Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Heroes of Order & Chaos: Поради, WIKI, Огляди

HEROES OF ORDER & CHAOS – гра на андроїд з датою виходу 05.12.2012 р від компанії Gameloft. Жанр гри: Стратегії. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Куплений предмет повинен давати магічну атаку, але вона спрацьовує не в повній міру. Чому? Герої, що завдають звичайної атакою магічний шкоди, отримують тільки 60% надбавки до показника магічної атаки від спорядження для звичайної атаки.

Як отримати нових героїв? Отримати нових героїв можна двома шляхами. Їх можна купити в магазині в будь-який момент за емблеми або руни. Другий спосіб – почекати щотижневої зміни героїв. Щотижня шість нових героїв стають безкоштовними! Таким чином, ви можете спробувати зіграти за самих різних героїв абсолютно безкоштовно! Ну, а ще є один герой, який не може не схитрувати … Тому Котун можна виграти тільки в лотерею! Випробуйте свою удачу!

Чому деякі герої виглядають не так, як мій? Перш за все враховуйте, що в грі безліч найрізноманітніших персонажів. А крім того, для кожного їх героїв доступні альтернативні варіанти розмальовки обладунків, а для деяких – елітні кольору. За допомогою системи скінів ваш герой може стати зовсім несхожим на всіх інших. Переконайтеся самі – кольору доступні в магазині!

Що таке лотерея? Чи є в ній якісь особливі призи? Призи в лотереї бувають найрізноманітнішими. Якщо вам пощастить, ви навіть можете виграти унікального героя!

Як отримати більш цінні призи в Лотереї? Ви можете виграти ексклюзивних героїв і скіни. За 10 ставок ви зі 100% ймовірністю виграєте скін.

Що таке фрагменти героїв / скінів? Зібравши 4 фрагмента героя або скіна, ви можете обміняти їх на відповідного героя або скін!

Як можна роздобути фрагменти героїв і скинув? Фрагменти героїв і скінів можна виграти в Лотереї.

Питання: Що означає рівень гравця? Чим вище рівень гравця, там більше талантів і навичок вам доступно. Таким чином, під час боїв ви отримуєте деяку перевагу.

Як вивчити талант або особливий талант? Таланти вчаться в меню талантів. Для того, щоб вивчити деякі особливо корисні таланти, потрібно не тільки заплатити емблеми, а й досягти певного рівня. Таланти дуже сильно впливають на ваш стиль гри, вибирайте з обачно!

Питання: В якому порядку вивчати навички? Спостерігайте за ситуацією на полі бою. В кожному окремому випадку варто надходити по-різному. В цілому, на початковому етапі бою навички оглушення і ефекти уповільнення найчастіше найбільш корисні.

Як швидше підняти свій рівень? Залишатися на поле бою як можна довше і вбивати якомога більше ворожих солдатів і героїв.

Мого героя постійно перемагають. Чому? Швидше за все, ваш персонаж використовує невідповідний спорядження. Враховуйте, що різні види зброї і зброї призначені для різних бійців.

є спосіб якось захистити свого героя? Легше запобігти нещастю, ніж боротися з ним! Встановіть Жезл Тінос на перетині важливих доріг в якості розвідника і охорони.

Як грати “ґанком”? Ганка – це особливий стиль гри, можна навіть сказати, філософія гри! Гра ґанком найбільше схожа на засідку: це стратегічна гра, в якій команда прагне застати противника зненацька, перевершуючи його в числі. Способів такої гри безліч, наприклад влаштовувати засідки в кущах, можна використовувати туман війни, щоб оточити противника, крім того, у деяких героїв є відповідні здібності … Як це робити – вирішувати вам. Запам’ятайте головне: рецепт успіху в Ганке – рух непоміченими, перевагу над ворогом і грамотне володіння навичками ваших героїв!

Де можна побачити детальну статистику матчу? Натисніть на панель індикаторів під час матчу, щоб вивести статистику на екран.

Що можна купити в грі? Скіни, героїв, особливі аватари, корисні таланти, додатковий досвід, емблеми і т.д.

Як купувати предмети? Переконайтеся, що ви підключені до інтернету. Виберіть предмет, який ви хочете купити в магазині, а потім натисніть на значок цінника.

Які нагороди видаються за виконання щоденних квестів і відкриття досягнень ? За виконання деяких з них ви отримаєте емблеми та досвід, в той час як виконання інших, більш складних, винагороджується рунами.

Якщо пропустити щоденне завдання, чи буде видана нагорода? Ви не отримаєте нагороду за пропущене завдання, але вам буде видано нове завдання замість пропущеного. Це зручно в тому випадку, якщо ви вважаєте поточне завдання надто складним.

Як отримати нагороди? Завершіть завдання або відкрийте досягнення.

Як роздобути найкраще спорядження? Чим більше героїв ви перемагаєте, тим більше ви отримаєте золота. Крім того, можна заробити золото, вбиваючи солдатів і нейтральних істот.

Для чого потрібні нейтральні істоти? Перемігши нейтральних істот, ви отримаєте досвід і золото. А деякі з них можуть дати вам перевагу в бою – наприклад, їх можна використовувати в Ганке.

Як працює система талантів? При отриманні рівня ви отримуєте 1 очко таланту (40 рівнів і 40 очок таланту відповідно). У грі доступно 4 різних дерева талантів, причому ви можете використовувати будь-яку комбінацію при грі будь-яким героєм. Ви можете зберегти різні комбінації талантів на декількох сторінках талантів, і потім вільно перемикатися між ними. Якщо гравець знаходиться в кімнаті, з’явиться значок перемикання сторінок. Таким чином, ви можете вибрати потрібну сторінку талантів. Враховуйте, однак, що ви можете використовувати тільки одну сторінку талантів за раз.

Як працюють скрижалі і написи? При використанні скрижалі з’являється шкала енергії. Кожна напис дає певний тип енергії. Коли на скрижаль наноситься напис, рівень енергії збільшується. Коли обидва типи енергії заповнені, можна пробудити скрижаль, натиснувши на значок формі пальця.

Який максимальний рівень? У даний момент – 40.

Як вести пряму трансляцію ігрового процесу? Натисніть піктограму “Twitch” і здійсните вхід. Тепер ви можете транслювати ігровий процес.

На скільки рівнів розбиті Ліги? Як отримати більш високий ранг? Ліга розбита на 4 рівні: Бронза, Срібло, Золото та Алмаз. Ви можете взяти участь в рейтингових іграх. Переможці отримають окуляри; набравши достатню кількість очок, гравець отримає більш високий ранг.

Чому я не можу почати рейтинговий матч? Для участі в рейтингових матчах вам необхідний рівень не менше 10; також ви повинні мати у своєму розпорядженні не менше ніж 7 героями (для битв 3 на 3) або 9 (5 на 5).

Під час гри у мене виникли проблеми з підключенням. Чи можна повернутися в той же матч? Так, ви автоматично повернетеся, як тільки знову підключіться до гри.

Що таке Сутність? Це нова ігрова валюта, яка з’явилася після 10 оновлення.

Як використовувати Сутність? Ви можете придбати героїв і фрагменти скінів за цю валюту.

Як отримати Сутність? Цю валюту можна отримати за відкриття 5 нових персонажів або просто виграти в лотереї.

Де я можу перевірити кількість своїх героїв або фрагменти скінів? Зайдіть в розділ колекція героїв, щоб переглянути всі фрагменти, якими ви володієте.

Як використовувати стрімінг гри? Натисніть на Twitch і увійдіть в систему для трансляції гри.

На скільки рівнів розбиті Ліги? Як отримати більш високий ранг? Ліга розбита на такі рівні: Бронза, Срібло, Золото та Алмаз. Ви можете взяти участь в рейтингових іграх в розділі PvP. Переможці отримають окуляри; набравши достатню кількість очок, гравець отримає більш високий ранг.

Чому необхідно чекати початку нової гри? Кожен раз, коли ви виходите з гри після вибору героїв, з’являється таймер зворотного відліку, який показує час, що залишився до наступної гри.

Чи можу я повернутися в гру, якщо під час гри пропало Інтернет-з’єднання? Так, ви можете продовжити після перепідключення.

Де знайти код запрошення? Натисніть на значок Запрошення, щоб знайти свій код запрошення. Код з’явиться на екрані Профілю.

Що буде, якщо я відправлю запросити гравця, рівень якого вище 30? Я все одно отримаю нагороду? Так, ви можете запросити кого завгодно. Ви відразу отримаєте нагороду, якщо рівень гравця вище 30.

Чи можу я грати в режимі Соло або Спільної грі під час покарання? Так, ви можете грати в цих режимах. Покарання обнуляються кожен день.

Підраховується чи кількість безперервних ігор? Так, ігри будуть зараховувати, поки ви не покинете лобі.

Чому я не можу отримати героя / скін після покупки героя за сутність? Ви можете придбати тільки фрагменти героїв / скінів за сутність. Необхідно 4 фрагменти (можливо, вам доведеться придбати фрагменти 4 рази), щоб отримати героя / скін. Ви можете перевірити всі фрагменти героїв / скінів, якими володієте, на екрані Герой.

Щоденна лотерея пропала після останнього оновлення. Будь ласка, зверніть увагу, дизайнери прибрали Щоденну лотерею з гри.

Що таке режим Спостереження? У цьому режимі ви можете переглядати список ігор друзів.

Як грати в режимі Спостереження? Відкрийте свій список друзів. Натисніть на одного, який зараз в грі. Потім натисніть значок Спостерігати. Ви перейдете в режим спостереження і зможете стежити за грою, використовуючи основні прийоми управління. Крім того, ви будете бачити детальну статистику гри.

Що таке Хобі-режим? Це спеціальний режим для казуальної гри, який не впливає на ваш рейтинг або положення в лізі. Для гри в цьому режимі вам будуть потрібні окуляри енергії.

Як відновити енергію? У даний момент для відновлення енергії буде потрібно близько шести хвилин. Також ви можете моментально відновити енергію за руни. З кожним відновлення максимальний рівень енергії буде збільшуватися, що дозволить вам грати більше.

Чи отримаю я випадкового героя з усіх доступних в грі в Битві біля кордонів (режим Гнів)? Ні, ви отримаєте одного з героїв з тих, кого вже купили, або зі списку безкоштовних героїв тижні.

Що означає значок Змінити? Якщо вам не подобається герой ви можете натиснути на значок Змінити, щоб отримати іншого. Цю дію можна виконати тільки один раз за гру, а також для цього вам буде потрібна додаткова енергія.

Чи отримаю я свою енергію назад, якщо вийду з гри або Хобі-режиму? Ні, ви не отримаєте свою енергію назад. Також вартість зміни героя не повертається.

Що таке Щоденна нагорода? Це приз, який гравці отримують кожен день. Ви можете забрати свою нагороду у відповідному пункті меню.

Чи буде оновлений список нагород? Список нагород оновлюється щомісяця. Неважливо, скільки нагород ви вже отримали, на початку нового місяця ви отримаєте нагороду за День 1. Ви можете пропустити кілька днів, а потім отримати наступну нагороду, коли ви прийдете до гру наступного разу, поки не закінчився місяць.

Що таке лотерея в кінці гри? Це нова функція, яка дозволить гравцям виграти більше предметів, ви будете отримувати сюрприз кожен раз.

Що трапиться, якщо з’єднання буде перервано під час лотереї? У разі проблем із з’єднанням в ході лотереї перезапустіть гру і перевірте свою колекцію героїв. Приз з’явиться у вашій колекції після повторного запуску гри. Також ви отримаєте повідомлення про нагороду поштою.

Що таке код зв’язку пристроїв? Це унікальний, який діяв протягом певного часу, код, що генерується ігровими онлайн-службами. Цей код містить інформацію щодо поточного прогресу гравця. Гравець повинен мати доступ до:

 • пристрою, на якому збережений потрібний прогрес;
 • пристрою, на який потрібно перенести прогрес.

Чому я не можу скористатися кодом, щоб зв’язати новий пристрій? Ви повинні упевнитися, що не вводьте невірний код. Якщо ви впевнені, що введений вами код вірний, надайте службі підтримки гравців інформацію по вашій гостьовій облікового запису, і вони перевірять причини виниклої проблеми.

Що таке Епічний скін? Це найцінніший скін в грі. Він замінює голос, модель і візуальний ефект героя. Найчастіше, він йде в комплекті з портретом персонажа.

Чи Епічний скін в акції Щастя привалило? Так, є.

Чи є принципова різниця між покупкою набору в меню Банк і в меню Предмети? Набори в цих меню абсолютно різні. Крім того, набори з Банку можна купити тільки за реальні гроші, тоді як набори з Предметів можна купити за емблеми і руни.

Я можу купити один набір кілька разів? Ні, не можете. Наприклад, набір Швидкого старту з Банку можна купити тільки один раз. Тим не менш, деякі набори будуть доступні для покупки кілька разів.

Що таке система ставок? Гравець може поставити на загальну кількість вбивств в матчі. Гравець, який назвав найближче число, отримує приз. Цінність призу залежить від кількості гравців, які зробили ставки.

Як отримати найдорожчий приз? Щоб розмір призу був максимальним, як мінімум 22 гравців повинні зробити ставки на один і той же матч. Один з них і отримає цей приз.

Чи можу я поставити на ту ж кількість вбивств, що й інший гравець? Немає. Ви можете поставити тільки на число, яке не вибрав ніхто з інших гравців.

Як збільшити рівень Благословення? З кожною покупкою нового Благословення, ваш рівень Благословення зростає.

Благословення неактивно .що це значить? Якщо ваш рівень Благословення нижче, ніж необхідний, воно вважається неактивним.

Як вибрати мінімальне Благословення? Кожен день ви можете вибирати одне з 3 мінімальних Благословень, але в день покупки ви не зможете нічого змінити.

Як збільшити термін дії Благословення? Ви можете знову купити Благословення, щоб збільшити термін дії вже активного Благословення.

Що значить “Відкрити все”? Ви зможете відкрити всі Благословення на 30 днів, але не зможете вибрати мінімальне Благословення в той же день.

Що таке Благословення Орина? Це особлива функція, завдяки якій гравець може побачити поліпшені спецефекти.

Як працює система ставок? Гравці можуть поставити на загальне число вбивств під час перегляду матчу. Якщо один з гравців поставить на найближчий число, він отримає приз. Розмір призу залежить від числа гравців, що беруть участь в ставках на цей матч.

Як отримати найдорожчий приз? Щоб виграти найдорожчий приз, необхідно, щоб в ставках на матч взяли участь не менше 22 гравців; виграв отримає максимальний приз.

Чи можна поставити на таке ж число вбивств, що й інший гравець? Немає. Можна поставити тільки на число, на яке ще не поставив жоден з гравців.

Як підвищити рівень Благословення? Рівень Благословення підвищується з кожною покупкою нового Благословення.

Що це значить, якщо Благословення недійсне? Якщо рівень Благословення нижче необхідного, Благословення буде недійсним.

Як змінити мінімальну благословення? Кожен день ви можете змінити одне з трьох мінімальних благословень. Однак його не можна змінити в день покупки.

Як продовжити дію Благословення? Щоб продовжити дію Благословення, його можна купити ще раз.

Що означає “Відкрити все”? Можна використовувати опцію “Відкрити все”, щоб відкрити всі Благословення на 30 днів, проте не можна змінити мінімальну благословення в перший день.

Що таке Благословення Орина? Благословення Орина – це спеціальна функція, що відповідає за краще відображення ефектів.

Що таке командний рейтинг? Гравці можуть запрошувати друзів в свою команду і грати разом в рейтинговому режимі.

Чи можна продавати героїв? На жаль, в грі немає функції продажу або видалення героїв. Розробники гри можуть додати її в майбутньому.

Чи можна перенести ігровий прогрес на інший рахунок в GL LIVE або соціальної мережі, наприклад, Facebook? Зверніть увагу, що в грі можна використовувати різні акаунти, підключені до різних соціальних мереж, але синхронізація ігрового прогресу між такими акаунтами неможлива.

Як обміняти свого героя команди на героя товариша до початку гри, коли гравці вже чекають в кімнаті? Гравці можуть обміняти свого героя на героя товариша по команді після того, як той натиснув значок Готово і заблокував свого героя. Оскільки в обох гравців є обидва герої, вони можуть заявити про обмін до початку гри. Обмін героїв повинен бути узгоджений гравцями, крім того, вони можуть обмінюватися героями багато разів за гру.

Для чого застосовується функція “Переміщення облікового запису”? За допомогою цієї функції ви можете перемістити дані гравця з поточного сервера на інший. Важливі дані переносяться акуратно, таким чином, вірогідність втрати критично важливої ​​інформації вкрай мала.

Де знаходиться ця функція? Передача даних можна здійснити з ігрового меню або меню налаштувань. Шукайте підміню “Переміщення облікового запису”.

На які сервери можна переміщати аккаунт? У даний момент доступні тільки два напрямки: ви можете перемістити свій аккаунт з глобального сервера на китайський і назад. Рекомендуємо вибирати сервер, розташований ближче до вашого місця перебування. Переміщення даних на віддалений сервер може зробити ігровий процес нестабільним.

Чи накладаються якісь обмеження на використання цієї функції? Так, протягом 72 годин ви можете запросити переміщення тільки одного аккаунта.

Яка вартість такого переміщення? Переміщення коштує 200 рун. Якщо на момент запиту у вас недостатньо рун, вам буде видано відповідне повідомлення.

Який порядок дій при переміщенні аккаунта? 1. Натисніть на значок “Підтвердити”, щоб відкрилося вікно з підтвердженням перенесення даних. 2. Уважно прочитайте опис процедури і всі попередження, потім виберіть “Так, продовжити” і натисніть ОК. 3. Уважно прочитайте всі попередження та інструкції на другій сторінці, потім виберіть “Так, продовжити” і натисніть ОК. 4. Ваш запит буде відправлений на сервер і оброблений протягом 72 годин.

Чи можна продовжувати гру після відправки запиту на перенесення аккаунта? Так, але це не рекомендується.

Що робити, якщо загублені дані, про втрату яких мене не попереджали? Якомога швидше зверніться до служби підтримки користувачів. Просимо утриматися від гри в режимі онлайн, поки вам не відповість їх співробітник.

Чи можна перенести прогрес в грі на інший сервер? Ви можете переносити свій прогрес в грі з всесвітнього сервера на китайський і навпаки. Для цього перейдіть в меню “Налаштування” -> виберіть пункт “Гра” -> натисніть на значок “Перенесення аккаунта”. Перенесення обійдеться вам в 200 рун і буде виконаний протягом 72 годин. Ця функція доступна тільки для користувачів системи iOS.

Як перенести ігровий прогрес на інший пристрій? Якщо ви хочете перенести свій поточний ігровий прогрес на інший пристрій, виконайте наступне:

1) Переконайтеся, що ви зайшли в гру зі свого облікового запису на Facebook або GL LIVE на першому пристрої. Не плутайте це з своїм ігровим ніком. Якщо ви хочете зв’язати свої дані з існуючої обліковим записом на GL LIVE / Facebook, запустіть гру, перейдіть в Налаштування -> З’єднання -> Зайти через Facebook / GL LIVE. Якщо у вас немає облікового запису на GL LIVE, створіть її наступним чином:

 • Відкрийте гру.
 • Перейдіть на GL LIVE (синій значок у верхньому лівому куті).
 • Виберіть “Створити обліковий запис”.
 • Пограйте онлайн 15 хвилин.
 • 2) Обидва пристрої повинні працювати на одній і тій же платформі (iOS / Android); інакше прогрес перенесений не буде.

  3) Завантажте гру на інший пристрій і підключіть до свого облікового запису на Facebook / GL LIVE. Врахуйте, якщо ви вже грали в цю гру на іншому пристрої, прогрес не буде перенесений, поки ви не скинете прогрес на цьому пристрої.

  4) Як тільки ви ввійдете в гру на іншому пристрої, ви отримаєте повідомлення з питанням , зберегти поточний прогрес на Facebook / GL LIVE або переписати його. Вам треба вибрати “Зберегти”, в іншому випадку прогрес буде видалений на обох пристроях.

  Як змінити сервер ? Щоб перемістити дані на інший сервер, виконайте наступні кроки: натисніть на аватарке в верхньому лівому кутку, натисніть значок ВИХІД, потім ПЕРЕНЕСТИ АККАУНТ. Зверніть увагу, що перенесення даних на інший сервер може зайняти до 72 годин.

  Чи можна використовувати обліковий запис на декількох пристроях? Це онлайн гра, і всі дані, в тому числі і прогрес гравців, зберігаються на серверах. Ви можете отримати доступ до аккаунту з будь-якого пристрою на тій же платформі, яка використовувалася для гри. Прогрес можна переносити тільки в межах однієї платформи, наприклад, з Apple на Apple, але не з Apple на Android або Windows.

  Чи можуть користувачі Android грати з користувачами iOS? У гру можна грати на пристроях як з Android, так і з Apple, але користувачі Android не можуть грати з користувачами iOS, так як гра не кроссплатформенная.

  Чи можна перенести на інший пристрій гостьовий аккаунт? Для перенесення гостьового аккаунта, перейдіть в меню налаштувань, виберіть Підключити пристрій, отримаєте код. Потім відкрийте додаток на іншому пристрої і введіть код. Гостьовий аккаунт буде перенесений на цей пристрій. Зверніть увагу, що перенесення можливе лише в межах однієї платформи.

  Як змінити аватар? Виберіть ваш портрет в меню профілю або у верхній частині вашого списку друзів. Потім виберіть бажаний портрет і натисніть значок “Вибрати”. Деякі портрети можуть бути платними.

  Як переключитися між з’єднанням 3G і Wi-Fi? Тип підключення змінюється в меню налаштувань вашого пристрою.

  Чи можна відключити музику? Гучність звуку і музики можна відрегулювати в меню налаштувань.

  Де знаходиться довідковий розділ? Натисніть на значок Налаштування, потім Допомога, потім виберіть значок “Основи” або “Фішки”.

  Що робити, якщо гра зависає або вилітає кожен раз, як я намагаюся її запустити і мені нічого не вдається натиснути? Таке трапляється, коли гра при запуску намагається перевірити підключення до інтернету. Спробуйте відключити з’єднання з інтернет або встановити режим польоту і перезапустити гру. Якщо це не допомогло, вимкніть пристрій на 2 хвилини, а після перезапуску гру, не підключаючись до інтернету.

  Як використовувати голосовий чат? Ви можете активувати цю функцію в меню налаштувань> Голосовий чат. Будь ласка, використовуйте гарнітуру для спілкування з товаришами по команді.

  Як управляти камерою або налаштувати її? У меню Налаштування немає відповідних опцій. Для настройки камери, будь ласка, перейдіть в Налаштування> Державне управлiння> Камера, потім поміняйте вільні настройки на фіксовані. Будь ласка, зверніть увагу, що ці налаштування будуть доступні в грі.

  Що таке контролери? Це зовнішні пристрої, які можна використовувати замість сенсорного екрану під час гри.

  Як використовувати контролер? Для початку через Bluetooth встановіть зв’язок між контролером і мобільним телефоном. Потім перейдіть до Навчанню, в розділі Допомога ви зможете знайти більше інформації.

  Чи можна використовувати контролер в режимі Спостереження? Ні, не можна.

  Як отримати емблеми? Емблеми можна заробити під час ігор. По закінченню кожної гри ви отримаєте кількість емблем, відповідне вашому результату. Крім того, ви можете отримати емблеми, виконуючи щоденні завдання. Емблеми служать ігровий валютою, розплатившись ними, ви зможете відкрити нових героїв, таланти і інші предмети!

  Як отримати безкоштовні руни? Ви отримаєте трохи безкоштовних рун, завершивши навчальне завдання в грі. Крім того, ви можете зайти в магазин, а потім в меню банку і натиснути на значок “Отримати безкоштовно”, щоб побачити спеціальні рекламні пропозиції.

  Як купити руни? Переконайтеся, що ви підключені до інтернету, а потім виберіть набір рун в меню Магазин -> Банк. Натисніть на значок цінника і вам запропонують ввести Apple ID і пароль.

  Як запросити одного в команду? Якщо у вас є команда, ви можете натиснути на значок ЗАПРОСИТИ в меню друзів. Ваш друг отримає запрошення. Він приєднається до вашої команди, як тільки прийме запрошення.

  Як запросити одного в гільдію? Якщо ви – офіцер або лідер однієї з гільдій, ви можете натиснути значок ЗАПРОСИТИ в меню управління гільдією. Після цього буде потрібно ввести ім’я вашого друга і натиснути √. Ваш друг отримає запрошення. Ваш друг буде прийнятий в гільдію, як тільки прийме запрошення.

  Як збільшити кількість місць в моїй гільдії? Якщо ви – лідер гільдії, перейдіть в меню управління гільдією та натисніть на відповідний значок, щоб збільшити максимальну кількість учасників. За цю послугу доведеться заплатити. Після того, як ви підтвердите оплату, ви знову зможете запрошувати гравців в гільдію.

  Які переваги я отримаю, приєднавшись до гільдії? Навички гільдії дадуть вам вагому перевагу в бою. Ну а ще гільдія – просто спосіб об’єднатися з однодумцями.

  Як розвивати гільдію? Ви зможете розвивати свою гільдії, граючи з товаришами по ній. За певну кількість гильдейских ігор ви отримаєте нагороди! Грайте і доведіть всім, що гільдії краще вашої в Харадоне немає!

  Як додавати друзів? Відкрийте меню друзів і натисніть “+”, а потім введіть ім’я вашого друга і натисніть √. Крім того, ви можете вибрати значок “Додати” в меню команди, гільдії, або останніх ігор. Ваш друг отримає запрошення. Він буде додано до вашого списку друзів, як тільки прийме ваше запрошення.

  Чи обмеження на кількість друзів, яких можна додати? Максимальна кількість друзів – 50.

  Що необхідно для спостереження за грою друзів? 1. Друг, за яким ви хочете спостерігати, повинен бути в мережі. 2. Друг, за яким ви хочете спостерігати, повинен бути в грі. 3. Прогрес гри, за ходом якої ви хочете спостерігати, повинен перевищити 5 хвилин. 4. Спостерігати за грою можна тільки до її закінчення.

  Як побачити додаткові акції? Додаткові акції відкриваються для гравців, що купили певну кількість рун.

  Автор статті: Надія Д