Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Hungry Dragon: Поради, WIKI, Огляди

HUNGRY DRAGON – гра на андроїд з датою виходу 29.08.2019 р від компанії Ubisoft. Жанр гри: Аркади. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Зміст статті

 • Гайд для новачків
 • Основи ігрової механіки
 • Як отримати і прокачати Легендарного дракона
 • Технічні питання гри
 • Гайд по Подіям та квести
 • Hungry Dragon: Гайд для новачків

  Що таке вогненна лихоманка? Бачите смужку в нижній частині екрана під час нальоту? Це шкала вогненної лихоманки. Чим більше очок ви заробите, тим швидше вона заповниться. Коли шкала дійде до максимуму, Ви ввійдете в режим вогненної лихоманки і зможете спалювати ворогів перед собою. Після завершення шкала заповнюється заново.

  Що таке мегаогненная лихоманка? Через кожні 8 вогненних лихоманок активується мегаогненная лихоманка. Ви зможете спалювати всі види видобутку, навіть ті, що більше Вас! Мегаогненная лихоманка триває довше за звичайну.

  Навіщо потрібні літери H, U, N, G, R, Y? У різних областях можна знайти шість букв. Вони зустрічаються в будь-якій точці карти, при цьому з початком нової гри їх розташування змінюється. Зберіть їх все, і тоді Ваш дракон на 10 секунд стане сильніше, швидше, зможе поглинати абсолютно все, отримає невразливість і нескінченне прискорення!

  Що таке щоденні скрині і як їх знайти? Кожен день Ви можете знаходити до 5 скринь, до країв наповнених монетами або самоцвітами. Використовуйте карту, щоб знаходити їх швидше!

  Що таке яйця і скільки є видів яєць? Є 3 різних види яєць:

  • Звичайні яйця можна знайти в грі, по одному за раз. По завершенні періоду інкубації з них вилупляться вихованці для Ваших драконів.
  • Розкішні яйця можна тільки купити, але вони відкриваються одразу!
  • Золоті яйця – єдиний спосіб відкрити особливих вихованців. Ви отримаєте їх, якщо зберете достатньо фрагментів золотого яйця. Також є особливі яйця, які можна знайти в деяких турнірах, завданнях або за допомогою особливих пропозицій.

  Що таке фрагменти золотого яйця? Ви отримаєте фрагменти золотого яйця за кожне відкриття яйця або повтор вихованців. Як тільки зберете достатню кількість, вони складуть золоте яйце! Особливих вихованців можна вивести лише з золотих яєць!

  У чому перевага великих драконів? Великі дракони можуть з’їсти більше видобутку, знищити або спалити значні об’єкти, а також мають доступ до ділянок карти, прихованим для більш дрібних родичів. Чим могутніше дракон, тим більше множник очок.

  Чому я не можу їсти великих ворогів? Дракони здатні проковтнути здобич не крупніше свого розміру. Щоб подивитися список можливого видобутку, необхідно:

 • Відкрити екран вибору драконів.
 • Знайти потрібного дракона.
 • Торкнутися кнопки з інформацією поруч з ім’ям дракона.
 • повідомлення на екрані підкажуть розмір дракона, необхідного для поїдання тієї чи іншої видобутку.

  Як зробити знімок дракона? Легко! Виберіть цікавить Вас дракона, а потім натисніть камери в лівому верхньому кутку екрану. Потім прийміть красиву позу і знову натисніть кнопку камери. От і все! Можна зберегти знімок або поділитися ним з друзями!

  Скільки світів в Hungry Dragon? У Hungry Dragon один великий світ, розділений на різні області. Чим більше Ваш дракон, тим більше місць Ви зможете досліджувати!

  Чи можу я грати проти друзів? Hungry Dragon – гра для одного користувача. Але в ній є кілька соціальних функцій. Наприклад, Ви зможете поділитися знімком свого дракона в Facebook, Twitter і Whatsapp.

  Навіщо потрібен множник очок? Поїдаючи видобуток одну за одною, Ви отримуєте множник очок. Його можна побачити в лівому верхньому кутку екрану (наприклад “2Х”). Чим більше з’їдено видобутку, тим більше буде множник очок. Окуляри не збільшаться, якщо видобуток вислизнула або Вам завдано шкоди.

  Що таке місії ?? Одночасно є максимум три місії. Частина з них пов’язана з набором очок, вистежуванням видобутку і виживанням. Деякі необхідно виконати за один захід, інші – за кілька. Якщо Ви не можете завершити одне з випробувань, його можна пропустити за перегляд реклами або самоцвіти і замінити іншим. За виконання місій Ви отримаєте багато золота в нагороду!

  Hungry Dragon: Основи ігрової механіки

  Що таке Hungry Dragon ? Hungry Dragon – гра, в якій можна повеселитися, політати і погуляти! Це божевільна гра – суміш з іскрометного гумору, руйнувань і оновленого ігрового процесу!

  Чим можна зайнятися в грі? Вам на вибір буде представлено кілька драконів. Ви зможете їх контролювати і досліджувати неймовірний світ, пожираючи видобуток і знищуючи все на своєму шляху!

  Які види внутрішньо валюти є в Hungry Dragon? Ви можете знайти і купити самоцвіти і монети, щоб придбати з їх допомогою яйця, костюми, драконів та інше.

  Як отримати більше самоцвітів і монет? Виконання місій – найшвидший спосіб заробити монети. Також Ви отримаєте самоцвіти і монети, якщо відшукаєте щоденні скрині, візьмете участь у турнірах або завершите завдання. Ну або можете купити їх в магазині.

  Що таке костюми? Використовуйте костюми, щоб надати дракону неповторний вигляд і наділити його особливими здібностями під час нальоту. Ви можете переглянути всі костюми певного дракона, вибравши його і торкнувшись першої кнопки в лівому нижньому кутку екрану.

  Як отримати доступ до нових костюмах? Костюми відкриваються у міру зростання дракона.

  Що таке вихованці? Ви можете покликати з собою вихованців. Вони будуть всюди слідувати за Вашим драконом і допомагати під час нальоту. Деякі вихованці мають дивовижні здібності! Вихованців можна отримати, відкриваючи яйця. А деяких з них – в турнірах або завданнях.

  Як покликати з собою вихованця? Перехід до екрана вибору драконів і торкніться другий кнопки в лівому нижньому кутку екрану. Там Ви зможете побачити всіх вихованців різних видів, яких вже відкрили. Виберіть вподобаного вихованця, після чого той автоматично додасться в порожню осередок Вашого дракона.

  Скільки вихованців можна використовувати одночасно? Залежно від розміру дракона Ви зможете використовувати до 4 вихованців. Якщо хочете дізнатися більше, торкніться кнопки з інформацією поруч з ім’ям кожного дракона!

  Які бувають види вихованців? Вихованці діляться на групи в залежності від своїх здібностей: життя, захист, швидкість, їжа, вогонь, окуляри і особливі. Кожен з них унікальний завдяки додатковій можливості!

  Як отримати дракона побільше? Виростите дракона до межі, щоб відкрити когось побільше! Потім купите відкритого дракона за монети. Є дракони різного розміру: від XS до XL.

  Hungry Dragon: Як отримати і прокачати Легендарного дракона

  Що таке легендарні дракони? Легендарні дракони – епічні гібриди, наділені чарівною силою могутніми божевільними відьмами Драгонхайма! У них є особливі здібності, а ще вони можуть використовувати вихованців. Їх можна знайти в розділі “Ведьмин котел” на екрані вибору драконів.

  Як відкривати і купувати легендарних драконів? Щоб відкрити розділ “Ведьмин котел”, потрібно отримати дракона типу M або більше. Легендарних драконів можна купити за золоті фрагменти і самоцвіти.

  Чи можна покращувати легендарних драконів? Звичайно! Легендарні дракони починаються з розміру S, але Ви можете покращувати показники, щоб розвивати їх і підвищувати тип. Для цього Вам знадобляться золоті фрагменти. Коли Ви наберете потрібну кількість для поліпшення, тип зміниться автоматично. Легендарних драконів можна покращувати до максимального розміру Вашого дракона (наприклад, якщо в основному прогрес у Вас є дракони типу L, Ви можете покращувати легендарних драконів до розміру L).

  Hungry Dragon: Технічні питання гри

  Що таке режим AR і як його використовувати? AR – абревіатура для Augmented Reality, що перекладається як “доповнена реальність”. Якщо на Вашому пристрої підтримується ця функція, Ви зможете робити знімки свого улюбленого дракона в реальному світі і ділитися ними в соціальних мережах. Доступ до режиму AR можна отримати в меню вибору драконів. Значок знаходиться в лівому верхньому кутку екрану. Там Ви зможете вирішити, чи зробити звичайний знімок або помістити дракона в реальні умови.

  Чому я не можу знайти режим AR на своєму пристрої? Так як технологія доповненої реальності з’явилася зовсім недавно, вона не підтримується на пристроях багатьох виробників. На жаль, якщо Ви не можете знайти режим AR на своєму пристрої, швидше за все, ця технологія на ньому недоступна. Слідкуйте за офіційними оновленнями свого пристрою!

  Чи можна грати без підключення до Інтернету? Так! Ви зможете грати без підключення до Інтернету, але деякі функції будуть недоступні. Наприклад, можливість поділитися знімком, доступ до списків лідерів, завданням, турнірів і збереженню в хмарі.

  Чи можу я передавати дані між кількома пристроями? Звичайно! Просто використовуйте одну і ту ж обліковий запис Facebook на обох пристроях, а далі з усім впорається збереження в хмарі! Якщо Ви вже грали на двох різних пристроях, перш ніж спробували передати дані між ними, переконайтеся, що щось з них, де Ви досягли більшого прогресу, підключено до облікового запису Facebook.

  Чому моє пристрій не підтримує з грою? На даний момент існує безліч різних пристроїв, і розробники роблять все можливе, щоб гра запускалася на більшості з них. Однак пристрої відрізняються один від одного і не завжди є можливість забезпечити належний рівень підтримки для всіх.

  Як використовувати збереження в хмарі?

 • Перевірте з’єднання з Інтернетом.
 • Переконайтеся, що використовуєте останню версію гри.
 • Виберіть шестерінки в лівому верхньому кутку на початковому екрані гри (з кнопкою “Грати”) . При цьому відкриється меню параметрів. Виберіть вкладку “Зберегти” і натисніть кнопку Facebook.
 • Прив’яжіть Hungry Dragon до Вашого облікового запису Facebook.
 • Після цього збереження в хмарі буде активно.
 • Якщо все пройшло успішно, на початковому екрані в лівому верхньому кутку з’явиться значок хмари із зеленою галочкою.
 • Якщо Ви перебуваєте в Китаї, вам потрібно буде зробити те ж саме, просто використовуйте Weibo замість Facebook.

  Як я можу зв’язатися з представником, якщо у мене виникли проблеми з грою? Просто торкніться кнопки параметрів в лівому верхньому кутку екрану і виберіть вкладку техпідтримки. Вам будуть надані різні способи зв’язку з нею в залежності від того, чи хочете Ви залишити відгук або потрібна допомога.

  Як включити управління нахилом? Це просто! Натисніть кнопку налаштувань в лівому верхньому кутку будь-якого екрану перед нальотом. Перейдіть до параметрів і виберіть On / Off, щоб активувати управління нахилом. От і все! Також Ви можете зробити це під час нальоту. Просто натисніть на паузу, виберіть “Параметри”, а потім вмикання / вимикання, щоб включити або вимкнути управління нахилом.

  При управлінні нахилом дракон не летить туди, куди я хочу. Можливо, на Вашому відсутня установка калібрування. Вона потрібна для плавного управління. Це можна зробити під час гри: просто натисніть на паузу, виберіть “Параметри” і натисніть кнопку калібрування. З’явиться вікно з подальшими вказівками.

  Як вимкнути звук? Якщо Ви ще не почали наліт, торкніться кнопки налаштувань в лівому верхньому кутку екрану, виберіть “Параметри”, а потім Увімкнути або Вимкнути, щоб включити або вимкнути звук. Якщо Ви вже граєте, поставте гру на паузу, перейдіть до параметрів, а потім вмикання / вимикання, щоб включити або вимкнути звук.

  Чи можна відключити відображення крові? Можна! Натисніть кнопку налаштувань в лівому верхньому кутку екрану, виберіть “Параметри”, а потім Увімкнути або Вимкнути в розділі “Кров”.

  Пропав весь мій попередній прогрес, що трапилося? Виконайте наступні кроки:

  • Вимкніть Wi-Fi;
  • Вимкніть пристрій;
  • Увімкніть пристрій;
  • Завантажте гру Hungry Dragon.

  Потім спробуйте виконати ті ж дії з включеною мережею Wi-Fi. Перевірте, чи відрізняються завантажуються збереження. Якщо нічого не змінилося, зверніться в службу підтримки.

  Hungry Dragon: Гайд по Подіям та квести

  Чи в грі онлайн-події? Так! Є три різних види подій: завдання, турніри і пасивні події.

  Що таке завдання? Завдання – це випробування, доступні в певний час. Вам доведеться об’єднатися з іншими гравцями, щоб досягти мети. Кожен отримає нагороду за свій внесок! І вона стане ще більше, якщо мета буде виконана!

  Що таке турніри? Турніри – відмінний спосіб перевірити свої навички, змагаючись з іншими гравцями. Вам нададуть дракона і вихованців. Кращий результат визначить Ваше місце в списку лідерів. Чим вище Ви підніметеся в списку лідерів, тим краще буде нагорода!

  Що таке пасивні події? Під час пасивних подій тимчасово підвищуються характеристики і нагороди!

  Автор статті: Надія Д.