в стрічку популярних гравців? Стрічка популярності знаходиться під ігровим екраном. У мобільній версії – вкладка в чатах. Натисніть “Стати лідером”. Попадання в Стрічку популярності – платна послуга. Класична версія (гра в соціальних мережах):

  Нова версія (гра в мобільному додатку та соціальних мережах):

  Як поставити свою музику в кімнаті? (Вікно “Відео”). Відео – спеціальне вікно, для перегляду музичних кліпів з сервісу YouTube прямо в ігровій кімнаті. Кліп, який ви запустите буде видно всім гравцям в комнате.Ви можете складати свій плейлист всередині кімнати, перемикати композиції, поставлені іншою людиною на свої, і відзначати сподобалися відео Лайком для збереження в своїх закладках. Класична версія (гра в соціальних мережах): Вікно з відео розміщується в кімнатах праворуч зверху. Зліва від вікна є кнопка “замовити відео”.

  При натисканні на неї відкриється вікно для вибору композицій, що містить наступні вкладки:

  • “Популярні” – формується за списку Параметри “Популярні” з YouTube.
  • “Сподобалися” – відмічені вами композиції.
  • “останні” – містить останні відеозаписи, які ви програвали.
  • “Черга” – в цій вкладці знаходяться композиції, які очікують відтворення.

  Один раз на добу ви можете додати відео в кімнаті абсолютно безкоштовно. Не забудьте включити звук в плеєрі при установці композиції.

  Нова версія (гра в мобільному додатку та соціальних мережах): Вікно з відео розміщується в кімнатах внизу . Зверху справа є музичний знак, який включає плеєр.

  При натисканні на музичний знак відкриється вікно для вибору композицій, що містить наступні вкладки:

  • “Популярні” – формується за списку Параметри “Популярні” з YouTube.
  • “Сподобалися” – відмічені вами композиції.
  • “останні” – містить останні відеозаписи, які ви програвали.
  • “Черга” – в цій вкладці знаходяться композиції, які очікують відтворення.

  Один раз на добу ви можете додати відео в кімнаті абсолютно безкоштовно. Не забудьте включити звук в плеєрі при установці композиції.

  У разі, якщо хтось із гравців запустив відеоролик, який порушує правила поведінки в грі, ви можете повідомити про це, натиснувши на кнопку “поскаржитися” в правому верхньому кутку. Наймузичніші гравці потрапляють в рейтинги!

  Що таке колекції, як і навіщо їх збирати? Колекції – це система нагород, видатних за збір елементів колекцій.

  Всього в грі 7 лінійок колекцій, в кожній лінійці по 5 елементів. Виконуючи певні дії в грі (взаємні поцілунки, відправка подарунків і сердець), ви отримуєте окуляри колекцій. Набравши 350 очок колекцій, ви автоматично станете володарем випадкового елемента колекції.

  Зберіть всі елементи колекції з однієї лінійки, щоб отримати нагороду! Чим вище нагорода за лінійку колекцій, тим рідше елементи з цієї лінійки трапляються в грі.

  Що я отримаю за повністю зібрану лінійку колекції? Зібравши всю лінійку колекцій, ви зможете обміняти її на нагороду, натиснувши на кнопку “обміняти” поруч із зібраною лінійкою. Чим складніше зібрати лінійку, тим краще буде нагорода! Список нагород можна побачити на екрані колекцій в грі. Будь-яку лінійку колекцій можна збирати нескінченну кількість разів!

  Чому мене викидає з кімнати за неактивність в грі? Вас може викинути з гри за неактивність через деякий час. Щоб цього не сталося, достатньо виконувати в грі такі дії:

  • Відповідати “так” або “ні”, коли на вас вказала пляшечка;
  • Запускати або замовляти відео;
  • Піна або рятувати гравців;
  • Дарувати подарунки або сердечка.

  Якщо ви виконуєте якісь з цих дій, вас не викине з кімнати. Відеокліпи, поставлені в чергу на перегляд, не зважають активністю.

  Що робити, якщо в грі не видно поля відправки повідомлень чату тощо? Встановіть масштаб сторінки в браузері 100%. Це можна зробити через налаштування сторінки або натиснувши Ctrl + 0. Якщо це сталося в мобільній версії – спробуйте перезавантажити телефон і знову зайти в гру.

  Як очистити історію особистих повідомлень? Відкрийте приватні повідомлення і в них вкладку користувача, історію спілкування з яким хочете очистити. Справа в віконці знайдіть три точки, натисніть їх – відкриється меню. Виберіть “очистити історію”.

  Що робити, якщо у мене пропали монети? Якщо ви виявили пропажу монет на вашому балансі – терміново змініть пароль на ваш обліковий запис. Зверніться в підтримку вашої соціальної мережі з питання безпеки вашої сторінки.

  Як відрізнити модератора від звичайного гравця? Деякі гравці намагаються видавати себе за модераторів з метою обману інших користувачів, погроз їм і вимог виконання будь-яких дій. Справжні модератори так себе не ведуть! У профілі гравця є окремо стоїть позначка у вигляді букви М:

  У чаті біля повідомлення справжнього модератора також зазначено літеру М:

  Все решта гравців не є модераторами!

  Модератори не займаються збором паролів і особистих даних! Якщо гравець представляється модератором і вимагає від вас дані профілю або просить переходити за посиланнями, то перед вами шахрай, на якого слід відправити скаргу.

  Що робити, якщо стороння людина використовує мої фото або ім’я? На жаль, в інтернеті подібні ситуації – не рідкість. Інформація знаходиться в публічному доступі може бути скопійована і використана іншими недобросовісними користувачами. Якщо ви хочете уникнути подібної ситуації, задумайтеся про безпеку ваших даних, скоротіть кількість інформації, що публікується інформації про себе у відкритому доступі або сховайте її налаштуваннями приватності.

  Адміністрація програми не несе відповідальність за збереження ваших особистих фото або використання їх іншими особами. Зверніться в техпідтримку соціальної мережі, в якій граєте, якщо ваше фото використовується на сторінці іншого користувача і на підставі порушення Угоди користувача цей користувач буде видалений.

  Що робити, якщо мене ображають, порушник заважає грати? Якщо вас ображають в грі, необхідно в чаті натиснути кнопку “поскаржитися” вибравши то повідомлення, яке ви вважаєте образливим або таким, що порушує правила. Модератори будуть повідомлені про вашу скарзі, і, в разі підтвердження, порушник буде покараний блокуванням чату в грі на певний час.

  Якщо вам пишуть небажані особисті повідомлення – натискайте кнопку “Заблокувати”.

  Про порушення в профілі гравця (аватар, статус, ім’я) можна повідомити, натиснувши на аватарі порушника кнопку ” поскаржитися на профіль “.

  Як заборонити іншому гравцеві надсилати мені повідомлення? Якщо ви не хочете бачити повідомлення будь-якого гравця, ви можете додати його в список ігнорування через його профіль. Клацніть по аватару гравця або по його імені в чаті, далі виберіть опцію “заблокувати”.

  Ви не зможете отримувати повідомлення від тих гравців, яких ігноруєте . Ігнорування не має терміну закінчення. Щоб перестати ігнорувати гравця, повторіть описану вище процедуру і натисніть кнопку “розблокувати”.

  Ви також можете скористатися функцією ігнорування, якщо не хочете отримувати від гравця подарунки. При цьому ігнорування гравця не поширюється на залицяння і дарування сердець. Зверніть увагу, що ігнорування гравця не блокує для нього весь інший ігровий функціонал.

  Автор статті: Надія