Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Hot Wheels Race Off: Поради, WIKI, Огляди

HOT WHEELS: RACE OFF – гра на андроїд з датою виходу 21.12.2016 р від компанії Hutch Games. Жанр гри: Гонки. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як мені отримати безкоштовні предмети? Існує три способи отримання безкоштовних предметів в Hot Wheels:

 • Подарунки – спосіб подякувати гравцям за вірність грі! Розробники не тільки роздають безкоштовні Gems, а й також дають Вам шанс подвоїти їх кількість просто дивлячись коротку рекламу. Ви можете включити нагадування, яке надішле Вам повідомлення, щоб повернутися і забрати Gems як тільки вони з’являться.
 • Дивіться рекламу для безкоштовних Gems (іконка праворуч від подарунка) на екрані вибору транспорту.
 • Заповніть Ваш Stunt-лічильник, щоб розблокувати Stunt-скриня, в якому містяться Truck Coins для одного з Ваших вантажівок, або якщо Вам пощастить – Ви отримаєте Gems!
 • Яка різниця між Локальним збереженням і хмарність збереженням? У Хмарному збереженні записується Ваш прогрес з Game Center (iOS), G + (Android), або з Facebook (cross platform). Локальне збереження обмежена пристроєм, який в даний момент Вами використовується.

  Як управляти вантажівкою? У Вас є дві педалі: права – це педаль газу, ліва – це гальмо. Педаль газу прискорює Ваш вантажівка, педаль гальма зупиняє і розгортає його. Педалі також контролюють напрямок нахилу, якщо Ви збираєтеся зловити трохи повітря або стрибнути. Використання запатентованих невидимих ​​Tilt Ninjas допомагає Вам знайти правильний баланс і приземлятися. Ви можете інвертувати напрямок нахилу в меню Налаштування гри.

  Як працює заправка палива? Для того, щоб вантажівки продовжували рух, Вам потрібно зібрати червоні каністри з паливом, розташовані уздовж траси. Закінчилося паливо? Значить це кінець дороги … якщо Вам не вдасться покататися на залишках палива до наступної каністри.

  Як працює модернізація? Модернізація є вирішальною для проходження кожного з рівнів і отримання найкращого часу, щоб убити Ваших друзів! Ви можете модернізувати Ваш вантажівка в 4 різних напрямках: Швидкість, Зчеплення, Стабільність і Нахил.

 • Швидкість – покращує потужність і швидкість;
 • Зчеплення – Поліпшення шин, щоб долати пагорби;
 • Стабільність – Знижує центр ваги, щоб Ваш вантажівка мав менше шансів перевернутися;
 • Нахил – Як швидко ви можете обертати Ваш вантажівка в повітрі.
 • ці властивості можуть бути модернізовані до максимуму (ці значення залежать від транспортного засобу). Як тільки все з них модернізовані до максимуму, Ви як і раніше можете збирати Truck Coins для цієї вантажівки, які пізніше Ви зможете витратити на розблокування наступного вантажівки у Вашій колекції.

  Як мені модернізувати вантажівка? Ви можете модернізувати характеристики кожної вантажівки в меню вибору вантажівки. Для цього натисніть на іконку вантажівки в верхньому частини. Для модернізації потрібні Truck Coins. Ви накопичуєте їх, збираючи на трасі. Зібрані Монети модернізації свої у кожного вантажівки. Наприклад, якщо Ви хочете модернізувати вантажівка Rip Rod, то потрібно використовувати тільки Rip Rod Truck Coins, якими будуть будь-які монети, зібрані Вами поки Ви керуєте вантажівкою Rip Rod. В якості альтернативи, Ви можете заплатити за модернізацію або часткову модернізацію за допомогою Gems. Gems можуть бути використані, щоб модернізувати будь-який вантажівка, а не тільки конкретно один.

  Як мені розблокувати нові рівні і вантажівки? Основний спосіб розблокування нових рівнів – це проходження попередніх рівнів. Деякі наступні рівні в грі мають вимоги по зірках. Ви можете дізнатися вимоги на екрані вибору рівнів. Ви можете розблокувати нові вантажівки покупкою модернізації для Ваших вантажівок з допомогою Truck Coins або купівлею нового вантажівки з допомогою Gems.

  Що таке Gems? Gems – універсальна валюта, яка може бути використана, щоб купити нові вантажівки і щоб модернізувати будь-який вантажівка, на відміну від звичайних Tuck Coins, які збираються на трасі. Gems можна купити у внутрішньоігровому магазині, але також їх можна накопичити багатьма іншими способами, наприклад, за допомогою подарунків від розробників, обмежених у часі, шляхом перегляду реклами або, якщо Вам пощастить, в Stunt Скрині!

  Я втратив доступ до свого облікового запису! Якщо Ви раннє збереглися через Game Center, Google +, або Facebook, а не в профілі – відбудеться конфлікт збережень, і буде висвітлюватися старий прогрес. Перейдіть до Вашій старому збереженню, щоб продовжити з того місця, де Ви зупинилися. Щоразу після закінчення рейсу, Ви побачите кнопку входу за допомогою вашого облікового запису Facebook, щоб перейти до таблиці лідерів. Якщо це не допомагає, тоді напишіть повідомлення в службу підтримки (Настройки – Допомога і Підтримка) з наступними даними:

  • Ваш UserID, який Ви знайдете в меню налаштувань гри;
  • Коли Ви втратили збережені дані?
  • Який транспорт Ви втратили і які модернізації?
  • чи були у Вас якісь придбання з магазину? Якщо були – надішліть копію чека.

  Як мені перенести мої збереження між пристроями (платформами)? Для iOS> iOS (iPhone, iPad, iPod Touch):

 • Переконайтеся, що гра з’єднана з аккаунтом в Game Center;
 • Увійдіть в Game Center на Вашому іншому пристрої iOS;
 • Після запуску гри на Вашому іншому пристрої, Вам буде запропоновано завантажити Ваше Хмарне збереження.
 • Android> Android:

 • Переконайтеся, що гра з’єднана з Google Play;
 • Додайте аккаунт Google Play до налаштувань на Вашому іншому пристрої (Користувачі> Додати новий);
 • Запустіть гру, натисніть на “Увійти в Google Play” і виберіть Ваш email адреса. Вам буде запропоновано завантажити Ваше хмарне збереження.
 • iOS> Android або навпаки:

 • Переконайтеся, що гра синхронізована з Facebook (Ви можете провести синхронізацію на екрані, кожен раз по закінченню рейсу);
 • Увійдіть в Facebook на Вашому іншому пристрої;
 • Запустіть гру на Вашому новому пристрої і виберете “Завантажити хмарне збереження”.
 • Особам до 14 років неможливо отримати доступ до хмарність збереженню з- за online захищають обмежень на дітей, які використовують Game Center / G + / Facebook платформи. У цьому випадку гра буде збережена за замовчуванням в Локальне збереження.

  Як мені додати своїх друзів в мою таблицю лідерів? Ви можете додати своїх друзів в таблицю лідерів за допомогою опції Код одного. Як тільки вони будуть додані – Ви побачите їх окуляри у Вашій таблиці лідерів і зможете отримувати винагороду, перемагаючи їх. Ви також можете дати свій код іншим, щоб з’явитися в їх таблиці лідерів. Якщо Ви введете Код одного, Ви побачите їх окуляри, але вони не зможуть побачити Ваші поки вони не введуть Ваш код (Крім як якщо Ви друзі на Facebook). Ви можете додати Коди друзів і знайти Ваш власний Код через кнопку Код одного в меню настройки.

  Що таке Stunt-скриня? Отримання Big Air, Wheelie, Endo, Flip або Backflip протягом рейсу допоможе заповнити Ваш Stunt-лічильник в грі. Як тільки він буде повним, Ви розблоковуєте скриню, в якому містяться Truck Coins для одного з Ваших вантажівок, або якщо Вам пощастить – то Gems! Просто натисніть на іконку Stunt-скриня як тільки лічильник буде повним, щоб забрати Ваш приз!

  Як мені зв’язатися з представником? Ви можете звернутися до служби підтримки через посилання в грі: “Допомога і Підтримка”. Не забудьте вказати Ваш UserID. Це довгий буквено-цифровий код з екрану Настройок, в який можна потрапити, натискаючи на шестірню в верхньому лівому кутку на екрані вибору автомобіля.

  Що таке Галерея? Тут Ви можете бачити всі Ваші автомобілі, а також автомобілі та колекції, які ще ви не розблокували! Натисніть на машину, щоб розглянути її з різних сторін.

  Скільки разів я можу повторювати гонку? Якщо Ви програли в гонці або не перемога за набраними очками свого друга і хочете повторити її заново, Ви можете натиснути на кнопку Повторити. Перший повтор безкоштовний, другий коштує 1000 Gems, третій 2000 Gems, четвертий 3000 Gems і так далі.

  Як можна отримати зірки? На кожному рівні потрібно обігнати три примари ІІ. Ви отримаєте зірку за кожного примари, якого обженете. Переможете всіх трьох і отримаєте 3 зірки за рівень. Зібрані зірки допоможуть відкрити нові набори рівня, тому вдосконалюйте свої заїзди і перемагайте привидів!

  Як мені грати в режимі Мультіплеер? Мультіплеер стає доступний після проходження етапу 6 компанії з одним гравцем.

  Як працює Мультіплеер? У опції мультиплеер Ви можете змагатися з Вашими друзями, або ганятися з випадковим опонентом. Змагається може задати час на перемогу для іншого гравця, а потім хід іншого гравця. Тоді Ви можете змагатися з “привидом” опонента, щоб спробувати перемогти його. Окуляри зберігаються в таблиці мультиплеер. Ви можете ганяти з опонентами необмежений час для максимальної крутості! Для того, щоб додати друга, якого немає у Вашій таблиці лідерів, Ви повинні додати їх код друзів. Не забувайте поділитися кодом, щоб і вони могли також бачити Вас!

  Як виграти в режимі мультиплеер? Окуляри проти всіх Ваших опонентів зберігаються в таблиці мультиплеер. Обмежень за кількістю заїздів, які Ви можете здійснювати з опонентом, немає. Продовжуйте грати, щоб набрати максимальну крутизну!

  Заряджені машини: подробиці. Коли Ви зберете достатньо заряджених жетонів в Гонці дня, одна довільна машина з набору буде заряджена. Якщо у Вас ще немає машини, то буде заряджена та машина, яка у Вас з’явиться першою. Коли машина заряджається, розкривається її повний потенціал. Для такої машини можна покращувати швидкість, тертя, стійкість і нахил аж до 20. Можна навіть міняти колір вихлопних смолоскипів!

  Заряджені машини значно швидше звичайних моделей, але при цьому не сильно відрізняються від інших заряджених моделей. А це означає, що Вам не потрібно постійно підтримувати рівень своєї машини нарівні з машинами найвищого рівня, і Ви можете ганяти на улюбленій тачці набагато довше. Заряджену машину завжди можна відрізнити в гонці по блискучою антені … а ще по тому, як швидко вона Вас обганяє.

  Автор статті: Надія Д.