Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Hustle Castle: Поради, WIKI, Огляди

Гра HUSTLE CASTLE (Хастл Кастл) була створена в травнем 2017 року розробниками з «Nord Studio», що входять в міжнародний холдинг Mail.Ru Group. Гра набрала хороші оцінки – 4,7 з 5 балів в Google Play і Apple Itunes. Жанр гри: Рольові. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Краще Hustle Castle скачати на комп’ютер (ПК) за цим посиланням і грати в дозволі Full HD з максимальною графікою, без гальм і зі збереженням прогресу. Просто скачайте емулятор прихильника чи критика наразі Google Play, встановіть гру в вікні, що з’явилося і Ви станете Мудрішими всіх.

Зміст статті

Все секрети проходження гри в статті можна розділити на наступні пункти (можна клікати) :

заставка гри

 • Правильне будівництво та поліпшення кімнат
 • Гайд про жителів замку
 • Як зробити всіх жителів з 5 зірками
 • Підвищуємо рівень щастя
 • Речі для жителів
 • Гайд хорошого загону і видобуток речей для нього
 • Проходження сюжетної компанії
 • Ефективне відображення вторгнень
 • грабувати інших гравців
 • Арена Hustle Castle: поради та тактика
 • Проходження порталу
 • Виконання сюжетних і щоденних завдань
 • Правильні друзі в грі
 • Клани, навіщо вони потрібні?
 • Як безкоштовно отримати багато кристалів?
 • Домашні тварини та інші покупки в Hustle Castle
 • Будівництво і поліпшення кімнат

  Кімнати бувають декількох видів:

 • Головна кімната: 2> тронний зал;
 • Видобувні кімнати: їдальня, скарбниця, колодязь мани, лісопилка і шахта;
 • Сховища: їжі, золота, мани , дерева і заліза;
 • Тренування: бійців, кухарів, скарбників, алхіміків, теслярів і шахтарів;
 • Виробництво : зброї, броні, ювелірних виробів, заклинань і житлова кімната (виробництво детей☺);
 • Інші кімнати : госпіталь, клановий хол, кімната трофеїв, арсенал і сходи.
 • Тронний зал

  УрТребуетсяВр.21000 золота5 с.310 000 золота1 ч.440 000 золота5 ч.580 000 золота8 ч.6270 000 золота5 ч.7900 000 золота,
  225 000 дерева1 д. 12 ч.81 800 000 золота,
  765 000 дерева2 д.93 600 000 золота,
  1 500 000 дерева4 д.105 400 000 золота,
  4 000 000 дерева,
  1 800 000 железа6 д.

  Казарма

  УрТребуетсяВр.Даёт21000 золота,
  1 ур. Тр. зала5 м.2 чел.33000 золота,
  3 ур. Тр. зала20 м.3 чел.4200 000 золота,
  5 ур. Тр. зала16 ч.4 чел.51 500 000 золота,
  650 000 дерева,
  7 ур. Тр. зала5 буд.5 чел.64 500 000 золота,
  3 400 000 дерева,
  1 500 000 заліза,
  9 ур. Тр. зала15 буд.6 чол.

  Найповніший довідник (WIKI) вартості, швидкості і ефектів всіх кімнат в грі можна подивитися за цим посиланням. Довідник англійською мовою, користуйтеся онлайн перекладачем.

  Поради щодо розвитку замку

  Купівля будівельників

  1. Одна людина в кімнаті скорочує будівництво в середньому на 5,5%. Тому якщо Ви хочете максимально прискорити будівництво – надсилайте вільних гасторбайтеров на стройку☺, і Ви відразу побачите, як час будівництва скоротиться.

  2. Найкраще вкладення алмазів – покупка додаткового слота для будівництва. Якщо цього не зробити на початкових етапах гри як радить ctgame.info, то Ваші ресурси швидко досягнуть максимуму і почнуть пропадати.

  3. У майстернях можна зробити костюми для робітничого класу (кухарів, скарбників та ін.) Їх можна отримати тільки зі скринь.

  4. Після поліпшення тронного залу всі витрати їжі збільшуються: пограбування, арена, вторгнення тощо. Так само виростають нагороди і ціна на них в магазинах арени і порталу.

  Черга будівництва

  5. Якщо натиснути кнопку i біля черги будівництво (див. Скріншот) то можна побачити не тільки поточний будівництво, а й всі доступні поліпшення і ціни на них. Це дуже зручно.

  6. Поліпшення тронного залу – одне з найбільш і тривалих. Від його рівня залежить максимальний рівень інших будівель. Тому рекомендуємо його покращувати в передостанній чергу. Що б у Вас була можливість витратити ресурси на будівництво та поліпшення інших кімнат і не допустити кризи надвиробництва.

  7. Поліпшення оборони і виробництво обмундирування не займає слотів для будівництва. Це може стати виходом, коли ресурси нікуди дівати.

  8. Поліпшення сховищ підвищує і максимальну кількість ресурсів, яке може у Вас відібрати ворог при пограбуванні.

  9. Однозначної алгоритму покращення будівель не існує. Але важливо враховувати, що в першу чергу потрібно дбати про бійців: їх кількості та рівні. Так як сильні бійці можуть грабувати “жирних” ворогів і приносити багато ресурсів для будівництва. Так само не зайвим буде збільшення складів, коли ресурси починають пропадати.

  10. Найшвидший спосіб отримати ресурси на будівництво – грабувати інших гравців. Як показує практика, 2/3 всіх ресурсів можна добувати таким способом.

  11. Основний спосіб отримання їжі – виробництво. Їду не можна вкрасти. Тому поліпшення їдальні повинна бути в пріоритеті.

  12. Поліпшення кімнати зупиняє в ній всі роботи, навчання, лікування, виробництво та ін. Тому перед тим як її покращувати – закінчите всі справи в цій кімнаті. Процес поліпшення казарми не впливає на ведення бойових дій.

  13. Якщо натиснути на кнопку “Інфо” кімнати, то можна побачити її картку, де міститься корисна інформація про кімнату і доступна можливість запрошувати в неї жителів, сортуючи їх по їх характеристикам.

  Інформація про кімнату

  Як почати заново гру Hustle Castle?

  Відповідь – ніяк. Однак гру можна обхитрити: видаліть гру, створіть новий обліковий запис Google Play і знову встановіть гру.

  Як об’єднати кімнати в Hustle Castle?

  Кімнати об’єднаються самі, якщо виконати 2 умови: розташувати їх поруч на одній лінії і поліпшити їх до однакового рівня.

  Hustle Castle: Коди

  на жаль, в грі Hustle Castle не передбачений введення подарункових кодів. Є і хороша новина: адміністрація влаштовує на офіційній сторінці https://vk.com/thehustlecastle конкурси. Переможці отримують на пошту в грі хороші подарунки, які допоможуть в проходженні гри. Іноді проводяться акції, де необхідно поділитися сторінкою, або першим відповісти на повідомлення.

  Кошлатий аватар

  Про жителів замку

  На початку гри перших жителів Ви отримаєте, проходячи сюжетну компанію. Надалі їх потрібно “розмножувати” в житловій кімнаті.

  Гранична кількість жителів в замку визначається рівнем і розміром житлової кімнати. Поточне і гранична кількість жителів відображається під фізіономією кудлатого мужика (див. Скріншот).

  Хоча назва гри і обіцяє велику штовханину в замку, але реально жителів для всіх кімнат вистачає з натягом, ніякої натовпу жителів в замку у Вас не буде. Зате порожніх кімнат буде більш ніж достатньо.

  Як вигнати людину з замку

  Якщо натиснути на персонажа, то можна побачити його картку, де міститься багато корисної інформації про нього . Також з персонажем можна здійснити наступні контекстні дії:

 • Змінити його іменя;
 • Вигнати жителя і Вашого Hustle Castle (Опублікувати у володіння).
 • На картці міститься наступна корисна інформація:

  Параметри персонажа

  1. Міць . Залежить від досвіду “Боєць” і екіпіровки бійця. Це сукупна характеристика, яка враховує здоров’я персонажа, броню, шкоди, крит, уворот, лікування та інші бойові характеристики. Саме за цим показником можна визначити силу Вашого персонажа, а так само його шанси на успіх в битві.

  2. Інформація про час: тренування, вагітності або втоми від любові. Містить не тільки час, а й смужку, яка підкаже, на якій стадії процесу перебуває персонаж;

  3. Клас персонажа (потенціал). Він впливає на максимальні характеристики, які можна підвищити тренуваннями. Клас можна поліпшити за алмази. Але робити цього не варто, нижче ми розповімо, як отримати всіх жителів в 5 зірок безкоштовно. Якщо натиснути на характеристику, то можна прочитати докладний опис.

  4. Характеристики . Вони випадково даються при появі жителя в замку і поліпшуються в відповідних тренувальних кімнатах. Якщо натиснути на характеристику, то можна прочитати докладний її опис. Характеристики в першу чергу впливають на речі, які може носити персонаж.

  5. Параметри . Вони залежать від характеристик персонажа і одягнених на нього речей.

  Як в Hustle Castle зробити всіх жителів з 5 зірками: секрети розмноження

  Кохання у Hustle Castle

  1. Кількість зірок у жителя – це найголовніший його показник. На нього треба дивитися, приймаючи рішення залишати людину або виганяти.

  2. Батьків слід вибирати з максимальною кількістю зірок. Так у Вас буде більше шансів появи малюка такою ж кількістю зірок як у батьків або вище.

  3. На початку гри максимальну кількість зірок – 3. Тому спочатку потрібно збільшити населення замка до максимуму. Потім поступово замінювати жителів на 3-х зіркових.

  4. Коли максимальну кількість жителів Вашого замку досягне 30 осіб, у Вас почнуть народжуватися люди 4 і 5 класу.

  5. Доводимо населення замка до максимального і поступово замінюємо жителів НЕ зайнятих на виробництві і війні 4-5 зіркові.

  6. Всіх народжених людей з 5 зірками відправляємо вчитися на бійців, скарбників, кухарів і т.д. Що б при досягненні максимального рівня навчання вони могли легко замінити працівників з 3 зірками. Замінювати 3 клас на 4 не раціонально, потрібно міняти тільки 3 на 5 зірок. Так Ви не тільки не знизите вироблення ресурсу, а й підійміть продуктивність праці.

  7. Вагітні жінки можуть вчитися, працювати і байдикувати, але не можуть бути бійцями. Ну, хоч тут розробники зробили як треба. Тому не здумайте змушувати жінку-війна ставати матір’ю – Ви надовго втратите бійця. Краще в бойовий загін набирати одних чоловіків.

  8. Основний тягар народження дитини лягає на жіночі плечі. Тому для прискорення процесу мудрим рішенням буде мати кілька чоловіків і багато жінок.

  9. Перед поліпшенням житлової кімнати рекомендуємо подарувати кожній жінці малюка в животику. Що б швидко підняти населення до максимуму, коли будівництво закінчиться.

  Етапи збільшення населення замка

  1. Ви ставите чоловіка і жінку в житлову кімнату. Напевно, в європейській версії гри все більш толерантно до представників нетрадиційної оріентаціі☻.

  2. Пара розмовляє, потім цілується, потім вона вагітніє (фаза триває 1,5 години). Тобто або важливий етап відносин пропустили, або діти в замку виходять після поцелуев❤.

  Взагалі процес відтворення в Hustle Castle порушує багато етичні норми. У грі можливий інцест: сестри можуть народити від братів, а дочки вагітніють від батьків. Мало того, якщо в житлову кімнату поселити одного чоловіка і кілька жінок, то вони все забеременеют. Цей яке потрібно мати лібідо, що б охмурять жінку на очах вагітної дружини.

  3. Жінка виношує дитину (фаза триває 1,5 години). Потім, якщо є вільні місця в замку, жінка народжує. Причому якщо місць немає і / або не натискати кнопку народження дитини, то вона може ходити вагітна як завгодно довго і пологи пройдуть нормально. Це правда, якесь чарівне королівство, нічого спільного, що не має з дійсністю. Адже в дійсності народження Переношені дитини – це ризик життя і здоров’я, як для матері, так і для малюка.

  4. Діти ростуть в Hustle Castle 6 годин , потім відразу стає дорослою, і тоді Ви дізнаєтеся, скільки у нього зірочок і чи варто його виганяти з замку.

  5. Після пологів жінка втомлюється від любові на 24 години і не може завагітніти.

  Рівень щастя

  Від рівня щастя залежить, яку надбавку до виробництва ресурсів Ви отримаєте: 0%, 2%, 5% або 20%, а так само швидкість пересування жителів по замку.

  Якщо Ви послали жителя в іншу кімнату, то він моментально починає виконувати дії цієї кімнати, хоча на екрані він може ще йти.

  Щастя можна поліпшити або погіршити наступним чином:

  • Перемога або програш в битвах.
  • Виконання або ігнорування бажань жителів.

  Речі для жителів

  Речі поділяються на кілька видів:

 • Зброя;
 • Одяг;
 • Кільця;
 • Амулети;
 • Артефакти.
 • Кожному з них відповідає свій слот на персонажа (див. скріншот)

  Одяг для бійця

  Артефакти в Hustle Castle можна придбати тільки в магазині арени. Деякі з них мають унікальні властивості, які не сумуються, якщо різними бійцями одягнені однакові артефакти. Тому слід брати артефакти з різними унікальними властивостями або зі звичайними властивостями. Кожній віщо відповідає своя вкладка в інвентарі.

  Де можна придбати артефакти

  Речі так само поділяються за призначенням: для робітників (скарбників, кухарів, алхіміків, теслярів , шахтарів або виробничників) і для бійців (воїнів, лучників і магів).

  Речі для робітників збільшують тільки один показник – виробництво золота, їжі, мани, дерева або заліза відповідно. Такі речі не можна зробити в майстернях замку, їх можна тільки отримати зі скринь.

  Речі для бійців зазвичай збільшують відразу кілька показників і мають певними властивостями (лікуванням, оглушением, воскресінням і ін.) Поєднання цих властивостей як на одному персонажі , так і в одному загоні може привести до вражаючих результатів.

  Речі для бійців можна зробити в майстернях замку, отримати при відкритті скрині, купити в магазинах порталу та арени. У майстернях можна вибрати не тільки якість одержуваної речі, але і її приналежність певного типу бійця, що робить цей спосіб отримання найбільш передбачуваним. Хоча в магазині арени можна зустріти пропозиції про покупку конкретної речі зі свідомо відомими властивостями, але її ціна буде дуже кусачей.

  Кожна річ має свої вимоги до характеристики жителя. Які речі будуть Вам попадатися зі скринь, і будуть доступні для покупки в магазині, залежить від:

 • Рівня замку і тронного залу.
 • Рівня відповідної тренувальної кімнати.
 • Гайд хорошого загону в Hustle Castle і отримання речей для нього

  Рекомендований склад загону:

  Танк – воїн з хорошими показниками броні, магічної захисту, здоров’я і уворот. Він тримає основний удар і не пропускають ворогів до слабких магам і стрільцям. 1-2 танка в загоні буде досить.

  Маг-воскреситель – він не тільки завдає шкоди противнику, а й воскрешає інших персонажів, коли вони гинуть на полі бою. Кількість здоров’я з яким воскрешає воїн залежить від сили магії. 1-2 воскресителя в загоні потрібно мати обов’язково, хоча деякі гравці використовують по 4 воскресителя в загоні.

  Маг-цілитель – лікує танка і інших бійців. Сила лікування залежить від сили магії. Рекомендуємо включити не менше 1 цілителя в загін.

  Лучник – завдає хороший шкоди здалеку. Може оглушати противника. Відсутність його в загоні не критично. Ви можете використовувати лучника, якщо на нього є хороші речі.

  1. Якщо Ви плануєте покращувати тронний зал або кімнату для навчання, то не відчиняйте скрині, збираєте їх. Коли поліпшення будуть закінчені і / або навчання пройдено, то в скринях будуть з’являтися речі відповідного рівня.

  2. Підсумковий показник бойової могутності може служити підказкою, правильно Ви поєднуєте речі чи ні. Краще одягати бійців речі однакового класу. Всі показники, які отримує персонаж можна подивитися у відповідному полі. Виділено червоним на скріншоті.

  Бойова міць бійця

  3. Проходження певних випробувань може зажадати від Вас незвичайного поєднання речей на персонажах. Наприклад, якщо ворог б’є по магам фізичним втратою, то краще їх одягнути в лати з хорошим показником броні. Тому рекомендуємо не розбирати всі невикористані речі, а мати додаткові комплекти для бійців різного типу.

  4. Не потрібно зберігати старі речі робочих, краще їх відразу розбирати. Зберігати їх варто в тому випадку, якщо Ви плануєте розширювати відповідну кімнату. Максимальне число жителів, які можуть працювати в кімнаті – 6.

  5. На ранніх етапах гри розвиток персонажів проходить швидко, і бійці швидко виростають з речей. Тому не купуйте і не створюйте одягу не цих етапах, краще задовольнятися скринями.

  Що таке крит в грі Hustle Castle

  З певною вірогідністю Ваш боєць може нанести критичний (підвищений) шкоди противнику. Показник кріта і є ця величина, на яку збільшується стандартний шкоди.

  Як пройти сюжетні завдання в Hustle Castle?

  Наявність продуманого сюжету – одна із сильних сторін гри. Автори не полінувалися і склали цікаві і забавні діалоги. Їх можна почитати в розділі “Стрічка подій”.

  Сила ворогів підвищується в міру проходження сюжету. Кожен ворог, особливо боси, мають певними вміннями і капризами. На одних не діє магічний шкоди, інші атакують спочатку лучників і т.д. Тому якщо Ви хочете пройти чергового боса уважно читайте його опис, в ньому Ви знайдете підказку які війська виставляти і як їх правильно екіпірувати.

  Мудра порада. Не варто опиратися і кожен раз пробувати пройти чергового боса. Краще почекати, підкачати загін і пройти його стане значно простіше. Нагорода за проходження нікуди не дінеться і не стане менше. Просто наберіться терпіння і все вийде!

  Бос аргон

  Як перемогти Аргон в його житло?

  Для перемоги над аргону у Вас в загоні повинно бути 2 танка з хорошою магічною захистом і сильною бронею (він б’є в першу чергу їх як фізичними, так і магічними атаками), 1 маг-цілитель і 1 маг-воскреситель. Якщо дана комбінація не дозволить Вам його пройти – не впадайте у відчай, покращуйте Ваш загін, надягайте на них хороші речі і пробуйте знову.

  Як пройти жаркий попіл в Hustle Castle?

  Жаркий попіл в першу чергу б’є магів фізичними атаками. Тому магів потрібно одягати в лати з хорошими показниками броні. Магів краще робити воскресителя або цілителями. Воїнів краще одягати в костюми лучників з хорошими показниками атаки, тому що хороша броня їм ні до чого

  Як в Hustle Castl пройти Зачарований край, Моторошну перешкоду, лавові бурю і інших босів?

 • Потрібно подивитися опис боса і звернути увагу кого він б’є в першу чергу: магів , лучників, воїнів.
 • Подивитися вид шкоди який завдає бос: фізичний або магічний.
 • Одягти на війна, кого він б’є в першу чергу хорошу броню і магічний захист.
 • передбачити магів-цілителів і магів-воскресителя в загоні
 • Використовувати заклинання в битві по-максимуму
 • Пам’ятати що навіть при ідеальній комбінації загону Ви можете програти через поганих речей або низького рівня бійців. Вихід – тренуйте навик бійцям і надягайте на них хороші речі!
 • Відображення вторгнень

  Вторгнення

  Вторгнення – це битви зі звичайними ворогами ( без босів). Точки вторгнення з’являються приблизно з 10 до 12 години кожного дня. Якщо Ви пройдете 10 точок вторгнення за відведений час (8-10 годин), то отримаєте особливий скриню. Кожні 15 хвилин з’являється нова точка або оновлюється існуюча. На початку їх з’являється не багато, але ближче до вечора точок стає набагато більше.

  Основні труднощі проходження полягає в тому, що вороги бувають дуже сильними. Сила ворогів залежить від рівня Вашого тронного залу, кімнати тренування бійців і казарми, а так же Вашого PvP рейтингу (кубків зліва зверху екрану).

  Основні поради щодо проходження:

  1. Банальний – підвищуйте рівень Ваших бійців, надягайте на них найкращі речі і проходження буде простим і легким.

  2. Пройдіть спочатку легкі вторгнення, потім кожні 15 хвилин стежте за рештою точками і шукайте ті, в яких бойова міць ворогів знизилася.

  3. Понизьте свій PvP рейтинг програючи битви іншим гравцям.

  Грабіж інших гравців

  Грабежі інших гравців – це найшвидший спосіб розжитися ресурсами. Одна спроба пограбування варто певну кількість їжі, яка залежить від рівня Вашого тронного залу. Їжа списується незалежно від того виграєте Ви або програєте. Натиснувши на іконку ворога, Ви можете побачити його PvP рейтинг, кількість ресурсів, які Ви отримаєте в разі перемоги і величину надбавки або зменшення Вашого PvP рейтингу. Натиснувши кнопку “в бій”, Ви отримаєте повну інформацію про силу і складі загону противника і зможете оцінити свої шанси на перемогу.

  Мудрість: сила інших гравців залежить від Вашого PvP рейтингу. Тому якщо Вам противники не по зубах – знижуйте Ваш рейтинг, програючи бої. Так Ви не тільки будете частіше зустрічати слабких ворогів, але і вбережете свій замок від грабежів.

  Поради та секрети:

  Вторгнення

  1. Кількість нарахованих очок за перемогу залежить тільки різниці в рейтингу між Вами і суперником.

  2. Кількість списаних очок при ураженні залежить не тільки від різниці в рейтингу між Вами і суперником, але і від Вашого підсумкового рейтингу. Наприклад, якщо Ваш рейтинг менше 100, то списуватися буде 4-5 одиниць. Якщо до 1000 – списується від 11 до 16 одиниць приблизно. Якщо більше 1000 – від 15 до 20 і так далі. Тому на перших етапах гри граєтесь доведеться частіше, ніж перемагати.

  3. Програвати іншому гравцеві можна тільки 3 рази і менше, якщо він довго перебуває у Вас на карті. Якщо програти 3 рази, то суперник зникне з карти і через деякий час з’явиться новий противник.

  4. При програші рейтинг ворога підвищується, а Ваш зменшується. Тому з кожним програшем Ваш рейтинг змінюється все менше і менше.

  5. Перед нападом звертайте увагу на кількість ресурсів, які отримаєте в разі перемоги. Чи не розмінюйтесь на дріб’язок.

  6. Кількість ресурсів, які можуть у Вас вкрасти залежить від рівня Ваших складів і їх наповненості.

  7. Якщо Ви вирішили помститися кривдникові, то в разі перемоги над ним Ви просто збільшите совою рейтинг, а вкрадені ресурси назад не повернете.

  8. Арсенал сильно допомагає в відображенні нападів. Можна покращувати не тільки сама будівля, а й окремі оборонні елементи.

  9. При виборі оборонних елементів краще зупинити свій вибір на синіх спорудах. Так робить більшість топові гравців.

  10. Враховуйте, що у суперників теж є оборонні споруди, тому до його бойової потужності слід додавати 20-30%.

  11. Ресурси, які Ви не зібрали з видобувних кімнат, не можуть бути розграбовані.

  Як захиститися від грабежу?

  1. Ніколи не залишайте в замку загін не повним на час вашої відсутності в грі. Своєчасно повертайте бійців з госпіталю. Майте 2-х бійців для навчання, і замінюйте НЕ навчених навченими. Коли Ви в грі – Вас не можуть пограбувати.

  2. В арсеналі можна покращувати не тільки саму кімнату, але і кожне захисна споруда окремо. Прокачані захисні споруди дуже добре допомагають в бою.

  3. Низький рейтинг PvP – це найкращий захист від грабежу. Оскільки сильні гравці не будуть Вас бачити і не будуть грабувати.

  4. Прокачивайте Ваших бійців – рада банальний, але ефективний.

  5. НЕ покращуйте склади без гострої на те необхідності. Чим більше склад, тим більше у Вас вкрадуть ресурсів при пограбуванні.

  Гайд по Арені Hustle Castle: поради та тактика турніру

  Арена являє собою турнір 15 гравців. Нагорода видається на підставі зайнятого місця за кількістю набраних очок. Суперники підбираються на підставі рівня Вашої казарми і кімнати тренування бійців.

  Мудрість: Якщо Ваші бійці ще вчаться в кімнаті тренування і / або на них надёти погані речі, то краще поберегти свої квитки. Витрачайте квитки тоді, коли зможете зайняти гідне місце в турнірній таблиці.

  Правила Арени. Ви вибираєте собі суперників і воюєте з ними без магії. Всього потрібно пройти 5 боїв. При ураженні Ви отримуєте 0 очок. Окуляри за перемогу нараховуються виходячи з положення противника в турнірній таблиці (він вище або нижче Вас) і часу бою. За перший бій Ви не отримаєте додаткові окуляри, навіть якщо суперник Вище Вас в турнірній таблиці. Після кожного етапу таблиця перераховується.

  Турнірна таблиця

  Тактика проходження арени: З самого початку потрібно визначити 5 суперників, з якими Ви будете боротися. І починати слід з самого важкого їх цих 5. Якщо хтось із обраних соепрніков виявиться вище Вас в таблиці – боріться з ним, так Ви отримаєте більше очок.

  Секрети Арени:

  1. Чи не вийде увійти на арену з неповним складом бійців.

  2. Деякі гравці навмисно не покращують свої кімнати, що б займати хороші місця на арені. Ви можете наслідувати їхній приклад.

  3. Після Арени щастя жителів зазвичай падає практично до нуля.

  4. Артефакти для бійців можна купити тільки на арені. Однак вони мають максимальні вимоги. Тому, якщо ви підніміть рівень бійця, то артефакт на нього Ви вдягнути не зможете.

  Hustle Castle: проходження порталу

  Портал являє собою послідовне проходжень хвиль ворогів. Вороги аналогічні тим, яких Ви зустрічаєте при вторгнення або в сюжетній компанії.

  За успішне проходження Ви будете отримувати ігрову валюту “Темні душі”. На них можна купити різні речі в магазині порталу, однак це потрібно зробити швидше тому після закриття порталу вони зникнуть через деякий час.

  Сам портал теж не буде працювати нескінченно, коли гравці зберуть всі темні душі – портал закриється. Тому якщо Ви збираєте на певну покупку – робіть це швидше. Графік загальної кількості темних душ розташований зверху. Див. Скріншот

  загальна кількість темних душ

  При оновленні рівня Вашої казарми і кімнати тренування бійців буде змінений асортимент магазину і ціни на товари. Однак сила Ворогів не зміниться. Кожен раз Вам доведеться починати проходити портал з 1 хвилі, проте відкриватися нові хвилі можуть не послідовно (1..2..3..4 ..), а стрибкоподібно (1..5..7..8 ..).

  Кожна має на хвиля буде коштувати дорожче в їжі, але і нагорода за проходження зросте. Якщо розрахувати витрати їжі для отримання 1 темної душі, то найбільш витратним виявиться 1 хвиля, а найдешевшою – 80.

  Тому потрібно якомога швидше дійти до хвилі, яку Ви можете комфортно проходити і бити її поки не зберете необхідне кількість темних душ.

  Виконання сюжетних і щоденних завдань

  Сюжетні завдання пов’язані не тільки з проходженням основного сюжету, але і з будівництвом замку і вивченням функціоналу гри (відкриття скринь, розбір речей та ін.). Скрині, які Ви отримуєте за виконання цих завдань краще відкривати відразу, так як нагорода в них не буде зростати з розвитком Вашого замку.

  Якщо Ви покращуєте кімнату, але не отримали відповідного завдання на це поліпшення – нічого страшного. Коли таке завдання з’явиться – Ви відразу зможете забрати нагороду.

  Щоденні завдання видаються кожен день о 6 годині ранку по Москві. Їх потрібно виконати за 24 години. Щоденні завдання бувають наступних типів:

  • Перегляд рекламного відео;
  • Успішний грабіж інших гравців;
  • Крадіжка певної кількості ресурсів у інших гравців;
  • перемога над різними типами ворогів (війнами, магами, лучниками). Перемога може бути як в PvP, так і в PvE активностях;
  • Відкриття скринь;
  • Розбір речей;
  • Збір ресурсів в своїх видобувних кімнатах;
  • виконання декількох з вищевказаних завдань.

  Кілька порад:

  1. Майте в запасі більше 10 скринь. При отриманні завдання на відкриття скринь або розбір непотрібних речей Ви зможете його швидко виконати.

  2. Деякі ресурси (крім їжі) буває важко зібрати протягом 24 годин. Тому буде мудрим рішенням не збирати ці ресурси ввечері, якщо вони Вам не потрібні, а зібрати їх вранці завтрашнього дня. Однак слід розрахувати, протягом якого часу у Вас заповниться виробнича кімната, що б ресурси не стали у Вас пропадати.

  Друзі в грі

  Друзі непогано допомагають в грі:

 • вони надсилають подарунки, розмір яких залежить від рівня Вашого тронного залу.
 • При відправці 10 подарунків в день Ви можете отримати скриню з хорошими нагородами.
 • друзі в грі

  Як знайти друзів за 5 простих кроків:

 • Зареєструватися на facebook.com
 • Відвідати офіційну сторінку гри на Facebook. Там іноді проходять розіграші алмазів.
 • Відкрити коментарі до постів і написати “Add me”.
 • Додавати до себе в друзі людей, які самі написали в коментарях “Add me”.
 • щодня підтверджувати запити на додавання в друзі (значок із зображенням двох чоловічків на синій верхній смужці в facebook).
 • Рекомендуємо щодня відправляти подарунки різним гравцям. Наприклад: сьогодні 1-10 в списку, завтра 11-20, післязавтра 21-30 і т.д. Так Ви дасте зрозуміти людям, що Ви активний гравець, то самі будете отримувати більше подарунків.

  Клани в Hustle Castle

  Клани стають доступними після будівництва кланового холу. Принципового значення клани в грі не мають, тому багато хто не поспішають в них вступати. Однак деякими корисними властивостями вони все-таки мають:

 • Можливість спілкування;
 • Можливість попросити у друзів ресурси. Кількість запитуваних ресурсів залежить від рівня кланового холу.
 • Можливість відточити свої лідерські навички, якщо Ви глава клану.
 • Клани бувають відкритими , де будь-хто може вступити в нього і приватними де лідер розглядає кандидатуру кожного учасника індивідуально. Всього в клані може бути до 50 учасників і це показник не змінюється.

  Запрошення в клан

  Створення власного клану варто 50 000 золота. Однак нові гравці до якості Ви не побіжать, доведеться набирати в клан людей самостійно. Робити це можна шляхом відправлення запрошень гравцям, які не перебувають ні в якому клані, натискаючи кнопку “i” навпроти ників гравців. Знайти таких людей можна в наступних місцях:

  • У загальному чаті;
  • При перегляді результатів на насильство, а
  • У рейтингах арени, порталу або глобальному рейтингу PvP;
  • При відправці подарунків друзям з Фейсбуку.

  При створенні клану найголовніше придумати його назву, тому що змінити його вже не можна. Інші настройки клану можна змінювати в будь-який момент:

  Налаштування клану

  • Герб – значок клану. Вибір досить невеликий.
  • Опис – послання для всіх хто переглядає Ваш клан.
  • Тип – приймати всіх підряд або розглядати заявки індивідуально, т. е. клан буде відкритий або приватний.
  • Мінімальний рейтинг – рейтинг PvP необхідний для вступу в клан.
  • Розташування – можна вибрати країну, регіон або весь світ для клану.

  Як безкоштовно отримати багато кристалів (алмазів) в Hustle Castle

  Основна валюта, яку можна купити в грі за гроші – алмази або кристали. Однак їх можна отримати досить багато і зовсім безкоштовно, ось кілька способів:

 • Перегляд рекламного відео в щоденних завданнях;
 • Відкриття спеціальних скринь;
 • Виконання досягнень;
 • Задоволення бажань жителів замку.
 • Купівля алмазів в магазині порталу.
 • Прибирання мотлоху в незабудованих стінах замку.
 • Зайняти призове місце в рейтингу арени або порталу.
 • Алмази рекомендуємо витрачати на відкриття додаткової черги будівництва, так як це найнеобхідніше в грі. Так само непоганим вкладенням кристалів може бути покупка гобліна, який ходить по замку, збирає ресурси і закінчує навчання, коли Ви не в грі.

  Тварини в Hustle Castle: для чого потрібні, і що вони дають?

  У грі доступні для покупки за реальні гроші наступні тварини:

  • няшная лабродор
  • няшная бігль
  • Пухнастий кіт

  всі тварини

  що вони дають і що роблять:

  DIE NR.1

 • Ходять по замку і щось винюхують.
 • Радують Вас своєю присутністю, і вносять невелику разнообразив в Ваш замок.
 • При натисканні на тварину з’являється напис “DIE NR.1”
 • Показують гостям Вашого замку що у Вас є зайві гроші в реальному житті.
 • Більше ці тварини не роблять нічого. Вони не дають бонусів, не виконують роботи, і не приносять дохід. Це просто прикраса замку. А Пухнастий кіт такий ледачий, що не ловить навіть щурів, які іноді з’являються в замку.

  За реальні гроші можна купити не тільки тварин, але ще й:

  • Кристали (алмази)
  • При перемозі над сюжетним босом Ви можете купити унікальний костюм боса.
  • Преміум.
  • Речі, поліпшення та інші плюшки акцією.

  Акція

  Преміум дає наступні переваги: ​​

 • Максимальний бонус від щастя дає приріст з 5 до 20% від виробництва ресурсів;
 • Нагорода ви перемогу в PvP зростає;
 • Ви збережете 30% ресурсів під час нападу на Вас інших гравців;
 • Скорочує час: споруди та поліпшення кімнат, виготовлення предметів, виробництво і поліпшення заклинань;
 • з щоденного скрині Ви отримаєте більш цінні нагороди;
 • Госпіталь лікує людей у ​​всьому замку;
 • Подвійна нагорода за щоденні завдання;
 • Черга виробництва заклинань зростає з 9 до 18;
 • Ви можете відправляти 20 подарунків друзям і отримувати 2 скрині за це;
 • Можливість прискорювати бій в 2 рази.
 • Автор статті: Ярослав