Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Idle Army: Поради, WIKI, Огляди

IDLE ARMY BASE – гра на андроїд з датою виходу 22.01.2020 р від компанії Neon Play. Жанр гри: Казуальні. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Секрети проходження
 • Гайд по валюті. Види і способи отримання
 • Показники тренувальних зон і як їх качати
 • Огляд епічних поліпшень бази. Куди витрачати зірки?
 • Гайд по відправці військ на війну
 • Огляд бонусів за перегляд реклами. Що тут корисно?
 • внутріігрового покупки за реальні гроші
 • Idle Army: Гайд для новачків

  Сенс гри. Idle Army Base – аркадний симулятор на військову тему, де ви будете навчати солдатів на власній військовій базі. Гра починається з прибуття на базу автобуса з рекрутами і їх реєстрації на КПП. Далі зареєстрований автоматично стає курсантом і починає своє навчання на тренувальних зонах. За кожне навчання кожного курсанта базі сплачується золото, на яке можна покращувати базу і відкривати нові майданчики.

  Що відбувається з випускником бази? Випускник може просто покинути базу, або відправитися на війну. За кожного випускника ви отримуєте винагороду. Його розмір залежить від досвідченості солдата, яка визначається числом пройдених їм тренувань. Якщо вам вдається випустити бійця, який відвідав всі тренувальні майданчики і підготовленого за всіма параметрами, то ви отримаєте за нього багато золота. І навпаки – випускник бази, який відвідав мало тренувальних об’єктів, буде коштувати значно скромніше, та й навичок у нього буде не так багато.

  Завдяки епічного поліпшенню “Бонус успішної здачі” можна підвищити розмір винагороди за випускників бази.

  Що мені потрібно робити? Ви – керуючий військової бази. Тільки від вашого вмілого керівництва залежить, чи зможете ви всебічно навчити своїх курсантів. Вам доведеться постійно покращувати базу, будувати на зароблені ресурси нові тренувальні зони, забезпечувати вивчення різних видів зброї, підвищувати ефективність навчання, число учнів і т.д. Якщо зумієте налагодити всебічну систему навчання, то станете першокласним інструктором!

  Види тренувальних зон. У грі доступні такі майданчики:

  • Тренувальний плац. Завдання: фізична підготовка для підвищення сили і витривалості.
  • Смуга перешкод. Завдання: навчання тактичного переміщення в бойовій обстановці.
  • Бої в місті. Завдання: навчання фахівців з бойових дій в міських умовах.
  • Бої в джунглях. Завдання: навчання фахівців з виживання в джунглях.
  • Важка артилерія. Завдання: навчання експлуатації та обслуговування важкого озброєння далекого бою.
  • ККП. Завдання: навчання поводженню з великокаліберним кулеметом.
  • Хімічна зброя. Завдання: навчання виживанню в умовах застосування хімічної зброї.
  • Танки. Завдання: навчання експлуатації та обслуговування танків.
  • Бої в Арктиці. Завдання: навчання фахівців з бойових дій в умовах снігу і льоду.
  • Бої в пустелі. Завдання: навчання фахівців з бойових дій в пустелі.
  • підривну справа. Завдання: навчання застосуванню вибухівки в бою.
  • Бої на море. Завдання: навчання фахівців з тактичного переміщення і бою в море.
  • десантник. Завдання: навчання парашутування в операціях з повітряним десантом.
  • Jetpack. Завдання: підготовка до операції тактичних повітряних льотних костюмів.

  Як отримати нові зони? Розблокування нових зон здійснюється за золото. Для відкриття клікніть по будівлі Академії поруч з КПП. Тут ви знайдете повний список тренувальних майданчиків і їх вартість.

  Розблокувати наступну зону можна тільки після розблокування попередньої.

  Ігрові досягнення. Заробляйте нагороди (зірки і золото) за ігрові досягнення. Це ігрові завдання, поставлені перед гравцем, наприклад, підвищити параметри швидкості навчання до деяких величин, відправити на війну або навчити певне число курсантів і т.п. Доступних до виконання досягнень завжди 3, і вони змінюються в залежності від виконання. Подивитися досягнення можна, клікнувши по знаку оклику в правій частині ігрового екрана. Виглядають вони так:

  Коли ви виконуєте завдання досягнень, то отримуєте винагороду. На перших етапах гри це буде золото, потім – зірки. Досягнення – хороший спосіб добувати зірки, не виходячи з ігрового процесу. Ви отримуєте їх за гру і поліпшення бази, головне – не забувайте заходити в вікно досягнень і дивитися, які конкретно доступні до виконання. Навіть якщо з’являється задача, яку ви вже виконали по грі, не переживайте – ви все одно заберете нагороду.

  Донат. У грі є два види доната: перегляд рекламних роликів і покупки за реальні гроші. Обидва види доната гарантують отримання деяких бонусів в грі (золото, прискорення ігрових дій і т.п.).

  Чи можна перенести ігровий процес на інший пристрій? Ні! Гра не синхронізується з вашими акаунтами Google Play / Game center і не може бути перенесена на інший пристрій. Якщо ви випадково видалили гру, а потім встановили знову, то грати вам доведеться з самого початку. Будьте обережні зі своїм пристроєм, щоб уникнути неприємностей.

  Idle Army: Секрети проходження

  Не виходьте з гри – отримуєте багато золота! Заробіток оффлайн буде приносити бажаний дохід тільки на початку гри. Надалі, навіть коли ваш табір заповниться курсантами під зав’язку, ви не зможете отримувати за оффлайн те, що могли б отримати з їх навчання онлайн. Це не помилка, просто так влаштований ігровий процес.

  Найефективніший спосіб забезпечити собі стабільний приплив золота – не виходити з гри. Вимкніть на своєму пристрої сплячий режим і залиште гаджет в грі. Займайтеся справами в реальному світі, одночасно перебуваючи в онлайні. Потім заходите в гру, прокачивайте майданчика і знову залишайте пристрій онлайн. Така хитрість дозволить вам вдало проходити гру і збирати заробіток з усіх задіяних курсантів, набагато більше і швидше, ніж при перегляді реклами і при заробітку оффлайн.

  Майте на увазі, що на пізніх етапах гра швидко витрачає заряд телефону. Рекомендується залишати гру онлайн з підключеним зарядником. Також на час онлайну можна відключати інтернет щоб не витрачати енергію пристрою на пропозиції дивитися ролики.

  Краща тактика витрати золота на прокачку. Показники тренувальних зон ростуть в геометричній прогресії, причому кожне наступне поліпшення коштує дорожче попереднього. Таким чином, в залежності від стадії проходження, зменшується окупність витрачається золота і зростає вартість поліпшень. Наприклад, 1 мільйон, витрачений на початку гри, принесе набагато більше доходу від поліпшеної зони, ніж цей же мільйон на пізніх етапах.

  прокачувати тренувальні зони рівномірно і поступово. Не витрачайте коштів на прокачку чогось одного, майте на увазі і інші об’єкти, намагайтеся поліпшувати їх так, щоб витрачати на кожне приблизно рівну кількість золота, незалежно від його числового значення – до тисячі, тисяча (К), мільйон (М), більйон (В), трильйон (АА) і т.д.

  На поліпшення кожної зони рекомендується поступово витрачати золото до його наступних числових порогів: 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500.

  Краща тактика витрати золота на відкриття нових зон. Відкривайте нові тренувальні зони в міру накопичення на рахунку потрібної суми золота. Радимо не збирати золото для цієї мети спеціально. Не забувайте про важливість постійної рівномірної прокачування вже наявних зон, в іншому випадку ви будете зупиняти свій ігровий прогрес.

  Заробляйте золото і качайте базу, а при першій нагоді, коли на рахунку буде достатньо коштів (наприклад, при виході з оффлайна або продуктивної гри в онлайні), йдіть в будівлю Академії і відкривайте нову зону. Така тактика буде найправильнішою в цьому питанні.

  Чим дорожче зона, тим більше золота буде коштувати прокачування її параметрів.

  Як підвищити число рекрутів? Для цього вам необхідно забезпечити їх стабільний приплив в табір. Зробити це можна, поліпшивши автобусну зупинку і пункт КПП. На зупинку прибувають автобуси з новими людьми. На КПП цивільні проходять реєстрацію і стають вашими курсантами.

  Поліпшення обох об’єктів проходить за золото. З прокачуванням автобусної зупинки збільшується частота приїзду автобусів і кількість місць в цих автобусах. Також будуйте нові КПП і прискорюйте час реєстрації в них цивільних. Максимальна кількість КПП – 8.

  прокачати автобусна зупинка і КПП забезпечать вам постійну пополняемость бази новими рекрутами! Додатковими способами поповнення (перегляд реклами, епічні поліпшення КПП і зупинки) користуватися в цьому випадку не обов’язково.

  Залежність місткості від розміру черги і як це впливає на гру. Майте на увазі, що на базі багато майданчиків, де тренування рекрутів проходить колективно (одночасно). В основному це стосується зон навчання різним видам боїв (важка артилерія, десантник і т.д.). Подібні майданчики слід прокачувати так, щоб розмір черги в них завжди перевищував місткість! В іншому випадку майданчик буде заповнюватися не повністю, місця для навчання будуть простоювати, а ви – не будете отримувати дохід, який могли б отримати. Слідкуйте за показниками!

  Idle Army: Багато грошей без злому ігри

  внутріігрового валюта. У грі є два види валюти:

 • Золото;
 • Зірки.
 • Валюта потрібна для розвитку бази, покупки нових зон, отримання підсилень і т.д.

  Золото. Необхідно для підвищення параметрів тренувальних зон і прокачування гавані. Ви отримуєте золото по завершенні курсантами кожного тренування, під час випуску з табору випускників, відправлення солдат на війну і за виконання досягнень. Золото також можна отримати при перемозі у війні і за перегляд реклами.

  Зірки. Необхідні для епічних поліпшень бази, іноді – для покупки кораблів. Зірки видаються за виконання ігрових досягнень, можуть бути нагородою за перемогу у війні. Також в грі є магазин зірок, де їх можна купити за реальні гроші.

  Отримання зірок за перегляд реклами. Раз в 24 години ви можете отримати 5 зірок за 5-годинний онлайн в грі або ж за перегляд 5 рекламних роликів поспіль. Щоб отримати свої 5 зірок, клікніть на верхній значок із зображенням зірки в правій частині ігрового екрана.

  Тут ви побачите шкалу вашого онлайну і пропозиція дивитися відео. Кожен переглянутий ролик замінює вам один годину онлайну для отримання зірки, а два години плюсуються автоматично. Дуже вигідна пропозиція, по можливості користуйтеся ім.

  Заробіток золота оффлайн. Поки ви оффлайн, ваші курсанти продовжують тренуватися і платити табору золото. Коли ви повертаєтеся в гру, то отримуєте свій заробіток. При перегляді рекламного ролика ви можете потроїти розмір заробленого золота.

  Пам’ятайте, що на пізніх етапах гри заробіток оффлайн не приносить бажаного доходу. Кращий спосіб заробити дуже багато золота – відключити сплячий режим на телефоні і тримати його онлайн в грі.

  Розшифровка позначень розміру золота в грі. Як тільки розмір заробленого в грі золота досягатиме 1000, він буде позначатися наступними скороченнями:

  • К – тисяча;
  • М – мільйон;
  • У – більйон (мільярд);
  • АА – трильйон і т.д.

  Idle Army: Показники тренувальних зон і як їх качати

  Показники тренувальних зон. У будь-зони є чотири показники її працездатності. Вони відображаються при кліці на сам майданчик:

 • Ефективність навчання;
 • Швидкість навчання;
 • Місткість;
 • Розмір черги.
 • Показники можна покращувати за золото, тим самим впливаючи на продуктивність зони і принесений нею дохід. Максимальне значення показників для кожної площадки різний.

  Ефективність навчання і рівень зони. Ефективність навчання показує, скільки золота приносить одинична тренування курсанта. Від поліпшення ефективності залежить дохід, що отримується з кожного тренування, а також досягнення зоною свого максимального рівня. Графічно це відбивається у вигляді поступово заповнюється шкали в відомостях про зону.

  Коли ефективність буде прокачано до межі і шкала заповниться повністю, тренувальна зона досягне макс. рівня, а принесений з неї дохід буде збільшений на деякий множник. У кожної площадки свій макс. рівень. Наприклад, на скріншоті вище при досягненні зоною “Бої в Арктиці” максимального 226 рівня, розмір золота за кожне тренування буде збільшений на 1,80.

  Швидкість навчання. Це швидкість, з якою тренується курсант. Весь хід тренування позначається поступово заповнюється зеленим кружечком над головою курсанта. Коли кружечок заповнюється повністю, тренування закінчується, а на ваш рахунок надходить золото. Відповідно, чим вище швидкість, тим швидше йде процес тренування (заповнення зеленого кружечка).

  Місткість. Кількість одночасно навчаються курсантів на одній зоні. Тренувальні майданчики можуть вміщати тільки певна кількість учнів. У таблиці нижче вказані максимальні можливості кожного об’єкта.

  Назва майданчика Максимальна місткість Тренувальний плац20Полоса препятствій10Боі в городе10Боі в джунглях10Тяжелая артіллерія8ККП9Хіміческое оружіе11Танкі5Боі в Арктіке8Боі в пустине10Подривное дело8Боі на море7Десантнік8

  Розмір черги. Кількість курсантів, які очікують навчання. Незалежно від зони, максимальна кількість стоять в черзі чоловік – 10. Поліпшення параметрів черзі сприяє безперервному потоку нових курсантів і запобіжить простий.

  Idle Army: Огляд епічних поліпшень бази. Куди витрачати зірки?

  Епічні поліпшення. Крім окремої прокачування кожної зони вашої бази, існує можливість епічних поліпшень – прокачування зон в цілому. У епічних поліпшень є свої рівні. З підвищенням рівня зростають параметри виробленого поліпшення. Епічні поліпшення здійснюються за зірки.

  Види епічних поліпшень. До них відносяться:

  • Ефективність навчання. Підвищення доходу від навчання курсантів на всіх тренувальних зонах.
  • Швидкість навчання. Підвищення швидкості навчання на всіх тренувальних зонах.
  • Швидкість маршу. Підвищення швидкості пересування курсантів по території бази.
  • Додаткові місця в автобусі. Збільшення кількості місць в автобусах.
  • Підвищення частоти автобусів. Підвищення частоти приїзду автобусів на зупинку.
  • Швидкість роботи КПП. Збільшення швидкості роботи КПП.
  • Бонус успішної здачі. Збільшення розміру винагороди, одержуваного з випускників бази.
  • Бонус інвестора. Збільшення розміру бонусів, одержуваних за перегляд реклами.
  • Додаткові місця на кораблі. Збільшення числа місць на кораблі при відправці випускників на війну.

  Що слід качати ? У цілому, на проходження гри істотно впливають тільки три види епічних поліпшень – ефективність навчання, швидкість навчання і бонус успішного складання. Саме на підвищення рівнів цих параметрів варто витрачати зірки.

  Що стосується інших видів поліпшень, то їх цілком можна досягти, не вдаючись до витрачання зірок. Наприклад, прокачати автобусну зупинку і пункти КПП можна за золото, що куди легше. Бонус інвестора слід прокачувати тим, хто заробляє золото за допомогою перегляду реклами в грі.

  Що ще можна купити за зірки? Коли ви почнете відправляти випускників на війну, то зможете купити додаткові кораблі за зірки. Це збільшить число солдатів, які будуть брати участь в боях. Купівля кораблів за зірки виправдана і дійсно допомагає отримати перевагу в боях.

  Idle Army: Гайд по відправці військ на війну

  Поняття. У режимі війни гравцеві потрібно за відведений час відправити деяке число солдатів на завоювання нової території. Якщо ви зможете це зробити, то переможете у війні і отримаєте нагороду у вигляді золота або зірок. Головне завдання на війні – забезпечити безперервну поставку солдатів до місця бойових дій. Зробити це можна тільки онлайн. В онлайні режим війни неактивний.

  Як увійти в режим війни і що для цього потрібно? Війна стає доступною після відкриття і прокачування кількох тренувальних зон бази. Ви дізнаєтеся про це, коли у верхньому лівому кутку ігрового екрану з’явиться синій значок солдата. Натискайте на нього і переходите до карти війни.

  Карта війни. Карта війни – це карта світу, розділена на області. У міру розблокування нових зон на базі, до завоювання стають доступні нові області. Карта відкриється повністю, коли ви розблоковуєте всі тренувальні майданчики, виключаючи дві останні. Є три варіанти позначення областей на карті війни:

 • Зелені – успішно завойовані. Відвоювати область вдруге не можна;
 • Білі – області, які можна завоювати;
 • Помаранчеві – область, в яку зараз відправляються солдати для завоювання.
 • Вимоги для завоювання. Кожна область має свої умови для вторгнення. Тільки при їх дотриманні військовий похід закінчиться перемогою. Умови відображаються при кліці на конкретну область на карті війни (див. Скріншот). Там же вказано виграш, який ви отримаєте при перемозі. До вимог щодо захоплення відносяться:

  • Чисельність військ. Обов’язкове число військ, належних брати участь у війні за область;
  • Ліміт часу. час, за яке чисельний склад військ належить відправити на війну;
  • зони, необхідні для атаки. Це зони вашої військової бази, які повинні бути відкриті на момент вторгнення в область.

  Умови по відкритих зон вказується внизу вікна відомостей. Якщо вони дотримуються, то навпроти назви зон автоматично встановлюються галочки. Як тільки знайдете відповідну область, натискайте червону кнопку “Атака”. Після запуску тимчасового таймера, ви можете починати відправляти туди війська.

  Поставтеся до вибору області для війни уважно – змінити його буде не можна, поки не закінчиться час на відправку військ. За один раз можна брати участь у війні тільки за одну область.

  Рекомендації по завоюванню. У міру відкриття карти війни, рекомендується спочатку завойовувати невеликі області, там, де потрібно трохи солдат і часу на їхнє відправлення. Потім переходите до великих областям, з більш високими вимогами по числу солдатів і лімітом часу. Така тактика допоможе вам заробити багато золота зірок і відвоювати все області на карті війни!

  Місткість кораблів і прокачування гавані. Бійці відпливають на війну на кораблях з гавані. Місткість корабля визначає, скільки солдатів він може перевезти. Показники місткості кораблів можна прокачувати за золото. Для цього клікніть на будь-який вільний місце поруч з кораблем і подивіться варіанти поліпшень. Покращення гавані коштують дорого, але натомість ви отримуєте додаткові місця і підвищуєте свої шанси виграти в війні.

  Механізм відправки солдат

  За натисканні “Атака” на ігровому екрані з’являється шкала відправлених солдатів і таймер на відправку. Залежно від обраної області, у них завжди будуть свої показники. У міру наповнюваності кораблів солдатами, на вашому ігровому рахунку додається золото за кожного зайшов на борт. Його розмір дорівнює тому, скільки б ви отримали з випускника після закінчення ним навчання.

  Як тільки корабель заповнюється солдатами на свій ліміт місткості, поруч з ним з’являється кнопка “Launch!”. Також поруч з таймером запалюється значок кораблика. Натискайте на “Launch!”, І корабель відпливе, щоб доставити бійців на війну. При цьому шкала відправлених солдат заповнюється на те число одиниць, скільки бійців знаходилося на борту відчалив судна.

  Для доставки корабель залишає гавань на п’ять хвилин. По поверненню порожній корабель занурює нову партію бійців і знову відпливає. Ви можете прискорювати рух корабля, застосовуючи бонус “Турбо-прискорення” за перегляд реклами. В цьому випадку порожній корабель буде повертатися в гавань на 2 хв. швидше. Процес відправки повторюється з разу в раз, також, як і заповнюється кількісна шкала відправлених бійців. Якщо закінчите доставлення солдат на війну до закінчення тимчасового таймера – ви перемогли!

  Не забувайте натискати на кнопку “Launch!” і відправляти свої кораблі! Пам’ятайте, що ця діяльність працює тільки в онлайн-режимі! В онлайні солдати на корабель не заходять. Тримайте гри в онлайні на весь час війни. В іншому випадку, навіть при короткочасному офлайні, ви втратите час для відправки солдатів і, можливо, програєте війну.

  Які шанси на виграш? З нашого досвіду, в війні можна виграти з двома-трьома кораблями. Головне не забувати вчасно відправляти солдат і укладатися в ліміт часу. У грі є можливість купити четвертий корабель за 500 зірок, але це занадто дорога і недоцільна покупка. Часу на відправку солдатів дається досить. В крайньому випадку, ви можете скористатися 2х бонусом за рекламу або прокачати гавань.

  Idle Army: Огляд бонусів за перегляд реклами. Що тут корисно?

  Найвигідніші бонуси за рекламу. Єдині по-справжньому корисні речі, які можна дістати за перегляд роликів в грі – зірки для епічних поліпшень бази і потроєння заробітку оффлайн. На скріншоті вище показана можливість отримати обидва цих бонусу.

 • Потроєння заробітку за оффлайн. Спосіб збільшити розмір заробітку оффлайн в три рази. Просто подивіться рекламу, коли знову входите в гру. Спливаюче вікно з пропозицією дивитися ролик з’являється автоматично.
 • Отримання зірок. Ви можете отримати 5 зірок, перебуваючи в грі 5 годин або просто подивившись поспіль 5 рекламних роликів. Пропозиція діє тільки 1 раз на добу!
 • Які бонуси з реклами не приносять користі? Інших пропозицій дивитися рекламу в грі досить багато, тільки ось одержувані з цього бонуси часто ніяк вам не допоможуть. Витрачайте з розумом не тільки своє золото, але і свого часу! Нижче представлений список рекламного доната, бонуси якого вам сильно не допоможуть:

  • Гроші від інвесторів і Каджон де Efectivo. Дані пропозиції дивитися рекламу позначаються з’являтимуться на базі вертольотом (Гроші від інвесторів) або коробкою (Каджон де Efectivo). За перегляд дається невелика сума грошей, яку ви легко заробите з курсантів самі протягом 2-3 хвилин.
  • Збільшення швидкості навчання. Клікнувши на значок “Х2” в лівій частині екрана, можна подивитися рекламу і збільшити швидкість навчання курсантів на 2 протягом 2 хв. Бонус зовсім не впливає на ігровий процес. Ваші курсанти в будь-якому випадку навчаться і зароблять вам необхідне золото.
  • Набір рекрутів. За перегляд реклами до вас прибудуть додаткові 30 рекрутів. Абсолютно безглуздий бонус. Рівномірно прокачивайте автобусну зупинку і пункти КПП, і на вашій базі буде постійний приплив рекрутів і навіть їх перебір. Забирати собі ще 30 осіб, коли навчаються і так натовпу, просто недоцільно.
  • Експрес-реєстрація. За перегляд реклами рекрути будуть миттєво зареєстровані протягом 30 секунд. Прокачані КПП будуть самі по собі дуже швидко реєструвати людей, причому постійно. Так що перегляд ролика вам нічого не дасть.
  • Збільшення швидкості кораблів. Кораблі з відправленими на війну солдатами будуть рухатися в два рази швидше, якщо ви подивитеся рекламний ролик. За нашим спостереженням, цей бонус не робить істотного впливу в Війні.

  Idle Army: внутріігрового покупки за реальні гроші

  Магазин зірок. Клікнувши на значок кошика в лівому нижньому кутку екрану, ви потрапляєте в магазин зірок (див. скріншот). Тут можна купити зірки за реальні гроші. Доступні кілька цінових пропозицій, що різняться за кількістю зірок. Купівля зірок за реальні гроші залежить цілком і повністю від бажання гравця. Добре прокачатися можна і без їх допомоги.

  Відключення реклами. Ви можете заплатити гроші і відключити рекламу в грі, отримуючи всі переваги (пасажирські пороми, бонус інвесторів, швидке навчання, автономні доходи і т.д.) без необхідності дивитися ролики! Бонус “Відключення” реклами є разовим замовленням і діє постійно.

  Сержант-інструктор. Купівля бонусу “Сержант-інструктор” дозволяє подвоїти прибуток від навчання курсантів за рахунок їх більш інтенсивної (швидкої) роботи . Бонус є разовим замовленням і діє постійно.

  Видозміну бази за своїм бажанням. Хочете, щоб ваша база була оригінальна і неповторна? У вас є можливість привласнити їй прапор, вибрати найменування і продумати спеціальну уніформу для курсантів. Пропозиція доступна за 229 рублів.

  Що найкраще купувати? На нашу думку, найкорисніший (але не обов’язковий) покупної бонус із запропонованих – це “Сержант-інструктор”, що дозволяє подвоювати прибуток. Решта внутрішньоігрові покупки особливого значення для гри не мають, цілком легко обійтися і без них.

  Автори статті: Надія Д., Ярослав І