Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Jade Dynasty: Поради, WIKI, Огляди

JADE DYNASTY – гра на андроїд з датою виходу 5.09.2018 р від компанії 101XP. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Особливості розвитку і екіпіровки персонажів
 • Наряди персонажів. Маунт
 • Вставка і поліпшення самоцвітів
 • Особливості бойової системи в грі
 • Зоряний дух
 • Зрілість
 • Все про Есперо
 • Вихованці
 • Ринок
 • внутріігрового покупки і магазин
 • Гайд для новачків
 • Запитання по акаунту і авторизації
 • Jade Dynasty: Особливості розвитку і екіпіровки персонажів

  Розвиток персонажа. Після досягнення персонажем 150 ур. відкривається система розвитку:

  На вкладці “Магазин – Обмін нагород” гравець може обміняти поточний досвід на пігулки розвитку.

  Гравець сам вибирає параметри для розвитку. На одну операцію розвитку витрачається 10 пігулок розвитку і певна сума золота. Кожен параметр можна розвинути 25 разів. Гравець може виконати розвиток параметрів не більше 100 разів.

  Витративши певну суму золота гравець може скинути настройки, які пройшли розвиток. Витрачені пігулки розвитку повертаються на пошту.

  Строй. Строй дозволяє підвищити параметри персонажа. Активуються параметри ладу визначаються по духу бою з найменшим рангом. Наприклад, якщо всі духи бою в строю досягли 1 рангу, бонус на Кріт складе 903, якщо всі духи бою в строю досягли 6 рангу, бонус до опору на Кріт складе +1083 і так далі.

  у строю може бути від 3 до 6 осередків, в кожну з яких можна встановити одного духу бою. Збільшити кількість осередків можна за допомогою функції розширення.

  Опис титулів. Гравець може отримати титули за виконання особливих завдань, участь у подіях і за досягнення. Натисніть на аватар персонажа і виберіть “Персонаж – Титул”, щоб переглянути отримані титули і вибрати потрібний. Рідкість титулу вказується кольором: білим, зеленим, синім, фіолетовим або помаранчевим. Деякі рідкісні титули дозволяють отримати додаткові параметри. Після отримання титулу, що дає бонуси до параметрів, застосовувати його необов’язково – бонуси будуть діяти, навіть якщо титул не використовується.

  Чари

  Накладення чар дозволяє підвищити рівень чар спорядження і відповідно – його базові параметри. Після досягнення певного рівня чар розблокуються додаткові параметри і особливі аури. Щоб накласти чари, натискаєте на аватар персонажа і вибираєте “Посилення” – “Чари”.

  Застосувати чари можна до зброї, шати, шапці, рукавичок, штанів і взуття, а також до кілець, намиста, талісманам і підвісок . Після успішного накладення чар рівень чар спорядження підвищується на 1 (максимум – 15). При невдачі рівень чар знижується на 5. Якщо поточний рівень чар нижче 5, то він знижується на 1

  Необхідні предмети чар. До них відносяться:

  • Амулет чар. Незалежно від рівня і якості спорядження при накладенні чар завжди витрачаються певні предмети. Зазвичай за одну операцію витрачається один амулет чар. Амулети чар можна отримати за вбивство монстрів в автобус, за проходження підземелля “Вир душ” ну або можна купити в магазині.
  • Амулет удачі. Правильно підібраний амулет удачі істотно полегшує накладення чар. В даний час доступні наступні види амулетів удачі:
  • Амулет безтурботності. Якщо рівень чар спорядження не перевищує 5, при невдачі він знижується на 1
  • Геніальний амулет безтурботності. Якщо рівень чар спорядження не перевищує 10, при невдачі він знижується на 1
  • Ідеальний амулет безтурботності. Підходить для будь-якого спорядження. При невдачі рівень чар знижується на 1
  • Амулет фортуни. Шанс успішного накладення чар підвищується на 20%.
  • Нефрит металу. Накладення чар завжди буде успішним.

  Результат чар. Зміна параметрів. Після кожного успішного накладення чар базові параметри спорядження підвищуються. На 8-му і 15-му рівнях чар розблокуються два додаткові параметри.

  Особлива аура. При підвищенні рівня чар зброї до 2-го, 9-го і 15-го змінюється зовнішній вигляд зброї.

  Спадкування чар. Спадкування дозволяє зберегти частину параметрів, отриманих в результаті накладення чар. Так, наприклад, якщо гравець змінює спорядження на більш просунуте, йому не потрібно повторно починати накладення чар з 0 рівня. Слід враховувати, що чим більша різниця в рівні і якості нового і старого спорядження, тим нижче буде рівень успадкованих чар.

  Авточари. Щоб спростити процес накладення чар, гравець може скористатися функцією автосполучення чар, яка стає доступною на рівні VIP3. Після цього гравець повинен вказати бажаний і мінімальний рівні чар і розмістити у відповідних осередках потрібну кількість амулетів чар і амулетів удачі. Авточари можна відключити в будь-який момент.

  Чари за дорученням. Гравець може допомогти новачкам з накладенням чар або, навпаки, звернутися до інших гравців за допомогою. Виберіть гравця і натисніть “Профіль”. В меню оберіть “Попросити чари” або “Чари за дорученням”.

  Після цього обраний гравець отримає відповідний запит. Функція накладення чар за дорученням доступна для персонажів 60 ур. і вище, які набрали більше 2000 очок чар. Чари за дорученням можна накласти до 10 разів на день. В ході цього процесу витрачаються матеріали, срібло і золото гравця, якому потрібно накласти чари.

  Титули, пов’язані з накладенням чар. Гравець, багаторазово виконав успішне накладення чар на своє або чуже спорядження, може отримати різні титули.

  натхнення

  Якщо рівень персонажа і спорядження не нижче 90, при невдалому накладення чар персонаж отримує очки одухотворення. У разі вдалого накладення чар окуляри одухотворення віднімаються.

  Окуляри одухотворення можна обміняти на нагороди.

  Після обміну віднімається відповідна кількість очок одухотворення, будьте уважні.

  Амулет долі. При невдалому накладення чар рівень чар знижується на 1, але ймовірність успіху наступного накладення зростає на 20%.

  Місячний скриньку. Дозволяє відновити рівень чар предмета спорядження до максимального рівня, який діяв раніше. Якщо спорядження успадковується, продається іншому гравцеві або поліпшується (стосується божественного спорядження), дані про рівень чар обнуляються. Можна отримати в обмін на окуляри одухотворення або в ході події “Битва за владу”.

  Знання персонажів

  Витрачаючи срібло, можна покращувати показник знання і підвищувати параметри персонажа. Ігровий інтерфейс:

  Функція знання активується на 90 ур. і налічує 200 сходинок. У вікні персонажа перейдіть на вкладку “Знання”.

  Витрачаючи срібло і пігулки знання, можна провести тренування і перейти до наступної вісі знання. Кожна ступінь знання включає в себе 10 вузлів. Шляхом тренування можна пройти 8 вузлів. Перші 6 вузлів активуються по порядку, останні 2 необхідно вибрати відповідно до напряму розвитку.

  Кнопки зліва дозволяють переглянути вже пройдені віхи знання і отримані параметри знання .

  Якщо потрібно змінити розподіл очок, вкладених в знання, можна скористатися функцією скидання. При скиданні необхідно вказати, чи потрібно скидати окуляри поточної ступені або окуляри всіх ступенів.

  Після скидання срібло, витрачений на тренування, буде повернуто гравцеві у вигляді пігулок тренування.

  Види майстерності персонажів

  Гравці можуть полювати, рибалити, добувати руду і використовувати отримані ресурси і креслення для створення кілець , талісманів, підвісок і намист. Створені прикраси додаються в спорядження персонажа, підвищуючи його боєздатність.

  збір ресурсів. Правила збору:

  • Активація: є на 28 ур.
  • Доступні дії: полювання, риболовля, гірнича справа.

  Для збору потрібно тонус (максимальне значення: 240). Тонус відновлюється автоматично з плином часу (1 од. За 6 хв.). Також можна купити тонус за злитки. У день надається 5 спроб покупки тонусу. Володіння навиком: після кожної успішної операції збору рівень володіння зростає. Після досягнення максимального рівня володіння рівень навику підвищується, що дозволяє збирати ресурси більш високого рівня.

  Гірнича справа. У локаціях завжди можна знайти звичайні рудні жили. При зборі гравець завжди отримує звичайну руду і зрідка – відмінну руду. В локаціях періодично з’являються відмінні рудні жили. При зборі гравець завжди отримує звичайну руду і досить часто – відмінну руду. Звичайні рудні жили існують постійно, відмінні зникають після 200 зборів. У магазині можна купити за злитки (кришталеву мотику), що підвищує шанс видобутку відмінною руди.

  Полювання. У локаціях водиться безліч звичайних монстрів. Якщо на монстра можна полювати, то після його вбивства гравець завжди отримує звичайну шкіру і зрідка – відмінну шкіру. У магазині можна купити за злитки (кришталевий ніж), що підвищує шанс отримання відмінної шкіри.

  Риболовля. У областях поруч з водою можна рибалити. Коли гравець потрапляє в таку область, виводиться повідомлення про можливість риболовлі. Після підтвердження повідомлення гравець переходить в стан риболовлі. При цьому активується індикатор риболовлі, автоматично зникає після закінчення певного часу. У магазині можна купити за злитки (кришталеву вудку), яка підвищує шанс отримання відмінних черепашок.

  Створення прикрас в системі майстерності. Правила створення:

  • Активація: є на 32 ур.
  • Види створюваного спорядження: кільце, талісман, підвіска, намисто.

  Створені прикраси не прив’язані до якого-небудь класу, і можливість їх використання обмежується тільки рівнем персонажа. Володіння навиком: після успішного створення прикраси рівень володіння зростає. Володіння на рівні експерта: після того як ступінь володіння навиком досягне максимуму, гравець зможе створювати прикраси на рівні (експерта).

  Для цього до інгредієнтів необхідно додати супутній матеріал. При цьому є досить високий шанс отримати додаткові параметри і підвищити значення всіх параметрів предмета. Кожен гравець може вибрати тільки один тип прикрас для створення на рівні експерта. В даний час обраний тип прикрас змінити не можна.

  Ігрова механіка. Використання різних креслень із зібраними ресурсами дозволяє отримувати різні прикраси. Після установки прикраси в спорядження боєздатність гравця підвищується. Якість створюваних прикрас, а також типи та значення їх параметрів повністю випадкові. Як і при зборі, для створення потрібно тонус. Тонус відновлюється автоматично з плином часу (1 од. За 6 хв.). Крім того, можна купити тонус за злитки. Якщо вам вдалося створити (цінне) прикраса, його можна продати на аукціоні, задавши свою ціну.

  Спорядження персонажів

  Про спорядженні. У грі Jade Dynasty персонаж може використовувати 6 предметів спорядження, 4 прикраси і 1 Еспер. Щоб переглянути використовується спорядження, натисніть на рюкзак або аватар персонажа в лівому верхньому кутку. У вікні рюкзака можна змінити спорядження.

  Типи спорядження. Є 3 типи спорядження:

 • Спорядження: зброю, одяг, взуття, шапка, штани, рукавички. Можна отримати за виконання завдань, проходження підземель, участь у подіях і так далі Параметри фіксовані, якість можна підвищити.
 • Прикраси: кільце, намисто, талісман, підвіска. Прикраси можна створити, використовуючи систему майстерності. Параметри прикрас випадкові.
 • Еспер: можна отримати за виконання завдань, проходження підземель, участь у подіях і так далі. Параметри фіксовані, якість можна підвищити.
 • Для спорядження доступні три ступені якості. Чим вище якість, тим вище будуть параметри. Спорядження, прикраси і Есперо класифікуються за рівнями. Чим вище рівень предмета, тим вище будуть його параметри. Для спорядження крім рівневої класифікації діє класифікація за якістю: божественне – магічне – вишукане.

  Відмінності спорядження різної якості. Якщо розглядати базові параметри, то божественне спорядження краще магічного, магічне краще вишуканого. Крім того, для божественного спорядження доступні синтез і поліпшення за допомогою божественних фрагментів. (Для божественних прикрас поліпшення недоступно. Якщо потрібно прикраса більш високого рівня, його можна створити, використовуючи систему майстерності.) У божественних прикрас на два параметра більше, ніж у вишуканих.

  Спадкування спорядження персонажів

  Короткий опис. Функція спадкування дозволяє перенести параметри чар і вставки з спорядження низького рівня в спорядження високого рівня. Рівень вставки при цьому зберігається, рівень чар може знизитися. У головному вікні персонажа натисніть “Посилення” і виберіть вкладку “Поліпшення”.

  Поліпшення божественного спорядження. Поліпшення божественного спорядження виконується за допомогою божественних фрагментів. У міру підвищення рівня спорядження зростає кількість необхідних фрагментів. Божественні фрагменти можна отримати в ході події “Печера Древніх” і деяких інших подій, а також в VIP-подарунках. При поліпшенні божественного спорядження рівень вставки не змінюється.

  При підвищенні рівня спорядження рівень чар знижується на 1. Після поліпшення божественного спорядження його базові параметри істотно зростають. Бонуси від рівня чар визначається по новому рівню спорядження. Приклад поліпшення божественного спорядження: Поліпшення божественного шати Айні 100 ур. (Справжня мантія Огнераздела) з рівнем чар +10:

  • Необхідна кількість божественних фрагментів: 60.
  • Зниження рівня чар: спорядження переходить в наступний діапазон рівнів, тому рівень чар знижується на 1 .
  • Підсумок: божественне вбрання Айні 130 ур. (Справжня мантія Неба) з рівнем чар +9.

  Вставка

  Застосувати вставку можна до зброї, шати, шапці, рукавичок, штанів і взуття, а також до кілець, намиста, талісманам і підвісок. Підсумковий рівень вставки залежить від якості амулета вставки: чим вище якість амулета, тим вище буде рівень вставки (максимум: 100). При невдачі рівень вставки спорядження не знижується, але амулет вставки зникає. Кожен предмет спорядження може отримати до 3 різних параметрів вставки.

  При використанні нефриту луски дракона вставка завжди буде успішною.

  Спорядження для вставки. Гравець повинен вибрати предмет спорядження. Після успішної вставки її рівень цього предмета буде підвищено.

  Амулет вставки. Цей предмет витрачається завжди. Кількість амулетів вставки залежить від рівня вставки. Амулети вставки можна отримати за проходження підземель. Залежно від якості виділяють 3 типи амулетів вставки: звичайні, геніальні і ідеальні. Чим вище якість амулета, тим вище буде рівень вставки.

  Нефрит луски дракона. Предмет, що підвищує удачу, при використанні якого вставка завжди буде успішною. Можна отримати по вівторках під час події “Контрудар Кривавої кузні”.

  Результат вставки. За допомогою вставки гравець може додати в спорядження параметри від різних амулетів вставки. У кожен предмет можна додати до 3 додаткових параметрів і таким чином отримати персоналізоване спорядження під певну манеру бою.

  Спадкування параметрів вставки. У нове спорядження можна перенести всі параметри вставки зі старого. Таким чином при отриманні спорядження вищого рівня (якості) гравцеві не потрібно повторно виконувати вставку. У нового і старого спорядження в сумі буде 6 параметрів вставки. При спадкуванні гравець може вибрати будь-які 3 параметра з 6.

  автовставка. Щоб спростити процес вставки, можна скористатися функцією автовставка. Для цього потрібно вказати необхідний рівень вставки і розмістити у відповідних осередках потрібну кількість амулетів вставки. Автовставка можна зупинити в будь-який момент.

  Jade Dynasty: Наряди персонажів. Маунт

  Де я можу налаштувати наряд персонажа? Зайдіть в меню персонажа і в правому нижньому кутку виберіть “Вигляд”, щоб відкрити вікно налаштування нарядів.

  Типи нарядів. В даний час можна вибрати тип зачіски, тип особи, наряд і зброю. Щоб вибрати тип, натисніть відповідну кнопку в нижній частині вкладки “Облік”.

  Список видів. Після вибору типу можна переглянути всі наявні види і вибрати відповідний. Наявні види підсвічуються.

  Відображення вигляду. Виберіть наявний вигляд. Справа в розділі “Надітий наряд” відображаються види позначаються зеленим значком у вигляді ока. Червоний колір значка вказує на те, що вигляд є в спорядженні, але не відображається.

  Купівля видів. Облики можна купити в магазині за злитки. Перед покупкою можна використовувати функцію перегляду.

  Камінь трансформації. Увійдіть в меню персонажа і в правому нижньому кутку виберіть “Вигляд” , щоб відкрити вікно налаштування каменів трансформації.

  Вибравши наявний вигляд, натисніть в правому нижньому кутку “Ок” або “Скасування “. Трансформація дозволяє змінити поточний вигляд персонажа відповідно до обраного каменем трансформації.

  Натисніть “Скасувати”, щоб відновити вигляд персонажа.

  Купівля каменів трансформації. Камені трансформації можна купити в магазині за злитки. Перед покупкою можна використовувати функцію перегляду.

  Забарвлення наряду. На даний момент забарвлення доступна для трьох комплектів (чоловічих і жіночих): наряд долі, наряд високої моди, наряд духу лисиці. Наряди, що допускають забарвлення, відзначені в списку значком пензлика.

  Порядок забарвлення наряду. Підготуйте матеріали. Матеріали можна отримати, купивши в магазині в категорії “рідкість” фарби для наряду.

  Для трьох доступних в даний час комплектів потрібні наступні матеріали:

 • Наряд долі: фарбувальний чан x1, чиста вода x6, звичайна фарба x32. Можна вибрати будь-який з трьох кольорів.
 • Наряд високої моди: фарбувальний чан x1, чиста вода x6, звичайна фарба x29. Можна вибрати будь-який з трьох кольорів.
 • Наряд чарівної лисиці: фарбувальний чан x1, чиста вода x6, прекрасна фарба x32. Можна вибрати будь-який з трьох кольорів.
 • Перейдіть на вкладку “Вигляд – Наряди”, виберіть наряд і колір, в який необхідно пофарбувати наряд.

  Натисніть “забарвлення” для забарвлення обраного наряду. (Увага! При отриманні нового наряду забарвлення потрібно повторити.) Після закінчення забарвлення можна надіти наряд.

  Маунт

  Вхід. Натисніть на аватар персонажа і виберіть “Вигляд – Маунт”.

  Список горгон. У списку горгон відображаються види всіх доступних в грі горгон. Наявні у гравця Маунт підсвічені. Після вибору Маунт зі списку будуть показані швидкість верхом, швидкість польоту і способи отримання. Маунт можуть бути 1-місцевими, 2-місцевими та 5-місцевими. Все Есперо в грі також можуть виступати в ролі горгон (1-місцевих).

  Швидкість Маунт. В даний час все Маунт мають однакову швидкість: їзда верхи – 150, політ – 165.

  Великий дух. Під час польоту витрачається великий дух. За кожні 2 хв. на землі додається 300 од., в польоті кожну секунду витрачається 3 од. Почати політ можна, набравши 900 од. (До 30 ур. Не витрачається). Світло півмісяця дозволяє повністю відновити велике бажання пізнати світ (2400 од.).

  Трансформація і припинення трансформації. У вікні горгон натисніть “Трансформація”, щоб змінити вигляд Маунт, або “Припинити трансформацію”, щоб відновити вигляд Маунт. Вибравши наявного Маунт, натисніть в правому нижньому кутку “Трансформація” або “Припинити трансформацію”. Трансформація дозволяє змінити вигляд чинного в даний момент Еспера.

  Натисніть “Припинити трансформацію”, щоб відновити вигляд чинного в даний момент Еспера.

  Jade Dynasty: Вставка і поліпшення самоцвітів

  Загальні відомості. Натисніть на аватар персонажа і виберіть (Посилення – Самоцвіти) , щоб перейти в вікно синтезу і вставки самоцвітів.

  Ігрова механіка. Самоцвіти можна вставити в кільце, намисто, талісман та підвіску і відповідно підвищити параметри цих предметів. Параметри самоцвіту, вставленого в осередок прикраси, будуть діяти, навіть якщо саме прикраса відсутня. Самоцвіти можна вставити і витягти. Витягнуті самоцвіти повертаються в рюкзак.

  У осередку кільця і ​​намиста можна вставити самоцвіти атаки, в осередку талісмана і підвіски – самоцвіти захисту. В осередку зброї, рукавичок і взуття можна вставити самоцвіти атаки, в осередку шапки, вбрання і штанів – самоцвіти захисту. Після того як в предмет спорядження буде вставлено певну кількість самоцвітів відповідного рівня, активуються додаткові параметри.

  Синтез самоцвітів. З 3 самоцвітів, поміщених в осередок триграм, можна отримати 1 самоцвіт вищого рівня. Синтез можливий тільки для самоцвітів одного типу. Тип параметрів після синтезу не змінюється.

  Поліпшення самоцвітів. Натисніть кнопку “Поліпшення” у вікні самоцвітів, щоб підвищити рівень вставлених самоцвітів. У вікні вставки самоцвітів можна провести швидке поліпшення вставлених самоцвітів. Після вибору самоцвіту і потрібного рівня поліпшення буде автоматично розраховане необхідну кількість самоцвітів 1 ур. (Покупка виконується за найбільш вигідною ціною). Покращений самоцвіт залишається в осередку спорядження і продовжує діяти.

  Поліпшення самоцвіту виконується кроком в 10% (від 10% до 100%). Гравець вибирає потрібний показник поліпшення в процентах, після чого витрачаються самоцвіти в мішку для самоцвітів і в рюкзаку, а звичайні і чудові параметри поліпшується самоцвіту підвищуються. Коли показник поліпшення досягає 100%, рівень самоцвіту підвищується на 1.

  Якщо в мішку для самоцвітів недостатньо самоцвітів 1 ур. і в рюкзаку недостатньо фрагментів самоцвітів, можна купити бракуючі самоцвіти за злитки або персональні злитки. Для активації чудових параметрів необхідно, щоб рівень накреслення збігався з рівнем самоцвіту. Значення чудових параметрів підвищуються в міру переходу самоцвіту в наступний діапазон рівнів.

  Витяг самоцвітів. Щоб витягти самоцвіт, натисніть кнопку ” витяг “у вікні самоцвітів. Під час вилучення гравець отримує сам самоцвіт і самоцвіти 1 ур., Кількість яких залежить від поточного показника поліпшення. Вихідний самоцвіт падає в рюкзак. Приклад: при вилученні 1 каменю геоманта (4 ур.) З показником поліпшення 80% гравець отримує 1 самоцвіт 4 ур. і 39 самоцвітів 1 ур. Натисніть Ok, щоб підтвердити витяг.

  Осередок триграм. Щоб перейти в вікно вогнища триграм, натисніть (Меню персонажа – Осередок триграм).

  Осередок триграм використовується головним чином для підвищення і зниження рівня самоцвітів, синтезу божественного спорядження 15 ур., зміни самоцвітів, зміни амулетів вмонтування і синтезу Есперо. У лівій частині вікна розміщуються предмети і відображається результат синтезу. Помістіть потрібні предмети в порожні клітинки по зовнішньому колу і натисніть кнопку “Синтез”. У центрі кола з’явиться синтезований предмет. У правій частині вікна з’явиться повідомлення вміст рюкзака. Натисніть на потрібний предмет, щоб помістити його в порожню клітинку кола.

  Можливі дії в осередку триграм. До них відносяться:

  • Підвищення рівня самоцвітів : З 3 однакових самоцвітів можна створити такий же самоцвіт вищого рівня.
  • Зниження рівня самоцвітів: Будь-самоцвіт 2 ур. і вище при використанні талісмана зниження можна розібрати на 3 самоцвіту 1 ур.
  • Зміна самоцвітів: Застосувавши до самоцвіту талісман зміни, можна отримати самоцвіт того ж рівня з іншими параметрами.
  • Синтез божественного спорядження: Помістивши в осередок триграм 150 божественних фрагментів і амулет синтезу для необхідного класу, щоб створити відповідний предмет божественного спорядження 15 ур.
  • Зміна амулетів вмонтування: застосувавши до амулетові вмонтування талісман зміни, можна отримати амулет вмонтування того ж рівня з іншими параметрами.
  • Синтез Есперо: з 100 фрагментів Сфери Крові можна створити цілий Еспер (Сфера Крові); з 100 фрагментів Спірітуал можна створити цілий Еспер (Спірітуал). Розмістивши в осередку триграм Сферу Крові, Спірітуал і сферу духу, можна створити Душу вампіра. Всі матеріали зникнуть, але успадковані параметри збережуться.

  Камінь гравіювання. Камінь гравіювання дозволяє виконати гравіювання для осередку самоцвіту і підвищити рівень гравіювання. Камінь гравіювання можна отримати в ході подій “Стогін Зверобога” і “товстосумів” або купити в крамниці обмежених продажів.

  Самоцвіти з чудовими параметрами можуть мати один з 11 рівнів (від 1 рівня до божественного). Залежно від рівня гравіювання, застосованого до осередку самоцвіту, активуються чудові параметри різного рівня, але рівень активованих параметрів не може перевищувати рівень самого самоцвіту.

  Приклад: до осередку самоцвіту застосована гравірування 5 ур., але в осередок вставлений самоцвіт 3 ур., тобто будуть активовані чудові параметри 3 ур.

  до осередку самоцвіту застосована гравірування 4 ур., в осередок вставлений самоцвіт 5 ур., тобто будуть активовані чудові параметри 4 ур.

  Jade Dynasty: Особливості бойової системи в грі

  РК. Щоб перейти в вікно PK, натисніть кнопку PK в головному вікні.

  • Захист гільдії: знявши прапорець, ви зможете атакувати гравців зі своєї гільдії.
  • Захист клану: знявши прапорець, ви зможете атакувати гравців зі свого клану.
  • Захист білого імені: знявши прапорець, ви зможете атаки ать гравців з білими іменами на своєму сервері.
  • Захист оранжевого / червоного імені: знявши прапорець, ви зможете атакувати гравців з помаранчевими і червоними іменами на своєму сервері.

  Для активації режиму PK гравець повинен досягти 30 рівня. Штрафи: Агресію можна знизити, перебуваючи в авторежимі в локаціях, де за вбивство інших гравців нараховуються очки агресії. Якщо рівень агресії досягає 20, персонаж полягає в тюрму. Звільнитися можна після зниження агресії до 0 (автоматичний режим онлайн або сувій клятви).

  Коли вбивають гравця з червоним ім’ям, у нього віднімається досвід відповідно до показником агресії. Штраф знімається при воскресінні послушником Скай.

  Оголошення війни. Виберіть гравця і натисніть на його індикатор здоров’я. В меню оберіть Війна.

  Натисніть на аватар гравця у вікні чату. В меню оберіть Оголошення війни.

  Оголошення війни односторонньо, тобто підтвердження противника не потрібно. По суті оголошення війни являє собою перехід в режим PK щодо одного супротивника. Стан війни триває 30 хв.

  Нагороди та штрафи за вбивство гравця, якому оголошено війну, визначаються так само, як і при PK в польових локаціях. Гравець, який оголосив війну, може скасувати стан війни, перейшовши до списку оголошених воєн в вікні PK.

  Поєдинок. Знайдіть в Хеяне Донніша і в діалозі з ним виберіть “Почати поєдинок”.

  Після цього з’явиться наступне вікно:

  У цьому вікні вставте ID гравця, якого ви хочете викликати на поєдинок, і внесіть необхідну плату. ID гравця можна отримати наступним чином:

 • У профілі гравця натисніть на ID на панелі параметрів, щоб скопіювати його.
 • Натисніть на аватар гравця і в меню оберіть Копіювати ID.
 • у вікні чату натисніть на аватар гравця і в меню оберіть Копіювати ID.
 • Гравець, викликаний на поєдинок, отримує повідомлення. Йому також потрібно звернутися до Доннішу в Хеяне і вибрати Прийняти. Після того як виклик буде прийнятий, обидва гравці переносяться в локацію поєдинку. Після визначення результатів бою гравці повертаються в свої локації. Незалежно від результатів гравці не отримують нагороди і не отримують штрафи.

  Дуель. Виберіть гравця і натисніть на його індикатор здоров’я. В меню оберіть Дуель.

  Натисніть на аватар гравця у вікні чату. В меню оберіть Дуель.

  після підтвердження противники переносяться в дуельну локацію. Після визначення результатів бою гравці повертаються в свої локації. Незалежно від результатів гравці не отримують нагороди і не отримують штрафи.

  Велика битва. Перебуваючи на рингу Хеяна, натисніть на аватар капітана іншого загону і виберіть “Арена”. Після отримання підтверджень від капітанів обох загонів ви перейдете в режим Великий битви.

  Рівень гравців ≥ 30, всі члени загонів повинні знаходитися на рингу Хеяна. Процес змагання: капітан, якого викликають на Велику битву, отримує запит на участь в змаганні.

  після підтвердження запиту гравці обох загонів отримують повідомлення про необхідність підтвердити свою участь. Якщо рівень будь-якого гравця не відповідає вимогам або його немає на рингу, він натискає “Скасування” і далі не бере участі в Великий битві.

  Решта гравці переносяться в локацію змагання.

  Після визначення результатів битви гравці повертаються на ринг. Незалежно від результатів гравці не отримують нагороди і не отримують штрафи.

  Як заробити очки честі? Після того як у гравця закінчаться спроби проходження будь-якого підземелля, він може допомогти пройти це підземелля іншому гравцеві і отримати за це окуляри честі (не більше 2 разів на день на підземелля). Окуляри честі за проходження підземель:

  • Мираж: 100 очок в день;
  • Солом’яний храм: 100 очок в день;
  • Вир душ: 100 очок в день;
  • Печера Стародавніх / Палати мороку: 100 очок в день;
  • стогін Зверобога: 100 очок в день;
  • Берег Мрій: 100 очок в день;
  • Небесна вежа: 400 очок в тиждень .

  за одне проходження нараховується 50 очок доблесті, тобто за тиждень можна отримати 4600 очок. Після того як гравець 20 разів за поточний день пройде подія “Набіг перевертнів”, він може допомогти іншому гравцеві. Після 20 проходжень гравець отримує 20 спроб допомоги, за які нараховуються очки честі. За одне проходження гравець отримує 5 очок. За день можна заробити не більше 100 очок.

  Отримані окуляри честі можна обміняти на вкладці “Магазин – Обмін нагород – Честь”.

  Рейтинг. Рейтинг показує результати гравців на сервері. Кращі гравці отримують рейтингові нагороди. Щоб перейти в вікно рейтингу, натисніть Меню персонажа – Рейтинг Jade Dynasty.

  Зліва у вікні вказані категорії, за якими розраховується рейтинг. Вибравши категорію, гравець може переглянути відповідні дані. Справа наводиться детальна інформація, яка буде різною в залежності від обраної категорії. У правому нижньому кутку знаходяться кнопки переходу між сторінками. Натисніть на стрілку вліво або вправо, щоб перейти на попередню або наступну сторінку. Якщо в обраної категорії передбачена нагорода, внизу відображається кнопка “Опис нагороди”, натиснувши яку, можна переглянути відомості про нагороду.

  Компенсація досвіду. Гравець, який не встиг взяти участь у події, може отримати компенсацію у вигляді досвіду.

  Розмір компенсируемого досвіду можна побачити на вкладці “Параметри персонажа”.

  Щодня о 4:00 на сервері оновлюються дані про участь гравців в події. Кількість подій, в яких гравці не змогли взяти участь в попередній день, обнуляється, і відповідно до цього кількістю розраховується розмір компенсируемого досвіду. Компенсується досвід не обнуляється, а підсумовується до досягнення максимального значення. Максимальне значення компенсируемого досвіду дорівнює половині сумарного досвіду, який гравець може отримати за події протягом 5 днів.

  При отриманні компенсації вихованцям нараховується досвід в такому ж розмірі. За подія “Безсоння” гравець відразу отримує 50% від максимально можливого досвіду для його рівня. Щоб отримати 50% від максимально можливого досвіду від підземель “Міраж”, “Вир душ”, “Набіг перевертнів” і “Солом’яний храм”, необхідно вбивати монстрів і проходити підземелля.

  Духи бою

  гравець може отримати духів бою за виконання завдань, проходження підземель і участь в подіях. Зібравши достатню кількість духів бою, можна активувати лад, що дає значний бонус до параметрів. За допомогою фрагментів духів бою можна підвищити ранг духів бою і, відповідно, підвищити що надаються ними бонуси.

  Отримання. Виконання завдань, проходження підземель і участь в тимчасових події. Використовуючи фрагменти духів бою, прах душі і срібло, можна підвищити ранг духів бою. Чим вище ранг духу бою, тим вище буде бонус до параметрів. Бонус від духів бою діють завжди незалежно від того, чи знаходяться вони в строю чи ні.

  Спорідненість. Якщо в строю є духи бою, пов’язані відносинами спорідненості, активуються параметри спорідненості. Параметри спорідненості дають персонажеві додаткові бонуси. Кожен дух бою може бути пов’язаний відносинами спорідненості з не більше ніж 4 іншими духами. Ранг духу бою не впливає на параметри спорідненості, вони активуються лише при введенні в дію відповідного духу бою.

  Підвищення. Для підвищення потрібні фрагменти духів бою і прах душі. Після підвищення параметри духу бою поліпшуються.

  Загартування. Загартування дозволяє за золото додати додаткові параметри і зв’язки спорідненості, але не впливає на поточні параметри і спорідненість. Параметри гарту: після гарту дух бою може отримати від 1 до 3 додаткових параметрів. Кількість і типи установки не були залежать від поточних параметрів і рангу духу бою. Загартування і спорідненість: після гарту дух бою може отримати від 1 до 3 додаткових зв’язків спорідненості. Кількість зв’язків не залежать від поточних параметрів і рангу духу бою.

  Jade Dynasty: Зоряний дух

  Активація функції. Система зіркових духів: на 70 ур. відкривається синя карта, на 138 ур. – фіолетова. Синя карта розблокується за замовчуванням. Встановлений зоряний дух підвищує параметри і показник шляху персонажа.

  Натисніть на аватар персонажа і виберіть Персонаж – Зоряний дух, щоб перейти в вікно зіркових духів.

  Опис зоряних карт. доступні синя і фіолетова зоряні карти. Кожна карта розділена на три області: зелену, фіолетову і помаранчеву. Встановивши зоряного духу в клітинку, можна отримати бонус до параметрів. Встановлених зіркових духів можна поліпшити за допомогою зоряного пилу того ж напрямку.

  При поліпшенні вільного осередку до 10 ур. (На синьої карти) можна розблокувати наступний елемент зоряного духу. Макс. ур. осередків: 20. Активація фіолетовою карти: рівень персонажа ≥ 138, 9 осередків на синьої карти поліпшені до 10 ур. (У вікні з’явиться стрілка). При поліпшенні вільного осередку до 10 ур. можна розблокувати наступний елемент. Макс. ур. осередків: 17.

  Осередки зіркових духів. На синій карті присутні осередки “Схід”, “Захід”, “Південь” і “Північ”; на фіолетовою карті – осередки “Сяйво”, “Небезпека”, “Творчість”, “Виконання”. У клітинку можна вставити зоряний дух того ж напрямку, що і осередок, але тип зоряного духу може бути будь-яким.

  Типи зіркових духів. Для синьої карти доступні зіркові духи типів Сіріус, Альтаїр, Вега, Ригель, Арктур ​​і Антарес; для фіолетовою карти – Кохаб, Процион, Канопус, Денеб. Зоряні духи різних типів мають різні параметри.

  Установка зоряного духу. Натисніть на вільну позицію і виберіть в рюкзаку зоряний дух. Після установки персонаж отримає бонус до параметрів.

  Поліпшення зоряного духу. Підвищення рівня виконується за допомогою зоряного пилу того ж напрямку, що і зоряний дух. Виберіть зоряний дух, що побачити, скільки зоряного пилу потрібно для його поліпшення, і натисніть “Поліпшення”. При нестачі зоряного пилу витрачаються злитки. Після досягнення зоряним духом 16 ур. стає доступний один додатковий параметр.

  Як зняти зоряний дух? Виберіть встановлений зоряний дух і натисніть “Зняти”, щоб повернути зоряний дух в рюкзак.

  Розбір зоряного духу. При розборі зоряного духу ви отримаєте зоряний пил того ж напрямку, що і зоряний дух. Зоряний пил повертається в повному обсязі.

  Як отримати зіркових духів? Купівля на вкладці “Магазин – Зоряний дух”.

  Опис зоряного пилу. При розборі зоряного духу можна отримати зоряний пил того ж напрямку, що і зоряний дух. Зоряний пил використовується для поліпшення зіркових духів.

  Перетворення зоряного пилу. Натисніть кнопку “Перетворення” поруч з обраної зоряним пилом. З’явиться вікно, в лівій частині якого буде знаходитися обрана зоряний пил (вихідний матеріал). У правій частині необхідно вибрати зоряний пил, яку потрібно отримати. З 3 од. вихідної пилу утворюється 1 од. потрібної пилу.

  Перетворення можливо тільки в межах однієї зоряної карти, тобто зоряний пил з синьої карти можна перетворити в пил для фіолетовою і навпаки.

  Способи отримання зоряного пилу. Розбір зіркових духів, загадковий зоряний мішок і фіолетова зоряна торба.

  Параметри зоряної області. При установці зіркових духів одного типу (наприклад, Сіріус) в осередках одній області (зеленої, фіолетової або помаранчевої) активуються параметри області. Можна отримати різні параметри, встановлюючи різних зіркових духів в різних областях. На синього і фіолетового картах активуються однакові параметри, але їх значення будуть різними.

  Параметри синьої карти. Зелена область:

  • Сіріус: опору. Криту +6576;
  • Альтаир: влучність +6576;
  • Вега: кріт +6576;
  • Ригель: кріт +6576;
  • Арктур: ухилення + 2629;
  • Антарес: ​​влучність +6576.

  Жовта область:

  • Сіріус: здоров’я +82 050;
  • Альтаир: атака +3515;
  • Вега: дух +3515;
  • Ригель: атака +3515;
  • Арктур: захист +3515;
  • Антарес: ​​дух + 3515.

  Фіолетова область:

  • Сіріус: атака +5273;
  • Альтаир: здоров’я +123 075;
  • Вега: здоров’я +123 075;
  • Ригель: захист +5273;
  • Арктур: здоров’я +123 075;
  • Антарес: ​​захист +5273.

  Параметри фіолетовою карти. Зелена область:

  • Процион: опору. Криту +6576;
  • Канопус: влучність +6576;
  • Денеб: кріт +6576;
  • Кохаб: ухилення +2629.

  Жовта область:

  • Денеб: здоров’я +82 050;
  • Кохаб: атака +3515;
  • Процион: атака +3515;
  • Канопус: захист +3515.

  Фіолетова область:

  • Процион: дух +5273;
  • Канопус: атака +5273;
  • Денеб : захист +52 736;
  • Кохаб: здоров’я +123 075.

  Jade Dynasty: Зрілість

  Про зрілість. Після досягнення вами 108 ур. у вас відкриваються перші 2 групи параметрів зрілості і активується відповідна функція. У кожну групу входять 2 параметра: основний і додатковий. Для підвищення параметрів використовуються функції творення і звернення.

  Активація параметрів:

  • Основи. Рівень розблокування: 108. Витрати на розблокування: немає;
  • Концентрація. Рівень розблокування: 108. Витрати на розблокування: немає;
  • Треножник. Рівень розблокування: 111. Витрати на розблокування: 1 друк чистоти;
  • Розуміння. Рівень розблокування: 116. Витрати на розблокування: 5 печаток чистоти;
  • Безодня. Рівень розблокування: 122. Витрати на розблокування: 10 печаток чистоти;
  • Шанування. Рівень розблокування: 130. Витрати на розблокування: 20 печаток чистоти.

  Предмет для розблокування: друк чистоти. Можна купити в магазині за 100 персональних злитків.

  Творення. Творення дозволяє підвищити рівень обраної групи параметрів (максимальний рівень: 60). При підвищенні рівня творення підвищуються значення основного і додаткового параметрів з обраної групи, а також розширюється діапазон, в якому можливо випадкове зміна значень параметрів при зверненні. При творенні витрачається предмет “сутність трьох владик”. Після кожної успішної операції рівень творення підвищується на 1. Після досягнення певного рівня творення активуються додаткові бонуси.

  Предмет для творення: сутність трьох владик. Можна отримати в ході подій “Стогін Зверобога” і “Небесні кристали” або купити в магазині за 10 персональних злитків.

  Звернення. Звернення дозволяє випадковим чином перерозподілити значення параметрів. Спочатку можна підвищити рівень всіх груп параметрів шляхом творення (після підвищення рівня підвищуються граничні значення параметрів) і потім виконати звернення, що дозволяє домогтися максимального зростання.

  При кожному зверненні змінюються всі додаткові параметри. Значення основних та додаткових параметрів змінюються випадковим чином в межах заданих діапазонів. Якщо змінювати тип і значення додаткового параметра не потрібно, цей параметр можна заблокувати замком звернення. Після блокування цей додатковий параметр і його значення не будуть змінюватися при наступному зверненні.

  Отримавши в результаті звернення потрібні параметри, обов’язково збережіть їх і потім заблокуйте. При кожному зверненні витрачається 1 яшма звернення. При кожному зверненні можна заблокувати 2 додаткових параметра. Після звернення може з’явитися не більше 2 однакових додаткових параметрів. Після звернення може з’явитися особливий параметр – зниження шкоди.

  Предмет для звернення: яшма звернення. Можна отримати в ході подій “Стогін Зверобога”, “Небесні кристали” або купити в магазині за 5 персональних злитків.

  Jade Dynasty: Все про Есперо

  Хто такі Есперо? Еспер – це предмет спорядження, і розміщується він у відповідній клітинці. Еспер володіє базовими параметрами, що підвищують боєздатність персонажа і розширюють його можливості. Після установки в спорядження стає персональним. Одночасно один персонаж може використовувати тільки один Еспер. Чинний в даний момент Еспер відображається поруч з персонажем і, крім іншого, несе декоративну функцію.

  Есперо можна колекціонувати. При першому використанні нового Еспера активуються параметри колекції, що забезпечують постійне підвищення боєздатності персонажа і дозволяють трансформувати Еспер в Маунт. Для Еспера є розвиток, після якого змінені параметри записуються в сам Еспер. Розвинути можна тільки Еспер, що використовується в даний момент в спорядженні. В один і той же момент кожен гравець може використовувати тільки один Еспер. Задіюючи свої можливості, ви можете використовувати Еспер як засіб пересування.

  Переродження Еспера. Отримання: для зібраних і активованих Есперо можна виконати переродження. Для переродження Еспера потрібно життєвий дух, який можна отримати за проходження Солом’яного храму і Небесної вежі.

  Переродження: Використовуйте життєвий дух для розвитку Еспера. Після переродження рівень і параметри життєвого духу підвищуються. Незалежно від того, чи є цей Еспер в рюкзаку, параметри життєвого духу діють постійно.

  Відповідь: Кожне підвищення життєвого духу двох Есперо, пов’язаних відносинами відгуку, на 5 рівнів призводить до підвищення рівня і параметрів відгуку. Незалежно від того, чи є цей Еспер в рюкзаку, параметри відгуку діють постійно.

  Посилення Еспера. Все Есперо при отриманні мають 1 рівень. На вкладці Еспер – Посилення гравець може виконати поглинання іншого спорядження і тим самим підвищити показник досвіду поточного Еспера.

  Чим вище якість Еспера, тим більше досвіду потрібно для підвищення його рівня і тим ефективніше стають його навички. При посиленні підвищується рівень Еспера, значення його базових параметрів і рівень навичок.

  Для поглинання можна використовувати не тільки спорядження, а й особливий предмет: дар небес . Він дозволяє отримати багато досвіду.

  Криваве злиття Есперо. Щоб використовувати функцію кривавого злиття, натисніть на аватар персонажа і виберіть “Еспер – Криваве злиття”. У кожного Еспера є 3 параметри кривавого злиття, які можна змінити, натиснувши кнопку “Розвиток”. При розвитку витрачається містична пил, яку можна отримати в ході ігрових подій або придбати в магазині. При розвитку показники параметрів обнуляються.

  Якщо у двох Есперо типи параметрів кривавого злиття збігаються, можна виконати криваве злиття, щоб підвищити ці параметри. Після кривавого злиття відповідні параметри основного Еспера зростають, а у Еспера-донора обнуляються. Значення параметрів, отримані після кривавого злиття, фіксовані. Криваве злиття виконується за срібло.

  Спадкування Еспера. Щоб використовувати функцію наслідування, натисніть на аватар персонажа і виберіть “Еспер – спадкування “. За допомогою успадкування можна передати параметри посилення, насичення і кривавого злиття вихідного Еспера новому.

  Після злиття вихідний Еспер зберігається, але його параметри насичення обнуляються, а параметри кривавого злиття скидаються.

  Насичення Еспера. Еспер підвищує рівень і ефективність бойових навичок Еспера. Використавши указ істини, на вкладці Еспер – Насичення можна змінити ефекти насичення чинного Еспера.

  Укази істини вручаються в ході події “Небесна скарбниця” або купуються в магазині. Витративши золото, можна заблокувати параметри насичення, щоб при наступній операції вони не змінювалися.

  У міру підвищення рівня персонажа зростає кількість витрачених предметів і золота, а також кількість бонусних рівнів до навичок.

  • Рівень персонажа: 35-39; бонус до навичок: 1 ур.
  • Ур. персонажа: 40-99; бонус до навичок: 1-2 ур.
  • Ур. персонажа: 100-119; бонус до навичок: 1-3 ур.
  • Ур. персонажа: 120-149; бонус до навичок: 2-3 ур.
  • Ур. персонажа: 150; бонус до навичок: 2-4 ур.

  Після насичення бонуси застосовуються тільки до вже вивченим класовим навичкам.

  Осягнення Есперо. На 90 ур. відкривається система осягнення Есперо. У списку Есперо з’являється кнопка “Розвиток”, при натисканні на яку відкривається вікно осягнення.

  Процес осягнення Еспера. Для всіх активованих Есперо доступна операція осягнення. У кожного Еспера є кілька вогнищ стихій фіксованих типів. Всі осередки стихій діляться на два види: світла і темряви. Змінити осередки стихій Еспера не можна, але можна змінити їх тип (світло / темрява). Вогнища стихій можна поліпшити за допомогою есенції життя. Після поліпшення параметри вогнищ стихій підвищуються. Інверсія випадковим чином змінює належність до світла або темряві всіх вогнищ стихій Еспера. При інверсії витрачається певна кількість есенцій життя.

  Рівень світла / темряви складається з рівнів всіх вогнищ стихій світла / темряви у активованих Есперо і визначає, які додаткові параметри будуть активуватися. Есенцію життя можна отримати при обміні скарбів небесного війська в подію “Вежа небесного війська”, а також у подіях “Інферно” і “Вигнання ворогів” на рубежі безсмертя. Есенція також попадається при вбивстві монстрів на рубежі безсмертя і продається в магазині.

  Jade Dynasty: Вихованці

  Опис. Вихованці можуть використовувати навички, які підсилюють навички господаря або послаблюють навички противника. У грі доступно безліч вихованців з найрізноманітнішими видами. При правильному розвитку вихованець стане вам відмінною підмогою. На поле бою вихованець не просто бореться, але використовує навички, що доповнюють навички гравця, дозволяючи йому домогтися переваги.

  Піймання вихованця. Дикі вихованці водяться в різних польових локаціях. Щоб зловити вихованця, використовуйте капкан. У польових локаціях можна зустріти рідкісних тварин. Такі вихованці виглядають більш привабливо, але їх розвиток обійдеться дорожче. Чим рідше зустрічається вихованець, тим нижче буде шанс його упіймання. Капкан витрачається при кожній спробі затримання незалежно від її результату. Крім капканів можна скористатися силками, які видаються безкоштовно в вікні вихованців (5 безкоштовних пастки в день) або купуються в магазині за злитки.

  Розвиток вихованця. У спійманого вихованця будуть випадкові значення темпу зростання і дару. Після досягнення вихованцем 50 ур. можливо його приручення. Приручення дозволяє наблизити значення темпу зростання і дару до максимальних і підвищити ефективність розвитку. При кожному приручення незалежно від його результату витрачається 1 пігулка зміни. Виконавши приручення з отриманням потрібного дару, натисніть кнопку Заміна для підтвердження нових параметрів. Пігулки зміни можна купити в магазині за злитки.

  Зоряний рівень вихованця. Функція зоряного рівня доступна після досягнення вихованцем 50 ур. Зоряний рівень можна підвищити, витрачаючи райські боби і срібло. Усього доступно 18 зіркових рівнів. Після досягнення 9 зоряного рівня вигляд вихованця змінюється. Зоряний рівень безпосередньо впливає на параметри вихованця (дає бонус у відсотках). У кожного вихованця власний зоряний рівень, тобто бонуси зоряного рівня одного вихованця не поширюються на інших. Райські боби можна отримати в ході щоденних подій або купити в магазині за злитки.

  Прихильність вихованця. Прихильність підвищує ймовірність застосування навичок вихованцем. Чим вище показник прихильності, тим частіше вихованець буде використовувати навички. У день надається 3 безкоштовних спроби годування. Гравець може дати вихованцеві один з трьох доступних кормів, після чого вихованець висловлює своє ставлення реакціями “Подобається” або “Не подобається”. Якщо вихованцеві подобається корм, прихильність підвищується на 15, в іншому випадку – тільки на 9.

  Розподіл балів вихованця. У міру підвищення рівня вихованець отримує окуляри розвитку. Ці окуляри використовуються для підвищення окремих параметрів, що дозволяє визначити напрямок розвитку вихованця.

  При кожному підвищенні рівня вихованець отримує 5 безкоштовних очок розвитку. Після 45 ур. можна купити окуляри за ціною 2 злитка за очко, натиснувши кнопку Куплені окуляри розвитку.

  Якщо вас не влаштовує поточний розподіл очок вихованця, ви можете скинути , використовуючи аморфну ​​реліквію, яка купується в магазині за злитки.

  Навички вихованця. Навички вихованця поділяються на групи відповідно до головним параметром, яким може бути атака, витривалість, спритність або захист. Витрачаючи книги навичок, можна додати нові навички вихованця. У кожного вихованця може бути не більше 4 навичок. Вихованець може вивчити не більше 2 навичок однієї групи.

  Книги навичок можна отримати в ході щоденних подій або купити в магазині. Витративши декілька книг навичок одного типу, можна підвищити рівень навику (максимум: 10 ур.). При вивченні досвіду існує ймовірність, що навик може замінити собою вже існуючий або може бути доданий в якості нового.

  Спадкування вихованців

  функція спадкування дозволяє передати параметри вихованця, вже минулого розвиток, новому вихованцеві. Умови спадкування:

  • Типи основних і допоміжних параметрів у головного вихованця і вихованця-донора збігаються.
  • Максимум основного дару головного вихованця не нижче максимуму основного дару вихованця-донора.

  Витрати на успадкування. Амулет витоку (купується в магазині). Ціна 1000 злитків (за перс. Злитки купити неможливо).

  Правила спадкування:

  • Зоряний рівень: зберігається більш високий зоряний рівень.
  • Прихильність: сума показників головного вихованця і вихованця-донора (якщо результат перевищує максимум, надлишок віднімається).
  • навички: навички донора передаються спадкоємцю.
  • рівень: зберігається рівень вихованця з більш високим показником досвіду.
  • Безкоштовні окуляри: зберігаються окуляри вихованця з більш високим показником досвіду (після успадкування розподіл очок скидається).
  • Додаткові очки : сума очок головного вихованця і вихованця-донора (якщо результат перевищує максимум, надлишок віднімається).
  • Темп зростання / дар: гравець самостійно вибирає, які показники потрібно зберегти.
  • Зовнішність: якщо вихованець має можливість трансформації, що зберігається вигляд вибирається вручну, в іншому випадку вигляд не успадковується.
  • Термін захисту для торгівлі на ринку: зберігати ться більш тривалий термін захисту.

  Jade Dynasty: Ринок

  Опис. Гравець може отримати предмети або спорядження, які йому не потрібні або не підходять. Такі предмети можна продати на ринку іншим гравцям. Крім цього, гравець купити потрібні предмети у інших гравців, якщо хоче заощадити час.

  Вхід на ринок. Головне вікно – Магазин – Ринок; Столиця – Хеян – NPC в зоні торгівлі на ринку.

  Використовувані валюти. Залежно від покупки, використовуються валюти:

  • Предмети – золото;
  • Витрати на лоток – срібло;
  • Податок – золото.

  Процес покупки. Перейдіть на вкладку Купити, виберіть категорію і підкатегорію. Виберіть потрібний предмет. Після підтвердження предмета і ціни, віднімається відповідна сума золота, і предмет вирушає на пошту.

  У період публікації відомостей товар неможливо купити. Після покупки діє термін захисту, протягом якого куплений предмет неможливо виставити на продаж.

  Як продавати? Перейдіть на вкладку Продати. Виберіть товар для продажу і перейдіть у вікно призначення ціни. Якщо товар не відноситься до цінних, його можна продати тільки за фіксовану ціну (відображається за замовчуванням) ± 50%. Продаючи цінний предмет, можна встановити будь-яку ціну. Після підтвердження необхідно оплатити витрати на лоток в розмірі 1%. Потім товар переходить в стадію публікації відомостей. Протягом цього періоду інші гравці можуть тільки додати товар до вибраного, але не купити.

  Після закінчення періоду публікації відомостей обмеження знімаються, і товар стає доступний для покупки. Після продажу система утримує з продавця податок в розмірі 10% від суми угоди. Сума, що залишилася є реальним доходом продавця. Якщо виставлений товар не купили протягом 24 год., Він автоматично знімається з продажу. Всі відомості про покупки і продажі можна переглянути в Історії угод.

  Базова ціна щодня змінюється. Витрати на лоток, складові 1% від ціни продажу товару, яка утримується не золотом, а спочатку перераховуються в срібло. Крім того, ці витрати не можуть бути вище або нижче заданих меж. Продавець отримує золото за вирахуванням утримуваного податку.

  Пошук. Гравець може шукати товар по категоріях і підкатегоріях або ввести в рядку пошуку ключові слова з назви товару. Знайшовши потрібний товар, можна відразу купити його або позначити як вибраний.

  Фільтри пошуку. На вкладці “Купити” при пошуку товару можна скористатися фільтром. Фільтр дозволяє звузити область пошуку шляхом вказівки рівня, якості, параметрів і інших критеріїв, що полегшує процес пошуку.

  Типи предметів, доступних для торгівлі з лотка. До них відноситься:

  • Зброя (меч, дуофлам, посох, чакр);
  • Спорядження (шапка, вбрання, штани, рукавички, взуття);
  • Прикраси (кільце, намисто, талісман, підвіска );
  • Есперо;
  • Предмети для посилення;
  • Збір ресурсів;
  • Вихованці.

  Jade Dynasty: внутріігрового покупки і магазин

  Правила та опис продажу за злитки. Категорії товарів: рекомендовані предмети, предмети для чар і вмонтування, самоцвіти, Маунт, наряди, зачіски і особи, Есперо, вихованці, чудові предмети, товари тільки за злитки і VIP-товари. Всі товари, крім товарів, що продаються тільки за злитки, можна купити або за злитки, або за персональні злитки.

  За замовчуванням спочатку витрачаються персональні злитки, при їх нестачі – звичайні злитки. Предмети, куплені за персональні злитки, стають персональними (продати їх не можна). Якщо ви хочете, щоб куплений товар можна було в подальшому продати, при його покупці встановіть прапорець оплати звичайними злитками.

  Правила та опис обмежених продажів. Щотижня в магазині обмежених продажів з’являються ексклюзивні товари, які можна купити за срібло, золото, злитки або персональні злитки. Кожен такий товар можна купити певну кількість разів. Деякі товари продаються в обмеженій кількості (це кількість загальне для всіх серверів). Якщо такий товар буде розпроданий, що зробить неможливими його купити.

  Асортимент і кількість доступних покупок в магазині обмежених продажів оновлюється щопонеділка о 4:00.

  Правила та опис лавки. Лавка представлена ​​трьома категоріями: аптека, різний і викуп. В аптеці продаються зілля здоров’я і духу. Ефективність зілля зростає через кожні 10 рівнів.

  У розділі “Викуп” можна викупити предмети, недавно продані в магазин. Викупити можна не більше 8 предметів. При виході з гри товари в розділі викупу зникають.

  Правила та опис обмінної лавки. У обмінної крамниці можна отримати товари в обмін на окуляри духовності, слави, честі або вкладу гільдії, а також монети доблесті і монети сущого. Всі отримані предмети є персональними. Окуляри духовності можна отримати в ході події “Записки про війни пантеону” і потім обміняти їх в лаві на потрібні предмети. Окуляри слави можна отримати в ході події “Нефритові війни” і потім обміняти їх в лаві на потрібні предмети. Окуляри вкладу гільдії можна отримати виконуючи завдання гільдії, а також в ході події “Війна гільдій”. Потім можна обміняти їх в лаві на потрібні предмети.

  Правила та опис ринку. У вікні ринку можна купити товари, виставлені на продаж іншими гравцями. Ви також можете продати свої товари іншим гравцям. Що продаються та купуються на ринку, є переданими (й персональну), і їх можна купити за золото. При продажу звичайних товарів ціни можна задати тільки в певних діапазонах, що дозволяє підтримувати здорову ринкову обстановку.

  На цінні товари продавець призначає ціну без будь-яких обмежень. При продажу товару діє період публікації відомостей про товар. На дошці оголошень відображається час цього періоду. Після закінчення періоду товар стає доступний для покупки. Гравець може знайти потрібні товари за допомогою функції пошуку і помістити їх в обране для покупки в майбутньому.

  Види ігрової валюти

  У грі використовується 4 валюти: срібло, золото, злитки і персональні злитки, які застосовуються для різних цілей.

  срібло. Призначення: використовується для покупки предметів в системній лавці і покупки очок знання. Наявна кількість можна побачити у вікні рюкзака. Способи отримання:

  • Виконання завдань, участь у подіях.
  • Можна купити за золото і злитки на вкладці Магазин – Обмежено.

  Золото . Призначення: використовується для покупки предметів на вкладці Магазин – Лоток, загартування духів бою і насичення Есперо. Наявна кількість можна побачити у вікні рюкзака. Способи отримання:

  • Виконання завдань, участь у подіях.
  • Продаж непотрібних предметів на вкладці Магазин – Лоток.
  • Можна купити за злитки на вкладці Магазин – Обмежено.

  Персональні злитки. Призначення: використовуються для покупки предметів у вікні Магазин. Тут же можна побачити наявну кількість. Способи отримання:

  • Виконання завдань, участь у подіях.
  • Платежі.

  Злитки. Призначення: використовуються для покупки предметів у вікні Магазин і на вкладці Магазин – Обмежено. Тут же можна побачити наявну кількість. Способи отримання: платежі.

  Jade Dynasty: Гайд для новачків

  Лор гри

  З давніх часів світ був сповнений людей, які прагнуть до досконалості, бажаючих пізнати абсолютну істину. Однак лише обраним відкривалися вищі знання. Володіння цим скарбом звело їх в ранг святих для інших людей. Серединна рівнина була особливо багата такими мудрецями. Недарма саме тут зародилася знаменита школа Айні. Її адепти слідували шляху справедливості і честі.

  Але світ великий і багатогранний, і не скрізь філософія Серединної рівнини вважалася єдино вірною. Так, наприклад, Дикі землі дотримувалися зовсім іншого шляху. До безсмертя веде безліч доріг, які знайшли своє відображення в навчаннях різних шкіл, які звертаються як до світла, так і до темряви.

  Юний Дан Сайон, один з небагатьох, хто вижив після жорстокої різанини в селі Травників, що розташовувалася біля підніжжя гори Айні, був прийнятий учнем в однойменну школу Айні. Після страшного кровопролиття в селі хлопчика врятував мандрівний монах, носій вчення Скай. Він передав Сайон могутній артефакт Сферу крові і попросив, якомога швидше позбутися від нього. Однак юнак так і не зробив цього.

  Роки йшли, а Дан Сайон ріс старанним учнем Айні. Навчання давалося йому важко, але юнак, прагнучи віддячити свого наставника, старанно займався. Тут, в школі Айні, він знайшов вірних друзів: Твінді, друга дитинства, Сен-бібліос і талановиту Сніжинку Лу, ​​найкрасивішу і обдаровану ученицю Айні. Саме вони допомогли Сайон пережити один з найважчих моментів у його житті.

  Зустрівши лазурит, дочка магістра Вім, Дан Сайон закохався в неї, між молодими героями зав’язується роман, проте щастя їх не судилося тривати вічно. Магістр Вім в спробах послабити позиції Айні затіяв масштабну змову і спробував воскресити страшного монстра Зверобога. Дан Сайон сміливо дав відсіч ворогу, але при цьому йому довелося розкрити секрети зі свого минулого.

  Побоюючись, що Дан Сайон потрапив під вплив темного вчення, наставник школи Айні, Дойел, застосував техніку Меча Відродження, направивши її проти Сайон . Але в останній момент лазурит, пристрасно закохана в юнака, прийняла удар на себе, рятуючи коханого. Душа дівчини назавжди покинула тіло, але не зникла. Завдяки дзвіночки Хаккан душа Лазур виявилася запечатана в цьому світі, так і залишившись між життям і смертю.

  Про персонажа

  Який максимальний рівень розвитку персонажа? Ви можете прокачати свого персонажа до 251 рівня.

  Як я можу підвищити характеристики свого персонажа? Характеристики підвищуються від надягнутого на персонажа спорядження, яке можна вибрати в меню “Backpack”.

  чи можу я налаштувати здібності свого персонажа? Так. Відкрийте меню персонажа і виберіть “Skills”. Там ви можете посилити наявні можливості або вибрати інші. Окрему увагу варто приділити меню “Macros”.

  Де я можу поліпшити свою екіпіровку? Відкрийте меню персонажа і виберіть “Enhance”.

  Як поміняти зовнішній вигляд мого персонажа? Відкрийте меню персонажа і виберіть “Appearance”.

  Що таке “Esper” або як навчитися літати в грі? Еспер – це особливий предмет спорядження в грі Jade Dynasty. Він володіє базовими параметрами, що підвищують боєздатність персонажа і розширюють його можливості, а також може служити засобом пересування як на землі, так і в повітрі.

  Як обнулити мого персонажа і почати гру заново? Скидання прогресу і видалення персонажа не передбачено грою, тому мудро використовуйте всі 4 слота для персонажів!

  Чи в грі аукціон? Так. У грі передбачена торгівля внутрішньоігрові предметами між гравцями.

  Чому я не можу використовувати предмет? Вам слід ознайомитися з вимогами цього предмета. Можливо, ваш рівень недостатній або предмет призначений для іншого класу персонажів.

  Де можна придбати внутрішньоігрові предмети? Відкрийте меню “Store” і виберіть цікавить вас.

  Соціальна взаємодія

  Як мені написати персональне повідомлення? Оберіть друга у списку друзів або натисніть на іконку співрозмовника в чаті і натисніть “Whisper”.

  Як мені створити групу? Відкрийте меню персонажа і виберіть розділ “Squad”. Далі виберіть “Create party”. Додатково можна налаштувати цілі і завдання групи.

  Як мені приєднатися до групи? Відкрийте меню персонажа і виберіть розділ “Party”, потім виберіть потрібну групу.

  Як мені запросити іншого гравця в групу? Натисніть на іншого гравця, потім виберіть “Invite to party”.

  Як мені додати в друзі іншого гравця? Натисніть на іншого гравця, потім виберіть “Add to friend”.

  Як мені створити гільдію? Відкрийте меню персонажа і виберіть розділ “Guild”. Введіть назву та опис гільдії. Вартість створення – 5000 Gold.

  Як мені розпустити гільдію? Розпуск гільдії не передбачений. Щоб залишити гільдію, лідером якої ви є, необхідно передати повноваження іншому учаснику гільдії.

  Як мені приєднатися до гільдії? Зайдіть в меню персонажа і виберіть розділ “Guild”. Можна приєднатися до будь-якої доступної гільдії натисканням кнопки “Apply in 1 tap” або вибрати зі списку.

  Як мені вийти з гільдії? Зайдіть в меню персонажа і виберіть розділ “Guild”, потім “Guild members” і натисніть кнопку “Leave guild”. Ви не зможете приєднатися до іншої гільдії протягом 4 годин.

  Чи система пошуку гравців в грі? Ви можете встати в чергу в підземеллі, і система підбере гравців автоматично, виходячи із заданих параметрів.

  Чи в грі система титулів? Так. Зі списком титулів ви можете ознайомитися через меню “Character – Title” і вибрати титул з доступних.

  Чи в грі система подій? Так, з усіма наявними подіями ви можете ознайомитися в меню “Events”.

  Бойова система

  Чим PvP відрізняється від PvE? У боях типу PvP вашими суперниками є реальні гравці, а в PvE – монстри оточення.

  Як мені використовувати заклинання в бою? Натисніть на іконку доступною здатності.

  Чи в грі функціонал автобоя? Так. При включеному режимі ваш герой бореться і використовує можливості самостійно. В налаштуваннях гри доступна більш детальна настройка цього режиму.

  Що дає перемога над босом? Ви можете отримати рідкісні нагороди, а також нове спорядження.

  Чи в грі функції GvG? Так. У грі є можливість боїв між гільдіями. Їх ви знайдете в меню “Guild War”.

  Чи в грі PvP-події? Так. У грі є PvP і крос-серверні події. Подробиці в меню “Events”.

  Jade Dynasty: Питання по аккаунту і авторизації

  Як активувати промокод в грі? Увійдіть в гру. Відкрийте вікно “Бонуси”:

  Натисніть на вкладку “Обмін кодів”. Введіть ваш промокод. Натисніть на кнопку “Отримати”.

  Я грав на Android-смартфоні через Google-аккаунт, а зараз хочу грати на iOS-смартфоні . Як бути? За аналогією з пунктом про зміну прив’язки на Facebook. Ви можете зайти на новому смартфоні через будь-який обліковий запис в соціальній мережі, якщо вона прив’язана до вашого аккаунту на порталі 101xp.com, або через сам портальний аккаунт.

  Рівень сервера. Якщо рівень гравця нижче рівня сервера, гравець отримує бонус до досвіду: чим нижче рівень гравця, тим більше буде бонус. Розмір бонусу не може перевищувати певне значення. Критерієм при розрахунку бонусу служить рівень сервера за попередній день.

  Якщо рівень гравця вище рівня сервера, гравець отримує зменшений досвід. В даний час зменшення діє на досвід, отриманий будь-якими способами. Чим вище рівень гравця, тим менше досвіду він буде отримувати. Якщо різниця в рівнях гравця і сервера перевищує 4, гравець не отримуватиме досвід (за винятком щотижневих подій, таких як “Війна гільдій”, “Контрудар Кривавої кузні”, “Нефритові війни”, “Випробування Проциона”).

  налаштування гри

  У грі доступні системні настройки, налаштування авторежима, звуку і push-повідомлень. Натисніть на меню персонажа і в правому нижньому кутку виберіть Налаштування, щоб відкрити вікно налаштувань.

  Ліва панель. Тут присутні функції, пов’язані з налаштуванням облікового запису і персонажа:

 • “Змінити обліковий запис” : тут можна виконати вхід в гру під новою обліковим записом.
 • “Змінити персонажа”: тут можна вибрати іншого персонажа, що відноситься до поточного облікового запису, і виконати вхід в гру повторно.
 • “Усунути схоплення”: якщо персонаж застряє і не може пересуватися або покинути яке-небудь місце, можна скористатися цією функцією для повернення до входу в локацію.
 • “Заблокувати екран”: при використанні цієї функції екран блокується, що виключає можливість переривання , наприклад, авторежима через випадкових дій.
 • “Запис відео”: функція дозволяє записувати події, що відбуваються в грі.
 • “Приховати інтерфейс”: функція приховує всі елементи інтерфейсу.
 • “Перегляд оголошень”: перегляд поточних ігрових оголошень.
 • “Підтримка”: відкривається головна сторінка служб а підтримки, де можна повідомити про проблему в грі.
 • Система. На цій вкладці можна налаштувати режими управління, графічні параметри і ефекти, вибрати кількість відображуваних на екрані гравців і оптимізувати зображення, щоб зробити процес гри більш комфортним. Налаштування управління і інтерфейсу дозволяють оптимізувати ігровий процес і змінити режими відображення. Так, наприклад, можна приховати відомості над головою персонажа, щоб в знімок екрана не потрапило ім’я персонажа.

  Авторежим. Тут можна налаштувати параметри авторежима, що стосуються використання зілля і навичок, збору трофеїв і т. Д.

  (x140)

  Звук. Тут можна включити / відключити музику, звукові ефекти і голосовий зв’язок.

  (x141)

  Запитання по злиттю серверів

  Що якщо у мене на обох серверах, які готуються об’єднатися, сумарно більше 4 персонажів? Залишаться 4 персонажа з максимальним VIP-рівнем і силою, інші видаляються.

  Що якщо у мене на обох серверах є персонажі з однаковими ніками? Якщо нікнейми будуть збігатися, обом персонажам буде додано номер сервера після никнейма. Наприклад, персонажа звали Jade, він переїжджає з другого сервера на перший, виходить нікнейм Jade # 27102. Цим гравцям буде відправлений предмет на зміну імені.

  Чи змінюється вміст персонажа при об’єднанні серверів? Ні, все вміст персонажа залишається незмінним – інвентар, пошта, чоловік, навички і т.д.

  Як вплине об’єднання на ігровий процес на серверах? За два дні до об’єднання на серверах будуть недоступні такі функції: створення клану, створення гільдії, кланові війни, скрині гільдії, відправки подарунків в гільдії, створення бойових загонів, укладення шлюбу, аукціон.

  Чи існує ризик, що мій клан пропаде після злиття? На одному сервері не може бути більше 1000 кланів, тому залишаться тисячі кланів, де найбільше людей. Решта будуть розформовані, учасникам буде спрямована компенсація поштою. Якщо назви кланів на серверах, які готуються до злиття, збігається, то їм буде додано номер сервера, як у випадку з однаковими ніками персонажів.

  Чи існує ризик, що моя гільдія пропаде після злиття? На одному сервері не може бути більше 250 гільдій, тому залишаться 250 гільдій, де найбільше людей. Решта будуть розформовані, учасникам буде спрямована компенсація поштою. Якщо назви гільдій на серверах, які готуються до злиття, збігається, то їм буде додано номер сервера, як у випадку з однаковими ніками персонажів.

  Як об’єднання відіб’ється на рейтингах? Після об’єднання все рейтинги будуть підраховані заново.

  Можна об’єднувати будь-які сервера? Ні, якщо сервер пройшов піднесення, то він не може бути об’єднаний з серверами, які ще не пройшли цю процедуру.

  Автор статті: