Секрети, чіти, проходження мобільних ігор.

Проходження Harvest Swap: Поради, WIKI, Огляди

HARVEST SWAP – гра на андроїд з датою виходу 27.05.2015 р від компанії Zynga. Жанр гри: Казуальні. У статті ми узагальнили поради щодо прокачування від топові гравців, відповіді розробників на питання геймерів, гайди для новачків з офіційного сайту і наші секрети проходження гри. Увага, стаття періодично оновлюється, заглядайте на сайт Мудрий Гик частіше.

Як робити суміщення? Щоб зробити суміщення, потрібно вибудувати лінію мінімум з трьох плодів. Таким чином Ви “зберете” ці плоди, отримаєте окуляри і наблизитися до мети.

Як досягти мети рівня? На кожному рівні Вам потрібно досягти певної мети для перемоги. Є чотири типи мети рівня:

 • Отримати окуляри. Робіть різні поєднання і комбо, щоб отримати побільше очок!
 • Зібрати плоди. На цих рівнях потрібно планувати дії. Інтуїція підказує поєднувати тільки ті плоди, що потрібні для перемоги. Але не забувайте: вдалі комбо, навіть з непотрібних плодів, можуть дати відмінний результат, і Ви зберете багато потрібних плодів! А ще пам’ятайте про бочках!
 • Опустити особливі предмети в самий низ ігрового поля. Що за особливі предмети? Що завгодно: їжа для Ваших голодних вихованців або паливо для замерзлої ферми. Рухайте предмет до краю ігрового поля, збираючи плоди під ним!
 • Прибрати ризики. Бруд або заморозки, а може, ще якась загроза Вашої фермі. Іноді потрібно просто засукати рукава і працювати. Якщо на рівні потрібно прибрати якісь ризики, то пам’ятайте: комбо і вчасно використані посилення – Ваші найкращі помічники!
 • Як працюють життя ? У Вас є максимум 5 життів (full). Якщо Ви не проходите рівень, Ви втрачаєте життя.

  Є кілька способів отримати життя:

  • Якщо у Вас не повний набір життів, вони відновлюються самі по собі по одній за 30 хвилин. Таймер на карті показує, коли Ви отримаєте нове життя.
  • Якщо Ви не хочете чекати, то можете купити новий набір життів за діаманти. Для цього клацніть значок сердечка у верхній лівій частині екрана. Купівля життів відновлює життя негайно!
  • А ще можна попросити друзів по Facebook надіслати Вам життя! Кожен друг може надіслати Вам 1 життя.
  • Коли Ви обертаєте колесо фортуни, серед інших призів можна виграти і життя.

  Друг прислав мені додаткове життя, але гра повідомляє, що у мене повний набір життів. Чому житті не додалися? Якщо у Вас повний набір життів, то життя, отримана від одного або виграна на колесі фортуни, не додається. Так що краще спочатку витратити життя, а потім отримувати подарунки або грати в колесо фортуни.

  Не можу пройти рівень. Що робити? Деякі рівні складніше, ніж інші. Ви можете зіткнутися з серйозним викликом, який змусить Вас побачити гру, з іншого боку. Комбо і посилення зазвичай допомагають впоратися зі складним завданням.

  Що можна робити з монетами і як їх отримати? За монети можна купити предмети, які допоможуть Вам у грі. Ви отримуєте монети в нагороду за успішне проходження рівня. Чим вище Ваш зоряний рейтинг, тим більше монет Ви отримаєте. Ще монети можна купити, якщо клацнути значок [+] біля монет розміщено: угорі екрана вибору рівня.

  Що можна робити з діамантами і як їх отримати? За діаманти можна купити потужні підсилювачі, в тому числі додаткові ходи, якщо вони скінчилися! Отримати діаманти складніше, ніж монети. Ними НЕ нагороджують за проходження рівня, але якщо Вам пощастить, Ви отримаєте діаманти в нагороду за деякі дії в грі. І ще діаманти можна купити, клацнувши значок [+] біля діамантів у верхній частині екрану вибору рівня.

  Комбо і особливі властивості

  сонячний промінь. Якщо поєднати чотири плода в ряд, то це комбо дасть одному з плодів особливу властивість: сонячний промінь. Сонячний промінь легко дізнатися, адже він яскраво сяє. Якщо поєднати сонячний промінь, Ви зберете цілий вертикальний або горизонтальний ряд плодів! Використовуйте промені з розумом, щоб отримати побільше очок!

  Бочка. Бочка з’явиться, якщо поєднати п’ять плодів в ряд. Від бочки дуже багато користі, адже з її допомогою можна зібрати всі плоди одного виду за раз! Наприклад, якщо у Вас є бочка і поруч знаходиться полуниця, то поміняйте місцями бочку і полуницю, і Ви зберете всі ягоди полуниці на ігровому полі. Це особливо корисно на рівнях-колекціях.

  Призовий плід. Плід стає призовим, якщо Ви в результаті перестановок збираєте 5 плодів одного типу в комбінацію “куточком” або у формі букви “Т”. Ви можете дізнатися призовий плід по стрічці, який він прикрашений. Якщо прибрати ряд з призовим плодом, той вибухає, і Ви зберете всі плоди навколо в квадраті 3×3, а після появи нових плодів на поле призовий плід вибухає ще раз, і Ви знову зберете плоди в квадраті 3×3.

  Ящик. Якщо зібрати плоди в квадрат 2×2, то Ви отримаєте ящик. Ящики, на відміну від плодів, не переміщаються по ігровому полю. Вони залишаються на одному місці, поки Ви їх не використовуєте. Щоб використовувати ящик, проведіть лінію від ящика через однакові плоди і постарайтеся зробити її довшою. Лінію можна тягнути і тягнути через однакові плоди, утворюючи довгий ланцюжок. З’єднувати плоди можна по вертикалі, по горизонталі та по діагоналі. Коли Ви зберете всі можливі плоди, приберіть палець з екрана, і все відмічені плоди виявляться в ящику. З’єднайте кілька ящиків – і отримаєте величезні ланцюжки!

  А можна робити інші комбо? Ще й як! Якщо у Вас є два будь-яких бонусу (сонячний промінь, бочка, призовий плід, ящик) поруч, поміняйте їх місцями і дивіться, що вийде! Поєднуючи бонуси, завжди отримуєш просто приголомшливий результат! Скористайтеся цим при першій нагоді!

  Що таке посилення?

  Лопата. Вірний друг фермера. Лопати можна придбати на більшості рівнів, перед його початком (і використовувати в будь-який момент) або під час проходження.

  Коли Ви купите лопату, вона з’явиться на спливаючій панелі. Якщо торкнутися лопати, на ігровому полі в певній точці з’явиться стрілка. Перемістіть стрілку до тієї точки ігрового поля, яку хочете скопати, і клацніть “Так”, щоб застосувати лопату. Лопата копне предмет в цій точці і прибере його з поля. Якщо це плід, Ви його зберете!

  Ящик. Ящик – дуже корисна для фермера річ. Купіть ящик, проходячи рівень, і поставте його замість будь-якого плоду.

  Отримавши ящик, використовуйте його для створення ланцюжка: тягніть лінію через максимальну кількість плодів одного типу. Лінію можна тягнути вертикально, горизонтально, діагонально – і навіть через кілька ящиків. А ще кожен раз, коли Ви додаєте в ланцюжок новий ящик, можна використовувати новий тип плодів!

  Тачка. За допомогою тачки можна зібрати цілу купу однакових плодів за один раз. Купіть тачку, проходячи рівень, і розмістіть її поверх будь-якого плоду. Після розміщення тачка збере з поля всі плоди цього типу. Відмінно працює на рівнях-колекціях!

  Додаткові ходи. Іноді пара додаткових ходів виявляється вирішальною. В такому випадку можна купити додаткові ходи. Це посилення доступно перед початком рівня або коли ходи закінчилися. Купити його можна за діаманти.

  Сонячні промені. Трохи сонця буде завжди до речі, правда? Купіть це посилення, і на ігрове поле перед початком гри додадуться сонячні промені. З їх допомогою можна швидко прибрати цілий ряд плодів! Це особливо корисно на рівнях з різними ризиками.

  Що таке ризики?

  На деяких рівнях ризики можуть ускладнити Вам шлях до успіху. Дізнайтеся про них побільше, щоб спланувати ходи!

  Кролики (морква)

  Хоча маленькі кролики самі по собі не шкідливі, але вони займають місце , а на фермі доріг кожен клаптик землі! Приберіть кроликів з поля за допомогою морквини, нехай йдуть. За морквиною вони вилізуть з норок, з’їдять всю траву і ускачут подрімати десь під деревом, а Ви зможете закінчити рівень!

  Заморозки

  Непросто впоратися з заморозками, але попрактиковавшись як слід, Ви зможете їх забрати! Щоб дістатися до плоду, захованого під заморозками, вирівняйте плоди так, щоб він виявився в ряду. Заморозки зникнуть, і Ви зможете поєднувати відкритий плід як зазвичай!

  Камені

  Камені можна прибрати, якщо робити суміщення поруч з ними. Але будьте обережні: Вам можуть зустрітися дуже міцні камені. Доведеться зробити кілька поєднань поруч, щоб повністю прибрати їх. По можливості робіть комбо, вони дуже допомагають прибрати камені!

  Бруд

  Бруд прибрати легше, ніж інші ризики, але от лихо: зазвичай її дуже багато. Бруд лежить в один або в два шари. Подвійний шар стає одинарним, якщо поєднати плід зверху бруду. Одинарні шари зникають, якщо поєднати плоди на них.

  Пакунки сіна

  Що за ферма без живописних тюків з сіном? Ось тільки доведеться витратити час, щоб їх прибрати. Щоб прибрати тюк сіна, досить поєднати плоди поруч з ним. Ви зберете плоди і приберете сіно.

  Як грати на рівнях з воронами? На Вашу ферму вторглися ворони і крадуть Ваші продукти! Відженіть цих шкідливих птахів! Успішно завершите рівень з воронами і отримаєте додаткові монети. На карті рівні з воронами пофарбовані помаранчевим і поруч з ними знаходиться дерево з воронами. Вони є на різних ділянках карти.

  Перед початком рівня з воронами Вам запропонують отримати лякало. Є три види лякав, їх можна придбати за монети. Опудало допоможе Вам швидше впоратися з воронами!

  На рівнях з воронами Ваша мета – збирати певні плоди, які зменшують шкалу дерева з воронами. Коли шкала дерева з воронами опуститься до нуля і все ворони відлетять, рівень буде завершено!

  Після завершення рівня Ви отримаєте додаткові монети. Шукайте на карті інші рівні з воронами проходите нові випробування і отримуйте ще більше монет. Рівні з воронами можна проходити повторно, щоб отримати три зірки на всіх!

  Як працює свиня-скарбничка? Отримуйте зірки , завершуючи рівні. Зірки будуть заповнювати шкалу свині-скарбнички. Свиня-скарбничка показує Ваш прогрес, поки Ви збираєте зірки, і перезапускається, коли Ви обмінюєте зірки на діаманти. Шкала свині-скарбнички з’являється, коли Ви отримуєте зірки. У міру заповнення шкали діаманти додаються в Вашу скарбничку. Заповнюйте шкалу і додавайте все нові і нові діаманти!

  Перевірте свій прогрес: клацніть по значку свині-скарбнички праворуч від назви карти.

  Коли шкала заповниться, отримаєте діаманти: клацніть по цифрі, і з’явиться спливаюче вікно. Свинюкскарбничку можна відкрити в будь-який момент і забрати накопичені діаманти.

  Увага: Коли скарбничка наповниться, діаманти не можна буде збирати, доки Ви не відкриєте скарбничку і не перезапустите її.

  Після покупки діаманти додадуться до загальної кількості Ваших діамантів в грі. Коли скарбничка перезапуститься після відкриття, Ви знову зможете збирати діаманти.

  Увага! Якщо у вас є активний зоряний бонус, він помножить ваші зірки за пройдений рівень, перш ніж додати їх в свинюкскарбничку.

  Що таке бонусний урожай? Коли Ви завершуєте рівень, всі ходи, що перетворює в бонусний урожай! Бонусний урожай перетворює кожне залишився рух в призовий плід, і всі ці плоди вибухають по черзі, приносячи Вам купу очок!

  Як працює Колесо фортуни? На Колесі фортуни можна виграти різні призи – все залежить від Вашої удачі! Повертайте колесо хоча б раз в день для отримання особливих призів. Зелена галочка свідчить про те, що в цей день Ви вже обертали колесо.

  Запам’ятайте, коли Ви перший раз за день обертали колесо, оскільки може бути доступно повторне обертання.

  Примітка: повторне обертання колеса не зараховується за наступний день. Між першими щоденними обертаннями має пройти мінімум 24 години.

  Як підключитися до Facebook? У Facebook можна увійти кількома способами: через головне меню гри, через екран налаштувань гри або через початковий / фінальний екран рівня. Натиснувши кнопку “Підключитися”, Ви ненадовго перейдете з програми FarmVille: Harvest Swap в додаток Facebook. Як тільки Ви ввійдете в свій обліковий запис в Facebook, Ви відразу повернетеся в гру і зможете ділитися Вашими досягненнями з друзями в Facebook, посилати / отримувати подарунки і запити, стежити за прогресом друзів на фермі.

  Як зберегти мої досягнення за рівнями на новому пристрої? , щоб грати на кількох пристроях, необхідно пов’язати обліковий запис з Facebook. Це дозволить грі запам’ятовувати Ваші досягнення, і Ви отримаєте доступ до них з будь-якого пристрою. І не забудьте перевірити, що для облікових записів в Game Center і в Google Play Ви використовуєте той же електронну адресу.

  Як відключити повідомлення в системі iOS? Для управління повідомленнями на пристрої з iOS (iPod, iPhone або iPad) виконайте наступні дії:

  • Перейдіть в “Налаштування”;
  • Перейдіть в “Повідомлення”;
  • Торкніться програми, для якого потрібно виконати зміну;
  • Увімкнути / викл “Увімкнути сповіщення”.

  Як відключити повідомлення в системі Android? Для управління повідомленнями на пристрої з Android (планшет або телефон), виконайте наступні дії:

  • Перейдіть в “Налаштування”;
  • Перейдіть в “Додатки” або “Управління додатками “;
  • Торкніться програми, для якого потрібно виконати зміну;
  • Встановіть / зніміть прапорець” Показувати сповіщення “.

  Автор статті: Надія Д.